PDA

Zobacz pełną wersję : Od wizualizacji do realizacji...czyli pogaduchy u hazel



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

anna-maria3
12-12-2011, 07:48
Wróciłam i nadrobiłam co nieco... Jak Maluszek? :hug:

hazeleyes1982
12-12-2011, 10:48
pinacolada, podoba mi sie ten kibelek-tylko,ze on nie jest do konca kanciasty...wiec szukam dalej.Ale dziekuje:)Jak nie znajde,bedzie z Koła, choc nikt nie napisal,czy wygodny:(
Martulka, pamietam, ze u Ciebie sa swietliki...ale pamietam tez, ze chyba nie wiedzialas, jak one sa dokladnie zamontowane...tak?jesli sie mysle, przepraszam ze od razu Cie nie zapytalam.W kazdym razie kupilam gotowy,wiec po sprawie.
Anulka, super, ze juz jestes:hug:
Dziewczynki,Mały juz zdrowiutki:yes:Dziekuje. Odetchnęlam z ulgą. Nic mnie tak nie dołuje, jak to,kiedy kaszle...ale juz jest superascie!
Pytanie na dzis:
Przymierzam sie do kabiny Radaway ale bez brodzika (do lazienki przy sypialni),
http://images37.fotosik.pl/1226/914bdd0b2f3dfd48.jpg (http://www.fotosik.pl)
bo szklarz wycenil mi zrobiona przez siebie na...3500 (!!!) wiec nie skorzystam:no:
Czy uzytkuje ktos kabine tej firmy? Jak sie sprawuje?

aneta s
12-12-2011, 11:02
nadrobiłam....Dobrze , że Synek już lepiej! kominek boski!

Venus_m
12-12-2011, 12:09
Olu ja prawie kupiłam kabinę Radaway Torrenta, ale ze względu że u nas na wymiar wyszła za 2500 to będziemy robić na zamówienie niestandardową. Glazurnik chwalił, że te Radaway to bardzo dobre kabiny w przystępnej cenie :yes:

hazeleyes1982
12-12-2011, 13:22
Venusek,dziękuję:hug:Własnie ja zamówilam-po Twojej rekomendacji, wiec zostałas matką chrzestną:yes:

hazeleyes1982
12-12-2011, 20:50
Anetko, dopiero teraz zauważylam, ze napisalas. Czesc Kochana:hug:
A ja dalej w szale zakupowym -choc to akurat niefortunne okreslenie, bo coraz mniej sie nad tymi zakupami rozwodze i zastanawiam.Tez tak miałyście robiac te prawie ostatnie zakupy?:o
Kupilam zestaw prysznicowy do spa i ... zupelnie nie przeszkadza mi, ze kwadratowa deszczownica srednio pasuje do stylu pozostałych baterii ...do niedawna nie bralam takowej pod uwage-tylko owalną.A teraz?Byla swietna promocja-wiec nie zastanawialam sie (sama siebie sie boje...:eek:)
oto i ona-we własnej osobie:

http://images40.fotosik.pl/1256/17c1f33e3f2bb686.jpg (http://www.fotosik.pl)
Oprócz tego-zamówiona kabina radaway (dzieki Venusku;)) i kibelek Koło z deską wolnoopadajaca:wave:

monika996
12-12-2011, 22:17
bardzo ładna deszczownica:)
Ola jutro w Wawie zlot czarownic:) czekamy na fotki, bo nic innego nam nie zostało:bash:

hazeleyes1982
12-12-2011, 22:25
Dzieeeeeki:hug: A ja własnie napisałam u Ciebie,ze ...oglądam inne....masakra...ta jest hansgrohe-hydraulicy sie ucieszą.Wszystko, co sie nazywa inaczej jest "be";)
Z tymi fotkami masz racje-no nic, popatrzymy,pozazdroscimy i ...też zaplanujemy wyjazd do Wawy!:DTo bedzie najlepsza mobilizacja!:yes:

monika996
13-12-2011, 09:38
tylko chyba na wiosnę:sick: dopiero

mirela99
13-12-2011, 09:42
http://img710.imageshack.us/img710/6355/heidelbergx.jpg - ten mam w szarej łazience. Jestem z niego bardzo zadowolona.Super się myje, deska rewelacyjne.
Mam prośbę - ta lampa do kibelka - możesz pokazać fotki jak świeci?

hazeleyes1982
13-12-2011, 12:09
Monia, ja tez mysle, ze na wiosne-ale to co?Damy rade:yes:
Mirela,dziekuje-bardzo fajny ten kibelek-myslalam o nim ale juz poszło-zamówilam kwadraciaka z Koło.Co do lampy-wlasnie miałam spiecie ze sprzedawca z allegro. Zamówilam ja 6 dni temu (na szczescie za pobraniem) i zero informacji, ze wysłana, ze jest...masakra:rolleyes: Pan przeprosił i powiedzial, ze jutro wysla...obiecuje, ze poprosze M, zeby podłączył i pokaże Ci fotkę.
Dzis wielki dzień-zaczynamy kłaść płytki:popcorn: Juz wyszły rózne hocki-klocki...a to ze płytek trzeba domówic a to, ze pewne rzeczy do zmiany...jak ja juz bym chciała,zebysmy byli na etapie podłóg...ehhh...to chyba duzo przyjemniejsze...

admete
13-12-2011, 15:37
Hazel też będę szukała kwadratowego kibelka do górnej łazienki - z jakiej firmy jest ten kibelek który zachwala mirela - bo piszesz że go rozważałaś?

I jak tam płyteczki?

hazeleyes1982
13-12-2011, 20:50
admete, kibelek jest ze strony lineablue.pl
Płytki sie kłada...chyba, bo zobacze ewentualne postepy w czwartek;)

monika996
13-12-2011, 21:33
admete, kibelek jest ze strony lineablue.pl
Płytki sie kłada...chyba, bo zobacze ewentualne postepy w czwartek;) czekam na ten postep:p widziałaś gwiazdy??? są u Magdy Z:p

hazeleyes1982
13-12-2011, 21:45
Widziałam, nawet napisałam posta:wiggle: to co, no way-my tez musimy pojechac na wiosne,prawda? Monia, czy Ty tez jestes brunetką jak ja?Pytam, bo fotkę zdominowały blondynki i to w jakim stylu...:wiggle:

1976pinacolada
13-12-2011, 21:50
a skąd Wy kobitki bo może sie przykleję ? ;)

hazeleyes1982
13-12-2011, 21:58
cola ,to bedzie rebus i na pewno nie zgadniesz;)- Monia -gród Kraka a ja-góry swietokrzyskie:lol:
No to, teraz jak juz zgadłas, napisz, czy bedziesz miala do nas blisko:popcorn:

1976pinacolada
13-12-2011, 22:01
cola ,to bedzie rebus i na pewno nie zgadniesz;)- Monia -gród Kraka a ja-góry swietokrzyskie:lol:
No to, teraz jak juz zgadłas, napisz, czy bedziesz miala do nas blisko:popcorn:

Do Krakowa to ja mam 20 min autostradą :P :D
Mój m pracue w Krakowie i niemal codziennie tam dojeżdża ;)

1976pinacolada
13-12-2011, 22:02
A w Kielcach byłam tylko przelotem pedząc do Wa-wy ;)

hazeleyes1982
13-12-2011, 22:09
Nooo,czyliś nasza :lol:i tym oto sposobem...jedziesz z nami:lol:

1976pinacolada
13-12-2011, 22:10
Nooo,czyliś nasza :lol:i tym oto sposobem...jedziesz z nami:lol:


proszę o rezerwację :)

mirela99
14-12-2011, 07:53
Hehe następne spotkanko szykujecie ? Ale się rozpędziłyście :).

hazeleyes1982
14-12-2011, 09:36
Mirela, ja najchetniej poznalabym wszystkich z fm...kurcze jakis zlot forumowiczów by sie przydal...:yes:

Venus_m
14-12-2011, 10:28
Olu mam nadzieję, że kabina będzie ok :) Odnośnie zakupów...to do łazienki dolnej gdzie prysznic będzie używany bardzo sporadycznie kupiłam deszczownicę podtynkową w LM nie patrząc na firmę. Faktem jest że mi pod koniec też już zaczęło wisiec czy chrom czy satyna, czy owal czy kwadrat i tak pasuje :lol2:

młode zdrowe? :)

hazeleyes1982
14-12-2011, 11:55
Faktem jest że mi pod koniec też już zaczęło wisiec czy chrom czy satyna, czy owal czy kwadrat i tak pasuje :lol2:
:lol2: dzieeeeeki, bo wlasnie ten stan sie u mnie pogłębia:lol2:
Kabina bedzie za ok 4 tyg dopiero ale najwazniejsze, ze zamowiona-dzieki Tobie. Zobacz, jaki masz na mnie wpływ:wiggle:

młode zdrowe? :)
taaaa,dziekuje,Kochana:hug:dokazuje jak nic-musi nadrobić zeszły tydzien:rolleyes:

Venus_m
15-12-2011, 12:39
:lol2:taaaa,dziekuje,Kochana:hug:dokazuje jak nic-musi nadrobić zeszły tydzien:rolleyes:

to wesoło :lol2:

kakusek
15-12-2011, 18:45
Nie ma to jak zdrowe dziecko :D Ja od zeszlej srody walcze z chorobstwem i jesli mi nie przejdzie do poniedzialku ide na wolne .Obudowe kominka odlozylam na wiosne ale bede wdzieczna jesli dowiesz sie o te granity o ktorych pisalam w mailu.
Jak tam plytki ?Mam nadzieje ze pokazesz jakas fotke :rolleyes: Kabina pod prysznic wyglada bardzo ladnie wiec nie widze u Ciebi9e zadnych pochopnych wyborow:P

hazeleyes1982
15-12-2011, 20:38
kakusku Kochany,ale długo Cie nie było...co do chorób, tez walcze z infekcją, zresztą jak pewnie wszyscy-przy tej pogodzie:sick: Zycze Ci dużo zdrówka:hug:
Pamietam o Tobie,tylko nie mogłąm sie zmobilizowac, bo rano jestem z Małym-od popołudnia do wieczora w pracy a w tzw "miedzyczasie"-budowa.Przepraszam oczywiscie, ze odpisze Kochana.Rozmawialam z Tata po przeczytaniu Twojego maila...:oops:
Strasznego niefarta mam do tych swoich "trafnych" wyborów.Juz pisze dlaczego:
1. Kabina Radaway Torrenta jest wycofana z producji do ...czerwca 2012...:cry:
szukam zamiennika no i nie jest latwo, bo ona mi sie bardzo podoba.Jej cena tez jest ok...
2. Te czarne oprawy, które kupiłam...kompletnie nie nadają sie do zamontowania w moje korytka:cry:
Na szczescie pan od sufitów jest moim idolem i wymyslil takie rozwiazanie, ze nawet panu elektrykowi, ktory wczesniej rozłozył rece i powiedzial, ze trzeba oddac-oczy wypadły ze zdumienia...ostatecznie -bedzie dobrze:yes:
kakusku, jeszcze raz Cie przepraszam- odpisze szybciutko,zaraz po Madzi Gessler (jesli nie odpadne) lub jutro.Promise:)

tofee
15-12-2011, 21:37
2. Te czarne oprawy, które kupiłam...kompletnie nie nadają sie do zamontowania w moje zie dobrze:yes:


:jawdrop: WHY???

kakusek
15-12-2011, 21:45
Ola spokojnie :) Tak jak wspomnialam obudowa zajme sie na wiosne wiec mam jeszcze troche czasu na wyceny.Rozumiem Twoje zabieganie i moge poczekac na maila -nie pali sie :no:
Kurcze faktycznie niefart z ta kabina.Nie sprawdzalam ich cen ale skoro mowisz ze maja dobre to moze ja sie na nia zalapie bo do czerwca raczej nie bede miala skonczonych lazienek .A pytalas u ich przedstawiciela?Moze to tylko jeden sklep ma taka scieme z wycofana produkcja?
Masz szczesci z tym fachowcem od zabudowy g-k .Wreszcie jakis myslacy majster ktoremu sie CHCE :)

hazeleyes1982
15-12-2011, 21:50
Bo one sa natynkowe,toficzku i nie ma ich jak zamontowac w tych korytkach.
Do korytek muszą byc oprawy do wbudowania-chodzi o sposób montazu.Poza tym, te moje czarne maja takie wywietrzniki do chłodzenia akurat na tych bokach, ktore beda scisle przylegac do zabudowy korytkowej...

tofee
15-12-2011, 22:04
No to faktycznie pech. Ale dobrze że fachman z głową na karku :yes:

kakusek
15-12-2011, 23:45
Ola to moze zabuduj te oprawy w ten sposob aby wywietrzniki nie przylegaly bezposrednio do zabudowy ? Nie umiem tego wytlumaczyc ale chodzi mi o zabudowe w ksztalcie odwroconej litery T .Wtedy wywietrzniki znalazlyby sie w pustej przestrzeni pomiedzy sufitem a plytami g-k .
Napisalm Ci priv ale ze trwalo to z godzine nie poszedl :-( -bede produkowac sie jeszcze raz ale juz nie dzisiaj bo padam :-)

MagdaZZZ
15-12-2011, 23:48
Dobrze że juz dobrze u was ze zdrówkiem... teraz my kichamy:(

monika996
16-12-2011, 07:39
Ola ale pech z kabiną. ja ci nie pomogę, bo mam szkło.:confused:
alampy dobrze,że coś z tego wyszło. ja mam podtynkowe zamiast nadtynkowych w korytkach i jest ok:o

hazeleyes1982
16-12-2011, 09:02
Madziulka, zdrówka Wam życze.Nie dajcie sie,tym wstretnym wirusom:hug: My też walczymy-w sensie ja z M. O Synku nie napisze nic-coby nie zapeszyc;)
kakusku,Monia, pan od sufitów już znalazl rozwiazanie, wiec jest ok ale mialam stracha, bo te lampy miały byc zamontowane póżniej-przez elektryka a dobrze, ze wyszło to teraz-i zajmie sie tym pan od sufitów...
Dziewczyny, jestem szalona...wczoraj w Tkju...kupiłam 7 paczek (niektóre po 10 inne po 18 sztuk) czarnych i szarych wieszaków na ubrania:lol: Garberoby-niet,ba-nawet podłogi jeszcze nie połozone...ale...co tam:rolleyes: Chciałam sobie chyba humor poprawic a bylam zbyt zmeczona po pracy, zeby cokolwiek przymierzyc,wiec...padło na wieszaki:lol2:

monika996
16-12-2011, 10:13
oj szalona jesteś. ja w środę byłam u nas w tk zM i miałam już słoik na sól, wieszaki. ale jak zobaczyłam kolejkę to wymiękłam i od puściłam. chciałam jeszcze szklaną paterę z przykrywką , ale nie było:confused: ale były piękne skóry na podłogę - takie przecierane z złotym- jasne- beżowe . piękne. cena w sklepie u nas koło 2 ,5 tys. w tk około 1,4. ale mi nigdzie nie pasują .myślę o Anuli. muszę jej napisać, ona lubi sierściuchy i ma jaśniutko w domu

hazeleyes1982
16-12-2011, 11:59
No to ladnie.Niech zgadne-te kolejki, w Krakowskiej były?Chociaz nieee-tam chyba nie ma Tkja,tak?
M. jest kochany i wyrozumiały dla moich pomysłów zakupowych i przez tel sie smial-ale zobaczymy co powie, jak je zobaczy...trzy gigantyczne kj-owskie reklamówy wieszaków...:wtf:

monika996
16-12-2011, 21:03
No to ladnie.Niech zgadne-te kolejki, w Krakowskiej były?Chociaz nieee-tam chyba nie ma Tkja,tak?
M. jest kochany i wyrozumiały dla moich pomysłów zakupowych i przez tel sie smial-ale zobaczymy co powie, jak je zobaczy...trzy gigantyczne kj-owskie reklamówy wieszaków...:wtf::wtf: musisz ciuchów pokupować:rolleyes:
tk w Bonarce jest:rolleyes:

MagdaZZZ
16-12-2011, 21:50
szalllllona:rotfl:
te wieszaki mam na myśli:)

anna-maria3
18-12-2011, 20:09
Ja też melduję, że jestem :hug: Jakoś ostatnio czasu na nadrabianie brak ale podgladam :D

monika996
18-12-2011, 20:18
i ja jestem;)

hazeleyes1982
18-12-2011, 20:44
To skoro już jestescie, pokaże salon i kuchnie w aquaformach-choc musze powiedziec, ze zdjęcia nie są najlepsze.Nie oddaja tego,ze one są mega symetryczne wzgledem siebie:lol:
http://images40.fotosik.pl/1264/0c4ed99cfba90121med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images35.fotosik.pl/1086/84a0d52ba1efcb55med.jpg (http://www.fotosik.pl)

1976pinacolada
18-12-2011, 20:49
To skoro już jestescie, pokaże salon i kuchnie w aquaformach-choc musze powiedziec, ze zdjęcia nie są najlepsze.Nie oddaja tego,ze one są mega symetryczne wzgledem siebie:lol:




Ależ oczywiście że widac symetrię :yes: Brawo - kolejny kroczek do przodu :D

hazeleyes1982
18-12-2011, 21:12
Ależ oczywiście że widac symetrię :yes:
Ufff:hug:
Dziewuszki, mam problem z umiejscowieniem umywalki w łazience spa... nie mogę sie zdecydowac, gdzie ma byc przeniesiona... Potrzebuję Waszej pomocy a konkretnie...zrobienie choćby roboczej wizualki...plosie...:oops:

1976pinacolada
18-12-2011, 21:27
dawaj jakis rzut bo w ogóle nie wiem o co kaman

anna-maria3
19-12-2011, 06:03
Olunia, no jak wizualka, to dawaj szczegóły i się zrobi :D

Aquaformy widać, że symetrycznie :yes: I jak ich tam dużo :jawdrop:

monika996
19-12-2011, 07:40
no dużo tych lamp!!!:p

hazeleyes1982
19-12-2011, 12:42
Anulka,dziekuje:hug::hug::hug:
wieczorkem podesle wymiary mailem...a raczej rzut wykonany przeze mnie i opis :wiggle:

monsanbia
19-12-2011, 13:06
witam witam witam

teraz będę już regularnie :yes:

Buziaki

a szare i czarne wieszaki to sama bym sobie sprawiła
Trochę pasie mnie zraziła kiedy powiedziała że odpadają im te metalowe elementy :(
Ja zrobiłam w garderobie zestaw pudełek na buty - białe moje, czarne K. Mieszane wieszaki wskazane :yes:

hazeleyes1982
19-12-2011, 13:18
Czesc Kochana,cieszę sie ze jestes:hug:
kurcze...a wyglądają tak...masywnie...no dobra, to złe słowo: stabilnie i porządnie. Nic, zobaczymy, ale M. sie bardzo podobają-jest zachwycony, ze jest ich tak duzo... bo On chce miec wszystko na wieszakach. Nawet T-shirty:o a pudełka na buty-super pomysł. Tylko... skąd bedzie wiadomo, w którym pudełku sa jakie buty...?wiem, wiem-pytanie z serii głupich:rolleyes:

tofee
19-12-2011, 14:05
Czesc Kochana,cieszę sie ze jestes:hug:
kurcze...a wyglądają tak...masywnie...no dobra, to złe słowo: stabilnie i porządnie. Nic, zobaczymy, ale M. sie bardzo podobają-jest zachwycony, ze jest ich tak duzo... bo On chce miec wszystko na wieszakach. Nawet T-shirty:o a pudełka na buty-super pomysł. Tylko... skąd bedzie wiadomo, w którym pudełku sa jakie buty...?wiem, wiem-pytanie z serii głupich:rolleyes:

Tam są miejsca na foto, można porobić zdjęcia, wydrukować i powkładać w te okienka :lol: i po kłopocie.

monika996
19-12-2011, 15:33
Tam są miejsca na foto, można porobić zdjęcia, wydrukować i powkładać w te okienka :lol: i po kłopocie. ale jak Monia i Ola mają bardzo dużo butów to kłopot ze zdjęciami będzie:lol2:

monsanbia
19-12-2011, 16:01
Tam są miejsca na foto, można porobić zdjęcia, wydrukować i powkładać w te okienka :lol: i po kłopocie.


:no: :no: :no:

y y

te pudełka są*z przodu przezroczyste (mają taką jakby siateczkę)

hazeleyes1982
19-12-2011, 16:03
:rotfl:
aaaa, no...yyy...mówiłam, ze to pytanie z serii głupich bedzie:lol2:

monsanbia
19-12-2011, 16:07
:rotfl:
aaaa, no...yyy...mówiłam, ze to pytanie z serii głupich bedzie:lol2:

spoko loko, skąd miałaś wiedzieć :p

myszonik
19-12-2011, 18:01
Taką garderobę z pudełkami butów z nalepionymi zdjęciami to ja chyba w tv u jakiejś hamerykańskiej celebryki widziałam ;) proste skandynawskie rozwiązanie z "szybką" jest o wiele praktyczniejsze.

hazeleyes1982
19-12-2011, 20:22
oluś, dziękuję:hug:
myszonik, czyli jednak Ikea-nie byłam własnie pewna, gdzie takie cuda sprzedają:) ale z tymi pudełkami...to ja jednak ...na garderobę poczekam...a nie tak w ciemno;)

monsanbia
19-12-2011, 20:25
na garderobę poczekam...a nie tak w ciemno;)

No co Ty. Wieszaki są to i pudełka być muszą :yes:
Potem myślisz będziesz miała do tego głowę??? :p

hazeleyes1982
19-12-2011, 20:52
Moniaaaa, łi-tam...:p
nie doczytałas, co Ci napisałam u Ciebie o kabinie-moi kieleccy szklarze sa drożsi niz warszawscy..:to jest jakis matrix:rolleyes:
Swoją drogą, chciałam bardzo ale to bardzo podziekowac kakuskowi. Dzięki Niej zadzwoniłam do producenta i okazało sie, ze moja kabina jest jak najbardziej w sprzedazy a to, co powiedziała pani w sklepie internetowym-ze model, który wybrałam jest wycofany z produkcji, to po prostu kłamstwo. Wycofałam całe zamówienie-w zwiazku z tym nie bede miała jednak baterii z deszczownica hansgrohe...ale znalazlam juz zamiennik i negocjuje cene z innym sklepem.
Dla pani: :P a dla kakuska :hug:

myszonik
19-12-2011, 21:31
Wycofałam całe zamówienie-w zwiazku z tym nie bede miała jednak baterii z deszczownica hansgrohe...ale znalazlam juz zamiennik i negocjuje cene z innym sklepem.

dobrze jej tak :yes:

monsanbia
19-12-2011, 21:33
Moniaaaa, łi-tam...:p
nie doczytałas, co Ci napisałam u Ciebie o kabinie-moi kieleccy szklarze sa drożsi niz warszawscy..:to jest jakis matrix:rolleyes:


Doczytałam
I napisałam przecież że 3,5 to jednak nie 4,7. Wolałabym zapłacić 3,5

1976pinacolada
19-12-2011, 22:08
hazel - super z ta kabiną !

Wkurza mnie jednak, że nie mozna ufać ludziom. że wszystko trzeba sprawdzać..... Ile czasu można by było zaoszczędzić gdyby każdy był uczciwy. ech....

kakusek
20-12-2011, 00:31
Hazelku troche na wyrost te podziekowania ale bardzo mi milo ze w jakis sposob pomoglam :)
Jaki teraz zestaw prysznicowy masz na oku? Mi podoba sie ten http://img841.imageshack.us/img841/1705/zestawtinaanbudrzeszow.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F841%2Fzestawtinaanbudrzeszow.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)


Ola pochwal sie gresem bo umieram z ciekawosci :-)

anna-maria3
20-12-2011, 09:40
Olunia, żadnego mailika z wytycznymi nie dostałam... A wiesz, święta idą i od czwartku w garach będę siedzieć ;) Jak chcesz wizkę to podeślij coś dzisiaj :)

monika996
20-12-2011, 10:59
ola czy ty juz w garach siedzisz, czy prezentów szukasz???:lol2:

hazeleyes1982
20-12-2011, 11:23
Anulka, no własnie-zapomniałam Ci napisac, ze ja nie chcę Ci teraz głowy zawracać...Tata przyjedza, masz przygotowania do swiat...Wyslę Ci to dzis lub jutro ale poczekamy az minie ten gorący okres,ok? Dasz mi znac po swietach,jak bedziesz miała wolną chwilkę. Jeszcze raz dziekuje.Jestes kochana. :hug:Aaaaa i adres do wysyłki napiszę wieczorkiem...ale skleroza ze mnie:oops:
kakusku bardzo fajna ta bateria. Napiszesz cos wiecej o niej? Ja mysle o takiej deszczownicy excellent (35 cm srednicy i dosc fajna cena)
http://images43.fotosik.pl/1275/be3877ff9d4dc3e9med.jpg (http://www.fotosik.pl)
Dostałas ode mnie maila na skrzynkę fm? Co do płytek-pokaże, pokażę :) tylko, na razie robią kotłownię-a to nieciekaaaaaaawe:no:
Monia, prezenty niekupione...wszystko w proszku i na ostatnią chwilę....:oale co tam!damy radę:wiggle:

monika996
20-12-2011, 11:45
u mnie też. dobrze ,że choinka jest, okna umyte i wczoraj kupiłam prezenty:p zostały zakupy spożywcze, pieczenie, sałatka i obiad na 2 dzień świąt:o
a dom na zewnątrz jak był nie ubrany , tak dalej jest- zadanie M nie do zrobienia :mad:

anna-maria3
20-12-2011, 12:13
A ja prezenty kupuję przez cały rok. Zaczynam w styczniu, zaraz po Nowym Roku ;)
Mam 17 osób do obdarowania więc jest nad czym myśleć... I przeważnie tak koło listopada prezenty są już gotowe. Pozostaje pakowanie.

A kulinarnie... Wigilia u mamy więc się nie wysilam, za to 1 dzień Świąt jest u mnie - mam 15 osób na cały dzień więc i śniadanie i obiad i kawka i kolacyjka. I miło jest baaaaardzo więc kocham te dni pomimo zmęczenia przygotowaniami. No i drugi dzień Świąt też u mnie, bo mam urodziny więc znowu obiadek, kawka :wiggle: Ale ja bardzo zorganizowana jestem więc nie ma z tym najmniejszego problemu. Lista zakupów jest, lista menu jest, mam nawet rozpiskę co którego dnia gotuję itd. więc wystarczy trzymać się harmonogramu... A propos harmonogramu... Dzisiaj w grafiku słodkości na jutrzejszą wiglię w przedszkolu u syna więc czas się brać do roboty. Zmykam :bye:

monika996
20-12-2011, 12:29
A ja prezenty kupuję przez cały rok. Zaczynam w styczniu, zaraz po Nowym Roku ;)
Mam 17 osób do obdarowania więc jest nad czym myśleć... I przeważnie tak koło listopada prezenty są już gotowe. Pozostaje pakowanie.

A kulinarnie... Wigilia u mamy więc się nie wysilam, za to 1 dzień Świąt jest u mnie - mam 15 osób na cały dzień więc i śniadanie i obiad i kawka i kolacyjka. I miło jest baaaaardzo więc kocham te dni pomimo zmęczenia przygotowaniami. No i drugi dzień Świąt też u mnie, bo mam urodziny więc znowu obiadek, kawka :wiggle: Ale ja bardzo zorganizowana jestem więc nie ma z tym najmniejszego problemu. Lista zakupów jest, lista menu jest, mam nawet rozpiskę co którego dnia gotuję itd. więc wystarczy trzymać się harmonogramu... A propos harmonogramu... Dzisiaj w grafiku słodkości na jutrzejszą wiglię w przedszkolu u syna więc czas się brać do roboty. Zmykam :bye: a ja juz czekam na efekty!!!
jatez zorganizowana jestem. ale gotowanie na ilośc więcej niż 4 jest dla mnie masakrą , bałagan jak na weselu:lol2: a na 15 osób byłby tylko zimny bufet:sick:

anna-maria3
20-12-2011, 12:49
a na 15 osób byłby tylko zimny bufet:sick:

Nie, nie, zimnego u nas nie będzie ;) Będzie za to zupa grzybowa, na drugie 3 rodzaje mięsa, 3 rozdaje surówek, ziemniaki i frytki, na kolację sałatki, bigos (jedyna rzecz, jaka zostanie przyniesiona od mamy), wędliny, śledzik, no a na deser kawka i ciacho - rogaliki z makiem, keks, sernik, jabłecznik... Oczywiście piątek i sobotę spędzę w kuchni, ale jak pomyślę o wszystkich bliskich, którzy przyjadą, o atmosferze przy stole, a tych śmiechach, anegdotkach, radości, to wiem, że warto :yes: Zwykle tradycyjnie spotykaliśmy się u mojej babci, ale od jakichś 3 lat już u mnie i mam nadzieję, że na długo tak zostanie :)

monika996
20-12-2011, 12:54
oj bardzo rodzinnie:p
ja tylko chyba żurek zrobię i tagiatelle z kurczaka z serkiem pleśniowym:p może jakięs inne mięso wymyślę.
sernik i makowiec od teściowej. w piatek pieke tort czekoladowy i piernik. jak starczy czasu to ciasto krówka bez pieczenia. ( ale mam za małą lodówkę i balkonu nie posiadam, nie mam gdzie wszystkiego pomieścić:sick:w starym domu miałam side by side i dużą lodówkę w garażu. a teraz nie wiem jak się pomieszczę:sick: dlatego przyjęć nie lubię

monsanbia
20-12-2011, 12:59
sałatki, bigos

Czas się zabierać z tego świata ;)
Przeczytałam: "sałatka gyros" :lol2:

Anna, pięknie. Podoba mi się. Mogę być 16-sta? :lol:

A powiedz mi z ciekawości. Jak podajesz te 3 rodzaje mięs, surówki, ziemniaki i frytki? Na półmiskach i te 15 osób się wszystkim dzieli?
To jest logistyka - przygotować*gorące mięsko, surówki i wyjechać*z frytkami i gorącymi ziemniaczkami w jednym czasie. Brawo!

Będą*jakieś*zdjęcia? Rób koniecznie!

monika996
20-12-2011, 13:02
Czas się zabierać z tego świata ;)
Przeczytałam: "sałatka gyros" :lol2:

Anna, pięknie. Podoba mi się. Mogę być 16-sta? :lol:

A powiedz mi z ciekawości. Jak podajesz te 3 rodzaje mięs, surówki, ziemniaki i frytki? Na półmiskach i te 15 osób się wszystkim dzieli?
To jest logistyka - przygotować*gorące mięsko, surówki i wyjechać*z frytkami i gorącymi ziemniaczkami w jednym czasie. Brawo!

Będą*jakieś*zdjęcia? Rób koniecznie! LOGISTYKA I ZDOLNOŚCI KULINARNO- DEKORATORSKIE:lol2:

anna-maria3
20-12-2011, 13:05
O widzisz... Może gyros na kolacyjkę zapodam. W szklanej misie wygląda pięknie :yes: A dawno nie robiłam... To jest myśl :hug:

Ale że zdjęcia czego... Wujka z kieliszkiem, czy bigosu? :lol2:

Wiecie, ja za gospodynię robię, ale jak znajdzie się jakiś chętny fotograf to i zdjęcia będą.

Monia, zapraszam :D

anna-maria3
20-12-2011, 13:07
Aha... Bo nie napisałam...

Stół jest dość długi więc muszę wszystko dzielić... Ziemniaki w dwóch misach, na środku frytki na jednym półmisku. Mięsa na dwóch półmiskach, wszystkie rodzaje na każdym półmisku. Surówki w małych salaterkach, 3x3 salaterki na stole. Już trochę tych imprez było więc logistykę podawania do stołu mam obcykaną ;)

monsanbia
20-12-2011, 14:16
logistykę podawania do stołu mam obcykaną ;)

Logistyka logistyką, być musi i bez niej przy takim przedsięwzięciu ani rusz.
Ale ja np bym miała problem z naczyniami - półmiskami, salaterkami. Zaczynam etap kolekcjonowania :yes:

monika996
20-12-2011, 14:22
Logistyka logistyką, być musi i bez niej przy takim przedsięwzięciu ani rusz.
Ale ja np bym miała problem z naczyniami - półmiskami, salaterkami. Zaczynam etap kolekcjonowania :yes:od każdego na parapetówkę jakaś szklana misa , salaterka.....

monsanbia
20-12-2011, 15:11
od każdego na parapetówkę jakaś szklana misa , salaterka.....

Oby nie ze złoceniami i wzorkami (czasami to lepiej takich prezentów nie dostawać ;))

anna-maria3
20-12-2011, 15:16
No tak, misek, salaterek i półmisków trochę mam... I mam taką zasadę, że jak coś dokupuję, to albo białe, albo szkło, wtedy wszystko do wszystkiego pasuje a na stole się misz masz kolorystyczno/wzorkowy nie robi...

monsanbia
20-12-2011, 15:57
No tak, misek, salaterek i półmisków trochę mam... I mam taką zasadę, że jak coś dokupuję, to albo białe, albo szkło, wtedy wszystko do wszystkiego pasuje a na stole się misz masz kolorystyczno/wzorkowy nie robi...

:yes:
zgadzam się

(u mnie jeszcze doszło ostatniuo trochę szarości)

monika996
20-12-2011, 16:37
więc szkło czyste, albo szare bez wzorków:p

kakusek
20-12-2011, 19:42
Hazel nie dostalam zadnej wiadomosci :no:
Jesli chodzi o zestaw prysznicowy to jest on firmy SystemPool .Kiedys sprzedawany byl na allegro i e-bayu .W Pl kosztowal cos ok 2 tys zl (jesli dobrze pamietam :-))

hazeleyes1982
20-12-2011, 21:53
Hmmmm, ale sie smakowicie zrobiło:wiggle: A ja własnie wypilam "drinka", którego zaserwował mi najepszy osobisty barman ever:wiggle: obawiam sie tylko, ze Wam by nie podszedł, bo to taki raczej leczniczy drink: żółtko, miód, masło, cytryna i spirytus:stirthepot:
kakusku, wysłałam Ci jeszcze raz. Sprawdz skrzynkę.Może masz pełną-jak MadziaZZZ:D Buziaki, Madziolku:hug:

monika996
20-12-2011, 22:02
Hazelku na zdrówko.
i do jutra:p

hazeleyes1982
20-12-2011, 22:22
Buziaczki, Monia!Dzieki. A co u Ciebie? Zdążyłas ze wszystkim, co zaplanowalas? Ja jeszcze jutro do pracy a prezenty ...w czwartek dopiero...choinka w piątek...kiepska organizatorka ze mnie w tym roku (i ogólnie chyba:rolleyes:).No nic, może sie od Ciebie i Ani tej logistyki naucze;)
kakusku, dostałam Twojego maila i odpisałam.

anna-maria3
21-12-2011, 07:40
http://i1.fmix.pl/fmi582/f4e8a1b00017f3314ef188c6/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3019865/zyczenia-swiateczne-na-fm-001?privateKey=16c3a6fcf57410fb7da768eb4d87fae0)

admete
21-12-2011, 11:47
Hazel Życzę Zdrowych Spokojnych i Wesołych Świąt

http://i3.fmix.pl/fmi2546/a2251c51000941354ef1bb05 (http://www.fmix.pl/zdjecie/3020043/zyczenia-3/rozmiar/2)

hazeleyes1982
21-12-2011, 16:56
admete, dziekuje:hug:
Moje ukochane (acz kłopotliwe ) oprawy zamontowane:wave:

http://images46.fotosik.pl/1234/2259168d8773f768med.jpg (http://www.fotosik.pl)

a gdy skręcimy w lewo-c.d.:)

http://images45.fotosik.pl/1278/122cb9e9909d650fmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

monika996
21-12-2011, 19:19
Bardzo fajnie bedzie to wyglądąc. rynny zostawiasz białe? czy malujesz na czarno???

MarJel
21-12-2011, 19:33
Olka wyszło bosko! A ty wiesz że mało brakowało, a miałam mieć też takie cuś :cool:, ale się zgapiłam i mam teraz te 3 kasetony na górze w holu, na szczęście podobają mi się:)

hazeleyes1982
21-12-2011, 20:03
Jeju, dzięki Dziewczynki:oops: Bardzo sie cieszę, ze Wam sie podoba:wave:
Korytka będą czarne:yes:

anna-maria3
21-12-2011, 20:17
Świetnie to wyszło. Możliwe, że zgapię :wiggle:

tofee
21-12-2011, 20:31
Super prezentują się te oprawy :yes:


Jeju, dzięki Dziewczynki:oops: Bardzo sie cieszę, ze Wam sie podoba:wave:
Korytka będą czarne:yes:

To nie lepiej było pomalować wcześniej? Chociaż na tym etapie to chyba głupoty gadam :rolleyes:

hazeleyes1982
21-12-2011, 20:45
Anulka, dzieki.Zgapiaj,zgapiaj:yes:
Toficzku, Tobie tez balszoje spasiba ale nie można jeszcze pomalować, Waryjacie, bo po Nowym Roku, jak panowie skoncza kładzenie płytek-mają robić gładzie...wiec cieżko by było:D

rere79
21-12-2011, 23:13
http://img64.imageshack.us/img64/8964/snowflakechristmascardp.jpg

MagdaZZZ
22-12-2011, 00:42
Hmmmm, ale sie smakowicie zrobiło:wiggle: A ja własnie wypilam "drinka", którego zaserwował mi najepszy osobisty barman ever:wiggle: obawiam sie tylko, ze Wam by nie podszedł, bo to taki raczej leczniczy drink: żółtko, miód, masło, cytryna i spirytus:stirthepot:
kakusku, wysłałam Ci jeszcze raz. Sprawdz skrzynkę.Może masz pełną-jak MadziaZZZ:D Buziaki, Madziolku:hug:

:lol2: no... nie ważne co gadają, byle gadali - stara maksyma szołbiznesu sprawdza się też na forum:lol2:
MagdaZZZ - słynna z tego, że ma zawsze przepełnioną skrzynkę:rotfl:

monsanbia
22-12-2011, 02:26
Hazel, fajne te korytka będą :yes: Już*Ci zazdroszczę ;)

Pytałaś u Balbiny o parapety.
Moje są*jesionowe, lite, bejcowane i lakierowane. Nie ma mikrowszczepów (co częste) i są klejone z litych desek na długości (przynajmniej tak mi się*wydaje, bo widzialam w warsztacie jak to się robi)

admete
22-12-2011, 04:36
Hazel światła wyglądają extra :yes:
Czekam z niecierpliwością na tą czerń w korytkach - będzie wyglądało fantastycznie moim zdaniem (może też zgapię ;))

hazeleyes1982
22-12-2011, 09:10
rere, bardzo Ci dziękuję. :hug: Ja Tobie i Twojej Rodzince życzę wszystkiego dobrego na świetą i nie tylko, a w Nowym Roku-żeby ta droga, która teraz wydaję sie być długa-zaprowadziła Was do nowego domku:yes:


:lol2: no... nie ważne co gadają, byle gadali - stara maksyma szołbiznesu sprawdza się też na forum:lol2:
MagdaZZZ - słynna z tego, że ma zawsze przepełnioną skrzynkę:rotfl:

:lol2:


Hazel, fajne te korytka będą :yes: Już*Ci zazdroszczę ;)
Pytałaś u Balbiny o parapety.
Moje są*jesionowe, lite, bejcowane i lakierowane. Nie ma mikrowszczepów (co częste) i są klejone z litych desek na długości (przynajmniej tak mi się*wydaje, bo widzialam w warsztacie jak to się robi)
Dzieki Moni. Kłopot w tym, ze nie miałam nikogo z polecenia i nawet nie wiedziałam, gdzie te parapety zamówic i jeszcze, zeby były dobrze zrobione...dopiero wczoraj dostałam namiar na kogoś sprawdzonego ale dopiero po swietach będzie mógł sie tym zając:(


Hazel światła wyglądają extra :yes:
Czekam z niecierpliwością na tą czerń w korytkach - będzie wyglądało fantastycznie moim zdaniem (może też zgapię ;))
Dziekuje admete:)

tofee
22-12-2011, 09:37
Hazel, fajne te korytka będą :yes: Już*Ci zazdroszczę ;)

Pytałaś u Balbiny o parapety.
Moje są*jesionowe, lite, bejcowane i lakierowane. Nie ma mikrowszczepów (co częste) i są klejone z litych desek na długości (przynajmniej tak mi się*wydaje, bo widzialam w warsztacie jak to się robi)

A co to są mikrowszczepy? Czy ja je mam :eek:?

myszonik
22-12-2011, 09:44
Kurczę też się zastanawiałam ki diabeł??? Te mirkowszczepy. Brzmią złowieszczo ;)

MagdaZZZ
22-12-2011, 11:31
Ola, zapomniała wczoraj (ze zmęczenia chyb;)) skomentować twoich sufitów... fajowo te korytka wygladają:lol:

1976pinacolada
22-12-2011, 13:36
http://img825.imageshack.us/img825/4656/swietanowyrok2008.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/825/swietanowyrok2008.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Venus_m
22-12-2011, 15:10
http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/Screenshot_1-2.jpg

Zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia!! :)

życzy Justyna z Robertem

reni1980
22-12-2011, 16:08
http://img189.imageshack.us/img189/7393/39961.jpg


Życzy reni

tofee
22-12-2011, 16:58
Wszystkiego naj w te Święta, dużo miłości radości i samych przepięknych chwil.
http://bi.gazeta.pl/im/5/10748/z10748055X,Swiateczne-aranzacje-House-Doctor-to-prawdziwa-kopalnia.jpg

kakusek
22-12-2011, 23:50
http://img716.imageshack.us/img716/5776/bozenarodzenie.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/716/bozenarodzenie.gif/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

myszonik
23-12-2011, 11:16
https://lh5.googleusercontent.com/-Sl-tsSWNZU8/TvRgftOWuxI/AAAAAAAABWc/P6bhHW90tTg/s700/sputnik%252520%2525C5%2525BCyczenia.jpg

Ilona Agata
23-12-2011, 20:23
http://www.kuferart.pl/foto-prod/zoom/54423_1_zoom.jpg

Niech pod świąteczną choinką znajdzie się radość,
szczęście, życzliwość, wzajemne zrozumienie
i spełnienie marzeń w Nowym Roku.


Ilona

hazeleyes1982
23-12-2011, 20:52
Dziewczynki, bardzo Wam dziekuję za wszystkie życzenia:hug:
Ja życzę wszystkim i każdemu z osobna życzenia Cudownych, Magicznych Swiąt a w Nowym Roku? Wiary w to, co przed nami, optymizmu i wdzięczności za to, co mamy i czego doświadczamy.
http://images49.fotosik.pl/1232/0d094a6941e938e4.jpg (http://www.fotosik.pl)

A takie cudeńka zajadam (było ich wiecej...ale zanim zrobiłam fotkę zostały tylko trzy...)
http://images49.fotosik.pl/1232/a391da169612fbc3med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Drożdżóweczki upieczone własnoręcznie przez Anię, przesłane również przez Nią....pychotka...najlepszy prezent pod choinkę.Aniu, dziękuję:hug:

MarJel
23-12-2011, 20:57
http://img51.imageshack.us/img51/9633/kamisduza2.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/51/kamisduza2.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Zdrowych i spokojnych Świąt
Marta

anna-maria3
23-12-2011, 20:58
najlepszy prezent pod choinkę.Aniu, dziękuję:hug:

:hug:

queene
24-12-2011, 00:41
zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt oraz rodzinnej atmosfery przy świątecznym stole życzy Pati
http://www.edycja.pl/images/kartki/duze/227.jpg

narendil
24-12-2011, 08:20
hazel,
https://lh4.googleusercontent.com/-gAvAt807p3s/TvWBHGQK_6I/AAAAAAAADIk/X4sRG25UV0g/s600/kartka_BN_2011.jpg

pepejeans
24-12-2011, 09:54
http://img585.imageshack.us/img585/7169/imageoys.jpg

aneta s
24-12-2011, 11:10
http://img845.imageshack.us/img845/3231/img2626x.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F845%2Fimg2626x.jpg%2F)

Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)








Pełnych spokoju, rodzinnego ciepła, wypełnionych miłością

i pokojem Świąt Bożego Narodzenia

życzy Aneta z Rodziną

monsanbia
24-12-2011, 12:03
Hazelku, radości, szczęścia, spełnienia wszystkich marzeń

Monia

monsanbia
24-12-2011, 12:16
A takie cudeńka zajadam (było ich wiecej...ale zanim zrobiłam fotkę zostały tylko trzy...)



hehe :lol2:
też*je wczoraj piekłam :yes: (ale nikomu nie wysłałam :oops:)

91552

Za to mogę poczęstować na miejscu jak ktoś chętny mnie odwiedzić :yes:

pasie
25-12-2011, 22:03
Zdrowych, wesołych, kolorowych...
http://beta.poczta.onet.pl/image.html?data=%7B%22storageType%22%3A%200%2C%20% 22fileName%22%3A%20%22image001.gif%22%2C%20%22cont entType%22%3A%20%22image/gif%22%2C%20%22mid%22%3A%2011845831%2C%20%22locati on%22%3A%20%22atch%3A5139853%3A11845831%3Ad875c367 91506634e8c0adfd1c6e5023%3Aa875b395%22%7D

kakusek
29-12-2011, 10:33
Hazelku jak tam po Swietach?:) Ciezko Cie teraz "dołapać" bo zniknął link do komentarzy-specjalnie go usunełaś z podpisu?

anna-maria3
29-12-2011, 17:59
Olunia, jak tam po świętach?

Monia, drożdżóweczki widzę lukrowane? Ja jutro kolejną porcję robię bo Sylwester za pasem...

narendil
29-12-2011, 19:21
Jak potomek? Zdrowy?


zniknął link do komentarzy-specjalnie go usunełaś z podpisu?

No właśnie. Dlaczego?

reni1980
29-12-2011, 20:18
hazel muszę częściej u ciebie bywać bo fajniutko dziewczyny gadają, korytka boskie , też takie chciałam ale za późno sobie je wymyśliłam, ale cóż, będę podziwiać u ciebie

monsanbia
29-12-2011, 21:44
Monia, drożdżóweczki widzę lukrowane? Ja jutro kolejną porcję robię bo Sylwester za pasem...

Nieee, ja moje tylko jajkiem przeciągam
Fajne są, zawsze wychodzą i tydzień są świeżutkie. Robię zawsze bardzo dużo na raz

hazeleyes1982
29-12-2011, 22:40
Wygrzebałyscie mnie, Kochane z czelusci:hug: już wszystko tłumacze-ale najpierw: reniu,bardzo bede sie cieszyc, jesli bedziesz u mnie stałym bywalcem.
kakusku, usunęlam na jakis czas link, bo zależało mi,zeby apel o pomoc dla Oliwierka był widoczny. Za jakis czas wróci na miejsce-dziekuje, ze mnie odnalazłas, w tym gąszczu:)
Aneczko, po swietach-pewnie jak kazdy musze dojsc do siebie, a nie jest łatwo. Przeczytałam, ze jestes chora-wiec trzymam kciuki, zebys szybciutko wyzdrowiala. Widzicie, kochane-jestem na bieżaco i wiem co u Was;)
Moni, widziałam te Twoje cudenka, ale w swieta nie zagladalam na fm prawie wcale, wiec nic nie napisalam-ale obiecałąs, ze poczestujesz kazdego, kto Cie odwiedzi w domku...a wiesz, ze my sie z Monia wybieramy:D
narendilku, dziekuje:hug:Mały raz lepiej, raz gorzej. Obecnie przechodzi bunt dwulatka-mający w rodzinie opinię idealnego wrecz dziecka i słynący ze swoich manier...przemienia sie w małego uparciucha i złośnika...kurcze, mam nadzieje, ze to minie-ja chce mojego grzecznego Synka z powrotem...bu.
Dziewczynki, na budowie płytki dalej sie kłądą.(Obiecuję, ze obfocę już nie długo), dzis zamówiliśmy materiał na elewację (z którą spoznilismy sie w lato, przez pewnego niesłownego producenta drzwi:bash:).Zaczynamy z nadejsciem wiosny.

monsanbia
29-12-2011, 22:55
Hazelku, kiedy!?
Mam już po mąkę biec?

hazeleyes1982
29-12-2011, 23:31
Monia, a nie zepsuje sie do wiosny? Bo my wtedy atakujemy;)

Powoli zaczynamy wybierac AGD. Wklejam nasze (moje;)) typy:
okap-do wbudowania-podszafkowy,biały:

http://images47.fotosik.pl/1287/354b766dfe8f4bcamed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Nie wiem tylko, czy ma wystarczającą moc i czy nie jest za głosny...pomożecie?

wydajnosc: 800 (m3/h)
poziom hałasu: 59

monsanbia
29-12-2011, 23:55
Ja mam taki okap smeg i na razie jestem zadowolona. Działa bez zarzutu

hazeleyes1982
30-12-2011, 00:03
Ten jest troszkę tanszy, wiec sie połasiłam -choc nie znam firmy, ale parametry ma chyba podobne. Jaki masz, Moni, model? Glosny jest?
Oszczedzanie mi sie włączylo-zbieram na suszarkę:)

monsanbia
30-12-2011, 00:06
Ale mój nie był drogi (ok 1,5tys)
Głośny? Chyba normalnie. Poprzedni Fagor był sporo głośniejszy

hazeleyes1982
30-12-2011, 00:11
Moj-ok 600 zł (dobre i to;)). Co do pralki i suszarki, to moim marzeniem jest taki oto tandem Siemens:

pralka:

http://images40.fotosik.pl/1277/393904d7ee8aea33.jpg (http://www.fotosik.pl)

suszarka:

http://images37.fotosik.pl/1249/f3edf5fb025bbfb4.jpg (http://www.fotosik.pl)

MagdaZZZ
30-12-2011, 00:38
hehe :lol2:
też*je wczoraj piekłam :yes: (ale nikomu nie wysłałam :oops:)

91552

Za to mogę poczęstować na miejscu jak ktoś chętny mnie odwiedzić :yes:


Olunia, jak tam po świętach?

Monia, drożdżóweczki widzę lukrowane? Ja jutro kolejną porcję robię bo Sylwester za pasem...

Oooo też zrobiłam te drożdżóweczki na święta, ale dodatkowo z cieniutką warstwą cytynowego lukru;) - obłędne:rolleyes:
A jutro robię z marmoladą:wiggle:


Monia, a nie zepsuje sie do wiosny? Bo my wtedy atakujemy;)

Powoli zaczynamy wybierac AGD. Wklejam nasze (moje;)) typy:
okap-do wbudowania-podszafkowy,biały:

http://images47.fotosik.pl/1287/354b766dfe8f4bcamed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Nie wiem tylko, czy ma wystarczającą moc i czy nie jest za głosny...pomożecie?

wydajnosc: 800 (m3/h)
poziom hałasu: 59

Wg parametrów bardzo głośny:roll: Ja szukam takich do 40 dB

monsanbia
30-12-2011, 00:51
No to mój ma wg parametrów 43. Ale ja w zapewnienia nie do końca wierzę

MagdaZZZ
30-12-2011, 01:22
No tym bardziej... jakby nie patrzeć 43 a 59 wg zapewnień to wielka różnica;) To ten 59 w realu może mieć 70-80:rotfl:

hazeleyes1982
30-12-2011, 09:55
Madziu i Moni-przeczytałam Was mojemu M. i podsumował: "Dziewczyny,mają rację-zaoszczedzisz 600 zł a nie bedziesz z niego korzystac, bo bedzie za głosny"...kurcze, za duzo Was przeciwko mnie, wiec szukam dalej-tym razem cichszego:rolleyes:

narendil
30-12-2011, 12:39
A jaka wydajność jest Ci potrzebna?
Może się mylę, ale im mocniejszy, tym głośniejszy :(

hazeleyes1982
30-12-2011, 13:04
Narendilku, chyba jest tak jak mówisz-ze poziom hałasu zalezy od wydajnosci ale ...mozna jakos sprawdzic, jakiej wydajnosci sie potrzebuje...:confused:

myszonik
30-12-2011, 13:30
można. Gdzieś to kiedyś wygooglałam -po trzeba wydajność zależy od kubatury kuchni. Jak znajdę to dam znać.

monika996
30-12-2011, 13:33
ola ja więc z okapem ci nie pomogę , bo mam wyspowy i od lat wierna jestem Ciarko.i już:confused:ale nie wiem czemu? jest ok. troche głośny na najsilniejszym . ale...
Ola pewnie ,że na wiosne do Moni sie wybierzeny. raptem około 4 miesięcy bedzie na nas czekała.:o
a co na elewacji macie mieć????
a pralkę i suszarkę wybrałaś super

narendil
30-12-2011, 13:33
Proszę, tak na szybko:

link1 (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?82474-Jaka-wydajno%C5%9B%C4%87-okapu-kuchennego&p=2420288&viewfull=1#post2420288)

link2 (http://www.ceneo.pl/poradnik/okapy-kuchenne-przewodnik.html)

link3 (http://www.zlewozmywaki.biz.pl/2008/09/30/jak-obliczyc-wydajnosc-okapu/)

Nas bunt dwulatka ominął. Za to teraz Jakub nadrabia buntem prawie-czterolatka.
Oszaleć idzie :bash:

monsanbia
30-12-2011, 13:35
dziewczyny, a musicie aż do wiosny czekać?
Zima łagodna, wsiadajcie w strzały i przybywajcie :yes:
Będę miała kolejną mobilizację do rozpakowania garderów, powieszenia lamp i dopieszczenia łazienek :p

Venus_m
30-12-2011, 13:38
Olu szukaj takich właśnie 40-43 poziom hałasu ;) Widzę, że wybrałaś okap podszafkowy...zamierzasz ten frontowy panel zostawić w inoxie czy pokryć tym z czego będą szafki górne? (pytam, bo zawsze myślałam że ten panel inox musi być i tyle, byliśmy u znajomych na nowym mieszkanku i psikus bo oni mają to właśnie z tego z czego szafki górne i też twierdzili że nie wiedzieli o takiej możliwości, póki sprzedawca w sklepie ich nie oświecił) :D

hazeleyes1982
30-12-2011, 13:38
myszoniku,byłabym Ci bardzo wdzieczna:hug:
monia, moj M. to jest jak dziecko z takimi gadzetami-jak mu pokazalam ta pralke i suszarke, to przepadł:)
elewacja bedzie, jak na awatarku: biało-szara (Przy wejsciu szary piaskowiec).
Bedziemy jechac do Moni, jak te laski, z Twojego filmiku:lol2:
Venusiku, ma byc biały, tak jak szafki. Tez sie dopiero wczoraj dowiedzialam o takiej mozliwosci

myszonik
30-12-2011, 14:12
O np. tu jest
http://www.ceneo.pl/poradnik/okapy-kuchenne-przewodnik.html

narendil
30-12-2011, 14:32
:P

myszonik
30-12-2011, 17:43
:P

Ale nie tylko ja a również gospodyni wątku przegapiła Twój wpis ;)

:p:p:p

hazeleyes1982
30-12-2011, 18:42
Przepraszaaaaaam:oops: ale zakręt ze mnie:lol: wieczorem wnikliwie przestudiuję temat i wkleje faworyta (mam nadzieje) i fotki rzeczy, które dzis przywiózł mi pan kurier:)
EDIT: jednak jutro to zrobię...:goodnight:

kakusek
30-12-2011, 19:04
Ola zobacz tutaj :http://www.ceneo.pl/Suszarki;017Siemens_P0-229945.htm.Kilka modeli ma klase A ale niestety w kolorze białym-nie sprawdzalam jednak dokladnie i moze jest wersja czarna :) Co do okapu to kiedys czytalam ze"cihce" to te ktore nie przekraczają 42-43 dB. Kompletujesz juz sprzet wiec nidlugo kuchnia pojdzie w ruch -fajnie :) Masz juz zrobiona wycene i robic Ci ja bedzie jakis sprawdzony stolarz? Ja kombinuje z szafkami z Ikea ale gdybym znalazla taniego stolarza nie pogardzilabym lakierowanymi frontami :lol2:

narendil
30-12-2011, 19:13
Ale nie tylko ja a również gospodyni wątku przegapiła Twój wpis ;)

:p:p:p

To właśnie było do gospodyni :)
Ale wybaczam :lol2: Sama zakręt jestem!

hazeleyes1982
30-12-2011, 21:05
moni, może to i niegłupi pomysł...pogadam z Monia;)
narendilku:hug:
kakusku, mam stolarza z polecenia-robił wszystkie meble u znajomych i co do niektórych-nie wierzyłam, ze to on...a jakies super-hiper profesjonalne studio. Dom totalnie nie w moim stylu ale nie patrzylam na meble pod tym kątem-widziałam po prostu swietnie zrobione i dopracowane meble. Pozostaje tylko kwestia wyceny. Zaproszę go po Nowym Roku, jak juz beda płytki w kuchni i wszystkich łazienkach. BTW, wiem ze obiecalam fotki-ale prosze o jeszcze chwilkę cierpliwosci;)
Dziewczynki, dziekuje za wszystkie linki ale chyba jednak bede doktoryzowac sie w temacie okapów jutro. Dzis odpadam...ale za to wrzucam teraz-moje dzisiejsze zakupy;)
wentylatorek elektryczny do szarego kibelka:

http://images37.fotosik.pl/1250/5bce5a641ef9a068med.jpg (http://www.fotosik.pl)

lampa zewnetrzna nad drzwi wejsciowe:

http://images37.fotosik.pl/1250/25a4735facfce160med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images37.fotosik.pl/1250/d45980eb157e8db0med.jpg (http://www.fotosik.pl)

i małe podsumowanie:

przyszedł kibelek (kwadraciak) z Koła!!!jest pieeeeekny:yes:
zaczynam zamawiac AGD - pralka i suszarka-patrz niżej:wiggle:
okap....cięzki temat.Zasiadam do niego jutro:rolleyes:

kakusek
30-12-2011, 21:36
Ja tez czuje zmeczenie ale bardziej psychiczne a ze z pewnych wzgedow na pewno dzis nie usne zabijam czas przy kompie.
Dobrze ze pokazalas ten wentylatorek bo sobie przypomnialam ze u nas w lazienkach tez bedzie potrzebne cos takiego :-)
Pochwal sie koniecznie wycena kuchni bo jak nie bedzie zabojcza to moze poprosze tez o wycenienie mojej .
Super ze pamietasz o fotkach gresu :hug:Ja wczoraj zmusilam M do rozrysowania plytek na naszym parterze zeby juz dokladnie policzyc ile trzeba zamowic.Zrobil 4 wersje i ustal a ja nadal nie wiem od ktorej sciany zaczac ukladac pelna plytke zeby to wszystko ladnie wygladalo :PMial dzisiaj dalej walczyc ale skoro minal dzien i sie za to nie wzial to nikle szanse ze cos jeszcze dziubnie (ten jego slomiany zapal mnie zabija :P)
Hazelku bardzo fajna lampe wybralas-chyba kiedys sie rowniez jej przygladalam ;)

hazeleyes1982
31-12-2011, 11:41
kakusku, odbierz pw;)

admete
31-12-2011, 11:56
Nowy Rok przywitajcie
w szampańskim nastroju,
Ufając, że będzie wspaniały i przyniesie
Niezapomniane chwile



http://i3.fmix.pl/fmi2685/7370ec9800271dc64efe9dde (http://www.fmix.pl/zdjecie/3033592/zyczenia-2012/rozmiar/2)

pasie
31-12-2011, 12:26
Hejka:)

ja chciałam tylko powiedzieć, że zima ma się w lutym skończyć to może do Warszawy szybciej dotrzecie:D a do mnie od Moni rzut beretem - zapraszam i ja :yes:

miłej zabawy wieczorkiem:) my też na białej sali;)

hazeleyes1982
31-12-2011, 15:33
pasiulku, w takim razie nie ma innej opcji, jak tylko spotkanie w szerszym gronie.Ja jestem bardzo na tak. I luty juz niedługo:D
admete, dziękuję :)

Zycze Wszystkim Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku-trafnych wyborów budowlanych, bezbolesnych wykonczeniówek i szybkich przeprowadzek:)

http://images49.fotosik.pl/1241/699593b938921e8a.jpg (http://www.fotosik.pl)

pepejeans
31-12-2011, 17:13
http://img580.imageshack.us/img580/4264/1325327920241.jpg

hazeleyes1982
01-01-2012, 17:46
Pepe, dziekuje:hug:
Zrobimlismy sobie dzis z Przyjaciółmi mała imprezke w nowym domku. Było pyszne jedzonko, super atmosfera, kominek w roli głównej...

http://images37.fotosik.pl/1252/7a282d3bbb645197med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images45.fotosik.pl/1291/6e5431296fa9b777med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images41.fotosik.pl/1235/188f4d8b64ce876cmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

monika996
02-01-2012, 10:48
[B]Ola [/B szczęsliwego Nowego roku
no niestety nie otworzę tych zdjęć powyżej:confused:

hazeleyes1982
02-01-2012, 11:15
Monia, dla Was tez,Kochana!!!:hug:
Dlaczego nie mozesz otworzyc...:confused: ja je widze...

Venus_m
02-01-2012, 11:23
Olu a odnośnie tego piaskowca na elewację to macie już wybrany? My szukaliśmy 2 lata kamienia na elewacje (jeszcze nie położony, ale w marcu zaczynamy) i za każdym razem albo był za blady albo nam się nie podobał albo za drogi ;)

Znaleźliśmy faceta chyba ze śląska który kamień naturalny w różnych rozmiarach sprzedaje i to uwaga za 80 zł /m2!! Kamień na całą opaskę budynku (elewacja) + wyłożenie przy drzwiach wejściowych wyszedł 2 tysiące - różnica przy cenie najtaniej 160 zł /m2 prawda? :D

hazeleyes1982
02-01-2012, 11:31
Venusku, wybrany:yes: Bedzie szary piaskowiec-Pietra Serena

http://images41.fotosik.pl/1236/c6a91bff121373c6.jpg (http://www.fotosik.pl)

Podeslalabys mi kontakt do niego na pw? Zapytam z ciekawosci, czy ma ten nasz;) najwyżej sie wkurzę, ze przepłacilismy-a u Was jaki bedzie?

narendil
02-01-2012, 11:41
Ola, i jak tam doktorat z okapów? Wymyśliłaś coś?

Imprezki zazdroszczę :)

hazeleyes1982
02-01-2012, 11:59
O, narendilku, czyli Ty widzisz fotki:) zrobilam research na podstawie Twoich i myszonika linków-za co Wam baaaardzo dziekuje:hug: obliczylismy optymalna dla nas moc (ok 500m3/h) i znalezlismy idealny dla nas i cichszy od poprzedniego (42 db). Jest tylko jeden problem-nie jest biały ale sprzedawca Teki powiedział, ze tą listwę metalowa bedzie mozna proszkowo pomalowac na biało.I tak zrobimy.

http://images38.fotosik.pl/1279/37a3d5e8fc446cc1med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Narendliku, zapomnialam Ci powiedziec, ze sprawdzilam ta lampę Luna (na stronie Vox), ktora pokazywalas u Balbiny-jest pieeeekna...i niestety niedostepna:bash:

narendil
02-01-2012, 12:23
Olu, na stronie jest często niedostępna. A w salonach firmowych stoją :) Nie masz ich w pobliżu?
A co? Kupiłabyś sobie?
Weź pod uwagę, że ja kupowałam oddzielnie podstawę i oddzielnie abażur. Ten ze złotym wykończeniem mi nie leżał.

Świetnie, że okap wybrany. Może sama na tym skorzystam. Zanim ja dojdę do zakupu, Ty już pewnie przetestujesz :) I zdasz relację z decybeli!
OK, że listwę można pomalować. Może to nawet lepiej. Dobierzesz sobie odcień do szafek.
Te białe, które ja widziałam na żywo były takie zimne, nawet sine.

monika996
02-01-2012, 12:36
ola otworzyłam. chyba chwilowo były niedostepne:confused: kominek super. ja mam bizrobiłam komórką zdjęcie, tylko nie mogę na razie bluetootha ustawić , nie chce wykryć komputera:o
a i okap masz!!! super coraz bliżej:)

Venus_m
02-01-2012, 12:47
wszystkozkamienia.pl

odnośnie kamienia :D

admete
04-01-2012, 05:09
Hazel zazdroszczę imprezki przy kominku :lol:

Fajnie że okap też już wybrany :yes:

Pozdrawiam :)

monika996
04-01-2012, 21:22
Ola a ty jeszcze nie na nartach????

hazeleyes1982
04-01-2012, 22:05
admete:hug:
W piatek dopiero jedziemy a dzis jeszcze buszuje po necie i szukam tego mojego nieszczesnego okapu (moze jednak znajde z biala listwa):D no i zamawiam odpływy liniowe,lampy zewnetrzne i takie tam...nuuuudy;)

MarJel
04-01-2012, 23:03
Olus nadrabiam powoli zaległości:rolleyes:
Cieszę się do przodu, że działaś, że decyzji część podjęłaś, że impreza przy kominku udana;) i co ja tu słyszę wyjeżdżasz? Na narty? Na długo?

hazeleyes1982
04-01-2012, 23:13
Martulka-na trzy dni ale tylko we czworke(tzn: my i nasi Przyjaciele-bez dzieci), wiec bedzie sie dzialo:)
Słuchajcie, zmiana koncepcji...okap chyba bedzie Moniowy. Okapy Teki nie maja zbyt dobrych opinii-a pozostaly sprzet jak najbardziej (dziwne),wiec na razie...:

http://images37.fotosik.pl/1257/aeffb414f2ad544c.jpg (http://www.fotosik.pl)

jedyny minus: moc max: 380 m3/h a z obliczen wynika, ze przy naszym metrazu powinno byc ok 430m2/h...chyba wole juz te lampy ogrodowe wybierac:D

monsanbia
04-01-2012, 23:33
Hazel, a jaką Ty masz kubaturę kuchni?

hazeleyes1982
04-01-2012, 23:38
14m2 ale otwarta na salon (33m2) i jadalnie (18m2).Moze przesadzamy z tym wyliczaniem...biore Smeg i koniec.
Dobrze mowie?:)
A Ty chyba o m3 pytalas, co?:D

monsanbia
04-01-2012, 23:40
m3 :yes:

monsanbia
04-01-2012, 23:41
bo kubatura kuchni x6 to jest najniższa moc na jaką sobie możesz pozwolić, a x12 najwyższa (i wyższa być nie powinna... tak samo jak niższa ;) )

hazeleyes1982
04-01-2012, 23:43
aha...no to...zapytam M. jutro:roll: ale chyba nie ma sensu krasc kredensu (jak mawiano w podstawówce) ...tylko kupic tego, co Ty masz. Znam Cie troszke i wiem, ze jako debeściacka szefowa kuchni-jestes wymagajaca w stosunku do sprzetu agd;)

MarJel
04-01-2012, 23:59
Jezu..... jak ja wybierałam okap to nawet nie zerknęłam na moc, czy jakieś tam kubatury nic nie wyliczyłam. Jak przystało na blondynkę patrzyłam tylko na to czy będzie się dobrze prezentował w mojej kuchni:lol2:

O dziwo jest oki, codziennie gotuje, smażę często i włączam na najmniejsze obroty i działa ;) a, jaki cichutki przy tym.

monsanbia
05-01-2012, 00:00
aha...no to...zapytam M. jutro:roll: ale chyba nie ma sensu krasc kredensu (jak mawiano w podstawówce) ...tylko kupic tego, co Ty masz. Znam Cie troszke i wiem, ze jako debeściacka szefowa kuchni-jestes wymagajaca w stosunku do sprzetu agd;)

Jeszcze nie włączyłam go nawet na 2 bieg, a jest jeszcze 3-ci - turbo ;)

hazeleyes1982
05-01-2012, 07:31
Zeby nie było, ze tylko okap i okap...;)-takie,prawie metrowe cudo zamówilam do jadalni, dzieki narendilkowi, bo podala namiar na fajną stronkę:hug:

http://images40.fotosik.pl/1285/f41db277af56c1d7med.jpg (http://www.fotosik.pl)

mirela99
05-01-2012, 08:30
Ooooo... właśnie w projektach wnętrz się męczę z moją sypialnią (może ktoś pomoże) i to lustro ... hmmm.... dasz jakiś namiar ?

hazeleyes1982
05-01-2012, 10:25
mirelka ,wiem-byłam u Ciebie wczoraj i podziwialam łózko;)Musze zajrzec co Ty tam z tymi lampami działasz:)
Lustro jest ze strony http://www.meble.vox.pl/artykuly-dekoracyjne/lustra/

Przyszly wreszcie moje baterie do umywalek Roca Bol:wiggle: Po...8 tyg. Szybko im poszło,nie ma co;)

http://images46.fotosik.pl/1252/b23e1de4da795456med.jpg (http://www.fotosik.pl)

mirela99
05-01-2012, 10:29
Przyszly wreszcie moje baterie do umywalek Roca Bol:wiggle: Po...8 tyg. Szybko im poszło,nie ma co;)
Się ciesz, że doszły całe ;).

Oj pomóż mi proszę, bo wysiadam. Te lampy mnie dobijają. Porobiłam se kabelków to teraz mam za swoje :(.

admete
05-01-2012, 11:16
hazel próbuję wysłać priva - ale chyba skrzynka do wyczyszczenia :P

hazeleyes1982
05-01-2012, 11:22
Ok....juz sie robi:oops:
admete, juz mozesz próbowac:)

1976pinacolada
05-01-2012, 13:00
No melduję sie po świateczno-noworocznej przerwie . Baterie śliczne ale strasznie "wolne" :jawdrop: 8 tygodni toz to strasznie długo :jawdrop:
W okapie nie pomoge bo nigdy takowego nie użytowałam ani nie zamierzam użytkować - skupiam się na wyspowych. Zakochałam sie w jednym ale chyba odłożę na niego w okolicach swojej emerytury ;)

monsanbia
05-01-2012, 13:15
oooo kurcze, piękne to lustro
Do mojej czarnej sypialni mogłoby pasować!
Koniecznie musisz z nim do mnie przyjechać ;)
Skąd ono?

malkul
05-01-2012, 13:54
hazeleyes1982 ja w sprawie okapu , tu zagladałaś : http://www.okapykuchenne.pl/shop,seealso,1. tam są białe i jeszcze chyba na ceneo jeden widziałam ale jak namierzę to Ci podeslę.O np. ten: http://www.ceneo.pl/6471115s A te z Teki to mają fatalne opinie, myslę że nie ma co ryzykować.

hazeleyes1982
05-01-2012, 14:05
Dziewczynki, odpisze wieczorkiem, bo zmykam do pracy.Monia, nizej wkleilam link sklep vox.
malkul, dzieki-wieczorkiem przejrze!

monsanbia
05-01-2012, 14:39
Monia[/B], nizej wkleilam link

wyżej? :lol:
Rzeczywiście, przeoczyłam :rolleyes:

monika996
05-01-2012, 15:59
Ola lustro śliczne lubię takie , ale ja bym duże takie przynajmniej 1, 7 chciała i srebne i stare:)obfocę swoje - mam 3 zawieszone, ze 3 na strychu:)
a te baterie to te wyższe od moich???

duś
05-01-2012, 16:09
wow, luistro czad!

narendil
05-01-2012, 17:42
Olu, cieszę się, że coś sobie znalazłaś :)
Mają całkiem fajne dodatki, prawda?
Kupowałaś przez net czy znalazłaś obok siebie ich sklep?

A co z lampą?

hazeleyes1982
05-01-2012, 22:07
Olu, cieszę się, że coś sobie znalazłaś :)
Mają całkiem fajne dodatki, prawda?
Kupowałaś przez net czy znalazłaś obok siebie ich sklep? A co z lampą?

narendilku, przez net-jutro ma dotrzec.Mam nadzieje,ze w całosci:lol:
lampa bardzo mi sie podoba ale jest niedostepna w sklepie internetowym a nie orientowalam sie jeszcze, czy u mnie jest VOX...



wow, luistro czad!
dzieki dus-iu:hug: gdzie Ty sie podziewasz?juz myslalam, ze sobie gdzies od nas poszłas:rolleyes:


Ola lustro śliczne lubię takie , ale ja bym duże takie przynajmniej 1, 7 chciała i srebne i stare:)obfocę swoje - mam 3 zawieszone, ze 3 na strychu:)
a te baterie to te wyższe od moich???

Dzieki:) obfoć,Kochana.Moze sie poinspiruje, bo teraz szukam do sypialni i koniecznie srebrne,bo sypialnia bedzie szara. Czaje sie na to MarJelki i Jaksie ale nie wiem, czy mnie cena nie wyrwie z butów;)
Co do tych baterii...no wlasnie nie wiem, jakie w koncu zamówilam...a M. juz je zawiózł na budowe, wiec nawet nie moge sprawdzic:razz:


wyżej? :lol:
Rzeczywiście, przeoczyłam :rolleyes:
Oj ,Moniaaaa:rolleyes:


hazeleyes1982 ja w sprawie okapu , tu zagladałaś : http://www.okapykuchenne.pl/shop,seealso,1. tam są białe i jeszcze chyba na ceneo jeden widziałam ale jak namierzę to Ci podeslę.O np. ten: http://www.ceneo.pl/6471115s A te z Teki to mają fatalne opinie, myslę że nie ma co ryzykować.
malkul, dziekuje Ci bardzo za linki.Sprawdzilam i ...chyba zostane przy Smeg'u Moniowym:) Bardzo mi sie podoba a listwe...tak, jak pisalam-se machnę na biało:yes: A Ty cos wybrałas?


oooo kurcze, piękne to lustro
Do mojej czarnej sypialni mogłoby pasować!
Koniecznie musisz z nim do mnie przyjechać ;)
Juz wiesz skad a przyjedziemy niebaweeeeeeem.Juz sie nie moge doczekac!

kakusek
05-01-2012, 22:52
Ola jakbym nie wiedziala gdzie zamawialas to pomyslalabym ze kupowalas baterie w Ie bo oni tutaj własnie takie tempo maja ;) Cóż do wszystkiego można sie przyzwyczaić-ważne że doszły i są ładne :)

admete
06-01-2012, 06:01
Vox jest w Deku na Olszewskiego i to dość sporych rozmiarów maja ekspozycję - ja przed świętami miałam nadzieje na szybkiego budzik kupić - ale na stanie nie mieli a na drogę internetowa nie miałam już czasu

narendil
06-01-2012, 06:41
Olu, jakby co, to u mnie są. A potem karton, kurier i po kłopocie :)
Ale skoro masz w pobliżu sklep, to polecam wizytę. Jeśli nie będą mieli na miejscu, to powiedz, że w Białymstoku są i chcesz sprowadzić.
Może coś jeszcze Ci w oko wpadnie :lol2:

Karolina i Artur :P
06-01-2012, 08:28
Ojjj zazdroszczę imprezy przykominkowej :)
Lustro znam i jest bardzo fajne, dobry wybór ;)
Pozdrawiam serdecznie!!!

kakusek
06-01-2012, 10:32
Ola Ty dzisiaj wybywasz na narty? Udanego białego szaleństwa :)

monsanbia
06-01-2012, 12:22
Ola Ty dzisiaj wybywasz na narty? Udanego białego szaleństwa :)

:yes:
przyłączam się i bardzo zazdroszczę
też*chcę na narty!!!

monika996
06-01-2012, 13:09
Ola na pewno uraczy nas fotkami:) CZEKAMY

kakusek
06-01-2012, 13:32
W młodosci trenowałam narciarstwo klasyczne i mało co zjezdzałam na zjazdówkach a teraz kiedy z checia pouczyłabym jazdy moich chłopakow nie mam sniegu :P

1976pinacolada
06-01-2012, 13:44
a moja Julka jutro jedzie rozpocząć sezon narciarski - zazdroszczę jej. Może w ferie razem się wybierzemy....?

hazeleyes1982
07-01-2012, 18:29
Dziewczynki! Własnie przezywam najpiekniejsze urodziny w zyciu:) Jednak trójka z przodu nie jest taka zła:wiggle:
Na prosbe obu Moń-fotka

http://images35.fotosik.pl/1111/7f2b95031860e2eemed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Pogoda jest piekna-po raz pierwszy tej zimy zobaczylismy snieg:)

P.S. Chcialam wkleic fotke-bonus na chwilke (nas;)) ale wszystkie moje, cytując MarJelkę-"Damesy" są offline:rolleyes:

1976pinacolada
07-01-2012, 19:56
Dziewczynki! Własnie przezywam najpiekniejsze urodziny w zyciu:) Jednak trójka z przodu nie jest taka zła:wiggle:
Na prosbe obu Moń-fotka

http://images35.fotosik.pl/1111/7f2b95031860e2eemed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Pogoda jest piekna-po raz pierwszy tej zimy zobaczylismy snieg:)

P.S. Chcialam wkleic fotke-bonus na chwilke (nas;)) ale wszystkie moje, cytując MarJelkę-"Damesy" są offline:rolleyes:




STO LAT, STO LAT ...... I spełnienia marzeń,wszystkich bez wyjątku !!!

czekam na fotkę

monsanbia
07-01-2012, 20:16
O kuuurcze!
Ale Ci fajowo!!!!!!

Wszystkiego dobrego!
Buźka

pasie
07-01-2012, 20:34
Wszystkiego naj naj:):hug:

i ja czekam:popcorn:

MagdaZZZ
07-01-2012, 20:38
A ja jestem Twoją Damesą?;)
Jeśli tak - to JESTEM:lol2: I czekam:popcorn:

Ale fajnie masz:wiggle: staruszko;):lol2: Sto lat kochanie:hug:

kakusek
07-01-2012, 20:44
Hazelku spełnienia marzen i STO LAT w zdrówku i radosci http://emotikona.pl/emotikony/pic/0drinks.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

1976pinacolada
07-01-2012, 20:49
a ja głupia myślałam, że to będzie Twoja fotka , buuuu...... :(

MarJel
07-01-2012, 20:53
Chwała mi, że dzisiaj zajrzałam, a miałam nie odpalać kompa bo właśnie siorbie winko z mężusiem przy kominku, coś mnie tknęło jednak:rolleyes:
Oleńko, bawcie się dobrze, a przede wszystkim, wszystkiego najlepszego Ci życzę, zdrówka, pociechy z synka, mężusia:) i szybkiego zamieszkania w nowym domku:hug:
Twoja Marcia damesa :lol2::lol:;)

duś
07-01-2012, 21:11
sto lat, sto lat!

(a teraz jestem strasznie zazdrosna!)

monika996
08-01-2012, 09:43
100 lat
Ola ależ ty wczoraj miałaś urodziny!!!!!ale piękny prezent i ile śniegu!!!
ja śnieg widziałam przed świętami pierwszy raz w okolicach Nowej Słupi, jak wracałam do domu!!!
Ola moja mama jest z 7.01:)
już prawie wszystkie twoje damessy wróciły, więc more please

hazeleyes1982
08-01-2012, 09:55
Wpadłam na chwilke! Za chwilke wyjezdzamy-bu:cry:
niespodzianka bedzie-wieczorkiem;)

monika996
08-01-2012, 10:08
Ola czekam:hug: impreza była???!!!!
jedzcie ostrożnie!!!

anna-maria3
08-01-2012, 10:24
Olu, sto lat! Zdrowia, uśmiechu, szczęścia, spełnienia marzeń. Wszystkiego, czego pragniesz!

http://i3.fmix.pl/fmi415/839fc86800048b3c4f03ffd2/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3038264/kwiaty-na-dzien-kobiet?privateKey=0a8e578dd3fd3bb61c2a1512211da1b1 )

hazeleyes1982
08-01-2012, 21:09
Kochane Moje Damessy (kocham to okreslenie i Martusie za udostępnienie praw autorskich:lol:)
wrócilismy dzis-pogoda jaka była-wiecie, ze mam od wczoraj trójkę z przodu-też, że to były najcudowniejsze urodziny ever, tez wypeplałam...więc przejdę do sedna:D Dodam tylko, ze bylismy z naszymi Cudownymi Przyjaciółmi, którzy sie zareczyli-wszystko utrzymane bylo w mega tajemnicy i zaplanowane od poczatku do konca-wiedzielismy wszyscy (cała trójka) oprócz samej zainteresowanej ofkorz:D

Olu, sto lat! Zdrowia, uśmiechu, szczęścia, spełnienia marzeń. Wszystkiego, czego pragniesz!

http://i3.fmix.pl/fmi415/839fc86800048b3c4f03ffd2/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3038264/kwiaty-na-dzien-kobiet?privateKey=0a8e578dd3fd3bb61c2a1512211da1b1 )

Aneczko, dziekuje:hug:


Ola czekam:hug: impreza była???!!!!
jedzcie ostrożnie!!!
Ola ależ ty wczoraj miałaś urodziny!!!!!ale piękny prezent i ile śniegu!!!
ja śnieg widziałam przed świętami pierwszy raz w okolicach Nowej Słupi, jak wracałam do domu!!!
Ola moja mama jest z 7.01:)
już prawie wszystkie twoje damessy wróciły, więc more please

Monia, impreza była urodzinowa i zaręczynowa...naprawde sie działo:)
Mama tez z 7.01? Fajnie-widzisz? To nasze spotkanie to przeznaczenie i nie mozemy go oszukac:wiggle:


sto lat, sto lat!

(a teraz jestem strasznie zazdrosna!)

Dus-iu, :hug:
Przeca Ty też jestes moja Damessa, wiec nie musisz sie martwic-a ja jestem stała w uczuciach:hug:


Chwała mi, że dzisiaj zajrzałam, a miałam nie odpalać kompa bo właśnie siorbie winko z mężusiem przy kominku, coś mnie tknęło jednak:rolleyes:
Oleńko, bawcie się dobrze, a przede wszystkim, wszystkiego najlepszego Ci życzę, zdrówka, pociechy z synka, mężusia:) i szybkiego zamieszkania w nowym domku:hug:
Twoja Marcia damesa :lol2::lol:;)

Martulka, Tobie tez dziekuje za zyczonka:hug:to mam nadzieje, ze dzis tez siorbiesz winko, bo zaraz wstawiam obiecaną fotkę;)


a ja głupia myślałam, że to będzie Twoja fotka , buuuu...... :(

bedzie, bedzie-przeciez byscie mi nie podarowały...;)


Hazelku spełnienia marzen i STO LAT w zdrówku i radosci http://emotikona.pl/emotikony/pic/0drinks.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

dziekuje kakusku:hug:


A ja jestem Twoją Damesą?;)
Jeśli tak - to JESTEM:lol2: I czekam:popcorn:

Ale fajnie masz:wiggle: staruszko;):lol2: Sto lat kochanie:hug:

No heloooooł, jasne ze Ty tez:yes: dzieki za zyczonka, ale za "staruszkę", sie policzymy:lol2:


Wszystkiego naj naj:):hug:

i ja czekam:popcorn:

dzieki pasiulku:hug: obys tylko była online, bo na powtórkę nie dam sie namówic;)


O kuuurcze!
Ale Ci fajowo!!!!!!
Wszystkiego dobrego!
Buźka

Monia,dziekuje:hug: to zabieramy Ciebie i K. next year i tez bedzie Wam fajnie:D


STO LAT, STO LAT ...... I spełnienia marzeń,wszystkich bez wyjątku !!!
czekam na fotkę

dziekuje, picoladko:hug:

Dooooobra-na chwilke, a co tam;)

No i ... chwilka mineła a ja pale cegielke-po tym , co napisałyscie...:oops::hug:

pasie
08-01-2012, 21:15
suuuper:) Śliczna Trzydziestko:D

monika996
08-01-2012, 21:17
Ola cudne zdjęcia
i ta 3 z przodu to powinna być 2.
jezu ależ ty wyglądasz jak dziecko w wieku mojego syna kulezanek

monsanbia
08-01-2012, 21:19
Ola, jak Ty masz 3 z przodu to ja idę*się napić
Normalnie zeszłam na zawał przed chwilą
Ale dziewczyneczka. I wcale a wcale nie mówię tego zrobić Ci dobrze ;)
I jaki Ty masz uśmiech! Od ucha do ucha. Jak ta gaduła z mtv ... jak jej ...Kasia Burzyńska! (musiałam zapytać wujka google)

Trzymam Cię za słowo (że nas zabierasz :p)

MagdaZZZ
08-01-2012, 21:20
Ale jesteście super ubrani - twinsy normalnie:lol2: rewelacja:lol:
Ślicznie wyglądasz, więc się tą trójeczką nie przejmuj;) Ja też już mam bliżej niż dalej i jakoś snu z powiek mi to nie spędza;) Podejrzewam, że Tobie też wcale, tylko się tu z nami droczysz;)
Buziaki

1976pinacolada
08-01-2012, 21:23
Ola!

No impreza musiała byc niezła skoro dałaś się namówić na sex na stoku :lol2: (zdjęcie nr2 ;) )


Śliczna z Ciebie kobieta, Olu :) To teraz jak się spotkamy (kiedyś) w Kraku to będę wiedziała kogo mam wypatrywać ;) A 3 z przodu jest fajna - jestem z nią w głębokej przyjaźni od (prawie) 6 lat ;)

monika996
08-01-2012, 21:25
Ola!

No impreza musiała byc niezła skoro dałaś się namówić na sex na stoku :lol2: (zdjęcie nr2 ;) )


Śliczna z Ciebie kobieta, Olu :) To teraz jak się spotkamy (kiedyś) w Kraku to będę wiedziała kogo mam wypatrywać ;) A 3 z przodu jest fajna - jestem z nią w głębokej przyjaźni od (prawie) 6 lat ;) ha , ha ja już od 8:P więc was przebiłam.
ja już z 4 się muszę zaprzyjażnić. nie wiem czy kiedykolwiek 4 polubię:P
a tej 3 ci zazdroszczę , i jeszcze jak!!!

monsanbia
08-01-2012, 21:25
Juuuuuż!???
Chciałam jeszcze się wrócić, przyjrzeć ...
Dobrze że się*w ogóle załapałam :yes:

myszonik
08-01-2012, 21:26
Zdjęcia przegapiłam, buuuu...
Ale życzę wszystkiego naj i pamiętaj, że życie się po 30 zaczyna, a po takiej imprezie urodzinowej to tym bardziej trzeba wierzyć, że idą świetne czasy.

anna-maria3
08-01-2012, 21:28
Ufff, załapałam się na ostatnie sekundy ;) Cóż pisać, piękna kobieto...

hazeleyes1982
08-01-2012, 21:28
:lol2::lol2::lol2:
Monia, wez-ja tu cegiełkę pale, jak nie wiem co....a Ty mi mówisz, ze jeszcze...:lol2:
Dziewuszki dzieki...Waryjaty jedne. Madzia mnie rozwaliła tekstem o twinsach a Monia o kolezankach Syna...Ajloweju!
Picoladka,pasiulek-:D

hazeleyes1982
08-01-2012, 21:31
Aneczko, uff-ze sie załapałas;)
myszonik-sooorki...moze jeszcze sie odwaze...ja troche cykor jestem:rolleyes:

MarJel
08-01-2012, 21:35
Ja nie widziałam:cry: i co teraz?:evil:

a spóźniłam sie kilka minut, to nie sprawiedliwe :P

hazeleyes1982
08-01-2012, 21:37
Ja nie widziałam:cry: i co teraz?:evil:
Myszonik tez nie....:P to co proponujesz, Kochana?:wiggle:

MagdaZZZ
08-01-2012, 21:38
Ja proponuję wrzucić jakieś 2 kolejne:wiggle: Też se z chęcią zobaczymy;)

hazeleyes1982
08-01-2012, 21:40
Madzia, no to pojechałas:lol2:

MarJel
08-01-2012, 21:44
Myszonik tez nie....:P to co proponujesz, Kochana?:wiggle:

Ty tu się nie baw ze mną w zgaduj zgadula tylko dawaj:popcorn:

hazeleyes1982
08-01-2012, 21:48
Ale z Ciebie żyleta...noooo:rolleyes:

czas start!
60, 59,58,57:lol:

1976pinacolada
08-01-2012, 21:49
Ja nie widziałam:cry: i co teraz?:evil:

a spóźniłam sie kilka minut, to nie sprawiedliwe :P



a ja spóźniłam się kiedys na zdjątka Twojego benia z zewnatrz , i co teraz ?? Wiedz, że jestem częstym gościem tylko ciut niesmiałym i sie nie dozywam ....:( Ale też bym powzdychała.......;)

hazeleyes1982
08-01-2012, 21:52
Juz.:pBo mnie M. zabije-i to dzien po 30-stych urodzinach...:lol2:

1976pinacolada
08-01-2012, 21:53
Juz.:pBo mnie M. zabije-i to dzien po 30-stych urodzinach...:lol2:


Twój m podobny do mojego sąsiada :) Ale Ty do sasiadki juz nie :) Ze strata dla sąsiadki :D

MarJel
08-01-2012, 21:54
Ale z Ciebie żyleta...noooo:rolleyes:

czas start!
60, 59,58,57:lol:

Olka ty se jaja chyba ze mnie robisz:o toż ja starsza od ciebie, nie ten refleks akurat siedziałam na galeriach i znowu nie zdążyłam, nie bądź wiśnia:rolleyes: daj jeszcze raz :P


pinacolada zaraz dostaniesz info ze zdjęciami :)

monsanbia
08-01-2012, 21:55
ej nooooo
Były jakieś nowe foty?!!!!
Weź się Ola nie wygłupiaj :P Ja wstawiam przynajmniej na 30 minut

MarJel
08-01-2012, 21:59
:popcorn:

1976pinacolada
08-01-2012, 21:59
pinacolada zaraz dostaniesz info ze zdjęciami :)


Bóg zapłać dobra kobieto, Pan Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi ... ;)
Monsanbia - foty były stare

hazeleyes1982
08-01-2012, 22:00
:rotfl:
zejde dzisiaj przez Was:lol2:
Gdzie była, jak miała siedziec przed kompem i na zdjecia czekac, a?
Monia, nie bylo nowych, tylko te same:)
Martuska-wysyłam na maila, bo mi M. urwie głowe przy samej...:lol:

MarJel
08-01-2012, 22:04
Dobra czekam :)
A ja tylko na chwile wychyliła nosa, a ty akurat musiałaś w tym czasie na 5 sekund wrzucić :P

pinacolada :P to za te dzieci ;)

monika996
08-01-2012, 22:08
ale ubaw!!!!!:wave:

hazeleyes1982
08-01-2012, 22:08
myszonik, podrzuc maila;)

narendil
08-01-2012, 22:08
Spóźnione najlepszego :hug: :hug: :hug:

I foch :P :P

1976pinacolada
08-01-2012, 22:09
pinacolada :P to za te dzieci ;)



wiem, wiem ja tak z premedytacja bo wyczytałam że przestały do Was do wyrka przyłazić..... Nasza nadal przyłazi a że spi w szczebelkowym to nie ma opcji zebym ja do niej poszła ;)

hazeleyes1982
08-01-2012, 22:10
Twój m podobny do mojego sąsiada :) Ale Ty do sasiadki juz nie :) Ze strata dla sąsiadki :D

umarłam:rotfl:
picoladka...a ten sasiad to...."ujdzie w tłumie"?:lol2:

monika996
08-01-2012, 22:11
Ola a ty nie wypożyczasz przypadkiem swojego m?

hazeleyes1982
08-01-2012, 22:12
myszonik, podrzuc maila;)
i narendilek tez:P
P.s. dzieki za zyczonka.;)