PDA

Zobacz pełną wersję : Od wizualizacji do realizacji...czyli pogaduchy u hazel



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

hazeleyes1982
29-02-2012, 13:13
Karolek, Narendil, Karolinka,-dziekuje:hug:
myszonik, umarłam:rotfl:
Venusek, :oops::lol:

Tapeta:
na dzis numero uno, to ta:

http://images47.fotosik.pl/1399/8b7318cdbb5a8018.jpg (http://www.fotosik.pl)

a numero due ta:

http://images39.fotosik.pl/1345/3cf503f203e3d710.jpg (http://www.fotosik.pl)

malkul
29-02-2012, 13:20
Ola ja w sprawie stołu, dzwoniłam teraz do tego pana z allegro on jest gdzies z rejonów wielkopolski i wycenił mi stół z litego dębu nie klejony itd, gr. nóg i blatu 10cm, wzór na zyczenie, drewno bez seków, wymiary po złożeniu:160x90 a po rozłożeniu 260x90, z transportem pod drzwi , lakierowany cena :3.250,00zł. czekam na wycenę z MD.
podejrzewam ze ze 2 koła więcej :(

myszonik
29-02-2012, 15:10
Ola ja w sprawie stołu, dzwoniłam teraz do tego pana z allegro on jest gdzies z rejonów wielkopolski i wycenił mi stół z litego dębu nie klejony itd, gr. nóg i blatu 10cm, wzór na zyczenie, drewno bez seków, wymiary po złożeniu:160x90 a po rozłożeniu 260x90, z transportem pod drzwi , lakierowany cena :3.250,00zł. czekam na wycenę z MD.
podejrzewam ze ze 2 koła więcej :(

jeśli naturalny kolor dębu, a nie barwiony to myślę, że ten wymiar ok. tysiaka więcej. Chyba, że ceny podnieśli.
Jak wyceniałam rozmiar 100x170 (po rozłożeniu 100x 270) w zeszłym roku to naturalny dąb wyszedł właśnie chyba niecałe 4.500.
Podaj proszę jakieś namiary na tego wielkopolskiego stolarza:)

hazeleyes1982
29-02-2012, 19:04
Malkul, dzieki za info-zobaczymy w taki razie, co z tego wyjdzie i jaka bedzie róznica. Ja własnie dostałam namiar na stolarza-od mojego pana parkieciarza-wybadam temat i dam Ci znac.
Idąc za ciosem-po tapecie z buzkami, zamówiłam do sypialni "numero uno" i musze powiedziec, ze z zakupami do sypialni juz jest finito:wiggle: oswietlenie juz od pół roku czeka.Kurcze, niech juz sobie ta ekipa od płytek i gładzi idzie do domuuuuuuu-bedzie 3 tyg opóznienia z parkietami:sick:

emiranda
29-02-2012, 19:08
Fajna ta tapeta, czy ona będzie w zagłówku łóżka? :)

Życze jak najszybszego ukończenia prac tynkarskich i jak najszybszego położenia parkietu :)

admete
29-02-2012, 21:06
Olu ja tak wczoraj szybko wpadłam i zapomniałam zostawić mój zachwyt nad samochodem http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Kolory/Czerwone/027.gif

A będzie biały jak na zdjęciu???
Tapeta też śliczna :yes:

hazeleyes1982
29-02-2012, 21:33
Olu ja tak wczoraj szybko wpadłam i zapomniałam zostawić mój zachwyt nad samochodem http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Kolory/Czerwone/027.gif
A będzie biały jak na zdjęciu???
Tapeta też śliczna :yes:
:hug:
Czy bedzie biały? :rolleyes: mnie sie najbardziej podoba czerwony, ale zamysł na pokój Synka powstał troche pod dyktando zielonego pantona,:sick: wiec musi byc biały.:rolleyes: Bo pokoj bedzie biało-zielony:wiggle:
emiranda,:hug: tapeta bedzie na całej scianie za łóżkiem:yes:

emiranda
29-02-2012, 21:41
tapeta bedzie na całej scianie za łóżkiem

Będzie super wyglądać, jak ja Wam dziewczyny podziwiam, że wiecie czego chcecie i śmialo urządzacie swoje cztery katy, ja mam wszystko na biało, bo nie umialabym wybrać cokolwiek do swojego domku. Biały bezpieczny, ale może troche poszaleje ?

A tak na marginesie, śmiech mnie dzisiaj nie opuszcza. Własnie ogladamy mecz i mój mąż, który zupełnie nie interseuje sie sportem swoja niewiedza doprowadza mnie do łez.
Pozdrawiam
Ala

hazeleyes1982
29-02-2012, 21:58
emiranda, byłam u Ciebie z rewizytą ale nic nie napisałam, bo chciałam troche nadrobic ale biel rzuciła mi sie w oczy:yes:Kocham biel, wiec dla mnie bomba. Poszalec mozna z dodatkami zawsze.
Nadrobie grzecznie dzisiaj wszystko i wtedy bede sie mądrować, ze ho ho:rolleyes:
ja tez sie smieje z tej akcji dzisiejszej:lol:Złapałysmy klimat-nie ma co;) Swoją drogą-czy wiesz, ze moja najlepsza przyjaciółka jest tak, jak Ty Gdynianką?:wiggle:
Co do meczu-mam papierkowa robote i sobie zerkam-M. niestety na wyjezdzie tradycyjnie:(
P.S. Nie moge z tego zachwytu nad Cristiano. Chyba emerytura za pasem-bo dla mnie on nie jest ani troche przystojny:sick: albo moze cos ze mna nie tak:lol2:

monika996
29-02-2012, 22:00
emiranda, byłam u Ciebie z rewizytą ale nic nie napisałam, bo chciałam troche nadrobic ale biel rzuciła mi sie w oczy:yes:Kocham biel, wiec dla mnie bomba. Poszalec mozna z dodatkami zawsze.
Nadrobie grzecznie dzisiaj wszystko i wtedy bede sie mądrować, ze ho ho:rolleyes:
ja tez sie smieje z tej akcji dzisiejszej:lol:Złapałysmy klimat-nie ma co;) Swoją drogą-czy wiesz, ze moja najlepsza przyjaciółka jest tak, jak Ty Gdynianką?:wiggle:
Co do meczu-mam papierkowa robote i sobie zerkam-M. niestety na wyjezdzie tradycyjnie:(
P.S. Nie moge z tego zachwytu nad Cristiano. Chyba emerytura za pasem-bo dla mnie on nie jest ani troche przystojny:sick: albo moze cos ze mna nie tak:lol2: podzielam zdanie twoje Olu:lol2: ze mną też coś jest nie tak:lol2:

hazeleyes1982
29-02-2012, 22:07
Prawda, Monia?:) laluś straszny:rolleyes:

kakusek
29-02-2012, 22:08
Jeśli TAAKĄĄ fure fundujesz małolatowi to aż strach pomyśleć co dostanie na 18-stkę ;):lol2:
Wiesz ja zawsze byłam na TAK za kupnem młodemu mężczyźnie łóżka w takim kształcie wiec popieram całym sercem Twój wybór.Również biały kolor jak dla mnie jest ok.Taki neutrealny a przecież pościel na pewno będziesz mieć kolorową.
Mój starszak uwielbia zielony wiec obiecałam mu zielone dodatki :rolleyes:Wypatrzyłam ostatnio w Ikei fajne zielone dywany (taki ładny kolorek groszku ):p
Ola wiesz że podrązyłam temat i okazuje się że sofy które Ci ostatnio pokazywałam robią równiez w obicuu z materiału .Bardzo sie ciesze że zerknełam bo mam teraz tańszą alternatywę .To jest jakieś specjalny materiał który można czyścic.
A w kietniu podjade zobaczyć Towje cacko bo okazuje się że mają sklep prawie pod moim nosem :p

No i zapomniałąm pochwalić tapety.Co prawda wzoru to ja tam dużo nie widzę ale ze jest szara to już mi sie podoba :-)

emiranda
29-02-2012, 22:17
Nie moge z tego zachwytu nad Cristiano. Chyba emerytura za pasem-bo dla mnie on nie jest ani troche przystojny albo moze cos ze mna nie tak

Dla kogo przystojny dla tego przystojny, nie lubie "dupków", a z takim mi sie kojarzy, przypomina mi męża mojej kolezanki. Dzisiaj juz łysy(mąż) jest, ale kilka lat temu mial włosy jak Ronaldo kolezanka była nim zachwycona (do czasu jak nie zostal jej męzem). Przyszedl kiedys do nas po swojego syna, siedzielismy w ogrodzie, chyba butelkę perfum na sie wylał na targu kupowanych, ogrodu przez kilka dni nie moglismy wywietrzyć tak śmierdziało. I jak patrze na Kristiano, to mi sie zaraz W przypomina i ten zapach (a ja na zapachy uczulona jestem).

Koleżanka Twoja Gdynianką jest?. Gdynianki to bardzo miłe dziewczyny!!!!!!!! (?) Wiesz tak sobie porównuje ludzi, kierowców w szczególności w Milanówku i w Gdyni to tam takiej nieuprzejmości nie było. Pozdrów ode mnie koleżankę, ja baaaaaaaaaaaaardzo za Gdynią tęsknię. A Ty gdzie mieszkasz?

hazeleyes1982
29-02-2012, 22:19
kakusku, super z ta kanapa!:wiggle:
Co do bryki, od dnia chrztu Mały ma swinke skarbonke i musze powiedziec, ze "zarobił" sobie na ta bryke i jeszcze nawet na mebelki zostanie dosc sporo, wiec sie nie martwie.:rolleyes: Sa inne wydatki...ale same wiecie, jak ciezko sie odmawia takich przyjemnosci naszym dzieciaczkom...:rolleyes:
kakusku, dla Ciebie troche lepsza fotka:

http://images43.fotosik.pl/1400/c8759ae157e4fd66.jpg (http://www.fotosik.pl)

hazeleyes1982
29-02-2012, 22:28
Dla kogo przystojny dla tego przystojny, nie lubie "dupków", a z takim mi sie kojarzy, przypomina mi męża mojej kolezanki. Dzisiaj juz łysy(mąż) jest, ale kilka lat temu mial włosy jak Ronaldo kolezanka była nim zachwycona (do czasu jak nie zostal jej męzem). Przyszedl kiedys do nas po swojego syna, siedzielismy w ogrodzie, chyba butelkę perfum na sie wylał na targu kupowanych, ogrodu przez kilka dni nie moglismy wywietrzyć tak śmierdziało. I jak patrze na Kristiano, to mi sie zaraz W przypomina i ten zapach (a ja na zapachy uczulona jestem).
Koleżanka Twoja Gdynianką jest?. Gdynianki to bardzo miłe dziewczyny!!!!!!!! (?) Wiesz tak sobie porównuje ludzi, kierowców w szczególności w Milanówku i w Gdyni to tam takiej nieuprzejmości nie było. Pozdrów ode mnie koleżankę, ja baaaaaaaaaaaaardzo za Gdynią tęsknię. A Ty gdzie mieszkasz?

O matko...to rzeczywiscie dupek:rotfl:
A gdynianki super Dziewczynki są, to prawda:wiggle:Ja jestem spod Łysicy-ale poznałysmy sie na studiach w pieknym miescie Bydgoszcz i tak nas trafiła strzała amora na egzaminie wstepnym, ze mieszkalysmy razem 5 lat i do teraz jest tą moją naj:lol:

kakusek
29-02-2012, 22:28
Emiranda czemu przenisłaś się z nad morza???? Pytam bo ja KOCHAM morze i wiele bym dała zeby mieć dom z widokiem na plaże :rolleyes:(albo przynajmniej bardzo blisko niej )

emiranda
29-02-2012, 22:29
Sa inne wydatki...ale same wiecie, jak ciezko sie odmawia takich przyjemnosci naszym dzieciaczkom...

I niech ktos tu nie mówi, że dzieciom nie nalezy kupowąc za dużo itd. Ja mojego małego rozpieszczałam z kupowaniem do n tej potęgi. Jeden jedyny syn i to urodzony w dość poźnym wieku, taka byla radość, że nie umiałam mówić nie jak cos chciał. Zabawki w domu sie nie mieściły, wiele moich kolezanek pukalo sie po głowie. A co mu kupisz jak będzie starszy? pytały. Dzisiaj Mlody ma 15 lat ma swoje konto i jest niesamowicie oszczedny, patrzy na każdą zlotówkę zanim wyda i praktycznie nie ma potrzeb. Komputer musi mieć, no ale dzisiaj to kazdy komputer ma. :)
Więc kupuj Młodemu jak tylko możesz, ja jestem za rozpieszczaniem dzieci bardzo mocno i konsekwencja w wychowaniu :)

kakusek
29-02-2012, 22:33
Eee tam przecież i tak meble jakies musisz kupić wiec wybieraj te ktore będą mu sie podobać a auto na pewno sprawi mu radość :-)
Tapeta taka zebrowata -fajna :)
Ja po chrzcinach miałam schowane na pamiatke jedno wino które miałam dać synowi na osiemnastke ale niestety kiedy włamali sie nam do mieszkania i to wino wynieśli (ogołocili nas wtedy doszczętnie łacznie z zabawkami chłopaków wrrrrr)

emiranda
29-02-2012, 22:38
Emiranda czemu przenisłaś się znad morza???? Pytam bo ja KOCHAM morze i wiele bym dała zeby mieć dom z widokiem na plaże :rolleyes:(albo przynajmniej bardzo blisko niej )

Odpowiedź na moim watku :)

duś
29-02-2012, 22:40
gdynianka z urodzenia pozdrawia inne gdynianki!

tapetka zebrowa - fajna. pochwalam wybór jasniejszej, będzie bardziej elegancko no i większe pole do popisu jeśli chodzi o dodatki.

hazeleyes1982
29-02-2012, 22:46
Czyli wszystkie gdyniani fajne som! Dusiu, dzieki-podbudowałas mnie:hug: ja sobie Was podczytuje cichutko, bo jak gadam, to papierów do zrobienia nie ubywa....:rolleyes:

kakusek
29-02-2012, 22:59
Odpowiedź na moim watku :)
Toś mnie zmusiła do zaglądniecia :pNie to zebym nie chciała ale ja już boje sie wchodzić na kolejne dzienniki (i komenty) bo cały wieczór przesiaduje na czytaniu a potem efekt jest taki że nie mam nic przygotowane/zaplanowane na swojej budowie :lol2:

kakusek
29-02-2012, 23:01
ja sobie Was podczytuje cichutko, bo jak gadam, to papierów do zrobienia nie ubywa....:rolleyes:
Walnij tymi papierami-jutro też jest dzień :p Albo zatrudnij sekretarke co sie będziesz tak męczyć z papierzyskami :lol2:

hazeleyes1982
29-02-2012, 23:03
Kakusku, toć ja siedzac w tych papierach robie za sekretare i mi za to zapłaca (oby) i nie moge zatrudnic..."podsekretarki":lol2:

duś
29-02-2012, 23:14
ja miałam powalczyć z zelazkiem, ale jutro pójdę jednak w czymś niewyprasowanym :)
w teorii dziś jest dzień, którego zazwyczaj nie ma, więc nie widzę problemu hehe

hazeleyes1982
29-02-2012, 23:35
dusiu, ja juz jestem tak zmeczona, ze nie mysle-wiesz, ze czytałam kilka razy to, co napisałas i chyba dopiero za 10-tym sie kapnełam o co Ci chodziło?:rotfl:
Wiem, wiem-nie powinnam sie tym chwalic :lol2:
emiranda, przeczytam Mezusiowi, jak wróci-co napisałas o tym rozpieszczaniu:wiggle: to bedzie moja tajna bron-jakby co:rolleyes:

kakusek
01-03-2012, 01:11
Kakusku, toć ja siedzac w tych papierach robie za sekretare i mi za to zapłaca (oby) :lol2:

Zależy kto płaci :lol2: ale przypuszczam ze wybrałas dobrego PRACODAWCE :p

kakusek
01-03-2012, 01:12
ja miałam powalczyć z zelazkiem, ale jutro pójdę jednak w czymś niewyprasowanym :)
w teorii dziś jest dzień, którego zazwyczaj nie ma, więc nie widzę problemu hehe
A u mnie mąz zajmuje sie prasowaniem bo ja powiedziałam ze dopoki nie kupi żelazka parowego to ja sie nie bede meczyć -więc męczy sie on skoro taki "skąpy" :rotfl:

mirela99
01-03-2012, 08:33
Jejku zazdroszczę męża. Chyba przełknęła bym to skąpstwo ;).

A Ronaldo ... tragedia , fuj ...
Za to UWAGA wiecie kto mi się podobał ? Ronaldo brazylijczyk :). To co że miał krzywe zęby - lubię nielalusiowatych facetów :).

monika996
01-03-2012, 08:45
Mirela nie:no:

kakusku zazdroszczę prasowalnicy:lol2: Moj garaż tylko sprzata i auta myje( zaazwyczaj swoje, moje ląduje na myjni):lol2:

ola sekretarka?:p

duś
01-03-2012, 08:53
wiedziałam, ze zle to rozegralam.. :)

(ja do nuño gomesa wzdychalam, dawno to było hehe)

monika996
01-03-2012, 08:54
wiedziałam, ze zle to rozegralam.. :):rotfl:

hazeleyes1982
01-03-2012, 09:10
a ja...nie smiejcie sie w Roberto Baggio sie kochałam...teraz sobie mysle, ze on tez do konca meski nie był:lol2: ale-Matko, kiedy to bylo...a moje kolezanki,jak Mirelka-podkochiwały sie w Ronaldo:D

admete
01-03-2012, 12:15
Ale fajnie z tymi tapetami :wiggle:

Tylko na stronie dalej jest napis że są dwie dostępne - ciekawe czy to taka podpucha żeby jak najwięcej w tej cenie sprzedać????

Mniejsza z tym - najważniejsze że będziemy mieć je na ścianach http://emoty.blox.pl/resource/4_16_1.gif

emiranda
01-03-2012, 13:12
Ale fajnie z tymi tapetami :wiggle:

Tylko na stronie dalej jest napis że są dwie dostępne - ciekawe czy to taka podpucha żeby jak najwięcej w tej cenie sprzedać????

Mniejsza z tym - najważniejsze że będziemy mieć je na ścianach http://emoty.blox.pl/resource/4_16_1.gif

No to sie ubawiłam Aguś wpasowałas się z ta tapetą miedzy męskie westchnienia naszych forumowiczek, ja juz nie będe pisala, który to piłkarz mi sie podobał, bo to były bardzo odległe czasy :)

Ale oczywiście cieszę się, ze tapetę macie o jakiej marzyłyście. :)

myszonik
01-03-2012, 17:27
Widzę, że przegapiłam dyskusję o piłkarzach. Ronaldo wygląda na pizdusia, a zachwytów nim nie rozumiem.
Mnie się ten pan piłkarz zawsze podobał
http://www.celebs101.com/gallery/Fredrik_Ljungberg/36856/fredrik_ljungberg_photo_6.jpg
Ola, daj znać jak mam go wywalić ;)

hazeleyes1982
01-03-2012, 19:06
Alu, :hug:
admete, piateczka:wiggle:
Myszoniku, nie znam tego pana...ale nie usuwaj:lol:;)
Dziewczynki (i Chłopaki:rolleyes:), ile płaciliscie za puszke farby Para? Czekam wlasnie na wycene i az boje sie zgadywac-kazdy mówi, ze droga...:sick:

emiranda
01-03-2012, 19:13
Niestety nie pomoge ja malowałam Imparatem. :)

monika996
01-03-2012, 19:24
myszonik:D:yes:

duś
01-03-2012, 20:39
ah... no tak... fredrik ljungberg... zawsze!
:D

monika996
01-03-2012, 22:09
ah... no tak... fredrik ljungberg... zawsze!
:D to ty nawet wiesz jak się nazywa?

duś
01-03-2012, 22:22
kochana, na 2 randce zostałam przeszkolona w zakresie who-is-who. stary powiedział "z tego bedą dzieci, więc musisz poznać 'chłopaków'". no to poznałam, w każdym razie tych 'godnych uwagi' :)
a tak serio, to ja piłkę lubię i oglądam z dużą ochotą. na mecze chadzam i kibolskie przyspiewki są mi znane :D

hazeleyes1982
01-03-2012, 22:27
O kurcze, dusiu...jakich my tu sie rzeczy dowiadujemy:lol: i jeszcze mi powiesz, ze wiesz, co to jest "spalony"...?:lol2:

duś
01-03-2012, 22:35
hehe wiesz ;) wiesz kto jest czyim zmiennikiem, kogo można przesuwać na inna pozycje i kto kogo trenuje :P ( a dzięki codziennej lekturze pudelka wiesz nawet kto z kim sypia :D)

hazeleyes1982
01-03-2012, 22:45
No to ja wiem tylko to ostatnie:lol2: ja niestety z tych, co to zawsze przerywają linię łączącą...:rotfl:

Venus_m
01-03-2012, 23:03
Hazelka bo będzie o-pe-er :lol: nie zapomniałaś o czymś ?:)

hazeleyes1982
01-03-2012, 23:06
Własnie sie mecze z tym półwyspem:oops: a wystarczy, jak Ci powiem, ze on bedzie do połowy okna:lol:

hazeleyes1982
01-03-2012, 23:07
Venusku a sciana z okapemi tapeta ma 163 cm-chciałabym zostawic marginesy po ok 15 cm na boki...

pasie
01-03-2012, 23:16
żeście się Baby rozgadały:D

Venus_m
01-03-2012, 23:18
nie nie :no: proszę narysować *robi minę ala siadaj pała! niczym pani matematyczka*

hazeleyes1982
01-03-2012, 23:20
Okey...a nie posikasz sie ze smiechu, jak zobaczysz moje dzieło?:lol2:
czesc pasiulku, gdzie byłas, jak Cie nie było?:D

Venus_m
01-03-2012, 23:36
postaram się :)

hazeleyes1982
01-03-2012, 23:37
poszło....boje sie:lol:

Venus_m
01-03-2012, 23:44
odpisz :)

hazeleyes1982
02-03-2012, 00:54
Nowy nabytek do wiatrołapu-szalona, dłuuuuga (70 cm) i tania. Czyli wszystko gra.:wiggle:

http://images50.fotosik.pl/1412/da1b05c61d5b0542.jpg (http://www.fotosik.pl)

MagdaZZZ
02-03-2012, 01:41
a niech cię gęś kopnie z tymi miniaturami:P

emiranda
02-03-2012, 08:55
Dzień dobry, pozdrawiam ze slonecznego Milanówka :)

Lampa fajna, a podałabys mi namiary gdzie kupiłas?

monika996
02-03-2012, 09:21
Nowy nabytek do wiatrołapu-szalona, dłuuuuga (70 cm) i tania. Czyli wszystko gra.:wiggle:

http://images37.fotosik.pl/1365/d24ad67213fe9f01.jpg (http://www.fotosik.pl)mało widzę, ale chyba ....FAJNA

narendil
02-03-2012, 09:43
hazelku, wklej normalne zdjęcie, bo na tym pypciu prawie nic nie widać :mad:
Chmurkę kupiłaś?

pasie
02-03-2012, 10:39
faaaajna:yes::)

hazeleyes1982
02-03-2012, 10:46
a niech cię gęś kopnie z tymi miniaturami:P
:p

Dzień dobry, pozdrawiam ze slonecznego Milanówka :)
Lampa fajna, a podałabys mi namiary gdzie kupiłas?
Alu ,:bye: jak to słonecznego?ale fajnieeeee-u nas ciemno, szaro i smutno za oknem:(

mało widzę, ale chyba ....FAJNA
:hug:

hazelku, wklej normalne zdjęcie, bo na tym pypciu prawie nic nie widać :mad:
Chmurkę kupiłaś?
narendilku, próbowałam wkleic wieksze-ale akurat tego zdjecia sie nie da sie (czyt: nie umiem:rolleyes:)

No wiec, Dziewczynki-ta lampa jest tutaj:

http://www.planetadesign.pl/?lampy-wiszace,43,1

Kupowałam juz u nich lampe do sypialni-dobra jakosc,ciekawt design i przystepne ceny. Po szalenstwie z tapeta- przyszedł czas na cięcia kosztów:lol2:

pasie
02-03-2012, 10:52
te tapety:sick: mój małż dziś odbiera nasze - przebiegle zapłaciłam przelewem, mam tylko nadzieje, że nie będzie wnikał w szczegóły;)

hazeleyes1982
02-03-2012, 11:01
czesc pasiulku, ale ze jakie tapety?Wydawało mi sie, ze jestem u Ciebie na bieżaco....ide do Ciebie:rolleyes:

emiranda
02-03-2012, 11:02
http://www.planetadesign.pl/?lampy-wiszace,43,1

Kupowałam juz u nich lampe do sypialni-dobra jakosc,ciekawt design i przystepne ceny.

Olu weszłam na w/w stronę, lampy super, tylko dlaczego mi sie te drogie podobaja najbardziej? Ja mieszkam juz wiecej niż rok a lamp dalej nie mamy. Nie mam koncepcji (czyt. nie wiem co chce) jak coś mi sie podoba to jest to cena powyżej naszych możliwości. :(

Na pól godziny niebo sie rozchmurzyło, promienie słonca pieknie oświetlały nasze wnetrza, ale za nim zdążyłam wziąc aparat i zrobic kilka fajnych zdjęć, słońce zniknęło za chmurami i teraz jest tez szro-buro brrrrrrrrrrr :(

pasie
02-03-2012, 11:35
czesc pasiulku, ale ze jakie tapety?Wydawało mi sie, ze jestem u Ciebie na bieżaco....ide do Ciebie:rolleyes:

Oluś do sypialni i na schody, wreszcie je wybrałam:D

monika996
02-03-2012, 11:39
aga nareszcie:p
ola naprawdę fajna lampa:p

mirela99
02-03-2012, 12:00
Duś ... jaka doopa :). Jej, zaczynam jednak kibicowanie ;).
A lampa ... kupiłaś ? Obfocisz real ? Jestem ciekawa jak faktycznie takie cacka wyglądają.

hazeleyes1982
02-03-2012, 12:32
Alu, wrzuc u siebie swoje typy i fotke pomieszczenie-na 100% wybierzesz raz dwa-z takimi doradcami, jak my:D
pasiulku, ominełam Twoje dwa wpisy-jednak byłam na bieżąco...ale z komentarzami chyba:lol2: Tapeta bardzo mi sie podoba-ale ja potrzebowałam jasnoszarej-mamy ciemne łózko i stoliczki. Zamówiłam out of Africa-dzis ma przyjechac:wiggle:
Monia, mirelka,dzieki Dziewczyny. Obfoce, pewnie, ze obfoce. Chciałam cos ...innego, bo u mnie te korytka i te Aquaformy sa takie bardzo powazne, minimalistyczne, neutralne...a ta lampa-jest taka jajcarska troche, inna po prostu. Do sypialni lampe tez mam z tego sklepu.
Słuchajcie, dzis z moim Synkiem pobilismy nasz rekord-obudzilismy sie ...o 9.30:wiggle: Wiem, ze rekordu Moni i Lil nie pobije, ale i tak jestem w szoku.:D

emiranda
02-03-2012, 12:42
Kochana Olu, w tym właśnie sęk, że ja nawet typów nie mam. :(

hazeleyes1982
02-03-2012, 12:43
O wilku mowa:

http://images43.fotosik.pl/1403/183d5dc6dc2f4023med.jpg (http://www.fotosik.pl) :wiggle:
szał tapetowy, po prostu:lol2:
i jednak jakos ...bardzo jasna, to ona jest:lol2:

monika996
02-03-2012, 12:44
O wilku mowa:

http://images43.fotosik.pl/1403/183d5dc6dc2f4023med.jpg (http://www.fotosik.pl) :wiggle:
szał tapetowy, po prostu:lol2:Fajna!!!!:p

no, no Moni nie pobijesz. Bo ona jak K nie ma to chyba cały czas śpi:lol2:

hazeleyes1982
02-03-2012, 12:54
Kochana Olu, w tym właśnie sęk, że ja nawet typów nie mam. :(

Alu,ja zaczynałam zawsze poszukiwania na ceneo-okreslałam styl, kolor i rodzaj i potem juz masz zaweżone pole działania i jakosc idzie.:wiggle:

pasie
02-03-2012, 13:16
ja jestem w poszukiwaniach lampowych daaaleko - na nic kompletnie się nie mogę zdecydować:sick:

tam z palnety też mam przynajmniej z 5 upatrzonych ale bałam się jak z ich jakością- podobna do Twojej tylko kółeczkową chciałam do wiatrołapu.... a ta Twoja za ile przyjdzie?

hazeleyes1982
02-03-2012, 13:21
pasiulku, ja ta kółeczkową mam własnie kupioną do sypialni...:lol2:
uważam ze jest super-mogę Ci ją obfocić-jutro bede na budowie:wiggle:

pasie
02-03-2012, 15:56
pasiulku, ja ta kółeczkową mam własnie kupioną do sypialni...:lol2:
uważam ze jest super-mogę Ci ją obfocić-jutro bede na budowie:wiggle:

taaaaaak:):hug:

admete
02-03-2012, 17:58
Ola fajna ta lampa :yes: - ale jestem ciekawa jak będzie wyglądać w realu :wiggle:

Szallleństwo tapetowe trwa :rolleyes: - sypialnia też wyjdzie unikatowa :yes:

Karolina i Artur :P
02-03-2012, 17:59
wooow.... fajna będzie ta tapeta.... :yes:
Ja chcę ją szybko zobaczyć na ścianie :D kiedy będzie ?????

Lampa bardzo fajna, ja takie lubię :)
Z planety kupowałam kilka rzeczy i jakość była jaknajbardziej OK :yes: :)

Pozdrawiam i pędzę na budowę, drugi raz dzisiaj.... a tam tyle ludzi ze cieżko mi ogarnąć ;)

narendil
02-03-2012, 20:20
Lampa niezła :)
I cena przyjemna.

kakusek
02-03-2012, 21:18
Hazelku lampa fajna ale ze ja osttanio strasznie zwracam uwage na praktyczność tzn zeby malo sie narobic a było ładnie :rotfl:to od razu zaswitało mi pytanie: ciekawe czy da sie sciagnac z niej klosz u myc te firdimołki pod prysznicem bonjakby mi przyszlo wycierac sciereczka kurze z tej lampy to mi sie juz tak bardzo nie podoba :lol2:

kakusek
02-03-2012, 22:40
kakusku zazdroszczę prasowalnicy:lol2: Moj garaż tylko sprzata i auta myje( zaazwyczaj swoje, moje ląduje na myjni):lol2:

:p[/QUOTE]
Z tym prasowaniem to mi sie udało ale żeby nie było tak kolorowo wyprasowane ciuchy już sama musze porozkładać do szaf (za dużo bym miała tego szczęśćia
:rotfl:)
Sprzątaniem samochodów też faktycznie zajmuje sie ON ale ja bym wolała raz na czas i umyć auto w zamian za wieksze zainteresowanie budową :rolleyes:

narendil
03-03-2012, 13:45
Hazelku, odpowiedziałam Ci na temat lamp u siebie.
Przepraszam, ale byłam pewna, że już to zrobiłam :hug:

admete
03-03-2012, 15:45
Zajrzałam --- buziaki zostawiam :hug:

Barbara74
03-03-2012, 18:30
Dziewczyny jak to jest z tą farbą para,gdzie się ja kupuje,dlaczego czeka się na wycenę, na jakiej zasadzie to działa.
I jeszcze powiem Wam ,krótką dygresję a propos tapety z buźkami.Moja siostra ją ma i jak przyszedł ksiądz po kolędzie, to powiedział o widzę ,że Panią mąż bardzo kocha ,bo tyle jej zdjęć na ścianie.

admete
03-03-2012, 19:29
jak przyszedł ksiądz po kolędzie, to powiedział o widzę ,że Panią mąż bardzo kocha ,bo tyle jej zdjęć na ścianie.

http://forum.barcis.pl/images/smilies/bigsm.gif http://forum.barcis.pl/images/smilies/bigsm.gif http://forum.barcis.pl/images/smilies/bigsm.gif

Barbara74
03-03-2012, 19:53
no ale rzeczywiście podobieństwo jest

hazeleyes1982
03-03-2012, 20:11
taaaaaak:):hug:
pasiulku...zapomniałam:oops::oops::oops: przy najblizszej okazji cykne.


wooow.... fajna będzie ta tapeta.... :yes:
Ja chcę ją szybko zobaczyć na ścianie :D kiedy będzie ?????
Lampa bardzo fajna, ja takie lubię :)
Z planety kupowałam kilka rzeczy i jakość była jak najbardziej OK :yes: :)
Pozdrawiam i pędzę na budowę, drugi raz dzisiaj.... a tam tyle ludzi ze cieżko mi ogarnąć ;)
karolcia, tapeta pewnie przed samą przeprowadzka bedzie przyklejona, wiec pewnie gdzies w maju:rolleyes:


Hazelku lampa fajna ale ze ja osttanio strasznie zwracam uwage na praktyczność tzn zeby malo sie narobic a było ładnie :rotfl:to od razu zaswitało mi pytanie: ciekawe czy da sie sciagnac z niej klosz u myc te firdimołki pod prysznicem bonjakby mi przyszlo wycierac sciereczka kurze z tej lampy to mi sie juz tak bardzo nie podoba :lol2:

kakusku, ...nie mysle o takich rzeczach na tym etapie-zawsze to podkreslam, ze zemsci sie to na mnie jak przyjdzie do sprzatania:lol2:



Hazelku, odpowiedziałam Ci na temat lamp u siebie.
Przepraszam, ale byłam pewna, że już to zrobiłam :hug:
narendilku, dzieki.:hug: Wiem-zaraz wkleje te, które wybrałam.


Zajrzałam --- buziaki zostawiam :hug:
buziaki, Aguś:hug:


Dziewczyny jak to jest z tą farbą para,gdzie się ja kupuje,dlaczego czeka się na wycenę, na jakiej zasadzie to działa.
I jeszcze powiem Wam ,krótką dygresję a propos tapety z buźkami.Moja siostra ją ma i jak przyszedł ksiądz po kolędzie, to powiedział o widzę ,że Panią mąż bardzo kocha ,bo tyle jej zdjęć na ścianie.

Basiu, znajdz sobie, gdzie najblizej Ciebie jest salon Pary i oni "dojezdzaja, doradzaja i prowizji nie pobierają":lol2: ja jestem umówiona z przedstawicielem na przyszły tydzien-podobno "niezobowiązująco" przyjedzie;) i dobierzemy farby pod kolor drzwi i tapet. A Pare chce, bo kazdy, kto miał z tymi farbami stycznosc jest zachwycony-widziałam tez u znajomego architekta w domu i on bardzo te farby wychwalał.
Co do tapety i ksiedza...umarłam:rotfl:

Dziekuje Wam za opinie w kwestii mojej krejzilampy-wiem, ze jest troche ...przegięta ale mnie sie bardzo podoba i wiem, ze sie odnajdzie dziewczyna w wiatrołapie :p Miałam wkleic lampy do gabinetu.Pamietacie, ze bedzie cały biały+ciemna podłoga+czerwony fotel.A wiec-lampa sufitowa:

http://images38.fotosik.pl/1396/e3e31d05bfd412dc.jpg (http://www.fotosik.pl)

i takie dwie lampki do oswietlenia mojej biblioteczki-Moniaaaaa, Ty wiesz co...:rolleyes: kupisz mi je, jak bedziesz w Ikei?:hug:

http://images47.fotosik.pl/1406/164780a90aa7c9bb.jpg (http://www.fotosik.pl)

emiranda
03-03-2012, 20:39
Ja chętnie kupię, jak będę w IKEA, a często jestem.

Olu, napisałam dzisiaj do Ciebie bardzo długi post na temat dzieci, ale mam jakis pechowy dzień i wszystko mi wcięło, chyba naciskam cos co wszystko kasuje, niedoszłam jeszcze co. Jak będę miala wenę to może na priva napiszę :)
Pozdrawiam:)
Uściski dla Twojego maluszka, tylko napiszę jedno, ja jak moj Młody miał dwa lata i miesiąc wjechałam z nim sama na Kasprowy Wierch i zeszłam pieszo na dół zahaczając jeszcze o Czarny Staw Gąsienicowy, dzisiaj jak patzre na takie maluszki to myślę, że głupia byłam. Na pocieszenie spotkałam pana, który tez z takim maluchem był.

A może pokaż lampę jaka bedziesz miała w sypialni.

hazeleyes1982
04-03-2012, 14:11
Alu,baaaardzo Ci dziekuje:hug: Zobaczymy, co Monia powie-bo napisała chyba ze w tym tyg moze bedzie a nie chciałabym żadnej z Was fatygowac specjalnie i robic kłopotu.
Alu, usciskałam Małego od wirtualnej cioci:hug: On juz taki mały przedszkolak sie robi:rolleyes: cały czas ma "misje" i mówi: "Mamo, nie bój sie. Ujatuje Ciebie":lol: Moj bohater:wiggle:
Co do lampy do sypialni-pokaże fotki jak zrobie dla pasie,ok? Mam nadzieje, ze nie zapomne w tym tyg:rolleyes:
Dzis zamówilismy "uszko" (łóżko, znaczy sie:D) i stoliczki. Sypialnie mozna uznac za odhaczoną:wiggle:

monika996
04-03-2012, 15:41
Dziewczyny jak to jest z tą farbą para,gdzie się ja kupuje,dlaczego czeka się na wycenę, na jakiej zasadzie to działa.
I jeszcze powiem Wam ,krótką dygresję a propos tapety z buźkami.Moja siostra ją ma i jak przyszedł ksiądz po kolędzie, to powiedział o widzę ,że Panią mąż bardzo kocha ,bo tyle jej zdjęć na ścianie.:rotfl::rotfl:


Alu,baaaardzo Ci dziekuje:hug: Zobaczymy, co Monia powie-bo napisała chyba ze w tym tyg moze bedzie a nie chciałabym żadnej z Was fatygowac specjalnie i robic kłopotu.
Alu, usciskałam Małego od wirtualnej cioci:hug: On juz taki mały przedszkolak sie robi:rolleyes: cały czas ma "misje" i mówi: "Mamo, nie bój sie. Ujatuje Ciebie":lol: Moj bohater:wiggle:
Co do lampy do sypialni-pokaże fotki jak zrobie dla pasie,ok? Mam nadzieje, ze nie zapomne w tym tyg:rolleyes:
Dzis zamówilismy "uszko" (łóżko, znaczy sie:D) i stoliczki. Sypialnie mozna uznac za odhaczoną:wiggle:jestem!!!:p Ola jest mi obojetne. Podjadę i ci kupię , nie ma sprawy.. a chcesz od razu, czy jak będe jechac do mamy ci podrzucę:p mogę tez przesłać:p

jeszcze nie mam zaplanowanego wyjazdu , ale na pewno w marcu:p przed świętami:p

malkul
04-03-2012, 19:48
Ola jakie łóżko będzie w sypialnii? I jakie szafki? zdrzadź proszę

mirela99
05-03-2012, 08:38
Co z łóżkiem ?

emiranda
05-03-2012, 10:42
Olu ja się na siłę nie pcham z tymi lampkami, ale jeżeli są one potrzebne Ci na już, to wsiadam jutro w samochód (mam pretekst do pojechania) ruszam do Ikei i wysyłam (ja lubię dobre uczynki robić), a jeżeli możesz poczekac to faktycznie będzie wygodniej jak Monika Ci kupi, bo rozumię , że jej mama gdzieś koło Ciebie mieszka. :)

Miłego dnia, :)

ja tez jestem ciekawa łózka :)

hazeleyes1982
05-03-2012, 11:49
malkul, mirelka, Alu-wklejałam juz kiedys łózko i stoliczki ale poszukam i Wam pokaze ;)
Malkul, mam wycene stołu-wysle Ci na pw.
Jeju....Alu, jestes suuuuuper ale one beda mi potrzebne za 3, 4 tyg, wiec jak Monia kupi, to bedzie akurat-tylko zeby jeszcze były.O to sie tylko boje:rolleyes:
Monia jadac do swojej Mamy przejezdza przez Kielce-wiec akurat bedzie pretekst zeby sie spotkac:wiggle:
Alu, :hug: jestes super kobietka.

Chciałam jeszcze ogłosic, ze zamówiłam całe AGD (oprócz pralki i suszarki) i ....po długich naradach (telefonicznych) z M. zmienilam zdanie, co do piekarnika i zamówilam z pyrolizą jednak (kakusku, to info do Ciebie, bo kiedys pytałas):wave:
Wyceny kuchni i zabudów dalej nie ma-pan mnie troche irytuje swoim olewactwem,wiec z przyjemnoscia skorzystam z adresów admete i kakuska-jeszcze raz dziekuje Dziewczynki:hug:
Stół wyceniony i sie robi:wiggle:
gładzie sie koncza i sie skonczyc nie chca-podobnie, jak kładzenie płytek...:rolleyes: za duzo poprawiania błedów poprzednich ekip-dlatego tyle schodzi:rolleyes:

monika996
05-03-2012, 11:53
ola ja podjadę w takim razie jutro albo w środę i ci je kupię:p tylko je sobie jeszcze obejrzę. one są na dziale lampek , jako kinkiety????? i są ledowe????

emiranda
05-03-2012, 12:36
Jeju....Alu, jestes suuuuuper ale one beda mi potrzebne za 3, 4 tyg, wiec jak Monia kupi, to bedzie akurat-tylko zeby jeszcze były.O to sie tylko boje:rolleyes:
Monia jadac do swojej Mamy przejezdza przez Kielce-wiec akurat bedzie pretekst zeby sie spotkac:wiggle:
Alu, :hug: jestes super kobietka.

Dzięki, tez tak myslałam, że będzie Ci wygodniej, ale gdyby w Krakowie nie było to jestem do dyspozycji, nawet mój mąz może Ci zawieżć jadac do Krakowa, ale jak widzę masz jeszcze czas. Trzymam kciuki, żeby wszystkie zakupy sie udały no i domek jak najszybciej gotowy był. :)

Tradycyjnie całuski dla dwulatka - bohatera, niech broni mamy ile sił :)

monika996
05-03-2012, 12:48
to dam znać , czy u nas są:p

emiranda
05-03-2012, 13:56
to dam znać , czy u nas są:p

:) :) :)

Barbara74
05-03-2012, 18:21
A jakby nie było w Krakowie i Warszawie to Ci je w Katowicach kupię:)A wogóle to chyba przegięcie że w Kielcach nie ma Ikei?
Hazelku ja mam rodzinę w Kielcach i muszę w końcu na cmentarz do dziadków moich się wybrać-w kązdym razie Kielce nie są mi obce.
A jak postępy w salonie halogeny zamontowałaś? bo czekam...:)
Dodam,że Ikea jest blisko jak rzut beretem,więc jak chcesz to nie ma problemu

Karolina i Artur :P
05-03-2012, 19:45
Cześć Hazelku :)
Wpadłam życzyć miłego wieczoru ;)

pasie
05-03-2012, 23:04
a ja cierpliwie czekam na lampę sypialnainą:yes::)

duś
06-03-2012, 00:13
jaka ikeowska grupa wsparcia :D
jakby coś, w trójmieście też jest ikeja :D

emiranda
06-03-2012, 21:24
Witam, co slychac u Młodego i Mamy, czyzbys tak bardzo na budowie była zajęta ?

Miłego wieczoru :)

Pozdrawiam :)

Venus_m
06-03-2012, 21:38
Hazelku jutro wyślę ok? :) o ile nie jest za późno, przepraszam za opóźnienia.

hazeleyes1982
06-03-2012, 21:42
Dziewczynki, jutro napisze i fotki lampy wstawie ...i sypialni;) wszystko ok.
Aluuuuuu,:hug:
Monia, dostałas pw o lampach z Ikei?

kakusek
06-03-2012, 22:41
Hazelku jeszcze pracuje ale nie wiem ile pociagne ;) Ola gdyby sie okazalo ze wycofali te lampki daj znac to zobacze "w naszej" Ikea :yes: Trzymam kciuki za dobra oferte kuchenna a pyroliza w piekarniku na pewno nie bedzie Ci przeszkadzac ;)Mowisz ze zamowilas caly sprzecik czyli niedlugo bedziesz mogla wypic pyszna kawke z bajeranckiej kawiarki siemensa szczesciaro :p

Karolina i Artur :P
07-03-2012, 11:05
Ojjj Ola, jak ja zazdoszczę Ci tej kawki z ekspresu.... gdyby nie napięty budżet, też bym MUSIAŁA JA MIEĆ ;)
A tak będe musiała zainwestować w jakiś ekspresik wolnostojący ;)

MarJel
07-03-2012, 13:02
Ola, a ty chyba zabiegana co? Coś mało cię ostatnio:rolleyes:
Nas często ktoś odwiedza i tez mam mniej czasu na fm, od jednego sprzątania, do drugiego itd.:rolleyes:

:hug:

emiranda
07-03-2012, 15:45
Olu, caly dzień mnie nie było przychodzę, a zdjęc nie ma, rozumiem, ze zajmujesz sie Małym.

No, ale ja wczoraj cały dzień przeglądałam Twój watek i natrafiłam na Twoja sypialnię, bardzo mi się podoba no ale lamp nie widziałam, więc poproszę o fotki :)

Promyczki slonca z Milanówka przesyłam :)

narendil
07-03-2012, 20:44
Dobry wieczór :hug:

Barbara74
07-03-2012, 23:46
Czuję,że będzie dużo zdjęć....czekamy

kakusek
08-03-2012, 00:31
zajmujesz sie Małym[/B].



Teraz to Ola pewnie Duzym sie zajmuje a my tu nadal czekamy ;)

emiranda
08-03-2012, 08:00
Teraz to Ola pewnie Duzym sie zajmuje a my tu nadal czekamy ;)

Ja dyskretna chcialam być, :)

Olenko witam się z raniutka i pozdrawiam :)

hazeleyes1982
08-03-2012, 10:02
Dziewczynki, wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet-nie wiem, czy obchodzicie, czy nie-ale na wszelki wypadek...:rolleyes:
Bardzo Wam dziękuję za pamięći za pomoc w "ikea gate":hug: Monia, Ala, duś, Basia, jestescie nieocenione:hug:
Ola, Karolcia,pasie, MarJelka, kakusek, narendilek, Venusek i Admete Wam dziękuję ze zaglądacie i jestescie:hug: Jesli kogos pominęłam.....:oops:
kakusku, Ty Łobuzie jeden:lol2:
Beda fotki w ramach rekompensaty, ze mnie tak długo w swoim wątku nie było-bo po innych to ja sie bardzo chętnie włóczyłam:rolleyes::lol2:
Oj, bo Troche jestem zła o to opóznienie i jeszcze...wykonawca kuchni (niedoszły, juz na dzień dzisiejszy) miał zrobić wycenę...na zeszłą sobotę:sick:
Więc jestem, niestety trochę zdołowana. ADG odbieramy w tym tyg a kuchni jak nie było, tak nie ma. Czekam teraz na jedną wycenę, z którą wiążę duże nadzieje-zobaczymy, co z tego wyjdzie:rolleyes: A poza tym-pan od parkietów przesunięty na 26 marca...a miał być pod koniec lutego:o
Wszystko się ślimaczy...i trochę przez to straciłam wenę do pisania.Ile można pisać, ze cały czas gładzie i płytki...:sick:
Aaaa, chciałam powiedziec, a propos lamp-ze ta massive-do gabinetu jest pieeeeeekna i super wykonana-jestem w niej zakochana. Prosta, wręcz minimalistyczna-nie mogę sie na nią napatrzec.
A ten krzak z wiatrołapu....zamierzam zwrócić:rolleyes: Czy wyobrażacie sobie, ze stelaż jest osobno z tymi krzakami i ...wg sprzedawcy ja mam sobie sama ...ta lampe zrobić:o:rotfl: No way:no: W kartonie było 345 papierków i w nich 784 papierowe wycinanki (z Łowicza) i ja ...mam sama....padłam, po prostu:lol2:

emiranda
08-03-2012, 10:19
Oluś ja chetnie zyczenia przyjmuję, tobie tez zycze najlepszego :)

Przyjmij życzenia Babko kochana
od drugiej baby z samego rana
Niech dzien Twój cały będzie radosny
Trzymaj się Babko aby do Wiosny

duś
08-03-2012, 18:03
hejzel, kochana, zarzuce wierszykiem, który mnie dziś ubawil. z najlepszymi życzeniami dla Ciebie i wszystkich babeczek:

dzisiaj dzien kobiet wiec cycki w gore
i odrzuc z twarzy gradowa chmure,
niech zyje celulit i kurze lapki,
bo i tak jestesmy fajowe babki :)

admete
08-03-2012, 19:41
A ten krzak z wiatrołapu....zamierzam zwrócić Czy wyobrażacie sobie, ze stelaż jest osobno z tymi krzakami i ...wg sprzedawcy ja mam sobie sama ...ta lampe zrobić No way W kartonie było 345 papierków i w nich 784 papierowe wycinanki (z Łowicza) i ja ...mam sama....padłam, po prostu

http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gifhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gif http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gifhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gif


wiem że nie powinnam bo lampka piękna i szkoda i w ogóle........ ale popłakałam się ze śmiechu :lol:


Olu jak tam po rozmowach ogrodowych???
Panowie powiedzieli że robią też ogród w domu który stoi najbliżej nas;)

Barbara74
08-03-2012, 22:25
z tą lampą to chyba jakiś żart,ale numer:lol2:
no ale gdzie te foty

hazeleyes1982
08-03-2012, 22:32
Alu:hug:
Dusiu, rozładowałas mi baterie:rotfl: dzieki:hug:
Aga, ciesze sie, ze Ci poprawiłam humor:D co do ogrodu-obejdzie sie bez odwodnienia na szczescie. :wiggle: Bedzie nawodnienie za to. W kazdym razie, Agus, ja jakoś nie obudziłam w sobie jeszcze takiej pasji do ogrodu, jak Ty-wiec...zupełnie nie zgłębiam tematu i polegam na tym, co zaproponuje nam Pan.Buziaki.
Musze sie jeszcze usprawiedliwic-nie byłam na budowie, wiec na fotki musicie poczekac do soboty ...:oops: ale bedzie za to drewniana sciana w łazience, która dzis juz była prawie skonczona:wiggle: i pasiowa lampa-o ile sie znajdzie w tym burdello-bum-bum:lol2:

Barbara74
08-03-2012, 22:55
jak to było z tą drewnianą scianą w łazience, przyklejali ja do płyt osb?klepki,sklejak ,co tam dałaś?.Ja chcę dać do dolnej łazienki pas drewna na gebericie i zastanawiam się właśnie co tam się daje

MagdaZZZ
08-03-2012, 22:56
ale numer z tą lampa:rotfl:
thanks god - za 10 dniowy termin zwrotów zakupów internetowych:rotfl:

hazeleyes1982
08-03-2012, 23:05
jak to było z tą drewnianą scianą w łazience, przyklejali ja do płyt osb?klepki,sklejak ,co tam dałaś?.Ja chcę dać do dolnej łazienki pas drewna na gebericie i zastanawiam się właśnie co tam się daje
Basiu, my kładziemy dwuwarstwową deskę dębową zaimpregnowaną jakims "cudem" (jak sie pan wyraził), na który czekam drugi tydzien-podobno z Niemiec go sciągają.
i tak, jak napisałas-deski są kładzione na płycie osb.

ale numer z tą lampa:rotfl:
thanks god - za 10 dniowy termin zwrotów zakupów internetowych:rotfl:
dokładnie:lol2:

pasie
08-03-2012, 23:30
na kółeczkową poczekam:yes: a z tą łowicką lampą to niezła jazda:rotfl:

emiranda
09-03-2012, 07:17
Witam, miłego dnia zyczę na dobry humor kilka wiosennych kwiatów :)

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTNV5Ee-EzBfewB5L358Wgx27NgfoNQrHLhP5ApIuMoUuVZvpHP

Kochana jak meżowi o tej lampie powiedziałam, to miał przynajmniej powód do smiechu (a rzadko się śmieje). Mi przykro, ale chyba musisz to oddac, ja bym sie nie podjęła składania tych puzzli. :(

mirela99
09-03-2012, 08:32
Ale jaja z ta lampą. Matko święta ... Musiałaś się nieźle wkurzyć .

hazeleyes1982
09-03-2012, 09:54
Alu, skoro Maz rzadko sie smieje, baaaardzo sie ciesze, ze sie przyczyniłam tym razem do tego:wiggle:
Dziekuje za fotke...:hug:od razu poczułam wiosnę-tylko nie mogę zerkac za okno, bo tam szaro i buro:rolleyes:
Mirelka, wiesz co, nie wkurzyłam sie tylko....jak otworzyłam paczke, zrobiłam to:
:jawdrop:
i ...juz wiedziałam, ze oddam:lol2:
Zyrandol z Italuxa, czy moje 2 lampy nad stół mają jakies tam pierdółki czy sople szklane do załozenia ale to nie jest to patchwork:lol2:

narendil
09-03-2012, 12:40
Ej, hazelku, nie poddawaj się tak łatwo!
Na długie zimowe wieczory zabawa jak znalazł :rotfl:

Tez bym oddała

MarJel
09-03-2012, 13:08
U mnie wszystkie lampy składali chłopaki od wykończeniówki, też wszystkie przychodziły w częściach. Wieszali te koraliki, kryształki wedle swojej fantazji, czasami konałam, takie dziwolągi powstawały:lol2: potem musiałam oczywiście po nich poprawiać.
Ale ta twoja, to już jakiś żart:jawdrop::lol2:

Venus_m
09-03-2012, 15:32
ja chciałam lampę kupić do komputerowego, ale na aukcji przeczytałam że jest ponad 800 elementów do samodzielnego złożenia i odpuściłam :) Też swoje plafony miałam w częściach i sama je składałam, ale nie ma co porównywać zawieszenia kilku girland z kryształkami do składania każdego elementu pojedynczo :no:

emiranda
09-03-2012, 16:57
Trzeba by jakies dziecko znależć, które lubi puzle układać, to może by i lampe złożyło :)

monika996
09-03-2012, 19:15
Ej, hazelku, nie poddawaj się tak łatwo!
Na długie zimowe wieczory zabawa jak znalazł :rotfl:

Tez bym oddała no wiosna idzie !!!:lol2: i tę łowicką wycinankę trzeba oddać . Ola co za nazwa i jakie skojarzenia:lol2:

Ikea dotrze do ciebie niedłudo;)

admete
09-03-2012, 20:52
Miłego wieczorku i spokojnej nocki życzę http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/sleeping/smileys-sleeping-245353.gif

Venus_m
09-03-2012, 21:38
i ta dziecina pół wycinanki by zjadła :lol2:

Ola sprawdź awizo na poczcie :lol:

1976pinacolada
09-03-2012, 21:53
A ja jestem rozczarowana, że lampa poszła back :( Juz oczami wyobraźni widziałam jak Ola niczym świstak siedzi i "zawija te sreberka" :rotfl: :lol2:

kakusek
10-03-2012, 10:26
Szkoda lampy ale ja tez nie podjełabym sie tej składanki :yes: A potem przy kazdym czyszczeniu na nowo zabawa?:rotfl:
Hazelku pokazesz swoj parapet? Kiedys była dyskusja czy montowac przed gładziami czy po i nie wiem na czym staneło :p

hazeleyes1982
10-03-2012, 13:26
Czesc Kochani! Zaraz odpowiem na wszystkie pytania, ale najpierw-seria podziękowań:

1. Dla Venuska kochanego, która mimo moich błagań, zeby zaprzestała poświecać swój wolny czas na robienie mi wizualek (zaraz pokaże Jej dzieło), stworzyła cos, czego nie potrafił zrobic architekt. Venusku, dziękuję :hug: i to dla Ciebie.

http://images47.fotosik.pl/1420/b2281530c9c27c0d.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images49.fotosik.pl/1374/6cf59c713e83fbe9.jpg (http://www.fotosik.pl)

Kochana, przeslij mi swoj adres, ok?;)

2. Dla Agi (Admete), która podesłała mi kilka namiarów na kuchnię i na pana tapicera i jest zawsze super pomocna. Aguś dziękuję.:hug:
http://images47.fotosik.pl/1420/cdd282b991e70216.jpg (http://www.fotosik.pl)

2. Dla Oli U. i kakuska, dzięki którym dostałam namiar na pana od kuchni i co najważniejsze...firma Pana P. zrobi mi moją kuchnię:wave: Dostałam wycenę, która bardzo mi sie podoba i jestesmy umówieni na pomiar w przyszłym tyg. Dziewczynki, dziękuję!!!!:hug:

kakusku:
http://images39.fotosik.pl/1366/821e89a4afc33037.jpg (http://www.fotosik.pl)
Oluś:
http://images39.fotosik.pl/1366/821e89a4afc33037.jpg (http://www.fotosik.pl)

3 Wam wszystkim, ze jestescie zawsze pomocne, za Ikee (Monia, Ala, Dus), za wizualki (Picoladka), za rogaliki i baterie (Ania), za namiary na róznych fachowców i sklepy i porady (Wszystkie Dziewczynki nie wymienione wczesniej-które do mnie zaglądają) i w ogóle...ze takie fajne jestescie:D

http://images49.fotosik.pl/1374/d39a0e9e12c71c20.jpg (http://www.fotosik.pl)

Ufff, ubiegając wasze pytanie czy wszystko ze mną w porzadku dzisiaj, napisze, ze tak:lol: Mam super dzien z powodu tej kuchni a poza tym:
a)zrobiłam Wam dużo fot-wstawię wieczorem
b) wybrałam kolory farby do całego domu :wave:
c) jest piękna pogoda i mam niezłego power'a!:lol2:
Buziaki!Napisze wieczorkiem:yes:

PS.Co do zaginionej lampy, pasiulku, nie uwierzysz ale sie nie odnalazła a zeby było weselej-zginęła kolejna (do wc). M. obiecał, ze poszuka i znajdzie w domu-a ja nie wiem, juz co myslec na ten temat....:stirthepot:

emiranda
10-03-2012, 15:15
Oluś, dziękuję za podziękowania, niestety nie miałam szans nic zrobić, bo Monia Ci bez problemu załatwiła, ale polecam sie na przyszlość, zawsze chętnie pomogę Kochana.
Widzę, że Ci Humor dopisuje i bardzo się z tego cieszę, nie ma to jak coś popchnąc na budowie, mocno Ci kibicuje, żebys jak najszybciej mogła sie wprowadzić do swojego wymarzonego domu :) Wiesz, że bardzo Cie podziwiam. :)

Czekam na wizualki i zdjęcia, do uslyszenia wieczorem. Jadę dzisiaj do IKEA więc jak cos to mów :)

1976pinacolada
10-03-2012, 16:46
Hazelku - daj troche tego powera i humorku bo u mnie z tym ostatnio kiepsko :( A na priva przeslij mi namiary na pana kuchennego bo u mnie temat nadal otwarty a ja juz jestem tym tak zmeczona że przestaje lubić swoja przyszłą kuchnię :(

duś
10-03-2012, 18:10
oj racja, humor hejzelki jest strasznie fajny i chciałoby się trochę pożyczyć :)

Venus_m
10-03-2012, 18:19
Hazelka :hug:

Bo dostaniesz o-pe-er jak tak będziesz marudzić z tą straszną robotą, którą to ja niby w takich okrutnych trudach podjęłam :lol2: słyszałaś o dobrych uczynkach? fm udowadnia, że takie istnieją ;) Koniec tematu !!! :D

narendil
10-03-2012, 18:46
A ja to bym chciała efekty tej strasznie trudnej roboty Venuska zobaczyć!

Hazelku, nie obijaj się :mad:

hazeleyes1982
10-03-2012, 18:57
Oluś, dziękuję za podziękowania, niestety nie miałam szans nic zrobić, bo Monia Ci bez problemu załatwiła, ale polecam sie na przyszlość, zawsze chętnie pomogę Kochana.
Widzę, że Ci Humor dopisuje i bardzo się z tego cieszę, nie ma to jak coś popchnąc na budowie, mocno Ci kibicuje, żebys jak najszybciej mogła sie wprowadzić do swojego wymarzonego domu :) Wiesz, że bardzo Cie podziwiam. :)
Czekam na wizualki i zdjęcia, do uslyszenia wieczorem. Jadę dzisiaj do IKEA więc jak cos to mów :)

Dziekuje, Alu:hug: bede pamietac o tej Ikei:hug: Pochwal się koniecznie-co kupiłas:popcorn:


Ola super wieści :wave:,czyli nasze kuchnie wyjdą spod tej samej ręki :),super:).Tylko Twoja chyba szybciej ,bo ja mam pomiar dopiero na początku kwietnia ,no ale mi się aż tak nie śpieszy ,bo dopiero na tą kuchnię zarabiam:p
Czekam na fotki :yes: i dziękuję bardzo za tulipanki :)
p.s. prześlij mi szczegóły cenowe(kuchnia) na priv ,będę wdzięczna :)

Oluś,you welcome:hug: wysle wieczorkiem Tobie i picoladce:yes: Ttak, jak kiedys napisałas-kuchnia efilo jest ich najlepszą reklamą:yes:


Hazelku - daj troche tego powera i humorku bo u mnie z tym ostatnio kiepsko :( A na priva przeslij mi namiary na pana kuchennego bo u mnie temat nadal otwarty a ja juz jestem tym tak zmeczona że przestaje lubić swoja przyszłą kuchnię :(

picoladko kochana-przesyłam moc buziaków i pozytywnej energii:hug: i zebys -urządzając swój domek miała z tego taką frajde jak wczesniej (do tej pory pamiętam Twój entuzjazm) i zebys podchodziła do tego ZAWSZE z taką minką: :lol: a nigdy z taką: :x. Buziaczki dla mojej Synowej:hug:

oj racja, humor hejzelki jest strasznie fajny i chciałoby się trochę pożyczyć :)
Rozsyyyyyyyyyyyyyyłaaaaaaaaaaaaam w takim razie ten mój dobry humor (obym tylko wieczorem nie płakała-bo cos mi swita z dzieciństawa, ze za duży banan na buzi grozi póżniejszym płaczem:lol2:)


Hazelka :hug:
Bo dostaniesz o-pe-er jak tak będziesz marudzić z tą straszną robotą, którą to ja niby w takich okrutnych trudach podjęłam :lol2: słyszałaś o dobrych uczynkach? fm udowadnia, że takie istnieją ;) Koniec tematu !!! :D

Oj wiem, Ty dobra duszyczka jestes. W taki razie koniec tematu. Wklejam Twoje dzieło. Tylko tapeta bedzie na całej scianie (oprócz 15-centymetrowych marginesów po bokach) i okap bedzie na srodku.

http://images40.fotosik.pl/1412/5aabba1442bdf852.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images45.fotosik.pl/1422/739aa6b70896a12e.jpg (http://www.fotosik.pl)

A teraz kilka obiecanych foteczek:

drewniana sciana z geberitem i umywalką:

http://images43.fotosik.pl/1421/ee57f5b95c2ade48med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images35.fotosik.pl/1233/6cb8eb3af9f03b08med.jpg (http://www.fotosik.pl)

prysznic i sauna:

http://images43.fotosik.pl/1421/86ee384f9fbb0408med.jpg (http://www.fotosik.pl)

sciana tv i kominek:

http://images35.fotosik.pl/1233/78dd625076243536med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images46.fotosik.pl/1378/8e2f90b35c43492emed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images43.fotosik.pl/1421/3bce1fed7478465fmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Reszta zdjec pózniej, bo fotosik zastrajkował. A i znalazła sie pasiowa lampa, już obfocona:D

Venus_m
10-03-2012, 19:04
:wiggle: super

Hazelku właśnie nakładając tapetę na ten wskazany pasek (chcesz? to sekunda, a karkówka przez godzinę mi się jeszcze dusi) myślałam czy nie lepiej dać te mordki po całości :yes:

Pytanie z innej beczki: czy Ty na pewno przemyślałaś zakręcie :lol: funkcjonalność kuchni? bo ładna jest, tylko czy to drugie też.

emiranda
10-03-2012, 19:15
Oluś, wizualek prawie nie widać, powiedz czy Ty masz garaż z prawej czy z lewej strony patrząc od przodu domu, ja muszę sobie to wszystko w głowie ułozyc gdzie co jest. Kominek rozumiem jest dwustronny , czy od strony salonu to czarny marmur jest?. Uwielbiam takie kominki na slupie wolnostojącym. Łazienka zapowiada się interesująco, plytki w lazience chyba masz takie same jak u nas w dolnej. No i ciekawe to drewno lubię drewno w łazience od razu robi się ciepło, fajna koncepcja tej łazienki. Już nie moge się doczekac konca, pewno Ty bardziej :)
A co będzie na podłodze w kuchni i salonie?

kakusek
10-03-2012, 19:38
Olunia bardzo sie ciesze ze udało sie z kuchnia :yes: Tak przypuszczałam ze bedziesz zadowolona ;) Jesli mozna to rowniż poprosze o szczegóły Twojej wyceny-wysyłałas im wizualke czy same wymiary?
Ja tez dzisiaj mam dobry humorek bo mam czas na leniuchowanie:DTroche mnie dopadlo choróbstwo wiec leże w wyrku pijac sok malinowy i ogladajac TV:p
Coraz fajniej robi sie u Ciebie w odmku.Scianke Tv bedziesz jakos podswietlac? Ja planuje 3 gorne kinkiety takie jak ma Efilo :D

admete
10-03-2012, 19:52
Na wstępie http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif dziękuję za kwiatuchy - i polecam się na przyszłość :yes:

Aleeeeeeeeee masz humor http://emoty.blox.pl/resource/mixedsmiley042.gif

A te wizualki większe by się nie dało????http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/praying/smileys-praying-820668.gif - bo widzę że piękności kuchnia tam się jawi - ale wzrok kiepski i cięzko mi cos dojrzeć :lol2:

Olu piękna ławeczka pod prysznicem :yes: - a u mnie chyba się nie zmieści :cry: - ku radości mojego J :sick: - bo uważa że to moje widzimisię :P

Ale u Ciebie będzie pięknie http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Arbuz/016.gif


Olu a może i mnie zdradzisz pana kuchennego? - bo ja sama nie wiem czy ta moje wycena jest ok - i wszyscy radzą żebym zrobiła kilka wycen dla porównania :yes:. A skąd jest ten fachowiec?

Drop_Inn
10-03-2012, 20:15
Cześć Hazel :)
Ciągle jakoś się mijamy w innych wątkach, postanowiłam więc w końcu do Ciebie zajrzeć :)
Nie nadrobiłam jeszcze wszystkiego bo to spora lektura, ale przeczytałam najnowsze wieści i od tej chwili mam nadzieję być już na bieżąco.
Pozdrówki :bye:

narendil
10-03-2012, 20:16
Ale żeś wizualki mikrusy wstawiła :mad:
Drewno w łazience obłędne!

Czekam na resztę :)

Venus_m
10-03-2012, 20:20
To ja pozwolę sobie wrzucić w formacie większym, Hazelku jeżeli podwędziłam spod noska to powiedz skasuję ;)

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Screenshot_5-2.jpg

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Screenshot_7-1.jpg

emiranda
10-03-2012, 20:30
No i obłedna tapeta na calej ścianie jest, super. kuchnia fantastyczna :)

monika996
10-03-2012, 20:52
no venusku teraz widać:yes: bardzo fajna kuchnia:yes:

a czy przewidziałaś Olu przeżroczysta szybę pod okap nad płytą? aby ci się dobrze czyściło\////????

no ja juz czekam na koniec łazienek:D

kakusek
10-03-2012, 20:53
No własnie wyczysc bo priwy nie ida :yes:

kakusek
10-03-2012, 20:55
Venusku super zrobiłas ta wizke:yes:-zajmujesz sie tym zawodowo????

1976pinacolada
10-03-2012, 21:16
No własnie wyczysc bo priwy nie ida :yes:


no własnie :P

hazeleyes1982
10-03-2012, 21:25
Juuuuuz-sekundka:p

Karolina i Artur :P
10-03-2012, 21:28
Kuchnia będzie suuuuuper! :yes: :D
Już nie mogę się doczekać!!!!

Venus_m
10-03-2012, 21:45
:lol:

Kakusku nie, ale mogę pomóc :)

Wizka to wizka, pomysł Hazelki, ja tylko przeniosłam to co mi napisała w mailu.

hazeleyes1982
10-03-2012, 22:00
:wiggle: super
Hazelku właśnie nakładając tapetę na ten wskazany pasek (chcesz? to sekunda, a karkówka przez godzinę mi się jeszcze dusi) myślałam czy nie lepiej dać te mordki po całości :yes:
Pytanie z innej beczki: czy Ty na pewno przemyślałaś zakręcie :lol: funkcjonalność kuchni? bo ładna jest, tylko czy to drugie też.

:hug: Venusku, musi byc z paskami;) a co do funkcjonalnosci....:lol: wiem, ze lodówka (jest w zabudowie-za piekarnikiem) powinna byc bliżej ...ale własnie zapytałam M, co sądzi, bo pewnie byloby wygodniej...a On na to: "tak jest ładniej.Damy radę":lol2: a o czym konkretnie mysłałas? Zlew jest pod oknem...to niby trójkat (płyta-zlew-lodówka) jest:D


Oluś, wizualek prawie nie widać, powiedz czy Ty masz garaż z prawej czy z lewej strony patrząc od przodu domu, ja muszę sobie to wszystko w głowie ułozyc gdzie co jest. Kominek rozumiem jest dwustronny , czy od strony salonu to czarny marmur jest?. Uwielbiam takie kominki na slupie wolnostojącym. Łazienka zapowiada się interesująco, plytki w lazience chyba masz takie same jak u nas w dolnej. No i ciekawe to drewno lubię drewno w łazience od razu robi się ciepło, fajna koncepcja tej łazienki. Już nie moge się doczekac konca, pewno Ty bardziej :)
A co będzie na podłodze w kuchni i salonie?

Alu, stojąc vis-a-vis domu, garaż jest po lewej stronie.
Tak, wkład jest dwustronny a na kominku jest czarny granit. Łazienka spa jest dla osób o mocnych nerwach -bo ona jest taka lekka, klasyczna...a wiem, ze niektórym miłośniczkom szarosci (sama nią jestem) trudno przełknąć beże:D
Alu, nooo, nie mogę się mogę doczekać a z drugiej strony, moje życie wywróci sie do góry nogami-nie będę już miała Mamy do pomocy i będę musiała zrobić sobie przerwę w pracy (pracuję popołudniami i wieczorami) i tego sie trochę boje;)


Olunia bardzo sie ciesze ze udało sie z kuchnia :yes: Tak przypuszczałam ze bedziesz zadowolona ;) Jesli mozna to rowniż poprosze o szczegóły Twojej wyceny-wysyłałas im wizualke czy same wymiary?
Ja tez dzisiaj mam dobry humorek bo mam czas na leniuchowanie:DTroche mnie dopadlo choróbstwo wiec leże w wyrku pijac sok malinowy i ogladajac TV:p
Coraz fajniej robi sie u Ciebie w odmku.Scianke Tv bedziesz jakos podswietlac? Ja planuje 3 gorne kinkiety takie jak ma Efilo :D

Dzięki kakusku:hug: wszystko napisałam na pw.
Co do sciany tv, nie bedzie podswietlona-ale za to bedzie podswietlona ta drewniana-w łazience:yes:

Aguś wszystko masz na pw.:yes:


Cześć Hazel :)
Ciągle jakoś się mijamy w innych wątkach, postanowiłam więc w końcu do Ciebie zajrzeć :)
Nie nadrobiłam jeszcze wszystkiego bo to spora lektura, ale przeczytałam najnowsze wieści i od tej chwili mam nadzieję być już na bieżąco.
Pozdrówki :bye:

Czesc Drop_Inn:welcome:I fajnie, ze zrobiłaś drop in...znaczy się wpadłaś:D Ja ostatnio boję się do nowych wątków zaglądać , bo się powoli nie wyrabiam, ale do Ciebie oczywiscie wpadnę i chętnie zostanę. I Ciebie też zapraszam, do komentowania i oceniania i plotkowania:yes:


Ale żeś wizualki mikrusy wstawiła :mad:
Drewno w łazience obłędne!
Czekam na resztę :)

Oj, narendilku, no nie złość się-Venusek już wszystko naprawiła:hug:
Naprawdę Ci sie podoba????:hug: i powiedz, ze "beżyk" nie przeszkadza w odbiorze:lol2:


No i obłedna tapeta na calej ścianie jest, super. kuchnia fantastyczna :)

:hug:


no venusku teraz widać:yes: bardzo fajna kuchnia:yes:
a czy przewidziałaś Olu przeżroczysta szybę pod okap nad płytą? aby ci się dobrze czyściło\////????
no ja juz czekam na koniec łazienek:D

Monia, bedzie szkło na tapecie. No własnie...doradz mi,Kochana-czy musi byc hartowane, jesli bede miec indukcje?


Kuchnia będzie suuuuuper! :yes: :D
Już nie mogę się doczekać!!!!

Me too:yes: Dzieki Karolcia:hug:

1976pinacolada
10-03-2012, 22:07
pracuję popołudniami i wieczorami



fajnie to zabrzmiało ;) :rotfl:

emiranda
10-03-2012, 22:07
Alu, nooo, nie mogę się mogę doczekać a z drugiej strony, moje życie wywróci sie do góry nogami-nie będę już miała Mamy do pomocy i będę musiała zrobić sobie przerwę w pracy (pracuję popołudniami i wieczorami) i tego sie trochę boje

Olu a daleko będziesz mieszkała od Mamy, w koncu zawsze bedziesz mogła Mamie Mlodego podrzucić, a tak w ogóle to jak Młody ma na imię?
Będzie dobrze przyzwyczaisz się :)

1976pinacolada
10-03-2012, 22:10
a tak w ogóle to jak Młody ma na imię?


no własnie, teściuffffka też nie wie :(

hazeleyes1982
10-03-2012, 22:26
fajnie to zabrzmiało ;) :rotfl:
wieeeeem i teraz pewnie kazdy sobie mysli to i owo:rotfl: ale niech to zostanie tajemnicą:lol2:

Olu a daleko będziesz mieszkała od Mamy, w koncu zawsze bedziesz mogła Mamie Mlodego podrzucić, a tak w ogóle to jak Młody ma na imię?
Będzie dobrze przyzwyczaisz się :)
Alu,na pw:p i teściuffffffce tez:D czasem podrzuce...ale to nie to samo:rolleyes:

no własnie, teściuffffka też nie wie :(
zara się dowie:D
Oglądacie film na tvn z Dereszowska?

1976pinacolada
10-03-2012, 22:32
Oglądacie film na tvn z Dereszowska?


jednym okiem ale :yes:
uwielbiam ją
pokochałam po Lejdis i tak juz zostało ;)

hazeleyes1982
10-03-2012, 22:38
Ulubienica mojego M.-po Lejdis własnie:D
Tez ją lubię.Film, jak na ostatnie polskie "hity" , naprawdę fajny:yes:
Bardzo fajne ma mieszkanie...:rolleyes:

Venus_m
10-03-2012, 22:39
si!! fajny :yes:

Dokładnie przemyśl wszystkie szuflady, małe cargo itp. Jak sobie to dobrze rozplanujesz to będziesz z przyjemnością gotować jak ja :lol2:

też lubię szarości i sterylność ogólnie, ale mam łazienkę z beżykiem i brązikiem :lol: i też ją uwielbiam. Kolory natury :yes:

hazeleyes1982
10-03-2012, 22:48
No własnie, Venusku, jak karkóweczka?:D
No to piona-z beżykiem.:D
Mysle, ze pan cos doradzi....bede Was pytac, jakby co:yes:

emiranda
10-03-2012, 22:57
pokochałam po Lejdis i tak juz zostało

Ja też, ale oglądam z Dereszowska Randka w ciemno a tvn nagrywam, później obejrzę, Olu, ze Twojemu M to się nie dziwię, ale dlaczego ona nam kobietom się podoba? To dopiero zagadka. Naprawdę taka fajna ciepła osoba :)


pracuję popołudniami i wieczorami

ja kiedyś na nocki pracowałam do dzis mój mąz mnie pyta, co ja własciwie robiłam ? (na co ja: Ciebie Kochanie na sylwestra poznałam, bo pracowalismy w tym samym budynku, on też na zmiany), :) Ale to było tak dawno w Gdyni w porcie cha cha :)

kakusek
10-03-2012, 23:01
Ja tez lubie szarosci co nie przeszkadza mi miec bezowego gresu na podłodze ;)
Ola z lodowka blizej blatu na pewno miałabys wygodnie ale faktycznie wizualnie ładniej jest tak jak masz teraz wiec te 1,20 cm dacie rade jakos przeskoczyc :yes: Napisalam Ci wczesniej wiadomosc na maila bo nie wiedziałam kiedy wyczyscisz skrzynke :D
Poleciałam odebrac młodego bo mama zadzwoniła ze go rozkłada.Faktycznie ma 39 st goraczki wiec polezy jutro ze mna w łóżku :yes:
Venus bardzo dziekuje CI za chęć pomocy :hug:Dużo czasu zajmują Ci takie wizualki? Może faktycznie kiedyś jak bedziesz mieć troche wolnego poprosze Cie o przysługe?

hazeleyes1982
10-03-2012, 23:06
Słuchajcie, na tej drewnianej scianie bedzie miska wc (po lewej stronie) i bateria podtynkowa z umywalką Roca Bol (po prawej) i mam zonka...na czym ją postawic:confused: Mogłaby byc drewniana półka ale z łazienki bedzie korzystać Synuś i fajnie, jakby były jakies szuflady, czy półki...pomożecie?

http://images38.fotosik.pl/1412/8d6edd0ebb5d5599med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Zapomniałam na śmierc:o lampa pasiowa:p

http://images45.fotosik.pl/1423/aa66b46bc83ec4damed.jpg (http://www.fotosik.pl)

emiranda
10-03-2012, 23:25
http://img848.imageshack.us/img848/538/img02412.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/848/img02412.jpg/) Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

może na takiej szafce, tam maja być szuflady, tylko nie wiem czy drewno do drewna bedzie pasowało ? to już dziewczyny Ci podpowiedzą, a jaki Ty bys blat chciala, zastanawiałas się? (wiem że to troche inne umywalki niż Twoja no i kran inny, ale chodzio ideę

lampa boska :)

hazeleyes1982
10-03-2012, 23:37
Ja też, ale oglądam z Dereszowska Randka w ciemno a tvn nagrywam, później obejrzę, Olu, ze Twojemu M to się nie dziwię, ale dlaczego ona nam kobietom się podoba? To dopiero zagadka. Naprawdę taka fajna ciepła osoba :)
ja kiedyś na nocki pracowałam do dzis mój mąz mnie pyta, co ja własciwie robiłam ? (na co ja: Ciebie Kochanie na sylwestra poznałam, bo pracowalismy w tym samym budynku, on też na zmiany), :) Ale to było tak dawno w Gdyni w porcie cha cha :)
:D
Lubie Dereszowska, bo ona jest taka naturalna-tak mi sie wydaje.
Co do inspiracji, Alu, ta półka na fotce jest super:yes: tylko, czy wystarczy miejsca?:confused:

1976pinacolada
10-03-2012, 23:55
jesli chodzi o szuflady to wg mnie tylko z tego samego drewna co ściana

kakusek
11-03-2012, 00:02
A mi sie wydaje ze tam jest zbyt malo miejsca .Skoro jest tam jeszcze wc to chyba wygodniej bedzie z niego korzystac jesli po bokach nie bedzie zadnych szafek .

MagdaZZZ
11-03-2012, 00:07
a ja bym też biały lakier w polerze w łazience pod uwagę wzięła... z drewnem co za dużo, to niezdrowo czasem... kafle o strukturze kamienia widzę... więc niby nawiązania nie ma... ale biel pasuje do wszystkiego w końcu;) armatura biała - więc jakoś się to wszystko mogłoby obronić:lol2:

Venus jakie wizki:o zdolniacho ty jedna:lol: I dobrze żeś tyłek Olce uratowała,bo musiałabym go skopać, gdybyś większych fotuuuf nie wstawiła:mad::lol2:
Dla mnie tej tapety jakoś za mało na tej pierwszej (miniaturowej:mad:) wersji:roll:

admete
11-03-2012, 06:16
a ja bym też biały lakier w polerze w łazience pod uwagę wzięła... z drewnem co za dużo, to niezdrowo czasem... kafle o strukturze kamienia widzę... więc niby nawiązania nie ma... ale biel pasuje do wszystkiego w końcu;) armatura biała - więc jakoś się to wszystko mogłoby obronić:lol2:



podpinam się pod Magdę bo też o takim rozwiązaniu od razu pomyślałam :yes:
Drewniana ściana niech gra pierwsze skrzypce - reszta z innego materiału - a skoro miska wc biała to biała szafka będzie idealna :yes:

Venus_m
11-03-2012, 08:57
Zakręcie :lol2: karkówka elegancka, mam kolejny przepis na to mięso, tym razem bez pieczarek, bo szwagier akurat nie cierpi :wiggle: a Wigilia w tym roku u nas.

Kakusku, najlepiej napisz do mnie na priv. Ustalimy co i jak :)

Magda :hug:

Zakręcie jeszcze jedno :lol2: (po naszych mailach to już chyba inaczej do Ciebie nie powiem :) ) dlaczego tapeta na całej ścianie nie?

.... i jeszcze, mi ta lampa się nie podoba, taka dyskoteka (nie bij, wytłumacz:lol:)

emiranda
11-03-2012, 09:46
Witam słonecznie w niedzielny poranek i miłej niedzieli zyczę :)

Dobrze dziewczyny mówią, tak jak przypuszczałam, za duzo drewna tez niedobrze! Jaki szeroki jest ten pas z drewna i może Venuska zrobi Ci wizkę?

Wiesz umywalka o której pisałas jest super ale pytanie czy ona praktyczna dla malca jest? Czy juz ją kupiłaś? To jest ta łazienka ogólnodostępna ?

monika996
11-03-2012, 10:45
Ola ja mam nie hartowane i wiesz mi pękło, bo buchnęła mi para z czajnika.ale nie wiem jak z płytą. ja chyba bym hartowane dała. ale taki pasek , nie na całóść tapety:yes:
powiedzmy na wysokość 50-60 cm nad całością blatu.

nigdy nie mów nigdy oglądałam:yes: wczoraj


a wcześniej byłam na super filmie w kinie terytorium wroga

Venus_m
11-03-2012, 10:48
jeżeli ta łazienka ma w koncepcji pozostać nowoczesna, to zrobiłabym Marjelkową białą szafkę z szufladami jak w dzieciowej łazience :) Jak zaczniemy bawić się np w obrysy drewniane a szafkę pod spodem białą...to może jeszcze chociaż chyba zbyt sielsko.

monika996
11-03-2012, 10:51
Ola a nie możesz po prostu kupić super nowoczesnej szafki na kóleczkach takiej komputerowej i wsunąć pod umywalkę??????

ja bym nie psuła tej ściany:no:

emiranda
11-03-2012, 11:14
jeżeli ta łazienka ma w koncepcji pozostać nowoczesna, to zrobiłabym Marjelkową białą szafkę z szufladami jak w dzieciowej łazience :) Jak zaczniemy bawić się np w obrysy drewniane a szafkę pod spodem białą...to może jeszcze chociaż chyba zbyt sielsko.

Ja tez jestem za cała białą tylko pytanie czy ona się tam nie będzie zbyt ciężko wyglądać, półki nadalyby temu lekkości?, ale ze mnie żadna dekoratorka wnetrz więc się nie za bardzo chce wypowiadac. :(

Olu wklejam Ci szafkę MarJel to jest Ikea na stronie zobazcysz jaka minimalną długośc mozna kupić, ale moja mała ma 80 cm, nie wiem czy sa mniejsze
Mam nadzieję, że Marjelka się nie pogniewa, z góry przepraszam
http://img194.imageshack.us/img194/7563/dsc0796ge.jpg
http://img233.imageshack.us/img233/442/dsc0790a.jpg

hazeleyes1982
11-03-2012, 12:19
Czesc Dzieffffczynki, kurcze...teraz to już wiem, ze nic nie wiem-bo podoba mi sie drewno i o takiej myslalam, ale te białe rzeczywiscie dałyby takie odcięcie...sama nie wiem.
Alu, z tej łazienki rzeczywiscie będzie korzystał Mały (umywalka już kupiona) ale ona jest zaplanowana dość nisko, wiec chyba nie bedzie tak zle. Dzieki za fotki i za opinię:hug:
Venusek, ta błyskotekowa lampa zrobi lepsze wrażenie w szarej sypialni, z tapetą out of Africa na scianie-w takiej scenerii,nie dziwię sie ze nie padłaś na cyce.:lol2: Ale ja mam na nią pomysł i jestem pewna, ze bedzie gitara:yes::D
Czemu nie na całej scianie tapeta? Bo nie podoba mi sie, gdy zachodzi na okno...takie samo rozwiązanie (i nawet z moją tapetą) znalazłam na stronie naszego ulubinego n-design:yes:
Monia, czyli muszę wziąć hartowane szkło:yes: Monia, ja tez nie chcę psuc tej sciany, dlatego myslałam o wiszącej szafce/półce zeby nie zakrywać dołu...teraz juz sama nie wiem:(
kakusku, masz niestety racje, ze miejsca tam jak na lekarstwo, co jeszcze bardziej utrudnia sprawę...:(
Jesli jezscze bedziecie miały jakies przemyslenia i uwagi-piszcie smiało-bo ja i tak na razie nie wiem, co mam zrobic z tą półką.
Aaaa, mam pytanie-może ktoś wie:

Czy zlew jednokomorowy wyklucza młynek? Czy musi byc osobna komora do młynka?

emiranda
11-03-2012, 13:05
Ola a nie możesz po prostu kupić super nowoczesnej szafki na kóleczkach takiej komputerowej i wsunąć pod umywalkę??????

ja bym nie psuła tej ściany:no:

Ale i tak musi blat powiesić, a pozniej jak wstawi szafkę pod umywalkę, to szuflady się nie będą otwierac, no nie wiem czy to dobry pomysł, te szafki z ikea mozna na nóżkach postawić, żeby sie nie wbijać w ścianę :)

Venus_m
11-03-2012, 13:49
ok, słowa już nie powiem póki lampy disco bandżo nie zobaczę zawieszonej ;)

Moim zdaniem Olu tapeta tym paskiem puszczona wygląda gorzej niż na całej ścianie....chyba że :lol: puścić pas, tak jak chcesz przy kuchni i obłożyć szkłem, a resztę tej ściany pomalować na kolor dokładny jak tło tapety hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kakusek
11-03-2012, 15:11
Hazelku przy młynku musisz miec dodatkowo przynajmniej poł komory w zlewie (i tam np zamontowany mlynek) Nie powinno wylewac sie do komory z młynkiem wrzatku (np jak odcedzasz ziemniaki,makaron) bo tepi to ostrza nozy .

monika996
11-03-2012, 19:07
Ola bedziesz mieć tę umywalkę podwieszoną czy postawioną na blacie ? w saunowej łazience?

kakusek
11-03-2012, 19:16
Hazelku a ja dzis sobie przypomniałam ze dawno temu widziałam Twoj domek ( z zewnatrz) na watku dot.projektu i pomyslalam ale KTOS fajną bedzie miał chałpke :yes:
Dziś zatrybiłam ze to Ty jesteś ta szczesciara-tez jestem nieżle pokręcona :rotfl:

hazeleyes1982
11-03-2012, 20:11
ok, słowa już nie powiem póki lampy disco bandżo nie zobaczę zawieszonej ;)
Moim zdaniem Olu tapeta tym paskiem puszczona wygląda gorzej niż na całej ścianie....chyba że :lol: puścić pas, tak jak chcesz przy kuchni i obłożyć szkłem, a resztę tej ściany pomalować na kolor dokładny jak tło tapety hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

co do lampy disco bandżo (super nick:D)-trust me, będzie gitara:yes:
Venusku, na razie planuje tak, ze zostawie po obu stronach marginesy (ok 15 cm białej sciany) ale szkło bezbarwne na całosci tej sciany. Zobacze jeszcze ale na pewno bede myslała o tym rozwiązaniu, które proponujesz:yes:


Hazelku przy młynku musisz miec dodatkowo przynajmniej poł komory w zlewie (i tam np zamontowany mlynek) Nie powinno wylewac sie do komory z młynkiem wrzatku (np jak odcedzasz ziemniaki,makaron) bo tepi to ostrza nozy .
kurczeeeeee, a ja tak bym nie chciała tej drugiej komory ani nawet połówki.Bu.


Ola bedziesz mieć tę umywalkę podwieszoną czy postawioną na blacie ? w saunowej łazience?
No, ta Roca Bol jest tylko do postawienia:( pospieszyłam sie z nia troche i teraz nie wiadomo, co robic. Ładnie by wyglądała umywalka podwieszana bez zadnej szafki ani miski albo to ustrojstwo, które Ty masz u siebie-ale nie wiem, czy M sie zgodzi, bo on chciał jakąs półkę koniecznie.


Hazelku a ja dzis sobie przypomniałam ze dawno temu widziałam Twoj domek ( z zewnatrz) na watku dot.projektu i pomyslalam ale KTOS fajną bedzie miał chałpke :yes:
Dziś zatrybiłam ze to Ty jesteś ta szczesciara-tez jestem nieżle pokręcona :rotfl:
oj weź, kakusku:oops::lol::hug:

Dzwonił pan od mebli,ten, co się wypiął-chce sie spotkac i przedstawic wycenę...po 15 dniach (a w celach pomiarowych był na miejscu:mad: ) Się chłopak uwinął, nie ma co. Chyba sie spotkam-tak z ciekawosci. Najwyzej mu nosa utrę i powiem, ze mam tańsza oferte ze Sląska:D

monika996
11-03-2012, 20:15
ola ja bym zrobiła jednak blacik z tego drewna co ściana. dobrze by było, żeby półka nie przysłoniła tej ściany, tylko jakby się z nią zlała . tylko blat bez szuflad.

kakusek
11-03-2012, 20:33
Spotkaj sie spotkaj a potem grzecznie podziekuj :D

hazeleyes1982
11-03-2012, 20:34
ola ja bym zrobiła jednak blacik z tego drewna co ściana. dobrze by było, żeby półka nie przysłoniła tej ściany, tylko jakby się z nią zlała . tylko blat bez szuflad.

Monia, własnie bardzo mi zalezy, zeby nie przysłaniac tej sciany niczym-w czwartek mam spotkanie (służbowe:cool: ) z zaprzyjaznionym architektem i przedstawie mu Wasze trzy warianty-niech pomoze w wyborze. Jak nie, bede rzucac monetą:lol2:

1976pinacolada
11-03-2012, 20:43
oglaszam zebranie u mnie ! Same tego chciałyście :P

pasie
11-03-2012, 20:55
Oluś dzięki wielkie fotkę lampy disko bandżo, buziak:hug:

emiranda
11-03-2012, 21:38
Monia, własnie bardzo mi zalezy, zeby nie przysłaniac tej sciany niczym-w czwartek mam spotkanie (służbowe ) z zaprzyjaznionym architektem i przedstawie mu Wasze trzy warianty-niech pomoze w wyborze. Jak nie, bede rzucac monetą

Może Venuska będzie taka uprzejma i zrobi wizkę tego panelu z pólką jak mówi Monia i z szafką to będzie juz duzo jasniej, bo faktycznie trochę tam malo miejsca na szafkę.

Venus gdzie jesteś, wielka prośba do Ciebie :)

O żaluzjach wysłałam na maila.

1976pinacolada
11-03-2012, 21:56
Venus gdzie jesteś,



Ja w prawdzie nie wiem gdzie Venuska ale jej mąż jest u mnie :sick: :rotfl:

hazeleyes1982
11-03-2012, 22:14
oglaszam zebranie u mnie ! Same tego chciałyście :P
Zadzieram kiecę i lecę, Kinguś:D

Oluś dzięki wielkie fotkę lampy disko bandżo, buziak:hug:
Spoksik,pasiu.Bede se w sypialni imprezy urządzac-będzie , jak znalazł:lol2:

Może Venuska będzie taka uprzejma i zrobi wizkę tego panelu z pólką jak mówi Monia i z szafką to będzie juz duzo jasniej, bo faktycznie trochę tam malo miejsca na szafkę.
Venus gdzie jesteś, wielka prośba do Ciebie :)
O żaluzjach wysłałam na maila.
Alu,nie wiem, co Venusek na to-pewnie sie załamie, jak przeczyta Twoj apel:D-ale jestes przekochana. Musimy sie jakos zgrać z wyjazdem do Gdyni, to osobiscie Cie uściskam za to, jaka jestes:hug: Alu, wysłałas na mojego maila prywatnego,tak?nie na fm?

emiranda
11-03-2012, 22:20
prywatnego, ja sie tez chętnie spotkam z Toba w Milanówku zapraszam, czy gdzie tam, a w Gdyni latem koniecznie :)

hazeleyes1982
11-03-2012, 22:53
Alu, czy byłas dzis u Frania? Sa filmiki!!! Podkochuję sie w Nim skrycie (Ty pewnie tez) ale po filmikach padłąm-jaki On cudowny i ... tak bardzo chciałabym, zeby było coraz lepiej...

emiranda
11-03-2012, 23:08
Alu, czy byłas dzis u Frania? Sa filmiki!!! Podkochuję sie w Nim skrycie (Ty pewnie tez) ale po filmikach padłąm-jaki On cudowny i ... tak bardzo chciałabym, zeby było coraz lepiej...
???????????? Frania?????????? poddałam się, proszę jasniej (czy ja jestem taka głupia?)

1976pinacolada
11-03-2012, 23:12
Alu, czy byłas dzis u Frania? Sa filmiki!!! Podkochuję sie w Nim skrycie (Ty pewnie tez) ale po filmikach padłąm-jaki On cudowny i ... tak bardzo chciałabym, zeby było coraz lepiej...


Ja tez się w nim zakochałam! U Ciebie go znalazłam :) Jest niesamowity! I piękny :D

1976pinacolada
11-03-2012, 23:14
emiranda - pisze tutaj bo nie wiem czy do mnie jeszcze dzis zaglądniesz. jesli to nie duzy problem to dowiedz się proszę jaki model sbs-a ma kolezanka i czy rzeczywiście da radę wysunąć szuflady przy otwarciu drzwi niewiele ponad 90stopni ? Z góry dzieki <cmok>

hazeleyes1982
11-03-2012, 23:15
Alu, Franka-tego z mojego linka:D
picoladko, prawda?jest przecudowny i wierzę w to, ze bedzie tylko lepiej. Choroba Laurki (www.kochamylaure.pl) tez była kilka lat temu nieznana-teraz prawdopodobnie wynaleziono lekarstwo na klątwe.:wiggle:

emiranda
11-03-2012, 23:20
Alu, Franka-tego z mojego linka:D
picoladko, prawda?jest przecudowny i wierzę w to, ze bedzie tylko lepiej. Choroba Laurki (www.kochamylaure.pl) tez była kilka lat temu nieznana-teraz prawdopodobnie wynaleziono lekarstwo na klątwe.:wiggle:

Olu, ja juz chyba powinnam iść spać, nie spałam prawie cala noc no wiesz, czuwałam, a nóz cos by się mogło stać mojemu malemu synkowi na imprezie i.........:)

hazeleyes1982
11-03-2012, 23:22
Jasne;)
Alu, napisałam o Franiu, bo pisałysmy kiedys i wiem, ze tez zaglądasz do niego,prawda?

pasie
12-03-2012, 08:28
ja tez zaglądam i do Frania i do Laurki:yes: człowiek się uczy pokory....

emiranda
12-03-2012, 08:57
Jasne;)
Alu, napisałam o Franiu, bo pisałysmy kiedys i wiem, ze tez zaglądasz do niego,prawda?

Oczywiście Olu zaglądam (odp na prv), ale jakos do mnie wczoraj to nie doszło :(

Miłego dnia :)

mirela99
12-03-2012, 09:13
Jezu, nie nadrobię nigdy :(.
Nasunęło mi się:
nie mam hartowanego szkła przy indukcji (ale też i nie gotuję w czajnku wody, a z garnków para idzie w górę) i wszystko jest oki. A gotuję sporo.
Jeszcze w kwestii kuchni - czarny okap ? Przemyśl szorowanie (to raz) i wizualnie mi się tam on nie podoba. Wg mnie ładniejszy by był biały. Jak się z daleka na kuchnię popatrzy to on się berdzo rzuca w oczy - taka czarna plama ni z gruchy ni z pietrychy.
Przy drugim śniadaniu nadrobię resztę.
Aha - kocham drewno w łazienkach :).

Venus_m
12-03-2012, 09:20
ale że co? :lol2: że ja mam się załamać postawieniem klocka:lol: w programie? Ola Ty mi tu pisz ile ta ściana ma, czym jest obłożona co i jak i ja taki render wygieneruję wieczorem :)

hazeleyes1982
12-03-2012, 09:51
Jezu, nie nadrobię nigdy :(.
Nasunęło mi się:
nie mam hartowanego szkła przy indukcji (ale też i nie gotuję w czajnku wody, a z garnków para idzie w górę) i wszystko jest oki. A gotuję sporo.
Jeszcze w kwestii kuchni - czarny okap ? Przemyśl szorowanie (to raz) i wizualnie mi się tam on nie podoba. Wg mnie ładniejszy by był biały. Jak się z daleka na kuchnię popatrzy to on się berdzo rzuca w oczy - taka czarna plama ni z gruchy ni z pietrychy.
Przy drugim śniadaniu nadrobię resztę.
Aha - kocham drewno w łazienkach :).

Mirelko, dzieki za opinie-nawet, jesli masz rację, to juz po ptokach-okap zamówiony:cool: ale mnie sie akurat podoba, ze jest czarny, wiec nie ma dramatu.:D


ale że co? :lol2: że ja mam się załamać postawieniem klocka:lol: w programie? Ola Ty mi tu pisz ile ta ściana ma, czym jest obłożona co i jak i ja taki render wygieneruję wieczorem :)
Ołkey-mówiąc jezykiem mojego Brata: "dziekówa":D:hug:

mirela99
12-03-2012, 09:59
To zdaj relację jak w praktyce z czystością i czekam na kuchnię :).

emiranda
12-03-2012, 10:01
jesli masz rację, to juz po ptokach-okap zamówiony ale mnie sie akurat podoba, ze jest czarny, wiec nie ma dramatu.

Olu ja mam czarny okap jest super, jest to jedna z niewielu rzeczy w moim domu do której mam przekonanie na 200 %, utrzymanie jego w czystości jest na pewno łatwiejsze niz moich białych szafek. W koncu płyte też trzeba codziennie myć, to przy okazji okap przecieram silikonowa sucha ściereczką.
jak go mi przysłali chciałam go zwrócić, pomyliłam sie przy zamówieniu, ale wyjeliśmy go przymierzyliśmy i od razu sie w nim zakochałam :)

hazeleyes1982
12-03-2012, 19:26
Mirelka, spoksik...nie jestem niestety pedantką, wiec wszystko mi jedno, jaki kolor bede myła:lol:
Alu, widziałam Twój okap. Super jest:yes:
Wrzucam Wam moje typy oswietlenia do wiatrołapu i nad półwysep w kuchni.
Jesli chodzi o półwysep

miało byc tak (3 sztuki):

http://images40.fotosik.pl/1417/3af004c4642be0f7med.jpg (http://www.fotosik.pl)

potem tak (3 sztuki)):

http://images37.fotosik.pl/1388/d33dd61e9cab4d9a.jpg (http://www.fotosik.pl)


do wiatrołapu miała być ta:

http://images45.fotosik.pl/1427/2be39b272a7f5e86.jpg (http://www.fotosik.pl)

ale z kilku powodów, chyba bedzie tak:

w wiatrołapie:

http://images40.fotosik.pl/1417/ccc6246cc168e534.jpg (http://www.fotosik.pl)

i w kuchni, nad półwyspem:

http://images49.fotosik.pl/1379/b00883db33d20762.jpg (http://www.fotosik.pl)

emiranda
12-03-2012, 20:06
.nie jestem niestety pedantką

dokładnie jak ja :hug:

co do lamp to trudno mi powiedzieć, wszystkie ładne, Olu a czy te czarne nie będa za długie w wiatrołapie, będą musialy wisiec pod samym sufitem, wiesz mój brat ma dwa metry więc gdybym z nim do Ciebie przyjechała to mógłby sie po lampami nie zmieśćić :):lol2:

1976pinacolada
12-03-2012, 20:29
W kuchni nad półwyspem jak najbardziej bo będzie nawiązanie do czarnego nowego okapu :D W wiatrołapie nie widzę tych długich :no: Bardziej mi sie podoba ta pokręcona w wersji białej :yes: Daj namiar , pliiiiiiiiiiiissssssssssssssssss , bo ładna :)

1976pinacolada
12-03-2012, 20:30
nie jestem niestety pedantką



No to witaj w klubie :lol2:

narendil
12-03-2012, 20:36
hazelku, a ile ma Twój wiatrołap wysokości?
Bo jakoś czarno (:lol2:) widzę taką lampę.

hazeleyes1982
12-03-2012, 21:26
Oj, spadówa,nooo...:lol:ależ Wy czujne jestescie.:lol2: Po zamknięciu kompa i ja sie kapnełam, ze ...trochę nie bardzo:lol2:
ale dzieki-wesoło macie ze mna, co?:rotfl:
Kinguś, wysyłam na pw.

monika996
12-03-2012, 21:50
Mirelka, spoksik...nie jestem niestety pedantką, wiec wszystko mi jedno, jaki kolor bede myła:lol:
Alu, widziałam Twój okap. Super jest:yes:
Wrzucam Wam moje typy oswietlenia do wiatrołapu i nad półwysep w kuchni.
Jesli chodzi o półwysep

miało byc tak (3 sztuki):

http://images40.fotosik.pl/1417/3af004c4642be0f7med.jpg (http://www.fotosik.pl)

potem tak (3 sztuki)):

http://images37.fotosik.pl/1388/d33dd61e9cab4d9a.jpg (http://www.fotosik.pl)


do wiatrołapu miała być ta:

http://images45.fotosik.pl/1427/2be39b272a7f5e86.jpg (http://www.fotosik.pl)

ale z kilku powodów, chyba bedzie tak:

w wiatrołapie:

http://images40.fotosik.pl/1417/ccc6246cc168e534.jpg (http://www.fotosik.pl)

i w kuchni, nad półwyspem:

http://images49.fotosik.pl/1379/b00883db33d20762.jpg (http://www.fotosik.pl)
a ja mam taką pojedyńcza w łazience spa nad blatem.

a ta piątka jest ogromna. Widziałam na żywo

No to witaj w klubie :lol2:a ja jestem:rotfl:

duś
12-03-2012, 22:14
z tymi lampami w wiatrolapie to zwróć uwagę na jeszcze 1 - jak się otwierają drzwi i drzwi od szaf (bo ja mam klasycznie otwierany pawlacz w przedpokoju i choć 2.75 daje pole do zwiska, wszystko co ma wiecej niż 30 cm średnicy będzie haczyć o drzwiczki)

(jak bardzo hardkorowa cenę ma ta biała a la łabędź?! pomyślałam sobie, ze może dałaby radę do mojej sypialni... (choć chyba zbyt nowoczesna))

1976pinacolada
12-03-2012, 22:26
monia - wio do kuchni sbs-a mierzyć, biegusiem :D

pasie
12-03-2012, 23:08
Olu a widziałaś te czarne długie na żywo - ja widziałm 4 vibia slim i raczej światłem to tylko nad stolik kawowy się nadawała....

Venus_m
13-03-2012, 09:22
mi się bardzo te lampy z kare or azzardo podobają (czarne) :yes: Ilona Agata ma u siebie (jak urządzaliśmy nasze mieszkanie w szeregowcu). Do tapety świetnie będą wyglądać te pojedyncze nad półwyspem :yes:

Natomiast wersja pierwotna z pierwszym typem też baaaaaaaardzo mi się podoba ;)

mirela99
13-03-2012, 09:53
Mi się nie podobają srebrne łabędzie (białe sa boskie).
Te Azzardo chciałam do sypialni ale stanęło w końcu na Barocco (też Azzardo). Więc dla mnie są mniam :). Tylko jak od strony praktycznej: długość, drzwi itp.

emiranda
13-03-2012, 12:02
:hug:

admete
13-03-2012, 19:48
Bry wieczór :) - nadrobiłam bo 2 dni mam u wszystkich do tyłu ;). Mam nadzieję że nic mi nie umknęło :lol:
Co do lampeczek, Olu biała powykręcana do holu baaaardzo mi się podoba :yes:

Te żarówkowate śą świetne - ale te czarne tak jak dziewczyny wyżej pisały będą ładnie grały z czarnym okapem:yes: - czy ten okap już zatwierdzony?

Buziaki zostawiam :hug:

narendil
14-03-2012, 18:47
hazelku, czekam na Twojego przystojniaka :)

monika996
14-03-2012, 19:08
ola M przywióżl agd z krk?
zadowolona?

hazeleyes1982
14-03-2012, 19:31
Dzieffffczęta, dzięki za wszystkie rady, ale sie poddałam chwilowo z tymi lampami...to srebrne cudo jest poza moim zasiegiem i wbrew rozsądkkowi:( a te dłuuuugie z Azzardo....same wiecie:rotfl:
Narendilku, Małego eksmituję spać i przesle na maila.
Monia, AGD juz czeka (nieodpakowane), a pomiar kuchni i (mam nadzieje)-podpisanie umowy bedzie w .................. niedziele:D
Monia, wiesz juz kiedy do Mamy bedziesz jechac?
A i farba zamówiona.:wiggle: i kakusku-to info dla Ciebie-płytki w holu, wiatrołapie i kuchni sie kładą-wiec niedługo zrobie Ci te obiecane fotki;)

monika996
14-03-2012, 19:35
tak!!!!! albo niedziela , albo poniedziałek. Oczywiście zadzwonię jak wyjadę:)

emiranda
14-03-2012, 19:42
Dobry wieczór Olu :hug:
A farba ta o której mówiłaś? :)

kakusek
14-03-2012, 19:46
SUPPPPERRR !!!:hug:Trzymam kciuki za dogadanie sie z panem od mebli kuchennych ale mysle ze bedzie to tylko formalnosc :yes: Ola skoro juz o kuchni to czy masz u siebie jakies szuflady ( i ile) czy tylko szafki .I napisz prosze czy wyceniałas jakies Cargo i inne bajery?

1976pinacolada
14-03-2012, 21:20
Olu - ja też mam pytanie o kuchnie. Napisałam do tej firmy maila (z ich strony www) z zapytaniem o wycene kuchni. Milcza jak grób :sick:. Czy Ty tez pisałaś ze strony czy może dzwoniłaś do nich ....?


Ps. ja też eksmitowałam młoda do spania - dzis była moja kolej. Właśnie się obudziłam :rotfl: ;)
Nie lubie z nią zasnąć bo potem sama ze soba nie mogę się dogadać :mad:

narendil
14-03-2012, 21:20
hazelku, a masz mojego maila?
Chciałam Ci wysłać, tak na wszelki wypadek, ale hazeleyes1982 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space. :P

Padam na twarz. Niedawno wróciłam z pracy, a wyszłam z domu po 7. Ledwo żyję...

hazeleyes1982
14-03-2012, 22:15
tak!!!!! albo niedziela , albo poniedziałek. Oczywiście zadzwonię jak wyjadę:)
Jupiiiiiiiii:wave::hug:

Dobry wieczór Olu :hug:
A farba ta o której mówiłaś? :)
Alu, :hug: tak, farba para :yes: Muszę powiedziec, ze pan był szczerze ...załamany, ze cały dom (prawie) na biało-mówił, ze to pierwszy taki "przypadek" w jego karierze...tylko sypialnia bedzie jasnoszara i pokój Synka jasnozielono-biały (z pasami w roli głównej:)).


SUPPPPERRR !!!:hug:Trzymam kciuki za dogadanie sie z panem od mebli kuchennych ale mysle ze bedzie to tylko formalnosc :yes: Ola skoro juz o kuchni to czy masz u siebie jakies szuflady ( i ile) czy tylko szafki .I napisz prosze czy wyceniałas jakies Cargo i inne bajery?
kakusku, co do szuflad beda tylko na tej scianie z oknem (i tapetą) i na półwyspie. A tak-szafki.Nie wyceniałam "bajerów"-ale tez ich nie bedzie za duzo. Tylko takie rzeczywiscie ułatwiające życie-ale jako, ze nie zgłębiałam za bardzo tego tematu (i jakos mi sie nie chce:oops:), liczę na to, ze pan cos doradzi.


Olu - ja też mam pytanie o kuchnie. Napisałam do tej firmy maila (z ich strony www) z zapytaniem o wycene kuchni. Milcza jak grób :sick:. Czy Ty tez pisałaś ze strony czy może dzwoniłaś do nich ....?
Ps. ja też eksmitowałam młoda do spania - dzis była moja kolej. Właśnie się obudziłam :rotfl: ;)
Nie lubie z nią zasnąć bo potem sama ze soba nie mogę się dogadać :mad:
Kinguś, napisałam maila-i zadzwoniłam następnego dnia, czy dotarł.Pan potwierdził i powiedział, ze odpisze w przeciągu dwóch dni. Zadzwon jutro, tylko pod ten drugi w kolejnosci nr kom.To jest syn własciciela-duzo bardziej zorientowany, wygadany i ..."decyzyjny" od taty:D A jak moja Synoffffa ze spaniem po południu? I jak przez to wyglada zasypianie wieczorem? Ja własnie wróciłam po 10-minutowym opowiadaniu bajki i 30-minutowym udawaniu, ze spie:lol2: Padam, po prostu:D ale nie dałoby rady bez południowej drzemki...



hazelku, a masz mojego maila?
Chciałam Ci wysłać, tak na wszelki wypadek, ale hazeleyes1982 has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space. :P Padam na twarz. Niedawno wróciłam z pracy, a wyszłam z domu po 7. Ledwo żyję...
Narendilku, :lol2:
gdzies mam Twojego maila, bo Ci jakies fotki juz słałam-ale przeslij na wszelki wypadek:yes:
Współczuje...:hug: Ja wczoraj tez wróciłam po 21.00....:cool:

1976pinacolada
14-03-2012, 22:40
Kinguś, napisałam maila-i zadzwoniłam następnego dnia, czy dotarł.Pan potwierdził i powiedział, ze odpisze w przeciągu dwóch dni. Zadzwon jutro, tylko pod ten drugi w kolejnosci nr kom.To jest syn własciciela-duzo bardziej zorientowany, wygadany i ..."decyzyjny" od taty:D A jak moja Synoffffa ze spaniem po południu? I jak przez to wyglada zasypianie wieczorem? Ja własnie wróciłam po 10-minutowym opowiadaniu bajki i 30-minutowym udawaniu, ze spie:lol2: Padam, po prostu:D ale nie dałoby rady bez południowej drzemki...



dzieki :hug: jutro w takim razie tam zadzwonie :yes:
my nie spimy juz w południe :( Z jednej strony to męczące (chyba bardziej dla mnie :rotfl: ) a z drugiej to sa tez plusy jak wczesniejsze wieczorne zasypianie (o 20-20:30 zamiast o 23) i lepsza organizacja dnia bo nie trzeba wracac do domu na drzemkę (w wózku na spacerze nie umie ). Dajemy radę ale jak M wraca z pracy o 17 to ja przekauję i musze na moment zamknąć się gdziekolwiek (byle sama) i zresetować :lol2: Bo u nas najgorsze to jest jej gadanie a w zasadzie trajkotanie. Non stop a po cio, a ciemu, a kto to, a dlaciego....
:rolleyes:

hazeleyes1982
14-03-2012, 22:54
dzieki :hug: jutro w takim razie tam zadzwonie :yes:
my nie spimy juz w południe :( Z jednej strony to męczące (chyba bardziej dla mnie :rotfl: ) a z drugiej to sa tez plusy jak wczesniejsze wieczorne zasypianie (o 20-20:30 zamiast o 23) i lepsza organizacja dnia bo nie trzeba wracac do domu na drzemkę (w wózku na spacerze nie umie ). Dajemy radę ale jak M wraca z pracy o 17 to ja przekauję i musze na moment zamknąć się gdziekolwiek (byle sama) i zresetować :lol2: Bo u nas najgorsze to jest jej gadanie a w zasadzie trajkotanie. Non stop a po cio, a ciemu, a kto to, a dlaciego.... :rolleyes:

Nooooo, moja Dziewczynka:yes:
Po pierwsze Mały tez nie usnie w wózku a po drugie-mam to samo: "a po cio?", "a cio to?" i Jego ulubione: "cio lobiś?"...30x pod rzad i przy tym bieganie jak pershing- od jednego domownika do drugiego:D dzis usłyszałam jak sprzeczałs sie z Babcia i na koniec wypalił: "po plostu...po plostu...niesamowite, Babciu":lol2:
Musimy tych naszych kochanych mądrusiów poznac ze soba kiedys:yes:
aaaa, ja tez tak mam-ale tylko w weekend sobie na to moge pozwolic, ze M. zabiera Małego na kilka godzin i ja wtedy leniuchuję...ale wiesz co...Kinguś...dzieki Bogu-ze tylko takie mamy z nimi "problemy":)

1976pinacolada
14-03-2012, 23:04
NIESAMOWITY !
masz racje Ola, takie problemy to nie problemy. Myslę, że mama Franka (i nie tylko ona) chciałaby tylko takie mieć....

Moja naduzywa słów: matko boska i matko i córko - łapie sie przy tym za głowę. A dziś powieziała do taty: tato, nie gadaj tyle ! :rotfl:
Natomiast wczoraj w sklepie, na cały głos :mamo a dlaciego pani ma szarą kurtkę ? Uczymy sie kolorów , Kiedyindziej natomiast co pani ma na buzi ? (a to był wielki pieprz ) I tak w kółko :rotfl: Ale grunt że zdrowo i wesoło :lol2:

kakusek
14-03-2012, 23:05
Olunia czyli masz wycenie zawarte 2 słupki szuflad -tak? U mnie beda 4 x80 cm wiec mam juz jakis pkt odniesienia no ale przestaje nudzic tylko zrobie te cholerna wycene ;)
Pan z Pary pewnie zaskoczony bo jak ktos maluje na bialo to decyduje sie na Sniezke :lol2: A ja za 4 tyg bede w PL :wave:
Mimoze ze wielkich zakupow na pewno nie bedzie ciesze sie jak glupia bo przynajmniej oczy naciesze ogladaniem no i samym faktem ze bede w DOMU :)
Pinacolada dobrze ze mała wygadana a te 100 pytan do przejdzie jej z wiekiem ;) Moi nigdy nie chodzili spac o 23 nawet jak w poludnie spali 2 godziny.Ustawialam tak czas spania ze najpoznije byli wybudzeni o 15.30-16 a pozniej ok 19.30 zaczynal sie rytual usypiania nocnego i gdzies ok 20.30 -21 spali.
Moja mama tez mnie tak wychowywala ze po dobranocne musialam byc juz w]pizamie i mozna mi bylo swiecic swiatlo i czytac ksiazki do 20 a potem lulu i spanie.
Pamietam ze w 7 klasie moje kolezanki ogladaly kina nocne a ja nawet nie wiedzialam jaki film byl po dzienniku :rotfl:

hazeleyes1982
14-03-2012, 23:20
Kingus, umarłam z tym pani pieprzem:rotfl: Matko i córko tez jest zajefajne.Juz Ją sobie wyobrazam, jak to mówi-taka Mała Madrala i pewnie z jakim przejęciem...:D
Kakusku, super, ze przyjezdzacie:wave: A na długo?
Na szczescie do tej pory zdąże Ci fotki tych płytek wrzucić:lol2:
co do szuflad, cytuję wycenę:

"szuflady - Blum Tandembox + relingi " ale ...nie sprecyzowałam panu ile szuflad bedzie, wiec pewnie ...wycena dotyczy 1 szt:lol2:

1976pinacolada
14-03-2012, 23:37
Julka tez kiedyś zasunęła z pytaniem.... Wprowadziliśmy sie co dopiero do naszego M. Nad nami mieszkała pielęgniarka, ze 150kg żywej wagi, pracowała na zmiany i w trakcie naszych remontów (poprzedzających wprowadzenie) miała wiecznie pretensje że panowie wiercą a ona chce spać (godzina np 12 w południe). I ciągle na tym punkcie dochodziło między nami do nieporozumien. I któregos dnia mijamy się na klatce a moja Julka (wtedy 3 lata) na całą japę dlaczego ta pani jest taka gruba? :sick:

kakusek
15-03-2012, 00:02
Ola to mnie pocieszyłas z ta jedna sztuka ;)Dla Ciebie i moze i mnie (pozniej) byloby lepiej gdybu choc to 1 słupek byl :lol2: Niestety bede tylko tydzien i mam jeszcze w tym czasie do zaliczenia wesele siostry i organizacje imprezy mlodemu ,pozniej przerwa tygodniowa i znow na tydzien w Pl tym razem "zaliczyc" Pierwsza Komunie mlodego :) Z checia posiedzialaby m ciagiem te 3 tyg ale i tak cud ze udalo mi sie wyblagac "TYLE" urlopu;)
Dziewczyny a ja bardzo tesknie do tego okresu o jakim teraz opowiadacie .Dla mnie 2-3 latka to najfajnieszy okres z dzieciakiem.Takie niby madre gadajace a jeszcze takie glupiutkie :)

emiranda
15-03-2012, 07:47
Powiem tyle mój Młody jak był mały to tylko w wózku po południu spał innej opcji nie było. I tak do pięciu lat, przyjeżdżaliśmy z plaży, czy ze spaceru on był juz tak zmęczony, że zasypiał w samochodzie i jak docieralismy pod dom to ja go do wózka przekładałam i zawsze sapał na dworze, żeby mu nogi z wozka nie wychodziły to wkładałam deskę, żeby wózek przedłużyc. Cha cha, jakie to dzieci różne upodobania mają :)
Ale wpadki z mówienie tez mu sie zdarzały, myślę, że to przywilej dzieci,że są takie szczere. :)

monika996
15-03-2012, 08:19
OLA NO TO WIDZE ,ŻE HUMOR DOPISUJE:) super pogoda się robi!!!
a z tą parą ( farbą ) to rzeczywiście , ludzie kupuja tam chyba kolory.

Kinga super masz małą , gadułę.

no to gruba Pani nie wzięła się za odchudzanie;)

Venus_m
15-03-2012, 11:13
gadacie tak o tych małych bąkach, że aż mi macica drga :rotfl:

Olu u nas też prawie wszystkie ściany białe i też każdy mówi "Pani Justyno trochę dużo tego białego :lol:"

1976pinacolada
15-03-2012, 12:36
gadacie tak o tych małych bąkach, że aż mi macica drga :rotfl:




padłam :lol2:

MagdaZZZ
15-03-2012, 12:53
gadacie tak o tych małych bąkach, że aż mi macica drga :rotfl:

Olu u nas też prawie wszystkie ściany białe i też każdy mówi "Pani Justyno trochę dużo tego białego :lol:"


padłam :lol2:

Ja też:rotfl:

1976pinacolada
15-03-2012, 13:36
własnie, właśnie, Ola napisz mi na priva nazwisko bo ja tez sie powołam na Ciebie - może cos wynegocjujesz :rotfl:

Venus_m
15-03-2012, 15:09
prawie oplułam monitor w pracy, bo przeczytałam co napisałam :lol: zwłaszcza te małe bąki od których drga mi macica :lol: o dzieci rzecz jasna chodziło.

emiranda
15-03-2012, 15:30
prawie oplułam monitor w pracy, bo przeczytałam co napisałam :lol: zwłaszcza te małe bąki od których drga mi macica :lol: o dzieci rzecz jasna chodziło.

Justynko wiemy, wiemy , ze o dzieci Ci chodziło :)

Temat dzieci to temat rzeka, ale przekonałam się tutaj na tym forum, że lepiej go nie poruszać, bo każda matka na punkcie swojego ma jakiegoś "abla" :)

A dla mnie to taki wdzięczny temat, że nie moge sie opanować. :)

admete
15-03-2012, 17:24
Witam Gospodynię i stałe bywalczynie :lol:


Melduję żem na bierząco - ale mało wygadana dziś jestem bo mnie moje dizecięcia wykończyły
a) spacerem pierwszym od 3 tygodni - moja wspaniała kondycj i nienapompowane kółko dały mi w kość
b) wyskrobywaniem kości dinozaura z bryły gipsu - zakupione wczoraj - myśłałam że tylko do złożenia a tu trza wykopać to cholerstwo i dopiero posklejac - będziemy się kurzyć z 3 dni :lol2:

Pozdrawiam :)

monika996
15-03-2012, 18:24
padłam :lol2: i ja też:lol2:

Ola a co teraz macie na tapecie w nowym domku?