PDA

Zobacz pełną wersję : Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126

Venus_m
09-07-2011, 13:48
Dziewczynki dziękuję bardzo :*** :hug:

Madziu twoja mała jest przesłodka ;)

Duś, Yokasta dziękuję ;) Sprzątałam ja z mężem i to moje drogie nie jest dokładnie ;) Właśnie tak się dziś zmęczyłam że muszę szybko kogoś do sprzątania znaleźć bo mam rączki za delikatne na to :yes:

Anja dziękuję okna faktycznie fajnie pasują, ale są problematyczne w wykończeniu, my od początku wiedzieliśmy że chcemy brąz ale nie zdawaliśmy sobie sprawy jak bardzo trzeba będzie uważać przy doborze podłóg, parapetów, ścian, mebli itp Okna są z firmy Adams z Mrągowa, plastikowe okleina Meranti. Parapety od miejscowego stolarza sosnowe lakierowane pod kolor próbki okien.

Naberia już ślę priva bo nie mogę się doczekać.

Tymczasem moje drogie pozdrawiam z podlasia ;)

ulciapulcia
09-07-2011, 20:42
no i nareszcie doczekałam się:) jest super!!!!!!!!!!!!!
a dopiero teraz zauważyłam , że ze Ty masz brązowe okna, tak jak ja chcę mieć, oglądałam mnóstwo forumowych zdjęć i prawie nikt nie ma brązowych okien, a co gorsza nawet krytykowano brązowe ble:( byłam podłamana nawet chwilę zastanawiałam sie czy nie zmienic planów, a tu proszę uratowałaś mnie i będę mała na 10000000000% brązowe okna tak jak było planowane od początku, dodałaś mi tylko pewności że brązowe są piękne- DZIĘKUJĘ:) chcę jeszcze fotek nie można się oderwać gratulacje:p

ulciapulcia
09-07-2011, 20:43
a widzisz zapomniałam mojego pytania zadać możesz przypomnieć co to masz w kuchni na podłodze jest śliczne:)

Venus_m
09-07-2011, 20:58
Hmn...to jakieś hiszpańskie płytki (http://www.halconceramicas.com/) Grupo Halcon Porcelatec - Titan Gris (podobno produkowane w Chinach, ale jakość hiszpańska) ;) Bardzo je sobie chwalę, a coś więcej to pisałam na pewno o nich jak wklejam fotki położonych kafli ;)

psosin
09-07-2011, 21:28
nie, no fajnie fajnie;-)))) a jaki porzadeczek w szufladzie:-)! u mnie tak jest 1 dzien..

ulciapulcia
11-07-2011, 08:50
dzieki sprawdzę

safikey
11-07-2011, 11:37
ale śliczne wnętrza!!!!

a podłoga w kuchni rewelka :-)

pozdr safikey

Venus_m
11-07-2011, 11:54
Ja z tej podłogi jestem zadowolona, ładnie wygląda dobrze się ja czyści. Natomiast moja mama po wizycie u nas stwierdziła że ona wolałaby w połysku, no cóż jak kto lubi ;) A dobór fugi to zasługa naszego glazurnika, ja się uparłam i kupiłam do niej fugę antracytową, glazurnik powiedział że położy jaką chcemy ale że radziłby jednak wybrać jaśniejszą. Oczywiście że nie chciałam ale tak mi to jakoś dało do myślenia i zamieniłam tą fugę na taką o nr jaśniejszą i jak zobaczyłam efekt to byłam zachwycona...pozostaje mi tylko domyślać się jak "ładnie" te płytki wyglądałyby z antracytową fugą ;)

ulciapulcia
11-07-2011, 12:59
przyjżałam sie jeszcze raz tej Twojej fudze, ja też planuję duuże płytki do kuchni , tylko obawiam się cały czas o fugę, czy nie będzie na jasnej znać pleśni, czy brudu, bo wiesz jak to z płytkami i fugą, zresztą mam doświadczenie w łazience. obecnie mieszkam w bloku i w kuchni mam panele wiec nie wiem jak to jest mieć płytki w kuchni, wszyscy mi polecają tylko z ciemną fugą? powiedz jak jest u Ciebie??

Venus_m
11-07-2011, 13:40
Ulcia nam też z praktycznego punktu widzenia każdy radził wziąć ciemną (stąd ten mój antracyt w porę zmieniony). Wzieliśmy ostatecznie fugę pasującą kolorem do płytek, jak zajdzie brudem kieeedyś to będzie antracytowa ;) Nam się podoba tak jak jest że fuga jest praktycznie niewidoczna. Mamy wszędzie ogrzewanie podłogowe, więc z szerokością fugi a raczej jej brakiem poszaleć nie mogliśmy i dlatego jestem wdzięczna glazurnikowi za tą radę :D

naberia
11-07-2011, 15:13
Justynko, jakbyś miała chwilkę, to pliz, pomyśl o moim kibleku (chodzi o tą wizu z sufitem). Kurka, czas tak szybko leci, a ja dalej nie wiem czy zrobić schodek czy cały sufit obniżyć ze szparką... Zamieściłam zdjęcie, jak wygląda teraz.

ulciapulcia
11-07-2011, 16:35
hm ja też planuję podłogówkę a co to ma do fugi??a masz panele na podłogówce czy deski czy jeszcze co innego w innych pomieszczeniach?

oldzia
11-07-2011, 21:13
Venus mi również bardzo podobają się hokery:yes: poczekam na Twoją opinię po dłuższym użytkowaniu;)
a możesz mi napisać co to za lampa w łazience? PIĘKNA (doczytałam, że kupiłaś w LM, ale masz może nazwę?)

Venus_m
12-07-2011, 11:19
Naberia już kończę z fakturami i lecę do Ciebie :)

UlciaPulcia jak masz ogrzewanie podłogowe to fuga musi mieć określoną szerokość, są kafle które kładzie się całkiem bez fug ale przy podłogówce jest to niemożliwe ;) Ja natomiast wolę fugę i ogrzewanie niż brak ogrzewania i brak fugi :P My narazie zdecydowaliśmy się na panele, jako że sami do końca nie wiemy gdzie jaki kolor zostanie (pierwszy dom) wydaję się to dobra decyzja. Podoba mi się podłoga z litego palisandru ale cena to jakieś 500 zł /m2, porównując to do paneli za 69 zł/m2 jest różnica nie mała ;) Ale i tak boleję że mąż nie pozwolił na żywicę epoksydową na podłogę :)

Oldzia na razie jest ok z hokerami :D Lampa w łazience owszem kupiona w LM, w Casto też mają ale chyba LM ma najlepszą promocję na nią to model London kupiona za 217 zł :)

Venus_m
12-07-2011, 11:55
W tym tygodniu lub na początku przyszłego będziemy mieć nowych mieszkańców :

http://modo4u.pl/zdjecia/SKLEP/krzesla/krzeslo_duch/krzeslo_duch.jpg 6 Victorii

i

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/68/26/29/1668262976 2 Louisów :D

ulciapulcia
12-07-2011, 12:17
dziex za info widzsz tak to jest nic nie wiedzieć, a tak będę przygotowana i zabłysnę przed mężem:), a co do krzeseł ładniutki nabytek, też niedawno oglądałam jednak cały czas się waham nad ich wygodą jak przyjdą i przetestujesz to dasz znać moze też sie na takie szarpnę. mnie nie do końca przekonuje ich przeźroczystość i materiał, zastanawiam się jeszcze nad ludwikiem, a gdzie swoje położysz?? przy stole nie boisz się zę na dłuższą posiadówkę się nie sprawdzą?

Ilona Agata
12-07-2011, 12:26
Venus, no i zaczęłam się stresować :o Dzisiaj ostatecznie podopinałam wszystkie spotkania przedślubne, wyszło mi, że co dzień coś (a to kosmetyczka, a to manikiur, a to notariusz z intercyzą), a umawiając się telefonicznie, czułam, jak coraz bardziej bije mi serce i mam ochotę rzucić to w diabły, uciec gdzieś, schować się :( Ciągle myślę, że o czymś zapomniałam, przegapiłam, że będzie jakaś wpadka :( Od teraz będzie już chyba tylko gorzej z samopoczuciem? :sick:

Jestem bardzo ciekawa tych krzeseł, bo przyznam się, że chyba nigdy nie widziałam ich w większym skupisku, a na pewno będą się prezentować rewelacyjnie :) Tyle dobrego, idę dalej się stresować (nosi mnie z tych nerwów z miejsca w miejsce :bash:).

psosin
12-07-2011, 12:29
Justyna i gdzie je wkoncu zamówiłas? te Duchy oczywiscie?

Venus_m
12-07-2011, 13:18
Hmn...no zamówię dopiero przez Allegro, firma King Bath. Mają stać w jadalni, ja testowałam już je i jestem przekonana :yes: Krzesła na okazje będą mieć na sobie sukienki ;)

Ilonka to na spokojnie :) Pierwszy taniec jest wybrany? :) wizazystka jest? podziekowanie dla rodzicow? podziekowanie dla swiadkow? podziekowania dla gosci? obraczki, wasze ubrania? przystrojenie sali? chlebek powitalny? kwiaty zamowione? muzyka? fotograf/kamera? Jak tak to sie nie przejmuj, nawet jak sie cos nie uda to i tak niewazne, to WASZ dzień :)

ulciapulcia
12-07-2011, 14:12
weszłam i zobaczyłam aukcje tego allegrowicza mnie bardzo kusi białe krzesełko:) a co do przygotowań weselnych to nie ma się co za bardzo przejmować i tak będzie cudownie, cała uwaga i tak się na Was skupi mam tu na myśli Panią młodą jednak czar sukni przyćmi wszystko nawet niedociągnięcia nie będą widoczne jak to mój kamerzysta powiedział mi w dniu ślubu, także głowa do góry PANNY młode:)

Venus_m
12-07-2011, 15:05
Hehe no Ilonka to już tuż tuż ja jeszcze 4 tygodnie :D

Mi też się u tego allegrowicza kilka rzeczy podoba, tylko chwilowo mam inne wydatki :D

Ilona Agata
12-07-2011, 15:11
Ty się Venus tak nie ciesz, bo też Cię ten stres dopadnie :p

Czuję się jak te laski z programu: "Panna Młoda - potwór czy księżniczka", na który zawsze patrzyłam kątem oka, bo jego bohaterki wydawały mi się wariatkami, a dzisiaj sama zadzwoniłam do narzeczonego z krzykiem w sprawie, o której już nawet nie pamiętam ;)

Venus_m
12-07-2011, 15:25
Hahahaa :rotfl: księżniczka czy potwór też oglądałam i ostatnimi czasy zauważyłam że wiele rzeczy mnie denerwuje a ja po 10 min nawet nie pamiętam dlaczego :lol2:

rasia
13-07-2011, 11:17
Uff... nadrobiłam>:D Świetne hokery, szafka w łazience, a jak cofnęłam się te kilka stron, to nie dość że zobaczyłam całą piękną kuchnię, to jeszcze booooską kieckę do ślubu!!!:jawdrop::wiggle::cool: Brawo Venus!!! Za konsekwencję.:yes: No i krzesła... mraauuu...:cool:

Venus_m
13-07-2011, 11:28
ooo Rasia :D dzięki, kiecka już niedługo ;) ?Jak matury u młodego/młodej? :D

rasia
13-07-2011, 11:48
Młody ja burza przeszedł przez maturę i dostał się na lekarski na WUM.:) Jesteśmy bardzo zadowoleni...:yes:

Venus_m
13-07-2011, 11:56
Ojej no to gratulacje!! :)

MagdaZZZ
13-07-2011, 19:30
Gdzie ta suknia:confused: Mam wrażenie, że już tylko ja jej nie widziałam:(

Venus_m
13-07-2011, 21:51
Madzia ślubną widziałaś przecież ;)

Venus_m
14-07-2011, 11:56
Dziewczyny ja jestem w jakimś szale zakupowym :D

Nie dość że zamówiłam full kosmetyków do profesjonalnego make-up'u to jeszcze zamówiłam sukienkę i kilka innych mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy ;)

Sukienka :

http://www.sklep.nife.pl/files/s17/czarny_m.jpg

Kosmetyków to nie będę wklejać bo bym was zalinkowała :D

http://vintageshop.pl/foto_produkt/20739_big.jpg?t=1310633046 taka broszka do mnie przyjdzie :D

http://vintageshop.pl/foto_produkt_gal/61647_big.jpg?t=1310633046

http://vintageshop.pl/foto_produkt/21028_big.jpg?t=1310633046 i okulary :D

Z zakupów ślubnych:

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/97/20/16/1697201645 pudło na koperty

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/08/13/57/1708135760 i księga gości ;)

Ilona Agata
14-07-2011, 17:35
Venus, widzę, że przygotowania do ślubu pełną parą - w dodatku całkowity profesjonalizm - o niczym nie zapominasz, niczego nie odpuszczasz :)

Venus_m
14-07-2011, 20:24
Coś Ty Ilonka, właśnie odpuszczam ;) Nie będzie zawieszek na alkohol, bo na tej donoszonej na stoły zwykle już tych zawieszek nie ma, wizytówki wydrukuję sama...dekoracji Kościoła chciałam wcale nie robić, ale trafiła się okazja złożenia się z inną parą która tego samego dnia też ma ślub ;) Hmn...nie będzie maszynki do baniek mydlanych, fontanny alkoholowej (będzie barman i drink bar), nie będzie fontanny czekolady :D Mogłabym tak dłużej, ja się staram z tym nie zwariować ;)

MagdaZZZ
14-07-2011, 20:45
Nie będzie fontanny czekoladowej:jawdrop: No coś ty;) U mnie to był największy hit, aż czekolady zabrakło (choć byłą to ta największa, a wesele małe na 60 osób):lol2: Do dziś wszyscy ją wspominają;)

Venus_m
14-07-2011, 20:55
Nie, jednak nie chcę w moich stronach popularna nie jest a i wszystko na około ubrudzone zawsze ;) Chociaż ja to jestem "ciasteczko" i raczej sobie nie odmawiam :D

MagdaZZZ
14-07-2011, 21:02
Ta największa jest z takim fajnym, parostopniowym podestem, na którym układa się te wszystkie owoce, pianki i inne rzeczy do maczania. Nie stawia się jej na stole, i wtedy nic nie jest pobrudzone. A robi świetne wrażenie i klimat (taki prawdziwy krąg spotkań, wyznań i ploteczek, fajne miejsce szczególnie do bliższego zapoznania się "stron";)). Ale oczywiście nie namawiam, bo interesu w tym nie mam przecież:lol2:

A miałam spytać Venusko, skąd te wszystkie śliczne detaliki (broszki, opaski, sukienka)? Jakaś fajna stronka/sklep to musi być:D

Synthia
14-07-2011, 21:39
Cześć Venus m wpadłam się przywitać, przeleciałam praawie... cały wątek, domek będzie super, kuchnia świetna :D tylko za mało fotek, za mało!!!
A suknia ślubna CUDNA !!!!!!!!

Venus_m
14-07-2011, 21:45
Oj dzięki Synthia ;)

Magda a to nic innego jak Vintageshop ;) Polecam, mają super rzeczy :D Ja zacieram ręce na jeszcze kilka :D

Ilona Agata
14-07-2011, 22:39
Venus - mimo, że z tylu rzeczy rezygnujesz - i tak wpadam przy Tobie w kompleksy :oops:
Choć przyznam się tak po cichu, że chyba jestem dziwną panną młodą, bo najchętniej złożyłabym przysięgę i wróciła z mężem do domu, nie bawią mnie te przygotowania, robię to tylko dlatego, że "tak wypada", bo sama z własnej woli raczej bym moskitiery na głowę nie założyła, a już na pewno nie tych ohydnych, ślubnych butów (każda - która kiedyś szukała - wie, o czym mówię ;))
Chyba jestem po prostu za stara na to ślubno-weselne szaleństwo :yes: I nieustannie zaskakuje mnie, jaki marketing można zrobić z miłości dwojga ludzi :o

Venus_m
14-07-2011, 23:26
Ilonko nie jesteś dziwna, po prostu nie wariujesz i dobrze :yes:

duś
15-07-2011, 01:47
V(...) a już na pewno nie tych ohydnych, ślubnych butów (każda - która kiedyś szukała - wie, o czym mówię ;))
z tych też względów postanowiłam, że jeśli do dnia ślubu nie kupię nic bardziej odpowiedniego, to pójdę do ołtarza w moich ukochanych fioletowych 13 cm szpilach (planujemy "kiedyś", wiec mam czas hehe)

naberia
15-07-2011, 09:08
Venus, czarna sukienka super! A to na jakąś specjalna okazję, czy ot tak? :)
Ilonko, ja miałam identycznie. Najlepiej po kościele poszłabym z mężem do domu i ... obejrzała jakiś dobry film przy winku.
Jakoś weselno-ślubne szaleństwo mnie też nie dosięgnęło. Sam ślub był dla mnie najważniejszy :) Zresztą wesele miałam małe - sami najbliźsi.

Venus_m
15-07-2011, 10:38
Sukienka bez okazji ;) Jestem kobietą i mi się należy :D :lol2:

U nas też najbliżsi znajomi i rodzina, nikogo z grzeczności nie prosiliśmy a i tak 100 będzie, za towarzyscy jesteśmy :D
Teraz to tak sobie myślę, że marzenie narzeczonego odnośnie ślubu na plaży pod palmami tylko ze świadkami to nie jest zły pomysł...wiem wiem rychło w czas :D

naberia
15-07-2011, 10:41
hehe, no pomysł narzeczonego super! :)
Ale fakt - już troszkę za późno. Chociaż... ;) Dla chcącego nic trudnego!!! ;):yes:

duś
15-07-2011, 12:38
Sukienka bez okazji ;) Jestem kobietą i mi się należy :D :lol2:

bardzo podobne są w pennyblacku własnie, a że wyprzeaże..., tj. już o jedną mniej :)

Venus_m
15-07-2011, 13:51
Sukienke zamawiałam przez stronę nife.pl. Dziś przyszła i jestem zachwycona :D Sukienka jest czarna, lniana :D idealna do pracy.

Venus_m
15-07-2011, 15:27
No ja też cieliste lubie, mam takie 2 weselne, jedną długą jak rzecze mój narzeczony oscarową, drugą z Zary całą z kwiatków, wyglądam jak struś z ulicy sezamkowej :lol2: ale i tak ją kocham :)

ulciapulcia
17-07-2011, 09:36
a co tam z wnętrzami jak tam zdjęcia???kiedy będą??

Anjazzielonego
17-07-2011, 09:43
Venus,
odbiegając nieco od tematów weselnych:) - jakie masz wymiary okna w dolnej łazience i do jakiej wysokości są płytki?
(a nazwę tych białych podawałaś może? bo nie mogę namierzyć?)

Venus_m
17-07-2011, 10:15
Ulciapulcia będą zdjęcia jak będę miała co pokazać :D Krzesełka się dopiero zamówią, szafa na wiatrołap ma być zamontowana ok 22 lipca, montaż rolety do łazienki górnej przełożyłam, bo niedługo wejdzie wykończeniówka poprawiać po wcześniejszych praktycznie wszystko :bash: i będzie się kurzyć niemiłosiernie. Wieczór panieński urządzam w domu 30 lipca, więc krzesła na pewno do tej pory będą i jakieś tam światełka będą się montować :D

Anja nie pamiętam dokładnie, ale to okno na pewno ma 90 cm szerokości i wysokie może być na 80 cm lub na 90 ale chyba 90x80. Płytki układane są chyba do górnej wysokości okna, czyli wychodzą troszkę ponad drzwiami do niej. Sufit i reszta ściany w białej farbie. Pomieszczenie jest małe a wysokie, chciałam je trochę obniżyć nie układając do końca płytek i dlatego też jest tam kryształowy żyrandol (ah jak on się mieni w tych połyskujących białych płytkach :D ) Białe płytki kupiliśmy w Galerii Venis w Warszawie, pamiętam że na etykiecie nazywały się poprostu Snow White 30x60, do nich dobraliśmy pasujące rozmiarem z jakiejś innej firmy i zupełnie nie z kolekcji (bo te płytki to w ogóle nie była kolekcja : w sensie że jest płytka bazowa ścienna, bazowa podłogowa i dekory). Oj biegania to mieliśmy bo płytki musiały się zgodzić co do milimetra, bo jesteśmy uczuleni na punkcie łączenia się fugi ściennej z podłogową. 60x60 ciężkie jak licho. Uparłam się że przeniosę jedną paczkę (w paczce 4 sztuki) i jak mi niechętnie mąż tą paczkę dał to wbiło mnie w ziemię :lol2:

Venus_m
17-07-2011, 14:25
Eh jak ja pragnę mieć ten obraz :

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Wnetrza%20i%20inspiracje/18676salon3-male.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Wnetrza%20i%20inspiracje/18676a-male.jpg

ulciapulcia
17-07-2011, 14:47
no nareszcie jak nie własne zdjęcia to chociaż inspiracje, pomysły, ładny obraz i jego otoczenie też, niedawno na jakimś wątku był rozważany kolor kominka i padła propozycja szare ściany i brązowy kominek, jakoś mi się to nie widziało, jednak jak zobaczyłam to zdjęcie oświeciło mnie że jednak być może....... na +

Venus_m
18-07-2011, 09:27
Nooo pewnie zależy jaki odcień tego brązu czy chłodny czy ciepły ;) Ja osobiście nie lubię mieszania ciepłych i zimnych barw jak np beż i szarość. W realizacjach u innych osób nawet to połączenie mnie tak nie boli, ale u siebie bym się na to nie zdecydowała :D

naberia
19-07-2011, 09:50
Justynko, wiem że już pytałam, ale znowu trochę czasu mineło, więc napisz mi proszę, jak się sprawuje Twój zlew? zamówiliśmy wczoraj ten jasnoszary i teraz kurcze mam obawy - czy ślady po buraczkach lub winie czerwonym nie zostaną??? Przypomnij mi z jakiej firmy brałaś swój zlew?

PS. Śniłaś mi się dziś w nocy :)

Venus_m
19-07-2011, 10:42
:lol2: Naberia :D Byleby nie koszmary :D

Zlew firmy Schock granitowy, plamy nie zostają, ale my o ten zlew dbamy jak o każdy inny...nie wylewamy wina do zlewu i nie zostawiamy na tydzień tylko wylewam do zlewu i spłukuję i od razu do zmywarki, tak samo z herbatą. Ja po prostu lubię jak jest czysto i nawet wycieram zlew do sucha bo mi krople przeszkadzają :lol2:

naberia
19-07-2011, 10:57
Venus, Ty pedantko! ;)
Ja tam też lubię porządek, ale mojemu szanownemu M. czasem ciężko go utrzymać ;) Jakoś nie ma zwyczaju od razu sprzątać po sobie. Każda rzecz jak w urzedach państwowych - swoje musi odczekać ;) Dlatgo trochę mam obawy. Czyli owoców np. truskawek czy wiśni nie trzymasz/ myjesz w zlewie (wiesz jak przy zaprawianiu)??? Kurde, mi się troche nie chce cackać ze zlewem...

PS>
Sen bardzo przyjemny :) Na swoje włości mnie wzięłaś. Ale skąd mi się wzieło, ze w górach mieszkasz, to nie wiem :)

Venus_m
19-07-2011, 11:00
no ja też nie wiem :D Ale domek w górach chcemy mieć :D

Nie no owoce normalnie myję, pomidory truskawki jagody borówki, tylko od razu spłukuję do czysta...i wycieram ale ten model tak ma :D

naberia
19-07-2011, 11:15
No to mnie trochę uspokoiłaś...

Venus_m
21-07-2011, 12:08
Dziś weszła ekipa wykończeniówka poprawiać po tamtych...już nie powiem kim ;)

Ma się na dniach kłaść tapeta w gościnnym - nareszcie!! :D

W następnym tygodniu szafa na wiatrołap...boże mam nadzieję że zdążę przed panieńskim. No i wreszcie muszę te krzesła ghost zamówić....a coraz bardziej skłaniam się do białego stołu i białej ławy, a zabudowy TV brązowej...straszny problem jest z zamówieniem stołu u stolarza...no chyba że ktoś chce mi dać 3,5 tysiąca :P

Schody się montować mają po ślubie :) Barierka jeszcze nie zamówiona ale na bank metalowa...no chyba że mąż rozważy szkło w co wątpie :D Tymczasem muszę podjechać do Casto i obejrzeć próbnik RAL bo chcemy mieć listwy przyścienne białe proste kanciaste....taaak a drzwi brązowe ;D Mi brązowe drzwi i brązowe listwy i jeszcze schodzące w dół po schodach kojarzą się z szeregiem mrówek faraonek, widziałam na zdjęciach i zupełnie nie moja bajka:no:

naberia
21-07-2011, 12:11
No to plany masz!

A co do salonu - odwrotnie niż u mnie :)

Venus_m
21-07-2011, 12:16
Tak...ale ja mam ciemną podłogę w salonie a Ty planujesz prawie białą ;)

naberia
21-07-2011, 12:17
Si :yes: Właśnie tak na odwrót :)

Venus_m
21-07-2011, 12:58
i jak żyć? :D

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/18/24/81/1718248166

http://account3.nazwa.pl/word/v9.jpg

Wszystkie od Very Wang ;)

Moja do najlżejszych też nie należy, mam nadzieję że się zapnę :D

AmberWind
21-07-2011, 20:51
Wszystkie od Very Wang ;)

Moja do najlżejszych też nie należy, mam nadzieję że się zapnę :D

absolutnie boskie :-) Venus, a Twoja to ktory model? Pewna jestem, ze bedziesz wygladac przepieknie :-) I sie nie przejmuj ... emocje uniosa kazde kilogramy materialu :-)

Ilona Agata
21-07-2011, 21:53
Venus, Ty mi musisz na dzień przed ślubem takie śliczności pokazywać??? Why???!!! :bash:
Sukienki piękne, zwłaszcza pierwszą bym nie pogardziła :no:

Venus_m
21-07-2011, 23:44
Eh....no właśnie :D Dlaczego ja się połasiłam na tą od San Patrick? (chociaż i tak jest piękna, ostatnio mierzyłam i jestem przekonana o jej urodzie :D ) ale te od Very Wang...chociaż ze zdjęcia modelki bardziej podoba mi się druga (taka ala Zień) to w rzeczywistości lepsza jest pierwsza :yes:

Ilonka trzymam za was kciuki, będzie dobrze :D Wszystkiego dobrego! :D

ulciapulcia
22-07-2011, 08:01
co ty masz brązowe drzwi dobrze zrozumiałam i niech już będzie ta tapeta!!!!!!!!!!!!

Venus_m
22-07-2011, 10:21
Ulcia chyba nie za bardzo zrozumiałam :D jakoś tak chaotycznie napisałaś ;) W każdym razie mąż absolutnie nie chce się zgodzić na białe nowoczesne drzwi, tylko i wyłącznie brąz wchodzi w grę. Dziś układają się panele w pokoju dziecka / środkowym i ma się chyba kłaść tapeta :D

hazeleyes1982
22-07-2011, 12:36
Hej Venus, nadrabiam zaleglosci forumowe i postanowilam sie przywitac po dlugiej przerwie:-) Akurat trafilam na przelomowe momenty u Ciebie i Ilonki:-) 3mam kciuki, zeby wszystko poszlo po waszej mysli. Muszę sobie jeszcze looknąć, co sie u Ciebie dzieje, a mam duzo do nadrobienia, bo utknęlam u Ciebie na montazu kuchni, a Ty juz pewnie nawet tego montazu nie pamietasz:-)

Venus_m
22-07-2011, 13:15
Hazel no faktycznie kupe czasu ;) O kuchni już dawno zapomniałam, teraz przeżywam tapetę w gościnnym ;)

a co Cie tak długo nie było? :D

hazeleyes1982
22-07-2011, 13:31
Kurcze, tapetę, mówisz...:-) nie doszłam jeszcze do tego momentu...:oops: bardzo duzo sie dzieje na budowie, praca i w ogóle...ale, ale zaczynamy najfajniejszy etap- wykonczeniówka ( jupi!). Wizualkami od architekta nawet sie nie chwale, bo ta nasza wspolpraca, to byla masakra jakas.Ostatecznie zrobil 90 % pod moje dyktando, no i Maz sie wkurza, ze to byla strata pieniedzy, bo i tak zrobie po swojemu:-)
U Ciebie tez sie duzo dzieje, zamierzam wieczorkiem popodziwiac Twoje dokonania:-)

ulciapulcia
22-07-2011, 14:09
no chodził mi o twoje drzwi że masz brązowe, myślałam że białe, to fajnie,
a co do tapety pisałaś że czekasz na nią no i ja też na efekt żebyś zrobiła fotkę,
chyba teraz zrozumiale jest??

Venus_m
22-07-2011, 14:39
Ulcia tak tak teraz dotarło :D :rotfl:

Hazel to koniecznie zrób swój wątek! :D

naberia
22-07-2011, 19:33
Justynko, powiedz mi, zamawiałaś może prowadnice teleskopowe do swojego piekarnika? bo się zastanawiam, czy domówić, a nie wiem jak się sprawują...

Venus_m
22-07-2011, 21:15
Tak mam z teleskopowymi. Na początku nie mogłam ogarnąć ale teraz to w sumie sobie cenię. Gdybym zamawiała jeszcze raz wybrałabym piekarnik z wózkiem (czyli coś na rodzaj cargo tylko w piekarniku) :D

Panele w środkowym ułożone, w poniedziałek tapeta...why? why? nie odwrotnie? :)

naberia
22-07-2011, 21:27
Moja mama i siostra ma piekarnik boscha z wózkiem. Mi ten system w ogóle nie odpowiada. Za każdym razem przy otwieraniu gorąca para bucha mi w twarz. Poza tym jak chcesz sprawdzić czy ciasto jest już ready - jest większe prawdopodobieństwo, że opadnie (od razu się styka z chłodniejszym powietrzem). Z przodu też jakoś nie bardzo się go obsługuje - jak już to z boku (chyba, że jest dość nisko). Aha, i te widelczyki na które się nakłada brytfanny są jakieś dziwne. Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Czyli prowadnice teleskopowe polecasz?

PS. Panele ułożone, a zdjęcia to gdzie?! :p

ulciapulcia
23-07-2011, 08:47
no gdzie te panele?/

Venus_m
23-07-2011, 09:18
serio chcecie ujrzeć ten syf z malarią z rozłożonym do przycinania korkiem? :P

Mąż zobaczył mój zachwyt nad tym pokojem i stwierdził...yyy...i zobaczysz będzie tak że ten pokój który zrobisz sama od A do Z będzie najładniejszy :D

MarJel
23-07-2011, 09:27
serio chcecie ujrzeć ten syf z malarią z rozłożonym do przycinania korkiem? :P

:yes::yes::yes:

Venus_m
23-07-2011, 10:09
Dobra milion pięćset sto dziewięćset ujęć pokoju środkowego - słońce nie jest dziś dla nas łaskawe...o bałaganie wspominałam prawda? :D

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7230705.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7230704.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7230697.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7230693.jpg

Będą tu jeszcze drzwi brązowe, listwy białe, zasłony białe, dziecięce meble białe...fotel i kontury sowy na ścianie też białej, a zabawki będą filcowe i w oknie zawiesze filcową girlandę z serduszek...poniosło mnie :D

P.S. Kolor ścian to Harmonia Decoral ( u mnie dziś wygląda na jakieś zielone, a jest kawą z mlekiem uwierzcie mi, panele to Afzelia Afrykańska kupiona w LM, takie same będą na holu górnym i są już w salonie)

psosin
23-07-2011, 10:13
Venus no piknie! a jaki to kolorna scianie?

MarJel
23-07-2011, 10:16
Bardzo fajny duży, przestronny pokoik, w sumie to mogłyby w nim zamieszkać bliźniaki nawet:popcorn::lol2:

india83
23-07-2011, 10:49
Witam ;)

zakochałam się w Twoich hokerach :p wyglądają na bardzo wygodne, gdzie można takie nabyć?? ogólnie super u Ciebie, będę zaglądać ;)

ulciapulcia
23-07-2011, 11:06
oj jaki on duży ten pokój.

Venus_m
23-07-2011, 12:14
Nooo...dziołchy właśnie to jest najlepszy pokój...a mąż nie zgodził się na przeniesienie tam sypialni...no trudno dla dzieci wszystko :P

Aniu kolor to Harmonia z Dekorala, kawa z mlekiem jak się patrzy a nie jakieś coś jak na zdjęciu ;)
India fajnie że wpadłaś :D Hokery są wygodne i się nie brudzą! :D Kupiłam przez allegro, wpisz hoker bond cena ok 400 zł sztuka.

india83
23-07-2011, 13:45
o dziękuje, znalazłam. ale niestety nie ma w moich kolorach :(

pszczolka m
23-07-2011, 14:25
hej Venus. Moja latorośl jeszcze śpi więc wkońcu mogę coś napisać u Ciebie. Wogóle to twój wątek śledzę od baaaardzo dawna ale jakoś nie było okazji się ujawnić, a raczej byłam za leniwa i nie chciało mi się rejestrować na forum ;)

Domek masz świetny. Kuchnia cud miód. W zależności od tego jaką wizję będę miała za min rok (bo wtedy pewnie będziemy meblować), albo pójdę właśnie w taki styl, albo jak ja to mówię wiejsko-skandynawski (którego fanką nie jestes ;))

No, a tak wogólę to zgadzamy się w paru kwestiach. Też będę mieć brązowe okna, białe listwy przy podłodze (mam teraz te ala drewniane i wogóle mi się nie widzą) i brązowe drzwi wewnętrzne (chociaż u mnie kwestia białych jeszcze nie jest zamknięta).

A co do pokoi to ten środkowy również planujemy przeznaczyć dla naszej córki. Mi jednak narazie bardziej przypadła do gustu ta większa sypialnia.

Venus_m
23-07-2011, 17:59
Pszczółka witam witam ;) Styl skandynawski to ma Aneta S i Psosin, więc zajrzyj może podejmiesz łatwiej decyzję ;)

naberia
23-07-2011, 22:57
Justynko, pokój dla dziecka super! :) I ta choinka w tle!
Czyżby się już coś zapowiadało? bo widzę plany na urządzenie tego pokoju masz już konkretne! ;)

Venus_m
24-07-2011, 17:46
Beatko nic mi o tym nie wiadomo ;) Chyba, że mąż spłata mi psikusa :lol2:

Akurat wizję na pokój dziecka miałam od zawsze, chyba nawet wcześniej niż wizję swojego ślubu :D

Venus_m
24-07-2011, 17:54
Tak apropo zaczynam już trochę panikować ze ślubem, a to farbowanie włosów, a to obsesja że ktoś nawali ;/

Idę się leczyć patrząc na kuchnię :D

MarJel
24-07-2011, 18:05
Tak apropo zaczynam już trochę panikować ze ślubem, a to farbowanie włosów, a to obsesja że ktoś nawali ;/



Tylko włosy pomaluj trochę przed, aby mieć czas by w razie co zmienić kolor;)
Pamiętam jak ja tydzień przed porodem chciałam sobie przyciemnić mój od zawsze jasny blond na trochę ciemniejszy i co i wyszedł mi zielony-zgniły zielony:sick:, nie dało się nic z tym zrobić i synka poszłam rodzić jako brunetka, pierwszy raz w życiu:lol2:

Venus, ta historia to tak dla rozładowania emocji, będzie dobrze:yes:

Venus_m
24-07-2011, 19:18
Hmn...no ja w sumie teraz farbuję włosy na brąz i on też w zielony wpada bo jest odcieniem chłodnym, a w ciepłym jest mi nie do twarzy :D

naberia
24-07-2011, 21:39
a mi się wydawało, że blondynką jesteś... Chyba że planujesz tak drastyczna zmianę do ślubu...

Venus_m
24-07-2011, 21:40
Tak...jestem byłam ;) ale zaczęłam farbować i odrosty ciemniejsze są, a ja w brązie czuję się bardzo dobrze ;)

naberia
24-07-2011, 21:43
czyli zmieniasz swój blond na kolor odrostów?

Venus_m
24-07-2011, 21:47
No już w zasadzie zamieniłam bo za blado wyglądałam i te odrosty ciemniejsze mi się nie widziały...a po założeniu cielistej sukienki masakra ;) w brązie cacy :wiggle:

P.S. Ja przez jeden rok przeszłam z blond na lekko rude, następnie na ogniście rude...później chciałam jednak blond więc platyna itp aż w końcu blond i teraz brąz :D

naberia
24-07-2011, 21:55
hehe nieźle :) Ja całe życie w brązach itp.

ulciapulcia
25-07-2011, 09:45
cześć Venus, szukając pomysłów natknęłam się na herbaciarkę dla Ciebie może Ci się spodoba:)
66977'
lub też:
66978

Venus_m
25-07-2011, 10:51
Ulcia...:jawdrop:piękna dzięki ;) Niestety nie mam czarnych dodatków, a na oku mam już inne pojemniki na herbatę ale dzięki ;)

Chyba się tapeta w gościnnym nie położy bo panowie dziś liczą i liczą i jednej rolki brakuję....chyba zabiję makstudio :(

ulciapulcia
25-07-2011, 11:12
n oto cieszę się że się chociaż spodobało, jak je zobaczyłam to uśmiechnęłam się i od razu pomyślałam że to herbaciarki dla Venus:)
a co do tapety to szkoda, ale czekam z niecierpliwością:)

MarJel
25-07-2011, 11:30
Chyba się tapeta w gościnnym nie położy bo panowie dziś liczą i liczą i jednej rolki brakuję....chyba zabiję makstudio :(

UUUUU szkoda:(, a długo się czeka jakbyś dziś zamówiła?

Venus_m
25-07-2011, 11:41
No właśnie bez względu na to czy dziś zamówię czy nie 3-4 tygodnie...tamte dostałam po tygodniu, a panowie uwijają się jak w ukropie żeby skończyć wszystko przed naszym ślubem. No nic muszę przemyśleć koncepcję sypialni, bo może na ścianie garderobianej bym ją położyła skoro mąż i tak zaakceptować nie chce tej tapety z buźkami ;)

Venus_m
26-07-2011, 16:16
Tadam!! :D W ten piątek o godzinie 7 rano ma się stawić Pan z szafą wiatrołapową (czyli postawię już ławkę bankierkę i zawieszę żyrandol yuuuuuuuupi :D ) i mniej urokliwą pralnią :D

ulciapulcia
26-07-2011, 17:21
n oto byle do piątku

aga_domatorka
26-07-2011, 20:13
Środkowy pokoik cudny poprostu! Wydaje się taki proporcjonalny, co jest przy pokojach poddaszowych nie jest takie częste.
Czy ja już pisałam, jak bardzo podoba mi się twoja kuchnia. Gdybym się zdecydowała na nowoczesny styl, byłaby właśnie taka ;)

Venus_m
26-07-2011, 21:41
Aga dziękuję Ci bardzo.

Właśnie wróciliśmy z Ikei, przygotowania do wieczoru panieńskiego i padam... :)

nicol21
27-07-2011, 00:28
z tapeta szkoda - a to studio sie pomylilo i o 1 za malo przyslalo? tak czy innaczej - dodatkowe rozmyslania.

baw sei dobrze na wieczorze :) pochwal sie co ciekawego robilyscie. ja lece na wieczor panienski w nastepna sobote :)

i czekamy na zdjecia!!!

Venus_m
27-07-2011, 08:03
no niestety studio źle wyliczyło ilość potrzebnej tapety, mi z tego wszystkiego odechciało się tapetowania ;)

Mój wieczór panieński ma być skromny, bo taki chcę żeby był, bez striptizu, ze mną 6 dziewuch. Chyba jedynym świnstewkiem będzie tort o wiadomym kształcie ale to już misja świadkowej.

naberia
27-07-2011, 09:29
A to ślub w najbliższą sobotę?
Panieński robisz w piątek?

hazeleyes1982
27-07-2011, 12:47
Venus udanej imprezki!czekamy na fotki z wieczoru panienskiego ...yyy tzn z piątkowych prac oczywiście:oops: :-)

pszczolka m
27-07-2011, 13:02
O jak ja Ci zazdroszczę :) Po pierwsze tego że już tyle udało wam się wykończyć, a po drugie ślubu oczywiście ;)

A czy mogę prosić o zdjęcia łazienki na dole?

Z pomocą jakiego programu robisz wizualizacje?

Venus_m
27-07-2011, 14:16
Dziewczynki ślub 06.08.2011 r. czyli następny weekend :) Mam już takiego stresa że....ale przynajmniej mnie mobilizuję bo wiszę na telefonach i wszystko ogarniam :D

Wieczór panieński w sobotę (tą), krzesła do jadalni zamówione na piątek. Pani do sprzątania na piątek, montaż szafy i pralni piątek, poprawki w kuchni piątek. Planowana wyprowadzka panów wykończeniówkowych piątek :D

Pszczółka gdzieś wklejałam zdjęcia łazienki dolnej (mocno niewykończona, połowa ściany w żywym nie dekoracyjnym betonie :D ), podłoga antracytowa, ściany białe w połysku. Wizualizacje robię programem pro100 demo do ściągnięcia chyba ze strony producenta.

P.S. Nie mogę się napatrzeć na 12 identycznych szklanek w szafce w kuchni (zwykłe , proste do drinków ale jak cieszą). Zaczynam też już na poważnie myśleć o zasłonach do salonu :D Jako że na razie nie ma szans na rolety rzymskie (7 tysięcy ;/ ) wymyśliłam dwie zasłony szare i białe, jedna puszczona, druga zawiązana (i tak będę musiała pokombinować na miejscu).

ulciapulcia
27-07-2011, 19:49
no no to wszystko naraz się dzieje ale tak jest najlepiej, wiec czekam na zdjęcia i domku i panieńskiego, udanej zabawy, a pan z tortem zamówiony:P a co do Ślubu, to oby pogoda dopisała, a nie tak jak do tej pory, tylko deszcz, deszcz i deszcz:(

hazeleyes1982
27-07-2011, 21:19
Venus, łapie Cię przedweselna stresówka, znaczy ze wszystko w normie:-)Bedzie wszystko super. Jestem o tym przekonana.
Jesli wieczor panienski w domu-to może ta panią do sprzatania zamow po ...:D
Nie miałam pojęcia, ze rolety rzymskie sa takie drogie...masakra jakas:(

pszczolka m
27-07-2011, 21:30
a to widziałam te zdjęcia. Tak mała jest ta łazienka że trudno coś ustawić.

A tak wogóle to w następnym tyg ma być ładna pogoda, więc napewno w dniu ślubu będzie pięknie.

duś
28-07-2011, 00:04
Nie miałam pojęcia, ze rolety rzymskie sa takie drogie...masakra jakas:(
porządny mechanizm to jakiś kosmos. straszne ceny

Venus_m
28-07-2011, 07:59
Ale co ja mam zrobić kiedy rolet rzymskich pragnę? :D W kuchni na pewno nie odpuszczę, a później stopniowo będę zbierać na rzymskie do salonu (a trochę okien jest ).

Striptizu na panieńskim nie będzie, to bardziej jak kolacja z dziewuchami i pogaduchy niż szalony panieński (ja to bym przeżyła i w cale bez, ale dobra ;) )

psosin
28-07-2011, 08:11
my tez mielismy slub 6 sierpnia;-) ale 6 lat temu;-) rano było pochmurno, potem zrobiło sie jeszcze pochmurniej (a chmury były tak malownicze ze pieknie na zdjeciach powychodziły) potem lujnęło, a potem wyszło najpiekniejsze słonce i tecza;-))) wiec mielismy wszystkie pogody na jeden dzien;-)

bedzie dobrze;-))

a rolety to masakra wiem, a o jakich zasłonach myslisz? Ikea?

no i czekamy na fotki piątkowych zmian bo sporo ich ma byc!;-))))))

Venus_m
28-07-2011, 08:39
Hahahaha Aniu :D u was 6 sierpnia mija 6 lat ślubu, a nam dokłanie 6 sierpnia wypada 6 rocznica "bycia" ze sobą :lol2:

W Ikei widziałam ładne zasłony, ma je Reni też u siebie, ale raczej obstawiam jakieś szare metaliczne i białe matowe mleczne. Tkaniny raczej lekkie niż ciężkie ;)

Fotki będą jak wcześniej nie padnę, z tego wszystkiego teraz zamiast o 23 kładziemy się o 22 spać bo oczy możemy inaczej podpierać zapałkami :D

naberia
28-07-2011, 09:33
No na pewno roboty macie sporo. ALe nawet jak nie wszystko zdążycie zrobić do piątku, to się nic nie stanie i nie ma się czym stresować. Na pewno kumpele bedą Cię odwiedzać i wcześniej czy później zobaczą zamierzony efekt końcowy :)

Anjazzielonego
28-07-2011, 09:50
że co??? 7 tysięcy za rolety???
gdzieś Ty je wyceniła????

hazeleyes1982
28-07-2011, 11:59
Venus, czy wkleisz w wolnej chwili jaką fotkę poglądową tych rolet? Kurcze, bo nie wiem, czy myśle o tym samym...
U nas slub 9 sierpnia...3 lata temu;)

Venus_m
28-07-2011, 12:37
Dziewczynki 7 tysięcy rolety w takiej tkaninie półprzepuszczającej, czyli takiej pseudo lnianej białej, nie całkiem cieniutkiej firnakowej ;)

7 tysięcy to koszt 2 rolet w kuchni, całego salonu i jednej w pokoju gościnnym. Średnio jedna roleta kosztuje 800-1200 zł

http://www.multicol.net/image/rzymska.jpg nie wiem czy tu dobrze widać, ale prawie takie mają być ;)

naberia
28-07-2011, 13:50
Rolety super, ale ta cena...! :jawdrop:

Anjazzielonego
28-07-2011, 14:57
Venus,
sprawdziłaś wyceny w Dekorii i Stylusie? Ci drudzy szyją też z tkanin klienta, do wyboru mechanizm koralikowy i sznurkowy.

Venus_m
28-07-2011, 15:05
aaa nie patrzyłam ;) Dzięki ;) Anja ale czytałam że zasłony z dekorii są fatalne podobno, wygniecione, cięte bylejak i nie pasowane wzorem :(

Anjazzielonego
28-07-2011, 15:24
są też bardzo dobre opinie, Pasie ma rolety z Dekorii.
Nie wiem, jak to jest na 100% i nie chcę Cię zachęcać do żadnej z tych firm - ale ceny w "stacjonarnych" salonach są absurdalne.

Venus_m
28-07-2011, 15:46
no raczej ;) 7 tysięcy to nas skutecznie wystraszyło, uznałam że będę robić na raty...a tego nie lubimy strasznie :(

Poczytam opinie, dzięki ;)

asizo
28-07-2011, 16:35
Venus_m, ja mam rolety i zasłony ze stylusa i mogę Ci polecić. Można też u nich zamówić próbki tkanin gratis. A wycenę możesz zrobić sobie sama na ich stronie.
Ja za komplet: 3 rolety rzymskie 130x160 i 2 zasłony na kółkach 140x250 płaciłam ok. 700zł. Cena za roletę wyniosła ok. 130zł (system sznurkowy). Nie mam zastrzeżen, co do wykonania i to już moje 2 zamówienie w tym sklepie.

Venus_m
28-07-2011, 16:38
a to super :D Asizo bardzo dziękuję za opinię ;)

asizo
28-07-2011, 16:59
A proszę :) Jeszcze dodam dla porównania, ze moja koleżanka teraz robiła wycenę rolet na duże okna w salonie w jakimś sklepie, czy studio aranżacji wnętrz i zaśpiewali jej prawie 5 tyś. W stylusie wyszło ponad 3 razy taniej (coś ok 1500zł).

psosin
28-07-2011, 17:07
w takim razie i ja musze popatrzec w stylusie. Venus a na okno tarasowe co planujesz? i na to duze w salonie? bo mi nie bardzo podobaja sie takie szerokasne zaluzje;-(..
myslałam wiec ze na tarasowe firana z tego samego materiału a na to wielkie albo firana albo taka roleta z 3 rolet..

Venus_m
28-07-2011, 17:26
hmn...projektantka proponowała nam rolety rzymskie w każdym oknie + roleta w świetle okna zaciemniająca + zasłony na drzwiach tarasowych i przy witrynie. Ładnie to na obrazku wygląda ale chyba jak dla mnie trochę za bogato będzie. Wiem, że na bank podobają mi się zasłony w wykuszu po bokach, drzwi tarasowych to w sumie nie muszę zasłaniać, bo po co? :) chyba że do koncepcji będzie pasować. Do witryny też na pewno będą zasłony...a reszta no nie wiem może narazie zwykłe rolety w każdym w świetle okna? ;/

nicol21
28-07-2011, 23:25
no no - te rolety to kurka przegiecie jak zsumuje sie caly dom, albo chociaz jak u Ciebei czesc!!! do tego etapu jeszcze dlugo.

no ja 6go będę właśnie się bawić na panieńskim, też bez wielkich szaleństw będzie - taniec brzucha, potem kolacja i potem jakies imprezki. ale nei ma nacisku na picie... chyba nie ten etap w zyciu juz!

mam nadzieje, że panienski sie uda(ł) i że ze ślubem wszystko w porządeczku będzie!!!
a z domem też będzie wsio ok.

Venus_m
29-07-2011, 11:33
pralnia i wiatrołap się montuje :D :wiggle:

naberia
29-07-2011, 11:52
a fotorelacja gdzie?

ulciapulcia
29-07-2011, 12:13
wow to czekamy:)

Venus_m
29-07-2011, 12:21
no jeszcze niet :D Ja wyjść z domu nie mam jak, ganiam na okrętkę drzwiami balkonowymi :D

P.S. Ghosty, ghosty ghosty przyjechały!!!!! :D:D:D:D:

Anjazzielonego
29-07-2011, 12:23
Venus,
no my tu jak na szpilkach na zdjęcia czekamy!!!!!!

Venus_m
29-07-2011, 12:47
wieczorem :D tu jest taki sajgon że to w ogóle nie przypomina już zamieszkanego domu tylko w trakcie składania :D

Venus_m
29-07-2011, 13:11
Lampy, lampy się montują (w środkowym pokoju) :D

Chyba mam ADHD :D

mirela99
29-07-2011, 13:14
:)

naberia
29-07-2011, 13:21
oddychaj, głęboko oddychaj!
A my czekamy dalej na nowinki z domu Justynki:popcorn:

Venus_m
29-07-2011, 13:26
...ale mały wiatrołap!! :D

fotki wieczorem obiecuję ;)

P.S. Serio dostałam jakiegoś wścieku :o

naberia
29-07-2011, 13:30
Trzymamy za słowo :)

hazeleyes1982
29-07-2011, 13:31
Venus, Ty to potrafisz budować napięcie! :-) tez czekam na fotki! I koniecznie napisz, czy Ghosty wygodne!

Venus_m
29-07-2011, 13:40
Wiecie ghosty to już testowałam w dwóch punktach. Wygodne są, ale to jednak plasitko jakieś coś pod pupcią a nie wygodna podusia. No i z przesuwaniem to trzeba się chyba będzie przyzwyczaić, bo one są trochę eleastyczne nie da się ukryć ;) A my testowaliśmy je bardzo intensywnie :D

naberia
29-07-2011, 13:41
Mówisz bardzo intensywnie?? hm... to ja się domyślam co wybrzydaki na nich robiliście!:P

Venus_m
29-07-2011, 13:44
Naberia nic nie napiszę, bo będzie że ja o świnstewkach myślę hehe :D

No gibaliśmy się na nich razem i osobno przy obsłudze sklepu...a ja byłam zainteresowana wszystkimi innymi przedmiotami jeszcze w sklepie :


P.S. Nie będę już kasować ale zabrzmiało to ...:rotfl:

naberia
29-07-2011, 13:58
No proszę! Nie dość, że przed ślubem to jeszcze przy ludziach! ;)

Venus_m
29-07-2011, 14:02
grzesznica :D

...wiatrołap mały ale już nie taki mały (przyzwyczajam się), dziś będzie ławeczka tadam!! :D

naberia
29-07-2011, 14:04
dobra, z tym małym nie małym gryzę się w język! Nie wiem co mi się dziś stało ;)

Venus_m
29-07-2011, 14:13
kaprysy ciężarnej :D :lol2:

naberia
29-07-2011, 14:20
Chyba tak :oops:

hazeleyes1982
29-07-2011, 15:17
Nie uwierze, ze ktos moze miec mniejszy wiatrołap od mojego;-) Tak pół zartem pół serio ( bardziej to drugie;) w moim wiatrołapie nie mieszcza sie nawet drzwi:lol: musiały otwierac sie na zewnatrz, bo skrzydło było wieksze niz wspomniany wiatrolap, a szafa wnekowa-to chyba tylko na rekawiczki:-) nie przekomarzaj sie, tylko pokaz, efekt dzisiejszych zmagan:-)
Naberia, nie bedzie nietaktem, jesli...niesmiało pogratuluję:)

Venus_m
29-07-2011, 15:24
Pokażę pokażę :D promise :D

Tym wiatrołapem Hazel to mnie rozbawiłaś :D

naberia
29-07-2011, 15:38
hazeleyes1982 (http://forum.muratordom.pl/member.php?121245-hazeleyes1982) , dziękuję :hug:

Venus_m
29-07-2011, 16:38
w szafie wiercą się rączki, a sama wspomniana jest nieziemska :D ah skromna jak zawsze :D

Venus_m
29-07-2011, 22:12
Dobra padamy oboje ;) Właśnie wyszła ostatnia ekipa ;)

Melduję iż odbiór końcowy kuchni dziś nastąpił, wszystko zostało poprawione i mam nadzieję, że będzie ok :)

Jutro pokażę wam światełka w łazience i ręczniki które kupiłam w Home&You :D takie jak chciałam proste, kremowe i czekoladowe. Kiedyś Duś wspominała o szczotce do kibelka pod dozowniki, a i owszem jest taka kupiona nawet i czeka już na postawienie - jutro. Jutro będą też dwie panie sprzątające bo ja muszę być Diva na wiecżór więc moje delikatne rączki muszę oszczędzać :D :cool:

Dobra ja tu gadu gadu a zdjęcia się same nie wkleją..to jazda, bez pralni bo brudna jeszcze ale pokażę wam brudną gwiazdę dzisiejszego wieczoru :D

Acha! Mamy lampy w środkowym :

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7290706.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7290712.jpg

Szafa, tak jak radziłyście na systemie składanym - pół dnia się bawiłam tym składaniem i jestem zachwycona moją nową zabawką :D

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7290719.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7290721.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7290722.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7290723.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7290724.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7290725.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7290726.jpg

I znak że duchi są :D

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7290731.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P7290732.jpg

:D dobrej nocy

hazeleyes1982
29-07-2011, 22:37
Powiem tak: warto było czekac i zaglądac tu co chwilę:-) Szafa wyszła super. Mam teraz zagwozdkę, bo w swoich inspiracjach na szafe do wiatrołapu mam ta lustrzana reni, a teraz muszę dodać i Twoją:-) myślę ze jak przetniemy ją na pół, to sie zmiesci:D
Ghosty są, to najważniejsze!:-) a lampy bardzo fajne. Gdzie zamawiałas?
Baw sie jutro dobrze!Chciałam wstawic emotka z kieliszkiem, ale nie moge znalezc. Bu.:-)

naberia
29-07-2011, 22:49
No szafa wyszła bombowo! Udanej zabawy jutro! (ech, zazdroszczę tych pań od sprzątania) :)

psosin
29-07-2011, 22:53
Kurcze super ta szafa!! a jaka pojemna!!

Ghosty mniam! czekam na zdjecia w całej okazałosci! a jaki macie do nich stół?

Zaintrygowana jestem tymi zakupami h&y? i ta szczotką? dozownikiem? co to za ustrojstwo??

Venus_m
29-07-2011, 23:08
Dziękuję dziewczynki :) Po montażu szafy tylko upewniłam się w przekonaniu że ta jest super i nie trzeba mi lustrzanej, lustro zawieszę nad ławką (chyba kupię te bardzo popularne w Yusku)

Hazel nie rozwalaj mnie tym swoim wiatrołapem, my co prawda trochę swój powiększyliśmy kosztem holu :D

Aniu stół przyniesiemy jutro ze strychu Roberta (narzeczony) rodziców, jakiś brązowy i wtedy stwierdzimy czy zamawiamy docelowo brązowy czy jednak biały stół. Jutro pokażę jak to wszystko będzie wyglądać, oczywiście bardzo spartańsko :D

Zakupy w h&y to proste ręczniki bez haftów 4 zestawy, a dozowniki i szczotka to komplet z Leroy Merlin ;)

P.S. Lampy w środkowym to Ikea.

india83
29-07-2011, 23:16
Padłam... z zachwytu oczywiście ;) szafa super!! tez taka chce! ;)

MagdaZZZ
30-07-2011, 01:23
Pięknie ta szafa wyszła:jawdrop: Niesamowicie wręcz:o Jednak zabudowa na wysoki połysk wygląda pięknie:no: Niesamowicie pięknie!!! Gdzieś muszę taką zrobić, dziś to już wiem;)

Venus_m
30-07-2011, 07:30
Dziękujemy za komenatrze ;) Zgapianie jak najabrdziej wskazane i bardzo dla nas budujące ;)

ulciapulcia
30-07-2011, 08:50
a mnie sie wczoraj net zepsuł i widze dopiero dzisiaj, tą piękna cudowna szafę, gratuluje jej posiadania, a krzesełka mniam pokaż więcej ich w całej okazałości.

Venus_m
30-07-2011, 12:29
Ulcia właśnie je odfoliowuję :D

MagdaZZZ
30-07-2011, 13:07
Venusko, rozumiem, że jestś zadowolona ze stolarza...? co jeszcze ci robił? I jak cenowo to wygląd - mogłabyś ujawnić rąbka tajemnicy?;) (oczywiście może być na priva)

mal26
30-07-2011, 13:28
Witam się i ja u Ciebie:) wszystko zapowiada się przepięknie, szafa rewelacyjna, sama zamarzyłam i takiej, też mam wnękę,którą chcemy zabudować tylko samym frontem szafy-oczywiście biały i lakier. Na pewno będę częstym gościem.

Synthia
30-07-2011, 14:43
Ależ ładnaaaaa szafa, zastanawiałam się sama nad białą w sypialni i nie dokońca byłam przekonana ale teraz widzę że na 100% zrobie białą

naberia
31-07-2011, 12:20
Justynko, a jak panieński się udał? Poszło wszystko tak jak chciałaś?
Jakieś focie stołu obiecałaś :) I krzeseł koniecznie :)

Venus_m
31-07-2011, 13:09
Dziewczyny witam wszystkie które tu zaglądają i są tu pierwszy raz. Fotki postaram się przegrać jeszcze dziś i wrzucę co nieco ;)

Wieczór panieński super, wszystko dokładnie tak jak chciałam :wiggle: mąż za to z imprezy sztywny (pijany) jak szczotka wrócił, miałyśmy ze świadkową straszny ubaw :lol2:

naberia
31-07-2011, 13:14
No to super, że wszystko poszło tak jak chciałaś :)
Dziewczyny pewnie chwaliły domek :)
A tak się ostatnio zastanawiałam jak masz na zewnątrz? Działasz coś?

I czekamy na foteczki :)

Venus_m
31-07-2011, 13:21
na zewnątrz mam...pobojowisko :D

Zaraz zgram fotki, ale jeszcze trochę dopstrykam ;)


P.S. Madzia stolarz fajny, baaaardzo słowny człowiek i naprawdę niedrogi. Szafa w lakierze 3100 ;)

MagdaZZZ
31-07-2011, 13:57
Od razu poproszę namiar:D od razu!!!:lol2:
A kuchnię też ci robił?

pszczolka m
31-07-2011, 14:00
Zgadzam się z dziewczynami szafa wyszła naprawdę świetnie:) A jakie drzwi będą między wiatrołapem a holem, bo widzę, że jeszcze ich nie ma ?

Barbara74
31-07-2011, 17:03
Venus przeczytałam prawie cały Twój dziennik dzisiaj,no i .......dom super ,zachorowałam na tę ławeczkę w wiatrołapie-niestety nie znalazłam jej na podanej stronie.
Natknęłam się na rozmowy o sukni-piękna, zwiewna kobieca, delikatna i butach i wtedy pomyślałam -ciekawe czy jesteś już po ślubie, zapewne tak.Dalej ,że ślub 6 sierpnia- ucieszyłam się, że zdążę pogratulować i że teraz najbardziej intensywne przygotowania-trzymam kciuki i pozdrawiam

Venus_m
31-07-2011, 18:39
Basiu bardzo mi miło że jesteś ;)

Madziu zaraz wyślę Ci PW, szafę robił stolarz spod Radomia, kuchnia z Łomży i ich na pewno nie polecę ;) a panem Arturem (stolarz spod Radomia) jesteśmy zachwyceni, on jest chyba dokładniejszy jak my i jeszcze dowcipny :D Przy czym teraz mają wesele swojej siostry 13 sierpnia i cały sierpień jest na urlopie, więc dopiero od września jakieś wyceny itp. My na pewno będziemy u niego wyceniać ścianę TV i meble do sypialni :D

Pszczółka drzwi chyba brązowe, nowoczesne tylko z drewnianymi bokami bez górnych i dolnych ramiaków i szybą od góry do dołu ;)

P.S. Teraz to już naprawdę zgrywam fotki ;) a po ślubie zaraz montują się schody w środku :D

Venus_m
31-07-2011, 18:58
To najpierw napiękniejsze krzesła na świecie :D

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Wnetrza%20i%20inspiracje/s_P7300740.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Wnetrza%20i%20inspiracje/s_P7300749.jpg - stół i obrus bardzo tymczasowe

Wieczór panieński był ;)

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Wnetrza%20i%20inspiracje/s_P7300746.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Wnetrza%20i%20inspiracje/s_P7310773.jpg - ławka stoi ;)

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Wnetrza%20i%20inspiracje/s_P7310775.jpg - światełka w łazience górnej

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Wnetrza%20i%20inspiracje/s_P7310784.jpg pralnia

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Wnetrza%20i%20inspiracje/s_P7310796.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Wnetrza%20i%20inspiracje/s_P7310809.jpg

nasz
31-07-2011, 19:16
Venus_m,
krzesła są suuuper a o szafie nawet nie wspomnę :jawdrop:.
Sama bym taką chciała (tylko większą ;)) w garderobie.
Pozdrawiam :bye:

hazeleyes1982
31-07-2011, 19:20
Fiu, fiu:-) ależ się zrobiło w Twojej jadalni kobieco, eklektycznie i subtelnie...
Cieszę się, ze wieczór panienski sie udał,a te słomki ...:lol2:

Venus_m
31-07-2011, 19:50
Nasz, Hazel :hug:

P.S. Przez te słomki chyba lepiej smakują drinki hahaha :lol2:

duś
31-07-2011, 20:50
kurka, ty masz nawet pralnię na pełnym wypasie!

Venus_m
31-07-2011, 21:12
no pełen wypas nie ma co :D Blat jest wieeeeelki ;)

pszczolka m
31-07-2011, 21:20
Zawsze uważałam że brązowe okna są piękne, i twoje zdjęcia mnie w tym upewniły. A jaką piękną zieleń masz za oknem :)

Pralnia full wypas. Aż zaczęłam żałować że ja jej mieć nie będę. My połączyliśmy tamte 2 pokoje i będzie gościnny, a może w przyszłości dla 2 dzidzi.

Super jest ta wasza konsekwencja w urządzaniu. Też chciała bym ją mieć niestety za dużo różnych stylowo rzeczy mi się podoba i czarno to widzę :)

Venus_m
31-07-2011, 21:53
Może poukłada się w głowie w trakcie, bo ja już też chciałam robić wszystko w innym stylu ;)

mirela99
01-08-2011, 07:47
Pralnia cudna, a z czego jest ten biały blat ?

ulciapulcia
01-08-2011, 08:15
no Świat nie widział ,teraz Venus to Ty masz cuda na patyku, zaje......ście:) gratuluję, a pralni to Ci szczególnie gratuluję jest prze prze cudna. a na panieńskim to musiało być super, to teraz nic tylko czekać do soboty:) a krzesełka też ślicznie się prezentują.mam jedno wsteczne pytanie, odnośnie kuchni na jakiej wysokości masz piekarnik i mikrofalę, bo ostatnio ktoś mi doradził, żebym nie montowała mikrofali powyżej piekarnia, bo przy wyciąganiu czegoś z niej można się oblać i oparzyć a przy dzieciach to już w ogóle.

Venus_m
01-08-2011, 08:55
Mirelko blat w pralni taki sam jak w kuchni czyli decha 3,8 mm obklejana jakimś laminatem białym (skórka pomarańczy). Warunek konieczny to blat kanciasty bez zaokrągleń ;)

Ulcia u nas piekarnik zaczyna się na wysokości 42 cm od podłogi (12 cm cokół i 30 cm szuflada), nad nim jest mikrofala i mi jest wygdnie, poza tym mam niedaleko barek więc z odstawieniem nie ma problemu, wyciągam na lini wzroku więc nie ma szans się oblać. Gdybym natomiast piekarnik chciała mieć od wysokości blatu (88 cm cm) to na pewno mikrofala byłaby obok a nie nad nim bo wtedy na bank byłabym poparzona.

ulciapulcia
01-08-2011, 09:24
a no widzisz to ty masz inne rozwiązanie:)

naberia
01-08-2011, 09:46
No Justynko, super Ci to wszystko wyszło :)
Rureczki obłędne! :)

A zadecydowałaś już czy stół brązowy czy biały?

No i ten widok z wykusza!!!! A mówiaś, że na zewnątrz masz pobojowisko! Kłamczucha! :P

Venus_m
01-08-2011, 09:51
a właśnie że jest pobojowisko!! z przodu :D

Z tyłu mam piękne choinki i krzaczki sadzone co najmniej 20 lat temu więc wysokie są że ho ho ;) Zrobię kiedyś zdjęcie to wrzucę ;)

Stół brązowy też dobrze wygląda i w sumie nie wiem...ale chyba brąz będzie :D

naberia
01-08-2011, 10:33
A nie traca się troszkę te krzesła przy tak ciemnym stole i podłodze? bo na zdjęciach na pewno inaczej wyglada niż w realu.
A choinki przepięknie wygladają. Zdjęcie ogrodu wstaw koniecznie! :)

Venus_m
01-08-2011, 11:00
Moim zdaniem krzesła nie tracą przy brązowym stole, z białym mam trochę wątpliwości bo jak biały to na pewno lakier...a ja obrusów nie lubię (panieński to wyjątek bo blat stołu masakryczny :D ). Wiem, że pasuje i biały i brązowy, z brązem na pewno nie będzie za dużo...ale ciągle myślę bo wyceny na brązowy stół 3,5 - 4,5 tysiąca ... :jawdrop:

naberia
01-08-2011, 11:13
a to biały tańszy?

aga_domatorka
01-08-2011, 11:21
Szafa świetan i jaka funkcjonalna :cool: A ghosty wygladają r e w e l a c y j n i e!!!:jawdrop:

Venus_m
01-08-2011, 12:45
Biały gotowy wychodzi w granicach 1500 zł ;)

Aga fajnie że jesteś ;) Po zamówieniu krzeseł miałam już wątpliwości...ale jak je postawiłam przy stole to już wiedziałam że to jest ten moment na który czekałam odkąd zaczęłam się udzielać na forum muratora :D (czyli moje marzenie o krzesłach "a to w ogrodniczym białych plastikowych za 10 zł już nie można" się spełniło :D )

Venus_m
01-08-2011, 14:03
Dobra wiem, że powinnam się skupić na skończeniu jadalni ale ja ciągle myślę o sypialni i nie mogę przeforsować białych listew przysufitowych :( Zresztą mam za dużo pomysłów, chcę żeby było spójnie ale równie dobrze mogę tam mieć belki na wierzchu i meble ala prowansja :bash:

Apropo listew może mi pomożecie? :) Bo luby z rysunków technicznych (tymi ręcami stworzonych) nie może pojąć o co mi chodzi. Może macie zdjęcia listew przysufitowych i ich połączenia przy oknie a dokładniej odsunięcia od ściany i ukrycia szyny do zasłon? Każdy wie o co mi chodzi prawda? :D

aga_domatorka
01-08-2011, 15:07
Może macie zdjęcia listew przysufitowych i ich połączenia przy oknie a dokładniej odsunięcia od ściany i ukrycia szyny do zasłon? Każdy wie o co mi chodzi prawda? :D

Mówisz, masz ;)
U mnie (niestety zdjęcie zrobione jeszcze przed malowaniem, bo oczywiście ściana za listwą nie jest biała) wygląda to tak:

https://lh4.googleusercontent.com/-x_o0SKcGHgk/TjaiUc-sBaI/AAAAAAAAA-o/akbMadexpAk/s800/IMAG0325.jpg

U mnie jest delikatnie, tylko na szerokość karnisza, ok.12 cm. Ale można tą 'skrzynkę' większą zrobić i bardziej listwę od ściany odsunąć. U mnie listwy nie są z tych bardzo szerokich, więc większa odłegłość jakoś mi nie pasowała.

Zapraszam do mnie na str.19 i 20 ;)

Venus_m
01-08-2011, 15:17
wiedziałam :D że mogę na was liczyć, dzięki ;) Jeszcze muszę wypunktować argumentami bo inaczej nie przemówię mężowi że to pasuje, jest ładnie i w zestawieniu z nowoczesnymi meblami wprowadza elegancję a nie robi z pokoju wersal :D

aga_domatorka
01-08-2011, 15:20
Dorzucam jeszcze fajną fotkę ;)

https://lh5.googleusercontent.com/-QmQzv8W__4Q/TjanqEsmV_I/AAAAAAAAA-s/36rXmxft0fs/s800/traditional2_300_400_100.jpg

Venus_m
01-08-2011, 19:35
z zasłonami super :D właśnie marzą mi się te listwy w gościnnym i sypialni i ta sama tapeta w paski w obu ;) Wtedy byłoby spójnie ;)

hazeleyes1982
01-08-2011, 21:17
Venus, zajrzyj Kochana na stronę naszych ulubionych :-) projektantek (n-design). Są nowe fotki m.in: sypialni i fajne pomysły na ukrycie karnisza.

Venus_m
01-08-2011, 21:29
a to już pędzę :D Hazel, Agi :wiggle:

hazeleyes1982
01-08-2011, 22:01
Zobacz "Apartament Grzybowska".:-)

MarJel
01-08-2011, 22:27
Venuska, wszystko pikne szafa, ławka, krzesełka i słomki :lol:ale pralnią mnie zabiłaś:jawdrop:, a myślałam że ja mam czadową :P

Venus_m
01-08-2011, 22:32
Marjel i inni dajcie spokój z tą pralnią :D One tylko pozory stwarza uwierzcie mi ;)

MarJel
01-08-2011, 22:39
Marjel i inni dajcie spokój z tą pralnią :D One tylko pozory stwarza uwierzcie mi ;)

Ty już nie bądź taka skromna:P;)

czarownicaaa
03-08-2011, 21:47
Witam
sledze sobie od pewnego czasu Twoj watek
i zauwazalam sliczna szafe :)
mysle o takim systemie do sypialni
natomiast zastanowil mnie fakt dlaczego masz po dwa uchwyty?
chodzi o symetrie
pytam poniewaz przy tym systemie spotykalam sie z jednym

Venus_m
03-08-2011, 22:34
Czarownica dokładnie ;) U nas musi być "ładnie, równo i symetrycznie :D " Uchwyty są dla oka, spokojnie pociąga się za jeden.

Venus_m
04-08-2011, 09:47
Dziękuję w imieniu pralni :D :lol2:

reni1980
04-08-2011, 12:42
venus a ja się tak cieszyłam że mam pralnię ale moja przy twojej to wypierdówka, super u ciebie to wyszło, po prostu prawdziwa pralnia, szafa boska równiez no i jadalnia też ale twój widok z okna w jadalni to mnie zabił!!!!!!!!

Venus_m
04-08-2011, 19:15
Jezu Reni aż padłam po takim komenatarzu :)

Widziałam Twój podjazd i jest cacy :wiggle:

rasia
05-08-2011, 01:22
Ach! Jaka boooska pralnia!!! :cool: Szafa i duchi... mniaaam! :lol:

Venus_m
06-08-2011, 09:52
Dziołchy dziś krótko, bo wieczorem ślub :D

Dziękuję za komplementy :D:D

rasia
06-08-2011, 10:01
Bawcie się szampańsko!!! :D
http://grafika.redakcja.pl/Gift.obiekt2.aspx/400/0/Gift/428616d7-c4f6-40ae-b5a3-76fc1ae415c5_20090722034818_Normalshutterstock1454 0209.jpg

duś
06-08-2011, 10:03
wszystkiego wysnionego z tej okazji!!

ulciapulcia
06-08-2011, 10:05
STO LAT STO LAT NIECH ŻYJĄ ŻYJĄ NAM.......................
PANI MŁODA WINNA, PANI MŁODA WINNA...................

UDANEJ ZABAWY ,A POGODA DOPISAŁA NA 102 SUPER:)
:rotfl:

Venus_m
06-08-2011, 12:36
Dziewczynki dziękuję :) Wypijemy wasze zdrowie!! albo może goście niech wypiją, Panna Młoda niech pozostanie grzeczna :lol2:

Ulcia co za 3 tygodnie będzie? :D

ulciapulcia
06-08-2011, 13:48
najprawdopodobniej ruszamy z budową:)

naberia
06-08-2011, 21:37
To już?!?!
Justynko, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Żebyście zawsze byli ze sobą tak szczęśliwi jak w dniu ślubu! :hug:

aga_domatorka
06-08-2011, 21:55
GRATULACJE! Mnuuuuustwo szczęścia życzę

hazeleyes1982
06-08-2011, 22:20
Wpadłam tylko na chwilę życzyć Wam wszystkiego najlepszego! Obyście byli bardzo, bardzo szczesliwi w Waszym domku!

Venus_m
07-08-2011, 19:06
Dziewczynki my już po :) Było cudownie....jak będę mieć jakieś fotki to wkleję ;) Wizażystki uwijały się jak w ukropie a ja i tak przyjazd Pana Młodego odsunęłam w czasie :D Wszystko było naprawdę wspaniałe (ah ta skromność), goście dopisali. Fotograf, kamera...suuuuper ;) a jedzonko...szkoda tylko że zjadłam jak wróbelek, ale zarówno ja i Pan Młody nie mieliśmy w ogóle stresu, świadkowa z nerwów płakała ale ze świadkiem świetnie sobie dali radę.

ulciapulcia
07-08-2011, 20:50
no to cieszę sie razem z wami ,tyle przygotowań i już po,witaj w klubie szczęśliwych mężatek:)

psosin
07-08-2011, 22:18
A no to gratulacje;-) i czekamy na fotorelacje;-))

reni1980
08-08-2011, 09:17
venus no i gdzie te zdjęcia?

naberia
08-08-2011, 09:19
Cieszę się bardzo, że wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyłaś. Czekamy na zdjęcia :)

mal26
08-08-2011, 11:04
Venus- najważniejsze,że wszystko się udało,i teraz już możesz być szczęśliwą mężatką:)

nicol21
08-08-2011, 11:12
Gratulacje i czekam na kilka fotek!!!

lady in red
08-08-2011, 11:19
Hej Venusko!
Ja również gratuluje i czekam na obszerną (mam nadzieję ;)) fotorelację :p

mirela99
08-08-2011, 11:45
Gratulacje !!!

madileo
08-08-2011, 11:58
I ja przyłączam się do gratulacji, super że obyło się bez niepotrzebnego stresu i ze tak wspaniale wspominasz to wielkie dla Was wydarzenie. Duuużo szczęścia :hug:

pszczolka m
08-08-2011, 15:06
Hej Venus.

Ostatnio mnie nie było więc nie mogłam niestety na czas złożyć życzeń. Ale teraz nadrabiam.
Gratuluje wam serdecznie i z całego serca życzę duuuuużo szczęscia

Barbara74
09-08-2011, 07:30
Venus czuję że wyglądałaś bosko ,życzę szczęścia i miłości

ALUTKA W
09-08-2011, 09:22
:)Wczoraj byłaś Panieneczką - dzisiaj Kobita!!!

Venus_m
09-08-2011, 10:46
oj córciu córciu już ty panienką nie będziesz :D :rotfl:

Rodzice to ledwie błogosławieństwo wypowiedzieli, tata (teść) płakał jak bóbr w kościele, później na weselu ja się dosiadłam i mówię że trochę płakał i słyszę...nieeee córcia mnie dopiero na sali weselnej ruszyło :D

Wszyscy goście się śmiali bo na znak pokoju sobie daliśmy buziaka i był mikrofon podstawiony więc każdy usłyszał takie ccccccccsssssssmok :D

annaka
10-08-2011, 10:19
Przywitałam się już u psosin i pszczolki m więc witam się i u Ciebie:welcome: ...od razu przyznaje że i Wasze postępy na bieżąco i namiętnie podglądam, nie będę dodawać że :jawdrop: bo to chyba wiadomo;) Mam nadzieję że wraz z najbliższą wiosną ruszymy z budową Mirabelki, jeśli uda się do tej pory załatwić wszelkie formalności...Jeszcze raz gratuluję fantastycznego domku i życzę powodzenia w dalszych etapach...i pozwolę sobie życzyć również wszystkiego co najpiękniejsze na Waszej nowej drodze życia (sama jestem mężatką z niespełna 3miesięcznym stażem:) )

azusa
10-08-2011, 10:37
Venus, spóźnione, bo jakoś ostatnio nie nadążam z lekturą, ale szczere gratulacje:hug: Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, witam w gronie szczęśliwych mężatek.

Aby było też coś budowlanego, powiem że szafę masz fantastyczną. Jaka szkoda, że moja szafa do wiatrołapu już zamówiona, bo zakochałam się w tych lakierowanych frontach. Gdzieś je jeszcze zmieszczę;)

MagdaZZZ
10-08-2011, 10:55
Ja, ze znanych Ci powodów, nie zdążyłam z życzeniami na czas... Ale za to spóźnione będą;)
Gratuluję i życzę jak najwięcej pięknych i szczęśliwych chwil na nowej drodze życia (bo, że bedą i te mniej kolorowe, to chyba nie masz wątpliwości?;):lol2: Na szczęście razem raźniej:D)

A zdjęcia gdzie:confused:

lady in red
10-08-2011, 12:43
No właśnie gdzie? :D :D :D

Venus_m
10-08-2011, 21:00
yyy...no zdjęcia będą ;) Ale we wrześniu chyba, no chyba że ktoś mi jakieś możliwe amatorskie wyśle ;)

Dziękuję za życzenia :D

Ilona Agata
11-08-2011, 20:30
Venus, spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :hug:
Tak to już jest z tymi ślubami, że cały stres przed okazuje się niepotrzebny :)
Krzesła super, szafa też mi się podoba, muszę pomyśleć, czy przypadkiem nie zgapić takiego rozwiązania, bo ciągle się mijamy z naszym stolarzem i nadal niczego w wiatrołapie nie ma - tym lepiej, bo jakoś nie jestem przekonana do szaf z drzwiami suwanymi (te stalowe/aluminiowe ramki wokół :bash:), może dlatego tyle zwlekam z zamówieniem? Powiedz mi proszę, czy mechanizm, jaki zastosowaliście jest stabilny? Mąż marudził na szafy składane, bo boi się, że mogą być awaryjne, ale chyba ma w pamięci jakieś koszmarne, PRL-owskie drzwi suwane :???:

Venus_m
11-08-2011, 20:38
Dobra to trochę mięsa na pożarcie :lol2::lol2:

Świeczki (nie dostaliśmy ich dużo ale każda naprawdę ładna), wrzucam te które na razie stoją na stole w jadalni, malinowa pasuję do kwiatka doniczkowego który dostaliśmy na ślub...swoją drogą co to za rodzaj nie wiem :D

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110827.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110857.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110859.jpg

Kwiat doniczkowy, jeszcze w koszyku i z kukardą, muszę kupić dużą donicę na niego...wreszcie jakaś motywacja :D

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110861.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110864.jpg

Figurka ślubna :D

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110842.jpg

I milion pięćset zdjęć ogrodu, a raczej krzaków posadzonych 30 lat temu ;)

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110877.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110879.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110882.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110876.jpg

http://http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110874.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110873.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110885.jpg

http://http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110884.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110882.jpg

Dotarły, dotarły!! :D 2x Louisy na szczyty stołu w jadalni :D

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110888.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110936.jpg Prezent ślubny, miska Almi Decor, moja ulubiona, będzie stać na barku w kuchni :D

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110942.jpg i cały zapas naszych owoców w domu po tygodniowej nieobecności :D:D:D

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Mirabelka/s_P8110920.jpg może wina lub innej nalewki? :)

Venus_m
11-08-2011, 20:41
Ilonko dziękuję Ci bardzo :hug: System suwany jest super, jest włoskiej firmy Salice kosztował (2x szyny + zawiasy) 270 zł, w LM są jakieś Herkules czy Sokrates po 100 zł i średnie są. Ten jest super ja się nie mogę nabawić moją zabawką (szafą) :D

hazeleyes1982
11-08-2011, 21:41
Dostrzegłam w tym gąszczu swoje ulubione winko rózane, wiec sie piszę:-)
Venusku, zastrzeliłas mnie tym Louiskiem...dasz mi namiary na sprzedawce?moze byc na pw. Marzy mi sie taki jeden przy toaletce.Płytki jeszcze nie polozone, ale muszę sie czyms zmotywowac do tej wykonczeniówki:)

Venus_m
11-08-2011, 21:45
Dam na ogólnym może się komuś jeszcze przyda ;)

Firma Dkwadrat, p. Monika Siennicka, bardzo konkretna babka. Telefon dostępny na ich stronie :) Spokojnie wysyłają kurierem, Louis kosztuję chyba 389 zł szt brutto a Victoria 359 zł :)

hazeleyes1982
11-08-2011, 21:52
Dzieeeki:hug: M. sie zgodził i jeszcze dzis zamawiam!( choc pyt. pt: "a gdzie go na razie postawimy?" padło:-)

Venus_m
11-08-2011, 21:58
Kuj żelazo póki gorące, np mój mąż (ah piękne słowo :D ) nie chciał tych krzeseł, chciał przezroczyste ale kwadratowe...jak go przekonałam na te okrągłe po 2 latach chyba to od razu też je zamówiłam...a nóż by się odwidziało :D