PDA

Zobacz pełną wersję : Czy w mixokrecie można zrobić styrobeton?



Mikołaj:)
26-04-2010, 13:56
Witam
Chciałbym na poddaszu nieużytkowym zrobić ciepłą wylewkę ze styrobetonu (zamiast piasku stosuje się granulat styropianowy). Czy "zwykłym" mixokretem da radę? Jeden z wykonawców stwierdził, że pompa taka nie może podawać materiałów sprężystych więc nie pójdzie. Nie wiem czy szukać innego czy też zlecić zrobienie ręczne. Chociaż nie wyobrażam sobie targania wiaderek z zaprawą na górę, tym bardziej że nie mam jeszcze schodów.

cezka
26-04-2010, 14:07
Witam
Chciałbym na poddaszu nieużytkowym zrobić ciepłą wylewkę ze styrobetonu (zamiast piasku stosuje się granulat styropianowy). Czy "zwykłym" mixokretem da radę? Jeden z wykonawców stwierdził, że pompa taka nie może podawać materiałów sprężystych więc nie pójdzie. Nie wiem czy szukać innego czy też zlecić zrobienie ręczne. Chociaż nie wyobrażam sobie targania wiaderek z zaprawą na górę, tym bardziej że nie mam jeszcze schodów.

skad jestes?

Mikołaj:)
26-04-2010, 14:18
okolice Puław.

cezka
26-04-2010, 15:24
okolice Puław.
niestety nie pomogę Ci,za daleko

Mikołaj:)
26-04-2010, 19:28
niestety nie pomogę Ci,za daleko

To przynajmniej podpowiedz jak to zrobić ;)

cezka
26-04-2010, 20:09
To przynajmniej podpowiedz jak to zrobić ;)

musi byc do tego rzeczywiście pompa specjalna ,ja produkuję styrobeton z maszyny ,niestety stary dla mnie za daleko,gotowa zaprawa styrobetonowa do betoniarki i niestety wiadra,sorry nie pomogę