PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszkanie zamiast domu



Strony : 1 2 3 [4]

channel8
28-01-2016, 16:06
Ewciu, Catti, jak miło że pamiętacie! A ja taka niedobra i co chwilę znikam. wytłumaczenie jedno -praca, studia (taaa na stare lata zachciało mi się uczyć ;))

No tak weekend w stolicy się przeciągnął...:lol2:

Bardzo, bardzo dziękuję za życzenia. Wam również życzę (i wszystkim zaglądającym) samych dobrych i wspaniałych dni!

Co u mnie...hmmm..remont sypialni prawie skończony - brakuje lampy, łózka (takie jakie by mi się podobało) szafki rtv. Jak ogarnę pokój to zrobię kilka fotek i wrzucę.
No i powoli, powoli przymierzam się do dużego pokoju/salonu :)

Catti
28-01-2016, 20:54
fajnie, że wróciłaś :hug:
studia, robota i różne takie też ważne, ale od czasu do czasu w fajnym miejscu możesz poplotkować ;)
fajnie, że będą zdjęcia :wiggle:
no to czekam ;)

Tomkowa
28-01-2016, 20:58
Witam się u Ciebie channel, a przywiódł mnie trop Catti, lustro i remont sypialni :) Przedpokój wyszedł rewelacyjnie :) Też jestem bardzo ciekawa metamorfozy drzwi, wyglądu sypialni po remoncie i planów na salon. Pozdrawiam!

channel8
02-02-2016, 19:10
Tomkowa - witam Cię bardzo serdecznie! :no:

Przepraszam że dopiero dzisiaj ale w weekend miałam zjazd, a teraz mam dodatkowo praktyki na studiach.

Co do drzwi....hmmm - na kartce rozrysowane co i jak, ale nadal wykonania brak :D Może w tym roku...(szanowny małż udzielała się prawie pól roku przy budowie altanki na działce rodziców i mi nie miał kto pomóc...)

Teraz zdjęcia sypialni - kiepskiej jakości bo telefonem, aparat w reklamacji (nie wiem jak teraz produkują rzeczy że po kilku miesiącach padają :( )

Sypialni z przodu łóżka - ścianka gotowa, kinkiety, szafki nocne, łózko do wymiany.

345583

No i w różnym ujęciu:

345584

345585
345586
345587

No i ....łóżko chciałabym z wysokim pikowanym zagłówkiem i mam zgryz. Jakbym kupiła w stylu kontynentalnym to mogłabym mieć 160x200 a tak to max wchodzi 140X200. Ale mniejsze może mieć pojemnik na pod spodem - zawsze to dodatkowe miejsce do przechowywania - a kontynentalne nie ma.

Muszę kupić jakieś ładne krzesło (gdzieś ubrania trzeba kłaść :) ), szafkę rtv, i rozważam firanki.

Ciekawa jestem Waszego zdania.

Catti
04-02-2016, 20:22
ścianka wyszła super!

a łóżko nie będzie białe?
ja bym poszła w białe....

tam gdzie kaloryfer może półka z dwoma nogami takimi jakie masz w nocnych stolikach? taka niby konsolka ;)
http://bi.gazeta.pl/im/c1/f1/11/z18815425Q,Konsola-z-polki-IKEA.jpg
coś takiego tylko z giętymi nogami...
i do tego czarne krzesło :D
i lustro!

a telewizor trochę bardziej w prawo :)

marekwisniewski0
15-03-2016, 12:56
Ja u siebie planuję na oknach zamontować okiennice z drewna, będą bardzo ładnie wyglądały na zewnątrz. Widziałem już dużo tego typu rozwiązań i bardzo mi się spodobały.