PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs dla amatorów grillowania. Do wygrania GRILL i warsztaty gotowania z PASCALEM



Strony : 1 [2]

zbyszek_torun
14-03-2011, 12:59
1. Oczywiście George Stephen
2. Lubię grillować bo ... w unikalnej atmosferze odstresowania od codzienności mogę być dumnym szefem kuchni produkującej raczej niezdrowe ale wybornie smaczne potrawy dla rodziny, przyjaciół, no i tych co wpadli na gapę:)

nata160
14-03-2011, 13:23
1. George Stephen.
2. Lubię grillowanie, bo nie ma to jak zgrilować się w dobrym towarzystwie. Lubię grilować - już nawet nie o samo jedzenie chodzi, ale o atmosferę, o odprężenie, błogą minę mojego męża przygotowującego jedzenie, a następnie konsumującego je. Bezcenne.

monika i lukasz
14-03-2011, 13:33
1. Grila z pokrywką wynalazł George Stephen, zrobił go z boji, bo go wkurzało, że jak pada deszcz to nie może grilować :D
2. lubię grilować, bo ... jestem Polakiem :) a to przecież nasze hobby narodowe. jeden z polityków chyba nawet sobie przypisywał niemały udział w sukcesie polskiego grilowania.... No cóż z natura się nie wygra, trzeba grilować. Geny, korzenie, wyssane z mlekiem matki. Zresztą po czym poznasz Polaka na urlopie? Piwko i gril :D

halina 52
14-03-2011, 13:40
Grilla z pokrywą wynalazł George Stephen’a .Odkrycie pokrywy otworzyło zupełnie nowy świat grillowania.
Lubię grillować ponieważ można się spotkać na świeżym powietrzy z przyjaciółmi , rodziną. Miło spędzić czas .Przez grillowanie doznaję rozkoszy dla podniebienia . Wymyślam różne przepisy , z różnych produktów , które można smacznie przyrządzić na grillu .Po sezonie grillowania pozostają niezapomniane chwile , wspomnienia pachnących potraw grillowanych i miło spędzonego czasu.

halina 52
14-03-2011, 13:42
Grilla z pokrywą wynalazł George Stephen’a .Odkrycie pokrywy otworzyło zupełnie nowy świat grillowania.
Lubię grillować ponieważ można się spotkać na świeżym powietrzy z przyjaciółmi , rodziną. Miło spędzić czas .Przez grillowanie doznaję rozkoszy dla podniebienia . Wymyślam różne przepisy , z różnych produktów , które można smacznie przyrządzić na grillu .Po sezonie grillowania pozostają niezapomniane chwile , wspomnienia pachnących potraw grillowanych i miło spędzonego czasu.
WARSZTATY

mia222
14-03-2011, 14:24
1. Przenośnego grilla wynalazł w 1952r. George Stephen - co mu Bóg w dzieciach wynagrodził - miał ich jedenaścioro.:)
2. Lubie grillować, bo według mnie to najlepszy forma biesiadowania z rodziną, znajomymi, a i z sąsiadami, jak się jakiś grillo-maniak trafi:). Ciepły wieczór, jedzonko i każdy się obok grilla kręci - obraca, podlewa, przekałada. Unoszący się w powietrzu zapach grilowanych potraw jeszcze bardziej zaostrza apatyt. Każdy zjadzie coś dla siebie. Dzieciaki mogą pobiegać, starsi polenichować.

Życze wszystkim udanego sezonu grillowgo!

agf
14-03-2011, 14:53
1. George Stephen

2. Lubię grillować, bo rozpaleniem i wyczyszczeniem grilla zajmuje się mój mąż, ja tylko na tacy przygotowuję mięsko i warzywa, a w kuchni pozostaje porządek :D Słowem - pyszne jedzenie, mało pracy, zdrowe powietrze i relaks !

wadera
14-03-2011, 15:21
1. George Stephen

2. Lubie grillować, bo lubię ludzi - a takie grillowanie zawsze kogoś przyciągnie - czy to znajomych, czy sąsiadów... I naprawdę mniejsza o to, czy chodzi o towarzystwo gospodarzy, czy o tą karkówkę z grilla - ważne, że spędzamy razem czas w wymiarze rzeczywistym, a nie na gg czy fb...

justynakoksa
14-03-2011, 16:47
1)George Stephen

2)Lubie grillować-bo to zdrowe, niebanalne, zapisane od dawna w polskej kulturze. Bo na grilla można zaprosić szefa i ma sie pewność, że każdy interes zostanie załatwiony. Bo przy grillowniu okazuje sie, że mój facet jest nagle najlepszym kucharzem w mieście. Bo takie jedzenie dobrze pachnie i smakuje, to ważne takiego jedzenia sie po prostu nie psuje:)

callipsa
14-03-2011, 17:30
1.George Stephen

2. Lubie grillować, bo to CENTRUM DOWODZENIA. Kto trzyma szczypce, ten ma władzę! Nad żołądkami biesiadników...
Jestem niezwykle roztargniona, przy grillowaniu włączam magiczny przycisk spokoju - "Uważaj! Nie rozpalaj się nadto".
Grill ma umiejętność zbliżania człowieka do człowieka, tak jak mięso ułożone w równym rzędzie blisko, tak ludzie, lepią się wtedy do siebie, jakby byli posmarowani duzą ilością tłuszczu. Nabierają rumieńców, a w eterze skwierczą miłe słówka. Powietrze opatula ciepłym strumieniem ciało, a kubki smakowe rozniecają się do czerwoności. Jestem zdecydowanie za propagowaniem polepszenia relacji międzyludzkich i najchętniej napisałabym artykuł oparty na faktach, pod tytułem " Jak zbliżyć się przy grillu i nie spłonąć" . Umiejętność grillowania to dla kobiety nobilitacja, przejście do stanu szlacheckiego PokażżePotrafisz. Mam zawsze najlepsze piersi, zdjęte z gorącego grilla; polewam je sosem musztardowo-miodowym i dodaję rukolę. Mężczyzni z wielką chęcią, podkładają węgiel drzewny, pod mój ruszt...

szybkaosa
14-03-2011, 18:50
1. Kto wynalazł grill z pokrywą?
Z pewności nie moja teściowa. ufff. Ale by się chwaliła.
Jeśli poprzednicy nie kłamią to niejaki George Stephen


2. Lubię grillować bo....
...telewizja mnie nudzi, mogę zadzwonić do ludzi, spotkać się na grillu przy wódzi....

makaronowyklen
14-03-2011, 19:10
1.

Georg Stephen

2.

L _ ubię grillować
U_ pieczonymi potrawami się delektować
B _ o grilla nic nie zastąpi
I szczęśliwy ten kto dobrodziejstw jego dostąpi
E _ ch! Grillowanie to rodzaj rytuału

G _ grillować trzeba dostojnie, pomału
R _ adość wielka z grilla obsługiwania
I równie wielka dań kosztowania
L _ ubię grillować pod chmurką
L _ ubię tak spędzać czas z żoną i córką
O tak! Przy grillu cudownie mija czas
W _ spaniały grill żywi i bawi nas
A _ch! Te grillowane kiełbaski, żeberka!
C _ udowna wyżerka

B _ rzuszek się cieszy, cieknie ślinka
O tak! Szczęśliwa dzięki grillowi cała rodzinka.

S _ ąsiadów można zaprosić na obiadek
P _ yszną kiełbaskę z grill zje nawet niejadek
R _ uszt – taki gorący
A _ romat! Grill jest taki pachnący!
W _ eekend i grill - nie ma nic lepszego
I _ dealne miejsce na spotkanie z kolegą
A _ trakcja dla ducha i ciała

M _ ożliwości gama cała
I _ dealne urządzenie

T _ o przyjemność w niskiej cenie
O tak! Emocje, niesamowite wrażenia

R _ adość, spełnione marzenia
A _ petyt rośnie w miarę jedzenia
D _ ziś przystąpię do grilla wystawienia
O tak! Koniec słów natchnionych
S _ maczny grill dawno „dodałem do ulubionych”!
C

katechetka
14-03-2011, 19:40
1. George Stephen.
2. Lubię grillować, bo miło wtedy spędzam czas w towarzystwie przyjaciół. Pyszne kiełbaski smakują inaczej (lepiej) niż w domu, dzieci śmieją się przez cały czas, świergot ptaków jest miły dla ucha a szum drzew uspokaja. Nawet nie martwi przegrana w karty. Taki sposób spędzania czasu polecam każdemu.

emerycia
14-03-2011, 20:05
ad.1/ George Stephen
ad.2/ Uwielbiam grillowanie, ono zawsze kojarzy mi się ze wspaniałym smakiem grillowanych potraw /mięsa, warzyw/ a w szczególności z przyjemnym zapachem grillowanych mięs,ryb z których wydobywa się wspaniały aromatyczny zapach,powodujący przyjemne drażnienie nasze kubki smakowe. To okazja po codziennym zabieganiu i zmęczeniu odpocząć w wolnych chwilach w towarzystwie znajomych i w kontakcie z przyrodą. To spotkanie z bliskimi, z którymi można swobodnie porozmawiać, pośmiać się i przyjemnie spędzić czas.

gofik
14-03-2011, 20:41
1. George Stephen
2. Lubię grilować bo...to sposób na pyszne zdrowe, beztłuszczowe odżywianie oraz miłe spędzanie czasu na świeżym powietrzu w gronie znajomych i rodziny.

pero33
14-03-2011, 20:51
1. Kto wynalazł grill z pokrywą?
- został on wynaleziony przez Georga Stephena

2. Lubię grillować bo oprócz tych wszystkich oczywistych powodów jak np.:
- możliwość spotkania z przyjaciółmi,
- smaczne jedzenie,
- relaks po ciężkim dniu,
- śmiechy i wygłupy,
- odpoczynek na łonie natury,
- miłe spędzanie czasu,

mnie zdecydowanie przekonuje:
- możliwość wypicia piwa całkowicie bezkarnie (a przynajmniej z wytłumaczeniem: "otworzyłem by polać mięsko":),
- chwilowy święty spokój, bo przecież przy grillu jest za dużo dymu dla żony i dzieci,
- możliwość integracji z nowymi sąsiadami / bądź robienie im smaka pysznie unoszącym się zapachem (w zależności czy się ich lubi czy nie),
- rozmowy męskiego towarzystwa w samotności o sprawach "ważnych", gdy damskie poszło plotkować do domu (za dużo komarów),
- nie usłyszę wymówki: "ja gotowałam, ty zmywasz" albo "ja gotowałam ty sprzątasz" (bo raczej nie ma co myć, a poza tym to ja grillowałem:),
- żonka w dobrym nastroju (po plotkach), lekko na rauszu - seks smakuje lepiej (i głowa nie boli:)

Andrzej L
14-03-2011, 21:16
1. George Stephen.
2. Lubię grillować bo....mam pod ręką Lecha. "Zimny Lech - to dobry Lech".

Agnieszka_Z
14-03-2011, 21:34
Grill z pokrywą wynalazł George Stephen (ojciec jedenastu dzieci!).

Lubię grillować, bo odtwarzam smak wakacji, nie do podrobienia w niewakacyjne pory roku. Lubię grillować, bo mogę zachować pełnię wdzięku, luzu, nonszalancji i swobodnej elegancji, tworząc bezpretensjonalne jedzenie bez garnków, kuchenki i wypieków na twarzy. Lubię grillować, bo wiem, że przygotowane w ten sposób dania dadzą z siebie najwięcej. Lubię grillować, bo któregoś dnia mogłoby mi to dać szansę na spotkanie z Pascalem.

WARSZTATY

Alice7
14-03-2011, 21:34
1.Grill z pokrywą wynalazł George Stephen i dzięki mu za to,
bo możemy grillować i na wiosnę i w lato!
2.Lubię grillować, bo nie lubię leniuchować i wolnego czasu marnować.
Do tego poznaję fajnych i interesujacych ludzi,
i nigdy mnie to na pewno nie znudzi.
Eksperymentujemy zawsze z różnymi potrawami,
i później wszystko musimy konsumować sami.
Grillowanie to fajna sprawa,
bo przy nim jest zawsze super zabawa!

reneq
14-03-2011, 21:42
Grilla z pokrywką wynalazł George Stephen.
Lubie grillowac bo... miesko z grilla z sosem czosnkowym i soroweczka, to jest to co lubie najbardzej!

slavc79
14-03-2011, 22:05
1. George Stephen
2. Lubię grillować bo grillować lubię! Trudno ująć to słowami, gdy pamięta się radość każdego kęsa pysznej kiełbaski, ciche syczenie wypiekanej karkóweczki czy odwijanego z pazłotka czosnku. Grill to więcej niż jedzenie, to zjawisko, sprzyjające komunikacji, radości spożywania i tak pojmowane urasta do rangi uczty. Lubię grillować bo grillować lubię!

agusia32
14-03-2011, 22:27
1. George Stephen.
2. Lubię grillować, bo… gdy żar z rozgrzanego grilla bucha, na ruszcie skwierczy marzenie łasucha, to mój apetyt rośnie aż strach, a mój brzuch będzie pękał w szwach ;)

amenhotep1
14-03-2011, 22:42
1. George Stephen
2. Lubię grillować bo ....
grillował Mieszko z Dobrawą,
grillował Jagiełło po Grunwaldzie,
grillował Kopernik pod Toruniem w weekendy,
grillował Chopin w Żelazowej Woli grając poloneza,
grilluję i ja bo wielkim Polakiem chcę być.

krasnal75
14-03-2011, 22:59
1. George Stephen.

2. Lubię grillować bo grill łączy pokolenia,
I wszyscy mają wspaniałe wspomnienia!
Grillują dzieci, dziadek i babcia,
Rodzice, ciotka, wujek i sąsiadka,
Pośród żartów, rozmów i zabawy,
Toczy się czas wspólnej biesiady,
Lubię grillować bo wspólnie przyrządzamy,
Wyśmienite, pyszne posiłki, którymi się objadamy!

PliP
14-03-2011, 23:05
OGŁASZAM, że mamy już 15 marca i konkurs dobiegł Końca :)
A tak wyglądało moje ognisko w niedzielę 13 marca :P

47947

Redakcja
15-03-2011, 10:10
WYNIKI Konkursu dla amatorów grillowania!


Nowoczesny grill przenośny Smokey Joe Premium 37 cm Silver o wartości 369 zł otrzymuje:

tosia125

Zaproszenia na warsztaty gotowania z Pascalem Brodnickim (16 marca w Warszawie) otrzymują:

Otylka2007
Jutta

Książki z przepisami „Przyjęcia barbecue przy grillu” otrzymują:

PliP
mikolayi

Zestaw akcesoriów grillowych marki Weber Stephen otrzymuje:

Aga-Białystok

A pozaregulaminowe nagrody od Redakcji otrzymują ponadto:

Jarek.P
betina71
ezop9

Serdecznie gratulujemy. Prosimy laureatów o adres jako prywatną wiadomość do Redakcja

Aga-Białystok
15-03-2011, 10:59
Hip Hip Hurra! Hip Hip Hurra! Hip Hip Hurra Hurra Hurra!!! Jeszcze nigdy niczego nie wygrałam!! To znaczy jak miałam 10 lat to dostałam nagrodę pocieszenia - malowankę w konkursie plastycznym, ale żeby tak naprawdę to pierwszy raz!! Dziękuję!! Cieszę się tak, że ledwo piszę! Idę skakać! :D

Redakcja
15-03-2011, 11:53
A kubek MURATORA Aga ma?

Aga-Białystok
15-03-2011, 12:21
Nieee! I skrycie marzy o takowym od początku jak jest na forum! Taki kubek to honorowe miejsce by dostał! I tylko pani domu dumna by kawę z niego piła! :D Droga Redakcjo...no...no nie wierzę! Czyżby? :wiggle:

Liwko
15-03-2011, 12:25
A kubek MURATORA Aga ma?

A kufle Muratora macie? Jak nie to ja poczekam:D

tosia125
15-03-2011, 12:58
o Redakcjo!

Nie było mnie trochę (obowiązki służbowe) a tu taka niespodzianka!
Ale się moi chłopcy "budowlańcy" ucieszą, jak im profesjonalnego grilla zorganizuję... i poprzeczkę mi podnieśliście... na takiego grilla to kiełbaski, szaszłyki i sos nie starczy...
będę musiała jakieś huczne otwarcie sezonu zrobić :)

pozdrawiam Wszystkic grillujących! i Redakcję!

maryska120
15-03-2011, 15:00
Brawo!
Czekam na następny konkursik!

Jutta
15-03-2011, 16:58
Wielkie dzieki za mozliwosc grillowania z Pascalem :)

sys
15-03-2011, 17:27
GRILL EFEKT :)
chyba najprawdziwszy jaki znamy ;)
http://images43.fotosik.pl/719/f7f23e7ae31fc906med.jpg (http://www.fotosik.pl)


Gratuluję zwycięzcom! :)

co do redakcji .
dzięki konkursowi przypomniałem sobie o forum i mam nadzieję, że będę tu częstszym gościem.
Co do formuły konkursu...nie chcę być uszczypliwy ale wyglądało mi na to, że trzeba dokończyć zdanie a nie pisać elaboraty,,, ;)

PliP
15-03-2011, 22:53
WYNIKI Konkursu dla amatorów grillowania!


Książki z przepisami „Przyjęcia barbecue przy grillu” otrzymują:

PliP
mikolayi




Dziękuję Bardzo Szanownej Redakcji :)

Kubkiem z Logo Muratora też bym nie pogardził :P

betina71
16-03-2011, 07:34
Ja również dziękuję :)

admin
16-03-2011, 07:54
Gratululacje od admina dla wszystkcih, którzy wypowiedzieli się w wątku konkursowym, w szczególności dla zwycięzców.

Prosze do nas zaglądać. Niedługo startuje następny konkurs z baaardzo atrakcyjnymi nagrodami:)

Do usłyszenia

niktspecjalny
16-03-2011, 08:35
Wszyscy czyli ja ty i jeszcze kilkunastu, a pozostali to założyli konto na potrzeby tego konkursu. Dodali tutaj odpowiedź i na tym koniec w ich czynnej działalności na forum. Prawdą jest jednak to, iż admin zaprosił wszystkich do udziału w konkursie. Ja widzę w tym tą zaletę, że być może pojawia się nowe twarze na forum i dzięki temu zacznie sie ono jeszcze bardziej dynamicznie rozwijać

Cukrowanie to fajna profesja...muszę się nad tym głęboko zastanowić.Do następnego konkursu przygotuję się z większą ilością cukru.Jest w tym metoda...hehehe
Ale zwycięzcom należą się słowa uznania za pomysł.

mikolayi
16-03-2011, 08:40
o! miło mi :) jak to było z tym kubkiem ?

sys
16-03-2011, 09:36
Cukrowanie to fajna profesja...muszę się nad tym głęboko zastanowić.Do następnego konkursu przygotuję się z większą ilością cukru.Jest w tym metoda...hehehe
Ale zwycięzcom należą się słowa uznania za pomysł.
a cukier teraz taki drogi ;)))

mikr
16-03-2011, 10:17
Mogli przy werdykcie zacytować nagrodzone wypowiedzi.

szybkaosa
16-03-2011, 14:00
Gratululacje od admina dla wszystkcih, którzy wypowiedzieli się w wątku konkursowym, w szczególności dla zwycięzców.

Prosze do nas zaglądać. Niedługo startuje następny konkurs z baaardzo atrakcyjnymi nagrodami:)

Do usłyszenia

Znając moje szczęście ... :)

tosia125
16-03-2011, 17:49
niktspecjalny i sys nie bądźcie zazdrośnikami... każdy mógł napisać, co chciał... szanse były równe..
nie cukrowałam tylko zacytowałam odpowiedź na pierwsze zaznaczając przy tym, że to zabawna historia, a Redacyjni mają poczucie humoru (a jak śledzicie forum codziennie - jak ja - to wiecie, że tak jest)
a reszta mojej odpowiedzi to już historia pierwszego grilla na (wtedy jeszcze budowie) - żadnej ściemy i słodzenia...

za nagrody dziękujemy, bo tego wymaga kultura... :) (dlatego też odpowiadam na Wasze zarzuty...)

pozdrawiam :)

ezop9
16-03-2011, 19:38
Serdeczne dzieki.

Jutta
16-03-2011, 21:47
Na warsztatach bylo cudnie !

suchalismy, grillowalismy, jedlismy i wyszlismy z prezentami :)

niktspecjalny
18-03-2011, 11:29
niktspecjalny i sys nie bądźcie zazdrośnikami... każdy mógł napisać, co chciał... szanse były równe..
nie cukrowałam tylko zacytowałam odpowiedź na pierwsze zaznaczając przy tym, że to zabawna historia, a Redacyjni mają poczucie humoru (a jak śledzicie forum codziennie - jak ja - to wiecie, że tak jest)
a reszta mojej odpowiedzi to już historia pierwszego grilla na (wtedy jeszcze budowie) - żadnej ściemy i słodzenia...

za nagrody dziękujemy, bo tego wymaga kultura... :) (dlatego też odpowiadam na Wasze zarzuty...)

pozdrawiam :)

Aż mię się głupio zrobiło bo wcale nie myślałem o tobie tylko o kimś zupełnie bardziej cukszastym.

Aga-Białystok
18-03-2011, 11:54
To znaczy o kim?

PliP
18-03-2011, 18:12
Przy dzisiejszych POLSKICH cenach CUKIER jest podobno symbolem bogactwa :P

tosia125
18-03-2011, 18:52
ja tam się nie przejmuję, ale forum powinno być raczej na odstresowanie, a nie po to żeby jakieś uwagi o cukrze czytać...
cukier do grilla mi nie pasuje :) dobrze ze ketchup w starej cenie :) pozdrawiam

niktspecjalny
18-03-2011, 19:13
ja tam się nie przejmuję, ale forum powinno być raczej na odstresowanie, a nie po to żeby jakieś uwagi o cukrze czytać...
cukier do grilla mi nie pasuje :) dobrze ze ketchup w starej cenie :) pozdrawiam

Ooooo!!!!!! jak to cukier nie pasuje do grillowania.A żeberka w miodzie,a skrzydełka w miodzie,a ziemniaki w cukrze,a pierś z kuraka w cukrze???

Liwko
19-03-2011, 09:45
;)
http://dawniejdzisiaj.pl/uimages/201103/1300207112_by_aniaania123.jpg

Aga-Białystok
19-03-2011, 12:42
:D

tosia125
19-03-2011, 17:35
miód ok, ale ziemniaki w cukrze?
podaj przepis na to, bo chciałabym spróbować...
(może to nie ten dział, ale skoro dalej tu piszemy to poproszę o przepis...)

niktspecjalny
20-03-2011, 05:43
miód ok, ale ziemniaki w cukrze?
podaj przepis na to, bo chciałabym spróbować...
(może to nie ten dział, ale skoro dalej tu piszemy to poproszę o przepis...)

Obrane ziemniaki gotujemy w roztworze wodnym 2l/3 łyżki cukru.Studzimy i kroimy na grube plastry.Takie plastry ziemniaków smarujemy z jednej strony oliwą z dodatkiem mielonego kminku i soku z cytryny.Smarowaną stroną układamy na grillu. Smażymy parę minut do zrumienienia, a następnie smarujemy drugą stronę."Maczandę-dip" robimy wedle uznania.


http://www.ppr.pl/dzial-podstawowy-sklad-chemiczny-miodu-3727.php

to tak dla przypomnienia.

p.s podobnie robię z frytkami....zanim poddam je obróbce cieplnej we frytownicy,blanszuje je w słodkiej wodzie.

tosia125
20-03-2011, 21:31
wypróbuję pewnie, dzięki za info :)

Redakcja Muratordom
21-03-2011, 22:30
Panie grillujące z Pascalem zachęcamy by pokazały zdjęcia z warsztatów:)

Aga-Białystok
05-04-2011, 08:45
Wypasiony zestaw grillowy otrzymałam, dziękuję :) Jest tak elegancki, że chyba musimy dokupić do niego stosownego grilla ;) ;)

tosia125
05-04-2011, 10:36
wczoraj dotarł weberek :) dziękuję :)

znajomi już czekają na weekend :wave: bedzie grillowanie

PliP
05-04-2011, 18:52
Potwierdzam otrzymanie grillowej książki.... Naciąłem dzisiaj gałęzi na łikendowe ognisko tak więc zapewne będzie przyrządzana pierwsza potrawa.

Izbiczczanin
06-04-2011, 20:32
1. Grill z pokrywą wynalazł człowiek, który miał już dosyć polewania wodą rozpalonego węgla i przypalania wyśmienitych potraw. Wkurzył się pewnego dnia, że pali się jego wspaniałe żarełko, a że skończyła się woda i do kranu było daleko, nałożył wiaderko które stało obok. Ku jego zdziwieniu ogień zgasł i wszystko się ładnie dopiekło. Oczywiście potem wiaderko zamienił na pokrywkę :)
2. Grillować każdy lubi. Świadczy to o wolnym czasie, apetycie i miłym towarzystwie, gdzie oprócz wspaniałego i zdrowego zarazem jadła - trafia się coś więcej :)

Gggregor
05-06-2011, 21:22
Zakupiłem Zuza Grill.
Jestem z niego bardzo zadowolony. Przede wszystkim, brak problemu z węglem. Nie trzeba polewać wodą, bo palenisko jest obok rusztu. Rozpalam wrzucam mięsko i zapominam o problemach. Nic się nie zwęgla, mięsko soczyste i smaczne.:cool:
Zadziwiają mnie ludzie, którzy kupują grilla Webera za ponad 500,00, kiedy takiego samego chinola można kupić za 100,00.:jawdrop: