PDA

Zobacz pełną wersję : Narzędzia ogrodowe ACTIVE



Jaś & Małgosia
12-06-2010, 19:43
Ostatnio szukam kosy spalinowej i trafiłem w pobliskim sklepie na Włoską firmę ACTIVE. Po przeczytaniu kilku ulotek i strony importera
( http://www.radner.pl/ACTIVE.php ) oraz po wysłuchaniu pochwał sprzętu wygłaszanych przez sprzedawcę, przyznam szczerze, że reklama do mnie przemówiła. Spodobała mi się wielofunkcyjność kosy do której można podłączyć np. nożyce do żywopłotu, dmuchawę czy prowadnicę do przycinania gałęzi bez potrzeby biegania po ogrodzie z drabiną. Jednak przed wydaniem pieniędzy, gdyż w reklamy do końca nie wierzę a sprzedawcom ani tyle, chciałbym poznać opinie kogoś kto używa narzędzi tej firmy. Może ktoś podpowie czy warto wydać pieniadze za kosę ACTIVE a jeżeli tak to za który model (interesują mnie silniki od 2 KM)??? Czy narzędzia tej firmy aby nie są awaryjne i czy się sprawdzają w codziennym użytkowaniu. Mogę tylko dodać, że serwis mam na miejscu więc z tym nie ma problemu.
Pozdrawiam

Qba396
12-08-2010, 20:49
Witam
Posiadam kosę active 4.0 o mocy 2.3 KM od ok 8 lat i mogę powiedziec że ta kosa jest bardzo dobra. Kosa ani raz nie była w naprawie, oprócz regulacji gaźnika więc naprawdę jest nie awaryjna. Nadaje się ona do koszenia małych jak i dużych traw. Szczerze polecam tę kosę. Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.

perm
13-08-2010, 07:41
Najvardziej podoba mi się glebogryzarka na tym długim patyku. Chciałbym to to zobaczyć w akcji :)