PDA

Zobacz pełną wersję : KUCHNIE - WROCŁAW KTÓRA FIRMA GODNA POLECENIA



mkwadrat
13-03-2010, 11:38
Witam czy ktoś może polecić dobrą firme zajmującą sie projektowanie i wykonaniem kuchni ?

Mam kuchnie 7 m2 otwarta na salon 27m2 . Chciałbym na to przeznaczyć około 10 tyś zł plus minus . Licząc bez blatów i wyposażenia.

Prosze o porade jakąs

Z góry dzięki

mkwadrat
14-03-2010, 14:33
ktos coś może polecić ???

bardzo proszę o odpowiedź !!

MM

Jola z Melisy
14-03-2010, 20:01
Jak robiłam casting na" kuchniarza" to tylko Ikea i BRW mieściło się w tej cenie. Ja jednak miałam przeznaczone na ten cel jeszcze mniej niż 10 tys i w efekcie końcowym kuchnie robił mi stolarz aż z pod Zakopanego. I żadne tam góralskie, nowoczesne meble z blumami itp. Z tym, że projekt zrobiłam już wcześniej i dokładnie wiedziałam czego chcę.

mkwadrat
14-03-2010, 21:47
Jak robiłam casting na" kuchniarza" to tylko Ikea i BRW mieściło się w tej cenie. Ja jednak miałam przeznaczone na ten cel jeszcze mniej niż 10 tys i w efekcie końcowym kuchnie robił mi stolarz aż z pod Zakopanego. I żadne tam góralskie, nowoczesne meble z blumami itp. Z tym, że projekt zrobiłam już wcześniej i dokładnie wiedziałam czego chcę.

no dobrze ale naprawde nie żartujcie sobie z ikea i brw bo ja pewien przegląd zrobiłem i naprawde kuchnie np za 12 tys można zrobić i to z firm ktore robia pożadne i także dużo drozsze meble...

pytam tylko która firma jest dobra żeby jej zaufać

poza tym dodaje też że przeznaczam na to około 10 tyś zł (jak bedzie 11 albo nawet 12 tyś jeśli byłby to jakiś super projekt to też może być)i kuchnia ma 7 m2 także malutka w sumie i do tego licze to jeszcze bez blatów , co jest przecież w całym tym przedsiebwzieciu najdroższe !! Ja blaty materiał na blaty bede miał i to bardzo pożadny kamień !!

także prosze o jakies doświadczenia z wrocławskimi firmami , które tym sie zajmują

morfeusz1
16-03-2010, 15:07
Nam kuchnię robiła firma Anegre z Wrocławia. Znaleźlismy ją przez przypadek i od razu ujęła nas miła atmosfera w salonie: szczerość, naturalność, przyjazność. Bez sztucznego zadęcia. Montaz był na koniec grudnia i dokończenie na początku stycznia. Mają salon w Sanpolu (na Bielanach) i na Wałbrzyskiej. Warto pojechać do Sanpolu - salon jest spory, więcej ekspozycji.

Cała współpraca na najwyższym poziomie. Pan Paweł (szef) bardzo otwarty na klienta. my mieliśmy sporo rozwiązań nietypowych i z żadnymi nie było problemu - a żaden inny salon we Wrocławiu nie chciał nam ich zrobić. Wiele z tych rozwiązań podpowiedział nam sam Pan Paweł - my tylko wiedzieliśmy jak chcemy by to np. wyglądało, funkcjonowało - a Pan Paweł podsuwał rozwiązania. Poza tym mogliśmy tez liczyć na opinie co do sprzętu agd (mimo, że kupowaliśmy osobno). Kupiony sprzęt kurier od razu zawiózł do nich na produkcję - żeby były idealnie dopasowane, bo my walczyliśmy niemal o każdy milimetr - żeby wszystko się zgrało. Sprzęt nam przywieźli razem z meblami i był w idealnym stanie - ani ryski nigdzie :)

Kuchnia wyszła śliczna. Z poprawkami, dodatkowymi pracami - nie było żadnego problemu. Bardzo fachowi montażyści - pracują uważnie i bardzo sprawnie.

meble wykonane bardzo solidnie, z dbałością o każdy szczegół.

Anegre wykonało też (po naszej kuchni) meble do salonu dwóm moim przyjaciółkom - obie bardzo zadowolone.

Poza tym, gdy nam podlało kuchnię - z niedokręconego kranika) bez problemu wymienili zniszczoną szafkę.

I co ważne - za meble zapłaciliśmy taniej o połowę, niż wyceniały to inne wrocławskie salony.

Mąż
12-04-2012, 10:27
A Anegre dołączyło do systemu Homecard:) Czyli z kartą rabatową Homecard można dostać 5% zniżki na cały asorytemnt, a 30% na agd :)

Lamaze
05-01-2014, 20:00
My zamówiliśmy w Anegre zabudowę kuchni, przedpokoju, dwóch łazienek i garderoby.
Ze wszystkiego jesteśmy bardzo zadowoleni, meble są BDB jakości, realizacja terminowa, ekipa montująca dokładna i sprawna. Na etapie realizacji na bieżąco dogrywałam wszelkie szczegóły, nie było z tym najmniejszych problemów. Polecam gorąco :)

233369233365233366233367233368

loky
06-05-2014, 20:15
Lamaze, ile kosztowała twoja kuchnia?

opinie12
02-12-2014, 20:48
Nie polecam korzystania z usług IF kuchnie we Wrocławiu. Projekt został inaczej wykonany niż było to omówione bez możliwości poprawienia. Na kuchnie czekaliśmy 11 tygodni (gdzie w umowie jest 5 tygodni). Mnóstwo niedociągnięć i niezapoznanie się z projektem:
1)źle zamontowane półki
2)długość oczekiwania na same uchwyty 2 tygodnie i otrzymaliśmy nie wszystkie takie jakie były w projekcie (ponadto po 1.5 tygodnia oczekiwania powiedzieli że nie ma tych uchwytów - znaleźliśmy na rynku minimum 5 firm które miały uchwyty dostępne od ręki i wówczas je zamówili)
3)inaczej wykonane półki niż było zaznaczone w umowie - na sugestie że to nie tak otrzymaliśmy odpowiedź że nic nie ustalaliśmy i tak się nie da (na szczęście w umowie jasno to było określone)
4) projektantka nie potrafi obsługiwać programu projektowego
5) projektantka po złym wykonaniu projektu wmawia że tak wygląda lepiej (przy czym wcześniej upierała się przy innym rozwiązaniu)
6) rady co do blatu spowodowały że blat ma zacieki - mówili że woda sama wyparuje z blatu drewnianego. Przy odbiorze zmienili wersję i zacieki to normalna rzecz i to nasza wina
7) zaślepki na szafki w innym kolorze
8) otwór na rurę do okapu wywiercony o wiele mniejszy (podawaliśmy dokładnie model okapu)
9) inne jeszcze małe drobne rzeczy o które co chwila się upominaliśmy

MOCNO ODRADZAM!!!!!!

IF KUCHNIE
19-02-2015, 12:22
Nie polecam korzystania z usług IF kuchnie we Wrocławiu. Projekt został inaczej wykonany niż było to omówione bez możliwości poprawienia. Na kuchnie czekaliśmy 11 tygodni (gdzie w umowie jest 5 tygodni). Mnóstwo niedociągnięć i niezapoznanie się z projektem:
1)źle zamontowane półki
2)długość oczekiwania na same uchwyty 2 tygodnie i otrzymaliśmy nie wszystkie takie jakie były w projekcie (ponadto po 1.5 tygodnia oczekiwania powiedzieli że nie ma tych uchwytów - znaleźliśmy na rynku minimum 5 firm które miały uchwyty dostępne od ręki i wówczas je zamówili)
3)inaczej wykonane półki niż było zaznaczone w umowie - na sugestie że to nie tak otrzymaliśmy odpowiedź że nic nie ustalaliśmy i tak się nie da (na szczęście w umowie jasno to było określone)
4) projektantka nie potrafi obsługiwać programu projektowego
5) projektantka po złym wykonaniu projektu wmawia że tak wygląda lepiej (przy czym wcześniej upierała się przy innym rozwiązaniu)
6) rady co do blatu spowodowały że blat ma zacieki - mówili że woda sama wyparuje z blatu drewnianego. Przy odbiorze zmienili wersję i zacieki to normalna rzecz i to nasza wina
7) zaślepki na szafki w innym kolorze
8) otwór na rurę do okapu wywiercony o wiele mniejszy (podawaliśmy dokładnie model okapu)
9) inne jeszcze małe drobne rzeczy o które co chwila się upominaliśmy

MOCNO ODRADZAM!!!!!!

Szanowni Państwo

My się nie boimy konfrontacji i nie działamy anonimowo Pani Justyno i Panie Grzegorzu. W historii naszej działalności nie spotkałem się jeszcze z tak trudnym i męczącym klientem. Mógłbym wiele pisać na forum na temat Państwa praktyk i unikania płatności, a teraz oczerniania nas anonimowo w internecie, ale nie zrobię tego. Życzę jednak Państwu dużo odwagi, żeby być w stanie podnieść telefon i zadzwonić do Nas, a nie pisać po kątach wieczorami.
Przyjąłem tą opinię ze swoim głupim uśmiechem i cieszę się mnóstwem innych zadowolonych klientów.

Pozdrawiam Państwa serdecznie i życzę innym podwykonawcom dużo cierpliwości i wytrwałości

questa
04-03-2015, 20:08
kuchniezdrewna.pl
stolarz Jerzy Hul

cena z bezposredniego kontaktu duzo nizsza niz przez salon w Domarze. BARDZO PORZADNA ROBOTA.