PDA

Zobacz pełną wersję : Vieri Divani-opinie



GUMISIOWA
15-09-2011, 17:42
Witam wszystkich.Ogladalismy wczoraj z mezem w Katowicach narozniki firmy Vieri Divani.Pani byla bardzo uprzejma i powiedziala ,ze robia rozmiary rowniez pod klienta.Rozrysowala nam naroznik ktory nas interesowal i dopasowala idealnie do rozmiaru ktorego szukalismy.Producent ten pochodzi z Kalwarii Zebrzydowskiej-czy mial ktos moze do czynienia z tym producentem lub jest posiadaczem ich sofy.Prosze o ewentualne informacje.DZIEKUJE I POZDRAWIAM

anog
27-09-2011, 13:01
Ja mam mebelki do salonu od Vieri Divani. Jestem z nich bardzo ale to bardzo zadowolona. Zamawialismy je w Krakowie- (sklep na ul. Zakopianka) Czekalismy na nie ok 3 tyg.Są rewelacyjne.!!

GUMISIOWA
27-09-2011, 20:26
anog -Dziekuje ci bardzo!!!Czy posiadasz jakas sofe,czy sa to meble?Jak dlugo uzytkujesz i jesli to mebel tapicerowany-jaki masz typ tapicerki ?Dziekuje raz jeszcze za odzew!!!!

Gabi.gg
27-09-2011, 21:03
Ja mam mebelki do salonu od Vieri Divani. Jestem z nich bardzo ale to bardzo zadowolona. Zamawialismy je w Krakowie- (sklep na ul. Zakopianka) Czekalismy na nie ok 3 tyg.Są rewelacyjne.!!
Hmm... Jesteś z Krakowa i nie wiesz, że w Krakowie nie ma ulicy Zakopianka (jest Zakopiańska)...

Lykke
06-03-2012, 13:14
...a w Krakowie właśnie mówi się na nią Zakopianka ;-)

A jak tam Wasze dalsze odczucia na temat użytkowania mebli z Vieri Divani.. Planuje tam zakup stołu oraz narożnika..
http://www.vieridivani.pl/img/prod/stoly/nowoczesne_stoly_kolonia_m.jpg
http://www.vieridivani.pl/img/prod/inspiration/g.jpg

GUMISIOWA
06-03-2012, 17:34
Ja juz zakupilam-4 miesiace temu.Zamowilismy naroznik ,ktory zrobili nam pod konkretny wymiar(3,5 na 3,5 metra).Niestety pojutrze przyjezdzaja odebrac naroznik do reklamacji ...po raz drugi...Pierwszy raz odbierali go po tygodniu.Cos sie dzieje ze sprezynami i trzeszczy niemilosiernie.Musze jednak przyznac ze wspolpraca od sprzedazy poprzez reklamacje nienaganna.Naroznik kupowalismy przez salon w Katowicach.POZDRAWIAM

Lykke
11-03-2012, 13:00
To mnie zmartwiłaś bardzo, ponieważ po zwiedzeniu dziesiątek sklepów w Krakowie, Katowicach, Bielsku i Kalwarii meble z z vieri divani wydają się być jedynymi, które mi odpowiadają.. nowoczesne w rozsadnej cenie.. tylko szkoda że ta jakość w takim razie zostawia wiele do życzenia :-(

GUMISIOWA
11-03-2012, 20:46
Lykke-moze poprostu mielismy pecha...ale panowie baaardzo przepraszali i zapewnialii ze niezdarzaja im sie tego typu problemy .My jednak pomimo tego incydentu nadal bierzemy ich pod uwage bo chcemy zamowic druga sofke-fotel.
POZDRAWIAM I MAM NADZIEJE ZE NIENAROBILAM STRASZNEGO MENTLIKU W GLOWIE:D

Lykke
12-03-2012, 10:48
Jeżeli bym miała wybór to pewnie bym się jeszcze nad zakupem zastanawiała, ale meble od nich po prostu wyjątkowo mi przypasowały.. i dzisiaj jadę je wreszcie zamawiać .. ;-)

GUMISIOWA
12-03-2012, 10:54
:D

Lykke
16-03-2012, 22:38
ostatecznie zdecydowałam się na narożnik perfection
http://www.vieridivani.pl/img/prod/perfection/g.jpg
zobaczymy tylko jak będzie wyglądał w rzeczywistości - bez takiej panoramy za oparciami ;-)

kawasaki
06-05-2013, 14:50
ostatecznie zdecydowałam się na narożnik perfection
http://www.vieridivani.pl/img/prod/perfection/g.jpg
zobaczymy tylko jak będzie wyglądał w rzeczywistości - bez takiej panoramy za oparciami ;-)

Witam!

wiem, ze minął już ponad rok od powyższego wpisu ale jestem bardzo ciekawa opinii na temat tego narożnika. Strasznie mi się podoba i zastanawiam się nad jego kupnem... Z góry dzięki za informacje. Pozdrawiam

ranny ptaszek
17-05-2013, 14:34
Nareszcie mój salon wygląda jak należy! Wczoraj panowie (dodam, że rzetelni i wiedzą co robią!) przywieźli mi zamówiony narożnik. Jest taki jak ten w linku tylko mój ma inny kolor oczywiście :-D
Perfection


:spam:

Lykke
20-05-2013, 12:48
Narożnik świetny ! Nie używam go do spania, więc czy wygodny do tego celu - sama nie stwierdzę - znajomym spało się dobrze ;-)
Pikowanie nie wygląda tak jak na wizualizacji - jest bardziej delikatne. Moja sofka jest w odcieniu ciemnej szarości plus ciutkę jaśniejsze poduszki.
Narożnik posiada półki - podwójną z jednego boku, drugą na obrotowym przegubie od strony leżanki - idealna na laptopa ;-)
Pozdrawiam !

wilczyca4444
23-05-2013, 14:29
Szwagierka kupiła stół i krzesła - jest meeeeega zadowolona. Mimo, że nie mieszka w Krk to i tak panowie przywieźli i wnieśli do domu! Więc ja też postanowiłam kupić narożnik:D mam go od poł roku i mogę śmiało polecić wszystkim tym którzy szukają mebli pod wymiar w bardzo dobrej jakości i dobrej cenie!!!!!!

anog
03-06-2013, 12:28
Hmm... Jesteś z Krakowa i nie wiesz, że w Krakowie nie ma ulicy Zakopianka (jest Zakopiańska)...

Ojej. Przepraszam bardzo, że użyłam złej nazwy ulicy. Dziękuję serdecznie za korektę z Twojej strony. Myślę, że bez Twojej pomocy nikt by się nie domyślił o jaką ulicę chodzi. Prosimy o więcej takich spostrzegawczych ludzi na forum!!!
Po co tacy złośliwi ludzie zabierają głos. Satysfakcje Ci to sprawia czy co??

A co do Vieri Divani to nadal gorąco polecam. Przez 2 lata użytkowania mebelków nic się z nimi nie stało złego. Dodatkowo zamówiliśmy u nich łóżko, które też działa bez zarzutów:)

Elfir
03-06-2013, 19:19
Producent stosuje widzę, zamiast wydac pieniądze na płatny profil stosuje tandetny chwyt z tworzeniem fikcyjnych kont i zachwalaniem swojego produktu.
Dla mnie to dyskwalifikacja wiarygodności firmy.
Może i mają dobry produkt, ale poprzez te jednopostowe wpisy wcale nie jestem tego pewna. Bo tak prymitywnie "reklamują się" ci, którym sprzedaż nie idzie (w związku z powyższym nie stać ich na profesjonalny marketing), albo mają mnóstwo krytycznych uwag na swój temat w necie i próbują się wybielać.

zygrybin
05-03-2015, 15:19
Witam! Ja kupiłem też w Krakowie sofkę od nich, co się zwie Experience. W sumie znalazłem ją na youtubie. Ale spoko, jestem zadowolony bardzo. Głównie służy mi w salonie do siedzenia, czasami się walne w tygodniu na noc i fajno:)

Elfir
05-03-2015, 22:10
znów wam sprzedaż siada, że nasyłacie jednopostowców na forum?

trix7
31-03-2015, 09:37
Witam, ja natomiast mam pytanie, czy ktokolwiek z państwa miał taka sytuacje, że został wprowadzony w błąd z wymiarami (tym czy dane warunki spełnią "bariery architektoniczne") bądź oczekuje na meble kilka tygodni ponad termin określony w umowie?

GUMISIOWA
31-03-2015, 16:02
Nie- jeśli chodzi o tę konkretną firmę.Użytkujemy rogówkę 3,5 roku- totalnie bez zastrzeżeń, dodatkowo w czasie tego czasu poprosiłam o zmianę koloru tapicerki i doszycie dodatkowych poduch oparć-wszystko na czas zgodnie z terminem i podziękowaniem że zakupiliśmy mebel u nich. Osobiście bardzo polecam.