PDA

Zobacz pełną wersję : Drogie Forumowiczki może macie sadzonki



komar
15-09-2010, 11:03
mam pustynię ba ogromną Saharę i jeśli drogie forumowiczki robicie porządki i macie zbędne roślinki ,takie ,które rozdzielacie i wyrzucacie to z miłą chęcia je przyjmę oczywiscie zwróce koszty wysyłki .Marzy mi się ładny ogródek na mojej pustyni a na razie brak funduszy .Może rozrosły sie Wam jakies wieloletnie roslinki ,ziółka czy inne ? Obiecuję porobić potem zdjęcia i jak mi ktoś pomoze to powrzucam potem fotki .Moim marzeniem jest mieć taki ogródek nie nowoczesny typu przystrzyzony trawnik i nic więcej ale taki z róznymi kolorowymi kwiatkami i ziołami typu wiejskiego otoczony małym drewnianym płotkiem.Póki co mam twardą zbita ziemie na dodatek piasek i perz .Chętne forumowiczki -ogrodniczki poproszę o odpisanie tutaj albo na pw .

jaki
15-09-2010, 11:33
Dobrze byłoby gdybyś mieszkała w pobliżu mnie, a tak to nie mam doświadczenia w wysyłaniu pocztą roślinek i w tym jest problem. Może podaj w jakiej okolicy masz ogród i osoby mieszkające w pobliżu na pewno Ciebie obdarują

komar
05-10-2010, 17:25
Oj ogród w moim przypadku to wielkie słowo ja mieszkam koło Budzynia ,pobudowaliśmy się na szczerym polu i chyba ciężko mi będzie kogoś tu znależć tzn z tych okolic. A napisz mi na pw skąd jestes ?

ANNNJA
06-10-2010, 12:02
mam dużo sadzonek zółtej rudbeki- wieloletnie,