PDA

Zobacz pełną wersję : Kominki Darko- Budowa kominków Legionowo Warszawa



klient300
08-03-2010, 06:42
1

aga_m6
08-03-2010, 17:40
Witam.

Zauważyłam że na forum są różne opinie na temat tej Firmy. Zdarzają się te dobre i te trochę gorsze, natomiast ja, z czystym sumieniem, mogę polecić Pana Darka.
Budował kominek u moich rodziców i już u paru znajomych. Wszyscy są bardzo zadowoleni. Użytkowane są już kilka lat i nic się z nimi nie dzieje.
Ma ciekawe pomysły i zawsze coś interesującego podpowie.
Teraz będzie montował kominek u mnie. Sądzę, że za ok 1,5 miesiąca powinnam mieć już to cudo.

Pozdrawiam

legsaw
16-03-2010, 11:41
Wykonanie takie sobie, ceny natomiast jak na Manhattanie, pomysłow raczej zero, wszystko oklepane, w okolicy jest tyle sprawdzonych firm. Za zatarcie płyty gipsowej na gładko /2m2/ chce 500zł itp. osobiście nie polecam.

lilka.w
28-06-2010, 00:28
Ja mam inną opinie. To jedna z solidniejszych firm z jaką zetknęłam się w czasie budowy domu.Kominek jest piekny,kamień opracowany starannie- pomysl był mój ,to znaczy "gazetowy". Cena bardzo przyzwoita .

MRMWF
12-01-2011, 13:48
Tak się składa, że firma Darko - Hanna Ogończyk-Sochocka wykonywała u mnie prace związane z budową kominka.

W moim odczuciu ta firma NIE jest godna polecenia. Ponieważ mój kominek dwa razy się rozszczelnił i szkodliwe opary wypełniały sypialnię - złożyłem zawiadomienie do prokuratury i w efekcie sprawy karnej zapadł wyrok skazujący montera z firmy Darko - Hanna Ogończyk-Sochocka. Ponieważ nie można było zakończyć sprawy ugodowo - złożyłem w grudniu 2009 roku także pozew cywilny przeciwko firmie "Darko". Obecnie czekam na wyznaczenie terminu rozprawy.

Załączyłem dwa zdjęcia, byście Państwo sami zobaczyli w jakim stanie zostawiła firma Darko - Hanna Ogończyk-Sochocka (http://darko-kominki.pl) kominek w moim mieszkaniu.

Zatem moja przygoda z firmą Darko będzie miała finał na sali sądowej. Przykre, bo jak widzę jest wielu przypadkowych forumowiczów zadowolonych z tej firmy, a właściciel dość pewnie odpiera na tym forum jakiekolwiek zarzuty.

grave
13-01-2011, 09:21
jak bardzo się cieszę, że sobie ich odpuściłem, choć było blisko...ufff tu mnie intuicja nie zawiodła, co nie znaczy, że niestety trafiłem dobrze z innym wykonawcą! :bash: