PDA

Zobacz pełną wersję : Od wizualizacji do realizacji...czyli pogaduchy u hazel



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20

admete
17-04-2012, 04:38
Napisałam wczoraj posta i go nie ma :o - rozumiem teraz Alę - dałabym sobie rękę odciąć że go wysłałam i sprawdziłam czy się pokazał :o - zawsze sprawdzam

Ola zrób listę buźkową i mi prześlij :yes: - myślę że będę kupować po prostu razy 2 :lol2:
Nie zapisałaś sobie gdzieś tego alfabetu na ścianę do pokoju dziecięcego???
Mam ten adres z allegro gdzieś w wątku - ale jak go teraz znaleźć na szybkiego?? - Jak masz zapisane pewnie z godzinę szukania mi zaoszczędzisz ;)

hazeleyes1982
17-04-2012, 07:29
Aguś, moze sms-em? Zreszte my pewnie chcemy to samo. Ja:
6 filizanek, dzbanek do herbaty i cukierniczke:oops::oops::oops:
Przepraszam, jesli jest tego duzo....dasz sobie jakos rade? Jesli nie, nie ma sprawy.;)
Agus, tez nie wiem, co z tymi postami. Wczoraj pisałam u Moni krakówki dwa razy:o
Alfabet przesle Ci na pw. Sama tez musze sie w koncu ruszyc i go zamówic:o
Życze Wszystkim miłego dnia i obiecuje dzis wstawic małe co nie co:wiggle:

1976pinacolada
17-04-2012, 08:01
Życze Wszystkim miłego dnia i obiecuje dzis wstawic małe co nie co:wiggle:


:popcorn: :popcorn: :popcorn:

emiranda
17-04-2012, 08:07
Życze Wszystkim miłego dnia i obiecuje dzis wstawic małe co nie co:wiggle:

Olu trzymam za słowo :)

MarJel
17-04-2012, 08:30
MarJelka:jawdrop::hug:
Wszelki Duch....itd:lol:
Zdrówko ok-troche mi ostatnio psychika siadła i mnie cykor przed przeprowadzką obleciał ale Dziewczyny juz mnie uleczyły:rolleyes:
Co do krzeseł, to zadzwoniłam dzis do nich z pytaniem:
" :wtf: , ze ich jeszcze nie ma?"
no i mają byc we wtorek:rolleyes:


Ej no Olka nie przesadzaj z tymi duchami :P:lol2:
Nie ma chyba takiej na tym forum coby mały kryzysik przedprzeprowadzkowy nie przeszła , także Olu z twoją psychiką jest ok.;)
Ja w końcu nie zamówiłam moich krzeseł tam gdzie ty, bo jak napisałam koło 10. kwietnia czy mają już na stanie krzesła, to odpisali, że tak ale tylko dla tych którzy wcześniej zamówili, a ciągłej sprzedaży nie mają i znowu trzeba czekać nie wiadomo ile na kolejną dostawę:rolleyes: Wkurzyłam się :evil: i zadzwoniłam w zasadzie do pierwszego lepszego znalezionego w necie, z pytaniem czy nóżki są jasne, a nie marchewkowe i zamówiłam, a na drugi dzień już miałam :popcorn:

hazeleyes1982
17-04-2012, 08:38
Picoladka, nie tak ostro z tym popcornem, bo ja dzis pracuję do 20.00:lol:
Ale beda fotki, spoko-loko, tylko pewnie kolo 22.00:)
Alu, :hug:
Martusia....ahaaaaaa, to ja wprowadziłam Mirelkę w błąd u Ciebie w wątku-bo myslalam, ze Ty zamawiałaś tam, gdzie ja. Co w koncu zdecydowałas? Wymieniasz na te z podłokietnikami?
Ja w przyszły wtorek mam ostateczny pomiar stołu-jupi!:wiggle:

MarJel
17-04-2012, 08:58
Chyba jednak nie wymienię bo mi się strasznie to zestawienie podoba, stół mam wielki, i te krzesła białe jakoś mi tak lekko przy nim wyglądają, natomiast czarne dodają pazurka, chyba już nie będę kombinowała:rolleyes:
Wieczorem melduję się na fotorelacji :popcorn::popcorn::popcorn:

mirela99
17-04-2012, 09:06
Kurna MarJelka ... ja mam choelrnie ciężki stół, chciałam mu lekkości dodać ... myślisz, że z podłokietnikami mi to nie wyjdzie ? Lepiej bez 4 szt a 2 z ? I czy ja tam chcę "pazura" .... o matko, czy ja je w końcu kupię ? I czy będę zadowolona ?

1976pinacolada
17-04-2012, 09:19
Kurna MarJelka ... ja mam choelrnie ciężki stół, chciałam mu lekkości dodać ... myślisz, że z podłokietnikami mi to nie wyjdzie ? Lepiej bez 4 szt a 2 z ? I czy ja tam chcę "pazura" .... o matko, czy ja je w końcu kupię ? I czy będę zadowolona ?


ja tez planowałam 4 bez a 2 z. Po tym jak MarJelka napisała u siebie ze te z podłokietnikami o niebo wygodniejsze pomyślałam zeby zrobic na odwrót czyli 4 z a 2 bez . Ale oczekam na pomiary bo jak te z podłokietniami się nie wsuna to doopa i zostanie pierwotna wersja ;)

Venus_m
17-04-2012, 09:29
Hmmm.....przecież ja też mogę tę zastawę kupić i odbiór 18 maja na mytyngu? :lol:

MarJel
17-04-2012, 09:34
Dziewuszki jeszcze sprostuję szybciutko z wygodą krzeseł bo widzę troszkę namieszałam Wam w główkach:rolleyes:
Pupa odczuwa ten sam komfort na jednym i drugim krześle :D i siedzi się tak samo wygodnie, różnica polega na tym, że podłokietniki są fajne przy dłuższych posiadówkach bo można sobie wygodnie oprzeć ręce i tyle! poza tym jest tak samo wygodnie.

admete
17-04-2012, 10:52
Olu nie ma sprawy - ptrzecież to jedno pudełeczko będzie :yes:
Nie zapomnij please o tym alfabecie :yes:
A wiesz że w sumie możemy razem obmyśłić kolor tych literek? - bo aj chcę do seledynowego kaloryfer je zrobić :yes: - to pani będzie mieć mniej problemów z wykonaniem :wiggle:

hazeleyes1982
17-04-2012, 20:52
Dziewczynki, przepraszaaaaaam ale nie byłam na budowie:oops::oops::oops:
Jutro tez nie bede.Dopiero w czwartek. Ale odsuwam na razie te sprawy-jutro moj Synek ma zabieg (kto z Was tez ma synka, domysla sie, o jaki zabieg chodzi:(:(:()
Odezwe sie jakos.
Venuseczku kochany, jesli dla Agi nie ma problemu, to nie bede Cie fatygowac, ale dziekuje baaaaaaardzo za propozycję:hug:

MagdaZZZ
17-04-2012, 20:55
ojej:(:hug:
a ja mam córcię i nie domyślam się o jaki zabieg chodzi:oops:

1976pinacolada
17-04-2012, 21:05
a ja mam 2 córeczki i domyslam się .
Bidoczek malusi :hug: teściowa przytula i trzyma kciukasy <cmok>

hazeleyes1982
17-04-2012, 21:28
Picoladka, :hug:
Madzia,Olus, juz wiecie-wiec usuniete.
Oluś, juz. Dziekuje:rolleyes:

emiranda
17-04-2012, 21:36
Dziewczynki, przepraszaaaaaam ale nie byłam na budowie:oops::oops::oops:
Jutro tez nie bede.Dopiero w czwartek. Ale odsuwam na razie te sprawy-jutro moj Synek ma zabieg (kto z Was tez ma synka, domysla sie, o jaki zabieg chodzi:(:(:()
Odezwe sie jakos.
Venuseczku kochany, jesli dla Agi nie ma problemu, to nie bede Cie fatygowac, ale dziekuje baaaaaaardzo za propozycję:hug:

Olus kochanie mój Michas tez mial ale zadnych zabiegów mu nie robili tylko podczas ciepłych kapieli ręka to odchylalam powolutku powolutku az sie ruszyło, czy to bez zabiegu sie nie da?

1976pinacolada
17-04-2012, 21:45
Olus kochanie mój Michas tez mial ale zadnych zabiegów mu nie robili tylko podczas ciepłych kapieli ręka to odchylalam powolutku powolutku az sie ruszyło, czy to bez zabiegu sie nie da?



Ala - teraz sie nie praktykuje takiego majstrowania :no: dziecko odczuwa ból i stres przy tych czynnościach i moze to negatywnie wpłynąc na jego psychikę. Zabieg jest krótki, dostanie głupiego jasia i nic pamietac nie bedzie.

hazeleyes1982
17-04-2012, 21:51
Alu, Kinguś ma racje-chirurg odradza.Mówi, ze czasem sie rzeczywiscie da domowymi sposobami, ale akurat mojemu Małemu moznaby krzywde zrobic:confused:
Kochane, jestem i tak struta jutrem, wiec zeby troche zmienic temat-wklejam Wam tapete, jaka zamówilam do gabinetu.....:oops: Chyba fajna jest....;) Zmieniam fotke, bo tam eams miał marchewkowe nozki (!)

http://images37.fotosik.pl/1472/7f1933e56f6e02bb.jpg (http://www.fotosik.pl)



Olus, juz odpisuje pw.

Venus_m
17-04-2012, 21:52
to trzymam kciuki :) :hug: bardzo fajna tapeta.

Drop_Inn
17-04-2012, 21:59
Uściski dla synka zostawiam :hug: Trzymajcie się dzielnie, a ja trzymam kciuki :)

hazeleyes1982
17-04-2012, 22:12
Dropiku i Venusku:hug:

A, dostałam dzis wycene z eurofiran i przy okazji wyceny, dostałam tez zawału-czy znacie jakis tanszy "odpowiednik" eurofiran? Interesują mnie bawełniane rolety materiałowe - z całym tym systemem, ale nie za 6,5 tys (!).:o

emiranda
17-04-2012, 22:22
No to Ci Olu nie zazdroszcze , pozdrówka dla małego M, a tapeta mi sie bardzo podoba:)

1976pinacolada
17-04-2012, 22:25
Olu- tapeta na pewno oryginalna. Biorąc pod uwage że gabinet bedzie biały to powinno wyglądac zajebiście :yes: I dobrze że zrezygnowałaś z zebry - mogłaby chciec wejśc na drzewo :rotfl:

MagdaZZZ
17-04-2012, 22:27
Bardzo lubię tą tapetę:yes: good choice:yes:
Trzymajcie się miśki jutro:hug:

pasie
17-04-2012, 22:42
Oluś trzrymam kciukasy - przechodziłam to lata temu;) mój miał prawie 3 latka jak robiliśmy, sam zabieg był tylko w znieczuleniu miejscowym - czyli posmarowanie wcześniej maścią emla, potem miał zalecone nasiadówki, polewanie parafiną i leki przeciwbólowe ale z moim tchórzem/uparciuchem było bardzo ciężko przetrwać czas już po zabiegu:rolleyes:

mam nadzieję, ze u Was będzie lepiej:):):)

narendil
18-04-2012, 07:38
Ojej, co ja czytam :(
hazelku, trzymajcie się ciepło :hug:
Podejrzewam, że Ty to bardziej przeżyjesz niż maluch.

A, buźki na zastawie w Warszawie widziałam :) Całkiem całkiem są :lol2:
Nosem prawie szorowałam po naczyniach, żeby im się przyjrzeć. Wyglądały w porządku!

narendil
18-04-2012, 08:40
Hazelku, a jaką masz lampę dla synka kupioną?

monika996
18-04-2012, 08:50
Sliczna tapeta!!!
a wiesz co Magda zzzz nam zmajstrowała????
dla słodziaka buziaki:hug:

MagdaZZZ
18-04-2012, 09:22
Sliczna tapeta!!!
a wiesz co Magda zzzz nam zmajstrowała????
dla słodziaka buziaki:hug:

cio cio cio zmajstrowałam???:p:p:p
sklepik? Olcia była w tej sprawie:hug:

Venus_m
18-04-2012, 10:03
Hazelka ja właśnie dlatego kupiłam maszynę i chcę uszyć sama, bo ceny niestety zabijają...a to mam nadzieję nie jest aż tak wielka filozofia :)

monika996
18-04-2012, 11:26
cio cio cio zmajstrowałam???:p:p:p
sklepik? Olcia była w tej sprawie:hug:no sklep;) oczywiście

malkul
18-04-2012, 14:36
Hazelku kupowłaś juz może garnki na indukcję? A może masz coś upatzrone lub godne polecenia?

emiranda
18-04-2012, 15:09
Hazelku kupowłaś juz może garnki na indukcję? A może masz coś upatzrone lub godne polecenia?

Najlepszy Zepter, tylko trzeba w totka najpierw wygrać, Monsanbia pisała o jakiś, ale niestety nie pamietam, ona jest z nich bardzo zadowolona :)

A już wiem ma Brghoff-a :)

malkul
18-04-2012, 15:16
monsabia ma gaz

emiranda
18-04-2012, 16:09
monsabia ma gaz

Święta racja, ale te garnki są tez na indukcję jak wiem dobrze sie na niej sprawdzaja :)

malkul
18-04-2012, 17:39
aha to ok, myslę nad tym zepterem bo ma dobre opinie w necie a te berghofa to nie zawsze niestety :( może ktos by się jeszcze wypowiedział :popcorn:

emiranda
18-04-2012, 17:46
aha to ok, myslę nad tym zepterem bo ma dobre opinie w necie a te berghofa to nie zawsze niestety :( może ktos by się jeszcze wypowiedział :popcorn:

Ja mam po prostu garnki z Ikei i nie narzekam, nie jest to Zepter ale tak samo mozna gotowac na parze. Nie sądzisz, ze Zepter przereklamowany jest, oczywiście właściciele sobie je chwalą, ale co maja robić jak wydali 5000 zl na garnki :(

Faktycznie może ktos inny sie wypowie:)

pasie
18-04-2012, 17:48
Ola ja swoje rolety zamawiałam w Dekorii - szybko i tanio;) najpierw sobie próbki materiałów zamówiłam i potem w tydzień miałam rolety, 1500zł za 6 rolet w tym 4 balkonowe, na jakichś prostych mechanizmach łańcuszkowych ale daja radę...

duś
18-04-2012, 17:54
ja mam zestaw garnkow bachmayer. opinie w necie mocno średnie, ceny przystepne. ja natomiast nie mam pretekstu by na nie narzekac - nie niszczą sie mimo codziennego użytku i jedyne co bym zmieniła to przezroczyste dekielki bo nie moge przez metalowe podgladac (no ale to nie wada produktu a mojego wyboru)

malkul
18-04-2012, 18:07
kurcze patrzę teraz że walnęłam byka napisałam zepter a miało być zelmer satino :bash: no kochane na zeptera to mnie też nie stać:eek:

emiranda
18-04-2012, 18:57
kurcze patrzę teraz że walnęłam byka napisałam zepter a miało być zelmer satino :bash: no kochane na zeptera to mnie też nie stać:eek:

No to juz inaczej wygląda :) :) :)

1976pinacolada
18-04-2012, 19:04
Olunia - wracajcie juz bo mnie kciuki bola od zaciskania !!! Jak mój zięciu ?? Bardzo płakusiał ??

hazeleyes1982
18-04-2012, 19:37
Kinguś:hug:
odezwe sie pozniej ale tak na szybko: nic przyjemnego ale najwazniejsze, ze juz jestesmy po.
Mam smarowac mascia znieczulającą. Boli zwłaszcza przy siusianiu.:(

1976pinacolada
18-04-2012, 20:01
Kinguś:hug:
odezwe sie pozniej ale tak na szybko: nic przyjemnego ale najwazniejsze, ze juz jestesmy po.
Mam smarowac mascia znieczulającą. Boli zwłaszcza przy siusianiu.:(


Mój mały bidoczek :( :hug: :hug: :hug:

narendil
18-04-2012, 21:05
hazelku, tak jak piszesz - najważniejsze, że już po!
Trzymajcie Cię, kochana :hug:

emiranda
18-04-2012, 21:17
OLu :hug::hug::hug:

hazeleyes1982
18-04-2012, 21:47
Dziewczynki, moj Mały Zuch miał dzis bardzo cięzki dzień. Ten zabieg trwa chwile ale znieczulenie miejscowe (krem) raczej nie ochroniło przed bólem. Ale jestem z Niego strasznie dumna. Zebyscie miały obraz, jak to wygląda-zacytuję słowa zdumionego lekarza i pielegniarki: "Wyjatkowo dobrze to zniósł doktorze, prawda?Przynajmniej nie było gryzienia, wierzgania i kopania".........:eek: Mnie to załamało-czy naprawde w XXI wieku nie ma innych metod znieczulania????:bash:
Mój Skarbek śpi a juz Wam odpowiadam.

narendilku, dzieki ze tak dzielnie obczaiłaś te nasze buźki.:hug: Nie mogę sie doczekac, kiedy Aga juz z nimi wróci:)
Pytałas o lampe....kupiłam ją dosc dawno-i sama nie wiem, jaki mam teraz do niej stosunek, bo wegetuje biedna na strychu od jakiegos roku ;) cosik takiego:
http://images42.fotosik.pl/298/2b370edc60c79408m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=2b370edc60c79408)

na zywo wygląda lepiej-na fotce, to tak jakos odpustowo wyszła....w kazdym razie na pilota, a co:rolleyes:
Madziulek, Monia -ciesze sie ze Wam sie tapetka podoba:hug:
Venusku, zazdroszcze Ci-bo jestes zdolna bestyjka. Wizualki trzaskasz takie, ze mogłabys architektów wziac na przeszkolenie,:rolleyes: wiec zasłony wyjda Ci ladniejsze niz w sklepie. :) Jestem pewna. Ej, a moze...idąc sladem Madzi.....no wiesz...Ty+ szycie = swoj biznesik;)
pasiulku, dziekuje za info. A jak to dokłądnie wygląda? Najpiew wybrałas tkanine a potem kontaktowałaś sie z nimi mailowo tylko? Podałaś wymiar okna i jakas fotke poglądową, czy jak...?:confused: Jesli rzeczywiscie nie sa drodzy, to chetnie skorzystam:yes::hug:
Ide poszukac u Ciebie jakis fotek rolet:)
malkul, u mnie w watku była dosc ciekawa dyskusja na temat garnków na indukcje ale ....nie potrafie jej odszukac. :( Pamietam, ze Dziewczyny polecały Ikee albo Zeptera...kurcze-postaram sie jutro znalezc, bo garnków jeszcze nie mam. Dziekuje, ze mi przypomniałas:)

emiranda
18-04-2012, 21:56
Olu, nie chciałam wczoraj pisąc i Cię straszyć, mój miał to robione jak miał 13 lat, bo zaniedbaliśmy w późniejszym wieki i mu sie zrosło. Olu Dramat przez duże D Młody bal się najwiecej tego, że zostanie pozbawiony męskości dostal takiego szaleju caly drżał itd, jak sie go później zapytałam czy go bolalo powiedzial ze nie, (mial takie same znieczulenie), to byl tylko strach przed bólem i obcieciem nie tego co trzeba. Do dzisiaj mam ten widok w pamięci :(

Twoj Maly nie zdawal sobie sprawy z ewentualnych konsekwencji, ale jak to dzielnie zniósł, to dla mnie bohaterem jest :)

Lampa dla M super :)

1976pinacolada
18-04-2012, 21:57
Olu - a czym ta lampa świeci ?? Kołami czy sprzęgłem ?? :rotfl: bajer niesamowity. Młody bedzie przeszczęsliwy :wiggle:

1976pinacolada
18-04-2012, 21:58
No i oczywiście wielkie buziole dla małego bohatera !!!

Ps. myślałam ze dostanie przynajmniej głupiego jasia ??

monika996
18-04-2012, 22:00
całuski dla Małego!!!!!
na prawdę tylko krem znieczulający??????? no i ja myślałam. że XXI wiek jest:confused:

jutro jak się obudzi będzie lepiej!!!:hug:

hazeleyes1982
18-04-2012, 22:09
Olu, nie chciałam wczoraj pisąc i Cię straszyć, mój miał to robione jak miał 13 lat, bo zaniedbaliśmy w późniejszym wieki i mu sie zrosło. Olu Dramat przez duże D Młody bal się najwiecej tego, że zostanie pozbawiony męskości dostal takiego szaleju caly drżał itd, jak sie go później zapytałam czy go bolalo powiedzial ze nie, (mial takie same znieczulenie), to byl tylko strach przed bólem i obcieciem nie tego co trzeba. Do dzisiaj mam ten widok w pamięci :(
Twoj Maly nie zdawal sobie sprawy z ewentualnych konsekwencji, ale jak to dzielnie zniósł, to dla mnie bohaterem jest :)
Lampa dla M super :)

Alu, jestes super i Cie uwielbiam. Za wszystko:hug:
Co do Twojego Syna, straszne ze musiał przez to przejsc w taki sposób:( Biedny.....:(
Po posmarowaniu ta mascia chirurg nakleił plasterek i kazał poczekac 15 min a M. zapytał zrozpaczony: Mamo, gdzie jest moj "pindolek?Ja nie ma pindolka!
Rozwalił tym hasłem wszystkim baterie-choc mnie nie było do smiechu, bo sobie pomyslalam, co On musi przezywac....oj najwazniejsze, ze juz po.Brrrrr:sick:


Olu - a czym ta lampa świeci ?? Kołami czy sprzęgłem ?? :rotfl: bajer niesamowity. Młody bedzie przeszczęsliwy :wiggle:

No i oczywiście wielkie buziole dla małego bohatera !!!
Dzieki Kochana:hug: No wiec ona swieci na zmiane: kołami, bakiem, tymi malymi swiatelkami (ledy) i glówną lampą z przodu....:lol: wiem, ze popłynęlam....ale co tam:) ale mówie Wam-pilot jest najlepszym bajerem:)

1976pinacolada
18-04-2012, 22:20
Olu - dzielny mężczyzna z Twojego synusia :yes: Moja dzis unowoczesniła wersję wierszyka, który Ci przysłałam. I zamiast pępoczek to na koncu mówi siusioczek i rysuje miedzy nóżkami wielgachna kreskę, dłuższą od samych nóg :rotfl: Nie wiem tylko gdzie podpatrzyła taki rozmiar :oops: :rotfl:
Skoro nie spisz to wysyłam Ci jeszcze mmska :) Poprawisz młodemu rano humor widokiem zakreconej przyszłej żonki ;)

hazeleyes1982
18-04-2012, 22:24
Ona jest niesamowita-to naprawde przeciwienstwo starszej siostry bedzie:)
Poprosze o mms-a baaaaardzo. Chce zobacze ta słodka buzke:)

1976pinacolada
18-04-2012, 22:39
Ona jest niesamowita-to naprawde przeciwienstwo starszej siostry bedzie:)
Poprosze o mms-a baaaaardzo. Chce zobacze ta słodka buzke:)

wysłałam chwile temu i nie wiem czemu jeszcze jest w trakcie wysyłania :( Przycisz telefon bo jak dojdzie w środku nocy to zeby Cie nie obudził :(

MagdaZZZ
18-04-2012, 23:13
Po posmarowaniu ta mascia chirurg nakleił plasterek i kazał poczekac 15 min a M. zapytał zrozpaczony: Mamo, gdzie jest moj "pindolek?Ja nie ma pindolka!
Rozwalił tym hasłem wszystkim baterie-choc mnie nie było do smiechu, bo sobie pomyslalam, co On musi przezywac....oj najwazniejsze, ze juz po.Brrrrr:sick:




Pindolek... nie wytrzymam:rotfl:
Dobrze, że już po wszystkim:hug:

Venus_m
19-04-2012, 07:59
Zostawiam uściski :hug: dobrze że już po :)

Hazelka ze mnie taka krawcowa na razie że pożal się .... :lol: jak się już ogarnę i będę dokładnie wiedziała jak się szyje rolety rzymskie i kupię wreszcie taśmy do marszczenia to mogę uszyć forumkom coś, tylko najpierw muszę się upewnić że to wyjdzie prosto :lol:

pasie
19-04-2012, 10:59
Oluś pamiętaj, żeby teraz w domu robić to co zalecili - bo nam na kotroli za tydzień okazało się, że się znowu przykleiło i mieliśmy powtórkę z rozrywki:sick:

hazeleyes1982
19-04-2012, 16:56
pasiulku...masakra:o
Najgorsze, ze lekarz nic nie kazał robic przez dwa tyg-kompletnie ni, a potem raz na jakis czas....no wiesz.


Zostawiam uściski :hug: dobrze że już po :)
Hazelka ze mnie taka krawcowa na razie że pożal się .... :lol: jak się już ogarnę i będę dokładnie wiedziała jak się szyje rolety rzymskie i kupię wreszcie taśmy do marszczenia to mogę uszyć forumkom coś, tylko najpierw muszę się upewnić że to wyjdzie prosto :lol:

Oj tam, oj tam;) ja zobacze co i jak z pasiulkowa decoria ale dzis w przelocie zobaczyłam sklep z firanami, wstąpiłam i moze cos z tego bedzie. Mam dostarczyc materiał i wymiary okien i pan ma zrobic wycene robocizny i systemów.:wiggle:

Słuchajcie-w sprawie pstryczków elektryczków: zjezdziłam wszystkie hurtownie w miescie i czekam na wyceny. Stanęło na pstryczkach z Obi w pralni, spiżarce, garazu a Berker K1 w całym domu (a miały byc Jungi ze szklana ramką w czesci dziennej-ale cena mnie zwaliła z nóg:rolleyes:) i Obi w całym domu, ale M sie nie podobaja:sick: . Za K1 na cały dom ok 1800 zł (w jednej hurtowni)-to chyba przyzwoicie,co? choc i tak duzo za duuuuuuzo. M. niezadowolony, ze nie Jego ukochane ramki szklane:rolleyes:
Zamówiłam zlew do kuchni.
Podłogi wycyklinowane ale jeszcze niepolakierowane. Mam foty-wstawie wieczorkiem, choc w sumie....polakierowane beda jutro i moze jutro Wam obfoce?:rolleyes:
Wybrałam klamki do drzwi wewnetrznych takie:


http://images40.fotosik.pl/1506/149f6f1cada8f2ffmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

-montaz w pon.

Przyszło łózko do sypialni a we wtorek juz bedzie kanapa. Swoją droga słuchajcie, jaki nr: za wniesienie i złożenie łózka oni sobie chcieli policzyc 150 zł plus 8% wartosci zamówienia:o Oczywiscie ich wysmiałam i wniesli mi panowie od wykonczeniówki za free a złoży M. :wiggle:

1976pinacolada
19-04-2012, 18:33
Ola - to bardzo nieduzo Ci wyszło jak na berkerK1 !!! Ilepunktów berkerowskich Ci wyszło ??

admete
19-04-2012, 19:39
Ola co ja tu czytam :o.
Współczuję - ale dobrze że już po wszystkim i że wszystko obyło się bez większych powikłań.
U nas TA sprawa była jednym wielkim koszmarem :(. Jak się spotkamy to Ci opowiem - jak lubię i cenie mojego lekarza tak w tej kwestii zahował się idiotycznie - napiszę tylko że nie użył żadnego znieczulenia :o - jakbym wiedział w ogóle byśmy nie poszli - miał tylko sprawdzić czy jest źle czy dobrze a postanowił sobie ot tak w trakcie oględzin zabieg zrobić :sick:. Koszmar na miejscu, koszmar w domu , ciągnący się ponad tydzień ... dobra kończe już bo miałam nie pisać a się już rozpisałam :rolleyes:
Dobrze że dzieci zapominają :(. Ja przeżywam to strasznie za każdym razem jak mi cos o tym przypomni :(


No ale miałam zapytać czy nie chcesz jeszcze tego dzbanuszka na mleko do kompletu?
Jak coś będę dzwonić ze sklepu. Jak będzie ok to zadzwonię już na spokojnie z samochodu :) jak będziemy wracać :)

Buziaki zostawiam i ściskam Twojego maluszka :hug: - dzień dwa i wszystko wróci do normy :yes:

emiranda
20-04-2012, 07:37
Mam nadzieję, że z Młodym lepiej, wiem jak to jest :)

narendil
20-04-2012, 12:29
narendilku, dzieki ze tak dzielnie obczaiłaś te nasze buźki.:hug: Nie mogę sie doczekac, kiedy Aga juz z nimi wróci:)
Pytałas o lampe....kupiłam ją dosc dawno-i sama nie wiem, jaki mam teraz do niej stosunek, bo wegetuje biedna na strychu od jakiegos roku ;)
na zywo wygląda lepiej-na fotce, to tak jakos odpustowo wyszła....w kazdym razie na pilota, a co:rolleyes:

Lampa full wypas! I to jeszcze z pilotem :rotfl:



pasiulku, dziekuje za info. A jak to dokłądnie wygląda? Najpiew wybrałas tkanine a potem kontaktowałaś sie z nimi mailowo tylko? Podałaś wymiar okna i jakas fotke poglądową, czy jak...?:confused: Jesli rzeczywiscie nie sa drodzy, to chetnie skorzystam:yes::hug:
Ja też mam roletę z Dekorii. Wprawdzie tylko jedną, bo kupiłam na próbę, żeby się przekonać czy na nowe apartamenta będą dobre. I jest OK.
Wybrałam tkaninę i przysłali mi próbki.
Zmierzyłam okno i zamówiłam.
A, miałam z czymś problem, czegoś chyba nie rozumiałam, to zadzwoniłam i dostałam wyczerpującą odpowiedź.

Cena i jakość wykonania mnie satysfakcjonują :)

emiranda
20-04-2012, 13:01
Słysżę Olu, że grypa Cię dopadła :( więc kuruj sie, kochana kuruj, zdrówka życzę :)

adriado
20-04-2012, 15:39
Olu lupiłam parę dni temu na próbę krzesło białe bujane eames. Miałaś z nimi dobry kontakt? Po ilu dniach wysłali krzesła?
Złożyłam zamówienie i od razu zapłaciłam i na razie cisza.

hazeleyes1982
20-04-2012, 18:02
Ola - to bardzo nieduzo Ci wyszło jak na berkerK1 !!! Ilepunktów berkerowskich Ci wyszło ??
Kingus, dzis dostalam druga wycene-dokładniejsza, bo uwzglednia wlaczniki i gniazdka w antracycie i alu (a one sa drozsze) i zamknełam sie w ok 2200. Przesle Ci obie wyceny na pw jak chcesz. Nie wiem, ile punktów mamy...:sick:

Mam nadzieję, że z Młodym lepiej, wiem jak to jest :)

Słysżę Olu, że grypa Cię dopadła :( więc kuruj sie, kochana kuruj, zdrówka życzę :)
Alu, dzieki. :hug: Maly juz praktycznie ok.
A ja przespałam kilka godzin i wlasnie wstalam....:o(zasnelam o 14.00, jak tylko Babcia wrócila z pracy):o
Agus, przepraszam, ale po tym co napisalas, to pomimo iz to moze byc dobry lekarz-cisna mi sie niecenzuralne slowa....wiec temat przemilczam. Biedny Oskarek:(:hug:
Agus, nawet nie wiem, czy do mnie dzwonilas-bo tel od 14.00 wyłączony. :o


Olu lupiłam parę dni temu na próbę krzesło białe bujane eames. Miałaś z nimi dobry kontakt? Po ilu dniach wysłali krzesła?
Złożyłam zamówienie i od razu zapłaciłam i na razie cisza.
oooo, adriado-gratuluje zakupu:wiggle: na pewno "bedzie Pani zadowolona":yes: Tylko ja po zamowieniu do nich zadzwonilam-i okazalo sie, ze trzeba czekac i to dosc długo. Oni mowili przez tel, ze jesli mi nie odpowiada termin realizacji, mozna w kazdej chwili anulowac.Koniecznie sobie tam zadzwon;)
narendliku, dzieki:hug: temat do poduchy w takim razie:cool:

Drop_Inn
20-04-2012, 18:15
Przyszłam w końcu nadrobić wszystkie zaległości i właśnie przeczytałam, że synek już po zabiegu. Dzielny facet Ci rośnie hazelku, skoro już teraz taki z niego bohater :)
Mam nadzieję, że teraz żadnych kłopotów w "tej" kwestii już nie będzie :)

admete
21-04-2012, 14:32
Ola dzwoniłam :yes: z samego AD
- ledwo dla siebie wybrałam 6 sztuk - jedna tak z przymrużeniem oka, machnęłam już ręką ;),
ale Ali dziś Twoją listę napisałam, bo poprosiłam ją o dzbanek i cukierniczke dla mnie. W całej Wawie jeszcze trochę tego jest więc myślę że uda nam się je skompletować dla Ciebie .
Wieczorkiem też dzwoniłam ;)

A dziś od rana u nas znowu choróbsko :sick:

hazeleyes1982
22-04-2012, 13:33
Przyszłam w końcu nadrobić wszystkie zaległości i właśnie przeczytałam, że synek już po zabiegu. Dzielny facet Ci rośnie hazelku, skoro już teraz taki z niego bohater :)
Mam nadzieję, że teraz żadnych kłopotów w "tej" kwestii już nie będzie :)

Dropku, :hug:


Ola dzwoniłam :yes: z samego AD
- ledwo dla siebie wybrałam 6 sztuk - jedna tak z przymrużeniem oka, machnęłam już ręką ;),
ale Ali dziś Twoją listę napisałam, bo poprosiłam ją o dzbanek i cukierniczke dla mnie. W całej Wawie jeszcze trochę tego jest więc myślę że uda nam się je skompletować dla Ciebie .Wieczorkiem też dzwoniłam ;)A dziś od rana u nas znowu choróbsko :sick:

Aguś,miałam wyłączony tel bo spałam-jakas grypa mnie złapała:sick:
A wieczorem, chciałam oddzwonic-ale nie odpisałaś, czy mogę-i Ty zadzwoniłaś, jak juz usypiałam Małego. :DTak to sie łapałysmy :rolleyes: Przepraszam:rolleyes:
Życzę Wam zdrówka-wstretne choroby ciagle do Was wracają:(:hug:

Kochani-kilka obiecanych fotek:

korytka już czarne:
http://images41.fotosik.pl/1466/765a007b49c9f94bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

salon:

http://images35.fotosik.pl/1332/0eac7425dc0fd681med.jpg (http://www.fotosik.pl)

teakowy wc:


http://images42.fotosik.pl/306/d0b365f5d7d9bce4med.jpg (http://www.fotosik.pl)

i mala niespodzianka:lol:

http://images46.fotosik.pl/1477/fd368f4a85c08886med.jpg (http://www.fotosik.pl)

troche łazienki przy sypialni:

http://images42.fotosik.pl/306/eb70ba7c8a111136med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images50.fotosik.pl/1529/50f64fcd03d3f290med.jpg (http://www.fotosik.pl)
sciana w lazience-spa:

http://images49.fotosik.pl/1474/2d930888a357c616med.jpg (http://www.fotosik.pl)

drewniane literki-beda na tej scianie:


Bu-juz fotosik sie sfochował i nie chce współpracować:rolleyes:

Oooo, juz sie odobraził-no to dla narendilka fota drzwi bez zawiasów (do spiżarki).Na razie zamontowano futryny -sa zlicowane ze sciana. Jutro montaz, wiec wkleje jakies dokładniejsze zdjecie:D


http://images41.fotosik.pl/1466/ab3b92014504f832med.jpg (http://www.fotosik.pl)

monika996
22-04-2012, 16:33
Ola ale fajnie u ciebie się robi:p pięknie będzie , :wiggle:

1976pinacolada
22-04-2012, 19:03
Ola - korytka wyszły zajebiście :yes:

narendil
22-04-2012, 19:09
hazelku, coraz piękniej się robi! Nie dawkuj tak emocji, bo ile razy można zbierać szczękę z podłogi?
Podaj raz a dobrze :lol2:

Dzięki za fotki futryn :hug: Nie obrażę się za więcej zdjęć.
A gdybyś jeszcze mogła privem albo mailem podać cenę takiego cuda, to byłoby super :rolleyes:

admete
22-04-2012, 19:53
Olu dzwoniłam bo ja smsków wysyłać nie mogę. A po telefonie zaraz spac poszłam.
A jak dziś się czujesz?
My jednak lepiej - dziś wręcz idealnie - powrót formy w 100% :wiggle:

A u Ciebie - rany juz bardzo bardzo domowo to wygląda :yes:
Zdjęcie lustra rewelka :lol:
Ale poka zdjęcie bliżej sufitu bo ciekawa jestem jak wyszło to połączenie dwóch kawałków
- w ogóle to napisz czy zadowolona jesteś z niego ????

Olu wyślesz mi tez na priv cenę tych drzwi i gdzie je robisz?

Buziaki zostawiam i miłego wieczorku życzę :hug:

Ps to kiedy się widzimy???:rolleyes:

emiranda
22-04-2012, 20:18
]korytka już czarne


Ola pięknie u Ciebie :yes:,te korytka są świetne :o


Ola - korytka wyszły zajebiście :yes:

Korytka to mi się ze świnkami kojarza he he, ale rzeczywiście wyszly super :

Ogolnie, wszystko mi się podoba, a to rzadkość, moja bratnia duszo!

Oluś zjeździłam dzisiaj cała lewostronna strone Wisly w Warszawie za buźkami, nie było łatwo i np w galerii Mokotów z 20 filiżanek wybrałąm 4, w Arkadii kupiłam dwie,i w Klifie nic nie kupiłam i dopiero na Woli nabyła resztę. Uprzedzam, ze nie jest to idealne na 100 %, ale najlepsze z najlepszych. Cieszę sie, że udalo mi się kupić, choc gdybym od razu kupowala, to pewno nie było by tyle kłopotu :)

oldzia
22-04-2012, 20:50
Ola:bye: jak już się domowo u Ciebie robi - PIĘKNIE!!!
drewno teakowe super się prezentuje - sama się zastanawiam nad taką wersją w mojej górnej łazience (uwielbiam drewno);). Zamawiałaś teak, czy kupowałaś gdzieś u siebie? jeśli można poproszę o namiary i cenę....

Venus_m
22-04-2012, 21:20
pięknie :)

Barbara74
22-04-2012, 23:26
super to oświetlenie i już tak blisko końca... o jak fajnie,to chyba bardzo przyjemny etap...
Hazelku ale w salonie to oświetlenia nie widać :( a tam chyba moje aquaformy ,cyknij fotki :)

hazeleyes1982
23-04-2012, 22:41
Ola pięknie u Ciebie :yes:,te korytka są świetne :o

Ola ale fajnie u ciebie się robi:p pięknie będzie , :wiggle:

Ola - korytka wyszły zajebiście :yes:

pięknie :)

hazelku, coraz piękniej się robi! Nie dawkuj tak emocji, bo ile razy można zbierać szczękę z podłogi?
Podaj raz a dobrze :lol2: Dzięki za fotki futryn :hug: Nie obrażę się za więcej zdjęć.
A gdybyś jeszcze mogła privem albo mailem podać cenę takiego cuda, to byłoby super :rolleyes:

Dzieki Dzieffffczynki. :hug: Narendilku, juz wysyłam:D i fotki wrzuce za un momento:D


Olu dzwoniłam bo ja smsków wysyłać nie mogę. A po telefonie zaraz spac poszłam.
A jak dziś się czujesz?
My jednak lepiej - dziś wręcz idealnie - powrót formy w 100% :wiggle:A u Ciebie - rany juz bardzo bardzo domowo to wygląda :yes:
Zdjęcie lustra rewelka :lol:
Ale poka zdjęcie bliżej sufitu bo ciekawa jestem jak wyszło to połączenie dwóch kawałków
- w ogóle to napisz czy zadowolona jesteś z niego ????
Olu wyślesz mi tez na priv cenę tych drzwi i gdzie je robisz?
Buziaki zostawiam i miłego wieczorku życzę :hug:
Ps to kiedy się widzimy???:rolleyes:

Aguś, zaraz wysle info o drzwiach.
To dobrze, ze u Was lepiej.My dzis byliśmy z Małym u lekarza-i usłyszałam moją "ulubioną" diagnozę: wirus, znaczy sie:sick:
Kiedy sie widzimy? Chyba po majówce dopiero:( bo my w piątek wyjezdzamy do 3miasta:rolleyes::)
Co do lustra-tam bedzie bezbarwny silikon-wiec powinno byc ok-jutro, jak nie zapomne zrobie fotke:yes:


Korytka to mi się ze świnkami kojarza he he, ale rzeczywiście wyszly super :
Ogolnie, wszystko mi się podoba, a to rzadkość, moja bratnia duszo!
Oluś zjeździłam dzisiaj cała lewostronna strone Wisly w Warszawie za buźkami, nie było łatwo i np w galerii Mokotów z 20 filiżanek wybrałąm 4, w Arkadii kupiłam dwie,i w Klifie nic nie kupiłam i dopiero na Woli nabyła resztę. Uprzedzam, ze nie jest to idealne na 100 %, ale najlepsze z najlepszych. Cieszę sie, że udalo mi się kupić, choc gdybym od razu kupowala, to pewno nie było by tyle kłopotu :)

Alu,:hug: Ty wiesz, za co:D a jak sie zobaczymy, to Cie naprawde wysciskam:hug:


Ola:bye: jak już się domowo u Ciebie robi - PIĘKNIE!!!
drewno teakowe super się prezentuje - sama się zastanawiam nad taką wersją w mojej górnej łazience (uwielbiam drewno);). Zamawiałaś teak, czy kupowałaś gdzieś u siebie? jeśli można poproszę o namiary i cenę....
Oldzia, dzieki:hug: wysle Ci jutro namiar i cene, bo ...nie pamietam tego drugiego, wiec co Ci po takiej niekompletnej informacji?:D


super to oświetlenie i już tak blisko końca... o jak fajnie,to chyba bardzo przyjemny etap...
Hazelku ale w salonie to oświetlenia nie widać :( a tam chyba moje aquaformy ,cyknij fotki :)
Basiu,:hug:
o fotkach aquaformów dzis zapomnialam...bu. :oops:Jutro zrobię:yes:

A teraz kolejne hity z satelity:
Po pierwsze. Doszłam dzis do wniosku, ze pomimo iz podłoga pomalowana jest półmatem-swieci sie bardziej niz na próbce, no i jutro pan parkieciarz ma zedrzec troche lakieru u Małego w pokoju i pomalowac w macie....:rolleyes: Zobaczymy, co z tego wyjdzie....:rolleyes:
Po drugie, jedno skrzydło szklanych drzwi do wiatrołapu przyszło uszkodzone, wiec dokonczenie montażu po majówce-bo muszą wysłąć do producenta:bash: Reszta zamontowana. Pokaze na chwilę, bo z małym Bonuskiem.Nie dało sie zrobic fotki bez niego-zbyt szybki jest:lol:

hol:

http://images46.fotosik.pl/1481/34e20dff29fb397med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images41.fotosik.pl/1470/7db9256bbd825fmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

sypialnia:

http://images40.fotosik.pl/1516/9201306b876f89f5med.jpg (http://www.fotosik.pl)

spizarka (w kuchni). Drzwi i sciana beda szare:

http://images42.fotosik.pl/310/1be14bc8d96df609med.jpg (http://www.fotosik.pl)

i zblizenie dla narendilka:

http://images38.fotosik.pl/1515/7dd8241eccb75bffmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images41.fotosik.pl/1470/1dcb7b050d050fdamed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Jutro przyjezdza kanapa:wave: sypialnia juz jest:wave:

W tak zwanym miedzyczasie:

czy na tle białych drzwi lepiej wypada biel scian czy delikatna szarosc, jak w sypialni? Kusi mnie, zeby hol machnąć na jasnoszary...bo nie wiem, czy nie za sterylnie sie zrobiło...doradzcie, prosze.

emiranda
23-04-2012, 22:51
Drzwi super, korytarz bym zostawiła na bialo,on jest dość wąski, ale jak wiesz ja lubię biel :) Najbardziej podoba mi sie Młody łobuziak :)

1976pinacolada
23-04-2012, 22:57
Ooooo, i zięciunio jest :lol2: I Ciebie tez widzę na jednym zdjęciu :P ;)

Ola - jak u Ciebie to gna :jawdrop: W szoku jestem :jawdrop: Ty sie pakuj dziewczyno bo przeprowadzka tuż tuz

Ps. dla mnie za sterylnie , dałabym jasniutki szary :yes:

duś
23-04-2012, 23:30
korytka wyszły bosko. brawo za odwagę... pierwszy raz widzę takie rozwiązanie i chyba miałabym masę wątpliwości czy te kontrasty się sprawdzą. mam jedno korytko do zainstalowania u siebie... no ale m. leżący na moim ramieniu gdera "nawet mi sie nie waż"... hehe
ale w związku z tym korytarz chyba zostawiłabym biały (a może umiesz pacnąć na komputerze inny kolor (albo jakaś życzliwa dusza umie to zrobić wiarygodnie)). kiedyś przybędzie jakiś obrazek czy zdjęcie i będzie w ogóle cacuchno

a co za kanapę wybrałaś? :)

Spirea
24-04-2012, 00:04
kurcze Hazel, jakie zmiany u Ciebie :) Świetnie już wygląda.
Gdzie zamawiałaś drzwi? Możesz mi podesłać koszt na priv? Czy one mają tak jak Anuli, że nawe otwierając się do wewnątrz są zlicowane od zewnątrz z opaską?

admete
24-04-2012, 05:25
O rany współczuje tego wirusa :sick: - ale może szybko przejdzie? - u nas się rozwiało po kościach po 1 dniu :yes:
A co dostajecie z leków w takich przypadkach?

Olu korytarz wymiata - te ciemne korytka są http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Kolory/Czerwone/027.gif

Ja bym zaryzykowała z tą lekką szarością :yes:
Ale zobaczmy co dziewczyny jeszcze powiedzą - a kiedy malowanie?

Olu nawet nie wiesz jaką ulgę poczułam że Ala skompletowała Ci zestaw :wiggle:, ja byłam wściekłą na to AD że taki szajs ma i że wóciłam bez filiżanek dla Ciebie :(. Ale wszystko dobrze się skończyło. Wiesz co, Karolina napisała że ona kupiła sobie jeszcze duży talerz na ciasto...co o tym myślisz? może sobie dokupimy???


Miłego dnia życzę :hug:

monika996
24-04-2012, 07:27
ola bonusik słodki;)

ja bym biały zostawiła. Ale pomyśl np o jakimś kolorze w holu:) będzie coś na ścianach????? może jakiś pasek - panel z czarnego szkła od podłogi do sufitu???? nawiązując do korytek???? na tym zdjęciu gdzie mały jest po lewej . Taki na 1 m szeroki panelik;)

pasie
24-04-2012, 15:27
ooo bonusik:hug:

ja bym malowała:yes:

Venus_m
24-04-2012, 15:53
a ja nie :no:

monika996
24-04-2012, 16:43
a ja nie :no:ja też nie:)
ola co myślisz o moim pomyśle z panelem??;)

narendil
24-04-2012, 21:16
hazelku, dziękuję za pamięć :hug:
Świetne te drzwi!
Wysłałam pytanie do jednej firmy, ale mnie zlewają :mad: Na początek chciałabym samą ościeżnicę i przede wszystkim czy da się do niej drzwi łamane zastodować.

A na jaki szary chcesz to malować? Jasny-jasny czy taki szary-szary?
O rety, ale się wysłowiłam :rolleyes: Ale rozumiesz, prawda?

1976pinacolada
24-04-2012, 21:26
A na jaki szary chcesz to malować? Jasny-jasny czy taki szary-szary?
O rety, ale się wysłowiłam :rolleyes: Ale rozumiesz, prawda?


:rotfl:

emiranda
25-04-2012, 08:44
Ja dalej jestem za białym szary ne bedzie dobrze współgral z czarnymi kotytkami i białym sufitem :)

kakusek
25-04-2012, 09:54
Witam :) Wpadlam tylko na moment powiedziec ze zyje a jak nadrobie zaleglosci to moze zaglosuje bo teraz to totalnie nie wiem co tam chcesz malowac :D
Hazelku nie bylo mnie tylko chwilke a u Ciebie tyle zmian-widze ze jestes na ostatniej prostej do przeprowadzki:) Mam nadzieje ze i psychicznie lepiej sie czujesz przed ta zmiana :hug:

mirela99
25-04-2012, 10:38
K O R Y T K A ..... boskie :). Wspaniale wygladają :).

1976pinacolada
25-04-2012, 21:07
Olu - co się dzieje, że Cię nie ma ?? :(

Drop_Inn
25-04-2012, 21:08
Ja bym nie malowała :)
Połączenie szara ściana + białe drzwi jest ładne, ale zdecydowanie wolę kiedy w takim układzie drzwi są trochę bardziej zdobne. Przy prostym, gładkim skrzydle bardzo fajnie wygląda ta biała całość. Drzwi są jakby scalone z resztą :)

narendil
25-04-2012, 21:22
A na jaki szary chcesz to malować? Jasny-jasny czy taki szary-szary?
O rety, ale się wysłowiłam :rolleyes: Ale rozumiesz, prawda?

Nie zrozumiałaś? :(

1976pinacolada
25-04-2012, 21:37
Nie zrozumiałaś? :(


ona jeszcze mysli dlatego jej nie ma :rotfl: ;)

lolek7825
25-04-2012, 22:32
Hazelku nie wiem czy się u Ciebie witałem czy nie.. wiec WITAM (ponownie)
ja bym dał ultralight szary taką złamaną biel nie rób sobie szpitala w domu....
(oczywiście to moje zdanie.... )

narendil
26-04-2012, 05:32
ona jeszcze mysli dlatego jej nie ma :rotfl: ;)

Aż taką zagadkę zadałam? :rotfl:

emiranda
26-04-2012, 06:48
Hazelku nie wiem czy się u Ciebie witałem czy nie.. wiec WITAM (ponownie)
ja bym dał ultralight szary taką złamaną biel nie rób sobie szpitala w domu....
(oczywiście to moje zdanie.... )

Tearz w szpitalach maluje się na kolor, zeby miec dom w szpitalu Cha cha :D

Barbara74
26-04-2012, 07:00
jeśłi chodzi o zwizualizowanie koloró∑ to jest na forum taka czarodziejka pestka,ona fajnie kolory wizualizuje,była ostatnio na wątku u Julianny16,a często bywa u Tataraka.Poproś ją to może Ci pomoże.Hazelku a jakiej firmy masz drzwi?

hazeleyes1982
26-04-2012, 07:58
Kochani, przepraszam....:oops: odpowiem na wszystkie posty wieczorem.
Pracuje ostatni tydzien wiec mam ssssssajgon, a w domu-cały czas zmagamy sie z wirusem. :sick:

monika996
26-04-2012, 08:16
Kochani, przepraszam....:oops: odpowiem na wszystkie posty wieczorem.
Pracuje ostatni tydzien wiec mam ssssssajgon, a w domu-cały czas zmagamy sie z wirusem. :sick:Ola ale nie zapomnij zajrzeć!!!
tyle pomysłow masz nowych na hol, trzeba coś zdecydować:)

a wirusowi kopa porządnego!!!!!:)

admete
26-04-2012, 17:21
Ola zdrówka zdrówka zdróóóóóóóóóóóóóóowka !!!!!

MarJel
26-04-2012, 20:08
Jasny szary:yes::yes:
Korytka :jawdrop::jawdrop:

hazeleyes1982
26-04-2012, 22:53
Kochani, baaaaardzo dziekuje za komplimenty i oddane głosy:hug:


kurcze Hazel, jakie zmiany u Ciebie :) Świetnie już wygląda.
Gdzie zamawiałaś drzwi? Możesz mi podesłać koszt na priv? Czy one mają tak jak Anuli, że nawe otwierając się do wewnątrz są zlicowane od zewnątrz z opaską?

Spirea, dzieki;) drzwi to Jagdor.Jestem z nich baaardzo zadowolona. Nie mam takiej opcji, jak Anula bo wtedy szerokosc drzwi zmniejszyłaby sie automatycznie o 10 cm wiec zrezygnowalismy. O dziwo, w ogóle nam to nie przeszkadza:) ok 1800 za sztuke-z zamkiem magnetycznym, bezfelcowe.


O rany współczuje tego wirusa :sick: - ale może szybko przejdzie? - u nas się rozwiało po kościach po 1 dniu :yes:
A co dostajecie z leków w takich przypadkach?
Olu korytarz wymiata - te ciemne korytka są http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Kolory/Czerwone/027.gif
Ja bym zaryzykowała z tą lekką szarością :yes:
Ale zobaczmy co dziewczyny jeszcze powiedzą - a kiedy malowanie?
Olu nawet nie wiesz jaką ulgę poczułam że Ala skompletowała Ci zestaw :wiggle:, ja byłam wściekłą na to AD że taki szajs ma i że wóciłam bez filiżanek dla Ciebie :(. Ale wszystko dobrze się skończyło. Wiesz co, Karolina napisała że ona kupiła sobie jeszcze duży talerz na ciasto...co o tym myślisz? może sobie dokupimy???
Miłego dnia życzę :hug:

Aguś, zadzwonie jutro do Ciebie-za duzo pisania o tym gópim wirusie:(
Malowanie-juz skonczone.:yes:Tzn, pierwsza warstwa-teraz druga i tapetowanie:)
Super, ze mamy buzki, choc łatwo nie było:rolleyes::hug: Jak najbardziej jestem za talerzem na ciasto:yes:


ola bonusik słodki;)
ja bym biały zostawiła. Ale pomyśl np o jakimś kolorze w holu:) będzie coś na ścianach????? może jakiś pasek - panel z czarnego szkła od podłogi do sufitu???? nawiązując do korytek???? na tym zdjęciu gdzie mały jest po lewej . Taki na 1 m szeroki panelik;)

Moniś Kochana, :hug: pomysł super-do białych scian (ale ja jednak jaaaaaasno-szary dam w holu-ale ciiiii:rolleyes:)


ooo bonusik:hug:
ja bym malowała:yes:

a ja nie :no:

ja też :yes:

ja też nie:)
ola co myślisz o moim pomyśle z panelem??;)
Uwielbiam Was i to...jak sie cudnie...nie zgodziłyscie w tej kwestii:hug:


hazelku, dziękuję za pamięć :hug:
Świetne te drzwi!
Wysłałam pytanie do jednej firmy, ale mnie zlewają :mad: Na początek chciałabym samą ościeżnicę i przede wszystkim czy da się do niej drzwi łamane zastodować.
A na jaki szary chcesz to malować? Jasny-jasny czy taki szary-szary?
O rety, ale się wysłowiłam :rolleyes: Ale rozumiesz, prawda?

:rotfl:


Nie zrozumiałaś? :(


ona jeszcze mysli dlatego jej nie ma :rotfl: ;)


Aż taką zagadkę zadałam? :rotfl:

Waryjatki:rotfl: Zrozumiałam (o dziwo:lol2:). Narendilku, sciana i drzwi beda jasno-szare:yes:


Ja dalej jestem za białym szary ne bedzie dobrze współgral z czarnymi kotytkami i białym sufitem :)

Ja bym nie malowała :)
Połączenie szara ściana + białe drzwi jest ładne, ale zdecydowanie wolę kiedy w takim układzie drzwi są trochę bardziej zdobne. Przy prostym, gładkim skrzydle bardzo fajnie wygląda ta biała całość. Drzwi są jakby scalone z resztą :)
Alu i Dropku-zgadzam sie z Wami i dziekuje Wam:hug: jednak wazne jest tez samopoczucie-a ja w tej wszechobecnej bieli w holu...jakos tak dziwnie sie ...czuje. Dlatego bedzie delikatnie szaro...czyli prawie biało:D

Witam :) Wpadlam tylko na moment powiedziec ze zyje a jak nadrobie zaleglosci to moze zaglosuje bo teraz to totalnie nie wiem co tam chcesz malowac :D
Hazelku nie bylo mnie tylko chwilke a u Ciebie tyle zmian-widze ze jestes na ostatniej prostej do przeprowadzki:) Mam nadzieje ze i psychicznie lepiej sie czujesz przed ta zmiana :hug:
kakusku, sie steskniłam za Tobą. :hug: Dobrze, ze wszystko ok, bo sie martwiłam. Zaleglosciami sie nie przejmuj-nadrobisz szybko:hug:

K O R Y T K A ..... boskie :). Wspaniale wygladają :).
dzieki, mirelko :hug:




Hazelku nie wiem czy się u Ciebie witałem czy nie.. wiec WITAM (ponownie)
ja bym dał ultralight szary taką złamaną biel nie rób sobie szpitala w domu....
(oczywiście to moje zdanie.... )

Lolku, witałeś sie, witałeś z czego bardzo sie ciesze i zapraszam, jak najczesciej:yes:
Dzieki, ze oddałes swoj glos na rozwiązanie, które wybrałam:yes: bedzie taki delikatny szary...ze prawie biały-ale jednak szary:D


jeśłi chodzi o zwizualizowanie koloró∑ to jest na forum taka czarodziejka pestka,ona fajnie kolory wizualizuje,była ostatnio na wątku u Julianny16,a często bywa u Tataraka.Poproś ją to może Ci pomoże.Hazelku a jakiej firmy masz drzwi?
Basiu, juz postanowione:) o drzwiach pisałam wczesniej dla Spirei Pamietałam o fotce Aquaformów dla Ciebie:wiggle:

Ola ale nie zapomnij zajrzeć!!!
tyle pomysłow masz nowych na hol, trzeba coś zdecydować:)a wirusowi kopa porządnego!!!!!:)

Ola zdrówka zdrówka zdróóóóóóóóóóóóóóowka !!!!!
:hug:

Jasny szary:yes::yes:
Korytka :jawdrop::jawdrop:

Senkju, Marti:hug:

Ok, no to sie wygadalam i wiecie juz ze bedzie prawie biało ale jednak szaro (tudzież odwrotnie:D). Efekt koncowy zaprezentuję Wam w sobotę:yes: a tymczasem kilka newsów i fotek:
Podłoga polakierowana matem dala o niebo lepszy efekt.:yes: Nie swieci sie tak bardzo i nie wyglada, jak ...gumolit (nie zebym miała coś przeciwko...ot, takie skojarzenie);):lol: Swoja drogą-uwaga na lakiery Bona-okazalo sie ze ich półmat, to tak naprawde połysk.
W ramach rekompensaty, wkleje fociszki;)

http://images41.fotosik.pl/1477/bf013c72f8e1a465med.jpg (http://www.fotosik.pl)

A tak BTW, poprosiłam mojego kochanego pana Piotrka o pomalowanie czesci holu na szaro-jak widac....no i .....ten wariant zostaje:yes: To nie bedzie ta szarosc-tylko dwa tony jasniejsza ale pomalowalismy kolorem z sypialni-w celach czysto poglądowych:D Sciana tv bedzie biała (na fotce taka jeszcze nie jest)
Na drewnianej scianie w spa zawisło takie oto cos:

http://images37.fotosik.pl/1493/bd38cba24d8e9ce9med.jpg (http://www.fotosik.pl)

i jeszcze na chwile biały hol z moim Skarbkiem w roli głownej (dla tych, co przegapili i nie wiedzieli, o czym pisalismy:))

http://images38.fotosik.pl/1522/7851d9736fa88famed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images41.fotosik.pl/1477/3714f29b7fe264med.jpg (http://www.fotosik.pl)

I obiecane Basi aquaformy w salonie:

http://images38.fotosik.pl/1522/066ef9ab7a5f39c5med.jpg (http://www.fotosik.pl)

1976pinacolada
26-04-2012, 23:00
ło rany boskie :jawdrop: ales się opisała :lol2: Prawie jak MarJelka ;)
Dotrwałam, przeczytałam , ide spać :sleep:

Ps. jasny szary, jupiiiii...... :D

Drop_Inn
26-04-2012, 23:26
Ależ Twój Skarbek uroczy!!!

Ja z tych co przegapili ;)

kakusek
26-04-2012, 23:55
Akurat nadrobie jak wracam o 23 a wy tyle tu trzskacie .Ale fajknie piszczcie piszccie bo mam co czytac do poduszki.Teraz wiem o co chodzilo z kolorkami i podzielam decyzje :) Podloga w salonie wyglada rewelacyjnie no i widzialam Twoje plyteczki kilka godzin przed wylotem (maz z oporami ale dal sie na pol godzinki wyciagnac do max-flizu :yes:)
Ola czemu zrezygnowalas z pracy? Ciekawego jak sie bedziesz jutro czula na pelnym oddechu :lol2:
Fajnego masz tego szkraba-tesknie do takiego wieku u swoich urwisow :yes:Widac ze podoba mu sie w nowym domku-tyle ptrzestrzeni do biegania :D

admete
27-04-2012, 05:18
Ola nie ma tego złego z pracą - troszku odpoczniesz,nacieszysz się domkiem :yes: mały podrośnie a Ty wrócisz do pracy :)
Teraz będziesz mieć więcej czasu i wreszcie się spotkamy :wiggle:

Buziaki :hug:

narendil
27-04-2012, 05:34
hazelku, niezły pościk pierdyknełaś :rotfl:
Lubię jasny-szary!
Podłoga piękna!

monika996
27-04-2012, 10:30
ło rany boskie :jawdrop: ales się opisała :lol2: Prawie jak MarJelka ;)
Dotrwałam, przeczytałam , ide spać :sleep:

Ps. jasny szary, jupiiiii...... :D :cool:


hazelku, niezły pościk pierdyknełaś :rotfl:
Lubię jasny-szary!
Podłoga piękna! Ola a co z sufitem?????? jeżeli ściany pomnalujesz na szary , prawie biały , to może sufit też??????

Ola ja nie jestem przekonana do szarości. co najwyżej złamany biały:(

emiranda
27-04-2012, 10:37
:cool:

Ola a co z sufitem?????? jeżeli ściany pomnalujesz na szary , prawie biały , to może sufit też??????

Ola ja nie jestem przekonana do szarości. co najwyżej złamany biały:(

Ja sie zgdadzam z Monia w całej rozciągłości, jak nie bilay to sufit tez szarutenki :)

monika996
27-04-2012, 14:33
Ja sie zgdadzam z monia w całej rozciągłości, jak nie bilay to sufit tez szarutenki :) no Ala może Ola zrozumie. że trza biały złamany zrobić:yes: kompromis musi być.

szary wyjdzie , tak ciemno:) Ola . :stirthepot:

emiranda
27-04-2012, 14:52
no Ala może Ola zrozumie. że trza biały złamany zrobić:yes: kompromis musi być.

szary wyjdzie , tak ciemno:) Ola . :stirthepot:

Kochanie, nie licz na to, Ola to taka Zosia Samosia, zawsze robi po swojemu :(

OLU

:hug::hug::hug:

monika996
27-04-2012, 15:21
Kochanie, nie licz na to, Ola to taka Zosia Samosia, zawsze robi po swojemu :(

OLU

:hug::hug::hug: nie koniecznie Alu!!!! czasami na coś ją da się namówić!!!! ale M musi zatwierd:)zić

1976pinacolada
27-04-2012, 16:11
Ej, ale z tego co ja zakumałam to ma być 2 tony jasniejsze niz na zdjęciu. W zasadzie to tylko białe drzwi będą wskazywać na to, że ściana nie jest biała tylko leciusienko szara....

http://img838.imageshack.us/img838/6987/bf013c72f8e1a465med.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/838/bf013c72f8e1a465med.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

monika996
27-04-2012, 16:16
Kinga ale tam z tyłu ściana jest szara. Taka ma być w korytarzu??????
na tej ścianie na środku jest ten kolor- jasnoszary???

hazeleyes1982
27-04-2012, 16:35
Ej, ale z tego co ja zakumałam to ma być 2 tony jasniejsze niz na zdjęciu. W zasadzie to tylko białe drzwi będą wskazywać na to, że ściana nie jest biała tylko leciusienko szara....

http://img838.imageshack.us/img838/6987/bf013c72f8e1a465med.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/838/bf013c72f8e1a465med.jpg/)

Ładnie to tak obgadywać gospodynię?:lol2:Łobuziary kochane:hug:
Wszystkie macie rację:

Ala, ze jestem zosia-samosia:lol::hug:
Monia, ze czesto Was słucham ale najczesciej M musi zatwierdzic :hug:(choc wszystkie wiemy, jak to z facetami bywa)
Kinga, :hug: ze kolor szary w holu bedzie jasniejszy o dwa tony od tego na fotce i ze tylko białe drzwi beda wskazywac delikatna róznice. Ta sciana na pierwszym planie, to scaina tv i ona bedzie biała. Na fotce jest szarawa (slady wczesniejszej koncepcji:D)
Bedzie gitara, mówie Wam.I jeszcze dodam, ze jestescie suuuuuuper:D:hug:
Aha, a listwy beda w kolorze scian:yes::D

emiranda
27-04-2012, 16:38
Ładnie to tak obgadywać gospodynię?:lol2:Łobuziary kochane:hug:
Wszystkie macie rację:

Ala, ze jestem zosia-samosia:lol::hug:
Monia, ze czesto Was słucham ale najczesciej M musi zatwierdzic :hug:(choc wszystkie wiemy, jak to z facetami bywa)
Kinga, :hug: ze kolor szary w holu bedzie jasniejszy o dwa tony od tego na fotce i ze tylko białe drzwi beda wskazywac delikatna róznice. Ta sciana na
pierwszym planie, to scaina tv i ona bedzie biała. Na fotce jest szarawa (slady wczesniejszej koncepcji:D)
Bedzie gitara, mówie Wam.I jeszcze dodam, ze jestescie suuuuuuper:D:hug:

Cha cha cha cha dziekujemy :)
:hug:

No i powiedz Olu, kto Cię kocha tak jak my :hug:

1976pinacolada
27-04-2012, 16:51
Kinga ale tam z tyłu ściana jest szara. Taka ma być w korytarzu??????
na tej ścianie na środku jest ten kolor- jasnoszary???


przeca dałam szczałke , o ktory szary mi chodzi. I ma być o 2 tony jaśniejszy !!!! Zreszta Ola już napisała :P

MarJel
27-04-2012, 17:38
Ja bym dała taki jaśniutki bardzo ( coś jak mam u siebie na dole:lol: )


ps. proszę o przesłanie kurierem tego małego szkraba do Lublina, ach bym wycałowała i wyściskała , nic mnie tak nie rozwala jak małe chopciki :lol2: Pobawił by się z moim chopcikiem, ja bym rozpieściła do rozpuku i za tydzień odesłała :rotfl:
razem z moim cobyś i ty się wyżyła przez tydzień:rotfl:

monika996
27-04-2012, 18:33
Ładnie to tak obgadywać gospodynię?:lol2:Łobuziary kochane:hug:
Wszystkie macie rację:

Ala, ze jestem zosia-samosia:lol::hug:
Monia, ze czesto Was słucham ale najczesciej M musi zatwierdzic :hug:(choc wszystkie wiemy, jak to z facetami bywa)
Kinga, :hug: ze kolor szary w holu bedzie jasniejszy o dwa tony od tego na fotce i ze tylko białe drzwi beda wskazywac delikatna róznice. Ta sciana na pierwszym planie, to scaina tv i ona bedzie biała. Na fotce jest szarawa (slady wczesniejszej koncepcji:D)
Bedzie gitara, mówie Wam.I jeszcze dodam, ze jestescie suuuuuuper:D:hug:
Aha, a listwy beda w kolorze scian:yes::Da sufit?:P

monika996
27-04-2012, 18:34
przeca dałam szczałke , o ktory szary mi chodzi. I ma być o 2 tony jaśniejszy !!!! Zreszta Ola już napisała :Pno dałaś !!!! ale to całkiem szary:P szary


Ja bym dała taki jaśniutki bardzo ( coś jak mam u siebie na dole:lol: )


ps. proszę o przesłanie kurierem tego małego szkraba do Lublina, ach bym wycałowała i wyściskała , nic mnie tak nie rozwala jak małe chopciki :lol2: Pobawił by się z moim chopcikiem, ja bym rozpieściła do rozpuku i za tydzień odesłała :rotfl:
razem z moim cobyś i ty się wyżyła przez tydzień:rotfl: no kurierem:rotfl: chyba osobiście na górę godzinkę by Ola- kwoka małego zostawiła:lol2:

Barbara74
27-04-2012, 20:02
Załapałam się na małeho Hazelka:wiggle:,a gdzie fotka Pani Hazelkowej

admete
29-04-2012, 05:18
Zajrzałam co tam słychować na przeprowadzkowym polu bitwy zostawiam moc buziaczków i duuuuuuużo zdrówka.
U nas wieczorkiem znowu jakieś wymioty - ja nie wiem co to u nas jest :(. podejrzewam że on reaguje tak jak zje coś co go uczula :o - wczoraj to był banan

emiranda
29-04-2012, 08:55
http://www.e-gify.pl/gify/przyroda/slonce/slonce33_(www.e-gify.pl).gif :hug: MIłego dzionka zycze :)

kakusek
29-04-2012, 22:59
Hazelku taka piekna pogoda -nie wolno chorowac :no::hug:

admete
30-04-2012, 20:10
Kochana na priv wysłałam ten nr (bo pamiętasz że ja smsków wysyłać nie mogę :rolleyes:)

Balbina200
30-04-2012, 20:51
Ja sie nie zalapalam na zdjecia Malego brzdaca... buuu....
Slicznie sie robı!
To kiedy ta przeprowadzka?

hazeleyes1982
30-04-2012, 21:07
Ja bym dała taki jaśniutki bardzo ( coś jak mam u siebie na dole:lol: )
ps. proszę o przesłanie kurierem tego małego szkraba do Lublina, ach bym wycałowała i wyściskała , nic mnie tak nie rozwala jak małe chopciki :lol2: Pobawił by się z moim chopcikiem, ja bym rozpieściła do rozpuku i za tydzień odesłała :rotfl:
razem z moim cobyś i ty się wyżyła przez tydzień:rotfl:
:lol2:
Martulka, wszystko przed nami:hug: w sensie...nie -nadanie przesyłek ale...to ze nasze chopckiki sie kiedys razem obawia a my ich wyćałujemy:D


a sufit?:P
white;)

no kurierem:rotfl: chyba osobiście na górę godzinkę by Ola- kwoka małego zostawiła:lol2:
eeeeej, ale mnie znasz,Monia:rolleyes::hug:
Teraz jedziemy z naszymi przyjaciółmi do krk na weekend (choc to moze za duze słowo: na jedna noc) i ja juz przezywam ten fakt:rolleyes:

Załapałam się na małeho Hazelka:wiggle:,a gdzie fotka Pani Hazelkowej

też bym chętnie zobaczyła Panią Hazelkową :lol:
Basiu, Oluś-jeszcze Was zaskoczę i się ...wkleję kiedyś:)



http://www.e-gify.pl/gify/przyroda/slonce/slonce33_(www.e-gify.pl).gif :hug: MIłego dzionka zycze :)
Alu, :hug:

Hazelku taka piekna pogoda -nie wolno chorowac :no::hug:
kakusku:hug:, walczymy z wirusem wstrrrretnym i chyba wygraliśmy (mam nadzieje, ze nie zapesze;))

Kochana na priv wysłałam ten nr (bo pamiętasz że ja smsków wysyłać nie mogę :rolleyes:)
Dostałam Aguś:hug:- ale nikt nie odebrał...
Swoją droga, niezły zakret ze mnie-nr sie jednak znalazł:rolleyes:

hazeleyes1982
30-04-2012, 21:36
Ja sie nie zalapalam na zdjecia Malego brzdaca... buuu....
Slicznie sie robı!
To kiedy ta przeprowadzka?
:hug:
Balbinko, jeszcze wkleje, promise-bo ja Twoją kochaną ekipę widziałam:)
Marzenie mojego M, to:
pierwszy mecz na Euro=pierwsza noc w nowym domku;) mam nadzieje, ze sie uda;)
A Ty Balbinko na wekejszyns,prawda? Z niecierpliwoscia czekam na fotki po powrocie:)

pasie
30-04-2012, 21:39
Marzenie mojego M, to:
pierwszy mecz na Euro=pierwsza noc w nowym domku;) mam nadzieje, ze sie uda;)


Kurcze to już niedługo:D fajnie Wam:)

1976pinacolada
30-04-2012, 21:44
jej - jak ja Wam zazdroszcze tego pierwszego meczu I tego, że Twój m ma wyznaczona jakąś datę i dąży do tego. Mój coraz częściej mówi, że jak nie w lipcu to w sierpniu....:( I mnie tym dołuje niesamowicie :( :( :( Bo tym sposobem to i na grudzień można przełożyć :(

MarJel
30-04-2012, 22:21
:hug:

Marzenie mojego M, to:
pierwszy mecz na Euro=pierwsza noc w nowym domku;) mam nadzieje, ze sie uda;)


Olu jednak wiele nas łączy :rolleyes:.....
Ja trzy lata temu w maju:rolleyes: w ligę mistrzów :rolleyes:spłodziłam swego syna:P:rotfl: ,a Ty w euro mecz zamieszkasz w swoim domku.
No co? tu i tu mecz przecież :popcorn:
:lol2:

MarJel
30-04-2012, 22:24
Yyyyy to chyba była 4 lata temu:rolleyes: skoro mój syn w tym roku skończył 3latka:lol2:
Chyba mnie przegrzało dzis słonko,nie mogę się doliczyć:o

1976pinacolada
30-04-2012, 22:35
Olu jednak wiele nas łączy :rolleyes:.....
Ja trzy lata temu w maju:rolleyes: w ligę mistrzów :rolleyes:spłodziłam swego syna:P:rotfl: ,a Ty w euro mecz zamieszkasz w swoim domku.
No co? tu i tu mecz przecież :popcorn:
:lol2:


jaka dzielna kobieta, sama spłodziła... :rotfl:


Yyyyy to chyba była 4 lata temu:rolleyes: skoro mój syn w tym roku skończył 3latka:lol2:
Chyba mnie przegrzało dzis słonko,nie mogę się doliczyć:o

.... i tak sie tym umęczyła że się jej lata popierdasiły :rotfl:

MarJel
30-04-2012, 22:39
jaka dzielna kobieta, sama spłodziła... :rotfl:



Ja jestem samowystarczalna:rotfl:

duś
30-04-2012, 23:44
wiatropylna! :rotfl:

admete
01-05-2012, 06:12
Dziewczynki uważajcie dziś na słońce :lol2: http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gifhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gif http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gifhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gif

emiranda
01-05-2012, 07:01
Dziewczynki uważajcie dziś na słońce :lol2: http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gifhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gif http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gifhttp://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-715315.gif

:rotfl::rotfl:

hazeleyes1982
01-05-2012, 08:07
ale fajnie sobie poprawić humor z rana:rotfl::rotfl:
Kochani, Miłego Dnia :wiggle:

Venus_m
01-05-2012, 09:26
:rotfl: o matko :lol2:

Ola jeszcze jedno w kwestii naszej niezgodności to zarówno cały biały hol i cały szary będzie dobrze wyglądać, pytanie w czym Ty się lepiej czujesz (a już wiem że w szarym) więc maluj :)

monika996
01-05-2012, 10:17
wiatropylna! :rotfl::lol2: dałyście czadu wczoraj:rotfl:


ale fajnie sobie poprawić humor z rana:rotfl::rotfl:
Kochani, Miłego Dnia :wiggle: Ola miłego weekandu w upalnym Krk:)

emiranda
01-05-2012, 10:19
:lol2: dałyście czadu wczoraj:rotfl:

Ola miłego weekandu w upalnym Krk:)

W piątek juz nie ma byc tak upalnie :(

monika996
01-05-2012, 10:22
W piątek juz nie ma byc tak upalnie :( ale ja zrozumiałam, że Ola dziś jedzie:o

Ola kiedy jedziesz na tzw. weekend?????

hazeleyes1982
01-05-2012, 10:27
Hej Monia...oj bo chyba pokreciłam cos....w krk bedziemy od piatku rano, do soboty wieczorem.Weeekend, jak talala (jak mawia moj M.:D)
A Wy wybieracie sie jeszcze gdzies? Doczytałm u Ciebie o Nowym Sączu.

monika996
01-05-2012, 10:29
byłam wczoraj w rytrze na 1 dzień!!!! jeszcze lepiej od was!!!!!!:o

No oczywiście ja pokręciłam:) w wekand mam siostrę z rodzinka:)

monika996
02-05-2012, 07:48
Ola piszą na internecie,że wpiątek ma się u nas zepsuć pogoda. Ale słonca będzie tak pół na pół.:confused: a sobota ładna.
co zamierzacie robić w Krk??? macie jakieś odgórne plany????

hazeleyes1982
02-05-2012, 12:26
Monia, w pt rano chcemy jechac do ikei po meble dla Małego i popierdółki do domu potem do soboty nie mamy zadnych planów-chcemy po prostu odpoczac, wiec pogoda na pewno nie zepsuje nam humoru-bedziemy we czwórke wiec nie bedziemy sie nudzic-nawet siedzac w hotelu.
A teraz dla Was obiecane fotki z dzisiaj:

sciana w jadalni z eamsami w roli głównej (jeszcze nie rozpakowane nóżki):


http://images39.fotosik.pl/1488/7d9dfddf897b4cd3med.jpg (http://www.fotosik.pl)

hol, juz po poprawce:

http://images38.fotosik.pl/1531/73ba9b1c425a01bemed.jpg (http://www.fotosik.pl)

zaczątki sypialni;)

za chwile, bo fotosik nie chce współpracować:offtopic:

ok, próba druga:

http://images49.fotosik.pl/1495/8c019655df7afa47med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Miłego Dnia:wiggle:

Venus_m
02-05-2012, 12:49
ślycznie :wiggle:

duś
02-05-2012, 14:55
jestem zaintrygowana ta sypialnia. przypomnisz projekt?

hazeleyes1982
02-05-2012, 15:39
Venusku, dzienky:D
dusiu, projekt...yyyy...czekaj...project by ...hazeleyes1982, podobnie, jak cała reszta:rolleyes::lol:

monika996
02-05-2012, 15:42
piękne krzesła, piękny hol( widzę ,że to szary;)), piękna ściana sypialniana wychodzi:jawdrop:

o na pewno nie będzie Wam się nudzić!!!!!!:welcome:

karolek59
02-05-2012, 22:51
Cześć Olu
przyczłapał zobaczyć co u Ciebie a widzę że się dzieję
Krzesełka już gotowe na parapetówę :o
Drapieżna ściana w sypialni już gotowa :o

Po prostu szał ciał
Robi się cudnie

narendil
03-05-2012, 06:13
Fiu fiu, hazelku!
Super wyglądają Twoje krzesełka! Nawet z zafoliowanymi nóżkami ;)

emiranda
03-05-2012, 07:17
Olu :hug:, robi sie co raz ładniej, Tyto masz jednak zmysł przestrzenny, sypialnia oooooooooooooooooooch, korytarz tez super wyszedł i ten pomysł z czarnymi korytkami, nie moge się nadziwić :jawdrop:

monika996
03-05-2012, 08:41
Olu :hug:, robi sie co raz ładniej, Tyto masz jednak zmysł przestrzenny, sypialnia oooooooooooooooooooch, korytarz tez super wyszedł i ten pomysł z czarnymi korytkami, nie moge się nadziwić :jawdrop: Alu ja tez mam takie korytka. piszem malutkim się też pochwalić, oby Ola mnie nie nakrzyczała

Barbara74
04-05-2012, 17:23
Hazelku czy ja dobrze wyczytałam u Spirei ,że Ty będziesz miała drzwi polskone simple ,a masz już jadgara? Można wiedzieć ile jedne kosztują i drugie .Podaj mi ceny z montażem i ościeżnicami.Szkoda,że nie masz tych polskone już zamontowanych,bo napisałabyś czy jest widoczna wyraźna różnica w jakości.Czy one są okleinowane czy malowane?
No i gratulacje już blisko końca, miło jest tutaj zaglądać :)

admete
06-05-2012, 05:52
Odgrzebałam Cie z czeluści komentów :lol2:
Ale nic dziwnego gospodyni się świetnie bawi i wypoczywa :)


Olu ta tapeta wyjdzie zaj....ście - :yes:

Buziaki zostawiam :hug:

monika996
07-05-2012, 15:10
Ola sieedzę własnie sobie na Fm i zaglądam do ciebie i tu CISZA

co tam u was?????

1976pinacolada
07-05-2012, 15:39
Ola sieedzę własnie sobie na Fm i zaglądam do ciebie i tu CISZA

co tam u was?????


Smok ją zjadł ...?

emiranda
07-05-2012, 16:34
Siedzi w nowym domku i się urządza nie wiecie ? Nie ma zcasu na net :)

OLu :hug:

narendil
07-05-2012, 19:55
Siedzi w nowym domku i się urządza nie wiecie ? Nie ma zcasu na net :)
Pierwszy mecz coraz bliżej :)

hazeleyes1982
07-05-2012, 20:29
Jezdem, jezdem Dziefffczynki:hug::D
Przez całą majówkę sie lenilam z moimi Chłopakami. Wypad do krk (Monia wie:cool:) nieudany-akurat w ten dzien padało, wiec zrobilismy sobie imprezke u naszych Przyjaciół-dwa dni wczesniej z Dziecięciem a wtedy party bezdzieciowe :lol:
karolek, Aguś, narendilek, Monia, Kinia, Ala-niechże Was usciskam,:hug::hug::hug::D:D
Co do korytek-te, które zobaczyłam u Moni-potwierdziły, ze to strzał w dziesiątkę:yes:
Basiu, drzwi jagdora sa malowane-nie okleina. Na gotowo (z oscieznica) placilicmy ok 2 tys-nie pamietam dokładnie....:oops: na temat polskone nic nie moge powiedziec, bo jest opoznienie w montazu:bash: i ogólnie, jestesmy troche zli, ze chcac zaoszczedzic na dwóch parach drzwi-nie wiemy, kiedy beda...:bash: polskone simple kosztowały chyba ... 1200 zl...kurcze zapytam M, jak wróci....:oops:

Barbara74
07-05-2012, 20:39
Hazelku nie pytaj męża, nie robię polskone, biorę inne firmy pod uwagę,dzięki

monika996
07-05-2012, 21:08
Oluś no tak lenistwa koniec i czekamy na dalsze postępy:) w wykanczaniu:)
dobrze się odezwałaś. powiem ci ,że ja juz czekałam na normalnośc po tym długim weekendzie;) jakoś lenistwo mi nie służy:wiggle: ale moj syn ma jeszcze tydzień wolnego , więć mamy przedłużony długi wekend wszyscy, bo zaburza nam rytm dnia:)

hazeleyes1982
07-05-2012, 21:36
Basiu, ok ale i tak przepraszam ze tak długo to trwało:oops::hug:
Monia, tak, jak Ci mówilam-im blizej finiszu, tym widze ile jeszcze spraw jest nietkniętych:sick: a przez majówke mamy dodatkowy poslizg:(
ogladasz film na polsacie?strrrraszny jest:eek:

emiranda
07-05-2012, 21:38
Nadrobisz, nadbroisz , podobno bezrobotna jesteś, więc bedziesz miała wiecej czasu :hug:

monika996
07-05-2012, 22:16
Olu idę pooglądać ten film na polsacie:) uczyłam sie wklejać zdjęcia u mnie!!!!
zajrzyj i częstuj się !!! jest i na słodko i na procentowo;)

1976pinacolada
08-05-2012, 21:19
a do mnie juz nie zaglądasz :mad: Nie oddam córki zatem , ha !!! :rotfl:

hazeleyes1982
08-05-2012, 21:52
Ejjj, Kinguś:o bo utknęłam w galerii a teraz przyczłapałam do komentów dopiero:hug: No jakzesz tak, no żesz kurnasz....no co Ty:lol:

MarJel
08-05-2012, 22:11
a do mnie juz nie zaglądasz :mad: Nie oddam córki zatem , ha !!! :rotfl:


Ejjj, Kinguś:o bo utknęłam w galerii a teraz przyczłapałam do komentów dopiero:hug: No jakzesz tak, no żesz kurnasz....no co Ty:lol:

Nie przejmuj się Olu, myślę o trzecim dziecku;) Urodzę Ci młodszą synową :lol2::lol2:

hazeleyes1982
08-05-2012, 22:20
:hug:
Ja tez mam teraz (chwilową:D) faze na bobaska....tylko M. jakos tak srednio:lol:

1976pinacolada
08-05-2012, 22:23
Nie przejmuj się Olu, myślę o trzecim dziecku;) Urodzę Ci młodszą synową :lol2::lol2:


odezwała się ta co sama płodzi i sama rodzi :P I to na zamówienie :lol2: To ja proszę przystojnego męża dla 13 letniej Julki - da sie szefowo?

MarJel
08-05-2012, 22:24
:hug:
Ja tez mam teraz (chwilową:D) faze na bobaska....tylko M. jakos tak srednio:lol:

Ej ja żartowałam :D, nie chcę więcej bobasków, teraz wole cudze obwąchiwać i przytulać:lol2:, za to mój m odwrotnie ostro mnie namawia. Może pogadaj z moim :rotfl:

MarJel
08-05-2012, 22:26
odezwała się ta co sama płodzi i sama rodzi :P I to na zamówienie :lol2: To ja proszę przystojnego męża dla 13 letniej Julki - da sie szefowo?

:P

A nie woli córa młodszego męża o 10 lat? :rotfl: bo taki by się znalazł:lol2:

hazeleyes1982
08-05-2012, 22:27
Mój twierdzi, ze jestesmy juz.....za starzy:lol2:
Bezczelny:lol2:
A na powaznie, to chciałabym tak, jak sie nie da-czyli od razu takiego dwulatka/dwulatkę :D

hazeleyes1982
08-05-2012, 22:28
Ej, Martulla, przeciez Twoj Synuś, to ma sie wżenić u Madzi, helloooooł, zapomniała?:lol2:

1976pinacolada
08-05-2012, 22:30
Mój twierdzi, ze jestesmy juz.....za starzy:lol2:
Bezczelny:lol2:
A na powaznie, to chciałabym tak, jak sie nie da-czyli od razu takiego dwulatka/dwulatkę :D



oj, to ja dokładnie na odwrót. Takie maleństwo tylko jedzące i śpiące. No i pachnące ofkors. Zeby nie rosło , nie broiło, nie pytało milion razy na dobę ciemu .

MarJel
08-05-2012, 22:31
Mój twierdzi, ze jestesmy juz.....za starzy:lol2:
Bezczelny:lol2:

Pfff to wymyślił:lol2:
Olka nie dawaj się tylko go bałamuć:D teraz byłby najlepszy czas i różnica wieku :yes:

1976pinacolada
08-05-2012, 22:31
Ej, Martulla, przeciez Twoj Synuś, to ma sie wżenić u Madzi, helloooooł, zapomniała?:lol2:


Koło ratunkowe se zapewnia..... a nóż widelec madziowa go nie zechce i cza będzie starą dupę za żonę wziąć :rotfl:

1976pinacolada
08-05-2012, 22:32
Pfff to wymyślił:lol2:
Olka nie dawaj się tylko go bałamuć:D teraz byłby najlepszy czas i różnica wieku :yes:


nieprawda !!! U mnie jest 11 lat i jest super :cool: Tyle, ze nie jestem pewna czy Ola zechce czekać jeszcze 9 :sick:

MarJel
08-05-2012, 22:34
Koło ratunkowe se zapewnia..... a nóż widelec madziowa go nie zechce i cza będzie starą dupę za żonę wziąć :rotfl:

Dokładnie:rotfl: dbam o jego przyszłość :lol2:

MarJel
08-05-2012, 22:37
nieprawda !!! U mnie jest 11 lat i jest super :cool: Tyle, ze nie jestem pewna czy Ola zechce czekać jeszcze 9 :sick:

Ja po ostatnim wyjeździe weekendowo majowym, zaczęłam też doceniać dużą różnicę między moimi (8lat) Mogłam w nocy zostawić Bartka z Mają w pokoju hotelowym jak spali, a sama imprezować parę pokoi dalej:rotfl: pierwszy raz tak zrobiłam :oops:
On tak ma że jak czuje w nocy że ktoś obok śpi to się w ogóle nie budzi:p

hazeleyes1982
08-05-2012, 22:39
Koło ratunkowe se zapewnia..... a nóż widelec madziowa go nie zechce i cza będzie starą dupę za żonę wziąć :rotfl:

Waryjatki:rotfl:
Moj miał kolke, wiec nie było az tak słodko:sick:

1976pinacolada
08-05-2012, 23:08
Waryjatki:rotfl:
Moj miał kolke, wiec nie było az tak słodko:sick:


O fuck :sick: Zapomniałam o kolce i refluksie :sick: To już nie kce :rotfl:

Balbina200
08-05-2012, 23:58
no i pieluchy, karmienie łyżeczką, specjalne gotowanie...
Też wolę dwulatka:(
Takie są najcudniejsze:yes:

hazeleyes1982
09-05-2012, 07:50
O fuck :sick: Zapomniałam o kolce i refluksie :sick: To już nie kce :rotfl:

no i pieluchy, karmienie łyżeczką, specjalne gotowanie...
Też wolę dwulatka:(
Takie są najcudniejsze:yes:

No własnie...to moze jednak ja jeszcze sie wstrzymam:rolleyes::D
Wklejam kilka fociszek z listwami, które miały byc szare ale...jednak beda białe. Jak zobaczyłam efekt, to sie wycofałam z poprzedniego pomysłu:

http://images46.fotosik.pl/1515/c2520143a9ab492fmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

tapetka w gabinecie:

http://images49.fotosik.pl/1512/8897d9553b9646eamed.jpg (http://www.fotosik.pl)

i sypialni:

http://images50.fotosik.pl/1567/3a577d1e4f42d27emed.jpg (http://www.fotosik.pl)

kibelek:

http://images39.fotosik.pl/1504/1e6f79bef7c1d50bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

sciana drewniana, jeszcze nie skonczona, ale podswietlona wygląda tak:

http://images42.fotosik.pl/343/bc27711e7ff6b4d0med.jpg (http://www.fotosik.pl)

i korytka w polaczeniu z jasnoszara sciana-wyszlo, chyba spoksikowo:rolleyes:

http://images50.fotosik.pl/1567/731299074c5b3cbamed.jpg (http://www.fotosik.pl)

monika996
09-05-2012, 08:33
a wy tu o dzieciakach , weselach.... :lol2:ale mnie ominęło:p

Ola ale super sie robi u Ciebie!!!!
a jak tapeta w gabinecie fajna.:wiggle: i sypialniana, i sciana drewniana w łazience:jawdrop:

czytałas u mnie:spam: zadzwonię

1976pinacolada
09-05-2012, 09:15
Ola - :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: Totalny szok !!! Tylko posprzatac i graty wnosić :wiggle:

Ps. dlaczego Ty nie zabezpieczyłaś swojej pięknej podłogi w gabinecie :mad: Kartonami trzeba było przykryć, taka zakurzona bidusia ...:(

hazeleyes1982
09-05-2012, 09:31
Monia, dzieki:hug: Co do "tego", napisałąm u Ciebie:(:hug:


Ola dlaczego Ty nie zabezpieczyłaś swojej pięknej podłogi w gabinecie :mad: Kartonami trzeba było przykryć, taka zakurzona bidusia ...:(

.....bo dopiero teraz mi to uswiadomiłaś.....:roll::oops: ja pierdziu....ale chyba nic jej nie bedzie, co?:rolleyes:

Mam niepotwierdzona jeszcze na 100% informacje od p. Łukasza, ze montaz kuchni bedzie w .... poniedziałek:o:o:o

monika996
09-05-2012, 09:33
Ola kurcze toć jak wrócę to ty będziesz mieszkać:p

hazeleyes1982
09-05-2012, 09:38
A wrócisz, Monia na EURO?:p Na pewno sie wczesniej nie wyrobimy:no:

monika996
09-05-2012, 09:39
A wrócisz, Monia na EURO?:p Na pewno sie wczesniej nie wyrobimy:no:coś ty chcesz ze mnie Afrykankę zrobić????

MarJel
09-05-2012, 09:50
Ściana drewniana :jawdrop:
Korytka:jawdrop:
Tapeta gabinet:jawdrop:
Tapeta sypialnia:jawdrop:

Oj weź:P czemu tak pięknie?:P nie mogłaś mieć trochę skromniej co ?:P ;):rotfl:

monika996
09-05-2012, 09:55
Ściana drewniana :jawdrop:
Korytka:jawdrop:
Tapeta gabinet:jawdrop:
Tapeta sypialnia:jawdrop:

Oj weź:P czemu tak pięknie?:P nie mogłaś mieć trochę skromniej co ?:P ;):rotfl:zazdrośnica:lol2:

Marta uwielbiam cie , za twoj humor:hug:

1976pinacolada
09-05-2012, 10:33
Ola - kuchnia w poniedziałek??? Łał :jawdrop: To ja dobrze gadam, że tylko graty przewieźć i mieszkacie . Ale zazdroszczę ....................

duś
09-05-2012, 11:12
pobudzilas moje rozważania o tapecie w drzewka... miód malina!

hazeleyes1982
09-05-2012, 13:15
coś ty chcesz ze mnie Afrykankę zrobić????
Oj, tam oj tam:rolleyes:


Ściana drewniana :jawdrop:
Korytka:jawdrop:
Tapeta gabinet:jawdrop:
Tapeta sypialnia:jawdrop:
Oj weź:P czemu tak pięknie?:P nie mogłaś mieć trochę skromniej co ?:P ;):rotfl:

Marti, weź sie nie nabijaj:lol2: W kazdym razie, nawet jesli zartowałaś, to dzieki:D:hug:


Ola - kuchnia w poniedziałek??? Łał :jawdrop: To ja dobrze gadam, że tylko graty przewieźć i mieszkacie . Ale zazdroszczę ....................

Kinia, :hug: Kiedy Ty masz montaz kuchni?Przeciez chyba tylko miesiac po nas, tak?


pobudzilas moje rozważania o tapecie w drzewka... miód malina!

dusiu, super, ze Ci sie podoba:hug: To zamawiaj ja:yes:

emiranda
09-05-2012, 14:04
Dla mnie wszystko SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER
(nawet ta szara śćiana mi się bardzo podoba, cholerka, miałas rację !)

hazeleyes1982
09-05-2012, 15:56
Alu, lejesz miód na moje serce...:oops: dziekuje:hug:

Kochani, macie jakies namiary na fajna szara posciel? I nie tylko szara, ale to jest priorytet-do sypialni.;) I w ogóle...polecicie jakis sklep z kołdrami i poduszkami?

Kurcze, to chyba było pytanie z cyklu: zaraz przeprowadzka....aaaaaa:o;)

1976pinacolada
09-05-2012, 16:16
Ola - dostałaś ode mnie priva??

Zobacz TUTAJ (http://www.calvado.pl/szarosci-i-czernie-cat-180.aspx)

duś
09-05-2012, 18:30
dusiu, super, ze Ci sie podoba:hug: To zamawiaj ja:yes:

Hehe na razie nie wolno mi zmieniać nic, ale kiedyś przemaluje ten jajkowy żółty z przedpokoju. A "drzewka" chyba trafia wówczas do gabineciku, pasowalyby mi za biurkiem :D

1976pinacolada
09-05-2012, 20:11
Pytanie do Oli i nie tylko !!!!
Ile kosztuje m2 tapetowania ??? Sama usługa bez materiałów...

EDIT. pytam bo mam do położenia w sumie 15,5m2 fototapety i cena mnie lekko zszokowała. Panowie krzyknęli 1tys zł - wychodzi 65zł/m2 :jawdrop: i cos mi sie sporo to widzi :(

hazeleyes1982
09-05-2012, 21:06
Kinia, dopiero teraz wyczysciłam skrzynkę:rolleyes: nie dostałam pw:rolleyes:
Zapytam jutro z rana i wysle Ci sms-ka...ale obym sie nie zdziwiła:sick:
Dzieki za link-super rzeczy tam sa, chociaz ceny.....juz nie:sick:
Olus, dzieki kochana:hug:ja tez juz przebieram nogami na montaz kuchni, bo musze szybciusienko zamawiac blaty:sick:
Słuchajcie, pasy w pokoju Małego odmalowane-jutro beda fotki:wiggle:

EDIT: Pochwalę się nowym nabytkiem, bo...nie mogę z tego, ze ja juz czajnik kupuję...nie wierze:o:lol:

http://images46.fotosik.pl/1517/71d27d1d9c287e45med.jpg (http://www.fotosik.pl)

MarJel
09-05-2012, 22:14
EDIT:Pochwalę się nowym nabytkiem, bo...nie mogę z tego, ze ja juz czajnik kupuję...nie wierze:o:lol:



No widzisz jak szybko zleciało, lada moment i będziesz już mieszkać....
Czajnik dizajnerski:o

Drop_Inn
09-05-2012, 22:18
Jakie tu już postępy piękne :wiggle:
Bardzo dobrze, że listwy jednak białe - białe najpiękniejsze ;)
Tapeta w gabinecie świetna.
Szara ściana + korytka też muszę przyznać fajne. Nie spodziewałam się, że tak dobrze wyjdzie :rolleyes:

Balbina200
09-05-2012, 22:56
Korytarz mnie absolutnie urzekł!
Śliczny, jasny i leciutki!
Zostawiam swój jak jest - bo już chciałam przemalowywać szarość na ciemniejszą, bo wydawała mi się za jasna:)
Drewniana ściana marzenie:rolleyes:
Czajnik bjuuuti:yes" - Gdzie kupowałaś?
Pakujesz się już:D
PS gdzie w końcu zamawiałaś drzwi białe?

MagdaZZZ
09-05-2012, 23:31
Dziewczyno - ale u Was to się posuwa do przodu:o Szok szok szok:o:o:o

A mi zazdrość pośladki ściaka:sick::lol2:

hazeleyes1982
10-05-2012, 12:50
No widzisz jak szybko zleciało, lada moment i będziesz już mieszkać....
Czajnik dizajnerski:o
Noooo, jeszcze niedawno, to sie wydawało takie ...abstrakcyjne:rolleyes:
Czajnik fajowy, nie?;)

Jakie tu już postępy piękne :wiggle:
Bardzo dobrze, że listwy jednak białe - białe najpiękniejsze ;)
Tapeta w gabinecie świetna.
Szara ściana + korytka też muszę przyznać fajne. Nie spodziewałam się, że tak dobrze wyjdzie :rolleyes:

Dropku, dzieki. Ja do tej pory obstawalam przy pomalowaniu listew w kolorze scian-czyli na szaro i ...biało:lol2: ale jak zobaczyłam na zywo....stwierdziłam, ze wlasnie ten kontrast jest najfajniejszy:rolleyes:
Co do korytek, kazdy widział to ...czarno;)
Dropku, Ty z takim wyczuciem smaku pochwalilas moje skromne poczynania...dzieeeeeeeki:hug:


Korytarz mnie absolutnie urzekł!
Śliczny, jasny i leciutki!
Zostawiam swój jak jest - bo już chciałam przemalowywać szarość na ciemniejszą, bo wydawała mi się za jasna:)
Drewniana ściana marzenie:rolleyes:
Czajnik bjuuuti:yes" - Gdzie kupowałaś?
Pakujesz się już:D
PS gdzie w końcu zamawiałaś drzwi białe?

Balbinko,dzieki. Twoje słowa tez mnie uskrzydliły:hug:
Czajnik kupiłam w redcoon (byli najtansi na ceneo).
A co do drzwi, nie napisałam Ci jeszcze, bo nie pamietam nazwy - w pon sie dowiem, bo maja przyjechac zamontowac te drzwi przesuwne (okazało sie, ze byly pekniete i musieli je zabrac:sick:) i obiecuje napisac.


Dziewczyno - ale u Was to się posuwa do przodu:o Szok szok szok:o:o:o
A mi zazdrość pośladki ściaka:sick::lol2:

oj tam, "Mirka, nie pierdacz" :lol:

P.S. W wolnym tłumaczeniu: "No co Ty, Madzia...":lol::hug:

kanka9
10-05-2012, 13:01
Rany ale ja mam zaległości :eek:. Pięknie :jawdrop:. Fantstyczne , drzwi, super korytarz i ogólnie pięknie tak jasno biało. Podoba mnie sie :wink:

Venus_m
10-05-2012, 18:32
Aligancko :lol:

Jeszcze nie zdecydowałam co lubię najbardziej :D

hazeleyes1982
10-05-2012, 19:37
Rany ale ja mam zaległości :eek:. Pięknie :jawdrop:. Fantstyczne , drzwi, super korytarz i ogólnie pięknie tak jasno biało. Podoba mnie sie :wink:

:oops::oops::oops:
dzieki kanka:hug: Nie musze Ci pisac, ze mnie Twoje wnetrza tez baaaaardzo sie podobaja (bo o tym wiesz;)) Gdzie sie podziewałaś?;)


Aligancko :lol:
Jeszcze nie zdecydowałam co lubię najbardziej :D

Venusku, dziękóweczka:hug:

A to pokój Małego...dwie przeciwległe sciany sa w pasy, a pozostałe dwie-cała biała i cała zielona.

http://images39.fotosik.pl/1508/92f90d59278d2af0med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images41.fotosik.pl/1507/c91440c6b2dcee4amed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images49.fotosik.pl/1516/13e0e4ead8d2d259med.jpg (http://www.fotosik.pl)

emiranda
10-05-2012, 20:00
:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Oluś nie mam słów, czym nas jeszcze zaskoczysz ?

admete
10-05-2012, 20:05
Ola ja tu nie zaglądam 2-3 dni - a tu juz taaaaaaaaahttp://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif kie zmiany.




Pokój małego - no czad :wiggle:)
Tapety wiesz że obie kocham :) - będę kombinować czy tej w dżewa nie da się gdzieś u mnie wcisnąć :lol2:


dużo dużo zdrówka i spokojnej nocy
idą deszcze więc powinno być dla nas lepiej :hug:

duś
10-05-2012, 20:14
zaje...e! mogłabym być twoim dzieckiem :D

Venus_m
10-05-2012, 20:25
ja też, ale chciałabym mieć pokój tam gdzie tapeta w drzewa :)

monika996
10-05-2012, 20:27
ale fajnie wyszedł pokój małego- dizajnersko:p

duś
10-05-2012, 20:44
ja też, ale chciałabym mieć pokój tam gdzie tapeta w drzewa :)
spokojnie Justynko, dzieci nie rodzą się od razu dorosłe :D do "drzewek" przeniosłabym się w okolicach 10 urodzin :wave:

hazeleyes1982
10-05-2012, 20:57
Kochani, wazna informacja od Mamy Frania:


"poniżej lista osób-wpłat, w których tytule widniały nick i słowo murator. Jeśli kogoś nie wymienię, daj znać, będę sprawdzać w Fundacji...


emiranda
admete
DropInn
Bogumil
Ola U.
hazeleyes1982
narendil
PINACOLADA
BARBARA74
zalotnica
kakusek
Monika966

w sumie zebraliście 1250 zł- starczy na ładny kawał płytek :) tak po muratorsku! Mam tylko prośbę, podziękuj od nas Forumowiczom oczywiście i zaproś ich jutro na bloga. :)))

Pozdrawiam mocno, ściskam i dziękujemy!

Ania"

Czyli,zgodnie z prośbą Mamy Frania-wklejcie to prosze u siebie i zobaczymy, czy ktos sie zgłosi a ja napisze do Redakcji o tytuły "Forumowicz WielKi Sercem", dla wszystkich, którzy jeszcze takowych nie maja.Buziaczki dla Was. Jestescie super. Do Waszych postów wczesniejszych odniose sie za chwilke.

1976pinacolada
10-05-2012, 21:19
Hej Ola - pokój młodego oczojebny :rotfl: Rewelacyjny pomysł :yes: Zaskakujesz nas Oluś z dnia na dzień coraz bardziej. Aż sie bedę bać jutro kompa odpalać :sick:

hazeleyes1982
10-05-2012, 22:06
no,no ..ten zielony Panton wpasuje się idealnie :lol:

yhy:yes: toć ja kolor farby pod tego dziada własnie dobierałam:lol2:


:jawdrop::jawdrop::jawdrop:
Oluś nie mam słów, czym nas jeszcze zaskoczysz ?
Alu, teraz to chyba... wiatrołapem:rolleyes:


Ola ja tu nie zaglądam 2-3 dni - a tu juz taaaaaaaaahttp://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif kie zmiany.
Pokój małego - no czad :wiggle:)
Tapety wiesz że obie kocham :) - będę kombinować czy tej w dżewa nie da się gdzieś u mnie wcisnąć :lol2:
dużo dużo zdrówka i spokojnej nocy
idą deszcze więc powinno być dla nas lepiej :hug:
Oby Aguś, oby:hug: Wpadne do Ciebie na tygodniu, to moze wymyslimy, gdzie ja wcisniesz;)


zaje...e! mogłabym być twoim dzieckiem :D

ja też, ale chciałabym mieć pokój tam gdzie tapeta w drzewa :)

spokojnie Justynko, dzieci nie rodzą się od razu dorosłe :D do "drzewek" przeniosłabym się w okolicach 10 urodzin :wave:

:rotfl:
:hug:

ale fajnie wyszedł pokój małego- dizajnersko:p

:hug:


Hej Ola - pokój młodego oczojebny :rotfl: Rewelacyjny pomysł :yes: Zaskakujesz nas Oluś z dnia na dzień coraz bardziej. Aż sie bedę bać jutro kompa odpalać :sick:

Mówisz, ze daję po jajach ostatnio?:rotfl:

Sorki, znowu tekst mojego M.:rolleyes:

Ilona Agata
10-05-2012, 22:06
Widzę, że muszę częściej zaglądać na Forum, żeby śledzić postępy, a jest co podziwiać, oj jest... :jawdrop:
Przybij piątkę, mamy ten sam czajnik :hug:

1976pinacolada
10-05-2012, 22:16
Mówisz, ze daję po jajach ostatnio?:rotfl:

Sorki, znowu tekst mojego M.:rolleyes:


jak nie pampers to jaja - no nie wytrzymam :rotfl:

Moja wczoraj przy obiedzie po tym jak włozyła do buzi a nie podmuchała: Jasna cholera jakie to gorące :rotfl:

narendil
11-05-2012, 05:32
hazelku, rozpiszę się jak ochłonę! Na razie tylko :jawdrop:
Skutecznie mi podniosłaś ciśnienie z rana :lol2:
Zazdrośnica jestem i tyle. Chociaż, pociesza mnie myśl, że nie ja jedna...

mirela99
11-05-2012, 07:24
Ale zajeb@#$y zielony !! Podoba mi się bardzo, kocham limonkowe akcenty ale te pasy ... toż to poezja!

monika996
11-05-2012, 07:28
fajnie ,że choć troszeczkę mamie Frania dało się pomóc:yes:i małemu Franiowi:)

kanka9
11-05-2012, 09:11
Drzwi są poprostu Fe No Me Nal Ne . Teraz też bym takie wzieła :p
A ja siedze na obczyźnie, rzadko w domu jestem więc i nic się nie dzieje u mnie to i mało się tu udzielam :rolleyes:

Venus_m
11-05-2012, 09:30
oj :P u mnie małe Venuski od małego będą w drzewach dorastać, taką mam od zawsze koncepcję na ich pokój....ale to będzie za tyle czasu że olaboga :lol:

monika996
11-05-2012, 09:35
oj :P u mnie małe Venuski od małego będą w drzewach dorastać, taką mam od zawsze koncepcję na ich pokój....ale to będzie za tyle czasu że olaboga :lol::p no to już do roboty!!!!1
a drzewka im zrobisz zielone?????

emiranda
11-05-2012, 10:22
fajnie ,że choć troszeczkę mamie Frania dało się pomóc:yes:i małemu Franiowi:)

Monia to ty masz optymistyczne nastawienie, ja wczoraj jak zobaczyłam tę sumę, to się załamałam, miałam nadzieję, że więcej osob weźmie w tym udział :)

Chyba postawie puszke na spotkaniu :)

monika996
11-05-2012, 10:51
oj Ala ja też miałam nadzieję ,że więcej osób się zmobilizuje. ...... ale przecież dobre i tyle kochana;)

Venus_m
11-05-2012, 11:17
Nieeeeeeeee drzewa białe na ścianie mleczno kawowej :lol:

monika996
11-05-2012, 11:19
Nieeeeeeeee drzewa białe na ścianie mleczno kawowej :lol: będziesz venuskom od niemowlaka gust wyrabiać;)

Venus_m
11-05-2012, 11:27
tia...i taki mały venusek w wieku 10 lat powie mamo a ja chcę na suficie cmentarz :o

ok Hazelku już nie spamuję o moich wyimaginowanych dzieciach :lol: :hug:

monsanbia
11-05-2012, 11:40
Hejo!

Przyszlam, obejrzalam, poczytalam ...

To bedzie w koncu to dziecko czy nie bedzie? :P :lol:

Olu, powiem Ci, ze decyzja drzwiowa bardzo trafiona byla! :yes: :p Wyglada to wszystko super, a w pokoju malego (notabene extra pozytywnym!!!) wpasowuja sie idelanie. Co tez sklania mnie do stwierdzenia ze jednak biale drzwi prezentuja sie genialnie na mocnym tle. Ja nadal zachwycam sie swoim holem, tak mi sie to polaczenie podoba ze chyba dluuuugo mi sie nie znudzi (czasem staje w sypialni i z najdalszego miejsca patrze sobie na te szara sciane i dwoje drzwi ... miodzio ;) ... powiedziala skromna monia :lol:), i gdyby nie to ze Twoj hol prezentuje sie bardzo fajnie (korytka sa po prostu boskie!, zazdroszcze normalnie) to chyba bym Cie namawiala na przyciemnienie go (wtedy te biale drzwi i proste opaski jeszcze piekniej sie prezentuja)
Pomysl na drewniana sciane - bomba. Nie no, ladnie ladnie, jest na co popatrzec :yes:

Sciskam Cie mocno, buziak!

emiranda
11-05-2012, 11:46
Monia, ja jeszcze tak długiego Twojego postu nie widziałam, toz to elaborat, widze, że nadrabiasz zaległości :lol2:

monsanbia
11-05-2012, 11:51
Monia, ja jeszcze tak długiego Twojego postu nie widziałam, toz to elaborat, widze, że nadrabiasz zaległości :lol2:

No jak no jak?, kazesz mi szukac? ;)

emiranda
11-05-2012, 15:01
No jak no jak?, kazesz mi szukac? ;)

Broń Boże, ale odkąd jestem na forum i wchodze na Twoj watek to zawsze zdawkowe odpowiedzi i powiem, ze często bardzo trafne :), no ja niestety muszę opisowo wszystko przedstawić :(

A tu tyle słów użytych, myślę, że domek Oli bardzo Ci się spodobał, nieprawdaż ?

A my Ole namawialiśmy na biała ściane na korytarzu :(, ona zrobiła jasno szary i super wygląda, chociaż, ta Twoja ciemna ściana w korytarzu z białymi drzwiami i te doniczki, to mi sie po nocach śni. Koniecznie musze u siebie też pomalowac na ciemno ściane w wiatrołapie :) Proste białe drzwi sa naprawde super u Oli tez to widać :)

No i okazuję się, że prostota górą :)

1976pinacolada
11-05-2012, 16:36
oj :P u mnie małe Venuski od małego będą w drzewach dorastać, taką mam od zawsze koncepcję na ich pokój....ale to będzie za tyle czasu że olaboga :lol:



zasadź prawdziwe to zdążą urosnąć :rotfl:

Venus_m
11-05-2012, 18:34
u mnie Hazelka działa, króliczek jak najbardziej pokicał tylko na to drugie konto podane na stronie Dziedzica, jednak z odpowiednim dopiskiem :)

MarJel
11-05-2012, 19:53
Przyznaję ,że ja też liczyłam ,że więcej osób się przyłączy ;)

Kurcze ale kwas, wstyd, żenada:sick:, ja też chciałam dorzucić swój grosik, nie wiem jak to się stało że mi umknęło:sick::mad: Czy jest jeszcze szansa poprawić się? :oops:


U mnie tak ze wszystkim, jak mi nie wyłączą prądu to nie zapłacę, za obiady dziecka w szkole też nie płacę do póki panie ją na stołówkę nie chcą wpuścić :lol: Dziś 11, a ja do 10 czynsz za lokal płacę , a dziś znów zapomniałam, jutro weekend i nie zapłacę i tak w kółko mogłabym opowiadać

MarJel
11-05-2012, 19:59
A zapomniałam:sick: jesssu :rolleyes:, a nie mówiłam że skleroza jestem:rolleyes:

Pokój szkraba chciałam pochwalić, ale nie dla zasady, tylko na prawdę wyszedł bombowo!!!! i czemu mnie to nie dziwi:rolleyes:

1976pinacolada
11-05-2012, 20:58
Przez chwilę chciałam odgapić pomysł na pomalowanie pokoju dziecka (Leny, synowej Twej ) ale doszłam do wniosku, że takie intensywne pasy pobudzają a ja nie mam ochoty ściągać jej z sufitu :rotfl: Musze jej zrobic mdły pokój, może się dziołcha wyciszy ;)

Venus_m
11-05-2012, 21:15
MarJelka a damesa przypomnień w kalendarzu nie ma? :lol:

MarJel
11-05-2012, 21:36
MarJelka a damesa przypomnień w kalendarzu nie ma? :lol:

Damesa ma:P i co? Jak mnie rano budzik budzi to wyłączam i dalej śpię, dopóki mąż mnie nie zwlecze z łóżka:rolleyes:
I co mi po tych przypomnieniach... :lol2:

Venus_m
12-05-2012, 08:11
:lol2: oj damesa, mamy wiele wspólnego ze sobą :lol:

hazeleyes1982
12-05-2012, 12:24
Widzę, że muszę częściej zaglądać na Forum, żeby śledzić postępy, a jest co podziwiać, oj jest... :jawdrop:
Przybij piątkę, mamy ten sam czajnik :hug:

dzięki i piąteczka:hug: i zaglądaj, Ilonko czesciej-bedzie mi baaaardzo miło, bo coś nam ostatnio znikłas/zniknęłaś...:rolleyes:


jak nie pampers to jaja - no nie wytrzymam :rotfl:
Moja wczoraj przy obiedzie po tym jak włozyła do buzi a nie podmuchała: Jasna cholera jakie to gorące :rotfl:

aha....:lol2:


hazelku, rozpiszę się jak ochłonę! Na razie tylko :jawdrop:
Skutecznie mi podniosłaś ciśnienie z rana :lol2:
Zazdrośnica jestem i tyle. Chociaż, pociesza mnie myśl, że nie ja jedna...

No to, zes mnie , narendilku zawstydziła...:oops::hug:


Ale zajeb@#$y zielony !! Podoba mi się bardzo, kocham limonkowe akcenty ale te pasy ... toż to poezja!

dzieki Mirelko, ja wiem, ze Ty kochasz limonke-jestem u Ciebie na bieżąco:lol:


Drzwi są poprostu Fe No Me Nal Ne . Teraz też bym takie wzieła :p
A ja siedze na obczyźnie, rzadko w domu jestem więc i nic się nie dzieje u mnie to i mało się tu udzielam :rolleyes:

dziekuje w imieniu dźwiófff:rolleyes::hug: ale ze jak zagramanicą....to tym bardziej zaglądaj do nas-zawsze bedzie Ci weselej:yes:


Monia to ty masz optymistyczne nastawienie, ja wczoraj jak zobaczyłam tę sumę, to się załamałam, miałam nadzieję, że więcej osob weźmie w tym udział :)
Chyba postawie puszke na spotkaniu :)

oj Ala ja też miałam nadzieję ,że więcej osób się zmobilizuje. ...... ale przecież dobre i tyle kochana;)

Przyznaję ,że ja też liczyłam ,że więcej osób się przyłączy ;)


no dooooobra, tez mi troche smutno, ze tylko tyle....to znaczy ciesze sie, ze w ogóle cos tam Franiowi wpadnie ale....tez miałam nadzieje na wiecej i czuje niedosyt....chyba nastepnym razem zrobimy to z wiekszem rozmachem i z jajem, co Dziefffczynki?:rolleyes:


tia...i taki mały venusek w wieku 10 lat powie mamo a ja chcę na suficie cmentarz :o ok Hazelku już nie spamuję o moich wyimaginowanych dzieciach :lol: :hug:

Nie spamujesz i mnie sie te Twoje pomysły strasznie fajnie czyta, Venusku:)
A weźmiesz Fionke na spotkanie, czy boisz sie, ze ciotki ją zagłaskają i zaprzytulają?:D


Hejo!Przyszlam, obejrzalam, poczytalam ...
To bedzie w koncu to dziecko czy nie bedzie? :P :lol:
Olu, powiem Ci, ze decyzja drzwiowa bardzo trafiona byla! :yes: :p Wyglada to wszystko super, a w pokoju malego (notabene extra pozytywnym!!!) wpasowuja sie idelanie. Co tez sklania mnie do stwierdzenia ze jednak biale drzwi prezentuja sie genialnie na mocnym tle. Ja nadal zachwycam sie swoim holem, tak mi sie to polaczenie podoba ze chyba dluuuugo mi sie nie znudzi (czasem staje w sypialni i z najdalszego miejsca patrze sobie na te szara sciane i dwoje drzwi ... miodzio ;) ... powiedziala skromna monia :lol:), i gdyby nie to ze Twoj hol prezentuje sie bardzo fajnie (korytka sa po prostu boskie!, zazdroszcze normalnie) to chyba bym Cie namawiala na przyciemnienie go (wtedy te biale drzwi i proste opaski jeszcze piekniej sie prezentuja)
Pomysl na drewniana sciane - bomba. Nie no, ladnie ladnie, jest na co popatrzec :yes:
Sciskam Cie mocno, buziak!

Moniaaaa,:hug: a ja juz myslalam, ze Ty mnie nie lubisz i do mnie nie zagladasz:cry:
w białych drzwiach zakochałam sie u Ciebie-pamietasz? ale nie miałam przez chwile odwagi....a potem i Dziewczyny i moj M. mnie zmolestowali, no i ...jakos poszło;) i bardzo sie ciesze z wyboru:wiggle: Tez sciskam i nie moge sie pt doczekac i skosztowac Twojego chlebka;)
dzidzia, czy bedzie?:lol: nie wiem, bo moj Mały jest teraz drugi raz na antybiotyku w przeciagu dwóch tyg...:o i juz mi sie odechciało-ale ja mam takie loty;)


Broń Boże, ale odkąd jestem na forum i wchodze na Twoj watek to zawsze zdawkowe odpowiedzi i powiem, ze często bardzo trafne :), no ja niestety muszę opisowo wszystko przedstawić :(
A tu tyle słów użytych, myślę, że domek Oli bardzo Ci się spodobał, nieprawdaż ?
A my Ole namawialiśmy na biała ściane na korytarzu :(, ona zrobiła jasno szary i super wygląda, chociaż, ta Twoja ciemna ściana w korytarzu z białymi drzwiami i te doniczki, to mi sie po nocach śni. Koniecznie musze u siebie też pomalowac na ciemno ściane w wiatrołapie :) Proste białe drzwi sa naprawde super u Oli tez to widać :)No i okazuję się, że prostota górą :)

Alu, jak Ty to pieeeeknie napisałas...dziekuje:hug::hug::hug:



u mnie Hazelka działa, króliczek jak najbardziej pokicał tylko na to drugie konto podane na stronie Dziedzica, jednak z odpowiednim dopiskiem :)

Venusku, napisałam Mamie Frania co i jak-dam szybciutko znac, jak odpisze.


Kurcze ale kwas, wstyd, żenada:sick:, ja też chciałam dorzucić swój grosik, nie wiem jak to się stało że mi umknęło:sick::mad: Czy jest jeszcze szansa poprawić się? :oops:
U mnie tak ze wszystkim, jak mi nie wyłączą prądu to nie zapłacę, za obiady dziecka w szkole też nie płacę do póki panie ją na stołówkę nie chcą wpuścić :lol: Dziś 11, a ja do 10 czynsz za lokal płacę , a dziś znów zapomniałam, jutro weekend i nie zapłacę i tak w kółko mogłabym opowiadać

Martusia, ja tez tak mam, nie martw sie. W wieku 30 lat, prawie co miesiac mam odciety tel;) Martusia, akcja była wielkanocna, wiec nie wiem... oczywiscie, jesli tylko masz potrzebe, to no problem. Ja tylko coraz czesciej mysle o zorganizowaniu czegos z jajem i zaangazowaniu i poinformowaniu wiekszej liczby forumowiczów. Mysle, ze pierwsze sliwki-robaczywki i uda sie za drugim razem. Pomozecie, jakby co, prawda?:rolleyes:


A zapomniałam:sick: jesssu :rolleyes:, a nie mówiłam że skleroza jestem:rolleyes:

Pokój szkraba chciałam pochwalić, ale nie dla zasady, tylko na prawdę wyszedł bombowo!!!! i czemu mnie to nie dziwi:rolleyes:
ale mnie rozpieszczasz z tymi komplementami ostatnio, normalnie bede chodziła dumna, jak paw:oops:dzieki. Ciesze sie ze Ci sie podoba:hug:


Przez chwilę chciałam odgapić pomysł na pomalowanie pokoju dziecka (Leny, synowej Twej ) ale doszłam do wniosku, że takie intensywne pasy pobudzają a ja nie mam ochoty ściągać jej z sufitu :rotfl: Musze jej zrobic mdły pokój, może się dziołcha wyciszy ;)

Nie załamuj mnie, Kinguś, ze takie pasy pobudzaja, bo wtedy to juz nie wyrobię na zakretach;)

Słuchajcie, Mały mi bardzo zachorował:( W czwartek byłam z nim u lekarza (standardowo: dusznosci), potem w pt rano (bo przez noc juz myslalam, ze sie udusi) i dostał antybiotyk, który tylko pogorszył sprawe i wieczorem tego samego dnia znów do lekarza i bierze zastrzyki....:(:(:( na szczescie tylko trzy (dwa juz wziął) a potem juz doustnie. Cały czas utrzymuje sie goraczka...Najgorsze, ze w majówke tez bral antybiotyk...obiecałam sobie, ze dosyc czekania. Znajdziemy porzadnego alergologa, bo pediatra był wczoraj bezradny. Juz myslalam, ze bedzie szpital, tak Małego dusiło:(:(:( Juz dzis jest delikatna poprawa. Trzymajcie , prosze kciuki.
No to sie wygadałam.

Venus_m
12-05-2012, 12:41
Oj Hazelku kochana :hug: uściski dla malucha. Ledwie potrafię sobie wyobrazić co może czuć matka widząc duszące się /cierpiące dziecko, kiedy ja wariuję przy Fionie.

Apropo Fiony to chciałabym, ale kochana to nie chodzi o zagłaskanie tylko o: kotki Ali mogą jej nie zaakceptować, w końcu to obcy. Cały czas na rękach ona nie usiedzi, musiałabym zabrać kuwetę (bo kot w nowym miejscu musi wiedzieć gdzie jest jego azyl bezpieczeństwa), może się zrobić zamieszanie Fiona wyleci na ogród i tyle ją zobaczę (my jej nie wypuszczamy).