PDA

Zobacz pełną wersję : Kto może mi uruchomić MCR II?



Tomek i Kasia K.
27-03-2010, 10:35
Miesiąc temu kupiłem w firmie z Częstochowy kociał De Dietricha MCR II + zasobnik BS100. Przed kupnem rozmawiałem z właścicielem, który zapewniał mnie, że kocioł może być uruchomiony przez każdego serwisanta z listy De Dietricha. Przed kupnem kotła sprawdzałem informacje na stronie producenta dot. pierwszego uruchomienia - znalazłem wtedy info, że kosztuje to ok 120 zł netto + dojazd serwisanta.
W związku z tym, że kocioł mam zamontowany w Pruszkowie dzwoniłem dziś do przedstawiciela Dietricha na woj. mazowieckie z prośbą, żeby przekazał mi kontakt do najbliższego serwisanta.
Przedstawiciel ten polecił mi żeby skontaktował się z osobą, która sprzedała mi kocioł i żeby to ona go uruchomiła - w przeciwnym razie koszt uruchomienia kotła przez inny serwis może być znaczący (nie wiem jaką kwotę miał na myśli mówiąc znaczący). Stwierdził, że zjamuje się szkoleniem serwisantów z uruchamiania MCR i nigdy nie słyszał o stałem opłacie wynoszącej za pierwsze uruchomienie 120 zł netto.
To jak to w końcu jest? Czy jest ustalona stawka za pierwsze uruchomienie MCR czy nie ma? Czy jeżeli wezwę serwis do pierwszego uruchomienia nie powiązany ze sklepem w którym kupiłem kocioł to mogę mi podać cenę z sufitu?
Czy ta firma prowadzi jakąś politykę dot. pierwszego uruchomienia czy jest to wolna amerykanka?

Marek K
27-03-2010, 13:08
Może zadaj to pytanie tu:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/forum107.html
Pozdrawiam.