PDA

Zobacz pełną wersję : Glazurnik południe Warszawy



vadiol
04-10-2009, 09:38
Zapraszam do umawiania się na wyceny .

http://vadiolglazura.fotosik.pl/zdjecia (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fvadiolglazura.foto sik.pl%2Fzdjecia)

kgasiorowska
10-10-2009, 18:18
Szkoda ze zginal poprzedni watek z reklama pana Vadiola, a raczej jego antyreklama. Moja opinia odnosnie pracy tego pana jest na czarnej liscie wykonawcow w wojewodztwie mazowieckim takze zapraszam do poczytania a chetnych do obejrzenia u mnie w domu tego co zepsul.

vadiol
10-10-2009, 21:05
Podaje link , zeby zainteresowani nie musieli szukac .
http://forum.muratordom.pl/post3581244.htm?highlight=#3581244

Wiecej zdejc z prac u pani wkleje jutro .

vadiol
10-10-2009, 21:08
Zainteresowanych ogladaniem moich prac u pani mam nadziej nie zmyli fakt , ze innny to dom,wszak sprzadaje pani resztki po tyku elewacyjnym , ktrego pani nie posaiada , taka to i wiarygodnosc.

kgasiorowska
11-10-2009, 08:51
Zainteresowanych ogladaniem moich prac u pani mam nadziej nie zmyli fakt , ze innny to dom,wszak sprzadaje pani resztki po tyku elewacyjnym , ktrego pani nie posiada , taka to i wiarygodnosc.

Co ma tynk do rzeczy, chce Pan zatrzec nieprzyjemne wrazenie po sobie. Tynk akurat mam do sprzedania, bo zostal mi po tynkowaniu i nie sa to resztki tylko kilka pelnych wiader. Skad Pan wie ze nie posiadam tego tynku???
A co do linka ktory Pan zamiescil, to nie jest to ten skasowany . Watek stal sie niewygodny wiec sie go usunelo. W skasowanym watku ktorego juz nikt niestety nie zobaczy nie tylko ja sie skarzylam na Pana prace. Byli oczywiscie i obroncy.
Powiem tylko ze w teorii jest Pan swietny, gorzej z praktyka.

Aha jeszcze jedno, wyszlo ostatnio jak chcielismy zalozyc oswietlenie w lazience przez Pana wykonywanej. Przybil Pan deske ktora miala podtrzymac rame do lustra z kostki w miejscu kabla elektrycznego i dziwnie zapomnial Pan o tym nam powiedziec. Musielismy rozkuwac sciane zeby to naprawic.

vadiol
11-10-2009, 11:44
kgasiorowska
Wyraziła pani opinie o mnie . Ma pani do tego prawo . Nie ma jednak pani prawa do nękania mnie swoimi wpisami i zmuszania do tłumaczenia z tego , ze nie jestem wielbłądem . Teraz chodzi o jakis kabel w scianie . Zanim wszedlem z pracami do lazienki , zwarcie bylo na dwóch obwodach . Wnioskuje to po tym , ze w rozdzielni na parterze , po wlaczeniu wszystkich obwodow , 2 bezpieczniki uruchamialy rocznicowe pozbawiając dom zasilania . Znajac praktyke budowlana , pewnie elektryk szybko uporał sie z problemem ,a chcąc zachować twarz cos panstwu zasugerował , a pani dopowiedziała sobie resztę .
I co , znowu zacznie mnie pani obrzucac blotem? Doprowadzi do tego , ze Redakcja usunie watek . O to pani chodzi?


http://img23.imageshack.us/img23/2346/81248453.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/2104/mu1t.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/2383/mu3l.jpg
http://img38.imageshack.us/img38/8633/mu4e.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/5746/mu5.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/3718/50035354.jpg

kgasiorowska
11-10-2009, 12:08
Zamiescilam jedynie opinie na Pana temat, a Pan chce zrobic ze mnie klamczuche. Prosze mi wytlumaczyc co znaczy ze wg Pana nie posiadam tynku o ktorym pisze? Nie chce juz drazyc tematu lazienek, chce jedynie wytlumaczenia z Pana strony o co chodzi z tym tynkiem?

kgasiorowska
11-10-2009, 12:14
ok, koniec tematu

RadziejS
14-10-2009, 22:26
Serdecznie dziękuję panu Robertowi za cenne i szczegółowe porady udzielone na PW, a dotyczące samodzielnego wykonania łazienki. Z pewnością jest jeszcze wiele pytań, które mnie nurtują, ale pan Robert z niezłomną cierpliwością na nie odpowiada. Miło jest skorzystać z doświadczenia fachowca.

marjucha
15-10-2009, 15:34
Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc na PW.
Gdyby nie Twoje rady, to bym nie podołał.
Dziękuję za poświęcony czas i duuuużo cierpliwości :wink: .
Pozdrawiam :D

vadiol
15-10-2009, 19:32
Zawsze chetnie pomoge ludziom , ktorzy wlasnorecznie chca cos zrobic . I bardzo sie ciesze , ze Marjucha ma juz swoje plytki polozone , a ze ladnie wyszlo to mozna przekonac sie ze zdjec w jego dzienniku budowy .

marjucha
19-10-2009, 10:48
Zawsze chetnie pomoge ludziom , ktorzy wlasnorecznie chca cos zrobic . I bardzo sie ciesze , ze Marjucha ma juz swoje plytki polozone , a ze ladnie wyszlo to mozna przekonac sie ze zdjec w jego dzienniku budowy .
Dzięki :oops:

vadiol
21-10-2009, 21:22
Dzięki :oops:
Nie ma o czym mowic :)


Wszystkim zainteresowanym polecam solidnego glazurnika, jego nick na tym forum to vadiol wykonał u nas sporą pracę, kuchnia, salon, wiatrołap, łazienka i pomieszczenie gospodarcze razem ze 100m2 glazury. Z jego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim zainteresowanym.

07:15:45

U mnie też pracowal wlaśnie vadiol :)
U kilku sasiadow tez.

07:18:05

I u mnie.



Jesteśmy właśnie po skończonej pracy glazurowania naszego domku przez p.Roberta (02.04.08.).
Było tego sporo : 2 łazienki (jedna brąz-beż), (druga wiśnia-biel), WC , około 80m2 podłogi.
Praca wykonana bardzo staranie i czysto. Bardzo dobry kontakt z p. Robertem , który ma ciekawe pomysły i rozwiązania.
W przypadku jakichkolwiek trudności zawsze pierwszy był telefon......a nie sama realizacja .
Pozdrawiamy i dziękujemy i .................

[/QUOTE=stary;2408548]Jeszcze mogę polecić forumowego vadiola jako solidnego glazurnika.
Jego prace widziałem u innego inwestora i również stwierdzam, że facet wie co robi. Nie mam na niegi namiarów ale priv-y chyba działają. :roll:[/QUOTE]
[/QUOTE=Depi;2410321]Zdecydowanie potwierdzam - innego tak pracującego człowieka chyba nie znam. Nie dość, że robi tak, że mucha nie siada, to jeszcze prze jak lodołamacz Lenin przez Morze Barentsa :)

Na pewno nikt się na nim nie zawiedzie.[/QUOTE]



Niniejszym przyłączamy się do pochwał. vadiol wyglazurował u nas łazienkę - mała, ale z kilkoma załamaniami i lekko nierównymi ścianami (okazało się, że poziomica podawała złe wyniki :/ ). No i do tego jeszcze glazurowe półeczki :wink: Bardzo sumienna robota, świetny kontakt, żadnych niedomówień co do tego ile co kosztuje, ani obsuwów w związku z nagłą śmiercią/ślubem/chrzcinami babci/siostry/wnuczka :wink:
Zdjęcia łazienki zamieścimy na swoim dzienniku jak tylko komputer przestanie nam się buntować.

07:28:26

Witam
solidny ,fachowy glazurnik .Podpowie ,doradzi ,prace wykonuje bardzo dokładnie i czysto.Naprawdę polecam - p. Robert tel 664837837

http://lh3.ggpht.com/_O2ApINdcJzQ/SbMg14xIYuI/AAAAAAAACu4/fatepjMous0/s640/IMG_1241.JPG

vadiol
08-11-2009, 19:17
Bardzo dziekuje za mile slowa kolejnym klientom .


Szczerze polecam do wykonania lazienki i innych prac glazurniczych pana Roberta (forumowy Vadiol). W moim przekonaniu moje lazienki byly mocno skomplikowane. W wiekszej lazience bylo w sumie uzywane 4 rodzaje plytek sciennych, 2 rodzaje podlogowych i mozaika. Wszystko swietnie wyszlo.
Co wazne caly czas bylismy w kontakcie, nic nie dzialo sie bez mojej akceptacji.
Poza tym pan Robert kladl mi marmur w holu i wiatrolapie. Jest bardzo dokladny - zgadza sie nawet kierunek zyl w marmurze.
Jakbym mial kolejny raz robic lazienki nie szukalbym nikogo innego.


Witam, nadszedł czas pochwalić się wykonaną pracę: forumowy Vadiol, konkretny, solidny w swoim fachu, przyznam że przymiarki były do innego wykonawcy bo oczywiście na "pierwszy żut oka" cena wydawała się dość wysoka...ale było warto wydać każdą złotówkę, ten człowiek naprawdę jest profesjonalistą! jak się "ogarnę" zrobię zdjęcia i pokażę, bo warto!

vadiol
23-12-2009, 17:49
http://www.kartki.lagata.pl/kartki/14/3976.JPG

vadiol
30-12-2009, 17:32
Po raz kolejny dziekuje moim klientom za polecanie mnie .



forumowy Vadiol czyli Pan Robert 664 837 837
Prace wykończeniowe w kamieniu, układanie gresów, glazura różnych wymiarów, mozaika, łączenia różnych struktur, układanie gresów na półokrągłych ściankach i nietypowych formach geometrycznych, doradzanie wielu niestandardowych i ciekawych rozwiązań. Kilku glazurników nie chciało się podjąć wykonania zadania. Wykonanie projektów bardzo dokładne, rozmieszczenie materiału zgodne z rysunkami technicznymi, z zachowaniem kątów, grubości fug dobrana idealnie, mozaika była karkołomna, z różnej wielkości płytek, które nie były swoimi krotnościami. Mój arch , był pełen uznania , a to wymagający gość.




- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi sie tu wczesniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol juz u mnie praktycznie skonczyl. W zyciu nie widzialam, zeby ktos tak byl dokladny i tak dbal o moje pieniadze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pelni fachowe.

Kasia242
12-01-2010, 12:17
Jeśli mogę sobie pozwolic na ocenę,jako kolega po fachu :wink: ,
Na fotkach już widac że to fachowiec ,na pewno równo,jak widać wizualnie elegancko wszystkie otwory wycięte,nawet pokusiłbym sie o stwierdzenie że bardzo duża dokładnośc,wykonywanej roboty.
A jesli chodzi o niezadowolonych klentów...hmmm zdarzają się tacy co zawsze znajdą problem,ale tu doskonale widac że to jednak glazurnik w porządku i sumienny .Po projekltach widac że nie jest łatwo..,,wyrzezbić,, takie łazienki.
Pozdrawiam
Przemek

vadiol
13-01-2010, 19:29
Milo widzieć dobre słowo od kolegi po fachu .

marjucha
26-01-2010, 19:15
Robert, dziękuję po raz kolejny.
Środek, który mi poleciłeś zdał egzamin i nareszcie fuga ma kolor, który powinn mieć :D
Dzięki raz jeszcze :D

vadiol
27-01-2010, 18:41
Ciesze sie , ze zadzialalo .
pozdr

Rena_ta1
20-03-2010, 22:10
Witam, dużo dobrego o Panu Vadiol tu się naczytałam. Czy mogłabym prosić o pomoc? Proszę mi podpowiedzieć. Co Pan myśli o luksferach w łazience. Widziałam na tym forum zdjęcia ale tylko pionowy pasek luksferów. Ja planuję u siebie zrobić sporą część ściany w łazience po to aby wykorzystać światło dzienne zza tych luksferów (za nimi jest kotłownia a w niej duże okno, takie jak np. w kuchni) Czy coś takiego da sporo światła w tej łazience? Luksfery miałyby być na całej szerokości ściany (wyłączając część ściany pod lustro) od mniej więcej połowy wysokości do sufitu. Cały ten pomyśł z luksferami jest tylko i wyłącznie po to żeby wykorzystać światło dzienne. W łazience tej nie ma żadnego okna. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

vadiol
21-03-2010, 21:52
Wbudowanie luksferów w ścianę jest sposobem na doświetlenie . Ile światła dziennego da się w ten sposób uzyskać , nie jestem w stanie stwierdzić nie widząc pomieszczenia . Luksfery pełnią również role ozdoby . Występują w wielu kolorach . Montaż ich nie jest skomplikowany pod warunkiem zastosowania pomocniczych materiałów systemu .
Coraz częściej inwestorzy decydują się na zastosowanie luksferów ze względu na estetykę , pomijając zupełnie ich walory użytkowe .

Rena_ta1
22-03-2010, 11:28
Bardzo dziękuję za odpowiedź w sprawie luksferów. Pozdrawiam serdecznie

vadiol
01-04-2010, 06:34
http://moje-kartki.com.pl/kartki/91/1/d/1136.jpg

http://vadiolglazura.fotosik.pl/zdjecia

(http://www.fotosik.pl/moje_zdjecia.html)

azusa
10-05-2010, 11:14
Witam, a jak u Pana z terminami na jesień?

vadiol
12-05-2010, 21:13
Odpowiedziałem na pw.

azusa
13-05-2010, 09:41
Bardzo dziękuję za kontakt. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować współpracę.

manieq82
14-05-2010, 12:27
Witaj,
Chciałbym wykonawcy glazury terakoty na cały dom tzn. dwie łazienki kompleksowo, gres na całym dole oraz w kotłowni i 9m2 w kuchni glazura.
Proszę o informacje nt terminu i ew. wyceny na mail
[email protected]
projekt i zdjęcia w dzienniku
lokalizacja: Koło Radzymina (chyba druga strona Warszawy) :(

pozdr

vadiol
20-05-2010, 06:09
Odpowiedziałem na pw

Ankaha
18-06-2010, 15:56
Tą drogą chcielibyśmy zarekomendować Pana Roberta/Vadiola/jako fachowca godnego polecenia/współpraca z nim układała się bez zarzutów.
Pan Robert ma dobre pomysły na zaaranżowanie wnętrz (blaty, półki, etc.). Precyzyjnie wykonuje prace, będąc cały czas w kontakcie z klientami. Słowem: Professional. Mieliśmy też kilka drobnych przeróbek, przyjechał, zrobił/a wszystko w ramach rękojmi. Dziękujemy Panie Robercie za dotychczasową współpracę.
Pozdrawiamy
Anna i Robert - Brwinów

vadiol
01-07-2010, 21:07
Bardzo dziękuję Pani Aniu za mile słowa .

Tszecia
01-08-2010, 00:48
Witam,
ja także chciałabym prosić o informację dot. wolnego terminu u Pana i ewentualnej wyceny.
buduję dom (w Wiązownie) i potrzebuję dobrego glazurnika do dwóch łazienek (niezbyt dużo płytek), kuchni (dużo :) ), podłogi - ok 40-50 m2, garaż.
czy wykonuje Pan (lub ekipa współpracująca z Panem) też inne prace (tapeta szklana, instalacja armatury, itp)?
dzięki i pozdrawiam

vadiol
03-08-2010, 18:36
Odpowiedz wysłana na pw

Malenstwo503
06-10-2010, 10:27
Witam, Czy pracuje pan w okolicy Warszawy - Piaseczno?
Jeśli tak to proszę o kontakt.

vadiol
16-10-2010, 18:24
Odpowiedzialem na pw .

vadiol
20-03-2011, 09:16
48673

vadiol
26-03-2011, 21:49
49828

RL
03-05-2011, 20:01
Witam,

wyrażałem już swoją pozytywną opinie o p. Robercie w wątku "solidni warszawa i okolice" i "rupy nadarzyńsko-grodziskiej" ale zrobie to i tutaj.
Pan Robert wykonał u nas 2 łazienki: małą w miarę prostą oraz duża skomplikowaną. Prace wykonał solidnie terminowo za kwotę na jaką się umówiliśmy. Dużą łazienkę już użytkujemy od ok 3 tygodni i jak na razie wszystko jest ok.

fąfalska
09-05-2011, 13:14
witam

Witam,
Pisze po naszej rozmowie telefonicznej. Chcialabym umówic się po świetach na naszej budowie i omówic sczczegóły współpracy.

Projekt domu to Topaz 2 z pracowni MG Projekt. Myslę, że Pani mąż mógł już wykańczac podobny budynek http://forum.muratordom.images/smilies/smile.gif

pozdrawiam

604 098 499
budynek stoi miedzy ulicami Mehoffera i H. Ordonówny w Warszawie
pozdrawiam
m

pisze tutaj, bo mam wrazenia ze moj mail na skrzynke jednak do pana/pani nie dotarł

vadiol
18-05-2011, 18:17
57160

aniutaJ
12-06-2011, 22:09
Panie Robercie, dziekuje za mila wspolprace oraz dokladne, precyzyjne i solidne wykonanie prac glazurniczych w naszym domu. Jestem bardzo zadowolona z dobrej komunikacji z panem, pana fachowosci i dokladnosci, "kultury pracy" - np. dokladne posprzatanie po swojej pracy.
Widze, ze wstawil pan 2 zdjecia z naszych lazienek :) Jak juz beda pomalowane i posprzatane to pozwole sobie wkleic kilka kolejnych zdjec, jako ilustracje wynikow pana pracy.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.
Ania

vadiol
04-09-2011, 16:44
Dziękuję za taka mila opinie .

vadiol
07-01-2012, 18:08
Kolejna opinia o mojej pracy . Bardzo dziekuje . Kazdemu koledze wykonawcy zycze takich inwestorow :)


Witam,
Dołączyliśmy właśnie do zadowolonych klientów "obsłużonych" przez glazurnika obecnego tutaj jako Vadiol. Nasz wybór bazował na opiniach tutaj umieszczanych – więc dla kolejnych poszukiwaczy porządnych wykonawców w gąszczu partaczy dostępnych na rynku, krótkie podsumowanie współpracy:
Pan Robert (Vadiol) zajął się naszymi łazienkami kompleksowo i super dokładnie – poza ustaleniami w kwestiach wizualnych nie musieliśmy się o nic martwić, a w zamian na koniec mamy elegancko i bardzo dokładnie wykonane łazienki. Napomknę tylko, że łazienki były z kategorii „udziwnionych” i wymagania zostały postawione bardzo wysoko – dużo zabudów, ścianek pokręconych, montaży podtynkowych, półeczek, schodków, wcinek, ścianka po środku na geberity, szklana ścianka itp. Itd. (może kiedyś uda mi się wrzucić jakieś fotki). Wszystko zostało wykonane z dokładnością i smakiem – kontakt, ustalenia, porady – wszystko przyjemnie i co najważniejsze bardzo skutecznie i bez ponoszenia zbędnych kosztów.
Dużo dobrego można by jeszcze napisać – jak pojawią się pytania – postaram się odpowiedzieć. A przekaz jest jasny – jeśli chcecie kompleksowej i dobrej jakości usługi POLECAMY VADIOLa!


Jeżeli ktoś szuka dobrego glazurnika to z czystym sumieniem polecam usługi vadiola -bardzo dobry kontakt, kreatywne podejście, konkret i profesjonalizm.

vadiol
12-02-2012, 20:25
Kolejny zadowolony forumowicz :


Jako że zakończyliśmy pewne etapy prac wykończeniowych na naszej budowie, przyszedł czas na podsumowanie.
Z wielu ekip które przewinęły się przez naszą budowę, najbardziej byliśmy zadowoleni z wielotygodniowej pracy glazurnika.
Niniejszym chcieliśmy polecić forumowego vadiola (i jego pomocnika ;) ) za wykonanie naprawdę świetnej roboty w naszych łazienkach i na naszych podłogach.
To jedna z tych (niewielu) ekip, która wykonuje swoją pracę rzetelnie i fachowo, a przy tym doradza, pomaga i słucha potrzeb inwestora.
Dziękujemy Panie Robercie!

Niestety pozostałe ekipy nie spełniły pokładanych w nich nadziei i ich praca spowodowała dla nas albo dodatkowe nerwy albo dodatkowe koszty, więc ciężko mi je polecić...

vadiol
16-02-2012, 21:18
Ja również mogę z czystym sumieniem polecić forumowego Vadiola. Pan Robert wykonał u nas w domu sporo prac : wykończenie 2 łazienek i WC (glazura, terakota, biały montaż wszystkich urządzeń sanitarnych); ułożenie terakoty w holu, jadalni, korytarzach, garażu. Montaz okapu wyspowego.
Współpraca układała się b. dobrze - pełen profesjonalizm.
Ponieważ zdjęcie więcej mówi niż 100 słów - postaram się wrzucić kilka zdjęć naszych łazienek.

Dziękuję bardzo za kolejna opinie .

pwasylcz
13-04-2012, 18:48
Dzien dobry,

czy zechce sie Pan podjac ulozenia ok. 40 m.kw. gresu 60x60 na podlodze (ogrzewanie podlogowe) w najblizszym czasie? Dom prawie zamieszkaly, przy trasie E7, 20 min za Jankami.

Z pozdrowieniami,

Piotr

vadiol
26-04-2012, 20:09
Jestem kolejnym inwestorem bardzo zadowolonym z pracy glazurnika Vadiola.
Vadiol wykonywał u mnie łazienkę. Prace były kompleksowe - pod klucz. Nie tylko solidnie wykonuje pracę - rozsądnie doradza dobór materiałów wykończeniowych i zestawienia kolorystyczne starając się (grzecznie) uchronić inwestora od błędów.

Wykonywał u mnie także rozbudowę instalacji wody - wyszło lepiej niż moja ekipa hydraulików. Vadiol - nie myślałeś może aby zostać hydraulikiem?

Wielkie dzieki .

vadiol
03-06-2012, 19:13
A ja polecam....polecanego już wcześniej Vadiola Właśnie kończy u nas prace wykończeniowe i smutno nam go wypuszczać z domku...ale niech się nie martwi bo jeszcze będziemy go męczyć (jest jeszcze druga łazienka :P ) :) W skrócie - wcześniej było u nas ze 3 glazurników do wyceny, każdy z nich miał jakieś problemy... a to że prysznic murowany, a to że nie da się zrobić podwieszanych umywalek itp...no jak to bywa wyszukiwanie problemów...Pan Robert - Vadiol - na wstępie nie widział żadnych problemów, na wszystko znalazł rozwiązanie, zrobił mi łazienkę tak jak chciałam, doradzał...odradzał...fachowa pomoc na każdym kroku....Ułożył również gres, równiutko, i starannie. Na prawdę polecam, tak solidnego człowieka dawno nie widziałam, robił od rana do wieczora, no dużo by chwalić .... bo mało takich jest osób :) Może niedługo zamieszczę jakieś fotki mojej pięknej łazienki :)

Dziekuje bardzo , praca w Panstwa domu to byla przyjemnosc.

vadiol
07-07-2012, 07:43
Witam,
Gorąco polecam glazurnika – forumowego Vadiola!
Dołączam do grona zadowolonych klientów.Potwierdziły się wcześniejsze opinie:
pracowity, fachowy, świetnie zorganizowany, słowny, dokładny, cierpliwy-a do tego jeszcze sympatyczny :lol2: . Pomimo, że prace rozpoczęte” z marszu”, bez szczegółowego planu- wykonanie bez zastrzeżeń.
Życzymy wszystkim takich fachowców na budowach.
:)

vadiol
12-10-2012, 20:15
Polecam glazurnika Pana Roberta, forumowy VADIOL 664837837
Współpraca z tym Panem to czysta przyjemność.
Świetna, profesjonalna robota. Wszystko estetycznie i dokładnie.
Pan Robert zawsze służył radą i pomocą, tłumaczył dokładnie i odpowiadał
na wszystkie pytania.
Dodatkowa pomoc w pracach hydraulicznych nie stanowiła dla Niego problemu.
Łazienki przecudowne :)
Kuchnia w płytkach i podłogi - cudeńko :)
No i żadnego marudzenia, na wprowadzane przez nas zmiany :)
Panie Robercie - OGROMNE DZIĘKI ZA WSZYSTKO.
Taki fachowiec to marzenie :)

A tak na marginesie Pan Robert to także przesympatyczny człowiek :)

Bardzo dziekuje :)

vadiol
19-11-2012, 19:12
I znów polecam forumowego Vadiola jako glazurnika. Robił u mnie już kolejną łazienkę.
Bez zastrzeżeń.

Bardzo dziękuję :)

vadiol
29-12-2012, 19:59
Po raz kolejny do prac glazurniczych polecam forumowego Vadiola . Skończył u mnie kolejna łazienkę, pomimo tego, ze już mieszkamy wszystko poszło sprawnie i bez zbędnego zakłócenia naszego życia .

Bardzo dziękuję za opinie .

Nezia
05-02-2013, 21:41
Gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.
Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.
No i co najważniejsze ;) z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.
Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!

vadiol
13-02-2013, 16:25
Vadiol (t.664837837) glazura,terakota, biały montaż

Dziękuję .

vadiol
13-02-2013, 16:26
Gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.
Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.
No i co najważniejsze ;) z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.
Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!

Ja również dziękuję.

Nezia
26-02-2013, 18:36
Łazienka, którą wykonał pan Robert:

http://img811.imageshack.us/img811/9810/sony065.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/811/sony065.jpg/) http://img839.imageshack.us/img839/4578/sony067.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/839/sony067.jpg/) http://img404.imageshack.us/img404/3919/sony069.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/404/sony069.jpg/)

BernadettaJ
28-08-2013, 11:16
Witam!
pilnie poszukuję fachowca do remontu łazienki.
Powierzchnia ok 7 metrów.
Lokalizacja Piastów.
kontakt: [email protected]

JMaciek
03-09-2013, 15:11
Chciałbym polecić Vadiola jako wykonawcę prac glazurniczych. Pan Robert spędził u nas kilka miesięcy wykonując kompleksowo prace związane z przygotowaniem 3 łazienek (i nie tylko): biały montaż, przeróbki hydrauliczne i elektryczne, zabudowa karton-gips, montaż oświetlenia no i oczywiście położenie płytek i kamienia wg projektu który czasem odbiegał od rzeczywistości a Pan Robert po mistrzowsku go korygował proponując rozsądne rozwiązania a czasem podsuwając nowe lepsze pomysły. Ponadto Vadiol wykonał zabudowę karton-gips w salonie i sypialni plus niezbędne przeróbki elektryczne, przeniósł z jednej na drugą ścianę grzejnik w pralni co wiązało się z przeróbką hydrauliczną, elektryczną, zdjęciem i położeniem płytek na podłodze, wykonał zabudowę karton-gips w pokoju nad garażem wraz z położeniem kamienia na ścianach. W holu położył kamień na 2 ścianach, wykonał punktowe naprawy uszkodzonych płytek podłogi holu, salonu i wiatrołapu. Poprawił taras nad wykuszem (który był moją zmorą bo był już dwukrotnie poprawiany) - de facto wykonał go ponownie - zdjął stare płytki, wykonał hydroizolację i położył nowe płytki, przykleił także niektóre płytki które odpadły na tarasie na zewnątrz na parterze. Naprawdę zakres prac był duży i nie wiem czy wszystkie z nich wymieniłem (plus wszystkie drobne przeróbki które od dawna powinny być zrobione a na które nigdy do tej pory nie było czasu).

Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność - Vadiol starannie i solidnie wykonuje swoje prace, jest sumienny i bardzo kontaktowy, w razie potrzeby służy radą a gdy czegoś zabraknie do wykonania prac jest w stanie samemu to dokupić (co było dla nas dużą pomocą ze względu na godziny pracy i brak wystarczającej wiedzy remontowo-budowlanej). Po skończeniu prac pomieszczenie jest zawsze uprzątnięte. Prace odbywały się w budynku w którym już mieszkamy ale dzięki wysokiej kulturze osobistej Pana Roberta udało się nam przejść okres remontu bez zakłóceń.

Jeszcze raz polecam i pozdrawiam,
M.

vadiol
27-01-2014, 16:54
Witam

chciałbym polecić znanego już na forum Vadiola.

Otóż Vadiol kładł u mnie kafle i wykańczał dwie łazienki plus kilkanaście metrów podłogi (schowki, kuchnia i komunikacja). Łazienki robione kompleksowo - kafelki, baterie, ceramika - po skończonej robocie można już w pełni korzystać.
Robota zrobiona terminowo, po skończonej pracy posprzątane.
Co więcej, w jednej z łazienek nie mieliśmy pomysłu na cześć zabudowy ale po naradzie z Vadiolem i wysłuchaniu jego argumentów udało się wszystko funkcjonalnie zrobić.
Polecam wszystkim.

Pozdrawiam
Tomek





Przy okazji polecam również glazurnika vadiol , również niejednokrotnie polecanego na tym forum.

Bardzo dziekuje Panstwu za opinie

mi_mała
03-03-2014, 21:00
Witam,

poszukuję wykonawcy do ułożenia płytek.

Agatorek
11-04-2014, 20:45
Witam serdecznie,

Proszę o wycenę następujących prac (w domu wolnostojącym jednorodzinnym)
- położenie glazury na powierzchni około 160 m.kw. (na tą powierzchnię składają się ściany w 3 łazienkach, 1 wc i 1 kotłowni)
- położenie terakoty/gresu na powierzchni około 130 m.kw (podłogi w łazienkach, kotłowni, dwóch kuchniach, przedpokoju i 2 przydomowych garażach)

Pytam tylko o te prace, ale oczywiście jeśli cena będzie dla mnie odpowiednia, będzie trzeba jeszcze do tego dołożyć np. blat z karton-gipsu czy inne "detale" potrzebne w łazience.

Proszę również o informację czy cena za położenie glazury jest zależna od wielkości płytki (jeszcze nie mam do końca wybranych, ale w sklepach dominują raczej większe np. 30x40 czy 30x60) oraz o podanie terminu, kiedy byłby Pan wolny (jak również ile - oczywiście mniej więcej- trwałyby prace).

vadiol
15-04-2014, 19:23
Warszawa i okolice:

Nie udzielałem się na forum, ale sporo cennych informacji z forum wziąłem (m.in. opinie o Zbychu i Vadiolu).
Kończę budowę (Międzylesie) i mogę gorąco polecić następujące ekipy (w kolejności wykonywanych prac):
1/ alarm - forumowy Zbych vel SŁAWOMIR Trojak DELTA-TECHNIC (nie ma co pisać o zaletach, wszystko jest na forum),
2/ glazura, biały montaż - forumowy Vadiol (tak jak Zbych, fachowiec w każdym calu), tel. 66 48 37 837
3/ gładzie i malowanie - Pan Łukasz i M&M Remonts http://www.mm-remonts.pl/ (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.mm-remonts.pl%2F), sprawnie i szybko, ale nie kosztem jakości,
4/ kostka granitowa i betonowa - Pan Rafał i LewGardenBruk http://lewgardenbruk.com.pl/ (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Flewgardenbruk.com. pl%2F), podobnie bezproblemowo i z należytą jakością.
Dziękuję za opinie :)

Asia_Jarek
02-08-2014, 09:45
Panie Robercie,
jeszcze raz bardzo dziękujemy za wykonanie u Nas podłóg oraz dwóch łazienek, z których górna znalazła uznanie nawet w Pana oczach o czym świadczyć może umieszczenie zdjęć na Pana profilu. Tym samym chcemy polecić wszystkim poszukującym fachowca przez duże F współprace właśnie z Panem. Pańskie doświadczenie, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół estetyczny i finansowy, jaki i osobowość której nie sposób pominąć, sprawiły, że był to dla Nas jeden z najprzyjemniejszych etapów w drodze do zamieszkania.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie
Asia i Jarek

autorus
02-08-2014, 14:38
Witam, jak wygląda obłożenie pracą na przełomie roku? Prosiłbym o info o terminach i cenach. Okolice Nadarzyna. :)

vadiol
03-08-2014, 11:09
Witam, jak wygląda obłożenie pracą na przełomie roku? Prosiłbym o info o terminach i cenach. Okolice Nadarzyna. :)
Prosze o kontakt na PW , umowimy sie na wycene lub tel 664 837 837.

vadiol
03-08-2014, 11:11
.

vadiol
06-09-2014, 09:36
Rzadko ostatnio piszę na forum (za to wytrwale czytam:wink: To forum zawsze było i nadal jest kopalnią wiedzy i kontaktów. Stawiam z FORUM już drugi dom i to stąd czerpię najcenniejsze informacje! A skoro tak, to z przyjemnością przekazuję sprawdzone kontakty dalej :smile:.

GLAZURNIK - polecam p. Roberta nick forumowy vadiol tel 664 837 837

P. Robert miał u mnie w domu ogrom pracy w różnych materiałach: trawertyny, mozaiki na siatkach i luzem, kamienie okrąglaki, gres, klasyczne płytki. Na dodatek skomplikowane projekty wymagające wiedzy i precyzji oraz fanaberyczny inwestor czyli - ja. Lekko nie było :wink:)).
I ku mojemu zachwytowi było: solidnie, konstruktywnie, sprawnie i precyzyjnie.
Jaka to ulga kiedy wykonawca takich prac jest przede wszystkim człowiekiem inteligentnym - rozumie intencje inwestora, myśli przy robocie, szuka rozwiązań, podsuwa pomysły. Dodatkowo nie do przecenienia jest wiedza p. Roberta i jego doświadczenie. To, że czuwał uchroniło nas przed kilkoma kosztownymi wpadkami.
Nie będę już pisać takich banałów, że wykonawca skrupulatnie po sobie sprząta, że komunikacja jest znakomita, że jest terminowy.

vadiol - DZIĘKUJĘ! Świetna robota i gdyby nie fakt, że na tej budowie zamierzam zakończyć inwestorska karierę - spotkalibyśmy się jeszcze z pewnością.

POLECAM
Bardzo dziekuje :)

vadiol
27-09-2014, 14:30
Vadiol - polecam !

Witam
kolejna praca - łazienka - wykonana przez Vadiola i kolejny raz z czystym sumieniem polecam.
Robota wykonana zgodnie z umową, elastyczne podejście do terminu a poza tym standardowo - kilka dobrych rad, eleganckie wykonanie, po robocie teren ogarnięty, biały montaż, szafki itp porobione/pozawieszane.

Polecam i pozdrawiam
Tomek

PS jeśli ktoś chciałby popatrzeć na robotę to proszę o info - wrzucę parę fotek ;)
Bardzo dziękuję !

vadiol
09-08-2015, 12:35
Panie Robercie,
jeszcze raz bardzo dziękujemy za wykonanie u Nas podłóg oraz dwóch łazienek, z których górna znalazła uznanie nawet w Pana oczach o czym świadczyć może umieszczenie zdjęć na Pana profilu. Tym samym chcemy polecić wszystkim poszukującym fachowca przez duże F współprace właśnie z Panem. Pańskie doświadczenie, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół estetyczny i finansowy, jaki i osobowość której nie sposób pominąć, sprawiły, że był to dla Nas jeden z najprzyjemniejszych etapów w drodze do zamieszkania.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie
Asia i Jarek
Bardzo dziekuje za opinie :)

vadiol
17-01-2016, 20:23
Czas polecić kolejnego wykonawce: Polecany wielokrotnie na tym forum Vadiol.
Przekonałem się na własnych łazienkach że zasłużenie. Niezmiennie należą się wyrazy uznania za wykonywaną pracę.

Przyglądając się spektrum wykonawców przetaczających się przez plac budowy dochodzę do wniosku że to odpowiednie zbalansowanie profesjonalizmu wykonywanych prac, podejścia do klienta i przestrzeganie ustalonych na wstępie zasad owocuje, zarówno dla inwestora jak i wykonawcy, wyśmienitą współpracą. Panu Robertowi udaje się te cechy łączyć nad wyraz umiejętnie.

ps. Panie Robercie, widzimy się jeszcze na umywalki :)

Bardzo dziękuję :)

vadiol
15-02-2016, 17:48
Zdjęcia moich prac można zobaczyć : https://www.facebook.com/Vadiol-Glazura-1442717805981031/?pnref=lhc

vadiol
05-04-2016, 06:29
Ostatnia łazienka w domu zrobiona.Po raz kolejny polecam do prac glazurniczych vadiola czyli Pana Roberta. Fachowy, bezproblemowy, miły i sumienny. Wykonał wszystko co wymyśliłam nie stwarzając przy tym żadnego problemu.Jeszcze raz dziękujemy Panie Robercie.
Dziękuję bardzo.

vadiol
25-05-2016, 05:41
356722
Trawertyn bębnowany , zainstalowany bez fugowo .Mozaika trawertynowa .

vadiol
13-11-2016, 15:28
Ja ze swojej strony chciałbym polecić (wielokrotnie polecanego na tym forum, skąd udało mi się uzyskać do niego kontakt - za co również chciałem forumowiczom podziękować) Pana Roberta (użytkownik vadiol z forum) za kompleksowy remont łazienki.

Zakres prac bardzo szeroki wykonany w całości przez Pana Roberta (nowa kanalizacja i dopływy, glazura, montaż biały, meble itp.), duża kultura osobista i wysoka komunikatywność, bardzo dobre przygotowanie do pracy i zabezpieczenie miejsca pracy (moja drewniana podłoga nie posiada żadnych rys mimo że przy okazji Pan Robert wymienił drzwi wraz z futrynami). Jasna lista wymaganych rzeczy przed remontem, rozliczenie każdego paragonu co do gorsza. Konsultacja prac i omawianie opcji na każdym etapie remontu. Szczerze polecam.

Liczę na dalsza współpracę:) przy kolejnych remontach. (póki co Pan Robert ma zaplanowany tygodniowy urlop w polskich górach więc nie zrażajcie się jak będzie utrudniony kontakt)
Bardzo dziękuję za opinie !

vadiol
14-03-2018, 07:31
Drodzy czytelnicy,


Łazienki, gres, glazura, ogólnie płytki - Robert Vadiol 664 837 837

Jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić wykonane prace to zapraszam do kontaktu. Tel do mnie 516597757.


Grzegorz Nowak, Warszawa - Białołęka.
Dziękuję bardzo.

vadiol
19-03-2018, 06:51
Poniżej kolejne dwie rekomendacje, dobrze znanych tu fachowców:

ROM-KON - zakres prac obejmował kompleksowe wykonanie i wykończenie sufitów podwieszanych + docieplenie garażu i dachu nad klatką schodową. Ocena maksymalna !

Z tego etapu prac byliśmy tak zadowoleni, że kontynuujemy współpracę z wykończeniem ścian ( przygotowanie pod malowanie i malowanie ), montaż parapetów + kilka innych wykończeniowych tematów.
Aktualnie in progress więc ocena tego etapu za jakiś czas :p


VADIOL - glazura, no cóż, miał co u nas robić... :cool: 200m2 podłóg, 3 łazienki kompleksowo, pralnia, kotłownia, przeróbki instalacji itp. Generalnie po wyjściu Vadiola możemy się wprowadzać ;) Ocena maksymalna !

Generalnie podejmując współpracę z Vadiolem można skupić się jedynie na wyborze płytek czy sprzętów/wyposażenia łazienek - resztą nie musimy się przejmować bo wiadomo, ze będzie wykonane na najwyższym poziomie. Wszystko przemyślane, na bieżąco konsultowane, wyliczone, sprawdzone, żeby nie było niespodzianek, szanowanie materiału. Przeróbki? Nie ma najmniejszego problemu! Vadiol chyba nie zna sformułowania "nie da się" :cool:

Powyższych dwóch wykonawców łączy wspólny mianownik - ogromna wiedza, dbałość o każdy szczegół, dokładność, zaangażowanie, otwartość na wszelkie zmiany czy przeróbki, fachowe doradztwo, uczciwość i przemiła atmosfera współpracy! Naprawdę warto czasem poczekać na tej klasy specjalistów.
Bardzo dziękuję

vadiol
25-04-2018, 15:44
Vadiol ma pojęcie o swojej pracy i co ważne potrafi z sensem doradzić. Oprócz tego bardzo podobało mi się jak dogadywał detale wykończeń z wykonawcą mebli łazienkowych. Takie szczegóły są dość istotne, bo znacznie ułatwiają stresujący proces budowy. Do jakosci pracy nie ma jak sie przyczepic , cena jest ok , czego chciec wiecej?

Bardzo dziękuję.

vadiol
22-09-2019, 17:55
Porobiło nam się niefajnie na rynku wykonawców budowlano - remontowych. Wiadomo.... :sad: Są jednak wyjątki i trzeba mieć farta żeby upolować taki wyjątek.

Ja od lat trzymam się najlepszego glazurnika jakiego spotkałam. Mamy za sobą kilka sporych inwestycji i każdorazowo nie tylko nie ma się do czego przyczepić, ale na dodatek facet potrafi wychwycić błędy w projekcie i skorygować je na tak wczesnym etapie, że powinnam mu chyba płacić prowizję od zaoszczędzonej kasy :wink:. Jakościowo pierwsza klasa! Inteligentny, myślący, dokładny i sumienny. Pracuje sam i sam bierze odpowiedzialność za swoją robotę. Naprawdę wart każdych pieniędzy. Dziękuję Panu za wszystko i mam nadzieję na dalszą współpracę. Wyjątkowy komfort na rynku usług budowlanych. Zdejmujący inwestorowi ze łba wcale niemało. Dla chętnych - nick na forum: Vadiol tel. 664 837 837

Dziękuję za opinie .

karla_bmw
18-06-2020, 09:48
Witam. Bardzo chciałam polecić Pana Roberta glazurnika, Vadiol. Takich wykonawców ze świecą szukać. Ogromna wiedza i bardzo duże poczucie estetyki. Prace wykonane idealnie a nie było łatwo - 80m2 jodełki która nie trzymała wymiaru. Duże formaty też nie robią wrażenia na Panu Robercie i efekt cudowny. Jeszcze raz dziekuje i do następnego