PDA

Zobacz pełną wersję : Dziękuję Wszystkim za dotychczasową wymianę poglądów. Dalszej już nie będzie.



zk140t
04-04-2010, 20:36
Zmieniono moje ulubione forum w coś dziwnego i nie chcę tu już dalej pisać.

Wszystkiego dobrego życzę wszystkim, z którymi było mi dane polemizować na starym forum.
Nowe już nie dla mnie...

zk140t
04-04-2010, 20:44
Zmieniono moje ulubione forum w coś dziwnego i nie chcę tu już dalej pisać.

Wszystkiego dobrego życzę wszystkim, z którymi było mi dane polemizować na starym forum.
Nowe już nie dla mnie...

Szkoda, że tego nie puścili...

Amen!

salamandra9
05-04-2010, 10:03
witam.popieram,tez bardziej podobalo mi sie forum przed zmiana na nowe,niewiem co ma na celu ta zmiana,taki niechciany prezet na swieta,wiekszosc forumowiczow byla juz przezwyczaiona do starej formuly

compi
05-04-2010, 10:30
Jestem tu od niedawna, ale przekombinowano. Udziwnienia, mnogość funkcji, skomplikowanie niektórych rzeczy ułatwiających korzystanie z forum mnie również zniechęca do nowej wersji.

VIP Jacek
05-04-2010, 10:30
nie wiem gdzie jestem, nic nie mogę znależć, czuję się jak w lesie, wszystko jest mało czytelne.

PliP
05-04-2010, 12:35
tego typu przekombinowania pojawiają się gdy inwestor ma za dużo KASY.
Tym sposobem forum stało się mało czytelne.... maaaaasa pustego miejsca między postami trzeba się sporo na klikać aby dany temat móc obserwować i aby śledzić wypowiedzi.
Jednym słowem MASAKRA

aadamuss24
05-04-2010, 12:39
Mała czcionka w tytułach wątków gdzie dalej jest to puste miejsce - dużo lepiej się czytało jak czcionka była trochę grubsza. Może jeszcze dopracują :) No chyba, że puste miejsca to na reklamy fugi :(

bladyy78
05-04-2010, 12:39
Każda zmiana powinna być udoskonaleniem, a nie powodować utrudnienia, nie chce krakać, ale to forum powoli zaczyna umierać. Już od jakiegoś czasu widzę że na forum jest coraz mniej nowych postów. A teraz po zmianie to forum straci wielu forumowiczów ,ja również już nie mam ochoty tu zaglądać. Przestało mnie to forum już kręcić. Może jestem leniwy ale nie lubię zmian, jak już się zmiany wprowadza to na lepsze a nie na gorsze. Już po ostatniej zmianie tła redakcja miała nas w głębokim poważaniu i nie zdały się nasze prośby, że stare było lepsze. Teraz też tak będzie, tym którym się to forum nie podoba przestana tu zaglądać, ale nowi forumowicze się zjawią i oby zapełnili tą lukę po starych. Ale droga redakcja powinna wiedzieć że dzięki stałym, bywalcom to forum istnieje nowi przychodzą i często szybko znikają, a starzy forumowicze są tu cały czas i raczej nikt z nich nie chciał takiej zmiany.