PDA

Zobacz pełną wersję : suszarka ogrodowa-jaką kupić?



Zołza
29-05-2010, 16:27
Witam

jak w temacie, macie jakieś doświadczenia , sprawdzone modele,

podobają mi się te czteroramienne ale te, które widziałam w markecie brico-marche były kiepskiej jakości

z góry dzięki

atom_28
30-05-2010, 17:05
Witam

jak w temacie, macie jakieś doświadczenia , sprawdzone modele,

podobają mi się te czteroramienne ale te, które widziałam w markecie brico-marche były kiepskiej jakości

z góry dzięki


Hehe pamietam z młodosci że najlepsze rozwiazanie było rozwieszenie sznurka między lipą a jabłonią ;)
Pozdrawiam

ALA MAJ
30-05-2010, 19:29
mi mężuś zrobił suszarkę własnoręcznie ,taką właśnie czteroramienną,co prawda nie da jej się tak złożyć jak tych ze sklepu,ale jest super ,służy już chyba 5 -ty rok.

agnieszkakusi
30-05-2010, 21:01
ja mam leifhaita rozkładaną jak parasol. Jest rewelacyjna i bardzo pojemna.

JoShi
30-05-2010, 21:48
Najlepiej żadną. To wątpliwa ozdoba, no chyba, że masz bardzo duży ogród i możesz taki sprzęt skutecznie zakamuflować.

mynia_pynia
31-05-2010, 13:28
Będę miała rozkładaną taką jaką można rozłożyć na balkonie w bloku.
Jak będę miała wenę to zrobię taką na stałe w ogrodzie - prostokątną.
A odnośnie wątpliwej ozdoby w ogrodzie to jakoś bardziej mnie przekonuje pachnące świeżym powietrzem pranie
i brak dodatkowych opłat za suszarkę, a co za tym idzie bycie bliżej natury, niż co ma do powiedzenia sąsiad w slipach, biegający z kosiarką.

agnieszkakusi
31-05-2010, 20:47
ja mam taką http://www.allegro.pl/item1045996080_suszarka_ogrodowa_linomatic_s_400_l eifheit_h.html
i nie jest wątpliwą ozdobą;) Po wysuszeniu prania wyciągam ją i chowam do kotłowni. W ziemi zostaje zamontowana na stałe rurka, w którą suszarka jest wkladana.

martadela
31-05-2010, 21:12
ja mam taką http://www.allegro.pl/item1045996080_suszarka_ogrodowa_linomatic_s_400_l eifheit_h.html
i nie jest wątpliwą ozdobą;) Po wysuszeniu prania wyciągam ją i chowam do kotłowni. W ziemi zostaje zamontowana na stałe rurka, w którą suszarka jest wkladana.

Mam taką samą - jest świetna. Nie wiem czy szpeci bo jest za drzewami :)

JoShi
31-05-2010, 23:28
ja mam taką http://www.allegro.pl/item1045996080_suszarka_ogrodowa_linomatic_s_400_l eifheit_h.html
i nie jest wątpliwą ozdobą;) Po wysuszeniu prania wyciągam ją i chowam do kotłowni. W ziemi zostaje zamontowana na stałe rurka, w którą suszarka jest wkladana.

To ja wole zwykłe rozstawiane. Przynajmniej są niskie, łatwiej je zakamuflować a i tak muszę nosić. No i gacie nie powiewają jak na maszcie.

agnieszkakusi
01-06-2010, 09:43
JoShi, ja mam już to opatentowane:) Gacie wieszam od środka, na zewnątrz same lepsze rzeczy;) Ale na serio, bardzo ją polecam

NOTO
01-06-2010, 12:23
To ja wole zwykłe rozstawiane. Przynajmniej są niskie, łatwiej je zakamuflować a i tak muszę nosić. No i gacie nie powiewają jak na maszcie.

Jako facet :) też wolę takie zwykłe rozstawiane. Jak jest ciepło to w ogrodzie jak pada to w pokoju ...

jaki
01-06-2010, 13:26
tylko jest jeden kłopot z tymi rozstawianymi, jak wieje to suszarka się "obala'

agnieszkakusi
01-06-2010, 16:27
NOTO, ja uparłam się na pralnię z suszarnią po to właśnie, żeby nie rozstawiać suszarek po pokojach. Też sprawdzona i godna polecenia.

JoShi
01-06-2010, 23:24
tylko jest jeden kłopot z tymi rozstawianymi, jak wieje to suszarka się "obala'

To trzeba mieć dyżurne kamyki do obciążania nóg, albo kotwy do przygwożdżenia na trawniku.



NOTO, ja uparłam się na pralnię z suszarnią po to właśnie, żeby nie rozstawiać suszarek po pokojach. Też sprawdzona i godna polecenia.
Tylko, że nie ma nic przyjemniejszego niż pościel wysuszona na świeżym powietrzu.

NOTO
02-06-2010, 07:01
U mnie w pralni jest wiele środków do sprzątania i nie tylko. Zapachów mnóstwo. Dlatego pokoje są lepsze. Szczególnie ten który jest koło garderoby.

agnieszkakusi
02-06-2010, 08:51
JoShi, my też uwielbiamy pościel z dworu

JoShi
02-06-2010, 09:32
No i właśnie po to mam balkon. Kołdry będę wietrzyć :P

Zołza
02-06-2010, 11:00
dziękuję za opinie i dobre rady

wiem że suszarka to wątpliwa ozdoba ale u mnie wieje to myślałam o czymś na stałe

a tą o której myślę to można sciagnąć jak parasol i spoko

ale podoba mi się też pomysł tej chowanej do kotłowni

no cóż gdzieś trzeba wywietrzyć pościel, wysuszyć pranie, a latem w domu to jakoś mi tak kiepsko schnie, zwłaszcza jak na zewnątrz tylko 15 stopni,

pozdrawiam

popcarol
02-06-2010, 12:11
Mam pralnie na pietrze, obok goscinna sypialnie z balkonem. Na balkonie zamierzam rozstawiac zwykla suszarke prostokatna. Gaci widac nie bedzie (balkon od pol i lasow, plus drewniane kamuflujace barierki), na powietrzu schlo bedzie, po schodach z mokrym praniem latac nie bede. W razie deszczu suszarka w goscinnej sypialni wyladuje. Pralnia troche za mala - po rozstawieniu suszarki prawie miejsca nie zostaje. Mam nadzieje bedzie ok :)

wierzba75
04-04-2013, 13:27
Ma ktoś jakieś nowe spostrzeżenia co do suszarek ogrodowych, sprawdzają się te typu parasol ? W oczekiwaniu na wiosnę zgłębiam ten temat celem zakupu :-)

wierzba75
11-04-2013, 13:14
Wybór padł na suszarkę Vileda Viva Air, najbardziej renomowana firma.
Z tego co czytałem suszarki ogrodowe mają czasami tendencje do psucia się.
Zakupu dokonałem w sklepie firmowym Vileda www.sklep.vileda.pl/produkt/viva_air_complete.php
Dzięki czemu jak by coś się popsuło łatwo będzie skorzystać z 2 letniej gwarancji