PDA

Zobacz pełną wersję : Od wizualizacji do realizacji...czyli pogaduchy u hazel



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20

1976pinacolada
27-03-2012, 09:37
ja tez odradzam lustrzankę z tych samych powodów co Ala. Nie mam teraz czasu sie rozpisywac ale wspomne tylko, że odkąd mam nowy tel, który robi przyzwoite zdjecia to Nikon sie kurzy

monika996
27-03-2012, 10:03
ja tez odradzam lustrzankę z tych samych powodów co Ala. Nie mam teraz czasu sie rozpisywac ale wspomne tylko, że odkąd mam nowy tel, który robi przyzwoite zdjecia to Nikon sie kurzyi ja też nie lubię lustrzanki:)

admete
27-03-2012, 20:52
Olu mnie też piątek by bardziej pasował - bo w czwartek chyba już na 100% przyjadą montować tą trzecią płytę na budowę - a chcę być żeby dopilnować żeby nikomu nic się nie stało :yes:

Co do aparatów zapytam mojego znajomego o ten Twój :yes:
My planujemy teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=12541&nikon-d5100)
można nim tez kręcić filmy full HD.

Co do zdjęć - ja zdecydowanie wolę nosić cięższy aparat (kwestia przyzwyczajenia ;)) i mieć dobrej jakości zdjęcia - niż kiepskie zamienniki z wygodnego telefonu czy kieszonkowego aparatu - mam małego nikona - i niestety leży w szufladzie bo wolałam tachać wielką lustrzankę i mieć ładniejsze zdjęcia dzieci a teraz dodatkowo dobrą fotorelacje zbudowy- bo to pamiątka na całe życie - ale to moje zdanie bo mam małe hopsium dryndum na tym punkcie :P

Technika idzie do przodu - i mamy coraz mniejsze aparaty robiące świetne zdjęcia :yes: - więc niedługo nie będzie to tak wielkim problemem :yes:

Dobrej nocki życzę :hug:

emiranda
27-03-2012, 21:03
Olu mnie też piątek by bardziej pasował - bo w czwartek chyba już na 100% przyjadą montować tą trzecią płytę na budowę - a chcę być żeby dopilnować żeby nikomu nic się nie stało :yes:

Co do aparatów zapytam mojego znajomego o ten Twój :yes:
My planujemy teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=12541&nikon-d5100)
można nim tez kręcić filmy full HD.

Co do zdjęć - ja zdecydowanie wolę nosić cięższy aparat (kwestia przyzwyczajenia ;)) i mieć dobrej jakości zdjęcia - niż kiepskie zamienniki z wygodnego telefonu czy kieszonkowego aparatu - mam małego nikona - i niestety leży w szufladzie bo wolałam tachać wielką lustrzankę i mieć ładniejsze zdjęcia dzieci a teraz dodatkowo dobrą fotorelacje zbudowy- bo to pamiątka na całe życie - ale to moje zdanie bo mam małe hopsium dryndum na tym punkcie :P

Technika idzie do przodu - i mamy coraz mniejsze aparaty robiące świetne zdjęcia :yes: - więc niedługo nie będzie to tak wielkim problemem :yes:

Dobrej nocki życzę :hug:

Aga no chyba, że jestes mistrzem fotografii, bo zapewniam Cie, ze przecietny człowiek nie zrobi lepszego zdjecia lustrzanką, niż aparatem chocby Nikonem coolpix 500,(tez robi filmy full HD) bo to tylko wtedy jestes w stanie zrobic lepsze zdjęcie lustrzanka, jezeli ja ustawiasz manualnie a nie automatycznie, ale wowczas nie masz juz dziecka w obiektywie :(

Zreszta jak masz znajomego to spytaj go oto ?

Aparatu nie masz zawsze przy sobie, a telefon tak i czesto gdy chcesz cos upamietnic z zycia dziecka telefon super sie sprawdza :)

pasie
27-03-2012, 21:07
melduję się znowu na posterunku:D

1976pinacolada
27-03-2012, 22:04
no i co z tych naszych meldunków jak gospodyni z synem zasnęła :lol2:

Jakby się którejś nudziło w oczekiwaniu na Olę to zapraszam do swoich komentarzy -mam dylemat i potrzebuje pomocy :)

admete
28-03-2012, 05:36
Aga no chyba, że jestes mistrzem fotografii, bo zapewniam Cie, ze przecietny człowiek nie zrobi lepszego zdjecia lustrzanką, niż aparatem chocby Nikonem coolpix 500,(tez robi filmy full HD) bo to tylko wtedy jestes w stanie zrobic lepsze zdjęcie lustrzanka, jezeli ja ustawiasz manualnie a nie automatycznie, ale wowczas nie masz juz dziecka w obiektywie :(

Zreszta jak masz znajomego to spytaj go oto ?



Alu mistrzem fotografii nie jestem - ale uważam za fakt ze zdjęcie wykonane z lustrzanki na zwykłym programie auto jest o niebo lepsze od zdjęcia z małego aparatu czy telefonu. Jest ostrzejsze, bardziej kolorowe i jakościowo lepsze.I piękniej wygląda w albumie - złapałam się na tym że do wywołania brałam tylko zdjęcia zrobione lustrzanką bo były zdecydowanie ładniejsze.

Zgadzam się że jak się w lustrzance ustawi wszystkie parametry to wyjdzie zdjęcie nadające sie na wystawę - ale bez przesady.
Zdjęcie zrobione na programie auto jest wystarczającej jakości - i dziecko mi nie zdaży uciec - robię szybkie kliknięcia i zawsze coś tam złapię :lol2:



Aparatu nie masz zawsze przy sobie, a telefon tak i czesto gdy chcesz cos upamietnic z zycia dziecka telefon super sie sprawdza :)

Zgadzam się - ale tego zdjęcia raczej nie wywołam zostanie w komputerze :yes:
Dlatego ja wyposaże się jeszcze w najbliższym czasie w mały aparta dobreej jakośći - bo i juz takie są

Buziaki - to co wyżej to tylko moje zdanie :hug:


Olu piatek aktualny jak najbardziej :yes:

emiranda
28-03-2012, 06:31
Alu mistrzem fotografii nie jestem - ale uważam za fakt ze zdjęcie wykonane z lustrzanki na zwykłym programie auto jest o niebo lepsze od zdjęcia z małego aparatu czy telefonu

Ja nie mowie o malych aparatach tylko takich pośrednich, Chocby najnowszy nikon coolpix, wcale nie sa takie male, ale maja niewymienne obiektywy i sa o tyle lżejsze:) i o niebo tansze :)

Jeszcze rok temu miałam takie same zdanie jak TY, ale osobiscie sie przekonałam, że to nie jest do konca prawda.:) oczywiście lustrzanka robi duuuuuuuuuuużo lepsze zdjecia od aparatów kieszonkowych, ale nie z takimi ja porownywalam :)

Aguś milego dnia Ci życze :)

monika996
28-03-2012, 08:22
a mnie zdjęcia lustrzanka i tak wychodzą rozmazane:lol2:

a moj syn telefonem robi lepsze, niż ja lustrzanka:rotfl:

kakusek
28-03-2012, 08:47
Monia nie jestes sama :rotfl: U nas lustrzanka tez lezy i zbiera kurz bo mnie wnerwia noszenietego grzmota futerału itd .Zwykły wrzucisz do torebki i po sprawie :yes:

hazeleyes1982
28-03-2012, 09:35
Hello:) miałam znowu papierkową robotę wczoraj, wiec byłam średnio aktywna:)
Ogłąszam, co następuje:
1. Tak mnie zmobilizowałyscie (nieważne jakimi metodami:D), ze zadzwoniłam do serwisu Fujifilm do Krakowa i mam im wysłać kurierem aparat-nie obiecują, ze sie da naprawić, ale spróbują...więc....może się obejdzie bez zakupu nowego:wave:
2. Podłogi skończone.....a jesion Koniak jest PRZEPIĘKNY....:wave:
Buziaki!Odezwe sie później!

monika996
28-03-2012, 09:39
Hello:) miałam znowu papierkową robotę wczoraj, wiec byłam średnio aktywna:)
Ogłąszam, co następuje:
1. Tak mnie zmobilizowałyscie (nieważne jakimi metodami:D), ze zadzwoniłam do serwisu Fujifilm do Krakowa i mam im wysłać kurierem aparat-nie obiecują, ze sie da naprawić, ale spróbują...więc....może się obejdzie bez zakupu nowego:wave:
2. Podłogi skończone.....a jesion Koniak jest PRZEPIĘKNY....:wave:
Buziaki!Odezwe sie później!ale zrób zdjęcie telefonem:)

1976pinacolada
28-03-2012, 10:11
szybko dawaj ten koniak do mnie mms-em !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie bądź świnia ;)

emiranda
28-03-2012, 10:47
Olu ja tez jestem ciekawa tego koniakowego jesionu? :)

Uwielbiam uslojenie jesionu to jest cos co Ala lubi najbardziej :)

A propos aparatu, to moj mąż, hobbista fotografik lustrzanka robił super zdjecia, ale manualnie, jak to on mowi widac w nich głębie :)
Mamy jeszcze stary analogowy + trzy obiektywy cha cha

ja i tak nie wszystkie zdjecia wywołuje, a wlasciwie bardzo malo odkąd M ukonczył 10 lat :(

Ja góralka jestem uwielbiam chodzić po górach i chyba wielbłąda musialbym mieć, żeby ten aparat nosić, a jak z Juniorem chodze to on ijego koledzy sa zawsze daleko przede mną, wiec zadawalam sie kompaktowym.

Świat idzie dzisiaj tak szybko do przodu, ze tak naprawde, trzeba by co roku nowy aparat kupowąć, bo z kazdym rokiem te aparaty sa co raz lepsze :)

hazeleyes1982
28-03-2012, 13:25
Informacja dla Osób, które znaja historię Frania z mojej stopki.

Mama Frania chce zrobić remont łazienki, zeby przystosować ja do potrzeb Chłopca. Znalazła sie osoba, która niedpłatnie zrobi wizualizacje i pomyslalam sobie, ze moze i my dołożymy swoją cegiełkę do Franiowej łazienki? Np kupimy ceramikę...lub zbierzemy pieniązki na jej zakup....Jesli jestescie chętni -ustalimy wspólnie, jak to ugryźć....i pomożemy.Co Wy na to?W koncu to forum budowlane ...kto, jak kto ale my sie na tym znamy:)

emiranda
28-03-2012, 14:03
Olu jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze bardziej zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tylko jak to ugryżć? :)

narendil
28-03-2012, 14:27
Olu, szczytny cel :) Parę złotych się znajdzie :)

Jak ugryźć? Ja bym się skontaktowała z Redakcją.
Nie pamiętam jak wyglądały aukcje świąteczne? Gdzie się wpłacało pieniądze za wylicytowane przedmioty?

No i przede wszystkim, czy mama Frania chce takiej pomocy?

1976pinacolada
28-03-2012, 14:39
Dorzucę od siebie grosik :)

Takie akcje sa mi bardzo bliskie. Od 3 lat Julka organizuje w szkole akcje pomocy dla dzieci. Dwa lata temu zbieralismy przybory plastyczne dla dziei z oddziału hematologi szpitala w Prokocimiu, rok temu pomagalismy dzieciom z domu małego dziecka w Krakowie a teraz (własnie jesteśmy w trakcie) zbiramy bajki na kasetach VHS i płytach DVD znów dla Prokocimia :) Akcje cieszą sie wilkim powodzeniem, tym chętniej je organizujemy. Obecnie ciężko wejśc do Julki pokoju - tyle tego jest :jawdrop:

emiranda
28-03-2012, 14:47
Tylko jak mamy te pieniądze pozbierac ? czy przelewac bezposrednio na konto mamy Franka ? czy mamy do kogoś zaufanie 100%, pytanie czy ktoś z nas odwazy sie udostepnic konto na które bysmy mogli przelac jakies kwoty i później to wszystko przelać Frankowi na łazienkę?

narendil
28-03-2012, 15:08
Alu, właśnie dlatego zaproponowałam kontakt z Redakcją.

admete
28-03-2012, 19:15
U nas lustrzanka tez lezy i zbiera kurz bo mnie wnerwia noszenietego grzmota futerału itd .

Małgosiu - ja noszę go bez futerału - bo to dodatkowa kobyła - przez to zgubiłam gdzieś zatyczkę do obiektywu - ale dalej twardo go noszę i przyzwyczaiłam się jak do torebki :lol2:



2. Podłogi skończone.....a jesion Koniak jest PRZEPIĘKNY....:wave:


:wave::wave:


Olu co do zbierania pieniążków też się dołączam :yes:

Miłego wieczorku życzę :hug:

hazeleyes1982
28-03-2012, 19:42
Super w takim razie!:wiggle:Dzieki za wsparcie:hug: Misja na dzis, w takim razie: napisac do Mamy Frania i do redakcji. :yes:
Ale piszcie,proszę- jesli macie jakies pomysły jak zebrac te pieniązki,ok? Może po prostu wpłacanie na jakies konto redakcji? Najgorsze, ze Franio ma konto tylko w fundacji. Pytałam kiedyś Mamę Frania o prywatne i odpisała, ze zeby wszystko było jasne i klarowne-Franio nie ma prywatnego...:(
Co do fotek podłogi-zobaczę sie z Agą w pt(jupi!) i jesli nie zapomni swojej lustrzanki, to będą focisze:D

emiranda
28-03-2012, 19:48
Olu, jak wpłacimy na fundacje to bedzie chyba tylko na leczenie albo rehabilitache z czego rodzice musza sie rozliczyc, więc jesli na łazienke to albo zawieziemy gotowke, albo musi nam podac swoje konto :)

hazeleyes1982
28-03-2012, 19:55
No własnie...dlatego na fundacje-nie ma to trochę sensu...poczekajmy, Alu na odpowiedz od Mamy Frania. Najwyżej...bedzie to cos materialnego-np: umywalka albo wanna:)

narendil
28-03-2012, 20:22
I jeszcze jak to wygląda od strony prawnej?
To byłaby darowizna, a te są opodatkowane.

kakusek
28-03-2012, 20:58
Ola kiedys organizowana byla akcja pomocy dla jednej forumki ktorej dom zostal doszczetnie zalany podczas powodzi.Pamietam ze wtedy wplacalam pieniadze na prywante konto ktore udostepnila malgos ( z Kr) a ona przekazywala na forum info ile jest juz uzbierane kto wpłacil (bez sum ) itd Moze wystarczy ze faktycznie ktos prywatnie udostepni swoje konto a potem przekaze pieniadze mamie Frania .
A tak jeszcze zapytam czy mama Frania udzielala sie kiedsy na FM? Cos mi kołacze ze moze znam te historie?

Barbara74
29-03-2012, 09:13
Ja też chętnie pomogę przy łazience dla Frania.

emiranda
29-03-2012, 09:23
Jezeli Franio nie ma prv konta to mozemy kupic w internecie jakies sprzety i wysłac od razu na konto Frania :)

Ja moge sie podjąć zbierania pieniedzy :)

monika996
29-03-2012, 12:37
Jezeli Franio nie ma prv konta to mozemy kupic w internecie jakies sprzety i wysłac od razu na konto Frania :)

Ja moge sie podjąć zbierania pieniedzy :)ja też cosik dorzucę:)


Ola przepiękny salon:jawdrop:

gabinet tez mi się podoba. Ale salon jak ci napisałam przepiekny, przestrzenny, jasny . Cudny:)

emiranda
29-03-2012, 12:46
ja też cosik dorzucę:)


Ola przepiękny salon:jawdrop:

gabinet tez mi się podoba. Ale salon jak ci napisałam przepiekny, przestrzenny, jasny . Cudny:)

A gdzie ten salon?, masz jakieś potajemne zdjecia?

Ja też chce zobaczyc?

monika996
29-03-2012, 13:23
A gdzie ten salon?, masz jakieś potajemne zdjecia?

Ja też chce zobaczyc?pouśmiechaj się do Hazelki:)

1976pinacolada
29-03-2012, 14:03
pouśmiechaj się do Hazelki:)


zaraz wkleję to zobaczycie :) dajcie mi chwilkę ;)

1976pinacolada
29-03-2012, 14:18
Przedstawiam Państwu zdjęcia , mam nadzieję, że Ola nie będzie mi miała tego za złe (jeszcze nie mam oficjalnej zgody :oops: )

Saloon
http://img833.imageshack.us/img833/6039/zdjciaztelefonu009.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/833/zdjciaztelefonu009.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Wyczesany gabinet :D
http://img688.imageshack.us/img688/5537/zdjciaztelefonu010.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/688/zdjciaztelefonu010.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

To teraz siedziec i podziwiać bo jest co !!!!!!!!!!!!!!!!! jest zajebiście !!!! A jaki ten salon duuuuuży :jawdrop:

hazeleyes1982
29-03-2012, 14:22
Jestem:lol:Ale nabroiłyście:D Powiem Wam, ze chyba fajnie wyszło:)
Alu, jestes super. :hug: Napisze w imieniu nas wszystkich do Mamy Frania-wczoraj odpadłam, jak bobasek i nie zrobiłam tego:oops:
Basiu, dzieki za odzew:hug:
Co do podłóg-jest jeszcze teakowy kibelek i pokoj Synka ale to z mojego aparatu juz moze....:D

hazeleyes1982
29-03-2012, 14:24
Kinguś.....:oops::hug:

emiranda
29-03-2012, 14:27
Kinga bardzo dziękuję, bo ja taka niecierpliwa jestem a nie mam tel. do Oli, okazuje sie, że to czasem przydatne, jak sie zreszta okazalo z Toba kilka dni temu :)

Salon Oli ma prawie 33 metry, podloga piekna uwielbiam taka no i juz dawno zakochałam sie w Oli kominku, jest taki elegancki. Oluś juz pisałam o tym wiesz :)

No i te okna balkonowe, których widac tylko kawałek.

W gabinecie natomiast odbieram tę podłogę jako dostojną, idealna do gabinetu, bedzie super :)

hazeleyes1982
29-03-2012, 14:43
Alu, no co Ty.....jeny-jak mi miło:oops:
Obiecuje, ze odpisze Wam wieczorkiem-i mam ostateczna wycene od p. Łukasza a wiem, ze kilka z Was było zainteresowanych. Wstawie wizualki od niego (na szczescie nie w pdf-ie) i wszystko Wam opowiem-znaczy sie opisze:yes:
uciekam do pracy! Buziaki!

EDIT: W salonie jest parkiet dębowy-jeszcze przed cyklinowaniem i lakierowaniem

emiranda
29-03-2012, 15:36
To jest cytat z Balbiny watku, dot drzwi filo o jakie tam pytałaś :)

"e-mólku, cena za drzwi wychodziła jakieś 2700 zł z montażem."

Ta niecyklinowana podloga w salonie wygląda jak jesion, zobaczymy jaka bedzie po wymalowaniu, a jaki lakier dajesz ?

i jeszcze jedno jak Mamusia zniosla pobyt Latorośli w przedszkolu, bo Mlody z pewnościa super :)

hazeleyes1982
29-03-2012, 20:42
Monia i Kinga-nie podziekowałam za komplimenty pod adresem podłogi.:hug:
Alu, a Tobie za info o drzwiach.Dziekuje:hug:
Synuś w przedszkolu, bardzo super:yes: dostał pieczatkę na łapke i nalepkę "jestem grzeczny" i szpanował nim cały dzien:lol:
Zaraz cos powklejam, jak obiecałam...ale Madzia tefałenie mnie rozprasza:D

monika996
29-03-2012, 21:31
Monia i Kinga-nie podziekowałam za komplimenty pod adresem podłogi.:hug:
Alu, a Tobie za info o drzwiach.Dziekuje:hug:
Synuś w przedszkolu, bardzo super:yes: dostał pieczatkę na łapke i nalepkę "jestem grzeczny" i szpanował nim cały dzien:lol:
Zaraz cos powklejam, jak obiecałam...ale Madzia tefałenie mnie rozprasza:D kurcze ale wpadka z tym radomiem u Gesslerowej:bash: szok!!!

a cegła piękna nie Kinga:) gesslerowa zna się na rzeczy:)

1976pinacolada
29-03-2012, 21:36
kurcze ale wpadka z tym radomiem u Gesslerowej:bash: szok!!!

a cegła piękna nie Kinga:) gesslerowa zna się na rzeczy:)



ta włascicielka jakas lekko jeb...ta :jawdrop:
Totalny szok :jawdrop:
A cegła piekna, nie Monia ?? :)

Cegła moja i geslerowej przecudnej urody ale parkiety Oli - to dopiero miodzio :yes:

monika996
29-03-2012, 21:39
cegła super!!!! widziałaś ta j..ta właścicielka pan=i Ewa była jak kosmitka. i te sztukaterie jej się podobały!!!!na cegle:bash:
skąd się biorą tacy ludzie:bash:

Parkiet Oli pikny !!!!! bez dwóch zdań:)

MagdaZZZ
29-03-2012, 21:55
o jejku jejku - a je jeszcze parkieta nie powychwalałam:oops:
A byłam, widziałam i powzdychałam już sobie dużo wcześniej:rolleyes:
Matko - wy zaraz będziecie mieszkać:o

pasie
29-03-2012, 22:00
Cudny ten salon:):):) jaka przestrzeń:eek: i ten kominek:eek:

ja też mam ciemną podłogę w gabinecie, plus pies o jasnej sierści i to niestety nie jest dobry zestaw:sick:

kakusek
29-03-2012, 22:03
Widze ze razem ogladalysmy TVN :) Ola piekne podlogi i wcale sie nie dziwie ze pajasz miloscia do koniaczku :D
Czy w jadalni tez masz drewienko czy juz plytki bo nie widze na fotkach :-( Czy bedziesz cos kladla na parkiet zaraz przy kominku (by go ochronic )?
Czekam na dalsze foty i wiesci o kuchni :yes:

Barbara74
29-03-2012, 23:06
A ja żałuję,że nie mam gabinetu ,tylko mój mąż Pan Portfel, w następnym domu ,w pierwszej kolejności pomyślę o moim pokoju-tylko moim-tak jak byłam dzieckiem.I dałabym sobie cegłę do mojego gabinetu:)

A Podłogi super!!!!!!!!!

malkul
30-03-2012, 07:04
Hazelku chciałam zapytac czy ty masz może baterie kuchenną Balco Culina S? Jesli tak to czy polecasz ją? czy warto? Ja właśnie wybieram i mam na nią chrapkę :)

malkul
30-03-2012, 08:03
I jeszcze jedno gdzie namierzyłaś ją najtaniej?

monika996
30-03-2012, 08:57
:yes:a czym go pomalujesz. lakierem bezbarwnym pólmat???

emiranda
30-03-2012, 09:08
Olu obiecałaś wczoraj więcej fotek i co ? :(

Karolina i Artur :P
30-03-2012, 09:28
BOSKO JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Salon już uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

emiranda
30-03-2012, 17:23
Olu jak spotkanie? czy coś nowego wymyśliłyście? Nie moge si e doczekąc więcej fotek z Twojego domku, czym będziesz malowala parkiet?

Pozdrawiam:)

Ja sie zastanawiam, co Wy w tej Gesslerowej widzicie ona taka sztuczna dla mnie jest i oczywiście jej głównie chodzi, aby jej program byl super, a nie żeby ludziom lepiej bylo. A byłyście kiedyś w restauracji, ktora ona przemienila, ja tak i bylam zawiedziona na calej linii. :(

Sory, ale nie mam do niej zaufania :(

hazeleyes1982
30-03-2012, 18:10
Słuchajcie Kobitki-miałam dzisiaj spotkanie na szczycie z Admete i muszę Wam powiedziec, ze jest ŚWIETNA:yes: Nie wiem, jak Aga-ale ja miałam wrażenia sie znamy już od dawna:D I zdradzę Wam sekret, ze jest równie zakręcona, jak ja-ale ciiiiiii:D W ogóle, tak sobie myslę, ze ja muszę Was wszystkie poznac osobiscie, bo nadajemy na tych samych falach:yes:
Fotki będą z Agi aparatu, która niczym paparazzi biegała ze swoją ogromną i superaśną LUUUUSTRZAAAAAAANKĄ. Zrobiłyśmy kakusku, dla Ciebie ekstra sesję:yes: Płytki różnią sie minimalnie od siebie. Oto kilka róznic, które dostrzegłyśmy po kilkuminutowym wgapianiu sie w nie:):
1. Moje są pomieszaniem szarości i beżu a Agi czysto beżowe.
2. Agi są bardziej jednolite a moje maja "maziajki" i takie jakby żyły
3. Agi mają bardziej chropowatą strukturę a moje są bardziej gładkie w dotyku
Wiecej roznic nie wyhaczyłysmy.
Aguś, przeslij mi prosze fotki na maila i ja coś tu Dziewczynkom powklejam, ok?:hug:



o jejku jejku - a je jeszcze parkieta nie powychwalałam:oops:
A byłam, widziałam i powzdychałam już sobie dużo wcześniej:rolleyes:
Matko - wy zaraz będziecie mieszkać:o
Dziekówa, Madziulek:hug: Oj wcale nie tak zaraz....za 73 dni (tyle zostało do rozpoczeciua EURO):lol2:


Cudny ten salon:):):) jaka przestrzeń:eek: i ten kominek:eek:
ja też mam ciemną podłogę w gabinecie, plus pies o jasnej sierści i to niestety nie jest dobry zestaw:sick:
dzięki pasiulku:hug: kominek jest "po przejsciach"-ale ostatecznie jestem zadowolona z efektu. Co do ciemnych podłóg-zawsze sie w nich skrycie kochałam...ale stchórzyłam-jesli chodzi o salon....i chyba na otarcie łez zrobiłam ten gabinet:rolleyes:


Widze ze razem ogladalysmy TVN :) Ola piekne podlogi i wcale sie nie dziwie ze pajasz miloscia do koniaczku :D
Czy w jadalni tez masz drewienko czy juz plytki bo nie widze na fotkach :-( Czy bedziesz cos kladla na parkiet zaraz przy kominku (by go ochronic )?
Czekam na dalsze foty i wiesci o kuchni :yes:
kakusku, dzieki Kochana:hug: W jadalni tez parkiet jest. Nie bede nic dawac na parkiet pod kominkiem, bo wkład jest dwustronny, wiec bede rozpalac od strony kuchni (a tam sa płytki). Fotki beda-a ta sesja z Twoimi płytkami dzisiaj.....żałuj, ze nas nie widziałas w akcji....:rotfl: to było dla nas, jak tajna misja:rotfl:


A ja żałuję,że nie mam gabinetu ,tylko mój mąż Pan Portfel, w następnym domu ,w pierwszej kolejności pomyślę o moim pokoju-tylko moim-tak jak byłam dzieckiem.I dałabym sobie cegłę do mojego gabinetu:) A Podłogi super!!!!!!!!!
Basiu.....:lol2:dzieki:hug:


Hazelku chciałam zapytac czy ty masz może baterie kuchenną Balco Culina S? Jesli tak to czy polecasz ją? czy warto? Ja właśnie wybieram i mam na nią chrapkę :)

I jeszcze jedno gdzie namierzyłaś ją najtaniej?

Tak:yes: Dokładnie ta sama, co u Moni.Niestety, jeszcze jej nie uzytkuję ale wiem, ze jest genialna.Obejrzyj sama:

http://www.youtube.com/watch?v=-Ard1rV6qXM

I co mnie zaskoczyło...jest GIGANTYCZNA:D
kupowałam tutaj:

http://www.zabudowa-agd.pl/shop,show,10917


a czym go pomalujesz. lakierem bezbarwnym pólmat???
:yes:

BOSKO JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Salon już uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

:hug:


Olu jak spotkanie? czy coś nowego wymyśliłyście? Nie moge si e doczekąc więcej fotek z Twojego domku, czym będziesz malowala parkiet?

Pozdrawiam:)
Ja sie zastanawiam, co Wy w tej Gesslerowej widzicie ona taka sztuczna dla mnie jest i oczywiście jej głównie chodzi, aby jej program byl super, a nie żeby ludziom lepiej bylo. A byłyście kiedyś w restauracji, ktora ona przemienila, ja tak i bylam zawiedziona na calej linii. :(
Sory, ale nie mam do niej zaufania :(

Alu, czy cos ustaliłysmy.....nie wiem, bo trajkotałysmy jak najęte :D
Co do Gesslerowej-bylismy w jej restauracji Polka i rzeczywiscie bez rewelacji-jedzonko: owszem.Jak u mamy,ale te ceny:eek: a poza tym, do tej pory sie smiejemy z M, ze ona taka czepialska, a u niej jakoks uszły :lol2::
wybita szybka w kredensie
pajęczyna na lampach i żyrandolu
czekanie na danie prawie godzinę

M. sie smieje, ze u niej tez trzeba rewolucje zrobic:lol2: Ale nie bede kłamac-ja ją bardzo lubie. Równa z niej babka-o ile, tak jak napisałąs jest to szczere.

Słuchajcie, z rzeczy aktualnych:
beda drzwi do spizarni(Balbinko z innej firmy niz Twoje jednak)
ale tak beda wyglądac:

http://images46.fotosik.pl/1425/5ec0f69f3558ce84med.jpg (http://www.fotosik.pl)

a tak szafa na koncu holu (biały lacobel):

http://images50.fotosik.pl/1477/924772ab54c117b5med.jpg (http://www.fotosik.pl)

monika996
30-03-2012, 18:17
Olu jak spotkanie? czy coś nowego wymyśliłyście? Nie moge si e doczekąc więcej fotek z Twojego domku, czym będziesz malowala parkiet?

Pozdrawiam:)

Ja sie zastanawiam, co Wy w tej Gesslerowej widzicie ona taka sztuczna dla mnie jest i oczywiście jej głównie chodzi, aby jej program byl super, a nie żeby ludziom lepiej bylo. A byłyście kiedyś w restauracji, ktora ona przemienila, ja tak i bylam zawiedziona na calej linii. :(

Sory, ale nie mam do niej zaufania :(Alu ja się wybiorę do Bukowiny Tatrzańskiej do Kiełbachy i korali - zobaczymy!!!!








Słuchajcie, z rzeczy aktualnych:
beda drzwi do spizarni(Balbinko z innej firmy niz Twoje jednak)
ale tak beda wyglądac:

http://images46.fotosik.pl/1425/5ec0f69f3558ce84med.jpg (http://www.fotosik.pl)

a tak szafa na koncu holu (biały lacobel):

http://images50.fotosik.pl/1477/924772ab54c117b5med.jpg (http://www.fotosik.pl)[/QUOTE]
ola piękna szafa i ten pomysł na zdjęciu zajefajny( koło schodów)
:)

a drzwi , juz pisałam u Balbiny super.:)

i mnie chyba nadal lubisz:yes:

malkul
30-03-2012, 18:24
Dziekie wielkie Hazelku a drzwi tych ze schowaną oscieżnicą to Wam zazdroszczę :) ja patrzyłam takowe na http://piudesign.pl/ofirmie.php ale cena dla mnie zaporowa

hazeleyes1982
30-03-2012, 18:30
Aaaaaa..Kinia i Monia-teraz doczytałam z wczoraj o parkiecie... i normalnie sama jestem teraz, jak ta piękna cegła :lol2::hug:
Monia, no helloł-nie, nie lubię Cie już.
Tylko uwielbiam:lol::hug:
Bedziesz w tej knajpie? Super-ciekawe, czy ten maż rzeczywiscie sie tak zmienił:D

emiranda
30-03-2012, 18:33
No to moze dziewczyny umówmy sie w jakiejś geslerowej restauracji gdzies na srodku znacie taką ? :)

A jak nie to w innej tak po świętach ???????

Oczywiście caly czas podtrzymuję zaproszenie do Milanowka, jak tylko Monia i Kinga będa chetne, to organizujecie wycieczke dziewczyny :)

MagdaZZZ
30-03-2012, 18:39
Co do Gesslerowej-bylismy w jej restauracji Polka i rzeczywiscie bez rewelacji-jedzonko: owszem.Jak u mamy,ale te ceny:eek: a poza tym, do tej pory sie smiejemy z M, ze ona taka czepialska, a u niej jakoks uszły :lol2::
wybita szybka w kredensie
pajęczyna na lampach i żyrandolu
czekanie na danie prawie godzinę

M. sie smieje, ze u niej tez trzeba rewolucje zrobic:lol2: Ale nie bede kłamac-ja ją bardzo lubie. Równa z niej babka-o ile, tak jak napisałąs jest to szczere.



A ja ją znam osobiście i na Ty jestem;) I wcale taka fajna nie jest;) ale śmieszna bardzo:lol2: bardzo zakręcona i "nawiedzona";)

Chciała się u mnie reklamować (oczywiście za darmo;)) i żebym ją promowała (jeden art. o niej i jej córeczce wstawiłam u siebie:rolleyes:) - więc mnie i moją naczelną regularnie zapraszała na kolacyjki i ploty i psiapsióły sobie z nas robiła... do mojej naczelnej wydzwaniała o każdej porze dnia i nocy:o I torty do redakcji wysyłała:rotfl:
A jak gazetę zamknęłam i się spotkałyśmy parę miesięcy później w samolocie - to udawała, że mnie nie poznaje i nie kojarzy:o

Ale fajnie dziewczyny miałyście, że miałyście okazję się spotkać:hug: Koniecznie wrzućcie tą fotorelację:lol:

emiranda
30-03-2012, 18:46
Magda jestem pod wrażeniem, to Ty wydawca byłaś, jesteś ? :)

No to trochę Panią wyczułam :yes:

monika996
30-03-2012, 19:07
ja chętnie gdzies w knajpie i nie koniecznie u gesslerowej z wami sie spotkam:)

Ola:hug:

Magda wow:jawdrop: wydawca i znajoma Gesslerowej:jawdrop:z naciskiem na wydawca

1976pinacolada
30-03-2012, 19:32
Ala - ja nie pieję z zachwytu na cześc gesslerowej. Dziwi mnie tylko fakt, że ludzie, którzy niejednokrotnie są na skraju bankructwa i zapraszaja ją żeby ratować sytuację nie ufają jej do końca i podważają jej kompetencje i pomysły . To na h.j ją zapraszali skoro wiedzą lepiej ???!!!! To tyle w kwestii Magdy G :) ;)

Ola - 73 dni ?? jej, jak to niedługo juz :wiggle: ja tez tak chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :(
No i dawaj mi na priva wycene pana łukasza - ciekawa jestem ile sie podniósł ....

hazeleyes1982
30-03-2012, 19:47
Spotkamy sie na 100% :wave: niewazne gdzie:yes:
Kinguś, juz wysyłam. Niby wszystko ok...ale cena za komodę (tą na wzór Bo C....) mnie powaliła i chyba wycenie ja jeszcze gdzies indziej...

to wizualka:

http://images46.fotosik.pl/1425/a9054f8b634973e7.jpg (http://www.fotosik.pl)

prawie 4 k (bez 100 zł).... za szafkę o szerokosci 2 m. z czarnego lakieru to JEST przegięcie, prawda?:(

kakusek
30-03-2012, 20:07
Hazelku wlasnie ogladanelam sesje zdjeciowa -pysk mi sie cieszyl od ucha do ucha jakbym sama tam byla :yes: (dzieki za udostepnienie obiektu :-))
Wszystkie Twoje "uwagi" odnosnie roznic sa bardzo trafne i widac to dokladnie na fotkach -czywiscie oprocz tej roznicy w fakturze plytek :) Faktycznie nawet na zdjecia widac ze czasami twoja podloga jest lekko szara a wiesz ze ja mam do tego kolorku duzy sentyment :)
Powiem tak :obie plytki sa sliczne ale jednak bardziej podoba mi sie jednolita powierzchnia( w Emilach) chociaz troszke wystraszylam sie tej "chropowatosci" wiec zdecyduje dopiero po pomacaniu i przetestowaniu w realu.Pewnie gdyby roznica w cenie byla znaczaca mialabym juz sprawe jasna a tak dalej mam myslenice :-))
Zastanawiam sie jeszcze czy ten Tau Blanco bedzie duzo jasniejszy .
Ciesze sie ze juz niedlugo bede na miejscu i cale to moje dumanie sie skonczy :-)))(mam nadzieje )
Jesli chodzi o kominek to tez kiedys mialam taki pomysl aby podnoszona szybe dac od strony kuchni ale ostateczne zdecydowalam ze bedzie "normalnie" bo moze czasem posiedzimy przy otwartym palenisku :)

admete
30-03-2012, 20:26
Nie wiem, jak Aga-ale ja miałam wrażenia sie znamy już od dawna

Ja miałam takie wrażenie juz po pierwszym naszym telefonie :lol2:



I zdradzę Wam sekret, ze jest równie zakręcona, jak ja-ale ciiiiiii

To fakt :lol2: - pprzyznaję się bez bicia - ale wiele razy już pisałam że ja i mój gust to jedno wielkie szaleństwo ;)


Dziewczyny GOSPODYNI WĄTKU I OGLĄDANEGO DZIŚ PRZE ZE MNIE DOMKU JEST FANTASTYCZNĄ KOBIETKĄ
:)

Sam domek okolica i działka rewelacja :yes: - Ola tworzy piękną przestrzeń dla siebie i swojej rodzinki :yes:
Ciesze się że mogłam to wszystko zobaczyć.
Oczywiście czasu było za mało za mało za mało - bo nie wiedziałyśmy czy gadać o budowach, dzieciach, mężach, pracach - wszystko na raz jedna prze drugą :lol2:
Przydałby nam sie na początek jakiś wieczór z długa nocą na pogaduchy - bo mamy do opowiedzenia 30 lat z życia :lol2:


Jest mi strasznie miło że mogłyśmy się spotkać i myślę że nie raz to powtórzymy :yes:
- za tydzień mamy robić nalot na sklep z oświetleniem :lol2:
Zobaczymy jakie razem wynegocjujemy rabaciki :lol:


Olu :hug:

Zdjęcia już poszły do Oli - nie wiem czy Ola coś wybierze bo w jednym czasie pstrykałyśmy, gadałyśmy, oglądałyśmy....
Ale widzę że wczoraj pokazało się juz zdjęcie parkietu a Ola mi się nie pochwaliła że już wstawiła :) - a ja wczoraj nie zajrzałam wieczorem - ale może jakąś inną ciekawą perspektywę dzisiaj ujęłam ???

kakusek
30-03-2012, 20:38
Zapomnialam napisac ze pan od komody ma chyba badzo wybujała wyobraznie albo ja totalnie nie znam sie na cenach :)
Ola a kiedy zdradzisz sekrety (wyceny ostatecznej) kuchni?
Admete zazdroscze wam tych nowych fajnych znajomosci:yes:

1976pinacolada
30-03-2012, 20:47
Ola - odpisałam Ci na maila...

Ja tez zazdroszczę Wam spotkania zwłaszcza że ze mnie też niezły krejzol i czuję do Was miętę :rotfl:

admete
30-03-2012, 20:59
Małgosiu - tylko jak siw wprowadzisz do domku - ja się wpraszam na oglądanie płytek - bo ciekawa jestem co w końcu wybierzesz - więc tak przy okazji oglądania płytek się poznamy :lol2:



czuję do Was miętę

pinacoladko to musimy kręcić spotkano w większym gronie http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif


Ja już zmykam bo padam - działam od 5 rano :bash:
Dobrej nocki dziewczynki :hug:

kakusek
30-03-2012, 21:38
Aga o moim wyborze dowiesz sie duzo wczesniej a w odwiedziny serdecznie zapraszam :yes: (niestety na to trzeba bedzie jeszcze troche poczekac ) . Mam nadzieje ze faktycznie uda nam sie spotkac w wiekszym gronie bo i do Kingi i Moni tez nie jest bardzo daleko :) ( o gospodyni nie wspomnialam bo to oczywista oczywistosc ze jest brana pod uwage :D)

hazeleyes1982
30-03-2012, 21:53
Aga,:hug:
kakusku, mnie tez sie bardziej Agi podobają:yes::D
Spotkanie w szerszym gronie-MUSI sie odbyc.No way, ze Wam daruje:)
Ok, no to kilka foteczek z Agi aparatu:)

http://images35.fotosik.pl/1281/bb856e3323dbe6d8.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images35.fotosik.pl/1281/d37ae14f277dfaae.jpg (http://www.fotosik.pl)


jadalnia i wnęka na tą BEZCENNĄ komodę:lol2:

http://images42.fotosik.pl/254/eb9c020155076193.jpg (http://www.fotosik.pl)


Aaaaa i w formie żartu pokaże Wam, jaką będę mieć gigantyczną szafę w wiatrołapie:lol2:
Nie jestem pewna, czy zmiesci sie szalik i rękawiczki , czy tylko to pierwsze:rotfl:

http://images42.fotosik.pl/254/eb130745896f04d8.jpg (http://www.fotosik.pl)

MarJel
30-03-2012, 22:07
Fiu, fiu, się dzieje:jawdrop: Piękne podłogi:yes:, a szafa na bieżące kurtki(wiosenne) :lol2: wystarczy:D
Zimowe, puchowe będziesz musiała trzymać gdzie indziej :lol2:
:hug:

1976pinacolada
30-03-2012, 22:07
Ola - podłogi PIĘKNE - mogę to powtarzać w nieskończoność !!!!!!!!!!!!
Ale szafa w wiatrołapie - WYMIATA :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jak nazywa się projekt twojego domku ? Bo nie mogę u Ciebie znależć rzutu a chetnie bym popatrzyła....

hazeleyes1982
30-03-2012, 22:15
Martusiaaaaaa, wreszcie, Kobietko jestes:wave: Lece do Ciebie-sie steskniłam normalnie:hug:
Kinguś, dzieeeeeeeki:hug: mnie dąb w salonie jeszcze tak nie zachwyca-dopiero po cyklinowaniu i lakierowaniu zobacze...:D Projekt to Komfortowy II z mg projekt
A szafa.....oj no co.....przeca napisałam, ze gigantyczna:lol2:
kakusku, juz wysyłam wycenke na pw:yes:

1976pinacolada
30-03-2012, 22:17
Ola - a ta gigantyczna szafa z lacobelu co Ci pan Ł wizke zrobił to gdzie ona ma stanąć ???

kakusek
30-03-2012, 22:25
Olenko ta szafa to chyba tylko na Twoje buty ;) Ja bym tam zrobila po prostu tylko otwierane drzwi a w srodku zamontowala wieszaczki na wszystkich 3 scianach i miala taka ala garderobe na podreczne kurtki :)
Ale masz piekny ten salon i te okna -bossssskie.Na zewnatrz tez widze duzo przestrzeni -pozazdroscic :yes:
Ola czyli gdybys teraz miala kupowac powaznie wzielabys te Agi? mimo tego ze nie wpadaja w szarosci?;)

MarJel
30-03-2012, 22:25
Ola - a ta gigantyczna szafa z lacobelu co Ci pan Ł wizke zrobił to gdzie ona ma stanąć ???

No, w tej wnęce pewnie tylko wizka z deka nie wyszła:lol2::lol2::lol2:

Olu ja też się stęskniłam waryjacie :hug:

1976pinacolada
30-03-2012, 22:29
Ja bym tam zrobila po prostu tylko otwierane drzwi a w srodku zamontowala wieszaczki na wszystkich 3 scianach i miala taka ala garderobe na podreczne kurtki :)



Chyba mamy inaczej ustawione monitory bo u mnie to tam na szerokośc ani jedna kurtka nie wejdzie a co dopiero na 3 ścianach po drążku :rotfl: Ola- nic się nie martw - na apaszki jak znalazł :rotfl:

Ps. taka MAŁA garderoba a TYLE radości

MagdaZZZ
30-03-2012, 22:35
Olenko ta szafa to chyba tylko na Twoje buty ;) Ja bym tam zrobila po prostu tylko otwierane drzwi a w srodku zamontowala wieszaczki na wszystkich 3 scianach i miala taka ala garderobe na podreczne kurtki :)


To bardzo dobry i praktyczny pomysł:yes:
Ja będę miała trochę większą szafę;) Dzieloną na 3... i w jedej części planuję właśnie nie dawać relingów ani półek tylko takie wieszaczki na około:yes: (znaczy półki oczywiście na dole i na górze, ale na wysokosci wzroku tylko wieszaczki:yes:)

hazeleyes1982
30-03-2012, 22:38
Ola - a ta gigantyczna szafa z lacobelu co Ci pan Ł wizke zrobił to gdzie ona ma stanąć ???
ta gigantozaurystyczna (jak mowi moj M.) bedzie na koncu holu.O tutaj (fotka z deczka nieaktualna:))

http://images49.fotosik.pl/1423/aaa7455776a38be7med.jpg (http://www.fotosik.pl)


Olenko ta szafa to chyba tylko na Twoje buty ;) Ja bym tam zrobila po prostu tylko otwierane drzwi a w srodku zamontowala wieszaczki na wszystkich 3 scianach i miala taka ala garderobe na podreczne kurtki :)
Ale masz piekny ten salon i te okna -bossssskie.Na zewnatrz tez widze duzo przestrzeni -pozazdroscic :yes:
Ola czyli gdybys teraz miala kupowac powaznie wzielabys te Agi? mimo tego ze nie wpadaja w szarosci?;)
kakusku, nie wiem.....obie mi sie podobają. Ale na pewno Agi są bardziej eleganckie i majestatyczne.Moje są takie niejednolite i przez to niezobowiązujące.Mysle, ze moje-z tymi maziajkami podchodza pod MerJelkowe (choc nie do konca) a Agi pod te, które ma Madzazzz.Ciekawe, czy Aga sie ze mna zgodzi...:)

No, w tej wnęce pewnie tylko wizka z deka nie wyszła:lol2::lol2::lol2:
Olu ja też się stęskniłam waryjacie :hug:

:lol2::hug:

kakusku, poprosisz Kingę, zeby Ci przesłała maila z wyceną? Przepraszam ale M juz mnie wygania lulu:(:goodnight:

MagdaZZZ
30-03-2012, 22:38
ja chętnie gdzies w knajpie i nie koniecznie u gesslerowej z wami sie spotkam:)

Magda wow:jawdrop: wydawca i znajoma Gesslerowej:jawdrop:z naciskiem na wydawca


Magda jestem pod wrażeniem, to Ty wydawca byłaś, jesteś ? :)

No to trochę Panią wyczułam :yes:


Byłam;) Dziś się potwierdziło, że ostatecznie zmieniam branżę:lol2: To nie wiedziałyscie?;) Kiedyś nawet linka wstawiałam do tej gazety... dziewczyny mogły sobie wirtualnie wszystkie numery przejrzeć:)

1976pinacolada
30-03-2012, 22:53
Ja bym tam zrobila po prostu tylko otwierane drzwi a w srodku zamontowala wieszaczki na wszystkich 3 scianach i miala taka ala garderobe na podreczne kurtki :)
;)



nie wiem czemu pomyślałam o drążkach. Przeca wieszaczki to takie haczyki :eek: Przyćmiło mnie, sorki, zwracam honor :yes: To wspaniały pomysł. Zresztą u siebie jedna z trzech części szafy wiatrołapowej bedę miała w ten sam sposób zagospodarowaną :yes: Duuuuzo haczyków na szybkie odwieszenie kurtki :yes:

kakusku :hug:

1976pinacolada
30-03-2012, 22:58
ta gigantozaurystyczna (jak mowi moj M.) bedzie na koncu holu.O tutaj (fotka z deczka nieaktualna:))

http://images49.fotosik.pl/1423/aaa7455776a38be7med.jpg (http://www.fotosik.pl)



No to ja nie kumam dlaczego na wizce ta szafa ma z 6metrów szerokości :jawdrop: W każdym razie jest conajmniej dwukrotnie szersza niz wyższa a wneka ze zdjęcia odwrotnie :sick:

kakusku - dawaj priva póki nie spię

Balbina200
30-03-2012, 22:59
Ola, 4 tysie za dwumetrową szafkę to spoooro.
Moje lakierowane szafki pod wyspę (4 sztuki po 50 cm plus dwie potrójne szuflady plus 4 fornirowe szuflady i 2 razy serwo drive, bez blatu) mam wycenione na 6600 zł.
Też nie uważam, że to mało, ale podobno dobry stolarz.
A z jakiej firmy wynalazłaś te drzwi i jaka jest cena (może być w stosunku do Filo)?

kakusek
30-03-2012, 23:15
Kinia dobrze ze sie sama zreflektowalas :lol2::hug:

1976pinacolada
30-03-2012, 23:23
Kinia dobrze ze sie sama zreflektowalas :lol2::hug:



a co, chciałaś mnie juz bic ??? :lol2:

poszło !!! bo nie spię jeszcze :P

kakusek
30-03-2012, 23:27
szukałam w słowniku odpowiednich wyrazen :rotfl:
Dziekuje za maila :)

1976pinacolada
30-03-2012, 23:38
szukałam w słowniku odpowiednich wyrazen :rotfl:
Dziekuje za maila :)



rozumiem, chciałaś do mnie po łacinie napisać....... :rotfl:

admete
31-03-2012, 05:56
kakusku, nie wiem.....obie mi sie podobają. Ale na pewno Agi są bardziej eleganckie i majestatyczne.Moje są takie niejednolite i przez to niezobowiązujące.Mysle, ze moje-z tymi maziajkami podchodza pod MerJelkowe (choc nie do konca) a Agi pod te, które ma Madzazzz.Ciekawe, czy Aga sie ze mna zgodzi..
No można tak powiedzieć :yes: - chyba że organizujemy sesję z 4 płytkami w roli głównej :lol2: - i wtedy już wszystko będzie wiadomo :)

monika996
31-03-2012, 08:34
Ola mała szafa :)jest mała ,ale jest:)

a do dużej masz niedaleko:)

hazeleyes1982
31-03-2012, 11:50
Słuchajcie, tak na szybko.
Wyceniłam ta komode u lokalnego stolarza i powiedział...1600 zł (!), wiec powiedziałam p. Łukaszowi, ze na kuchnie i zabudowy sie zgadzam, ale za komode dziekuje i zrobi ktos inny-taniej.
Pan Łukasz chyba przemyslal temat bo zaproponował mi ta komote z płyt akrylowych w "super cenie" (wyglądają, jak czarny mdf na wysoki połysk) ale sa duzo tansze...Czy słyszałyscie o tych płytach?
Madziu, kakusku, Kinguś, M. nie chce tych wieszaczkó wewnatrz szafy, wiec bedzie drążek i pantograf. A buty pod siedziskiem w wiatrołapie. Ze trzy pary sie moze zmieszcza:lol2:
Balbinko, nie pamietam nazwy-ale w pon bede podpisywac umowę, to Ci napisze. Drzwi sa praktycznie w tej samej cenie, co Twoje i tak samo beda wyglądac:yes: A, i dziekuje za informacje na pw:hug:
Kinguś, dziekuję, ze przesłałas kakuskowi wycene za mnie:D:hug:

Barbara74
31-03-2012, 12:05
Jezu boję się ,że Pan Łukasz podnosi ceny, bo ma więcej zamówień, ja mam u niego też kuchnię robić i zapewne garderoby i szafki pod umywalkę.Trzeba go poinformować,że my jedna rodzina,więc żeby się z cenami nie wygłupiał :)

Drop_Inn
31-03-2012, 12:08
Ale Wam zazdroszczę tego spotkania.
Fajnie byłoby kiedyś zorganizować jakiś forumowy meeting w większym gronie, ale wtedy dopiero ciężko byłoby się nagadać :lol2:

narendil
31-03-2012, 14:00
Słuchajcie, tak na szybko.
Wyceniłam ta komode u lokalnego stolarza i powiedział...1600 zł (!), wiec powiedziałam p. Łukaszowi, ze na kuchnie i zabudowy sie zgadzam, ale za komode dziekuje i zrobi ktos inny-taniej.
Pan Łukasz chyba przemyslal temat bo zaproponował mi ta komote z płyt akrylowych w "super cenie" (wyglądają, jak czarny mdf na wysoki połysk) ale sa duzo tansze...Czy słyszałyscie o tych płytach?

hazelku, a ten lokalny stolarz to jaki materiał Ci zaproponował? Bo różnica jest dość znaczna!
Co do płyt akrylowych, to podejrzewam, że to jest tak jak z frontami kuchennymi: są takie lakierowane i takie akrylowe.
Ależ wyjaśniłam :lol2:
Ludzie robią fronty z akrylu, więc chyba nie jest to złe?

1976pinacolada
31-03-2012, 14:56
tylko czy ten akryl nie będzie się rysował??

Pan Łukasz już chyba dostał lekkiej sodówy bo mnie za kuchnię powiedział 22500 :jawdrop: a lokalny stolarz 16000.

pasie
31-03-2012, 18:37
Pan Łukasz już chyba dostał lekkiej sodówy bo mnie za kuchnię powiedział 22500 :jawdrop: a lokalny stolarz 16000.

pewnie stosuje zasadę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia:D

1976pinacolada
31-03-2012, 19:37
pewnie stosuje zasadę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia:D


Żeby tylko niestrawności od tego obżarstwa nie dostał ;)

monika996
31-03-2012, 22:10
Żeby tylko niestrawności od tego obżarstwa nie dostał ;) a życzymy mu tego\/?:lol2:

1976pinacolada
31-03-2012, 22:15
a życzymy mu tego\/?:lol2:

niech najpierw zrobi meble dla Oli a potem to sie może nawet posr...ć :rotfl:

pasie
31-03-2012, 22:22
:lol2:

1976pinacolada
31-03-2012, 22:26
Nieeeeeeee :eek:,jeszcze moją kuchnię musi zrobić ;)w piątek podpisuje umowę ;)



no to przecież się go podleczy do tego czasu :rotfl: Ja mu nie życzę zgonu ino małej bieguneczki :rotfl:
ps. mam nadzieję, że on nie czyta FM

kakusek
31-03-2012, 23:23
Bylyby jaja jakby podala wasze nicki hehehehe:rotfl: Skoro mowila ze nie zna nazwiska bo my na FM to nickami operujemy :lol2:

pasie
01-04-2012, 21:11
Olunia co tam u Was????

hazeleyes1982
01-04-2012, 21:14
Ale Wam zazdroszczę tego spotkania.
Fajnie byłoby kiedyś zorganizować jakiś forumowy meeting w większym gronie, ale wtedy dopiero ciężko byłoby się nagadać :lol2:

Mam nadzieje, ze kiedys na m sie to uda,Dropiku:yes:
Dziefffffffczyny, jesteście niemozliwe:lol2:
Uszy p. Łukasza, to chyba spłonęły.....:rotfl:
Ale Kinguś, rozbroiłaś mnie swoją troską:

niech najpierw zrobi meble dla Oli a potem to sie może nawet posr...ć

Uwielbiam Cie, po prostu :rotfl::hug:

Wypeplałam, ze mam namiar z forum ale spoko-loko naszych nicków nie podawałam:lol2:

EDIT: Pasiulku, padam na twarz po weekendzie u znajomych-było supcio ale sie odzwyczaiłam od nocnych posiedzen, jednak....a moze to zmęczenie materiału?:rolleyes: Mam nadzieje, ze jak sie wprowadzimy i rzucę pracę, to sobie odpoczne:)

Karolina i Artur :P
01-04-2012, 21:18
Kochane wariatki jestescie :lol2:

:hug:

pasie
01-04-2012, 21:20
EDIT: Pasiulku, padam na twarz po weekendzie u znajomych-było supcio ale sie odzwyczaiłam od nocnych posiedzen, jednak....a moze to zmęczenie materiału?:rolleyes: Mam nadzieje, ze jak sie wprowadzimy i rzucę pracę, to sobie odpoczne:)

raczej nie:no: ZAWSZE znajdzie się coś do zrobienia...

hazeleyes1982
01-04-2012, 21:27
Pasiu, ale to już chyba nie będzie taka gonitwa.
Czy bedzie...?:rolleyes::lol:
Najwieksze wyzwanie-to chyba bedzie wstac z Małym na 8.00 do przedszkola (teraz wstajemy ok 9.00):lol2:
Karolcia, no Waryjatki z nich.Nie da sie ukryć:D

pasie
01-04-2012, 21:32
Ja znalazłam takie przedszkole gdzie można do po 9tej przyprowadzać:D

1976pinacolada
01-04-2012, 21:40
Pasiu, ale to już chyba nie będzie taka gonitwa.
Czy bedzie...?:rolleyes::lol:
Najwieksze wyzwanie-to chyba bedzie wstac z Małym na 8.00 do przedszkola (teraz wstajemy ok 9.00):lol2:
Karolcia, no Waryjatki z nich.Nie da sie ukryć:D


Ola - do prywatnego o której przyprowadzisz o tej będzie . Płacisz-wymagasz ;) Ale z drugiej strony jak mamy sie w połowie drogi na tę kawkę/ploty umawiać to może zaprowadzaj go na 8 :cool:

kakusek
01-04-2012, 21:45
Ola zastanow sie z tym rzucaniem pracy :) Pamietasz mojego priva;)

emiranda
01-04-2012, 22:20
Olu jesli chodzi o spotkanie, to pisałam juz u siebie w drugim tygodniu maja, myślę, że u mnie, ale ja sie dostosuję, możemy sie po świetach gdzies bliżej Kielc spotkać, a Milanówku drugi raz. Mam wielka ochote poplotkować :)

Caluski i dobrej nocki :)

Venus_m
02-04-2012, 09:12
HA! nadrobiłam!! :rolleyes:

Olu ja naszą szafę w wiatrołapie, wysoką na 2,80, szeroką na jakieś 80 cm i głęboką 54 cm zrobiłam za 3300 w lakierze!! nie daj się robić w bambuko ;)

mirela99
02-04-2012, 09:29
Komodę czarną ? Połysk ?
Jak dobrze zrozumiałam ...
Ktoś ma na forum (MArJelka ??) ale ... ja mam dwie szafki włazience, TRAGEDIA.
Wyglad oczywiście boski ale: rysuje się cholernie. A kurz ... zetrzesz, obrócisz się i znowy trzeba ściarać. Ja czarne szafki nocne chcę ale wezmę mat, bo czarny lakier na połysk to wg mnie TRADEGIA.

mirela99
02-04-2012, 09:30
HA! nadrobiłam!! :rolleyes:

Olu ja naszą szafę w wiatrołapie, wysoką na 2,80, szeroką na jakieś 80 cm i głęboką 54 cm zrobiłam za 3300 w lakierze!! nie daj się robić w bambuko ;)
MAsz gdzies fotkę jak wewnątrz wygląda ? Mam bardzo płytką wnękę i się zastanawiam czy wieszak i ławeczkę dać czy zabudować ...

Venus_m
02-04-2012, 09:59
no toż wstawiałam, zaraz na pryw wyślę.

monika996
02-04-2012, 18:37
ola co u was????

admete
02-04-2012, 19:03
Ola - do prywatnego o której przyprowadzisz o tej będzie . Płacisz-wymagasz ;)

A nie zawsze :no:
U nas jak się zjawi po czasie dzieciak może wejść dopiero po skończonych zajęciach - zęby reszty nie rozpraszać wejściem dziecka .
Ale to po czasie jest chyba p[o śniadaniu - czyli godzina 9 - więc spoko - my jedna z tych rannych ptaszków więc takiego problemu nie mamy :p

Olu buziaki zostawiam - i zazdroszczę posiadówki.
Mój J na jajeczku się bawi - a ja sama z dwójką :sick:

hazeleyes1982
02-04-2012, 21:05
Kochani, wklejam maila od Mamy Frania-bo jest on zaadresowany do nas wszystkich (usuwam tylko nr konta-na razie).
Wiemy już, ze pomożemy, tylko teraz pytanie-jak? Co proponujecie?Licytacja przedmiotów?Wpłaty od razu na konto? Fajnie, jakby to była wspólna kwota od Nas wszystkich, a nie kazdy sam-zgadzacie sie?


Olu,

jest nam niezmiernie miło, że pamiętacie o Franku i że chcecie mu pomóc. Chciałabym, żebyś wiedziała, że zależy nam na przejrzystości finansowej. Poniżej podam Ci numer konta (na moje nazwisko, ale jest to konto założone specjalnie dla Franka- odkładamy tam fundusze, które idą tylko na jego potrzeby). Kiedy tylko zakupimy coś z pieniędzy jakie nam prześlecie (za co już dziękujemy) prześlę Ci na maila fakturę za to i będziesz mogła umieścić ją na wspomnianym forum. Jesteśmy Wam naprawdę bardzo wdzięczni!

Poniżej namiary na konto:

Anna Trzęsowska
........................

..................................

Pozdrawiam i dziękuję

Ania
mama Franka

monika996
02-04-2012, 21:10
ja proponuję pieniązki:)

emiranda
02-04-2012, 21:14
ja proponuję pieniązki:)

Ja też jeżeli sie zgodzicie moge je pozbierać, ale może jest ktoś inny chętny :0

1976pinacolada
02-04-2012, 21:15
Cześć :)

ja tez proponuję pieniązki, tylko co? zbiera jedna z nas a potem wpłacamy jako grupa czy każda wpłaci ile może od razu na konto mamy Frania z dopiskiem np. FM żeby pani mama wiedziała, że to my i mogła to potem zliczyc do kupy :)

hazeleyes1982
02-04-2012, 21:20
Ja chyba wolę na Ali konto, skoro Ala nie ma nic przeciwko ale, zeby nikt sie nie obawiał o swoje pieniążki (różnie to ktoś moze odebrac), poprosimy Mamę Frania o wyszczególnienie np w mailu-jaka osoba (o jakim nicku) przekazała jaką kwote....wiecie o co mi chodzi?zeby sytuacja była jasna i klarowna. Co myslicie?

emiranda
02-04-2012, 21:24
Ja oczywiście dla jasności bede przekazywała np Oli kto ile wpłacił, albo jakie kwoty zostaly przelane, żeby była jasność moge jej tez na maila wysłac wyciąg z konta, no bo nie chcialabym żadnych niejasności a potem kopię przelewu tez jej wyślę bo nie chciałabym tego umieszczac na forum :)

hazeleyes1982
02-04-2012, 21:31
Alu, ale mam nadzieje, ze wystarczy tylko nr konta podac, bez pozostałych danych-bo przeciez wkleimy prosbe o pomoc dla Frania w różnych watkach....

emiranda
02-04-2012, 21:35
A może bede kazdemu wysyłala dane na prv bo niestety trzeba podac przynajmniej imie i nazwisko :)

Czyli jak ktos chce wpłacić pisze do mnie na moim watku albo na prv że poprosi o moje dane i wtedy bede wysyłała na prv :)

A tak w ogole chcialabym, aby sie inne dziewczyny wypowiedziały, co myslą na ten temat, bo moze wolą przelewac bezposrednio mamie Franka, sama nie wiem?

Mam ciężki dzien za soba idę spac Dobranoc :)

W sumie ja sie podporzadkuje do większości :)

hazeleyes1982
02-04-2012, 21:48
Ok, to głosujemy, co? Jesli trzeba podac wiecej danych niz nr konta,to ja nie chciałabym, zeby Ala przekazywała wszystkim forumowiczom swoich danych....:( wiec ja głosuje za wpłata na konto Frania- z adnotacją ze jestesmy z fm a potem Mama Frania zliczy i poda nam ile udało nam sie zebrac.
Kinguś, chyba miałas racje....

MagdaZZZ
02-04-2012, 22:32
Ok, to głosujemy, co? Jesli trzeba podac wiecej danych niz nr konta,to ja nie chciałabym, zeby Ala przekazywała wszystkim forumowiczom swoich danych....:( wiec ja głosuje za wpłata na konto Frania- z adnotacją ze jestesmy z fm a potem Mama Frania zliczy i poda nam ile udało nam sie zebrac.
Kinguś, chyba miałas racje....

Jestem całkowicie ZAhttp://emoty.blox.pl/resource/kciuki.gif
To najlepsza i najprostsza opcja:yes:

Oczywiście wchodzę w to;) - jakbym wcześniej nie wspomniała:lol2:

1976pinacolada
02-04-2012, 22:44
Ok, to głosujemy, co? Jesli trzeba podac wiecej danych niz nr konta,to ja nie chciałabym, zeby Ala przekazywała wszystkim forumowiczom swoich danych....:( wiec ja głosuje za wpłata na konto Frania- z adnotacją ze jestesmy z fm a potem Mama Frania zliczy i poda nam ile udało nam sie zebrac.
Kinguś, chyba miałas racje....



tak mi sie wydaje.... Myślę jeszcze, że więcej osób w ten sposób sie przyłaczy ponieważ nie każdego stać na to żeby wrzucić stówkę czy dwie. Ale chciałby dorzucić dychę lub dwie więc nie będzie sie krępował i bał, że ktos coś sobie pomyśli na forum....... Nie wiem, może to głupie ale tak pomyślałam....
Ustalimy tylko dopisek np. Murator i to będzie znak dla mamy Frania że to od nas :) Potem zliczy i poda nam ogólną kwotę :)

Barbara74
02-04-2012, 22:47
też tak myślę,że najlepiej na konto mamy Frania,różnie bywa i Emiranda mogłaby mieć problemy.

Balbina200
02-04-2012, 22:49
Ja też wchodzę!
A w kwestii przedszkola to w państwowym też można się umówić, że dziecię będzie przychodziło później.
Ja napisałam oświadczenie i jest ok:)

hazeleyes1982
02-04-2012, 23:03
Jestescie super!!!!!!:wave:
Przygotuję jutro jakąs informację o naszej wspólnej akcji i krótką notkę o Franiu, wkleję u siebie i jak już poprawimy/zmienimy/dopiszemy coś -to wkleimy dalej? Ok?
Ale sie ciesze!!!!!Akurat połączymy to ze zbliżającym sie Zajączkiem:yes:
Madziu, sprawdz prosze maila:)

1976pinacolada
02-04-2012, 23:12
Olu - jak wygląda sprawa Twoich eamesików? Ty je masz zamówione juz czy jakoś teraz będziesz zamawiać ?? Tam mozna negocjować cene przy większej ilości??

hazeleyes1982
02-04-2012, 23:19
Kochana, dzwoniłam ostatnio do sklepu-bo miały być na poczatku kwietnia. Ostatecznie będą 10 kwietnia.
Próbowałam negocjowac, ale niestety mają stałą cene:(
A Ty jestes na nie zdecydowana?

Barbara74
03-04-2012, 00:21
Dziewczyny proszę o pomoc w sprawie kominka,w dzienniku wkleiłam jakieś typy ,jutro wieczorem wkleję zdjęcie salonu, pomóżcie proszę!!!

emiranda
03-04-2012, 06:09
tak mi sie wydaje.... Myślę jeszcze, że więcej osób w ten sposób sie przyłaczy ponieważ nie każdego stać na to żeby wrzucić stówkę czy dwie. Ale chciałby dorzucić dychę lub dwie więc nie będzie sie krępował i bał, że ktos coś sobie pomyśli na forum....... Nie wiem, może to głupie ale tak pomyślałam....
Ustalimy tylko dopisek np. Murator i to będzie znak dla mamy Frania że to od nas :) Potem zliczy i poda nam ogólną kwotę :)

Dobrze mówisz, tez o tym myślałam, więc mozemy przelewac na konto mamy Frania tak bedzie chyba najlepiej :)

1976pinacolada
03-04-2012, 08:42
Kochana, dzwoniłam ostatnio do sklepu-bo miały być na poczatku kwietnia. Ostatecznie będą 10 kwietnia.
Próbowałam negocjowac, ale niestety mają stałą cene:(
A Ty jestes na nie zdecydowana?


tak, na razie 4 szt bez podłokietników, kiedys dokupię 2 z podłokietnikami :) Białe :) Zastanawiam się, czy nie zaryzykować na allegro bo ja nóżki i tak zamierzm szlifowac i bejcować/olejowac pod kolor stołu....

Venus_m
03-04-2012, 09:49
Dziewczęta mi również wydaje się, że prościej i ze względu na bezpieczeństwo i jakiekolwiek wątpliwości co do rozliczeń powinnyśmy wpłacać bzpośrednio na konto Frania :)

Proponuję tytuł przelewu jednakowy: Wsparcie dla Frania, Forum Muratordom i nick, czyli "Wsparcie dla Frania, Forum Muratordom Venus_m". :)

kakusek
03-04-2012, 18:38
Olka juz rozeslalas nr konta? Mi tez podeslij :yes:

Venus_m
03-04-2012, 20:03
no i mi!!!!!!!! :)

hazeleyes1982
03-04-2012, 20:12
Olcia,dzieki:hug: ja tez wpadne z zyczeniami:wiggle:
Dzieffffczynki, własnie wrócilam z pracy. Zaraz zasiadam i napisze krótka notke o Franiu-z numerem konta i rozeslemy po watkach,ok?
Słuchajcie akcja bedzie od jutra-do kiedy? Wypadałoby ją zamknąć w jakis dzien-zeby miało to sens,prawda?Np od srody do...przyszłej srody? Taka Wielkanocna Akcja Franusiowa...co myslicie?
Venusek, czyli to, co zaproponowałas w tytule przelewu zostaje, bo nie było sprzeciwu:wiggle:
Czy macie,Kochani jeszcze jakies propozycje? Cos, co powinnam zawrzec?

Venus_m
03-04-2012, 20:25
Może tylko tyle, że wpłaty można dokonać w każdej chwili, ale miło by było gdyby zajączek wielkanocny miał w tym swój udział? :)

Hazelka a Laurce nie robimy takiej akcji? :rolleyes:

hazeleyes1982
03-04-2012, 20:28
Kurcze, Mama Frania ma jakis problem z fundacja.....i prosi o wstrzymanie sie z podawaniem nr-u konta:(:(:(
Wiec czekamy.....:( Ale nie poddamy sie tak łatwo, prawda?

Słuchajcie, w kwestii budowy:

Podpowiedzcie, prosze jakie wziac uchwyty do talerzy. Myslałam o tych z Bluma

http://images49.fotosik.pl/1433/9947e5d439deee43.jpg (http://www.fotosik.pl)


ale one jakies takie toporne na zdjeciu wyglądają, no i nie wiem, czy są warte swojej ceny (150 zł)

hazeleyes1982
03-04-2012, 20:30
Venusku, Laurka chyba jest już w dobrych rękach i baaaardzo sie z tego cieszę-ale jesli tylko ktos bedzie chciał-nigdy nie odmówię takiej pomocy.

narendil
03-04-2012, 20:36
Kurcze, Mama Frania ma jakis problem z fundacja.....i prosi o wstrzymanie sie z podawaniem nr-u konta:(:(:(
A już miałam się upominać u numer konta!
Mam nadzieję, że się wszystko szybko wyjaśni!
I jeszcze raz, w kwestii formalnej, jak to wygląda od strony prawnej? Podatek od darowizny nie obowiązuje w tym przypadku?
Chociaż pewnie mama Frania obcykana w tych tematach :)



Słuchajcie, w kwestii budowy:
Podpowiedzcie, prosze jakie wziac uchwyty do talerzy. Myslałam o tych z Bluma

http://images49.fotosik.pl/1433/9947e5d439deee43.jpg (http://www.fotosik.pl)


ale one jakies takie toporne na zdjeciu wyglądają, no i nie wiem, czy są warte swojej ceny (150 zł)

hazelku, kup sobie lepiej ten z IKEA: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30076201/
Ładniej wygląda i troszku tańszy.
A podejrzewam, że działa tak samo :lol2:

To też możesz sobie kupić: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70154800/
Mam i jestem zachwycona!

Barbara74
04-04-2012, 00:46
A ja wam powiem ,że z tymi fundacjami to niektórzy chyba mają problemy.Nie wiem czy to prawda,ale pieniądze idą na fundację i oni potem je rozdzielają na tych potrzebujących na zasadzie na kogo były zapisywane ten to dostaje.Jedna fundacja ma kilku podopiecznych.I teraz czy jest możliwość ,że pieniążki zapisałam np.na Frania ,a poszły na Tomka.Jeden ze znajomych ,który miał*chore dziecko i pieniążki z 1% dostawał,a pracował w dużej firmie i większość pracowników, oddała 1 % na jego syna podejrzewał,że coś ich mało jest w stosunku do poprzedniego roku.Mój M.w zeszłym roku robiąc rozliczenia i nie mając od strony klientów wskazówek na jaką fundację oddać ten 1 %,wszystkie zbierał na tego chłopca.Zrobił dokładną listę,ile i od kogo i wysłał zainteresowanemu,aby ten wiedział co na pewno powinien dostać. Powiem Wam,strasznie smutna historia chłopiec zmarł, rodzina podziękowała nam i poowiedziała,że pieniążki są przekazane na inne dziecko z fundacji...szkoda,że o tym chłopcu dowiedzieliśmy się tak późno, pomoglibyśmy już wcześniej.W tym roku mąż zbierał na fundację szkoły naszego syna,a ja wolałabym na chore dzieci. Łza się kręci na myśl o chorych dzieciach...
Jak się wszystko wyjaśni to poproszę o numer konta

Venus_m
04-04-2012, 08:32
Hazelka a Ty te na talerki coś musisz mieć? Ja miałam w Wawie takie ikeowskie, a raczej były własnością Pani od której wynajmowaliśmy mieszkanie.

Miałam do domu też te stojaki dokupić, ale postawiłam je normalnie w szufladzie wyścielonej tą ich matą antypoślizgową i jest git ;) Może się tak nie żołądkuj z tym i najpierw postaw bez i zobacz czy koniecznie musisz mieć? :rolleyes:

mirela99
04-04-2012, 08:49
Ja też mam w moich olbrzymich szufladach matę i choć talerzy mam trochę to nic się nie przesuwa. U mnie by to był zbędny zakup.

MarJel
04-04-2012, 09:13
Ja też mam matę i spokojnie wystarcza, jeszcze mi się nigdy talerze nie przewaliły, czy przesunęły.

Jakby co to ja tez dorzucę do zdrówka Frania, proszę dawać znać jak wszystko się wyjaśni:)

Oluś pytałas u mnie o młynek, czy takowy posiadam, otóż nie posiadam :cool:

narendil
04-04-2012, 09:40
Mata antypoślizgowa jest dobra! Mam i się nachwalić nie mogę.
Myślałam, że te stojaki to maja pomagać w noszeniu większej liczby talerzy. A one jako stabilizatory służą :lol2:

emiranda
04-04-2012, 09:44
Olu słyszałaś termin spotkania przełozony na 18 maja mam nadzieję, ze nic Ci nie bedzie kolidować :)

hazeleyes1982
04-04-2012, 11:52
Kochane, szybka informacja na temat Frania a na spokojnie odpisze w kwestii mniej waznej-czyli uchwytu na talerze;)
Zajrzyjcie wieczorem,prosze na bloga o Franiu-Mama Frania wyjasni wszystkie kwestie związane z nasza akcją i bedziemy mogli szybciutko ją rozpocząć.
Mysle, ze chyba ruszymy od jutra,co? Bo tak jak pisała Venuska-najfajniej by było połączyc nasza zbiórkę ze Swiętami:yes:

EDIT: Alu, tak bardzo chcę Was zobaczyc, ze sie dostosuję.Baaaardzo chcę jechac:wiggle:

Venus_m
04-04-2012, 13:53
oki doki :lol:

P.S. ojaaaa jedna para młoda w zaproszeniach zamiast kwiatów prosi o wsparcie dla Frania. A ja nie pomyślałam, taka samolubna :(

myszonik
04-04-2012, 16:21
Ja mam te uchwyty na talerze bluma. Są genialne do szuflad.
Te z ikea wyglądają ładniej, ale nie mają regulacji, więc nie do wszystkich talerzy będą pasowały, albo będą talerze przy wysuwaniu szufladay latać po stojaku. Te z bluma są regulowane - można dostosować rozstaw do rozmiarów talerza i przechowywać małe talerzyki, duże, miski, wszystko. Moim zdaniem są super, ale nie wiem czy warte 150 zł ;) Nawet nie wiedziałam, że tyle kosztują. Miałam je w cenie kuchni i chyba wyparłam ze świadomości ten element kalkulacji, że tyle kosztują ;)
A tak w ogóle to przepraszam, że się tak dawno nie odzywałam, ale nie nadążam już za Waszymi wątkami ;)

narendil
04-04-2012, 17:08
Ja mam te uchwyty na talerze bluma. Są genialne do szuflad.
Te z ikea wyglądają ładniej, ale nie mają regulacji, więc nie do wszystkich talerzy będą pasowały, albo będą talerze przy wysuwaniu szufladay latać po stojaku. Te z bluma są regulowane - można dostosować rozstaw do rozmiarów talerza i przechowywać małe talerzyki, duże, miski, wszystko.

Skoro napisali:
Minimalna szerokość: 19 cm
Maksymalna szerokość: 32 cm
to myślałam, że też się regulują.
Ale ja je na żywo tylko raz widziałam, więc mogę się mylić :rolleyes:

hazeleyes1982
04-04-2012, 18:17
Venusku, nie jestes samolubna-bo bedziesz uczestniczyła w zbiórce pieniazków dla Frania:hug:
myszonik, super ze wpadłas pomimo braku czasu-ja u Ciebie jestem na biezaca wiec sie nie martw:yes:
Dziewczynki....bo ja blondyna jestem....no to regulują sie czy nie...:rolleyes::confused: Ile ich masz myszoniku?

admete
04-04-2012, 20:33
Trochę się spoźniłam ale....


Ok, to głosujemy, co? Jesli trzeba podac wiecej danych niz nr konta,to ja nie chciałabym, zeby Ala przekazywała wszystkim forumowiczom swoich danych....:( wiec ja głosuje za wpłata na konto Frania- z adnotacją ze jestesmy z fm a potem Mama Frania zliczy i poda nam ile udało nam sie zebrac.
Kinguś, chyba miałas racje....

Zgadzam się :yes:


tak mi sie wydaje.... Myślę jeszcze, że więcej osób w ten sposób sie przyłaczy ponieważ nie każdego stać na to żeby wrzucić stówkę czy dwie. Ale chciałby dorzucić dychę lub dwie więc nie będzie sie krępował i bał, że ktos coś sobie pomyśli na forum....... Nie wiem, może to głupie ale tak pomyślałam....
Ustalimy tylko dopisek np. Murator i to będzie znak dla mamy Frania że to od nas :) Potem zliczy i poda nam ogólną kwotę :)


Pod tym też sie podpisuję :)

Olu zadzwonie jutro i powiem co i jak w sprawie piątku - ale na 99.9% taaaaak :lol:, bo z tego wszystkiego zapomniałam maę zapytać - już jutro na spokojnie jak do mnie przyjedzie z nią pogadam.

Buziaki zostawiam :hug:

myszonik
04-04-2012, 21:28
E to ja cofam, co napisałam o tych z ikei, bo ja ich nie znam. Tak tylko okiem rzuciłam i na rzut oka wydawały się nieregulowane.
Ja mam 4 sztuki - na duże talerze, deserowe talerze i dwie na miseczki.

hazeleyes1982
04-04-2012, 22:29
http://mojsynfranek.pl/?p=1599

Kochani, zaraz dostanę instrukcje dotyczące nas -Forumowiczów i działamy!

hazeleyes1982
04-04-2012, 23:31
Kochani, rusza nasza forumowa akcja : "Zajączek dla Frania"

Franio,

http://images40.fotosik.pl/1473/b25f65fdfc715948m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b25f65fdfc715948)


to wspaniały i dzielny Chłopiec, który zmaga się z Potworzastym- nieuleczalną dziś chorobą genetyczną- SMARD1. Jest bohaterem bloga pisanego przez swoją Mamę:

mojsynfranek.pl.

Nasza akcja, na początku miała polegac na zbiórce pieniążków na remont łazienki dla naszego niebieskookiego Dzielniaka, ale ponieważ Franio jest podopiecznym fundacji, możemy zrobić to tylko poprzez wpłate na subkonto fundacji, co wbrew naszym obawom, nie jest złą wiadomoscią. Forumowicze-to jest, my w tytule wpłaty wpisujemy:


Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

tytułem: 13984 Trzęsowski Franciszek – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia/murator/nick np: emiranda

i wówczas nasze pieniązki zostaną zliczone przez fundacje, a kwota podana na Blogu:yes:
Mama Frania zobowiązuje sie do podania konkretnej kwoty przypisanej danemu nick'owi. Wiec, jak widzicie nasza wspólna akcja ma bardzo duży sens.
Mama Frania, dziękowała nam jeszcze przed rozpoczęciem akcji:
"Forumowiczom z Muratora już dziś dziękujemy za chęć i zryw do pomocy."
Franio, trzymaj kciuki za swoje Muratorowe Ciocie i Wujków!

Akcja "Zajączek dla Frania" kończy sie we wtorek-10 kwietnia

Venus_m
05-04-2012, 07:21
ah piękny ten dziedzic :rolleyes: :hug:

emiranda
05-04-2012, 07:26
Olu pierwsza wpadka numer konta jest zły, widze, że to mama Frania sie pomyliła

powinno byc

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Napisałam do niej i poprosiłam o sprostowanie na fundacji jest konto jw, nie mogłam wpłacic pieniedzy, bank nie przyjmowal mi tegp konta

hazeleyes1982
05-04-2012, 08:04
O Matko....:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
I co teraz???? Musimy poprawic....pomozecie mi?

hazeleyes1982
05-04-2012, 08:10
Alu,ja już edytuję info o Franiu. Nie panikujmy jeszcze-i mówie to ja.Jestem na zawale:o:rolleyes:

cronin
05-04-2012, 08:16
spokojnie bank nie przyjmie złego numeru, przećwiczyłam :)

Venus_m
05-04-2012, 08:17
Ja wspomogłam się blogiem dziedzica i wysłałam na nr w banku pko - jak pisałam :yes:

emiranda
05-04-2012, 08:32
Olu, nie ma sie co martwic ja we wszystkich swoich postach poprawiłam Spoko :)

admete
05-04-2012, 08:38
Olu obgadałam z mamą - mogę jutro wybyć z domku - zadzwonię :)

hazeleyes1982
05-04-2012, 08:38
Ale wpadka.............ale jestescie wszystkie:
1. czujne
2. szybkie, jak torpedy
3. niesamowite

cronin:welcome: i dziekuje:hug:

aneta s
05-04-2012, 13:40
WESOŁYCH ŚWIĄT
WIELKANOCNYCH

życzy Aneta z Rodziną


http://img40.imageshack.us/img40/5092/img3007q.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F40%2Fimg3007q.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

monika996
05-04-2012, 14:00
Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego śmigusa Dyngusa życzy Monika z rodziną

Drop_Inn
05-04-2012, 16:25
Ciepłych, cudownie leniwych i radosnych Świąt,
pełnych smakołyków i samych uśmiechniętych twarzy!

http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/%C5%9Awi%C4%99ta/Wielkanoc/012.gif

emiranda
05-04-2012, 19:10
Niech zmartwychwstały Chrystus oświeci drogi codziennego życia
Obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym.
Pogodnych i ciepłych
Swiąt Zmartwychwstania Pańskiego
Życzy Ala z Rodzinką

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQD5uEAmOTdlrDBfHuk6pXIGQ_OsmZXL FJwJFWmZcxO-Re4O7co

Saly
05-04-2012, 19:31
WESOLUTKICH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT

http://img594.imageshack.us/img594/4623/72d723bd0029172d4db3429.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/594/72d723bd0029172d4db3429.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

1976pinacolada
05-04-2012, 19:44
jejku, aż głupio mi się wcinać w te życzenia świąteczne :sick: ale ja mam jeszcze pytanie budowlane niecierpiące zwłoki ....

Olu - ta wycena, którą dostałas od pana Łukasza na szafę z lacobelu to była cena za same drzwi przesuwne czy za całą szafę z jej wnętrzem :rotfl: Bo mnie dzis wycenił mój stolarz moją szafę lacobelową (280 x 280) i nie mam do czego odnieśc tej wyceny..... Wydaje mi się spoko ale.....

mrówka75
05-04-2012, 19:47
Żeby Wielkanoc w tym roku
przyszła z sukcesem u boku
Aby żyło się Wam zdrowo
prywatnie i zawodowo
Wielu, wielu chwil radosnych
i cudownej, ciepłej wiosny.

życzy Renata

1976pinacolada
05-04-2012, 19:47
http://img21.imageshack.us/img21/4769/zyczeniawielkanocne2011.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/21/zyczeniawielkanocne2011.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Barbara74
05-04-2012, 20:34
http://wojcieh.net/wp-content/uploads/2008/03/wielkanoc.gif

agawi74
05-04-2012, 22:09
http://images37.fotosik.pl/1445/ecb1a26b7eedc275.jpg



ps. Witam się oficjalnie:bye::lol2:

karolek59
05-04-2012, 23:14
Wesołych Świąt Życzy karolek
http://i3.fmix.pl/fmi1704/a16427e0002894984f7e063e/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3169261/easter-decoration)

admete
06-04-2012, 05:06
http://i1.fmix.pl/fmi1675/50beb1b8001e11874f7d431f (http://www.fmix.pl/zdjecie/3168405/jajko/rozmiar/2)




Wesołych Świąt.
Zdrowia, szczęścia humoru dobrego,
a, przy tym wszystkim stołu bogatego.
Mokrego dyngusa, smacznego jajka.
I niech, te święta będą jak bajka.

anna-maria3
06-04-2012, 10:27
http://i3.fmix.pl/fmi714/c9ebcdad0008c12c4f7eb342/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3169669/swiatecznie-001?privateKey=0733c05a66451a305b1dabb7c4c456fc)

pepejeans
06-04-2012, 10:37
http://img826.imageshack.us/img826/852/happyeasterbunny.png

Spirea
06-04-2012, 14:31
Spokojnych Świąt życzy Spirea :)


http://img337.imageshack.us/img337/40/5002514101244421f299d9c.jpg

narendil
06-04-2012, 19:07
hazelku,


https://lh4.googleusercontent.com/-1fMUitB1_Wc/T38v_5_x3uI/AAAAAAAAD3Q/ukFxYdEjKe8/s512/wielkanoc2012.jpg

1976pinacolada
06-04-2012, 21:26
ja nadal nieświatecznie :sick: :oops:

Ola - znalazłam takie CUŚ (http://allegro.pl/uchwyt-na-talerze-k805b-amix-promocja-i2254261704.html)

Karolina i Artur :P
07-04-2012, 08:38
OLUŚ WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

http://img442.imageshack.us/img442/191/kurczaczek.gif (http://img442.imageshack.us/i/kurczaczek.gif/)

myszonik
07-04-2012, 09:32
https://lh4.googleusercontent.com/-hviEmtMhDeQ/T3_6-F84QtI/AAAAAAAAABo/F1dRnhuLQ1c/s665/bunny_grass-flocked%2520%25C5%25BCyczenia.jpg

kakusek
07-04-2012, 17:49
http://img23.imageshack.us/img23/3254/kartki003.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/23/kartki003.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

pasie
07-04-2012, 19:55
http://i43.tinypic.com/21eyxx1.jpg

hazeleyes1982
08-04-2012, 10:08
Kochane, baaaaaardzo Wam wszystkim dziekuje za piekne zyczenia. :hug: Ja Wam życzę Wesołych, pełnych nadziei i wiary świąt Wielkiej Nocy,spędzonych wśród kochającej rodziny, przy wspólnym stole.

http://images38.fotosik.pl/1478/9701974301245206.jpg (http://www.fotosik.pl)

Kochani, nasza Akcja "Zajączek dla Frania" bedzie trwac do wtorku (włącznie)-kto chciałby pomóc, cały czas ma szanse:wiggle:




Kochani, rusza nasza forumowa akcja : "Zajączek dla Frania"

Franio,

http://images40.fotosik.pl/1473/b25f65fdfc715948m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b25f65fdfc715948)


to wspaniały i dzielny Chłopiec, który zmaga się z Potworzastym- nieuleczalną dziś chorobą genetyczną- SMARD1. Jest bohaterem bloga pisanego przez swoją Mamę:

mojsynfranek.pl.

Nasza akcja, na początku miała polegac na zbiórce pieniążków na remont łazienki dla naszego niebieskookiego Dzielniaka, ale ponieważ Franio jest podopiecznym fundacji, możemy zrobić to tylko poprzez wpłate na subkonto fundacji, co wbrew naszym obawom, nie jest złą wiadomoscią. Forumowicze-to jest, my w tytule wpłaty wpisujemy:


Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Bank BPH
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

tytułem: 13984 Trzęsowski Franciszek – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia/murator/nick np: emiranda

i wówczas nasze pieniązki zostaną zliczone przez fundacje, a kwota podana na Blogu:yes:
Mama Frania zobowiązuje sie do podania konkretnej kwoty przypisanej danemu nick'owi. Wiec, jak widzicie nasza wspólna akcja ma bardzo duży sens.
Mama Frania, dziękowała nam jeszcze przed rozpoczęciem akcji:
"Forumowiczom z Muratora już dziś dziękujemy za chęć i zryw do pomocy."
Franio, trzymaj kciuki za swoje Muratorowe Ciocie i Wujków!

adriado
10-04-2012, 16:15
hazeleyes napisz mi bardzo proszę gdzie kupujesz krzesła eamesy (może być na priw). Nie pamiętam czy u Ciebie były porównywane nóżki z dwóch sklepów (jedne były bardziej pomarańczowe, a nie chcę takich).

Barbara74
10-04-2012, 23:20
Hazelku a co jak ja teraz przesłałąm pieniadze? tj. w środę nad ranem? do kogoś innego trafią, o co chodzi z tym do wtorku?

Karolina i Artur :P
11-04-2012, 07:51
Hazelku a jak ktoś dał ciała ( czyli ja :oops:) i przegapił czas na wysyłanie pieniążków to co teraz?
Można jeszcze jakoś pomóc????

Buziaki i życzę miłego dnia :hug:

Venus_m
11-04-2012, 08:34
a jak ktoś :lol: :rotfl:

hazeleyes1982
11-04-2012, 08:38
Karolcia, Basia-pewnie, ze mozna:hug:
Tylko bardzo wazne-zeby napisac wg. wzoru..../murator/i Wasz nick zebysmy wiedzieli ile nam-Forumowiczom udało sie zebrac.
Za jakies dwa tyg-po zaksiegowaniu dowiemy sie na blogu, jaka uzbieralismy dla Frania kwote.
Ja podałam termin wtorkowy, bo ty była Zajączkowa Akcja, ale pewnie, ze pieniązki trafią do Frania;)
adriado, wysle na pw.

admete
11-04-2012, 13:06
Hej Olu :)

Wiesz że jutro wybieram się do Krakowa - a chciałam coś więcej odhaczyć z listy do załatwienia :) - będąc w tak wielkim mieście :lol2:
Pytałam u mnie o płytki firmy Rako do obejrzenia w Krakowie - ale nikt nie odpisał :( - więc pozwolę sobie zapytać u Ciebie bo wiem że zaglądają Krakowianki :) Pozdrawiam :lol: Karkowianki i Ciebie

Gdzie w Krakowie można obejrzeć na żywo płytki firmy RAKO ???

Olu przepraszam za zaśmiecanie wątku - jutro usunę ok???? http://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif

hazeleyes1982
11-04-2012, 13:20
Nie usuwaj, Krejzolku;)
zajrzyj sobie koniecznie do krakowskiej-wiesz, po co:wiggle:

hazeleyes1982
11-04-2012, 17:53
Z ostatniej chwili:

1. aparat bedzie w poniedziełek do odbioru dopiero (ale naprawiony:wiggle:)
2. cyklinowanie w poniedziełek:wiggle:
3. eamsy już jadą do nas:wiggle:
4. napis do wiatrołapu
http://images50.fotosik.pl/1504/0d47190684f6f6f5.jpg (http://www.fotosik.pl)

tez jedzie :wiggle:
5. Wszystkie sciany pomalowane pierwszy raz:wiggle:

Ogólnie wszystko ok, tylko jakis dół budowlany mnie dopadł-wszyscy w rodzince stwierdzili, ze to depresja przedprzeprowadzkowa.....ehhhh:confused:

emiranda
11-04-2012, 18:01
No to szybko koleżanko wychodź z tego doła, tyle fajnych rzeczy masz załatwionych :)

hazeleyes1982
11-04-2012, 18:12
Alu, :hug: ciezki temat z ta przeprowadzka-jak było daleko, to byłam cffffana ale im bliżej....czy ja jedyna mam takie, jak to mówi moj M. "loty"?:rolleyes:
Wszystko sie zmieni w moim zyciu zawodowym i prywatnym-chyba te zmiany mnie przytłaczaja. No nic, nie bede przynudzac.
Takie pokraczne cóś wybrałam do białego gabinetu-zgodnie z zasada, ze wsjo na biało;)
http://images38.fotosik.pl/1485/ab3c66c0d28d58b2.jpg (http://www.fotosik.pl)

emiranda
11-04-2012, 18:20
To co ja mam powiedzieć, jak musiałam tu z Gdyni sie przeprowadzić, u mnie to się dopiero zmieniło, z tym to mi jest bardzo cieżko. :)

My wynajmowalismy tutaj najpierw mieszkanie, więc dwa razy sie przeprowadzałam. W tym mieszakaniu zupełnie mi sie nie podobalo wiec parłam bardzo do przodu. W koncu ustaliłam date przed świetami i powiedziałam, ze nie ma innej opcji, przeprowadzam sie nawet do niewykończonego domu. I tak tez było, ale też miałam kryzys, bo juz mi sie nic nie chciało wybierać. Wszystko mi było obojetne byle było zrobione. Na szczęście miałam dobra ekipę i duzo błedów nie ma. :)

Trzymam kciuki za Twoja przeprowadzkę i myślę, ze jak sobie wszystko w domu ułożysz zorganizujesz to odwiesisz swoja działalność, bo nie widze Cie w domu bez pracy. :)

Krzeslo super do gabinetu bardzo mi sie podoba :)

admete
11-04-2012, 19:06
Ola no coś Ty kochana - nie smutaj się :hug:

Nie będziesz sama - bo pewnie to Cię głównie przeraża - jak coś albo Ty albo ja w samochód i jesteśmy u siebie w 10 minut - Ty w 8 :lol2:

Super że aparat wróci - b edziesz nam fotorelacje zdawać - coś co ja lubię najbardziej - nawet gołej ściany z dziurą na gniazdko :lol:

Głowa do góry - i myśl o terminie spotkanie to ja Ci już ten humor poprawię

Wiesz że odstawiam małego - to może nawet uda nam się gdzie na miasto wyjść na małe co nie co??? http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif - ja sto lat już nigdzie nie byłam to jestem ciekawa co tam słychać :)

1976pinacolada
11-04-2012, 19:50
Ola - :mad: :mad: :mad:

noo, to był opiernicz za doła !!!!!! :) Teraz dół ??? na finiszu ???? No co Ty babo moja kochana, odwaliło Ci? Tyle pieknych rzeczy juz masz w domciu, pozostałe juz w drodze :rotfl: a Ty z dołem wyskakujesz???????????? Nie Tobie jednej sie odmieni :no: Ja przeprowadzam się na wieś :sick: Nikogo znajomego w poblizu :no: O przepraszam, przesadziłam - dziki mam znajome :wiggle: Własnie doszczętnie zryły nam działkę :bash: Muszę się z nimi zaprzyjaźnić, może nastepnym razem przeryją sąsiadowi :cool:

buziaki zostawiam :)

emiranda
11-04-2012, 19:57
No z dzikami to rzeczywiście warto sie zaprzyjaźnić. U nas w Gdyni dziki chodziły sobie bez problemu wśród ludzi,były tak zadomowione, że nie atakowały. Któregos dnia wybrałam sie z pieskami nad morze idac przez las spotkałam loche z warchlakami, zamarłam, psy puszczone samopas a dziki za moimi plecami, dopiero ludzie podpowiedzieli mi, że tam są. :)

Pieski z merdającymi ogonkami oczywiście natychmiast skierowaly sie do maluchów, stalam wołałam, ale wszystko na nic, na szczęśćie locha tez stała i tylko przypatrywała sie jak jej dzieci bawią sie z goldenami :)

hazeleyes1982
11-04-2012, 23:07
Alu, Aga, Kinguś, dzieki. :hug: Jestescie kochane.:hug:
Alu, jestes dzielna bardzo i Cie podziwiam, ze dałas sobie rade w obcym miejscu. Ja do Mamy nie bede miec bardzo daleko, wiec moze dam jakos rade...:rolleyes:
Historia z dzikami-niesamowita:jawdrop: Nie wiedziałam o tym-a wiesz, ze mam w Gdyni swoją wtyczkę;)
Aguś,Waryjacie-nasze wspólne wyjscie na miasto....jestem na tak:yes::D Wiem, ze mi poprawisz humor, wiem:yes::D Na pewno przyszły tydzien-moze czwartek....bedziemy sie zgrywac jakos.
Kinguś, Twój o-pe-er dobrze mi zrobił i postawił mnie na nogi.:yes::hug: Mam tak jak Ty-prawie nikogo tam nie znam. Martwie sie tez Małym, ze jest taki zżyty z domem mojej Mamy...a tu ta zmiana...ale macie racje. Bedzie dobrze. Chyba:D;)
Dziekuje Wam Dzieffffczynki:hug: Już nie bede sie mazgaic i powiem Wam w sekrecie, ze w następny poniedziałek montaż drzwi wewnetrznych;)

monika996
12-04-2012, 07:56
Ola przestań się mazgaić:o zmiana na lepsze, mały się szybciej przyzwyczai niż Ty:P dziecko inaczej reaguje.

a zajęć na pewno będziesz mieć full. a z pracą to wiesz jakie mam zdanie?????PRACUJ , JAK MOŻESZ;)

i super,że w końcu będziesz miała aparat:p pokażesz tę łazienkę z sauną

mirela99
12-04-2012, 07:58
Dół przed przeprowadzką to normalka. Ale szybko mija - uwierz mi.
Z A Z D R O S Z C Z Ę eamsów !!!!!!!!!!!!!! Ja też już chcę je mieć !!!!!!!!!

narendil
12-04-2012, 09:11
hazelku, taki dołek to normalna sprawa. Trzeba na niego spojrzeć z góry i iść dalej z zadartym nosem :)
Szczególnie, że będzie u Ciebie tak pięknie.

Eamsików zazdroszczę. Ja na Jakubkowy model czekam i czekam :mad:

Ja już pomału kupuję sobie jakiś valerin na czas wykończeniówki i przeprowadzki :rotfl:

hazeleyes1982
12-04-2012, 09:41
Ola przestań się mazgaić:o zmiana na lepsze, mały się szybciej przyzwyczai niż Ty:P dziecko inaczej reaguje.a zajęć na pewno będziesz mieć full. a z pracą to wiesz jakie mam zdanie?????PRACUJ , JAK MOŻESZ;) i super,że w końcu będziesz miała aparat:p pokażesz tę łazienkę z sauną

Monia, i tego sie musze trzymac:)
Łazienkę z sauną pokaże Wam na koncu,po białym montazu, bo tam jest jeszcze troche rozpierducha-i wygląda niefajnie:rolleyes:


Dół przed przeprowadzką to normalka. Ale szybko mija - uwierz mi.
Z A Z D R O S Z C Z Ę eamsów !!!!!!!!!!!!!! Ja też już chcę je mieć !!!!!!!!!

dzieki Mirelko,:hug: bo juz sobie myslalam, ze cos ze mną nie tak-ze im blizej przeprowadzki, tym ta wizja jest mniej ekscytująca:roll:
wierze Ci na słowo, ze to normalka i ze szybko mija-takie słowa, to miód na moje serce.....:wiggle:
Co do eamsików, u nas było tak, ze mnie sie zawsze podobały, ale nie byłam pewna, czy to jest to- a moj M. jak usiadł kiedys w sklepie, to chciał od razu kupowac. Powiedział, ze nie chce innych:rolleyes::D


hazelku, taki dołek to normalna sprawa. Trzeba na niego spojrzeć z góry i iść dalej z zadartym nosem :)
Szczególnie, że będzie u Ciebie tak pięknie.
Eamsików zazdroszczę. Ja na Jakubkowy model czekam i czekam :mad:
Ja już pomału kupuję sobie jakiś valerin na czas wykończeniówki i przeprowadzki :rotfl:

narendilku:rotfl::hug:
to kopsnij mi troche, co?:lol2:
Dzieki, za dobre słowo i wsparcie:wiggle: Ty tez potwierdzasz, ze taki dół, to normalka wiec sie przynajmniej tym nie martwie-bo juz prawie myslalam, ze to sie do leczenie kwalifikuje:rolleyes:
A co z eamsikiem Jakuba? Dlaczego go jeszcze nie ma? Jak długo czekasz?

Venus_m
12-04-2012, 10:10
:hug: też tak miałam, Olu to norma, ale będzie lepiej. Zresetuj się :)

pasie
12-04-2012, 17:17
ja miałąm dół po przeprowadzce, więc on chyba każdego kiedyś dopada:rolleyes:

1976pinacolada
12-04-2012, 17:26
nie no, wychodzi na to, że to standard :( Szkoda, bo w sumie to spełnienie naszych marzeń te domy i te przeprowadzki.
Czyli mnie dopadnie gdzieś za 3 miechy ;) Dam radę i pokonam skurczybyka ;) Tak jak TY Olu :hug:

admete
12-04-2012, 19:12
Olu relacje z krakowskich buziek u mnie - niestety nie kupiłam :no:

emiranda
12-04-2012, 20:00
Olu ja sie nie przyglądałam talerzom w Warsaw, wiec nie wiem jakie są ?

1976pinacolada
12-04-2012, 20:46
Ola - na jakie pstryczki sie zdecydowałaś ??

narendil
12-04-2012, 20:49
narendilku:rotfl::hug:
to kopsnij mi troche, co?:lol2:
Dzieki, za dobre słowo i wsparcie:wiggle: Ty tez potwierdzasz, ze taki dół, to normalka wiec sie przynajmniej tym nie martwie-bo juz prawie myslalam, ze to sie do leczenie kwalifikuje:rolleyes:
A co z eamsikiem Jakuba? Dlaczego go jeszcze nie ma? Jak długo czekasz?

hazelku, mogę Ci kurierem nadać :lol2: Dołki to normalna rzecz. Wiesz, mi zawsze pomaga wygadanie się. Więc jakby co, to wiesz gdzie się żalić :hug:

Krzesło Jakubka zamówiłam w lutym. Miałam cichą nadzieję, że na urodziny dostanie :P
Grzecznie zapłaciłam a po dwóch dniach dostałam maila, że będą dopiero pod koniec kwietnia i czy jestem zainteresowana. Jasne, że tak, szczególnie biorąc pod uwagę zrealizowany przelew :bash: I od tamtej pory cisza.
Ale we wtorek będę w stolicy, to się do tego sklepu przejdę :mad:

hazeleyes1982
12-04-2012, 21:27
:hug: też tak miałam, Olu to norma, ale będzie lepiej. Zresetuj się :)

ja miałąm dół po przeprowadzce, więc on chyba każdego kiedyś dopada:rolleyes:

nie no, wychodzi na to, że to standard :( Szkoda, bo w sumie to spełnienie naszych marzeń te domy i te przeprowadzki.
Czyli mnie dopadnie gdzieś za 3 miechy ;) Dam radę i pokonam skurczybyka ;) Tak jak TY Olu :hug:

Venusek, pasiu, kinguś:hug:
Kinguś, swiete słowa-to spełnienie naszych marzen, ale tez rózne emocje nami targają. To sa strasznie duze zmiay w naszym zyciu, nowy rozdział, mimo iz na pewno lepszy, to jednak....jest to duuuuuza zmiana.Trzeba sie, jak to napisała Venuska zrestartowac. Ale fanie wiedziec, ze to normalne;)
Dzis sobie poprawiłam humor w h&y. Kupiłam dozowniki do mydła, ramki i inne popierdółki i od razu lepiej mi sie na duszy zrobiło:lol:
Aaaa i umówilam sie na pomiar rolet rzymskich w eurofiranach-ale poki co, czekam na wycene. Mam nadzieje, ze sprawdzi sie powiedzenie: "Co nas nie zabije-to nas wzmocni":lol:


Olu relacje z krakowskich buziek u mnie - niestety nie kupiłam :no:
buuuu-doczytałam:bash:

Olu ja sie nie przyglądałam talerzom w Warsaw, wiec nie wiem jakie są ?
Alu, ja i tak nie chciałm talerzy-ale opinia Agi mnie zniechecila....a najgorsze, ze osobisie nie bede odbierała, tylko przez kogos:rolleyes:


Ola - na jakie pstryczki sie zdecydowałaś ??
Kinguś, wyceniłam kilka wariantów: Simon-Berker K1-Jung w różnych konfiguracjach. Wycena ma byc jutro...dodam jeszcze, ze nadal biore pod uwagę pstryczki z Obi:yes:

hazelku, mogę Ci kurierem nadać :lol2: Dołki to normalna rzecz. Wiesz, mi zawsze pomaga wygadanie się. Więc jakby co, to wiesz gdzie się żalić :hug:

Krzesło Jakubka zamówiłam w lutym. Miałam cichą nadzieję, że na urodziny dostanie :P
Grzecznie zapłaciłam a po dwóch dniach dostałam maila, że będą dopiero pod koniec kwietnia i czy jestem zainteresowana. Jasne, że tak, szczególnie biorąc pod uwagę zrealizowany przelew :bash: I od tamtej pory cisza.
Ale we wtorek będę w stolicy, to się do tego sklepu przejdę :mad:

Dzieki Kochana:hug:
A to Ty sie do stolycy wybierasz?Niedobra Ty-bedzie lanie. Tak bez nas? A co z 18 maja?Bedziesz?Plis,plis,plis:wiggle:
To sklep rzeczywiscie w kulki leci. Gópi:rolleyes:

narendil
12-04-2012, 21:35
18 mnie nie będzie :( Już się Ali żaliłam, że czasowo i zawodowo nie wyrobię :cry:
To byłby wypad na więcej niż kilka godzin, a w maju to mój promotor będzie w Polsce i cytuję: weźmie się za mnie :mad:

W ogóle ten przyszłotygodniowy wyjazd to kosztem snu i pracy w pociągu się odbędzie.
Ale ja po prostu muszę się zresetować!
I pobiegać z językiem na brodzie po stolicy.
Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego zawsze wybieram takie miejsca, które leżą na przeciwległych krańcach miasta???

A sklep jest gópi.
Przypomnij mi, gdzie zamawiałaś swoje krzesła?

hazeleyes1982
12-04-2012, 21:47
No to bez sensu, ze Cie nie bedzie:(:(:(
krzesła kupiłam w dkwadrat. Juz ponoc wysłane:wiggle: Mam nadzieje, ze nie beda miały marchewkowych nóżek:lol2:
A Ty zamawialas Jakubowi w Cust. F.?

hazeleyes1982
12-04-2012, 22:26
Słuchajcie Dziefffczynki.....jakie jest Wasze zdanie na temat takich dywanów? Czy to już jest kicz?:rolleyes: Znalezione w Zara Home. Dodam, ze widziałm w wielu magazynach wnetrzarskich:rolleyes:

http://images49.fotosik.pl/1452/f9404dbfdd96fba3.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images37.fotosik.pl/1460/b47c4dabc2c8e78c.jpg (http://www.fotosik.pl)

narendil
13-04-2012, 06:49
W DKwadrat :P
Kurczę powinny z Chin jednym frachtem przyjść.
Ja tam chyba jednak zadzwonię :mad:

Pierwszy dywan całkiem całkiem.
Drugi - jak dla mnie, fuj.

monika996
13-04-2012, 07:30
ola obydwa dywany fajne. a zależy gdzie je chcesz mieć?:p

emiranda
13-04-2012, 07:49
Ja nic nie powiem, mam nadzieję Olu, ze się domyślisz jakie jest moje zdanie :)

Nie lubię dywanów w żadnej postaci :(

1976pinacolada
13-04-2012, 08:05
Ja nie lubię dywanów bo alergik ze mnie i na sama myśl wszystko mnie swędzi :sick: Ale gdybym nie była alergiczką to wybrałabym 1. Zebry, niedżwiedzie i dziki do ZOO !!!!

hazeleyes1982
13-04-2012, 08:22
AAAAAAAAA!Przyszedł drewniany napis do lazienki spa!!!!!Musze sie z Wami podzielic, bo jestem przeszczesliwa!!!Poprosiłam Monie, zeby wkleila, bo ja z komórki nie umiem....:rolleyes:

Dziekuje Kochane za opinie. Dywan ma byc w salonie pod stolikiem kawowym...
Kinguś, rozwaliłaś mnie :rotfl:

1976pinacolada
13-04-2012, 09:14
a ja gupia siedzę i odświeżam stronę z nadzieją, że Monia juz wkleiła a komórka w kuchni sie ładuje :rotfl:

Proszę - jakie superaśne literki !!!! Ola - będziesz je malować/ lakierować/ olejować ??

http://img191.imageshack.us/img191/7374/zdjciaztelefonu039.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/191/zdjciaztelefonu039.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Ps. napisz z jakiej str to zamawiałaś, pliiiissss.....

hazeleyes1982
13-04-2012, 09:48
:lol:

napis jest z tego samego drewna, co parapet i sciana z umywalka i geberitem i bedzie olejowany tak samo.
Przesle Ci potem namiar na pw. Zrobiłam niezły casting na wykonawce i wybralam jedynego, ktory nie oszalał jesli chodzi o cene.Do tego super kontakt mailowy,profesjonalizm.I to zwykły stolarz spod Warszawy.No dobra-nie taki zwykły.;)
Na jego stronie znalazłam wlasnie swój napis. Tak beda wyglądały na gotowo:

http://images50.fotosik.pl/1507/a8240754490eea2c.jpg (http://www.fotosik.pl)

monika996
13-04-2012, 10:45
Ola ja się pilatesowałam:p
a literki mam u siebie w komórce:p

Ola te zebry są piękne i do białych , jasnych wnętrz idealne!!!!!! w tk maxie widziałam niedrogo - przynajmniej 50% taniej niż w sklepach wnetrzalskich. takie super przecierane,łaciate, beżowe , podstarzałe!!!! CUDA

JAK juz poustawiasz meble , pokażesz zdjęcia to ci powiem , czy skora pasuje:P a ja na nią jestem chora, tylko Zara home u nas nie ma po 1, a po 2 do mnie do mojego wnętrza nie pasuje:confused:

hazeleyes1982
13-04-2012, 11:13
Monia, a ja dopiero teraz odczytalam sms-a:rolleyes: Maly jest dzis niemozliwy i wlasnie Go odpadł-znaczy sie poszedł spac;)
Dzieki za wsparcie w kwestii skóry. Choc nie jestem fanka i tak jak napisała Kinia-do zoo z nimi:lol2: to jednak..... korci mnie taka opcja do salonu....:rolleyes:
Monia, Zara Home prowadzi sprzedaz internetową.
Ale Ci fajnie z tym pilatesem. Niech tylko moj Maly do przedszkola pójdzie....tez bede chodzic, a co:lol:

emiranda
13-04-2012, 11:18
Olu nie myślałaś o tych zebrach do gabinetu ? Biały ma byc prawda?

monika996
13-04-2012, 12:36
Monia, a ja dopiero teraz odczytalam sms-a:rolleyes: Maly jest dzis niemozliwy i wlasnie Go odpadł-znaczy sie poszedł spac;)
Dzieki za wsparcie w kwestii skóry. Choc nie jestem fanka i tak jak napisała Kinia-do zoo z nimi:lol2: to jednak..... korci mnie taka opcja do salonu....:rolleyes:
Monia, Zara Home prowadzi sprzedaz internetową.
Ale Ci fajnie z tym pilatesem. Niech tylko moj Maly do przedszkola pójdzie....tez bede chodzic, a co:lol: ucałuj mojego duszka:p okruszka

a może kup sobie zumbę na x-boxa- podobno rewelacja---- do czasu ,aż mały nie pojdzie do przedszkola:p

MarJel
13-04-2012, 16:45
Witam, witam i o zdrowie pytam:p
Jak tam Oluś rozpakowałaś krzesełka? Wszystko ok.?
Moje wczoraj zamówiłam dzisiaj przyszły :P:lol2: i są że tak powiem wporzo ;)

pasie
13-04-2012, 19:27
a ja na chwilę o eamesach muszę zapomnieć - małż postawił na nie stanowcze veto:wtf: wrócę do tematu po wakacjach, może mu sie zmieni
dywan tylko 1, a napis świetny:yes: podziel się namiarem, pliiiissss:)

hazeleyes1982
14-04-2012, 12:15
Olu nie myślałaś o tych zebrach do gabinetu ? Biały ma byc prawda?
Alu, zebra odpada w ogole, bo jak poprosiłam mojego osobistego designera domowego, to zrobił tak:
:jawdrop:
a potem tak:
:no:
Co do gabinetu, nie chce tej mojej milosci przykrywac czymkolwiek...wiesz, ze ja ta podłoge kocham slepo:rolleyes:


ucałuj mojego duszka:p okruszka
a może kup sobie zumbę na x-boxa- podobno rewelacja---- do czasu ,aż mały nie pojdzie do przedszkola:p
:hug: usciskałam od Cioci Moni, która mu balony malowała;)
Monia, na x-boxa to ja choruję bardziej niz na kawiarkę, wiec dzieki za info o zumbie:lol2:


Witam, witam i o zdrowie pytam:p
Jak tam Oluś rozpakowałaś krzesełka? Wszystko ok.?
Moje wczoraj zamówiłam dzisiaj przyszły :P:lol2: i są że tak powiem wporzo ;)

MarJelka:jawdrop::hug:
Wszelki Duch....itd:lol:
Zdrówko ok-troche mi ostatnio psychika siadła i mnie cykor przed przeprowadzką obleciał ale Dziewczyny juz mnie uleczyły:rolleyes:
Co do krzeseł, to zadzwoniłam dzis do nich z pytaniem:
" :wtf: , ze ich jeszcze nie ma?"
no i mają byc we wtorek:rolleyes:


a ja na chwilę o eamesach muszę zapomnieć - małż postawił na nie stanowcze veto:wtf: wrócę do tematu po wakacjach, może mu sie zmieni
dywan tylko 1, a napis świetny:yes: podziel się namiarem, pliiiissss:)

pasiulku,dasz sobie rade z M. :yes:moze po wakacjach pokaz mu eamsy ale w innym kolorze....:rolleyes: Wiesz, jak to Faceci z kolorami....:lol:
Namiar juz wysylam,Kochana.
A sprawa dywanu-j.w. (nieaktualna.Bu.)

admete
14-04-2012, 18:41
Olu literki będą BOSKIE :jawdrop:

A dywany fajne - kiedyś kiedyś - też miałam niezłego hopla na punkcie "zwierza" we wnętrzu ;)
Teraz co innego wyszło na prowadzenie - ale nadal mi się podobają :yes: - taki dywan jak wkleiłaś - jeśli dobrze połączony - może być świetnym atutem we wnętrzu.

Mam kilka przykładów - nie w Twoim stylu - bo jak sobie coś zapisuję to są to raczej klasyczne tematy - ale dywan jest i moim zdaniem na każdym zdjęciu fajnie gra......może jak bardzo Ci sie podoba przekonasz mełża jeszcze do niego??? Dywan to nie podłoga - można go zwinąć jak się znudzi i rozwinąć za jakiś czas jak się od niego odpocznie :lol2:


Jak mam usunąć to mów :yes: - ja sobie je wkleję kiedyś u mnie :)

http://i2.fmix.pl/fmi1500/e70e3e250010020d4f89b497 (http://www.fmix.pl/zdjecie/3180701/dywany-6/rozmiar/2)


http://i3.fmix.pl/fmi2544/af208585001865254f89b515 (http://www.fmix.pl/zdjecie/3180703/dywan-7/rozmiar/2)


http://i3.fmix.pl/fmi2080/bcdfddf1000c3c914f89b45b (http://www.fmix.pl/zdjecie/3180699/zebra-5/rozmiar/2)


http://i2.fmix.pl/fmi2854/8d812e8d000ca2234f89b3ca (http://www.fmix.pl/zdjecie/3180697/zebra-4/rozmiar/2)


http://i3.fmix.pl/fmi2877/a4e9066700055f4d4f89b348 (http://www.fmix.pl/zdjecie/3180696/zebra-3/rozmiar/2)


Z tego się pewnie uśmiejesz :lol2:

http://i3.fmix.pl/fmi1314/b865d01200134d2a4f89b312 (http://www.fmix.pl/zdjecie/3180695/zebra-2/rozmiar/2)


http://i3.fmix.pl/fmi1493/75192e8d0004b0494f89b2c8 (http://www.fmix.pl/zdjecie/3180694/zebra/rozmiar/2)

monika996
15-04-2012, 18:36
przepiękna ta ostatnia inspiracja:) i przyznaje rację dywan jak sie znudzi zawsze można zwinąc!!!;)

Ola jak samopoczucie ?????:)

Venus_m
15-04-2012, 19:32
Nieaktualne to nie, ale powiem że dywany się mi podobają :)

admete
15-04-2012, 19:51
Przyszłam zobaczyć czy się dywany podobają :)
Ola buziaki zostawiam :hug:

1976pinacolada
16-04-2012, 09:39
A Olę wcięło ...:(

emiranda
16-04-2012, 09:51
A Olę wcięło ...:(

No własnie Olu gdzie jesteś ? Jak samopoczucie ? :)

hazeleyes1982
16-04-2012, 10:11
Jestem, jestem Kochane:lol: latam po cudzych progach....to znaczy wątkach:D Nadrabiam po weekendzie, co u Was. My bylismy z M. w kinie w sobote na Igrzyskach smierci. Super film, ale nie mogłam potem zasnąć:rolleyes:
Dzieki za opinie na temat dywanu,Kochane.
Agus, dzieki za inspiracje:hug: Nie usuwaj, prosze.Sa piekne. Mnie zaczal nęcić ten dywan, jak zobaczyłam go na stronie Bizzarto (mojej kanapy):

http://images46.fotosik.pl/1462/da0f60e58341edc2med.jpg (http://www.fotosik.pl)
I chociaz nie jestem fanka zwierza na podłodze-ta inspiracja cały czas powraca. A inspiracje Agi tylko potwierdzają....no nic. Sie zobaczy.:cool:
Z ogłoszen budowalno-wnętrzarskich:
1. dzis zaczyna sie cyklinowanie podłóg
2. Za tydzien montaz drzwi wewnetrznych
3. a Eamsy se przyjechały (zła kolejnosc, bo chyba ta wiadomosc najbardziej mnie cieszy:D):wiggle:
Co do buziek....M. miał jednak odebrać osobiście i miał zadanie wszystko dobrze sprawdzic i zadzwonił, ze DRAMAT:eek: wszystko poobdzierane i zarysowane....masakra. :( Kupił tylko pieprzniczke i solnieczke (Aga-żólwik:D)

1976pinacolada
16-04-2012, 10:26
Co do buziek....M. miał jednak odebrać osobiście i miał zadanie wszystko dobrze sprawdzic i zadzwonił, ze DRAMAT:eek: wszystko poobdzierane i zarysowane....masakra. :( Kupił tylko pieprzniczke i solnieczke (Aga-żólwik:D)



Wychodzi na to że należy pieprzyć całe AD :rotfl: a potem posolic na dokładkę ;)

emiranda
16-04-2012, 10:26
ja moge Ci kupić, ale myślę, że jak Aga bedzie w Złotych Tarasach to może zrobic Ci zakupy i od razu przywieżć, mysmy z ekspedientka wszystko oglądali nie było, żadnych widocznych wad, albo ja mam inne spojrzenie. Myśle, że Aga będzie miała porównanie i może podejmie decyzje na miejscu :)

narendil
16-04-2012, 11:34
hazelku, a ja już miałam ekipę ratunkową wysyłać na poszukiwania Ciebie :lol2:

mirela99
16-04-2012, 13:09
I kolejne eamsy .... a do mnie tylko w snach przyjezdzają :(.
A fotki ????

hazeleyes1982
16-04-2012, 13:30
Wychodzi na to że należy pieprzyć całe AD :rotfl: a potem posolic na dokładkę ;)

N-o-o, mniej wiecej:lol2:


ja moge Ci kupić, ale myślę, że jak Aga bedzie w Złotych Tarasach to może zrobic Ci zakupy i od razu przywieżć, mysmy z ekspedientka wszystko oglądali nie było, żadnych widocznych wad, albo ja mam inne spojrzenie. Myśle, że Aga będzie miała porównanie i może podejmie decyzje na miejscu :)

Alu, dziekuje Kochana:hug: M stwierdził, ze zastawa pięeeekna:D wiec tym bardziej bede myslec jak ja zdobyc;) Poproszę Age-bo logistycznie bedzie mi łatwiej odebrac komplecik.Solniczka i pieprzniczka sa suuuuper. Jutro wkleje fotki, bo bede juz miała swoj aparat:wave:


hazelku, a ja już miałam ekipę ratunkową wysyłać na poszukiwania Ciebie :lol2:

spoko-loko, narendilku.Dzieki:D Zaginęłam w akcji ale sie odnalazłam:lol: Obfocę Ci jutro te profile-pamietam.


I kolejne eamsy .... a do mnie tylko w snach przyjezdzają :(.
A fotki ????

Mirelko, :hug: jesli Ci sie podobają, to sie nie zastanawiaj:yes: O fotki bedzie ciezko, bo siedziska i nóżki sa zapakowane osobno i bedziemy je skladac w weekend :rolleyes:

mirela99
16-04-2012, 13:37
Mirelko, :hug: jesli Ci sie podobają, to sie nie zastanawiaj:yes: O fotki bedzie ciezko, bo siedziska i nóżki sa zapakowane osobno i bedziemy je skladac w weekend :rolleyes:
przez weekend ? Toż ja bym nie zasnęła gdyby były gdzieś obok nierozpakowane i niezłozone ;).

monika996
16-04-2012, 14:21
Wychodzi na to że należy pieprzyć całe AD :rotfl: a potem posolic na dokładkę ;)nic dodać , nic ując:lol2:


przez weekend ? Toż ja bym nie zasnęła gdyby były gdzieś obok nierozpakowane i niezłozone ;). Mirelko takie ma Marjelka :) już rozpakowane

hazeleyes1982
16-04-2012, 17:21
Mirelko, nie mam wyjscia, bo moj M wraca dopiero na weekend a chciał złozyc juz na nowym miejscu:rolleyes:
Monia, nie takie same:no:;) Ja mam 6 białych z podłokietnikami do jadalni i 2 do płwyspu bez (ale to wiesz, bo pisałas u MarJelki)
Co mi sie na pewno rzuciło w oczy, to IDEALNA biel. Ogladałam wiele inspiracji i zadna biel nie była taka...snieznobiała tylko raczej ecru. Wiec jestem mile zaskoczona:yes:
Walcze teraz z młynkiem pod zlew (dzieki efilo chyba juz go wybrałam). Wybrałam tez zlew Blanco. Osobno komora 375 i 160 (po to, zeby blat szedł przez srodek).

http://images46.fotosik.pl/1464/cf277930aea1a137.jpg (http://www.fotosik.pl)

i


http://images37.fotosik.pl/1469/bb1e4b99a6889d16.jpg (http://www.fotosik.pl) (czarny ofkorz)

Ta 160 jest potrzebna do młynka do odpadów, niestety-bo chciałam zawsze tylko jedna:rolleyes:

1976pinacolada
16-04-2012, 17:35
Co mi sie na pewno rzuciło w oczy, to IDEALNA biel. Ogladałam wiele inspiracji i zadna biel nie była taka...snieznobiała tylko raczej ecru. Wiec jestem mile zaskoczona:yes:



ale o czym Olu piszesz z ta bielą ???? O eamesach ??

hazeleyes1982
16-04-2012, 18:04
ale o czym Olu piszesz z ta bielą ???? O eamesach ??

:yes:

Sorki...jak zwykle było chaotycznie:oops:

monika996
16-04-2012, 21:00
Ola:) no przecież ,że wiem:)