PDA

Zobacz pełną wersję : Poradźcie bo już sama nie wiem....



klepska
21-04-2010, 10:23
Słuchajcie,
Dzierżawię działkę rekreacyjną(od 2 miesięcy)....Działka nad jeziorem - pow. działki 300 m kw. Jest na niej Eko szambo siła, itp.Poprzedni dzierżawca miał zamiar stawiać tam domek ale się rozchorował i musiał odstąpić działkę.
Jest na niej mała przyczepa kempingowa, której chcę się pozbyć.
I teraz mam dylemat.............
Zamiast przyczepy chciałam postawić tam domek holenderski ale jak oglądam te domki to mnie to przeraża...
za 25 tys domek ok. 10 - 15 letni na dobrze pordzewiałej ramie, ale są w nim wszystkie meble, kuchenka, lodówka łazienka itp...czyli stawiasz i mieszkasz
ale....za 25 tysięcy mam nową drewnianą nieocieploną kryta papą brdę o pow, 45 m kw.,(holender ma ok. 33 m kw).
W drewniaku muszę zrobić instalacje ele, kanalizację, urządzić itp....co na pewno wyniesie kolejne parę kółek.....

I teraz nie wiem co wybrać stary urządzony mobilhołm czy nową nieurządzoną brdę.....
Przypominam że to wszyystko na dzierżawionej działce(umowa przedłużana co 4 lata) Sąsiedzi wokoło mają głównie takie brdy.....

Proszę doradźcie
Pozdrawiam
MAgda

zachariasz
21-04-2010, 19:54
I ja zdecydowałbym się na brdę- nowe, więc wiesz w co się pakujesz. I zdecydowanie lepiej wygląda więc i chyba lepiej się mieszka