PDA

Zobacz pełną wersję : Adam Małysz jest wielkim sportowcem.



amalfi
22-01-2011, 01:04
Jak w temacie. Tyle czekał na tę chwilę... Brawo!!!!!!

ba***l
08-02-2011, 22:03
jest świetny -tyle lat na wysokim poziomie, nie wiem jak on to robi-myślę że w tym roku powinien zrobić medal na MS i odejść w chwale

fajkowski
24-02-2011, 15:16
miejmy nadzieje że np. stoch go dobrze zastąpi

amalfi
24-02-2011, 21:06
Stoch jest niestety nierówny. Potrafi oddać dwa skrajnie różne skoki. Małysz, jak się cos nie wydarzy, to jest pewny, że wyciśnie ile się da, a Stoch różnie.

amalfi
24-02-2011, 21:15
W sobotę mnie ominie oglądanie konkursu indywidualnego w skokach i biegów narciarskich. :cry:

tola
26-02-2011, 17:00
Adam MAŁYSZ jest WIELKISZ :)
Do kolekcji medali Mistrzostw Świata brakowało mu brązu.
Dziś go wywalczył :)
Justyna Kowalczyk Wicemistrzynią Świata :)
Kamil Stoch szósty
wielkie brawa dla naszych Polaków :)

ba***l
26-02-2011, 17:20
przyłączam się- brawooooooo

amalfi
26-02-2011, 20:39
Tak, jest medal. Nasz Adaś znowu nas wzruszył. :cry:

jola_krzysiek
03-03-2011, 13:40
Opowiadał kiedyś jeden z serwismenów naszych skoczków, że onegdaj na zawodach, już nie pamiętam gdzie, podszedł do Niego [znaczy Małysza, nie serwismena] ktoś ważny. Nie wiem, premier, książe itp. Zadał mu, jakże oryginalne pytanie: co Pan czuje lecąc tych kilka sekund w przestworzach? Mistrz na to: Coś jak ptak, ale jak się pan ptaka zapyta, to też nie odpowie!

amalfi
04-03-2011, 10:07
No i zakończył nasz Adaś karierę. Myślę, że w odpowiednim momencie.Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Ale mimo wszystko szkoda, że już nie będzie nam dostarczał emocji.

grave
04-03-2011, 10:42
Fantastyczny skromny facet... niewielu takich było! Dzięki Adaś za te wspólne godziny spędzone na kibicowaniu!
MOim zdaniem Adam powinien otrzymać jakieś poważne odznaczenie pańśtwowe za zasługi dla polskiego sportu!
Mam nadzieję tylko teraz, że Kamil pójdzie w ślady Adasia i nie będzie chcieć być gorszym! Wszystko przed nim, przynajmniejz 10lat!

amalfi
04-03-2011, 19:24
Właśnie usłyszałam, że Adasia ciągnie w stronę wyścigów samochodowych. :o

amalfi
05-03-2011, 00:06
http://img545.imageshack.us/img545/3656/1299255784bymahomet500.jpg (http://img545.imageshack.us/i/1299255784bymahomet500.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

tola
05-03-2011, 12:16
Wielki sportowiec, to nie tylko ten, który zdobywa medale i pierwsze miejsca na podium.
Wielki sportowiec ma wielką osobowość.
To nie tylko zwycięstwa sportowca porywają tłumy kibiców.
To porywa "to coś" w sportowcu, co się ma, albo nie.
Czy ktoś.. będzie do Adama podobny?...wątpię.
Są ludzie nie do zastąpienia.
Wiem, że to dla Niego najlepszy moment by zakończyć karierę.
Ale jak to będzie bez Adama?
Jak bez pytań...który Adam?
Jak bez okrzyku: "leć Adam leć"!?
Jak?...smutno, po prostu smutno.

wierzch
05-03-2011, 20:56
Ciezko bedzie zastapic Adama. Nawet na portalach austriackich i niemieckich pisza, ze to najwiekszy polski sportowiec.


Właśnie usłyszałam, że Adasia ciągnie w stronę wyścigów samochodowych. :o
Czyzby zamierzal pojsc sladami innych gwiazd skokow narciarskich: Janne Ahonena i Svena Hannawalda ?

Tedii
05-03-2011, 21:01
Weekend bez Małysza to weekend stracony.
Polecam muzeum Małysza w Wiśle.
Robi wrażenie.
Serio!

Margoth*
05-03-2011, 23:26
Bardzo przykro mi się zrobiło, kiedy uslyszałam z ust Małysza potwierdzenie tego, o czym dawno chodziły sluchy. Myślałam, że jednak jeszcze nie teraz... Ale cóż, trzeba uszanować jego decyzję.
Przez całe 10 lat śledziłam w TV konkursy na skoczniach. Polubiłam oglądanie tego sportu. Pamiętam jak mój mąż przyjechał kiedyś z nart i juz w drzwiach powiedzial, że Małysz skacze. To byl 2001 rok, konkurs KO, Małysz skakal z Kasaim. Wygrał! I wtedy się zaczęło: obgryzanie pazurów we wszystkie zimowe weekendy. Szkoda, że już się nie powtórzą.
Mam nadzieję, że znajdzie się godny następca Małysza.
Ktoś w TV powiedział, że jeśli któryś z czołowych skoczków wiedział, że nie wygra, to mówił: to niech chociaż Malysz wygra. Bardzo go wszyscy lubią.
Dzięki, Adam.

amalfi
06-03-2011, 00:36
Ciezko bedzie zastapic Adama. Nawet na portalach austriackich i niemieckich pisza, ze to najwiekszy polski sportowiec.


Czyzby zamierzal pojsc sladami innych gwiazd skokow narciarskich: Janne Ahonena i Svena Hannawalda ?

Coś wymyśli, bo nie sądzę, że wytrzyma w domu. :)
Dobrze, że Hannawald znalazł jakieś zajęcie (jest chyba komentatorem sportowym), bo kiepsko z nim było o ile pamiętam. Wysiadł psychicznie. Dlatego, jak napisała Tola, nie tylko wyniki się liczą. Sportowiec musi mieć przede wszystkim charakter.

grave
07-03-2011, 11:19
Mam nadzieję, że zostanie trenerem młodzieżówki i nie będzie się rozbijał tak jak Kubica!
Musze zobaczyć te muzeum chyba(nie mauzoleum) w Wisle!

Tedii
08-03-2011, 01:18
Poprawiłem.

grave
09-03-2011, 13:33
moze nie skreślajmy tak od razu Kamila... musi się jeszcze trochę obyć, ale że ma talent i możliwości pokazał juz.... ja poza tym cały czas wierzę jeszcze w Klimka Murańkę!

jola_krzysiek
10-03-2011, 09:54
moze nie skreślajmy tak od razu Kamila... musi się jeszcze trochę obyć, ale że ma talent i możliwości pokazał juz.... ja poza tym cały czas wierzę jeszcze w Klimka Murańkę!
Stoch nie jest może najmłodszy, ale nie jest też stary i w pucharze nie skacze tak długo. Są w stawce zawodnicy, skaczący dobrze a nawet bardzo dobrze, a nigdy nie wygrali konkursu, ba, nawet nie stanęli na pudle. Kamil już wygrywał! Małysza też z początku kariery skreślano. No i może potwierdzi się plotka, że Hanu rozważa współpracę ze Stochem? Jedno jest pewne: charakter Mistrza Adama jest niepowtarzalny. Drugiego Małysza nie będzie. Niech będzie pierwszy Stoch.
K.

grave
10-03-2011, 11:29
Drugiego Małysza nie będzie. Niech będzie pierwszy Stoch. .

Zgrabnie to ująłeś!
BYłoby super gdyby Hannu wziął pod swoje skrzydła Kamila!

Makówa
30-05-2014, 15:14
Ten wątek też odkopię :D

Chyba Kamil Stoch spełnił Wasze nadzieje :D

amalfi
30-05-2014, 23:30
Ten wątek też odkopię :D

Chyba Kamil Stoch spełnił Wasze nadzieje :D

Spełnił. Godny następca. :)

Rafałer
10-06-2014, 12:10
i Stoch i Żyła dobrze skaczą i w ogóle od odejścia Adama to wszystkich forma wystrzeliła w sumie w góre

lewe ręce
15-06-2014, 17:39
Tylko kto by się spodziewał, że Stoch zrobi takie wyniki? Coś niesamowitego.

rusztowania
26-02-2015, 17:14
Jest ogromnym sportowcem, w dodatku mieszka obok mnie, za tzw. "miedzą"