PDA

Zobacz pełną wersję : [url]www.2kprojekt.pl[/url] - usługi projektowe



kproxxxx
02-03-2010, 10:10
OFERTA www.2kprojekt.pl

* projekty budowlane domów indywidualnych, obiektów użyteczności publicznej, hal produkcyjnych, obiektów usługowych oraz służby zdrowia
* projekty wykonawcze
* projekty urbanistyczne
* projekty ogrodów
* inwentaryzacje
* charakterystyki i certyfikaty energetyczne
* kosztorysy
* projekty branżowe
* projekty meblarskie
* nadzory autorskie
* adaptacje projektów typowych

Dla naszych klientów tworzymy indywidualne projekty domów, budynków handlowo-usługowych oraz innych projektów budowlanych. Zajmujemy się również projektami wnętrz, które wykonujemy w profesjonalnych programach komputerowych, co pozwala Klientom zobaczyć swoje przyszłe wnętrze w fotorealistycznych wizualizacjach.

Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę, współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami i projektantami innych branż. Zapewniamy kompleksową obsługę.


ZAPRASZAMY :

www.2kprojekt.pl
tel. 501 425 292
[email protected]

bucz88
17-05-2010, 12:46
wITAM INTERESUJE MNIE WYKONANIE TAKIEGO PROJEKTU DOMU JAKI JEST KOSZT . sZUKAM OSOBY KTORA ZROBI MI TO TANIEUJ NIZ NA TEJ STRONIE . Podaje link do satrony http://www.extradom.pl/projekt-domu-mini-bsa1209.aspx?lustro=0 . Mam tez pytanie ile by kosztowała adaptacja. Czekam na odp

kproxxxx
26-05-2010, 09:32
wITAM INTERESUJE MNIE WYKONANIE TAKIEGO PROJEKTU DOMU JAKI JEST KOSZT . sZUKAM OSOBY KTORA ZROBI MI TO TANIEUJ NIZ NA TEJ STRONIE . Podaje link do satrony http://www.extradom.pl/projekt-domu-mini-bsa1209.aspx?lustro=0 . Mam tez pytanie ile by kosztowała adaptacja. Czekam na odp

Witam,

obawiam się , że wykonanie projektu budowlanego indywidualnego w kwocie niższej niż ta która widnieje na stronie jest niestety niemożliwe.
Adaptacja to koszt ok 1000 zł - w zależności od ewentualnych wprowadzanych zmian.

kproxxxx
27-09-2010, 14:18
Zapraszam

kproxxxx
19-11-2010, 15:23
Zapraszam

kproxxxx
09-12-2010, 12:40
Zapraszam