PDA

Zobacz pełną wersję : drzwi



rosa79
01-10-2009, 08:31
Witam, kolega ostatnio zwrócił moją uwagę na drzwi firmy Centurion. Postanowiłem zamówić na próbę, powiem szczerze, że jak na razie jestem bardzo zadowolony. Drzwi bardzo solidne i dobrze wykonane. Cena też nie najgorsza. Kupiłem „Kobe w Nucie”. Zamierzam wyposażyć resztę domu w drzwi tego właśnie producenta. Poniżej zamieszczam link do strony.

www.centurion.com.pl

Sloneczko
01-10-2009, 08:39
Witam, kolega ostatnio zwrócił moją uwagę na drzwi firmy Centurion. Postanowiłem zamówić na próbę, powiem szczerze, że jak na razie jestem bardzo zadowolony.

A bardziej szczerze: budujesz czy lobbujesz?

rosa79
01-10-2009, 08:52
Już mam wybudowane i wykańczam.

malgos2
01-10-2009, 12:24
Już mam wybudowane i wykańczam.

To pokaz. :roll:

alpejczyk
01-10-2009, 13:09
Wygloda na reklamę. :roll:

Trociu
01-10-2009, 21:39
Wygloda na reklamę. :roll:nie no - co ty. Myślisz, że osoba mająca wszystkie swoje 3 wpisy w tym wątku mogła próbować nas perfidnie okłamać

Trociu
01-10-2009, 21:44
Oferta marna. Modele jak wszędzie. Nic ciekawego.

Katalogu pobrać się nie da. a cennik oczywiście

Dla ościeżnic brakuje najważniejszej informacji - min i max wielkości otworu

Zazdrośnica
02-10-2009, 13:08
Wy zawsze musicie demaskować 8) :lol:

rosa79
02-10-2009, 14:02
Przeglądałem nowy katalog Centuriona i nowe kolor, modele drzwi naprawdę robią wrażenie.

www.centurion.com.pl

finlandia
02-10-2009, 14:23
Witam, kolega ostatnio zwrócił moją uwagę na drzwi firmy Centurion. Postanowiłem zamówić na próbę, powiem szczerze, że jak na razie jestem bardzo zadowolony.

A bardziej szczerze: budujesz czy lobbujesz?
Kasia, nie dajesz sie zwodzić :D słuszna uwaga. Warto byc szczerym by nie wstydzic sie kiedy wyjdzie na jaw nieprawdziwa informacja. Przez lata nie spotkałem sie z klientem kupującym "1 szt na próbę" a przed napisaniem takiego postu warto poczytać dziennki budowy by wiedziec jak My, Polacy słabo chwalimy dobre produkty...niestety.

A wracając do samych drzwi - sprzedaję je od jakiegoś czasu i większych uwag nie mam. Są raczej dobre, zwłaszcza na tle inncyh tanich drzwi. Najwieksza wada to słaby marketing (katalogi), ale widzę że to tez sie zmienia. Na lepsze.

finlandia
02-10-2009, 14:26
eeee.. w sumie widzę że to wpis w ogłoszeniach "komercyjnych", więc niepotrzebnie sie wdajemy w komentowanie :D


[ od moderatora - bo został przeniesiony z "Wnętrz" jako typowa reklama
a zdublowane wpisy w innych miejscach zostały skasowane ]

Sloneczko
02-10-2009, 14:32
Otóż to. Zamiast ogłosić się rzetelnie, szuka jakichś obejść. Ufać takiemu?