PDA

Zobacz pełną wersję : DAL nowa firma sprowadzająca drzwi wewnętrzne z Chin



MELIMELUM
01-03-2010, 08:04
Witam Państwa.

Abstrahuję od jakości drzwi...
Chcialbym wyłacznie ostrzec przed tą nowopowstałą w Warszawie firmą.
Być moze bedą opierali swą wiarygodnoiśc na firmie matce- GROEMIXe...

Firma DAL jest nierzetelna, niewypłacalna, nieuczciwa.

pierwek
01-03-2010, 08:24
Firma DAL jest nierzetelna, niewypłacalna, nieuczciwa.

ponieważ... jest naszą konkurencją? :roll:

MELIMELUM
01-03-2010, 13:25
Nie, nie jestem ani producentem, ani sprzedawca....
To inna kwestia.
Ich drzwi sa tanie i chyba dobre- zreszta to zostawiam do oceny odbiorcow...
Chodzi mi raczej o aspekt moralny- o to by jednak dwa razy sie zastanowic- i uwaznie przejrzec warunki wspolpracy- tylko to.

pozdrawiam.

lukas_lbn
01-03-2010, 15:23
To już nawet drzwi z Chin sprowadzają ?!? :o
Jak tak pójdzie to niedługo wszystkie materiały budowlane, wykończeniowe będą sprowadzane z Chin.
Tandeta

mądryktos
11-05-2010, 14:25
KONKURENCJA czuwa bacznie w dzien i w nocy ;)

Napisał MELIMELUM:

" Nie, nie jestem ani producentem, ani sprzedawca...."


to kim jestem???

pewnie sam nie wie .........
:bash:

anatol
11-05-2010, 14:56
Współpracujemy z firma "DAL" od jakiegoś czasu i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów ani odnośnie jakości produktu, ani płatności jak ktoś tu stara się zarzucić. Życzymy sukcesów w dalszej pracy firmie "DAL"

DorciaIQ
12-05-2010, 22:06
Czy ktos wierzy ze trzy ostatnie posty byly pisane przez trzy rozne osoby???

bourgeois
02-08-2010, 13:39
Witam Państwa.

Abstrahuję od jakości drzwi...
Chcialbym wyłacznie ostrzec przed tą nowopowstałą w Warszawie firmą.
Być moze bedą opierali swą wiarygodnoiśc na firmie matce- GROEMIXe...

Firma DAL jest nierzetelna, niewypłacalna, nieuczciwa.

Ja tam pracuje w tej firmie od paru ladnych miesiecy (przyszedlem po autorce tego postu, ktora nie do konca nadawala sie na to stanowisko) i zadnych problemow , wszystko jest w 100% ok , atmosfera pracy jest swietna, wszelkie potrzebne narzedzia pracy sa zapewnione, nie narzekam. A autorka postu po prostu chce oczernic firme, sama nie bedac ok w stosunku do pracodawcy pisze o moralnosci na forum. A drzwi , ktorymi handlujemy naprawde sa zaskakujaco dobre i lamia pewne stereotypy. Obejrzyjcie sami i ocene pozostawiam wam. Pozdrawiam.

Vafel
02-08-2010, 14:07
Same kłamstwa... W jakim świecie my żyjemy... ? :-/

MELIMELUM
14-09-2011, 18:34
Ja tam pracuje w tej firmie od paru ladnych miesiecy (przyszedlem po autorce tego postu, ktora nie do konca nadawala sie na to stanowisko) i zadnych problemow , wszystko jest w 100% ok , atmosfera pracy jest swietna, wszelkie potrzebne narzedzia pracy sa zapewnione, nie narzekam. A autorka postu po prostu chce oczernic firme, sama nie bedac ok w stosunku do pracodawcy pisze o moralnosci na forum. A drzwi , ktorymi handlujemy naprawde sa zaskakujaco dobre i lamia pewne stereotypy. Obejrzyjcie sami i ocene pozostawiam wam. Pozdrawiam.

Witam.

Nie bylam pracownikiem firmy DAL, byla Nia natomiast moja znajoma.
Podczas zaledwie dwoch tygodni nawiazala kontakty, ktore zakonczyly sie kontraktem.
Problem polegalm na tym, ze wlascicielka nie zaplacila Jej prowizji, ani obiecanej pensji w calosci.
Wiedze o ludziach polecam zdobywac bezposrednio- przedstawiciel handlowy winien o tym pamietac.
Pisze Pan, ze Ta Pani 'nie nadawala sie na stanowisko'- do dzis natomiast posiadaja Panstwo klientow,
ktory to wpolprace nawiazali w wvniku dzoalan mojej znajomej.

O tym poscie Pani wokol, ktorej toczy sie dyskusja, nie wiedziala.
Napisalam go bo bylam zbulwersowana zachowaniem i malostkowoscia wlascicielki firmy.
Nie interesuja mnie drzwi, nie siedze w tej branzy.