PDA

Zobacz pełną wersję : folia dachowa wewn?trzna - samemu ?



Mwanamke
19-03-2004, 11:56
Tak się zastanawaim - czy sami sobie możemy "zainstalować" folię na poddaszu ? Czy to jest jakieś bardzo skomplikowane?
Myslę o tym w konteście oszczędności oczywiście
pozdrawiam
Mwanamke

deha
21-03-2004, 22:06
Którą folię?

Mwanamke
22-03-2004, 20:34
Nooo te wewnętrzną paroprzepuszczalną chyba :oops:

a to jakas róznica?
pozdrawiam
Mwanamke

Wiech
23-03-2004, 10:49
Myślę że nie tylko folię ale również samemu położyć wełne.Robię to w tej chwili sam ,nie jest to takie straszne.Wełna trochę kłuje ale czego się nie robi dla swojego domu.Oprócz tego robie to dokładnie, a tak musiał bym stać nad ekipą i sprawdzać wykonanie.Wiech.

pitbull
23-03-2004, 14:25
Jesli mylisz rodzaje folii oraz miejsca ich kladzenia to znaczy ze nie wiesz o czym piszesz. Lepiej zlec tą prace lub bardziej rozeznaj sie w temacie.

Mwanamke
23-03-2004, 18:31
Oj tam...teraz nie wiem ale może zdążę się dowiedzieć ;-)
Mam jeszcze trochę czasu - chodziło mi bardziej o to czy do tego potrzeba fachowca czy mozna samemu ....
pozdrawiam Mwanamke

Mwanamke
23-03-2004, 18:32
Myślę że nie tylko folię ale również samemu położyć wełne.Robię to w tej chwili sam ,nie jest to takie straszne.Wełna trochę kłuje ale czego się nie robi dla swojego domu.Oprócz tego robie to dokładnie, a tak musiał bym stać nad ekipą i sprawdzać wykonanie.Wiech.

Bardzo dziękuję za odpowieź - jak to miło jak ktos nie beszta tylko odpowiada...a na kłujaca wełanę kupie sobie aksamitne rękawiczki :D
powodzenia w wykańczaniu i dzięki
Mwanamke

pitbull
24-03-2004, 08:05
Ja Cie nie besztam, tylko Ci dobrze radze. Na forum jest bardzo duzo temetow na temat folii - poczytaj. Wszystko da sie samemu zrobic - w koncu fachowiec tez normalny czlowiek a nie czarodziej z krainy Oz.

Mwanamke
24-03-2004, 20:47
No teraz to wyglada jak rada :wink:
tak po prawdzie to ja podpytue bo kumbinuje gdzie da sie ew. zaosczędzic . Męza mam od spraw technicznych a ja robie za pomocnika. chciałam tylko wiedziec czy to nie aby równie skomplikowana sprawa jak np kładzenie tynku - którego na pewno sami nie zrobimy ;)
pozdrawiam
Mwanamke
p.s. a z czytaniem jestem na etapie stanu surowego do którego sie zabieramy

pitbull
25-03-2004, 08:31
Wszystko da sie zrobic samemu (a za 3 razem nawet bardzo ladnie :)). Wielu tzw. fachowcow jeszcze 3 lata temu zajmowala sie zupelnie innymi rzeczami a rzadko ktory urodzil sie ze srubokretem i kielnia w kolysce :lol: