PDA

Zobacz pełną wersję : Droga dojazdowa do domu



acer222
23-04-2010, 10:12
Witam. Wiec ja z moim Tatą mamy taki mały problem.
Mamy dosyć długą drogę około [250m] dojazdową która jest z piasku to znaczy kiedyś była ona piękna z płyt betonowych ale przyszły złe czasy i trzeba było je sprzedać:yes:

Więc teraz przyszły te dobre czasy i chcemy odnowić naszą drogę, były wersje żeby położyć tam te płyty ale poszperałem na internecie i popytałem znajomych i oni mi zaproponowali żebym tam wysypał piasek [TŁUCZEŃ] chyba tak to się nazywa nie wiem...

I pytanie odnosi się do tego co będzie tańsze, praktyczniejsze no i zarazem długo wieczne??

Pozdrawiam Janek

Przepraszam Temat ma brzmieć "DROGA DOJAZDOWA DO DOMU"

majkii
23-04-2010, 12:40
Piasek a tluczen to nie to samo... ale radza ci dobrze- odpowiednia warstwa tlucznia, dobrze zageszczona powinna byc OK

Pinok
23-04-2010, 13:03
płyty betonowe >> all

acer222
23-04-2010, 15:28
a ile takie tłuczeń za tonę kosztuję?

out
23-04-2010, 15:54
podłącze się pod temat, by nie zakładać nowego wątku.

czy jak układał bym płyty betonowe na działce która wcześniej była polem rolnym to oprócz tego ze z grubsza należy wyrównać powienno się np. jeszcze podsypać jakimś kamieniem czy to już przerost formy nad treścią.

out
23-04-2010, 20:07
a w sprawie tłucznia to znajomi ostatnio płacili coś ok 50zł/ T. Okolice Myślenic.

acer222
24-04-2010, 10:45
ja mieszkam na terenie pomorza.. Najbliższe miasta to Lębork Łeba Słupsk.
Może kto wie czy w tych okolicach sprzedają ten tłuczeń??

acer222
24-04-2010, 10:47
podłącze się pod temat, by nie zakładać nowego wątku.

czy jak układał bym płyty betonowe na działce która wcześniej była polem rolnym to oprócz tego ze z grubsza należy wyrównać powienno się np. jeszcze podsypać jakimś kamieniem czy to już przerost formy nad treścią.

Mi się wydaję że powinieneś założyć nowy temat.
o wiele lepiej by wyglądało :)