PDA

Zobacz pełną wersję : Tynki Tarnowski Sosnowiec - poproszę o opinie



f.5
07-03-2010, 12:13
Witajcie.
Szukam opinii na temat firmy tynkarskiej :
Tynki Maszynowe - Tarnowski - tynki-maszynowe ze Sosnowca .
Miał ktos stycznosc mozecie cos doradzic - przestrzec - polecic?

nie znalazłem na szukajce jesli było poproszę o linka
Dziękuję i pozdrawiam.

harry2091
16-03-2010, 14:08
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05076101f9a79119.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/383c8a630b3e6e9d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/220afb5273ae3c9d.html
http://images49.fotosik.pl/273/a0793c657d6e839em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0793c657d6e839e.html)

Też ich miałem oto zdjęcia

harry2091
16-03-2010, 14:11
Sam sobie to oceń jak chcesz prześlę ci na maila więcej

f.5
16-03-2010, 20:30
poszedłna priv mail poprosze o kilka fotek . dzieki

juliata
29-03-2010, 23:38
Witajcie.
Szukam opinii na temat firmy tynkarskiej :
Tynki Maszynowe - Tarnowski - tynki-maszynowe ze Sosnowca .
Miał ktos stycznosc mozecie cos doradzic - przestrzec - polecic?

nie znalazłem na szukajce jesli było poproszę o linka
Dziękuję i pozdrawiam.


Byłam z mężem na kilku ich budowach i oglądaliśmy tynki cementowe i gipsowe.Jedne i drugie wyglądały bardzo dobrze,ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na gipsowe,bo można je od razu malować.Widzieliśmy je w trakcie pracy,a na innej budowie już po zakończeniu,jak były suche.No i już niedługo będziemy mieć piękne tynki w naszym domku!
Najlepiej właśnie tak robić,żeby sprawdzić kilka gotowych prac,i w trakcie pracy też,żeby zobaczyć pracowników,czy aby nie lubią "zaglądać do kieliszka"-wiadomo,jak to na budowach w Polsce bywa,i czy dbają o porządek,no i żeby się czasem nie natknąć na pseudo"fachowców".
A na stronie KNAUFA pokazują zdjęcia tej właśnie firmy-to chyba coś znaczy.
Pozdrawiam wszystkich budujących

yaro672
30-03-2010, 14:29
Witajcie.
Szukam opinii na temat firmy tynkarskiej :
Tynki Maszynowe - Tarnowski - tynki-maszynowe ze Sosnowca .
Miał ktos stycznosc mozecie cos doradzic - przestrzec - polecic?

nie znalazłem na szukajce jesli było poproszę o linka
Dziękuję i pozdrawiam.


Byłam z mężem na kilku ich budowach i oglądaliśmy tynki cementowe i gipsowe.Jedne i drugie wyglądały bardzo dobrze,ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na gipsowe,bo można je od razu malować.Widzieliśmy je w trakcie pracy,a na innej budowie już po zakończeniu,jak były suche.No i już niedługo będziemy mieć piękne tynki w naszym domku!
Najlepiej właśnie tak robić,żeby sprawdzić kilka gotowych prac,i w trakcie pracy też,żeby zobaczyć pracowników,czy aby nie lubią "zaglądać do kieliszka"-wiadomo,jak to na budowach w Polsce bywa,i czy dbają o porządek,no i żeby się czasem nie natknąć na pseudo"fachowców".
A na stronie KNAUFA pokazują zdjęcia tej właśnie firmy-to chyba coś znaczy.
Pozdrawiam wszystkich budujących



Tak..... pierwszy post i już ci wszyscy uwierzą :D jaki to Pan Tarnowski dobry fachowiec jest. Już kiedys bylo na forum o umiejętnościach tej super firmy. Też niestety nie najlepiej to wypadło :cry:

f.5
30-03-2010, 14:36
Jak było to poproszę o namiar nie znalazłem ifo o tej firmie.
Nie wiem dlaczego ciezko znalesc solidną firmę tynkarską nikt nikogo niepoleca :(
mam jeszcze trochę czasu do tynkowania lecz juz che szukac.
pozdrawiam

prezes750
11-04-2010, 09:18
Polecam.Tynkowała u mnie ekipa z Tarnowskich Gór,młodzi ale fachowcy .Właściciel komunikatywny,można się dogadać.Czysto i solidnie wykonana cała robota (750 m2 tynki gipsowe i tradycyjne ).Polecam !

radkul
11-04-2010, 18:56
witajcie
w moim domu prace tej firmy zostały zakończone tydzień temu i jestem bardzo zadowolony.
Ekipa konkretna i rzetelna, widac że szanuje swojego szefa.
Z kolei co do jakości tynków to nie mam zastrzeżeń. Robota uczciwa i szybko wykonana.
U mnie 650 m2 gipsowych i cementowych zajęło im 6 dni roboczych.
Panowie godni podziwu i polecenia o czym świadczy to że od po robocie u mnie dostali cztery zamówienia z okolicy :)
pozdrawiam

harry2091
17-04-2010, 12:56
A ja nie jestem zadowolony z tej ekipy Żeby to jakoś wyglądało musiałem na to położyć gładzie gipsowe.Gdy to wyschło to była porażka , dziury,ciapy itp.Może jest ktoś kto by to od razu malował ale wtedy lepiej nie załączać światła w mieszkaniu.
Dwa miechy zapieprzanie na budowie i poprawianie ekipy która za to wzięła kilkanaście tysięcy Ten Pan ma kilka ekip ,moja była beznadziejna

f.5
18-04-2010, 19:32
Jesteś w stanie wklei jakieś fotki tynku . był bym wdzięczny.

harry2091
06-05-2010, 17:01
Już wkleiłem wcześniej na fotosika

Ewelina2184
07-06-2010, 14:27
Ja chcialam sie ustosunkowac do profesjonalizmu i szacunku do klienta, ktore prezentuje Pan Tarnowski. Zima 2009 umowilismy sie na rozmowe w celu ustalenia kosztow oraz terminu rozpoczecia prac na naszej budowie, ktory mial przypasc na "po" Świetach Wielkanocnych 2010. W zwiazku z kiepska pogoda, termin zostal przesuniety i tak przez dlugi okres czasu Pan Tarnowski odwlekal przyjazd. Ekipa miala pojawic sie 17 maja, znow pojawily sie problemy , zostalismy jednak zapewnieni, ze 26 maja na 100 % sie pojawia. Rano potwierdzili to telefonem, o godz 15.30 ekipa miala sie stawic na placu budowy, o godz.15 maz odebral telefon od Pana Trnowskiego, ze jednak sie nie pojawi, gdyz pracownicy zazadali doplaty, a dokladajac im poprostu mu sie to nie oplaci. Tym sposobem z dnia na dzien zostalismy na lodzie. Bledem z naszej strony byl brak umowy z Panem Tarnowskim, jednak nic nie w skazywalo na to, ze bedzie jakikolwiek problem, dodam iz wspolnik Pana Tarnowskiego byl u nas wykonwaca wylewek.

harry2091
20-06-2010, 22:13
Malarz który miał malować ściany u mnie powiedział że te ściany to kompletna porażka i niestety miał rację bo po rzuceniu na nią światła halogenowego to był dramat
Trzeba było położyć gładż gipsową a to niestety zabolało po kieszeni

małewłasne
23-08-2011, 10:48
stary ten temat ale pro forma napisze w sprawie profezjonalizmu i jakosci prac nic nie uległo zmianie - nadal tragedia, w tej chwili mam do naprawy peknięcia na ścianach wykonanych przez tą "firmę" tynki mają całe 3 miesiące a już wychodzą takie kwiatki strach się bać co bedzie dalej