PDA

Zobacz pełną wersję : jak rozjaśnić / urozmaicić wizualnie elewację



naberia
09-12-2010, 14:52
Witam, proszę o radę jak optycznie rozweselić / rozjaśnić domek. Mamy parterówkę z dachem kopertowym Creatona Noblesse (ciemny brąz), okna, drzw i brama będą w kolorze orzech (już zamówione). Narazie mamy zamontowaną tylko deskę czołową kolorze storalki okiennej, ale podbitka również będzie orzechowa. Teraz trochę żałuję, że nie zrobiłam innego dachu (np. czarnego - bałam się, że będzie wygladal za ciężko) bo teraz znowu się obawiam, że będzie zbyt monotonnie. Elewację planuję jasną - ecru, śmietanka, kość słoniowa. Macie może pomysł jak wykończyć z zewnątrz dom? Jak go urozmaicić? Poradzicie mi coś? Myślałam o beżowym łupku wokół wejścia, ale kominy są z klinkieru, więc obawiam się, że już nie będzie pasował (choć trochę zlewją się z dachem). Macie jakiś inny pomysł? Deska elewacyjna?- tylko czy nie za bardzo przyciemni? Zdjęcia mile widziane :) A może ktoś mi zrobi wizualizację lub podpowie jakiś darmowy program do robienia wizualizacji elewacji? Projekt jest indywidualny, wiec stronki z gotowymi projektami do kolorowania odpada :( Z góry bardzo dziękuję :hug:

33572335743357333571
http://forum.muratordom.pl/images/misc/pencil.png