PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dobrej ekipy z mixokretem - Warszawa



wperek
20-08-2011, 08:33
Witam
poszukuję sprawdzonej, dobrej ekipy z mazowsza robiącej wylewki za pomocą miksokreta -mam okolo 150m2 do zrobienia
Z gory serdecznie dziekuje za namiary
pozdrawiam
w

jarekkur
03-03-2012, 19:38
Witam
poszukuję sprawdzonej, dobrej ekipy z mazowsza robiącej wylewki za pomocą miksokreta -mam okolo 150m2 do zrobienia
Z gory serdecznie dziekuje za namiary
pozdrawiam
w
co będzie kładzione na tych podkładach podłogowych/wylewkach?
Pod posadzki podłogowe drewniane są inne wyższe wymagania niż pod pozostałe okładziny podłogowe.

obudowieniewiemnic
03-03-2012, 23:16
teka
Nie polecam, bierze zaliczki, po czym nie stawia sie w umówionym terminie na wykonanie prac.

fredi07
05-03-2012, 00:08
Jestem parkieciarzem i na różne wylewki trafiam. Gdy robiłem dół to był przypadek. Ale jak zrobili to 2 m-ce czekałem by to oni robili górę.Pod 2,5m łatą gazety nie przeciągnie. Z ręką na sercu polecam. Pan Józef 696 642 724. To nie reklama bezinteresownie polecam dobrego rzemiechę.

teka
05-03-2012, 19:15
do obudowieniewiemnic



posluchaj chlopku bo widze ze nie masz co robic w wolnym czasie tylko nabijasz sobie posty i myslisz ze ludzie siedza tak jak ty przed internetem izajmuja sie glupotami.przypomne ci jak sie zaczal twoj cyrk a dalej niech ocenia to forumowicze:zaczelo sie jak lejesz komus do 1,5cm roznicy posadzke z mixa co jest chyba rekordem Polski:lol2: pozniej chcac ja poprawic frezujesz ja niszczac sciany g/k.elewacje itp,ludzie 7miesiecy z toba walcza az wygrywaja sprawe 2razy w Sadzie ktory orzeka twoja wine i musisz oddac pieniadze.nie oddajesz wchodzi komornik dalej juz nie wiadomo moze zaplacisz bo ty jestes bussinesmen masz 2nowe maszyny w leasingu a nie stac cie na kontener do wywiezienia gruzu ludziom z budowy co gorsze kradniesz cement za 890zl co tez ludzie opisuja.jesli ma ktos troche czasu to podaje temat forum gdzie pan obudowieniewiemnic tam jako BMS jest glownym bohaterem wlasnej komedii http://forum.muratordom.pl/showthread.php?136241-Przestrzegam-przed-WYLEWKA.COM

tam mily pan odpisuje: Napisał BMS
Sprawa dotyczy mojej firmy więc pozwolę sobie na ustosunkowanie się do powyższego.

1. Bezpośrednio zawiniła jedna z ekip, z którą współpracowałem, a z którą rozstałem się jeszcze w zeszłym roku po wykryciu w ich pracy pewnych nieprawidłowości – na długo zanim dowiedziałem się że i w Państwa budynku miały one miejsce – ale zdaję sobie sprawę że za błędy popełnione przez „moich” ludzi odpowiadam ja.

2. Nigdy nie wypierałem się ani nie mówiłem że nie naprawię wylewki. Czas jaki upłynął (niecałe dwa miesiące) był potrzebny na przeanalizowanie problemu i wybranie takiego wariantu naprawy, który gwarantowałby odpowiednią jakość posadzki-uprzednio podpisaliśmy gwarancję na wylewki na rok a po naprawie przedłużymy ją, jak się umówiliśmy na trzy lata. Poza tym nie zatrudniam na stałe ludzi od poprawek, z prostego powodu – Państwa przypadek jest incydentalny w skali mojej działalności i tacy ludzie na co dzień nie są mi potrzebni.

3. Cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym a w zeszły wtorek (19.05) odbyliśmy długą i konkretną rozmowę, która zaowocowała rozpoczęciem prac na Państwa budowie. Myślę że pod koniec tygodnia wylewka będzie naprawiona.

Poza tym oświadczam iż na dzień dzisiejszy wszystkie moje ekipy robiące wylewki robią je dokładnie i zgodnie z wymiarami, przestrzegam natomiast przed ekipą, z którą zakończyłem współpracę, a która nadal działa na terenie Warszawy i okolic.

Pozdrawiam.
pozniej napisal

Napisał obudowieniewiemnic
U mnie też robili wylewki, wyszły równo i gładko. Wstyd mi teraz bo sam polecałem tę firmę na forum
Rozmawiałem z nim na temat tego tematu na forum, jesteśmy niemal sąsiadami i łączy na wspólne hobby.
Facet cierpi przez jedną brygadę partaczy. Zaproponowałem aby ujawnił z imienia i nazwiska ludzi bezpośrednio winnych tych fuszerek tak aby to oni nie mieli więcej zleceń. Te partactwa robiła jedna ekipa, która dalej działa pod innym szyldem a gość od "wylewka.com" jest na skraju wyczerpania nerwowego i finansowego - przez nich.

swoj wpis kasuje po tym jak wczesniej mu o tym napisalem ale jest to dokladniej skopiowane w moim wpisie wczesniej z godz 9:30-tutaj wyzej(nie moge go zacytowac bo jest juz to przez niewiemnicobudowie skasowane.na innym forum pisze ci jeszcze jako BMS pare krytycznych komentarzy poniewaz wystawiasz taka robota makabryczna wrecz opinie chlopakom ktorzy ciezko pracuja sami i robia rowno.

ty sie gotujesz i wysylasz mi e maila na poczte prywatna 03-03-2012 20:51
BMS
FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)

Zarejestrowany:
May 2008
Skąd:
Mazowieckie
Posty:
217
Wpełźnij pod kamień, z pod którego wychynąłeś.
Chłopcze, podpiąłeś się ze swoimi mądrościami pod "mój" temat aby zrobić sobie tanią reklamę moim kosztem. Zakończ, bo zacznę odpowiadać na twoje kretyńskie posty i wypunktuję cię fachowcu z płocka. A uwierz mi, że wiedzą i inteligencją przewyższam cię wielokrotnie. Ja od kilkunastu lat nie siedzę w betonie na łacie tylko mam ekipy. Ostrzegam cię polegniesz w merytorycznej wymianie zdań ze mną.

zagotowales sie jako BMS a tu mi cisniesz pod innym nickiem.wysylasz mi tego samego smsa ze jutro pogadamy,za chwile dzwonisz(sobota godz 23...)ja nie odbieram bo budzisz mi male dziecko i dzwonie do ciebie w niedziele o 9rano-nie odbierasz tel a za kilka chwil piszesz mi esa tchorz heheh.chlopcze nikt sie nie obsika po jednym twoim sms ie.nastepnie dzwonisz do mnie kolo godz 15-16 i lizesz mi d....zebym pokasowal wiadomosci na ciebie bo masz maszyny w leasingu,ze wziales burakow do posadzek ze ty nie pracujesz tylko nadzorujesz i ze masz "ekipy"ze opinie ci psuje ze nie bedziesz mial klientow kiedy ci powiedzialem ze nic nie wykasuje i podwazylem twoje"kwalifikacje" powiedziales ze mi spalisz maszyne mnie zastrzelisz i cisnales k...i h...:rotfl:-

powiedz co mnie to teraz obchodzi TO TY PSUJESZ OPINIE TYM WSZYSTKIM POSADZKARZOM KTORZY CIEZKO PRACUJA SAMI SCIAGAJA I PILNUJA CO DZIEN KAZDEJ BUDOWY I NIKT NIE POWINIEN MIEC DO CIEBIE SZACUNKU.najbardziej mnie zastanawia ze teraz trzepiesz sie jako obudowieniewiemnic(rzeczywiscie nie wiesz nic)a nie jako BMS ktory slal mi wiad na skrzynke heheh.ja ci dom mialem lac?????????????:lol2:buhahah jak ja w ogole wygladam i jakim samochodem u ciebie "bylem"chlopie.ogarnij sie,,,,,,ty wez sie ogarnij.pokasuj lepiej wszystko na forum a pozniej zaloz nastepny nick.ty nie masz pojecia o wylewkach.piszesz na forum ze "na wylewki piasek kopalniany i cement z renomowanych cementowni"jaki to jest piasek kopalniany???z pola lasu??jakie sa renomowane cementownie??/z ciachcina?machcina?bronchocina??.posluchaj nie pisz juz do mnie bo mi sie juz nie chce tego ciagnac dalej.skonczy sie to tak kiedys ze cie sciagne na jakas budowe i z pipą pojedziesz do domu kozaku.jeszce raz ogarnij sie i zajmnij sie praca-----sam.


reszte niech ocenia ludzie ktorzy tu czasem zagladaja i niech wiedza ze BMS i obudowieniewiemnic to ta sama osoba.ogarnij sie chociaz troche chlopie poki zycie ci daje jeszcze szanse i szanuj innych ludzi tez tych ktorzy dla ciebie pracuja.pozdrawiam normalnych a z toba juz koncze ta komedie

fredi07
06-03-2012, 22:55
Odpowiedziałem na pytanie i nic wspólnego nie mam z tą pyskówką i problemami tych panów.