PDA

Zobacz pełną wersję : Od wizualizacji do realizacji...czyli pogaduchy u hazel



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20

karolek59
12-05-2012, 14:16
Cześć Olu pokój synka rewelacyjny taki energetyzujący :rolleyes: Ciekawa jestem reszty

Oj biedny synuś współczuję .Mam nadzieje że mu się poprawi a ty poszukaj dobrego lekarza może coś w końcu zaradzi

kakusek
12-05-2012, 15:15
Olunia zagladnelam juz wczoraj ale zaniemowilam z wrazenia i sie nie odezwalam :no: Pieknie juz u Ciebie i tak domowo sie robi.Kolorek u mlodego swietny i wiesz ze jak przyjdzie pora bede dopytywac szczegolow bo moj starszak tez chce zielono/limonkowo w pokoju :p
Bardzo wpolczuje tych dusznosci malego :(Masz juz doswiadczenie wiec wiesz jak reagowac-ja pewnie bym spanikowala :o
Olunia czy dzieci wyrastaja z takiej alrgii czy to juz do konca zycia na lekarstwach sie jedzie? Trzymaj sie Kochana i przytul malego od ciotki klotki:hug:

narendil
12-05-2012, 16:58
hazelku, to się znowu narobiło z maluchami :(
Koniecznie szukaj alergologa!
Ale ten antybiotyk jest konieczny? Czy lekarz zapisuje, bo nie ma innego pomysłu? Może niepotrzebnie gadam, bo w sumie nie wiem co u małego powoduje duszności :rolleyes:

Mocno ściskam :hug:

A pasy w pokoju obłędne! Tylko potem nie marudź, że mały szaleje :P W tak pobudzającym otoczeniu nie usiedzi spokojnie!
Ja konserwatywnie machnę Jakubowi szare ściany. I kolorowe dodatki.
PS. Wstawiłam fotkę krzesełka.

hazeleyes1982
12-05-2012, 17:06
Oj Hazelku kochana :hug: uściski dla malucha. Ledwie potrafię sobie wyobrazić co może czuć matka widząc duszące się /cierpiące dziecko, kiedy ja wariuję przy Fionie.Apropo Fiony to chciałabym, ale kochana to nie chodzi o zagłaskanie tylko o: kotki Ali mogą jej nie zaakceptować, w końcu to obcy. Cały czas na rękach ona nie usiedzi, musiałabym zabrać kuwetę (bo kot w nowym miejscu musi wiedzieć gdzie jest jego azyl bezpieczeństwa), może się zrobić zamieszanie Fiona wyleci na ogród i tyle ją zobaczę (my jej nie wypuszczamy).
:hug:
to szkooooda ale jesli tak bedzie bezpieczniej:(


Cześć Olu pokój synka rewelacyjny taki energetyzujący :rolleyes: Ciekawa jestem reszty
Oj biedny synuś współczuję .Mam nadzieje że mu się poprawi a ty poszukaj dobrego lekarza może coś w końcu zaradzi
karolku, reszte wkleiłam dwie strony wczesniej;) biore sie na powaznie za kwestie alergii Małego:hug:

Karolina i Artur :P
12-05-2012, 19:20
CZeść Hazelku :hug:
Kochanan ja mam takie u Ciebie zaległości,że szok :mad:
Strasznie mi wstyd! :oops:
Ale kare już dostała i wszytkie Twoje piękności zobaczyłąm z mega opóźnieniem :sick:
A jest CUUUUDNIE!!!! Podoba mi się wszystko holl, gdzwi, łazienka bomba!
Teraz tylko przeleciałam na szybciutko foteczki ale przysiade pooglądam sobie z przyjemnością na spokojnie i poczytam co tam naklikałyście ;)
Buziaki :***

Drop_Inn
12-05-2012, 21:41
No to przyszłam obejrzeć paseczki :wiggle:

Kolor nie mój, ale ogólnie efekt świetny! :yes: Z mebelkami i dodatkami zrobi się z tego miejsca naprawdę fajny pokój :)
Chyba mnie przekonałaś, że paski lepsze malowane niż na tapecie. Mąż też już się nawet zgodził, ale woli to jednak powierzyć profesjonalistom, nie mnie :rotfl:

1976pinacolada
12-05-2012, 22:54
Ola -ciary mnie przechodza jak czytam, że mój zienciu sie dusił :( Cos okropnego :( Zmień lekarza - koniecznie ! Całusy ślę

admete
13-05-2012, 06:17
Ola juz Ci polecałam i dalej polecam mojego alergologa!!!!!
Ja zrobiłam spory wywiad środowiskowy - i wiem że wyprowadził setki dzieci.
Jak chcesz to w poniedziałek działamy :yes:

A ja Was mocno mocno mocno przytulam - bo tylko w małym procencie wiem co własnie przeżywacie :(:(:(
A co było osłuchowo?, bo skoro gorączka to były oskrzela?płuca? - u nas tak to się przecież skończyło ostatnim razem .
I testy koniecznie - musicie chociaż spróbować poznać alergen :yes:

:hug: :hug: :hug:

ps i co do lekarza - ja już wiem że pediatra nie wyleczy alergii :no: - głupia byłam przez kilka miesięcy z malutkim Oskarkiem - ale kto wiedział- także koniecznie od poniedziałku ruszaj w tym temacie :yes:

admete
13-05-2012, 06:29
Jeszcze chciałam dodać że też myślałam że więcej nam sie uda zebrać :(
Aukcja jest fajnym pomysłem :yes:
Ja mam tyle rzeczy....... nowych rzeczy których nie wyrzucę, a domu ze mną iść nie mogą :lol2: - to byłoby fajne rozwiązanie na moje wieloletnie zbieractwo :lol2:

narendil
14-05-2012, 08:06
hazelku, uściski zostawiam :hug:

emiranda
14-05-2012, 08:25
Olu odliczam jeszcze 4 dni :)

1976pinacolada
14-05-2012, 08:50
Ola - ja pamiętam i czekam na zdjęcia świeżo zamontowanej kuchni :D Bo to dzis, prawda??

Karolina i Artur :P
14-05-2012, 08:57
Ooooo to ja też czekam!!! :popcorn:
:)

Venus_m
14-05-2012, 09:02
aaaa!!!!! :D

CHRUP :popcorn: CHRUP :popcorn:

malkul
14-05-2012, 19:08
Oleńko ja też czekam :)

hazeleyes1982
14-05-2012, 20:14
Olunia zagladnelam juz wczoraj ale zaniemowilam z wrazenia i sie nie odezwalam :no: Pieknie juz u Ciebie i tak domowo sie robi.Kolorek u mlodego swietny i wiesz ze jak przyjdzie pora bede dopytywac szczegolow bo moj starszak tez chce zielono/limonkowo w pokoju :p
Bardzo wpolczuje tych dusznosci malego :(Masz juz doswiadczenie wiec wiesz jak reagowac-ja pewnie bym spanikowala :o
Olunia czy dzieci wyrastaja z takiej alrgii czy to juz do konca zycia na lekarstwach sie jedzie? Trzymaj sie Kochana i przytul malego od ciotki klotki:hug:

kakusku, zaglądaj czesto, bo smutno bez Ciebie:hug: Co do Małego...wszystko sie wyjasni niedługo, bo zapisałam Go do alergologa, wiec na pewno bedzie juz tylko lepiej-mam nadzieje.


hazelku, to się znowu narobiło z maluchami :(
Koniecznie szukaj alergologa!
Ale ten antybiotyk jest konieczny? Czy lekarz zapisuje, bo nie ma innego pomysłu? Może niepotrzebnie gadam, bo w sumie nie wiem co u małego powoduje duszności :rolleyes:

Mocno ściskam :hug:

A pasy w pokoju obłędne! Tylko potem nie marudź, że mały szaleje :P W tak pobudzającym otoczeniu nie usiedzi spokojnie!
Ja konserwatywnie machnę Jakubowi szare ściany. I kolorowe dodatki.
PS. Wstawiłam fotkę krzesełka.

narendilku, nasz pediatra duzo stracił w moich oczach, bo wydawał sie byc...bezradny. W przeciągu 24 godzin-trzy różne koncepcje leczenia, antybiotyk, który nasilił dusznosci i diagnoza: alergia plus niedoleczony poprzedni wirus (nota bene on sam przepisał mu dwa tyg temu antybiotyk,który nie doleczył infekcji wiec czyja to wina?:eek:)ehhhhh, masakra.....:bash:
sie wygadałam, co?:oops:
krzesło Jakuba wymiata-napisałam zreszta u Ciebie:yes:


CZeść Hazelku :hug:
Kochanan ja mam takie u Ciebie zaległości,że szok :mad:
Strasznie mi wstyd! :oops:
Ale kare już dostała i wszytkie Twoje piękności zobaczyłąm z mega opóźnieniem :sick:
A jest CUUUUDNIE!!!! Podoba mi się wszystko holl, gdzwi, łazienka bomba!
Teraz tylko przeleciałam na szybciutko foteczki ale przysiade pooglądam sobie z przyjemnością na spokojnie i poczytam co tam naklikałyście ;)
Buziaki :***

Karolcia, :hug: najwazniejsze, ze już do mnie dotarłaś i wszystko widziałaś-i tak nie ma jeszcze co ogladac, wiec spoksik;)


No to przyszłam obejrzeć paseczki :wiggle:

Kolor nie mój, ale ogólnie efekt świetny! :yes: Z mebelkami i dodatkami zrobi się z tego miejsca naprawdę fajny pokój :)
Chyba mnie przekonałaś, że paski lepsze malowane niż na tapecie. Mąż też już się nawet zgodził, ale woli to jednak powierzyć profesjonalistom, nie mnie :rotfl:

Dropku, wiem kochana, ze to nie Twoje kolorki ale chciąłm zebys sobie zobaczyła efekt pomalowanych pasków:hug:


Ola -ciary mnie przechodza jak czytam, że mój zienciu sie dusił :( Cos okropnego :( Zmień lekarza - koniecznie ! Całusy ślę

:hug:

Ola juz Ci polecałam i dalej polecam mojego alergologa!!!!!
Ja zrobiłam spory wywiad środowiskowy - i wiem że wyprowadził setki dzieci.
Jak chcesz to w poniedziałek działamy :yes:

A ja Was mocno mocno mocno przytulam - bo tylko w małym procencie wiem co własnie przeżywacie :(:(:(
A co było osłuchowo?, bo skoro gorączka to były oskrzela?płuca? - u nas tak to się przecież skończyło ostatnim razem .
I testy koniecznie - musicie chociaż spróbować poznać alergen :yes:

:hug: :hug: :hug:

ps i co do lekarza - ja już wiem że pediatra nie wyleczy alergii :no: - głupia byłam przez kilka miesięcy z malutkim Oskarkiem - ale kto wiedział- także koniecznie od poniedziałku ruszaj w tym temacie :yes:

Agusia, wiem kochana i baaardzo Ci dziekuje:hug: Przyrzekam, ze myslalam o tym Twoim alergologu ale juz od dawna moja szwagierka i kolezanka namawiały mnie na swoja lekarkę i jakos głupio mi teraz ni z tego ni z owego wybrac kogos innego, zwlaszcza, ze ta lekarka pracuje w poradni alergologicznej i podobno jest swietna. Nie jestes zła? :oops: Zobaczymy-przynajmniej sobie bedziemy mogły porównac ich metody-a jesli cos byłoby nie tak, Twoj lekarz jest nastepny na liscie:hug: poki co, umówilam nas na pon.
tak w ogóle, to strrrasznie masz na mnie dobry (pozytywny/duzy) wpływ, o czym juz Ci mówiłam przy okazji kostki;):hug:


Jeszcze chciałam dodać że też myślałam że więcej nam sie uda zebrać :(
Aukcja jest fajnym pomysłem :yes:
Ja mam tyle rzeczy....... nowych rzeczy których nie wyrzucę, a domu ze mną iść nie mogą :lol2: - to byłoby fajne rozwiązanie na moje wieloletnie zbieractwo :lol2:

Super pomysł:wiggle: mysle, ze poruszymy ta kwestie u Ali. :yes:


hazelku, uściski zostawiam :hug:

:hug:


Olu odliczam jeszcze 4 dni :)

:wave:


Ola - ja pamiętam i czekam na zdjęcia świeżo zamontowanej kuchni :D Bo to dzis, prawda??


Ooooo to ja też czekam!!! :popcorn:
:)


aaaa!!!!! :D

CHRUP :popcorn: CHRUP :popcorn:


Dziś,dziś :yes:,ja też czekam :lol:
Tylko ciekawe ,czy dzisiaj skończą ,bo u mnie mają montować 2 dni ;)


Oleńko ja też czekam :)

Ehhh, nic sie przed Wami sie ukryje:D Chłopaki przyjezdzaja jutro i zostaja na noc....potem przyjada w pt i zostana do soboty (wtedy, kiedy ja bede z WAMI:lol:) i potem trzeci raz przyjada we wtorek. W sumie trzy etapy, wiec.....na fotki trza bedzie troche poczekac :cool:
Słuchajcie-w kwestii Frania. Dostałam info o naszych kwotach-postaram sie do jutra napisac do Was pw z prosba o potwierdzenie, czy taka kwote wpłacałyscie,ok?
Venusku, nie ma na razie mozliwosci sprawdzenia tamtego konta, wiec mogłabys przesłać Mamie Frania potwierdzenie wpłaty? :hug:
Mały czuje sie juz duuuzo lepiej, wiec czuje ze moge wszystko!!!
buziaczki!!!!:hug:

1976pinacolada
14-05-2012, 20:26
Chłopaki przyjezdzaja jutro i zostaja na noc....


a przystojni chociaz ?? :rotfl:

Ciesze się, że zienciuniowi się polepszyło - buziaki ślę

hazeleyes1982
14-05-2012, 20:30
a przystojni chociaz ?? :rotfl:

:rotfl:

Dziekuje w imieniu Małego:hug:

kakusek
14-05-2012, 21:51
Dobrze ze z synkiem sytuacja opanowana :hug:Olka co Ty tam bedziesz w tej kuchni tyle skladac ze az 3 transzach Ci to robia -meble z Ikea w jeden dzionek montuja ;):lol2:Milo mi ze o mnie pamietasz choc u ciebie taki ruch ze mozna sie pogubic :) Mam nadzieje ze zrobicie jakas fotorelacje ze zjazdu i podeslecie choc jedna fociszke :hug::D

hazeleyes1982
14-05-2012, 22:05
kakusku, :hug:
p. Łukasz mebluje nam cały dom, wiec troche tego jest:cool:
no pewka, ze zrobimy:yes: :hug:

1976pinacolada
14-05-2012, 22:11
kakusku, :hug:
p. Łukasz mebluje nam cały dom, wiec troche tego jest:cool:
no pewka, ze zrobimy:yes: :hug:



aaaaaaaa :jawdrop: to i szafa przesuwna będzie, i komoda i szafka tv :popcorn: To tym bardziej czekamy :popcorn:

hazeleyes1982
14-05-2012, 22:14
Kinguś, ale fotki beda po skonczonej pracy-czyli w przyszły wtorek:lol::stereo:

1976pinacolada
14-05-2012, 22:15
łooo matko - toz mi brzuch peknie od tego popcornu :rotfl:

MagdaZZZ
14-05-2012, 23:07
Ale wstyd z tym małym Franiem:oops:
Ja się wstydzę najbardziej, bo przelweu w końcu nie zrobiłam:oops: Jakoś tak nie miałam czasu, nie było okazji... a potem do Szczecina pognałam i całkiem zapomniałam:oops:

Ale wstyd dla całego forum - tyle rabanu narobiły, tak chciały pomóc - a tu dużo szumu o "nic";) "Nic" w cudzysłowiu, bo to jednak zawsze coś;) Ale wiemy już doskonale, że stać nas na więcej... więc naprawdę się niepopisałyśmy dziewuszki:lol2:

Jak to naprawimy?:rolleyes:

Olcia, ja to szczenę z podłogi za każdym razem zbieram, jak do Ciebie przycwałuję:jawdrop: Jak można tak wszystko, tak szybko i tak ładnie??? No jak???:mad:

admete
15-05-2012, 06:45
tak w ogóle, to strrrasznie masz na mnie dobry (pozytywny/duzy) wpływ, o czym juz Ci mówiłam przy okazji kostki;):hug:



nawet nie wiesz jak mnie to cieszy :hug:




a przystojni chociaz ?? :rotfl:





:rotfl:


Olu strasznie się cieszę że z małym lepiej !!!!
i razem z Tobą czekam na tą wizytę:yes:
I wiadomo że mój lekarz nie jest jednym jedynym :yes: - i to nawet dobrze że porównamy metody :yes:
- same się czegoś nauczymy i wybierzemy co lepsze dla maluchów :yes: :hug:


Kinguś, ale fotki beda po skonczonej pracy-czyli w przyszły wtorek:lol::stereo:

ale Ty nas przetrzymasz - nic żadnego rąbaczka, kawałeczka szafeczki - no nic nie pokażesz???

Ja to zanim pokaże skończoną kuchnię - to każdą szafkę będziecie znać podczas montowania :lol2: - czyli jakieś 10000 zdjęć przed skończoną kuchnią :lol2:


Olu no i jak tam z tym Twoim czasem, spotkamy się przed ? czy dopiero u mnie w aucie? :lol2:
W czwartek idę na 11.30 do dentysty :sick: - więc tylko jutro wchodzi w grę - no chyba że dałabyś radę dziś.
Zadzwonię o bardziej przyzwoitej porze :cool:

Venus_m
15-05-2012, 09:35
Hazelku dziękuję że działałaś w temacie :) zwłaszcza że teraz masz inne zmartwienia :hug:

Zaraz wyślę potwierdzenie do mamy Frania :) poszło.

No właśnie! ja pokazywałam kuchnię w trakcie montowania, nieładnie tak !! :) za karę zjesz cały smalczyk który wycieknie z Marjelkowego mięsa :lol:

admete
16-05-2012, 07:26
Ola aż taki ciężki dzień wczoraj był? :hug:
Mam nadzieję że ogólny bilans dnia wyszedł jednak na plus :hug:

hazeleyes1982
16-05-2012, 09:13
Słuchajcie, Kochane-odezwe sie jutro bo dzis mam mega doła budowlanego i nie chce mi sie nawet wlaczyc laptopa-wyszły wczoraj takie historie na budowie, ze napisze dopiero jak sie z nimi uporam-a raczej jesli sie z nimi uporam. Buziaczki:hug:

MagdaZZZ
16-05-2012, 09:24
:hug::hug:

emiranda
16-05-2012, 09:24
Słuchajcie, Kochane-odezwe sie jutro bo dzis mam mega doła budowlanego i nie chce mi sie nawet wlaczyc laptopa-wyszły wczoraj takie historie na budowie, ze napisze dopiero jak sie z nimi uporam-a raczej jesli sie z nimi uporam. Buziaczki:hug:
:hug::hug::hug:

monsanbia
16-05-2012, 09:26
Olu, pamietaj tylko o tym, ze kazdego to dotyka! Kazdy przezyl jakas traume na swojej budowie.
Trzymaj sie i poradzenia sobie z problemem!

1976pinacolada
16-05-2012, 09:27
:hug: :hug: :hug:

jesssuuuu, jak mi głupio :oops: Ty miałas jakies problemy a ja Ci doopę mms-ami zawracałam :oops:

Olu - trzymam kciukasy za kuchnię i resztę zabudów bo podejrzewam, ze o to chodzi :( :( :(

kakusek
16-05-2012, 09:46
Olus a ja wierze ze sie uporacie i przesylam cieple fluidy :hug:

Barbara74
16-05-2012, 16:23
Dziewczyny ,mnie też wychodzą cały czas na budowie niedoskonałości wykonawców.Przyszłam do Hazelka zapytać jaki ma odpływ liniowy w prysznicu,ale może Wy dziewczyny mi podpowiecie jakiej firmy są dobre czy wiper jest ok czy kesel dużo droższy ,ale czy różnica jest w jakości- nie chcę męczyć Hazelka w trudnych chwilach

Hazelku my nie możemy Ci pomóc w problemach na budowie,ale trzymammmmmyyyyy kciuki mocno!!!!!

narendil
16-05-2012, 18:56
hazelku, :hug: :hug:

Karolina i Artur :P
16-05-2012, 19:29
Hazelku trzymaj się, napewno wszystko się uda :hug:

Buziaki wielkie :hug:

hazeleyes1982
16-05-2012, 20:54
napisze jutro Kochane:hug: ja juz chce piąąąąąątek:(

Venus_m
17-05-2012, 08:05
oj Oleńka bidulko :hug: na pocieszenie powiem Ci że wszystko będzie ok (powiedziałam ja u której kuchnia była poprawiana 6 razy i będzie przynajmniej jeszcze raz).

hazeleyes1982
17-05-2012, 21:00
:hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug: :hug::hug::hug::hug::hug:

to tak na poczatek:)
a teraz...w telegraficznym skrócie, bo obiecałam-a musze pedzic sie spakowac :stereo:
no wiec z kuchnia wszystko w porzadku. Pan Łukasz zaczał montaz i ma dokonczyc w przyszłym tyg. W pon wyniknelo kilka baaardzo ciezkich tematów. Kilka juz sie wyjasnilo, a kilka....nie wiem, jakich trzeba mądrych głów:(
Wszystkie te rewelacje spadły na mnie w poniedzialek....

1. Drzwi do spizarki miały byc zlicowane-NIE SĄ. Są zle zamontowane-odstaja kilka mm i przez to nie otwiera sie cargo (!!!!!).
2. Cargo nie otwiera sie tez przez klamke (jest ze złej strony i musi zostac usunieta)
3. Kinkieciki z Ikei do podswietlenia biblioteczki sa nie do zamontowania, bo potrzeba specjalnej listwy, której NIE kupiłam.
4. Eamsy z podłokietnikami sa piekne, białe a te bez podłokietników......są KREMOWE, BEZOWE, ŻÓŁTAWE, ECRU....nie wiem, jeszcze jakie ale NIE białe.


5. Piąta kwestia jest najgorsza, bo najbardziej straszna....prawdopodobnie oprawy z korytek beda musiały zostac wymontowane.
Przepraszam, ze tak lakonicznie, ale jestem dobita tymi sprawami i nie m siły inaczej. Kilka kwestii juz sie rozwiazała. Opisze moze na spokojnie...ale kwestia opraw w korytkach.....nie.

Kochane, zmykam bo musze sie szykowac. Nie moge sie doczekac, zeby Was zobaczyc i załuje tylko bardzo, ze nie bedziemy w komplecie:(
Buziaczki!!!!
P.S. Aga ma ze mna przechlapane...bo wyszło dzisiaj na jaw jaka ja jestem niezorganizowana:D A myslalam, ze jeszcze sie troche z tym poukrywam:cool:

emiranda
17-05-2012, 21:04
:hug::hug::hug::hug:

Do jutra :)

1976pinacolada
17-05-2012, 21:21
Ola - no własnie to jest najgorsze , że mimo iz jesteśmy super budowlane babki to nie jestesmy w stanie przewidzieć wszystkiego :no: Zawsze wyjda jakies kwiotki. Żeby tego uniknąć trzeba by było doprowadzic do konfrontacji wszystkich majstrów począwszy od tych od fundamentów a skończywszy na malarzu i ekipie sprzątającej a to wiadomo jest niemozliwe.
Pewna jestem, że za miesiąc- dwa oprowadzając kolejnych gości po swoim przepieknym i dopieszczonym domciu będziesz opowiadać o tym z uśmiechem na ustach.

Dziś przytulam Cie mocno wierząc w to, że kolejny tydzień przyniesie dobre wieści.

Jutro wyluzuj się i spróbuj zapomnieć o wszelkich problemów.

:hug: :hug: :hug:

Drop_Inn
17-05-2012, 21:24
Uściski zostawiam :hug:
Mam nadzieję, że uporacie się ze wszystkimi problemami szybko i skutecznie i potem będziesz to już wspominać jako zabwną anegdotkę :)

pasie
17-05-2012, 21:28
Olunia jutro porządnie opijemy te Twoje babole:D od razu się wyprostują:lol2:

Venus_m
19-05-2012, 17:15
Cześć Waryjacie :hug:

Dzięki za spotkanie, mam nadzieje że nie nasze ostatnie :lol: zresztą z Twoją energią nie śmię wątpić :hug:

emiranda
19-05-2012, 18:20
Olu :hug::hug::hug: Olu my mięte do siebie czułyśmy od dawna (nieprawdaż?), i już wiem dlaczego, było fantastycznie, wspaniała dzieffczynko, miło Cie było poznać i juz wybieram się pod Łysicę :hug: tylko szybko sie wprowadzajcie :)

pasie
19-05-2012, 20:50
Olaaaa masz jak w banku, ze Cię nawiedzę jak tylko do tego Raju się wybierę, krejzolka jesteś niezła:D:hug:

hazeleyes1982
19-05-2012, 20:56
Kochane, było cudownie-dziekuje:hug::hug::hug:
Wyjazd tak naładował mi akumulatory, ze juz mysle o naszym nastepnym spotkaniu.:yes:
Najbardziej chciałabym podziekowac
Ali i Jej Męzowi za wspaniałe przyjecie i goscine a Młodemu za cierpliwosc do nas i wyrozumiałość-biedny miał dzis egzamin....:eek::) Przepraszam....jesli nie mogłeś przez nas spac:hug:
Adze i Mirelce za cudowne towarzystwo, atmosfere, jakbysmy znały sie od lat i za ból brzucha, którego sie nabawiałam od naszych głupawek:lol:
Marjelce i Madzizzzz....za to ze mam wrazenie, ze znamy sie od lat. Martusia, za nasza nocna rozmowe tez....:D Przeslij mi ten nr tel, bo musze Ci cos waznego powiedziec.:cool:
Dziekuje Venusce, Balbince, pasie za to, ze tak super sie nam gadało-i zaluje, ze nie było czasu na wiecej:hug:
Karolci i Arturowi, ze tacy jestescie ....niesamowici:yes:
Dziekuje wszystkim pozostałym osobom, z którymi z róznych powodów nie udało mi sie zbyt długo, badz wcale porozmawiac ;)


Kochane, wazne info:

W K. otworzyli Zara Home:wave:

EDIT: Wszystkim Dziewczynkom, które bardzo lubie i które lubią sobie wpasc do "hazelki", a których na spotkaniu nie było:( -chciałam powiedziec, ze ................nastepnym razem Wam nie odpuscimy i bedziecie musiały przyjechac:D
buziaaaaaaaczki:hug:

emiranda
19-05-2012, 21:07
:hug: Olu moja bratnia duszo, jesteś cudowną dziewczyną dziękuję za ciepłe słowa pod moim adresem.

Mlody jest juz po egzaminie i jest zadowolony, wyniki nie tak szybko sama wiesz poszło do cambridge :)

karolek59
19-05-2012, 22:14
Cześć Olu

Ale Wam zazdraszaczam tego spotkania

Jakby cós to ja jestem chętna
Pamiętajcie o mnie w razie czego:)

admete
20-05-2012, 05:39
Olu wiesz że Cię kocham na zabój :hug: :lol:
Jesteś jedyna i niepowtarzalna - a w naszym teamie mogłabym jechać i na koniec świata.
Szkoda że tak krótko i tak szybko :(
Naprawdę drugie spotkanie powinno być 2 dniowe :yes:

Buziaki i czekam aż się do mnie wyrwiesz :hug:

Venus_m
20-05-2012, 20:42
:hug:

monsanbia
20-05-2012, 20:49
a o moim komplemencie to juz zapomniala :P
Ide sie zakopac w sciolke :cry:

monika996
20-05-2012, 22:12
:hug: hejka Ola!!!
co ja słyszę ???? masz doła!!!!:) czy miałas???? o takie drobiazgi???? wszystko się da naprostować!!!! :) ja coś o tym wiem:)

i jeszcze te lampki, które targałam nie pasują??????:bash:

a jak moj ulubieniec???maly zdrowszy????:)

malgos2
21-05-2012, 01:14
A tu jestes. :)

narendil
21-05-2012, 08:15
Cześć hazelku :hug:
Meble się montują?

Venus_m
21-05-2012, 08:40
jutro wtorek :wiggle: a co Ola obiecała? fotki!!!! :popcorn:

monika996
21-05-2012, 08:50
oladrzwi do spiżarni przerobili?????

czemu korytka nie świecą?????

mirela99
21-05-2012, 08:54
Cześć świrusie :). Buziaki zostawiam
ps. cudną masz rodzinkę, zajebiscie wygladacie :)

monika996
21-05-2012, 09:04
Cześć świrusie :). Buziaki zostawiam
ps. cudną masz rodzinkę, zajebiscie wygladacie :) Mirelko widziałaś hazelkową familię na żywo????? w drodze do Ali???

adriado
21-05-2012, 09:24
Hazelku trzymam kciuki, aby wszystkie problemy można było pomyślnie rozwiązać:)
Napisz mi proszę o co chodzi z kolorem krzeseł eamesów. Opisz mi bardzo proszę kolor. Zamówiłam w dkwadrat 6 szt i dzwoniłam do sklepu w sprawie koloru. Poinformowali mnie, ze krzesła z podłokietnikami i bujaki są z innego tworzywa i dlatego mają inny odcień.
Nie chciałabym , aby wpadały jak opisałaś w beż czy krem.
Jak myślisz jak będą stały tylko te na drewnianych nóżkach , same bez łokietników to rzuca się w oczy ,że to nie czysta biel?
Jak i czym będziesz bieliła nogi?
Pozdrawiam gorąco
Ada

Venus_m
21-05-2012, 14:06
a ja chyba kupię jednego eamsa limonkowego z podłokietnikami, będzie stylowym dodatkiem w komputerowym / dodatkowym krzesłem/ designerską bazą Fiony (wiem że polubi) :)

Nesska
21-05-2012, 21:12
Jeszcze się u Ciebie nie witałam a twój wątek jak i wątki forumowych koleżanek śledzę regularnie, zwłaszcza że ja też ze świętokrzyskiego!

ps. Co wy macie z tymi eamsami?! Muszę im się bliżej przyjrzeć...

MarJel
21-05-2012, 21:19
Olcia juz tęsknię za tobą ty szaleńcu mój:hug:
Bądz zawsze taka i się nie zmieniaj, bo jesteś wyjątkowy egzemplarz nie do podrobienia, ja niby z tej samej gliny co ty, ale ja to pikuś :lol2:

hazeleyes1982
21-05-2012, 23:20
Cześć Waryjacie :hug:
Dzięki za spotkanie, mam nadzieje że nie nasze ostatnie :lol: zresztą z Twoją energią nie śmię wątpić :hug:

Venusku, ja juz kminię co by tu zrobic, zeby Was jak najszybciej zobaczyc:hug:


Olaaaa masz jak w banku, ze Cię nawiedzę jak tylko do tego Raju się wybierę, krejzolka jesteś niezła:D:hug:
pasiulku, zapraszam oczywiscie:hug:
ja krejzolka...?skad Ci to przyszło do głowy?:D
szkoda, ze sobie nie pogadałysmy duzo, co?:rolleyes:


Cześć Olu
Ale Wam zazdraszaczam tego spotkania
Jakby cós to ja jestem chętna
Pamiętajcie o mnie w razie czego:)

karolku, nastepnym razem, to Ty po prostu z nami JEDZIESZ:yes::D


Olu wiesz że Cię kocham na zabój :hug: :lol:
Jesteś jedyna i niepowtarzalna - a w naszym teamie mogłabym jechać i na koniec świata.
Szkoda że tak krótko i tak szybko :(
Naprawdę drugie spotkanie powinno być 2 dniowe :yes:
Buziaki i czekam aż się do mnie wyrwiesz :hug:

Aguś, przeca my nadajemy na tych samych falach:hug: nastepnym razem, to Ty bedziesz moim pilotem i wtedy bedziesz mogla sie bardziej...no wiesz...odstresowac:rolleyes:
mam nadzieje, ze w tym tyg mi sie uda wpasc do Ciebie:yes:


a o moim komplemencie to juz zapomniala :P
Ide sie zakopac w sciolke :cry:
oj Monia, nie zapomniała, nie zapomniała...ale co mysmy se pogadały?:(


:hug: hejka Ola!!!
co ja słyszę ???? masz doła!!!!:) czy miałas???? o takie drobiazgi???? wszystko się da naprostować!!!! :) ja coś o tym wiem:)
i jeszcze te lampki, które targałam nie pasują??????:bash:
a jak moj ulubieniec???maly zdrowszy????:)

Moniaaaa, wreszcie:hug: gdzie Ty sie podziewałaś?Mały juz ok, dzieki:hug: 24 jade do okulisty do Krk-co Ty na spotkanie powiesz moja droga?:)


A tu jestes. :)
jestem jestem i zapraszam:)


Cześć hazelku :hug:
Meble się montują?

jutro wtorek :wiggle: a co Ola obiecała? fotki!!!! :popcorn:

oladrzwi do spiżarni przerobili?????czemu korytka nie świecą?????

Dziewczynki jutro drugi etap montazu-a w pt juz ostatni. Moze cosik wkleje:rolleyes:
Monia, poprawione drzwi beda za 2 tyg:eek: Wersja montazysty była taka, ze tak ma byc i one MAJĄ odstawac:eek: dopiero jak postraszyłam telefonem do producenta z prosba o ocene tego montazu-okazało sie, ze drzwi były zle wykonane i mam czekac na poprawione albo zupełnie nowe(!).Nota bene pan zadzwonił dzisiaj z pytaniem, czy mogłabym przed tym faktem uregulowac fakture na nie-oczywiscie wysmiałam pana. Pomysł genialny w swojej prostocie, nie ma co:lol2:


Cześć świrusie :). Buziaki zostawiam
ps. cudną masz rodzinkę, zajebiscie wygladacie :)

buziaczki:hug:
dziekuje w imieniu moich Chłopców:hug:


Mirelko widziałaś hazelkową familię na żywo????? w drodze do Ali???

Monia,Dziefffczynki mnie przywiozły do nowego domu i tam czekały moje Skarby:yes:


Hazelku trzymam kciuki, aby wszystkie problemy można było pomyślnie rozwiązać:)
Napisz mi proszę o co chodzi z kolorem krzeseł eamesów. Opisz mi bardzo proszę kolor. Zamówiłam w dkwadrat 6 szt i dzwoniłam do sklepu w sprawie koloru. Poinformowali mnie, ze krzesła z podłokietnikami i bujaki są z innego tworzywa i dlatego mają inny odcień.
Nie chciałabym , aby wpadały jak opisałaś w beż czy krem.
Jak myślisz jak będą stały tylko te na drewnianych nóżkach , same bez łokietników to rzuca się w oczy ,że to nie czysta biel?
Jak i czym będziesz bieliła nogi?
Pozdrawiam gorąco

Ada, dzieki :)
niestety kolor sie rózni. Jutro wkleje, to sobie zobaczysz. Musze zrobic jutro fotke i im przesłac i wtedy zastanowia sie , czy uznac reklamacje. Powiem Ci, ze ta róznice widza nawet panowie (fachowcy) wiec to nie moze byc subtelna roznica:( nozki zostawiam takie jakie sa bo pasuja mi kolorystycznie do debowego parkietu.


a ja chyba kupię jednego eamsa limonkowego z podłokietnikami, będzie stylowym dodatkiem w komputerowym / dodatkowym krzesłem/ designerską bazą Fiony (wiem że polubi) :)

I super:yes: Jak Ci sie podoba, to co....nie ma wyjscia:)


Jeszcze się u Ciebie nie witałam a twój wątek jak i wątki forumowych koleżanek śledzę regularnie, zwłaszcza że ja też ze świętokrzyskiego!
ps. Co wy macie z tymi eamsami?! Muszę im się bliżej przyjrzeć...

O, to tym milej Cie witam i zapraszam Cie jak najczesciej-bedzie mi bardzo miło. Mało nas na forum, wiec superasto, ze sie odezwałas.
Co do eamsów....mnie sie podobały zawsze troche...a moj Maz powiedział, ze innych krzeseł, to on nie chce:D
A Ty na jakim jestes etapie budowy?


Olcia juz tęsknię za tobą ty szaleńcu mój:hug:
Bądz zawsze taka i się nie zmieniaj, bo jesteś wyjątkowy egzemplarz nie do podrobienia, ja niby z tej samej gliny co ty, ale ja to pikuś :lol2:

Oooo, a juz myslalam, ze nie kocha. Nie teskni. Wszedzie była i kazdego odwiedziła a do hazelka nie...a jednak troche kocha...uffff:lol:
To samo moge powiedziec o Tobie-dlatego taka chemia miedzy nami:yes::hug:

admete
22-05-2012, 04:46
Oluś kochana przyszłam buziaka porannego zostawić :hug:
Jak już wstaniesz daj znać jak wizyta i co ustaliłaś z bużkami.
Miłego poranka :hug:

adriado
22-05-2012, 07:18
Będę Ci wdzięczna bardzo za fotki. Może mi pomogą dokonać wyboru. Za krzesła zapłaciłam i dzwoniłam, aby nie wysyłali .

monika996
22-05-2012, 07:57
ola 24 osiemnastka może na chwilę dopołudnia - dzwoN!!!!!!

Barbara74
22-05-2012, 08:11
Hazelku wiem ,że nam sprzątnęłąś te deski spod nosa;) słuchaj ja doświadczenia w tarasach nie mam i narazie odpuszczam.Idz do Rasi jej robił taras forumowy duch,który będzie robił Mirelce,Tam teraz o tych wszystkich specyfikach do drewnach była mowa.Podpytaj bo podobno oleju lepiej nie zmieniać,ale nie jestem ekspertem,więc dobrze by było żebyś wybrała ten najlepszy.Dowiedz się wszystkiego a potem ja skorzystam z Twojej wiedzy:rolleyes:

Nesska
22-05-2012, 09:33
U nas schną wylewki więc niebawem zacznie się szaleństwo wykończenia. Najgorsze jest to, że ja z tych mało budowlanych i najlepiej by było gdyby mnie to wszystko ominęło-niestety tak się nie da. Dlatego siedzę na tym forum, przeglądam, podglądam i liczę na to, że mnie olśni!

yokasta
22-05-2012, 11:45
Przyszłam przycupnąć :).

monika996
22-05-2012, 15:27
Ola jest kuchnia??????

hazeleyes1982
22-05-2012, 21:37
Oluś kochana przyszłam buziaka porannego zostawić :hug:
Jak już wstaniesz daj znać jak wizyta i co ustaliłaś z bużkami.
Miłego poranka :hug:

Aguś, cały dzien byłam na miescie a potem na budowie-ale z rozładowaną komórką:bash: chyba widziałam Twoj samochód pod Eleganckimi...i nawet nie miałam jak zadzwonic:bash: jutro nadrobię albo moze Ty zadzwon-jak Mały zasnie albo sie wyrwiesz:yes:


Będę Ci wdzięczna bardzo za fotki. Może mi pomogą dokonać wyboru. Za krzesła zapłaciłam i dzwoniłam, aby nie wysyłali .

No wiec roznica jest bardzo widoczna.Zaraz wysyłam maila z reklamacja.Ocen sama:

http://images37.fotosik.pl/1553/e2832226a555f4bamed.jpg (http://www.fotosik.pl)




ola 24 osiemnastka może na chwilę dopołudnia - dzwoN!!!!!!

bendem:hug:


Hazelku wiem ,że nam sprzątnęłąś te deski spod nosa;) słuchaj ja doświadczenia w tarasach nie mam i narazie odpuszczam.Idz do Rasi jej robił taras forumowy duch,który będzie robił Mirelce,Tam teraz o tych wszystkich specyfikach do drewnach była mowa.Podpytaj bo podobno oleju lepiej nie zmieniać,ale nie jestem ekspertem,więc dobrze by było żebyś wybrała ten najlepszy.Dowiedz się wszystkiego a potem ja skorzystam z Twojej wiedzy:rolleyes:

ejjjjj, jak sprzatnełaś?:D ja sie przypadkiem dowiedziałam, ze Wy tez....jajca, jak nie wiem:lol2: musze do jutra podjac decyzje, co do oleju i jestem zielona:eek: jaki wziac olej?naturalny?:eek:


U nas schną wylewki więc niebawem zacznie się szaleństwo wykończenia. Najgorsze jest to, że ja z tych mało budowlanych i najlepiej by było gdyby mnie to wszystko ominęło-niestety tak się nie da. Dlatego siedzę na tym forum, przeglądam, podglądam i liczę na to, że mnie olśni!

Nesska, to zakładaj swój watek-pomozemy:yes: a jakie wolisz klimaty? nowoczesne, czy klasyczne?


Przyszłam przycupnąć :).

sssuper:hug: i zostan, plis, plis, plis:D sliczny awatarek:yes:


Ola jest kuchnia??????

Moniiiiiis, padła mi bateria w aparacie po tym, jak obfociłam krzesła....:bash: jutro sie poprawie chociaz jeszcze nie koniec-w pt ostatni etap. I uwaga.....zamówiłam juz ekipe sprzatajaca na przyszły piątek:eek: We wtorek bedzie stół i blaty drewniane w łazienkach:eek: ja nie moge.......to chyba juz tuz tuz:D

emiranda
22-05-2012, 21:51
Rasia na swoim wątku polecała jakiś olej podobno najlepszy na rynku :)

Miałas odebrać buźki :(

hazeleyes1982
22-05-2012, 22:00
Rasia na swoim wątku polecała jakiś olej podobno najlepszy na rynku :)
Miałas odebrać buźki :(

Alu KOchana-napisałam u Ciebie jaki miałam dzien zakrecony. Przepraszam.:hug: Odwolane zajecia ale montaz kuchni i bieganie po miescie z rozładowana komórka...:(
Co do oleju, mnie chodzi o kolor....o własnie-jaki Ty masz Alusiu kolor oleju na tarasie? Naturalny?

monika996
22-05-2012, 22:42
Ola buziaki zostawiam

a eamsy rzeczywiście się różnią kolorytem:bash: dzwoń , reklamuj

a kuchnię obfoc tomorrow:)

MagdaZZZ
22-05-2012, 23:35
ale lipa z tymi eamsami:roll:
muszą to uznac:hug:

Drop_Inn
22-05-2012, 23:52
eamsy!!! http://emoty.blox.pl/resource/wub.gif

Zupełnie przegapiłam wieść, że planujesz, nieuważna ja :rolleyes:
Mam nadzieję, że wymienią szybko co trzeba i będzie mnóstwo fotek :D

yokasta
23-05-2012, 09:16
Faktycznie różnica w kolorze :o

emiranda
23-05-2012, 10:03
Alu KOchana-napisałam u Ciebie jaki miałam dzien zakrecony. Przepraszam.:hug: Odwolane zajecia ale montaz kuchni i bieganie po miescie z rozładowana komórka...:(
Co do oleju, mnie chodzi o kolor....o własnie-jaki Ty masz Alusiu kolor oleju na tarasie? Naturalny?

Oluś, nie przejmuj sie, każdemu sie zdarza :hug:. że mu sie komorka rozladuje, nawet mojemu akuratnemu P. w koncu buźki przyjechałyby z powrotem do Milanówka i tym bardziej byłyby cenne :) Milanówek w koncu od K niedaleko, ja miałam lepsza przygode.
Mój braciszek pływa na statkach i na moja usilna prośbe w Chinach kupił mi dwa piękne krolewskie ratanowe fotele (tutaj jeszcze takich ustrojstw nie bylo ), schodził ze statku we Wloszech i nie mial jak ze soba zabrac tych foteli, więc umówiła sie z kolega, ze jak statek zawinie w następnym rejsie do Gdyni, to facet zadzwoni i my je odbierzemy. Mineło kilka miesiecy i statek zawital do Gdyni, ale tylko na jeden dzień, akurat nas w Gdyni nie było (nie było tez tel. kom.) więc sie nie dodzwonił. Wiec fotele jeszcze raz popłynęly do Chin , statek wrocił do Wloch i stamtąd, poniewaz było miejsce w autobusie przyjechały do Gdyni. Zobacz jakie były cenne Ty wiesz ile kosztuje transport z Chin do Polski? :lol2:


Tak ja mam naturalny kolor, chociaz jak deski przyjechaly to bardzo różniły sie kolorem, po roku to się wyrównało. Olej jakis rasia polecała, mówi, że najlepszy na rynku :)

http://barcik.pl/biofa_pl/index.php?bg=2&page=2043

Ja malowałam olejem V3V

narendil
23-05-2012, 10:13
hazelku, lipa w kolorem krzeseł :mad:
I co będziesz robić? Wymienisz na inny kolor?

mirela99
23-05-2012, 10:40
Hmm... mi duch mówił, że nie warto wydawać nie wiadomo jakiej kasy na olej. Mówił, że najzwyklejszy z casto jest oki. Też ja nie szaleję (chyba wazniejsze jest olejowanie 2x w roku niż extra olej którego używamy raz na dwa lata).
Ale ... gdybym miałam nadwyżkę to oczywiście bym wzięła osmo szary :D

adriado
23-05-2012, 12:58
Dziękuje Ci bardzo za fotkę. Faktycznie kolor się różni:( Moźe zadzwoń pod nr komórkowy podany na stronie sklepu-kontakt -sprzedaż detaliczna.. Ja pod ten nr dzwoniłam i miły pan informował mnie o kolorze.
A jak myslisz jakby te krzesła stały ( te wpdające w krem) jako jeden rodzaj krzeseł to czy ten kolor wpada w oko,ze to nie biel?

emiranda
23-05-2012, 14:22
Ale ... gdybym miałam nadwyżkę to oczywiście bym wzięła osmo szary

:lol2::lol2::lol2:

Mirelko, jak nie bedziesz nic z tarasem robić, to po dwóch latach bedzie szary :lol2: czytałam u rasi

admete
23-05-2012, 20:39
Ola i jak kuchnia?????

Buźki czekają u mnie :lol: - czekam na Twój ruch :P

Miłego wieczorku :hug:

hazeleyes1982
23-05-2012, 21:29
Dziewuszki, reklamacja uznana:wave: Zamienie na cos czerwonego do gabinetu-a do kuchni chyba wezme czarne....bo białych-białych nie ma:no: pan powiedział, ze one sa zrobione z innego materialu niz te z podlokietnikami i stad roznica w kolorze :o

Alu, jestes super kobitka, wiesz?



Hmm... mi duch mówił, że nie warto wydawać nie wiadomo jakiej kasy na olej. Mówił, że najzwyklejszy z casto jest oki. Też ja nie szaleję (chyba wazniejsze jest olejowanie 2x w roku niż extra olej którego używamy raz na dwa lata).
Ale ... gdybym miałam nadwyżkę to oczywiście bym wzięła osmo szary :D

Mirelko, dzieki.Dlatego tez wzielam taki ze sredniej półki. Zwłaszcza, ze mam, jak wiesz 60 m2 :rolleyes: Pan Krzysiek ma machnac kolejne dwa kolorki na jutro (po raz n-ty:sick:) i jutro ponoc MUSZĘ zdecydowac, czy naturalny, czy kasztan albo...teak:confused:


Dziękuje Ci bardzo za fotkę. Faktycznie kolor się różni:( Moźe zadzwoń pod nr komórkowy podany na stronie sklepu-kontakt -sprzedaż detaliczna.. Ja pod ten nr dzwoniłam i miły pan informował mnie o kolorze.
A jak myslisz jakby te krzesła stały ( te wpdające w krem) jako jeden rodzaj krzeseł to czy ten kolor wpada w oko,ze to nie biel?

Ada...ciezkie pytanie...jesli w najblizszym sasiedztwie nie bedzie czegos czysto białego chociazby sciany, to moze nie....nie wiem. Ja tez swoje widze zawsze w otoczeniu tych bielusienkich i one wygladaja, jakby były beżowe:sick:


Ola i jak kuchnia?????
Buźki czekają u mnie :lol: - czekam na Twój ruch :P
Miłego wieczorku :hug:

Aga, nic nie wiedziałam o buzkach...strasznie mi głupio, bo nastawiłam nas ze to ja je odbiore a tu taki zonk z telefonem:rolleyes: przepraszam:rolleyes:

Co do kuchni....jest piękna (moim zdaniem:rolleyes:)Dzis zamówiłam blaty granitowe-beda w przyszłym tyg.Ale oczywiscie nie moze byc bez atrakcji-jak to u mnie. Jeszcze nie zdecydowalismy, co z korytkami-czy wywalamy te cholerne lampy a tu zonk z lodówką. Jest wysoka ok 170 cm i przez to....tak ciezka, ze nie daje rady jej otworzyc :wtf: Pan Łukasz wyjechał wczoraj po montazu na dwutygodniowe wczasy, wiec raczej nic nie wymysli w tym temacie. Stwierdził, ze uszczelki sie z czasem wyrobią i bedzie łatwiej...nie dałam za wygraną i zadzwoniłam do przedstawiciela Liebherr w Polsce. Pan powiedział, ze oni o tym wiedza, bo robili jakies testy i ten model lodówki nie nadaje sie do zabudowy z frontami bez uchwytów a uszczelki sie wcale nie wyrobią z czasem....szkoda, ze nikt mi tego wczesniej nie powiedział....:sick: Tata pana Łukasza obiecał cos wymyslic w piatek....
Nic wiecej nie napisze:rolleyes: pokaze Wam obiecane fotki:

http://images50.fotosik.pl/1601/3e5bbff4e527f54cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images35.fotosik.pl/1405/d43d8b941ce6c085med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images46.fotosik.pl/1550/859d45a9610e5760med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images37.fotosik.pl/1555/b754f65873224d09med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images39.fotosik.pl/1539/f14ed5e883d60cd6med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images38.fotosik.pl/1583/6c12ffbb671e0547med.jpg (http://www.fotosik.pl)

:bye:

1976pinacolada
23-05-2012, 21:43
Ola - powiem tylko tyle

JA PIERD..LĘ jak pięknie :jawdrop:

1976pinacolada
23-05-2012, 21:49
Olu pozwól że odpowiem koleżance.

A jak myslisz jakby te krzesła stały ( te wpdające w krem) jako jeden rodzaj krzeseł to czy ten kolor wpada w oko,ze to nie biel?

Pojechałam na budowę żeby to sprawdzić i....
- przy sztucznym świetle w kotłowni przymierzałam do
1. białych płytek na ścianie
2. białego pieca c.o.
3. białej szafki pod pralkę
.... i na tle tych wszystkich rzeczy krzesło wydawało sie być białe, na pewno nie kremowe czy śmietankowe :no:

W domu jednak położyłam na nim kartkę A4 (taka do drukarki - te też mają różne odcienie bieli) i w tym zestawieniu krzesła są śmietankowe ..... !!! Nie sądzę jednak , zeby stojąc na tle białej ściany rzucało się to w oczy ponieważ inaczej odbija się światło od tych powierzchni....
Jutro mogę Ci zrobić zdjęcia w świetle dziennym bez lampy.....ale wkleje już u siebie, żeby Oli nie smiecić

pasie
23-05-2012, 21:50
OLUŚ ale fajowo, cudnie :)
ze sto razy jeszcze popatrzę to coś mądrzejszego powiem;)

emiranda
23-05-2012, 22:13
Oluś, ja wiedziałam, że jak tak długo nas trzymasz w niepewności, to jak cos pokażesz to będzie bomba, nic tu nie wymyśle, Kinia oddała klimat zachwytu. Kuchnia super, łazienka czarna szafka rewelacja, lampka w sypialni boska, a pokój Mi cudowny :) Gratulki :)

Tylko dlaczego tak malo zdjęć, Ola zlituj się, bo zaraz przyjeżdżam, ciekawośc mnie zjada :)

Nesska
23-05-2012, 22:14
Jakie wolę klimaty? Chciałabym coś pośredniego, nie chcę jakiegoś bardzo nowoczesnego, "sterylnego" wnętrza ale też do klasycznego mi daleko...No i jeszcze trzeba to będzie jakoś pogodzić z gustem męża a z tym może być ciężko. Wątek oczywiście zamierzam założyć ale póki co nie mam za bardzo czasu żeby nad tym przysiąść i napisać coś mądrego. Oczywiście trzymam za słowo i oczekuję pomocy jak już wreszcie założę ten wątek.

A wnętrza piękne- zwłaszcza sypialnia zapowiada się ciekawie!

A jaką macie lodówkę?

yokasta
23-05-2012, 22:25
Łoooo!
Kuchnia zajefajna :jawdrop: ryli!

Za umywalkami nawet mi lustra nie brakuje :no:.

Kucze, fajnie jest.

MagdaZZZ
23-05-2012, 22:50
ja pierdziu - ale czad:lol2::hug::hug: niby zakręcona, niby zakrecona... a leci z koksem aż miło popatrzeć;) A jakie efekty powalające:jawdrop:

love your kitchenhttp://www.myparentconnection.com/forums/images/smilies/sillylove.gif

mirela99
24-05-2012, 07:41
No no, nieźle kochana poszłaś do przodu. Czarno-biała łazienka wymiata:). A jak się sprawują ... czarne mebelki ?
Nie dowiedywałaś się, czy ZAWSZE te biele imsów się różnią ? Chciałąm dwa z podłokietnikami i ... kicha. Będę chyba zmuszona kupić je w innym kolorze ...

admete
24-05-2012, 07:48
Ola Kinga oddała i mój zachwyt nad Twoimi zdjęciami :lol2:

Co do lodówki - kurcze coś mi świta że znajomi tez mają taki problem z tym otwieraniem - i z taką samą lodówką :sick:.
Ale może Twoje fachowce coś wymyśłą :yes: - rany nie może tylko MUSZĄ coś z tym zrobić.

Ola ale poza tym kuchnia prezentuje się rewelka.................. a szafka i umywalki :jawdrop:

monika996
24-05-2012, 07:52
Ola super. szkoda,że całej kuchni nie obfociłaś!!!!!!super wszystko wychodzi
a z lodówką nieżle!!!!!Daliście ją zaraz za piekarnikiem????
pokoj M fajnie wychodzi!!!
a co z tymi korytkami>?? bo nie wiem o co chodzi????

Ola ja dziś raczej nie dam rady:( szaleństwo!!!!!

ivy17
24-05-2012, 13:27
nie wiem czy sie witałam...chociaż śledze postępy regularnie :-) Kuchnia po tym fragmenciku REWELACJA...wielkość REWELACJA...tez juz bym chciała taka a tu jeszcze daleka droga hihi uwielbiam szklane drzwi przesuwane...czy mogę prośic jeszce o jakies foto.:D

Drop_Inn
24-05-2012, 16:27
Coraz bardziej domowo się robi, suuuper :wiggle:
Kuchnia w bieli... mniam.

Dobra robota, hazelku.

kakusek
24-05-2012, 18:51
Hazelku wnetrza chociaz jeszcze nie skonczone WYMIATAJA :) Przepieknie to sobie wykombinowalas :yes:
Znow kocham kuchnie od Twojego stolarza :yes: i znow bede miala depreche :lol2:
Ola napisz prosze jakiej szerokosci masz jedno skrzydlo szklanych drzwi w waitrolapie i gdybym mogla poznac cene takich przesuwnych bylabym wdzieczna :D

mariomili
24-05-2012, 20:29
Ola - powiem tylko tyle

JA PIERD..LĘ jak pięknie :jawdrop:

Kinga ja przyłączę sie i powiem to samo i zrobie tak:jawdrop:

monsanbia
24-05-2012, 21:02
Pieknie Olu, cudnie. Kuchnia boska, polaczenie tego "drewna" z biela - idealne! Nie jestem tylko przekonana do granitu w tym lekkim wnetrzu, ale pewnie po fakcie zmienie zdanie.
No i ta czarna szafka w lazience - wow!
Dajesz czadu

Balbina200
24-05-2012, 23:35
No, jaka mądra dziewczynka - kupiła piekarnik Siemensa ;)
Będziesz bardzo zadowolona...
Bardzo porszę o więcej zdjęć kuchni, koniecznie z tym orzechem.
Wiesz, że mamy baaardzo podobne drzwi, a Ty masz już nawet drzwi szklane do wiatrołapu :eek:
Kocham Twoją czarną szafkę do łazienki!

hazeleyes1982
25-05-2012, 19:37
Kochane, odpowiem kazdej z osobna chyba dopiero po weekendzie-przepraszam:oops: ale moj M. wrócił z wojaży i ...wiecie, jak to jest-laptop sobie wtedy odpoczywa:D w kazdym razie-fotki beda w weekend (następny), bo wtedy bedzie juz stół, blaty, no i .... domek bedzie lsnił:rolleyes: zareklamowałam drzwi z sypialni do garderoby i beda w połowie czerwca...ja to mam farta do drzwi:sick:
miłego weekendu Wam zycze i buziaki!:bye:

1976pinacolada
25-05-2012, 20:08
Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.................

Ps. nacieszcie sie sobą, nacieszcie. Ale od fotek w nekst łik sie nie wywiniesz

kakusek
25-05-2012, 20:31
Ta to zawsze tak-caly tydzien nic nie wklei a potem na weekend zaslania sie mezem :p
Ola bawcie sie dobrze :yes:

adriado
25-05-2012, 22:11
Fajnie ,ze Ci reklamację z krzesłami uznali. Ja wysłałam szpiega, aby mi zobaczył kolor i fotki w sklepie popykał. I też są takie jak twoje.
Muszę podjąć decyzję przez weekend czy taki odcień bieli chcę.

Venus_m
26-05-2012, 09:07
czad :cool: Ola pokaż więcej :yes: :hug:

narendil
27-05-2012, 07:35
Helooooł :hug:
Weekend mija w super atmosferze? Jakże by inaczej :lol2:

admete
27-05-2012, 19:28
Dobry wieczór czy mogę Panią prosić o umieszczenie mnie w swoim napiętym tygodniowym harmonogramie :P

Z góry dziękuję

Aga

narendil
27-05-2012, 21:35
Dobry wieczór czy mogę Panią prosić o umieszczenie mnie w swoim napiętym tygodniowym harmonogramie :P

Z góry dziękuję



Aga, a trzy zdjęcia do podania załączyłaś? :rotfl:

mirela99
28-05-2012, 08:02
Olisko - jak taras ? Jakieś fotki ?
:hug:

hazeleyes1982
28-05-2012, 08:29
te trzy fotki, to koniecznie topless:lol2:
juz nadrabiam i odpisuje;)
Mirelko, zdecydowałam sie na kolor "teak" i dechy sie koncza malowac. Bardzo mi sie podoba efekt ale zobaczymy, jak bedzie jak Krzyski położą. A u Ciebie tez juz sie rozpoczała akcja?

mirela99
28-05-2012, 08:34
sama zobacz do mojeo wątku :)

monika996
28-05-2012, 10:36
Ola już na pewno kuchnia gotowa!!! pokazuj!!!!!

hazeleyes1982
28-05-2012, 10:37
Ok, nadrobiłam...uffff:) Weekend był bardzo intensywny-sobota do południa festyn w przedszkolu, do którego mam nadzieje przyjmą Małego a po południu grill u znajomych:stereo:
Baaaardzo Wam dziekuje za te wszystkie pozytywne kopniaki:hug: Kinguś, a Twój komentarz to mi tak poprawił humor, ze nawet zapomniałam o tych moich babolach ostatnich:hug:


Jakie wolę klimaty? Chciałabym coś pośredniego, nie chcę jakiegoś bardzo nowoczesnego, "sterylnego" wnętrza ale też do klasycznego mi daleko...No i jeszcze trzeba to będzie jakoś pogodzić z gustem męża a z tym może być ciężko. Wątek oczywiście zamierzam założyć ale póki co nie mam za bardzo czasu żeby nad tym przysiąść i napisać coś mądrego. Oczywiście trzymam za słowo i oczekuję pomocy jak już wreszcie założę ten wątek.
A wnętrza piękne- zwłaszcza sypialnia zapowiada się ciekawie!A jaką macie lodówkę?

Nesska, to ja trzymam za słowo , ze bedzie watek:) a my na pewno pomozemy:yes: Lodówkę mamy tą:

http://www.ceneo.pl/6409745


No no, nieźle kochana poszłaś do przodu. Czarno-biała łazienka wymiata:). A jak się sprawują ... czarne mebelki ?
Nie dowiedywałaś się, czy ZAWSZE te biele imsów się różnią ? Chciałąm dwa z podłokietnikami i ... kicha. Będę chyba zmuszona kupić je w innym kolorze ...

Mirelko, czarne mebelki beda upierdliwe w utrzymaniu czystosci-to juz wiem nie tylko od Ciebie ale i przekonałam sie o tym osobiscie....ale na razie mi to nie przeszkadza;) pewnie zacznie-jak sie wprowadzimy:cool: Pan mi napisał, ze eamsy z podłokietnikami wykonane sa z polietylenu a te bez z tworzywo ABS i zawsze sie beda roznic-ale nie wiem, czy to kwestia ich sklepu akurat....


Ola Kinga oddała i mój zachwyt nad Twoimi zdjęciami :lol2:

Co do lodówki - kurcze coś mi świta że znajomi tez mają taki problem z tym otwieraniem - i z taką samą lodówką :sick:.
Ale może Twoje fachowce coś wymyśłą :yes: - rany nie może tylko MUSZĄ coś z tym zrobić.

Ola ale poza tym kuchnia prezentuje się rewelka.................. a szafka i umywalki :jawdrop:

Aguś, :hug: fachowce nie chca niestety nic wymyslec. Pan Łukasz na urlopie a jego tata....nie zaproponował nic rewolucyjnego, niestety:(


Ola super. szkoda,że całej kuchni nie obfociłaś!!!!!!super wszystko wychodzi
a z lodówką nieżle!!!!!Daliście ją zaraz za piekarnikiem????
pokoj M fajnie wychodzi!!!
a co z tymi korytkami>?? bo nie wiem o co chodzi????
Ola ja dziś raczej nie dam rady:( szaleństwo!!!!!

Monia, :hug: z tymi lampami w korytkach lipa, bo jest problem z doborem zarówek. One sa po staremu-na 25 watt (!)-ani nie mozna ledów ani zadnych energooszczednych wstawic.....ciągna prąd strasznie....ratunkiem jest wymiana transformatorów ale te są......ukryte w tej czesci lampy, która jest zapiankowana i na stałe przytwierdzona do sufitu.........chcielismy je wywalic po tym, jak kilku fachowców od elektryki sie poddało ale...nasz pan Krzysiek cos wykminił i jest nadzieja, ze nie beda az tyle pradu czerpac.Napisze Wam, jak juz sie uda.
Piekarnik dałam obok lodówki-zobaczymy, jak sie sprawi takie rozwiazanie....:stirthepot:


Ola PIĘKNIE :wave:,a kuchnia zaje.....ta :yes:,mam nadzieję ,że moja wyjdzie równie dobrze :p
Ale wiesz co ???mam niedosyt zdjęć :yes: i proszę o więcej ,dużo więcej :lol:
Oluś, :hug:fotki będą next week, jak juz beda blaty;) Oluś, wszystko super, ale ..... p. Łukasz jest mega zakręcony i wyszło kilka....niespodzianek....które nie są zgodne z wczesniejszymi ustaleniami....:rolleyes: dodatkowo zareklamowałam przejscia z sypialni do garderoby i je zabrali:cool:


nie wiem czy sie witałam...chociaż śledze postępy regularnie :-) Kuchnia po tym fragmenciku REWELACJA...wielkość REWELACJA...tez juz bym chciała taka a tu jeszcze daleka droga hihi uwielbiam szklane drzwi przesuwane...czy mogę prośic jeszce o jakies foto.:D

dziękuję:hug: nie witałas sie-wiec tym bardziej sie cieszę:welcome: tak, jak obiecałam obfocę wszystko w weekend,ok?:)


Hazelku wnetrza chociaz jeszcze nie skonczone WYMIATAJA :) Przepieknie to sobie wykombinowalas :yes:
Znow kocham kuchnie od Twojego stolarza :yes: i znow bede miala depreche :lol2:
Ola napisz prosze jakiej szerokosci masz jedno skrzydlo szklanych drzwi w waitrolapie i gdybym mogla poznac cene takich przesuwnych bylabym wdzieczna :D

kakusku:hug: zmierzę dzis i Ci napisze-razem z ceną.Stolarza mam dzieki Tobie-zresztą wiesz....:hug:


Pieknie Olu, cudnie. Kuchnia boska, polaczenie tego "drewna" z biela - idealne! Nie jestem tylko przekonana do granitu w tym lekkim wnetrzu, ale pewnie po fakcie zmienie zdanie.
No i ta czarna szafka w lazience - wow!
Dajesz czadu

Monia, :hug: co do blatu, to mam nadzieje, ze zmienisz zdanie;)


No, jaka mądra dziewczynka - kupiła piekarnik Siemensa ;)
Będziesz bardzo zadowolona...
Bardzo porszę o więcej zdjęć kuchni, koniecznie z tym orzechem.
Wiesz, że mamy baaardzo podobne drzwi, a Ty masz już nawet drzwi szklane do wiatrołapu :eek:
Kocham Twoją czarną szafkę do łazienki!

Balbinko, :hug: a ja znowu nazwy tych drzwi Ci nie napisałam-pamietam cały czas, ale ostatnio sie z nimi pokłóciłam i .....w ferworze walki nie zapytałam:oops: a co do piekarnika, to juz sie przyzwyczaiłaś?

Dzieffffczynki, przepraszam, ze tak króciutko...Aguś, Ty sie nie smiej ale ja naprawde na finishu nie wyrabiam sie na zakrętach....jeszcze tyle spraw jest nieskonczonych....:bash: codziennie robie nową liste spraw do załatwienia....i tak w kółko:(
Aguś, moze czwartek, co?:hug:

monika996
28-05-2012, 10:40
Ola ale już bliżej niż dalej;)

a z przedszkolem to przekupna jesteś:lol2:

hazeleyes1982
28-05-2012, 13:03
Ola ale już bliżej niż dalej;)a z przedszkolem to przekupna jesteś:lol2:

Monia, jak przekupna?jak ja tam poszłam na darmową grochówkę?:lol:


A możesz podać jakieś szczegóły ,będę wiedziała na co zwrócić uwagę :popcorn:

Oluś,no wiec tak:
1. szuflady w gabinecie miały byc na tip-on ale po montazu (!) dowiedziałam sie, ze nie mozna zastosowac tip-on'ów przy tak małych głebokosciach. Wybrałam sobie wiec jak najmniej widoczne pochwyty...ale p. Łukasz pojechał w miedzyczasie na urlop i jak jego Tata przyjechał w pt-nic nie wiedział i .... musiałam wszystko od nowa tłumaczyc, no i gabinet sobie troche na te pochwyty poczeka a my juz chcielismy posprzatac na gotowo:bash:
2. Fronty szafy w wiatrołapie to lustro i miały byc pochwyty, które wybralismy z M. (p. Łukasz nawet doradzał jaka wielkosc i kształt) a po montazu jeden z montazystów pyta, czy ten tip-on w przypadku lustrzanych frontów na pewno bedzie praktyczny? (!)ja na to, jaki tip on?Maja byc pochwyty.....a pan, ze juz za pozno, ze p. Łukasz kazał zrobic tip-ony ....:eek:
3. Uszczelka, która jest na łączeniu meble-podłoga jest fioletowa (!) w swietle dziennym wyglada na bezbarwna, ale po zamontowaniu......ehhh, juz mi sie nie chce o to walczyc-zrobie Ci fotke z bliska, to sobie zobaczysz.:(
4. Pan Łukasz obiecał mi zrobic szafke do wiatrołapu-spisał wymiary.....no i jego Tata o niczym nie wiedział i jak sie okazało na lakier musiałabym czekac 4 tyg (!). Gdybym wiedziała wczesniej-zrobiłby to jakis miejscowy stolarz...:(
4. Przejscie do garderoby...nie chce nic pisac, bo nawet zdaniem Taty p.Łukasza, było "skopane". Najwazniejsze, ze nie robili problemów i zrobią nowe. :wave:
Oluś, podsumowując....jestem zadowolona z wyboru. Meble są naprawde dobrze wykonane ale utwierdziłam sie w przekonaniu, ze WSZYSTKICH fachowców trzeba pilnowac i ze nawet tym najlepszym mogą zdarzyc sie jakies zonki:cool:

monika996
28-05-2012, 13:27
Ola ;) kochana ja też mam tę przezroczystą -fioletową uszczelkę!!!!:) i u mnie na tle grafitowej podłogi i mebli nie widać!!!

Przedszkole na pewno nie odpuści takiej superowej mamie hazelce;)

Aha Ola zajrzyj do mnie do komentarzy:)

Venus_m
29-05-2012, 06:29
oj maleńka :) trzeba było mnie spytać o tip ony od razu bym Ci powiedziała co i jak, przecież właśnie o nie miałam wojnę ze studiem kuchennym.

Buziaki zostawiam :hug:

hazeleyes1982
29-05-2012, 17:04
Oluuuus:hug: już lecę:hug:

hazeleyes1982
29-05-2012, 19:37
Dziefffczynki, potrzebuje Waszej pomocy...czy do orzechowych hs-ów pasują aluminiowe (szare) zaluje? Drewniane zajmą po złozeniu zaduzo miejsca, firanek, czy zasłon tam nie widzę. A rolety rzymskie-dam w ostatecznosci.M. za nimi nie przepada:rolleyes: Taras sie robi-drewniany....moze to tez jakas podpowiedz....Jutro mam pomiar....a wiem, ze nic nie wiem...:(
Wklejam bardzo nieaktualna fotkę-w celach poglądowych:

http://images38.fotosik.pl/1595/eaaf58746a31de85.jpg (http://www.fotosik.pl)

emiranda
29-05-2012, 19:46
Oluś, a czy Monia z Krk nie ma aluminiowych żaluzji? Ja oczywiście zrobiłabym białe, ale wiesz, że generalnie za białym przepadam, więc się mną nie przejmuj :)

hazeleyes1982
29-05-2012, 19:55
Alus,dziekuje za opinie:hug: ja tez kocham białe i takie dam w gabinecie:cool: ale w salonie juz jest tak....bardzo biało, ze chciałam jakis akcent dac....a moze w kolorze okien?chociaz tego wolałabym uniknąć:(
Alu, Monia ma chyba aluminiowe okna:(

emiranda
29-05-2012, 20:05
Szare beda pasowały do scian w korytarzu. Oluś Ty tak wszystko super urządzasz, więc myślę, że podejmiesz słuszną decyzję :)

Drop_Inn
29-05-2012, 20:33
Hazelku ja poszłabym jednak w szare :yes:
Brązowe mogą być za ciemne i bardziej zobowiązujące jeśli chodzi o kolorystykę wnętrza.
A połączenie brąz + szarość jest całkiem fajne :)

Venus_m
29-05-2012, 21:08
a dla mnie będzie za pstrokato. Dałabym w kolorze okna, a najlepiej poczekała z wyborem do czasu mebli. to doradziłam :lol:

hazeleyes1982
29-05-2012, 21:11
Zbieram Wasze głosiki, dlatego siedze cicho;)
Venusku, toć meble juz som :)

MarJel
29-05-2012, 21:14
Olunia, a przypomnij jakie meble, bo tak jakoś ciężko mi sobie wyobrazić:P

hazeleyes1982
29-05-2012, 21:22
Olunia, a przypomnij jakie meble, bo tak jakoś ciężko mi sobie wyobrazić:P
:rotfl:
Uwielbiam te Twoje powroty do nas:hug:
taki naroznik, tylko jasnoszary:

http://images42.fotosik.pl/391/5df079d0702bf839med.jpg (http://www.fotosik.pl)

bedzie w tym własnie rogu a w sasiedztwie,podróbka Twojego stołu:lol:, eamsy białe i jasnoszara sciana:cool:

MarJel
29-05-2012, 21:40
W tam razie myślę że szare żaluzje będą miały do czego pasować:lol::yes:
Ciemne chyba :rolleyes: mi się nie widzą, białe widzą tak samo jak szare:)

1976pinacolada
29-05-2012, 21:58
ja głosuję za brązowymi/drewnianymi bo sama takie planuję. Piszesz, że po złożeniu zajmują sporo miejsca..... A po co je chcesz składac?? Planujesz na codzien je podciagać do góry?? Bo ja osobiscie (chyba) tylko do mycia okien. A tak to bedą odchylane w zalezności od potrzeby.....
Ale biorąc pod uwage szary wypoczynek (mój -czekoladowy brąz) jestem pewna, że szare też będa oki :yes:

kakusek
29-05-2012, 23:08
Ola jak dla mnie szare beda ok :)

monika996
30-05-2012, 07:43
Ola ja ostatnio jestem fanką białych wnętrz!!!! wszystko co białe mi sie podoba!!!! i ogromnie rolety rzymskie;)

Daj aluminiowe, miałam takie zestawienie w starym domu - złóty dąb i aluminiowe żaluzje. zakładane powyżej okien, jako zasłona. Oczywiście ,że nic nie będzie się gryzło. Drewniane nie pasują do twojego wnętrza:no:

Będziesz je do okien mocowała?????

mirela99
30-05-2012, 07:51
bezapelacyjnie szary, Cały Twój dom jest szary (z jednym wyjątkiem :P) więc będzie idealnie :).

Venus_m
30-05-2012, 09:15
Absolutnie w kolorze okna. Protestuje, z szarymi lub białymi zrobi się pstrokacizna :P o! !!! !!!!! :P

Jeżeli boisz się o składanie zrób je od sufitu, oszukasz wizualnie :P

monika996
30-05-2012, 10:20
a ja protestuje!!!! żaluzje aluminiowe pasują wszędzie:p

emiranda
30-05-2012, 10:41
a ja protestuje!!!! żaluzje aluminiowe pasują wszędzie:p

Ja sie z Monią zgadzam :), w kolorze okna beda za ciemne :(

Monia dawaj tu zdjecie swoich okien z zaluzjami :)

Drop_Inn
30-05-2012, 12:27
Po zapoznaniu się z meblami tym bardziej jestem za szarymi :yes:

Ja też mam teraz aluminiowe żaluzje (ramy okienne wewnątrz białe, na zewnątrz brązowe:rolleyes:) i bardzo polecam. Są cudownie neutralne, jaśniutkie i mam wrażenie, że kiedy są otwarte mają taką trochę właściwość dopasowywania się kolorem do otoczenia (pewnie jakieś złudzenie optyczne). Ściany mam w złamanej bieli i kiedy patrzę na całość zupełnie się nie różnią, mimo, że to przecież całkiem inny kolor. '

Moim zdaniem nie będzie pstrokato, wręcz przeciwnie - fajnie wkamuflują się w całość i nawet nie będziesz ich zauważać ;)

Venus_m
30-05-2012, 13:31
:lol:

mirela99
30-05-2012, 13:37
monia Ty masz sierściucha ??

monika996
30-05-2012, 15:36
mam!!! tego z avatarka:D

czemu Mirelko pytasz?

Ola widziałaś Moje żaluzje????bo kasuje:P

emiranda
30-05-2012, 15:43
Monia te zaluzje u ciebie super wygladaja, ale Ty masz okna aluminiowe szare tak?

hazeleyes1982
30-05-2012, 17:08
Monis, widziałam.Dzieki:hug:
Odpiszę Wam wieczorkiem, Dziefffczynki ale juz teraz dziekuje za wszystkie opinie:hug:
Tak, czy inaczej....jak dzis zobaczyłam wszystkie próbki, to koncepcja mi sie zmieniła-wyspiewam jak na spowiedzi wszystko -potem:rolleyes:

EDIT: kakusku, chyba Ty pytałas mnie o szklane drzwi przesuwne do wiatrołapu.Wymiar jednego skrzydła, to: 210x92. Cene podam na pw.mua!

1976pinacolada
30-05-2012, 22:06
Ola - napisz cos w koncu o tych żaluzjach (bom ciekawa) a nie lataj po innych wątkach latawico jedna :rotfl:

monika996
30-05-2012, 22:39
Monia te zaluzje u ciebie super wygladaja, ale Ty masz okna aluminiowe szare tak?Tak pól na pół z plastikowymi grafitowymi:p
Ola co ty znów wymąciłaś????
tak zostawić dziecko same;)

hazeleyes1982
30-05-2012, 22:53
Oj,no bo...ja wzielam drewniane w koncu....:oops::lol: dębowe....do podłogi....mam dobre przeczucia....ale sie zobaczy...aluminiowe mi sie strrrasznie podobaja, ale jak sie dowiedzialam, ze da sie drewniane....to same wiecie:rolleyes:
Dzieki za głosy-jestescie koffffffane:hug::hug::hug:
A w kuchni...beda białe...aaaaa:o-juz sie boje, ale raz kozie smierc:rolleyes:
Mirelko, uprzejmie donosze, ze wziełam sobie Twoje słowa do serducha...i przemalowałam łazienke spa na ...czekoladowy brąż:lol: i nawet nie zartuje:D ja wiem, ze dla Ciebie kazdy odcien brazu jest "be" ale teraz to naprawde jest czadowo:rolleyes:

1976pinacolada
30-05-2012, 23:04
Oj,no bo...ja wzielam drewniane w koncu....:oops::lol: dębowe....do podłogi....mam dobre przeczucia....ale sie zobaczy...aluminiowe mi sie strrrasznie podobaja, ale jak sie dowiedzialam, ze da sie drewniane....to same wiecie:rolleyes:
Dzieki za głosy-jestescie koffffffane:hug::hug::hug:
A w kuchni...beda białe...aaaaa:o-juz sie boje, ale raz kozie smierc:rolleyes:



:lol2: - no nie wytrzymam ! A ja juz pod wpływem kolezanek zaczełam myslec o aluminiowych :rotfl:
A w kuchni tez drewniane? Bo ja sie troche boję czyszczenia ich. Na pewno po jakimś czasie osądzie na nich lepki kurz (jak to w kuchni) i z aluminiowych chynba lepiej doczyścić ...? Jak to planujesz, mów mi tu szybciutko !!!

hazeleyes1982
30-05-2012, 23:07
No wiec....o pozniejszym uzytkowaniu, to ja ofkors nie pomyslałam:rolleyes: jak zwykle wyjdzie w praniu:rolleyes:
w kuchni beda białe...drewniane....:wiggle:
w gabinecie w kolorze okna i parapetu, bo cały gabinet, jak wiecie jest biały i juz naprawde szpital bym zrobiła....;)
a w łazience przy sypialni...czarne aluminiowe:rolleyes:

kakusek
30-05-2012, 23:45
Olunia tak ja pytalam o szklane drzwi:yes: Liczyłam ze sa szersze ;)

admete
31-05-2012, 04:49
Hej Olu ja też w tym tygodniu cierpię na brak czasu :mad:
Także doskonale Cię rozumiem :yes:

Ola na budowę będę jechać chyba na wieczór, po tortach, urodzinach i prezentach :wiggle:.
Przyjdą dziś płytki do górnej łazienki i nie wytrzymam do jutra żeby je zobaczyć.
To może wieczorem będziesz miała jak podskoczyć? - koło 19? Daj znać.

Ciekawa jestem tej Twojej łazienki :popcorn:
Skoro już pomalowane to czemu nie ma zdjęć :mad:

Buziaki :hug:

emiranda
31-05-2012, 07:11
Oj,no bo...ja wzielam drewniane w koncu.... dębowe....do podłogi.

Suuuuuuuuuuuuuuuper decyzja, będzie pięknie, w kuchni białe i w łazience czarne tez super :)

mirela99
31-05-2012, 07:45
Ola, mam wyrzuty sumienia z powody łazienki. Mogłam się ugryźć w język. Boję się, ze przeze mnie Ci to na sercu leżało :( :hug:
Drewniane powiadasz .... ja mam białe w kuchni. Myłam je 3 razy (w ciągu roku). Zajmuje to trochę czasu. Ale w mieszkaniu miałam aluminiowe (granat) i mycie ich to była tragedia. Zostawały mazy. Na drewnianych nie widać nic. Wystarczy przetrzeć ścierką z płynem do naczyń :).

A fotki ??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dawaj, pokrytykujemy jeszcze ;).

moniś pytam bo .... masz kfiotka. U mnie by nie przeszedł (tylko storczyki dają radę).

Venus_m
31-05-2012, 08:05
ha!!!!!!!!!!!!!!!! :D

i kto namawiał na drzewiane? :rolleyes: ha ha ha !! o ! :D

1976pinacolada
31-05-2012, 08:31
ha!!!!!!!!!!!!!!!! :D

i kto namawiał na drzewiane? :rolleyes: ha ha ha !! o ! :D


Ja też !!! Ja też !!! Ha ha ha !! O! :D :P

narendil
31-05-2012, 08:37
Żaluzji nie lubię, a już tym bardziej drewnianych.
Zatem tylko buziaki zostawię :hug:

monika996
31-05-2012, 10:46
No wiec....o pozniejszym uzytkowaniu, to ja ofkors nie pomyslałam:rolleyes: jak zwykle wyjdzie w praniu:rolleyes:
w kuchni beda białe...drewniane....:wiggle:
w gabinecie w kolorze okna i parapetu, bo cały gabinet, jak wiecie jest biały i juz naprawde szpital bym zrobiła....;)
a w łazience przy sypialni...czarne aluminiowe:rolleyes:oooo pstrokato;)
ja muszę to zobaczyć!!!!!

mi zależało na zewnętrznej jednolitości domu- okien:) oczywiście żaluzje drewniane mi się podobają, ale...wole aluminiowe.
Ola czarne kochana kurz codziennie będziesz zbierać:P

a wybrałaś chociaż te szersze paski , takie jak w Ikei????

Ola a tak w ogóle to się nie obrażaj. Pewnie ,że u ciebie jest pięknie. A że masz poczucie i estetyki i stylu to nie obawiam się ,że coś spierniczysz:hug:przecież kupujemy takie same ciuchy:p

monsanbia
31-05-2012, 11:07
Moni a jak Ty te swoje czyscisz?
Moim zdaniem Ola dobrze wybrala, drewniane bardziej pasuja do Oli wnetrz. Aluminiowe u Moni lepsze bo sporo czerni, fornirow, metalu i szkla w domu

monika996
31-05-2012, 15:18
:P ok . przeciez nie mówiłam ,że żle wybrała:p

ja swoje czyszcze na sucho piórkami. i na wilgotno szmatką z mikrofibry, listek po listku:sick: trochę pracochłonne , ale czasami robię to sama, czasami moj aAgnieszka ( sprzatająca). ona zawsze , gdy myje okna. a ,że mam dużo to zawsze raz na 2 tygodnie kilka okien z żaluzjami jest mytych

hazeleyes1982
31-05-2012, 15:59
Olunia tak ja pytalam o szklane drzwi:yes: Liczyłam ze sa szersze ;)
ok, tez myslałam, ze sa szersze;)


Hej Olu ja też w tym tygodniu cierpię na brak czasu :mad:
Także doskonale Cię rozumiem :yes:
Ola na budowę będę jechać chyba na wieczór, po tortach, urodzinach i prezentach :wiggle:.
Przyjdą dziś płytki do górnej łazienki i nie wytrzymam do jutra żeby je zobaczyć.
To może wieczorem będziesz miała jak podskoczyć? - koło 19? Daj znać.
Ciekawa jestem tej Twojej łazienki :popcorn:
Skoro już pomalowane to czemu nie ma zdjęć :mad:
Buziaki :hug:

Aguś, wiem Kochana, bo jestem u Ciebie na biezaco, tylko sie nie odzywam, bo płytek szarych nie mam i nie umiem Ci pomóc:(
Ja tak mam codziennie-myslalam, ze jak zrobie sobie przerwe od pracy, to będę czasowa, ale niestety-ciągle cos jest do załatwienia i zawsze szybko, bo Mały jest u Babci i mam wyrzuty....:rolleyes:
Zdjęcia będą-ale dajcie mi jeszcze chwilkę...;)
jutro musze byc do południa na budowie (a raczej W DOMU:rolleyes:) i bede z Mi.-a Ty do wawy jutro jedziesz?


Suuuuuuuuuuuuuuuper decyzja, będzie pięknie, w kuchni białe i w łazience czarne tez super :)

Alu, :hug:


Ola, mam wyrzuty sumienia z powody łazienki. Mogłam się ugryźć w język. Boję się, ze przeze mnie Ci to na sercu leżało :( :hug:
Drewniane powiadasz .... ja mam białe w kuchni. Myłam je 3 razy (w ciągu roku). Zajmuje to trochę czasu. Ale w mieszkaniu miałam aluminiowe (granat) i mycie ich to była tragedia. Zostawały mazy. Na drewnianych nie widać nic. Wystarczy przetrzeć ścierką z płynem do naczyń :).

A fotki ??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dawaj, pokrytykujemy jeszcze ;).
moniś pytam bo .... masz kfiotka. U mnie by nie przeszedł (tylko storczyki dają radę).

Mirelka, alez ja Ci za te Twoje uwagi, przysłowiową flaszkę wiszę:D:hug: Wiesz, jaki miałam stosunek do tej łazienki....rozczarowało mnie to, ze taka "kurczakowo-bezowa" wyszła. I Ty mnie zmobilizowalas. Machnęłam sciane za wanna wolnostojaca i ta sciane z sauna na czekolade i ....jestem przeszczesliwa i dumna z efektu!!!:wiggle: Obiecuję, ze wstawie fotki ....niedługo,noooo:rolleyes:;)
dzieki za info o myciu zaluzji, ale ja jak wiecie zyja sobie na razie w takim zamknietym na takie klimaty swiatku i zupelnie sie nie przejmuje, czy praktyczne...pozniej bede płakac;)


ha!!!!!!!!!!!!!!!! :D
i kto namawiał na drzewiane? :rolleyes: ha ha ha !! o ! :D


Ja też !!! Ja też !!! Ha ha ha !! O! :D :P


I ja też !!!:p

No, pewka, ze Wy:):hug:


Żaluzji nie lubię, a już tym bardziej drewnianych.
Zatem tylko buziaki zostawię :hug:
spoko-loko narendilku:hug:


oooo pstrokato;)
ja muszę to zobaczyć!!!!!
mi zależało na zewnętrznej jednolitości domu- okien:) oczywiście żaluzje drewniane mi się podobają, ale...wole aluminiowe.
Ola czarne kochana kurz codziennie będziesz zbierać:P
a wybrałaś chociaż te szersze paski , takie jak w Ikei????
Ola a tak w ogóle to się nie obrażaj. Pewnie ,że u ciebie jest pięknie. A że masz poczucie i estetyki i stylu to nie obawiam się ,że coś spierniczysz:hug:przecież kupujemy takie same ciuchy:p

Wieeeeem, kochana:hug: jak ja sie mogę na Ciebie, czy kogokolwiek innego gniewac? o co? Ze piszecie szczerze? Ze chcecie mi pomóc?A konstruktywna krytyke bardzo lubie (Mirelko-;)) .Monia, dziekuje kochana, ze jestes i ze mi zawsze pomagasz:hug:


Moni a jak Ty te swoje czyscisz?
Moim zdaniem Ola dobrze wybrala, drewniane bardziej pasuja do Oli wnetrz. Aluminiowe u Moni lepsze bo sporo czerni, fornirow, metalu i szkla w domu
Dzieeeeeeki Moniaaaa:hug:

Kochane, mam stóóóóóól:wave: Jest tak pieeeeekny (znowu nieskromnie...przepraszam:oops:), ze umarłam, jak go zobaczyłam.:wiggle: Waży 120 kg.... i wnosiło go kilka osób....:eek:
Jutro wkleje fotke-bo dzis łaparatu zapomniałam:rolleyes:
Inne tematy....leza i kwicza...ale co tam-stół rulezzzzzz:rotfl:
Napisze wiecej wieczorkiem.mua

monika996
31-05-2012, 16:14
8 dni do Euro koko:p

hazeleyes1982
31-05-2012, 18:03
Monia, na rozpoczęcie euro koko i dwa dni potem, to my mamy umówioną ekipę sprzatającą:sick: ale mecz obejrzymy w nowym domku ze znajomymi, a jakze:wiggle:

emiranda
31-05-2012, 18:32
Cholerka Oluś, czy ja mam do Ciebie przyjechać i fotki zrobić, na Boga my ciekawi jesteśmy, po co nam mówisz o stole:P jak nie zrobilas zdjęć beeeeeeeeeeeeee :(

:hug::hug::hug: Oluś zmobilizuj sie z tymi zdjęciami. :) w ąłzience sie specjalnie nie kurzy więc czarne żaluzje tam bedą ok, nie ma sie co przejmowac na zapas :)

hazeleyes1982
31-05-2012, 18:47
Alu, no wieeeeem:hug:-koza ze mnie :oops: ale jutro wstawię fotkę stołu...no i czekoladowej łązienki spa-niech stracę:rolleyes: chciałam poczekac, zebyscie zobaczyły moj drewniany napis na tej czekoladce...ale ok:rolleyes:

emiranda
31-05-2012, 19:05
Alu, no wieeeeem:hug:-koza ze mnie :oops: ale jutro wstawię fotkę stołu...no i czekoladowej łązienki spa-niech stracę:rolleyes: chciałam poczekac, zebyscie zobaczyły moj drewniany napis na tej czekoladce...ale ok:rolleyes:

:hug::hug::hug: bedziesz mogła dwa razy pokazać i wiecej zachwytów uslyszeć :)

monika996
31-05-2012, 20:15
Ola, Ola , Ola:wave:

pasie
31-05-2012, 21:53
my tu czekamy:popcorn::popcorn::popcorn:

monika996
31-05-2012, 21:54
a Ola po innych wątkach fruwa:p

1976pinacolada
31-05-2012, 22:11
Ona tak lubi ze 2 minuty przed północą :P -więc jeszcze chwilunia i fotki będą :popcorn:

hazeleyes1982
31-05-2012, 22:14
Nie tym razem, Waryjatki:lol2:
Nie wzielam dzis aparatu-jakbumburumbu:lol:
ale obfocę jutro wszystko, ze hej:rolleyes:

monika996
31-05-2012, 22:22
oczywiście i po północy wracaj:P

1976pinacolada
31-05-2012, 22:25
no własnie, sprężaj się !!! - do jutra jeszcze tylko 35 min :wiggle: :rotfl:

hazeleyes1982
31-05-2012, 22:30
Szukam poscieli-jestem zajęta:P
:lol:

monika996
31-05-2012, 22:36
25 minut:P

hazeleyes1982
31-05-2012, 22:38
25 minut:P
a ja dalej w czarnej .... z poscielą:rotfl:

1976pinacolada
31-05-2012, 22:58
a ja dalej w czarnej .... z poscielą:rotfl:


no tak jakbyś chwilunie nie mogła się w "starej" przespać . W doopie Ci sie juz przewróciło i tyle :P :P :P ;)

monika996
31-05-2012, 23:00
zachowaj tę pościel do nowego domku:p

hazeleyes1982
31-05-2012, 23:07
no tak jakbyś chwilunie nie mogła się w "starej" przespać . W doopie Ci sie juz przewróciło i tyle :P :P :P ;)

kocham Cie:rotfl::rotfl::rotfl:

monika996
31-05-2012, 23:09
kocham Cie:rotfl::rotfl::rotfl:ja też ją uwielbiam. za niesamowity humorek:D:hug:

1976pinacolada
31-05-2012, 23:19
ja też Was kocham :hug: i chyba nawet w związku z powyższym odmówię tego stomatologa w Koszalinie :rotfl:

hazeleyes1982
01-06-2012, 13:36
No dobra...same tego chciałyscie:rolleyes:

mój ukochany stół:D :

http://images37.fotosik.pl/1573/ceb433ae1175e4bamed.jpg (http://www.fotosik.pl)

wyszedł troche ciemniejszy na fotce. W rzeczywistosci jest identyczny, jak podłoga i (prawie:rolleyes:) identyczny jak półwysep. Zastanawiam sie, czy nie dokupic jeszcze dwóch eamsów...na razie jest ich 6.Co myslicie?

Do stołu pan zrobił taka ławeczke, która przy okazji duuuuzych imprez bedzie przynoszona skądśtam;)

http://images35.fotosik.pl/1423/229fe86e90c0b975med.jpg (http://www.fotosik.pl)

teraz obiecana czekoladowa sciana:D

http://images49.fotosik.pl/1565/202f1d2f304dacd8med.jpg (http://www.fotosik.pl)

garderoba-moja połowica:D

http://images46.fotosik.pl/1568/102378ab44126da7med.jpg (http://www.fotosik.pl)

środek (przejscie do łazienki) i po lewej połowica M.:

http://images37.fotosik.pl/1573/011eda3ec0f96cbdmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

mirela99
01-06-2012, 13:55
no, trochę charakteru, powery wniosła ta czekolada :). Teraz jakieś charakterne dodatki i .... obleci ;).

nie no, nie jest źle :P.

ławka mi się bardzo podoba :). Taka dla teściowych :D

hazeleyes1982
01-06-2012, 14:15
Dzieki, Wielki Przeciwniku Brązów:lol2: Niech moc będzie z Toba:lol2:

monika996
01-06-2012, 14:33
ja też Was kocham :hug: i chyba nawet w związku z powyższym odmówię tego stomatologa w Koszalinie :rotfl::rotfl: nawet byś tam nie doleciała!!!! skutecznie zostałabyś w areszcie domowym:yes:

ola ale stół:jawdrop: przepiękny i do tych eamsów bajecznie wygląda!!!!
ale ci zazdroszczę:P u mnie nie pasuje taki wielki masywny.

i ławeczka superowska, kocham takie mebelki:yes::yes::yes:

łazienka wyszła interesująco:yes:

1976pinacolada
01-06-2012, 14:44
Ola - stół piekny ! Czy on jest rozsuwany? W wersji takiej jak na zdjęciu wydaje mi się, że kolejne 2 eamesy mogłyby zbyt zacieśnic przestrzeń ;) Ławeczka fajowa - i dlaczego tylko od świeta ? Popatrz !
http://img502.imageshack.us/img502/4153/ghghgx.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/502/ghghgx.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Czekolada - mniammmm..... A jak zawisną na niej jasne literki to już w ogóle bęzie pełen odlot :yes:

emiranda
01-06-2012, 14:49
Ola stół boski, ława tez super może słuzyc jako stół przy rogówce :lol2: czekalada rewelacja, jak mi sie podobaja ciemne kolory u innych a u siebie boję sie tak zobić :)

A sypialnie mamy tylko w lustzr drzwi oglądać????

monika996
01-06-2012, 15:07
kinga fajna inspiracja. Moja koleżanka też ma taką ławeczke przy stole:yes:

i jakie super lampy na tej inspiracji!!!!

pasie
01-06-2012, 15:11
ło matko som fotki:D

fajowy stół i te eamesiki:hug: a garderoby to zazdroszczę jak cholera:p my mamy jedna dla nas wszystkich buuuuu

aaaaa i ta inspiracja Kini świetna - z tą ławką super:yes:

Venus_m
01-06-2012, 15:17
Olcia super :) JA bym eamsów nie dodawała, na codzień 6 starczy. Możesz oczywiście dokupić (ja też mam 8 , ale stoi 6) te 2 i postawić w innych pokojach (ja tak zrobiłam, a w razie cuś jest) :)

Łazienka jest świetna :) Właśnie ze względu na czekoladową ścianę nie dawałabym już mocnych akcentów...no może czarny :rolleyes:

duś
01-06-2012, 19:52
wciąż zbieram szczenę z podłogi...
nie wiem czy bardziej przez jadalnie czy łazienkę :)

kakusek
01-06-2012, 21:04
Hazelku zrywaj juz te kartony i zaczynaj przeprowadzcke-ślicznie masz !:yes:

Drop_Inn
01-06-2012, 21:07
Jaką Ty masz wannę świetną, wow! :jawdrop:

Co do eamsów zgadzam się z Venus - na codzień z 8 może być ciasno, ale w razie większych imprez te 2 dodatkowe mogą się przydać. A tymczasem zawsze mogą przycupnąć przy biurku, czy w jakimś innym miejscu :)

hazeleyes1982
02-06-2012, 09:49
Moniadzieeeeki:hug:


Ola - stół piekny ! Czy on jest rozsuwany? W wersji takiej jak na zdjęciu wydaje mi się, że kolejne 2 eamesy mogłyby zbyt zacieśnic przestrzeń ;) Ławeczka fajowa - i dlaczego tylko od świeta ? Popatrz !
http://img502.imageshack.us/img502/4153/ghghgx.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/502/ghghgx.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Czekolada - mniammmm..... A jak zawisną na niej jasne literki to już w ogóle bęzie pełen odlot :yes:

Kinguś, dzieki za inspiracje-piekna ale ja chyba ...wole na co dzien emasiki przy stole:cool:
Stół jest rozsuwany w tym miejscu

http://images39.fotosik.pl/1558/ea1b1dd3f852fd56med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Ja sie nim ciesze, jak dziecko, bo robiony przez stolarza z polecenia za bardzo niewielkie pieniądze:yes: On zrobił mi jeszcze blat do spa i do wc. Fotosik nie chce współpracowac-bo chciałam pokazac...:sick:


Ola stół boski, ława tez super może słuzyc jako stół przy rogówce :lol2: czekalada rewelacja, jak mi sie podobaja ciemne kolory u innych a u siebie boję sie tak zobić :)
A sypialnie mamy tylko w lustzr drzwi oglądać????

Alu Kochana:hug: ale...ze jak w lustrze drzwi...chyba pokazywałam sypialnie...czy nie?bo juz sie zgubiłam:D
Z tą czekoladą czułam od początku, ze to moze byc to...ale pan od farb odradził...no i ustąpiłam:rolleyes:


ło matko som fotki:D
fajowy stół i te eamesiki:hug: a garderoby to zazdroszczę jak cholera:p my mamy jedna dla nas wszystkich buuuuu
aaaaa i ta inspiracja Kini świetna - z tą ławką super:yes:

pasiu, dzieki. Z garderoby jestem bardzo zadowolona...marzy mi sie juz ja zapełnic. Teraz ciuchy mamy poupychane w kilku miejscach-na strychu, w wersalkach....po prostu sie nie miescimy:(


Olcia super :) JA bym eamsów nie dodawała, na codzień 6 starczy. Możesz oczywiście dokupić (ja też mam 8 , ale stoi 6) te 2 i postawić w innych pokojach (ja tak zrobiłam, a w razie cuś jest) :)
Łazienka jest świetna :) Właśnie ze względu na czekoladową ścianę nie dawałabym już mocnych akcentów...no może czarny :rolleyes:

Venusku:hug: przekonałyscie mnie do tych eamsów...ze 6 wystarczy...przeciez jest ławeczka, a dla nas na co dzien wystarczy;)
super, ze podoba Ci sie łazienka-bardzo sie ciesze:hug:


Olcia wszystko mi się podoba :yes: i stół i ławka i łazienka ,Pięknie jest :cool:
Tylko ja się pytam ,gdzie są fotki sypialni ,ha ???zobaczyłam kawałek w lustrze i aż mnie skręca z ciekawości :lol2:
aha...czyli jednak nie pokazywałam sypialni:lol2:
dzieki Oluś:hug:


wciąż zbieram szczenę z podłogi...
nie wiem czy bardziej przez jadalnie czy łazienkę :)
Jeeeny dusiu, ale mnie zawstydziłas....dzieki....:hug:
czyli naprawde fajnie wyszło z ta czekoladką...:stereo:


Hazelku zrywaj juz te kartony i zaczynaj przeprowadzcke-ślicznie masz !:yes:

kakusku, dzieki:hug: ja jak Marjelka...bede odwlekac i wprowadze sie, jak juz zadbam o najdrobniejszy szczegół...np obraczki na serwetki:lol2:


Jaką Ty masz wannę świetną, wow! :jawdrop:
Co do eamsów zgadzam się z Venus - na codzień z 8 może być ciasno, ale w razie większych imprez te 2 dodatkowe mogą się przydać. A tymczasem zawsze mogą przycupnąć przy biurku, czy w jakimś innym miejscu :)

Dzieki Dropku:hug: jeszcze nie testowana, wiec niewiele moge powiedziec na temat wygody:D
a eamsiki-juz postanowione, ze bedzie ich 6 przy stole. :yes:

EDIT: Blat w spa (jeszcze nie zaolejowany) i z góry przepraszam za jakosc zdjecia:

http://images37.fotosik.pl/1575/2abeec4691a5f95bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

monika996
02-06-2012, 13:15
Ola będziesz ten blat w spa czymś robiła pod kolor drewna na ścianie to chyba oczywiste. pytanie retoryczne:D

i walczycie dalej w nowym domku!!!!!
masz już akcesoria kibica???http://www.strefa-kibica.pl/media/products/81a3e7d62d2c93fc9109c8ea053500f9/images/thumbnail/large_2--2--kopia.jpg?updated_at=1322764886
http://www.strefa-kibica.pl/media/products/d68751a20fd2e7e9e1e6f9bb05538e75/images/thumbnail/small_flaga-samochodowa-polski-0.jpg?lm=1315056624

MarJel
02-06-2012, 16:24
Oluś, jestem w szoku, w totalnym szoku i co raz większym:D za każdym razem jak wrzucisz nowe foty, jest bosko!!!
Nie będę wymieniać wszystkiego po kolei bo podoba mi wszystko, a łazienka z czekoladową ścianą jest moim numer 1:)

Sharlotka
02-06-2012, 17:07
teraz obiecana czekoladowa sciana:D

http://images49.fotosik.pl/1565/202f1d2f304dacd8med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Ola!!!!!
obłędna łazienka, bardzo stylowa i charakterna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przepiękn a wanna!!!
Czy Ty masz grzejnik Othello z Ridei???????

Balbina200
02-06-2012, 21:44
No Oluś!
Cudnie!
Młodziak na fotce - superowy!
Dwustronny kominek - czad!
Garderoba - świetna!
Czekoladowa ściana - mniam! (Dodałabym tylko jakieś może czarno-białe obrazki nad naszą bajerancką wanną - swoją drogą jak ją zamontowałaś, że stoi na podłodze, a nie na nóżkach???)
Ławka - odlot!
Ale stół i eamesy... to po prostu bajka:jawdrop:
Po prostu aż mnie skręca w żołądku, jak na nie patrzę. Tak na mnie działa piękno absolutne:D
Ściągaj te kartony!!!!!

monika996
02-06-2012, 21:57
Balbina waryjacie:D pięknie, jak zwykle wszystko podsumowałaś

Barbara74
02-06-2012, 22:50
Hazelku gratulacje to już końcówka, jak miło nacieszyć oko u Ciebie.Powiedz mi jakiej firmy masz drzwi do łązienki z lustrem?i czy lustro z dwóch stron?
A meble w garderobie masz w jakim kolorze?wydają się lekko szare,ale to może tylko takie zdjęcie?
Hazelku czy stół robił Ci miejscowy stolarz?można wiedzieć ile zapłaciłaś?może on tak jak forumowy Pan Łukasz od kuchni będzie miał pełne ręce roboty :)
Ola a Ty planujesz drzwi od szaf w garderobie, bo Ty do łązienki przecgodzisz z sypialni przez garderobę, prawda? tak jak ja ,no i się zastanawiam nad drzwiami
Za mało dałaś fotek protestuję :bash:

narendil
02-06-2012, 23:01
Ja się tylko przywitam :hug:
Podoba mi się u Ciebie, hazelku!
Nawet brązową ścianę akceptuję.

hazeleyes1982
03-06-2012, 08:19
Ola będziesz ten blat w spa czymś robiła pod kolor drewna na ścianie to chyba oczywiste. pytanie retoryczne:D i walczycie dalej w nowym domku!!!!!
masz już akcesoria kibica???http://www.strefa-kibica.pl/media/products/81a3e7d62d2c93fc9109c8ea053500f9/images/thumbnail/large_2--2--kopia.jpg?updated_at=1322764886
http://www.strefa-kibica.pl/media/products/d68751a20fd2e7e9e1e6f9bb05538e75/images/thumbnail/small_flaga-samochodowa-polski-0.jpg?lm=1315056624

Monia, jeszcze nie zaolejowany, bo p.Hubert nie zamontował jeszcze blatu w wc i zaolejuje oba na koncu;) blat i sciana sa z tego samego drzewa, wiec beda identyczne:wiggle:
Fajnie zestawy :D my musimy parapetówke przełozyc na ostatni mecz Euro (a nie pierwszy-jak planowalismy), bo mamy cały weekend sprzatanie, to po pierwsze a po drugie-chce poczekac, zeby doschły farby i nie było tego wszechobecnego pyłu i kurzu-chodzi o Mi.Takze mecz obejrzymy u znajomych:popcorn:


Oluś, jestem w szoku, w totalnym szoku i co raz większym:D za każdym razem jak wrzucisz nowe foty, jest bosko!!!
Nie będę wymieniać wszystkiego po kolei bo podoba mi wszystko, a łazienka z czekoladową ścianą jest moim numer 1:)

Ola!!!!!
obłędna łazienka, bardzo stylowa i charakterna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przepiękn a wanna!!!
Czy Ty masz grzejnik Othello z Ridei???????

Marjelka, Sharlotka....nawet nie wiecie, jak mnie podbudowałyście....bardzo Wam dziekuje:hug::hug::hug:
Sharlotko, myslalam ostatnio, co u Ciebie-tak nam zniknęłaś.....no i jak okienka:)
Grzejnik, to Zehnder Dualis.


No Oluś!
Cudnie!
Młodziak na fotce - superowy!
Dwustronny kominek - czad!
Garderoba - świetna!
Czekoladowa ściana - mniam! (Dodałabym tylko jakieś może czarno-białe obrazki nad naszą bajerancką wanną - swoją drogą jak ją zamontowałaś, że stoi na podłodze, a nie na nóżkach???)
Ławka - odlot!
Ale stół i eamesy... to po prostu bajka:jawdrop:
Po prostu aż mnie skręca w żołądku, jak na nie patrzę. Tak na mnie działa piękno absolutne:D
Ściągaj te kartony!!!!!

Balbinko,jestes kochana-dziekuje:hug:
z wanna to miałam pisac do Ciebie-jak Ty to rozwiazalas ale moj pan Krzysiek był szybszy i znalazł rozwiązanie. Okazało sie, ze tam jest za mało miejsca na tradycyjny syfon-a tego, który był dołączony p. Krzysiek nie chciał montowac:rolleyes: Poł dnia biegałam po róznych sklepach z hydrauliką i udało mi sie znalezc o kilka cm niższy, niz te standardowe.A jak zabrakło nam 1 cm, to pan Krzysiek cos kombinował z nózkami. W kazdym razie Balbinko....ja nawet zakładałam skuwanie płytek-taki czubek ze mnie:rolleyes::lol:
Balbinko, czy masz juz zamontowane filo? Ja dalej czekam na swoje zareklamowane (do spizarki), bo w pon jednak nie przyjechali (dostałam tel, ze drugi raz wyprodukowali krzywe skrzydło....:mad:pan stwierdził, ze to sie na produkcji zdarza raz na 1500 skrzydeł...super,co? Wygrałam dwa razy w totka:bash:) i w zwiazku z powyzszym, dalej nie wiem, z jakiej sa firmy:rolleyes:


Balbina waryjacie:D pięknie, jak zwykle wszystko podsumowałaś
prawda?;)


Hazelku gratulacje to już końcówka, jak miło nacieszyć oko u Ciebie.Powiedz mi jakiej firmy masz drzwi do łązienki z lustrem?i czy lustro z dwóch stron?
A meble w garderobie masz w jakim kolorze?wydają się lekko szare,ale to może tylko takie zdjęcie?
Hazelku czy stół robił Ci miejscowy stolarz?można wiedzieć ile zapłaciłaś?może on tak jak forumowy Pan Łukasz od kuchni będzie miał pełne ręce roboty :)
Ola a Ty planujesz drzwi od szaf w garderobie, bo Ty do łązienki przecgodzisz z sypialni przez garderobę, prawda? tak jak ja ,no i się zastanawiam nad drzwiami
Za mało dałaś fotek protestuję :bash:

Basienko, dziekuje Ci:hug:
drzwi kupiłam najtanszy model polskone-szukałam takich z wgłębieniem, zeby lustro sie potem zlicowało. I tak zrobilismy-ale tylko z jednej strony, bo z drugiej bedzie gigantyczne lustro nad blatem.
Tak, meble w garderobie sa szare.
Stolarz był z polecenia przez pana parkietowego-troche sie bałam ale bardzo jestem zadowolona z efektu. Wysle zaraz na pw ile kosztował stół.
Basienko, drzwi do garderoby zostały zareklamowane i zabrane przez ekipe p.Łukasza. W tym tyg powinni je przywiezc, to wkleje fotkę:)


Ja się tylko przywitam :hug:
Podoba mi się u Ciebie, hazelku!
Nawet brązową ścianę akceptuję.

buziaczki, narendilku:hug: to musisz mnie ociupinkę lubic, bo ja wiem, ze Ty nie tolerujesz brązów:D:hug:

hazeleyes1982
03-06-2012, 13:26
Dziewczynki Kochane, w jakich garnkach gotujecie? Stalowych? A moze któras z Was ma garnki ceramiczne?Np: Silit? Kuszą mnie te caramiczne ale boje sie kupic w ciemno nie mając pewnosci, ze to sie sprawdzi, no i jeszcze ta cena:sick:
Musze szybko cos kupic, bo za dwa tyg o tej porze, chciałabym juz cos w nich ugotowac:rolleyes:

mariomili
03-06-2012, 13:41
Olu muszę sie ujawnic w Twoim watku i pozachwalac, bo przychodzę codziennie oko nacieszyc bez przywitania:oops:

Nie bede orginalna jak powiem że wszystko mi sie podoba:) Kuchnia przestronna , nowoczesna baaardzo mi się podoba. Jaskrawy pokój synka powala, mam nadzieję że mu sie podoba. Czekoladowa łazienka :jawdrop:( kocham ją). Wanna wolnostojąca to ten sam model co u Marjelki?
Pozdrawiam Emilia.

Spirea
03-06-2012, 14:09
Hazel. piękna wanna i czekoladowa ściana. Wszystko jest na tej fotce tak czyste i eleganckie, że właśnie nie dodawałabym niczego.

kakusek
03-06-2012, 14:33
Hazelku a ja bylam pewna ze stol masz z MD :) Myslalam ze tylko oni maja ten patent na rozsuwanie stolu bez koniecznosci dzielenia blatu w polowie. Dobrze byc tak mile zaskoczona i rowniez porposze o namiar do Twojego stolarza skoro byl niedrogi.Napiszesz mi tez (jesli wiesz ) jaka bejsca potraktowal Twoj stolik?
Szukalam wczoraj w okolicy kamieni na kominek i moze tez wezme Jeta bo on faktycznie kruczoczarny no i pieknie wyglada na Twoim kominku :yes:

emiranda
03-06-2012, 21:24
Olu, czy Ty swoje buźki od Agnieszki odebrałaś, jest wszystko ok? :hug:

admete
04-06-2012, 05:30
Olu nie zapomniałam :hug:
tylko od piątku tylko u siebie byłam na szybko, a z drogi do Wawy nie zdążyłam do wszystkich zajrzeć :(.
Ale myślę o Tobie :lol: np wczoraj jak J przywlókł wózek Oskara i nie ma go gdzie położyć - bo jego miejsce zajmują buźki - to najbezpieczniejsze miejsce w domu :p.
Także dopóki mnie nie uratujesz to wózek będzie leżał na ziemi w kuchni ;)

Daj znać jak będziesz na mieście.A do oświetlenia się nie wybierasz???


Ola napiszę jeszcze że czekolada wyszła - REWELACYJNIE!!!!!!, dałabyś zdjęcie z większej perspektywy czy jak Ala mam do Ciebie przyjechać żeby sobie obejrzeć :P -tylko ja mam bliżej :lol2:
Dlaczego miałam zakodowane pasy czekoladowe?

Buziaczki zostawiam :hug:

mirela99
04-06-2012, 08:00
Ja nie chwalę, bo nachwaliłam na żywca :). To po prostu taki w 100% mój dom. Przepiękny :).

Z garnkami nie pomogę - mam zwykłe ikeowskie.

1976pinacolada
04-06-2012, 09:01
Ja nie chwalę, bo nachwaliłam na żywca :). To po prostu taki w 100% mój dom. Przepiękny :).

Z garnkami nie pomogę - mam zwykłe ikeowskie.



kiedy, kiedy ????!!!!! Byłaś???? Widziałaś?????

Venus_m
04-06-2012, 09:22
Hmn...Hazelku ja na indukcję kupiłam Tefal Elegance chyba. Bardzo sobie chwalę. Emaliowaną kupiłam patelnię firmy Moneta, mega chwalona (200 zł), owszem na początku kotlety z patelni uciekały (tak się ślizgały), ale po roku stwierdzam że to zmarnowane pieniądze. Mimo używania łopatek silikonowych, struktura zmieniła się na środku i ostatnio mój mąż musiał raczyć się na obiad pstrągiem...bez skórki, bo skórka się przypaliła :lol:

monika996
04-06-2012, 12:00
kiedy, kiedy ????!!!!! Byłaś???? Widziałaś?????po drodze do Ali do milo:p

1976pinacolada
04-06-2012, 12:09
po drodze do Ali do milo:p



aaaa...................

karolek59
04-06-2012, 16:50
Helloł
dawno mnie nie było a tu takie postępy :o
z garnkami nie pomogę bo mam dostać od teściówki więc już się boje jak coś to zwrócę się do Ciebie o namiary ;)

Fajnie wyszła Wam ta łazienka a wanna rewelka
jakby jakaś znajoma hehe ;)

Napisz mi ile masz m2 garderoby ( ile masz szuflad?) i ile was wyniosła
bo ja właśnie dostałam wycenę i wyrwała mnie z butów:jawdrop::jawdrop:

narendil
04-06-2012, 17:16
buziaczki, narendilku:hug: to musisz mnie ociupinkę lubic, bo ja wiem, ze Ty nie tolerujesz brązów:D:hug:
Się rozumie, zakręcie :hug:
I to nawet nie troszkę :P

hazeleyes1982
04-06-2012, 20:39
Dzieffffffczynki, dzis tylko buziaki zostawiam-odpisze Wam wszystkim jutro,ok? Teraz padam juz na twarz...:hug::goodnight:

admete
05-06-2012, 18:02
Ola a Ty dalej taka zabiegana??? :hug:

monika996
05-06-2012, 18:33
aaaa metamorfoza????:)

pasie
05-06-2012, 18:51
aaaa metamorfoza????:)

no właśnie!!!!:)

1976pinacolada
05-06-2012, 19:28
:popcorn:

MagdaZZZ
05-06-2012, 19:38
ooo kochana - chcesz się wywinąć z prezentacji metamorfozy???http://forum.barcis.pl/images/smilies/foch.gif

My tu od samego rana czekamyhttp://www.myparentconnection.com/forums/images/smilies/waiting.gif

hazeleyes1982
05-06-2012, 19:46
Kochane,przeca ta metamorfoza to dla wtajemniczonych tylko (na fb:lol2:)
Ale co wrazliwszych uprasza sie o nieogladanie...:rotfl:
Odpisze wszystkim dzisiaj, promise:hug:

EDIT: Kingus, Tobie na maila przesle póznym wieczorkiem:D
ale ostrzegam-grozi zawałem:lol2:

hazeleyes1982
05-06-2012, 20:01
A dla mnie :P:P
poproszę o (a)dresik mailowy na pw i SWOJĄ fotkę teeeeez:hug::D

kakusek
05-06-2012, 20:02
A ja?????:(

hazeleyes1982
05-06-2012, 22:10
Olu muszę sie ujawnic w Twoim watku i pozachwalac, bo przychodzę codziennie oko nacieszyc bez przywitania:oops:
Nie bede orginalna jak powiem że wszystko mi sie podoba:) Kuchnia przestronna , nowoczesna baaardzo mi się podoba. Jaskrawy pokój synka powala, mam nadzieję że mu sie podoba. Czekoladowa łazienka :jawdrop:( kocham ją). Wanna wolnostojąca to ten sam model co u Marjelki?
Pozdrawiam Emilia.

Mariomil, nawet nie wiesz ile mi radosci sprawiłas tym, ze sie ujawniłaś i co napisałaś:hug: chyba lubimy te same klimaty-bo ja byłam z krótka rewizyta ale przywitam sie oficjalnie, jak ociupinkę nadrobię:yes: ale Twoje forniry zrobiły na mnie niesamowite wrazenie:yes: Wannę mam ta samą, co Balbinka

http://www.123armatura.pl/Produkty/Dush/Wanna-wolnostojaca-EXCLUSIVE-1800x890_40369.html


Hazel. piękna wanna i czekoladowa ściana. Wszystko jest na tej fotce tak czyste i eleganckie, że właśnie nie dodawałabym niczego.

Spirea, dziekuję Ci:hug: znam Twój gust i Twoje wnetrza, wiec baaaardzo mi dodałaś skrzydeł tą opinią:hug:


Hazelku a ja bylam pewna ze stol masz z MD :) Myslalam ze tylko oni maja ten patent na rozsuwanie stolu bez koniecznosci dzielenia blatu w polowie. Dobrze byc tak mile zaskoczona i rowniez porposze o namiar do Twojego stolarza skoro byl niedrogi.Napiszesz mi tez (jesli wiesz ) jaka bejsca potraktowal Twoj stolik?
Szukalam wczoraj w okolicy kamieni na kominek i moze tez wezme Jeta bo on faktycznie kruczoczarny no i pieknie wyglada na Twoim kominku :yes:

Dzieki:hug: Super, ze tez bedziesz miała JetBlack'a. Jutro mam montaz blatu w kuchni, to zobaczymy go na wiekszej powierzchni. Kakusku, jaki stolik? :rolleyes: chodzi Ci o ławkę...? Namiar wysle Ci razem z fotką zaraz :cool:


Ja mam cały komplet Silita -stalowy i szybkowar ceramiczny (również Silit),niestety nie powiem Ci jak się sprawują ;),bo czekają sobie w kartonie na nową kuchnię.Ale wiem,że w De jest to bardzo popularna marka i z tego co się orientuję ,to wszyscy sobie bardzo chwalą :yes:Dlatego sama się skusiłam :)

Olenko, zamówiłam Silita:yes:-pomogła mi w tym równiez Twoja opinia. Dzieki:hug:


Ja nie chwalę, bo nachwaliłam na żywca :). To po prostu taki w 100% mój dom. Przepiękny :). Z garnkami nie pomogę - mam zwykłe ikeowskie.
Mirelko kochana, przeca pamietam to Twoje stwierdzenie-i strasznie mi milo, ze tak myslisz a co do tej łazienki czekoladowej-to w duzym stopniu Twoja zasługa, choc wiem, ze Ty bys mi ja na szaro najchętniej machnęła,Pieronku Jeden:lol2:



Hmn...Hazelku ja na indukcję kupiłam Tefal Elegance chyba. Bardzo sobie chwalę. Emaliowaną kupiłam patelnię firmy Moneta, mega chwalona (200 zł), owszem na początku kotlety z patelni uciekały (tak się ślizgały), ale po roku stwierdzam że to zmarnowane pieniądze. Mimo używania łopatek silikonowych, struktura zmieniła się na środku i ostatnio mój mąż musiał raczyć się na obiad pstrągiem...bez skórki, bo skórka się przypaliła :lol:

A Ty mnie z kolei Venusku zniecheciłaś do Moneta:D dzieki:hug:


Helloł
dawno mnie nie było a tu takie postępy :o
z garnkami nie pomogę bo mam dostać od teściówki więc już się boje jak coś to zwrócę się do Ciebie o namiary ;)
Fajnie wyszła Wam ta łazienka a wanna rewelka
jakby jakaś znajoma hehe ;)
Napisz mi ile masz m2 garderoby ( ile masz szuflad?) i ile was wyniosła
bo ja właśnie dostałam wycenę i wyrwała mnie z butów:jawdrop::jawdrop:

Karolku, welcome kochana-ja u Ciebie ostatnio byłam ale ja sie cigale spiesze i nic nie napisałam-przepraszam:oops: Napisze Ci na pw.


Się rozumie, zakręcie :hug:
I to nawet nie troszkę :P

i vice versa:hug:


Ola a Ty dalej taka zabiegana??? :hug:

tak-dzis paznokcie i fryzjer i nawet budowa poszła przez to w odstawke, bo musialam szybko Małego odebrac:D

Z wiesci budowlanych:

Taras sie kladzie
blaty w kuchni sie zamontują jutro:yes:
W weekend sprzatanie....a p.Łukasz przyjedzie z poprawkami dopiero next week:(
zareklamowane drzwi do spizarki maja byc w pt...a czy beda? Tego nie wiedza nawet najstarsi górale:lol2:
pan tapicer bedzie w pt-ma zaczac obijac siedzisko w moim gigantycznym wiatrołapie:D
Swoja droga, dotarłam wreszcie do admete i abstrahujac od tego, ze na Jej okolice, na kamien na scianie i na wszystko inne szczeka mi klasnela.....czy wiecie, ze moj wiatrołap jest mniejszy od Jej...schowka na szczotki? :rotfl: Serio:rotfl:

lolek7825
05-06-2012, 22:16
Ja cie pierdziele.......
stół extra

ale panel w spa powalił mnie na łopaty fakt moze nie moja kolorystyka ale ZAJEFAJNY

PIĘKNY

narendil
06-06-2012, 07:51
Kochane,przeca ta metamorfoza to dla wtajemniczonych tylko (na fb:lol2:)
A ja nie mam konta na FB :P
A zdjęcie chcę :hug:

1976pinacolada
06-06-2012, 08:44
Ola - no metamorfoza powaliła mnie na kolana z samego rana :yes: Gratuluję odwagi :D Jest świetnie :yes:
Ps. jak reakcja MI ?

monika996
06-06-2012, 09:46
ola ja już pisałam o twojej metamorfozie:jawdrop::jawdrop:

no nieżle zakręcona jesteś;) będziesz wyglądać na 18-stkę!!!!!

monika996
06-06-2012, 09:46
kinga odpowiem za Mi - nie widział róznicy. mama zawsze jest super laska!!!:)

Sharlotka
06-06-2012, 10:01
Hazel,
no to ja też UPRASZAM się fotek z Twojej obłędnej metamorfozy!!!!

A u nas spox: wszystko pięknie ładnie zgodnie z harmonogramem - już zaraz za parę dni montaż okien + bramy, przyjadą drzwi, ustalone tynki, wylewki i instalacje:)

I wzięłam zniknęłam jakby z FM, bo pracy dużo, i ustalenia budowlane nas pochłaniają:)

mariomili
06-06-2012, 10:31
Olu pokazalam M Twoja lazienke czekoladowa i jak dla niego najlepsza jaka widzial na forum (nie powiem gust do ladnych rzeczy to on ma :rolleyes:) ;) Kolor plytek bardzo mu sie podoba, zawsze mnie męczył zeby w takich kolorkach byla nasza lazienka. Wiec chyba postanowione, mozesz zdradzic mi co to za kolekcja.

monika996
06-06-2012, 15:20
.... i nowe blaciki w kuchni;)

kakusek
06-06-2012, 19:28
W takim razie ja tez siedze dzisiaj do oporu i czekam na kuchnie Oli :popcorn:

hazeleyes1982
06-06-2012, 21:07
Uffff, wróciłam chwilę temu z montazu-dajcie odsapnąc i wkleję pare fotek;)

emiranda
06-06-2012, 21:09
A ja nie podam numeru konta dopóki fotek nie zobaczę :lol2:

:popcorn::popcorn::popcorn:

1976pinacolada
06-06-2012, 21:12
Uffff, wróciłam chwilę temu z montazu-dajcie odsapnąc i wkleję pare fotek;)


moja Lena mówi - musze chwilę dychnąć :rotfl:

Dychaj zatem szybko :popcorn:

pasie
06-06-2012, 21:15
A długo bedziesz dychać?;) Bo mi się oczy zamykają...

hazeleyes1982
06-06-2012, 21:32
Ok ,ok...słuchajcie, ale najpierw chciałabym przeprosic wszystkich, którzy czekaja na odpowiedz ode mnie-czy to na pw, czy tutaj i podziekowac za miłe słowa:hug: Jest szalony czas -ale postaram sie naprawde odpowiedziec na wszystkie pytania jutro.
To lecimy...Ale Alu, to nie fair-bo ja na adres/nr konta cały czas czekam:popcorn:
i małe bonusy za chwilke-jak fotosikowi dam w czapkę:rolleyes:

hazeleyes1982
06-06-2012, 21:45
W kuchni brakuje jeszcze cokołów, tapety z buzkami, szyby i białych żaluzji:rolleyes:
A teraz małe bonusiki:

taras:





i lampy nad stołem, do których przyczepiałam przez dwie godz te gluciki....i jak widac po pierwszej lampie...nie skonczyłam:lol: no i jeszcze wiszą krzywo i za nisko-wszystko po to, zeby ułatwic mi prace, a taki obibok ze mnie:lol::rolleyes:

Nesska
06-06-2012, 21:45
WOW! KUCHNIA REWELACJA! Zobaczyłam też kawałek ogrodzenia- możesz wrzucić zdjęcie?

Chciałabym jeszcze prosić żebyś napisała co to za grzejnik w łazience SPA-jeśli już gdzieś to jest to przepraszam ale bardzo nie chce mi się szukać:D

hazeleyes1982
06-06-2012, 21:51
Dziekuję Ci Nesska-niestety nie wrzucam na forum zdjec tego, co przed domkiem-wiec te dwa bardzo szybko znikną;) jesli chcesz, podesle Ci jakąs fotkę na pw.A grzejnki to Zehnder Dualis.

monika996
06-06-2012, 21:53
OLA super kuchnia wychodzi i blacik piękny!!!!!

i lampy nad stolem fajne. bierz sie do roboty..... nie opóżniaj:lol2: kryształy wieszaj!!!

kakusek
06-06-2012, 21:59
Warto było czekac :D Alez Ci zazdraszczam tego tarasiku a stolik to ty szybko czyms nakryj bo widze ze tam caly warsztat masz rozpakowany :lol2:
Ola blat masz rowniez z Jet-a? Wiesz ze na razie dostaje wyceny nie do zaakceptowania :( Szukam dalej bo skoro rok wytrzymalam bez ramki kolejny tez moze zleci ;)

1976pinacolada
06-06-2012, 22:08
No Olunia - pojechałas conajmniej jak z fryzura wczoraj :yes: Pięknie. Wszystko zachwyca :yes: Kuchnia czad, taras jak z bajki.... A glutami sie nie przejmuj - gluty tak maja że zazwyczaj z nimi nawet 2 tyg schodzi :rotfl: Ino żeby na stół nie pokapały :rotfl: :lol2: No własnie stół ! Jak mozesz go tak narażać :mad: Kiedys dechy w gabinecie, dziś stół :mad: Nieładnie ;)

karolek59
06-06-2012, 22:18
Olu kuchnia wymiata :wiggle:
i jaki piękny tarasik się szykuje :jawdrop:
Lampki też cudne

ivy17
06-06-2012, 22:33
slicznie..kuchnia super juz wyglada..a stol my love :-)

rasia
06-06-2012, 23:51
WOW!:jawdrop: To już??!! Ja to wiem kiedy wpaść;) Przeprowadzka!!!:lol2:

MagdaZZZ
07-06-2012, 00:37
łałałiła!!!:jawdrop:
Kocham wątki na tym etapie wykończeniówki - codziennie masa pięknych zdjęć, kolosalne postępy robiące kolosalne wrażenie, a spośród resztek pyłu i chaosu budowlanego - wyłania się w końcu spójna koncepcja pięknych wnętrz...

Oluś - już Ci strasznie gratuluję:hug: Już widać, że będzie niesamowicie pięknie:hug:

ale nadal zazdroszę jak cholera:sick: więc nie myśl sobie, że będę dalej piała;) kiedy ja będę na tym etapie???:cry:]

admete
07-06-2012, 06:07
.....czy wiecie, ze moj wiatrołap jest mniejszy od Jej...schowka na szczotki? :rotfl: Serio:rotfl:

Troszeczkę przesadza :lol2:

Olu przegapiłam Twoje zdjątko - ale nic nie piszesz więc na pewno wyszło ok :lol:.
Zobaczę Cię na żywo :yes:
Za to ja tym razem mam spie...one położenie farby :sick:

No i blacik ŁOOOOOOOOOŁ kuchnia pięknie się już prezentuje, taras też jest rewelka - kolor mi się bardzo podoba :yes:

Trzymam kciuki za te nieszczęsne drzwi :hug:

hazeleyes1982
07-06-2012, 06:33
Kochani...to chyba nerwówka przedprzeprowadzkowa...bo nie spie od 5.30:eek:


Ja cie pierdziele.......
stół extra
ale panel w spa powalił mnie na łopaty fakt moze nie moja kolorystyka ale ZAJEFAJNY
PIĘKNY

:oops::hug:
lolek, strasznie mi humor poprawiłes-tym "powaleniem na łopaty":D



A ja nie mam konta na FB :P
A zdjęcie chcę :hug:

Aneczko, nie znasz dnia ani godziny...(tylko wczesniej usiądz,na wszelki wypadek:lol:)


kinga odpowiem za Mi - nie widział róznicy. mama zawsze jest super laska!!!:)
To prawda...az byłam w szoku-bo On taki pedancik jest i bystrzacha...wyłapie odklejony paluszek żabki naklejonej na oknie w przychodni i krzywo polozone przez mamusie buty ...:lol: a tu...nic....tylko paznokcie pochwalił (miętowe) i powiedział: "Piekny maś kojoj paziulków.Pomalowałaś śobe?":lol: Za to Tatuś...zachwycony...:rolleyes:


Hazel,
no to ja też UPRASZAM się fotek z Twojej obłędnej metamorfozy!!!!
A u nas spox: wszystko pięknie ładnie zgodnie z harmonogramem - już zaraz za parę dni montaż okien + bramy, przyjadą drzwi, ustalone tynki, wylewki i instalacje:)
I wzięłam zniknęłam jakby z FM, bo pracy dużo, i ustalenia budowlane nas pochłaniają:)

Sharlotko, podaj adres mailowy:) czyli do przodu...to super! Ale juz nam nie znikaj z fm, co?;)


Olu pokazalam M Twoja lazienke czekoladowa i jak dla niego najlepsza jaka widzial na forum (nie powiem gust do ladnych rzeczy to on ma :rolleyes:) ;) Kolor plytek bardzo mu sie podoba, zawsze mnie męczył zeby w takich kolorkach byla nasza lazienka. Wiec chyba postanowione, mozesz zdradzic mi co to za kolekcja.

Ale mnie zaskoczyłaś.....nie wiem, co powiedziec, wiec po prostu podziekuję:hug: i wkleje fotke wystawki w Max-Flizie, gdzie je kupilismy.

http://images37.fotosik.pl/1587/66bbb766b1606012m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=66bbb766b1606012)

Nazwy juz nie pamietam, niestety:( Sandcośtam.....:oops:
EDIT: Przypomniałam sobie-nazywaja sie Sunriver:wiggle:


Mnie też :jawdrop:
Super ,chociaż ja bym się nie odważyła (i mówię to ja ,posiadaczka tatuaży i mnóstwa kolczyków :p,no ale u mnie to pochowane ,eligancja-francja musi być :lol2:)
Olcia wyglądasz teraz jak nastolatka :yes:Nie zdziw się jak usłyszysz gdzieś komentarze za plecami "taka młoda ,a już z dzieckiem":rotfl::rotfl:

A tak w ogóle to nie bądź żyła :P i wrzuć kuliżankom jakies nowe zdjęcia :lol:, ja poproszę gabinecik i sypialnię ..o i kuchnię też :lol:

Oluś,:lol::hug:
Kochana, do tej mojej fryki a'la Kazadi, to ja włąsnie w szpilkach naginam i ...naprawde swietnie sie czuje w takim wydaniu.:wiggle:
Musze dodac, ze drugi bok....nie został potraktowany maszynką, wiec tylko jedna strona zaskakuje;)


OLA super kuchnia wychodzi i blacik piękny!!!!!
i lampy nad stolem fajne. bierz sie do roboty..... nie opóżniaj:lol2: kryształy wieszaj!!!
Oj , jak Ty mnie znasz....pisałam juz kiedys-ze najpierw kupie obraczki na serwetki.....:lol2:


Ola pięknie u Ciebie :yes:.Na widok kuchni ,to aż mi ślinka pociekła http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/happy/smileys-happy-314056.gif (http://www.picgifs.com/smileys/).No i te okna taras ............ja chcę nowy dom http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/sad/smileys-sad-727268.gif (http://www.picgifs.com/smileys/):bash:

Mirka, nie pierdacz:lol2:
Po co Ci drugi zaje..... dom, skoro juz jeden masz:rolleyes::hug:


Warto było czekac :D Alez Ci zazdraszczam tego tarasiku a stolik to ty szybko czyms nakryj bo widze ze tam caly warsztat masz rozpakowany :lol2:
Ola blat masz rowniez z Jet-a? Wiesz ze na razie dostaje wyceny nie do zaakceptowania :( Szukam dalej bo skoro rok wytrzymalam bez ramki kolejny tez moze zleci ;)

kakusku, dzieki za fotki:hug:-odpisze (mam nadzieje jutro:cool:)
Oj wieeem:oops: w piatek posprzatam te rupiecia ze stołu;)
Stół jest polakierowany-tym samym lakierem, co podłoga (bezbarwnym matowym) .
Co do Jet Black'a...nas tez zgolili strasznie...dlatego byłam wsciekłą wczoraj.....:(:(:( napisze Ci w mailu, co i jak,kochana.


Ola jeśli można ,to ja też poproszę o fotkę ogrodzenia i domu z zewnątrz ,na pw oczywiście :yes:
A co tam, zdołuję się już całkiem ;)
Olus, no problem. Tylko daj mi czas do przyszłego tyg,ok?Wtedy beda juz otynkowane murki i zalozone czapki na nich;)
i nie opowiadaj "dujnotów" (Tak powiedziałby Ci moj Mały-znaczy sie "durnot";))


No Olunia - pojechałas conajmniej jak z fryzura wczoraj :yes: Pięknie. Wszystko zachwyca :yes: Kuchnia czad, taras jak z bajki.... A glutami sie nie przejmuj - gluty tak maja że zazwyczaj z nimi nawet 2 tyg schodzi :rotfl: Ino żeby na stół nie pokapały :rotfl: :lol2: No własnie stół ! Jak mozesz go tak narażać :mad: Kiedys dechy w gabinecie, dziś stół :mad: Nieładnie ;)

Oj, tam oj tam-zobaczysz mnie na zywo-to dopiero padniesz:lol2:
Wiem, ze obibok ze mnie straszny...posprzatam w pt.Promise:cool:


Olu kuchnia wymiata :wiggle:
i jaki piękny tarasik się szykuje :jawdrop:
Lampki też cudne

:hug:


slicznie..kuchnia super juz wyglada..a stol my love :-)

:hug:


WOW!:jawdrop: To już??!! Ja to wiem kiedy wpaść;) Przeprowadzka!!!:lol2:
ooo, jak fajnie Cie u mnie widziec:hug: Chyba to po prostu wyczułaś:)


łałałiła!!!:jawdrop:
Kocham wątki na tym etapie wykończeniówki - codziennie masa pięknych zdjęć, kolosalne postępy robiące kolosalne wrażenie, a spośród resztek pyłu i chaosu budowlanego - wyłania się w końcu spójna koncepcja pięknych wnętrz...
Oluś - już Ci strasznie gratuluję:hug: Już widać, że będzie niesamowicie pięknie:hug:
ale nadal zazdroszę jak cholera:sick: więc nie myśl sobie, że będę dalej piała;) kiedy ja będę na tym etapie???:cry:]
Dzieki Madziulku:hug: Doczekasz sie Ty tez-spokojnie i wtedy to dopiero nam cięki opadną:)
do zobaczenia niedługo:hug:

Sharlotka
07-06-2012, 06:37
Ola,
1.kuchnia przepiękna
2. Jezu, jaki Ty masz blat i zlew!!!!!!!!!!!!!!!!!! ała!!!!!!!!!!!!!
To jest zlew podwieszany?
3. ja chcę taki taras!!!!!!!!!
4. piękny stół i krzesła!!!!!!

A mój mail to: [email protected]

Leia
07-06-2012, 08:02
Hej Hazel, przyszłam się przywitać :)
muszę się przyznać.... podczytywałam Cię już od jakiegoś czasu cichaczem :oops:
Twój domek , baaaaaaaaardzo mi się podoba i straszny mętlik mi w głowie robi....miotam się między klasyką a nowoczesnością :rolleyes:

kuchnia świetna !!!!!!!!!!!!!!!!!...jak i cała reszta :D

.....................................

pytałaś się może ogrodników o ten hydrożel o którym pisałam Ci u Ali (emirandy) ?