PDA

Zobacz pełną wersję : Vesila - trochę klasyki na przedmieściu



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

editg
02-07-2012, 21:48
:( pokazesz???

sorry, juz widze ;) ciagle sie motam, ze u Ciebie osobno dziennik ;)

vesila
02-07-2012, 22:06
Editg
porażka kolorystyczna, no nie :confused:

karolek59
02-07-2012, 22:22
:(:(:(:(
Jest stół i krzesła, ale kolor zabielany to porażka, wygląda nijak :sick:
blat stołu też nie pasuje do kuchni
wtopa totalna:bash:


Chyba czeka mnie malowanie krzeseł i nóg stołu na biały-kryjący, ale co z blatem zrobić? nie mam pojęcia:roll:

Kurcze Vesi
a co Cię podkusiło żeby wziąć ten pobielany kolor?
bo on sam w sobie jest oki ale gryzie mi sie z kolorem twoje kuchni to już lepiej wyglądał ten a allegro
Ja przemalowałabym nogi a blat zostaw

vesila
02-07-2012, 22:35
Kurcze Vesi
a co Cię podkusiło żeby wziąć ten pobielany kolor?
bo nie mieli w ofercie białego, tylko taki właśnie zabielany...
łoj masakra :bash:

karolek59
02-07-2012, 22:47
bo nie mieli w ofercie białego, tylko taki właśnie zabielany...
łoj masakra :bash:

rozumiem
wiesz zdjęcia czasem przekłamują może w realu lepiej to wygląda?

a jeśli nie to sama przemalujesz
ja też na dniach zamierzam przemalować fotel bujany z ciemnego na biały to będziemy się wspierać:yes:

nie smutaj sie :hug::hug::hug:
bo ot nie jest jakiś straszny problem wszystko da sie naprawić

Drop_Inn
02-07-2012, 22:53
Vesi, będzie jeszcze jakieś foto krzeseł i stołu? Nie zdążyłam oblookać, a ciekawa jestem strasznie jak wyszło.

vesila
02-07-2012, 23:00
Jutro ma być Rysiek z moimi drzwiami przesuwnymi, to spytam sie go ile by wziął za pomalowanie pistoletem nóg i krzeseł na biało, boje sie że smugi jakieś mi wyjdą jak zacznę sama malować pędzlem...ale jak zaśpiewa sobie więcej niż 150, to spróbuje sama ;)

vesila
02-07-2012, 23:04
Vesi, będzie jeszcze jakieś foto krzeseł i stołu? Nie zdążyłam oblookać, a ciekawa jestem strasznie jak wyszło.

Póki tego nie poprawie nie dam fot stołu i krzeseł, wyszło fatalnie, tzn w mojej białej kuchni to nijak nie pasuje, jak z innej bajki.... ale wykonanie jest pierwszorzędne, solidnie, masywnie.... tylko kolory do bani:bash:

editg
02-07-2012, 23:15
Editg
porażka kolorystyczna, no nie :confused:

na zdjęciu tak strasznie nie wygląda, nie łam się :hug: na bank cos da sie zrobić. tylko co? :???:jak walniesz pistoletem na biało to co z blatem?zostaje?

wałeczkiem smugi nie zostana ;) raczej taka mandarynka :)

pomysle i dam znac co wymyslilam. dzis juz lece spac.

vesila
03-07-2012, 00:10
Dzięki dziewczynki :hug:

Editg
Nie wygląda strasznie, o nie :no:, tylko jeszcze gorzej:yes:, ale nic to... trza malować i tyle...,

musiałam sobie nastrój poprawić ulubioną balladą


http://www.youtube.com/watch?v=SzsDHtzx6tI

miłego słuchania:stereo:

narendil
03-07-2012, 07:14
Vesi, wczoraj udało mi rzucić okiem. Rzeczywiście, kolor lekko nietrafiony :(
Co to za ludzie, że nie oferują białego koloru :rotfl:
Też niedługo będę malować krzesła, więc jest nas więcej.
Popełniłam błąd i zleciłam jakiś czas temu to tapicerowi przy okazji zmiany obicia. I to nie było mądre, oj nie :no: Farba mi złazi płatami. Nie mam pojęcia, jak ten człowiek to malował? Ale kasę odzyskałam ;)

A tą balladę uwielbiam! Do niej tańczyliśmy z mężem pierwszy taniec :rolleyes:

I jeszcze podrzucę Ci kawałek, który pomaga mi odreagować złość i różne takie drobne przeciwności :hug:

http://youtu.be/kIBeYoP9Wi0
Słuchać z głośnikami ustawionymi na full.

Jeśli Ci nie podpasuje, daj znać - usunę :)

vesila
03-07-2012, 08:33
Hej Aniu,
oooo Rammstein też lubię :yes::yes::yes: dzięki, pasuje mi bardzooo :lol:
zapomniałam juz przy tej wykończeniówce o dobrej muzyce

editg
03-07-2012, 09:13
wpadłam zakomunikować, że jeszcze nic nie wymyslilam :( ale się nie poddaję, myślę dalej ;)

póki co czekamy na Ryśka ;)

usciski zostawiam

vesila
03-07-2012, 09:36
Dziękuję Editg :hug:
a może wolisz żeby pisać ci po imieniu? moja sis ma takie imię

ja mam pistolet do malowania (http://nokautimg2.pl/p-14-e0-14e0eb991d8b6a3951dbe7a91721ed4a500x500/pistolet-malarski-paint-zoom.jpg) , malowałam nim listwy przypodłogowe i niestety nie są idealnie gładkie, od pęcherzyków powietrza zostały takie minimalne krosteczki, widoczne tylko z bliska, mogłabym tym pistoletem spróbować ale nie mam jeszcze wprawy, nie wiem jak tych pęcherzyków uniknąć
więc najpierw popytam Ryśka....

TwoOfUs
03-07-2012, 12:46
Nie zdążyłam zobaczyć stołu ale nie smutaj się mocno :hug: na pewno da się to przemalować. Nie wiem jaki ten blat ale jak drewniany to nie można go zabejcować na inny kolor?

Posłuchałam sobie :stereo: "Nothing else matters" to dla nas też szczególny utwór :rolleyes:

admete
03-07-2012, 16:39
Vesilko ja też na stół się nie załapałam,
ale ja już z mojego doświadczenia budowlano - wykończeniowego wiem że wszystko da się przemalować :hug:
Tylko to niestety zawsze kosztuje :bash:

vesila
03-07-2012, 22:10
Nie zdążyłam zobaczyć stołu ale nie smutaj się mocno :hug: na pewno da się to przemalować. Nie wiem jaki ten blat ale jak drewniany to nie można go zabejcować na inny kolor?
nie smutam sie mocno, tylko czarna rozpacz mnie ogarnia http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/g035.gif
krzesła i nogi stołu na pewno da sie przemalować, ale blat jest w naturalnej okleinie, nie wiem czy tu cos uda sie mi zmienić poza okleiną, ale to chyba nie teraz :(

Vesilko ja też na stół się nie załapałam,
ale ja już z mojego doświadczenia budowlano - wykończeniowego wiem że wszystko da się przemalować :hug:
Tylko to niestety zawsze kosztuje :bash:
o właśnie i to jest największa moja zmora: koszty dodatkowe, których luby nie toleruje:no:

mmajeczkaa
03-07-2012, 22:45
Vesi co tam z tym stołem i krzesłami ??? Na zdjęcia się nie załapałam ... faktycznie tak źle to wygląda ???

W razie wu mam sprężarkę, mogę pożyczyć do malowania, umawiamy się w połowie drogi ? :lol2::lol2:

vesila
03-07-2012, 22:53
Maju a gdzie ta połowa wypadnie? i chyba kurka nie zmieszczę tych krzeseł do auta na raz:lol2:
a wygląda cały zestaw nawet ładnie, ale nie w mojej kuchni :-x po prostu nie pasuje kolorystycznie :roll:

mmajeczkaa
03-07-2012, 23:02
Maju a gdzie ta połowa wypadnie? i chyba kurka nie zmieszczę tych krzeseł do auta na raz:lol2:
a wygląda cały zestaw nawet ładnie, ale nie w mojej kuchni :-x po prostu nie pasuje kolorystycznie :roll:

Właściwie to nie wiem gdzie ta połowa wypada, bo nie wiem gdzie Ty mieszkasz :no:
Nie przejmuj się, jak nie zmieścisz krzeseł na raz to spotkamy się dwa albo nawet trzy :lol2:
Qurcze szkoda,że tak wyszło z tym kolorem, mam nadzieję,że jakoś szybko rozwiążesz ten problem :yes:

agawi74
03-07-2012, 23:12
Ja też nic nie widziałam:cry::cry: Ostatnio jakaś zapóźniona jestem ze wszystkim:bash:
Vesi, na pewno jakieś wyjście się znajdzie- zobacz ile pomocnych główek jest tutaj:D

vesila
03-07-2012, 23:14
Mieszkam, między Krakowem a Tarnowem - tyle publicznie mogę ujawnić :p
Problem musze rozwiązać szybko, tzn szybko przemalować nim luby z wygnania przyjedzie;)

vesila
03-07-2012, 23:16
Aga,
usunęłam fote bo sama nie mogłam na to patrzeć- groch z mydłem i powidłem :sick:

agawi74
03-07-2012, 23:20
Aga,
usunęłam fote bo sama nie mogłam na to patrzeć- groch z mydłem i powidłem :sick:

Oj vesi, jak Ty coś powiesz:rotfl: Poczekam na następne, może już poprawione:popcorn:

editg
04-07-2012, 09:31
:)

może być po imieniu, choć niespecjalnie je lubie :D

vesila
04-07-2012, 09:58
Poczekam na następne, może już poprawione
mam nadzieję że poprawione ;)


:)
może być po imieniu, choć niespecjalnie je lubie :D
jak to nie lubisz?, a ja lubię:yes:, ale nigdy do siostry nie mówię Edi, chyba by mnie pogryzła:lol2:
i do Ciebie też tak sie starałam nie pisać;) bo źle mi sie kojarzy

editg
04-07-2012, 10:18
:D mnie źle kojarzy się Edzia :D znajomi tak mnie nazywają, jakoś to łykam :D

1976pinacolada
04-07-2012, 22:31
Vesi - przyszłam powiedziec ze moja szafa tez przyjechała nie taka jak trzeba :rotfl: Teraz juz sie z tego śmieję ale jak zobaczyłam to puściłam taka wiązankę pod adresem Ryska że nawet sama nie wiedziałam, że znam takie przekleństwa :sick:

A Rysiek podobno oprócz stolarni ma plantacje borówki amerykanskiej, która obrodziła mu tydzien wczesniej niz zakładał. I stolarnia leży i kwiczy a borówka rządzi :lol2:

vesila
04-07-2012, 22:38
Rysiek mi obiecał że wyceni szafki jak dostanie projekt, tydzień minął i dooopa, mało mnie obchodzą jego borówki , jak czasu brak na stolrnie to wakacje są, niech zwoła dzieci na zbiory, ja sie chce przeprowadzić a ten nawet tel nie odbiera :mad:
Widziałam Twoją szafę i porównałam z projektem, no trochę dał plamy:evil:

1976pinacolada
04-07-2012, 22:45
Rysiek mi obiecał że wyceni szafki jak dostanie projekt, tydzień minął i dooopa, mało mnie obchodzą jego borówki , jak czasu brak na stolrnie to wakacje są, niech zwoła dzieci na zbiory, ja sie chce przeprowadzić a ten nawet tel nie odbiera :mad:
Widziałam Twoją szafę i porównałam z projektem, no trochę dał plamy:evil:




Sylwia - dokładnie tak samo uważam. Nie łapie sie kilku srok za ogon bo mozna na tym żle wyjść. Ale póki będzie miał pełne ręce roboty ( a narazie ma) to on bedzie dyktował warunki... Wkurzające ale prawdopodobne

agawi74
04-07-2012, 22:45
Oj dziewczyny, Wy to się macie z tym Ryśkiem:bash::bash: A nie ma tam w okolicy kogoś rozsądniejszego? Bo on ewidentnie leci sobie w kulki:mad::spam:

vesila
04-07-2012, 22:57
Najrozsądniejszy, teraz widze. to był mój stolarz od kuchni i drzwi, ale matko z córkom, jakie on ma terminyyyy .....
Mam namiar na jeszcze jednego polecanego stolarza i jak Rysiu nadal nic, to ide do kolejnego z projektami...

1976pinacolada
04-07-2012, 23:03
Vesi - otrzebuję na gwałt minikoparkę (boziu, jak to zabrzmiało :sick: ) Nie znasz kogoś u nas kto sie tym trudni??

1976pinacolada
04-07-2012, 23:04
Sylwia - miałam sie juz kiedys pytać... Bo pisałaś że mąż nie podziela tej Twojej miłości do klasycznych wnętrz. A co z dziećmi ? Czy one lubią nowy dom? Podoba im się? Chca się przeprowadzić??

agawi74
04-07-2012, 23:04
jak Rysiu nadal nic, to ide do kolejnego z projektami...
I bardzo dobrze vesi- dawno powinnaś to zrobić. A Ryśkowi wyślij sms-a z taką info- albo mu zależy, albo nie. Zobaczysz, czy zaraz przyleci czy Cię oleje.
A terminy, cóż dobrzy stolarze zawsze mają odległe, ale czasami warto poczekać :)

vesila
04-07-2012, 23:14
Kinga,
nie mam i nie znam nikogo kto ma taki sprzęt, ale mogę jutro zadzwonić do mojego majstra-Marka i spytać, on na pewno wie kto, gdzie i za ile ;)
Co do wnętrz, no to młody ma generalnie wszystko gdzieś, jest mu wsio-ryba; a młoda jest zachwycona, co raz sie mnie pyta czy uważam że mamy najładniejszy dom? i o dziwo najbardziej sie jej kuchnia podoba ;) i doczekać sie przeprowadzki nie może :)

Aga,
ja już nie moge i nie chcę czekać tak długo, już tyle razy odkładaliśmy przeprowadzkę, że gotowa jestem do Ikei jechać i kupić co potrzeba, byle szybko tam zamieszkać.

1976pinacolada
04-07-2012, 23:22
Kinga,
nie mam i nie znam nikogo kto ma taki sprzęt, ale mogę jutro zadzwonić do mojego majstra-Marka i spytać, on na pewno wie kto, gdzie i za ile ;)
Co do wnętrz, no to młody ma generalnie wszystko gdzieś, jest mu wsio-ryba; a młoda jest zachwycona, co raz sie mnie pyta czy uważam że mamy najładniejszy dom? i o dziwo najbardziej sie jej kuchnia podoba ;) i doczekać sie przeprowadzki nie może :)

[.

jakbys była taka miła to bardzo Cie prosze . bede wdzięczna :yes:
to fajnie, że młodej sie podoba. Podziela gust mamsi . U mnie podobnie - Julka twierdzi że mamy zajebisty dom a w swojej łazience to chyba będzie spać ;)

vesila
05-07-2012, 12:03
Dodzwoniłam sie w końcu do Ryśka i mam wycenę na moje szafki do łazienki:
- w drewnie 4tyś
- w mdf lakierowany 3,5 tyś
zadzwoniłam do lubego, cena nie do przełknięcia dla niego, ja sie spodziewałam właśnie ceny tak ok 3tys, trudno pójdzie ikea w ruch, czyli hemnes
123934 123935
no i będzie pralka na widoku, kosz z praniem na widoku i biało wszędzie - co to będzie? co to będzie???:o
lipa będzie i tyle:(, ale już mam dosyć wysłuchiwania że wszystko co najdroższe wybieram, obawiam sie tylko jednego - pojedziemy do Ikei, chłop zobaczy jakie to lipne i zacznie marudzić,że jednak może wziąć drożej i lepsze od stolarza ....

Ale już na ławę i stolik rtv jakieś tam sklepowe typu IKEA czy brw sie nie zgodziłam i mam pozwolenie na zamówienie u stolarza
Ławę chcę podobną do tej jaką ma Darcy:lol: z dwiema szufladami
oto jej piekny salon
http://www.decoratorium.pl/wp-content/uploads/2011/10/MOJ-DOM-decoratorium.pl-8.jpg

1) podoba sie mi kształt i kolor, ale podstawa blatu to prosta a nie taka rzeźbiona
http://www.atmospherestore.it/media/catalog/product/cache/1/image/ffd8ea7a4864c82097449e04465832c7/4/7/47.2318.jpg

ale luby twierdzi że za jasna, bo narożnik mamy skórzany w kolorze gorzkiej czekolady
więc zastanawiam sie czy ciemny byłby dobry do powyższej ławy

2)tutaj też sie mi podoba wybarwienie
123930

3)http://www.atmospherestore.it/media/catalog/product/cache/1/image/ffd8ea7a4864c82097449e04465832c7/4/7/47.2383.jpg

4)http://www.liv-art.pl/upload/images/product_1743_big.jpg

Szafke rtv chcę w takim samym kolorze jak ławę i na podobnych nóżkach
coś w tym stylu
http://www.arco-meble.pl/1873-thickbox/modern-stolik-rtv.jpg
ale z poniższym układem pólek i szuflad

http://www.mebleoteka.ru/upload/980.jpg

Kiedyś może jeszcze komodę do kompletu zamówimy... kiedyś ;)
Wiem czego chce tylko doradźcie mi plisss kolor ławy i szafki rtv... jaki: pobielony, jasny, ciemny... nie wiem...

Drop_Inn
05-07-2012, 18:09
Wiesz co vesi, jak mój mąż próbował ostatnio złożyć tego wysokiego Hemnesa rozwalił jedną deseczkę :bash:
Wystarczyło, że mocniej popchnął i pach - pękła na pół! Teraz leży u lakiernika i się naprawia, bo przez środek biegnie ciemna linia. Na szczęście to od wewnętrznej strony, więc może nie będzie bardzo widać :roll:

vesila
05-07-2012, 18:18
O matko, co Ty piszesz, aż takie to liche???
A mój to nerwus przy montażu czegokolwiek na budowie, że strach pomyśleć jakie wióry mogą polecieć z tych szafeczek.:rolleyes:

Drop_Inn
05-07-2012, 18:30
Komodę udało się złożyć bez problemu i wygląda całkiem stabilnie. Tylko tamta była jakaś pechowa. Zresztą z tego co widziałam, to coś tam mężowi nie poszło z jednym wkrętem - zablokował się i przez to musiał użyć niszczycielskiej siły (oczywiście za nic się do tego nie przyzna, więc oficjalna wersja jest taka, że to badziewie) :rotfl:

agawi74
05-07-2012, 23:16
Ooo vesi, ale fajne stoliki pokazałaś i szafki rtv:wiggle: Mnie się podoba najbardziej nr 3- ta z półką.:rolleyes: Może dlatego, ze sama mam podobną:lol2:
A będziesz szukać takiej gotowej czy robić u stolarza? Co do koloru, to uważam, że dla kontrastu z Waszą sofą to może być taki naturalny przecierany lekko dąb. Nie musi być ciemna:no:

Szkoda, że nic nie wyszło z tych łazienkowych planów:confused: Ja nie jestem zwolenniczką Ikea, bo wiem, że to niska jakość i na chwilę.
Ale z drugiej strony, jeżeli brak funduszy, to szkoda płacić 3-3,5 tys za jedną szafkę do łazienki...:sick: tylko z doświadczenia wiem, że długo potem jest szkoda wymienić na lepszą...

vesila
06-07-2012, 00:05
Aga,
ławę i szafkę rtv u stolarza zamówię, ława będzie na giętych nóżkach z dwiema szufladami,
niech no tylko uda sie mi w końcu Ryśka dorwać osobiście:rolleyes:

Nad łazienkowymi szafkami nawet nie ubolewam, w końcu i tak pralka pójdzie kiedyś na poddasze, chyba że wcześniej dom sprzedamy:lol2:

editg
06-07-2012, 08:49
łącze sie w bólu ;) choc widze, ze humorek dopisuje...pamietasz?ja od poczatku mowilam o bialych szafkach :D nie bedzie zle, oj nie. dobrze, ze masz alternatywe w postaci ikea ;) ja nie, więc umywalki nie bedzie wcale :D

admete
07-07-2012, 06:31
Vesi szkoda że z kredensiuku łazienkowego nici - ale nie ma tego złego - i tak to nie na wieczność jak u nas :lol2:, skoro macie sprzedawać, może lepsza ta Ikea nawet łatwo łamliwa :p

I też jak Edi widzę że Pani w lepszym humorze :lol: :wiggle:

Ze stolików podoba mi się ten na uciekających nóżkach - coraz częściej o takim myślę http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/thinking/smileys-thinking-802676.gif

Udanego weekendu życzę :hug:

Drop_Inn
07-07-2012, 08:37
Vesi, ja przez ciągłe ograniczenia w funduszach jestem już przyzwyczajona, że często muszę wybierać Ikeę. Ale muszę Ci powiedzieć, że nie spędza mi to jakoś szczególnie snu z powiek. Pewnie dlatego, że nie specjalnie lubię kupowanie "na lata" - wiadomo, meble prędzej czy później się opatrzą, a wiem, że gdybym każdą szafkę miała za kilka tysięcy, nie wymienilibyśmy ich pewnie aż do emerytury ;) No i jeśli mam wybór - tańsza szafka i fajne wakacje, albo droga szafka i zero wakacji zawsze wybiorę to pierwsze :)
Idealnie byłoby oczywiście nie musieć wybierać, no ale u nas tak se ne da ;)

Nasza pęknięta deseczka już naprawiona - odcień jest niestety minimalnie jaśniejszy, ale mam nadzieję, że nie będzie tego widać ;) Moim zdaniem ten Hemnes będzie bardzo dobrze u Ciebie pasował, no tylko pralki trochę szkoda.
A może jeśli zaoszczędzisz trochę na meblach uda Ci się wymienić te granatowe kafle, tak jak chciałaś?

vesila
07-07-2012, 12:11
łącze sie w bólu ;) choc widze, ze humorek dopisuje...pamietasz?ja od poczatku mowilam o bialych szafkach :D nie bedzie zle, oj nie. dobrze, ze masz alternatywe w postaci ikea ;) ja nie, więc umywalki nie bedzie wcale :D

upały som , czekałam na nie cały rok szkolny, więc jestem happy, kocham lato :lol:
a co ty opowiadasz że umywalki nie będzie wcale, jest taaki wybór, przecież nawet smą umywalkę możecie zawiesić, elegancki syfonik chromowany i będzie pięknie :yes:


Vesi szkoda że z kredensiuku łazienkowego nici - ale nie ma tego złego - i tak to nie na wieczność jak u nas :lol2:, skoro macie sprzedawać, może lepsza ta Ikea nawet łatwo łamliwa :p
otóż to własnie, nawet jak nie sprzedamy, to pralka wtedy na poddasze pójdzie;)


I też jak Edi widzę że Pani w lepszym humorze :lol: :wiggle:
Ze stolików podoba mi się ten na uciekających nóżkach - coraz częściej o takim myślę
Udanego weekendu życzę :hug:
nie wiem ktory to ma uciekajace nózki, ale mi sie w kazdym cos podoba, dzis probowałam stolarzowi wytłumaczyc i pokazac co che, trzy fotki stolików kawowych z kazdego coś + jeszczesz szafka pod tv... mam nadzieję że zrozumiał o co mi chodziło :lol2:


Vesi, ja przez ciągłe ograniczenia w funduszach jestem już przyzwyczajona, że często muszę wybierać Ikeę. Ale muszę Ci powiedzieć, że nie spędza mi to jakoś szczególnie snu z powiek.
Oh mi też nie, bo nastawiona byłam na tego hemnesa, a potem luby wyskoczył z pomysłem zrobienia szafek przez stolarza:rolleyes:
Jeśli nie sprzedamy domu, to wykończymy poddasze, wtedy pralka pójdzie do górnej łazienki, a w tej będzie luzik ;)

vesila
08-07-2012, 01:15
Zamówienie u stolarza na ławę i szafkę rtv złożone wczoraj przy okazji montażu brakującego skrzydła do szafy w wiatrołapie (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?177022-zak%C4%85tek-quot-nie-quot-pokoju&p=5447943#post5447943)
Trochę teraz zmodyfikowałam sobie fotki inspiracyjne i powstało takie cuś:
ława
124237124238
szafka rtv
124239124240

Ława z szafką maja generalnie tworzyć komplet w jednym stylu i kolorze, jeszcze na kolor sie nie zdecydowałam, ciekawa jestem co ten Rysiek mi zmajstruje;)

A przy okazji wypytałam go o przemalowanie kuchennych krzeseł i stołu, zaśpiewał sobie za to dwie stówki - to dużo czy mało??? ale najpierw zadzwonię do producenta, bo nogi stołu różnią sie odcieniem od krzeseł, a nie powinny, musze to zareklamować i niech malują wszystko na biało żeby nie było różnic, w końcu po to zamawiałam stół i krzesła nowe, żeby pasowały do siebie;)

admete
08-07-2012, 05:26
Mebelki które wyżej zmajstrowałaś mają te uciekające nóżki :lol2:

Co do stołu, 200 zł za przemalowanie to b. mało
Ale może uda się z producentem :yes:

Buźka :lol:

vesila
09-07-2012, 01:12
Admete,
fajnie że Tobie też sie takie nóżki podobają,
stolarz powiedział, że tak wygięte nóżki nazywają sie łabędzie:D
Za trzy tygodnie salonowy zestaw na być gotowy, oby bo moja cierpliwość jest na wykończeniu ;)
-------------------------------------------------------------------------------

Luby przyjechał znienacka, mój plan przemalowania kuchennych krzeseł i stołu przed jego przyjazdem, legł w gruzach, teraz będę musiała mu tłumaczyć czemu chce przemalować:rolleyes: ale za to zamki do drzwi z wkładką wc, które z Czech pojechały do Belgii, teraz mąż przywiózł do domku i zamontował.
Jest szansa że uda nam sie wreszcie przeprowadzić do końca tygodnia, tylko jakoś tak szkoda mi troche sie wyprowadzać z bloku :(... fajnie jest z sąsiadami sie spotkać i pogadać na klatce, lub przed blokiem.... gdyby sie dało tak mieszkać tu i tam po trochę :roll:
chyba nieprędko sprzedamy lub wynajmiemy nasze mieszkanko:lol2:

agawi74
11-07-2012, 00:37
Hej vesilko, piękny zestawik salonowy się szykuje:yes::D 3 tyg mówisz- tyle mogę wytrzymać:lol2: \Kwota przemalowania stołu i krzeseł jest bardzo dobra, jak Ci się uda załatwić z mężem to bierz!
Trzymam kciuki za przeprowadzkę- zobaczysz będziesz zachwycona:hug:

vesila
11-07-2012, 05:57
Wczoraj byliśmy w Ikei, uwaga.... aż 9 GODZIN!!! po powrocie padłam skonana.
Niestety zakupy z lubym to jakaś masakra totalna, horror, porażka i wszystko co najgorsze, do tego kłótnie, brak chęci do zakupów a ostatecznie jedno wielkie zmęczenie i niezadowolenie obydwu stron:(
Kupiliśmy:
- materace sprężynowe :bash: choć milion razy mówiłam że chce piankowe/lateksowe, ale cena dla M. za duża, komfort spania sie nie liczy dla niego:cry:...
- hemnesa do łazienki: szafkę pod umywalkę i dwa słupki wysokie - tu ok...
- szafe serii PAX pięciodzwiową, z drzwiami hemnes szarobrązowy + jedne drzwi lustrzane, tak planowałam więc ok
- łóżko jakiś koszmarek kanciasty:bash:, ale chłop sie uparł i powiedział że łóżko ma być już-teraz i tanie :cry::cry: pocieszam sie tym że łóżka z ikei lubią sie psuć szybko
- rolety na wszystkie okna: szare, zaciemniające zupełnie, w sumie są ok tylko nie wiem czy coś jeszcze do tych okien i rolet będzie pasowało:confused:

Teraz moi drodzy już chyba wiadomo kto mnie radości i humoru pozbawia... no mój zaj...sty mąż :-x:cry: Chciał jeszcze kupić jakieś tanie biurko i postawić je w salonie i do tego szafe na dokumenty i moje książki, bo witryna z szybkami sie mu nie podoba, na szczęście mój ogromny bunt poskutkował. Za każdym razem powtarzał że ma w nosie wygląd i nie będzie urządzał sie na pokaz dla gości, tylko praktycznie dla siebie i TANIO!:spam:
Wczoraj ja padłam, ale M. pojechał na budowę z sąsiadem wypakować te wszystkie paczki i aż sie boje tam jechać, czy przypadkiem nie zaczęli skręcać czegoś, bo w sypialni miałam nie pozmywane i listwy przypodłogowe nadal nie pomalowane (bo doczekać sie nie mogę na poprawki montażowe). Familia cała śpi teraz więc chyba sie wybiorę tam i posprzątam co nieco...


Hej vesilko, piękny zestawik salonowy się szykuje 3 tyg mówisz- tyle mogę wytrzymać \Kwota przemalowania stołu i krzeseł jest bardzo dobra, jak Ci się uda załatwić z mężem to bierz!
Trzymam kciuki za przeprowadzkę- zobaczysz będziesz zachwycona
Aguś, ja juz jestem załamana ta przeprowadzką, rozumiesz? mój doprowadza mnie do szału swoim skąpstwem, brakiem gustu i całym zachowaniem. Stół i krzesła przemaluję jak tylko sobie pojedzie z powrotem do Belgii (byle szybko). Dobrze że chociaż tą ławę i szafkę rtv udało sie mi zamówić u stolarza takie jak mi sie podoba.

pesce
11-07-2012, 09:32
:hug:Vesi, życzę Ci z całego serca żeby ten trud walki z mężem Ci się "opłacił" i oby po całym zamieszaniu z wykańczaniem i meblowaniem usiadła , zrelaksowała się pomyślała z dumą "udało się , mimo wszystko". Trzymam za to kciuki, mam nadzieję, że tak właśnie będzie. A mąż doceni w końcu Twoje starania.

Drop_Inn
11-07-2012, 15:59
Vesi, kurcze, szkoda, że tak to się wszystko układa, że nie możesz w pełni cieszyć się urządzaniem :(

Plany i pomysły masz piękne, mam nadzieję, że mimo oporów uda Ci się choć po części je zrealizować.
Posyłam uściski :hug:

vesila
11-07-2012, 16:57
Dziękuję dziewczynki za dobre słowo, uściski i kciuki:hug:, mam okropnego stresa i nerwa, jutro mają mi dopiero powymieniać listwy przypodłogowe, które wybuliło miejscami, ja musze jeszcze te listwy pomalować ze dwa razy, a w piątek juz przewożenie pralki, lodówki, kanapy.... składanie mebli, mężowi okropnie sie spieszy, a ja nie lubie tak na szybko i pochopnie działać:no:
jessuuuu, siedze jak na szpilkach teraz i zaraz pędzę na budowe malować hol od nowa, nim listwy przykleją, o ja durna że wcześniej tego nie pomalowałam:bash: co ja robiłam??? aaa w ogrodzie z chwaściorami walczyłam od miesiąca...

mmajeczkaa
11-07-2012, 17:35
Vesi zajrzałam zobaczyć co słychać a tu takie wiadomości ...
Trzymam kciuki za pomyślne zrealizowanie planów i za to,żeby mąż w końcu otworzył oczy i zobaczył,że chcesz dobrze :hug:

A zestaw salonowy będzie boski :yes::yes:

vesila
13-07-2012, 07:16
Dziękuję bardzo Maju:hug:

vesila
13-07-2012, 07:26
Uwaga

Pisze teraz z domku, mamy tu net od paru dni,
ponadto szafki w łazience poskładane, obyło sie bez większych problemów, mi sie nawet podoba ten hemnes u nas;)
w nocy M. z sąsiadem poskładali szafe i ramę łóżka w sypialni- jejku jak tam ciasno sie zrobiło:( gdzie ja wcisnę biurko:confused: teraz zrobiłam sobie chwilkę przerwy w sprzątaniu, chwilka minęła więc uciekam do mopa :p

Miłego i pogodnego dnia wszystkim życzę :bye:

narendil
14-07-2012, 21:36
Cześć vesi :hug:

Super, że net jest. Można się przeprowadzać :lol2:

Niestety tak to już jest, że meble zabierają całą przestrzeń. I ja się pytam dlaczego?

vesila
15-07-2012, 12:41
PRZEPROWADZENI

:wave::wave:

Wiele jeszcze brakuje, ale ogólnie da sie mieszkać;)
W kuchni nie mogę sie zorganizować, przyzwyczajona do minimalnej ilości szafek - nie wiem gdzie co porozkładać by było wygodnie mi i dzieciom, z czasem pewnie sie jakoś dopasuję.
Czasu ostatnio mi brakuje, więc wybaczcie że nie zaglądam do was.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie z nowego domku http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h010.gif

mmajeczkaa
15-07-2012, 12:51
:wave::wave::wave:

Gratuluję Vesi ... mam nadzieję,że będzie Wam się dobrze mieszkało i że będziecie w tym domku szczęśliwi :D

Buziaki :hug:

admete
15-07-2012, 14:14
Vesilko

GRATULACJE Z OKAZJI PRZEPROWADZKI


życzę spokoju i szczęścia które powinny teraz nastać


:wave::wave::wave:







i czekam na nowe fotki :popcorn:

karolek59
15-07-2012, 18:59
Vesi :hug::hug:

Ale super wieści

Gratki kochana




Fajnie przeprowadziłyśmy sie w tym samym czasie:yes:

Niech Wam sie dobrze mieszka

U mnie w szafkach kuchennym póki co tez pustawo wszystko o poupychałam w spiżarce
a teraz muszę wyczuć co i gdzie jest mi potrzebne :yes:

buziaki zostawiam

narendil
15-07-2012, 19:46
O, jakie rewelacyjne wieści!

:wave: :wave: :wave:

Niech Wam się szczęśliwie mieszka :hug:

vesila
15-07-2012, 20:05
Dziękuję wam dziewczynki :hug:
póki co jestem zadowolona z rolet (http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30049514/#/40192276), świetnie sie wpasowały we wnęki i super zaciemniają, szkoda tylko że mechanizm tak okropnie lichy .... i jeszcze piekarnik z funkcja mikrofali super sie sprawdza ;)

mugatka
16-07-2012, 16:13
Wszystkiego dobrego Vesi :) niech Wam się dobrze mieszka :)

editg
18-07-2012, 19:19
jakie super wieści :wave:

gratuluje przeprowadzki!!! w nowym domu życzę dużo spokoju.

edit: nowe zdjęcia będą???

vesila
19-07-2012, 00:50
Wszystkiego dobrego Vesi :) niech Wam się dobrze mieszka :)
Dziekuje mugatko :hug:


jakie super wieści :wave:

gratuluje przeprowadzki!!! w nowym domu życzę dużo spokoju.

edit: nowe zdjęcia będą???
Edytko dziekuje :hug:
Zdjęcia bedom jak nieco ogarnę te kartony i okna umyję
Na początek w galerii - pusta spiżarka (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?177022-zak%C4%85tek-quot-nie-quot-pokoju&p=5461301#post5461301):lol2:

Drop_Inn
19-07-2012, 23:22
Vesi, spóźnione gratulacje z okazji przeprowadzki!!!
:wave::wave:

Mam nadzieję, że szybko się zadomowicie, kartony znikną i będzie mogli w pełni cieszyć się pięknymi wnętrzami :)


Kochana, napiszesz mi na priv ile kosztowała Twoja szafa do wiatrołapu? Właśnie dostałam wycenę i nie wiem co o niej sądzić. Kompletnie się nie orientuję w cenach usług stolarskich.

vesila
20-07-2012, 11:59
Dropi dziękuję:hug:,
wysłałam Ci info o szafie na priv.


http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k045.gif

Ktokolwiek widział? ktokolwiek wie? gdzie moge takie lampy kupić w cenie tak do 300 zł, były na westwing, ale nim sie namyśliłam to sie skończyła sprzedaż :cry:
http://www.westwing.pl/images/D/DALCD-ID158753%20PP%20-%20101%20Large%202012-07-10.jpg

1976pinacolada
21-07-2012, 12:00
Helloł Vesi - tak czułam, że Ty już też PO :yes: Cieszę się razem z Tobą i fajnie, że nie tylko ja latam ciągle na mopie :rotfl: Wpadnę na kawusię w przyszłym tyg bo P już bedzie pracował a nam pewnie się bedzie dłużyły dni :yes: Zadzwonie wcześniej ;) Buźka

vesila
23-07-2012, 00:43
Czyli nikt takich lamp (http://www.zowiedesign.nl/hanglampen.htm) nie wypatrzył:( one sa chyba holenderskie...

Tydzień mieszkania w nowym domu za nami, pierwsza imprezka była wczoraj, w salonie jeszcze echo przeszkadza i denerwuje.
Sarny zniszczyły mi kilka młodych tui, cholery jedne mają las i łąki przy lesie, to wlazły mi na ogród i pozdzierały korę:evil: Na ogród i odchwaszczanie kompletnie nie mam teraz czasu. Luby siedzi juz dwa tygodnie z nami, a to prawie jak trzecie dziecko:rolleyes:, a nawet gorzej;) absorbujący okropnie :rolleyes:
Wczoraj (sobota) siedzimy w domu, a tu nagle ktos łazi przed domem, wyszedł luby - a to nasz majster przyjechał z chłopakami i wreszcie fugowali nam płytki na wejściu, jeszcze tylko na filarach muszą uzupełnić tynk i wejście będzie wykończone. Zostały też schody z trasu do wykończenia czymś.... Dostaliśmy od brata mężowego regały do garażu i trzeba będzie sie zabrać za odgruzowanie i posprzątanie w garażu, matko- na samą myśl o sprzątaniu już mi źle. Nić prawie ie robiłam przez ten tydzień tylko sprzątanie, pranie, gotowanie i sprzątanie......Do Ikei pojechaliśmy po regał hemnes i dostaliśmy rabat w wysokości 25% wartości tego regału, syknęło akurat na inny tani regał i stolik dla dzieci;)
Zdjęć troche juz mam tylko czasu brak na ich wrzucenie na komputer i serwer. W ogóle czasu brak na siedzenie przy kompie....

pesce
23-07-2012, 07:02
Vesi, ogromnie gratuluję przeprowadzki. Jak szał sprzątania opadnie to na pewno będziesz się cieszyła wreszcie swoim cudnym domkiem. A lubemu daj zadanie bojowe posprzątanie garażu. Niech się chłop wykaże.
W tygodniu będę w Bonarce to będę się rozglądała za lampami dla Ciebie.

editg
25-07-2012, 11:55
Sylwio! wyłaź już z tych kartonów. czekamy na Ciebie i zdjęcia :D

Sharlotka
25-07-2012, 12:13
Vesi,
zaraz Ci wyślę pw w sprawie lamp:)

vesila
25-07-2012, 12:41
Dziefffczynki kochane,
z kartonów wylazłam, ale nadal masa roboty, czasu mało na wszystko, jak siadam coś zjeść to mam chwile na kompa i forum oraz nocami jak już ledwo zipie to siadam poczytać co tam u was i prawie zaraz zasypiam.
Wczoraj skończyłam malować hol, w łazience i wc wcześniejsze poprawki szpachlowe przetarłam, zamalowałam i w końcu nie straszą mnie te dziury;) np: luby jak wiercił w łazience otwór pod kołek do przykręcenia szafki to z drugiej strony ściany w wc odpadł niemały kawałek tynku :rolleyes: trza było to łatać. Ale już jest ok, jeszcze w wiatrołapie muszę jakoś ładnie zamaskować łączenia listew podłogowych i sufitowych. No i okna to zmora moja , nadal połowa nie umyta:oops: ale bite dwie godziny szorowania potrzeba na jedno okno, chyba do jesieni sie wyrobie ze wszystkimi :lol2:
Może uda sie mi dziś coś obfocić i wrzucić do galerii ;)

vesila
25-07-2012, 12:47
Vesi, ogromnie gratuluję przeprowadzki. Jak szał sprzątania opadnie to na pewno będziesz się cieszyła wreszcie swoim cudnym domkiem. A lubemu daj zadanie bojowe posprzątanie garażu. Niech się chłop wykaże.
W tygodniu będę w Bonarce to będę się rozglądała za lampami dla Ciebie.
No luby nieco garaż uprzątnął, na tyle że autem chyba wjedzie. Dziękuje za lampki, nawet jak nic nie upatrzysz, to dziękuję za pamięć:hug: Zerknij do tikeja, czy mają coś ciekawego:D jak bedziesz miec czas oczywiście :)

Vesi,
zaraz Ci wyślę pw w sprawie lamp:)
Sharlotko, dostałam, jeszcze raz dziękuję :hug:

vesila
25-07-2012, 15:30
Fotki zrobione, wrzuce wieczorem, bo teraz jedziemy do Krk, luby do kumpla a ja do Bonarki lub M1 na zakupki :wiggle:

admete
25-07-2012, 19:24
Hej Vesilko :bye:

Dziś już nie doczekam ale zajrzę rano na fotki :wiggle: :popcorn:

agawi74
25-07-2012, 23:04
Hej Vesilko, rety wracam z urlopu a tu takie wieści:jawdrop:
Kochana ogromne gratulacje z okazji przeprowadzki. Niech Wam się szczęśliwie mieszka:hug:http://www.matrax.net/forum/images/keny/jupii.gifhttp://www.matrax.net/forum/images/keny/jupii.gif Kiedy parapetówka dla forumowych kuleżanek?:lol:http://www.matrax.net/forum/images/keny/soczek.gif

I jak z tymi lampami? Znalazłaś coś podobnego? Ja mam pewien namiar- jest tam kilka modeli, ale niektóre są droższe...:(
Daj znać, ja będziesz chciała namiar.

admete
26-07-2012, 05:18
Dzień dobry :lol:
Zakupy udane :popcorn:
Czekam na zdjęcia z niecierpliwością :popcorn:

Buźka :)

karolek59
26-07-2012, 10:45
Vesi

co żeś tam nakupowała :popcorn::popcorn::popcorn:

no i dawaj te fotosy z domku ;)

vesila
26-07-2012, 13:32
Hejka dziewczynki,
obsuwa mała nieco z fotkami,ale wróciliśmy dopiero o szóstej rano od znajomych z Krk ;)
Chłopaki sie zasiedzieli i opijali Krzysztofa, aż do dna w przeogromnej butli whiskey :rolleyes:
Zakupki udane, to najpierw one wam pokaże, oto łupy z tk-maxx :lol:
127548 domowe
127550 butkowe

A w galerii (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?177022-zak%C4%85tek-quot-nie-quot-pokoju&p=5470637#post5470637) na początek fotki łazienkowe.

karolek59
26-07-2012, 14:47
Vesi

łupy ekstra
taką samą szczotkę do Wc w niedzielę przywlekłam ;)

czajniczek ekstra u mnie takich nie rzucili :bash::bash:
no i butki fajne lubię koturny bo wygodne;)

pesce
26-07-2012, 18:29
AAAA, mów szybko proszę, czy ten czajnik to TK-maxx'a? za ile, czy były jeszcze??

vesila
26-07-2012, 19:54
Karola,
tyyyyle szczotek wc było, że bite pół godziny kucałam tam przed nimi i oglądałam niezdecydowana :rolleyes:


pasce
w tk-maxx w M1 ten czajnik nabyłam i niestety był tylko ten jeden, ale może w bonarce są jeszcze:)

editg
26-07-2012, 20:16
łupy ekstra, też dzisiaj ogladałam szczotę :D i zakupiłam lusterko :D mamy sie jednak ku sobie :D

a Hemnes zle nie wyglada :no:

w koturnach to Ty????

vesila
26-07-2012, 20:37
łupy ekstra, też dzisiaj ogladałam szczotę :D i zakupiłam lusterko :D mamy sie jednak ku sobie :D

a Hemnes zle nie wyglada :no:

w koturnach to Ty????

He, he... tikej na nas nieźle zarobi ;) tylko ja rzadko w Krk bywam i wiele łupów mnie omija, może to i dobrze?
Hemnes w łazience nie wygląda źle, ale jest taaaak biało :eek:
A w koturnach to ja, robiłam se fotkę komórką i lubemu wysłałam mms-a od razu, co zamierzam kupić, odpowiedzi nie było żadnej więc kupiłam :lol2:

vesila
26-07-2012, 21:09
I sypialnię (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?177022-zak%C4%85tek-quot-nie-quot-pokoju&p=5471177#post5471177) można już podglądnąć w galerii... tylko cudności sie nie spodziewajcie, wręcz odwrotnie:sick:

vesila
26-07-2012, 21:28
Hej Vesilko, rety wracam z urlopu a tu takie wieści:jawdrop:
Kochana ogromne gratulacje z okazji przeprowadzki. Niech Wam się szczęśliwie mieszka:hug: Kiedy parapetówka dla forumowych kuleżanek?:lol:
I jak z tymi lampami? Znalazłaś coś podobnego? Ja mam pewien namiar- jest tam kilka modeli, ale niektóre są droższe...:(
Daj znać, ja będziesz chciała namiar.

Aguś dziekuję kochana:hug:, jasne że chcę namiary na podobne lampki, ja nic podobnego jeszcze nie wypatrzyłam, licze na to że powtórzą wnet tą kampanie na westwing;) pisałam do nich i jest nadzieja, ale pewności nie ma :rolleyes:

karolek59
26-07-2012, 22:07
A ja to w tikeju chyba fortunę zostawiłam :jawdrop:

Sylwio
łazienka bardzo ale to bardzo mi się podoba właśnie fajnie ze jest taka biała
nawet jak będzie brudno ( co pewnie nie będzie miało miejsca ;)) to i tak będzie sprawiała wrażenie czyściutkiej i eleganckiej
mebelki wpasowały się idealnie
i bardzo dużo dały dodatki

Spiżarka fajowa sprawa co?
ja swoją uwielbiam :rolleyes:

Sypialnia super wyszła fajny kolorek wybrałaś
jak dojdzie pościel i jakieś duperele będzie cudnie
mnie się bardzo podoba :wiggle:

agawi74
26-07-2012, 23:54
No, no Vesi, szałowe zakupy:jawdrop: Butki bardzo fajne- lubię koturny:wiggle:
Łazieneczka wygląda bardzo ładnie. Mebelki pięknie się wkomponowały- jest czyściutko i świeżo:)
Zupełnie nie wiem co chcesz od sypialni- łóżko ma super kolor- przyjdą dodatki i będzie cacy. Jaki kolor dodatków planujesz? Ja tam widzę jakieś turkusy lub fiolety:rolleyes::rolleyes: Ta cześć urządzania jets najfajniejszahttp://www.matrax.net/forum/images/keny/jupi.gif

admete
27-07-2012, 07:11
Vesilko ja też uważam że łazienka w bieli wyszła super :yes:, także nie zamartwiaj się już :hug:
Kolor i meble w sypialni też mi się podobają
Dobrze że nie straciliście szafy i luby cały :rolleyes:

No to czekam na salooooon :popcorn:

vesila
27-07-2012, 18:57
Kobietki, dziekuje bardzo za komplementy łazienkowo sypialniane :hug:, to nie na stałe jest, bo jak wykończymy poddasze to z łazienki pralka pójdzie na górę i sypialnie też na górze będą, przynajmniej dzieciaków, a w miejscu naszej obecnej sypialni będzie gabinet.

Karolka,
No Ty to na pewno zasłużyłaś na kartę stałego klienta ze zniżką do tkmaxx :)
Białe płytki na podłodze jednak też są bee, albo może nie są bee tylko za duża łazienka do mycia?? w każdym razie wszystkie śmieci i włosy widać :roll: codziennie trzeba ścierać lub odkurzać podłogę.
Spiżarkę też uwielbiam, nawet z całym tam upchniętym bajzlem ;)
A pościel mamy w sypialni, ale w trakcie sesji wietrzyła sie na tarasie :lol:

Aga,
kolor łóżka jest oki, pasuje do Hemnesa, ale ja chciałam łóżko tapicerowaneee http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/a060.gif
a dodatki?? nie zastanawiałam sie nad nimi, no bo cóż ja tam moge dodać jak to taka klitka mała i ciasna sie zrobiła, jeszcze jakieś biurko musze tam wcisnąć, bo luby straszy że w salonie wstawi biurko z całym majdanem: drukarką, skanerem, dokumentami, itp...http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a040.gif


Admete,
lubemu nic a nic sie nie stało, kiedy te płyty wiórowe płyty gruchnęły na podłogę jak domek z kart http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a055.gif
a salon to jeszcze jakiś czas nie będzie nadawał sie do pokazania, czekam na mebelki od stolarza i doczekać sie nie mogę, po za tym narzedzia lubego sie rozgościły pod schodami i cały ten bajzel komputerowy wala sie na podłodze w salonie. No biurka to na bank potrzebujemy.

admete
28-07-2012, 19:38
W takim razie czekam cierpliwie, a Ty pomalutku ogarniaj chałupkę :lol:

Amtla
28-07-2012, 20:56
vesila, to Ty już po przeprowadzce ?

Gratuluję :D:D:D:D:D:D


Tej przygody męża z szafą nie zazdroszczę...

A łazienkę skompletujesz na pewno...czas jest dobry na wszystko :lol2:

vesila
30-07-2012, 04:59
W takim razie czekam cierpliwie, a Ty pomalutku ogarniaj chałupkę :lol:
Ja też cierpliwie czekam póki co, ale dziś już chyba stolarzowi nie dam żyć normalnie, termin realizacji minął :mad:
Luby (duże dziecko) pojechał to myślę, ze uporam sie teraz szybciej z tym ogarnianiem.:)


vesila, to Ty już po przeprowadzce ?

Gratuluję :D:D:D:D:D:D


Tej przygody męża z szafą nie zazdroszczę...

A łazienkę skompletujesz na pewno...czas jest dobry na wszystko :lol2:

Amtla,
Ty chyba pierwszy raz u mnie jeśli pamięć mnie nie myli (a z tym kiepsko ostatnio) wiec http://www.cosgan.de/images/more/schilder/142.gif
Dziękuję za gratulacje,
a z rozwalonego korpusu szafy to więcej śmiechu niż złości było :lol2:
Do skompletowania to mam więcej niż łazienkę, w salonie echo nadał słychać :rolleyes:

narendil
31-07-2012, 20:33
Wpadłam się przywitać :hug:

Amtla
31-07-2012, 20:52
Amtla,
Ty chyba pierwszy raz u mnie jeśli pamięć mnie nie myli (a z tym kiepsko ostatnio)


Wow, a mnie się wydawało, że już się długo znamy...nie za często, ale się znamy :yes:

Jeśli nie, to bardzo mi miło u Ciebie gościć :D

Drop_Inn
31-07-2012, 21:37
Vesi, ja jak wiesz bardzo lubię białe pomieszczenia (nawet bardzo białe), także Twoja łazienka naprawdę mi się podoba (i nawet pralka mnie nie razi, nic a nic) :)

Szkoda trochę, że nie wyszło z "kredensem", ale i tak jest super :yes:

agawi74
01-08-2012, 06:46
Gin dobry:lol: Co słychać vesilko?:D

vesila
01-08-2012, 08:41
Wpadłam się przywitać :hug:
Cześć Aniu :)


Wow, a mnie się wydawało, że już się długo znamy...nie za często, ale się znamy :yes:
Jeśli nie, to bardzo mi miło u Ciebie gościć :D
Mnie miło jeszcze bardziej,
trochę więcej czasu będę mieć to wpadnę do Ciebie poczytać:)


Vesi, ja jak wiesz bardzo lubię białe pomieszczenia (nawet bardzo białe), także Twoja łazienka naprawdę mi się podoba (i nawet pralka mnie nie razi, nic a nic) :)
Szkoda trochę, że nie wyszło z "kredensem", ale i tak jest super :yes:
Dziękuję bardzo :hug:


Gin dobry:lol: Co słychać vesilko?:D
Hej Aguś,
coś ci kamieniarze chyba pospać rano nie dają ;)

A ja wybieram sie niedługo z dzieciakami znów do Brukseli :wiggle:

pysiaczek
01-08-2012, 13:04
vesilko ale dawno mnie u Ciebie nie było :o
Doczytałam właśnie o przeprowadzce - serdeczne gratulacje :hug:
Bardzo mi się podoba ta Wasza łazienka w bieli :yes: Super jest ta seria Hemnes :) Ten słupek z lustrem bombowy ale już go nie wcisnę nigdzie a szkoda ;)
Bardzo fajnie też wygląda Wasza sypialnia a już ta roletka to w ogóle świetnie się wpasowała :yes:

I jak się mieszka? :D

karolek59
01-08-2012, 22:47
Vesi
jakie wieści z placu boju?
jak się mieszka?
ogarnęłaś się juz?

agawi74
02-08-2012, 00:10
Hej Aguś,
coś ci kamieniarze chyba pospać rano nie dają ;)
Jak to przeczytałam, to zaraz zobaczyłam, którą to godzinkę pokazało FM:mad: Ja pisałam do Ciebie vesi przed 8 rano, więc nie tak najgorzej:no:


A ja wybieram sie niedługo z dzieciakami znów do Brukseli :wiggle:

Farciara:P:lol2::hug:

vesila
02-08-2012, 03:01
vesilko ale dawno mnie u Ciebie nie było :o
Doczytałam właśnie o przeprowadzce - serdeczne gratulacje :hug:
Bardzo mi się podoba ta Wasza łazienka w bieli :yes: Super jest ta seria Hemnes :) Ten słupek z lustrem bombowy ale już go nie wcisnę nigdzie a szkoda ;)
Bardzo fajnie też wygląda Wasza sypialnia a już ta roletka to w ogóle świetnie się wpasowała :yes:
I jak się mieszka? :D
Dziękuję pysiaczku za tak miłe słowa :hug:
Mieszka sie w sumie dobrze, tylko wciąż nadal jest coś do wykończenia, zrobienia, poprawienia, kupienia....itp...itd....
Teraz znów gorąc i dzieciaki ciągną na otwarty basen, więc coś za coś ;) czyli pól nocy prasowania za pół dnia byczenia się przy basenie:lol2:



Vesi
jakie wieści z placu boju?
jak się mieszka?
ogarnęłaś się juz?
Karolku dziękuje za wizytę, kartonów już sie pozbyłam, ale okna nadal straszą brudem, i jeszcze parędziesiąt innych rzeczy i spraw czeka na swoją kolej:rolleyes:
Teraz odhaczyłam sterty prasowania, niektóre szmatki ponad miesiąc czekały na prasowanie:sick: jeszcze nigdy tak sie nie zapuściłam z prasowaniem, ale nie cierpię prasowania http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/household/smileys-household-316123.gif


Jak to przeczytałam, to zaraz zobaczyłam, którą to godzinkę pokazało FM:mad: Ja pisałam do Ciebie vesi przed 8 rano, więc nie tak najgorzej:no:
No nie wiem właśnie, co oni za czas ustawili na forum, dziwny jakiś http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/n010.gif
Aguś, a co z tymi lampkami podobnymi do tych z westwing, dasz namiar? :lol:

agawi74
02-08-2012, 06:09
Aguś, a co z tymi lampkami podobnymi do tych z westwing, dasz namiar? :lol:

Matko kochana, zupełnie zapomniałam vesilkohttp://www.matrax.net/forum/images/keny/oops.gif Sorki, już piszę Ci privek:rolleyes:

vesila
02-08-2012, 20:46
Aguś, dzieki ogromne, sklep znam, wertowałam niejeden raz w te i z powrotem :lol:
Lampki fajne, ale to nie to, zbyt takie industrialne, swojskie i nie chromowane :(

Moi drodzy, którzy tu czasem czytacie :lol: mam pytanie: co mi porobiło w ziemi takie norki, nic wokół tego nie rośnie, i nawet w największe susze ziemia wokół tych norek jest wilgotna... co to za zwierz mi w ogrodzie siedzi??? mam sie tego bać czy nie??
128898 128899 128900

vesila
03-08-2012, 00:37
Nikt nic nie wie o tych nornikach - czy co to-to jest :confused:
Hmmm... nawet nie wiem o co wujka google zapytać;)

Mam jeszcze dylemat - jaki? i czy w ogóle kupować? zegar do kuchni na ścianę.
Oto jedyne wolne kawałki ścian w kuchni
128942

a typy mam takie:

1) 128943 128944

2) 128945 128946

vesila
03-08-2012, 00:57
3) 128954

4) 128955

5) 128956128957

chociaż mam już chyba swojego faworyta, to chciałabym jeszcze wasze zdanie poznać:D

narendil
03-08-2012, 19:49
vesi, takie dziurki w ziemi Ci znalazłam ;)
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1460-dziury-w-trawniku
Może tam podpytaj?

Z zegarów to w kolejności od najbardziej podobającego się: 2, 3, 1.
Ale gdzie dokładnie chcesz go powiesić?
Może zdjęcie przekłamuje, ale za dużo miejsca tam nie widzę.

karolek59
04-08-2012, 10:17
Vesi
jak tam po basenie? ogarnęłaś prasowanie?
na dziurkach w ziemi sie niestety nie znam :P

Co do zegarów to jak dla mnie 1,2, 3
tylko ty tam masz malutko miejsca nie bardzo masz go gdzie wcisnać
a może gdzieś na korytarzu go umieścić ??

vesila
04-08-2012, 23:44
vesi, takie dziurki w ziemi Ci znalazłam ;)
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1460-dziury-w-trawniku
Może tam podpytaj?

Z zegarów to w kolejności od najbardziej podobającego się: 2, 3, 1.
Ale gdzie dokładnie chcesz go powiesić?
Może zdjęcie przekłamuje, ale za dużo miejsca tam nie widzę.
Aniu,
stokrotne dzieki za linka, teraz wiem co mi w ziemi siedzi: jakis cholerny szczur :sick: fuj...



Vesi
jak tam po basenie? ogarnęłaś prasowanie?
na dziurkach w ziemi sie niestety nie znam :P
Co do zegarów to jak dla mnie 1,2, 3
tylko ty tam masz malutko miejsca nie bardzo masz go gdzie wcisnać
a może gdzieś na korytarzu go umieścić ??
Karolka,
na basenie supcio, dzieciaki zawsze z kuzynami sie tam spotykają i szaleją wszyscy w wodzie do wieczora; prasowanie ogarniete, a ja sobie siedze teraz u mężusia i odpoczywam:wiggle: niestety pogode tu mamy średnio ciepłą :(

Z tym zegarem w kuchni no to właśnie mam zagwozdkę, bo przydałby mi sie tam, ale miejsca tyle co kot napłakał i na siłę nie chce go tam wciskać.
Uciekam spać, bo padam, zasypiam dosłownie przed kompem, może w najbliższych dniach uda sie mi nadrobić wasze wątki :)

1976pinacolada
05-08-2012, 12:41
melduje ze jestem na biezaco ale nadal z telefonu :bash:
i niestety foty mi sie nie otwieraja wiec ani dziur w ziemi ani zegarow nie widze :-(
pozdrawiam

ajpi
06-08-2012, 07:47
Ja głosuję za zegarem nr 1 i 3 :) Pozdrawiam!

vesila
06-08-2012, 10:46
:welcome: ajpi
dziękuję bardzo za głos w sprawie zegara

vesila
06-08-2012, 12:08
Wczoraj spacerując przez centrum Brukseli, przechodziliśmy obok sklepu Maisons du Monde (http://www.maisonsdumonde.be/BE/fr/) na wystawie stała zarąbista sofa czerster, pokazuje lubemu i mówię że taką bym chciała do salonu, a ten że paskudna :roll:... on zdecydowanie woli jednak nowoczesne formy :rolleyes:
na ich stronie w oko wpadła mi też taka nowoczesna sofa, którą też bym chętnie przygarnęła, tylko jak to do pl przewieźć w combi http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a015.gif
http://www.maisonsdumonde.be/images/produits/FR/fr/taille_hd/8/23/111256_2.jpg


Za każdym razem jak tu jestem, coraz bardziej sie mi podoba....
za nami przepiękna gotycka katedra (http://bruksela.lovetotravel.pl/katedra_sw._michala_w_brukseli), robi naprawdę imponujące wrażenie

129540
pozdrawiam:bye:

vesila
06-08-2012, 15:24
Znalazłam moje przegapione na westwing-u lampki do holu..... ale w Danii klik (http://www.idelight.dk/shop/focus-pendel-oe16-492p.html) klik (http://lampenetto.dk/pendler-1/hagro-focus-pendel-lille-krom-p823) :cry:
Ktoś mieszka w Danii ?????http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/love/smileys-love-970585.gif

Drop_Inn
06-08-2012, 20:58
Vesi, laseczko! :jawdrop: Super tę fotkę przed katedrą macie - jak zakochane nastolatki ;)

1976pinacolada
06-08-2012, 21:11
Vesi - jedz bo znikniesz !!!;)
Wyglądasz powalająco - tęsknie za taką figurą ..... Kiedy wracasz??

karolek59
06-08-2012, 21:16
Vesi

fajnie że się obrobiłas z prasowanie ja nadal walczę:bash:

oj ty szczypiorku

no no fajna z was para :rolleyes::rolleyes:

sofa genialna ciekawe czy wygodna:confused:

Vesi pisałas że nadal walczysz z oświetleniem

może ta lampa ci sie spodoba

http://miviena.pl/american_diner_lampa_wiszaca_1_stal_szklo,70,572.h tml (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fmiviena.pl%2Fameri can_diner_lampa_wiszaca_1_stal_szklo%2C70%2C572.ht ml)

a ostatni wypatrzyłam taką

129643

jakos tak pomyślałm o tobie to se nawet fotke strzeliłam

jak coś to krzycz wykasuje129644

w realu fajnie wygląda

agawi74
06-08-2012, 23:10
Hej vesi, ale z Ciebie laskahttp://www.matrax.net/forum/images/keny/mdleje.gifhttp://www.matrax.net/forum/images/keny/mdleje.gif
Sofka, hmm wiesz, ze ja wolę klasyczne, więc ta nowa nowoczesna mi nie za bardzo leży. A może Twój luby pójdzie na kompromis i znajdziecie coś pośredniego?:rolleyes: Miłego wypoczynku:hug:

vesila
07-08-2012, 18:44
Vesi, laseczko! :jawdrop: Super tę fotkę przed katedrą macie - jak zakochane nastolatki ;)
Dziękuję Dropi http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d040.gif,
żadna ze mnie laska, ciągle słyszę żem chudzielec;)


Vesi - jedz bo znikniesz !!!;)
Wyglądasz powalająco - tęsknie za taką figurą ..... Kiedy wracasz??
Kinga dziękuję http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/d050.gif,
ale powalająca to ta katedra jest :yes:
chyba w weekend wracamy



Vesi oj ty szczypiorku
no no fajna z was para :rolleyes::rolleyes:
sofa genialna ciekawe czy wygodna:confused:
Vesi pisałas że nadal walczysz z oświetleniem
może ta lampa ci sie spodoba
http://miviena.pl/american_diner_lampa_wiszaca_1_stal_szklo,70,572.h tml (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fmiviena.pl%2Fameri can_diner_lampa_wiszaca_1_stal_szklo%2C70%2C572.ht ml)
a ostatni wypatrzyłam taką
jakos tak pomyślałm o tobie to se nawet fotke strzeliłam
jak coś to krzycz wykasuje129644
w realu fajnie wygląda
Karola dzięki wielkie za komplementa http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/e050.gifi lampy:hug:
szczypiorek to dobre określenie :lol2:
Lampę z miviena znam, mam nawet zapisaną w ulubionych, ale tą co obfociłaś to nie znałam, ładna jest, tylko trochę za duża, nie mam póki co gdzie taką powiesić, a są może takie trochę mniejsze? na dwa lub trzy klosze?
sofa nie wiem czy wygodna i sie nawet nie dowiem, bo luby nawet takiej nie chce http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c090.gif


Hej vesi, ale z Ciebie laskahttp://www.matrax.net/forum/images/keny/mdleje.gifhttp://www.matrax.net/forum/images/keny/mdleje.gif
Sofka, hmm wiesz, ze ja wolę klasyczne, więc ta nowa nowoczesna mi nie za bardzo leży. A może Twój luby pójdzie na kompromis i znajdziecie coś pośredniego?:rolleyes: Miłego wypoczynku:hug:
Aga dziękuję bardzo :hug:
kanapy nie będzie nawet takiej, jestem skazana na narożnik zabrany z mieszkania :roll:

W ogóle to miałyście katedrę oglądać a nie nas :rolleyes:
Dziś zabraliśmy dzieciaki do Technopolis (http://www.technopolis.be/nl/index.php), świetne miejsce pełne doświadczeń i wiadomości naukowych.

narendil
07-08-2012, 19:51
Ha, vesi, widziałam Cię!
O rany :jawdrop: Ty rodziłaś dzieci? Kiedy? W przedszkolu?

vesila
07-08-2012, 19:56
Nie Aniu, dzieci wyciągnęłam z kapusty :lol2:
no pewnie że naturalnie rodziłam

narendil
07-08-2012, 20:54
Nie Aniu, dzieci wyciągnęłam z kapusty :lol2:
no pewnie że naturalnie rodziłam

Coś kręcisz :rolleyes:
Przyznaj się natentychmiast, gdzie ta kapusta :lol2:

Świetnie wyglądasz!

Katedra też niczego sobie.
Przypomina mi mediolańskię Duomo.

vesila
07-08-2012, 23:16
Dziękuję Aniu :hug:
ot genetyka nie daje mi przytyć :evil: a trochę bym chciała w tym wieku, latka lecą zmarszczek przybywa, przydałoby sie ukryć je pod tłuszczykiem ;)

----------------------------------------------

Wracam do zegara w kuchni.
Otóż nr 2 odpadł jednak bo jest za duży, ale zrobiłam sobie taką przymiarkę z nr1 i nr3
129766 129767
nie wiem czy udało sie mi zachować proporcje, bo nie mam teraz możliwości zmierzenia ścian w kuchni, ale tak +/- takiej wielkości sa te zegary.
a może zamiast zegara obrazki powiesić, bardzo spodobały sie mi takie
129768
ale są dosyć duże, jeden ma rozm 20x43cm
129778
chyba jednak są za duże http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/a015.gif

No i co Wy na to? tylko pisać szczerze proszę:yes:

narendil
08-08-2012, 16:47
Obrazki za duże. Chociaż ładne. Może gdzieś indziej się wpasują?
Zegar drugi.

1976pinacolada
08-08-2012, 18:38
Vesi - zegar podoba mi sie bardzie drugi. Nie myslałaś/ nie podoba Ci się taki zegar "dworcowy" ?? Moze widziałaś w Chantilly na plantach taki mają tylko czarny a ja bym u Ciebie biały widziała...

http://img225.imageshack.us/img225/5793/3575433.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/225/3575433.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

A czy Ty w ogóle znasz taki sklepik z pięknymi różnościami - na Karosku w połowie drogio od skrzyzowania do ronda, po prawej stronie idac wgłąb karoska, w prywatnym nieotynkowanym domu..... uffff....... Mam nadzieje ze kumasz o który mi chodzi. Mają tam piękne rzeczy ale bardziej do klasycznych niz nowoczesnych wnetrz dlatego ja dla siebie niewiele tam kupuje ale podoba mi sie barrdzo. Fajny klimacik tam panuje..... Tam mozesz wyhaczyc cos fajowego :hug:

karolek59
08-08-2012, 23:04
Szczypiorku mój drogi:P
niestety nie widziałam mniejszej lampy
a zegar jakoś mi tam średnio leży kurcze taki wciśnięty na siłę
jak juz to głosuję za numerkiem 2

agawi74
09-08-2012, 14:36
Hej Vesi, ja glosuję z zegarem nr 1:yes: Mnie te dworcowe się już znudziły prawdę mówiąc- wszędzie ich pełno. Ten pierwszy jest znacznie szlachetniejszy:D

Obrazki bardzo fajne, ale za duże moim zdaniem:( Może znajdziesz coś mniejszego:cool:
Buziole

vesila
09-08-2012, 15:28
Hej koleżanki moje drogie :)
Wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę do Paryża :lol: Piękne miasto, naprawdę mnie zauroczyło, niestety dzieciaki mało zainteresowane zabytkami, architekturą i zwiedzaniem, po zobaczeniu Eiffla chciały wracać do Brukseli, zwłaszcza młody dał nam nieźle popalić :evil: miałam ochotę sprać go po doopsku http://www.cosgan.de/images/midi/boese/e085.gif, więc niewiele miejsc zwiedziliśmy osobiście, głownie przejazdem :bash:
Najbardziej zszokowali mnie tam kierowcy, jeżdżą jak nienormalni :eek: zwłaszcza na Champs Élysées, gdybym to ja prowadziła,- to chyba wrakiem potłuczonym i poharatanym wrócilibyśmy do domu, na szczęście luby jest dobrym kierowcą i szybko złapał tamtejszego bakcyla; następnie piesi -prawie nigdy nie czekają na zielone światło :rolleyes: jak nic nie jedzie to od razu włażą na pasy...
Mam dla was pare fotek, to tylko ułamek z wielu podobnych i pięknych kamienic, i my na Place du Trocadéro:cool:

130201 130202 130204 130237

vesila
09-08-2012, 16:17
Obrazki za duże. Chociaż ładne. Może gdzieś indziej się wpasują?
Zegar drugi.
Dziękuję Aniu za głosik,
z obrazkami to niby wiedziałam od początku że za duze, ale tak bardzo sie mi spodobały ,że łudziłam sie a nuż sie uda ;)


Vesi - zegar podoba mi sie bardzie drugi. Nie myslałaś/ nie podoba Ci się taki zegar "dworcowy" ?? Moze widziałaś w Chantilly na plantach taki mają tylko czarny a ja bym u Ciebie biały widziała..
A czy Ty w ogóle znasz taki sklepik z pięknymi różnościami - na Karosku w połowie drogio od skrzyzowania do ronda, po prawej stronie idac wgłąb karoska, w prywatnym nieotynkowanym domu..... uffff....... Mam nadzieje ze kumasz o który mi chodzi. Mają tam piękne rzeczy ale bardziej do klasycznych niz nowoczesnych wnetrz dlatego ja dla siebie niewiele tam kupuje ale podoba mi sie barrdzo. Fajny klimacik tam panuje..... Tam mozesz wyhaczyc cos fajowego :hug:
Kinga dzieki za głosik,
Jasne że zanam te zegary dworcowe, w JYSK one są sprzedawane, kiedyś myślałam że kupie ale jednak jakoś mi nie leżą do końca, chyba przez to właśnie że takie popularne :rolleyes: A sklepik na Karosek znam również, tylko nigdy jakoś czasu nie mam by sie tam zatrzymać i zobaczyć co nowego i ciekawego mają.


Szczypiorku mój drogi:P
niestety nie widziałam mniejszej lampy
a zegar jakoś mi tam średnio leży kurcze taki wciśnięty na siłę
jak juz to głosuję za numerkiem 2
Dzięki Karola za głosik,
a wiesz? chyba w sklepie miviena znalazłam inne super lampy, już kiedyś przeglądałam ich ofertę i potem zapomniałam, ale dzięki tobie sobie przypomniałam i pewnie większość lamp to chyba tam kupię, chyba... bo mam plam jeszcze jechać tutaj do Brico (http://www.brico.be)i do firmowego sklepu Massive (http://www.massive.be/Homepage_EN.html), który podobno jest blisko Brukseli.


Hej Vesi, ja glosuję z zegarem nr 1:yes: Mnie te dworcowe się już znudziły prawdę mówiąc- wszędzie ich pełno. Ten pierwszy jest znacznie szlachetniejszy:D
Obrazki bardzo fajne, ale za duże moim zdaniem:( Może znajdziesz coś mniejszego:cool:
Buziole
Aguś, dzieki za głosik ale ten pierwszy zegar to właśnie dworcowy i masywny jest130249, ale z możliwością obrócenie go wokół osi
Obrazków nie bedzie :lol2:

agawi74
09-08-2012, 16:52
Hej vesi, piekne fotki:cool: Nie ma to jak Paryż:rolleyes:
Kochana, myślałam, ze ten srebrny zegar wiesza się bezpośrednio na ścianie i że jest bez tego ramienia. W takim razie szukamy dalej...
A widzialaś ofertę Witeks (http://witeks.pl/szukaj-witeks/products/search/zegar/0/0)? Całkiem spory wybór i chyba sama się skuszę na jakiś do kuchni:yes:

vesila
09-08-2012, 16:59
Dzięki Aga,
no nie widziałam, nie znałam wcześniej tych zegarów Witeks, już biorę sie za przeglądanie :D

karolek59
10-08-2012, 22:32
W tym sklepie można dużo fajnych lamp wyszukać

jest na czym oko zawisić

a ty juz w Pl czy jeszcze sie wakacjujesz

fajne co nie które zegary w tym Witeksie

vesila
10-08-2012, 22:57
Ano fajne lampki mają w miviena :yes:
zegary też fajne w witeks, ale do kuchni żaden mi nie podpasował, za to do salonu jak najbardziej.
Ja nadal wakacjuje :D
dziś nawiedziłam dwa Brico - to coś jak Obi lub Castorama i super lampę widziałam, chciałam kupić ale luby za wuja pana nie dał sie przekonać :mad:
jak tylko bateria z aparatu sie mi podładuje to wkleję fotki lampy i innych różności tam wypatrzonych.

vesila
11-08-2012, 00:41
Lampa Niederau City (http://www.niederau.be/weimages/Lustrerie/pdf/COMPLET.pdf), w cenie 110 euro,
77546
SU175-CITY 50
230V 3xE14 max40W
dostępna w Brico,
wygląda cudnie kiedy jest zaświecona, chciałabym ją kupić do pokoju dzieciaków, tylko trza jeszcze lubego przekonać do jej zakupu...
130455 130456

ponadto mają w Brico piękną serie łazienkowych akcesoriów:
130457 130458 130459
zastanawiałam sie nad kupieniem tego większego wieszaka na ręcznik przy umywalce, powiedzcie mi warto wydać tyle kasy?
bo zanim zobaczyłam tą klasyczna serię, miałam zamiar kupić cos takiego (http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/99/22/53/2499225350) lub takiego (http://www.zeus-firma.home.pl/grafika/lazienki/eka/quinto/wieszakowalny.jpg) lub to (http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/61/28/31/2461283144), które są na allegro w cenie 1/4 tego klasycznego ;)

editg
11-08-2012, 08:30
czesc Sylwio!

100 lat mnie u Ciebie nie było, na szczescie wpadlam w pore, aby zobaczyc Wasze zdjecia ;) na katedre wcale nie patrzylam :D tylko na Was ;) tacy zakochani...wygladanie jak na pierwszej randce ;)

akcesoria świetne, cena wysoka, jak za wszystko co ładne. moim zdaniem warto wydac. :yes: co maja jeszcze z tej serii???

ja planuje zakupic kubek, pojemnik na waciki, dozownik na mydło taki http://allegro.pl/mydelniczka-york-ceramiczna-interdesign-usa-biala-i2539309301.html tylko luby jeszcze o tym nie wie ;)

vesila
11-08-2012, 08:48
Czesć Edytko,
mają jeszcze to
130481

vesila
11-08-2012, 11:04
Doradźcie mi proszę czy ta lampa:

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=130455&d=1344640845

będzie pasować do pokoju młodych???,
nie pokazywałam ich pokoju, bo nie ma co pokazywać, meble sa zabrane z mieszkania.

To jest pokój dzieci z wklejoną lampą
130507 130508
do tego dokupiłabym wówczas kinkiety nad łóżka w lerła takie:
http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/483/1201483/product/kinkiet-new-york,original.jpg

Kupować - czy nie kupować, już prawie urobiłam lubego na kupno tej lampy;)

Drop_Inn
11-08-2012, 16:40
Cześć vesi, nie dowidzę ile kosztuje wieszak... 30 euro? Moim zdaniem warto wydać. Przepiękny jest! :yes:

Lampa ciekawa, ale szczerze mówiąc jakoś nie do końca mi pasuje do pokoju dzieci. Widziałabym tam raczej coś z takim "kapelusikowatym" kloszem - w stylu FOTO z Ikei (nie wiem tylko czy uda się znaleźć taką, która nie będzie świecić głównie w dół).

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/foto-lampa-wiszaca__82183_PE207743_S3.jpg

1976pinacolada
11-08-2012, 18:50
Sylwia - mnie tez ta lampa nie bardzo pasi ..... Ale jak się Tobie i dzieciom przede wszystkim podoba to najważniejsze :)

narendil
11-08-2012, 19:36
A patrzyłaś w lerła? Mają tam podobną lampę :)
http://www.leroymerlin.pl/oswietlenie/oswietlenie-scienne-i-sufitowe/oprawy-wiszace/lampa-wiszaca-new-york,p138242,l956.html

vesila
11-08-2012, 20:28
Cześć vesi, nie dowidzę ile kosztuje wieszak... 30 euro? Moim zdaniem warto wydać. Przepiękny jest! :yes:
Lampa ciekawa, ale szczerze mówiąc jakoś nie do końca mi pasuje do pokoju dzieci. Widziałabym tam raczej coś z takim "kapelusikowatym" kloszem - w stylu FOTO z Ikei (nie wiem tylko czy uda się znaleźć taką, która nie będzie świecić głównie w dół).
Dropi,
wieszak chciałam ten pierwszy za 18 euro, do powieszenia ręcznika przy umywalce, dziś już nie zdążyłam kupić, bo byliśmy nad morzem a jutro wracamy, może namówie lubego by mi kupił kiedyś tam...
dziękuję za lampę, jedynie do pokoju młodych nie mam pomysłu na oświetlenie:confused:


Sylwia - mnie tez ta lampa nie bardzo pasi ..... Ale jak się Tobie i dzieciom przede wszystkim podoba to najważniejsze :)
Dzięki Kinguś, jak nie pasi to chyba nie będzie ;)


A patrzyłaś w lerła? Mają tam podobną lampę :)
http://www.leroymerlin.pl/oswietlenie/oswietlenie-scienne-i-sufitowe/oprawy-wiszace/lampa-wiszaca-new-york,p138242,l956.html
Aniu,
nie widziałam tej lampy na ich stronie, a normalnie to nawet nie wiesz jak sie ucieszyłam że w lerła mają podobną, muszę ją na żywo obejrzeć. Luby dziś jednak kategorycznie odmówił kupienia tej lampy z Brico i wiezienia jej do PL, inni na zakupy jeżdżą za granicę a ten ni-chu*a, nic nie przywiezie z be, bo po co skoro w pl można wszystko kupić :bash:

narendil
12-08-2012, 19:26
Aniu,
nie widziałam tej lampy na ich stronie, a normalnie to nawet nie wiesz jak sie ucieszyłam że w lerła mają podobną, muszę ją na żywo obejrzeć. Luby dziś jednak kategorycznie odmówił kupienia tej lampy z Brico i wiezienia jej do PL, inni na zakupy jeżdżą za granicę a ten ni-chu*a, nic nie przywiezie z be, bo po co skoro w pl można wszystko kupić :bash:

No cóż, takie życie. Kupisz sobie na miejscu :)
I jeszcze Ci powiem, że w Castoramie też podobna wisi :)

1976pinacolada
13-08-2012, 21:30
JEST VESI http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a035.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a045.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a045.gifhttp://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a045.gif
Fantastyczna wiadomość, supcio :)

vesila
14-08-2012, 12:58
Kinga no jestem, ale chętnie bym wróciła do Brukseli i juz tam zamieszkała:)
Wracaliśmy wczoraj nocą i na ósmą rano byliśmy w domu, a tu smród z lodówki koszmarny http://www.cosgan.de/images/smilie/ekelig/g025.gif, zamiast odsypiać całonocną jazdę - pół dnia czyściłam lodówkę i kuchnię. Wieczorem ledwo skrobnęłam u ciebie i zaraz potem padłamhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g010.gif

beata.i
14-08-2012, 13:05
Doradźcie mi proszę czy ta lampa:

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=130455&d=1344640845

będzie pasować do pokoju młodych???,
nie pokazywałam ich pokoju, bo nie ma co pokazywać, meble sa zabrane z mieszkania.

To jest pokój dzieci z wklejoną lampą
130507 130508
do tego dokupiłabym wówczas kinkiety nad łóżka w lerła takie:
http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/483/1201483/product/kinkiet-new-york,original.jpg

Kupować - czy nie kupować, już prawie urobiłam lubego na kupno tej lampy;)

fajne te mebelki u dzieci , co to za system, skąd i czy pojemnie? co do lampy to osobiście podobają mi się reflektory lub kule

vesila
14-08-2012, 13:30
http://emoty.blox.pl/resource/th_WelcomeSign.gif beata.i
Meble dziecięce to BOG-FRAN system ELF (regał i stolik z ikei) w miarę pojemne i solidne na tyle, że po siedmiu latach użytkowania nadal sa jak nówki, niestety ..:lol2:
Dzieki za rade w sprawie lampy :)

karolek59
14-08-2012, 23:05
Helloł vesi

to jak na 7 letnie mebaleki
trzymają się zarąbiście
albo twoje dzieciaczki to ,, aniołki,,
lampa fajna ale jakoś mi nie lezy w tym pokoju
może jakies kulki
wybierz się do leroja
mają spory wybór

vesila
14-08-2012, 23:37
Karola,
właśnie dzis byłam w lerła i.... bida z nendzą dla mnie, tzn wycofali podstawy lampek stołowych które kiedyś wypatrzyłam:cry: z lamp wiszących to chyba tylko newport (http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/354/1228354/product/lampa-wiszaca-newport,original.jpg)mi podpasował do kuchni, ale byłam sama i nie miałam jak jej zabrać:( natomiast lampy new york (http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/996/1248996/product/lampa-wiszaca-new-york,big.jpg) nie mieli zawieszonej:(
ale z pustymi rencami stamtąd nie wyszłam :D
hmm....meble w pokoju dzieciaków to mogłyby sie już zniszczyć, coby nowe nabyć:lol2:ale jakoś nie chcą :rolleyes:

editg
15-08-2012, 08:31
cześć ;)

ide za głosem dziewczyn, lampa do pokoju dziecięcego mi tez nie leży.

w lerła wycofali podstawy ???zła wiadomość, oj zła...widocznie nie ma co sie zastanawiać, tylko jak coś wpadnie w oko, to brać ;)

vesila
15-08-2012, 14:49
Wiem, wiem już że lampa nie pasuje do pokoju dzieciaków :no: skoro wszyscy sa na nie :P
ale jest fantastyczna, ja zrobiłam wielkie WOW jak ja zobaczyłam :lol:
jednak luby nie zgodził sie na zakup, więc po problemie ;)
W larła zastałam tylko puste pudełko z upatrzonej podstawy, pracownica sprawdziła w bazie i rzekła że wycofali :evil: a takie ładnie były
( te z prawej som, ale mi niezbyt sie podobają)

Drop_Inn
15-08-2012, 19:36
To ta za 110? Faktycznie ładna :yes:

narendil
17-08-2012, 19:19
Dobrze zrozumiałam, że i tutaj imprezka urodzinowa?

Szczęścia, szczęścia i jeszcze raz szczęścia!
I pieniędzy. Dużo.

https://lh4.googleusercontent.com/-gEE0z9hTD4c/T3dLZ9JhsrI/AAAAAAAAD2Y/lK0TQlMrd00/s280/BirthdayTatty.jpg

Drop_Inn
18-08-2012, 11:59
Vesi droga, właśnie doczytałam, że i Ty miałaś wczoraj urodziny. Przepraszam, że życzenia będą spóźnione, ale wczoraj prawie cały dzień gdzieś biegałam, zabrakło czasu na forum.

Wszystkiego najlepszego! Żebyś mogła z powodzeniem spełniać swoje marzenia, plany... i żeby zawsze wszystko szło po Twojej myśli (nie tylko wnętrzarsko). Buziaki :hug:

vesila
19-08-2012, 00:24
Narendil, Dropi :hug::hug:
dziękuje wam serdecznie za życzenia :)
no niestety kolejny roczek na karku, ale w moim wieku to juz wstyd o urodzinach wspominać;)


Dziś mieliśmy parapetówę dla rodzinki :D
która zaopatrzyła mnie w zegar, szklane świeczniki z Ikea, trzy różne komplety kieliszków z Krosna oraz zestaw sztućców na 12 osób, byłam w szoku:jawdrop:
A teraz zmykam do spania, pa :bye:

admete
19-08-2012, 06:30
Vesilko dotarłam wreszcie do Ciebie i nadrobiłam :cool:

Piękny wyjazd mieliście, zdjęcia świetne........Ty zgrabny szczypiorku :)

Spóźnione życzonka urodzinowe :hug:

Koniecznie obfoć swoje nowe nabytki.
Jestem ciekawa zegara :popcorn:

Miłej niedzieli życzę

TwoOfUs
19-08-2012, 13:35
I ja spóźniona w końcu znalazłam czas żeby nadrobić :)
Przede wszystkim gratuluję przeprowadzki, bo chyba jeszcze nie miałam okazji :oops: żeby Wam się jak najmilej mieszkało http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/cheers/smileys-cheers-064625.gif a drugi toaścik za tą drugą rocznicę ;)
Urlopik mieliście super i pełen wrażeń Bruksela, Paryż :wiggle: śliczne fotki i Ty na nich :cool:

1976pinacolada
19-08-2012, 14:59
Hej Vesi - ja juz pożegnałam moich gości i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda nam się spiknąć ;) Będę dzwonić.

karolek59
19-08-2012, 22:26
o nie ale się spóźniłam a tu nasza Vesi miała urodzinki :yes::yes::yes:

kochana SERDECZNOSCI
miłości, spełnienia marzeń http://gify.magazynek.org/pictures/Rośliny/Kwiaty/Róże/083.gif



no pisz jak parapetówa?
co mówili o domku?
co dałaś im do żarcia??:D
ja robię parapetówę w przyszła sobotę
no i pokazuj te prezenty :popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popc orn:



a ja ostatnio byłałm w lerła i widziąłm tę twoją lampę
a poszukaj w necie
ja mam bardzo podobna

vesila
19-08-2012, 23:27
Admete, Two, Karoka :hug::hug: dziękuję bardzo :)

Kinga, noooo może uda sie nam w końcu spotkać;)

A teraz pochwalę sie prezentami parapetówkowo-urodzinowymi :p

132145 132151 132146 132147

Zegar zawiśnie chyba u dzieci w pokoju
132150

Karolku, moje menu parapetówkowe było skromniutkie: zrobiliśmy grilla (kiełbasa, kurczak, boczek), pieczywo, 1 sałatka, wędlina, ser, babeczki, placek, ciastka, piwko, likier, miałam jeszcze strogonowa, ale już nikt nie chciał jeść , bo wszyscy najedli sie grillowanym i resztą:rolleyes:
Parapetówa była dla rodzinki, która juz widziała mój dom wcześniej, poza jedna siostrą - która przyjechała z Wiednia i ona jedyna chwaliła mój dom, ale czy szczerze? to nie wiem :razz:

-----------------------------------------------------------------------

A do galerii wrzuciłam pare fotek wnętrzarskich (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?177022-zak%C4%85tek-quot-nie-quot-pokoju&p=5499105#post5499105)....

TwoOfUs
20-08-2012, 11:58
Zajrzałam do galerii :wiggle: ostatnio mi się zdjęcia nie ładowały więc dopiero teraz zobaczyłam jak się zmieniło wokół domku :o Krzaczki już takie duże i trawka :rolleyes:
Siena ładnie wpisała się w salon :yes:, w ogóle ładna ta lampa :) a korytarz macie naprawdę duży, nie myślałaś o zrobieniu ażurowej obudowy na grzejnik i jakiejś galeryjce nad nim?

vesila
20-08-2012, 21:15
Wiesz Two, ja już dawno myślałam o obudowach na grzejniki, bo niestety w salonie to aż trzy są, ale:
1. z mdf-u nie chcę :no:
2. pytałam czy z blachy dałoby rade wyciąć, to owszem ale koszt ogromny a mąż skąpy, więc jestem w kropce
Bardo chętnie bym grzejniki zasłoniła, lecz by luby sie zgodził musi być tanio i bez strat ciepła :rolleyes:

Sieny robią wrażenie na każdym nowym gościu w naszym domu, ale też nikt z gościów nie ma wnętrz w takim jak my stylu:D
A tuje wokół działki zaczęły rosnąć jak szalone kiedy wreszcie nie są zarośnięte buszem;-)

karolek59
20-08-2012, 22:05
vesi
prezenty fajne
ale te sztućce to mogłabyś wyjąc z tej folii :yes::lol2:co by można było z czaić
kieliszki mamy takie same :yes:

ja będę robić w te sobote parapetówę na razie dla rodzinki tyle że u mnie najbliżej rodzinki będzie raptem 30 osób :(

tez zamierzam zrobić ogromniastego grilla

W końcu wrzuciłaś jakieś foty
no no niezły postęp :yes::yes:
widać jaki ogrom pracy włożyliście w ten dom

super wygląda ta siena
dawaj wiecej zdjęciów :popcorn::popcorn:
a o jakich lampach myślisz na holl??

vesila
20-08-2012, 22:21
No do holu to chętnie kupiłabym takie:
http://www.westwing.pl/images/D/DALCD-ID158753%20PP%20-%20101%20Large%202012-07-10.jpg
ale póki co są poza moim zasięgiem, wiec zrobiłam przymiarki jeszcze z innymi lampkami:

https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSE-Kyzr1opDb6hfyzZpEfvA-oXC89NavO0Gfl4tkfV1ISvCw4i132299
http://kandel.pl/public/uploads/pirummalychrompirummch.jpg132300
http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/458/1238458/product/lampa-wiszaca-lirano,original.jpg132301
http://www.searchlightelectric.com/modules/shop/images/5131CC.jpg132302
http://www.spotlight.pl/var/data/img/1920/2462/main.PNG132303

Karola, dopiero jak wgrałam fotki, to zorientowałam sie że sztućce zafoliowane i nico nie widać :oops:
Na więcej zdjęciów trzeba poczekać, aż stolarz raczy mi w łaskawie ławę i szafke tv zrobić:mad: obiecane mam na czwartek/piątek... zobaczymy:evil:

1976pinacolada
20-08-2012, 22:37
głosuję za 3 lub 4 ;) ale wiesz, że ja się nie znam

vesila
20-08-2012, 22:50
Dzięki za głosik Kinga,
póki co czekam aż te (http://www.westwing.pl/images/D/DALCD-ID158753%20PP%20-%20101%20Large%202012-07-10.jpg) przegapione na Westwing, znów sie tam pojawią (mam nadzieję), jeśli nie doczekam do zimy to będę musiała pocieszyć sie jakimiś innymi lampami:(

vesila
20-08-2012, 22:58
A wiecie, że można nowy katalog IKEI obejrzeć online KLIK (http://onlinecatalogue.ikea.com/PL/pl/IKEA_Catalogue)

karolek59
21-08-2012, 09:52
Sylwia
ja też głosuję za lampami 3 i 4


wydaję mi się że tam powinny wisieć czarne lampy:yes:
no to czekam na mebelki:popcorn:

vesila
21-08-2012, 10:37
Moim pierwszym typem do holu były Massive Ferma 132360
o ile na obrazku wyglądają ładnie i subtelnie to na żywo one są duże, za duże żeby do holu dać dwie:(
masz racje Karola, czarne klosze sie mi widzą tam najbardziej, bo w salonie są czarne sieny, ale nie moge nigdzie znaleźć takich zwisów, żeby były chromowane z czarnymi kloszami podobnymi do sieny :razz: nie wiem czy ktoś zrozumiał czego szukam:lol2:
no wiec w holu chciałabym lampy takie jak massive ferma (http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=132360&d=1344378693) ale mniejsze klosze :yes:

pesce
21-08-2012, 16:34
Vesi obiecywałam lampy i byłam w Bonarce, ale niestety nie miałam kiedy wstawic zdjęc. Patrząc na Twoje upodobania to chyba tylko te mogłyby podpasowac https://lh6.googleusercontent.com/-CeoBhJEtL2E/UDOvN4l31iI/AAAAAAAADa8/72Hbplt_cFs/s640/2012-07-29%252020.31.21.jpg

narendil
21-08-2012, 22:10
Ta pewnie tym bardziej za duża? KLIK (http://lampydomowe.pl/lampa-wiszca-EKELUND-p12407660.html)

vesi, a nie myślałaś, żeby kupić oddzielnie oprawkę i dobrać abażur?

vesila
21-08-2012, 22:25
pesce dzieki za foto lampek, byłam tydzień temu w bonarce i właśnie oglądałam te lampy chyba we Flo, czy tak? no i niestety trochę duże są, w chromie nie było, ale chyba za dwa dni znowu wybiorę sie do krk, to jeszcze raz przyglądnę sie tej czarnej:)

Aniu, dzieki za lampe, no kurka wielka ona jest :o ja do holu dwie potrzebuję i najlepiej takie co klosz ma ok 15 cm srednicy, max 20 cm, wiem ciężko będzie.... i owszem juz zastanawiałam sie nad kupnem osobno zwisu i klosza, ale jeszcze nie natrafiłam na chromowaną oprawkę, a innej nie biore pod uwagę:lol:.

1976pinacolada
22-08-2012, 07:04
A ja w swojej żółtej nad schodami mam chromowana oprawkę a ona była kupowana osobno tylko nie wiem gdzie :( Producent lampy (tej żółtej) kupił od kogoś jak ta jego plastikowa oprawka nie wytrzymała cięzaru lampy :sick: Tak więc szukaj, szukaj bo na pewno mozna kupić :yes:

1976pinacolada
22-08-2012, 08:21
vesi - wysłałam zapytanie do tego goscia od moich lamp. Napisałam ze potrzebuje jeszcze 2 szt i ze rosze o namiar na producenta :) Moze odpisze.... Jak odpisze to bedziesz musiała sobie podjechac do mnie ( w koncu) i popatrzec czy Ci bedzie pasować....

vesila
22-08-2012, 08:27
A wiem że można, w Brico w Belgii już nawet w rece taką oprawę miałam, ale droga jak cholera była i stwierdziłam że chyba mi nie bedzie potrzebna, bo na pewno coś znajde w pl, a tu lipa póki co;)

1976pinacolada
23-08-2012, 07:56
Sylwia - MAM :)
Proszę http://lamppart.pl/oprawy-do-oswietlenia-stale/

teraz do nich napisz albo zadzwon i czaruj, żeby sprzedali Ci detalicznie ;)

vesila
23-08-2012, 22:22
Dzieki wielkie Kinga,
dziś byłam cały dzien w krk z siorą i mamą, zaliczyłyśmy bonarke potem ikea, w lerła mieli właśnie chromowane oprawy-zwisy, ale już kloszy czarnych jak u sieny nie było, nie kupiłam tych opraw bo co mi po nich bez kloszy :( za to w ikea wydałam - łoo matko- pare stówek na pierdoły kuchenne :sick:

TwoOfUs
24-08-2012, 13:23
Zdobycze są, znak że wyprawa udana :)
Ja Vesilko niestety nie mam pomysłu na twoją lampę ale okropnie podoba mi się wklejona przez Ciebie 3 :) co to takiego?

vesila
24-08-2012, 14:21
http://kandel.pl/public/uploads/pirummalychrompirummch.jpg

Two, to jest Kandel Pirum (http://kandel.pl/pl/oferta/nowoczesne/super-design/pirummch.html)


edit:
albo Italux Anon (http://www.italux.pl/lampy/styl-nowoczesne/typ-lampy-wiszace/anon-chrom,MA01986C-001%20CH):wtf:

mmajeczkaa
26-08-2012, 15:02
No nie i tu urodzinki przegapiłam ... ech ...


STO LAT VESI :hug:

I jak się mieszka, przyzwyczaiłaś się już do nowego miejsca ???

vesila
26-08-2012, 21:56
Hej Maju,
dziękuję bardzo za życzenia,
a mieszka sie coraz lepiej, jeszcze czeka mnie mnóstwo rzeczy do wykończenia, lamp do kupienia, ale ciągle czasu brak nawet na umycie okien :rolleyes: to ktoś wpadnie do nas, to ja wybywam z dziećmi do rodzinki na wieś, a to wypad do krk, i tak mija dzień za dniem, a w domu prace jak stanęły tak stoją :razz:

narendil
27-08-2012, 08:39
Przybiegłam ściski zostawić :hug:

vesila
27-08-2012, 09:56
A, dziękować Aniu, dziękować za uściski :D
przydadzą sie, bo dziś mam za zadanie pojechać na przegląd wielkim peugeot boxer, a jeszcze nigdy takimi dużymi autami nie jeździłam i stracha mam że wszystkie zakręty pościnam albo nie wiem co http://emoty.blox.pl/resource/stres.gif więc kto z mojej mieściny, lepiej niech w miasto sie dziś nie wybiera :no:

narendil
27-08-2012, 19:33
vesi, i jak się jechało?
Uwielbiam duże samochody. Im większe, tym lepsze ;) Jakiś kompleks mam czy co?
A mam tylko kombiaka, buuu.

1976pinacolada
27-08-2012, 19:40
Sylwia - wróciłas już bo na zakupy musze jechac :rotfl: jeszcze chwile i tylko Tesco całodobowe mi zostanie :P

vesila
27-08-2012, 22:20
Wróciłam z przeglądu w całości, wszyscy cali i chyba tylko raz delikatnie na zakręcie zahaczyłam o krawężnik:lol2: ale prędkość miałam dosłownie ślimaczą:rolleyes: biedni ci co za mna jechali. Jechało sie w sumie fajnie, tak z wysoka na wszystkich patrzyłam :lol:

agawi74
28-08-2012, 00:12
Hej Vesi, nie nadrobię tyle napaplałyście:no:
Dzisiaj tylko sie przywitam i złożę Ci spóźnione życzonka urodzinowe:rolleyes:


Kochana Sylwio-samych słonecznych i szczęśliwych dni pełnych miłości i radości:hug:

http://us.123rf.com/400wm/400/400/serezniy/serezniy1208/serezniy120801124/14694482-beautiful-bouquet-of-pink-roses-in-basket-isolated-on-white.jpg

vesila
28-08-2012, 00:14
Od dwóch dni, albo i dłużej przekopuje neta w poszukiwaniu małych czarnych kloszy/abażurów do opraw wiszących i JEDNA WIELKA LIPA... nic nie znalazłam, ani lamp wiszących z małymi czarnymi kloszami w stożek ani samych kloszy .:bash: poddaje sie, nie wiem co mam w tym holu powiesić, chyba siebiehttp://www.cosgan.de/images/smilie/boese/e055.gif

vesila
28-08-2012, 00:18
Hej Vesi, nie nadrobię tyle napaplałyście:no:
Dzisiaj tylko sie przywitam i złożę Ci spóźnione życzonka urodzinowe:rolleyes:


Kochana Sylwio-samych słonecznych i szczęśliwych dni pełnych miłości i radości:hug:

http://us.123rf.com/400wm/400/400/serezniy/serezniy1208/serezniy120801124/14694482-beautiful-bouquet-of-pink-roses-in-basket-isolated-on-white.jpg

:hug: Aguś baardzo Ci dziękuje :D piękny bukiet :wiggle:

agawi74
28-08-2012, 00:21
:hug: Aguś baardzo Ci dziękuje :D piękny bukiet :wiggle:

Bardzo proszę vesilko:hug:

A w sprawie abażurów, to spróbuj u producenta- wiem, że u nich zamawia kilka znanych firm jak Farma kolonialna, Inne meble.
Tu jest przykład wiszącej
http://sklep.art-abazur.com.pl/wiszaca-la4434-b--43111614,p209,k40.html (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fsklep.art-abazur.com.pl%2Fwiszaca-la4434-b--43111614%2Cp209%2Ck40.html)


A samych abażuów jest srylion- na pewno coś znajdziesz:rolleyes:
http://sklep.art-abazur.com.pl/ (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fsklep.art-abazur.com.pl%2F)

vesila
28-08-2012, 01:13
Aguś, normalnie miszczu nasz w wynajdywaniu w necie potrzebnych rzeczy - wielkie dzieki :hug:
ten abażur z twojego pierwszego linka to troche duzy jest, poszukuje małych stożków, o takich
http://sklep.art-abazur.com.pl/photos/prods/251_1_md.jpg (http://sklep.art-abazur.com.pl/f2-b--43195383--klasyk,p251,k2.html)
lecz wiszących, i chyba takich po prostu nie ma :cry:

karolek59
28-08-2012, 11:58
Od dwóch dni, albo i dłużej przekopuje neta w poszukiwaniu małych czarnych kloszy/abażurów do opraw wiszących i JEDNA WIELKA LIPA... nic nie znalazłam, ani lamp wiszących z małymi czarnymi kloszami w stożek ani samych kloszy .:bash: poddaje sie, nie wiem co mam w tym holu powiesić, chyba siebiehttp://www.cosgan.de/images/smilie/boese/e055.gif

Vesi
dzięki za info o odkurzaczu:yes:
a co do abażurów to zerknij do tikeja i tesco tam tez bywają :yes::yes:

mam do ciebie jeszcze jedną sprawkę :D Jako że jesteś obcykana w lampach na maksa
to czy natknęłaś się możne na coś w stylu takich zwisów jak

kandel pirum albo ten italux
ale jako zwis potrójny??????

a co do dużych aut to moja teściówka od 20 lat prowadzi tira:yes::yes:

vesila
28-08-2012, 13:07
Karolinko kochana, ja już byłam i w tikeju i lerła i naszych lokalnych sklepach, w tesco naszym nie ma abażurków, juz dumałam czy by nie poszperać gdzieś w austriackich sklepach internetowych, bo mam tam dwie siostry .... albo pozostaje mi zadowolić sie innymi zwisamihttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g075.gif

Odnośnie potrójnych zwisów, to nie pamiętam, może gdzieś mi sie mignęły, ale że mi taki nie potrzebny to nie zapisywałam, więc nie pomogę.http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/d015.gif

A twoja teściówka to normalnie the best babka http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a040.gif, ja dziś kurna za to z kosiarką spalinową sie męczyłam by odpalić i ni hu.. nie dałam rady - takie małe toto i mnie pokonało :oops: żeby nie było: paliwo dwa razy sprawdzałam czy jest, ssanie też dałam i szarpałam linką do bólu :rolleyes:

vesila
29-08-2012, 10:20
Ooo raaaju ....
chyba znalazłam czarne klosze do holu Alfa Colore 17007 (http://www.lights.com.pl/17007-6327p/)
http://alfasc.com.pl/Resources/Pictures/2/9/1/17007_thumb.jpg (http://alfasc.com.pl/682,834,291,produkt.aspx)
http://alfasc.com.pl/Resources/Pictures/2/9/1/17007a_0_thumb.jpg

Średnica: 237 mm - nieco większa niż zakładałam, muszę podumać nad nimihttp://www.cosgan.de/images/midi/konfus/a015.gif

1976pinacolada
29-08-2012, 14:48
Przez przypadek trafiłam na te strone - popatrz bo maja jakies , nie w moim stylu lampy ;) :P

http://sklep.lululiving.pl/pl/c/LAMPY/21/1

vesila
29-08-2012, 19:02
Dzięki Kinga :hug:
ładne rzeczy mają, choć taki industrialny styl to tyż nie mój :)

1976pinacolada
29-08-2012, 20:10
Dzięki Kinga :hug:
ładne rzeczy mają, choć taki industrialny styl to tyż nie mój :)



:rotfl:
to się popisałam :lol2:
to ja w takim razie juz sie nie będę odzywać :sick:

vesila
29-08-2012, 21:01
eee, no co ty, odzywaj sie Kinga ile wlezie :yes:
u mnie to raczej klasycznie w nowoczesnej formie - przynajmniej tak bym chciała, tylko luby skutecznie mi to utrudnia....

agawi74
29-08-2012, 23:46
Aguś, normalnie miszczu nasz w wynajdywaniu w necie potrzebnych rzeczy - wielkie dzieki :hug:
ten abażur z twojego pierwszego linka to troche duzy jest, poszukuje małych stożków, o takich
http://sklep.art-abazur.com.pl/photos/prods/251_1_md.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fsklep.art-abazur.com.pl%2Ff2-b--43195383--klasyk%2Cp251%2Ck2.html)
lecz wiszących, i chyba takich po prostu nie ma :cry:

Vesilko, nie ma za co kochana:hug: chociaż jak czytam, to nie pomogłam Ci za bardzo:no::no: A może wyslij zapytanie- to jest producent i mają różne kształty i wielkości, a materialy są do wyboru. A jaką potrzebujesz dokładnie średnicę?

vesila
02-09-2012, 18:21
O rany Aga, ostatnio jakoś tak czas mi uciekał, zapomniałam odpisać, że chciałam by klosz miał na dole około 15 cm średnicy, bo jak zobaczyłam na żywo massive ferma (którą pierwotnie planowałam) to wydała sie mi ta lampa za duża. Jednak ostatnio trafiłam na alfa colore, klosze mają idealny kształt, ale średnica taka jak u ferma, z tym że klosze nie sa szklane, więc może nie będzie wyglądać tak masywnie, sama nie wiem.... jestem już zmęczona tymi lampami...
Dla odmiany poszłąm pokopać z synkiem w ogrodzie, efekty naszego kopania wrzuciłam do galerii (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?177022-zak%C4%85tek-quot-nie-quot-pokoju&p=5516561#post5516561):p

1976pinacolada
02-09-2012, 19:30
roślinki cieniolubne powiadasz ;) To w takim razie mam juz pomysł na upominek :wave: Głupio mi już bo odkładam to z tygodnia na tydzien i nic z tego nie wychodzi. Teraz juz wiem, że w zbliżającym tyg raczej szans nie bedzie bo aklimatyzacja w przedszkolu i ocieplanie cokołu domu nas czek,a ale w kolejnym....kto wie ? :hug:

vesila
04-09-2012, 08:40
Kinga, nie wygłupiaj sie z upominkiem...
U mnie też czasu ciągle brak, wynajęliśmy znajomym od września nasze stare mieszkanie, sami sobie je pomału malują a ja muszę w tym czasie pozbierać postawione tam graty i potem te graty gdzieś w domu poupychać, a tu już miejsca zaczyna brakować :sick:
Dziś pogoda wróciła, to czeka mnie koszenie :rolleyes: do tej pory robił to luby, ale go nie ma, a trawsko wielkie wyrosło...
idę więc http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g010.gif

narendil
04-09-2012, 11:20
I jak koszenie?

Patrz, co wczoraj w lelła widziałam :)
134697

Dobrze pamiętam, że czegoś podobnego szukałaś?

vesila
04-09-2012, 15:11
Ooo Aniu, wielkie dzieki za fotke, podobne podstawy kiedyś były w lerła i ja głupia nie kupiłam:bash:
chociaż już chyba znalazłam swoje wymarzone lampki nocne, tylko chwilowo funduszy brak na koncie:(
http://www.superlights.pl/_var/gfx/5e12659f99e9791f13b68ab05b553e88.jpg (http://www.superlights.pl/index.php?products=product&prod_id=4799)

... hmm... zamiast kosić wzięłam rekawice , wiadro i zaczęłam większe chwaściory wyrywać z trawinka, matko ile tego syfu znowu sie na siało:bash: chyba ducha wyzionę nim odchwaszczę swój trawnik, ale muszę, no musze to powyrywać bo nie zdzierżę:evil: koszenie musi więc poczekać ze dwa trzy dni...

vesila
05-09-2012, 12:38
Dziś odebrałam zamówione tydzień temu lustro do łazienki:) Rama jest w szaro-srebrnym kolorze.
Wszystko fajnie, ale machnęłam sie z wymiarami o parę cm i teraz muszę albo kuć w ścianie i przesunąć kinkiety wyżej, albo lustro powiesić niżej tak by nachodziło na płytki :bash: Do fotek postawiłam je na umywalce, a zawiśnie gdy luby zjawi sie z wiertarką, czyli niewiadomokiedy...


134827 134825
134826 134824
134823

Zamawiać drugie lustro do toalety w takiej ramie? czy lepiej w stalowej błyszczącej jak chrom??
I czas wybrać oświetlenie do łazienki :roll: już mnie nie cieszy to urzadzanie, wiec chyba wieczorem wkleje co mi sie podoba i zagłosujecie :lol: o ile ktokolwiek tu jeszcze zagląda ;)

1976pinacolada
05-09-2012, 12:51
zaglądam, zagladam :yes:

kinkiety przesunąć :yes: i tak to lepsze niz zrywanie moich paneli :(

narendil
05-09-2012, 20:13
Ja też zaglądam :P
Z doskoku co prawda, ale jestem.

Jaka ładna rama lustra! Co to dokładnie jest?
A kinkiety przesuwać :yes:

Jak wysoko nad lustrem miały wisieć?
Może uda się tylko kabelek pociągnąć i zakryć lustrem i tym czymś, co trzyma kinkiet przy ścianie?

1976pinacolada
05-09-2012, 20:21
Może uda się tylko kabelek pociągnąć i zakryć lustrem i tym czymś, co trzyma kinkiet przy ścianie?


O tym samym pomyślałam tylko nie mogłam tego tak ładnie ubrać w słowa ;)

vesila
05-09-2012, 21:08
Jaka ładna rama lustra! Co to dokładnie jest?
A kinkiety przesuwać :yes:
Aniu dziękuję
sama nie wiem z czego ta rama, pan wygrzebał ją z kąta swego warsztatu, gdy juz wszystkie wzory wyoglądałam i na wszystko nosem kręciłam; powiedział tylko że to z Hiszpanii, ma tylko kilka listew i do łazienki sie nada, chyba to drewno oklejone tym czymś błyszczącym, albo mdf???


Jak wysoko nad lustrem miały wisieć?
Może uda się tylko kabelek pociągnąć i zakryć lustrem i tym czymś, co trzyma kinkiet przy ścianie?

Dziewczyny dzięki; już sie nad tym zastanawiałam, ale dosyć grube te kable i w tych osłonkach przyściennych (czy jak to zwał;) ) musiałoby być jakieś wycięcie żeby wcisnąć tam kabel, by nie odstawał krzywo od ściany kinkiet, nie wiem czy wszystkie kinkiety mają takie wcięcie, coś wykombinuję na pewno.

Mogę dać te kable na boki lub do góry lustra, gdzie lepiej???

Zaraz powrzucam lampy.

vesila
05-09-2012, 21:39
Takie mam typy kinkietów do łazienki, na żaden nie umię sie zdecydowac :confused:

http://static3.skapiec.pl/3860478-1-1-0.jpg
1]IDEAL LUX Egg AP1

http://image.ceneo.pl/data/products/13096294/i-italux-lampa-scienna-spark-mb7116-1a.jpg
2]ITALUX Spark MB7116-1A

http://www.lights.com.pl/images/normal/49/7849.jpg
3]ALASKA Nowodvorski 4465
http://www.lights.com.pl/images/oryginal/79/6079.jpg
4]Alfa Archimedes 293
http://image.ceneo.pl/data/products/6374803/i-lemir-kinkiet-202-k1.jpg
5]Lemir chrom 202 K1
http://image.ceneo.pl/data/products/6374876/i-lemir-kinkiet-kula-551-k1.jpg
6]Lemir chrom 551 K1
http://image.ceneo.pl/data/products/12872817/i-massive-kinkiet-lazienkowy-brenna-34141-11-10.jpg
7]Massive Brenna 34141 11 10

http://image.ceneo.pl/data/products/5792838/i-massive-lampa-sufitowa-glacier-34081-11-10.jpg
8]MASSIVE Glacier 34081-11-10

http://www.mojelampy.com/up_files/6371_ORLANDOKINKIET2BIALY_b.jpg
9]Maxlight Orlando

http://www.skleplampy.pl/sklep_foto/big/28099.jpg
10]Westinghouse Kinkiet 64674

cdn...

vesila
05-09-2012, 22:25
11] LampGustaf MONACO-1-099406
http://swiatlo-cienie.pl/environment/cache/images/300_250_productGfx_1524d755435a4a4d12703c2c36f707b 5.jpghttp://swiatlo-cienie.pl/environment/cache/images/300_250_productGfx_6d7ea94b51385ee51325d5dee4b116f 4.jpg

12] SEARCHLIGHT Diamante
http://miviena.pl/gfx/big/1332415330.9649.jpg

13] Markslojd FJALLBACKA 104048, 104049
http://www.superlights.pl/_var/gfx/7870444a78339d9cf2bef4d584db800f.jpg

oraz inne ale cenowo za wysoko dla mojego M

ASTRO IMAGE 0410
http://www.lifestylehome.pl/799-large/astro-lighting-image-kinkiet-scienny-0410.jpg

Astro ANTON 0507
http://lazienki-szydlowski.pl/media/catalog/product/cache/2/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/f/i/file_1771.jpg

Elstead Lighting Hampstead HS1
http://www.lampa.co/4293-6451-large/hampstead-hs1.jpg

AEGEAN AG1 PN ELSTEAD
http://swiatlo-cienie.pl/userdata/gfx/e9079fc4c0f2244814240fbe889a9281.jpg

na suficie w łazience - to juz zupełnie nie wiem co powiesić...

1] Candel 14615 Alfa
http://oswietleniemarzen.pl/media/catalog/product/cache/1/image/4cc97fc11459e4664674a6a4dedce0f7/c/a/candel_14615.jpg
2] Elstead Lighting old-park
http://www.skleposwietleniowy.pl/public/cache/img/resources/private/offer/1/00007339/13132/WfkHQjcbfEBNMkHETNaS/1024x1024.jpg
3] TECHNOLUX GEORGIA III
http://image.ceneo.pl/data/products/14799568/i-nowodvorski-technolux-georgia-3-4006.jpg
4] GLOBO JUNE 63004-4
http://image.ceneo.pl/data/products/15524986/i-globo-june-63004-4.jpg
5] Honsel Garbo 62943
http://img.leuchtenzentrale.de/product_images/popup_images/Honsel-Garbo-HO62943.50406_0.jpg
6] Marksjold Fjallbacka 104049
http://image.ceneo.pl/data/products/16516421/i-markslojd-fjallbacka-104049.jpg
7] Markslojd Bilbao 134321
http://image.ceneo.pl/data/products/1623342/i-markslojd-lampa-sufitowa-bilbao-134321.jpg
8] Lampgustaf White Bride 261102
http://image.ceneo.pl/data/products/4556856/i-lampgustaf-lampa-sufitowa-white-bride-261102.jpg

to byłoby na tyle oświetlenia do łazienki http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g010.gif
No to dawać mi tu wasze głosy, które lampy wybrać? :D

narendil
06-09-2012, 07:53
Z kinkietów:
Massive Brenna
Maxlight Orlando
Marksjold Fjallbacka

Górne:
Elstead Lighting old-park

Dostałam kiedyś od Barbe kilka fajnych plafonów. Myślę, że ten by się u Ciebie odnalazł :)
KLIK (http://www.skleplampy.pl/?p=15331&o=nowoczesne_agora_plafon_1506-2_ozcan)

vesila
06-09-2012, 13:20
dzięki Aniu za głos,
ładny ten plafon
135015

a ja byłam dzis jeszcze w jednym naszym sklepiku z oświetleniem i mieli ładny lustrzany plafon w kształcie oktagonu z trzema punktami świetlnymi ale złotymi, podobno chromowane tez sa, ale nie miał facet tego katalogu, szukam teraz w necie, moze znajdę..
póki co trafiłam na taki plafon, piekny ale cena juz nie:bash:
135019MASHIKO 0890

no prosze jaki cudny kinkiet, dla mnie cena za duuża ale może kogoś innego stac
135022 ten i wiecej podobnych TUTAJ (http://www.tomix.pl/c/pl/7_170/5/1/12/long/astro+lighting.html)

będę pewnie jeszcze pare razy edytować tego posta:lol2:, no ale ciągle szukam lamp i ten plafon to chyba do toalety przygarnę
135034 Ozcan Lena plafon 1405-30,02
albo ten
135037 Ozcan Artos 1400-2,02

narendil
06-09-2012, 22:21
póki co trafiłam na taki plafon, piekny ale cena juz nie:bash:
135019MASHIKO 0890


Też go widziałam, ale cena mnie powaliła na łopatki :bash:
Znalazłam taki podobny trochę ;)
KLIK (http://www.markslojd.com/en/node/1148)

Bo TEN (http://www.kanlux.pl/pl/8981) to chyba za moderny do Ciebie :)

vesila
06-09-2012, 22:28
Aniu kochana :hug:- chromu ... chromu mi tylko brakuje na tych podanych przez ciebie plafonach :D

agawi74
06-09-2012, 22:55
Hej vesi,

piękne kinkieciki. Najbardziej mi si ę widzą u Ciebie
Astro ANTON 0507
Markslojd FJALLBACKA 104048, 104049
Alfa Archimedes 293


powiedziałam co wiedziałam, lecę dalej:lol:

vesila
06-09-2012, 23:04
Aga,
miło że wpadłaś, dziękuje za głosik na kinkiety :hug:

Drop_Inn
06-09-2012, 23:23
Cześć vesi :)

Bardzo ładna rama - pięknie skomponowała się kolorystycznie z resztą.
A i świetny dozownik :yes: Skąd, skąd? (przegapiłam chyba)

Mój kinkietowy faworyt do Ciebie to Astro ANTON.
Nad oświetleniem górnym muszę jeszcze pomyśleć ;)

Buziaki :hug:

Domi87
07-09-2012, 09:59
No i przejrzałam:) Czekam na więcej
Ponieważ przyglądałam się ze szczególną uwagą drzwiom, to proszę powiedz mi coś o drzwiach spiżarki - jaki był na nie otwór przygotowany, jaką teraz szerokość mają i czy się swobodnie przez nie przechodzi?:wiggle:

narendil
07-09-2012, 10:11
Aniu kochana :hug:- chromu ... chromu mi tylko brakuje na tych podanych przez ciebie plafonach :D
Myślisz, że pod sufitem tak łatwo zauważyć różnicę między chromem a niklem :P
Ale dobra, rozumiem :yes: Jak coś znajdę, to podrzucę :hug:
Budżet, jak pamiętam, w wersji ekonomicznej?

vesila
07-09-2012, 10:47
Cześć vesi :)
Bardzo ładna rama - pięknie skomponowała się kolorystycznie z resztą.
A i świetny dozownik :yes: Skąd, skąd? (przegapiłam chyba)
Mój kinkietowy faworyt do Ciebie to Astro ANTON.
Nad oświetleniem górnym muszę jeszcze pomyśleć ;)
Buziaki :hug:
Dropi
Rama dziękuje i dozownik z tkmaxx również :D
A tańszy kinkiet, to kurna, nie będzie pasił :lol2:
uparły sie na tego anton-a, a on drogawy z deka:bash: skąd tu kase wyszperać jak tyle wydatków jeszcze, a moje konto puste :x


No i przejrzałam:) Czekam na więcej
Ponieważ przyglądałam się ze szczególną uwagą drzwiom, to proszę powiedz mi coś o drzwiach spiżarki - jaki był na nie otwór przygotowany, jaką teraz szerokość mają i czy się swobodnie przez nie przechodzi?:wiggle:
Witaj Domi,
drzwi do spiżarki są łamane i za chiny nie pamiętam jaki był otwór, ale zmierzyłam teraz przejście: ma 71 cm, ościeżnica dosyć masywna jest i otwór - na oko przykładając miarkę - był 80cm. Przechodzi sie swobodnie, przynajmniej mi, pomimo że po złożeniu skrzydeł one dodatkowo zawężają przejście, a często nawet nie składam ich do końca, tylko trochę by np mopa sięgnąć( bo spiżarka tak mała że wystarczy kroka zrobić do środka i wszystko w zasięgu ręki;))


Myślisz, że pod sufitem tak łatwo zauważyć różnicę między chromem a niklem :P
Ale dobra, rozumiem :yes: Jak coś znajdę, to podrzucę :hug:
Budżet, jak pamiętam, w wersji ekonomicznej?

Myślę Aniu że nie, pod warunkiem że nikiel jest w połysku a nie satynie :P
Budżet: tak bardziej ekonomicznie:yes:, bo pomimo że stać mnie na kinkiecik za pare stówek, to jednak są dla mnie pewne granice rozsądku, a dla mojego lubego, taka cena za kinkiet jest zwyczajnie niedopomyślenia - bo jemu jest absolutnie wszystko jedno, jaki co ma wygląd i on nie widzi sensu wydania więcej na jakąś rzecz, jeśli jest inna 5x taniej :rolleyes:

Domi87
07-09-2012, 13:58
Super, bardzo mi pomogłaś - w takim razie robię u mnie otwór 80 (wejście do pralni/pomieszczenia gospodarczego) i liczę, że starczy spokojnie:)

"bo jemu jest absolutnie wszystko jedno, jaki co ma wygląd" - skąd ja to znam:) Tylko mój później jednak się okazuje, że narzeka: albo na wydaną górę kasy, albo na zły wygląd:P

karolek59
07-09-2012, 15:12
Vesi
w końcu dotarłam
na początek chwalę roboty ogrodowe
no daliście z synem czadu :wiggle:

widzę że ciągle akcja oświetlenie
to i ja oddam głos
Anton
Lemir
Alfa

Górne sama nie wiem muszę pomyśleć
a tak w ogóle co patrzę na tę twoją łazienkę to jestem pełna podziwu jaka ona czyściutka, bielutka i elegancka
sprawia wrażenie takiej subtelnej ale tez trochę sterylnej w pozytywnym tego słowa znaczeniu

narendil
07-09-2012, 16:29
A tańszy kinkiet, to kurna, nie będzie pasił :lol2:
uparły sie na tego anton-a, a on drogawy z deka:bash:
O przepraszam bardzo :P

vesila
07-09-2012, 20:24
Super, bardzo mi pomogłaś - w takim razie robię u mnie otwór 80 (wejście do pralni/pomieszczenia gospodarczego) i liczę, że starczy spokojnie:)
"bo jemu jest absolutnie wszystko jedno, jaki co ma wygląd" - skąd ja to znam:) Tylko mój później jednak się okazuje, że narzeka: albo na wydaną górę kasy, albo na zły wygląd:P
Ciesze sie że pomogłam:)


Vesi
w końcu dotarłam
na początek chwalę roboty ogrodowe
no daliście z synem czadu :wiggle:
widzę że ciągle akcja oświetlenie
to i ja oddam głos
Anton
Lemir
Alfa
Górne sama nie wiem muszę pomyśleć
a tak w ogóle co patrzę na tę twoją łazienkę to jestem pełna podziwu jaka ona czyściutka, bielutka i elegancka
sprawia wrażenie takiej subtelnej ale tez trochę sterylnej w pozytywnym tego słowa znaczeniu
Kochana,dziekuje za tyle komplementów:hug: za głosik na lampy i ciesze sie ze mimo wszystkich trosk - wpadłaś i do mnie:hug:
A odnośnie łazienki, to myślałaś, że pokażę wam bałagan jaki celowo ominęłam kadrem? :P:lol2:


O przepraszam bardzo :P
O, ja również przepraszam :hug: miałam na myśli agawi i Dropi :D

agawi74
08-09-2012, 01:18
O, ja również przepraszam :hug: miałam na myśli agawi i Dropi :D

Phi, tak ja byłam za tamtym:p:lol2: Ale jak drogi, to może jeszcze czegoś poszukamy:rolleyes:Vesilko, ja dopiero zobaczyłam, jaki kawał roboty zrobiliście:jawdrop: Pięknie i brawo:) A będzie tam więcej roślinek? Jeśli tak, to jakich?:rolleyes:
Miłego weekengu:bye:

vesila
08-09-2012, 10:07
Aguś,
no a ten 135398Massive Brenna
jest trochę podobny do Astro Anton135396 :lol:
noo... nie tak ładnyy, ale by uszedł nie :p

A kiedyś taki zestaw wklejałam do dziennika 135397

Ostatnio trochę kasy zainwestowaliśmy w nową spółkę, sama rejestracja tego peugeot-a kosztowała nas 15K:roll: więc musiałabym powiedzieć lubemu: 'wiesz jakie tanie te kinkiety były?, no dwie stówki za oba dałam " :rotfl: wtedy bym nie musiała słuchać kazań o rozrzutności, sknerus z niego jest, ale i tak go kocham;-)

Jeszcze jakies lampki wyszperałam w necie,ale to później wkleje, dziś wieje u nas, więc wezmę sie za pozamiatanie poddasza (musze mase gratów tam wynieść, a jest okropny syf), mam nadzieję że ten wiatr mi pomoże i przy otwartych oknach balkonowych będzie wywiewało ten pył ;)

1976pinacolada
08-09-2012, 13:11
Zrób przeciąg - samo się posprząta :rotfl:

narendil
09-09-2012, 21:05
mam nadzieję że ten wiatr mi pomoże i przy otwartych oknach balkonowych będzie wywiewało ten pył ;)
I jak poszło?
W dobrą stronę wiało?

vesila
09-09-2012, 21:22
Wiało, że ho ho, aż nam prąd i tym samym wodę i net odcięło od popołudnia do północy :evil:
Kilka godzin z miotłą i odkurzaczem i beton na poddaszu czyściutki :lol:

Drop_Inn
10-09-2012, 17:26
Vesi, Brenna też bardzo ładny :yes: Wiesz, że sama go chciałam :)

karolek59
10-09-2012, 20:56
Kochana,dziekuje za tyle komplementów:hug: za głosik na lampy i ciesze sie ze mimo wszystkich trosk - wpadłaś i do mnie:hug:

No wiesz
jak ja bym mogła nie wpaść do mojej ulubionej kulezanki??
no jak ??


myślę że Brenna jest całkiem ładniutka
jak ci się podoba to bierz do łazienki pasuje idealnie

Ja kiedyś tam brałam pod uwagę różne droższe rzeczy ( czyt lampy)
ale uważam że w pewne rzeczy nie ma co inwestować
ma się podobać i tyle i ma być w zasięgu naszych możliwości finansowych
( moje czarne w hollu kosztowały coś ok 140 zł za sztukę i bardzo mi sie podobają a uważam że i cena bardzo rozsądna)
nie ma sie co zabijać o lampe na która mnie nie stac
bo wolę kase przeznaczyć na coś innego , kupić coś dzieciakom zacząć myślec o sobie a nie wiecznie o budowie
ale przyszło mi to dopiero jak zamieszkałam

Sa pewne rzeczy których szybko nie zmienimy więc tu warto odłożyć , sciułac itp ale lampy?
lepiej za jakiś czas bezkarnie wymienić
ot moje i tylko moje skromne zdanie

vesila
10-09-2012, 22:07
Dropi,
Brenna jest ładny, ale Anton ładniejszy, taki bardziej proporcjonalny, no bardziej sie mi podoba, tylko czemu drugie tyle droższy od Brenna :bash:

Karolka dzięki,
u mnie prawie wszystko jest co tańsze, M. nie daje mi poszaleć z urządzaniem, mogę urządzać w dowolnym stylu -nie wtrąca sie, interesują go tylko ceny :rolleyes:

Mam jeszcze takie lampy w zanadrzu:
http://www.apdmarket.pl/images/14880-carol.jpgAlfa Carol
http://www.apdmarket.pl/images/14883-carol.jpg

http://www.lights.com.pl/images/oryginal/34/5934.jpgAlfa Creo
http://www.lights.com.pl/images/oryginal/41/2941.jpg

http://www.lumenpro.pl/58518-1671-thickbox/markslojd-kinkiet-rosa-237144-496112.jpgMarksjold Rosa
http://www.jakorasia.net/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/k/i/kinkiet-massive-oasis-34_1197.jpgMassive Oasis

A teraz zła wiadomość: stolarz Rysiek - ten od szafy w wiatrołapie, zupełnie mnie zlekceważył i nie zrobił mi ławy i szafki tv, nie odbiera telefonów ode mnie, a strasznie obiecywał że zrobi, wkurzył mnie na max - burak jeden :mad: muszę szukać innego stolarza:bash: albo na nowo przekopać net z nadzieja że coś mi sie spodoba i nie bedzie kosztowało kilka tys.
Uciekam spać, bo padam na klawiaturę, jutro do was wpadnę, dziś już nie mam siłhttp://www.cosgan.de/images/midi/muede/d015.gif

http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/k045.gif

Domi87
11-09-2012, 09:54
Ależ ten Alfa Carol jest śliczniutki!!!

vesila
13-09-2012, 11:31
Domi ,
dla mnie wszystkie te wklejone lampy są śliczniutkie, jedne bardziej - inne mniej, dlatego zdecydować sie na konkretny model nie mogę :rolleyes:
--------------------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj pojechałam na żebry do siostry :hug:po maliny ogrodowe, coby zrobić sobie nalewkę:lol:, bo z moich malin wielkie nic w tym roku ( część uschła, część luby skosił). Nazbierałyśmy ok 3 kg, stwierdziłyśmy ze wystarczy i potem była wyżerka prosto z krzaczkówhttp://emoty.blox.pl/resource/mniam.gif. Wieczorem maliny wylądowały w słojach i beda sie tak moczyc w alkoholu pare tygodni.
Przepis wzięłam STĄD (http://muffingirl.blox.pl/2009/09/Nalewka-z-malin-czyli-malinowka.html)


136460 136468

Od drugiej siostry :hug:dostałam worek pełen naci :eek: wczoraj opłukana, schnie jeszcze na ściereczce:

136463

zadanie na dziś: siekanie natki pietruszki :sick::lol2:
żeby sie mi chciało, tak jak nie chce.....

karolek59
13-09-2012, 14:53
Ale ześ se gratisów naprzywoziła :jawdrop:

no no to siekaj kochana

ps no cio z lampami nawymyślałaś?

editg
13-09-2012, 15:22
hej hej!!!

melduje że wszytsko skropulatnie nadrobilam ;) masz babo placek z tymi lampami...mnie sie tez podobaja wszystklie, coezko sie zdecydowac na jakis typ...ale jedno jest pewne...najbardziej podoba mi sie nalewka ;) :D
oj kiedy ja przestane karmic ;)

pozdrawiam z pracy ;)

vesila
13-09-2012, 17:39
Karolka,
ino troszkę obłowiłam sie u siostrzyczek moich w malinki i aż za dość w pietruchę, bo % to se kupiłam
a z lampkami to chyba zrobię sobie jeszcze wyklejankę, tylko chwilowo cierpię na brak czasu :bash: na fm wpadam z doskoku i wypadam...

Edytko :hug:
lampy to moja zmora, za dużo sie mi podoba za mało mam miejsc dla nich :rolleyes:
a naleweczka nim sie zrobi (czyli ok 3-4 m-ce) to już pewnie będziesz mogła % wypić, narazie to i ja tylko mogę na słoje popatrzeć i czekać, czekać, czekać....
nie przepracowuj sie kochana :hug:

Amtla
13-09-2012, 20:50
vesila,
pooglądałam lampy łazienkowe i sama nie wiem...Mnie za chwilę czeka też dylemat wyborów lampowych i z prawdziwą przyjemnością oglądam Twoje propozycje :)

narendil
13-09-2012, 21:00
Aleś się obłowiła :D

W LM widziałam tą podstawę lampy, którą Ci wycofali. Teraz jest w niklu, a nie chromie. czyli Cię nie interesuje, jak sądzę ;)

vesila
13-09-2012, 21:23
vesila,
pooglądałam lampy łazienkowe i sama nie wiem...Mnie za chwilę czeka też dylemat wyborów lampowych i z prawdziwą przyjemnością oglądam Twoje propozycje :)
tiaa... a wspomóc niezdecydowaną w wyborze to nie łaska :p,
tylko pooglądać i papa :P:lol2:


Aleś się obłowiła :D
W LM widziałam tą podstawę lampy, którą Ci wycofali. Teraz jest w niklu, a nie chromie. czyli Cię nie interesuje, jak sądzę ;)
ee tam obłowiła, no może w pietruchę, ale jak dają to trza brać ;)
Aniu, dzięki za info:hug:,
ja to chętnie i te z lerła bym zakupiła, ale chwilowo mam taaakie wydatki szkolne dzieciaków, tyyyle rachunków do opłcenia i prawie puste konto :bash:
pewnie jak juz będę mieć wolną kasę to nie będzie lamp :evil:
------------------------
ide siekać dalej pietruchę....

Amtla
13-09-2012, 21:26
tiaa... a wspomóc niezdecydowaną w wyborze to nie łaska :p,
tylko pooglądać i papa :P:lol2:



Wspomóc, wspomóc...jak ja sama głupia ;) Ale podobają mi się MONACO, ASTRO obie propozycje...., tyle, że nie znam ich ceny.

Domi87
14-09-2012, 10:17
No wszystkie ładniutkie, ale ja głosuję właśnie za tym!:)

Kurcze tyle malin to może i ja się bym była w stanie nimi najeść (bo ja malinowy potwór jestem i zjem każdą ilość:P). A nalewka - mniam:stirthepot:

1976pinacolada
14-09-2012, 10:41
Vesi - chciałam Ci tylko napisać że właśnie wysłałam sms-a do Ryska ze rezygnuję z jego dalszych usług (szafa Julki, meble do salonu i gabinetu) i wzywam do dokonczenia tego czego jeszcze nie zdążył skonczyc :mad: I tu mu wyliczyłam wszystko !!!!! Mam go serdecznie dość i jest mi niezmiernie głupio, że Ci go poleciłam. Ale naprawde wtedy nie miałam do niego większych zastrzeżen

vesila
14-09-2012, 12:08
Wspomóc, wspomóc...jak ja sama głupia ;) Ale podobają mi się MONACO, ASTRO obie propozycje...., tyle, że nie znam ich ceny.
dziękować dziękować :D

No wszystkie ładniutkie, ale ja głosuję właśnie za tym!:)
znaczy sie za alfa carol, ok dziekować :)


Vesi - chciałam Ci tylko napisać że właśnie wysłałam sms-a do Ryska ze rezygnuję z jego dalszych usług (szafa Julki, meble do salonu i gabinetu) i wzywam do dokonczenia tego czego jeszcze nie zdążył skonczyc :mad: I tu mu wyliczyłam wszystko !!!!! Mam go serdecznie dość i jest mi niezmiernie głupio, że Ci go poleciłam. Ale naprawde wtedy nie miałam do niego większych zastrzeżen
Kinga,
no niezły przekręt z gościa:wtf:, normalnie facet ze wstydu powinien zakopać sie pod ziemię :mad: ale cholera dręczę go mimo wszystko, bo cenę za ten zestaw do salonu dal taką ze głupia bym była gdybym sie nie zgodziła, inny stolarz wycenił mi to na 3 tys. Rysiek - niecałe 2 tys. oraz te drzwi przesuwne MUSI mi wyregulować bo sie rozjeżdżają. Właśnie z nim rozmawiałam, ma być 18-tego, zobaczymy....

admete
15-09-2012, 05:22
Vesilko dotarłam :wiggle:
A tu takie dylematy kinkietowe http://mp3car.pl/forum/images/smilies/szok.gif http://mp3car.pl/forum/images/smilies/szok.gif http://mp3car.pl/forum/images/smilies/szok.gif
za dużo Ci się podoba :( - mam taki sam problem :rotfl:

Mnie podoba się

Westinghouse
i ten jest ciekawy Elstead Lighting Hampstead HS1

A na sufit też bym jakiegoś plafonu chyba poszukała.

Miłego weekendu życzę :hug:

ps zdjęcia salonu pokazują już co nie co, ale dalej za mało :p

Kamilcia
15-09-2012, 23:36
Witaj, dawno nie zagladałam...

Z kinkietów głosuję na brennę - jednak cena robi swoje, a i sama rozważam ja poważnie ;)

a ten plafon (http://miviena.pl/american_diner_plafon_2_stal_szklo,127,571.html) znasz ? na żywo bardzo ładnie się prezentuje ;) no i ta cena ;)