PDA

Zobacz pełną wersję : ogrodzenie z gazobetonu



jwbrzezinski
31-03-2010, 07:32
Witam wszystkich,

domek już stoi, a obok niego 7 palet Ytonga, który się jakoś ostał :wink:
I tak się zastanawiam, czy nie wybudować sobie z niego ogrodzenia - gdzieś, kiedyś czytałem, że można spokojnie wykorzystać gazobeton do tego celu, tylko trzeba potem taki murek otynkować.

Co o tym sądzicie? Czy może kotś już takie cudo popełnił i ma jakieś spostrzeżenia?

Pozdrawiam
Jacek

zbigmor
31-03-2010, 21:24
Jak będzie otynkowany to jestnadzieja, że postoi, ale na wswzelki wypadek od góry dałbym coś innego.

jwbrzezinski
01-04-2010, 07:00
od góry będą daszki, czapy czy jak to się tam zwie :wink:

zama
02-04-2010, 19:12
a nie lepiej sprzedać ten ytong

grzenio20007
03-04-2010, 08:23
ja rowniez bym proponował sprzedać... a w zamian kupic jakiś ładny klinkier może żółty... :)

jwbrzezinski
06-04-2010, 22:01
no kombinuję żeby go oddać w dobre ręce za parę zł, ale jak się nie uda, to coś z nim muszę zrobić....
dzięki za porady
pozdrawiam

Jacek

Ala28
14-04-2010, 12:30
witaj,
mój sąsiad zrobił takie ogrodzenie.
Fundament, izolacja pozioma i bloczki z białego BK. Później to otynkował i założył betonowe czapy na słupki i po całej długości. W środku ma taki okienka równieź wykończone czapami. Między okienkami poprzyklejał płaskie kawały piaskowca. Ogrodzenie dwukolorowe. Zdjęcie mam tylko z etapu pracy, więc nie widać efektu końcówego. Moze teraz jakieś cyknę jeśli chcesz.
http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/u/1/7/0/54833521_d.jpg
pozdrawiam,
ala

wropl
08-08-2020, 12:56
witaj,
mój sąsiad zrobił takie ogrodzenie.
Fundament, izolacja pozioma i bloczki z białego BK. Później to otynkował i założył betonowe czapy na słupki i po całej długości. W środku ma taki okienka równieź wykończone czapami. Między okienkami poprzyklejał płaskie kawały piaskowca. Ogrodzenie dwukolorowe. Zdjęcie mam tylko z etapu pracy, więc nie widać efektu końcówego. Moze teraz jakieś cyknę jeśli chcesz.
http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/u/1/7/0/54833521_d.jpg
pozdrawiam,
ala

Witaj,
Wiem, że temat bardzo stary, ale jestem ciekaw jak po 10 latach wygląda to ogrodzenie. Sam przymierzam się do ogrodzenia z BK i mam wątpliwości co do trwałości. Możesz coś napisać lub wrzucić fotkę?