PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję ekipy/generalnego wykonawcy - gmina Lesznowola



anula05
14-03-2010, 10:58
Dzień dobry!
Poszukuję generalnego wykonawcy domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 280m2. Interesuje mnie obsługa kompleksowa (tyle, ile się da; najchętniej stan pod klucz, ale rozważę też oferty SSZ). Budowa w gminie Lesznowola, mazowieckie. Przewidywany start: czerwiec 2010.
Mieszkam za granicą i poszukuję osoby/firmy z rekomendacjami, odpowiedzialnej i doświadczonej, która maksymalnie mnie odciąży.
Dom zaprojektowany jest na indywidualne zamówienie.

Osoby zainteresowane przedstawieniem oferty proszę o kontakt na priv - prześlę materiały niezbędne do wyceny.

Anna

MARIO1965
15-03-2010, 17:59
ELEKTRYK – instalacje elektryczne, Lan TV, automatyka, itp.
Pomiary instalacji elektrycznych i odgromowych.
Gwarancja na wykonane nowe instalacje
Fachowe doradztwo przy projektowaniu instalacji
Uprawnienia - faktury VAT – rabaty w hurtowniach
Kosztorys dla osób zainteresowanych na podstawie przedmiarów (KNR) lub wycena od punktu według projektu.
513-576-219 e-mail [email protected]
Można wcześniej zarezerwować termin – to nic nie kosztuje.
Fachowe i solidne wykonanie prac elektrycznych to moja wizytówka.

bogdanski64
16-03-2010, 04:47
Dzień dobry!
Poszukuję generalnego wykonawcy domu jednorodzinnego o pow. użytkowej 280m2. Interesuje mnie obsługa kompleksowa (tyle, ile się da; najchętniej stan pod klucz, ale rozważę też oferty SSZ). Budowa w gminie Lesznowola, mazowieckie. Przewidywany start: czerwiec 2010.
Mieszkam za granicą i poszukuję osoby/firmy z rekomendacjami, odpowiedzialnej i doświadczonej, która maksymalnie mnie odciąży.
Dom zaprojektowany jest na indywidualne zamówienie.

Osoby zainteresowane przedstawieniem oferty proszę o kontakt na priv - prześlę materiały niezbędne do wyceny.Bogdański górale domy pod klucz posiadam 12 ludzi prace kompleksowo obecnie budowa restauracji w Ładzyniu koło Mińska Mazowieckiego kamień+drewno+gont wcześniej Jachranka Zegrze hotel Windsor granity glazury gresy marmury ok 8000tyśm2 kontakt tylko tel lub na priwate ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY i codziennie na budowę

Anna

Piotr B. CDS
17-03-2010, 10:47
Witam
Jako dostawca materiałów budowlanych polecam firmę BERGS.


Rzetelny i doświadczony wykonawca.

www.bergs.pl

E w e l
20-10-2010, 08:03
uuuu... coś kiepsko ta firma Bergs wygląda skoro maja już nieważną domenę :(

sylwek2006
19-11-2010, 03:18
uuuu... coś kiepsko ta firma Bergs wygląda skoro maja już nieważną domenę :(

Spokojnie.
Z firmą BERGS jest wszystko w porządku.Domena przez moje niedopatrzenie zmieniła na chwilę właściciela, aktualnie należy ponownie do mnie i niebawem strona : www.bergs.pl ,będzie ponownie widoczna.(Mój informatyk podobno przebywał w szpitalu).
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy.
Pozdrawiam.Sylwester Gałązka
tel.kont.0-502-136-396

bogdanski64
19-11-2010, 05:10
Bogdański GÓRALE 600-829-451 zapraszam na budowy Czarny Las koło Grodziska Mazowieckiego dom w stylu angielskim pow 450 m oraz Ładzyń koło Mińska budowa restauracji kamień bal gont Jest co oglądać podam kontakty do inwestorów lub zorganizuje spotkanie z nimi Posiadam 12 ludzi bardzo wysokiej klasy specjalistów pełny sprzęt bez koparki Specjalizacja to domy wynalazki i bardzo nietypowe zapomniałem e-mail [email protected]