PDA

Zobacz pełną wersję : Projektowanie i wykonanie ogrodu okolice Warszawy



IvonaS
23-07-2011, 10:17
Witam serdczenie.
szukalam odpowiedniego miejsca na ten post i wydaje mi sie ze tu ktoś będzie w stanie doradzić mi.

Szukam firmy która wykona prosty niewielki ogród (bliźniak pod Warszawą).

czy może macie doświadczenia z takimi ekipami i możecie kogoś polecić? chodzi mi o niedrogą ale solidną ekipę która zrobi wycene abym mogła się zorientować czy w tym roku dam radę zrobić ogród czy nie. i też doradzi tak aby po pierwszym śniegu czy ulewie ogród nie stal się jakimś bajorem lub trawnikiem jak przed blokiem z dziurami i nierównościami.

tak naprawdę w chwili obecnej chce zrobić bardzo prosty ogród: nawiezienie urodzajnej ziemi, trawa siana, system nawadniania i ewentualnie instalacja rozprowadzania wody deszczowej. takze taka podstawa bez roślin.

Dagmara1
25-07-2011, 18:13
Witaj, mogę polecić ci fajnego architekta, który Ci zaprojektuje ogród, a jesli chcesz coś prostego, to na podstawie takiego projektu możesz sobie taki ogród wykonać sama. Po szczegółowe informacje najlepiej do źródła: http://moj.extradom.pl/projekty-ogrodow.aspx. Powodzenia, bo fajny ogród to wiele radości :)

IvonaS
26-07-2011, 08:16
dziekuje za strone z checia zobacze co na niej jest. projekt nie jest mi potrzebny bardziej ekipa do zrobienia tego.

MyszaAJ
14-11-2011, 15:07
Podpinam się pod pytanie o fajną ekipę do założenia ogrodu - prosty, trawa, kilka krzewów, Warszawa.