PDA

Zobacz pełną wersję : Od wizualizacji do realizacji...czyli pogaduchy u hazel



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20

admete
29-06-2012, 19:05
Dziewczynki mam wiadomość od OLI

Właśnie rozmawiałam z Olą, ma chwilowe problemy z internetem :(, więc dostęp do fm tylko z telefonu.
Ola wszystko czyta :yes: jest na bieżąco.
Trwają wielkie przygotowania do parapetówki, sprzątanie do nocy, zakupy..........
Słychać po głosie że jest pełna energii, zapału i przede wszystkim jest szczęśliwa :lol:

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJE, TĘSKNI I ODEZWIE SIĘ OD RAZU JAK DORWIE SIĘ DO KOMPUTERKA :yes:

buziaki od Oli zostawiam :hug::hug::hug:

rere79
29-06-2012, 20:28
Super wiadomość :)

Hazel, cieszę sie Twoim szczęściem :hug:.
Jak już dorwiesz sie do neta to napisz jakie uczucie być na SWOIM. Udanej parapetówki.

aneta s
30-06-2012, 10:02
Admete dziękujemy za info:hug:
Olu:wave:

narendil
30-06-2012, 10:13
hazelku, dorywaj szybko ten komputer!

Super, że jesteś szczęśliwa :hug:

monika996
30-06-2012, 10:20
ola a ja do ciebie dzwonię:yes: i nie ma zasięgu:yes: czy telefon wyłaczyłas diable

admete
30-06-2012, 19:27
ola a ja do ciebie dzwonię:yes: i nie ma zasięgu:yes: czy telefon wyłaczyłas diable

Ola rozpracowuje indukcję i inne sprzęty kuchenne :lol2:

-------------------------

Olu udanej imprezki i zabawy do BIAŁEGO RANA

monika996
30-06-2012, 19:40
ola:P

hazeleyes1982
02-07-2012, 13:30
Kochaneeeeee,przepraszam Was za totalny brak odzewu-nie mamy internetu do tej pory...z pewnego bardzo zabawnego powodu ale daruję sobie szczegóły. :D W kazdym razie moze jutro zakupię odpowiedni sprzet:yes: Teraz pisze od Mamy.
Tymczasem, chciałam Wam podziekowac za wsparcie, ze nie zapomniałyscie o zakręcie-Oli:):hug::hug::hug:
Co do domku....ja jeszcze nie wierze i czuję sie, jak na wczasach w jakims ...fajnym miejscu;) Cały czas biegam ze sciereczką:D i pucuję wszystko, na czym moj Synus zostawia slady swoich paluszków;) A Mały super sie zaklimatywzowal, a wiecie ze tego sie najbardziej bałam....;) ogólnie zyjemy jak w akademiku-cały czas imprezy i wizyty znajomych:)
Ale o Was pamietam i wrócę niebawem:yes:
P.S. ,Monia, dwa dni miałam nieaktywny telefon-bo rozłądowała mi sie bateria i ładowarka zaginęła w pudłach i kartonach a ma jakąs gópią koncówkę. :D

Venus_m
02-07-2012, 15:24
:lol2: Ola zakręcie tęsknię. Będziesz w Warszawce 4-tego?

1976pinacolada
02-07-2012, 21:23
Olu - dziekuje Ci za tel i sorki, że nie dałam rady rozmawiać. Ale akurat była akcja odpływ do przeróbki, zawiasy do przekręcenia. ściana do pokucia.... Ech... I jeszcze jęcząca Lena do tego u nogi. Chciałam sie zrehabilitowac i jako pierwszej pokazać Ci forki łazienki dziewczynek ale..... mms wysyła się juz chyba z pół godz i chyba się nie wyśle :bash: Jutro rano znów spróbuję :hug:

Ps. w piatek i sob były myte okna a dziś już nic nie widac oprócz odcisków łapek Lenki - tak więc witaj w klubie matek dwulatków :lol2:

monika996
02-07-2012, 21:37
ola niech będzie:) a nasz telefon rozładowuje się w 1 dzień:)

mariomili
04-07-2012, 14:38
Olu mam nadzieje że szybko założą Ci internet w domku i bedziesz tu czesciej bywała. pozdrawiam

1976pinacolada
04-07-2012, 16:53
Ola - tęsknimy !!!!

Drop_Inn
04-07-2012, 18:05
Dawno mnie nie było, a tu widzę praca wre :wiggle:

Pucuj wszystko szybciutko kochana i zaserwuj nam koniecznie jakieś świeżutkie fotki :)

narendil
04-07-2012, 20:46
hazelku, kopnij ten swój internet w cztery litery!
Buziaki :hug:

Venus_m
09-07-2012, 13:44
Zastałam Waryjatke? :lol2: Wyrajtkoooooooooooo :eek:

aneta s
09-07-2012, 21:20
no nie...ola chyba nas nie Olałaś, co?;)

e-mól
10-07-2012, 16:01
Ależ cudnie u Ciebie, każde zdjęcie genialne, mam nadzieję ze jak wrocisz to zasypiesz nas fotkami i posprzątasz skrzynkę;)

Hol moj ulubiony, perełka
I mam taka baterię jak Ty w wc :)

hazeleyes1982
11-07-2012, 10:11
Kochane,pisze z kom wiec bedzie krotko.Stesknilam sie za Wami i robie wszystko,zeby wrocic ale mam problem z netem:( wzielam na probe iPlusa,ale moj laptop go
"nie widzi" choc ma wbudowany modem i musze go oddac do serwisu:( mam nadzieje,ze za jakis tydz juz bede z Wami:) mieszka sie super:D opisze wszystko wkrotce.buziaki!:)

aneta s
11-07-2012, 10:13
no to czekamy:hug:

e-mól
11-07-2012, 11:02
opisze wszystko wkrotce

Mam nadzieję ze opis będzie również wizualny.

rere79
11-07-2012, 13:28
Mam nadzieję ze opis będzie również wizualny.

Ja też mam taką nadzieję ;). Hazel, czekamy z utęsknieniem :hug:

ivy17
11-07-2012, 13:36
Mam nadzieję ze opis będzie również wizualny.

i ja mam taką nadziję :yes:

monika996
11-07-2012, 21:04
ola oczywiście ,że czekamy. a teraz tak jakby wakacje były..... bo na fm jest cisza- budowlana!!!:lol2:

MagdaZZZ
12-07-2012, 00:09
czy my się jeszcze kochamy czy nie kochamy???:(:p:lol2::hug:

admete
12-07-2012, 20:41
Dziewczynki pozwolę sobie napisać że Ola mieszka CUDNIE, PIĘKNIE, WYGODNIE, dom i otoczenie ma swój niepowtarzalny klimat i wjeżdżając przez bramę robi się tak http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif



Wchodząc do domku nie chce się z niego wychodzić - dowodem na to jest calutki dzisiejszy dzień spędzony z moim szkrabem w przemiłym towarzystwie hazelkowej rodzinki :hug: :hug: :hug:


Na żywo jest wiele zmian których ja nie kojarzę ze zdjęć, więc musicie napastować Olę o nowe focisze :lol2: or nowe ujęcia bo jak dom zyskuje już swoich domowników nabiera tego czegoś, a Oli rodzinka nadała mu naprawdę fantastyczny ton :yes:

Pozdrawiam




Olu buziaczki dla Ciebie zostawiam :hug:

emiranda
12-07-2012, 21:18
No szkoda Aguś, żeś zdjątek nie porobiła tym swoim super aparatem i mogłabys umieścic je tutaj w imeniu Oli. Bardzo jestem ciekawa ogrodu :)

duś
12-07-2012, 21:19
toś kurcze narobiła wszystkim ochoty... :)

aneta s
12-07-2012, 21:20
no Ola po relacji Admete żyć Ci nie damy:lol2:

narendil
16-07-2012, 15:38
Olé hazelku :hug:

tofee
16-07-2012, 20:56
O jaaaaa trochę mnie nie było a tu proszę kolejne przeprowadzki.

OBY WAM SIĘ BOSsssssko mieszkało, samych upojnych nocy i cudnych śniadań na tarasie :D:D

mariomili
17-07-2012, 19:21
hello Ola:wiggle:

kakusek
17-07-2012, 20:40
Również melduje że zagladam i gratuluje zamieszkania w pieknym domku :hug:

admete
18-07-2012, 08:19
toś kurcze narobiła wszystkim ochoty... :)

http://emoty.blox.pl/resource/mixedsmiley042.gif

mirela99
18-07-2012, 10:58
Ło matko ... jakie SIEDZISKO !!!! Zajebiste (szkoda, że nie w brązie :P).
Jak ono jest zrobione ? Chyba oddam fotele i sobie też takie zrobię :(.

Aga zazdroszczę Ci że mogłaś na żywca widzieć te cacka i tą świrniętą rodzinkę :). Jak będzie z Olą się widzieć to uściskaj ją ode mnie (a może sama zaglądnie tu zaglądnie ?).
A ból imprez doskonale znam ... my do dzisiaj nie wszystkich jedszcze zaprosiliśmy ....

kakusek
28-07-2012, 12:20
Olusia ile mozna byc na odwyku he???? Wiem ze cieszysz sie nowym domkiem ale moglabys juz wrocic tutaj do nas i od czasu do czasu cos skrobnąć :hug:

Balbina200
28-07-2012, 12:46
Przyłączam się!
To już przesada tyle nas trzymać w oczekiwaniu:( Buuuuu.................
Ola! czekamy na Ciebie!

monika996
28-07-2012, 15:06
a ja wiem , że Ola ma trudności z netem w jej nowym domku:o zadzwonię dzis do niej i powiem ,że tęskincie.....


ale ona chyba caly czas pucuje ten nowy domek:D

hazeleyes1982
29-07-2012, 16:07
Kochaneeeeeeee:hug::hug::hug: Jestem u Mamy wiec wpadłam na chwilke:p
Nie uwierzycie, jakie ja mam przygody z tym załatwieniem internetu...:sick: wczoraj juz zaczełam watpic, ze kiedykolwiek sie uda.....ale wszystko idzie ku dobremu i najpozniej za kilka dni wracam do Was.:yes: A tymczasem sciskam mocno!:hug::hug::hug:Jestem mniej wiecej na beżaco u Was-wiec bedzie niewiele nadrabiania:D Sciskam!

kakusek
29-07-2012, 16:53
Ja tam wierze w przygody-zakretasy tak maja :lol2: .Mam nadzieje ze jak pojawisz sie juz tu na stale zasypiesz nas fotami domu i ogrodu :p

Venus_m
29-07-2012, 17:04
taka waryjatka musi mieć z przebojami :) Hazelka wróóóóóóć do naaaaaaaaaaaaas :hug: :wiggle:

kanka9
30-07-2012, 14:01
Znowu mnie dawno nie było więc
po pierwsze gratuluje przeprowadzki
po drugie pięknie u Ciebie ;-)
I po trzecie siedzisko w wiatrołapie wyyyyyypas . Jak można takie zdobyć ? :p

Ilona Agata
30-07-2012, 19:27
Również gratuluję przeprowadzki i informuję, że co kilka dni zaglądam, czekając na Twój powrót i być może jakieś foty? :D

pasie
30-07-2012, 20:37
ja prosto z Wybrzeża zaglądam:yes:

lolek7825
30-07-2012, 20:44
No to i ja się dołączę do gratulacji!!!

No i czekam na fotki. (chyba mnie sporo ominęło....)

1976pinacolada
31-07-2012, 10:49
Ola - jestem czuwam i z taka sama niecierpliwoscia czekam na Twój i Mój net. Bo co jak co ale ten odwyk juz zbyt długi :bash:

rere79
31-07-2012, 11:47
No niech szybciej podpinają ten internet. Czekam z niecierpliwością na Twój kom bak.:D

narendil
31-07-2012, 20:35
hazelku, żyjesz?
Ściski zostawiam :hug:

1976pinacolada
06-08-2012, 19:16
Olu - ja juz mam a Ciebie nadal niet :(

Czekamy :popcorn:

kakusek
06-08-2012, 20:03
Wlasnie przylecialam doniesc ze Kinia juz ma neta wiec Olunia cos nie tegas z tymi twoimi łaczami :confused: Moglabys tam isc i komus nawymyslac :P

agalind
07-08-2012, 08:03
Ja myślałam, ze jakieś nowe fotki bedą a tu cisza. Hazel, where are you?

hazeleyes1982
07-08-2012, 17:06
Jestem Kochane i mam neta:yes::yes::yes::wave:

1976pinacolada
07-08-2012, 17:15
wow !!!!!!!!!
w końcu !!!!!!!!!!!!!!!
no to dzisiaj będzie sie działo :wave:

malkul
07-08-2012, 17:51
O pierono Hazeli lece robic popcorn i zasiadam w oczekiwaniu :wave::wave::wave::wave::wave::stirthepot::stirthe pot::stirthepot::stirthepot:
ps. czuję że szczena mi opadnie po same galoty

kakusek
07-08-2012, 18:31
To ja tez przycupne :popcorn:

ivy17
07-08-2012, 18:35
ja tez siadam w drugim rzędzie i poczekam grzecznie..:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

duś
07-08-2012, 19:16
ja też tęskniłam!

(o cholerka, ale ty masz teraz nadrabiania. masa wątków na ciebie czeka no i przede wszystkim czekamy na sprawozdanie z pierwszego miesiąca? dwóch?)

emiranda
07-08-2012, 19:40
Olu a ja już myślałam, że się z forum wypisałaś :(

aneta s
07-08-2012, 20:22
no ...nareszcie...:wave:

kakusek
07-08-2012, 21:20
Ola nawet nie zartuj ze nie masz zdjec porobionych :lol2:

Daila
08-08-2012, 06:53
To i ja poczekam bo podglądam od dłuższego czasu :). Witam się serdecznie u Ciebie :bye:.

1976pinacolada
08-08-2012, 07:05
Ale nas wystwiła :mad:
Cała Ola - pojawiła się i zniknęła. Pewnie lata po innych wątkach :p

agalind
08-08-2012, 07:48
Jestem Kochane i mam neta:yes::yes::yes::wave:

No nareszcie!!!! :popcorn:

Sharlotka
08-08-2012, 07:57
Olaaaa!!!!!!!
gdzieś Ty poszła!!!

malkul
08-08-2012, 08:54
O matko chyba zasnęłam w oczekiwaniu:sleep::sleep::sleep::sleep::sleep:

mariomili
08-08-2012, 09:07
:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popc orn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:: popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn::popco rn::popcorn::)

aneta s
08-08-2012, 09:49
Ola ....szykuje Ci się zbiorowe lanie tyłka:P

Venus_m
08-08-2012, 10:02
Olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a:eek:

hazeleyes1982
08-08-2012, 12:08
Ja tez sie stesknilam i sorki, ze fotek ni ma:rolleyes: ale beda, tylko dajcie mi sie Waszymi watkami najpierw nacieszyc;) jak sie mieszka? super:wiggle: wraz z przeprowadzką Mały zakonczył etap pampersów i ... zaczynamy raczkowac w temacie spania w swoim pokoju-tzn, ja raczkuję bo dla Małego, to jakos tak naturalnie wyszło...gorzej z mamusia:oops::lol:
W domku jest super.
"To co wychwalam pod niebiosa, to":
eamsy w jadalni (bezobsługowe, zero stresu, ze sie ubrudza)
gres, na którym w ogóle nie widac brudu,
kuchnie (uwielbiam ją)-a w niej kawiarkę i piekarnik-co do czarnego blatu....to bedzie ponizej w kategorii: nigdy wiecej:rolleyes::)
farba para-kocham, uwielbiam i nie przestaje mnie zadziwiac, jak wszystko latwo mozna zmyc ze scian za pomoca wilgotnej sciereczki (nawet nieżyjącą muchę:))
młynek do odpadów polecowy przez efilo.Jeszcze raz dziekuje:)
spizarkę przy kuchni:)
drzwi Jagdor-super sie sprawuja i chyba tez wyglądaja:rolleyes:
parkiet-za bardzo niewielkie pieniadze a spisuje sie na medal i wiele innych rzeczy uwielbiam, wiec nie bede sie rozpisywac, bo Was zanudze. Ciekawsza bedzie pewnie ponizsza kategoria pt:
"Co juz mnie wkurza w nowym domku":
czarna szafka na wysoki połysk w łazience (Mirelko, miałas racje,Kochana:rolleyes:).Zdaze sie tylko odwrócic po jej umyciu....i dalej wymaga pucowania:eek:
blaty granitowe w kuchni....ehhhh, ciezkie w utrzymaniu strrrasznie
białe listwy przypodłogowe z poliuretanu....porazka na całego-juz wiem, ze je wymienie przy okazji najblizszego remontu
baaaardzo głosna szufelka od odkurzacza centralnego:eek: słychac ja chyba w promieniu kilku km:o
cieeeeezko otwierajaca sie lodówka (kto był na biezaca, pewnie pamieta o co chodzi). Ja juz sie przyzwyczailam ale każdy, kto próbuje ja otworzyc pierwszy raz...po prostu sie poddaje:eek:
biała fuga w łazience przy sypialni........no comment:)
echo w domu-mamy baaardzo wysokie pomieszczenia, no i trzeba sie niestety przyzwyczaic:rolleyes:
hmmmm, nie wiem czemu ale wiecej jest na nie...ups.Ale maruda ze mnie,co? :rolleyes::) postaram sie wklejac sukcesywnie fotki,promise:yes:
Aha i mamy dochodzacego kotka-przyblede, któremu sie strasznie u nas podoba;)
Venusku, Mirelko, ceszycie sie,Kociary kochane?:)

Daila, witam Cie serdecznie :welcome:

duś
08-08-2012, 12:40
cieeeeezko otwierajaca sie lodówka (kto był na biezaca, pewnie pamieta o co chodzi). Ja juz sie przyzwyczailam ale każdy, kto próbuje ja otworzyc pierwszy raz...po prostu sie poddaje:eek:

dieta cud! :D

Venus_m
08-08-2012, 13:06
ojej!!!!!!!!!! no pewnie że ja się cieszę :D Kochana tylko go wykastruj, bo Ci zasmrodzi dom :rolleyes: Nasza Fionka wczoraj miała kastracje. Obowiązkowo wyposaż się w obcinak do pazurek.

rere79
08-08-2012, 13:15
http://forum.muratordom.pl/images/misc/quote_icon.png Napisał hazeleyes1982http://forum.muratordom.pl/images/buttons/viewpost-right.png (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?p=5484748#post5484748)cieeeeezko otwierajaca sie lodówka (kto był na biezaca, pewnie pamieta o co chodzi). Ja juz sie przyzwyczailam ale każdy, kto próbuje ja otworzyc pierwszy raz...po prostu sie poddaje:eek:
dieta cud! :D

:rotfl:

Hazel, super wiadomości. Czekam z niecierpliwością na foto relację :)

1976pinacolada
08-08-2012, 18:48
:popcorn: :popcorn: :popcorn:


Ola - bo mi kiszki roz@@@@@ od tej kukurydzy :mad:

kakusek
08-08-2012, 20:35
Ola dzieki za napisanie plusow i minosow -bede moze miala mniej bledow w swoim domku ;)
Nie mysl jednak ze Ci podarujemy WIEC KIEDY SIE ZACZNIE TO SUKCESYWNE WKLEJANIE ZDJEC????????????:popcorn:

Barbara74
09-08-2012, 06:44
O jak masz fajnie ,w nowym domu,ale Hazelku,fotki,fotki....
jakiej firmy masz ten młynek do odpadów? a te białe listwy przypodłogowe,to o co chodzi ?kolr?czy twardość?Ja planuję białe,ale drewniane.
Olu a jak się aquaformy w salonie sprawują,fajnie wyglądaja?

rasia
09-08-2012, 07:05
Noooooo!:wave: Gratulacje Kochana!:cool: Widzę, że masz syndrom Nowego Domu;). To "więcej na nie" jest charakterystyczne dla pierwszych dni;). Do wszystkiego się przyzwyczaisz i nawet pyłki na szafce czy blacie przestaniesz zauważać, a echo zniknie w miarę zapełniania ścian i podłóg wszelkimi dodatkami:D. I ja czekam na zdjęcia:popcorn::lol:.

duś
09-08-2012, 11:49
.....wiesz ,że ja czarne blaty i czarną szafkę w łazience .............uwielbiam :lol2::lol2: i nie zamieniłabym ich na inne ,za żadne skarby :p.

to samo pomyśłałam :D jako właścicielka czarnych blatów i czarnego szkła w kuchni hehe

Sharlotka
10-08-2012, 08:27
Ale że co, że czarny granit trudny w utrzymaniu??? NAPRAWDĘ???? Się mi wydawało, że to będzie bardzo praktyczny wybór - teraz mam jaśniuteńki (ecru), gładki blat - no nie mówcie, że może być coś gorszego:lol2:
A poważnie, to co na tym granicie tak widać?? No że np. okruchy chleba, bo biały, to sobie wyobrażam. Ale np. każdą kroplę wody?

aneta s
10-08-2012, 09:34
Aniu granit, żeby wyglą dał idealnie to trzeba go jak lusterko polerować....przetrzesz mokrą szmatką to mazaje pozostaja...jasny jest łatwiejszy...

Sharlotka
10-08-2012, 11:54
O rany:(
To co ja sobie chcę zafundować???? Katorgę z blatami???

aneta s
10-08-2012, 12:17
Aniu no ja w Oslo miałam granitowy, błyszczący i przeklinałam go strasznie bo ja dość pedantyczna jestem więc miałam ZAWSZE pod ręka torksa - taki bezpyłowy ręcznik papierowy i spray do szyb i tym blat traktowałam, nawet po użyciu czystej mikrofibry miałam smugi i mazaje, które mnie do szału doprowadzają...nie wiem jak sprawują sie matowe blaty kamienne, ktoś na fm , niestety nie pamiętam kto ma cudowny, taki łupany...

monika996
10-08-2012, 17:12
hej hazelko!!! wróciłas zza światów i strasznie się cieszę!!!!!
więcej plusów niż minusów. A te minusy nie zwracaj uwagio:yes:7

ja mam czarny łupany granit na platacj]h iteż jest baaaardzo pracochłonny. polerowac go trzeba do sucha, kazda kropka zostak=je i kazdy paluch widać:(:yes:
i nastepnym razem nie zrobię ciemnego:no: tylko szary w ciapki:D

hazeleyes1982
10-08-2012, 18:46
dieta cud! :D

:D jakos na mnie nie działa:lol2:


ojej!!!!!!!!!! no pewnie że ja się cieszę :D Kochana tylko go wykastruj, bo Ci zasmrodzi dom :rolleyes: Nasza Fionka wczoraj miała kastracje. Obowiązkowo wyposaż się w obcinak do pazurek.

Venusku:hug: ale to jest taki kot-włoczykij a nie domator :D raz spedza z nami pół dnia i drapie w okno, zeby nas zawołac a potem nie przychodzi dwa dni:D


:rotfl:

Hazel, super wiadomości. Czekam z niecierpliwością na foto relację :)

bedzie, bedzie-tylko po weekendzie, bo w weekend mam bana na neta:lol2:


:popcorn: :popcorn: :popcorn:
Ola - bo mi kiszki roz@@@@@ od tej kukurydzy :mad:

Kingus, dzieki za sms-ka :hug: nie martw sie, wszystko ok. Internet z plusa hula jak ta lala:D tylko ze ja tez troche ...hulam tu i tam i na fm mam czas tylko wieczorkiem ale wracam do Was na pełen etat spokojnie:yes:


Ola dzieki za napisanie plusow i minosow -bede moze miala mniej bledow w swoim domku ;)
Nie mysl jednak ze Ci podarujemy WIEC KIEDY SIE ZACZNIE TO SUKCESYWNE WKLEJANIE ZDJEC????????????:popcorn:

jak mi sie jeszcze cos przypomni, napisze kakusku:yes: wiem, ze nie podarujecie-wiec podaje wszem i wobec, ze fotki beda w pon albo wt,ok?:p:hug: zabezpieczam sie tym wtorkiem na wypadek, gdyby był M w pon i mi marudził, ze nie spedzam z nim czasu tylko na forum:o:D


O jak masz fajnie ,w nowym domu,ale Hazelku,fotki,fotki....
jakiej firmy masz ten młynek do odpadów? a te białe listwy przypodłogowe,to o co chodzi ?kolr?czy twardość?Ja planuję białe,ale drewniane.
Olu a jak się aquaformy w salonie sprawują,fajnie wyglądaja?

Basienko, beda, beda:lol2: wiem, ze nic tu po mnie, jesli fotek nie bedzie-Cholerki Wy jedne:hug:
Młynek mam stad : http://progat.pl/cms/mlynki-do-uzytku-domowego/
model Evolution 100.Jest tak cichutki, ze na poczatku miałam problem z rozpoznaniem, ze w ogóle jest w trakcie pracy.Miele wszystko-nawet kosci i ma 10-letnią gwarancję. Efilo wspominała, ze jej znajomi maja Franke jest meeega głosny-to mnie do niego zniecheciło.
Aquaformy byłyby zdecydowanie w kategorii : "Super wybór.Nie żałuję":yes::D Postaram sie jeszcze zrobic jakies dodatkowe fotki for you:yes:
Białe listwy sa mega porazkę-napisze ponizej, bo doczytałam ze Ola je planuje.



Noooooo!:wave: Gratulacje Kochana!:cool: Widzę, że masz syndrom Nowego Domu;). To "więcej na nie" jest charakterystyczne dla pierwszych dni;). Do wszystkiego się przyzwyczaisz i nawet pyłki na szafce czy blacie przestaniesz zauważać, a echo zniknie w miarę zapełniania ścian i podłóg wszelkimi dodatkami:D. I ja czekam na zdjęcia:popcorn::lol:.

Rasiu, dzieeeekuje za wsparcie i dobre słowo:hug: ale wiesz co...echo niestety nie zniknie, bo ja juz nie planuje zadnych dodatków...:sick::D
no nic ...sie przyzwyczajamy....do w/w stanu rzeczy:D


Olcia ,Ty tu dawaj fotki ,bo będzie lanie http://emotikona.pl/emotikony/pic/niegrzeczny.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

Przeczytałam Twoją listę i .....wiesz ,że ja czarne blaty i czarną szafkę w łazience .............uwielbiam :lol2::lol2: i nie zamieniłabym ich na inne ,za żadne skarby :p.
Echo też mamy :yes:,straszne eeeeeeeecho ,no ale u nas jeszcze pustawo ;)A dzięki Tobie na pewno nie wezmę listw z poliuretanu :no:,a brałam je pod uwagę ;)

Oluuuuus, co do fotek-juz wszystko wiesz:lol2: Co do istew z poliuretanu....zabraniam Ci:sick: to jest masakra i porazka totalna. Listwy te mam pomalowane farba-jak sciany....i szok:o Kazde spotkanie z rura od odkurzacza, kapciem, paznokciem (podczas mycia) konczy sie rysa, która mozna zniwelowac....tylko malujac ponownie farbą:sick::sick::sick: moje listwy, pomimo super-hiper obchodzenia sie z nimi, jak z jajkiem wyglądaja, jakby miały z dwa lata :o:o:o Moi fachowcy juz byli raz i je malowali w kilku miejscach:o i smiali sie, ze wiekszego niepowiemco nie widzieli i ze pewnie w przyszlym roku beda do wymiany:sick: Mam nadzieje, ze Cie zniechecilam, bo bardzo Cie lubie i nie chce zebys wkopała sie w to, co ja:(
Co do echa-to piąteczka:hug: a co do czarnych mebli na wysoki połysk......ja na swoje uwielbiam patrzec ale przy zgaszonym swietle, gdy kurzu nie widac:lol2:


to samo pomyśłałam :D jako właścicielka czarnych blatów i czarnego szkła w kuchni hehe
Szszszszszalone Kkobietki z Was:D


Ale że co, że czarny granit trudny w utrzymaniu??? NAPRAWDĘ???? Się mi wydawało, że to będzie bardzo praktyczny wybór - teraz mam jaśniuteńki (ecru), gładki blat - no nie mówcie, że może być coś gorszego:lol2:
A poważnie, to co na tym granicie tak widać?? No że np. okruchy chleba, bo biały, to sobie wyobrażam. Ale np. każdą kroplę wody?

Aniu granit, żeby wyglą dał idealnie to trzeba go jak lusterko polerować....przetrzesz mokrą szmatką to mazaje pozostaja...jasny jest łatwiejszy...

O rany:(
To co ja sobie chcę zafundować???? Katorgę z blatami???

Aniu no ja w Oslo miałam granitowy, błyszczący i przeklinałam go strasznie bo ja dość pedantyczna jestem więc miałam ZAWSZE pod ręka torksa - taki bezpyłowy ręcznik papierowy i spray do szyb i tym blat traktowałam, nawet po użyciu czystej mikrofibry miałam smugi i mazaje, które mnie do szału doprowadzają...nie wiem jak sprawują sie matowe blaty kamienne, ktoś na fm , niestety nie pamiętam kto ma cudowny, taki łupany...

Szarlotko, Anetka juz własciwie wszystko napisała-podpisuje sie obiema ręcami:yes::yes::yes: czarne blaty...ehhh, jakie piękne, takie upierdliwe w utrzymaniu i nie chodzi o to, ze widac na nich okruszki, czy nie:no: Chodzi o ti, ze ja je poleruje Clinem trzysta razy dziennie i zuzywam tonę ręczników papierowych, bo sciereczka zostawia maziaje...:sick:


hej hazelko!!! wróciłas zza światów i strasznie się cieszę!!!!!
więcej plusów niż minusów. A te minusy nie zwracaj uwagio:yes:7

ja mam czarny łupany granit na platacj]h iteż jest baaaardzo pracochłonny. polerowac go trzeba do sucha, kazda kropka zostak=je i kazdy paluch widać:(:yes:
i nastepnym razem nie zrobię ciemnego:no: tylko szary w ciapki:D

Moniaaaaaa:hug: super, ze jestes.Ja w nastepnym domku tez zrobie szare :lol2: kiedy bedziesz jechac do Mamy?:D

Kochane, wiecie ze mnie dopadł syndrom house manager'a?:lol2: Pomijam kwestie sprzatania ale testuje przepisy ze strony polecanej przez Monsanbie.Ostatnio nawet ...tarte zrobilam:yes: i to dwa razy a tak sie jej bałam:D
Dziefffczynki, ja u Was nadrabiam i sie odezwe śipciutko:hug:

hazeleyes1982
10-08-2012, 19:01
I zapomniałabym o najważniejszym:

INDUKCJA jest w kategorii : "Jupiiiiiiiiiiiiiiiii!":lol2:

duś
10-08-2012, 19:53
Aniu granit, żeby wyglą dał idealnie to trzeba go jak lusterko polerować....przetrzesz mokrą szmatką to mazaje pozostaja...jasny jest łatwiejszy...
to ja Wam wszystkim posiadaczom czarnego granitu polecam szmatkę JanaNiezbędnego do szyb (taka zielona, co wygląda jak do wyszywania haftem krzyżykowym) - re.we.la! jedną mam do szyb, drugą w kuchni, trzecią "prontuję" meble drewniane, a 4 dyżuruje w łazience. inne mogłyby dla mnie nie istnieć. pach, pach i żadnej smugi :D (i wszystkie forumowiczki oczami wyobraźni widzą jak znikają wszelkie smugi hehehe)

1976pinacolada
10-08-2012, 20:25
to ja Wam wszystkim posiadaczom czarnego granitu polecam szmatkę JanaNiezbędnego do szyb (taka zielona, co wygląda jak do wyszywania haftem krzyżykowym) - re.we.la! jedną mam do szyb, drugą w kuchni, trzecią "prontuję" meble drewniane, a 4 dyżuruje w łazience. inne mogłyby dla mnie nie istnieć. pach, pach i żadnej smugi :D (i wszystkie forumowiczki oczami wyobraźni widzą jak znikają wszelkie smugi hehehe)



to ja jutro lece po nią bo dzis myłam okna i smug więcej niż okien :rotfl: :mad:

1976pinacolada
10-08-2012, 20:26
Ola - ja nie wiem czy te Twoje wykręty cos dadzą :no: Odezwała się w piatek wieczorem i mężem się będzie zasłaniać. A gdzie była cały tydzień ????? No gdzie?????? :mad:

rere79
10-08-2012, 20:27
I zapomniałabym o najważniejszym:

INDUKCJA jest w kategorii : "Jupiiiiiiiiiiiiiiiii!":lol2:

Czyżby jajeczniczka już wychodziła :rotfl:

Hazelku zapodaj tą stronę z przepisami od Moni. Bardzo ładnie proszę :D

monika996
10-08-2012, 21:25
to ja jutro lece po nią bo dzis myłam okna i smug więcej niż okien :rotfl: :mad:i ja po nią lecę . ale jutro:yes: bo dziś już tylko TESCO 24 H:lol2:

monika996
10-08-2012, 21:26
ola może za miesiąc pomknę w twoją stronę:yes:
a u mnie byly fotki z Chorwacji:P

Barbara74
10-08-2012, 23:04
Olu obawiałam się ,że podasz akurat własnie ten młynek,no ja też wiele dobrego o nim słyszałam,ale on do tych trochę droższych należy.Ja też się na niego jednak zdecyduję ,jak tak go chwalisz.Mam mega prośbę, zrobiłąbyś mi jego zdjęcie -chodzi o to ile miejsca zajmuje i co Ci się jeszcze w tej szafce pod zlewem oprócz niego mieści.Bo nie wiem ,czy się nastawiać ,że tam mi się kosz zmięści ,czy nie.W jakiej go masz szafce?
A jeśli chodzi o granit to myślę,że będziesz zadowolona,znajdziesz sposób na czyszczenie,a trwałość i porządny wygląd masz zapewniony.
Co do listew ,to jest doś kosztowna rzecz,ale łatwo się je wymienia i zmiana ich nie powoduje demolki w domu.Ja planuję białe,ale drewniane.
a aquaformy masz może na ściemniaczach?

Barbara74
11-08-2012, 07:16
Ola,dzięki za dokładną odpowiedź :yes:.Listw z poliuretanu nie będzie :no:
Będą białe :yes:,ale z mdf -u,lakierowanego półmatem (są wykonywane tak samo jak fronty kuchenne).Są gotowe do montażu ,już się ich nie maluje ,i podobno nie ma z nimi żadnych problemów :no:

p.s.i dawaj fotki bo już przebieram nogami :P
Olu mogłabyś mi podać jakiś link do Twoich listew?

Sharlotka
11-08-2012, 08:35
Duś,
thanks za info o ściereczkach, przywracasz mi wiarę, że można mieć granit i nie zwariować!!!!

Hazel,
a co to są te listwy z poliuteranu???

Ola,
ja planuję białe wysokie listwy z mdf właśnie, mam nadzieję, że są spox z utrzymaniu?

Barbara74
11-08-2012, 13:04
Dziewczyny ja planowałam listwy drewniane z firmy drew-lux,które ma psosin.Pytałam jej jak po montażu i ogólnie o opinie o nich,ale niestety nie ospisuje,ani na priva,ani na FM.Tam jest fajne rozwiązanie z maskownicami -chodzi o łatwy montaż bez widocznych wkrętów.
Co do jakości to są fajne ,mam je w obecnym domu-zamawiałam sosnowe i potem malowała,były fajnie wyszlifowane.Ale mam je niewłaćiwie zamontowane.Teraz mają już z tymi maskownicami,wtedy ich nie mieli.Ale nie wiem czy to zdaje sprawę.

hazeleyes1982
12-08-2012, 12:28
to ja Wam wszystkim posiadaczom czarnego granitu polecam szmatkę JanaNiezbędnego do szyb (taka zielona, co wygląda jak do wyszywania haftem krzyżykowym) - re.we.la! jedną mam do szyb, drugą w kuchni, trzecią "prontuję" meble drewniane, a 4 dyżuruje w łazience. inne mogłyby dla mnie nie istnieć. pach, pach i żadnej smugi :D (i wszystkie forumowiczki oczami wyobraźni widzą jak znikają wszelkie smugi hehehe)

dusiu, kupie je sobie na bank:yes: ale co mnie najbardziej wkurza, to okolice zlewu (mam podwieszany) i tam jest wiecznie nachlapane a ze wkurza mnie to strasznie, to zużywam tony reczników papierowych i naparzam po kazdym uprzednim odkreceniu wody:sick: M sie smieje, ze to juz sie stało moim ulubionym sportem:D


Ola - ja nie wiem czy te Twoje wykręty cos dadzą :no: Odezwała się w piatek wieczorem i mężem się będzie zasłaniać. A gdzie była cały tydzień ????? No gdzie?????? :mad:

Oj, wiesz ze czasem lapie sie na tym, ze mam teraz mniej czasu (takiego wiesz, na nicnierobienie ) niz w trakcie wykonczeniówki? :D Staram sie jakos fajnie Małemu czas organizowac, ktos znajomy przyjezdza albo jedziemy do Mamy...jakos tak....zawsze w ruchu:D


Czyżby jajeczniczka już wychodziła :rotfl:

Hazelku zapodaj tą stronę z przepisami od Moni. Bardzo ładnie proszę :D

rere, jajecznica juz na szczescie jest tylko przykrym (wesołym) wspomnieniem:D Ty wiesz, jak ja sie wyrobiłam z ta indukcją? :lol2: Uwielbiam ja i uwielbiam na niej gotowac:yes: Podaje linka:
http://www.kwestiasmaku.com/domowa_piekarnia/chleb_bez_wyrabiania_z_chrupiaca_skorka/przepis.html
ja juz przetestowałam stad słynna na całym forum tarte z pomidorami, pizze, chleb bez wyrabiania ciasta i mnóstwo sałatek.Polecam:yes:


ola może za miesiąc pomknę w twoją stronę:yes:
a u mnie byly fotki z Chorwacji:P

A ja widziałam na fejsie:wiggle: laska jestes jak zawsze-Cholerko jedna:D:yes:


Olu obawiałam się ,że podasz akurat własnie ten młynek,no ja też wiele dobrego o nim słyszałam,ale on do tych trochę droższych należy.Ja też się na niego jednak zdecyduję ,jak tak go chwalisz.Mam mega prośbę, zrobiłąbyś mi jego zdjęcie -chodzi o to ile miejsca zajmuje i co Ci się jeszcze w tej szafce pod zlewem oprócz niego mieści.Bo nie wiem ,czy się nastawiać ,że tam mi się kosz zmięści ,czy nie.W jakiej go masz szafce?
A jeśli chodzi o granit to myślę,że będziesz zadowolona,znajdziesz sposób na czyszczenie,a trwałość i porządny wygląd masz zapewniony.
Co do listew ,to jest doś kosztowna rzecz,ale łatwo się je wymienia i zmiana ich nie powoduje demolki w domu.Ja planuję białe,ale drewniane.
a aquaformy masz może na ściemniaczach?
Basiu, on rzeczywiscie był drogi ale uwazam ze warto było akurat w to zainwestowac troche wiecej. Młynek uzywamy co chwilę, mielimy wlasciwie wszystko a pan sprzedawca powiedział, ze jesli nie bedziemy do niego wrzucac "sznurka" i "reklamówki", to zobaczymy sie za 10 lat-przy okazji wymiany ostrzy:D Wadą jest niestety to, ze zajmuje bardzo duzo miejsca-przez niego musielismy zrezygnowac z koszy na smieci z mozliwoscia segregowania:( miał byc caly zestaw z peki a jest...zwykły, plastikowy kosz z tesco:D W szafce 70-tce wygląda tak:

http://images47.fotosik.pl/1496/97de6f27e3524be5m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=97de6f27e3524be5)

Co do Aquaformów, to nie mam sciemniaczy ale jestesmy bardzo zadowoleni:yes:


Ola,dzięki za dokładną odpowiedź :yes:.Listw z poliuretanu nie będzie :no:
Będą białe :yes:,ale z mdf -u,lakierowanego półmatem (są wykonywane tak samo jak fronty kuchenne).Są gotowe do montażu ,już się ich nie maluje ,i podobno nie ma z nimi żadnych problemów :no:
p.s.i dawaj fotki bo już przebieram nogami :P

Juz Ci zazdroszcze tych listew :P:hug: a na powaznie, bardzo dobra decyzja:yes: jesli sie u Ciebie sprawdza, robie remont w przyszłym roku i wymieniam :D
oj, foty i foty.....:lol2: od tych, które wstawiałam poprzednio, praktycznie nic sie nie zmienilo, tylko tapeta i hokery w kuchni:lol2:



Olu mogłabyś mi podać jakiś link do Twoich listew?

Basiu, nie znam nazwy, niestety, bo kupowałam je w sklepie z farbami Para i ....nawet nie zapytałam:sick: Ale zgugluj sobie listwy poliuretanowe. Ja zalamalam sie juz w chwili montazu-wbiłam delikatnie paznokiec....i zostało wgłębienie, jak na styropianie:mad:


Duś,
thanks za info o ściereczkach, przywracasz mi wiarę, że można mieć granit i nie zwariować!!!!

Hazel,
a co to są te listwy z poliuteranu???

Ola,
ja planuję białe wysokie listwy z mdf właśnie, mam nadzieję, że są spox z utrzymaniu?

Sharlotko, lepiej nie wiedziec, wierz mi:sick: bo tak naprawde, to to jest mega .... :sick::D
zrobie Ci jutro dokładniejsza fotke tego wynalazku, ok kochana?


Dziewczyny ja planowałam listwy drewniane z firmy drew-lux,które ma psosin.Pytałam jej jak po montażu i ogólnie o opinie o nich,ale niestety nie ospisuje,ani na priva,ani na FM.Tam jest fajne rozwiązanie z maskownicami -chodzi o łatwy montaż bez widocznych wkrętów.
Co do jakości to są fajne ,mam je w obecnym domu-zamawiałam sosnowe i potem malowała,były fajnie wyszlifowane.Ale mam je niewłaćiwie zamontowane.Teraz mają już z tymi maskownicami,wtedy ich nie mieli.Ale nie wiem czy to zdaje sprawę.
Basiu, a u Ciebie tez beda białe?

Nesska
12-08-2012, 12:42
Hej co wy mówicie o tym blacie??!! I co ja teraz pocznę jak innego sobie nie wyobrażam? Aż tak bardzo się to rzuca w oczy? Bo ja raczej pedantczna nie jestem więc może bardzo b mi to nie przeszkadzało....

aneta s
12-08-2012, 14:49
Dziewczyny ja mam Aquaformy, do nich nie wolno montować ściemniaczy...
co do blatów, ja używałam takich ścierek http://www.jordan.no/no/Rengjoring/Produktoversikt/kluter-og-skrubber/MIKROFIBERKLUTER/Mikrofiber-Glassklut/ w Pl chyba ich nie ma a szkoda, bo Jan niezbędny może się przy nich schować...ta fioletowa do okien jest perfekcyjna ja wszystkie szyby i lustra myję nią tylko wilgotną. bez płynów, nie dała rady czarnemu blatowi...

Barbara74
12-08-2012, 15:43
Ja palnuję blat granitowy ,ale nie na wysoki połysk,tylko płomieniowany szczotkowany,więc raczej nie bedę mieć problemów z mazami.
A listwy białe obowiązkowo!!!!!
OLu ja mam obawy o montaż tych aquaformów bezramkowych,bo to przecież trzeba idealnie dociąć,równiutko,czy Ty miałaś potem coś jeszcze zagipsowywane,były problemy z montażem? narzekali montażyści?Boję się,żeby mi nie spiepszyli tego.I już nie robię ściemniaczy ,może kiedyś będą żarówki ledowe do nich to tylko je wymienię.

OLu ja planowo mam szafkę pod zlew 100 cm,więc kosze mi by się zmieściły,ale ,ja już od dawna zegreguję śmieci, u mnie jest tyle plastików,że musiałabym codziennie przesypytwać z kosza podblatowego do dużego wora.DlategoPlastiki,papiery ,szkło -tam będę składować, resztki do młynka ,a śmieci do normalnego kosza i nawet myślę,aby dać kosz obok zlewu,tylko co ja wtedy w tą setkę podzlewozmywakową dam?

monika996
12-08-2012, 18:16
Basiu ja mam taki blat i też na nim mazy widać po mokrej szmacie i wszystkie odciski palcoe i kropki z wody:mad::P
i na pewno bym juz takiego nie robiła drugi raz. I trzeba imporegnować co 6-8 miesięcy , w zależności od intensywności użytkowania:yes:

ola i ty na fb się nie odzywasz:P

Barbara74
12-08-2012, 18:21
Monia to ja Ci sprezentuję blat z laminatu ,a oddasz mi swój:P:lol2:

monika996
12-08-2012, 18:26
Monia to ja Ci sprezentuję blat z laminatu ,a oddasz mi swój:P:lol2:
:P:yes:

hazeleyes1982
12-08-2012, 18:57
Hej co wy mówicie o tym blacie??!! I co ja teraz pocznę jak innego sobie nie wyobrażam? Aż tak bardzo się to rzuca w oczy? Bo ja raczej pedantczna nie jestem więc może bardzo b mi to nie przeszkadzało....

Nesska zazwyczaj to, co piękne jest niestety niepraktyczne, ale wtedy trzeba by było zrezygnowac z tylu fajnych rzeczy, jak meble na wysoki połysk, czy białe listwy przypodłogowe.....:D wiec musisz rozwazyc wszystkie plusy i minusy. ;)


Dziewczyny ja mam Aquaformy, do nich nie wolno montować ściemniaczy...
co do blatów, ja używałam takich ścierek http://www.jordan.no/no/Rengjoring/Produktoversikt/kluter-og-skrubber/MIKROFIBERKLUTER/Mikrofiber-Glassklut/ w Pl chyba ich nie ma a szkoda, bo Jan niezbędny może się przy nich schować...ta fioletowa do okien jest perfekcyjna ja wszystkie szyby i lustra myję nią tylko wilgotną. bez płynów, nie dała rady czarnemu blatowi...

Anetko, to dlaczego kusisz, jesli ona jest i tak poza naszym zasiegiem:D Mnie najlepiej czysci sie recznikami papierowymi...ale to niezbyt ekonomiczne:no:


Ja palnuję blat granitowy ,ale nie na wysoki połysk,tylko płomieniowany szczotkowany,więc raczej nie bedę mieć problemów z mazami.
A listwy białe obowiązkowo!!!!!
OLu ja mam obawy o montaż tych aquaformów bezramkowych,bo to przecież trzeba idealnie dociąć,równiutko,czy Ty miałaś potem coś jeszcze zagipsowywane,były problemy z montażem? narzekali montażyści?Boję się,żeby mi nie spiepszyli tego.I już nie robię ściemniaczy ,może kiedyś będą żarówki ledowe do nich to tylko je wymienię.

OLu ja planowo mam szafkę pod zlew 100 cm,więc kosze mi by się zmieściły,ale ,ja już od dawna zegreguję śmieci, u mnie jest tyle plastików,że musiałabym codziennie przesypytwać z kosza podblatowego do dużego wora.DlategoPlastiki,papiery ,szkło -tam będę składować, resztki do młynka ,a śmieci do normalnego kosza i nawet myślę,aby dać kosz obok zlewu,tylko co ja wtedy w tą setkę podzlewozmywakową dam?

Basiu, w Aquaformach mam ledy własnie. Wygladaja tak:

http://images41.fotosik.pl/1701/4a2f97a3de7f80ecmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

jesli chodzi o montaz, miałam sprawdzona ekipe, wiec sie nie bałam. Swoja droga i tak wszelkie nierównosci sie szpachluje wiec chyba niepotrzebnie masz obawy.
Co do szafki pod zlewem....nie doradze ale na pewno znajdzie sie mnostwo rzeczy, które tam umiescisz...ja mam worki na smieci, sciereczki i Clin do blatu:lol2: lepiej, ze masz wiecej miejsca. Tylko musisz sobie to dobrze zaplanowac.:yes:



ola i ty na fb się nie odzywasz:P
Monia, :hug: wpadłam na chwile w przerwie miedzy odcedzaniem makaronu a nakrywaniem do stolu :D W kazdym razie, laseczka z Ciebie i ta opalenizna.....ehhhhhh

monika996
12-08-2012, 20:31
Olu to ty gospodyni pełną gębą//////....makaron......i obiadek niedzielny:yes:

aneta s
12-08-2012, 22:54
Ola no u mnie zadupiu jordana nie ma, w sieci tez nie znalazam ale moze w duzych sieciowkach sie pojawily...a ja mam mynek Franke i kurna zauje ze nie kupiam tego ...

kakusek
13-08-2012, 00:04
Dziewczyny obrzydzajcie dalej te granitowe blaty-nie bedzie mi tak bardzo zal ze bede miec laminat :P:lol2:

Venus_m
13-08-2012, 09:31
Hazelka koniec bana, bo to już nie łykiend! proszę o foteczkiiiiiiiiii :popcorn:

Barbara74
13-08-2012, 10:38
Olu montaż aguaformów doskonały,a Ty masz w salonie na suficie tylko aguaformy? Ile masz sztuk na jaką powierzchnię.I masz tylko pojedyńcze?
Ja planuję je równo rozłożyć w salonie 4x9 ale te podwójne.Wogóle masakra cenowa.Boję się,żebym nie miała jak w solarium?Oczywiście mam rozdzielone ,żebym mogła świecić po dwa,no ale jednak .Jakie masz te żarówki ledowe-jak świecą to widać te kropki?

Barbara74
13-08-2012, 10:40
Napisz proszę o kuchni i szafkach,czy masz jakieś uwagi np.lepiej więcej szuflad ,albo inne,bo ja teraz w trakcie końcowego planowania

mirela99
13-08-2012, 13:09
JA Ci napiszę, że u mnie w kuchni najbardziej sobie cenię duże głębokie szuflady, szerokie na 80 czy 100 cm (nie pamiętam). Wyciąganie z nich talerzy i garnków to istna bajka - nie schylam się a wszystko widzę :)

aneta s
13-08-2012, 13:14
JA Ci napiszę, że u mnie w kuchni najbardziej sobie cenię duże głębokie szuflady, szerokie na 80 czy 100 cm (nie pamiętam). Wyciąganie z nich talerzy i garnków to istna bajka - nie schylam się a wszystko widzę :)
popieram, ja mam szuflady 80 , rewelacja!

mirela99
13-08-2012, 13:26
No i wytam się z moją kochaną gospodynią :).
Lata świetlne Cię nie czytałam.
No widzę, ze szafki Ci dały w kość podobnie jak nam. Ja wiem jedno - nigdy wićej na wysoki połysk. Zastanawiam się nad czarnym matem - może toto lepsze w utrzymaniu czystości ?
A indukcją - mówilam ? Wystarczy kilka dni pogotować i cięzko się od niej oderwać ;).
Moje listwy są białe a mdf-u - cudo po prostu. Jedynie co mnie wkurza to kurz. Szpary między ścianą z listwą są wypełnione akrylem - z niego fatalnie schodzi kurz. W sumie to się przykleja. Ale jeżeli chodzi o twardość - pierwsza klasa. Mam klejone (nie ma wkrętów). Można do nich kopać, walić odkurzaczem - nigdzie nie odprysneło i nie widać rys.Mam biały mat.
sieciucha obfoć please :).

aneta s
13-08-2012, 13:29
Mirela bo ten akryl trzeba na biało pomalować...

mirela99
13-08-2012, 13:35
biały akryl pomalować na biało farbą ? Taką jak ściana ?

aneta s
13-08-2012, 13:41
nie taką jak listwa. Ja tak mam i nic mi się do akrylu nie czepia. Muszę podobny zabiehg jeszcze w holu na górze i bawialni wykonać.:yes:

narendil
13-08-2012, 14:35
A gdzie te ZDJĘCIA???

Dzień dobry :hug:

Barbara74
13-08-2012, 14:48
Mirello,a jakiej firmy masz te listwy z mdf-u ? kupowałaś na necie?

aneta s
13-08-2012, 16:51
Ola no właśnie...Ty wiesz, że my wciąż czekamy...

emiranda
13-08-2012, 17:58
Wszędzie była ,a mnie olała :P:P:P

Mnie też :P:P:P

Barbara74
13-08-2012, 21:08
Ale czy te listwy z mdf nawet 10 cm rzeczywiście się trzymają ściany?I można je malować?

monika996
13-08-2012, 21:27
ola a gdzie te zdjęcia:P

1976pinacolada
13-08-2012, 21:37
ola a gdzie te zdjęcia:P



no własnie gdzie ??? :p :P :P :P

hazeleyes1982
13-08-2012, 21:41
Juuuuuuusz nooooo:lol2:
ale juz wszystko widziałyscie:sick:
muszę najpierw odpisac na wczesniejsze posty....:D

monika996
13-08-2012, 21:47
oj chyba nie wszystko:yes:
łozka mlodego nie widziałam i łazienki przy sypialni, i garażu i tarasu ......i.......sof

kakusek
13-08-2012, 22:15
Ola ty to sie lubisz draznic :mad:

hazeleyes1982
13-08-2012, 22:30
Ola no u mnie zadupiu jordana nie ma, w sieci tez nie znalazam ale moze w duzych sieciowkach sie pojawily...a ja mam mynek Franke i kurna zauje ze nie kupiam tego ...

Anetko, to Cie przepraszam, ze sie tak temu Twojemu młynkowi oberwało u mnie:oops::hug:


Dziewczyny obrzydzajcie dalej te granitowe blaty-nie bedzie mi tak bardzo zal ze bede miec laminat :P:lol2:
cfffffaniara, no:D:hug:


Hazelka koniec bana, bo to już nie łykiend! proszę o foteczkiiiiiiiiii :popcorn:
:rolleyes:



Olu montaż aguaformów doskonały,a Ty masz w salonie na suficie tylko aguaformy? Ile masz sztuk na jaką powierzchnię.I masz tylko pojedyńcze?
Ja planuję je równo rozłożyć w salonie 4x9 ale te podwójne.Wogóle masakra cenowa.Boję się,żebym nie miała jak w solarium?Oczywiście mam rozdzielone ,żebym mogła świecić po dwa,no ale jednak .Jakie masz te żarówki ledowe-jak świecą to widać te kropki?

Napisz proszę o kuchni i szafkach,czy masz jakieś uwagi np.lepiej więcej szuflad ,albo inne,bo ja teraz w trakcie końcowego planowania

Basiu, mam tylko poj aquaformy.9 sztuk na 33m2 i jest az za duzo-a mam podzielone na dwie strefy po 4 i po 5. Kropek nie widac jak sie swieci.Mnie one sie tez nie podobały, ale cos za cos:(
Co do kuchni, mam podobne zdanie, co Mirelka i Anetka-duuuuuzo szerokich szuflad. Ja trzymam w nich talerze, szklanki, sztućce i pozostały osprzet do kuchni. Sa swietne i bardziej praktyczne od szafek:yes:


JA Ci napiszę, że u mnie w kuchni najbardziej sobie cenię duże głębokie szuflady, szerokie na 80 czy 100 cm (nie pamiętam). Wyciąganie z nich talerzy i garnków to istna bajka - nie schylam się a wszystko widzę :)

popieram, ja mam szuflady 80 , rewelacja!

potwierdzam:yes:


No i wytam się z moją kochaną gospodynią :).
Lata świetlne Cię nie czytałam.
No widzę, ze szafki Ci dały w kość podobnie jak nam. Ja wiem jedno - nigdy wićej na wysoki połysk. Zastanawiam się nad czarnym matem - może toto lepsze w utrzymaniu czystości ?
A indukcją - mówilam ? Wystarczy kilka dni pogotować i cięzko się od niej oderwać ;).
Moje listwy są białe a mdf-u - cudo po prostu. Jedynie co mnie wkurza to kurz. Szpary między ścianą z listwą są wypełnione akrylem - z niego fatalnie schodzi kurz. W sumie to się przykleja. Ale jeżeli chodzi o twardość - pierwsza klasa. Mam klejone (nie ma wkrętów). Można do nich kopać, walić odkurzaczem - nigdzie nie odprysneło i nie widać rys.Mam biały mat.
sieciucha obfoć please :).

Mirelko:hug::hug::hug:
byłam u Ciebie wczoraj i doczytałam o Mezu:( zaraz pedze do Ciebie.
Szafki....no sama wiesz:D ostrzegałaś....:D
Co do listew, za jakis czas wymienie swoje na mdf-owe na 100 %:yes:Tylko pieniedzy wydanych na te szkoda:(


A gdzie te ZDJĘCIA???

Dzień dobry :hug:
:D:hug:


Ola no właśnie...Ty wiesz, że my wciąż czekamy...
:yes::D


Olu to ty gospodyni pełną gębą//////....makaron......i obiadek niedzielny:yes:

Monia, bo ja teraz jestem pełnoetatową house manager (troche leniwą ale jednak:lol2:)


Wszędzie była ,a mnie olała :P:P:P

Mnie też :P:P:P

Była u Was,Dziefffczęta była:hug::hug::hug:


ola a gdzie te zdjęcia:P


no własnie gdzie ??? :p :P :P :P


oj chyba nie wszystko:yes:
łozka mlodego nie widziałam i łazienki przy sypialni, i garażu i tarasu ......i.......sof

a ja akurat chciałam cosik innego pokazac garazu, to ja nawet nie obfociłam:o

To moze na poczatku troszke kuchni:

http://images41.fotosik.pl/1703/d2c43be94b944044med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images37.fotosik.pl/1722/18ea2e289fec2d8amed.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images48.fotosik.pl/356/1d1e7eb0fab49ab7med.jpg (http://www.fotosik.pl)

i mały bonus (tylko na troche)-widok z kuchni:

był i sie zbył:-)

jutro pokaze Wam cd.Muaaaaaaa:hug:

kakusek
13-08-2012, 22:45
Ola jestem Ci wdzieczna ze wkleilas zdjecia ale wiesz troszke przegielas :yes: -4 foty po miesiacy oczekiwan???????? Wez przyklad z Kingusi i wklejaj nam tu jutro cala sesje zdjeciowa bo sama kuchnia sie nie wymigasz :no:
A tak powaznie to super masz to stanowisko pracy i wcale sie nie dziwie ze pokochalas pichcenie :yes: Mam w pamieci kuchnie z innego Komfortowego i totalnie nie przypomina Twojej-swietny ten ukald sobie wymyslilas -brawo!!!!
A i nie bylabym soba gdybym nie zwrocila uwagi na plytki-faktycznie czasem sa szare :p

Barbara74
13-08-2012, 23:11
Widok za oknem :yes:kiedy ja się takiego porządku i śliczności doczekam.A tapeta ,zawsze mi się kojarzy z pewną historią .U mojej siostry ksiądz chodził po kolędzie i nie pamiętam dokładnie ,ale myślał,że to mojej siostry twarz na tej tapecie i chyba powiedział,że mąż ją musi bardzo kochać bo sobie ściany nią obkleił :lol2:Ale podobieństwo rzeczywiście jest.
Olu ta pierwsza szafka po lewej w wysokiej obudowie to cargo?
A w swoich 60 cm szafkach bo widzę ,że masz ich dużo masz wewnętrzne szuflady?Bo ogólnie 60 ładniej wyglądają nie jako szuflady tylko szafki,ale praktyczniejsze są szuflady ,więc pytanie jak to połączyć?
Powiedz mi jeszcze przy półwyspie ile masz miejsca na nogi? i czy to jest wystarczające.Łukasz sugerował 25 cm i zapewne tak masz? ale czy to jest wystarczające? myślałam o 30 cm?No i jaki szeroki masz ten półwysep?
Sorki ,że tak się przepytuję jak na przesłuchaniu :)

MagdaZZZ
14-08-2012, 00:08
Boshhhh, jaki widok za onem :jawdrop:

Ściskam maleńka:hug:

hazeleyes1982
14-08-2012, 06:35
Ola jestem Ci wdzieczna ze wkleilas zdjecia ale wiesz troszke przegielas :yes: -4 foty po miesiacy oczekiwan???????? Wez przyklad z Kingusi i wklejaj nam tu jutro cala sesje zdjeciowa bo sama kuchnia sie nie wymigasz :no:
A tak powaznie to super masz to stanowisko pracy i wcale sie nie dziwie ze pokochalas pichcenie :yes: Mam w pamieci kuchnie z innego Komfortowego i totalnie nie przypomina Twojej-swietny ten ukald sobie wymyslilas -brawo!!!!
A i nie bylabym soba gdybym nie zwrocila uwagi na plytki-faktycznie czasem sa szare :p

kakusku, spoko-loko.:hug: Dzis wklejam dalej:D
Fajnie, ze Ci sie ten układ podoba-jestem z niego zadowolona:yes:
Płytki....zawsze mówilam, ze sa szaro-bezowe:D


Widok za oknem :yes:kiedy ja się takiego porządku i śliczności doczekam.A tapeta ,zawsze mi się kojarzy z pewną historią .U mojej siostry ksiądz chodził po kolędzie i nie pamiętam dokładnie ,ale myślał,że to mojej siostry twarz na tej tapecie i chyba powiedział,że mąż ją musi bardzo kochać bo sobie ściany nią obkleił :lol2:Ale podobieństwo rzeczywiście jest.
Olu ta pierwsza szafka po lewej w wysokiej obudowie to cargo?
A w swoich 60 cm szafkach bo widzę ,że masz ich dużo masz wewnętrzne szuflady?Bo ogólnie 60 ładniej wyglądają nie jako szuflady tylko szafki,ale praktyczniejsze są szuflady ,więc pytanie jak to połączyć?
Powiedz mi jeszcze przy półwyspie ile masz miejsca na nogi? i czy to jest wystarczające.Łukasz sugerował 25 cm i zapewne tak masz? ale czy to jest wystarczające? myślałam o 30 cm?No i jaki szeroki masz ten półwysep?
Sorki ,że tak się przepytuję jak na przesłuchaniu :)

Basiu, tak-ta ierwsza szafka to cargo. Jest super rozwiazaniem na mąki, oliwy, bułkę tartą i tym podobne.
W zabudowie mam szafki (bo lepiej wizualnie wygląda) i trzymam tam szkliwo, brytfanny i inne rzeczy, z których nie korzystam na codziennie, wiec spoksik a potem pod oknem mam zmywarkę, kosz na smieci a w rogu szafkę na garnki i pokrywki (wraz z nerką w srodku-super rozwiązanie:yes:) i potem szuflady. Basiu, co do polwyspu-musze go zmierzyc, bo juz nie pamietam:oops: a uprzednio muszę znalezc metr....:rolleyes: ale sie załatwi:yes:


Boshhhh, jaki widok za onem :jawdrop:

Ściskam maleńka:hug:

:hug:

Ten kącik tez juz znacie. Nad komodą planuje jakis wyczesany obraz -najchetniej kolorową abstrakcje, zeby troszkę przełamac te szarosci i biel.Co myslicie?:cool: I chyba muszę zmienic ta donieczke....jak tak teraz patrze na fotkę....:lol2:

http://images44.fotosik.pl/356/0124b0ee8b59b949med.jpg (http://www.fotosik.pl)

W holu nie zmieniło sie nic i moja galeryjka nadal wygląda tak:cool:

http://images45.fotosik.pl/1500/ddd499fe171a0769med.jpg (http://www.fotosik.pl)

i troszkę widoku od strony tarasu:

było i sie zbyło;)

admete
14-08-2012, 06:49
Oluś przyszłam w biegu poczytać co tam u Ciebie, ale widzę że i Ty zalatana .
Dobrze że zdjęcia wkleiłaś, bo już miałam jechać sama dziewczynkom obfocić :lol2:

A z czarnym granitem to trochę przesadzasz :P, zostaw ten biedny kamień :p,nie morduj go tymi ręcznikami papierowymi,
jest piękny nawet jak się gotuje, chlapie i lata z garkami.
Także wszystkich planującym granitowy czarny blacik - mówię TAK :)

Oluś spróbujemy jakieś spotkanko już po tym weekendzie zorganizować ok?
Buziaczki :hug:

mirela99
14-08-2012, 08:01
Mirello,a jakiej firmy masz te listwy z mdf-u ? kupowałaś na necie?
Basiu mi robił mój stolarz. Nie odklejają się. NA górze mam 8 cm a na dół chcę dać 15 cm. Tylko przeczytałam, że ten akryl mowinien mi pomalować farbą ... hmmm

Ola ..... ja się nie spuszczam nad fotkami bo to co przeżyłam na żywo to lepsze niż cyberorgazm ;).
A na sierściucha czakam.
Czy ghosty hokery są wygodne ? Kurcze ja poległam z hokerami ... kicha totalna. Nie ma ładnych i wygodnych i nie za 800 pln. Ja wolałam takie z oparciem, tym bardziej, że musimy uważać na kręgosłup So ....

agalind
14-08-2012, 08:41
Powtórzę się, ale naprawdę pieknie u Ciebie:)

Hazelku, wiem, że jesteś zaganiana, ale może w przelocie zrobiłabyś fotkę żaluzji na oknie narożnym, co? Na wczorajszych zdjęciach kuchni widziałam, że masz je montowane do sciany. Wydawało mi się, ze do sufitu. Za dużo wątków na raz oglądam;) Rozumiem, ze możesz je swobodnie podciągać i nie zachodzą na siebie?

monika996
14-08-2012, 08:43
ola:jawdrop: ale ogrod - bosko


i jakie fajowe hokerki:yes: fajne


kuchnia piękna, i jaka wyszorowana:yes: moja gospodyni.

a doniczkę daj ciemną i ciut większą:yes:

Pięknie macie:yes:
a co dziś na obiad?????:D

1976pinacolada
14-08-2012, 09:03
No to teraz ja

JEST ZAJEBIŚCIE !!!

Dziękuję za uwagę, do widzenia

Venus_m
14-08-2012, 10:45
Kuchnia i hokery boskie :)

Ja zamiast storczyka kupiłabym wazony Fornasettiego i postawiła. Tam jest potrzebne coś większego - jakaś bomboniera :cool:

Daila
14-08-2012, 10:45
Boziu to za oknem zajebiste :jawdrop::jawdrop::jawdrop:. Pięknie :D. W domciu też super. Nie wiem co napisać, mowę mi odjęło :D.

Karolina i Artur :P
14-08-2012, 11:30
OLA!!!!!!!!!!!! :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:

No jest CUUUDOWNNIE!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kuchnia boska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Błagam o fotki ogrodu, widok z kuchni cudny ja chce fotki pliissss !!! Nie można tak smaka narobić i porzucić :no: :D
Może być na priv :lol2:


:hug:

1976pinacolada
14-08-2012, 13:26
No dobra - ochłonęłam uff.....

Kuchnia jest zajebista - pełna klasa po prostu - do mnie tylko nie przemawiaja te buźki ale ja się ich po prostu boję :sick: Serio! Nie moge na te mordy patrzeć :no: Wiem, wiem , nienormalna jestem ;)

Najbardziej podoba mi się jadalnia - nie ma o czym mówić eamesy z podłokietnikami sa o niebo piękniejsze od tych bez . Te moje sa takie bidne jakieś ;) W najbliższej przyszłości dokupię 2 z podłokietnikami na szczyty stołu ale już wiem zeby nie brać białych bo będą inaczej białe ;)
Olu - pisałaś że jesteś z nich zadowolona z praktycznośći bo szybko się je myje i wszystko schodzi. Nie wiem jak Ty ale ja je czyszcze kilka razy na dobe bo moja Lena jak wpadnie z ogrodu do domu (a goni na bosaka :rolleyes:) to one momentalnie są czarne :( Ale fakt, rach-ciach i już są białe
I jeszcze jedno a propos tych krzeseł - nie odklejają Ci się te filce spod nóżek ? Bo mnie szlag chciał trafic i w końcu przykleiłam je na super glue i w koncu mam spokój :lol2:

A widok za oknem kuchennym i tarasowym - boskie :yes:

Buziaki - i czekamy na więcej

Venus_m
14-08-2012, 13:29
Pinacolada nie jesteś sama :) Ja też chciałam tapetę w buźki, ale mąż powiedział, że jak codziennie będzie się budził na przeciwko takiej ściany to popełni samobójstwo z niewyspania :lol2: darowałam mu.

1976pinacolada
14-08-2012, 13:42
Pinacolada nie jesteś sama :) Ja też chciałam tapetę w buźki, ale mąż powiedział, że jak codziennie będzie się budził na przeciwko takiej ściany to popełni samobójstwo z niewyspania :lol2: darowałam mu.


Venus, ulżyło mi - piąteczka dla męża :)

rasia
14-08-2012, 13:48
Kuchnia, stół z krzesłami, taras, ogród... wszystko mioooodzioooo:cool::cool::cool::yes::yes::yes:

Venus_m
14-08-2012, 13:52
Hazelka! Ja się dopiero teraz dojrzałam, czy Ty masz szkło na tapecie w buźki? :D

rere79
14-08-2012, 17:16
JA CHCĘ WIĘCEJ!!!!

Hazelku, masz pięknie w domku i przed domem tyż :D Obraz w kolorze jak najbardziej :)

iskanna
14-08-2012, 18:50
Piękna kuchnia, i piękne zewnętrze.

1976pinacolada
14-08-2012, 21:37
a nie kcesz poduch do gabinetu ??

http://img31.imageshack.us/img31/4140/poduszkiposzewkinarzuty.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/31/poduszkiposzewkinarzuty.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Juz kiedys miałam pytać : kupiłaś już Thermomix ??

monika996
14-08-2012, 22:20
ale fajna poducha:yes: pasuje Ola- bierz

aneta s
14-08-2012, 22:21
Olu jest CUDNIE :jawdrop:

Barbara74
14-08-2012, 23:54
Spisałaś się z rozmieszczeniem ramek na medal,a to nie jest prosta sprawa.A ten stół to dobrze pamiętam od lokalnego stolarza?

hazeleyes1982
15-08-2012, 09:27
Oluś przyszłam w biegu poczytać co tam u Ciebie, ale widzę że i Ty zalatana .
Dobrze że zdjęcia wkleiłaś, bo już miałam jechać sama dziewczynkom obfocić :lol2:
A z czarnym granitem to trochę przesadzasz :P, zostaw ten biedny kamień :p,nie morduj go tymi ręcznikami papierowymi,
jest piękny nawet jak się gotuje, chlapie i lata z garkami.
Także wszystkich planującym granitowy czarny blacik - mówię TAK :)
Oluś spróbujemy jakieś spotkanko już po tym weekendzie zorganizować ok?
Buziaczki :hug:

Oj, Agus, jest mega upierdliwy w utrzymaniu:sick: ale masz racje, ze go troche ostro potraktowałam:rolleyes: w w sumie, nie na kazdym mozna stawiac goracy garnek prosto z piekarnika i uzywac go jako stolnicy:rolleyes:
zaproszenie juz macie ale zdzwonimy sie po "wekendzie", to sie umówimy.buzka:hug:





Ola ..... ja się nie spuszczam nad fotkami bo to co przeżyłam na żywo to lepsze niż cyberorgazm ;).
A na sierściucha czakam.
Czy ghosty hokery są wygodne ? Kurcze ja poległam z hokerami ... kicha totalna. Nie ma ładnych i wygodnych i nie za 800 pln. Ja wolałam takie z oparciem, tym bardziej, że musimy uważać na kręgosłup So ....
Mirelko, uwielbiam Cie:rotfl:
Siersciuchem chyba sie przedwczesnie pochwalilam, bo nie pojawia sie od przedwczoraj:rolleyes: w kazdym razie, Mały kicha i prycha, jak sie z nim bawi...wiec to chyba alergia:confused:
Czy So ma problemy z kregosłupem?:confused:
Hokerki sa ok ale na pewno nie na dłuzsze posiedzenie-jak to stołek bez oparcia...:rolleyes:


Powtórzę się, ale naprawdę pieknie u Ciebie:)

Hazelku, wiem, że jesteś zaganiana, ale może w przelocie zrobiłabyś fotkę żaluzji na oknie narożnym, co? Na wczorajszych zdjęciach kuchni widziałam, że masz je montowane do sciany. Wydawało mi się, ze do sufitu. Za dużo wątków na raz oglądam;) Rozumiem, ze możesz je swobodnie podciągać i nie zachodzą na siebie?

Kochana, przypomniałam sobie ze Ty mnie juz kiedys o to prosiłas:oops: zrobie fotke oczywiscie. Zaluzje nie sa zamocowane do sufitu, bo wtedy nie dałoby sie otworzyc okna:( Wolałabym, zeby były do sufitu...ale sie nie dało. Ogólnie, jestem z nich zadowolona ale (Admete, nie czytaj:lol:) sa upierdliwe, bo ciagle trzeba je przecierac...:rolleyes:
Nie zachodza na siebie:no:


ola:jawdrop: ale ogrod - bosko


i jakie fajowe hokerki:yes: fajne


kuchnia piękna, i jaka wyszorowana:yes: moja gospodyni.

a doniczkę daj ciemną i ciut większą:yes:

Pięknie macie:yes:
a co dziś na obiad?????:D

:hug::hug::hug:
Wczoraj nie kucharzyłam, bo miałam wypad na zakupy i Mama była z Małym ale dzis robie szarlotke z kwestiismaku:rolleyes: pierwszy raz-a ja antytalent do ciast jestem:lol2:
Doniczke zmienie:wiggle:


No to teraz ja

JEST ZAJEBIŚCIE !!!

Dziękuję za uwagę, do widzenia
:rotfl::hug::hug::hug:

Kuchnia i hokery boskie :)

Ja zamiast storczyka kupiłabym wazony Fornasettiego i postawiła. Tam jest potrzebne coś większego - jakaś bomboniera :cool:
:hug:
Venusku, ja sie jeszcze musze Was poradzic w kwestii tej mojej komody, wiec na chwilke obecna nic nie napisze:rolleyes:


Boziu to za oknem zajebiste :jawdrop::jawdrop::jawdrop:. Pięknie :D. W domciu też super. Nie wiem co napisać, mowę mi odjęło :D.
Dalia, dziekuje:oops::)


OLA!!!!!!!!!!!! :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:

No jest CUUUDOWNNIE!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kuchnia boska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Błagam o fotki ogrodu, widok z kuchni cudny ja chce fotki pliissss !!! Nie można tak smaka narobić i porzucić :no: :D
Może być na priv :lol2::hug:

Karolcia,:hug: Ty Waryjacie Budowlany, dzieki:hug:
Podaj mi maila, przesle na pw:wiggle:


No dobra - ochłonęłam uff.....

Kuchnia jest zajebista - pełna klasa po prostu - do mnie tylko nie przemawiaja te buźki ale ja się ich po prostu boję :sick: Serio! Nie moge na te mordy patrzeć :no: Wiem, wiem , nienormalna jestem ;)

Najbardziej podoba mi się jadalnia - nie ma o czym mówić eamesy z podłokietnikami sa o niebo piękniejsze od tych bez . Te moje sa takie bidne jakieś ;) W najbliższej przyszłości dokupię 2 z podłokietnikami na szczyty stołu ale już wiem zeby nie brać białych bo będą inaczej białe ;)
Olu - pisałaś że jesteś z nich zadowolona z praktycznośći bo szybko się je myje i wszystko schodzi. Nie wiem jak Ty ale ja je czyszcze kilka razy na dobe bo moja Lena jak wpadnie z ogrodu do domu (a goni na bosaka :rolleyes:) to one momentalnie są czarne :( Ale fakt, rach-ciach i już są białe
I jeszcze jedno a propos tych krzeseł - nie odklejają Ci się te filce spod nóżek ? Bo mnie szlag chciał trafic i w końcu przykleiłam je na super glue i w koncu mam spokój :lol2:

A widok za oknem kuchennym i tarasowym - boskie :yes:

Buziaki - i czekamy na więcej

Kiniu,moja Kochana:lol2: Widoczki za oknem, to Ty masz zaje....... :wiggle: ale dzieki Kochana:hug: to Lenusia jest "Łobuziala", jak by to Mały powiedział, bo on jakos nie brudzi ich...ale za to palcuje wszystko inne:lol2: i mówi do mnie: "Mama, nie palcuj":lol2:
Co do buziek, ja je uwielbiam, ale przeciez nie kazdemu sie musza podobac i dzieki za szczera opinie, Kochana:wiggle:
Ja nakleilam na eamsy takie filce z ikei i jest ok:wiggle:


Pinacolada nie jesteś sama :) Ja też chciałam tapetę w buźki, ale mąż powiedział, że jak codziennie będzie się budził na przeciwko takiej ściany to popełni samobójstwo z niewyspania :lol2: darowałam mu.

Venus, ulżyło mi - piąteczka dla męża :)
:P :hug:


Kuchnia, stół z krzesłami, taras, ogród... wszystko mioooodzioooo:cool::cool::cool::yes::yes::yes:
rasiaaaaa, bo cegiełkę palę, ze Ty-włascicielka TAKICH wnętrz mnie chwalisz:oops:dziekuuuuje:hug:


Hazelka! Ja się dopiero teraz dojrzałam, czy Ty masz szkło na tapecie w buźki? :D

a no mam:lol2:


Ola ,no po prostu BOOOOOOOOOOOSKO :cool:.Wszystko mi się podoba i mogłabym tak oglądać bez końca :p.No i ten ogród ,ach ...........:rolleyes:,normalnie jakieś 2 gule na szyi mi się wyciskają .....ciekawe czemu ?:lol2::lol2:

p.s.a pamiętasz kozo,co mi obiecałaś jakieś 2 /3 miesiące temu ,ha ????

oj tam oj tam, gule to ma moj M jak patrzy na Twoje betony i zawsze mam wtedy przechlapane:lol2: Twoje wnetrza tez uwielbiam:wiggle:
Pamietam, pamietam-podeslesz mi maila, bo ....nie wiem, czy odszukam....:rolleyes:


JA CHCĘ WIĘCEJ!!!!

Hazelku, masz pięknie w domku i przed domem tyż :D Obraz w kolorze jak najbardziej :)
dzieki rere:hug: Z tym obrazem, to zaczynam poszukiwania i bede sie Was radzic w tej kwestii:rolleyes:

Piękna kuchnia, i piękne zewnętrze.
Dziekuje:wiggle: I obiecuje wpasc z rewizyta, bo widze ze prowadzisz dziennik:yes:


a nie kcesz poduch do gabinetu ??

http://img31.imageshack.us/img31/4140/poduszkiposzewkinarzuty.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/31/poduszkiposzewkinarzuty.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Juz kiedys miałam pytać : kupiłaś już Thermomix ??

Podusia super:yes:
Thermomixa jeszcze nie mam, bo nie mam czasu zrobic prezentacji:lol2: Ale brakuje mi go strasznie-pizza smakuje nam tylko z niego.Tak samo sosiki rózne....:( A Ty działasz na swoim?

ale fajna poducha:yes: pasuje Ola- bierz

Biere:lol2:


Olu jest CUDNIE :jawdrop:
Dzieki Anetko :hug:

Spisałaś się z rozmieszczeniem ramek na medal,a to nie jest prosta sprawa.A ten stół to dobrze pamiętam od lokalnego stolarza?
Tak Basiu, dobrze pamietasz :hug:
Co do ramek, delikatnie wzorowałam sie na wystawce w ikei:rolleyes:
Dzieffffczynki, wkleje jeszcze kilka fotek wieczorem ale... Wy juz chyba wszystko widziałyscie, nooo.Co ja mam Was zanudzac....:rolleyes:

1976pinacolada
15-08-2012, 10:00
Oj,


Kiniu,Ja nakleilam na eamsy takie filce z ikei i jest ok:wiggle:





Podusia super:yes:
Thermomixa jeszcze nie mam, bo nie mam czasu zrobic prezentacji:lol2: Ale brakuje mi go strasznie-pizza smakuje nam tylko z niego.Tak samo sosiki rózne....:( A Ty działasz na swoim?


Dzieffffczynki, wkleje jeszcze kilka fotek wieczorem ale... Wy juz chyba wszystko widziałyscie, nooo.Co ja mam Was zanudzac....:rolleyes:


moje filce samoprzylepne odklejały się non stop dlatego potraktowałam je super glue i mam spokój.

Thermomix mam od 13 lat i kocham go tak samo, a moze i bardziej jak męza :rotfl:

Zanudzaj, zanudzaj, zanudzaj. plllleeeeeeaseeeee......:yes:

hazeleyes1982
15-08-2012, 10:52
To u nas jest tak, ze moj M kocha Thermomixa bardziej niz mnie:lol2:
U nas dzis pogoda fatalna....:sick: wiec zmolestowałam M zeby mi napalił w kominku i widok ognia uratował mnie przed mega dołem:rolleyes:

http://images46.fotosik.pl/1718/52150f4d74856e80med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Venus_m
15-08-2012, 12:57
:wiggle: więcej proszę!

1976pinacolada
15-08-2012, 13:45
:jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:

byłam pewna że to inspiracja ....

Genialnie :)

Ps. mój tez dzis mówi, że jak sierpien tak ma wygladać to niedługo w kominku cza będzie zapalić

monika996
15-08-2012, 14:59
:pn cudniasty ten kominek:wiggle:

1976pinacolada
15-08-2012, 17:23
Pięknie :cool:
a u nas upały już od 2 tyg.,mam dość :sick:


Ty zdaje się miałas ogarniać burdello w mieszkaniu a latasz mi tu po moich ulubionych watkach :mad: Do roboty chudzielcu, sio !!!
:rotfl:

Karolina i Artur :P
15-08-2012, 18:25
Ola suuuper kominek :)

my tez dzisiaj paliliśmy w kominku, w zasadzie wczoraj wieczorem była inauguracja sezonu ;) :)
Od razu w domku zrobiło się super i można było olać, zimno i pluche za oknem ;)

A maila chciałam wysłać ale skrzynkę wać panna ma zapełnioną i puuuupa ;)
Proszę odblokować to maila prześlę i będę napawać oczy Twoimi cudnymi fotkami :D

hazeleyes1982
15-08-2012, 18:38
:wiggle: więcej proszę!

Venusku, ależ twarda sztuka z Ciebie...no:rolleyes::lol:


:jawdrop: :jawdrop: :jawdrop:

byłam pewna że to inspiracja ....

Genialnie :)

Ps. mój tez dzis mówi, że jak sierpien tak ma wygladać to niedługo w kominku cza będzie zapalić

:lol2:
Kinia, zapomniałam zapytac-skąd ta wyczesana poducha?


:pn cudniasty ten kominek:wiggle:

Łiiiiiiii tam ale fajnie grzeje:lol2::hug:


Pięknie :cool:
a u nas upały już od 2 tyg.,mam dość :sick:

Mnie nie przeszkadza,ze jest zimno ale słoneczka mi brakuje.:(Jak jest tak szaro i ponuro, to nic sie nie chce. Strasznie podatna jestem na rózne wahania nastroju pod wpływem pogody. Jak bedziesz w moim wieku, zrozumiesz,Małolatko:rotfl:
A, Oluś, mam jednak Twojego maila:wiggle:


Ty zdaje się miałas ogarniać burdello w mieszkaniu a latasz mi tu po moich ulubionych watkach :mad: Do roboty chudzielcu, sio !!!
:rotfl:

:rotfl:
wyczytałam o słynnych 47 kg ale Ty Kinguś tez z 47,5 ważysz przeca:lol2:


Ola suuuper kominek :)

my tez dzisiaj paliliśmy w kominku, w zasadzie wczoraj wieczorem była inauguracja sezonu ;) :)
Od razu w domku zrobiło się super i można było olać, zimno i pluche za oknem ;)

A maila chciałam wysłać ale skrzynkę wać panna ma zapełnioną i puuuupa ;)
Proszę odblokować to maila prześlę i będę napawać oczy Twoimi cudnymi fotkami :D

Karolcia -wyczyszczone.Fotki przesle jutro-jak bedzie trafffka skoszona:rolleyes:
My sie cały dzien grzejemy przy kominku.Jest suuuper:wiggle:

monika996
15-08-2012, 18:51
noo nie!!!! przy kominku.:P przecież już nie pada na spacer się ruszać:p:P

rere79
15-08-2012, 19:37
Kominek REWELACJA!!!!

pasie
15-08-2012, 20:03
Oluuuuśka bosz jak macie cuuuddnie :) :yes::wiggle:


mam pytanko o lampę w jadalni - cóż to? bo chyba by mi do sypialni pasowała...

kakusek
15-08-2012, 22:42
Przestancie narzekac na pogode bo karnie wysle was do mnie -dopiero zobaczycie jak szybko deprecha moze dopasc :lol2: U nas dzisiaj takie wiatry i deszcze ze balam sie samochodem jechac zeby mnie ta moja pluskwa gdzies nie zmiotlo :rotfl: zreszta cale lato takie przeplatane wiec nalapalam sloneczka tylo na poczatku lipca kiedy bawilam w Pl :-)
Ola Twoj kominek to moje marzenie -bede sobie otwierac to zdjecie codziennie zeby dobry humor zlapac :yes:

Barbara74
16-08-2012, 00:51
Kominek jest bomba nawet atomowa-powalający od razu,ja też myślę,o wizualnym poszerzeniu wkładu poprzez kamień.I znowu przesłuchanie ,bo nie byłabym sobą:Djaki to wkłąd i gdzie foty drzwi -szafy do garderoby?please

franeczka
16-08-2012, 12:07
Oj, dawno mnie tu nie było. Kuchnia super! Jak sobie radzisz z otwieraniem okien przy żaluzjach? Ja planuje u siebie zrobić żaluzje, ale okna mam bardzo wysoko osadzone i nie dam rady otwierać okna przy złożonych żaluzjach.
Jadalni też niczego nie brakuje i kominek jest super. Pokazuj lepiej swój ogród!

mirela99
16-08-2012, 13:38
jejku, gdzie wy mieszkacie ? U nas ciągle ładnie. Coprawda jak rao o 6:30 ruszam do pracy to zastanawiam się, czy płaszcza nie wyciągnąć, ale później - cudnie, Nie za ciepło, nie za zimno - rewelacja. Nie ma deszczy, wiatrów - superancko.
Ale kominka i tak zazdraszczam :(. Fajny musi być klimacik :). My mieliśmy kozę jesienią kupić ale chyba nic z tego nie wyjdzie - wjazd ważniejszy :(. Najwyżej ognisko w zimię se rozpalę ... na ogrodzie :).

1976pinacolada
16-08-2012, 17:14
pakamera.pl

Natalia Stanko
16-08-2012, 20:00
Hazelku -witam się u ciebie:bye:
To może jakiś klub założymy o nazwie KBL KUCHNIE BIAŁE LAKIEROWANE :lol2:
Twoja wygląda przepięknie. buźki są świetne, ale ja mam mięte do Bardelliego. :wiggle:
A stół z eamsami to jest juz wisienka na torcie :yes:

emiranda
16-08-2012, 21:17
Olu ja to juz wiele razy mówiłam, piękny masz domek, kominek tez juz widziałam i ciągle mi się podoba, dodam jest rewelacyjny :)

I jaki widok za oknem :)

Venus_m
19-08-2012, 18:34
Nie no Ola, miałaś być a Cie nie ma :cry:

Barbara74
21-08-2012, 08:36
Hazelku oj chyba urlopik,a my tu czekamy na Ciebie

1976pinacolada
26-08-2012, 09:44
:mad: :mad: :mad:

lidszu
26-08-2012, 22:36
Ola, co to za światełka masz na zewnątrz na elewacji ?

A może któraś mogłaby by mi polecić jakieś fajne czarne światła na elewację ?

kakusek
26-08-2012, 23:11
Ola juz nas nie lubisz????????:(

hazeleyes1982
29-08-2012, 11:04
Kochane Moje, jest u mnie Psiapsiółka z Trójmiasta, wiec ciezko wygospodarowac chwuile na pisanie ale dzis wieczorkiem zajmę Ją jakims filmem i odpiszę;) muuuuuuuua.Olus, pewnie, ze Ci pomogę i wszystko napiszę ze szczegółami, Waryjacie:bye:

mariomili
01-09-2012, 14:53
Olu dostalas moja wiadomość ?

kakusek
03-09-2012, 22:48
Ola szykuj tyłek na wielki lanie -wiesz za co :D

Venus_m
10-09-2012, 11:03
Oluś ukradłam zdjęcia pokoiku malucha i wklejam do wątku Rutinki TU (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?183124-Parter%C3%B3wka-L-amp-M/page85&highlight=mirabelkach) - udowadniam, że pasy są fajne :) buziaki

mariomili
18-09-2012, 09:43
Ola jesteś?????!!!!!;)

mariomili
29-09-2012, 11:03
Ola gdzie Ty się podziewasz?:(

1976pinacolada
30-10-2012, 21:53
Ola gdzie Ty się podziewasz?:(



a u mnie siedzi cholera jedna :p :rotfl:


Ola :hug:

pasie
30-10-2012, 21:56
i na FB ją widziałam :p

mariomili
31-10-2012, 00:06
a u mnie siedzi cholera jedna :p :rotfl:

A to Ty ja ukrywalas!

admete
31-10-2012, 04:52
Ola w takim razie jak jesteś odkopana :P z czeluści to wstawiaj nowe zdjęcia :popcorn: :popcorn:

Karolina i Artur :P
31-10-2012, 06:37
Oluś wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:hug:

hazeleyes1982
31-10-2012, 07:29
Dzieki Kochane:hug:
Chyba miałam syndrom wypalenia budowlano-wnetrzarskiego:rolleyes: ale nie skonczyłam urzadzania-cały czas cos dokupuje i zmieniam:)
Poza tym-kilka Dziefffczynek wie-Mały nam czesto choruje i jakos tak...byłam zaabsorbowana innymi sprawami ale cały czas o Was myslałam. Forum ma niesamowita moc-bo brakowało mi Was:hug:ale im dłuzej mnie nie było-tym trudniej było wrócic...same wiecie...a ze nadrobie cokolwiek, to nawet nie smiem marzyc:lol2:

monika996
31-10-2012, 07:29
no to teraz nowe fotki prosimy:p

ivy17
31-10-2012, 07:33
:hug::hug::hug:

hazeleyes1982
31-10-2012, 07:39
Monia, daj sie Wami nacieszyc troche a nie jakies foty...zaraz...nie wiem ososchozi:lol2:
Ivy,:hug:
Karolcia,wróbelki ćwierkały i mi doniosły, ze spełniło sie Twoje marzenie:wiggle: i działasz ostro:wiggle:

Sharlotka
31-10-2012, 07:42
oooooo, OLA!!!!!!!!!!!!!!!!!
No witaj, witaj, po wiekach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pisz, opowiadaj, co u Ciebie, fotki wstawiaj!!!!!!:rolleyes:

monika996
31-10-2012, 07:43
no ale fajnie ,żę jesteś . zawsze weselej :p znajoma twarz:p
no to obfoć pościel:wiggle:

jak maly w przedszkolu??? czy z tobą?????

1976pinacolada
31-10-2012, 07:54
no ale fajnie ,żę jesteś . zawsze weselej :p znajoma twarz:p
no to obfoć pościel:wiggle:

jak maly w przedszkolu??? czy z tobą?????



z mamunia w domciu :yes:
Monia - podkablowałam Cie u mnie :P :P :P

Ola - dzien dobry :)

monika996
31-10-2012, 07:57
z mamunia w domciu :yes:
Monia - podkablowałam Cie u mnie :P :P :P

Ola - dzien dobry :)

Kinga :P

Ola dla ciebie kawka .(u Kingi już stygnie)
145488

hazeleyes1982
31-10-2012, 08:12
Dokładnie, z mamunią w domku....:rolleyes: z Kinią wałkowałam ten temat przez tel wielokrotnie, wiec wie...30-osobowa grupa, w tym w wiekszosci 2,5 latki, niektóre pampersowe i pod opieka siostry zakonnej i młodziutkiej dziewczyny do pomocy, to nienajlepszy pomysł. :o Zabrałam go czym predzej-a poza tym, cały czas choruje:(
I znowu zaczynam przez forum sie obijac w domu-wszystko lezy i czeka:lol2: jak za starych dobrych....:lol2:
Foteczki zrobie ale dopiero w pon bowtedy odbieram abazur do lampy stojącej w salonie:rolleyes: Kupiłam ja w Almi Decor-Monia, chyba widziałas ja-ale jednak klosz dokupie w Maxlight-coby pasował do lamp nad stół. :p

mirela99
31-10-2012, 08:51
Ola ... świety ducha .... tyle czasu :). Cieszę się, że wróciłaś :).

monika996
31-10-2012, 09:14
ale ja zakręcona jestem:lol2: mowiłaś mi coś o przedszkolu, ale byłam pewna ,że może w najbliższym czasie go poślesz. :p

ooo no to mu się nudzi bidulkowi i jeszcze zima przed nami:p

Lampę widziałam i własnie pisałam u KIngi ,że masz fajną na wysięgniku:p
a jaki numer z twoimi eamsami- wiedziałam ,że je masz , i że są jednakowe, ale nie zakodowałam ( z wrazenia) czy z podlokietnikami, czy bez:lol2:

Karolina i Artur :P
31-10-2012, 10:57
Oluś super,że jesteś :hug: :hug: :hug:
Współczuję chorób synka :( Mam nadziję,że wychodzicie na prostą i choróbska będą sie trzymaly z daleka :mad:

No u nas może coś się niedługo zacznie dziać, ale mamy wtopę :sick: i to dosłownie, niepotzebnie zdjelisy humus z całej dziłki, teraz były zlewy, snieg i strasznie grzązko na działce.... musi podeschnać żeby kopara mogła wjechać....... :rolleyes:

Buziaki i czekam na fotki, newsy, ale poprostu i bez tego fajnie,ze jesteś :hug:

rere79
31-10-2012, 14:13
Ola, niestamowite! Super, że wróciłaś. Mam nadzieję, że na dobre i już nie znikniesz nam :hug:

Barbara74
31-10-2012, 21:35
Hazelku brakowało Cię bardzo,ale czsami wpadaj.Ja też przez forum mam obecny dom zaniedbany,ale lubię tu być bardzo...Ostatnio zamiast pomalować paznokcie wolałam być na forum na plotach .
Mój mały nie jest z przedszkola zadowolony,bo niestety zbyt mała grupa i dzieci łączone różnie wiekowo,a on woli starszych.
Dogrywam kuchnię z panem kuchennym naszym wspólnym :)W zasadzie czekam na końcową wycenę i podpisanie umowy.
Nie byłaś u mnie i nie widziałaś wizek mojej kuchni :(,potem miałam wizki małej łazienki.
Napisz uwagi ,co byś zmieniła a z czego jesteś zadowolona.Powiedz mi ,czy po kilku miesiącach niektóre rzeczy nad którymi myślałaś długo tracą sens i nie warto było aż tak się zastanawiać?
Oluś to przejście do garderoby to masz na całą szerokość tych łamanych drzwi?I czy ten system ma szynę na dole?jak one chodzą,bo ja planuję takich kilka sztuk.Jesteś z tego zadowolona czy wolałabyś normalne drzwi?Bo ja mam do garderoby otwór pod drzwi 80 i zastanawiam się czy dać takie łamane czy normalne drzwi-znowu te do sypailni z przedpokoju są na ścianie prostopadłej ,ale blisko,więc czy nie będzie to wyglądało dziwnie,że jedne takie drzwi ,a drugie takie?

admete
01-11-2012, 05:09
Oluś dziękuję za spóźnione :P fotki drzwi :hug:
Wyobrażasz sobie że ja dalej nie mam tej próbki :mad:

Ale dopytałam że w środku są z tej samej płyty więc ze szczelnością powinno być podobnie :yes:
Czekam do poniedziałku i nie wykluczone że przyjadę z próbką na przymiarki :lol2:

Buziole, ciesze się że tu jesteś :hug:

pasie
01-11-2012, 08:41
Olcia fajnie, że jesteś:hug: i nie znikaj już więcej:no::no::no:

p.s u nas też choróbska masakryczne, jakiś ten rok dziwny bo moi chorują więcej niż zwykle....

hazeleyes1982
01-11-2012, 09:12
Jejku ale jestescie kochane:hug: Tez teskniłam za Wami ale tak, jak mówiłam do Agi, ze im dłuzej sie jest na odwyku,tym cięzej wrócić:rolleyes:

Ola ... świety ducha .... tyle czasu :). Cieszę się, że wróciłaś :).

Mirelko,:hug: Ja tez sie ciesze i zostaję:wiggle:


ale ja zakręcona jestem:lol2: mowiłaś mi coś o przedszkolu, ale byłam pewna ,że może w najbliższym czasie go poślesz. :p

ooo no to mu się nudzi bidulkowi i jeszcze zima przed nami:p

Lampę widziałam i własnie pisałam u KIngi ,że masz fajną na wysięgniku:p
a jaki numer z twoimi eamsami- wiedziałam ,że je masz , i że są jednakowe, ale nie zakodowałam ( z wrazenia) czy z podlokietnikami, czy bez:lol2:

Oj tam, Monia, ja jestem taki sam zakret:lol2:
Małemu sie nudzi tylko czasem, bo wymyslam mu rózne atrakcje i zabawy:rolleyes: Ma w poblizu kolezankę w swoim wieku i dzieciaczki czesto sie ze soba bawia wiec nie jest tak zle a poza tym zabieram go zawsze ze soba-nawet na paznokcie:lol2: wczesniej czesto zostawał z Babciami, jak jechałam cos załatwic ale juz sie przestawilam na nowy tryb:rolleyes: ale i tak nie jest zle, bo dwa razy w tyg mam zajecia. W jeden dzien jest z Babcia a w drugi z panią, która pomaga mi ogarnac burdello w domu i zgodziła sie z nim zostawac:rolleyes:


Oluś super,że jesteś :hug: :hug: :hug:
Współczuję chorób synka :( Mam nadziję,że wychodzicie na prostą i choróbska będą sie trzymaly z daleka :mad:

No u nas może coś się niedługo zacznie dziać, ale mamy wtopę :sick: i to dosłownie, niepotzebnie zdjelisy humus z całej dziłki, teraz były zlewy, snieg i strasznie grzązko na działce.... musi podeschnać żeby kopara mogła wjechać....... :rolleyes:

Buziaki i czekam na fotki, newsy, ale poprostu i bez tego fajnie,ze jesteś :hug:
Karolcia, i tak jestes wielka-a takich wtop, to nawet fachowcy by sie nie powstydzili :hug: Byłam juz u Ciebie i jestem pod wrazeniem. Piekny dom, w zajefajnym miejscu....plus Twoja energia i wiedza budowlana.....dacie rade w palce w nosie a efekt na pewno nas powali na kolana.:wiggle:


Ola, niestamowite! Super, że wróciłaś. Mam nadzieję, że na dobre i już nie znikniesz nam :hug:

rere:hug: napisz co u Ciebie,kochana.:wiggle: Wiem, ze cos drgnelo i ......cos sie dzieje?


Hazelku brakowało Cię bardzo,ale czsami wpadaj.Ja też przez forum mam obecny dom zaniedbany,ale lubię tu być bardzo...Ostatnio zamiast pomalować paznokcie wolałam być na forum na plotach .
Mój mały nie jest z przedszkola zadowolony,bo niestety zbyt mała grupa i dzieci łączone różnie wiekowo,a on woli starszych.
Dogrywam kuchnię z panem kuchennym naszym wspólnym :)W zasadzie czekam na końcową wycenę i podpisanie umowy.
Nie byłaś u mnie i nie widziałaś wizek mojej kuchni :(,potem miałam wizki małej łazienki.
Napisz uwagi ,co byś zmieniła a z czego jesteś zadowolona.Powiedz mi ,czy po kilku miesiącach niektóre rzeczy nad którymi myślałaś długo tracą sens i nie warto było aż tak się zastanawiać?
Oluś to przejście do garderoby to masz na całą szerokość tych łamanych drzwi?I czy ten system ma szynę na dole?jak one chodzą,bo ja planuję takich kilka sztuk.Jesteś z tego zadowolona czy wolałabyś normalne drzwi?Bo ja mam do garderoby otwór pod drzwi 80 i zastanawiam się czy dać takie łamane czy normalne drzwi-znowu te do sypailni z przedpokoju są na ścianie prostopadłej ,ale blisko,więc czy nie będzie to wyglądało dziwnie,że jedne takie drzwi ,a drugie takie?

Basiu:hug: rzeczywiscie ominęło mnie tyle news'ów:( ale juz bede na biezaco i oczywiscie wpadne i oblookam:yes:
Fajnie to napisałas: czy warto było sie nad niektórymi rzeczami tak długo zastanawiac.....hmmm, jak sie juz mieszka, to sie tak mysli o wszystkim:rolleyes: ale wiem, ze dzieki temu wybrałam najlepsze opcje dla nas-przynajmniej na tamten czas. Jest pare rzeczy, które mnie wkurzają ale wiem tez, ze gdyby było inaczej, nie podobałoby nam sie. Mam np na mysli baterie pod oknem, bo chlapie sie troche, czy np czarny blat granitowy (pisałam juz o tym), bo jak nie spedze 10 min na pucowaniu-sa maziaje, jak tylko moj blat wyczuje, ze robie to niedokładnie i nie wkladam w to calego serca:lol2:
lodówka z racji tego, ze jest wysoka a uchwytów brak, bardzo ciezko sie otwiera.....ale to sa chyba naprawde pierdółki:rolleyes:
Co do pana Łukasza, mozesz byc spokojna. Bedzie wszystko tak, jak chcesz.
Przejscie do garderoby otwiera sie na całą szerokosc drzwi-ale to sa drzwi, jakby...podwójne...w sensie...ja otwieram swoje a M. swoje:rolleyes:
Szyna jest na dole. Chodza super. Załuje, ze nie mam takich do spiżarki-bo te własnie zostały zabrane, bo sie zepsuły:o
Wpadne do Ciebie, to mi pokazesz o co dokladnie chodzi u Ciebie z tymi drzwiami, ok?


Oluś dziękuję za spóźnione :P fotki drzwi :hug:
Wyobrażasz sobie że ja dalej nie mam tej próbki :mad:

Ale dopytałam że w środku są z tej samej płyty więc ze szczelnością powinno być podobnie :yes:
Czekam do poniedziałku i nie wykluczone że przyjadę z próbką na przymiarki :lol2:

Buziole, ciesze się że tu jesteś :hug:

Buziole, Waryjacie kochany i mysl szybciutko-musze Cie mobilizowac, bo zegar tyka i do przeprowadzki niedaleko:wiggle:

monika996
01-11-2012, 09:59
ola super ,że wrociłaś do pracy:p bravo

i potwierdzam Basiu, że garderoba Oli jest super sprawą:p

olu ja miałam to samo z blatem , pucowałam go bez opamietania. A teraz przestalam się porzejmować jest o dziwo ok. Na mokro zwyklą zmywajką płaską , potem szybko do sucha mikrofibrą. a jak nie chce mi się do nie wycieram do sucha:no: i drugi sposob plyn do szyb i mikrofibra ( taka ala frotte)


pozdrowionka kawkowe( mam takie przyzwyczajenie- jak kawa- to fm:lol2:)

Venus_m
01-11-2012, 10:28
OLA!!!!!!!!!!!!! :hug:

malgos2
01-11-2012, 10:41
Sluchajcie, sorry ze tak zupelnie z innej beczki, ale czy ktoras z Was nie byla z okolic Pszczyny? Jesli ktos jest, to bardzo prosze o kontakt na priv...

rere79
01-11-2012, 12:07
rere:hug: napisz co u Ciebie,kochana.:wiggle: Wiem, ze cos drgnelo i ......cos sie dzieje?



Olu, a no coś drgneło. Zanosi się na to, że w 2013 wbijemy łopate w naszą ziemię :D. Narazie papierologie załatwiamy.

aneta s
01-11-2012, 18:22
Ola ale fajnie, że Jesteś:wiggle:

1976pinacolada
02-11-2012, 12:20
Ola ale fajnie, że byłaś :wiggle:

:rotfl:

Ps. cała Ola - pojawia się i znika :P no wiem, wiem - długi weekend więc Ola ma bana na kompa

1976pinacolada
03-11-2012, 08:49
No dawaj zdjęcia tej remizy :rotfl:

monika996
03-11-2012, 09:33
hejka Ola:p

czasami zajrzyj do siebie:P

mariomili
03-11-2012, 10:00
hejka Ola:p

czasami zajrzyj do siebie:P

I na privki odpisz:P;)

hazeleyes1982
03-11-2012, 10:48
ola super ,że wrociłaś do pracy:p bravo
i potwierdzam Basiu, że garderoba Oli jest super sprawą:p
olu ja miałam to samo z blatem , pucowałam go bez opamietania. A teraz przestalam się porzejmować jest o dziwo ok. Na mokro zwyklą zmywajką płaską , potem szybko do sucha mikrofibrą. a jak nie chce mi się do nie wycieram do sucha:no: i drugi sposob plyn do szyb i mikrofibra ( taka ala frotte)
pozdrowionka kawkowe( mam takie przyzwyczajenie- jak kawa- to fm:lol2:)

Monia, to za duzo powiedziane, ze wróciłam do pracy ale przez te dwa dni w tyg sie spełniam (na razie) ale wiesz, ze i tak cos innego chodzi mi po głwoie:wiggle::rolleyes:



OLA!!!!!!!!!!!!! :hug:
Venuuuuuusku!!!!:lol::hug: Nawet juz byłam u Ciebie:wiggle:



Olu, a no coś drgneło. Zanosi się na to, że w 2013 wbijemy łopate w naszą ziemię :D. Narazie papierologie załatwiamy.

:wave: a bedzie dziennik budowy...?:rolleyes:


Ola ale fajnie, że Jesteś:wiggle:
Dzieki Anetko:hug:


Ola ale fajnie, że byłaś :wiggle:

:rotfl:

Ps. cała Ola - pojawia się i znika :P no wiem, wiem - długi weekend więc Ola ma bana na kompa

Kingus, nawet nie wiesz, jak Ty mnie zawsze potrafisz rozwalic na cyce:rotfl: Dziekuje Ci za to, ze sie potem smieje, jak durna sama do siebie:lol2:


No dawaj zdjęcia tej remizy :rotfl:
W poniedzielek bedzie apdejt, bo chce Wam pokazac lampe podłogową juz z nowym abażurem:rolleyes:


hejka Ola:p
czasami zajrzyj do siebie:P

I na privki odpisz:P;)

Czesc Monia, czesc mariomili:bye:
juz zaglądam....przepraszam :oops: ze skrzynką to sieakurat jeszcze nie zdążyłam przeprosic po moim wielkim powrocie na łono fm:lol2:

monika996
03-11-2012, 10:52
czyli w weekand na fm:lol2: m nie ma????

a ja sie zbieram dopiero . kawa. m spi, syn na piłce.syn wrocił o 2 . wstal o 8,25 mial mieć matmę -korki. ale pan sobie zapomnial. biedny niewyspany syn pojechal na piłkę moim autem. ja po kawie zbieram się coś na obiad muszę kupić:p

aha i meble ogrodowe w koncu zabezpieczyć przed zimą:p

hazeleyes1982
03-11-2012, 11:10
M jest -:lol2: obok mnie ale sie nawet nie wkurza, bo wie, ze sie steskniłysmy za soba i muszę nadrobic zaległosci:rolleyes: Bawi sie z Małym.
Ja zaraz zmykam na paznokcie-tym razem sama.Bez obstawy:wiggle:
Miłej soboty,Monia:wiggle:
A spotkamy sie w pon?:rolleyes:

sylwia1984
03-11-2012, 15:24
Witam:-)
jestem po raz pierwszy tutaj i gratuluje pięknego wnętrza:-) mam pytanie odnośnie okapu...mogłabym się dowiedzieć jaki to dokładnie model i marka? i jak się sprawuje? Jest bardzo głośny?
Jeszcze mam pytanie odnośnie krzeseł eamsów...planuje ich zakup ale w mojej okolicy czyli woj. opolskim nie mogę ich znaleźć w żadnym sklepie tak abym mogła sobie usiąść i zobaczyć czy są wygodne i przede wszystkim stwierdzić które są lepsze...te z podłokietnikami czy bez.... na początku chciałam tez bez...jakoś mi się wizualnie lepiej podobały ale teraz jak patrzę na Twoje...i opinie forumowiczek że chyba są te z podłokietnikami wygodniejsze to zaczynam się zastanawiać...w związku tym mam prośbę do Ciebie i pozostałych osób które miały kontakt z eamsami o opinię!> Byłabym baardzo wdzięczna:-)
Pozdrawiam

Daila
03-11-2012, 15:41
Olu miło Cię widzieć po przerwie :hug:

monika996
03-11-2012, 16:47
oczywiście ,że w pon. się widzimy:p dzwon jak będziesz już po

1976pinacolada
03-11-2012, 20:38
oczywiście ,że w pon. się widzimy:p dzwon jak będziesz już po


świnie, umawiaja sie potajemnie <foch>

monika996
03-11-2012, 20:55
świnie, umawiaja sie potajemnie <foch> :P
takie babskie sekrety mamy:p

hazeleyes1982
04-11-2012, 13:22
Witam:-)
jestem po raz pierwszy tutaj i gratuluje pięknego wnętrza:-) mam pytanie odnośnie okapu...mogłabym się dowiedzieć jaki to dokładnie model i marka? i jak się sprawuje? Jest bardzo głośny?
Jeszcze mam pytanie odnośnie krzeseł eamsów...planuje ich zakup ale w mojej okolicy czyli woj. opolskim nie mogę ich znaleźć w żadnym sklepie tak abym mogła sobie usiąść i zobaczyć czy są wygodne i przede wszystkim stwierdzić które są lepsze...te z podłokietnikami czy bez.... na początku chciałam tez bez...jakoś mi się wizualnie lepiej podobały ale teraz jak patrzę na Twoje...i opinie forumowiczek że chyba są te z podłokietnikami wygodniejsze to zaczynam się zastanawiać...w związku tym mam prośbę do Ciebie i pozostałych osób które miały kontakt z eamsami o opinię!> Byłabym baardzo wdzięczna:-)
Pozdrawiam

Hej Sylwia:welcome:
Dziekuje:) okap to Gorenje ora-ito.Musisz sobie zobaczyc na ich stronie. Jest w miare cichy ale mam porównanie do innego (zamówiłam go na poczatku i zmieniła mi sie koncepcja, wiec wymienilam na ten obecny)-mowie o tym:

http://www.okapykuchenne.pl/wklad_okapu_50_800m3_h-p34392.html

i poprzednika nie było praktycznie słychac na najwyzszym biegu:) ale ten moj tez jest super, tylko niepotrzebnie odpalałam tamten -bo wiem, ze Gorenje mógłby byc ociupinke cichszy:)
Co do eamsów-miałam okazje siedziec na tych bez podłokietników i dla mnie były duzo mniej wygodne od tych z podłokietnikami. To tylko moje zdanie-Dziefffczęta mają i sobie chwala...wiec napiszę Ci ze co do materiału, z którego sa wykonane nie mozna trafic lepiej: zadnych stresów, ze sie nie zmyje brud czy tłuszcz:wiggle: polecam:wiggle:


Olu miło Cię widzieć po przerwie :hug:

Dziekuje Daila:hug:


oczywiście ,że w pon. się widzimy:p dzwon jak będziesz już po

ołki-dołki,dam znac:wiggle:


świnie, umawiaja sie potajemnie <foch>

Nie bede miała duzo czasu, wiec nie planuję, ze podskocze do Ciebie:( ale wiesz, ze nasze spotkanie wisi w powietrzu-od dawna:wiggle::hug:


:P
takie babskie sekrety mamy:p
;)

Kochane, chciałam sie pochwalic swoim pierwszym zakupem (nie smiejcie sie )....swiatecznym w tikeju:rolleyes::lol:
http://images39.fotosik.pl/1820/23b0bb57d79d2636med.jpg (http://www.fotosik.pl)

a tak z innej beczki, to takie i inne cuda mamy za oknem::rolleyes:

http://images46.fotosik.pl/1836/bfee1aa8b3cad458med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images50.fotosik.pl/1734/a835d6b070e26e10med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Dzis byc moze wpadnie do mnie Aga, wiec... na biega-dla Ciebie kochana powstała taka szarlotka:)

http://images41.fotosik.pl/1823/800cc8f78730a2e1med.jpg (http://www.fotosik.pl)

i taka chałka....:rolleyes:

http://images42.fotosik.pl/649/33c7f6dbe3aa0c48med.jpg (http://www.fotosik.pl)

mariomili
04-11-2012, 13:32
Chałkę sama robiłaś:o mniam

kakusek
04-11-2012, 13:43
Olunia ciesze sie ze tesknota przygnala Cie znow na forum :hug:Po fotkach szarlotki i chałki już nie muszę pytać czy zadomowiłas sie w nowym domku-wiedze że gospodarzysz pełna parą :)

aneta s
04-11-2012, 13:49
to ja Olu porywam kawałek szarlotki , kawkę zrobię sobie sama:P;)

monika996
04-11-2012, 18:11
o rany sama takie cuda zrobiłaś:jawdrop: szarlotka, chałka- Ola rządzisz:jawdrop:


i cudo świąteczne fajowe:):):)


i sarenki też :) mały widział?????

admete
04-11-2012, 19:12
Melduję że szarlotka była taka :jawdrop:. aż zjadłam dokładkę :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Spotkanko jak zwykle świetne, jakbyśmy się znały od urodzenia :o :hug:

Nowe nabytki Oli na żywo superaśne - Ola potrafi wyczarować niesamowity klimat - naprawdę nie che się wychodzić :no:

Olu prześlij mi numer i adres do tego lekarza

Buziaki :hug:

1976pinacolada
04-11-2012, 19:24
Melduję że szarlotka była taka :jawdrop:. aż zjadłam dokładkę :rolleyes::rolleyes::rolleyes:



na zdrowie łakomczuchu :)

admete
04-11-2012, 19:27
na zdrowie łakomczuchu :)


A dziękuję :p, poprawiłam jeszcze bigosem :lol2:
Wiem że też masz ten "pomagacz kuchenny" ja też od razu po przeprowadzce się w taki wyposażę :rolleyes:

Venus_m
04-11-2012, 19:32
Gdzie się podziała ta Ola co robiła jajecznicę z jajek na twardo? :lol2:

:hug:

no wrzuć że jakieś foty !! :popcorn:

sylwia1984
04-11-2012, 19:34
Witaj Olu
dziękuję za info...ale mi własnie chodziło o ten Twój pierwszy okap...taki czarny...bo ten zauważyłam na zdjęciach a ja własnie szukam tego typu czarnego:-) Mam jeszcze prośbę odnośnie poduszki z motywem drzew...tej czarno białej...ktoś na forum Ci zaproponował...masz ją może albo wiesz gdzie można ją kupić? Ja mam w salonie tą samą tapetę co ty w gabinecie....te brzózki...i taka poducha idealnie pasowałaby mi na białą kanapę:-) Masz może jakieś całościowe zdjęcie gabinetu....jak byś mogła wrzucić to byłabym wdzięczna.. Pozdrawiam

P.S. jak zdrowie dziecko? Przeczytałam na forum że ma alergie czy astmę...jak chcesz to mogę ci wysłać na priva info jak ja sobie poradziłam z alergią po tym jak 4 lata odczulania nic nie dały...:-(

1976pinacolada
04-11-2012, 20:07
A dziękuję :p, poprawiłam jeszcze bigosem :lol2:
Wiem że też masz ten "pomagacz kuchenny" ja też od razu po przeprowadzce się w taki wyposażę :rolleyes:



a to ona w tym pomagaczu te cuda wyczarowała :jawdrop:
Ja rzadko mam takie ciagotki :sick:

aneta s
04-11-2012, 20:14
yyyyy o jakim pomagaczu Wy piszecie, hmmmmm:rolleyes:

1976pinacolada
04-11-2012, 20:23
yyyyy o jakim pomagaczu Wy piszecie, hmmmmm:rolleyes:


Thermomix :D

Venus_m
04-11-2012, 21:18
a ja chcę kiczen ejda :P

hazeleyes1982
04-11-2012, 21:27
Kochane, siemka:bye:
ano Thermomix to zrobił;) uwielbiam go i jestem uzaleniona od niego (Venusku, szty jedna :P:lol:)
Aguś, dzieki kochana:hug: Było jak zawsze super:wiggle:
kakusku, :hug: W nowym domku czuję sie super i kucharze sobie cały czas.:) Co u Ciebie Kochana? Tak dawno nie rozmawiałysmy:(
Sylwia, poduszka jest stąd:
http://www.pakamera.pl/
Napisz proszę,jesli mozesz o tej astmie, jak sobie poradziliscie. My na razie bierzemy na stałe wziewy i tabletki (Singulair) a jak Mały skonczy 4 lata mamy zrobic testy (lekarz twierdzi, ze jest jeszcze za wczesnie-Mały ma prawie 3 lata).

Kochane,przepraszam ze ja taka swintucha, ze sie same musiałyscie czestowac ciastem....:oops: chyba zbyt długo mnie nie było i zapomniałam o zwyczajach forum...obiecuje, ze nastepne zadedykuję Wam:wiggle:
W ramach rekompensaty kilka obiecanych fotek z aparatu Agusi naszej:

No to sie pochwaliłam...a fotosik zastrajkował:mad: czyli...ze jutro;)

karolek59
04-11-2012, 21:31
HEYYKA
fajnie że jesteś :wiggle:
no nie ale pyszności:rolleyes::jawdrop: Adze zaserwowałaś

1976pinacolada
04-11-2012, 21:34
Zapomiałaś napisac że poduchy wyszukała Pinacoladka :D
A skoro zdjęcia z aparatu Agusi, to może Agusia wklei skoro Ola nie potrafi :P A Imageshacka nie umie obsługiwać ??? :P :P :P

hazeleyes1982
04-11-2012, 21:44
Karolku, dzieki za phone call:hug: Ogladałam juz te cudeńka i mysle-intensywnie sie zastanawiam nad iloscia czarnych bombek (Mężus jest na tak:wiggle:)
Namiar na podusie mam ofkors od mojej kochanej Kingusi:lol:
Imageshack mnie nie lubi, bo nie jestem zarejestrowana -generalnie kaze mi sie gonic:lol2: A na fotosiku wyczerpalam limit na dzis.....:rotfl:

karolek59
04-11-2012, 21:53
Pani wyczysci skrzynkę :P

kakusek
04-11-2012, 21:56
U mnie po staremu.Nadal na wygnaniu a budowa ciagnie sie jak flaki z olejem. Rowniez mialam "przestój" w zagladaniu na forum ale chyba nieco krotszy od Twojego ;) Na budowie porobione mam gładzie i sufity a z reszta wykonczeniowki czekam do wakacji.Moze wtedy zjade na stałe i bede mogła nadzorować roboty :)
Obecnie podgladam pieknie wykonczone domki ,ściagam pomysły do swojego i nadal dumam jakie płytki położyc na parterze :rotfl:

pasie
04-11-2012, 22:37
Przyszłam w poszukiwaniu fotek:)
Hazelku z ta astmą u małego to niefajnie:( mam nadzieję, że to może tylko chwilowa postać alergii i z czasem mu przejdzie....

aneta s
05-11-2012, 06:28
a ja chcę kiczen ejda :P

ja tez;)mama chciała mi termomixa podarować ale wolałam ekspres do kawy ;)

admete
05-11-2012, 08:08
I co nie ma dalej fotek :P :popcorn:

Jak mam wkleić to mów :p

mirela99
05-11-2012, 10:01
Ola fotki poproszę !!!!!!!!!!!!!!!!!1

aneta s
05-11-2012, 11:23
Ola już jest jutro;)

1976pinacolada
05-11-2012, 12:24
I co nie ma dalej fotek :P :popcorn:

Jak mam wkleić to mów :p


wklejaj, wklejaj bo ja Olę w krakowie dzis widziałam wiec od niej zdjęć szybko sie nie doczekamy :mad:

:P :P :P

mariomili
05-11-2012, 14:21
Hello poniedziałek dziś, fotki, fotki:p

rere79
05-11-2012, 16:43
Buu, a fotek dalej niet :(

Ola.U
05-11-2012, 17:27
No nie mogę ,Ola wróciła :wave::wave:
:hug::hug:

sylwia1984
05-11-2012, 19:13
hejka
musisz wyczyścić skrzynkę bo nie można wysłać wiadomości

mariomili
05-11-2012, 19:44
Trzebabyło fotki obiecywać, teraz Ci spokoju nie damy;)

Olu jak masz problem z wstawianiem fotek to ja służe pomocą:)

hazeleyes1982
05-11-2012, 21:05
Kochane, byłam cały dzien w Krakowie i niedawno wróciam...sorki, ze czekałyscie:oops: Cos daję ciała ostatnio...:rolleyes: Wymieniłam abażur do lampy (pokaze Wam zaraz) i kupiłam pare popierdółek w Ikei.
Monia, dzieki za spotkanko, chociaz było jak zawsze "na biega":rolleyes::hug:
Pasiulku, czesc kochana:hug:
No to siup wklejam, bo mnie przegonicie na 4 wiatry:lol2:
Kilka fotek z Agusi aparatu (na który zachorowałam:rolleyes:)



buuuuu:(:(:( mam cały czas informacje na fotosiku, ze "upload zakonczony błędem"...:bash:
I cio teraz?
Pomozecie? :roll:

EDIT: Mam info, ze przekroczony limit danych -juz sie nawet zarejestrowałam....i dalej nic:confused:

1976pinacolada
05-11-2012, 21:31
buuuuu:(:(:( mam cały czas informacje na fotosiku, ze "upload zakonczony błędem"...:bash:
I cio teraz?
Pomozecie? :roll:

EDIT: Mam info, ze przekroczony limit danych -juz sie nawet zarejestrowałam....i dalej nic:confused:



dawaj śturmoku na maila to Ci wkleje