PDA

Zobacz pełną wersję : Dom w Mirabelkach - moje wnętrza, wizualizacje i inspiracje



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126

reni1980
01-08-2013, 11:05
:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawd rop:

naprawde tanio

reni1980
01-08-2013, 11:06
magda daj fote tak z ciekawosci

Magda_lena85
01-08-2013, 11:06
wiem :) klamkę tylko musiałam dokupić,
ten sam stolarz robił mi balustrady drewniane i będzie robił ten płot drewniany co wstawiałam kiedyś - deska równolegle żaluzjowo


fotę wkleję po 16 - widać będzie i drzwi i barierkę na frontowym balkonie

Venus_m
01-08-2013, 11:13
Magda daj namiar na tego stolarza :popcorn:

a my za drzwi zewnętrzne 6000 zł...:mad:

szczerze? to nie wiem o co kaman z tym tabu o pieniądzach. Ja nie mam z tym żadnego problemu, jak mi ktoś napiszę że za dużo zarabiam to niech przyjdzie i zapieprza tak jak ja czy mąż i będzie tak samo sumienny. Patrząc po równoległych zespołach to mało jest sumiennych młodych ludzi, zazwyczaj każdy byle się prześlizgnąć i ciągle pretensja że za mało dostaje. Oczywiście nie mówię, że mam kokosy, ale nie narzekam :yes:

uznaję tylko jeden wyjątek, jak mnie ktoś nie zna to niech mnie nie pyta ile zarabiam albo ile mój mąż zarabia lub czy mamy dom na kredyt :mad: ale jak mnie spyta znajomy czy rodzina to otwarcie mówię.

reni1980
01-08-2013, 11:14
masz tyle szyb co ja?

reni1980
01-08-2013, 11:16
uznaję tylko jeden wyjątek, jak mnie ktoś nie zna to niech mnie nie pyta ile zarabiam albo ile mój mąż zarabia lub czy mamy dom na kredyt ale jak mnie spyta znajomy czy rodzina to otwarcie mówię.

ale ja jak znajomy i mogłam zapytać o wysokość raty?

Ja tez mówię otwarcie o pieniadzach, nikt mi nie zabierze ani tez nie doda, a jak ktoś ewidentnie zazdrosci to ja do wszystkiego dodaję

Venus_m
01-08-2013, 11:24
Reni tak :yes: Ty jesteś moją znajomą :yes: gadamy o bobrach to czemu nie o pieniądzach? ;)

reni1980
01-08-2013, 11:28
Reni tak :yes: Ty jesteś moją znajomą :yes: gadamy o bobrach to czemu nie o pieniądzach? ;)


:hug: no już sobie pomyślałam , ze walnełam jak grom z jasnego nieba, ale to ok

Magda_lena85
01-08-2013, 11:34
stolarz niestety ma terminy takie, ze hohoh i jest z okolic Gliwic

Reni- mam 5 szyb o tej samej wielkości - z zewnątrz lustrzanne

jeśli chodzi o kasę - to mnie odwrotnie wkurza co innego - ja z roboty do roboty
i niestety nie leżę przed tv, nie łażę do koleżanki na kawkę tylko zapier...jak dzikie osły.
Dopiero jak ktoś rzetelnie sobie odp na pytanie czy zrobił wszystko by mieć a nie marudzić..to wtedy mogę współczuć i żale wylewać.

Z drugiej strony dość specyficzne mam podejście - jest równouprawnienie i twierdzę, ze żona powinna zarabiać i utrzymywać dom tak samo jak mąż.
Współczuję kobietą, które nie daj boże jakby mąż zostawił to muszą zmienić życie o 180 stopni bo do tej pory mąż zarabiał a ona pachniała.



Bobry intymiejsze niż pieniądze:P

reni1980
01-08-2013, 11:47
Magda zgodzę się z Tobą, sama od zawsze pracowałam, nawet na miecierzyńskim nie byłam, ale to był mój wybór, jeśli natomiast kobieta ma 3 dzieci i zajmuje się domem, to moim zdaniem to tak jak by pracowała, a nie jak większość ludzi mysli , ze siedzi w domu, w dosłownym tego słowa znaczeniu . Ale takiej nie wolno narzekać , ze ma mało kasy bo to jej wybór, że nie pracuje zawodowo, bo w moim przypadku odbija się to na dzieciach, coś za coś

Daila
01-08-2013, 11:47
Helloł Laseczki:D
Ja tam też nic nie mam by otwarcie nie mówić o kasie, ale jest pewno ale. Mąż pracuje w No i nasi niektórzy znajomi myślą, że śpimy na pieniądzach, tylko nie widzą rozłąki i tego że tam też trzeba pracować :yes:. Niektórzy nawet ci znajomi pracują z mężem i uważają, że i tak mamy więcej ( nie wiem skąd u nich te myśli). Przez tą zazdrość zostało tylko kilku przyjaciół, i przestałam gadać co kupuję i takie tam bo się nie rozumiemy.
Jak to kiedyś Venus napisała spotykam się z ludźmi od których mogę sie czegoś nauczyć, a nie zniżać swój poziom, a u nich tylko zabawa w głowie i zero poważnego zycia

Venus_m
01-08-2013, 11:47
Magda mnie się nie spieszy, jeżeli to nie tajemnica to daj namiar na PW :hug:

Magda i właśnie dlatego ja też ciężko pracuję, mimo że mogłabym odpuścić, ale ja chcę być w pełni samodzielna, w razie W móc udźwignąć ratę kredytu i zapewnić życie dzieciom :yes: dlatego dzieci na razie nie mamy.

Venus_m
01-08-2013, 11:48
Daila i bardzo dobrze, że już przyjaciółmi nie są, bo tak naprawdę nigdy nie byli ;)

Zazdrośnikom mówię sio! niczego nie ukradłam, a ciężką pracę nagradzam dobrym napiwkiem.

Magda_lena85
01-08-2013, 11:53
Venus - ok telefon dam na prv z domu - tylko, że nie przestrasz się - Chłopak ma 30 lat i mówi po Śląsku:)
tzn po polsku ze mną się stara bo ja nie umiem po śląsku - ale akcent wyczujesz.

Reni - no właśnie coś za coś - u mnie Albinosek z nianią 10 godz później min 2x w tyg idziemy
do Biura - cos za coś... chociaż ja podziwiam w ogóle że ktoś na 3 się zdecydował i że kobieta realizuje się w tym
domu w jakikolwie sposób. Mnie by nikt w domu na więcej niż pół roku nie zamknął - wolę płacić niani z własnej
wypłaty niż siedzieć w domu. Po prostu bym w depresję wpadła.

Daila -ooo mój też ciągle gdzieś na wyjeździe:)



t

reni1980
01-08-2013, 11:53
Dalia dokładnie ludzie widzą tylko jedną stronę, jak człowiek coś kupi.

Ja najbardziej nie cierpię prostaków, tzn takich , hmm podam przykład, przychodzi znajomy i pyta ile ten kibelek, odpowiadam , że 2500 klocka, o jezu kupiłaś kibel za tyle tylko po to aby do niego s...ć, ja mówię dokładnie ale nie pytam do dlaczego kupił telewizor za 8 tyś, czy tylko aby dlatego , ze na niego patrzy.

Moim zdaniem dobrze urządzony dom, pomijajać wystrój to taki gdzie wszystko z podobnej półki cenowej, a nie panele za 20 zł i drogi telewizor

Daila
01-08-2013, 11:58
Tez tak Venus myślę.
Śmieszne jest jeszcze to, że z tych osób co pracują z M tylko my się budujemy, a reszta siedzi kątem u rodziców. Jak proponują spotkanie a mówimy, że mamy pracę to wielki foch, a później biadolenie jaką to krzywdę mają.

london23
01-08-2013, 11:58
Reni tak drzwi zewnętrzne tak jak Magda muszę dokupić tylko klamkę :) moje proste z szybką wąską prostokątną od dołu do góry:)

Magda mój tez ma 30pare lat i mowi po śląsku :lol2:

Venus kto Ci tak zaszedł za skórę,ja chyba nie pytałam nigdy o takie rzeczy.......:confused:

Venus_m
01-08-2013, 11:59
Reni w kwestii cen się nie zgodzę, bo np mam ławę za 650 o wyglądzie tej za 4900 zł :yes: ale po cholerę komentować :mad: ja jak powiedziałam, że będziemy mieć lampę za 1500 to się znajomy ciągle pytał kiedy wersal u nas będzie mógł odwiedzić, dwa lata mieszkamy a ja go nie zaprosiłam :D

reni1980
01-08-2013, 12:00
Tez tak Venus myślę.
Śmieszne jest jeszcze to, że z tych osób co pracują z M tylko my się budujemy, a reszta siedzi kątem u rodziców. Jak proponują spotkanie a mówimy, że mamy pracę to wielki foch, a później biadolenie jaką to krzywdę mają.

bo się pracować nie chce, lepiej posiedzieć i gówno miec

Venus_m
01-08-2013, 12:00
Daila w kwestii spotkań ze znajomymi to ja o to dbam, nie uznaje zaproszenia "musimy się kiedyś zobaczyć" bo to znaczy nigdy :lol: jak zapraszałam ostatnio znajomych którzy rzucili pracę i w piątek ich żegnamy bo jadą na podróż życia na cały rok dookoła świata powiedzieli że są zawaleni to spytałam wprost "dwóch godzin nie znajdziesz? " znaleźli, nawet 6 :lol:

London to w życiu nie tu na forum, tu jak mi się coś nie spodoba to najwyżej zignoruję :P

julcia1979
01-08-2013, 12:01
Witajcie

och dobry moment, żeby się Was podpytać - rozmawiacie o pieniądzach to się wstrzelę :)

Ja też niegdy nie mam problemów rozmawiać o pieniądzach. Zawsze twierdziłam, ze zarabiam tyle na ile sobie pozwalam, przed ciążą zarabialam 1000 zł ale pewnego dnia krew mnie zalała i poszłam do szefowej i powiedziałam, ze tak dłużej być nie może, albo pracuje i jestem zadowolona, że jestem albo się zwalniam, bo wkurza mnie narzekanie i nic nie robienie. Dostałam podwyżkę więcej niz dwa razy tyle i byłam zadowolona.

Niestety wiele zmieniło się po macierzyństwie i wychowawczym bo do pracy poprzedniej nie mogłam wrócić ze względu na odległość (dojazd do pracy w jedną stronę zajmował mi 2h, przy dziecku nie mogłam sobie na to pozwolić). Poszukałam nowej pracy i tutaj zawiodłam się po całości. Ten który mnie zatrudniał co innego mówił a co innego jest, niestety nie jest już moim kierownikiem wiec mogę jemu naskoczyć. Chciałam dać się poznac i zgodziłam się na mniej oj ja głupia wierzyłam ze po msc wszysytko nabierze tempa.:bash:

Teraz zarabiam, ze aż wstyd............

i teraz...dziewczyny, Venuska bo wiem, ze w stolicy pracujesz....jakie są wynagrodzenia pracowników biurowych? nie mówię o kierownikach, prawnikach itd. Jakie to stawki bo wypadłam z obiegu a ostatnio toczy się los w mojej firmie, wiec chciałabym wiedzieć co i jak. Nie chce znać bezpośrednio Waszych wynagrodzen ale jakies widełki......bo wiecie co.......szlak mnie trafia jak gadam z kolezankami, znajomymi i każdy narzeka jak mało zarabia a jak przyjdzie co do czego ja walę swoją stawkę i twierdzę ze naprawdę mało, biorąc pod uwagę jakie stanowisko pełnię i w jakiej firmie pracuję a znajomi wodyw usta nabierają. Więc jak to jest,........

Venus_m
01-08-2013, 12:02
Względne jest pojęcie dużo i mało, Kim Kardashian ma kibel ze złota, a ja mam z firmy KOŁO i nie jestem zadowolona :P

Magda_lena85
01-08-2013, 12:02
u nas znajomi to zazwyczaj rocznik powyżej 32 lat - niestety ale koleżanki w moim wieku twierdzą, że pewnie wszystko dostałam od rodziców a tż musi zarabiać na moje zachcianki a ja lezę i pachnę.

Niech myślą tak dalej, w tygodniu oglądają dalej 3 seriale, 3x e tyg kawka z koleżankami a resztę dnia na placu zabaw.
Przynajmniej nerwicy się nie nabawią na starość.

reni1980
01-08-2013, 12:02
Reni w kwestii cen się nie zgodzę, bo np mam ławę za 650 o wyglądzie tej za 4900 zł :yes: ale po cholerę komentować :mad: ja jak powiedziałam, że będziemy mieć lampę za 1500 to się znajomy ciągle pytał kiedy wersal u nas będzie mógł odwiedzić, dwa lata mieszkamy a ja go nie zaprosiłam :D

oj venus ja nie mówię o dobrych okazjach czy innych perełkach, bo wiadomo że my tu potrafimy nie jedno, chodziło mi raczej o to, ze dom najtańszym kosztem a tv zabija wielkoscią, typowe myslenie prostaka, nic mu ładnego nie potrzebne ale tv musi być, co innego wyszukać coś pięknego i taniego, to jet dar

ivy17
01-08-2013, 12:03
Ja tez nie mam problemow z mówieniem o kasie, nie opowiadam wszystkim do okoła ale nie mam problemów jak ktoś zapyta. Też mamy kredyt ale teraz z kim bym nie rozmaiała to kazdy " a kupili ście dom to macie dużo kasy" , tylko nikt nie patrzy ze za coś to trzeba spłacać...Nie dostałam 3 mieszkań po babci czy cioci, wszystko z własnej pracy. Szef mnie w pracy wk***a bo ciagle jak cos mowię to on do mnie " a ty masz kasę , to Cie stac" ...tylko prawie cała pensja idzie na kredyt to już tego nie widzi...

Venus_m
01-08-2013, 12:04
Julcia bardzo różnie, nie da się jednoznacznie stwierdzić ile. Krąży mit że jak stolica to masz +2000 zł więcej niż gdzie indziej. Może i tak, ale na pewno nie na stanowiskach asystentki w firmie krzak których pełno. Ja na rękę nie mam powalającej kwoty, teraz dobiłam do tej którą miałam na recepcji, ale tutaj mam bardzo fajne motywatory, premie, świadczenia itp :yes: ja zawsze to sumuję i wtedy wychodzi naprawdę ładna pensja, tylko na część trzeba poczekać.

No i to druga firma która nie leci w bambuko i po 3 miesiącach dostałam umowę o pracę :yes: a przez 4 lata to ja w zasadzie na czarno, na umowę zlecenie z przerwami...

Magda_lena85
01-08-2013, 12:05
bo się pracować nie chce, lepiej posiedzieć i gówno miec

najgorsze, że nie nawet pracować - takim się nic nie chce.

Moi teście tacy są - otwarcie na nich mówię Lenie.

reni1980
01-08-2013, 12:06
Niech myślą tak dalej, w tygodniu oglądają dalej 3 seriale, 3x e tyg kawka z koleżankami a resztę dnia na placu zabaw.
Przynajmniej nerwicy się nie nabawią na starość.

tylko 3 seriale i 3 kawki, oj to bardzo mało zorganizowane te dziewczyny są:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Daila
01-08-2013, 12:06
Venus ja też dbam, ale jak ktoś mi mówi, że spotkanie w sobotę w południe to ja w ten dzień mam najwięcej roboty to nie przejdzie :no:.
Magda ja pracuję w domu, tak wyszło. Miało być inaczej, ale życie czasami pisze inny scenariusz....
Ja tez w jakimś sensie poświęciłam sie dla rodziny, najpierw opiekowałam sie chora babcią później dziadzią który był dla mnie jak tata :yes:.
A teraz muszę synem....

Venus_m
01-08-2013, 12:08
Poza tym kłapać dziobem każdy umie, ale nikt nie widzi że to co zarobimy idzie w pierwszej kolejności na rachunki. Ja zarządzam naszymi finansami więc ograniczam ile na tydzień możemy wydać aby oszczędzić i coś do domu kupić. Mogłabym wydawać jak leci, a co jak któreś z nas straci pracę? żadnych oszczędności? ja jestem realistą, tak bym nie mogła :no:

Magda_lena85
01-08-2013, 12:14
Venus zazdroszczę - ja próbowałam różnie nauczyć się oszczędzania, nie umiem nawet przysłowiowego 100 zł zaoszczędzić.
Co miesiąc wydaje wiecej niż zarabiam i to dużo więcej.

Venus_m
01-08-2013, 12:14
Reni no i ten tv na wypasie a cała reszta do dupy :rotfl: to uwielbiam!

my mamy tv za 600 zł i to kupiony bo była okazja, tv 2 letni 42 cale. Kiedyś pójdzie do gościnnego, teraz jest w salonie na szafce za 30 zł :lol2: bardzo eligancko. TV to ostatnia rzecz jaką będziemy kupować, chyba że znowu będzie okazja. Prędzej zrobię szafę pod schodami :yes:

Venus_m
01-08-2013, 12:15
Magda a ja w jednej pracy dostawałam kasę do ręki, nie przelewem :lol: i się nauczyłam. Jak pensję dostawałam to pierwsze co chomikowałam 500 zł co miesiąc i jak się kasa kończyła to trudno, parówki jedynki z Tesco jadłam (nie dosłownie) a tych nie ruszyłam ;)

reni1980
01-08-2013, 12:19
Reni no i ten tv na wypasie a cała reszta do dupy to uwielbiam!


ja też:eek::eek::eek::eek:

ja tez kupiłam tv na samym końcu, ale u mnie jako dekoracja bo biały niż na wypasie:):):):)

reni1980
01-08-2013, 12:19
Magda a ja w jednej pracy dostawałam kasę do ręki, nie przelewem :lol: i się nauczyłam. Jak pensję dostawałam to pierwsze co chomikowałam 500 zł co miesiąc i jak się kasa kończyła to trudno, parówki jedynki z Tesco jadłam (nie dosłownie) a tych nie ruszyłam ;)

ja takie osoby podziwiam:eek:

parówki jedynki wcale nie są tanie:D

london23
01-08-2013, 12:26
Reni ale czsami jest tak,że ktoś kupuje panele za 20zł nie dlatego że nie ma tylko może mu się podobają , ja mam palele za 40zł za metr i nie dlatego że nie stać mnie na inne ale mam faze na ten wzór (Widziałaś :D) a tylko takie są niema ich za 40 czy za 200 do wyboru,ja nie cierpię parkietu choć by był z najwyższej półki więc to czsami też kwestia gustu......

ivy17
01-08-2013, 12:28
a jak powiedziałam, że będziemy mieć lampę za 1500 to się znajomy ciągle pytał kiedy wersal u nas będzie mógł odwiedzić, dwa lata mieszkamy a ja go nie zaprosiłam :D

ja kiedys powiedziałam ze chce Sky gardena nad stól, pokazałam jaka to ..i byla tam cena ...do tej pory rodzina sie dopytuje czy tą droga lampe chcę z lekkim uśmieszkiem .. Wkur* mnie bo to moja kasa...paweł oczywiście gotowy kupić nawet orginalną zeby się odwalili ...tylko ze miała byc jedna duża a teraz pasują mi dwie wiec chyba cos innego kupię...ale im cały czas mowię ze chce tamtą :cool:

Magda_lena85
01-08-2013, 12:29
to pełen Szacun Venus

ja pamiętam i chyba do dziś mi zostalo - przyszła wypłata to do CH ( jak mieszkała u mamy), później jak z mężem to jednak trzeba było jedzenie i auto zatankować... teraz to jedyne co odkładam z wypłaty to 1300 zł na nianię - od razu jak jest przelew to jej wypłacam coby nie rozwalić jej części:)


nie wiem jak odłożę - tzn w pracy mam 2 fundusze więc mi kilka stówek co miesiąc odciągają... ale poza tym nic.. męczy mnie to od dawna.

reni1980
01-08-2013, 12:30
ok ale 40 to 100% więcej a nie 20, ja dałam tylko porównanie, że źle wygląda coś z wysokiej półki z czymś najniższej jakości

Magda_lena85
01-08-2013, 12:31
dlatego ja nie mówię co ile kosztowało.

Moja teściowa i rodzina męża lubi styl " na bogato" więc u mnie im się nie podoba bo mam na biednie - skandynawsko-neutralnie. A u nich misz masz kolorów, tynki strukturalne z brokatem, gipsowe kamienie na ścianach układane na ukos... ledy i inne "na bogato".
Nawet przecież prysznica nie mam bo sama szyba jest... lampy jakieś bez kryształków co z tego, ze spotline jak nie "widać" :rotfl:

reni1980
01-08-2013, 12:32
ja kiedys powiedziałam ze chce Sky gardena nad stól, pokazałam jaka to ..i byla tam cena ...do tej pory rodzina sie dopytuje czy tą droga lampe chcę z lekkim uśmieszkiem .. Wkur* mnie bo to moja kasa...paweł oczywiście gotowy kupić nawet orginalną zeby się odwalili ...tylko ze miała byc jedna duża a teraz pasują mi dwie wiec chyba cos innego kupię...ale im cały czas mowię ze chce tamtą :cool:

tez miałam takich znajomych, lali po kątach jak słyszeli za ile co chcę kupić

reni1980
01-08-2013, 12:33
dlatego ja nie mówię co ile kosztowało.

Moja teściowa i rodzina męża lubi styl " na bogato" więc u mnie im się nie podoba bo mam na biednie - skandynawsko-neutralnie. A u nich misz masz kolorów, tynki strukturalne z brokatem, gipsowe kamienie na ścianach układane na ukos... ledy i inne "na bogato".
Nawet przecież prysznica nie mam bo sama szyba jest... lampy jakieś bez kryształków co z tego, ze spotline jak nie "widać" :rotfl:

czyli prostak bez gustu, jak się nie świeci to do niczego

london23
01-08-2013, 12:33
Tak Reni wiem o co cho.. tylko każdy buduje dom dla siebie i rodziny nie znajomych i gości i każdemu może się podobać coś innego mi ogólnie nie przeszkadza że mam tv za 3tyś a panel za 40zł:lol: szczerze ja chyba bym nawet nie wiedziała u kogoś co ile kosztuje jak jest ładnie i schludnie to oki...

reni1980
01-08-2013, 12:37
przeszkadza że mam tv za 3tyś a panel za 40zł


no i ok, przeca nie piszę , ze podłoga ma być za 3 klocki

london23
01-08-2013, 12:39
A i mam koleżankę ,która buduje z rozmachem jak to mówi.... wszystko z najwyższej półki a kto wejdzie to....:sick: gdzie Ty masz te kur....a pieniądze:mad: to mój panel za 40zł przy jej marmurku nagrobkowym jest pikny :lol: obiektywnie mówią nasi wspólni znajomi

Magda_lena85
01-08-2013, 12:40
qrka a ja jakoś od razu jak wejdę do kogoś to widzę czy górna półka czy sam dół
to samo jeśli chodzi o ubranie - buty i torebki w szczególności


a ja mam właśnie opaskę na kominku z marmuru. Zamawiany u kamieniarza który robi i nagrobki - a marmur z katalogu nazywa się star galaxy... z tego co wiem niektóre mają z tego za cieżkie pieniądze blaty w kuchni.

reni1980
01-08-2013, 12:42
A i mam koleżankę ,która buduje z rozmachem jak to mówi.... wszystko z najwyższej półki a kto wejdzie to....:sick: gdzie Ty masz te kur....a pieniądze:mad: to mój panel za 40zł przy jej marmurku nagrobkowym jest pikny :lol: obiektywnie mówią nasi wspólni znajomi

london jest jeszcze jedno:

kasa, kasą gust trza mieć:D

reni1980
01-08-2013, 12:42
qrka a ja jakoś od razu jak wejdę do kogoś to widzę czy górna półka czy sam dół
to samo jeśli chodzi o ubranie - buty i torebki w szczególności


a ja mam właśnie opaskę na kominku z marmuru. Zamawiany u kamieniarza który robi i nagrobki - a marmur z katalogu nazywa się star galaxy... z tego co wiem niektóre mają z tego za cieżkie pieniądze blaty w kuchni.


:lol2::lol2::lol2::lol2:
:yes::yes::yes::yes::yes:

Magda_lena85
01-08-2013, 12:44
no co?:P myślisz że bym u Ciebie nie poznała, żeś się obkupiłam w MD? z daleka bym widziała

london23
01-08-2013, 12:44
To Magda mówię ze za ciężkie pieniądze ,ona ma cały dom podłogi,schody ,kuchnie ,blaty ściany no i co jak w grobowcu sory..co za dużo to i krowa nie chce....:yes::yes::yes:

reni1980
01-08-2013, 12:44
Magda star galaxy to granit, i ten ze studia kuchennego i ten od nagrobkowego to to samo, tylko inna cena

Magda_lena85
01-08-2013, 12:44
london jest jeszcze jedno:

kasa, kasą gust trza mieć:D

święte słowa ;)

Magda_lena85
01-08-2013, 12:45
a widzisz Reni nawet nie wiem - ja idę do niej ona mi daje próbki albo katalog i wybieram w ciemno a to czy z tego robiła pomnik czy komuś fontannę to mi zwisa. Grunt że ma ceny dobre.

reni1980
01-08-2013, 12:46
To Magda mówię ze za ciężkie pieniądze ,ona ma cały dom podłogi,schody ,kuchnie ,blaty ściany no i co jak w grobowcu sory..co za dużo to i krowa nie chce....:yes::yes::yes:

london z ręką na sercu, ja tez nie widzę kasy którą wydałam na kuchnie, kiedy na nią patrzę

reni1980
01-08-2013, 12:47
a widzisz Reni nawet nie wiem - ja idę do niej ona mi daje próbki albo katalog i wybieram w ciemno a to czy z tego robiła pomnik czy komuś fontannę to mi zwisa. Grunt że ma ceny dobre.

a ja wiem bo w studio mi powiedzieli za mój blat 14 tys a nagrobkowy 4 tyś

london23
01-08-2013, 12:49
Reni no u Ciebie mi się podoba i nie wiem co masz za ile ,nawet bym nie poznała ,po prostu mi się podoba:):yes:

reni1980
01-08-2013, 12:51
Reni no u Ciebie mi się podoba i nie wiem co masz za ile ,nawet bym nie poznała ,po prostu mi się podoba:):yes:


mnie tez się podoba, nie widzę fuszery, ale wiem ile dałam i do dziś myślę ze dużo za dużo to kosztowało

Magda_lena85
01-08-2013, 12:51
no właśnie skąd qrka ceny w studiu kuchennym ? ocipieli całkiem
to samo dzieje się w firmach wykonujących kominku - dlatego zamawialam ramkę w okół komina też u nagrobkowego.

Ja u Reni ( wyłączając meble bo to oczywiste) widzę co było drogie w kuchni:)
min. lodówka i zlew? nie mylę się?

Venus_m
01-08-2013, 12:52
Dziewczyny ja jestem bardzo spostrzegawcza :yes: i naprawdę mi sekunda wystarczy i ja będę wiedziała czy ktoś miał kozę w nosie podczas rozmowy :lol2: widzę od razu czy coś ktoś jest labadziarą z bazaru czy nie, w sensie że ciuchy takie szmaty nie wiem jak to wytłumaczyć żeby się ktoś nie obraził :rolleyes: chodzi o to, że szajs i po praniu nic nie zostanie :yes:

London, Reni w kwestii wykończenia nie ma reguły, ale fakt ja też widzę czy jest po taniości czy nie, panele w salonie mamy za 28 zł za m2 bo tylko te mi się podobały, nie było podobnych np z Witeksu za cenę 80 zł/m2 a jasną podłogę kupowaną za tyle dałam do gościnnego, sypialni i komputerowego bo nie chciałam odsyłać a mąż bardzo chciał też jasne podłogi.

Venus_m
01-08-2013, 12:52
Magda mówisz że masz Star Galaxy? :popcorn: w dobrej cenie :o mi się marzy do następnej kuchni kamień cieniutki stary galaxy :yes: do obecnej zresztą też, ale biały :P

reni1980
01-08-2013, 12:53
ja wszystko z granitu u nagrobkowego

london23
01-08-2013, 12:54
A ja lecę oglądnąc moją kuchnie MADE IN IKEA hihi za 3 kolocki ,no nic z niższej półki ale własna i jak będzie jak w necie to mi się podoba ,biała klasyczna:lol:

Venus_m
01-08-2013, 12:54
Wiecie co? ;) strasznie bym chciała was poznać live :yes:

Magda_lena85
01-08-2013, 12:55
Venus no u tej babki co nagrobki i schody robi ceny są ok ale transportu chyba nie oferują tak daleko - mają dużo lokalnych zleceń.
Ceny ma za m2 - nie za "wymysł"

reni1980
01-08-2013, 12:55
Dziewczyny ja jestem bardzo spostrzegawcza :yes: i naprawdę mi sekunda wystarczy i ja będę wiedziała czy ktoś miał kozę w nosie podczas rozmowy :lol2: widzę od razu czy coś ktoś jest labadziarą z bazaru czy nie, w sensie że ciuchy takie szmaty nie wiem jak to wytłumaczyć żeby się ktoś nie obraził :rolleyes: chodzi o to, że szajs i po praniu nic nie zostanie :yes:

London, Reni w kwestii wykończenia nie ma reguły, ale fakt ja też widzę czy jest po taniości czy nie, panele w salonie mamy za 28 zł za m2 bo tylko te mi się podobały, nie było podobnych np z Witeksu za cenę 80 zł/m2 a jasną podłogę kupowaną za tyle dałam do gościnnego, sypialni i komputerowego bo nie chciałam odsyłać a mąż bardzo chciał też jasne podłogi.

ale mówiąc szczerze to jest chyba jedyny panel, który wygląda jak deska, mogłaś też kupić za 28 zł totalne G....

Venus_m
01-08-2013, 12:55
London mnie się kuchnie IKEA bardzo podobają :yes:

Venus_m
01-08-2013, 12:56
Reni szczerze? to nie spodziewam się zajebistej jakości po tej cenie. Wygrała estetyka z funkcjonalnością, chociaż póki co na te panele narzekać nie mogę :no: ufff mąż by mnie zabił :D bo ja prawie płakałam na budowie :lol2:

reni1980
01-08-2013, 12:56
A ja lecę oglądnąc moją kuchnie MADE IN IKEA hihi za 3 kolocki ,no nic z niższej półki ale własna i jak będzie jak w necie to mi się podoba ,biała klasyczna:lol:

i tu się mylisz, ikea ma odpowiednią cenę do jakości, gdybyś była "inna" to byś kupiła w brw totalny szajs


ale 3 klocki chyba ci nie starczy

Magda_lena85
01-08-2013, 12:57
to kiedy spotkanie co? hahah
Wzajemnie - lubię babki z jajami co się nie fochają.
Uwielbiam wręcz - a w realu tak mało ich znam.

narendil
01-08-2013, 12:57
Matko, ależ tu dzisiaj tematy :rolleyes:
Nie będę się za bardzo wychylać, bo u mnie wersje mocno oszczędnościowe :P
Panele za 35zł, meble z IKEA i cała masa pracy własnej.


no właśnie skąd qrka ceny w studiu kuchennym ? ocipieli całkiem
to samo dzieje się w firmach wykonujących kominku
Magda, a co powiesz na przykład z pokrewnej Tobie (chyba?) branży?
Podpisanie aktu notarialnego mieszkania notariusz współpracujący z deweloperem wycenił na ponad cztery tysiące.
Inny notariusz na 2200.
Drobna różnica, nieprawdaż?

london23
01-08-2013, 12:58
Wiecie co? ;) strasznie bym chciała was poznać live :yes:

He he może kiedyś to nastąpi,ja jestem za....:rolleyes: a teraz mykam teściu daje nam szybciej wyjść i jedziemy do Wrocka :lol:

Do później :bye: KOBITKI

narendil
01-08-2013, 12:59
Dziewczyny ja jestem bardzo spostrzegawcza :yes: i naprawdę mi sekunda wystarczy i ja będę wiedziała czy ktoś miał kozę w nosie podczas rozmowy :lol2: widzę od razu czy coś ktoś jest labadziarą z bazaru czy nie, w sensie że ciuchy takie szmaty nie wiem jak to wytłumaczyć żeby się ktoś nie obraził :rolleyes: chodzi o to, że szajs i po praniu nic nie zostanie :yes:
No to teraz się będę intensywnie zastanawiać jak wyglądałam na zlocie :P

reni1980
01-08-2013, 13:00
Wiecie co? ;) strasznie bym chciała was poznać live :yes:

może czasami lepiej przez neta, potem powiecie , ze Reni wyżej sra niż dupę ma:D

Venus_m
01-08-2013, 13:00
Aniu kozy w nosie nie miałaś :lol2:

Reńka a o mnie to myślisz że inaczej powiesz? :D

reni1980
01-08-2013, 13:02
Panele za 35zł, meble z IKEA i cała masa pracy własnej.


liczy się efekt nie kasa, ale przyznasz, ze mając taki budżet jak ty można zrobić totalną wiochę

a twoje panele to jedne z najładniejszych nowoczesnych desek

Magda_lena85
01-08-2013, 13:03
może czasami lepiej przez neta, potem powiecie , ze Reni wyżej sra niż dupę ma:D

taaaaaaa zapiszę sobie i Ci tak na pewno powiem :lol2::lol2::lol2:

Narendii - jeśli chodzi o prawników, wszelkich rzeczoznawców i innych.. to zawsze szukam na swoją rękę, nigy nie gotowców
szczególnie polecanych. Ale wiem o czym mówisz..

reni1980
01-08-2013, 13:05
Aniu kozy w nosie nie miałaś :lol2:

Reńka a o mnie to myślisz że inaczej powiesz? :D

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

mówisz?

mój mąż mi tak powtarza, byłam ze znajomymi na łikendzie w zakopanem, mieli dość szukając noclegu z biała pościelą i knajpy z białym obrusem:lol2::lol2::lol2::lol2:

ivy17
01-08-2013, 13:11
liczy się efekt nie kasa, ale przyznasz, ze mając taki budżet jak ty można zrobić totalną wiochę

a twoje panele to jedne z najładniejszych nowoczesnych desek

kurdę teraz boję sie o swoje wybory :P:P:P

reni1980
01-08-2013, 13:13
kurdę teraz boję sie o swoje wybory :P:P:P

hmm,ja szczerze odpowiem:d

Venus_m
01-08-2013, 13:16
a ja wczoraj widziałam ładną lampę do gościnnego ale kosztowała 400 zł :sick: a ja mam z ikea za 80 :D

ivy17
01-08-2013, 13:21
hmm,ja szczerze odpowiem:d

licz na to :yes: u mnie będzie wresja budżetowa - jest ile jest kasy i musi starczyć. Jednak jestemz tych osób ze wole nie wiemć niż miec zamiennik który mi sie nie podoba...wiec pewnie jakiś czas potrwa dopieszczanie detalami :cool:

zizi1978
01-08-2013, 13:27
dziewczyny potrzebuje rady w sprawie jadalni... chciałabym, za zgoda Justyny oczywiście, wrzucić zdjęcia i zebyście szepneły słowo w sprawie bufetu/komody...............

zizi1978
01-08-2013, 13:34
Justyna mogę na minute wrzucić zdjęcia...?plisssssss

reni1980
01-08-2013, 13:59
zizi venus gdzieś uciekła ale pewno mozesz:)

GUMISIOWA
01-08-2013, 14:08
Kaca mam MEGA:(po nocnej lasanii jeszcze nic do teraz nie zjadlam:yes: ALE FAJNIE BYLO SIĘ U CIEBIE ZŁOTAC:lol2::lol2::lol2::hug:
Dzis mam ważne spotkanie z Niemcami i z tym kacem nie wiem jak będę spikac:(:(:(:(:(
BUZKA DLA WSZYSTKICH

Magda_lena85
01-08-2013, 14:11
ooo a co z Ciebie taki poliglota Gumiśka?
czym Ty się zawodowo zajmowac będzięsz jak można uchylić rąbka tajemnicy;)

zizi1978
01-08-2013, 14:19
Reni na Twoja odpowiedzialność wrzucam na chwilę:) Nie zwracamy uwagi na zasłony i firanki - są tymczasowe:) na której ścianie postawić komodę, vis a vis drzwi, czy na tej z drzwiami....?
203867
203868

zizi1978
01-08-2013, 14:22
i teraz kolejna rzecz: czy będzie tu pasował bufet nowoczesny np taki:
http://www.homplex.pl/produkty/produkt-klose-kredens-amber-5922-02-186876.htm
http://profap.com/Details/Design-komoda-DK0316.html?_____catid=12&aa=86
czy raczej coś w stylu glamour? radźcie plis:(

ivy17
01-08-2013, 14:23
a jaka komoda ?? nie będzie tam ciasno ?

zizi1978
01-08-2013, 14:26
a jaka komoda ?? nie będzie tam ciasno ?

szukam czegoś maksymalnie do 40 cm głębokości

zizi1978
01-08-2013, 14:29
ciasno pewnie będzie, wtedy trochę stół przesunę, nie będzie stał najwyżej centralnie na środku. Komoda musi być bo mam dość noszenia talerzy i innych pierdół z kuchni.....a tak będę w niej to wszystko trzymała

Venus_m
01-08-2013, 14:39
Zizi ale mnie wkur**** :mad:

Pytasz się cholero czy możesz wrzucić? JAK ŚMIESZ SIĘ PYTAM? :mad: Key Largo przede mną chowałaś, jak mogłaś :cry: :popcorn: zaraz rozkminię :hug:

Venus_m
01-08-2013, 14:42
Ja bym na ścianę z drzwiami dała :yes: teraz patrząc widzisz najpiękniejsze krzesła na świecie, a jak usiądziesz w jadalni to będzie piękna inna perspektywa :yes:

reni1980
01-08-2013, 14:42
bufet na ścianie gdzie drzwi, bufety wklejone bardzo ładne, ale drogie, moim zdaniem bąda pasować ale takie glamour tez

Venus_m
01-08-2013, 14:43
Zizi nie wolałabyś tam czegoś bardziej antycznego? :rolleyes:

Venus_m
01-08-2013, 14:44
w ogóle to mi tam tapety brakuje i lustra śłońca O! :wtf:

zizi1978
01-08-2013, 14:45
Justyna ja tez jestem za tym żeby upchnąć mebel na ścianie z drzwiami:) ale w jakim stylu ma być komoda? głupieje już do reszty.... do dziś byłam przekonana że ma być posty i nowoczesny, ale kolega z pracy stwierdził,że jakiś stylowy będzie tez pasował:sick:

zizi1978
01-08-2013, 14:46
lustro zawiśnie jak będzie komoda:) pokój jest słoneczny, ale pstrykałam fotki rano i bez lampy:mad: a może na tej ścianie viv a vis drzwi pierdyknąć tapetę???

Venus_m
01-08-2013, 14:47
nie widzisz tam nic stajlisz? jeżeli nie to dawaj prosty biały i do tego lustro słońce :yes:

Venus_m
01-08-2013, 14:47
możesz dać tapetę :yes: ale stonowaną, krzesła nadal na pierwszym planie :yes:

jakie lustro? :popcorn:

ivy17
01-08-2013, 14:49
dla mnie tez ściana z drzwiami, inaczej bedzie za bardzo "naćkane" patrząc z wejscia...
a czy będzie ci wygodnie wyciągac coś jak goście bedą przy stole siedzieli ??

zizi1978
01-08-2013, 14:50
lustro zapewne od Pani Agnieszki:) Justyna a masz jaki stylowy bufecior w swoich inspiracjach?

Venus_m
01-08-2013, 14:50
pokazałam mężowi Twoją jadalnię mówiąc że w następnym domu te krzesła albo żadne (tia już widzę ponad 1000 za krzesło :D ) a on: nie no, raj dla kotków :lol2:

zizi1978
01-08-2013, 14:50
dla mnie tez ściana z drzwiami, inaczej bedzie za bardzo "naćkane" patrząc z wejscia...
a czy będzie ci wygodnie wyciągac coś jak goście bedą przy stole siedzieli ??

jak przesunę stół będzie ok:yes:

Venus_m
01-08-2013, 14:51
Zizi nie zgadzam się na lustro od Agnieszki :no: spierniczysz. Dawaj lustro słońce, wiesz jakie to? ;) :cool: u Ciebie byłby z nim odlot.

reni1980
01-08-2013, 14:51
ja bym dała, nowoczesny, prosty bufet ale lekki bo miejsca mało a i stół i krzesła raczej cieżkie, może na wzór mojego

zizi1978
01-08-2013, 14:51
możesz dać tapetę :yes: ale stonowaną, krzesła nadal na pierwszym planie :yes:

jakie lustro? :popcorn:
bardzo podoba mi sie takie tapetowanie:
http://www.houzz.com/photos/76169/Upper-East-Side-contemporary-dining-room-new-york

ida2
01-08-2013, 14:51
Też jestem Za ścianą przy drzwiach :yes:
Zizi jakie wymiary ma Twój stół??

Venus_m
01-08-2013, 14:52
Podoba się Tobie lamperia czy treliaż? ;)

zizi1978
01-08-2013, 14:52
Zizi nie zgadzam się na lustro od Agnieszki :no: spierniczysz. Dawaj lustro słońce, wiesz jakie to? ;) :cool: u Ciebie byłby z nim odlot.
a co to za lustro słońce???

zizi1978
01-08-2013, 14:54
Podoba się Tobie lamperia czy treliaż? ;)


:wtf:

zizi1978
01-08-2013, 14:55
Też jestem Za ścianą przy drzwiach :yes:
Zizi jakie wymiary ma Twój stół??
strzelam że 200x90 lub 190x90, jak chcesz dokładne wymiary to podeśle później, jak wróce do domu:)

zizi1978
01-08-2013, 14:58
ja bym dała, nowoczesny, prosty bufet ale lekki bo miejsca mało a i stół i krzesła raczej cieżkie, może na wzór mojego

Reni Twój bufecik piękny:) niech zgadnę z BC?

reni1980
01-08-2013, 15:00
Reni Twój bufecik piękny:) niech zgadnę z BC?

:yes:

ja bym dała napewno cos lekkiego

ida2
01-08-2013, 15:03
strzelam że 200x90 lub 190x90, jak chcesz dokładne wymiary to podeśle później, jak wróce do domu:)

dzięki :) u siebie chciałam też w tych granicach 200x100, ale nie wiem czy mi się zmieści :confused:



a czy będzie ci wygodnie wyciągac coś jak goście bedą przy stole siedzieli ??
zastawę czy sztućce można wyciągnąć zanim goście przyjdą :D

duś
01-08-2013, 15:03
cześć pytle!

zgadzam się, że komoda na ścianie z drzwiami. ta 2 jest śliczna, ale również widziałabym coś bardziej w klimacie krzeseł. delikatna tapeta na ścianie vis-a-vis - oooj tak!

ps. przeszłam się dziś po jarmarku dominikańskim i mam namiary na artystów. stary dał zielone światło na zakup jakiegoś obrazu na moją pustą ścianę i siem dziś naoglądałam, pobrałam wizytówki i zaraz będę googlować :) tylko nie wiem, jaki wymiar.

ps.2. macie pomysł, gdzie mogłam wciasnąć miarkę? jakieś najbardziej absurdalne miejsce... (ostatnio była w koszyku na szczotki, ale pamiętam, że coś w międzyczasie musiałam pomierzyć i nigdzie jej nie ma).

Venus_m
01-08-2013, 15:07
Duś sprawdź lodówkę :yes: ja tam czasem chowam pilota :lol2:

Venus_m
01-08-2013, 15:08
Lustro słońce:

http://www.google.pl/imgres?um=1&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&hl=pl&biw=1173&bih=561&tbm=isch&tbnid=DuEF_IxB0DxWYM:&imgrefurl=http://blockedbydesign.blox.pl/2010/06/Lustro-slonce.html&docid=tpP7Cxbvp0P9NM&imgurl=http://farm3.static.flickr.com/2203/4365485265_faa5661d09.jpg&w=500&h=333&ei=pF36UZzTBsiWO8qVgaAF&zoom=1&ved=1t:3588,r:17,s:0,i:141&iact=rc&page=2&tbnh=173&tbnw=275&start=11&ndsp=15&tx=158&ty=46

http://www.google.pl/imgres?um=1&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&hl=pl&biw=1173&bih=561&tbm=isch&tbnid=m-EJariSPe4W9M:&imgrefurl=http://www.lovingit.pl/tag/lustro-slonce/&docid=zv7ogNky9i0IYM&imgurl=http://www.lovingit.pl/wp-content/uploads/2012/10/herecomesthesun6.jpg5_6.jpg&w=510&h=524&ei=pF36UZzTBsiWO8qVgaAF&zoom=1&ved=1t:3588,r:21,s:0,i:162&iact=rc&page=2&tbnh=181&tbnw=186&start=11&ndsp=15&tx=122&ty=22

http://www.google.pl/imgres?um=1&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&hl=pl&biw=1173&bih=561&tbm=isch&tbnid=pRLBUArbb5wABM:&imgrefurl=http://www.holartstudio.pl/lustra-sunburst-promienie-letniego-slonca/&docid=b0HFZPLJESlIxM&imgurl=http://www.holartstudio.pl/wp-content/uploads2/sunburst-mirror-in-bedroom.jpg&w=563&h=376&ei=pF36UZzTBsiWO8qVgaAF&zoom=1&ved=1t:3588,r:23,s:0,i:168&iact=rc&page=2&tbnh=181&tbnw=274&start=11&ndsp=15&tx=110&ty=59

zizi1978
01-08-2013, 15:09
w takim razie ściana wybrana:cool:

Venus_m
01-08-2013, 15:10
Darling Treliaż to wzór (te esy floresy, bardzo charakterystyczne dla hameryki) a lamperia to te podziały na ścianie w tym wypadku podział z tapetą :yes:

szukając takich tapet wpisujesz trellis wallpaper :yes:

ivy17
01-08-2013, 15:11
zastawę czy sztućce można wyciągnąć zanim goście przyjdą :D

oczywiście, gorzej jak zabraknie łyżeczek :-)

zizi1978
01-08-2013, 15:12
tak myślałam, że masz na myśli to lustro Justyna:) a kolor bufetu? jak biały, to czy nie będzie ginął na tle białej ściany? może jednak w fornirowany dębem (do stołu będzie pasował).....?

zizi1978
01-08-2013, 15:14
Darling Treliaż to wzór (te esy floresy, bardzo charakterystyczne dla hameryki) a lamperia to te podziały na ścianie w tym wypadku podział z tapetą :yes:

szukając takich tapet wpisujesz trellis wallpaper :yes:
w końcu do mnie po polsku piszesz:) podoba mi sie lamperia:) widziałabym tam tapetę w słynną hamerykańskaą koniczynkę, ale nie wiem czy nie będzie za dużo....

narendil
01-08-2013, 15:14
ps.2. macie pomysł, gdzie mogłam wciasnąć miarkę? jakieś najbardziej absurdalne miejsce... (ostatnio była w koszyku na szczotki, ale pamiętam, że coś w międzyczasie musiałam pomierzyć i nigdzie jej nie ma).

Poleciłabym Ci sprawdzić w klockach mojego syna, ale chyba jednak masz ciut za daleko :rotfl:
A w torebce patrzyłaś? Ja niedawno wyciągnęłam ze swojej kombinerki i śrubokręt. I dziwiłam się, dlaczego ona taka ciężka :rolleyes:

Venus_m
01-08-2013, 15:17
ja śmigałam z widelcem i ze słoikiem selera w zalewie :rolleyes: :lol2: zawsze przygotowana jakby się winda zacięła, z głodu nie umrę :lol2: chociaż przykro by mi było że ostatni posiłek bez śmietanki 30% :rotfl:

Koniczynka? niet :no: nie wiżu tam tego, a lustro w lustrzanej ramie będzie tam wyglądać nijako. Jeżeli podoba się Tobie lustro słońce to się nie zastanawiaj, tylko nie kupuj jakiegoś maleństwa 50-60 cm musi mieć minimalnie :yes: lub optymalnie :P

Venus_m
01-08-2013, 15:18
Bufet biały, za dużo drewna nie będzie dobrze wyglądać, no i lustro powinno być ozdobą + dodatki a nie wielki baran bufet.

zizi1978
01-08-2013, 15:22
ja śmigałam z widelcem i ze słoikiem selera w zalewie :rolleyes: :lol2: zawsze przygotowana jakby się winda zacięła, z głodu nie umrę :lol2: chociaż przykro by mi było że ostatni posiłek bez śmietanki 30% :rotfl:

Koniczynka? niet :no: nie wiżu tam tego, a lustro w lustrzanej ramie będzie tam wyglądać nijako. Jeżeli podoba się Tobie lustro słońce to się nie zastanawiaj, tylko nie kupuj jakiegoś maleństwa 50-60 cm musi mieć minimalnie :yes: lub optymalnie :P
najpierw muszę oblukać czy w PL dostanę to lustro:) chyba, że wiesz gdzie można je kupić? w każdym razie najpierw komoda.... Dziewczynki ja muszę uciekać, wyganiają mnie z pracy:lol2: Zajrzę do Was jak wroce do domu. Może którejś przyjdzie do głowy jakiś namiar na lekki nowoczesny bufecik...

reni1980
01-08-2013, 15:22
moim zdaniem też biały

ivy17
01-08-2013, 15:23
Jak dla mnie bufet biały, zeby nie byl na pierwszym planie :cool:

Duś zobacz w szufladzie w kuchni, ze sztuććami...ostatnio tam swoją znalazłam ....

zizi1978
01-08-2013, 15:24
Bufet biały, za dużo drewna nie będzie dobrze wyglądać, no i lustro powinno być ozdobą + dodatki a nie wielki baran bufet.

z domu wkleję zdjęcie bufetu do zatwierdzenia:yes:

zizi1978
01-08-2013, 15:26
http://cokupic.pl/produkt/Komoda-Emiliano-Grande-II-200-cm-czarna-fornir

zizi1978
01-08-2013, 15:27
może być????

reni1980
01-08-2013, 15:31
zizi ładny ale czy on jest lekki?

reni1980
01-08-2013, 15:32
nie przesuniesz szybko takiego klooca aby odkurzyć, najlepiej na nóżkach

reni1980
01-08-2013, 15:35
no ja mam ten

http://www.boconcept.com.pl/bufety.aspx?ID=84188&previmageid=640&imageid=637

jest tez opcja krótszego o 1 część

Venus_m
01-08-2013, 15:41
Fajne Reni to twoje gówienko zawinięte w papierek :rotfl:

Zizi ciężki ten co pokazałaś, ale jak będzie cały biały to ok. Reni przecie jak coś zasłonięte to się nie kurzy to po co przesuwać? :rolleyes:

Venus_m
01-08-2013, 15:41
cholera idę te faktury wystawiać, bo zaraz mi księgowa spuści łomot :lol:

Fra
01-08-2013, 15:43
Hej Dziewczęta:D

Zizi- ja co prawda nie wiem gdzie masz postawić bufet i jaki i czy lustro od p. Agnieszki będzie oki czy lepiej slońce:cool: ale jedno wiem na pewno:yes: masz krzesła na które jestem chora po prostu.. jeśli można zapytać skąd one.. może jakiś okazyjny zakup?:p jeśli możesz skrobnąć mi na priv skąd, po ile itd. będę bardzo wdzięczna:yes:

Venusko-glosik na lazienkę ( wraz z komentarzem ) oddany:D

reni1980
01-08-2013, 15:45
Fajne Reni to twoje gówienko zawinięte w papierek


:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

reni1980
01-08-2013, 15:46
Fajne Reni to twoje gówienko zawinięte w papierek :rotfl:

Zizi ciężki ten co pokazałaś, ale jak będzie cały biały to ok. Reni przecie jak coś zasłonięte to się nie kurzy to po co przesuwać? :rolleyes:

to venus przesuń lodówkę i sprawdź jak tam wygląda pod nią

Venus_m
01-08-2013, 15:48
Franczesko dziękuję :hug:

Fra
01-08-2013, 15:49
zizi- może tu
http://www.bbhome.pl/projekty-wnetrz
coś Cię natchnie- w kilku wnętrzach wykorzystano Twoje krzesła:rolleyes:
osobiści bardzo lubię te projekty:bye:

Venus_m
01-08-2013, 15:49
Reni przy lodówce mam szpary więc się kurzy, ale jak odpinam cokoły to czyściutko więc nie wiem o co cho.

Fra
01-08-2013, 15:50
Franczesko dziękuję :hug:

You welcome :hug:

Venus_m
01-08-2013, 15:51
dobra nie ma mnie :lol2:

ivy17
01-08-2013, 15:56
dobra nie ma mnie :lol2:

pojechała do domu...

ivy17
01-08-2013, 16:01
czy może być jeden kinkiet obok lustra /nie mieszcza się dwa/ czy lepiej "nad" lustrem?? Lustro w wiatrołapie /holu

Venus_m
01-08-2013, 16:02
pokaż :popcorn:

nie w domu, siedzę w pracy do 17.30, muszę kiblować żeby się wyrobić.

Venus_m
01-08-2013, 16:23
i nie zaczęłam jeszcze :rotfl:

Venus_m
01-08-2013, 16:47
no ostatnia i mam spokój....a nie jeszcze muszę aktualizacje wrzucić, cholera :bash:

Venus_m
01-08-2013, 17:16
ale dostałam referencje od kluczowego Klyęta :jawdrop: :wiggle: dot naszej współpracy, nie spodziewałam się, aż się wzruszyłam :D

zizi1978
01-08-2013, 17:25
ale dostałam referencje od kluczowego Klyęta :jawdrop: :wiggle: dot naszej współpracy, nie spodziewałam się, aż się wzruszyłam :D
w takim razie gratulacje:) Justyna pomyśl proszę jeszcze nad tapetą domojej jadalni:)

zizi1978
01-08-2013, 17:27
Fra wysłałam Ci PW w sprawie krzeseł:) Dziewczyny dzięki za wszystkie podpowiedzi:hug:

Venus_m
01-08-2013, 19:11
Zizi ja też poproszę o info :popcorn: bo przeżywam je jak mrówka okres :yes:

w sobotę chyba jadę zamówić tapetę w koniczynkę :wave:

ivy17
01-08-2013, 19:47
ale dostałam referencje od kluczowego Klyęta :jawdrop: :wiggle: dot naszej współpracy, nie spodziewałam się, aż się wzruszyłam :D
Super, gratulacje :) a co dają u Ciebie referencje, dodatkowa premia chociaż :rolleyes::rolleyes: było by na koniczynkę ;)

Magda_lena85
01-08-2013, 19:57
/fotki zaraz usuwam/

Magda_lena85
01-08-2013, 19:58
zaraz mnie zjedzą bo widzę brud na drzwiach :lol2::lol2:

zizi1978
01-08-2013, 20:02
Zizi ja też poproszę o info :popcorn: bo przeżywam je jak mrówka okres :yes:

w sobotę chyba jadę zamówić tapetę w koniczynkę :wave:
Justyna wysłałam info:)

zizi1978
01-08-2013, 20:04
zdolny ten stolarz Magda, nie ma co:) Jak brud? ja nic nie widzę....

ivy17
01-08-2013, 20:18
musze się pochwalić, ucząc się od mistrzyni Venuska :hug: zakupiłam dzisiaj sukienkę w Orsay za ..uwaga 24 zł przecenioną z 189 zł :D:D

Fra
01-08-2013, 20:38
Fra wysłałam Ci PW w sprawie krzeseł:) Dziewczyny dzięki za wszystkie podpowiedzi:hug:

dziękować:hug:

Fra
01-08-2013, 20:39
Magda a mi się Twoje amaranty podobają:D

Venus_m
01-08-2013, 20:42
Ajwi gratulacje :hug:

Magda bardzo ładna balustrada, ale takie drzwi do takich balustrad? :o :jawdrop: :P mnie i tak najbardziej urzekły podkładki :lol:

Magda_lena85
01-08-2013, 20:44
podkładki obowiązkowo mimo, że blat porysowany
ale młody ma etap "Albinos malarzem" więc je po prostu cifem szoruję raz dziennie

noo drzwi i balustrady... :) będą pasować przy tej kombinowanej przeze mnie elewacji:D

dzięki Dziewczyny...amaranty są oczojebiste że głowa mała hahahah - taki lekki powiew kiczu na wakacje

Magda_lena85
01-08-2013, 20:44
widzisz Venus tam u mnie te ghosty czy niet?
ehhh sama nie wiem dalej

Venus_m
01-08-2013, 20:45
zamówiłabym przez neta tapetę, ale wiecie jak to z ustawieniem monitora jest, jeszcze się okaże że zamówię jakiś beż, a ma być w szarościach ;)

Zizi dziękuję :hug: sprzedawcę znam, kupowałam u nich kinkiety :yes:

Premie mamy 2x do roku, pomiędzy niet ;) ale przez pół roku zbieram zasługi :D

Venus_m
01-08-2013, 20:47
Magda ja ghosty zawsze widzę, bo one są po prostu zjawiskowe :yes: nigdy nie są za ciężkie. My mamy 8, w jadalni 6 a 2 pozostałe w sypialni i łazience, są tak ładne że muszą mieć jakąś funkcję :yes: stół jaki chcesz? taki ala manu? bo ja bym tak po skandynawsku to bardziej widziała (chociaż ja mało wiem w tym temacie), na okno to chiba szutersy :yes: :rolleyes:

Jeżeli masz miejsce to stół zrobiłabym na kozłach :yes:

aneta s
01-08-2013, 20:47
Justyś czułam w kościach, że podkładek nie odpuścisz :D:yes::hug: Padłabyś na zawał gdybyś czasem mój stół z cerata widziała:lol2::lol2::lol2:
Venusiątko a skalpel dzisiaj był???

Magda_lena85
01-08-2013, 20:48
e tam ja nawet ich specjalnie do foty nie ściągałam:)

ale jak będzie nowy stół to może i cerata na nim nie raz wylądować - niestety przy dziecku się nie da inaczej

Magda_lena85
01-08-2013, 20:50
szutersy...kozły - weź mów po polsku :)

dla mnie typowo skandynawsko moje marzenie jest u Anety - ale nie mam odwagi aż na takiego coś mimo, że wzdycham do jej galerii nie raz:)

ja jednak chcę isć w stronę tego blogu co wczoraj wklejałam - tak lekko glamour chyba mimo wszystko na dole

edit; tak stół ala manu dębowy pod kolor okien

reni1980
01-08-2013, 20:53
hejka Magda:D

dzięki za fotki, mogę być szczera?

Magda_lena85
01-08-2013, 20:54
musisz nie możesz - ale pamiętaj o cenie:P

Venus_m
01-08-2013, 20:55
Reni siema, masz ochotę na komentarz balustrady-drzwi? :lol2: wiedziałam.

Zaraz pokażę o co kaman.

Magda_lena85
01-08-2013, 20:56
mi się wydaje, że jakości drzwi - bo to, że jedno i drugie to dwie różne bajki to widać

Venus_m
01-08-2013, 20:57
to som szutersy :yes: drogie jak chulira u nas w PL

http://www.google.pl/imgres?um=1&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&hl=pl&biw=1360&bih=600&tbm=isch&tbnid=_FtIXGz36g4z_M:&imgrefurl=http://shutters.woodtechnic.pl/shutters.html&docid=9JMZy_gRuiKuaM&imgurl=http://shutters.woodtechnic.pl/images/shutters/shutters4.jpg&w=1200&h=943&ei=Gq_6UfqKNoSOtQb-24HwDQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:2,s:0,i:90&iact=rc&page=1&tbnh=185&tbnw=231&start=0&ndsp=11&tx=112&ty=82

a stół na kozłach taki:

http://www.google.pl/imgres?um=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&hl=pl&biw=1360&bih=600&tbm=isch&tbnid=IvdnBC3BaXoASM:&imgrefurl=http://www.blog.clusiv.pl/seria-pomysl-na---biuro-w-domu.html&docid=tg0B7DFNiGgPxM&imgurl=http://www.blog.clusiv.pl/uploaded_files/image/biuro_w_domu/9.jpg&w=550&h=668&ei=ga_6UZGsG4e0tAaOiYDYBg&zoom=1&ved=1t:3588,r:0,s:0,i:79&iact=rc&page=1&tbnh=183&tbnw=173&start=0&ndsp=18&tx=134&ty=114

Venus_m
01-08-2013, 20:57
oczywiście poglądowo :P i ghosty :yes:

Magda_lena85
01-08-2013, 20:59
omg super wygląda- jest jedno ALE
kto te szutersy będzie mył? :bash:

hmm kozły ładne - ale jako biurko moim zdaniem - jako stół sobie nie wyobrażam ( chyba mam za małą wyobraźnię)

reni1980
01-08-2013, 20:59
no to walę, kuźwa kto ci te klamki dobrał, przecie one są do drzwi wewnętrznych, mają śruby od zewnątrz na przelot a powinny tylko od wewnątrz, prędzej czy później klamka do wymiany i ta złota wkładka do klucza do srebrnej klamki, no bój się boga

same drzwi bardzo przyzwoite biorąc pod uwagę cenę, no ale nie będę się ślinić i pisać , że dupę urywają


balustrada ok ale dla mnie to raczej tak po góralsku, no nie podoba mi się to falowane łączenie, powinno być na prosto, w podbitce też masz jakieś falowanie?

Venus_m
01-08-2013, 21:00
skalpela nie zrobiłam i nie zrobię, miałam dobre chęci ale zjadłam kopytka ze skwarkami z boczku i same rozumiecie :rotfl:

Venus_m
01-08-2013, 21:01
Reńka :rotfl: :rotfl:

Magda_lena85
01-08-2013, 21:01
klamka jest wewnętrza jak piszesz - do wymiany o tym wiem :)

tak na podbitce są też falowania - identyczne jak na bokach balustrad - inaczej byłoby na prosto.

aneta s
01-08-2013, 21:04
skalpela nie zrobiłam i nie zrobię, miałam dobre chęci ale zjadłam kopytka ze skwarkami z boczku i same rozumiecie :rotfl:
no tak :lol2::lol2::lol2: to chociaż bądz dla Męża miła dziś wieczorem:cool:

reni1980
01-08-2013, 21:04
a myślisz ze klamkę tak łatwo wymienić? no niestety, jak u dołu wymienisz bo śruby się zgodzą to u góry nie , bo śruby są po boku, poza tym klamka dolna to nie ten komplet co górna tarczka

aneta s
01-08-2013, 21:05
klamka jest wewnętrza jak piszesz - do wymiany o tym wiem :)

tak na podbitce są też falowania - identyczne jak na bokach balustrad - inaczej byłoby na prosto.
Magda według mnie im prościej tym lepiej:yes: ale to Wam ma się podobać, a jaka ma być ta elewacja bo zaintrygowana jestem...

Venus_m
01-08-2013, 21:05
Anetka no jak będzie dla mnie miły to może mu chuchnę na dobranoc :P

reni1980
01-08-2013, 21:06
Reńka :rotfl: :rotfl:

użyj słów

Magda_lena85
01-08-2013, 21:06
myślę, że tak łatwo nawet mnie nie dołuj, że nie - a jak nie to drzwi wymienię i nie będzie trzeba szyb pucować;)

a na zamówienie nie da rady kupić coś co by mi już pod te dziury co mam pasowało?

Aneta - zwykła biała a podmurówka ( nie wiem czy tak się to nazywa...to na dole ) z kamienia naturalnego ciętego(szarego) ale płot ma być drewniany 180 cm wysoki, w poprzek jak balustrada co by przysłonić sąsiadów ( bez fal haha)

reni1980
01-08-2013, 21:09
myślę, że tak łatwo nawet mnie nie dołuj, że nie - a jak nie to drzwi wymienię i nie będzie trzeba szyb pucować;)

a na zamówienie nie da rady kupić coś co by mi już pod te dziury co mam pasowało?

no niestety, każda klamka ma inaczej śruby i u góry się okaże , ze trzeba będzie wywiercić nowe dziury a nowa tarczka nie zakryje starych, Magda kto ci te klamki dobrał?

reni1980
01-08-2013, 21:10
ech no jak na balkonie fale i podbitce to na ogrodzeniu też muszą być:D

Magda_lena85
01-08-2013, 21:11
one nie są na stałe bo na zewnątrz nic nie ruszaliśmy one są tylko po to by zamknąc i otworzyć drzwi - kupione zaraz po montowaniu drzwi
ale jestem w szoku - że taki problem może być z wymianą na zewnętrzne :jawdrop::jawdrop::jawdrop:
dosłownie wierzyć mi się nie chce że mi stolarz nie powiedział, że później coś może nie pasować


Reni - uwierz mi podbitki nei zmienię - ale jak zrobi się płot na prosto to fale z balkonu wywalić to nie problem bo pod nią są słupki na prosto.

london23
01-08-2013, 21:15
Heloł

Magda mi się drzwi podobają,Reni Ty budowlaniec??,w życiu bym nie z kojarzyła ,że to klamka do środka dla mnie jeden pies ma mi się podobac:DDobrze że jeszcze nie kupiłam do mnie,wiem o co pytac:yes::D

Magda_lena85
01-08-2013, 21:16
Reni chyba top handlowiec ;)

ja o rożnicy w zew i wew wiedzialam tzn że jedne do tego drugie do tego - ale w życiu nie wiedziałam, że śruby mogą nie pasować.
Chyba nie zasnę :eek:

reni1980
01-08-2013, 21:16
magda ja zmieniałam klamke w swojej dolnej łazience, szukałam tarczki o takim samym rozmiarze i delikatnie widać że była inna tarczka wcześniej:(

co to znaczy na zewnątrz nic nie robiliśmy, kto montował klamkę-Ty? bo musza być dziury po obydwu stronach bo jak się niby trzyma?


balustrady zrób na prosto, bo się rzucają w oczy, podbitkę trzeba dojrzeć

Magda_lena85
01-08-2013, 21:18
w sensie na zewnątrz elewacji - klamki są na śrubach... bo tymczasowe, które po Twoim oświeceniu mnie moga się okazać najgorszą albo najkosztowniejszą tymczasówką.

klamkę montował stolarz jak wstawiał drzwi - a ja kupiłam po prostu pierwszą lepszą żeby szło zamykać i otwierać...a tu takie jaja wyszły

Ale dziękuje Ci bardzo za oświecenie :hug:- już dzowniłam do męża powiedzieć i on też w szoku - że z klamką zewnętrzną będą problemy

reni1980
01-08-2013, 21:18
wiecie dlaczego ludzie kupują klamkę do wew bo kosztuje 50 zł a ta do zew 300 zł


a inni takie maja bo tam gdzie kupili drzwi to fachman oszukał, dał tanie, klamka jak klamka

Magda_lena85
01-08-2013, 21:21
różnica taka, że widzisz ta tymczasówka już zaszła - robią się plamy od deszczu.

Mam nadzieję, że znajdę coś pasującego - choćby na zamówienie robić

Magda_lena85
01-08-2013, 21:22
powiedz mi Reni jeszcze jedno - a nie da rady wymyśleć coś w rodzaju pochwytu z zewnątrz? tak co by zamaskowało dwie dziury?

reni1980
01-08-2013, 21:23
no to stolarza bym huknęła, skoro nie powiedział babo coś ty kupiła

magda link do dobrej klamki zew

203937

to jest komplet, tarczka górna jest węższa od twojej, na moje oko nie spasuje w stare śruby

Magda_lena85
01-08-2013, 21:24
daj nazwę firmy

reni1980
01-08-2013, 21:25
powiedz mi Reni jeszcze jedno - a nie da rady wymyśleć coś w rodzaju pochwytu z zewnątrz? tak co by zamaskowało dwie dziury?

no ale jak one sa przy zamku, chcesz się wwiercić w zamek, tarczka gorna musi być

reni1980
01-08-2013, 21:26
daj nazwę firmy

axa

reni1980
01-08-2013, 21:27
różnica taka, że widzisz ta tymczasówka już zaszła - robią się plamy od deszczu.

Mam nadzieję, że znajdę coś pasującego - choćby na zamówienie robić

nie ma szans aby taka klamka była odporna na deszcz i mróz

Magda_lena85
01-08-2013, 21:27
hmmm

a może jak klamka przypasuje to już tarczkę by dorobił "ktoś" na zamówieni - tylko pewnie jak to nie będzie producent to się będzie różniła.
Musiałabym sćiągnąć stare i dać wymiary i liczyć, że któryś z producentów robi na zamówienie :bash:

Magda_lena85
01-08-2013, 21:30
dzięki Reni -napiszę do nich maila jutro albo zadzwonię - może mają coś większego niż już mam i zakryje :bash:

300 zł to nie majątek - tym bardziej, że wymienić trzeba

reni1980
01-08-2013, 21:30
Magda ja ci wyślę klamkę i tarczkę, odkręcisz swoją i zobaczysz, jak spasuje to dasz jak nie to odeślesz

reni1980
01-08-2013, 21:31
magda sprawdz wymiary tarczek, proponowana przezemnie to tarczka axa a ta którą ty masz to tarczka z nometu do klamki tom

london23
01-08-2013, 21:33
Dobra Reni a wkładki zamka nie mają wpływu na klamke,bo w tych moich mam mieć zamki,a dokupic mam klamke:confused:

Magda_lena85
01-08-2013, 21:33
a w kolorze masz podpasującym? :lol2: odkupię jak się nada

teraz widzę na tej ich stronie o różnicy tej najważniejszej http://www.axa-mag.com.pl/news/roznice.pdf

Magda_lena85
01-08-2013, 21:34
wymiary tarczek?

czekaj ja Ci je centymetrem jutro rano zmierzę ile mają dokładnie... bo ja się na tym kompletnie nie znam.

reni1980
01-08-2013, 21:35
mnie nie mierz bo ja wiem ile mają, zmierz dla siebie:lol2::lol2:

Magda_lena85
01-08-2013, 21:36
hahaha się dogadałyśmy :)

jak wiesz i masz podpasującą to jestem chętna na kupno

reni1980
01-08-2013, 21:37
kolor sobie wybierz, ja ci sprzedam nową:yes:

proponuję tą prestige, kolor sobie wybierz ja mam F9

Magda_lena85
01-08-2013, 21:40
kolor sobie wybierz, ja ci sprzedam nową:yes:

proponuję tą prestige, kolor sobie wybierz ja mam F9

zamków nie muszę wymieniać?

reni1980
01-08-2013, 21:42
nie, zamków nie, nawet się nie da, możesz zmienić wkładki na antywłamaniowe ale musisz znać rozmiar wkładki, to ta co się klucz wkłada, zamek to coś co jest w drzwiach:)

reni1980
01-08-2013, 21:43
rozmiar wkładki uzależniony od grubości drzwi

Magda_lena85
01-08-2013, 21:45
eee to ja chcę opcje jak najmniej wymienić - czyli tylko klamki

toż będę miała prezent na urodzin chyba - nowe klamki zamiast szmatki :D

reni1980
01-08-2013, 21:52
dobra ja spadam:bye::bye::bye::bye::bye:

do jutra:bye::bye:

Magda_lena85
01-08-2013, 21:54
no do jutra - na prv mi pisz co i jak z klamką jutro :)

london23
01-08-2013, 21:54
:bye:

anakris
01-08-2013, 23:12
Dziefczynki śpicie? a ja potrzebuję porady budowlanej, no dobra wnętrzarskiej;)

Kcem zamówić konsolkę do wiatrołapu /patrząc na zdjęcie po prawej stronie, lustro prawie na całą ścianę i przy nim stojąca konsola w chromie z szklanym blatem/ i nie wiem jaki wymiar, planuję taką żeby nie zachodziła na drzwi z dwoma doświetlami /szyby są transparentne, nie lustrzane/ i co lepiej żeby była wąska tzn. wymiarowo szeroka 30cm, długa 110/120cm, i wysoka 80cm, i wtedy nie będzie zachodzić na to doświetlenie drzwi, czy lepiej zrobić szerszą na 40cm ale będzie zachodzić na drzwi, pliss poradźcie, bo muszę zamawiać pilnie:wiggle:

anakris
01-08-2013, 23:15
203962

wiem, że słabo widać może coś jutro pyknę;)

anakris
01-08-2013, 23:37
a dam jeszcze jedno203974

london23
02-08-2013, 08:32
Heloł :bye:
Anakris jeżeli konsolka ma być dla ozdoby i na niezbędne rzeczy (klucze itd..) to ja stawiam na 30cm ładniej będzie wyglądała i nie będzie odstawała od futryny:yes::yes:

Venus_m
02-08-2013, 08:38
Hej :)

Ana 30 cm :yes: widzę że też zamawiasz :popcorn:

anakris
02-08-2013, 08:39
Hej London no ja tez tak mysle tylko teraz szerokosc, cała wnęka ma 153cm, konsolę zrobić na 110 czy 120cm

anakris
02-08-2013, 08:41
Hej Justyna no mam taki zamiar, ale jaką szerokość

anakris
02-08-2013, 08:47
Justyna a dasz jeszcze raz zdjęcie tej Twojej konsolki bo nie mogę znaleźć

london23
02-08-2013, 09:01
Chyba na 110cm lepiej będzie można ją wypośrodkowac:yes:

reni1980
02-08-2013, 09:24
helloł:bye:

zizi1978
02-08-2013, 09:34
hejka:bye:

anakris
02-08-2013, 09:35
No sama nie wiem czy dać 120 i wtedy po bokach będzie po 15cm luzu, czy 110 i po 20cm luzu po bokach, hmm:confused:
co radzicie?

reni1980
02-08-2013, 09:36
Magda sprawdziłam wymiary tarczek, powinno zakryć tak na styk, ale głowy nie dam sobie uciąć

reni1980
02-08-2013, 09:36
No sama nie wiem czy dać 120 i wtedy po bokach będzie po 15cm luzu, czy 110 i po 20cm luzu po bokach, hmm:confused:
co radzicie?

ana a ma to jakieś znaczenie?

zizi1978
02-08-2013, 09:37
No sama nie wiem czy dać 120 i wtedy po bokach będzie po 15cm luzu, czy 110 i po 20cm luzu po bokach, hmm:confused:
co radzicie?

ja bym kupiła 110:)

london23
02-08-2013, 09:40
110cm:yes: ale najpewniej wypowie się Ven bo ma obycie z konsolkami:yes:

reni1980
02-08-2013, 09:42
110cm:yes:

opowiadaj jak w ikei

london23
02-08-2013, 09:45
Zmęczyłam się :yes::D

narendil
02-08-2013, 09:46
london, ale to takie miłe zmęczenie spowodowane ładowaniem koszyka?

Magda_lena85
02-08-2013, 09:46
Hejka

Reni - ok przeżyje jak nie zakryje mi milimetr czy dwa - grunt żeby to już porządnie wyglądało, a stolarzowi i tak ptaka naciągnę jak go spotkam :bash:

London - mów co w ikea kupiłaś

reni1980
02-08-2013, 09:47
london bo cię kopnę w tyłek

london23
02-08-2013, 09:47
Oczywiście do wyceny kuchni nawet się nie dopchałam :mad:,ale sama wstępnie sobie przeliczyłam i wyszło około 3tyś (6szafek :sick:,ale więcej nie zmieszczę) kupiłam lil x 5 , viviany do młodego czarne i czarną lampę (ma być jak u BATMANA) pokrycie na ektoperka , ramki ,ramy i lampiony spłukałam sie:D jednym slowem

reni1980
02-08-2013, 09:48
Hejka

Reni - ok przeżyje jak nie zakryje mi milimetr czy dwa - grunt żeby to już porządnie wyglądało, a stolarzowi i tak ptaka naciągnę jak go spotkam :bash:

London - mów co w ikea kupiłaś

może on myślał, ze docelowa? ale w końcu jest od tego aby doradzić

reni1980
02-08-2013, 09:49
Oczywiście do wyceny kuchni nawet się nie dopchałam :mad:,ale sama wstępnie sobie przeliczyłam i wyszło około 3tyś (6szafek :sick:,ale więcej nie zmieszczę) kupiłam lil x 5 , viviany do młodego czarne i czarną lampę (ma być jak u BATMANA) pokrycie na ektoperka , ramki ,ramy i lampiony spłukałam sie:D jednym slowem

to teraz sobie wyobraź co tam sie dzieje w sobotę albo niedzielę, no zakupy udane to poprosze o uśmiech

london23
02-08-2013, 09:52
:lol::lol:

Magda_lena85
02-08-2013, 09:53
London jak chcesz dam Ci namiary na kuzyna co robi kuchnie - min. dla tej firmy z Wrocławia robi
http://www.helianthus-kuchnie.pl/

moją robił też

reni1980
02-08-2013, 09:54
od razu lepiej

london23
02-08-2013, 09:54
Fajne świeczniki maja srebene ,a i komoda HEMNES fajnie przeceniona z 799zł na 499zł,chciałam przygarnąć do młodego :confused:

reni1980
02-08-2013, 09:56
London jak chcesz dam Ci namiary na kuzyna co robi kuchnie - min. dla tej firmy z Wrocławia robi
http://www.helianthus-kuchnie.pl/

moją robił też

kurcze ja nigdy juz niezaufam stolarzowi, moja kuchnia z mieszkania śniła mi się 8 lat i tyle samo razy pukałam sie w głowę , że wszystko zapłaciłam:bash::bash::bash::bash::bash::bash::b ash::bash::bash::bash::bash:

reni1980
02-08-2013, 09:56
Fajne świeczniki maja srebene ,a i komoda HEMNES fajnie przeceniona z 799zł na 499zł,chciałam przygarnąć do młodego :confused:

który kolor, ja w zeszłym roku kupiłam z 799 na 399

london23
02-08-2013, 09:57
To ile :confused: zabij mnie :P