PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o opinie o firmie COMFORTPLUS z Wrocławia ul.Strzegomska



mkwadrat
08-04-2010, 09:46
Firma zajmuje sie sprzedażą i układaniem podłóg.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ??

Z góry dziękuje

mkwadrat
13-04-2010, 07:12
czy ktoś może kładł podłoge w tej firmie ??

martadela
13-04-2010, 07:20
Zapytaj może na grupie wrocławskiej - o ile w nowym forum są jeszcze grupy - tam szybciej powinieneś uzyskać odpowiedź.

Trociu
13-04-2010, 11:11
Dokładnie. Na grupie wrocławskiej pojawiały się dobre opinie na temat tej firmy.
Tutaj jest link do forum w nowej wersji - http://forum.muratordom.pl/showthread.php?392-Grupa-Wrocławska

I nie dubluj tematów - http://forum.muratordom.pl/showthread.php?158477

AnnaP.
13-04-2010, 13:36
Ja korzystałam z ich usług. Kupiłam u nich finishparkiet merbau wraz z usługą, Towar ekstra, a wykonawcy rewelacyjni - najlepsi na mojej budowie. W dwa dni 100 m2 równiutko, czyściutko, bez szpar - ekstra. Po robocie posprzątane. Obsługa w sklepie też na wysokim poziomie. Teraz jeszcze po montazu drzwi wewn. zamówię listwy przypodłogowe. POLECAM

Lukasz Radwanice
27-07-2010, 10:03
Nie polecam firmy comfort plus. Duzo obiecuja przy podpisywaniu umowy a pozniej nie dotrzymuja slowa. Kiedy przywiezli mi deski na budowe obiecano mi ze beda ukladane 31 maja, zaplacilem za deski (to byl moj blad odradzam placenie zaliczek tej niezetelnej firmie!) i pozniej termin wykonania byl kilka krotnie przesuwany na pozniej, ostatecznie wykonawca zaczol 11.06 prawie dwa tygodnie pozniej. Kiedy dzownilem sie dopytywac kiedy wreszcie zaczna robote wieloktornie mi obiecywano rozne terminy ktorych pozniej nie dotrzymywano, a niemily pan z comfortplusa zucal sluchawka.
W umowie mam napisane kleje i olej firmy OSMO a podloga zostala polozona na kleju wakol i oleju jakiejs innej fimy. Nikt mnie nie pytal czy sie zgadzam na zmiane kleju i oleju na inny!

szymon schuderla
16-09-2020, 10:51
Odradzam - "współpraca" z nimi to droga przez mękę
- Podłoga zmawiana w listopadzie nie była gotowa na czas na 1 czerwca
- Mimo 2 pomiarów na piętrze było za mało desek (14 m2) a na dole za dużo (12 m2); usłyszałem, ze to z mojej winy, bo nagle sobie zażyczyłem deski w innym miejscu, co nie jest prawdą
- Końcowa kwota do zapłaty była wyższa niż uzgadniana na początku
- faktury były poprawiane 6-krotnie, bo znajdowałem w nich błędy (niesłusznie naliczone koszty dylatacji, błędnie wpisane ilości materiału itd)
- schody, które miały kosztować ok 10000 zł zostały wycenione na 14500 (do tego usłyszałem, ze jak chcę to mogą to nawet zrobić za 19000)
- Obiecane próbniki nigdy nie zostały dostarczone
- komunikacja na dramatycznie niskim poziomie - Pan Arek jest niesłowny i trudny w rozmowie;
- żaden z terminów nie został dotrzymany (kilkukrotnie umawiałem się na pomiary, na dostarczenie materiału itd. za każdym razem była obsuwa)
- do tej pory nie dokończono prac w moim domu - pozostało położenie listew w jednym pokoju, a cały parter musiałem zrobić własnym sumptem, bo pan monter się obraził i pojechał na wakacje; firma nie zaproponowała żadnej alternatywy; na tym etapie spłaciłem ich i nie chcę mieć z tą firmą nic wspólnego