PDA

Zobacz pełną wersję : Tora Wentylacja z Częstochowy



ekokamil
12-03-2010, 09:37
Witam,

Czy miał ktoś styczność z tą firmą? Chciałbym zlecić im wykonanie wentylacji mechanicznej wraz z montażem rekuperatora.

Już prawie byłem zdecydowany na ASK a tu wyskoczyli oni ze swoją wyceną :D

Zna ktoś? Korzystał ktoś z ich usług?

Dajcie znać....

ekokamil
15-03-2010, 09:20
Podnoszę do góry.... może ktoś ich jednak zna?

ekokamil
15-03-2010, 22:01
I jeszcze raz do góry...

help :roll:

Zuja
17-03-2010, 10:30
Zamówiliśmy u nich projekt wentylacji i kupiliśmy rekuperator z elementami instalacji i gwc. W chwili obecnej instalacja już działa, ale dopiero od paru dni. Całość instalacji została jednak zamontowana przez nas, bo koszty robocizny trochę nas przestraszyły, ale mój mąż cały czas na bieżąco kontaktuje się z osobą z firmy i wiem, że przyjadą obejrzeć nasze dzieło... :D
W razie czego - proszę o konkretne pytania.

ekokamil
17-03-2010, 12:13
Ooo w końcu ktoś :)

Właściwie to najbardziej interesuje mnie jak się układa z nimi współpraca,no i czy cala instalacja została zmontowana poprawnie, czy wszystko działa tak jak miało działać, a jeżeli nie działa - to czy potrafią beż większych fochów przyjechać i coś poprawić, wyregulować...

Rozumiem że Wy możecie się wypowiadać tylko co do jakości obsługi klienta przez telefon... no ale to już coś znaczy - zawsze mogli sprzedać Wam rekuperator, wszystkie materiały i... przestać odbierać od Was telefony :D
Skoro odbierają i doradzają to bardzo fajnie:)

Dzięki Zuja za odpowiedź,
pozdrawiam,
Kamil

Zuja
17-03-2010, 18:32
Współpraca jest bezproblemowa i była taka już na poziomie projektowania. Faktycznie mogliby poprzestać na wysyłce towaru, skoro go nie montują, ale w dalszym ciągu doradzają, bo oczywiście w trakcie montażu pojawiło się trochę pytań. O tym, jak działa cały system będziemy mogli wypowiedzieć się za parę tygodni.
Drobna poprawka - ponieważ zakupiliśmy sprzęt holenderskiej firmy COMAIR - to ich przedstawiciel obecnie pomaga nam w uruchomieniu całego systemu (Tora jest ich przedstawicielem handlowym).

kobi033
26-06-2011, 20:57
kupiłem u nich jednego alufleksa bo mi zabrakło a miałem po drodze - 10zł drożej niż w innym sklepie
na tym zakończyłem styczność z tą firmą
pozdrawiam

pawel1148
11-06-2012, 10:30
Podnoszę do góry.... może ktoś ich jednak zna?

Witam
Czy korzystał pan może z usług tej firmy?
jakieś doświadczenia lub opinie?

miloszenko
02-07-2012, 13:57
Witam
Czy korzystał pan może z usług tej firmy?
jakieś doświadczenia lub opinie?

Ja mam przez nich wykonana instalacje i 2 moich znajomych.

Bardzo dobra obsluga klienta, mozliwosc konsultacji z doradca technicznym, ceny maja normalne, wybor sposrob kilku reku, generalnie bez zastrzezen.

Pozdrawiam

macius36
23-01-2014, 14:28
A czy ktoś zna lub słyszał opinię o firmie GOMAR z Radomia?

Oneion
10-01-2018, 10:00
Hej, chciałbym podbić pytanie - czy ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się o wspomnianej firmie? :)

Mile widziane także informacje o innych wykonawcach wentylacji z Częstochowy. :)