PDA

Zobacz pełną wersję : czy mozna montowac drzwi wewnetrzne i panele w domu bez ogrz



reno1980
26-02-2010, 09:29
mam zamiar montowac drzwi i panele ale nadal czekam na dostawe gazu wiec budynek nie bedzie ogrzewany .wiem ze w zime gdy budynek jest nie ogrzewany mogly by sie drzwi i panele powypaczac ale jesli chodzi o marzec to juz takich temperatur minusowych nie bedzie wiec czy jest sens montowac?

Mice
26-02-2010, 09:38
mam zamiar montowac drzwi i panele ale nadal czekam na dostawe gazu wiec budynek nie bedzie ogrzewany .wiem ze w zime gdy budynek jest nie ogrzewany mogly by sie drzwi i panele powypaczac ale jesli chodzi o marzec to juz takich temperatur minusowych nie bedzie wiec czy jest sens montowac?
Obawiałbym się raczej wilgoci niż temperatur ...

Hieronim12
26-02-2010, 12:11
Jeśli dom jest już dobrze obsuszony, to można kłaść, ponieważ problemu nie stonowi temperatura a wilgoć której duże ilości oddają nowe mury.

Sławek...
26-02-2010, 22:02
...czy jest sens to sam zadecyduj....
wybierz te drzwi i panele konkretne i poczytaj kartę techniczną produktu....
jak Twoje pomieszczenia będą spełniały wymogi producenta to montuj, jak nie to nie montuj....
szczerze mówiąc wątpię żeby nowy nieogrzewany dom spełnił te parametry.....chyba że jest na prawdę dobrze wysuszony i pozbawiony wilgoci....

Nefer
26-02-2010, 22:06
Zmierz sobie wilgotność i będzie wszystko jasne.

adi_
26-02-2010, 22:14
czekasz na gaz a jak sprawdziles czy wszystko z co i cwu oki ?