PDA

Zobacz pełną wersję : Położenie styropianu-cennik rozsądny czy nie?



KsiazeWitold
23-08-2010, 22:13
Witam serdecznie,
Dostałem od firmy, która wykonuje u mnie remont dodatkowy kosztorys składający się z następujących pozycji:

1.Docieplenie styropianem ścianki kolankowej o wym. 70cm x 28mb = 19.60m2.....................490,00zł

2.Styropian 10cm na docieplenie, pianka............................................ ................................................62 4,00zł

Razem:............................................ .................................................. .................................................. ........1114,00zł netto

Łącznie robocizna + materiał + VAT:.............................................. .................................................. ......1191,00zł brutto

Chciałbym się dowiedzieć czy ceny materiału oraz robocizny są rozsądne czy nie?
Dodam tylko, że praca jest wykonywana na terenie Warszawy.

KsiazeWitold
24-08-2010, 12:02
Powód jest taki, że mam wymieniany dach z dachówki na blachę ponieważ dachówka okazała się za ciężka do ziemi występującej na tym obszarze i dom osiadał. Fachowcy stwierdzili że pod podbitką mur nie był wcześniej zaizolowany. Chodzi o położenie izolację tego paska, który znajduje się pod podbitką.

leszeq
24-08-2010, 19:33
Moim zdaniem cena jest rozsądna, tylko pozostaje pytanie - co z podbitką? Rozebranie i ponowne jej zamontowanie też kosztuje...

Sławek...
24-08-2010, 20:53
..trochę drogi ten styropian..... ze złota zrobiony?