PDA

Zobacz pełną wersję : Firma PLAST-MET (ogrodzenia) POLECAM.



boguslawskia
05-03-2010, 09:30
Witam Wszystkich,
Zaczyna się okres montażu ogrodzeń, więc pozwolę sobie umieścić na forum moją bardzo pozytywną opinię o firmie PLAST-MET.
http://www.plast-met.pl/
Firmę wyszukałem na targach budownictwa w Poznaniu. Po zapoznaniu się z Ich ofertą postanowiłem z niej skorzystać.

Zaznaczam, że dawno tak szybko i profesjonalnie nie byłam "załatwiony", mimo że wszystko uzgadnialiśmy mailem.
Kontaktowałem się z jedną osobą, która od początku do końca prowadziła zamówienie, doradziła jakie elementy zakupić, koordynowała dostawę (bezpośrednio do domu).
Wszystko wraz z dostawą do domu, terminowość było na 5+.

Firma dysponuje w moim rejonie (nie wiem czy na terenie całego kraju) ekipami montującymi ogrodzenia.
Jestem z nimi umówiony na montaż w kwietniu. Mam nadzieję, że potwierdzą swoją fachowością montażu moją bardzo pozytywną opinie o tej firmie.

Barbossa
05-03-2010, 12:39
już masz i jest śliczne, ok
poproacuj tylko nad konsekwentą tożsamością własnej płci, no chyba, że natura tam coś Ci spaprała

tryllu
05-03-2010, 14:01
I napisz w kwetniu jak wyglądał efekt końcowy i jak to zainstalowali :)
Bo materiał może być przedni, a wykonanie zadnie.

wojtas122
05-03-2010, 20:54
nie chciałem pisać, ale napisze ,,niechwal dnia przed zachodem słońca a..." :wink:

edde
05-03-2010, 22:03
albo "nie mów hop..." :lol:

Sławek...
06-03-2010, 07:27
...no już go nie dołujcie... może dobrze trafił...

...no ale swoją drogą to ja bym nie dzielił skóry na niedźwiedziu... ;)

boguslawskia
06-03-2010, 19:10
Dzięki,
Poproszę mnie nie stresować :)

Mam nadzieję, że montaż będzie również wykonany na takim samym poziomie.
Zdam relację w kwietniu, jestem umówiony z brygadą na start 06.04.2010r.
Montaż zaplanowany jest etapowo:
1. Słupki, słupki furtka.
2. Po tygodniu: krawężniki i siatka.

Nie miałem czasu wcześniej coś naskrobać ale zaskoczyło mnie bardzo staranne pakowanie wszystkich elementów, słupki są zafoliowane po 2 szt, furtka zawinięta.
W czasie transportu wszystko było starannie poprzypinane pasami. Odbierałem graty od kierowcy z paki.