PDA

Zobacz pełną wersję : KABINA RAVAK SKKP 6-80+BRODZIK RONDA+SYFON BASIC - WARSZAWA



tomeki1
14-03-2010, 11:47
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=957618686

Kabina natryskowa firmy Ravak SKKP 6 - 80

80x80

profil biały

szkło przeźroczyste

SKKP6 kabina prysznicowa półokrągła rozsuwana sześcioczęściowa.Składa się z dwóch stałych elementów i czterech elementów tworzących rozsuwane drzwi.

Brodzik Ronda PU 80x80

Syfon Ravak Basic

Kabina jest używana, pochodzi z demontażu. Dostałem ją od znajomych i początkowo miałem zamiar zamontowac ją u siebie w domu. Kupiłem jednak nową, a całkiem dobra kabina jest mi teraz niepotrzebna. Kupiłem do niej nowy syfon, który zresztą kosztował 60 PLN.

Kabina jest w doskonałym stanie, jedyna wada to dwa drobne uszkodzenia na dole obudowy brodzika. Podczas demontażu odłupały się dwa maleńkie kawałki plastiku, które zostały przyklejone. Właściwie tego nie widać. Do montażu potrzebne są jeszcze dwa profile U, które służą do zamocowania kabiny do ściany, ich koszt to 150 PLN i są dostępne bez problemu w serwisie i sklepach sprzedających kabiny Ravak. W komplecie instrukcja montażu.

Kabina jest w Płochocinie, 12 km od granicy Warszawy, przy trasie na Poznań. Mogę dowieźć do centrum Warszawy. Zdjęcie nie przedstawia mojej kabiny, ta jest obecnie rozłożona na częsci i przygotowana do transportu. W razie pytań proszę o kontakt -Tomek

tomeki1
17-03-2010, 17:42
Zachęcam do zakupu.

tomeki1
26-03-2010, 17:23
up