PDA

Zobacz pełną wersję : Dobra ekipa do tynków zewnętrznych Warszawa



Marika73
20-01-2011, 22:27
Witam,

Czy ktoś może polecić dobrych tynkarzy do położenia tynków zewnętrznych. Po przejściach z ekipą, która totalnie schrzaniła nam tynki wewnętrzne, chciałabym znaleźć fachowców z prawdziwego zdarzenia.
Z góry dziękuję

coulignon
22-01-2011, 20:03
mam ale musze znaleźć numer telefonu. dam znać.

fighter1983
23-01-2011, 13:54
jaki termin Cie interesuje? niestety Ci dobrzy ktorych znam maja juz pozajmowane terminy, wiec moge kogos polecic, jednak musialbym wiedziec w jakim terminie potrzebujesz

Wojtek Złotnicki
26-01-2011, 17:02
dobrze radzę lepiej sprawdzić wcześniejsze prace każdej nawet poleconej ekipy...

fighter1983
26-01-2011, 19:34
dobrze radzę lepiej sprawdzić wcześniejsze prace każdej nawet poleconej ekipy...

bardzo sluszna uwaga, obiekty referencyjne do wglądu praktycznie u każdego z moich wykonawców - partnerów, z paprokami nie współpracuję, bo mam z takimi tylko problemy a tego mi nie potrzeba: dobra ekipa, dobry materiał rozsądne pieniądze zarówno za wykonanie jak i materiał i elewacje wychodzą tak, że nie ma czego się wstydzić.

Kornacki
31-01-2011, 15:02
Najlepiej poszukaj jakieś ekipy. Konkretnej ci nie wskażę, bo to nie moje okolice. Ale np. na Favore.pl możesz znaleźć speców od tynków czy elewacji
http://www.favore.pl/cat101514_elewacje-ocieplanie.html

Zobacz co oni proponują i od razu wyliczysz sobie koszta.

Marika73
02-02-2011, 22:41
Dzięki za odpowiedzi. Termin nie jest jeszcze bardzo precyzyjnie określony - na pewno nie wcześniej niż na początku sierpnia. Wiem, że lato to bardzo gorący okres dla takich fachowców, ale wcześniej nie damy rady i czasowo i finansowo. Na pewno nie weźmiemy ekipy bez sprawdzenia jak wykonują pracę. Już boleśnie doświadczyliśmy partactwa przy tynkach wewnętrznych, więc teraz podójnie jesteśmy wyczuleni.
pozdrawiam.

coulignon
04-02-2011, 13:58
. Już boleśnie doświadczyliśmy partactwa przy tynkach wewnętrznych, więc teraz podójnie jesteśmy wyczuleni.
pozdrawiam.

he, he - mi moi wewnętrzni grozili spaleniem chałupy i wysyłali obraźliwe sms-y. Może to Ci sami :-)

teraz namiary na ekipę która robiła u mnie elewację. Zrobili ładnie, nie wspomnieli że spalą mi chałupe więc sa godni polecenia:
Daniel Dudek 602 859 855 .

Marika73
10-08-2011, 22:40
Zwracam się do Was ponownie z prośbą o pomoc w temacie sprawdzonych tynkarzy. Sprawa pilna!!!
Polecony pan Daniel Dudek - bardzo miły, ale niestety wykonuje prace po drugiej stronie Warszawy i specjalizuje się w tynkach kładzionych na styropian.
Ja potrzebuję ekipę na Białołękę, a tynk mam być cementowo-wapienny i kładziony na cegły, nie na styropian.[/B]

Nie wiem czy ktoś ma podobne doświadczenia, ale mnie to bardzo zdziwiło - wybraliśmy kilkanaście firm ogłaszających się na favore i oferii, które reklamowały się, że wykonują tynki zewnętrzne, a przy kontakcie telefonicznym okazywało się, że zewnętrznych w ogóle nie robią. Nie wiem po co więc wpisują to do swoich ogłoszeń. Jakaś paranoja.

coulignon
11-08-2011, 09:38
bo za tynki zewnetrzne uważa się BSO czyli styropian, siatka klej + tynk cienkowarstwowy. Ty chcesz cementowo wapienny a to zupełnie inna bajka. Namiar na fachowca przetestowanego na naszej ulicy: Sylwester Banaszek 510 129 289. Kładzie tynki CW z agregatu.

Marika73
11-08-2011, 16:18
bo za tynki zewnetrzne uważa się BSO czyli styropian, siatka klej + tynk cienkowarstwowy. Ty chcesz cementowo wapienny a to zupełnie inna bajka. Namiar na fachowca przetestowanego na naszej ulicy: Sylwester Banaszek 510 129 289. Kładzie tynki CW z agregatu.


Dziękuję za kolejne namiary - dzwoniłam, ale niestety pan Sylwester już w tym roku nie ma wolnych terminów (to chyba dobrze o nim świadczy skoro mam tylu klientów:) ).
Zależy nam, aby z robotami ruszyć jeszcze w tym roku, więc może ktoś jeszcze poleci ekipę.
Jak się nie uda znaleźć sensownej ekipy na ten rok umówimy się z p. Sylwestrem na wiosnę, ale to znowu opóźni nam kolejne prace i wyprowadzkę niestety:(

coulignon
12-08-2011, 14:54
z forum Hubert Sain? Ogłasza sie w ogłoszeniach i ma raczej pozytywne opinie.

Marika73
17-08-2011, 16:17
z forum Hubert Sain? Ogłasza sie w ogłoszeniach i ma raczej pozytywne opinie.

Jak widać mam wyjątkowego pecha. Pan Hubert faktycznie ma fantastyczne opinie, ale niestety jego ekipy kładą tynk zewnętrzny tylko na styropian, a u mnie ta opcja nie wchodzi w grę.
Powiem szczerze, że nie sądziłam że będzie aż taki problem ze znlezieniem tynkarzy. Obdzwoniłam już ponad 20 firm i wszystkie wykonują tynki wyłącznie na styropianie.:(
No, chyba cała nadzieja w Panu Sylwestrze, ale to dopiero w przyszłym roku.....

fighter1983
17-08-2011, 18:37
Marika73 601815765 zadzwon i mysle ze bedzie w porzadku

Artur2016
26-07-2016, 14:12
Mam taką jedną firmę z Warszawy naprawdę świetna. Mogę polecić.[moderowano]