PDA

Zobacz pełną wersję : Zlecę budowę domu w Danii



wlodeklub
03-03-2010, 00:52
Witam
Zamierzam kupić dom w Danii ale zanim się zdecyduję chciałem dowiedzieć się jaki byłby w przybliżeniu koszt wybudowania typowego duńskiego domu czyli takiej "stodoły" jak np tutaj http://danhaus.dk/hustyper/1-plan/danhaus-163.html To tylko przykładowy projekt ale generalnie chodzi mi o taki prosty dom bez użytkowego poddasza o powierzchni około 150m2 z garażem.Dach dwuspadowy lub koperta.
Zastanawiałem się czy jest jakaś ekipa,która byłaby zainteresowana budową domu w stanie surowym w Danii.Zakres prac jakie chciałbym zlecić to:
-stan zero z rozprowadzonymi instalacjami
-mury zewnętrzne w technologii dwuwarstwowej(poroterm albo BK) oraz scianki działowe
-więźba+strop drewniany lub wiązary z dolnym pasem jako strop
-pokrycie dachu(dachówka cementowa)
-montaż okien i drzwi
Jeżeli istnieje taka możliwość proszę o wycenę chociaż tak z grubsza ile by mnie wyniosła robocizna za wyżej wymienione roboty a także wycena robocizna + materiały.
Tak przy okazji czy jest szansa żeby sprowadzać wszystkie te materiały z Polski czy koszt transportu sprawia że jest to nieopłacalne?Ceny materiałów w Danii są o kilkadziesiąt procent wyższe niż w Polsce i być może nawet doliczając koszt transportu byłoby to korzystne.Dom miałby być wybudowany około 200km od niemieckiej granicy czyli około 700km od granicy polskiej.

Proszę o odpowiedź na adres [email protected] bo jeżeli się okaże że oferta będzie ciekawa to myślę poważnie o takim przedsięwzięciu.Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania