PDA

Zobacz pełną wersję : Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126

RL
22-03-2012, 11:25
Venus jedno pytanko - jakei to plytki na przedpokoju , te szare .... Dzieki za odpowiedz.

Halcon Titan Gris
http://www.halconceramicas.com

Venus_m
22-03-2012, 11:27
Rozmyślając o naszych zasłonach marszczonych na kryzie i przewiązanych chwostem (ale chyba tylko w witrynie przy części wypoczynkowej - wiem wiem, nie macie pojęcia o czym piszę, bo salonu nigdy szczegółowo nie pokazywałam) przy założeniu naturalnej tkaniny (czyt. bawełna, len) na podszewce w satynie ani nie będzie efektu ani to nie będzie wyglądać. Chyba jak chcę mieć taki cesarski klimat to muszę pójść w tkaninę podobną jak ma Marjelka, a nie taki natural...:rolleyes:

Wypoczynek na pewno będzie miał obicie natural, więc może dla przełamania taki połysk lekki byłby dobry :rolleyes:

Venus_m
22-03-2012, 13:08
łazienka dolna - odsłona prawdopodobnie przed świętami :wiggle:

bocian_86
22-03-2012, 14:03
Niki to Titan Gris grupy Halcon ;) Polecam.


Halcon Titan Gris
http://www.halconceramicas.com


Jakie małżeńskie zgranie :)

pszczolka m
22-03-2012, 14:46
JA wiem ;)

A gdzie będzie sofa?

Jak cesarski klimat to rzeczywiście lepiej coś połyskującego. A co planujesz w jadalnianym wykuszu, same firanki?

Venus_m
22-03-2012, 15:51
:no::no:

zasłony i rolety rzymskie, ale przemierzę jeszcze w domu z symulacją, bo może tylko zasłony ;) Ja ogólnie nie jestem firankowa oprócz w pokojach sypialnianych ;)

pszczolka m
22-03-2012, 16:12
Venus to to ciasto było ? http://www.kwestiasmaku.com/desery/serniki/sernik_czekoladowy_z_musem_malinowym/przepis.html

pasie
22-03-2012, 17:56
Venusku a gdzie tego mocno inspirowanego skygardena wynalazłaś? małż marszczy czoło na inspirowanego za 2 tysie to może jak mu tego jeszcze tańszego pokażę to już dostane zielone światło???

Venus_m
22-03-2012, 17:56
oj siiiiiiiiiiiii :yes: i zrób koniecznie jak w przepisie z pieczeniem :yes:

Venus_m
22-03-2012, 20:48
Pasie ale się zgrałyśmy ;)

Ten inspirowany za 536 można znaleźć na allegro w oświetleniu pod hasłem "white". W ofercie chyba są też czarne...

Venus_m
24-03-2012, 11:25
montują się lampki :wiggle:

co raz mniej kabli na wierzchu :wiggle:

Dziewczyny podaję chyba najtańszego linka do tego białego inspirowanego skygardena z karbowaną górą...uwaga cena 356, ja już przez ten sklep zamawiałam inną lampę i jestem bardzo zadowolona. Chciałam sama ją kupić, ale po przymiarce stwierdzam, że u nas nie będzie dobrze :no: może któraś się skusi. TU (http://www.lampyesklep.pl/index.php?vMenu=1&vMenuItem=4&vSubPage=13634&vItemDB=itemdb&vFiltrDB=624)

hazeleyes1982
24-03-2012, 11:38
No to popcorn w ruch:popcorn::D
Venusku, potrzebuję bardzo Twojego głosu w kwestii mojej kuchni....plosieeeeee:hug:

pszczolka m
24-03-2012, 12:32
A ja się cieszę, że się rozmyśliłaś z tą lampą. Od początku mi nie bardzo pasowała.

Venus_m
24-03-2012, 12:45
bo dla Ciebie pewnie za nowoczesna :) dla mnie idealna, ale zawieszona tak wysoko jakby musiała być to zbrodnia przeciwko jej urodzie :) Zawiesimy nasz plastikowy kryształ ;) Praktiker zwroty ma tylko do 14 dni od daty zakupu :mad: spóźniłam się jakieś pół roku :lol2:

Z serii co to dla nas :lol:

Pan elektryk działa w górnej łazience, poprzedni elektryk który robił całą instalację zapewniał że aby rozdzielić ledy i górne należy odkuć puszkę. Puszkę odkuto i co? :D nie trzeba było :lol2: co to dla nas, znowu gispsowanie, szpachlowanie i malowanie :rotfl:

Venus_m
24-03-2012, 14:03
Dzień bez fakapu to dzień stracony :rotfl:

Otworzyliśmy lampę do komputerowego (tą z praktikera której oddać nie możemy) łaaaaaaaaaadna :D tylko cały jeden rządek kryształów ma urwany i ani jednego w zapasie...no to reklamacja :lol:

a w kuchni ze zwisami jeszcze lepsza akcja, ale nie chce mi się.

rutinowa żona
24-03-2012, 16:03
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni! Pamiętaj o tym ;)

Venus_m
24-03-2012, 16:40
Rutinka, ja już się czuję po 2 latach wzmocniona i to bardzo :rotfl:

rutinowa żona
24-03-2012, 17:38
Domyślam się :) To moze jednak napiszesz co się dzieje z lampami w kuchni? ;)

Venus_m
24-03-2012, 18:02
Lampy w kuchni...

Kupiliśmy pół roku temu 2 x pojedyńczy zwis Italux Larix. Leżały tak sobie nierozpakowane, przyszedł elektryk rozpakowujemy i długość chromowanej rurki różna w dwóch pudełkach, ta krótsza mi odpowiadała ta dłuższa nie. Mówię więc, dobra wieszamy ten krótszy ten się odda, dokupi ten właściwy i będzie cacy.

Wisi sobie 2 dni ten jeden zwis, wczoraj przed wyjazdem do LM (oczywiście zadzwoniliśmy i dowiedzieliśmy się że naszych zwisów jest 6 na stanie) widzę, że metalowa rurka pękła...nie wiem czy to wada produktu czy mąż trochę za mocno dokręcił, no ale...:lol:

Zajeżdzamy do LM, dostaliśmy zwrot za tą lampę z dłuższą rurką, pan przy nas otwiera te które ma na sklepie i zonk. Opakowanie jest 2x mniejsze a metalowa rurka krótsza nawet od tej która już u nas wisi. I tak okazuje się że Italux Larix pojedyńczych zwisów wyprodukował 3 rodzaje, mimo że kod na pudełku ani gabaryt pudełka na to nie wskazywał.

Podziękowaliśmy, dziś dzwonię do innego LM, powiedziałam jaka jest sprawa Pani posprawdzała i też mówi że ma tylko i wyłącznie te krótkie a nie te średnie co my chcemy.

Myślę sobie zadzwonie do Italuxa, i co ? :D 2 x telefony na stronie i każdy odpowiada za faks. Słysząc po raz 10 w telefonie piiiiiiiiiiiiiiii (sygnał faksu) posłałam im kilka soczystych jobów :lol2: mając nadzieję że przełączą wreszcie na telefon,....ale chyba się mnie przestraszyli.

rutinowa żona
25-03-2012, 07:27
No to rzeczywiście masz wesoło z tymi lampami. Już się boję, co będzie u nas. Chociaż może nie będzie tak źle, wszędzie powiesze papierowe:D
A co u kociej córci?

p.s. jakbyś miała chwilę, to zerknij na moje wanny:)

admete
25-03-2012, 11:40
Hej Venusku - ale u Ciebie lampowe zawirowania http://mp3car.pl/forum/images/smilies/szok.gif

Jak juz skompletujesz wszystkie do domu - można będzie Cię spokojnie okrzyknąć ekspertem w tej kwestii :lol2:

Miłej niedzieli życzę :hug:

yokasta
25-03-2012, 13:43
Justyś, byłam głaskać. No nie do wiary :D w przyszłą niedzielę odbieramy małą, jest najsłodsza na świecie, bardzo miziasta. Siedziała ze mną grzecznie pół godziny (znaczy ja siedziałam a ona sobie leżała, machała łapką albo wchodziła mi na ramię) jest przecudowna i przepadłam na amen.....eh. Musiałam się gdzieś pochwalić :).

I jest maleńka jak okruszek :).

Venus_m
25-03-2012, 14:27
Rutinka już pędzę :)

Aguś dziękuję kochana, ja ostatnio tylko podglądam, mało się udzielam na wątkach. Wiszą nade mną 2 wizualizacje, a doba jakoś wydłużyć się nie chce. W piątek mam obronę i mam nadzieję mieć większy luz. Tymczasem cywilizacja dotarła do domu, dziś zapalę lampę w pralni :lol2:

Yokasta a nie mówiłam? To trafił Ci się leniuch i przytulak jak nasza Fionka :) Ja jak zobaczyłam naszą kruszynkę to nie mogłam uwierzyć :) Dziś waży 1,7 kg, a jak ją przynieśliśmy to na pewno mniej jak 1 kg. Duży już z niej tygrys...a będzie jeszcze większa :) Koniecznie wstaw tutaj fotki waszej małej i nie usuwaj ;) Będę Fionce pokazywać :)

pszczolka m
25-03-2012, 14:54
Venus lampka nie zbyt nowoczesna a trochę dziwna ;)

A z tymi pozostałymi to super zamieszanie macie. Człowiek się cieszy że już będą wisieć a tu lipa. Nie mówię już o forumkach które paznokcie obgryzały przed monitorem i wyczekiwały na zdjęcia :)

yokasta
25-03-2012, 18:34
Już za tydzień wstawię :) jak się zadomowi :yes: czemu miałabym usuwać :lol2: Fionka bedzie miała rozrywkę. Pani w hodowli miała też tygodniowe maluszki, niesamowite :).

Venus_m
25-03-2012, 18:44
Pszczółko ma prawo Ci się nie podobać, mąż się dziś ze mnie śmiał jak po raz n-ty do niej wzdychałam, ale serio nie mam gdzie jej powiesić :) Zdjęcia...no niestety nie zdążyliśmy. Jak nie do mnie na uczelnie to po odbiór na lotnisko, jak nie na lotnisko to gdzieś indziej, a jak zajeżdżamy to aparat nie daje rady :lol:

Yokasta nie no nic nie sugeruję :lol2: tygodniowe to są już mega maleństwa, nasz hodowca też miał nowy miot maleńki, bo się zastanawialiśmy nad towarzystwem dla Fionki, ale finanse sprowadziły nas na ziemię. Po dwóch miesiącach stwierdzam, że warto było odmówić sobie kanapy lub zasłonek żeby najpierw mieć ją :hug:

yokasta
25-03-2012, 20:00
Pewnie, zgadzam się, ja też sobie odmówiłam paru rzeczy ale za jakiś roczek odmówię jeszcze bo chcemy mieć liliowego samca albo szylkret niebieski :D. Nigdy kociarą nie byłam a teraz przepadłam bez reszty :rolleyes:.

Mamuniu jestem tak zakochana, że nie wiem jak wytrzymam te 6 dni :). Pochwalę się na pewno :) cieszę się, że mogę :yes: dzięki :).

Edit: pokaż Fionce
http://i2.fmix.pl/fmi237/e04d01a300193e834f6f7ad4

hazeleyes1982
25-03-2012, 21:19
yokasta.....kurcze....aż sie chce wysciskac norrrrrmalnie:D rewelacja-i mówię to ja-też niekociara:D

kakusek
25-03-2012, 21:36
Venus lampa w jadalni sliczniata i cena tez znosna:yes: W piatek obrona? Wlasnie przyszlam powiedziec ze jutro trzymam kciuki bo wydawalo mi sie ze 26 .03 .No nic w takim razie pozaciskam w piatek :D

yokasta
25-03-2012, 21:41
Hazel, dziękuję w imieniu kici. Strasznie krótko ją głaskałam :( pół godziny. Bo ja z tych co by zagłaskali :D całe szczęście, że nie trzeba na siłę :lol2:.

Venus_m
25-03-2012, 22:57
Yokasta skąd ja to znam, ja jak się dorwę do Fiony to ona w ramach foszka idzie do męża na kolana bo u niego ma spokój :lol2:

Piękna wasza kocia, proszę nie usuwaj, a sierść jaka puchata jeszcze :lol2:

Kakusku dzięki za pamięć, obrona się przełożyła na piątek odgórnie bez mojego udziału ;)

Venus_m
25-03-2012, 22:58
Ja dziś polożyłam się na podłodze w salonie i patrząc na wykusz już wiem jak ma być udekorowane okno :D Zupełnie inna perspektywa :)

Tymczasem myślę o kupnie ramek i zrobieniu galerii, a mam do zrobienia 2 większe i jedną małą :lol:

yokasta
25-03-2012, 23:07
Fajnie, że działasz :wiggle:. I proszę, punkt widzenia zależy od punktu leżenia :D nie ma to tamto!

(Niech spróbuje uciekać do męża :mad: i tak ją złapię :lol2:).

Venus_m
25-03-2012, 23:12
Yokasta a wasze młode to ma oczy niebieskie? bo u mnie to tu na jakieś jasne brązowe wyglądają ;)

Ja kocham bursztynowe oczy naszej Fionki, a najbardziej jak siedzi i stara się zrozumieć co ja do niej mówię przekręcając łepek w bok :lol:

yokasta
25-03-2012, 23:23
Nie, będą żółte znaczy bursztynowe :) jak ją widziałam na pierwszych fotkach były niebieściutkie, dopiero się wybarwiają :) i zez zniknął :lol2: a taki słodki był. Tatuś ma bursztynowe, mamusia jaśniejsze trochę ale też w tej barwie :). (Tatuś to po zbóju :lol2: wygląda jak niedźwiedź :D.)

Venus_m
26-03-2012, 09:19
a to lux, bo mi się wydaje że lodowe oczy to ładnie się komponują z ubarwieniem kremowym itp a lilowe i szare to tylko oczy bursztynowe :) Ja uwielbiam jak Fiona idzie i zaznaczając swoją obecność miaucze żebym ją widziała i widać jej różowy języczek i te małe białe kiełki :lol:

bocian_86
26-03-2012, 10:00
Aaaa!!! Kolejny słodziak! Ja nie mogę, też chcę!!!! :D Czy mój dachowiec powinien się na mnie obrazić za moje szaleństwo? :P
Venus_m - czyli już jesteś lampową specjalistką?

Venus_m
26-03-2012, 10:05
Bocian nie :rotfl: ale chętnie pomogę jeżeli będę umiała.

Apeluję o jakieś sprawdzone adresy www lub sklepy w warszawce z tkaninami obiciowymi, znalazłam piękne uszaki na zamówienie w bardzo rozsądnej cenie i zgadnijcie co? :) chcemy zamówić :wiggle:

RL
26-03-2012, 10:11
http://i2.fmix.pl/fmi237/e04d01a300193e834f6f7ad4

OMG jaka słodka puszysta dupka :D

Venus_m
26-03-2012, 10:16
mężu tu dupki nie widać :rotfl: chyba że dupka to twarz dla Ciebie :lol2:

mirela99
26-03-2012, 10:34
Apeluję o jakieś sprawdzone adresy www lub sklepy w warszawce z tkaninami obiciowymi, znalazłam piękne uszaki na zamówienie w bardzo rozsądnej cenie i zgadnijcie co? :) chcemy zamówić :wiggle:
Znaczy fotel uszak ? Wrzucisz fotkę ? Uwielbiam uszaki :).

yoka- ten puchaty stworek jest przepiękny :).

Venus - te kinkiety są obłędne. Masz je na skośnej scianie ??

Venus_m
26-03-2012, 10:52
Mirelko akurat pozamykałam linki do tych foteli, ale są mega. Jak dostanę odp na maila to na pewno pokażę na co poluję ;)

Kinkiety mam w różnych miejscach, również na skośnej ścianie w salunie :)

yokasta
26-03-2012, 11:17
Mirelko dzięki, mężu Venus, jest puszysta i maleńka :D, Venus nie pamiętam czy skomplementowałam kinkiety a jesli nie to komplementuję :D świetne są :yes:.

Venus_m
26-03-2012, 11:20
dziękować :yes:

Wiecie ja nie wiem jak mąż ze mną wytrzymuje :lol2: Znalazłam fotele to i koncepcja kanapy się zmieniła a raczej wróciła do wersji pierwotnej czyli nowoczesna kanapa i stylizowane fotele :lol2:

Kilka modeli mam już na oku, muszą być niedrogie i wygodne :P

narendil
26-03-2012, 11:27
Yokasta, piękna Twoja kocica!
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia w domu :)

Venusku, dawaj te modele! Uszaki faaaaaaaaajne som!

yokasta
26-03-2012, 11:29
Też tak uważam :yes: :D ważne żebyś doszła do ostatecznej koncepcji, a że krętymi drogami :lol2: to masz ciekawiej heheh.

Ania, dzięki ;) będą niedługo, za tydzień znaczy się.

Venus_m
26-03-2012, 11:30
ja bym siedziała jak na szpilkach aż do odbioru młodej, zresztą my wieczór poprzedzający odbiór koci mieliśmy imprezowy ze znajomymi i ja sumiennie odmawiałam alkoholu (mimo że i tak dużo nie piję, prawie wcale) żeby na pewno kotę dostać, a nie że się z panią hodowcą przywitam i alko :)

mirela99
26-03-2012, 11:32
venus - kochana a możesz mi pstryknąć z dala fotki na skośnej ścianie ? Ja nadal nic nie wymyśliłam na moją w sypialni :(. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego typu kinkietów na skośnej ... pliiissss :).

Venus_m
26-03-2012, 11:40
ee....ale to nie jest skośna ściana sufitowa....to jest taka skośna na parterze :)

mirela99
26-03-2012, 12:54
no właśnie :).
Nic to, myślę dalej wobec tego ... te skośne sufity mnie do nerwicy doprowadzą :(.

malkul
26-03-2012, 13:05
venus wyczyść skrzynkę bo nie można do Ciebie priva wysłać :)

Venus_m
26-03-2012, 15:56
ło matko już dzięki Malkul.

Mirelko mogę Ci obfocić lampki które mam na skośnym suficie i są goooooood.

malkul
26-03-2012, 16:02
Nie moge wysłać privka więc piszę tu: Ujrzałam to małe kocie cudo :) Podziel się prosze info ile mniej więcej kosztuje taki z rodowodem oraz z jakiej hodowli go kupujesz? pytam bo też jestem na etapie poszukiwiań takowej sliczności a to mój początek przygody z brytyjczykiem i jestem jeszcze zieloniutka. Jest cudny, ale zazdraszczam :)

Barbara74
26-03-2012, 16:04
a co co to są te fotele uszaki,nic mi się nie kojarzy:(

czarownicaaa
26-03-2012, 18:46
Lampy w kuchni...

Kupiliśmy pół roku temu 2 x pojedyńczy zwis Italux Larix. Leżały tak sobie nierozpakowane, przyszedł elektryk rozpakowujemy i długość chromowanej rurki różna w dwóch pudełkach, ta krótsza mi odpowiadała ta dłuższa nie. Mówię więc, dobra wieszamy ten krótszy ten się odda, dokupi ten właściwy i będzie cacy.

Wisi sobie 2 dni ten jeden zwis, wczoraj przed wyjazdem do LM (oczywiście zadzwoniliśmy i dowiedzieliśmy się że naszych zwisów jest 6 na stanie) widzę, że metalowa rurka pękła...nie wiem czy to wada produktu czy mąż trochę za mocno dokręcił, no ale...:lol:

Zajeżdzamy do LM, dostaliśmy zwrot za tą lampę z dłuższą rurką, pan przy nas otwiera te które ma na sklepie i zonk. Opakowanie jest 2x mniejsze a metalowa rurka krótsza nawet od tej która już u nas wisi. I tak okazuje się że Italux Larix pojedyńczych zwisów wyprodukował 3 rodzaje, mimo że kod na pudełku ani gabaryt pudełka na to nie wskazywał.


Czyli moje przypuszczenia się wprawdziły tak mi się wydawało ze widzialam rozne długosci w roznych sklepach. Maja potrojne w roznych dlugosciach to moze pojedyczne im sie myle.
A powiedz mi czy moze juz wiszalas ten zwis. Ja planuje dwa takie do WC i caly czas sie zastanawiam czy a) dadza mi wystarczajaca ilosc swiatla i b) czy krysztalki nie beda robic denerwujacych cieni na scianach

Venus_m
26-03-2012, 20:27
Malkul to ostatnie kocie cudo to maluch Yokasty ;) Nasz maluch już zdecydowanie większy. Brytyjczyki z rodowodem z dobrej hodowli chodzą generalnie tak o 1500 zł. Hodowlę wybrałam polecaną w programie TVN Warszawa Doktor Łapa. Yokasta wzięła tam gdzie ma blisko, ja też nie jechałabym przez pół Polski po kota, bo kotek jest zazwyczaj bardzo wystraszony pierwszego dnia :)

Czarownicaaa co dla kogo denerwujące, u nas mechaniczny wywiew więc koralki zwisają na baczność :lol: tyle co do łazienki oświetlą, u nas jeden zawieszony zwis w zupełności oświetla kuchnię 16 m2, jest taki pół półmrok (masło maślane), ogólnie jestem zadowolona i są takie jakie sobie wymarzyłam ;)

Dziś kupiliśmy przepiękne eklektyczne kubki i duże :lol: Zaraz pierwsze picie, mąż ma z rombami ja z zebrą :lol: obfoci mąż jutro. Jeszcze wolny z kwiatkami jest :) Tanie jak barszcz, mam nadzieję że trochę przetrwają. Kupiliśmy też ramki na słup kominowy do naszej docelowej sypialni, mam nadzieję najdalej za 2 tygodnie do niej wrócić :wiggle:

yokasta
26-03-2012, 20:49
No, aż tak blisko to niestety nie mam ale nie tak daleko jak do Wawy :) hodowlę wcześniej sprawdziłam, bo były takie które raczej mnie odstraszyły niż zachęciły. Trzeba wszystko dokładnie najpierw obadać.

I przed podjęciem decyzji bardzo rzetelnie zastanowić, to decyzja na duuuży kawał życia :) i nie warto jej podejmować pod wpływem zdjęć :yes:.

pumpaluna
26-03-2012, 20:53
Venus a Ty to czasami robisz porządki w swojej skrzynce odbiorczej? normalnie u drzwi Twoich stoję, dobić się nie można ;)

pumpaluna
26-03-2012, 21:17
Skoro już tu jestem to jeszcze zapytam jaki masz kolor elewacji i z jakiej firmy tynk? Jakbyś jeszcze podzieliła się informacją odnośnie podbitki to już w ogóle byłoby super :)

Venus_m
26-03-2012, 21:21
Podbitki nie mamy :lol2: i chyba prędko nie będziemy mieć. Elewacja....chyba Knauf jakiś jasny wychodzący z brązów, wyszedł taki jakby z kawy z mlekiem ale baaaaaardzo jasny.

pumpaluna
26-03-2012, 21:27
No to nieźle mój lap przekłamuje bo bym dała sobie rękę uciąć, że śmietankowy a nie z brązów się wywodzi. Czy w jakiś sposób odczuwacie brak podbitki? Nasz wykonawca twierdzi, że o ile możemy nie dać na razie struktury i tylko na kleju skończyć o tyle podbitka to mus przed zimą, żeby nie mieć strat ciepła i ewentualnych nieproszonych gości

RL
26-03-2012, 21:31
kolor faktycznie taki śmietankowo-piaskowy ;) na tyle próbek kolorów z Kreisla były procenty, które oznaczają ilość odbijanego światła, u nas jest chyba 80 czy 70% i jak dla mnie to za dużo, teraz zrobiłbym elewacje o ton ciemniejszą.

co do uciekania ciepła to nie wiem, raczej go dużo nie ucieka bo przecież czy podbitka czy nie i tak jest szczelina wentylacyjna między dachem a wełną. Na nieproszonych gości to mamy przymocowane takie specjalne grzebienie plastikowe na styku ściany i dachu, aby ptaki nie właziły ;) owadów jak na razie nie dostrzegłem ;)

Z podbitką mam problem bo najchętniej bym chyba wybrał blaszaną ale nie mogę znaleźć dobrego wykonawcy, plastik i drewno ma swoje plusy i minusy i nie mogę się zdecydować.

pumpaluna
26-03-2012, 21:37
My mamy grafitowy dach i elewacja docelowo też ma być raczej w szarościach (lub śmietankowa jeśli męża przekonam) także w grę chwilowo wchodzi grafitowy gamrat, który tani niestety nie jest. O podbitce metalowej nic nie słyszałam, może warto się zainteresować, mam jeszcze jakieś 3-4 miesiące na decyzję

Drop_Inn
26-03-2012, 21:56
Zwracanie się do męża Venus "mężu Venus" jest przeurocze :D

RL
26-03-2012, 22:15
A powiedz mi czy moze juz wiszalas ten zwis. Ja planuje dwa takie do WC i caly czas sie zastanawiam czy a) dadza mi wystarczajaca ilosc swiatla i b) czy krysztalki nie beda robic denerwujacych cieni na scianach

To może ja odpowiem jako głos rozsądku ;) ( śmieje się czasem, że ja i żona to jak te maskotki z reklamy TPSA, ja rozum, ona serce :D ;) ).
Ogólnie uważam, że ten zwis nie wart swojej ceny.
1. pojedyncze występują w 3 długościach co nie jest oznaczone na pudełku i personel w sklepach typu Leroy, Castorama nie wie jakie mają
2. 1.5cm dolnej części tej chromowanej rury u nas lekko prześwituje co wygląda jakby było podrapane. Przypuszczam, że:
a) zbyt słabo jest ta rurka pokryta srebrną farbą od środka
lub
b) warstwa tej farby jest tak delikatna, że przeciągając przez tą rurkę kryształki zbyt łatwo się rysuje.

Co do mocy świecenia jeden a tym bardziej dwa w zupełności wystarczą do oświetlenia WC.
Na ścianach są paski i kropki w kolorach tęczy (światło ulega rozczepieniu)

Venus_m
26-03-2012, 22:40
oj mężu jak Ty nakłamałeś, larix okrutnie śliczny :)

mirela99
27-03-2012, 08:21
Venusku - obfocisz ten skos z lampami ?

Venus_m
27-03-2012, 08:33
taaaak.....jak tylko znajdę kabel do zgrywania zdjęć, to już drugi zawieruszony :(

bocian_86
27-03-2012, 09:15
Do Dropka ktoś podesłał fajny link z lampami, ale tu też mają stylizowane fotele, może o takie Ci chodzi?
http://www.romantic-home.pl/index.php?option=com_virtuemart&category_id=14&page=shop.browse&Itemid=107&limit=20&limitstart=0

Venus_m
27-03-2012, 12:28
Dzięki, RH znam ;)

RL
27-03-2012, 20:06
znaleziona ciekawostka/nowość - jak układać równo płytki (oczywiście pod warunkiem, że same są równe)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NseZvcxQSg0#!

pasie
27-03-2012, 20:26
Pochorobowo się witam;) i stwierdzam, że ja na pomysł uszaka do nowoczesnych kanap u siebie też wpadłam, tylko jakoś nie mogę fajnego i w dobrym stanie fotela wyhaczyć...

Venus_m
27-03-2012, 21:02
Pasiulku wytrzymaj chwilkę, po weekendzie powinniśmy zamówić to podzielę się kontaktem :)

pasie
27-03-2012, 21:07
Pasiulku wytrzymaj chwilkę, po weekendzie powinniśmy zamówić to podzielę się kontaktem :)
super by było:D

Venus_m
27-03-2012, 21:19
Temczasem :lol: wrzucam obiecane fotki :)

Mirelko nasze lampki na skosie, nic specjalnego zarówno cenowo jak i estetycznie ale na pewno są schludne i dobrze oświetlają :)

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/s_P3273462.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/s_P3273459.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/s_P3273468.jpg

Kinkiet na skośnej ścianie w salonie wraz z całym bałaganem :lol:

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/s_P3273443.jpg

Ylygancka tapeta w gościnnym :)

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/s_P3273469.jpg

i....;)

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/s_P3273422.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/s_P3273440.jpg

Mąż upodobał sobie ten w romby, ja w zebrę :)

duś
27-03-2012, 21:23
kurcze no, zastanawiam się czy te kinkiety by i mnie nie pasowały... :)

pasie
27-03-2012, 21:27
ja taki mały kinkiecik kupiłam ostatnio starszakowi na czerwoną ścianę:D

yokasta
27-03-2012, 21:28
Piłam ostatnio z takiego kubka :D.
Tapeta super.

Ale kinkiety...mm....

Bo obiecanego filmiku to ja się nie doczekam, co ? ;)

Venus_m
27-03-2012, 21:56
Yokasta ale kiedy ja nie mogę trafić żeby ona zamiatała :lol2: Staramy się na maksa z nią bawić i ona ewidentnie nie ma wtedy czasu na jedzenie :)

yokasta
27-03-2012, 22:11
Łe tam, dawaj filma z zabawy :D.

MagdaZZZ
27-03-2012, 22:32
ej, fajne te kubki:lol: ale wiesz, że ja wtedy przeczytałam, że one są "elektryczne"


Dziś kupiliśmy przepiękne eklektyczne kubki i duże :lol:

:rotfl:

I teraz miałam doptywać - jak to elektryczne? Nie wygladają:lol2: Na szczęście się cofnełam doczytałam:rotfl:

btw - I love your sconces:lol:

Venus_m
28-03-2012, 06:21
:lol: dumna jak paw :lol:

Magdowo-Zet-Zetowe kinkiety są zacne, aj noł :lol:

mirela99
28-03-2012, 07:31
Fajnie wyglądają, są małe i nie rzucają się tak w oczy. Dzięki Venus.
A te kinkiety z abazurami ......... łał, cudo ....

Venus_m
28-03-2012, 08:45
Mirelko i kosztują 35 zł sztuka :lol2: mamy je też przy lustrze w łazience, ostatnie kilka miesięcy z przepaloną żarówką górną tylko one oświetlały nam łazienkę i nie narzekaliśmy ;)

mirela99
28-03-2012, 08:49
Super :) Dziękuję Ci bardzo :).

bocian_86
28-03-2012, 09:31
A gdzie takie stylowe kubeczki można kupić?

Venus_m
28-03-2012, 10:19
Piotr i Paweł, ja akurat w Jankach przy Ikei :D 10.99 zł sztuka :lol:

yokasta
28-03-2012, 10:20
Te z krzesełkami były też w Pepco :D po 5,99 chyba :D. Albo 7,99 ? Jakoś tak :yes:.

Venus_m
28-03-2012, 12:33
:no: :no: owszem za tę cenę były mniejsze, my chcieliśmy duuuuuuzie :D

Venus_m
28-03-2012, 12:48
2 fotele uszaki zbliżają się do zamówienia, poważnie rozważam zrobienie jednego w pasy a drugiego w ornament :wiggle: czarno - białe (mąż sceptyczny, ale ja wiem że będzie git) :)

emiranda
28-03-2012, 13:04
2 fotele uszaki zbliżają się do zamówienia, poważnie rozważam zrobienie jednego w pasy a drugiego w ornament :wiggle: czarno - białe (mąż sceptyczny, ale ja wiem że będzie git) :)

Jeszce niedawno byłam takiego zdania jak Twój mąż, ale widzialam kuchnie, jedna ściana ornament druga pasy, super to wygląda, więc myslę, ze fotele też będą super :)

yokasta
28-03-2012, 13:28
Nie wiem, ja nie kupowałam ;). A rozmiaru na zdj. nie widać.

Venus_m
28-03-2012, 14:32
Alu ja też widziałam taką realizację i na jej podstawie od razu zaklepałam w myśli wizję naszego domu :wiggle:

Yoka nie widać, bo mamy jeden rozmiar, jakbym miała dwa i postawiła obok siebie to by było widać ;)

P.S. Nie chce mi się uczyć, mam ochotę posprzątać i patrzeć się na lampki i położoną tapetę.

Venus_m
28-03-2012, 14:55
Pokażę wam jedno zdjęcie ślubne, którego nie pokazywałam...bo mi się nie podobało, ale mi się zmieniło i jednak je lubię :rolleyes:

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/R118.jpg

admete
28-03-2012, 14:59
znalazłam piękne uszaki na zamówienie w bardzo rozsądnej cenie i zgadnijcie co? chcemy zamówić

ja ka super wiadomość :wiggle:


Znalazłam fotele to i koncepcja kanapy się zmieniła a raczej wróciła do wersji pierwotnej czyli nowoczesna kanapa i stylizowane fotele

strasznie jestem ciekawa etapu kocowego:popcorn::popcorn::popcorn:


2 fotele uszaki zbliżają się do zamówienia, poważnie rozważam zrobienie jednego w pasy a drugiego w ornament czarno - białe (mąż sceptyczny, ale ja wiem że będzie git)

Venusku świetny pomysł :yes:



Yokasiu kicia słodka


Venusku życzę powodzenia w piątek :hug:

Venus_m
28-03-2012, 15:04
dziękuję Adme :hug: :) Obiecuję nadrobić wszelkie zaległości u was po tym młynie związanym z obroną ;)

admete
28-03-2012, 15:09
Dobrze że się wróciłam - bo bym przepiękną VENUS przegapiła :)

Venus_m
28-03-2012, 15:23
:lol2:

już tak nie słodź :P zdjęcie ładne, ujęcie ruchu mi się podoba, wcześniej mi szew przeszkadzał :lol:

To pokażę wam mniej więcej dizajn kanapy, które rzecz jasna może ulec zmianie...i pewnie ulegnie znając mnie :rotfl:

Boki na pewno chudsze, ze względu na to że ta ze zdjęcia ma 2,5 szerokości a u nas musimy się zmieścić w 190 cm. Wizualnie na pewno dzielona jak ta na dwa.

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/falcosofa.jpg

admete
28-03-2012, 16:26
Kanapa fajna :yes: - dobrze że piszesz że boki mniejsze - bo te na zdjęciu olbrzymie są :o

yokasta
28-03-2012, 17:12
Justyś ładne zdjęcie, takie nostalgiczne :yes: trochę. Kanapa mi się podoba :yes: tylko boki lubię wyższe żeby wygodnie się oprzeć :D.
Adme dziękuję, w niedzielę odbieramy, przebieram nóżkami....stresuję się i okropnie cieszę.

narendil
28-03-2012, 20:16
Rzeczywiście, ten szew trochę niepotrzebny. Zły welon wybrałaś :rotfl:
A serio, piękne ujęcie!
No, ale przy takiej modelce...

Kanapa przy tej szerokości boków trochę za przysadziście wygląda, jak na mój gust.
Jak zwęzisz, będzie lepiej!
No i odpada Ci problem poprawiania poduszek :)

emiranda
28-03-2012, 21:15
Justynko to jest rewelacyjne zdjęcie na konkurs by sie gdzieś nadawało, a to przede wszystkim dzięki wdzięcznej modelce :)

W piatek trzymam kciuki :) Bardzo mocno :)

mirela99
29-03-2012, 06:59
Trzymam kciuki za piątek.
fotka super :).

Drop_Inn
29-03-2012, 13:39
Zdjęcie ślubne cudne - gdybyś nie wspomniała o tym szwie, w ogóle nie zwróciłabym na niego uwagi :) Ale ja moje fotki też oceniam dużo bardziej krytycznie niż inni ;)

Kanapa ma ładny kolor, ale boki rzeczywiście trochę dużawe. Z wąskimi powinno być super.

hazeleyes1982
29-03-2012, 19:53
Venusku, powodzonka jutro!Trzymam kciukasy!:hug:
Zdjęcie piękne.STOP. kanapa super. STOP. dasz namiar?STOP:D

MagdaZZZ
29-03-2012, 20:21
Ej no - gdzie to zdjęcie:mad:
Wczoraj jedynie w wielkim przelocie widziałam - dziś chciałam sobie wrócić, na spokojnie obejrzeć... a tu masz:evil:

Ale nawet w takim przelocie widziałam, że było śliczne:rolleyes:

Ciekawa jestem jak Wam ta sofka wyjdzie... jak ją przerobicie... bo cóż - ta mi w ogóle się nie podoba;) kobylasta, nieproporcjonalna jakaś taka... a te nóżki to już w ogóle:sick: dobrze, że macie zamiar ją zmodyfikować;)

narendil
29-03-2012, 20:33
Wierzysz, czy nie wierzysz - nie ma znaczenia :P
Daję solidnego kopniaka w cztery litery na szczęście!

http://cochinitapibil.mx/Images/jpig2.jpg

Venus_m
29-03-2012, 20:54
Na was zawsze mogę liczyć :rotfl:

Zdjęcie jest, nie kasowałam i raczej nie skasuje, ale zobaczą je tylko Ci którzy przebiją się przez gąszcz wszystkich stron. Nie może być w końcu za łatwo z tymi zdjęciami na pierwszej stronie :lol:

Drop, Hazel dziękuję. Kanapa będzie szara o zbliżonym designie do tej którą pokazałam. Wiem, że boki są gigantyczne i są niskie, ale dla mnie w nowoczesnych kanapach właśnie o to chodzi. Ten bok to jakby dodatkowe siedzisko a nie oparcie, gdyby tak miało być to byłaby chyba bardziej klasyczna :rolleyes:

Madziu chciałabym nóżki metalowe takie jak Ty masz np na 1 stronie w wizualkach...tylko koszmarnie ciężko coś takiego znaleźć w dobrej cenie czyt. tanio :) Więcej jak 1600 zł za kanapę nie zamierzam płacić, zwłaszcza że mówiono nam o koszcie tysiąca złotych.

Narendil kopnij jeszcze ze 4 razy, po raz na każdą literę, przyda się za moje lenistwo.

Dostałam nową sukienkę na obronę i chcę wejść pierwsza, bo jak nie to raczej przesiedzę w wc zamiast czekając pod salą :lol:

pasie
29-03-2012, 21:23
trzymam kciukasy za jutro:hug:

MagdaZZZ
29-03-2012, 21:45
ehe - to i ja trzymam kciukasyhttp://www.camperteam.pl/forum/images/smiles/CT_30.gif

narendil
29-03-2012, 21:56
Narendil kopnij jeszcze ze 4 razy, po raz na każdą literę, przyda się za moje lenistwo.

Mówisz, masz:

http://cochinitapibil.mx/Images/jpig2.jpg

http://cochinitapibil.mx/Images/jpig2.jpg

http://cochinitapibil.mx/Images/jpig2.jpg

http://cochinitapibil.mx/Images/jpig2.jpg

A teraz pytanie na serio. Co ma do obrony Twoje hipotetyczne lenistwo?
Kochana, teraz to już spijasz śmietankę :lol2:
To tylko obrona! Nic się złego stać nie może!

pasie
29-03-2012, 22:01
To tylko obrona! Nic się złego stać nie może!
święte słowa:yes:

duś
29-03-2012, 22:01
gud lak! :D
(chałupę postawiłaś, obrona to przy tym mały miki :P)

Drop_Inn
29-03-2012, 22:13
Venusku, powodzenia!
I trzy kopniaki na szczęście ;)

kakusek
29-03-2012, 22:46
Venus połamania języka !!! Ja tez wchodziłam pierwsza i przyznaje to najlepsza strategia na stres :)

bocian_86
30-03-2012, 09:43
Zobaczyłam zdjęcie, rozmarzyłam się, czytam dalej, a potem widzę, że narzekasz na szew. Jaki szew - wracam do poprzedniej strony. Aha, rzeczywiście jest. Widzisz, niepotrzebnie w ogóle o nim pisałaś ;) Przecież tu chodzi o sam klimat zdjęcia, a nie o detale! A tak poza tym - jesteś rzeczywiście piękną Venus ;)
Również trzymam kciuki! Daj znać, jak poszło ;)

yokasta
30-03-2012, 10:01
Na pewno poszło dobrze.
Ci co wchodzą jako ostatni też mają dobrze :D:D:D.

narendil
30-03-2012, 10:47
I co? Już PO?

Venus_m
30-03-2012, 11:38
:rotfl:

Dziewczynki już jestem, przede wszystkim dziękuję za wszelkie kciukasy i kopniaki :lol: wstałam niemalże z kulejącą pupcią :lol: kota brykała po mnie żebym nie zaspała. Pojechałam o 9,30 start. Byłam druga, najkrócej z grupy bo całe 3 min. Pytanie: Co to jest planowanie strategiczne? to ja blaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, recenzent wszedł mi w słowo i mówi to proszę powiedzieć coś o polityce kadrowej, no to jadaczka mi się nie zamyka. Pytanie do pracy, żartujemy sobie, promotor się pyta dlaczego ja do niego nie dzwonię bo on by chciał, ja mówię a o czym będziemy rozmawiać? o życiu. JA: tia....o śmierci Hanki Mostowiak w kartonach :lol2: Pochichraliśmy się i po 3 min byłam wolna. Od dziś jest dla mnie praca w tym kraju :lol:

nihiru
30-03-2012, 11:45
No to WIELKIE GRATULACJE!

Ps. Wieczorem bibka? rotfl

duś
30-03-2012, 11:53
nooooo! brawo! :D

emiranda
30-03-2012, 11:55
Gratulacje !!!!!!!! :)

mirela99
30-03-2012, 12:08
Gratulacje !!!

Venus_m
30-03-2012, 13:35
dziękuję :hug:

Taaaaaak wieczorem opijamy ze znajomymi ;) Ja po wyjściu z uczelni zadzwoniłam z info do męża: Kochanie obroniła się żona, idę na zakupy jakby dzwonili z banku że ktoś nas okrada to się nie martw to tylko ja:lol: i jak na złość nic mi się nie podobało.

pszczolka m
30-03-2012, 13:59
Venus moje gratulacje. :yes: wiedziałam że będzie dobrze. obrona to zawsze formalność niestety bardzo stresująca

rutinowa żona
30-03-2012, 14:24
Gratulacje! |Zuch dziewczyna!!!:wave:

Venus_m
30-03-2012, 15:43
:hug:

Ja podobno pobladłam na widok promotora, bo wiedziałam że za jakieś 10 min moja kolej :D

pasie
30-03-2012, 15:53
Gratki łogromniaste:wave:

MagdaZZZ
30-03-2012, 18:27
dziękuję :hug:

Taaaaaak wieczorem opijamy ze znajomymi ;) Ja po wyjściu z uczelni zadzwoniłam z info do męża: Kochanie obroniła się żona, idę na zakupy jakby dzwonili z banku że ktoś nas okrada to się nie martw to tylko ja:lol: i jak na złość nic mi się nie podobało.

Jesssu, jakie my jesteśmy podobne:lol2:

Gratulejszyn:wave:

Dzustaa
30-03-2012, 18:52
Gratulacje :)
http://img.xcitefun.net/users/2009/07/103470,xcitefun-congratulation-graphics-2.gif

narendil
30-03-2012, 19:01
Gratuluję! :wave:

hazeleyes1982
30-03-2012, 19:08
http://images40.fotosik.pl/1460/0e99ece7ebc18007.jpg (http://www.fotosik.pl)

Gratullllllllllacje!!!!!!!!!

MarJel
30-03-2012, 22:49
Gratulację Venusku! a co to za kierunek ukończyłaś kochanieńka? Planujesz jeszcze jakies studia?

kakusek
30-03-2012, 23:08
Venusku duze brawa -GRATULUJE !!!
Nie dosc ze zalatwilas wszystko w 3 min to przed obrona chyba tez zbytnio nie siedzialas nad knigami bi ciagle bylas aktywan na FM -trza bylo o tym podyskutowac z komisja :lol2:

Venus_m
31-03-2012, 07:38
Zaczęłam się uczyć w czwartek o godz. 21.30, posiedziałam tak do 23 i spać. Później pół godziny w pociągu i tyle :)

Marta zarządzanie o specjalności zrządzanie kadrami :) ale kadrową nie będę :no:

po południu zabieram się za nadrabianie zaległości w wątkach

rasia
31-03-2012, 10:33
Ogromne gratulacje!:lol:

Venus_m
31-03-2012, 11:10
ooo Rasia wpadła :hug: dziękuję

Czekam aż deszcz trochę przejdzie i jadę szukać zasłon do sypialni i salonu :wiggle:

Po prawie rozwodzie kolor tapicerki salonych uszaków ustalony, biało-czarny :lol: *dumna jak paw*

Drop_Inn
31-03-2012, 12:15
Venusku, serdeczne gratulacje, wiedziałam, że zrobisz piorunujące wrażenie na komisji ;)

To odpoczywaj teraz kochana, zasłużyłaś :hug:

yokasta
31-03-2012, 14:41
Gratulki, swoją obronę doskonale pamiętam i atmosfera panowała baardzo przyjazna, wiem o czym mówisz :).

Kitka u nas. STOP. Piękna. STOP. Śpi :lol2:. STOP.

emiranda
31-03-2012, 14:48
Gratulki, swoją obronę doskonale pamiętam i atmosfera panowała baardzo przyjazna, wiem o czym mówisz :).

Kitka u nas. STOP. Piękna. STOP. Śpi :lol2:. STOP.

No to poprosimy o zdjęcia, mozna u mnie, cieszę się, ze w koncu masz swoje szzcęście :) Moje kotki tak od 15 - 19 zawsze śpią. :)

MagdaZZZ
31-03-2012, 14:48
Gratulki, swoją obronę doskonale pamiętam i atmosfera panowała baardzo przyjazna, wiem o czym mówisz :).

Kitka u nas. STOP. Piękna. STOP. Śpi :lol2:. STOP.

O ja:o:o:o To nawet przed czasem:wave:

narendil
31-03-2012, 14:51
Kitka u nas. STOP. Piękna. STOP. Śpi :lol2:. STOP.

JUŻ? Super!
To co? Jutro zdjęcia będą? Dzień na aklimatyzację wystarczy ;)
Czy dzisiaj się da?

yokasta
31-03-2012, 15:02
Dzisiaj się nie da :(. Zaszyła się w takim miejscu, że aparat tam nie dotrze i jest dość ciemno. Jutro coś strzelę. (Jak kot poszedł spać to mąż nie chciał być gorszy :mad:). Jest cudowna. A ja zakochana po uszy. Bo mruczankę mi puściła raz.....eh.....

Venusku przepraszam, że tak u Ciebie :hug: pisałam u Bogumila ale nie wiem gdzie kto zagląda :D.

Emirando, troszkę się z nią pobawiłam to bidulka się odstresowała a potem miauczała bo szukała miejsca do spania, na pewno jest bardzo zestresowana, miała kawał domu do obwąchania bo nie było jak wydzielić stref. Pokazaliśmy jej drapaczek, kuwetę, miski. Na pewno trafi jeśli zajdzie potrzeba, mądra z niej dziewczynka.

Madziu, mieliśmy jutro odbierać ale dzisiaj od razu zaliczyła wizytę kontrolną u weta (ja się nie znam więc wolałam wszystko sprawdzić). Babeczka z naszej hodowli ma ragdollkę u siebie :) ładna sztuka :yes:.

Aniu tak do tygodnia powinna być jak u siebie ale jeden dzień to mało bo za dużo do wąchania niestety :). Nie dostałam z hodowli nic z zapachem mamy, jedyny minus :( ale ma już kocyk ze swoim zapachem :).

słońce 2
31-03-2012, 15:59
Venus gratuluję obrony, zakupy zasłużone więc szalej dzisiaj, masz okazję
tak próbowałam znaleźć Twoje przepiękne kinkiety i kurcze taką reklamę im zrobiłyście że w żadnym sklepie ich nie ma:)
ładnie u Ciebie w domku, świetna ta ceglana oświetlona ściana, fajnie dobrałaś reflektorki

yokasta znajdziemy Cię wszedzie, pokaż jak tam przygotowania do Świąt, napewno wiosennie i przytulnie jest u Ciebie
i puszek już w domu? będzie miał kto bałaganić:)

Venus_m
31-03-2012, 16:12
ojaaa :) a ja właśnie dziś mówiłam Fionce że u Yokasty w domku kitka się pojawi :) a tu proszę już :hug: pomiziaj ode mnie. U nas Fionka pierwszego dnia też była ciężko przestraszona, a tak nawiasem mówiąc to właśnie wróciłyśmy z drzemki razem, miałam przez 2 godzinki brzuszek do głaskania i trzymania podczas snu, a kota słodko traktorzyła i tak też było dziś całą noc od 2.30, widocznie poczuła się samotna więc cichaczem przyszła do nas się utulić ;)

Zobacz Yoka gdzie jej będzie pasować i koniecznie wyłóż jej to jakimś kocykiem :)

Żadam fotek!!

Słońce możesz te kinkiety kupić w Lovely Home lub Romantic Home :)

słońce 2
31-03-2012, 16:24
cośty?! szukałam tam! ślepam czy co? idę jeszcze raz, dzięki

Venus_m
31-03-2012, 16:30
Słońce to poślij im zdjęcie ;) nazywa się chyba Silvy ten model ;)

Mam zielone światło na zamówienie uszaków :wiggle: dogrywam ostatnie szczegóły i zamawiam tkaninę...chyba będą dwa fotele i dwa podnóżki :wiggle:

pasie
31-03-2012, 17:22
Mam zielone światło na zamówienie uszaków :wiggle: dogrywam ostatnie szczegóły i zamawiam tkaninę...chyba będą dwa fotele i dwa podnóżki :wiggle:

wrrrrrr;) ciekawe kiedy ja takie dostanę, znaczy światło:D

Venus_m
31-03-2012, 19:49
Pasie, ale ja się prawie dziś rano rozwiodłam :lol: te zielone światło okupione moją męką i płaczem :lol:

Znalazłam wizytówkę do firmy tapicerskiej, która robiła nam sofę na zamówienie :wiggle: jutro dzwonię i pytam czy będą na giełdzie, jeżeli będą to pędzimy pogadać o naszej sofie salonowej i może zamówić :wiggle: może temat zagłówka w sypialni też pocisnę :rolleyes:

Venus_m
31-03-2012, 20:50
Zapomniałam pochwalić się sukienką jaką dostałam od męża i bransoletką z mordkami fornasettiego ;)

MOOOOOOOOOOOOJAAAAAAAA :) miłość od pierwszego wejrzenia, prawie z płaczem opuściłam sklep nie kupując jej, tylko dostałam zielone światło i biegłam między regałami nawet jej nie mierząc, byleby się mąż nie rozmyślił :lol2: wiem powinnam się leczyć, ale u mnie to już chyba za duży postęp

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/2164560500_1_1_3.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/2164560500_2_1_3.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/2164560500_2_2_3.jpg

Kupiłam też dziś koszulę dżinsową ;)

emiranda
31-03-2012, 20:59
Sukienka super, tez chciałabym taką mieć, chyba muszę sie z mężem wybrac na zakupy :)

queene
31-03-2012, 21:00
gratulacje :)
"baby" to jednak łatwo zadowolic...nie ma to jak shopping :D ja choruję na miętowe czółenka...i lakier do paznokci :D

yokasta
31-03-2012, 21:39
Ja tak szybciutko tylko. Kitki nie doceniłam, stresowała się pierwsze dwie godziny, potem zasnęła w kąciku a potem? Przyszła się przytulić i tak do wieczora. Zjadła grzecznie kolacyjkę :jawdrop: i trafiła do kuwety :wave:.

Rany, w najśmielszych snach nie przypuszczałam że nasza kotka będzie aż tak miziasta i już pierwszego dnia puści mi mruczankę....ponad 10 minutową :lol2:. Kocham ją całym sercem :D. Jutro fotka jakaś na śpiocha żeby małej nie stresować.

Venus_m
01-04-2012, 09:07
:wave: cieszę się

yokasta
01-04-2012, 18:03
Tak na szybko bo mi Lolita skacze po klawiaturze :mad: mały diabełek z niej.

Nie daje sobie oczu wyczyścić :( a jej śpiochy wiszą po dwóch dniach leżakowania
http://i2.fmix.pl/fmi624/526a425600112b974f788827

I aniołek kiedy śpi :))))
http://i3.fmix.pl/fmi708/7496259b00231c874f788805

Zabawa w wędkowanie o 5 rano to niekoniecznie to co lubię najbardziej ;).

skibusia
01-04-2012, 18:44
Yoka, wspaniała.

Venus_m
01-04-2012, 18:44
o rany :)

Co za słodka piękność, mnie Fiona dzisiaj na maksa denerwuje. Ugryzła mi palec tak głęboko że aż mi krew tryskała, ale nie chciała bo jadła mi z ręki, a że było to coś co czyściło jej przy okazji zęby to gryźć musiała :)

Pamiętaj k-o-n-s-e-k-w-e-n-c-j-a !! :)

P.S. Na śpiochy przyjdzie czas, u nas Fiona sama sobie wyciąga przy myciu. Ewentualnie jak już nie mogę wytrzymać to biorę ją w obroty kiedy sobie leżakuje, nigdy podczas zabawy. Wacik do uszu lekko zwilżony i po kłopocie :)

duś
01-04-2012, 18:46
jaka kulka!

hazeleyes1982
01-04-2012, 18:49
Venusku, kiecka wymiata:yes: Sexy-flexy, jak nie wiem co:D a pochwalisz sie bransoletką?:)
Yokasta, gratuluje :wiggle: sliczniocha z niej:yes:

yokasta
01-04-2012, 18:54
Mąż dał radę :) i już nie ma śpiochów :lol2:. Jestem z niej dumna bo to dzielna, mądra dziewczynka :yes:.

Konsekwencja to podstawa :) wiadomo :D i z dzieciaczkami i zwierzętami (a to przecież taki dzieciaczek jeszcze :D).

Oby dalej tak dobrze było :) i będę szczęśliwa.

Venus a co takiego jej dawałaś dobrego ? :)
Skibusiu, dziękuję. Jestem zakochana i mało obiektywna :).

Duś, Hazel dzięki :D. Patrzę na zdjęcia Fionki jaka ona już duża!

Venus_m
01-04-2012, 19:11
No nie ma co tygrys z niej już duży ;) a urośnie jeszcze :lol:

Dawałam jej kawałek dupki od pizzy :rotfl: była tak grzeczna, że musiałam. Zawsze jak wchodzi nam nosem w talerz to mówię "Fiona o czym rozmawiałyśmy? o tym że nie wolno wskakiwać i wsadzać nosa jak my jemy" i ona jest już tak przyzwyczajona że od razu złazi na dół i skomle siedząc na tylnych łapach mając górne w górze :)

Hazelku bransoletka to taka inspirowana, mąż okrutnie niezadowolony że badziew. Szczerze to to jest badziew, ja bym to lepiej zrobiła no ale chodzi o gest. Wiedział, że tak bardzo jestem oczarowana facjatą Cataliny że mi ją sprezentował ;)

yokasta
01-04-2012, 19:26
To taki raczej brak konsekwencji :D nie? (dzisiaj czytałam poradnik o kotach coby się dokształcić troszkę i pisali tam żeby podczas posiłku naszego nic nie dawać bo oprócz tego że dla kota niezdrowe to jeszcze uczy się że mu wolno i potem będzie prosić albo co gorsza wyjadać coś czego nie powinna kiedy nas w domu nie będzie). Nie wiem jak się ma do tego dupka od pizzy :lol2:

Ja dostałam puszki z hodowli dla kota ale daję mu swoje (w sensie kocie ale kupione przeze mnie) bo w tamtych tylko 45% mięsa i sól a w moich 95% mięska :D.

admete
01-04-2012, 19:38
Venusku ja spóźnione Gratulacje - ale oczywistym było że to tylko formalność była :)

Kiecuszka boooooooooska.

Ale mię ta bransoletka bardzo a nawet bardzo zainteresowała http://forum.barcis.pl/images/smilies/pragnie.gif
Pokażesz i zdradzisz skąd????

Venus_m
01-04-2012, 22:09
Yoka niby tak, ale ja też nie przesadzam. Nie daję obiadu do jedzenia, je swoje. Dupkę dostała od święta, a grzeczna po upomnieniu jest zawsze. Do nagradzania kupiłam jej takie sticksy, takie ani twarde ani miękkie, czyści sobie tym ząbki i miaucze okrutnie żeby dać jeszcze...ale zaprzestałam, bo raz jej dałam patyka w pośpiechu jak wychodziliśmy i jeszcze po coś się wróciłam a Fionka się tak trochę dusiła, ja pobladłam ale dała sobie radę.

Cielęciny zadniej nie dajemy :) zawsze analizuję czy to co jej daję może jeść, ale są to zawsze tak śladowe ilości (jak np pół kęsa dupki od pizzy bez sosu, sera i dodatków) że jakoś się nie obawiam.

Adme pokażę pokażę tylko bateria dead.

Drop_Inn
01-04-2012, 23:59
Yoka, futrzak fajowy. Jak to brytyjczyki, wszystkie bez wyjątku cudne ;)

Venus_m
02-04-2012, 06:08
uszaki zamówione :lol:

biało czarne

narendil
02-04-2012, 06:41
Venus, Ty telegramy kuleżankom wysyłasz?
Ja poproszę szczegóły!

mirela99
02-04-2012, 07:32
Venus - jaaakie te uszaki ? Proszę powiedz coś więcej ?

yoka -mała cudniasta :). Gratulacje !

A mój młody idzie dziś do weta - ma jakąś rankę za uszkiem :(. Pewnie za karę, bo wczoraj był niegrzeczny :(.

Venus_m
02-04-2012, 08:49
boję się zapeszyć, ale kogo ja chcę oszukać i tak nie wytrzymam i wam pokażę :)

Uszak będzie o takim kształcie:

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/2248740023.jpg

Nóżki gięte ala ludwikańskie.

Jeden w tkaninie:

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Obraz_013_miniaturka.jpg

Drugi w takiej:

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Obraz_001_miniaturka.jpg

+ 2 podnóżki, jeden w pasy drugi w ornament.

Mirelko a co młody nabroił i jak karacie swoje koty? Na mnie mąż krzyczy, że od mojego karania to Fiona zawału dostanie :(

emiranda
02-04-2012, 08:50
Super fotele, Ty to masz gust Justynko :)

pszczolka m
02-04-2012, 08:55
Przepiękny wzór tkaniny znalazłaś

Venus_m
02-04-2012, 09:09
Dziękuję:hug:

Ja co prawda tkaniny nie macałam, ale fotele są bardzo rozsądne cenowo i świetny kontakt ze sprzedawcą, ja w ciągu 4 dni 30 maili wymieniłam z Panią :lol2:

do 20 kwietnia powinny u nas być :wiggle:

mirela99
02-04-2012, 09:10
Ale fotele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wspaniał, moje marzenie.

Napisałam u mnie co zrobił. Ja... hmm... nie karzę kotów. Rozbił bo nie wiedział. Moje są grzeczne - więdza, że na stół nie mogą (przy nas) i że jak jemy to się mają do stólu nie zbliżać. Po prostu je wyganiamy. Jak harcują na blacie w kuchni to klaszczemy albo ... mąż kapciem rzuca obok :).
A jaka cena uszaka ???

Venus_m
02-04-2012, 09:13
360 zł bez tkaniny, w związku z tym że ja mam tkaninę na życzenie to 4,5 mb x 35 zł za tkaninę + 100 zł transport. 500 zł za jeden wychodzi, tanio nie? :)

Jeden podnóżek bez tkaniny 180 zł :)

mirela99
02-04-2012, 09:15
Super tanio !!!
A .. namiar na PW dasz ? Skąd masz tkaninę ?

Venus_m
02-04-2012, 09:18
Dam....tylko wolałabym nie polecać czegoś czego nie wypróbowałam :rolleyes:

Venus_m
02-04-2012, 09:54
mam od wczoraj z powrotem wstawione szuflady w łazience...ahhh nareszcie nie ma tego burdelu na półkach otwartych. Mąż jak zobaczył tą pustkę to spytał "a co będzie na tych półkach?", "TO", "acha czyli nic?!" "jak znajdę coś ładnego i praktycznego to kupię, póki co flakonami perfum musisz się zadowolić" :)

Venus_m
02-04-2012, 10:16
Jestem w temacie zasłon i firan...

Oświećcie mnie, bo głupieję. Jak nazywa się materiał firankowy na zdjęciu? Bawełna? bo przecież nie ta sztuczna organza czy woal brrr :mad:

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Wnetrza%20i%20inspiracje/sypiania.jpg

i gdzie takie kupić? :(

bocian_86
02-04-2012, 10:16
Venus spóźnione gratulacje! Podjęli temat Hanki Mostowiak? :P
Fotel jest świetny, jestem ciekawa, jak będzie wyglądał po zmianie obicia.

Yokasta, kuleczka jest cudna, serce mi znowu szybciej bije ;)

Venus_m
02-04-2012, 10:26
Taaaak, ale ile można gadać przez 3 minuty zawierając w to odpowiedź na 3 pytania i jeszcze kartony :lol:

bocian_86
02-04-2012, 10:44
Narendil wkleiła ostatnio linka do pewnego sklepu w Warszawie i spodobał mi się taki zestaw - tak w nawiązaniu do Twoich stylowych kubeczków ;)
http://www.sklep.resetpoint.pl/product/image/671/espresso-fu-magnum.jpg

źródło: http://www.sklep.resetpoint.pl/zestaw-espresso-fu-magnum.html

Venus_m
02-04-2012, 10:50
ojaaaaaaaaa :) dziękuję :hug:

pszczolka m
02-04-2012, 12:54
na firankach się nie znam ale może to batyst???
http://firany.zarzecka.pl/public/cache/img/resources/private/offer/1/00000983/1701/AhSGZGPkKQRFPaHBQNTj/650x650.jpg

admete
02-04-2012, 13:09
Venusku uszaki boskie i cena też boska :)

Czekam na bransoletkę :popcorn::popcorn::popcorn:

Venus_m
02-04-2012, 13:24
to się zaopatrz w dużą ilość popocornu :lol:

Pszczółko poszukam zaraz, bo chyba mnie coś trafi jak kolejny sklep będzie miał do zaoferowania jedynie woal i organzę :mad:

Drop_Inn
02-04-2012, 13:39
Uszaki zapowiadają się bosko - coś czuję, że moim ulubionym będzie ten w paski ;)

Bocianku, jaki uroczy ten kubeczkowy zestaw :wiggle: Super to musi wyglądać kiedy się patrzy na całość.

Venus_m
02-04-2012, 13:45
Ja mam tylko nadzieję, że te uszaki będą boskie, bo tkaniny nie macałam :lol2:

No nic teraz tylko cierpliwie czekać. Wiem już że przyszły próbki tkanin na zasłony ze stylusa...ale cena mnie zabija. Jedna zasłonka 180 zł to drogo czy nie? mi się wydaje że bardzo. Oczywiście wiem, że są i droższe, ale nasz budżet jest mocno wydrenowany :lol:

Mąż w drodze wyjątku zatwierdził tkaniny biało-czarne, musiałam obiecać że jakiś kolor wprowadzę na poduszkach. Nawet powiedział że może to być czarno-biała Catalina Fornasettiego, byleby miała chociaż czerwone usta :lol:

Tymczasem czekam na odpowiedź w sprawie innych mega pięknych poduszek. Chcę w wykuszu na środkowym oknie zrobić taki jakby materacyk i dać po jednej poduszce. Fionka lubi tam siedzieć i sobie obserwować, a ja dla mojej dziewczynki chcę wszystkiego co najlepsze :hug: zgłupiałam z tym kotem, ale co zrobić :lol:

Sharlotka
02-04-2012, 14:29
Venus,

na szybko:
- kota przepiękna!!!
- kinkiety cudne, stylowe, bardzo bardzo eleganckie!!
- gratuluję obrony!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- a cena zasłon - raczej dość niska, choć wiem, że x ilość sztuk to już poważna suma....

Venus_m
02-04-2012, 14:39
Sharlotko dziękuję że wpadłaś :hug: za wszystkie komplementy również :)

Wiem, że np w BRW standardowo cena jednej zasłony to 170 zł, ja takich zasłon na pewno mam 4 do salonu..lub 6, kwota wychodzi jaka wychodzi, ale jak trzeba to trzeba. Ja tylko nie chcę wyjść jak Zabłocki na mydle. Nie chcę też płacić dwa razy :no:

rutinowa żona
02-04-2012, 16:10
Uszak przepiękny! Ale mi się marzy taki w paski.. Nie mogę się doczekać kiedy się pojawią u Ciebie :)

1976pinacolada
02-04-2012, 16:22
Venusku - wpadam po prośbie :sick: Podaj mi prosze namiary na Twoje hokery bo widzę że masz na kwadratowej podstawie i na uchwyty, które masz w szafie wiatrołapowej :) Piękne !! Potrzebuję takie do kuchni :rolleyes:

Venus_m
02-04-2012, 17:43
Pinacoladko uchwyty w szafie bodajże firmy GTV, wybierane na oko w hurtowni Dacter.

Hokery są kupione na allegro, sztuka 400 zł, szukaj po haśle hoker bond.

pasie
02-04-2012, 19:31
360 zł bez tkaniny, w związku z tym że ja mam tkaninę na życzenie to 4,5 mb x 35 zł za tkaninę + 100 zł transport. 500 zł za jeden wychodzi, tanio nie? :)

Jeden podnóżek bez tkaniny 180 zł :)

TAAAAANIO:D jak już je będziesz miała to chętnie skorzystam z namiarów:yes:

yokasta
02-04-2012, 19:34
Lolka widzi Wasze emotki i je głaszcze łapką na monitorze :). Ale łapki ma umyte więc bez obawy.

Venus, 170 zł to dla mnie dużo, tak 120-130 zł za to wydaje mi się za porządny, ładny materiał akuratnio. A jeszcze jeśli porównam do 500 zł za fotel to już zasłona wychodzi mega drogo :lol2:.

Jestem ciekawa tych uszaków bo kształt podoba mi się bardzo a kolory mniej, muszę zobaczyć efekt :yes:.

Venus_m
02-04-2012, 19:51
Pasie oczywiście że się podzielę, ale wolałabym po macanku, bo jak to tak polecić coś czego się nie muskało nawet :rolleyes:

Yoka znam to napięcie, ja od 2 lat gram w taką grę fantasy, chodzę na instancje itp no i oczywiście w kulminacyjnym momencie kiedy ja muszę być mega skupiona Fionka postanawia przejść po klawiaturze, a moja postać no cóż....wrzuca co 0,1 s inny czar :lol2:

Pokaż jakieś fotki Lolity i jak tam pierwszy dzień tygodnia? Ktoś z nią został?

Faktycznie zasłony przy fotelach wychodzą drogo, ale jakoś dużo taniej znaleźć nie mogę...no chyba że te co mamy w komputerowym 2 sztuki za 19 zł :lol2:

admete
02-04-2012, 20:18
to się zaopatrz w dużą ilość popocornu :lol:



O Ty.... no pochwal żesz się :lol2: - nie daj usychać z ciekawości :)

nicol21
02-04-2012, 23:32
Spoznione ale wielkie gratulacje!!!
Kicia uwodzi..... superancka jest!

Venus_m
03-04-2012, 08:15
:hug:

Pszczółko miałaś rację chodzi mi o batyst :) Rozmawiałam z mamą i uświadomiła, że firanka która bardzo długi wisiała u mnie w pokoju w dzieciństwie w takie rysowane lalki jakby przez dziecko była właśnie z batystu. Dodam tylko że do tej pory ten materiał wspominam jako ideał. Także już wiem czego szukam :wiggle:

bocian_86
03-04-2012, 09:54
Kubki są bardzo ciekawe, a w dodatku mają tam różne rodzaje tych wąsów w innych zestawach ;)
Czyli rzeczywiście szukasz biało-czarnych zasłon?

Venus_m
03-04-2012, 10:43
:no:

Nie nie, szukam firanek batystowych do sypialni białych lub jakiejś baaaaardzo mocno rozbielonej kawy z mlekiem. W związku z tym, że to będzie ponad 8 m firany do zamówienia muszę zmacać przed zamówieniem. Nalot na eurofirany może zrobię :rolleyes:

Zasłony w salunie na pewno szare i białe rolety.

narendil
03-04-2012, 11:09
Batyst, batyst, batyst!
Nie zapomnieć nazwy!

Jakby co, to się w sierpniu zgłoszę z prośbą o przypomnienie.

I pytanie z głupia frant: jaka jest różnica między woalem a batystem?

Venus_m
03-04-2012, 11:12
woal jest śliski, taki suknioślubno podobny, a batyst to mieszanka bawełny i lnu - wygląda bardziej naturalnie :)
Oczywiście próbki ze stylusa przyszły, ładne som, trochę za jasne :lol: ale tkanina na pewno ta, mocno zaciemniająca, gładka z lekkim połyskiem ideał...tylko sztuka 250 zł wychodzi :P Z drugiej strony nie często się zmienia zasłony...sama nie wiem, mamy palące wydatki na 12 tysięcy złotych najmniej ;/ (wnętrze) 18 (drzwi), 10(przed domem). Kiedy ja wygram w totka?!

narendil
03-04-2012, 11:16
woal jest śliski, taki suknioślubno podobny, a batyst to mieszanka bawełny i lnu - wygląda bardziej naturalnie :)
Kurczę, to chyba mam jakąś podróbkę woalu. Mało śliski jest.
Ale muszę jeszcze batyst na żywo pomacać. Może wtedy dostrzegę różnicę.

yokasta
03-04-2012, 11:35
Jesteśmy z nią cały czas bo pracujemy w domu :D a jak wyjeżdżamy to nie na cały dzień. Wczoraj pojechaliśmy na zakupy i szkoda mi ją było zostawiać (pierwszy raz) :lol2: ale chyba nawet nie ruszyła się z miejsca na kanapie :lol2:.

Na święta zostanie sama na dłużej :) ale już widzę, że będzie spała albo ganiała za swoim ogonkiem :).

http://i1.fmix.pl/fmi1230/d56be3030017d93b4f7ad379

Venus_m
03-04-2012, 11:59
o matkooooooooo :) dawaj mi tą puchatą małą dupkę :lol:

My Fionkę jeden raz zabierzemy ze sobą i zobaczymy jak sobie poradzi, ja to przecież jak pierwszy raz zostawiałam młodą w domu to aż rozstroju żołądka dostałam :lol2:

pszczolka m
03-04-2012, 12:29
o kurcze trafiłam z tym batystem, chociaż na oczy go nie widziałam :rolleyes:

a w dekorii patrzyłaś?

zasłony ogólnie są dość drogie i obawiam się że będzie trudno znaleźć coś tańszego no może poza tradycyjnymi żakardowymi ;)

Co planujecie przed domem? Stawiam na płytki na schodach??

Venus_m
03-04-2012, 12:38
płytki, opaska wokół domu i tarasisko z kostki :)

yokasta
03-04-2012, 13:01
Venus a jak duży macie taras i czy zadaszony? Jakoś nie kojarzę :oops:.

A powiedz mi czesałaś już Fionkę? Chcę swoją przyzwyczajać bo nieuczesany brytyjczyk to jak nie brytyjczyk :D. Za pierwszym razem się nie dała i gryzła a dzisiaj przy czesaniu mruczała i dupka się puchowa zrobiła.

mrówka75
03-04-2012, 13:24
Piękniusia ta Twoja paniusia kiciusia :yes:

yokasta
03-04-2012, 13:35
Mróweczko dziękuję :hug: nie chcę tak nadużywać gościnności Venuski to może zacytuj bez fotki :hug: bo mnie dziewczyna wygoni i gdzie ja pójdę :lol2:?

Venus_m
03-04-2012, 13:38
Yoka no w sumie dawno nie czesałam a powinnam, Fionka ma już sierść śliską prawie jak tłuszcz na pieczeń :lol2: ja generalnie najpierw dawałam obwąchać szczotkę i zaczynałam tą stroną miękką kilka ruchów a później tą jakby drucianą z zagiętym na końcu i na koniec tym miękkim. Akurat z tym problemu nie było ;)

UWAGA! przyszłam publicznie ogłosić że dorastam :lol2: Nigdy nie sądziłam, że ja mająca bzika na punkcie dozowników w łazience :lol: rezygnuje z nich. Teraz dozownik będę mieć tylko przy umywalce i bidecie. Na odżywkę mam taką szkatułkę, a przy prysznicu i wannie będzie stać szampon w plastikowej butli i żel pod prysznic też. Wybrałam już sobie takie które kolorystycznie będą pasować :lol: wiem wiem, ale to i tak jest wielki krok :P

Nieeeeeeeee nie kasuj puchatej dupeczki :D im jej więcej tym lepiej, wklejaj bez skrępowania :hug:

mrówka75
03-04-2012, 13:39
ok

a zawsze możesz przyjść do mnie, zdjęcia twojej dziewczynki zawsze u mnie mile widziane :)

yokasta
03-04-2012, 13:54
Dziewczyny kochane jesteście, naprawdę :D. Tak strasznie kocham to małe stworzenie, że bym je pokazała całemu światu jakie śliczne i puchate :lol2:.

Venus, nie wierzę! A jeszcze niedawno chciałaś kupować X dozowników z bombką :lol2: :D.

pysiaczek
03-04-2012, 14:13
Venusku gratuluję obrony! Dopiero doczytałam, że to kilka dni temu miało miejsce :)

yokasiu kuleczka jest urocza, tak sobie słodko śpi, te łapki - cud, miód po prostu :p

Venus_m
03-04-2012, 14:20
Nie no puchata dupka Yokasty jest cudna, ja się cieszę że Fionka już taki tygrys bo ja się ciągle o nią bałam że sobie coś złamie, a teraz to luzik z nią mam - wyliże się :lol2:

Yokasta widzisz to kolejny powód dla którego warto być tu na forum. Nie dość, że zaoszczędziłam, a wizualnie to byłby kiler to jeszcze zmieniłam coś fundamentalnego. Już mąż zamówił 4 pasujące szampony i 10 sztuk żelu pod prysznic :lol2: Najbardziej mi się podoba, że z żelu Naomi Campbell za 33 zł 150 ml zeszłam do C-thru Golden Touch 5 zł za 250 ml :lol2:

yokasta
03-04-2012, 14:34
:D po zakupie Lolki też muszę poczynić oszczędności ;) właśnie się ładnie myje mój czyścioszek kochany, a początek Twojej wypowiedzi cyt. "puchata dupka yokasty" mnie rozwalił :rotfl:.

Venus_m
03-04-2012, 14:36
a faktycznie :rotfl:

ja kiedyś napisałam w kontekście Fionki a wyszło jakby w kontekście mojej mamy: że muszę kable pochować bo jeszcze pogryzie :lol2:

narendil
03-04-2012, 14:43
Nie no puchata dupka Yokasty jest cudna:

:rotfl:

Venus_m
03-04-2012, 14:52
ej :mad: :lol2:

Będę szyć poszewki na poduszki, bo żem się znerwicowała przez francę która nie odpisuje a je tworzy o!

Pytanie :lol: gdzie się kupuje białe poszewki na poduszki? pasmanteria?

pszczolka m
03-04-2012, 15:18
Venus a to chodzi o wsypy czy faktycznie poszewki ?

Venus_m
03-04-2012, 15:20
Poszewki zewnętrzne, wkład to nie problem. Potrzebuję najzwyklejszych białych, sama se uszyje o!

pszczolka m
03-04-2012, 15:30
a ikea ?
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70114159/

Venus_m
03-04-2012, 15:32
ładna :yes: ale ja muszę na jakimś badziewiu poćwiczyć;)

AniaS79
03-04-2012, 15:57
Pięknie u Ciebie :) Witam serdecznie i gratuluję! :D

yokasta
03-04-2012, 16:04
To kup najtańszy materiał i na nim sobie poćwicz :yes:.

Venus_m
03-04-2012, 20:01
Chyba stary T-shirt męża pójdzie w ruch :rotfl:

Ola.U dziękujemy :hug: oczywiście Wesołych i wam, ale tak wcześnie? rly? :)

Venus_m
04-04-2012, 08:20
AniaS79 witam :) Dziękuję, zaraz wpadnę z rewizytą ;)

Ola.U to się pewnie doczekać nie możecie, sama pamiętam jak się gorączkowałam jak jechałam zobaczyć ułożone płytki ;)

Venus_m
04-04-2012, 09:28
Dziś kota urzędowała z nami w łóżku od 2.20 :lol: normalnie to zaszywa się za panelami gdzie ciemno, później idzie do siebie i przylatuje do nas o 5 lub jak dzwoni budzik. Dziś się obudziłam od jej mruczenia czyli "tryyyyyyy trzask tryyyyyyy trzask tryyyyyy trzask" :lol: i do rana musiałam uważać przy każdym przekręcaniu na nią :) Samotna się czuła czy jaki grom.

bocian_86
04-04-2012, 09:45
Venus - a dasz dla porównania zdjęcie tej prawie już dojrzałej kici? :D

Venus_m
04-04-2012, 09:49
hym....no jak zrobię ;) ale uprzedzam to już duży tygrys z małą mordką :lol: największy mam z niej ubaw jak robi salto podczas zabawy lub podczas atletycznej pozycji szorowania sobie puchatej dupki :lol:

bocian_86
04-04-2012, 09:57
I tak jestem ciekawa ;) Wiesz, może będziesz prowadziła coś na kształt albumu dla niemowląt - rozmiar stópki, obrys rączki, pierwszy ząbek (w jej wypadku raczej pierwszy, który wypadnie)? :P

Venus_m
04-04-2012, 10:06
ale ona ma już stałe chyba :rolleyes: :) Nie no tak nie zbzikowałam z nią, chociaż marzy mi się jej ładny portret w ... kapelusiku :lol:

Właśnie szukam aby zamówić akcesoria do szycia poduszek, wczorajsza próba na ... szmacie :lol2: bardzo udana :D

editg
04-04-2012, 11:48
spóźnione gratulacje obrony :D toż to teraz poważna sztuka z Pani Venuski :D


Nie no tak nie zbzikowałam z nią, chociaż marzy mi się jej ładny portret w ... kapelusiku :lol:



:lol2: miałam takiego bzika na punkcie swojego psa :D dobrze, że pojawiła się Ala i mam wymuszoną równowagę :lol2:

yokasta
04-04-2012, 11:55
Salta to jest to :). Mnie rozczula jak ją wołam Lolka Lolka - kiego grzyba i gdzie ten kot? I nagle słyszę takie miauknięcie gdzieś spod poduszki...pod którą zaglądałam jak jej szukałam :D tylko nie zauważyłam bo się z tłem zlała :lol2:.

Zdjęcie wrzuć koniecznie! Nasza z łóżka za nic nie chce wyjść :no: wołami się jej nie wyciągnie.

Przytyła 100g w 4 dni :wiggle: :D.

MarJel
04-04-2012, 11:59
Bożesz ty mój, no powariowały z tymi kotami:lol2::lol2:
Puchowe dupki....:lol2::lol2:

Venus_m
04-04-2012, 13:23
:rotfl:

Edi no tak Ty masz swojego gada :lol:

Yoka ja też czasem jej nie widzę na szarych płytkach i wołam wołam a ta leci do mnie miaucząc przeraźliwie :) a nie zamykacie przed nią sypialni? nam tak dokuczała, w sensie polowała że prawie miesiąc nie miała wstępu do sypialni. Teraz jest dobrze, zwija się w kuleczkę lub daje brzuch do miziania.

emiranda
05-04-2012, 06:43
Kochani, rusza nasza forumowa akcja : "Zajączek dla Frania"

Franio,
http://images40.fotosik.pl/1473/b25f65fdfc715948m.jpg



to wspaniały i dzielny Chłopiec, który zmaga się z Potworzastym- nieuleczalną dziś chorobą genetyczną- SMARD1. Jest bohaterem bloga pisanego przez swoją Mamę:

mojsynfranek.pl.

Nasza akcja, na początku miała polegac na zbiórce pieniążków na remont łazienki dla naszego niebieskookiego Dzielniaka, ale ponieważ Franio jest podopiecznym fundacji, możemy zrobić to tylko poprzez wpłate na subkonto fundacji, co wbrew naszym obawom, nie jest złą wiadomoscią. Forumowicze-to jest, my w tytule wpłaty wpisujemy:


Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
tytułem: 13984 Trzęsowski Franciszek – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia/murator/nick np: emiranda

i wówczas nasze pieniązki zostaną zliczone przez fundacje, a kwota podana na Blogu
Mama Frania zobowiązuje sie do podania konkretnej kwoty przypisanej danemu nick'owi. Wiec, jak widzicie nasza wspólna akcja ma bardzo duży sens.
Mama Frania, dziękowała nam jeszcze przed rozpoczęciem akcji:
"Forumowiczom z Muratora już dziś dziękujemy za chęć i zryw do pomocy."
Franio, trzymaj kciuki za swoje Muratorowe Ciocie i Wujków!

Akcja "Zajączek dla Frania" kończy sie we wtorek-10 kwietnia

Venus_m
05-04-2012, 07:13
oo :wiggle: zajączek kica już :) na pko musiałam bo ten z bph nie działał.

Venus_m
05-04-2012, 08:15
z rzeczy pilnych, muszę kupić maszynę do szycia. Postanowiłam zostać krawcową :lol: w dzieciństwie non stop szyłam zasłony dla lalek barbie i sukienki. Chcę sama uszyć zasłony :lol: ale zacznę od poduszek :lol:

hazeleyes1982
05-04-2012, 08:28
Słuchajcie, ja juz info o Franiu poprawiłam, wiec mozna wklejac dalej.
Venusku, ale jestes szybka:wiggle:
A ja wczoraj przed zasnieciem pomyslalam, ze jeszcze Tobie nie wysłałam i nie mogłam zasnąć ale laptop był za daleko i sobie pomyslałam: "jutro"- ale Ala mnie wyprzedziła:wiggle:

Venus_m
05-04-2012, 08:44
dziękuję, przypomniałabym się, w końcu o dziedzicu mówimy :lol:

:hug:

editg
05-04-2012, 08:53
Postanowiłam zostać krawcową :lol: Chcę sama uszyć zasłony :lol: ale zacznę od poduszek :lol:


dobry plan ;) :wiggle: trzymam kciuki za powodzenie w zasłonach.

mnie też ciągnie, tylko ja nigdy nic nie uszyłam, raczej męskie zajęcia kręciły mnie w dzieciństwie, a do szycia to już w ogóle jestem lewa.

Jak poślę Ale na studia to też spróbuje ;)

yokasta
05-04-2012, 08:56
Venus, wręcz przeciwnie. Jest jedno miejsce na schodach z którego mogłaby zeskoczyć robiąc sobie krzywdę i nie ma drzwi na górze, tylko w sypialni i jeszcze oprócz tego pcha ryjek do kominka jeśli się w nim pali bo ogień się rusza ;) dlatego jest z nami w sypialni ale z każdą nocą jest duuużo lepiej. Pierwsza to była masakra. Niech jeszcze trochę podrośnie to będzie mogła chodzić gdzie chce.

Ale co ja czytam! Jakie Ty plany masz :lol2: napisz jaką maszynę kupisz :D i jakie zasłony chcesz uszyć :jawdrop:

Venus_m
05-04-2012, 09:25
Ja mam dziś bardzo dobry dzień, kończę wcześniej bo przyjechałam na 8 do pracy. Szybkim biegiem załapałam się na wcześniejszy pociąg więc w tłumach udało mi się usiąść.

Rozrysowałam sobie projekty poduszek retro jakie chciałabym uszyć ;) Zasłony do salonu...myślę też o roletach rzymskich. W końcu to też ludzie szyją nie tylko roboty :P

Maszyny nie kupię za 3 tyśki, tylko taką za 300 zł, bo ja nie zamierzam na tym zarabiać ;)

Zapomniałam ten dobry humor zawdzięczam Fionce która całą noc się z nami przytulała i była naprawdę bardzo grzeczna :)

narendil
05-04-2012, 09:35
Maszyny nie kupię za 3 tyśki, tylko taką za 300 zł, bo ja nie zamierzam na tym zarabiać ;)

Jak już kupisz i przetestujesz, to się podziel namiarami.
Prawie 2 lata się przymierzam do kupna :)
Może się w końcu zmobilizuję!

Venus_m
05-04-2012, 10:18
czytam i czytam o tych maszynach... chyba najlepiej byłoby kupić taką za 700 zł husqvarny, ale to kupa kasy a ja nie wiem czy mi nie przejdzie, takie tańsze to np łucznik zofia lub olga...eh no sama nie wiem :(

Venus_m
05-04-2012, 10:37
wybrałam, będzie taka mająca 4,5 na 5 opinię od 30 użytkowników, za 319 zł :P o!

aneta s
05-04-2012, 13:41
WESOŁYCH ŚWIĄT
WIELKANOCNYCH

życzy Aneta z Rodziną


http://img40.imageshack.us/img40/5092/img3007q.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F40%2Fimg3007q.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

bocian_86
05-04-2012, 13:43
Pamiętam, że moja babcia - krawcowa z zawodu - miała u siebie Łucznika, więc to chyba firma z tradycją ;)

Venus_m
05-04-2012, 13:48
Anetko dziękuję, dla was też wszystkiego dobrego :hug::hug:

Bocian ja właśnie Łucznika wybrałam, model Ewa 2014.