PDA

Zobacz pełną wersję : Od wizualizacji do realizacji...czyli pogaduchy u hazel



Strony : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

MarJel
20-01-2012, 22:00
To wstaw fotki tych popierdółek-a może będzie Ci wybaczone:lol2:

Chętnie bym wstawiła, ale zanim, muszę podpisywać na zaległe posty, a dziś mi się nie chcę:P
No i coś mi net szwankuje muszę się co chwilę logować, przy pisaniu jednego posta:mad:
Jutro m sprawdzi co się dzieję:rolleyes:
Dzisiaj po nadrabiam co u was;)

MagdaZZZ
20-01-2012, 22:12
MarJelka ja widzę, że Ty już tylko do Oli zaglądasz:mad: Policzymy sie:evil:;)

hazeleyes1982
20-01-2012, 22:27
MarJelka ja widzę, że Ty już tylko do Oli zaglądasz:mad: Policzymy sie:evil:;)

O fak...wydało sie...:lol2:
a ja sobie pije driniacza i jestem mega happy, bo M. nie chce mnie zaatakowac laptopem (pozdrowienia dla Moni:D).Pewnie dlatego, ze ogląda......Dwie wieże:rotfl:

admete
21-01-2012, 06:08
hazel piszesz że tyle się dzieje u Ciebie na budowie - a gdzie jakieś foteczki???? :popcorn::popcorn::popcorn:
A którą tą dechę w parkett service wypatrzyłaś - tylko tam nie byliśmy podłóg oglądać....
I jaka jest różnica w cenie między Twoja wymarzoną a tym zamiennikiem??? - może jednak wziąć to co Ci się baaaardzo podoba

I sfajczyć to zdecydowanie "nasze" słowo :lol2:

Sharlotka
21-01-2012, 10:35
a ja nie kojarzę, co jest wymarzoną dechą, a co zamiennikiem???

hazeleyes1982
21-01-2012, 11:24
Sharlotka, masz piątkę z plusem za czujność:hug:
admete, :lol: chyba doczytałas u Moni o wymarzonej baterii do kuchni....;) kupilam taka, jak ma Monia-bo ta "ex-wymarzona" jest niedostepna. Decyzje podjelam w minute a efekt taki:

http://images47.fotosik.pl/1322/032bc9a5804e3a9emed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Mam nadzieje, ze Monia sie nie pogniewa, ze sobie "ukradłam" fotke Jej kuchni i NASZEJ baterii...:oops:

EDIT: A fotki beda,juz naprawde niedłuuuugo:yes: robią sie łazienki ale burdello jest niezłe-kucie wylewki pod odpływ liniowy, kucie wylewki pod baterie wolnostojącą, kucie wylewki, zeby geberit przeniesc w inne miejsce...uwierzcie mi, ze nie chciałybyscie tej rozpierduchy oglądać:lol2:

admete
21-01-2012, 12:54
Tak to jest jak się czyta forum między zmianą pieluchy a budowaniem torów dla drewnianego pociągu :lol2: i potem się treści postów mieszają

monsanbia
21-01-2012, 13:33
Mąż mówi ,że Franke ciekawsza i taka z pazurem

A zapytaj męża czy i jak będzie czyścił tę sprężynę ;)

Mnie też*się kiedyś*takie baterie podobały i gdybym nie znalazła Culiny (moim zdaniem świetnej i praktycznej alternatywy) to bym pewnie coś*takiego kupiła

monika996
21-01-2012, 19:32
i ja też mam ze spręzyną!!! i moja się wogóle nie brudzi. przyznaję się, zę tę spręzyne przecierałam ze 4 razy od 8 miesięcy.nie brudzi się

monsanbia
21-01-2012, 19:39
i ja też mam ze spręzyną!!!

Ja też :lol2:
Tylko z inną ;)

monika996
21-01-2012, 19:43
Ja też :lol2:
Tylko z inną ;)
jaką ?????

monsanbia
21-01-2012, 19:43
:lol2:
zdjęcie wyżej?

monika996
21-01-2012, 19:49
no taka gęsta ta spręzyna, że ja jej nie zauważlam:lol2: ale mam coś z oczami, bo musiałam się wpatrywać:lol2:
u ciebie ????

monsanbia
21-01-2012, 19:56
u ciebie ????

No błagam Cię! Wstawiałam jakieś 3 dni temu batalię zdjęć kuchni

POOOOBUUUUDKAAA

monika996
21-01-2012, 20:06
no ja bardziej zafascynowana byłam zdjęciami z wysokości:lol2: i i całością!!!!a szczegóły :lol2: wszystko mi się podobało:lol2: coś można przeoczyć.
więc teraz wiesz jak patrzy sie na całość wszystko. w urządzani , wybieraniu nawet kropka przysłowiowa przeszkadza, a potem nie zwracasz na nią uwagi

monsanbia
21-01-2012, 20:09
Czyli nie zwróciłaś uwagi na moją baterię!!! :mad:
A ja na blacie leżałam, 30 zdjęć z różnych kątów robiłam aż pożądany efekt osiągnęłam ...
ehhh

hazeleyes1982
21-01-2012, 20:10
No błagam Cię! Wstawiałam jakieś 3 dni temu batalię zdjęć kuchni

POOOOBUUUUDKAAA

:rotfl:
Monia (krk)ja Cie uwielbiam:lol2: Ale zakumałaś, ze mamy taką samą baterię z Monią?:hug:

monika996
21-01-2012, 20:12
nie to oczywiście, że macie takie same:p
ale Monia ja na te storczyki zwróciłam uwagę. nawet liczyłam ile kwiatów mają:lol2:

monsanbia
21-01-2012, 20:15
nawet liczyłam ile kwiatów mają:lol2:

:lol2:
ciekawe jak, jak une poucinane (w kadrze)

monika996
21-01-2012, 20:18
ja Monia wiem ile na prawdę . policzyłam , poobliczałam ...i wyszło:rotfl:

Venus_m
21-01-2012, 21:32
Hmmm mnie też mąż straszył że swojej baterii z widoczną sprężyną nie doczyszczę. Mieszkamy od kwietnia, wytarłam ją ze dwa razy bo myłam okna i sobie przypomniałam o bidulce ;) One chyba naprawdę się nie brudzą, haj fajf Monia krk

monika996
21-01-2012, 22:06
Venus :p

monsanbia
21-01-2012, 22:12
Hmmm mnie też mąż straszył że swojej baterii z widoczną sprężyną nie doczyszczę. Mieszkamy od kwietnia, wytarłam ją ze dwa razy bo myłam okna i sobie przypomniałam o bidulce ;) One chyba naprawdę się nie brudzą, haj fajf Monia krk

siakieś czary ;)

Ale poważny brud to podejrzewam na nich dopiero po dłuższym czasie osiada, i nie na sprężynie, tylko tym co w środku

Moni, no ile ile. Sprawdzę Cię :lol:

pasie
22-01-2012, 12:04
ja się tylko grzecznie przywitam:D

hazeleyes1982
22-01-2012, 12:37
czesc pasiulku, a ja dzis u Ciebie byłam:wiggle: wyczytałam, ze duzo sie działo i imprezowo było i sie tylko usmiałam z telewizora:lol:
ja chyba też muszę sie odstresować, bo mój dwulatek jest na odwyku smoczkowym ... i przez to jest troche bardziej wymagajacy i trudniejszy w obsłudze niż normalnie:rolleyes:

pasie
22-01-2012, 12:47
czesc pasiulku, a ja dzis u Ciebie byłam:wiggle: wyczytałam, ze duzo sie działo i imprezowo było i sie tylko usmiałam z telewizora:lol:
ja chyba też muszę sie odstresować, bo mój dwulatek jest na odwyku smoczkowym ... i przez to jest troche bardziej wymagajacy i trudniejszy w obsłudze niż normalnie:rolleyes:

z tym telewizorem niezłe jaja - dobrze, że działa:D

współczuję odwyku :hug: mój starszy też mniej więcej w tym wieku ale poszło łatwo;)

hazeleyes1982
22-01-2012, 13:03
No...ciężka sprawa, ale to juz drugi dzień, wiec bedzie tylko lepiej. Tak myśle:yes:
a Twoje Dzieciaczki w Wiśle się nartują? Nie wiem, czemu ale przypomniał mi sie tekst pewnej piosenki; "Wyjechali na wakację wszyscy nasi podopieczni, gdy nie ma w domu dzieci....." i tak dalej:lol2: Fajnie macie. Na pewno tesknisz strasznie ale czasem potrzebny jest taki krótki odpoczynek od siebie, co?;)

pasie
22-01-2012, 13:08
No...ciężka sprawa, ale to juz drugi dzień, wiec bedzie tylko lepiej. Tak myśle:yes:
a Twoje Dzieciaczki w Wiśle się nartują? Nie wiem, czemu ale przypomniał mi sie tekst pewnej piosenki; "Wyjechali na wakację wszyscy nasi podopieczni, gdy nie ma w domu dzieci....." i tak dalej:lol2: Fajnie macie. Na pewno tesknisz strasznie ale czasem potrzebny jest taki krótki odpoczynek od siebie, co?;)

w Wiśle:yes:
miałam ja jechać ale ucieszyłam się jak niewiem, że dziadkowie chcą z nimi jechać a oni z dziadkami - jak na razie to Zu nawet o nas nie pyta:D
jeszcze nie tęsknię bo oni dopiero wczoraj wyjechali:yes: na razie się rozkoszuję:D

narendil
22-01-2012, 15:02
mój dwulatek jest na odwyku smoczkowym ... i przez to jest troche bardziej wymagajacy i trudniejszy w obsłudze niż normalnie:rolleyes:

Współczuję :hug:
Przynajmniej o to nie musiałam z Jakubem walczyć ;)
Nie lubił smoczka. Nawet mało powiedziane. On go nie znosił!
Dziwny był - jak go podsumowała lekarka :rotfl:

MarJel
22-01-2012, 15:11
Ola zrobiłam Ci foto tego piekarnika w środku, wkleiłam u mnie.

Odwyk powiadasz :lol2: Moja dwójka uchowała się bez smoczków i bez butelek ze smoczkiem, z cycka przeskoczyły od razu na łyżeczkę i kubek :P
Za to był odwyk cycowy:rolleyes: co by nie było tak pięknie :lol:

monsanbia
22-01-2012, 15:41
Odwyk powiadasz :lol2: Moja dwójka uchowała się bez smoczków i bez butelek ze smoczkiem, z cycka przeskoczyły od razu na łyżeczkę i kubek :P
Za to był odwyk cycowy:rolleyes: co by nie było tak pięknie :lol:

To u mnie tak samo :yes: bez butli, bez smoczka
Po cycku był bidon z rurką, bez smoczka.
Ale ile się*musiałam nawalczyć z babciami o niedopajanie w czasie karmienia :no:
Odwyku cycowego też nie było :wiggle:

hazel, mój tata wszystkie moje siostry i braci (cioteczne) odzwyczajał pakując do smoczka sól i musztardę a potem w smoczku robił dziurkę ;)
mówił im że w nocy zakradł się*kotek i narobił w te smoczki. Działało jak ręką odjął. Same do kosza wyrzucały :lol:

hazeleyes1982
22-01-2012, 16:00
:lol2:
o kurka, nie dziwie sie, ze działało:lol2:
u nas było tak, ze Mały miał kolkę i ten smoczek bardzo Mu i nam pomagał, gdy trzeba było podrzucac Go 3x na dobe przez godzine a On i tak wrzeszczał...masakra:o Ostatnio słuzył Mu, jako taka maskotka do spania. Uspokajał sie. Co do mleka-pije 2x dziennie (z butli jeszcze) ale poza tym zjada wszystkie inne posiłki sam (miał niecałe półtorej roku, gdy zabronił nadgorliwej mamusi się karmić taki męski:D)

monika996
22-01-2012, 17:26
czesc pasiulku, a ja dzis u Ciebie byłam:wiggle: wyczytałam, ze duzo sie działo i imprezowo było i sie tylko usmiałam z telewizora:lol:
ja chyba też muszę sie odstresować, bo mój dwulatek jest na odwyku smoczkowym ... i przez to jest troche bardziej wymagajacy i trudniejszy w obsłudze niż normalnie:rolleyes: i co ??? mały wrzeszczy????? bo mó tak robił i dopiero chyba jak miał 3 lata to nim plunął, bo sam się rozpadł smoczek:lol2:a butelka do 6 lat obowiązkowa:p nawet czasami w nocy jak był chory.


No...ciężka sprawa, ale to juz drugi dzień, wiec bedzie tylko lepiej. Tak myśle:yes:
a Twoje Dzieciaczki w Wiśle się nartują? Nie wiem, czemu ale przypomniał mi sie tekst pewnej piosenki; "Wyjechali na wakację wszyscy nasi podopieczni, gdy nie ma w domu dzieci....." i tak dalej:lol2: Fajnie macie. Na pewno tesknisz strasznie ale czasem potrzebny jest taki krótki odpoczynek od siebie, co?;) juz to Adze wypominałam , tylko dokładnie tekstu pieśni nie znałam:lol2: dziadek - Bim Laden:lol2:

malkul
22-01-2012, 19:50
Odnośnie smoczków to faktycznie ja zastosowałam podobną metodę o jakiej mówi ola. minaowicie jak synek miał 2 latka to w nocy odciełam czubek smoczka nozyczkami i zostawiłam smoczek na stole. Synek rano szukał smoak i jak go znalażł to przyszedł do mnie że cos nie tak. ja mówię: ze chyba się zespuł i tzreba naprawić więc czekał na stole aż tata wróci z pracy i potem kazał tacie młotkiem naprawić. :) Tata spróbował i nic, wię takie cztery próby w przeciągu 2 -óch dni az wreszcie synek sam wziął smoczek i wyrzucił go do smieci. Mi tylko przyszedł powiedziec że smoczek się już popsuł i nie będzie go więcej. :) I tym oto sposobem została mu tylko pieluszka do przytulenai w nocy no i mamma z tata oczywiście :)

myszonik
22-01-2012, 19:59
Może mu wjedź na męską ambicję - moja mama tak zrobiła ze mną i sama wyrzuciłam smoczek do śmieci. Popłakałam trochę, ale przypomniałam sobie, że to była moja decyzja i wytrzymałam.

monika996
22-01-2012, 23:00
Może mu wjedź na męską ambicję - moja mama tak zrobiła ze mną i sama wyrzuciłam smoczek do śmieci. Popłakałam trochę, ale przypomniałam sobie, że to była moja decyzja i wytrzymałam. mi jeszcze to pamietasz!??? ile lat miałaś ??:p

mirela99
23-01-2012, 07:47
Moja Sonia oddałą smoczka mikołajowi w zamian za paczkę. Mikołaj miał smoczek przekazać dalej małym biednym dzieciom. So miała wtedy 2 lata i dokładnie rozumiała co się jej tłumaczy. A że średnio co pół roku oddajemy ciuszki i zabawki biednym dzieciom to dla niej nie była nowość.
Smoka oczywiście schowaliśmy (ze strachu) ale bardzo mile się zaskoczyliśmy - byliśmy z niej dumni. Nawet nie zapytała o smoka, przeszło zupełnie bezproblemowo.
Ze smokiem i misiem była bardzo związana. Codziennie do żłobka i do przedszkola cały "zestaw nasenny" musieliśmy nosić. Jak kiedyś smok został w przedszkolu ... trzeba było dzwonić po panią dyrektor aby nam otworzyła przedszkole - była wielka tragedia.

myszonik
23-01-2012, 09:16
mi jeszcze to pamietasz!??? ile lat miałaś ??:p

Nie pamiętam tego oczywiście, aż tak traumatyczne przeżycie to nie było. Miałam niecałe 2 lata a smaczku historii dodaje to, że zrobiłam to tuż po przeprowadzce do nowego domu. Znam to wszystko oczywiście z opowieści.

kakusek
23-01-2012, 10:39
Moja mama rowniez wjechała na ambicje mojej młodszej siostrze i pewnego ranka smoczek wyladowal w piecu.Siostra dobrowolnie go tam wrzucila przekonana przez starszych ze przeciez jest duza i juz go nie potrzebuje :no: Jaka byla dumna i zadowolona:lol2: Wieczorem wygladalo juz to nieco gorzej bo nagle do spania zabraklo "memelka" ale po kilku nocach przywykla -najwazniesze zeby sie nie zlamac i po wyrzuceniu nie pokazac dziecku ze jednak jest wyjscie awaryjne :p

hazeleyes1982
23-01-2012, 17:00
Dziewczynki, już jest dobrze-trzeci dzień bez i naprawde dajemy radę:yes: Mały trochę bardziej jest marudny czasami, ale w nocy w ogóle sie nie budzi-wczesniej wstawal kilka razy i wołał: "mamaaaa, daj mi mnimnia" (smoczka):rolleyes:

Z wiesci budowlanych:


geberit przeniesiony w miejsce docelowe-jesli ktos z Was sie tego obawia- zapewniam, ze jest to do zrobienia i mniej sie hydraulicy napracowali niż z zamontowaniem baterii wolnostojącej...jest troche problematyczna ale jakoś poszło:)

montaż sauny w srodę

pomiar drzwi wewnetrznych też w srodę-będą drzwi Entra

A teraz na poprawę humoru:

Wysłałam maila z prośbą o wycene AGD do kilku e-sklepów. Napisałam, ze odbiór na pewno bedzie osobisty i zapytałam o dostepnosc poszczególnych towarów. Na 10 sklepów odpowiedziały ...3 z czego jedna odp jest tak lakoniczna i olewcza, ze nie odmówię sobie podzielenia się z Wami tym mailem. I taka mała dygresja: jest kryzys i walczy sie o klienta:roll:

" Szanowny kliencie,:jawdrop:

Wszystkie ceny, koszty transportu i dostępność są na naszych stronach internetowych.:o
Sprzęt w naszej firmie dostarczają firmy kurierskie, które nie mają w swojej ofercie usługi wniesienia towaru.:o
Koszt transportu wygeneruje się, jeśli wrzuci Pan/i sprzęt do koszyka. SYSTEM sam wygeneruje koszt zamówienia.
Przy zakupie na raty- koszt kredytu i rat można wyliczyć na naszej stronie.
Staramy się mieć najniższe ceny na rynku, dlatego nie udzielamy już dodatkowych rabatów.
Towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera. Odbiór osobisty mamy w Katowicach i w Warszawie.
Jeżeli chodzi o realizację zamówienia zależy to od wybory formy płatności, tzn. jeśli wybierze Pan/i gotówkę przy odbiorze-to sprzęt wyślemy w ten sam lub następny dzień, natomiast jeśli wybierze Pan/i przelew- sprzęt wyślemy dopiero po wpływie i zaksięgowaniu środków."

naprawdę...daleko mi do czepiania sie....ale powiedzcie same...
Pozdrawiam szanowny sklep-:P

monika996
23-01-2012, 17:48
Ola pokaż potem te saunę!!!!
na jakie drzwi wewnetrzne się zdecydowałaś!!!????
może w tym sklepie pracuje tata właściciela???:p pamietasz tą opowiastkę na forum o podłogach? nie pamietam u kogo to było!!!!pamięć mam dobrą , ale krótką:lol2:
aha i kupiłam kolejną kurteczkę na bieganie:lol2:

kakusek
23-01-2012, 20:07
Ola Twoja odpowiedz to ppowiesc w porownaniu do tego co ja kiedys otrzymalam :lol2:
Wyslalam zapytanie o wycene drzwi zewnetrznych z prosba o okreslenie czy moga zrobic je w kolorze dwustronnym jaki bedzie czas realizacji itd
Babka nawet nie pofatygowala sie aby napisac tytul w stylu Szanowny Kliencie,DZien dobry, witam itd
Jej odpowiedz to bylo : 6200 zl
Jak to zobaczylam to najpierw mnie wcielo a potem mialam ochote zadzwonic do sklepu i poinformowac wlasciciela jak staraja sie o klienta jego pracownicy.Pozniej emocje minely i olalam sprawe ale dzrwi tam nie zamowilam :no:
Tak wiec jak widzisz moglas gorzej trafic :rotfl:

narendil
23-01-2012, 20:32
Jak widać ktoś musi wybrać się z powrotem do szkoły na naukę czytania ze zrozumieniem :lol2:

monsanbia
23-01-2012, 20:44
Jej odpowiedz to bylo : 6200 zl


:lol2: :lol2: :lol2:

i wszystko jasne

Ja bym to już załapała i w domu nastałaby era "6200"
Kochanie, co dziś na obiad? - 6200
O której wrócisz? - 6200

MarJel
23-01-2012, 21:09
Ja bym to już załapała i w domu nastałaby era "6200"
Kochanie, co dziś na obiad? - 6200
O której wrócisz? - 6200
Dobre:lol2::lol2::lol2:

myszonik
23-01-2012, 21:10
heyzel
jakoś znajomo brzmi ten Twój mail:)

Miałam doradzać jako "specjalistka" od spraw zamawiania AGD, ale chyba niewiele doradzę. Podsumowanie moich poszukiwań (byłam wtedy w końcówce ciąży, siedziałam w chacie i nie miałam co robić to wysyłałam maile do wieeelu sklepów) jest takie, że ostatecznie ceny niewiele się różnią - jak jeden sprzęt droży to inny tańszy, jak sprzęt tańszy to droższy transport itd. Różnice w całości zamówienia z transportem u mnie były rzędu kilkuset złotych.
Ja bym brała z jakiegoś w miarę sprawdzonego sklepu i po upewnieniu się, że rzeczywiście towar mają, a nie zamówią i będzie niewiadomokiedy....

6200 rządzi!

kakusek
23-01-2012, 21:20
Mi wtedy nie bylo do smiechu zwlaszcza ze musialam szybko zamowic drzwi. Jak sobie pomyslalam ile potrwa dogadanie szczegolow(mailowo) przy takiej wylewnej pani to mysle ze do dzis bylabym w trakcie dogadywania sie:lol2:

hazeleyes1982
23-01-2012, 21:33
kakusku, po tym, co napisałas, stwierdzam-ze jednak sie czepiam:rotfl:
Monia, będą foty-ale pamietaj, ze szyba bedzie przyciemniana, wiec nie Twoja "stajla":no:
Drzwi postaram sie potem wkleic-przykladowe.A ta historia z tatą własciciela była u Ani:lol2:

O, czesc Dziewczynki-zaraz Wam odpisze;)

Ola.U
23-01-2012, 21:36
Ja też czekam na fotki:rolleyes:

hazeleyes1982
23-01-2012, 22:23
Czesc Oluś:hug:
myszoniku, dzieki-czyli takie rzeczy-jak wybór najtańszego sklepu-tylko w erze?:D
Pamietacie "moją" czarną pralkę i czarną suszarkę Siemens? Dowiedziałam sie z kilku maili zwrotnych, ze są ...wycofane z producji:cry::cry::cry:
oczywiscie, zadzwonie do producenta, zeby nie było-jak z kabiną Radaway-też miała byc wycofana zdaniem jednego e-sklepu i okazało sie u źródła,ze to nieprawda. Kabina już kupiona-grzecznie czeka na montaż.
Monia (krk), pytałaś o drzwi-pokażę Wam fotkę poglądową. Nie patrzcie na klamkę i kolor też nie ten. Chodzi o model. No i...nie będą białe-chociaż po zobaczeniu drzwi Moni, byłam pewna,ze takie własnie beda, ale stwierdziliśmy z M. ze wszystkie sciany beda białe wiec trochę za duzo byłoby tej bieli.;)

http://images47.fotosik.pl/1327/c8a233deee15d1c8.jpg (http://www.fotosik.pl)

i jeszcze jedna fotka poglądowa:

http://images39.fotosik.pl/1273/25cc02aa416ba51b.jpg (http://www.fotosik.pl)

monika996
23-01-2012, 22:26
no ładne - bezfelcowe:p
a jaki kolor będzie u was???
6200:lol2:

hazeleyes1982
23-01-2012, 22:43
Super te dzwi:yes:
ale wydawało mi się,że miały mieć szybę ....czy coś namieszałam???....:rolleyes:

Namieszałaś, Kochana :hug: chyba-bo u mnie jak w kalejdoskopie i decyzje sie podejmują i zmieniają tak szybko, ze mogę nie pamiętać:rolleyes:


no ładne - bezfelcowe:p
a jaki kolor będzie u was???
6200:lol2:

Monia Ty mnie nauczyłaś tego okreslenia: "bezfelcowe", wiesz?:D
tak, beda "bezfelcowe" i z zamkiem magnetycznym (w standardzie) a w Euro... - za dopłata-320zł/szt:o
co do koloru-w sobotę dostanę jeszcze raz próbkę podłogi i wtedy zdecydujemy.
Co do podłóg-bedzie dąb wszędzie a tylko orzech w gabinecie...zrezygnowałam z klonu:P:hug:
A co do ceny...6200:rotfl:

pasie
23-01-2012, 22:47
6200:):):)

a tak na serio to fajnie i z drzwiami i podłogami i odsmoczkowaniem:D

MagdaZZZ
23-01-2012, 22:56
kakusku, po tym, co napisałas, stwierdzam-ze jednak sie czepiam:rotfl:
Monia, będą foty-ale pamietaj, ze szyba bedzie przyciemniana, wiec nie Twoja "stajla":no:
Drzwi postaram sie potem wkleic-przykladowe.A ta historia z tatą własciciela była u Ani:lol2:



Mi się od początku wydawało, że przesadzasz:lol2: ale po historii pt. "6200" jestem tego pewna:rotfl:

Przecież człowiek odpowiedział ci grzecznie i rzeczowo - no może trochę mało wylewnie i z góry;):lol2:

hazeleyes1982
23-01-2012, 23:01
Mi się od początku wydawało, że przesadzasz:lol2: ale po historii pt. "6200" jestem tego pewna:rotfl:
Przecież człowiek odpowiedział ci grzecznie i rzeczowo - no może trochę mało wylewnie i z góry;):lol2:

Ale pipka z Ciebie:lol2: To ja zamiast sie odgryźć, odpowiem: 6200!:P:lol:

pasiulku, :hug:

monsanbia
23-01-2012, 23:01
a jaki kolor będzie u was???
6200:lol2:

Krakówka! Jesteś moja! :lol:

nieeee, bez szyby, plis ju! Proste najładniejsiejsze!

MarJel
23-01-2012, 23:05
Krakówka! Jesteś moja! :lol:

nieeee, bez szyby, plis ju! Proste najładniejsiejsze!

Nie no skonam dzisiaj :rotfl:

I proszę tu od szybek w drzwiach się od piórkować :P

Ładne hezelku ładne, ale białe byłby ładniejsze :p

pasie
23-01-2012, 23:16
Nie no skonam dzisiaj :rotfl:

I proszę tu od szybek w drzwiach się od piórkować :P

Ładne hezelku ładne, ale białe byłby ładniejsze :p

piona Marta bo ja nadal tak uważam:D

hazeleyes1982
23-01-2012, 23:19
Dziewczynki, z szybkami są wyczesane-tylko, my z M. mamy taką małą traumę: u moich Rodziców są tak głupio pomieszczenia ułożone, ze przy zapalonym świetle u nas-oni dostają po oczach, gdy śpią-i odwrotnie. :sick:
A wszystko przez drzwi z szybkami...więc same rozumiecie:rolleyes::lol:

MarJel
23-01-2012, 23:22
A wszystko przez drzwi z szybkami...więc same rozumiecie:rolleyes::lol:

My z pasie nie rozumiemy :lol2:, może reszta dziewczyn zrozumie :D

hazeleyes1982
23-01-2012, 23:28
My z pasie nie rozumiemy :lol2:, może reszta dziewczyn zrozumie :D

6200:p
i pewnie zaraz sie dowiem, ze reakcja na wycene (a raczej jej brak) tez była przesadzona, a?:lol2::lol2::lol2:

MarJel
23-01-2012, 23:33
6200:p
i pewnie zaraz sie dowiem, ze reakcja na wycene (a raczej jej brak) tez była przesadzona, a?:lol2::lol2::lol2:

nie, nie :no::no: tu miałaś prawo się zbulwersować :D

Olu, z innej beczki :rolleyes: , twój synek to będzie miał łóżko samochód?

MagdaZZZ
23-01-2012, 23:43
o o o - łóżko samochód - przyszłam tu o tym pogadać:rotfl:
Poka poka:lol:


Ale pipka z Ciebie:lol2: To ja zamiast sie odgryźć, odpowiem: 6200!:P:lol:

pasiulku, :hug:

:P:P:P
:rotfl:
No ktoś cię musiał sprowadzić na ziemię;) po tej ziemi nie chodzą sami dżentelmeni:lol2::lol2:
a ty to byś chciała, żeby każdy usługodawca do ciebie milutko, z nutką nonszalacji, niewinnym flircikiem w tle i najlepiej wahlarzem rabatów podchodził:rotfl:

hazeleyes1982
23-01-2012, 23:43
Byłaś u Madzi?;)
Noooo, Męzus wybrał taki odlot, zeby w nowym domku odzwyczaić Małego od spania z nami:rolleyes:
chcesz zobaczyc?

hazeleyes1982
23-01-2012, 23:48
o o o - łóżko samochód - przyszłam tu o tym pogadać:rotfl:
Poka poka:lol:
:P:P:P
:rotfl:
No ktoś cię musiał sprowadzić na ziemię;) po tej ziemi nie chodzą sami dżentelmeni:lol2::lol2:
a ty to byś chciała, żeby każdy usługodawca do ciebie milutko, z nutką nonszalacji, niewinnym flircikiem w tle i najlepiej wahlarzem rabatów podchodził:rotfl:

Oooo...nie nazwałabym tego lepiej:lol2: no nic-na ziemie zeszłam....to teraz...usiądzcie, jesli stoicie a przeciwnym wypadku przytrzymajcie sie poręczy :rotfl:
Na swoje usprawiedliwienie dodam, ze wszystkie cztery sciany beda szare:p

http://images35.fotosik.pl/1139/6105bc31fabdaaeamed.jpg (http://www.fotosik.pl)

aaaaa, boje sie...:rotfl:

MagdaZZZ
23-01-2012, 23:53
CZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAD
:rotfl:
naprawdę czad:lol2::lol2: strasznie fajnyhttp://emoty.blox.pl/resource/4_16_1.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/4_16_1.gif

monsanbia
23-01-2012, 23:53
Na swoje usprawiedliwienie dodam, ze wszystkie cztery



już się*zaczynałam modlić, bo myślałam, że dodasz - "wzięłam" :lol2:

powiedz że chociaż białe wzięłaś ;)

MagdaZZZ
23-01-2012, 23:56
Byłaś u Madzi?;)


No właśnie MarJel - byłaś u Madzi?:evil::evil::evil:
Lubiłam Cię, naprawdę... szkoda że tak to się skończyłohttp://emoty.blox.pl/resource/foch.gif

hazeleyes1982
23-01-2012, 23:57
jeszcze nie zamówilam, Wariatki:rotfl:
zajrzyjcie, błagam do Madzi:rotfl:

MarJel
24-01-2012, 00:07
No właśnie MarJel - byłaś u Madzi?:evil::evil::evil:
Lubiłam Cię, naprawdę... szkoda że tak to się skończyłohttp://emoty.blox.pl/resource/foch.gif

Byłam :P

Jak to lubiłam, jak to skończyło :o:cry:
Wiernie zaglądam, ale jak nie mam nic mądrego do powiedzenia, to po cichutku posiedzę, po cichutku se wyjdę :rolleyes:

Ola, auto wypas:jawdrop:, to plastik ?

hazeleyes1982
24-01-2012, 00:11
O kurcze...: "z kompozytu plastikowego"...to chyba średniawka, co?:o

MarJel
24-01-2012, 00:15
Tzn. wydaje mi się, że te z płyty lepiej wyglądają na żywo, te plastikowe na zdjęciach fajnie, ale w realu no wiesz tak plastikowo:rolleyes::lol2:

A ile kosztuje? może cena nam coś więcej powie :rolleyes:

hazeleyes1982
24-01-2012, 00:19
1849 zł...jest napisane, ze meble "na lecencji Disney'a"...whatever:roll:
Lecę do Ciebie zobaczyć ten Wasz brum-brumak , bo go nie pamietam.

MagdaZZZ
24-01-2012, 00:22
Byłam :P

Jak to lubiłam, jak to skończyło :o:cry:
Wiernie zaglądam, ale jak nie mam nic mądrego do powiedzenia, to po cichutku posiedzę, po cichutku se wyjdę :rolleyes:



No ja rozumiem moja kochana blondyneczko, że możesz nie mić nic mądrego do powiedzenia:lol2: ale chociażbyś pomachała:P żebym wiedziała, że jeszcze o mnie pamietasz:rolleyes:
Bo ja cię wszędzie widzę tylko nie u mnie:P I tak już praktycznie od roku:P


O kurcze...: "z kompozytu plastikowego"...to chyba średniawka, co?:o

brzmi poważniej niż "plastik":lol2: a wy go w ciemno z netu chcecie? czy gdzieś możecie obejrzeć???

kakusek
24-01-2012, 00:23
Hazel nie boj sie -ja Cie popre :-)-samochod odjazd .Ja baaaardzo zaluje ze moja budowa sie tak slimaczy i chlopaki wyrosli z takich bajerow .

hazeleyes1982
24-01-2012, 00:25
Madziulek, można na zywo zobaczyć w Krakowie (pozdro dla Moni-znowu bedzie wspólna kawka;))
Ogólnie do tego bajeru-mam taki sam stosunek, jak MarJelka-pokraczne to, nieustawne i ... w ogóle, ale czego sie nie robi dla ukochanego Brzdąca, którego w dodatku trzeba nauczyć spać samemu:)

admete
24-01-2012, 05:54
6200 hasło dnia :lol2:

Jestem ZA w sprawie samochodu :lol:
Samochód - mnie też się taki marzył :lol: dla starszego jeszcze rok temu:rolleyes: - ale teraz gdybym spytała w jakim pojeździe chciałby spać musiałabym kupić wielką lokomotywę z co najmniej jednym wagonem :rotfl: więc nie pytam na czym będzie spać tylko łóżko kupię :)

W kwestii smoczkowej - niestet też jestem na bieżąco - mimo że mój duży chłop juz jest :( -najlepiej" odstawić smoka " właśnie tak jak Twój Hazel ma z 2 lata :yes:. Ja czekałam bo zawsze moment nie ten - teraz prze całą drugą ciążę nie chciałam mieć kilku nieprzespanych nocy, potem Igor się urodził nie chcieliśmy mieć płaczków żeby małego nie obudzić, Mikołajowi oddać nie chciał, ja sumienia przeciąć nożyczkami nie miałam - mimo że trzymałam nożyczki przy smoczku kilka razy ;). I tak zrobiło się 3,5 roku o zgrozo :o :o:o

Tydzień temu byliśmy u alergologa i po wizycie moja mama powiedziała że cycuś został u lekarza na badaniach żeby sprawdzić czy nie ma na nim jakichś bakterii -- i tak już się męczymy bez niego tydzień :) - mały zaraz zachorował, skończyło się antybiotykiem - więc moment niezbyt ciekawy bo potrafi wołać cycusia przez kilkanaście minut non stop. Ale daliśmy tyle radę to trzeba być wreszcie twardym nie miętkim :lol:

Karolina i Artur :P
24-01-2012, 08:39
hazel łożko suuuuuper!!!!!!!!!! :D

Mały na bank porzuci wasze łóżko ;)

Trzymam kciuki za odsmoczkowywanie, mnie też to czeka.... Julka dzisiaj wprawdzie kończy rok, więc jeszcze "chwilkę mamy" ale już sie boje ;)
W dzień smoka nie używa, ale spanie.... tylko ze smoniem ;)

Drzwi suuuper :) Pełne bardzo mi się podobają, no a gdyby były jeszcze białe..... hehe ;)

Pozdrawiam!

myszonik
24-01-2012, 09:35
Drzwi super i nie będę oryginalna - białe byłyby jeszcze bardziej czad (to piszę jak, która nie potrafiła za nic przekonać kolegi małżonka do białych drzwi i listew).
Samochodowe łóżko jest czadowe - jakby robili na 220 długości to nie wiem czy mój kolega małżonek by się nie skusił ;)

MarJel
24-01-2012, 10:49
1849 zł...jest napisane, ze meble "na lecencji Disney'a"...whatever:roll:
Lecę do Ciebie zobaczyć ten Wasz brum-brumak , bo go nie pamietam.

Podobny cenowo do Mcqueena który planowałam, ale ten kosztował chyba nawet ponad dwójkę, ale dziewczyny mnie wyleczyły z plastikowego- że tandetny i ble i wzięłam taniochę z płyty, a synowi to obojętne, ważne że auto.
Zresztą wystrój jego pokoju posłuży mu do czasów szkolnych więc może i lepiej że zbyt wiele nie zainwestowałam:rolleyes:

hazeleyes1982
24-01-2012, 10:52
kakusku, dzieki;) no wlasnie, co z Twoją kuchnią?
admete, rzeczywiscie u Was trudniejsza sprawa, bo jak dziecko jest w takim wieku trudniej cos wymyslec i wytrwac, wiec gratuluje, ze daliscie rade. Na pewno łatwo nie bylo. U nas jest super teraz. Juz wiem, jak to jest spac całą noc-Mały w ogóle nie woła swojego "przyjaciela" w nocy a w ciagu dnia-wczoraj raz mu sie zdarzyło, wiec juz jesteśmy po tej dobrej stronie mocy:wiggle: admete, pamietam o Tobie w kwestii ogrodów, ale znów nie udało nam sie spotkac w sobote z tym projektantem. Mam nadzieje, ze załatwimy to jakos na dniach.
Karolinko, myszoniku, mnie też sie bardzo białe drzwi podobają-ale na jakims ciemniejszym tle-a u mnie same białe sciany .Boję sie, ze bedzie, jak w szpitalu...kocham biel ale nie chce przesadzic. Co do listew przypodłogowych-te beda kanciaste, z mdf-u no i przede wszystkim... BIAŁE:yes::yes::yes:
no wlasnie, pamiętacie może ile płacilyscie za m.b. -kanciatych listew z mdf-u (wys.8 albo 10 cm)? Tam, gdzie zamawiamy drzwi - sa po 17 zł...to chyba bardzo dużo, prawda?:confused:

narendil
24-01-2012, 11:10
mnie też sie bardzo białe drzwi podobają-ale na jakims ciemniejszym tle-a u mnie same białe sciany .Boję sie, ze bedzie, jak w szpitalu...kocham biel ale nie chce przesadzic. Co do listew przypodłogowych-te beda kanciaste, z mdf-u no i przede wszystkim... BIAŁE:yes::yes::yes:
no wlasnie, pamiętacie może ile płacilyscie za m.b. -kanciatych listew z mdf-u (wys.8 albo 10 cm)? Tam, gdzie zamawiamy drzwi - sa po 17 zł...to chyba bardzo dużo, prawda?:confused:

Hmmm, najwyżej przemyślę ciemne ściany :lol2: Naprawdę myślisz, że może wyjść jak w szpitalu?
Drzwi fajne, ale białe byłyby jeszcze fajniejsze.
Możesz mnie nie słuchać, bo nie lubię brązów :rotfl:

Cena za listwy chyba nie jest zła.
Byłam ostatnio w sklepie u siebie i za 2,5 m listwy 8 cm pan powiedział około 30 zł. Z tym, że cytuję: wie pani, dobrze by było ją jeszcze pomalować. Co za interes kupować i samemu malować?
Możecie jeszcze poszukać.

kakusek
24-01-2012, 11:48
Hazelku raczej stanie na Ikea-wiadomo z jakich wzgledow. Zreszta do robienia kuchni jeszcze bardzo dluga droga.Okazalo sie ze moje mniemanie o naszych finansach maja sie nijak do zasobnosci portfela mojego m:lol2: Mam nadzieje ze chociaz na wiosne uda nam sie zrobic gladzie i dokonczyc obudowe kominka.POzniej bede chciala po troche kupowac gres i wyposazenie lazienek ale kiedyz tym wszystkim ruszymy nie mam bladego pojecia.Boje sie ze zanim skoncze ten dom moje dzieci beda na tyle duze ze zaczna szukac osobnego gniazdka-po co mi byla taka wielka chata :P Najchetniej wyslalabym m do Australii ale on jakis oporny na rozlaki ;)

hazeleyes1982
24-01-2012, 12:16
Martusia...na szczescie mamy jeszcze troche czasu na decyzje;) dobrze, ze mi powiedziałas, zeby sprawdzic, z czego jest zrobione...podjade po prostu zobaczyc na miejscu i wtedy zobaczymy.
kakusku, na pewno tak nie bedzie...za rok o tej porze na pewno bedziecie juz w swoim wymarzonym domku, a dzieci az tak szybko nie rosną:no::hug:
co do kuchni z Ikei-byłam ostatnio, oglądałam i wyglądają bardzo fajnie. Nie wiem, jak z ich jakoscia.
narendilku, ja jestem w tych swoich wyborach, jak chorągiewka czasami -przykład z podłogą: jakos tak pod Waszym wpływem zrezygnowałam z klonu kanadyjskiego a zostawiłam dąb i orzech:rolleyes: , ale co do drzwi, nie dam sie przekonać :rolleyes: bo:
a) w magazynach wnetrzarskich strasznie podobają mi sie takie własnie nowoczesne, płaskie drzwi w drewnie-zupełnie nie zakłóca to moim zdaniem odbioru-nie odbiera to wnetrzom tej "nowoczesnosci" :)
b) jak pisałam z tym białym...jak mawia mój M: "za dużo, to i świnia nie chce":lol2:
ale dziekuje Wam za opinie-zawsze bardzo mi na nich zależy, bo dzięki Wam do tej pory uniknęłam wielu wpadek:yes:
narendilku, z tego co pamietam-to Ty kochasz czarny...w dużych ilościach i pod każdą postacią:D

narendil
24-01-2012, 13:03
hazelku, grunt to się na coś zdecydować i tego się trzymać :)
Podobają Ci się takie drzwi? Nie masz awersji do brązu? Pasują do Twojej wizji? To bierz!
Drzwi same w sobie są naprawdę OK. Proste, nowoczesne, neutralne.

Fajnie, że liczysz się z naszym zdaniem. Ale to Twoje wnętrze, prawda?
Ja w takich sytuacjach mówię: mój cyrk, moje małpy :lol2:

A propos magazynów. Obkupiłam się ostatnio na allegro w używane "Dobre Wnętrze". I się gapię, i gapię i nagapić nie mogę :rotfl:

A czarny kocham! Bardzo!
Tylko czemu on taki niepraktyczny :cry:

PS. Mam u siebie zdjęcia otynkowanych ścian. Chcesz popatrzeć? Piękny widok :rotfl:

hazeleyes1982
24-01-2012, 13:18
hazelku, grunt to się na coś zdecydować i tego się trzymać :)
:hug:
[QUOTE=narendil;5146775]Podobają Ci się takie drzwi?
:yes:

Nie masz awersji do brązu?
:no:

Pasują do Twojej wizji?
:yes:

To bierz!
:hug::D

Chcesz popatrzeć? Piękny widok :rotfl:
Chcę!Chcę!:) i mnie nie zostawiaj, na polu walki-z drzwiami...to wiesz, jak jest:lol: ale takich wyborów to jeszcze troche bedzie:rolleyes:

narendil
24-01-2012, 13:34
Nie bój żaby, nie zostawię :hug:

A zdjęcia są u mnie - zapraszam :)

karolek59
24-01-2012, 13:50
Mój czterolatek tez zażyczył sobie łóżko auto a mam przystała na ten pomysł . Babcia dokonała zakup. A teraz mama całą koncepcje pokoju musi zmieniać pod łóżko.Ale czego to się nie robi dla swoich małych mężczyzn. :rolleyes:Dobrze że młodszy jeszcze nie ma prawa głosu:lol2:

Ja mam ten model i z jakości jestem zadowolona ale zobaczymy jak będzie w trakcie użytkowania

A co z reklamacją lustra?

narendil
24-01-2012, 18:14
karolku, marzenia dzieci są po to, by je spełniać.
Szczególnie jeśli chodzi o takie drobiazgi :rotfl:
Moi rodzice byli do bólu praktyczni. Ja nie chcę.
Chcę, żeby Jakub miał takie fajne wspomnienia.
Pozwolę mu wybrać co nieco do jego nowego pokoju :lol2:

Z aranżacją na pewno coś pięknego wymyślisz :)

monika996
24-01-2012, 18:54
My z pasie nie rozumiemy :lol2:, może reszta dziewczyn zrozumie :D nie ja wpadłam dopiero dziś i też nie rozumię:p:lol2:


już się*zaczynałam modlić, bo myślałam, że dodasz - "wzięłam" :lol2:

powiedz że chociaż białe wzięłaś ;) a ja bym wzięła przynajmniej 3 na raz . jak szaleć !!!! to szalęć . zrób małemu wypasiony garaż!!!!:lol2:


Madziulek, można na zywo zobaczyć w Krakowie (pozdro dla Moni-znowu bedzie wspólna kawka;))
Ogólnie do tego bajeru-mam taki sam stosunek, jak MarJelka-pokraczne to, nieustawne i ... w ogóle, ale czego sie nie robi dla ukochanego Brzdąca, którego w dodatku trzeba nauczyć spać samemu:) oj chetnie, ale w miejscu bardziej krakowskim:p


karolku, marzenia dzieci są po to, by je spełniać.
Szczególnie jeśli chodzi o takie drobiazgi :rotfl:
Moi rodzice byli do bólu praktyczni. Ja nie chcę.
Chcę, żeby Jakub miał takie fajne wspomnienia.
Pozwolę mu wybrać co nieco do jego nowego pokoju :lol2:

Z aranżacją na pewno coś pięknego wymyślisz :) jestem za

hazeleyes1982
24-01-2012, 22:25
Dziewczynki Kochane-wpadłam tylko na chwilę i uciekam (jutro od rana montaż sauny-a potem milion innych spraw.). Chciałam powiedziec, ze dotarła bateria :wiggle:
Jest piekna....a przy okazji gigantyczna:o ale to akurat na plus.:wiggle: Monia, dzieki:hug:mamy naprawde czaderska baterie.I wiecie co, na fotce Moni naprawde nie widac, jaki to kolos:lol:
karolku, kurier był w pt i odebrał lustro. Teraz czekam na pieniadze. Ostatecznie zwróciłam je i nie bawilam sie w reklamacje, bo nie mam gwarancji, co by mi znów przyslali...:rolleyes:
Monia, bede znów niedługo-bedziemy zamawiac kanape, wiec znów bedzie to bardzo ..."branżowe" miejsce:lol:

narendil
25-01-2012, 06:19
Powodzenia dzisiaj :hug:

Venus_m
25-01-2012, 14:09
oj paple :lol:

Nie macie sumienia, ja się do obrony przygotowuje, a tu tyle do nadrobienia :lol:

Listwy z mdfu białe kanciaste wysokośc 8 cm 14 zł mb :yes: cena standardowa

Białe ściany i białe drzwi to wcale nie szpital a piękny ascetyczny korytarz. U nas białe ściany, białe listwy i brązowe drzwi (mąż na białe się nie zgadza, a maskownic białych i brązowych skrzydeł nie chce rozważyć).

karolek59
25-01-2012, 19:12
karolku, marzenia dzieci są po to, by je spełniać.
Szczególnie jeśli chodzi o takie drobiazgi :rotfl:
Moi rodzice byli do bólu praktyczni. Ja nie chcę.
Chcę, żeby Jakub miał takie fajne wspomnienia.
Pozwolę mu wybrać co nieco do jego nowego pokoju :lol2:

Z aranżacją na pewno coś pięknego wymyślisz :)


Narendilku

Mam to szczęście że mama i dziadek są plastykami wobec tego jako dziecko miałam piękne kolorowe pokoiki.:lol2: Prawie co roku inna bajkowa postać mieszkała na mojej ścianie.:wiggle:
Też uważam że póki dzieci są małe należy spełniać ich marzenia ( w granicach rozsądku i możliwości finansowych)
Nie mam nic przeciwko takiemu autu :no::no:. Tylko że dla mnie to takie średnio praktyczne . Mam wrażenie że szybko może się znudzić, opatrzyć. Na sczeszcie drogie nie było :no:i nie ja płaciłam. Zresztą mam drugiego syna który pewnie za jakiś czas to autko odziedziczy :lol2:

Aranżację juz wymyśliłam . Nawet sama ja popełniłam na ścianie. :rolleyes::rolleyes:




Hanzelku

Masz już jakieś lusterko na oku?

hazeleyes1982
25-01-2012, 21:40
oj paple :lol:
Nie macie sumienia, ja się do obrony przygotowuje, a tu tyle do nadrobienia :lol:
oooo, kiedy mamy trzymac kciuki?

Listwy z mdfu białe kanciaste wysokośc 8 cm 14 zł mb :yes: cena standardowa
aha...:( dzieki Venusku za info:)

Białe ściany i białe drzwi to wcale nie szpital a piękny ascetyczny korytarz. U nas białe ściany, białe listwy i brązowe drzwi (mąż na białe się nie zgadza, a maskownic białych i brązowych skrzydeł nie chce rozważyć).

wiesz co, Venusku-z tym szpitalem mam takie skojarzenie, bo u nas (jak pewnie w każdej parterówce) jest dość długi korytarz i chyba stąd takie przekonanie. Tak jak napisałam wczesniej i nie wycofuję sie z tego-białe drzwi są piekne i jak zobaczyłam je u Moni, to sie zakochałam, ale nie widzimy ich jakos w tym naszym dłuuuugasnym korytarzu.


[B]
Aranżację juz wymyśliłam . Nawet sama ja popełniłam na ścianie. :rolleyes::rolleyes:

poka, poka, karolku-może zgapie...:wiggle::D

co do lustra...nic nie wymyslilam wlasnie-marzy mi sie takie, jak ma MarJelka w sypialni ale większe. A Ty też szukasz? Masz może cos podobnego na oku?

No to pora na efekt dzisiejszych prac...a oto i ONA-ukochana mojego M. we własnej osobie:

http://images43.fotosik.pl/1331/b4ade82d09220273.jpg (http://www.fotosik.pl)

jesli chodzi o pozostałe kąty-pokaże odrobinkę, jak ogarnę ten burdello-bum-bum no i jak bedzie, co pokazac;)

narendil
25-01-2012, 21:46
Narendilku
Mam to szczęście że mama i dziadek są plastykami wobec tego jako dziecko miałam piękne kolorowe pokoiki.:lol2: Prawie co roku inna bajkowa postać mieszkała na mojej ścianie.:wiggle:

Karolku, to tylko pozazdrościć :)
Ja prawie wszystko miałam brązowe, bo to ulubiony kolor mojej mamy.
I stąd pewnie moja wielka awersja :rotfl:



Nie mam nic przeciwko takiemu autu :no::no:. Tylko że dla mnie to takie średnio praktyczne . Mam wrażenie że szybko może się znudzić, opatrzyć. Na sczeszcie drogie nie było :no:i nie ja płaciłam. Zresztą mam drugiego syna który pewnie za jakiś czas to autko odziedziczy :lol2:


Wiem, że takie łóżko-auto jest średnio praktyczne ;)
Ale, jak już wspomniałam, moi rodzice byli praktyczni.
Ja chcę poszaleć ;) Oczywiście w granicach rozsądku i możliwości finansowych.



Aranżację juz wymyśliłam . Nawet sama ja popełniłam na ścianie. :rolleyes::rolleyes:


Pokazywałaś?
Przegapiłam?

monika996
25-01-2012, 21:46
Ola nawet przez tę szybę widac co nie co:wiggle:
ale ja mam inne uchwyty do drzwi.mówił pan D o tym???
M zadowolony???sauna dziś???:p

hazeleyes1982
25-01-2012, 22:05
narendilku, własnie siedze u Ciebie:lol:
karolku, masz już dwie fanki-a jeszcze nie widziałysmy Twojego dzieła:wiggle: pokażesz?;)


Ola nawet przez tę szybę widac co nie co:wiggle:
ale ja mam inne uchwyty do drzwi.mówił pan D o tym???
M zadowolony???sauna dziś???:p
Monia, p. Darek mówił o uchwytach, ale u nas cała jedna sciana w tej lazience bedzie z jasnego drewna (dąb olejowany), wiec ten uchwyt nam pasuje:yes:
M. chciał juz dzis sie saunowac ale sie zlitował:rolleyes:
Monia, doradz mi Kobietko, jaki fornir pasuje do debowego parkietu...plis, plis
jutro mam wybrac...jak sie Twoj nazywa?
Wiesz juz, ze Was posłuchałam? I bedzie dąb wszedzie :rolleyes:a w gabinecie zamiast orzecha, jesion wybarwiany na orzech (lite deski) Mała zmiana i co najwazniejsze-tansza zmiana :razz:

Venus_m
25-01-2012, 22:16
Hazelku każdy ma prawo do swoich odczuć, wiadomo że ja patrzę pod kątem swojego korytarza na poddaszu czy parterze gdzie tych drzwi wychodzi 3 na jednej ścianie w porywach ;) Brązowe drzwi też są ekstra :yes: Jak wczoraj przymierzyłam te maleńkie próbki brązowych wybarwień do białej ściany to aż się palnęłam w głowę jak mogłam rozważać białe drzwi :rolleyes: mąż zaraził mnie miłością do drewna...bo ja wcześniej tylko białe, czarne i tylko w połysku ;)

karolek59
25-01-2012, 22:42
karolku, masz już dwie fanki-a jeszcze nie widziałysmy Twojego dzieła:wiggle: pokażesz?;).

Nic nie pokazywałam :no: nie ma się czym chwalić . Narobiłam się ale to nic nadzwyczajnego. Zrobie jakieś fotki to wrzucę co byscie mogły obgadać :rolleyes:.

Narendilku - kolor brązowy to ja akurat lubię :lol2:

Hazelku :eek: ale sauna. SZOK. REWELKA

A co do lustra to ja mam takie jak MARJELKA, wisi nad kominkiem. U mnie zdecydowanie już wystarczy luster. Na starość będzie co zakrywać :lol2:

monika996
25-01-2012, 22:46
Ola mnie osobiście dębowe się nie podobały. białe do moich wnętrz też nie:no: no jedynie szklane, więc mam czarne szkło i PALDAO( ODCIERŃ DĘBU z takimi szarawymi słojami):p

narendil
26-01-2012, 06:41
Hazelku, sauna :jawdrop:

admete
26-01-2012, 07:44
Hazel sauna REWELACJA!!!! - fajny ten pomysł na mini SPA...........

z niecierpliwością czekam na zdjęcia - bo dzieje się tam u Ciebie - dzieje -więc będzie co oglądać :popcorn:

mirela99
26-01-2012, 09:05
SAUNA ??? Nie wiedziałam, ze macie takie cudo. W sam raz na nadchodzące mrozy. Zazdroszczę:). Super!

MarJel
26-01-2012, 09:56
My też mamy saune:P;) tzn. wszystko przygotowane pod nią, wycenione itd. tylko trzeba by się zebrać zadzwonić i umówić:rolleyes:

Ola wyślij mi ile cię wyniosła, tak dla porównania.

mirela99
26-01-2012, 10:09
My też mamy saune:P;) tzn. wszystko przygotowane pod nią, wycenione itd. tylko trzeba by się zebrać zadzwonić i umówić:rolleyes:

Ola wyślij mi ile cię wyniosła, tak dla porównania.
czyli Tobie też już mogę zazdrościć ??

Sharlotka
26-01-2012, 10:14
Hazel,
wyczytałam u Admete, że się pochwalisz oknami z klamkami srebrnymi- ja też czekam na fotki!
Jaki masz kolor i z jakiej firmy stolarkę?

Karolina i Artur :P
26-01-2012, 12:19
Sauna to świetna sprawa :)
U nas nie ma niestety gdzie jej zrobić :(

Ale na pocieszenia będzie jacuzzi w ogrodzie ;)

Pozdrawiam serdecznie!

mirela99
26-01-2012, 12:28
Sauna to świetna sprawa :)
U nas nie ma niestety gdzie jej zrobić :(

Ale na pocieszenia będzie jacuzzi w ogrodzie ;)

Pozdrawiam serdecznie!
też mi coś. Ja bym tak z pocałowaniem ręki się zamieniła sauną i jacuzzi na tą Twoją piękną kładke ze szklaną balustradą :).

monika996
26-01-2012, 16:20
Mirela tak mnie zaciekawiłaś kładką u Karoliny,że idę ją zobaczyć.
Karolina gdzie ją znajdę???

narendil
26-01-2012, 19:43
hazelku, dylemat kuchenny u siebie mam :(

hazeleyes1982
26-01-2012, 22:05
Martulka, wiadomosc poszła. Mirelka-wyczysc skrzynke-nie moge wysłac do Ciebie:rolleyes: Olus do Ciebie teraz wysyłam...
narendilku, uspie M. :lol:i zaraz pedze z odsieczą:wiggle:

hazeleyes1982
26-01-2012, 23:40
Hm.Hm.Hm.Hm.Hmmmm:
Chciałabym uroczyscie obalić teorię, ze "kobieta zmienna jest"-zdanie zmieniać lubią również faceci-otóż moj M. po zobaczeniu na żywo w jednym ze sklepów białych drzwi na wysoki połysk-o innych nie chce słyszec:lol::lol::lol:
W związku z tym, uprzejmie odszczekuję szpitale i inne historie i ... se będę miała białe drzwi:lol2:
Venusku-z pozdrowieniami dla Twojego M. Niezle, co?:rolleyes:

MarJel
26-01-2012, 23:54
Hm.Hm.Hm.Hm.Hmmmm:
Chciałabym uroczyscie obalić teorię, ze "kobieta zmienna jest"-zdanie zmieniać lubią również faceci-otóż moj M. po zobaczeniu na żywo w jednym ze sklepów białych drzwi na wysoki połysk-o innych nie chce słyszec:lol::lol::lol::

Dobry jest :jawdrop:
No nic tylko :wave:

odpisałam :rolleyes:

monsanbia
27-01-2012, 00:06
Ale agent!

Też mi się białe w wysokim połysku podobały w salonie. Wyglądały extra elegancko
Ale poza ceną (tu już*bym musiała 3tys za drzwi zapłacić) stwierdziłam że to za dużo szczęścia na raz, wzięłam mat i jestem bardzo zadowolona

hazeleyes1982
27-01-2012, 00:19
Martulka, przeczytalam,dzieki...tylko jeszcze nie odpisałam:rolleyes:
Monia, no wlasnie...dlatego ich jeszcze nie kupilismy, bo ceny z kosmosu.:eek: Jutro jedziely walczyc dalej. Teraz przynajmniej wiemy czego szukamy:wiggle:
EDIT: Lece do Was-nadrabiac zaległosci...

admete
27-01-2012, 05:12
Hazelku fajnie wyszło z tymi drzwiami :lol2: - czekam na znaleziska ;)

A co do sauny my - jak już kiedyś kiedyś dorobimy się ogrodu.....potem altanki z tyłu......to sobie balię drewnianą z bąbelkami zaserwujemy :lol:. Juz sie nawet rozglądałam :p

narendil
27-01-2012, 05:49
Hazelku, cóż mam napisać :)
Ale czy białe, czy brązowe, będzie na pewno super!

Karolina i Artur :P
27-01-2012, 07:49
też mi coś. Ja bym tak z pocałowaniem ręki się zamieniła sauną i jacuzzi na tą Twoją piękną kładke ze szklaną balustradą :).

Mirelka dzięki wielkie, kochana a kładką moge sie podzielić ;) :)

A przynjamniej zapraszam po zakończeniu prac na wizje loklaną :)

Pozdrawiam!

Karolina i Artur :P
27-01-2012, 07:49
Hazelku ale jaja z drzwiami :D

Ciekawie sie zapowiada, informuj co i jak ;)

monika996
27-01-2012, 08:24
Hm.Hm.Hm.Hm.Hmmmm:
Chciałabym uroczyscie obalić teorię, ze "kobieta zmienna jest"-zdanie zmieniać lubią również faceci-otóż moj M. po zobaczeniu na żywo w jednym ze sklepów białych drzwi na wysoki połysk-o innych nie chce słyszec:lol::lol::lol:
W związku z tym, uprzejmie odszczekuję szpitale i inne historie i ... se będę miała białe drzwi:lol2:
Venusku-z pozdrowieniami dla Twojego M. Niezle, co?:rolleyes::wiggle: no zmienny. przynajmniej wiesz,że wzrokowiec;)

a auta to ja nie mam:eek: moje staranował:)

myszonik
27-01-2012, 09:10
Ha! Mój miał tak raz przy dachówce - nie chciał o płaskiej słyszeć, a teraz ciągle rozprawia, że mamy najładniejszy dach w okolicy :)
Super, że mu się z drzwiami odmieniło!

mirela99
27-01-2012, 09:44
Wiem jaka to radość: nasz różny gust nieźle przystopował wykończeniówkę :). Mój też się powoli do wielu rzeczy "przekonuje".
Tylko ta cena tych drzwi .... Dlatego my jednak zdecydowanie tańszą wersję wybraliśmy (aż się mi nie chce wierzyć, ze za 6 stów można takie fajne dzrzwi z futryną kupić).
A za ten szpital ... to klapsa powinnaś dostać ;).
Skrzynka pusta :). Sorki :).

Karolina i Artur :P
27-01-2012, 09:52
mirela99 ja będę miała takie same drzwi jak Ty :D

Wybrałam sobie, wkleiłam w dzienniku i myślałam,ze taka innowacyjna będę ;) :P
Aż mnie admete wysłała do Ciebie,żebym sobie zobaczyła jak pięknie bedzie to wyglądać ;) :)

Ale ciesze sie , bo przynajmniej na drzwiach zaoszczędziliśmy ;)

Pozdrawiam!

hazeleyes1982
27-01-2012, 10:16
No jaja...a ceny białych drzwi sa jakies chore. Bylam przekonana, ze w okleinie beda drozsze...a tu taki babol:rolleyes:

A za ten szpital ... to klapsa powinnaś dostać ;)
no wieeeeem....:)Przepraszam,jesli kogos niechcąco uraziłam ale naprawde napisałam to w kontekscie swojego mega dlugiego koooooooooorytarza w ksztalcie litery L...ale jak widac, przy wykonczeniówce-nic nie jest "na pewno";)

monika996
27-01-2012, 11:10
No jaja...a ceny białych drzwi sa jakies chore. Bylam przekonana, ze w okleinie beda drozsze...a tu taki babol:rolleyes:

no wieeeeem....:)Przepraszam,jesli kogos niechcąco uraziłam ale naprawde napisałam to w kontekscie swojego mega dlugiego koooooooooorytarza w ksztalcie litery L...ale jak widac, przy wykonczeniówce-nic nie jest "na pewno";) no dasz mocniejsze dodatki ( lustra, f=donice i będzie ok). a jaka tam będzie podłoga????

hazeleyes1982
27-01-2012, 13:45
Dzieki Monia-cos sie wymysli:)
Mirelko, czy Twoje drzwi, to Porta? Wygladaja bardzo fajnie.Napiszesz cos o nich?one sa bezprzylgowe?

mirela99
27-01-2012, 13:59
Mirelko, czy Twoje drzwi, to Porta? Wygladaja bardzo fajnie.Napiszesz cos o nich?one sa bezprzylgowe?
niestety nie są. To pol-skone simple. Jest coś za coś (za to cena fajna). Jak sobie cenę drzwi pomnożyłam razy sztuki ... to wiedziałam, że muszę koniecznie taniej wersji poszukać :).

dzięki za PW. Kurcze ... zapomniałam już, ze MarJelkę przecież męczyłam o te drzwi (zapomniałam specjalnie, bo cena nie dla mnie była stanowczo).

Venus_m
27-01-2012, 14:04
Hazelku ja też miłością nieskończoną kocham drzwi w połysku :rolleyes:

Mój mąż to nie dość, że zmienny to jeszcze niezdecydowany. Ja zawsze wyszukuje i podsyłam mu np 5 do wyboru (każde w jakiś sposób mi się podoba, więc tornado mojej złości przez dom nie przejdzie :lol: ). Mówię, Ty zdecyduj, i tak przez tydzień słyszę a może nr 2 lub nr 5 i 6? bo reszta mi się nie podoba. Oczywiście ja w tej niechcianej reszcie mam swój nr 1. Jak już w drodze przegranej bitwy, ale nie wojny :lol: zgodzę się na jego wybór to słyszę....a może rozważymy tą resztę? :lol2: i bajka na nowo...

Ja mam jeszcze taką metodę, że jak coś chcę to zestawiam to co mi się podoba z jakimiś koszmarkami i wtedy wiadomo że wybierze to co ja chcę :lol: wiem, jędza ze mnie :P

Sharlotka
27-01-2012, 14:55
Przyszłam się zapytać, gdzie tu są jakieś zdjęcia wnętrz i zewnętrz? W sensie, na których stronach?
Bo paplacie, paplacie nałogowo, i znajdź tu coś człowieku w tym gąszczu.....

Sharlotka
27-01-2012, 14:56
aaaa i bardzo dziękuję Hazel za wiesz co!

narendil
27-01-2012, 16:03
Ja zawsze wyszukuje i podsyłam mu np 5 do wyboru (każde w jakiś sposób mi się podoba, więc tornado mojej złości przez dom nie przejdzie :lol: ). Mówię, Ty zdecyduj, i tak przez tydzień słyszę a może nr 2 lub nr 5 i 6? bo reszta mi się nie podoba.
Niezły ten Twój mąż, skoro wśród pięciu znajduje szóstą opcję :rotfl:
Wiem, wiem, to tylko przykład.



Ja mam jeszcze taką metodę, że jak coś chcę to zestawiam to co mi się podoba z jakimiś koszmarkami i wtedy wiadomo że wybierze to co ja chcę :lol: wiem, jędza ze mnie :P
Też tak czasem robię.
Ale mojemu mężowi to w większości wszystko jedno. Zrób jak uważasz kochanie :P
Nie wiem, co gorsze!

Ale czasem jak się uprze to nie ma zmiłuj!
Firanki muszą być!
Na szczęście nie mam większych obiekcji, bo chyba bym je w kiblu albo w szafie powiesiła :P



Bo paplacie, paplacie nałogowo, i znajdź tu coś człowieku w tym gąszczu.....
Odezwała się nie-papla :rotfl:

kakusek
27-01-2012, 19:48
Hazelku białe drzwi sa piekne :) A jesli ktos chce zobaczyuc Pol-Skone Simplus to ma je jeszcze u siebie mazo i anjamen (i ja tez bede miec ale duzo pozniej ;))

Sharlotka
27-01-2012, 19:49
Cicho, paplo!!!:)
Lepiej mi napisz, gdzie tu jakieś zdjęcia znajdę!

hazeleyes1982
27-01-2012, 20:21
Venusek...brawo dla mlodej żonki-powinnas służyc za wzór, dla innych (żonek):lol2:
dzieki kakusku-poszukam zaraz:wiggle:
Sharlotko....ja sama nie wie, gdzie jakies foty są...:rolleyes: moze wieczorkiem, odszukam jakies, to napisze, która strona,ok?:)

monsanbia
27-01-2012, 20:26
Hazelku białe drzwi sa piekne :) A jesli ktos chce zobaczyuc Pol-Skone Simplus to ma je jeszcze u siebie mazo i anjamen (i ja tez bede miec ale duzo pozniej ;))

Simple :yes:
Ja je w ramach oszczędności na jednym chociaż skrzydle dałam do garażu. I powiem Wam że za te pieniądze są naprawdę fajne :yes: 4 razy tańsze a różnicy w samym skrzydle nie widać. Rożnią się tylko obecnością przylgi, zwykłym, nie magnetycznym zamkniem i zawiasami na wierzchu

hazeleyes1982
27-01-2012, 20:38
No wlasnie rozpracowuje temat ale musze sie Wam przyznac, ze jestem zakochana w bezprzylgowych...:rolleyes:
Monia napisałabys mi na pw, ile zaplacilas za 1 sztuke swoich drzwi i czy sa bezprzylgowe...;) pamietam, ze maja zamek magnetyczny.
Kupowalas w Eurodoor, prawda? Monia i jeszcze o cene tych z Pol-skone tez baaaardzo prosze:oops:

monsanbia
27-01-2012, 20:44
Bezprzylgowe, z zamkiem magnetycznym i 3-ma krytymi zawiasami. No i drewniane. Nie z płyty
Ja bardzo ostro negocjowałam. Udało mi się wywalczyć taki rabat, że zapłaciłam za nie w rezultacie mniej niż ktoś kto ma z płyty i z podwójnymi zawiasami
Dodatkowo W Eurodoor drzwi mają bardzo ostre kanty, takie wiesz, igły :yes: A to podobno ciężko przy lakierze osiągnąć i drzwi z niższej półki będą mieć wyoblone. Na to zwrócił nam uwagę sprzedawca i tak faktycznie jest
Cena jest zróżnicowana i zależy od szerokości otworu, grubości ściany, u mnie prawie wszystkie drzwi w innej cenie ;)

kakusek
27-01-2012, 20:50
Monsanbia oczywiscie masz racje :yes: A miedzy garazem a wiatrolapem moga byc takie "zwyklaki" nie trzeba tam zakladac jakis specjalnych?

hazeleyes1982
27-01-2012, 20:53
Monia, a chciałoby Ci sie wkleić fotke?:oops::oops::oops:
U mnie wymiar otworów to 91x209. Moze tak chociaz w zaokragleniu....bys mi podała na pw,co?:rolleyes:

monsanbia
27-01-2012, 21:04
Monsanbia oczywiscie masz racje :yes: A miedzy garazem a wiatrolapem moga byc takie "zwyklaki" nie trzeba tam zakladac jakis specjalnych?

Ja mam z garażu wejście do kotłownio-pralni-spiżarni ;) Nie potrzebowałam "secjalnych" drzwi

Hazel, może wyślę Ci moją wycenę, to sobie rozpracujesz ;) wys x szer nie ma aż takiego znaczenia. Największe ma grubość muru :yes: Inna ościeżnica, cena znacznie się różni

A fotki były u mnie. Chcesz tutaj?

kakusek
27-01-2012, 21:25
My do kotlowni wstawilismy z przedluzona odpornoscia na ogien ale miedzy garazem a wiatrolapem szkoda mi na takie kasy wiec tym bardziej sie ciesze ze mozna zwyklaki :rolleyes:
Monia a co to ten zamek magnetyczny? Ja to jestem calkiem zielona w te klocki :o

monsanbia
27-01-2012, 21:29
taki że po otwarciu drzwi nie wystaje ta zapadka, jak zamykasz drzwi nie musisz naciskać klamki, bo zapadke przyciąga magnes
Nie wiem czy to zrozumiałe? :rolleyes:

MarJel
27-01-2012, 21:30
Monsanbia oczywiscie masz racje :yes: A miedzy garazem a wiatrolapem moga byc takie "zwyklaki" nie trzeba tam zakladac jakis specjalnych?

U mnie też zwyklaki:)

hazeleyes1982
27-01-2012, 21:39
Ja mam z garażu wejście do kotłownio-pralni-spiżarni ;) Nie potrzebowałam "secjalnych" drzwi
Hazel, może wyślę Ci moją wycenę, to sobie rozpracujesz ;) wys x szer nie ma aż takiego znaczenia. Największe ma grubość muru :yes: Inna ościeżnica, cena znacznie się różni
A fotki były u mnie. Chcesz tutaj?
A jak poprosze o jedno i drugie, w sensie o wycene i o fotke, to nie przegne i nie przestaniesz mnie lubic?:rolleyes:
u mnie tez nie potrzeba specjalnych, bo mam tak jak Ty, z garazu-pralnio-kotlownie a za drugimi drzwiami-wiatrołap.
Kakusku, ja zanim zobaczyłam te magnetyczne zamki, to myslalam sobie, ze niekoniecznie musze miec taki bajer...ale jak wypróbowałam w sklepie-mozna sie zakochac, super sprawa:yes:
to wyglada mniej wiecej tak:

http://images45.fotosik.pl/1335/af2bf972266e465a.jpg (http://www.fotosik.pl)

monsanbia
27-01-2012, 22:11
Takie mam tylko, a też nie wiem o jakie zdjęcie drzwi konkretnie Ci Hazel chodzi ;)

97898

97899

97900

http://img545.imageshack.us/img545/9229/img2672r.jpg

no i musisz mi podesłać swój adres. Nie mogę nigdzie odnaleźć

edit: o, i pierwsze wstawilam złe w końcu ;) No ale dobra, nic więcej i tak na nich nie widać :no:

monsanbia
27-01-2012, 22:16
Ale namieszałam. To zdjęcie miało być
Ale to i tak są zdjęcia z telefonu, no i przed malowaniem ;)

97902

monika996
27-01-2012, 22:25
Monia ale to nie są zwylaki:confused:

hazeleyes1982
27-01-2012, 22:27
Dzieki. No piekne są-co tu duzo mówic...zreszta-przeciez mnie zauroczyły na samym poczatku, potem był pomysł, ze jednak fornirowane a teraz, pod wpływem M.- ze białe...ehhhh:rolleyes:
Monia, adres wysłałam. Dziekuje Ci baardzo:hug:Pewnie dalej bede w kropce ale ten typ tak już ma:lol2:

monsanbia
27-01-2012, 22:32
Monia ale to nie są zwylaki:confused:

A ktoś prosił o "zwyklaki"
:lol2:

monika996
27-01-2012, 22:35
A ktoś prosił o "zwyklaki"
:lol2: Hazelka:no:

hazeleyes1982
27-01-2012, 22:41
Waryjaty;) ja i tak działam pod presją czasu z tymi drzwiami i chyba nawet nie zauważyłam tych zwyklaków na poczatku:lol:
Monia, mogę juz sprawdzic?

monsanbia
27-01-2012, 22:47
Hazel, przecież ja Ci wstępną mowę tam musiałam przygotować. Żebyś była w stanie cokolwiek wyłapać ;)

Ale te pierwsze to nie zwyklaki. To chyba w którymś z pokoi od wewnątrz drzwi

To w końcu prosiła Hazel o te zwykłe czy nie? Byłam pewna że chodzi o Eurodoory ;)

kakusek
28-01-2012, 00:28
Ha ha ha to sie znowu namieszalo:rolleyes: Fajny patent z tym zamkiem magnetycznym .Moim dzieciom by sie przydal ;)

hazeleyes1982
28-01-2012, 17:22
To w końcu prosiła Hazel o te zwykłe czy nie? Byłam pewna że chodzi o Eurodoory ;)
O Eurodoory:yes:
Dzis, nic nie udało mi sie wymyslec w zwiazku z drzwiami, bo czesc sklepów była zamknieta, wciaz nie dostałam tez jednej wyceny, no i Moniowa wycena czeka az ja moj M. rozpracuje.
Za to muszę powiedziec,ze wykonałam dzis malenki kroczek w przód-pan od parapetów zrobi na srodę nowe - tą "boazerię" dzisiaj zabrał:) Podłoga wybrana-pan od podłóg umówiony na koniec lutego:wiggle: Teraz w domu robią sie łazienki i gładzie. Jak tylko wybierzemy te nieszczesne drzwi-bede potrzebowac Waszej pomocy w kwestii kuchni, bo chciałabym podjąc wreszcie ten temat:rolleyes:
Wybralismy z M. krzesła do jadalni (8 sztuk) - bardzo zgodnie i zdecydowanie. Moj M. już dawno namawiał mnie na nie. Ja w miedzyczasie szukalam alternatywy ale...wracam do pierwotnej wersji:

http://images41.fotosik.pl/1280/ee72333f0b073d89.jpg (http://www.fotosik.pl)

monika996
28-01-2012, 17:52
Fajne te Krzesła!!!! Ola kolorowe będziecie mieć????
napisz mi na priv gdzie je kupiłas i ile za sztukę:wiggle: będzie na przyszłość!!!

hazeleyes1982
28-01-2012, 20:02
Monia, zaraz wysle na pw, ale to są inspired by....;)
Jeszcze ich nie zamówilam ale M. mówi, zebym to zrobiła natychmiast, to nie bede tego roztrzasac trzysta razy:lol: Nie wiem, o co mu chodzi:D
Co do kolorów; podstawowymi kolorami w domu będą biel, czern i szarosc -w dodatkach (pomijam debowy parkiet, debowy stół i półwysep z forniru debowego)-wiec chyba nie ma sensu wprowadzac chaosu i kupowac kolorowych,co myslisz? wzielabym czarne, ale nad stolem beda takie dwie lampy (już kupione)

http://images46.fotosik.pl/1292/a5bde7d675fd1993.jpg (http://www.fotosik.pl)

za stołem czarna, lakierowana komoda, w pobliżu kominek z obudową z czarnego granitu...-chyba wystarczy czerni. A białe beda nawiazywac, do kuchni. Dobrze myślę? Beda pasowały białe do tych lamp?

narendil
28-01-2012, 20:23
Jeszcze ich nie zamówilam ale M. mówi, zebym to zrobiła natychmiast, to nie bede tego roztrzasac trzysta razy:lol: Nie wiem, o co mu chodzi:D

Ja też :lol2: Dziwny jakiś! Zupełnie jak mój.

Podoba mi się Twój zestaw kolorystyczny!
A krzesła? Białe? Czarne? Oj, trudny wybór...

:rolleyes: :confused: :rolleyes: :confused: :rolleyes:

Jednak białe!

kakusek
28-01-2012, 21:47
Hazelku odpisalam u Oli w sprawie piekarnika ;) Widzialas jadalnie u anuli?Ona ma bile z zielenia i swietnie to wyglada.Jesli boisz sie dodatkowego kolorku to wez biale :) Tak czasami zazdroszcze tych "ingerecji" waszych polowek w wykanczanie domku bo mojego totalnie nic nie interesuje.Co wybiore to akceptuje oczywiacie jesli cena jest przystepna .Tez bym chciala z nim czasem podyskutowac o kolorze czy modelu sofy a jemu wsio -jedno :bash:

hazeleyes1982
28-01-2012, 21:59
narendilku, piona:lol2: myslisz, ze białe? Matko, czy my to musimy miec w standardzie?:lol:
kakusku, Anula mna zielone eamsy? masz gdzies zapisany nr strony?
przeczytalam i wlasnie mialam napisac: "no to jednak nie mam okapu":lol: w sensie, ze upatrzylam sobie podszafkowy, który ma 67dB:eek: ogólnie bardzo rozważam Moniowego Smeg'a ale marzy mi sie albo biała listwa albo zupełnie podszafkowy...
kakusku, a z tym "zaangazowaniem", to róznie u mojego M. bywa, ale jak mu nagadam, nagadam, to łaskawie wyrazi swoja opinie ...:) i ...konkretny jest. To musze przyznac.Jak kazdy facet chyba;)

monika996
28-01-2012, 22:01
Ola chyba białe, będzie lżej.
ja mam kremowe i nawiązują .... tylko do kuchennych taboretów:wiggle:

hazeleyes1982
28-01-2012, 22:08
Ola chyba białe, będzie lżej.
ja mam kremowe i nawiązują .... tylko do kuchennych taboretów:wiggle:

:D i tak jest pieknie, wiec niewazne, do czego nawiazuja:yes:
Dwa głosy dla białych...nie wierze...czyżbym jeszcze dzis je zamówiła? aż tak dobrze, to chyba nie jest:lol:
EDIT: Cztery, bo jeszcze M. i ja:)

monika996
28-01-2012, 22:14
no widzisz!!!!:wiggle: poczekaj do jutra na resztę glosów!!!
ale czarne będą sie rysować . albo rysy będa bardziej widoczne:rolleyes: jeden argument przeciw czarnym
zresztą białe teraz sa szalenie modne:wiggle:
a co z drzwiami??? białe, lakierowane???

monika996
28-01-2012, 22:16
Ola idę na film na dwójce:goodnight:

Venus_m
28-01-2012, 22:20
Hazelu pasują i wszystkie białe i wszystkie czarne :yes:

Zastanów się natomiast nad opcją zrobienia innych kolorów w szczytach, tylko żeby nie wyszło zbyt pstrokato musisz wiedzieć jaki kolor będzie mieć narożnik i reszta mebli ;)

hazeleyes1982
28-01-2012, 22:22
Monia, mój Ty doradco-dzieki:hug:
drzwi biale, lakierowane-ale w dobrej cenie (czyli nie kupie, bo nie ma takich:lol:)
film na dwójce? aż sprawdze, o co cho :popcorn:

hazeleyes1982
28-01-2012, 22:27
Hazelu pasują i wszystkie białe i wszystkie czarne :yes:
Zastanów się natomiast nad opcją zrobienia innych kolorów w szczytach, tylko żeby nie wyszło zbyt pstrokato musisz wiedzieć jaki kolor będzie mieć narożnik i reszta mebli ;)
Venusku, kanapa bedzie jasnoszara-taka, jak jedna ze scian (ta sciana bedzie wlasnie tłem dla stołu i białych "eams'ów";)) a innych mebli brak-sciana tv i same przeszklenia, niestety albo stety:rolleyes:
Wiecie, jestem jakos spokojna, ze te biale beda pasowac-a dzieki Wam, to nawet pewna, wiec zamawiam! Nawet M. wlasnie stwierdził, zeby sie nie zastanawiac:wiggle:
Dzieki, Kochane!:wiggle:

kakusek
28-01-2012, 22:32
Jadalnia tutaj : http://forum.muratordom.pl/showthread.php?163255-Dziennik-Anuli/page17
Jesli chodzi o okapa to tylko zasygnalizowalam abyscie mialy swiadomosc wyboru ale nie jestem wyrocznia i jak pewnie doczytalas MarJelka twierdzi ze mimo podanych 65 dB jej okap jest cichy wiec moze nie ma sie czym przejmowac?Najwazniejsze zeby sie podobal a najwyzej nie bedziesz wlaczac szostego biegu;)
Hazelku Ty chyba planujesz miedzy wiatrolapem a holem szkalne dzrzwi? Jaki masz tam zostawiony otwor (szeroksoc) i czy robilas juz wstepne wyceny?
U mnie jest ok 120 cm i cos mi swita ze nie dam rady zrobic tak szerokiego skrzydla chowanego w kasete .Musialabym zrobic skrzydlo 90 cm plus stala dostawke (tak jak mam w wejsciowych) ale takie skrzydlowe troche koliduja mi z drzwiami do wc .Nie pomyslalam o tym na etapie projektowania bo myslalam ze beda przesowne:bash:
A ja wlasnie skonczylam ogladac Pogorzelisko i przyszlam odragowac bo film jest naprawde wstrzasajacy.

kakusek
28-01-2012, 22:34
Mi bardziej podobaja sie te bez podłokietnikow :P

MarJel
28-01-2012, 23:13
:D i tak jest pieknie, wiec niewazne, do czego nawiazuja:yes:
Dwa głosy dla białych...nie wierze...czyżbym jeszcze dzis je zamówiła? aż tak dobrze, to chyba nie jest:lol:
EDIT: Cztery, bo jeszcze M. i ja:)

5+ OlaU= 6:lol:

hazeleyes1982
28-01-2012, 23:33
kakusku, wysle Ci szczegóły wyceny na pw.
Olus, dzieki za głos-przeważył szalę i ...zamówilam:wave: Nooo, ten bujany też jest fajny...:wiggle:
Wiecie, co?Za gładko poszło-to rekompensata za drzwi, chyba:rolleyes:

kakusek
28-01-2012, 23:36
I oby jak najwiecej takich gładkich decyzji bo osiwiec mozna przy tym wykanczaniu :rolleyes: Ja swoje tez zamowilam bez dluzszego zastanawiania sie bo cena byla bardzo sympatyczna :)
Czyli drzwi bedziesz miala szklane?-w takim razie czekam na wycene :hug:

pasie
28-01-2012, 23:55
ja miałam zagłosować na białe ale chyba już po ptokach:D a wszystkie z podłokietnikami czy część bez?

hazeleyes1982
29-01-2012, 00:02
ja miałam zagłosować na białe ale chyba już po ptokach:D a wszystkie z podłokietnikami czy część bez?

Jupi!!!Czyli kolejny glos na tak!:wiggle: dzieki, pasiulku;) wszystkie z podłokietnikami-takie nam sie marzyły...:rolleyes: pasiulku, a Ty poczynilas w koncu jakies zakupy w Custom F? Pamietam, ze bylas tam kilka razy.
kakusku,poszlo;)

kakusek
29-01-2012, 00:23
Odpisalam i wiem juz tez ze skonsultowalas sie z Kinga :)
Ola nie ma sie czym chwalic -kupilam z promocji Jysk te ktore ma zastepczo MarJelka tyle ze u mnie zagoszcza na dluzej :yes: Byly po 70 zl wiec sie skusilam .Moze te FLO sa lepiej wykonane ale ich cena tez wyzsza to przysepilam :lol2:

admete
29-01-2012, 05:11
Olu spóźniłam się na głosowanie - ale tylko Cie utwierdzę że decyzja bardzo dobra - BIAŁE -będą wyglądać świetnie (aż sama się zastanawiam gdzie by sobie takie postawić http://forum.barcis.pl/images/smilies/hmm.gif)
chociaż nie byłabym sobą jakbym nie napisała że odrobina szaleństwa też byłaby fajna (ale w wersji uproszczonej - czyli 2 krzesełka np szare - u siebie to bym pewnie dała coś jaskrawego :lol2:)

monika996
29-01-2012, 09:36
Monia, mój Ty doradco-dzieki:hug:
drzwi biale, lakierowane-ale w dobrej cenie (czyli nie kupie, bo nie ma takich:lol:)
film na dwójce? aż sprawdze, o co cho :popcorn: nie nie na 2 . oglądałam na Polsacie z Helen Mirren i Redfordem( ale STARY:spam:)

NO I FAJNIE ,ŻE 'masz' JUŻ TE KRZESŁA:wiggle: ja nie lubię specjalnie kolorów. ewentualnie w dodatkach. więć dla mnie białe będą idealne:wiggle:


Olu spóźniłam się na głosowanie - ale tylko Cie utwierdzę że decyzja bardzo dobra - BIAŁE -będą wyglądać świetnie (aż sama się zastanawiam gdzie by sobie takie postawić http://forum.barcis.pl/images/smilies/hmm.gif)
chociaż nie byłabym sobą jakbym nie napisała że odrobina szaleństwa też byłaby fajna (ale w wersji uproszczonej - czyli 2 krzesełka np szare - u siebie to bym pewnie dała coś jaskrawego :lol2:)

kakusek
29-01-2012, 10:40
Ola moze to Ci sie przyda http://www.domplusdom.pl/mebel/wygodnie-przy-stole

hazeleyes1982
29-01-2012, 10:53
dzieki Monia:wiggle:
kakusku-dzieki:hug: najpierw "o głosnosci okapu", teraz "jak wygodnie siedziec przy stole"...uwielbiam Cie-Ty jesteś, jak Macgyver:lol2:

kakusek
29-01-2012, 11:06
Tylko zamieszanie robie :P Bo wez pod uwage ze ja tylko teorie wam zapodaje a najlepiej słuchac praktykow hehehehe
Swoja droga te Twoje krzesła musza byc bardzo wygodne skoro takie szerokie :yes:

monsanbia
29-01-2012, 17:01
Nie no słuchajcie, dalej nie wiem o co chodzi

hazeleyes1982
29-01-2012, 17:33
Monia, co Ci wyjasnic-w ramach przeprosin, ze dałam ciała i zapomniałam o Twoich vel naszych :lol: eames'ach?;)

duś
29-01-2012, 17:35
witam w klubie właścicieli eamesów :D

hazeleyes1982
29-01-2012, 17:42
witam w klubie właścicieli eamesów :D

dus-iu, na fotkach są?To sie przebiegne do Ciebie, bo musze przyznac, ze o tym, ze je masz...też zapomniałam...przepraszam:oops: wiecie, co tyle sie dzieje w tych naszych wątkach, ze ja chyba nie nadążam....:)

duś
29-01-2012, 17:50
foto jest w mojej galerii na picassie.
na razie posiadam tylko 1 - robi za krzesło biurowe. jak ostatecznie postanowię co ze stołem jadalnianym, to albo dokupię jeszcze 5 albo nabędę 6 duchów :) na chwilę obecną skłaniam się ku czarnemu stołowi i jednak duszkom.

a nie nadążać, to i ja nie nadążam. strasznie pracowity styczeń miałam i w związku z tym czasu brak, postępów budowlanych w zasadzie brak, pomysłów brak. i w efekcie nie wiem, co i jak

hazeleyes1982
29-01-2012, 17:58
No taaaaak, pamietam Twoje dylematy z tym eames'em...jak moglam zapomniec...:rolleyes:
Dus-iu, za rzadko tu bywasz...weź sobie odpocznij od tej pracy i wpadaj czesciej, co?:lol:

duś
29-01-2012, 18:00
semestr się skończył, mam oficjalnie ferie i zamierzam nadrobić wszystkie zaległości hehe :D

mirela99
30-01-2012, 13:51
hazel ... jejku do Ciebie się wybrać tam na wygnanie (komentarze) to dla mnie jak wyprawa do USA. Jednak wolę w galerii się poruszać ;)
Więc białe eamsy ... mniam :). Też będę takie kupować. Na pewno dwa z podłokietnikami, reszta chyba bez. Na razie stoi na białych, ale jak zobaczyłam jadalnie anuli ... to jednak jak podłogę zaolejują na nowo to jeszcze zrobię sondę, czy z kolorem nie poszaleć.
Mnie ostatnio "bierze" na ... ciemny granat. Ale eamsów chyba takich nie ma ?
Czekam na fotki krzesełek :)

monsanbia
30-01-2012, 15:26
mirela, białe białe, białe najfajniejsiejsze ;)

hazeleyes1982
30-01-2012, 17:34
Wiedziałam, że zbyt gładko poszło:mad: Na stanie mają tylko ... 5 krzeseł! A reszta ...w kwietniu:cry::cry:
Ja nie chce z innego sklepu, bo boje sie "marchewkowych" nóżek....bu.

monika996
30-01-2012, 17:45
Ola na mistrzostwa Europy w piłce nożnej będą:wiggle:

hazeleyes1982
30-01-2012, 17:48
wtedy juz bedziemy mieszkac i wolałabym miec krzesła:lol2:
nie chce tez zamawiac pięciu a potem reszte, bo to juz bedzie inna partia i moga sie róznic...:bash:
bede szukac dalej...

monika996
30-01-2012, 17:49
masz rację- trzeba od razu zamawiać wszystkie,żeby się nie różniły!!!
ale do kwietnia jeszcze 2 miesiące:wiggle:

monsanbia
30-01-2012, 18:53
Ola, jaki jest problem?
Anula brała krzesła z innego sklepu (niż customform), odbierała na Pradze w W-wie

admete
30-01-2012, 20:06
Wiedziałam, że zbyt gładko poszło:mad: Na stanie mają tylko ... 5 krzeseł!

Noż........kurde bele :mad::mad::mad:

A na kiedy planujecie przeprowadzkę???

hazeleyes1982
30-01-2012, 20:59
Ola, jaki jest problem?
Anula brała krzesła z innego sklepu (niż customform), odbierała na Pradze w W-wie

Moniu,ja nie zamawialam w Custom, tylko wlasnie w tym sklepie na Pradze:) czyli-lipa:rolleyes:

hazeleyes1982
30-01-2012, 21:00
Noż........kurde bele :mad::mad::mad:

A na kiedy planujecie przeprowadzkę???

admete, na Euro-smiejemy sie, ze w telewizji wielkie odliczanie do naszej przeprowadzki;)

monsanbia
30-01-2012, 21:01
No dobra, a w Custom próbowałaś?

hazeleyes1982
30-01-2012, 21:19
Chyba nie mieli na drewnianych-zaraz zobacze;)

EDIT: Rzeczywiscie, nie mają-zadzwonie i zapytam jutro.

monsanbia
30-01-2012, 21:27
Ooo, jak to?
Zadzwoń zadzwoń, przecież ja od nich brałam :yes:
Ale to może być ta sama sytuacja co za naszych czasów. Ja kupiłam i Anula już nie mogła, bo zabrakło siedzisk. Cała Polska czekała wtedy na dostawę ;)

1976pinacolada
30-01-2012, 21:42
hazel

wysłała Ci maila ;)

zwróć uwagę na wysokość siedziska w tych z podłoketnikami bo widze na allegro, że bywają i na 42 i na 47cm a 5 cm robi różnicę ;) Chodzi bowiem o wysokość samych podłokietników - mogą być na tyle wysokie, ze krzesła nie dadza się wsunąć "pod stół". Jesli planujesz stół z grubym blatem (ok 10cm) to od wysokości baltu (76cm) trzeba odjąć 10cm i sprawdzić czy aby podłokietniki nie sa wyższe :sick: Bo stół z niewsunietymi 8 dość duzymi krzesłami może zająć nieco miejsca ;)

pozdr

hazeleyes1982
30-01-2012, 21:54
hazel

wysłała Ci maila ;)

zwróć uwagę na wysokość siedziska w tych z podłoketnikami bo widze na allegro, że bywają i na 42 i na 47cm a 5 cm robi różnicę ;) Chodzi bowiem o wysokość samych podłokietników - mogą być na tyle wysokie, ze krzesła nie dadza się wsunąć "pod stół". Jesli planujesz stół z grubym blatem (ok 10cm) to od wysokości baltu (76cm) trzeba odjąć 10cm i sprawdzić czy aby podłokietniki nie sa wyższe :sick: Bo stół z niewsunietymi 8 dość duzymi krzesłami może zająć nieco miejsca ;)
pozdr

Kingus, zaraz odczytam maila. Dzieki-zwrócilas uwagę na bardzo ważną rzecz. Chyba poczekam z tym stołem, na krzesła jednak:rolleyes:


Ooo, jak to?
Zadzwoń zadzwoń, przecież ja od nich brałam :yes:
Ale to może być ta sama sytuacja co za naszych czasów. Ja kupiłam i Anula już nie mogła, bo zabrakło siedzisk. Cała Polska czekała wtedy na dostawę ;)

Oooo, o tych siedziskach wlasnie usłyszałam, ze transport z Chin bedzie w kwietniu dopiero. Wiec to nawet nie jest żart:D

hazeleyes1982
30-01-2012, 22:12
Kinguś, :hug::hug::hug::hug::hug::hug:
Matko Kochana, nie dosc, ze poswiecilas mi swój cenny czas tak sama z siebie, to jeszcze naswietlilas mi wszystko-no wiec (po konsultacji tel z M.):
1. nie, nie mam miejsca na 3 m stołu:no:
2. zrobimy tak: bedzie 6 eamse'ów przy stole w jadalni a dwa przy półwyspie i w razie wiekszej ilosci gosci dołacze je do stolu -ale na stale beda przy półwyspie-dla nas.
M. jest w nich tak zakochany, ze nie chce tych bez podłokietników przy półwyspie (bu-chciałam troche urozmaicic;)) :rotfl:

monika996
30-01-2012, 22:22
Ooo, jak to?
Zadzwoń zadzwoń, przecież ja od nich brałam :yes:
Ale to może być ta sama sytuacja co za naszych czasów. Ja kupiłam i Anula już nie mogła, bo zabrakło siedzisk. Cała Polska czekała wtedy na dostawę ;) czyli dla Oli nic nie zostało;)


Kinguś, :hug::hug::hug::hug::hug::hug:
Matko Kochana, nie dosc, ze poswiecilas mi swój cenny czas tak sama z siebie, to jeszcze naswietlilas mi wszystko-no wiec (po konsultacji tel z M.):
1. nie, nie mam miejsca na 3 m stołu:no:
2. zrobimy tak: bedzie 6 eamse'ów przy stole w jadalni a dwa przy półwyspie i w razie wiekszej ilosci gosci dołacze je do stolu -ale na stale beda przy półwyspie-dla nas.
M. jest w nich tak zakochany, ze nie chce tych bez podłokietników przy półwyspie (bu-chciałam troche urozmaicic;)) :rotfl: Ola ile tych krzeseł zamawiaćie ???8???:confused:

hazeleyes1982
30-01-2012, 22:36
noooo, 8 :yes: niezłe z nas świry, co?:lol2:
Muszę Ci sie pochwalic, ze...mamy drzwi:wiggle: Dostałam super wycene i zamawiamy pod koniec tyg. Piękne, białe...ale bez połysku (dopłaty są horrendalne, wiec odpuszczamy:rolleyes:)

monika996
30-01-2012, 22:53
no to białe wygrały:wiggle:
wszędzie białe????
a z tymi krzesłami ....:) nieżle
a teraz co u Was na budowie sie dzieje????? ale mrozy:confused: nieżle. u nas zimno . -15 na razie. aż trudno oddychać

monsanbia
30-01-2012, 23:06
ooo, drzwi białe bendom :)
fajnie :yes:
gdzie bierzecie w końcu?

hazeleyes1982
30-01-2012, 23:09
Cały czas łazienki sie robią i gładzie. Pod koniec lutego kładziemy podłogi. Zaczelismy podbitkę robic ale ze względu na mrozy, wykonawca sie ewakuował (i słusznie).
Monia, pytanie z innej beczki: czy drzwi w Twojej saunie tez, tak jak u nas, nie dochodza idealnie do tej szklanej sciany? U nas jest taki ok 0,5 cm uskok pomiedzy drzwiami i szyba. P. Darek mówi, ze tak ma byc...rzeczywiscie?
Monia, bbsystem-baaaardzo fajna cene dostalismy-napisze Ci zaraz na pw ile wyszło.

monika996
30-01-2012, 23:14
tak nie dochodzą, nie ma uszczelki dlatego.
a na dole też nie dochodzą :wiggle:
jest dobrze tak ma być.my nawet odpaliliśmy saunę w mrozy. syn sie saunował:) w sobotę po nartach i wczoraj po powrocie z kina:)
ja nie mogę , bo żylaki , naczynka itp

duś
30-01-2012, 23:14
a próbowałaś w dkwadrat.pl?
zamawiałam tam ja, zamawiała tam chyba annNS2. obie jesteśmy zadowolone i pasują te poddupniki, które produkuje meblefmf (allegrowicz) - u niego swojego eamesa zamawiała kroowka :) (wprawdzie ja poddupnika wciąż nie mam, ale ostatnio postanowiłam nie przynosić roboty do domu :D)

hazeleyes1982
30-01-2012, 23:25
dusi-iu, własnie tam zamawiałam:hug:
ten "poddupnik" super jest:yes: sprawdze w takim razie na allegro.Dzieki:hug:
jak nie, nie ma dramatu-poczekam ... te trzy miesiace (aaaaaa:o)
czyli wracasz dusiu, do swiata zywych? super!:)

1976pinacolada
30-01-2012, 23:26
ze strony dkwadrat.pl

"szerokość 63 cm, głębokość 62 cm, wysokość 80 cm, wysokość podłokietnika 65,5-67 cm, wysokość krawędzi siedziska 47 cm" :sick:

Bedziesz musiała cieńszy blat w stole zrobic ;)

pasie
30-01-2012, 23:34
Jupi!!!Czyli kolejny glos na tak!:wiggle: dzieki, pasiulku;) wszystkie z podłokietnikami-takie nam sie marzyły...:rolleyes: pasiulku, a Ty poczynilas w koncu jakies zakupy w Custom F? Pamietam, ze bylas tam kilka razy.

nie poczyniłam, żadnych bo jeszcze tam nie dotarłam:D to drugi koniec Warszawy a muszę małża wyciągnąć - więc tylko sobota a on w soboty do południa odsypia więc ciągle niezdążamy:bash: ale widzę, że na eamsy mam czas do kwietnia:D

pasie
30-01-2012, 23:37
ze strony dkwadrat.pl

"szerokość 63 cm, głębokość 62 cm, wysokość 80 cm, ]wysokość podłokietnika 65,5-67 cm[/B], wysokość krawędzi siedziska 47 cm" :sick:

Bedziesz musiała cieńszy blat w stole zrobic ;)

dobrze wiedzieć bo ja na takie sie szykowałam - muszę pomierzyć czy mi wejdą...

duś
30-01-2012, 23:44
czyli wracasz dusiu, do swiata zywych? super!:)
yes :D
choć w lutym, marcu i kwietniu mam zaplanowanych kilka szkoleń (%%%%% :D) i konferencji (%%%% :D) i może nawet kwerendę w dojczach (%%%%% :D), więc lekko nie będzie :D

czekam na wypłatę i znów zaczynam snuć wnętrzarskie plany ;) myślę, że w końcu pocisnę temat łazienkowy (żeby coś wykończyć na cacy) - w so było sprzątanie a w braku uchwytów na ręczniki i szlafroki wszystko znów leży kątem na pralce. moja irytacja sięga zenitu, ale jak zaczęłam starego opieprzać to mi przytachał mój ręcznik, który sama pierdzielnęłam w kąt po powrocie z siłowni, więc z awanturki nici hehe no i znalazłam idealny kosz na bieliznę w brw tylko nie robią białych (muszę to sprawdzić online). no i parawan na wannę trzeba zamówić, szklarze u rodziców mają coś tam mierzyć jutro czy w śr, ojciec ma wybadać temat...
poza tym miały być zasłony do salonu, ale jedna pani aranżerka totalnie mnie do siebie zniechęciła (rozumiem, że nie jestem najatrakcyjniejszym (=najbardziej forsiastym) klientem, ale minimum kultury osobistej i dotrzymywania umówionych terminów spotkań jednak oczekuję), a druga podpowiedziała, że w marcu są targi i wtedy powinny się pojawić nowe kolekcje tkanin. poczekam więc na "wow" i poszukam kinkietów.

no i w końcu kupię sobie ten blender (tak, jeszcze do nie kupiłam - proces decyzyjny na poziomie 3latka, cóż...)

hazeleyes1982
31-01-2012, 00:37
picoladka, jestes super:):wiggle:
pasiulku, toż cała polska czeka na siedziska z Chin, wiec Custom pewnie tez:lol: Jesli bys sie jednak wybrała...zaklepiesz mi 8 sztuk?:lol2:
dusiu,ulala a miało byc mniej pracy-a Ty same konferencyje planujesz:lol: po przeczytaniu historii z recznikiem, padłam:lol2:
Co do blendera...ja myslalam,ze Ty go juz 15 razy kupiłas:lol2:
dusiu, dasz jakis namiar do kroowki, zebym sobie to jej krzesło oblookała?

duś
31-01-2012, 00:47
chyba u mnie w wątku Zotawiala foto... albo w stopce był link. krzesło było czarne i prezentowało się mega. skleroza mnie lapie

hazeleyes1982
31-01-2012, 22:06
Taki okap podszafkowy (do zabudowy ) sobie dzis zamówiłam :wiggle:
moc: 800m3/h
http://images50.fotosik.pl/1351/daddcbc18c60ab6f.jpg (http://www.fotosik.pl)

z takim bajerem :lol:

http://images40.fotosik.pl/1332/25c0c632857c019bmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Info dla kakuska:
na I biegu głosnosc-35 dB na II -45 (a wydajnosc odpowiednia dla mojej kuchni), wiec pozostałych dwóch biegów-byc moze nie bede w ogóle używać:)

monika996
31-01-2012, 22:13
niezły bajer!!!!! :wiggle:

hazeleyes1982
31-01-2012, 22:16
niezły bajer!!!!! :wiggle:

Prawda?:lol:
najlepsze, ze mieli na stanie i bedzie jutro!:) wyrównało sie-za krzesła. Wysłałam dzis do niech maila, ze nie wycofuję sie, pomimo tego długiego czasu oczekiwania-duzo dziewczyn ma z tego sklepu i są zadowolone, wiec po co ryzykowac z innym...

monika996
31-01-2012, 22:25
Prawda?:lol:
najlepsze, ze mieli na stanie i bedzie jutro!:) wyrównało sie-za krzesła. Wysłałam dzis do niech maila, ze nie wycofuję sie, pomimo tego długiego czasu oczekiwania-duzo dziewczyn ma z tego sklepu i są zadowolone, wiec po co ryzykowac z innym...
masz rację co tych krzeseł. na pewno przed przeprowadzką będą:wiggle:
a pilot mega wygodny. nie bedziesz musiała naciągać się do przycisków:lol2:

hazeleyes1982
31-01-2012, 22:46
a pilot mega wygodny. nie bedziesz musiała naciągać się do przycisków:lol2:
:rotfl:
dobrze to ujęłas...trza se jakoś radzić:lol2:

monika996
31-01-2012, 22:50
:rotfl:
dobrze to ujęłas...trza se jakoś radzić:lol2::lol2:

kakusek
31-01-2012, 22:56
Ha ha ha teraz sie bede bała pokazac co ja wybralam bo moze sie okazac ze ma duzo wieksza glosnosc (a tak sie wymadrzałam;)) Hazelku pilot to niezły bajer ale nie wierze ze nie dałabys rady siegnac do przyciskow :P

hazeleyes1982
31-01-2012, 23:04
kakusku, Ty terrorystko okapowa:lol2:
a na poważnie, to Ci dziekuje, za zwrócenie uwagi-zresztą Madziazzz i Monia też mnie kiedyś urabiały na cichy okap:lol: wiec mamusiek chrzestnych mojego zakupu jest kilka;)
kakusku, ja z tych małych, czarnych - ale do okapu dosięgnę:)
CHYBA:lol:

monika996
31-01-2012, 23:10
kakusku, Ty terrorystko okapowa:lol2:
a na poważnie, to Ci dziekuje, za zwrócenie uwagi-zresztą Madziazzz i Monia też mnie kiedyś urabiały na cichy okap:lol: wiec mamusiek chrzestnych mojego zakupu jest kilka;)
kakusku, ja z tych małych, czarnych - ale do okapu dosięgnę:)
CHYBA:lol:nie dodałaś ślicznych, małych ,czarnych:wiggle:

hazeleyes1982
31-01-2012, 23:24
oj, Monia, weeeeeź:oops::oops::oops:
Laseczko:hug:

MagdaZZZ
31-01-2012, 23:52
kakusku, Ty terrorystko okapowa:lol2:
a na poważnie, to Ci dziekuje, za zwrócenie uwagi-zresztą Madziazzz i Monia też mnie kiedyś urabiały na cichy okap:lol: wiec mamusiek chrzestnych mojego zakupu jest kilka;)
kakusku, ja z tych małych, czarnych - ale do okapu dosięgnę:)
CHYBA:lol:

a jaką ty masz pamięć maleńka:o:lol2:
no to gratuluję świetnego zakupu:hug: parametry imponujące;)

1976pinacolada
31-01-2012, 23:54
:rotfl:
dobrze to ujęłas...trza se jakoś radzić:lol2:



...na starość ;) :P

1976pinacolada
31-01-2012, 23:55
ja z tych małych, czarnych - ale do okapu dosięgnę:)
CHYBA:lol:



podobno po 30-tce rośnie się juz w dół ;) i zeby nie było to pisze to ta, która jest juz "w trakcie" kurczenia ;)

kakusek
01-02-2012, 00:10
To ja juz powoli przestaje siegac do blatu ;) A wiesz ze ja chyba bede musiala wybrac ten okap duzo szybciej :rolleyes: niz myslalam? Dziewczyny mi tu zaczely podpowiadac ze przy okapach wyspowych nalezy zrobic specjalne wzmocnienie w suficie podwieszanym wiec lepiej by bylo miec konkretny model zanim zaczna dziergac te sufity .Ale jajo-bo ja to tak sobie od kilku miesiecy przegladam forum(uzaleznienie) bimbajac ze swojej budowy ktora mi sie przeciez slimaczy a tu nagle mam podjac jakas wiazaca decyzje?????? :jawdrop:

1976pinacolada
01-02-2012, 00:29
To ja juz powoli przestaje siegac do blatu ;) A wiesz ze ja chyba bede musiala wybrac ten okap duzo szybciej :rolleyes: niz myslalam? Dziewczyny mi tu zaczely podpowiadac ze przy okapach wyspowych nalezy zrobic specjalne wzmocnienie w suficie podwieszanym wiec lepiej by bylo miec konkretny model zanim zaczna dziergac te sufity .Ale jajo-bo ja to tak sobie od kilku miesiecy przegladam forum(uzaleznienie) bimbajac ze swojej budowy ktora mi sie przeciez slimaczy a tu nagle mam podjac jakas wiazaca decyzje?????? :jawdrop:


kakusku - niekoniecznie :no: W miejscu gdzie bedzie wisiał okap fachowcy powinni dać gęsto stelaży i tyle wystarczy :yes: U mnie np w miejscach gdzie będą lampy (a jeszcze nie wiadomo jakie) tak zrobili a w ściance regipsowej na której zawiśnie szafka podumywalkowa wrąbali dechy na takiej wysokości, na jakiej mniej więcej będzie mocowanie szafki. Nawet nie wiedziałam, że tak można. Byłam przekonana, że w naszej łazience małżenskiej bede zmuszona dac szafkę stojącą. A u dzieci w łazience poniewaz jeszcze nie wiem w którą stronę będą się otwierac drzwi prysznicowe, w profile z obu stron wkręcili dechy i mam teraz obie strony otworu przygotowane pod montaz szklanych drzwi.....
Ale jak bardzo chcesz to se juz kup. A co, mąż wiedzieć o tych sposobach przeciez nie musi ;) :P

admete
01-02-2012, 08:20
podobno po 30-tce rośnie się juz w dół ;)

już po 30 :jawdrop: - to może wysokość blatów w kuchni trzeba by zmienić ;). Ja już za tydzień będę caaaaaały pełny rok po 30 :cry:


Olu super że okap wybrany i zamówiony :wiggle: - jak będę na tym etapie to się do Ciebie zgłoszę o poradę bo temat przerobiłaś dogłębnie - chyba że od razu wezmę taki jak Ty :lol:

narendil
01-02-2012, 15:14
Hazelku, super! Jeden problem mniej :)

A zdradzisz co do za cudo?

monika996
01-02-2012, 16:40
Ola gdzie utkwiłas??? w pracy ?? czy na budowie???:)

hazeleyes1982
01-02-2012, 20:05
narendilku, Falmec. Przyszedł dzis !!! I powiem Wam, ze jestem w szoku-na I biegu nic nie słychac a na drugim, delikatny szum powietrza-ale nie samego urządzenia! Nie wiedziałam, ze okap moze byc tak cichy!!!A pilocik jest niewiele wiekszy od paczki zapałek:) Wszystko super, tylko filtry są troche uszkodzone, ale juz to obfociłam i zgłosiłam. Mają wysłac nowe. I na żywo wyglada 100x lepiej niz na tej fotce!
monia, dzis miałam wolne wiec odbierałam nowe parapety (teraz są super:)) i byłam na budowie-asystowałam przy wnoszeniu parkietu, który nam dzis przywiezli :wiggle: a i byłam na paznokciach:lol:

kakusek
01-02-2012, 21:32
Szybko dotarl ten okap:yes: Ciesze sie ze jestes zadowolona z wygladu (on ma bialy przedni panel czy bedziesz malowac?) no i z tego ze jest cichy bo "moj" max ma miec 34 dB (lub 49 dB0

kakusek
01-02-2012, 21:36
Szybko dotarl ten okap:yes: Ciesze sie ze jestes zadowolona z wygladu (on ma bialy przedni panel czy bedziesz malowac?) no i z tego ze jest cichy bo "moj" max ma miec 38 dB (lub 49 dB)
http://www.ciarko.pl/pl/produkty/wyspowe/art67,orw,white.html
lub ten http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-agd/ciarko-or-w.html (ktory Ci sie bardziej podoba?)

hazeleyes1982
01-02-2012, 22:22
kakusku, on jest podszafkowy i bedzie od dołu zlicowany z szafka a od frontu niewidoczny-ukryty w szafce:wiggle:
to cichutenki ten Twój i fajniutki. Mój bedzie wygladał tak pod szafka (fotka z innym okapem).

http://images37.fotosik.pl/1305/d357e451a6d14a5dmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

monika996
01-02-2012, 22:32
no to słyszę Ola ,że miałaś dziś fajowy dzień!!!:wiggle:
a jaki kolor masz na pazurkach???:)

1976pinacolada
01-02-2012, 22:32
Ola - ale w związku z tym, że taki to nie ma mozliwości wysunięcia go? Bo zazwyczaj te podszafkowe wysuwa się w przód podczas gotowania żeby dobrze zbierały opary. Płyta zazwyczaj ma 50-60cm głebokości a szafki wiszące tylko 30...

hazeleyes1982
01-02-2012, 22:43
Monia, ja jestem nudna i prawie zawsze mam brązowy albo czerwony:) dzis nie inaczej-wsciekla czerwien, ale za to mega krótkie-po opuszkach:)
picoladka, no i zepsułaś wszystko-Ty praktyczna Kobieto:lol2: a miało być tak pieknie - " kwiaty, autografy, wywiady w zakładach pracy" ... nowy okap, a tu d...pa:rotfl:
a na powaznie, wiesz co...nie myslalam o tym....ale on ma takiego powera, ze M. sie smieje, ze mi zupę wciągnie:lol: wiec mysle, ze da sobie chłopak rade;)

1976pinacolada
01-02-2012, 23:08
picoladka, no i zepsułaś wszystko


PRZEPRASZAM

Szczerze to liczyłam na to, że zaraz nam tu zapodasz newsa w stylu : przyciskam na pilociku znaczek # i okap wysuwa się jak peryskop i wyłapuje z którego garczka najbardziej paruje.....:sick:
A ponadto to Twój m się wkopał i to strasznie bo jak zupy nie zdążysz ugotować to powieszs, że okap wessał :sick:

myszonik
02-02-2012, 08:54
Wściekłą czerwień (i mniej wściekłą też) na paznokciach uwielbiam :yes: :yes: :yes:

monika996
02-02-2012, 09:04
PRZEPRASZAM

Szczerze to liczyłam na to, że zaraz nam tu zapodasz newsa w stylu : przyciskam na pilociku znaczek # i okap wysuwa się jak peryskop i wyłapuje z którego garczka najbardziej paruje.....:sick:
A ponadto to Twój m się wkopał i to strasznie bo jak zupy nie zdążysz ugotować to powieszs, że okap wessał :sick:to u Oli zup nie będzie:lol2::lol2:
Ola ten okap jest na stale w szafce? nie wysuwa się? ja kiedyś miałam szafkowy, ale się wysuwał. ale ostatnio w mieszkaniu miałam ( przypomniało mi się ) niewysuwany.i oczywiście spełniał swoją funkcję
a paznokietki- krótkie lubie , od razu ręka wygląda subtelniej;) a czerwone tak krwiste zazwyczaj latem
Ola poszalej kup najmodniejszy z drobinkami brokatowymi. ja chyba dziś taki poszukam w drogerii. bo mam aktualnie szary- metalik;)

monika996
02-02-2012, 09:48
Ola dla twojego M i czarnej lodówki;):D

hazeleyes1982
02-02-2012, 10:11
PRZEPRASZAM
Szczerze to liczyłam na to, że zaraz nam tu zapodasz newsa w stylu : przyciskam na pilociku znaczek # i okap wysuwa się jak peryskop i wyłapuje z którego garczka najbardziej paruje.....:sick:
A ponadto to Twój m się wkopał i to strasznie bo jak zupy nie zdążysz ugotować to powieszs, że okap wessał :sick:

Picoladko, no tak pieknie, to nie jest...nie za tą cene, znaczy sie;) mam nadzieje, ze wiesz Kinguś, ze ja żartowałam i sie niezle sama usmiałam z tego, co wczoraj napisałam:hug:
Monia, co do lodówki...bedzie czarna-tak sie chłopak zapatrzył na Twoją:yes: jestes z niej zadowolona? czy moze byc bez kostkarki?

Karolina i Artur :P
02-02-2012, 11:58
hazelku fajne paznokcie :D
Luuubie takie :)

kakusek
02-02-2012, 12:41
Hazelku fajny czarny sbs (moj faworyt jesli stanie na sbs-sie) to Samsung z schowanymi uchwytami :http://www.samsung.com/pl/consumer/home-appliances/refrigerators/side-by-side/RSH7UNBP1/XEO
TY szukasz bez kostkarki?

hazeleyes1982
02-02-2012, 12:51
dzieki, Karolciu-już usunęłam;)
kakusku,od wczoraj ma byc czarny:rolleyes: Nie chcemy kostkarki, bo M. nocowal kiedys u jednego znajomego i kostkarka go obudziła....no i sie zraził chłopak:rolleyes:
Dziekuje Ci za link:hug:Widziałam ta Samsunga.Jest super-ale ...ma kostkarke. Gdyby cos Ci wpadło w oko przypadkiem, dasz znac? Ja w kazdym razie od dzis zaczynam poszukiwania.