PDA

Zobacz pełną wersję : Od wizualizacji do realizacji...czyli pogaduchy u hazel



Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

hazeleyes1982
30-09-2011, 11:33
-

monsanbia
30-09-2011, 11:44
czeeeeeść

Super że podjęłaś taką*decyzję :yes:

kolejny wątek do listy odwiedzanych

Kibicuję

No i ... nie piszesz sama do siebie :lol:

monsanbia
30-09-2011, 11:53
:wave: teraz to Ty zostałas matką chrzestną:p

:lol2:

ale masz pamięć kobieto!

Co do kuchni - świetna. Trochę nie rozumiem co to jest to czarne, które jest kontynuacją półwyspu na wszystkich szafkach i jak to wyglądać ma w rzeczywistości. To będzie taka odstająca półka w 1/4 od dołu szafek? Dobór kolorów piękny. Jest jasno, przejrzyście ale nie monotonnie. No a najpiękniesze - okno :yes:
Nie mogę się pogodzić z tymi moimi kurduplami :( Nie wiem gdzie miałam głowę kiedy projekt był obrabiany. A i zła jestem na arch, że nie podpowiedział ... W przyszłym domu :yes:

A pamiętasz o tych łupkach i nowych zdjęciach, które miałaś mi podesłać?
U mnie robi się teraz tynk cem-wap na elewacji i chyba nadal nie jest za późno na ten kamień. Tylko nie wiem gdzie i jak :( Nie mam pomysłu, a chciałabym

monsanbia
30-09-2011, 11:58
Napisze Wam, co zamierzam na pewno zmienic i proszę o opinie:

1. Zabudowa cała biała
2. Dół szafek bez tego paska z granitu-niestety architekt wykazał sie zbyt duzym jak dla mnie polotem
3. jasno-szary gres
4. Wnęka po lewej stronie od zabudowy ma 15 cm. Zamiast niej-albo cargo albo półka na wino
5. Półwysep tez do odstrzału...tzn bedzie ale w bardziej minimalistycznej formie

Monia, skrzykniesz tu dziewczyny?nie umiem jeszcze edytowac stopki:(

wklej na razie linka do tematu w sygnaturze (bo nie pamiętam jak się robi taki opis, dawno to było)

Już teraz wszystko rozumiem :yes:
A ja bym się*zastanowiła nad tym orzechem. Naprawdę fajnie to wygląda :yes:
Też mam jasno szary gres i w tym samym dokładnie miejscu płytę gazową (będzie gazowa?) i zlewozmywak :yes:
U mnie będzie wszystko białe :yes: ale chętnie to co widzę*przeniosłabym do siebie
Podoba mi się

monsanbia
30-09-2011, 12:02
próba stopki

Pogaduchy u hazel (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?187479-Od-wizualizacji-do-realizacji...czyli-pogaduchy-u-hazel)

edit: Działa!
Możesz sobie nazwę stopki zmienić, na szybko wpisałam "pogaduchy u hazel"
I wstaw to teraz w sygnaturę w ustawieniach profilu

rere79
30-09-2011, 13:15
I ja się witam. Będę napewno podglądać postępy. Podoba mi się wizualizacja kuchni, choć też nie zabardzo wiem co to za rama przy szafkach. Ja bym ten dolny pas ramy dała zaraz nad samym cokołem ;)

franeczka
30-09-2011, 17:29
Witam się i ja. Na dniach zaczynam również etap wykończeniówki w swoim domku.
Co do kuchni fajna, nowoczesna. Archi miał niezły polot z tym gresem - konglomeratem. W sumie zastanawiam się czy te materiały nie są same w sobie za ciężkie na klejenie pod takim kątem? Jak dla mnie połączenie białego i orzecha jest gustowne natomiast wygibasy blatu już niekoniecznie mi się podobają ze względu na brak praktycznego zastosowania. Ogół jednak mi się podoba. Idąc za dziewczynami okno tez jest fajne, dobrze widzę, że narożne? A po lewej stronie drzwi do spiżarki? Układ kuchni w sumie bardzo podobny do mojego.

Franka

anna-maria3
30-09-2011, 20:18
Zaproszenie dotarło. Jestem :lol: Obiecuję podgladać, a nawet komentować ;)

MarJel
30-09-2011, 20:18
Wreszcie!:lol:
hezel, patrząc na kominek, mogę się pokusić o stwierdzenie:Pokarz mi swój kominek, a będę wiedzieć jakie masz (będziesz miała) wnętrza :lol2:
Będzie cudnie tak jak lubię:yes:
Jakieś malusie te fotki i nie widzę projektu kuchni, nie da się większej fotki?

MagdaZZZ
30-09-2011, 20:29
No właśnie, ja też bym się z chęcią kuchnią pozachwycała - ale nie widu:( Jakieś miniatury mi się tylko wyświelają...
w każdym razize witam się:bye: i obiecuję wiernie kibiować:)

Venus_m
30-09-2011, 20:41
To i ja i ja jestem :D

No nareszcie!! :D Hazelku tylko postaraj się wstawiać większe fotki, bo u mnie niestety tylko miniaturka wizu kuchni - nawet po otwarciu w imageshack. Polecam do fotek photobucket :)

queene
30-09-2011, 20:54
no to ja też jestem :)
powodzenia :)

monsanbia
30-09-2011, 20:58
hazel, jeśli chcesz w sygnaturze mieć linka z krótkim opisem Pogaduchy u hazel, wstaw w sygnaturę to co jest poniżej, tylko skasuj wykrzyknik z przodu. Musiałam go dać, bo tak to robi się od razu odnośnik

[!url=http://forum.muratordom.pl/showthread.php?187479-Od-wizualizacji-do-realizacji...czyli-pogaduchy-u-hazel]Pogaduchy u hazel[/url]

duś
30-09-2011, 21:23
dołączam do podgladaczy :)
kuchnia zapowiada się jak ta lala

monika996
30-09-2011, 21:40
cześc ja tez dołączam. ale kuchnia też wyświetla mi sie malutka i nic nie widzę.
a kominek super.

MarJel
30-09-2011, 21:43
Wszystkie się zleciały, a tu ani szampana, ani koreczków, a co najgorsze hezel gdzieś zniknęła:D

Ilona Agata
30-09-2011, 21:45
Dotarłam, obejrzałam, przeczytałam i oczywiście czekam na więcej :)

monsanbia
30-09-2011, 22:16
hazel
Poodoba mi się. Przód domu rozumiem będzie biały i tylko ten kamień. A z tyłu w dwóch miejscach szary tynk?
Też tak planuję (tylko że ja mam z tyłu skośne ściany). Chcę tarasowe ściany zrobić ciemniejsze szare a dwa tarasy oddzielać będzie jasna część

Pietrę miałam z próbkami kominkowymi. Na kominek mi się*nie spodobała, ale na elewację ... hmmm, może być fajna
Wiesz jakie one będą miały kształt i wymiary, te płyty?
Caly czas nie wiem czy u mnie taki kamień na ściance (i to skośnej - wejściowej) nie będzie od czapy

monsanbia
30-09-2011, 22:26
dziewuszki jedziemy z innymi wizualkami-bo mam ich sporo:-)

zacieram ręce!

Balbina200
30-09-2011, 22:27
Dzień dobry!
Przyszłam za Mosambią i zostaję, bo tu się rozgościły idealnie moje kolory:-)
I też niedługo ruszę z kuchnię, więc chętnie podpatrzę i pokibicuję:D

hazeleyes1982
30-09-2011, 22:41
moni, napisalam Ci prawie epopeję jako odp na Twoje pyt i mi sie skasowala:evil:
balbina witam Cie i dzieki. Przyznaję sie bez bicia, ze zagladam czesto do Ciebie :oops: tylko zawsze na szybko, ale baaardzo mi sie u Ciebie podoba
monika, :welcome: wlasnie pracuje nad tym, zeby fotki byly wieksze;)

jaksie
01-10-2011, 07:02
Wpadłam i ja, choć bez zaproszenia ;)
Będe podgladać ;) ja z tych nie "plotkujących" na forum.

monsanbia
01-10-2011, 07:44
hazel, nie byłoby raczej kontunuacji, może na ogrodzeniu

no a gdzie te wizualki?
ja wstawiam zdjecia z koputera bezpośrednio (zaawansowana edycja-zarządzaj załącznikami-wybierasz z kompa-ladujesz-robisz insert inline i pojawia sie w tekscie), czasami z fotosika

narendil
01-10-2011, 07:52
Dzień dobry :)

monsanbia
01-10-2011, 08:06
hazel, jeszcze mam pytanie
To Twoje ogrodzenie jest wymurowne z jakichś bloczków i potem będzie na nim robiona wyprawka silikonowa powiedzmy. Coś pod nią idzie? No bo te bloczki przecież z zaprawą równe nie będą

reni1980
01-10-2011, 09:16
to i ja się witam, kominek boski, takie lubię ale kuchnia to mała malusia że nic nie widzę, moze uda ci się wkleić taką większą, a poza tym doczytałam o innych wizualkach i nic nadal nie ma a to juz druga strona hazel

rere79
01-10-2011, 09:43
Reni, u mnie nadal pierwsza strona ;)

hazeleyes to czekamy na wizualki. A takie małe focie z IS Ci wychodzą, bo pewnie nie ten link wklejasz ;). Zaraz wrzucę tam byle co i powiem który odnośnik jest właściwy.

Edit: Musisz wkleić linka zatytułowanego: kod forum

queene
01-10-2011, 09:55
ja korzystam tylko z imageshack
parametry ustawienia:
image resize: 800x600 15 inch monitor
label thumb: yes

po uploadzie kopiuje Direct Link :)

duś
01-10-2011, 11:12
a w tej łazience wanna będzie, czy rezygnujecie?
wyglada fajnie - prosto i czysto :)

monika996
01-10-2011, 14:21
lazienka piękna . lubię takie. śmiało możesz działać.:yes:
kuchnia zrezygnowałabym jednak z tego udziwnienia granitowego:p i to coś z granitu , ten barek nie . zostaw w prostokącie . albo sama noga z płyty granitowej. nie doczytałam , jaką masz wizję i co na to inni. Białe szafki w kuchni są super. Zostaw . na dole fornir też zostaw. praktyczniejszy:yes: jaki będzie - orzech? palisander? czy może moje paldao?
juz dziś raczej na forum nie posiedzę. imprezę szykuję!!!! żarełko. i wyruszamy do znajomych!!! do jutra:bye:

anna-maria3
01-10-2011, 14:29
Usunelam "wizualke" z paint'a , bo boję sie ze anna moze tego nie wytrzymac:D


No nie żartuj nawet... Są lepsi ode mnie :yes:

Olu, pan architekt przeszedł samego siebie... (albo samą siebie :???:) Poza wysokim kosztem takiego "czegoś" i brakiem urody, jaki miał być sens? Do czego to coś miało służyć?m Kuchnię mam na myśli oczywiście ;)

Łazienka przy sypialni bardzo przyjemna. Prosta, bez udziwnień, fajne kolory. Bardzo mi się podoba. Rozumiem, że tez ciemny blat pod oknem ma służyć i jako ozdoba i na odłożenie czegoś (na przykład na fajne koszyki)? Czy coś innego masz na myśli?

anna-maria3
01-10-2011, 15:27
Olu, wszystko zależy od potrzeb... Ja nie lubię robić makijażu na siedząco więc Twoja wersja nie do końca mnie przekonuje, ale i też nie musi ;) Myślę, że prędzej dałabym tam sam fotel, żeby ciuchy odłożyć, jak pod prysznic idziesz, albo żeby nogi wybalsamować... Poza tym, u mnie jest problem "wystawkowy", to znaczy, że nie lubię kosmetyków na wierzchu. A jeśli po każdym makijażu miałabym je chować i blat pozostawałby pusty, to nie ma sensu, żeby go robić ;) Ale to moje argumenty. Wizulanie ten blat zupełnie mi nie przeszkadza więc tylko zadaję sobie pytanie, czy będzie wykorzystany. Ale widzę, że masz na niego pomysł, więc nie ma tematu :lol:

monsanbia
01-10-2011, 15:29
Fajna łazienka. Też*mam przy sypialni łazienkę grafitowo-białą. Tyle że gres grafitowy bardzo ciemny, w zasadzie czarny, a białe, mimo że w katalogu nazywają się blanco są na żywo*jakby lekko wpadające w szary. Mam łazienkę 9m2, i jakoś mniej miejsca w niej niż u Ciebie. U mnie wanna pod oknem

Kuchnia - głosuję za dolnymi szafkami w fornirze i białą górą :yes:

duś
01-10-2011, 15:45
hazel, a może przy oknie, pod tą ścianą naprzeciwko umywalek zamiast stolika jakiś fajny sekretarzyk jako toaletka do mejkapu właśnie? myślę, że miejsca ci tam wystarczy

duś
01-10-2011, 16:24
77379 czy 77380

to takie pierwsze lepsze znalezione w googlach, akurat w twojej kolorystyce, choć nie wykluczam, że ładny brąz dałby radę jeszcze lepiej.
podobają mi się bardzo tego typu mebelki, fajnie wyglądają w nowoczesnych wnętrzach i obok ghostów, więc od razu mi się skojarzyło z twoją łazienką. no i skoro ty planujesz zrobić w łazience miejsce do robienia makijażu - myślę, że to fajna alternatywa dla standardowej, typowej toaletki.

Venus_m
01-10-2011, 18:14
Hazel tak na photobucket tworzysz swoje konto i w nim albumy i tam segregujesz zdjęcia :)

Toaletka/sekretarzyk fajna, tylko nie wiem czy akurat chcesz mieszać czy pozostać raczej w minimalizmie. Coś tam wypatrzyłam na tej miniaturce kuchni i ten barek to jakiś kosmos, ciekawe czy architekt u siebie by tak zrobił...

monsanbia
01-10-2011, 19:14
hazel, jeszcze nawiązując do półeczki w prysznicu.
Ja mam jedną, ale sporą i moim zdaniem jest zupełnie wystarczająca. Dwie bez sensu
Zła jestem tylko że zapomniałam o półeczce w drugiej łazience, płytki już*położone, trudno. Będą brzydko płyny stały :(

MagdaZZZ
01-10-2011, 19:22
hmmm, to ja chyba jakaś dziwna jestem, bo w wizji architekta dostrzegam potencjał:lol2::lol2::lol2: Oczywiście ten granit na cokole dałabym znacznie niżej, na wysokości typowego cokołu... ale pomysł barku mi się podoba:o - no takie ze mnie bezguście:lol2:

fornir na dole - jak najbardziej TAK:yes:

A pomysł z toaletką też od razu przyszedł mi do głowy:) (piąteczka duś;)) Blat - ee:no:


PS Do zdjęć fmix.pl Tylko i wyłącznie!!! - polecam;)

MagdaZZZ
01-10-2011, 19:28
Aha, w kwestii wnęk pod prysznicem, dodam tylko, że tak naprawdę liczy się ilość mb półek, a nie ich głębokość czy wysokość. Jedna wyższa nie zastąpi dwóch niższych... no chyba że jedna baaaardzo długa. Wysokość półki powinna mieć ok. 25 cm i tyle (przy niższej już nie wszytskie pojemniki wejdą) - wyższa nic nie zmieni...

nicol21
01-10-2011, 21:38
hej,
zaiste zapowiada sie fajnie :)
kuchnia nawet z tym szalonym pociagnieciem projektanta jest w miare ok, oprocz blatu/udziwnionej nogi, bo potem do tego pewnie krzesla nie przystawisz ani tam nic nie schowasz a zawadzac moze.... albo typowa wyspa zeby schowac cos albo stoliczek ale nie taki udziwniony.
fornir na dole i biel u gory bedzie super :)
a do lazienki - to ja bym albo toaletke wstawila albo zamiast takich polek to dala takie szafki wiszace w poziomie - zawsze to tam jakies rzeczy sie do schowania znajda a blat i tak bedzie jesli tam beda polki. wizja mi sie podoba, prosto i schludnie :)

i fajnie ze zalozylas swoj watek!

MagdaZZZ
01-10-2011, 22:06
Widzisz... to może dobrze, ze ja się w nowoczesnym nie urządzam:lol2: bo pewnie nieźle bym poleciała;):lol2::lol2::lol2:
Ale oczywiście jak ci ta koncepcja nie pasuje, to nawet się nie zastanawiaj... ja bym ją pewnie spróbowałą "dostosować";)

franeczka
02-10-2011, 08:51
Jedno duże lustro od ściany do ściany fajnie wygląda zlicowane z płytką. Dwa lustra dałabym w ramach. Co do oświetlenia to chyba na tym etapie kwestia rozxprowadzenia kabli, ale obowiązkowo dwa punkty siwietlne przy dwóch lustrach. A jakie płytki masz w łazience? Umywalka bardzo łazdna. Kibelek to Roca? Ja mam u siebie teraz i są wielkie i zwaliste - koniecznie weź deskę wolnoopadającą.

monika996
02-10-2011, 09:43
W łazience zlikwiduj tę górną półkę. ja bym zostawiła te dolną . super blat na ręczniki, filiżanke kawy itp. ja też ma obsesję chowania wszystkiego do szuflad, szafek. więc nic prawie na wierzchu.a toaletkę mam w sypialni zawalona kosmetykami na wierzchu:D wygodniej.
masz podobny gust do mnie:D nie wiem , czy dobrze, czy żle:yes:
U mnie też jest powtorzony fornir z zabudowy wysokiej w kuchni, na ścianie telewizyjnej:D

monika996
02-10-2011, 09:45
Lazienka lustra 2 super.odbij troche od sciany. możesz je podswietlić z tyłu ledami. a Swiatło nad umywalkami daj na suficie. żadnych kinkietów:yes:
i oczywiście żadnej konsolki w łazience:D zdecydowanie

Balbina200
02-10-2011, 09:58
Łazienka śliczna! Już żałuję, że mojej chłopięcej nie zrobiłam podobnie:(, ale obawiałam się, że ciemna ściana wyjdzie u nich przytłaczająco, a u Ciebie wygląda leciutko!
A kuchnię zrobiłabym stanowczo bez tego wystającego niewiadomo co.

PS Bardzo mi miło, że do mnie zaglądasz i bardzo się ucieszę na wszelkie komentarza:-)

Balbina200
02-10-2011, 09:59
A półki pod prysznicem zostawiłam dwie.
Więcej miejsca i trzymają linie poziome w łazience.

duś
02-10-2011, 10:24
ja bym dała dwa lustra w ramach, tylko to akurat stwarza dla mnie problem jaka lampka pasuje.
natomiast skoro planujesz w okolicy okna jakieś coś do robienia makijażu, to zostaw tam kontakt na dodatkowa lampe (stojąca na tym stole czy obok)

MagdaZZZ
02-10-2011, 10:53
hazel, a nad tym blatem roboczym/konsolą, to gdzie lustro będzie? Bo tam jest chyba okno? A makijaż bez lustra to ciężko zrobić... chyba:confused: - nigdy nie próbowałam:lol2:

duś
02-10-2011, 10:55
:D
to chwilowo moja opcja na lampke nocna, i like!

reni1980
02-10-2011, 11:51
hazel noo powiem że projektant miała wizję ale czy przeliczył koszty za ten granit, jezu bedzie to kosztowalo majątek a efekt masakra a łazienka fajna ale te półki pod prysznicem moim zdaniem out i ten granit czarny jakos mało funkcjonalnie i taki wyrwany z rzeczywistości, wolałabym tam zrobić polki na takiej zasadzie jak pod umaywalkami

a w kuchni nie myślałaś o wyspie, kurcze az się prosi, a gdzie lodowka?

duś
02-10-2011, 12:09
no to "piona":D tylko nie wiem, co z tym oswietleniem luster...
przerabiamy ten temat w związku z wc. muszę tam wymyślić jakieś lustro w ramie (wczoraj namierzyłam fajne w awai, tylko muszę zweryfikować rozmiary i poczekać aż mi chłop z vigo wróci, chyba będę znów szaleć :)). oświetlenie ma być ponad lustrem, kabel wychodzi na 2.20 m i wszelkie nasze dotychczasowe pomysły na to, co tam powiesić oscylują wokół lampek do podswietlania obrazów. tyle, że obawiam się, ze one nie są zbyt jasne.

nicol21
02-10-2011, 13:59
ja w sprawie łazienki i luster :D jesli ta ściana będzie taka ciemna to bym dała lustra w jakiejś fajnej jasnej ramie, np. białej :D chyba w ten sposób rozjaśnią ścianę.

monika996
02-10-2011, 15:01
ja dalej upieram się przy prostych lustrach bez ram , tak jak w wizualce. ja bym bardzo delikatnie przełamała tą nowoczesnośc. i jednak zostawiła nowoczesne lampy ala reflektory nad lustrami z sufitu, ewentualnie coś wiszącego smukłego 77469. może zdołasz zobaczyć jaką mam lampę w saunie nad umywalką.no to coś takiego.:yes:77470.
zapraszam do mnie . tak mam łazienkę z sauną:D

duś
02-10-2011, 18:37
tylko reflektory w takim miejscu są pomysłem słabym, bo oświetlają punktowo, a wyobrażam sobie, że myjąc zęby czy pozbywając się zarostu korzystający z łazienki nie ma ochoty czuć się jak na przesłuchaniu w amerykańskim filmie.
i zgadzam się z hazel, że to coś nad lustrem powinno być w podobnym stylu jak górne światło. lampy nie muszą być z tej samej linii, ale nie cudowałabym w sytuacji, gdy rozważa zrobienie tam toaletki/babskiego kącika do makijażu.

franeczka
03-10-2011, 08:26
Piwneoczy umywalka Roca jest świetna, myślę o niej w koncepcji zagospodarowania kibelka na dole. Dziennik budowlańca jest bez sensu masz racje, to tez jest jeden z powodów dla którego aktywnie w nim nie pisze. Kurcze pióro te płytki wyglądają na żywca zupełnie inaczej.

karolakr25
03-10-2011, 12:34
Witaj, w końcu masz swoje miejsce na FM :)
bardzo podoba mi się wasza łazienka przy sypialni :yes: bardzo w moim stylu i kolorystyce.
Kuchnia też super, tylko ten półwysep nieco dziwny, wg mnie

Jestem strasznie ciekawa efektu finalnego kominka :)

MarJel
03-10-2011, 15:10
Rany, to juz kuchnia i dwie łazienki poszły w ruch:eek:
Faktycznie dałam plamę, łikendowałam się trochę:P

Hezel, chyba nie dodam nic nowego, co już było, dziewczyny wszystko powiedziały.
Kuchnia świetna, no oprócz fikuśnej wyspy:D głos na białą górę, dół w fornirze.
Pierwsza łazienka, fajna, pomysł z toaletką podoba mi się, płytki są czarne? Może lustra w ramach z czarnego lacobelu, ma takie w czarnej łazience, dobrze to wygląda.
Łazienka mała, niby mi się podoba, coś jednak brakuje, lustro na całą ścianę bym zostawiła, ten blacik pod umywalkę bym jakoś zmieniła. Może jedną nogę dorobiła, lub szufladkę (szuflady) teraz łyso mi się wydaję:D

Po za tym widzę, że gust to ty dziewczyno masz!:yes:

monsanbia
03-10-2011, 20:34
Jutro wchodza panowie od plytek:wave:

oooo, będzie co oglądać :yes:

Czekam na pierwsze fotki

monsanbia
03-10-2011, 20:47
"plytekniedosufitu"

:lol2: Ale wiesz co, tam tylko taki fragmencik widać :rolleyes:

Tu jest garaż (tu tynki były do pewnego poziomu i pod nimi płytki)
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?177236-Moni-i-dom-się-wykańczają-komentarze-do-Parkowej&p=4842079&viewfull=1#post4842079

A tu kotłownia. Nie za wiele widać, bo nie to co chcesz było fotografowane ;)
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?177236-Moni-i-dom-się-wykańczają-komentarze-do-Parkowej&p=4853529&viewfull=1#post4853529

hazeleyes1982
03-10-2011, 20:52
czyli ze masz fotki z plytkami ...ale akurat nie ma ich na fotkach:lol2::hug:

monsanbia
03-10-2011, 20:55
czyli ze masz fotki z plytkami ...ale akurat nie ma ich na fotkach:lol2::hug:

no jak nie ma jak są :p
Tylko w minimalistycznym wydaniu ;)
No ale coś tam widać
Poszukam, może mam zdjęcie chociaż pół na pół ;) a jak nie to zrobię

hazeleyes1982
03-10-2011, 20:59
Monia, nie wyglupiaj sie.Przeciez sobie jaja robie:D
a Ty nadal chcesz wymiary tej naszej sereny?zdecydowalas juz cos?

monsanbia
03-10-2011, 21:07
zdecydowalas juz cos?

:lol2: za mało mnie znasz

Ja i zdecydowanie - wykluczamy się*:lol2:

Ale na wymiary czekam, nie chciałam naciskać

hazeleyes1982
03-10-2011, 21:10
jutro bede z rana, to zmierze-no problem! naciskaj, naciskaj bo ja z tych roztrzepancow i teraz mi sie przypomnialo:-P

monsanbia
03-10-2011, 21:12
jutro bede z rana, to zmierze-no problem! naciskaj, naciskaj bo ja z tych roztrzepancow i teraz mi sie przypomnialo:-P

to jeszcze zmierz mi grubość jeśli możesz :yes:
I jakąś fotę byś cyknęła. Da się?

hazeleyes1982
03-10-2011, 21:31
Monia, bede z rana na budowie, to cykne sama wneke plus drzwi, zebys miala poglad, a u kamieniarza bede w okolicy czwartku zobaczyc czy cos zdzialal i tez cos cykne ale pamietaj-on wie, ze nam sie nie spieszy a o nadgorliwosc zadnego fachowca nie podejrzewam:p

kakusek
04-10-2011, 12:44
Ja juz przestałam mówić majstrom że mi się nie spieszy bo jak zaczęli robić elewacje w czerwcu tak dopiero teraz skończyli (jeszcze gdzieniegdzie muszą dorobić podbitkę) :evil:

monika996
04-10-2011, 19:56
Kochani, nie pokaze Wam na razie wizualki lazienki spa-bo znowu mi zwiejecie i tyle Was bede widziala:lol2:
ale moze mi pomozecie w kwestii obudowy do wanny?Wanna bedzie taka sama.Obudowa tez.

http://img41.imageshack.us/img41/6347/dscn0687y.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/41/dscn0687y.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

ale Koło niestety nie produkuje takich obudów (z forniru) a jedynie pokazuje je na fotkach:D czy znacie jakies firmy robiace cos takiego (z forniru)?

kakusku, wiem przerabialam to z innymi fachowcami.Tylko, ze z tym kamieniem naprawde nam sie nie spieszy, bo pan od elewacji "sie odwołał" z powodu jakichs klopotow a ja nie chce innego:no: Przeprowadzka na Euro 2012, wiec zdazymy chyba z elewacja, jak zaczniemy ja na wiosne:???:
ciezko bedzie z ta obudowa( pisze angielskim alfabetem-komputer sie poprzestawial, a ja nie umie naprawic:eek:)nie widzialam takiej nigdzie. popytaj w Max-flizie

monsanbia
04-10-2011, 21:11
ciezko bedzie z ta obudowa( pisze angielskim alfabetem-komputer sie poprzestawial, a ja nie umie naprawic:eek:)nie widzialam takiej nigdzie. popytaj w Max-flizie

Moni, a Ty z czego masz obudowę swojej wanny z tv? :p

monsanbia
04-10-2011, 21:28
Hazel, myślisz, że to Twoja pierwsza pochopna decyzja na budowie?
Przygotuj się*na takie niespodzianki.
Ja mam np do oddania grzejnik i zawory (w cenie grzejnika :bash: ) których nie można już zwrócić

monika996
04-10-2011, 21:48
Moni, a Ty z czego masz obudowę swojej wanny z tv? :p
takie deszczółki drewniane. coś jakby dawniej boazeria:)to chyba jest świerk.

monika996
04-10-2011, 21:49
Kurde, wiecie, co jest najgorsze?ze ja juz kupilam ta cholerna mozaike z Tubadzina na wanne i na siedzisko pod prysznicem...a jak zobaczylam ta okladzine..ta umarłam! i wiedzialam, ze musze ja miec.nie macie jakichs chodów w sklepie z plytkami? mozaika jest nawet jeszcze nie odebrana ale zaplacona :bash:
ale sie wkopalam, no...dobrze ze maz jest wyrozumialy, bo sama mam ochote sobie przywalic!
dlaczego nie możesz tych płytek oddać . u nas wszystko można zwracać, no ewentualnie wymienić:)

monsanbia
04-10-2011, 21:52
takie deszczółki drewniane. coś jakby dawniej boazeria:)to chyba jest świerk.

Hazel, a Ty takiej nie chcesz?
Moim zdaniem jest super :yes:

Grzejnik okazało się że nie pasuje i zamówiłam nowy :(

monika996
04-10-2011, 21:55
ta mozaika byla na zamowienie...niefart jak nie wiem, bo w kazdym innym sklepie z plytkami Tubadzin jest "standardowym wyposazeniem" a w "naszym" :no:
a w ogole, po zobaczeniu Twojej lazienki-nie mam ochoty dawac zadnych plytek! Tylko Twoje:D
czyli ? ktore?

hazeleyes1982
04-10-2011, 21:59
Nie mam az tyle miejsca:( nawet wolnostojaca bralam pod uwagę ale po pierwsze cholerrrrnie drogie, po drugie 180 cm-to za duzo (ta z Koła ma 163 dł)
Monia Ty mysl co my z tym oswietleniem zrobimy. :D I z kamieniem :yes:

EDIT Te czarne...ehhh
ja do spa musilam zamowic jasne,bo okno jest tuz pod podbitka i strasznie ciemno.Ale tez maja strukture kamienia.

http://img707.imageshack.us/img707/339/uploadsragnosunriversun.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/707/uploadsragnosunriversun.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

monsanbia
04-10-2011, 22:01
Monia, nie mam az tyle miejsca:( nawet wolnostojaca bralam pod uwagę ale po pierwsze cholerrrrnie drogie, po drugie 180 cm-to za duzo (ta z Koła ma 163 dł)
Monia Ty mysl co my z tym oswietleniem zrobimy. :D I z kamieniem :yes:

Ale ja miałam na myśli Moniki obudowę wanny!
A co chcesz z oświetleniem robić?
Ja teraz będąc w castoramie obejrzę*te reflektorki co ma Moni
A kamień - muszę*skoczyć do kamieniarza jakiegoś, może wypożyczę*coś ... Tylko ja nie wiem gdzie mam kamieniarza w okolicy

monika996
04-10-2011, 22:13
reflektorki nazywają się KURIANA:)
NAJFAJNIEJSZE DO ŁAZIENEK TYPU SPA SĄ KAMIENNE PŁYTKI LUB ICH IMITACJE

hazeleyes1982
04-10-2011, 22:16
Ale ja miałam na myśli Moniki obudowę wanny!

:rotfl:

hazeleyes1982
04-10-2011, 22:26
Zobacze co, ale korca mnie te aquaformy natynkowe podwojne wlozone w te wneki...
dziewczynki spadam, bo jutro rano znow wizyta na budowie.Moze jakas fotke cykne pralni-plytki juz tam som:)
:goodnight:

monsanbia
04-10-2011, 22:46
Zobacze co, ale korca mnie te aquaformy natynkowe podwojne wlozone w te wneki...
dziewczynki spadam, bo jutro rano znow wizyta na budowie.Moze jakas fotke cykne pralni-plytki juz tam som:)
:goodnight:

To rób!
Mnie się*ta opcja podoba, ale do łazienki muszę*mieć reflektorki, a w salonie nie mam wnęk i te podwójne aquaformy robię wzdłuż okna tarasowego, sztuk 3 :yes

hazeleyes1982
05-10-2011, 11:36
Zacytuję Balbinkę.Mam nadzieję, ze nie zastrzegła sobie praw do tej wypowiedzi i ze sie nie pogniewa:

" (...)budowy, gdzie wszystko idzie bez żadnych problemów to chyba nie ma
To, że się pojawiają jest wkalkulowane w działanie, ważne, żeby efektywnie je rozwiązywać."

Dzis sie o tym przekonalam. Wczoraj w pralni plytki sie kladly a dzis sie zdejmują. Dlaczego?wkleje fotke wieczorem-i ciekawa jestem Waszej opinii.

monika996
05-10-2011, 11:37
:cool:

monsanbia
05-10-2011, 12:28
Wczoraj w pralni plytki sie kladly a dzis sie zdejmują. Dlaczego?wkleje fotke wieczorem-i ciekawa jestem Waszej opinii.

ups ups ups, co się*stało?

hazeleyes1982
05-10-2011, 21:18
rury od pompy ciepla-do zabudowania.:bash: Hydraulicy w pt przyjda i beda poprawiac. Czy Wy tez macie wszystkie rury w kotlowni na wierzchu???hydraulik mnie przekonywal, ze tak sie robi...to moze my z mezem wymyslamy:-?

monsanbia
05-10-2011, 21:39
Mamy rury wychodzące końcówkami ze ściany.
Też*nasz hydraulik ze 2 chciał zostawić na wierzchu. Skończyło się*na tym, że miał podwójną*robotę bo, i i tak musiał je wkuć

hazeleyes1982
05-10-2011, 21:42
Czyli, ze nie wymyslamy?uffff .Monia przyznaj, ze slabo to wyglada...
EDIT: najgorsze, ze zaplacic tez trzeba 2x:bash:

monika996
05-10-2011, 21:43
ja coś mam, ale niedużo:)

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:00
hydraulik mi powiedzial, ze tych rur bedzie 3x tyle:jawdrop: i wszystkie na wierzchu...masakra jakas.
dzien pelen emocji...ide lulu-juz TapMadl ostatkiem sil obejrzalam:D

monsanbia
05-10-2011, 22:02
Ja nie płaciłam 2x. Robił to w całości wynegocjowanej kwoty. Musieliśmy tylko dokupić jakieś kolanka

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:06
Moj na to nie pojdzie:roll:a masz gdzies w galerii fotki kotlowni?znaczy sie tych rur? pokazalabym mezusiowi, zeby wiedzial, co ma mowic na sobotnim spotkaniu.

monika996
05-10-2011, 22:08
:goodnight: ja dziś drinkuje przy Forum

monsanbia
05-10-2011, 22:12
:goodnight: ja dziś drinkuje przy Forum


:lol2: :lol2: :lol2: nooooo, i wszystko jasne

Hazel, zaraz poszukam :yes:
Jak nie mam ja, to może mieć*mąż, ale on już obok chrapie

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:12
ejjj, jak to tak? a co dobrego?

monika996
05-10-2011, 22:17
Olu spiąca byłas. :) drineczek z whiskey

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:18
W takim razie, zapraszam:

http://img528.imageshack.us/img528/1235/45287066.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/528/45287066.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:20
Oj tam, oj tam-zaraz spiaca:cool: tapmadl mnie nie obudzil, tylko Twoje wyznanie:lol2: a poza tym , z krajanka sie nie napije?Monia....

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:23
Whiskey-wiesz ile razy probowalam polubic ten smak? i kurde nie dalo rady. Ja od zawsze winko preferuje

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:24
Zaraz zawita MarJel!!!Jupi!!!!Venusek, Ty tez tu???? Driny serwujemy z monika:D

EDIT: ktora chyba zasnela przy kieliszku:lol2:
ale impra:D

aneta s
05-10-2011, 22:27
to i ja sie witam no i na imprezke trafilam - choc raz sie zalapie:lol2:
u nas w kotlowni sporo rur na wierzchu - tzn od gazowki bo tego podobno zabudowac nie wolno. na poczatku mnie ten widok dobijal - wszyscy mowili, ze mi przejdzie i faktycznie, teraz te rury wogole mi nie przeszkadzaja, w koncu to tylko kotlownia:lol2:

monsanbia
05-10-2011, 22:27
a ja mam jedną fotkę (na razie) po poprawce, przed płytkami

http://images37.fotosik.pl/1098/1e3a6db94e708254med.jpg (http://www.fotosik.pl)

MarJel
05-10-2011, 22:28
To co idziemy spać?, czy impreza u hezel ?
Bo raz, tak, raz tak, nie wiem czy mam buty ściągać:lol2:

Hezelku na tą chwilę w sprawie rur w kotłowni nic mądrego Ci nie powiem, bo w swojej byłam z pięć razy, a i to już dawno było:D, ale jutro obiecuję obfocić swoją to będziesz miała porównanie.

lidszu
05-10-2011, 22:30
Witaj,

Przyszłam za monsanbią :D Fajny domek budujecie :D

U mnie w kotłowni rurki są na wierzchu i jakoś mnie to bardzo w oczy nie kłuje.

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:32
anetko, super ze jestes:hug: podczytywalam "Cie" czasem:yes: i Twoje wnetrza znam, wiec jest mi baaardzo milo.
Monia, wyglada to u Ciebie...REWELACYJNIE.Bardzo duze dzieki za fotke.Pokaze mezusiowi.
Kucze, wiecie ze przez fm, to chodze ciagle niewyspana? :D

MarJel
05-10-2011, 22:34
AAAA, żebyś spokojnie zasnąć mogła, to wspomnę, że rur w kotłowni od groma u mnie, tych widocznych też:yes:

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:34
Noooo, drinki poszly w ruch i od razu jakos tak nas wiecej:lol2: a Wy co preferujecie? ja jestem "malolitrazowa" jak mowi moj Maz i tylko winko...chociaz dobrym drinkiem nie pogardze:yes:

monsanbia
05-10-2011, 22:35
Tam widać tylko 3 rurki i kilka*z lewej. Kiedy były jeszcze w peszlach i na wierzchu wyglądało to nie za bardzo.
Musiał schować i koniec

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:36
dzieki lidszu:) ja u Ciebie chyba nie bylam...nadrobie to obiecuje. Mam wrazenie ze w mojej pralni widac najpierw rury potem dlugo, dlugo nic i dopiero plytki.
Matko, kobitki az mi lepiej-znaczy sie ze roznie u Was z tymi rurami (nie zabrzmialo to najlepiej, wiem) ale jak mozna schowac, tak jak Monia to why not?

monsanbia
05-10-2011, 22:37
A jeśli o drinkowanie chodzi to ja:
1. wino z naciskiem na czerwone w zimie, na białe w lecie - wytrawne li tylko
2. Margerita
3. Gin z tonikiem na jednej szali z mohito

aneta s
05-10-2011, 22:40
:yes::Dto ja poprosze o kakao:D bo na drinki ma szlaban do odwolania:lol2:

monsanbia
05-10-2011, 22:41
bo na drinki ma szlaban do odwolania:lol2:

Coś przeskrobała?

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:41
Monia, Ty to masz podniebienie:) dwie ostatnie pozycje...ehh marze ze kiedys polubie:) No to Monia: cheers

http://img31.imageshack.us/img31/8371/images2ap.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/31/images2ap.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

a Wy, kobitki?:D

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:42
Coś przeskrobała?

no wlasnie?

Wedle zyczenia anetko:

http://img265.imageshack.us/img265/1317/images3hb.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/265/images3hb.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

monsanbia
05-10-2011, 22:44
Uhhhh, smacznie! Już siorbię :yes:

Wszelkie kolorowe, jaskrawe i słodkie - no no no, ble

Czasami też*wypiję danielska z colą, ale to już na 4-tym miejscu

monsanbia
05-10-2011, 22:46
Hazel, a spróbuj kiedyś bombaya z tonikiem. Ja innego ginu nie piję. A przed spróbowaniem bombaya (jakieś*4 lata temu) uważałam gin z tonikiem za drinka nie dla mnie

lidszu
05-10-2011, 22:46
ja lubię mohito i martini bianco z colą

aneta s
05-10-2011, 22:46
Od razu przeskrobala...:lol2:wypraszam sobie ja grzeczna dziewczynka jestem:yes::D Marysie karmie mlekiem cycusiowym i dlatego z procentow musze zrezygnowac:lol2::yes:

MarJel
05-10-2011, 22:47
Ja nie jestem taka wybredna znowu:P
Winko to podstawa, na tygodniu i w weekendy zawsze lekko wchodzi:lol:
Na imprezkach whisky nie pogardzę, ale z colą i lodem:cool:
Kolorowe drinie rzadko, jedynie na wakacjach w ciepłych krajach:D

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:48
kurde, mnie gin swierkiem zajezdza...ja to amatorszczyzna-Carlo Rossi rozane-oklepane jak nic, ale wchodzi jak oranzada:)
Monia, teraz doczytalam, ze Ty margerite chcialas, ups.
Na wesele wsjo masz?buty check kiecka check a resza:)

MarJel
05-10-2011, 22:49
Ja nie jestem taka wybredna znowu:P
Winko to podstawa, na tygodniu i w weekendy zawsze lekko wchodzi:lol:
Na imprezkach whisky nie pogardzę, ale z colą i lodem:cool:
Kolorowe drinie rzadko, jedynie na wakacjach w ciepłych krajach:D

edit
koniecznie z parasolką:lol2:

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:54
jak Was tak coraz lepiej poznaje, to odnosze wrazenie , ze procentow Wam nie trzeba, zeby byly jaja z Wami:D


Dla lidszu:

http://img823.imageshack.us/img823/1891/image5sn.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/823/image5sn.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Dla Martusi...

http://img600.imageshack.us/img600/3719/images4kg.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/600/images4kg.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

hazeleyes1982
05-10-2011, 22:56
Martusia, ale winkiem nie pogardzisz, prawda? wszak to nie wekend.
Anetko, ile ma Twoja Dzidzia?

monsanbia
05-10-2011, 22:57
kurde, mnie gin swierkiem zajezdza

jałowcem :p

Ha, ale właśnie o to chodzi!
Bombay nie zajeżdża! :yes: Różnica między Bombayem a Ginem Lubuskim jest taka jak pomiędzy Finlandią a samogonem (bimbrem)

Sukienka - jest, buty - są, torebka(kopertówka cielista) - jest, naszyjnik - jest, bransoletka - jest, kolczyki - są . Wsio?

kakusek
05-10-2011, 22:58
Od samego czytania można popaść w alkoholizm :lol2:
Hezel u nas kotłownia juz wykafelkowana a "uzbrajana" bedzie dopiero na wiosne więc siłą rzeczy rury będą na wierzchu tyle że mi to akurat totalnie nie przeszkadza ( jest na paliwo stałe) .

MarJel
05-10-2011, 22:59
Mnie to widzę już dobrze poznałaś :lol2:, dostałam dwie butle wina na początek, a Lidzia tylko szklaneczkę :D

aneta s
05-10-2011, 23:03
Moja Mloda ma 8 miesiecy....:)
Monia jaj sobie nierob :lol2:a telefon Masz, zeby po taxi zadzwonic:D:cool:ja w spodniach od dresow siedze i w swetrze ale za to dekolt prawie mam do pasa:lol2:

monsanbia
05-10-2011, 23:03
Lidzia, ja Martini też*nie pogardzę, ale w konfiguracji - rose (nie mylić z rosso) z extra dry w proporcjach 1:2 :yes:
Na parapetówie będzie? :P :lol2:

hazeleyes1982
05-10-2011, 23:04
lidszu, nie sluchaj Martuchy. Po prostu mohito w butelczynie nie bylo :lol2:
Kakusek, :welcome: nie moge nie zapytac, "czego sie napijesz?":D
Monia, bielizna jeszcze ma sie rozumiec:rotfl:
ale furore zrobisz! mysle ze bedzie foteczka...jedna...tylko dla wtajemniczonych kolezanek?

monsanbia
05-10-2011, 23:05
Monia jaj sobie nierob :lol2:a telefon Masz, zeby po taxi zadzwonic:D:cool:

Aneta :lol2: Umarłam :lol2:
Hazel pytała chyba o mój sobotni (weselny) zestaw :lol2:

hazeleyes1982
05-10-2011, 23:06
Monia, balabym z Toba pic w realu, bo bys mnie upila po minucie:D Kurs barmanski konczylas?:D

monsanbia
05-10-2011, 23:07
ale furore zrobisz! mysle ze bedzie foteczka...jedna...tylko dla wtajemniczonych kolezanek?

jak jeszcze polejesz, to jasne! :lol2:

aaaaa, kupiłam sobie dziś biustonosz przecież! :yes: Także nic mi już nie brakuje

aneta s
05-10-2011, 23:09
Aneta :lol2: Umarłam :lol2:
Hazel pytała chyba o mój sobotni (weselny) zestaw :lol2:
dobre :lol2::lol2::lol2:a ja myslalam ze do Hazel na imprezke tak sie Wyszykowalas :lol2::yes: no to teraz chyba sie napije:lol2:

monsanbia
05-10-2011, 23:12
Monia, balabym z Toba pic w realu, bo bys mnie upila po minucie:D Kurs barmanski konczylas?:D

Nie, ale lubię alko :cool:
Nie zaplanowałam w nowym domu fajnego miejsca na buteleczki, a zawsze marzyłam żeby mieć u siebie taki zestawik na bieżąco: Jack Daniels, Bombay, Olmeca silver, Havana Club, Cointreau, Martini extra dry i rose, no i Baileys dla koleżanek ;)

hazeleyes1982
05-10-2011, 23:12
jak jeszcze polejesz, to jasne! :lol2:

http://img197.imageshack.us/img197/7880/images6ak.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/197/images6ak.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

aaaaa, kupiłam sobie dziś biustonosz przecież! :yes: Także nic mi już nie brakuje


foteczka?:lol2:

hazeleyes1982
05-10-2011, 23:13
anetko, przepraszam ale ja tez umarłam:lol2:

hazeleyes1982
05-10-2011, 23:14
Martusia, Lidszu, kakusek, polac?:D

monsanbia
05-10-2011, 23:19
no to teraz chyba sie napije:lol2:

No bo to są*skutki za długiego alkoholowego poszczenia :lol:

monsanbia
05-10-2011, 23:20
foteczka?:lol2:

Ale na sobie, tak?
:lol2:

Kurcze, hazel, zabierasz mi wątek. To u mnie zawsze w forumowo pijackich zwidach się*o dupie maryni gadało ;)

MarJel
05-10-2011, 23:23
Martusia, Lidszu, kakusek, polac?:D

Ja to już podziękuję, drugą butelkę wysiorbałam :razz:, a jutro mam dyżur i odwożę dzieci do szkoły/przedszkola, pobudka 6 rano.

:goodnight:

aneta s
05-10-2011, 23:24
No dobrze Dziewczynki Wy tu sobie imprezujcie a ja ide lulu bo moje dzieciaki o 5.30 w najlepszym ukladzie o 6 swoja imprezke zaczna:lol2:
dobrej nocki:)

monsanbia
05-10-2011, 23:24
To jak jedna kolejkę ominęła to ja teraz margeritkę poproszę.
Co Tequila z Cointreau to jednak nie gin z tonikiem :p

hazeleyes1982
05-10-2011, 23:26
Monia, no to siup do Ciebie! Ja tam bardzo chetnie zmienie lokal, tylko ze Ty tam jakies podejrzane biznesy robisz:lol2:
Martusiu, dzieki ze zajrzalas. Mnie tez Synus obudzi wczesnie a w nocy na picie tez sie kilka razy obudzi a po poludniu do pracy...masakra. Dzieki:hug:

hazeleyes1982
05-10-2011, 23:27
anetko:hug:
wpadne jutro sie u Ciebie przywitac-jak dam rade wlaczyc kompa:D

duś
05-10-2011, 23:28
pozdrawiam znad likierku o smaku toffee :D
(bo ja likierkowa jestem w sumie, choć browarkiem nie pogardzę, koniaczek i whiska też chętnie, wineczko... baileys... w każdej postaci... no cóż... nie jestem w sumie wybredna :D)

MarJel
05-10-2011, 23:28
Martusiu, dzieki ze zajrzalas.

Jutro wpadnę z fotami swojej kotłowni, znowu będzie co opijać:D

:sleep::sleep:

hazeleyes1982
05-10-2011, 23:34
moj dobry Dus od oswietlenia zawital:) ja tez likierowa kiedys bylam...do czasu jak kilka likierkow zmieszalam:D
Monia, chyba musisz skoczyc do sklepu po ta margarite...bo ni ma u mnie:lol2: wujek google tez sie wypial:D

monsanbia
05-10-2011, 23:38
No to jak Ty szukasz. Wspisujesz margarita, wyierasz grafikę i mas zdrinka jeden na drugim

Ale ok, już się*obsłużyłam i pije. Mmmmmmmmmmmm

78039

hazeleyes1982
05-10-2011, 23:39
Dziewczyneczki (jak mawiala moja pani w podstawowce:)), uciekam :sleep: jutro to bedzie extreme po takiej imprze:D
BARDZO DZIEKUJĘ I WPADAJCIE CZESCIEJ:hug:
:goodnight:

hazeleyes1982
05-10-2011, 23:43
Monia, ja juz nie widze monitora a Ty sie dziwisz ze nie znalazlam margarity:D czyli jednak mnie upilas-poki co wirtualnie.
Spadam!:hug:

narendil
06-10-2011, 06:00
Buuu :( Ale imprezka mnie ominęła :bash:
Takie są skutki pracy wieczorami...

anna-maria3
06-10-2011, 06:18
Imprezka mnie ominęła, ale przynajmniej kaca dzisiaj nie mam :P Rześka i świeża spieszę w kwestii budowalnej pomóc :D Olu, wszędzie indziej te rury by mnie BARDZO raziły, ale w PG zupełnie nie :no: Taka według mnie rola PG, żeby tam cały sprzęcior był i rury... Drugi raz bym nie płaciła, tylko zostawiła jak jest. Otatecznie to nie są jakieś brzydkie rury :lol2:

Venus_m
06-10-2011, 07:14
Kurcze gdzie ja byłam jak mnie tu nie było? :)

To tak, u nas w kotłowni rury są na wierzchu, jedynie kable (cała armia) jest w zabudowie. Nam to nie przeszkadza bo to kotłownia i dla nas ważne żeby łatwo można było się dostać do rur a nie estetyka tego pomieszczenia :) Jeżeli u was jednocześnie w tym pomieszczeniu jest również pralnia nalegałabym na zamaskowanie rur, co jak co ale po kuchni i łazience najczęściej bywam jeszcze w pralni :) Zresztą ja lubię sobie do niej wejść i popatrzeć :D

Odnośnie drinków to ja poproszę na dziś wieczór:

Pink Lady : malibu na dno, 1/3 szklanki soku ananasowego, 2/3 szklanki soku pomaranczowego i na sam koniec trochę soku z grenadiny i ....słomka!! różowa :D

queene
06-10-2011, 07:50
no ja też przespałam imprezę...ale za to kolejne 3 kartony spakowane :)
nie cierpię przeprowadzek i mam nadzieje ze to juz ostatnia

monika996
06-10-2011, 08:28
no i ja przespałam:wiggle: czekałam, bo myslałam,że was nie rozkręce !!! Wariatki!!! ale była impreza:jawdrop:

aneta s
06-10-2011, 08:34
halooo Dziewczynki jak mija dzien? glowki nie bola?;):cool:

monsanbia
06-10-2011, 08:38
doberek, właśnie wstałam :yes:
Moni, no toś nas rozkręciła :lol2:

hazeleyes1982
06-10-2011, 10:32
Czesc Kochane! I pomyslec, ze tak niewinnie sie zaczelo-od whiskey Moni;) a potem troche poplynelysmy:)
Venusek, Ania wpadajcie czesciej bo mi Was brakuje.
narendil, nastepnym razem sie uda;)
queene Kochana, odwiedzilam Cie ostatnio i baaardzo mocno trzymam kciuki za przeprowadzke. Przyznam sie Wam, ze z jednej strony tak mocno dazymy do posiadania wlasnego kata i do tej przeprowadzki (za pol roku), ale ostatnio jakos tak mi dziwnie...zupelnie nowe miejsce, nowi ludzie, otoczenie...to takie troche dziwne. Nie mialyscie tak? Czy dla Was to tez zupelnie obce miejsce?Nie macie zadnych obaw czy...watpliwosci?Anetko, wiem ze Ty mialas ale to chyba mialo bardziej zwiazek z powrotem do PL...czy nie?
Co do rur... my tam wlasnie pralnie zrobilismy-a banka od pompy ciepla...wyszla przez przypadek;) MarJelus ma wstawic dzis swoja kotlownie, to bedziemy mogly popodziwiac

monsanbia
06-10-2011, 11:11
Hezel, u mnie też*pralnio-kotłownia, więc z rurami na wierzchu nie było opcji.
Już*wystarczająco mnie rureczki piecowe i osprzęt tam denerwuje, no i plątanina kabli do różnych sterowników. Mąż sobie batalię zafundował a ja teraz muszę na to patrzeć i jakoś to znosić :mad:

hazeleyes1982
06-10-2011, 11:21
no wlasnie pralnio-kotlownia, czego oczywiscie pan hydraulik mi nie omieszkal wypomniec: "To jest tak jak sie chce z kotlowni pralnie zrobic. Na projekcie jest, ze to kotlownia-a tam musza byc rurki":o zartuje do meza, ze moze "dzieki" tym poprawkom przeprowadzka sie opozni o chociaz kilka dni....Dobre i to;) Chyba jakas dziwna jestem ale zaczynam miec cykora-czy to jest normalne?

monsanbia
06-10-2011, 11:40
To może niech Ci dobuduje osobną*pralnię i tam rurki ładnie pochowa, skoro jest taki mądraliński ;)
Ja niestety nie miałam osobnej pralni i będę musiała z tym żyć

anna-maria3
06-10-2011, 11:56
A u mnie co prawda pralka będzie w PG, ale pralnią bym tego nie nazwała :no: W każdym razie co się da schować, to schowamy, ale i tak wszystko od kotła na wierzchu będzie, bo to gaz :roll: Ale i tak się cieszę, bo teraz całe bebechy mam w WC i też na widoku, bo projektantowi nie chciało się pomyśleć i zrobił WC 6m2 zamiast zrobić mniejszy i do tego PG :mad: Początkowo myślałam o zabudowaniu tego szafą, ale teraz to juz nie ma sensu :wiggle:

hazeleyes1982
06-10-2011, 12:10
Tylko wiesz co, Aniu u mnie nie ma PG. Kocioł na eko groszek/pelet bedzie w budynku biurowym meza a w domu tylko sterownik. W pralni miala byc tylko pompa i banka jakas na wode (:-?) i nikt mi nie powiedzial, ze przez to ta pralnia bedzie taka..."zarurowana":)
Aniu, zerknij plis na ta wanne z KOLA. W tej obudowie a la drewno-wyglada fajnie...czy nie? juz sama nie wiem....moze ja jakies bezguscie. Mozecie mnie kobitki naprostowac?

hazeleyes1982
06-10-2011, 12:11
Juz mi odpowiedzialas u siebie;) a jakie ma wymiary ta Twoja?

monsanbia
06-10-2011, 12:19
U mnie też*jest gazówka i rury gazowe na wierzchu, ale jako tako to wygląda, bo są za zasobnikiem, nad nim, albo między zasobnikiem a ścianą, miejscu gdzie nie będą*niczemu przeszkadzały. Ale gdyby miały do tego iść*jeszcze rurki hydrauliczne to już*bym tego nie zniosła.
W ogóle jestem zła, bo okazało się, że nasza kotłownia zajmuje łącznie jakieś 1,20 m2 i spokojnie mogłam ją sobie od pralni oddzielić i zrobić osobne pomieszczenie

anna-maria3
06-10-2011, 12:43
Ta z Koła wygląda OK, tylko tak jak pisałam u siebie, nie kwalifikuje się według mnie jako wolnostojąca.

Nearia 1800x850x710, 220 litrów; Eliseo 1800x850x680, 220 litrów. Są w sumie identyczne (poza wysokością) więc pewnie wybiorę tańszą po prostu...

Venus_m
06-10-2011, 13:17
Wiecie, fachowcy to mnie naprawdę denerwują. A może nie miałaś wyboru i musiałaś sobie właśnie tu zrobić pralnię, a może chciałaś co takiemu panu Kaziowi do tego?

eh :P

pasie
06-10-2011, 13:53
No i mnie tez ominęło nocne picie;)

ale następnym razem nie przepuszczę:)

witam się oficjalnie bo tu chyba jeszcze mnie nie było:yes:

Spirea
06-10-2011, 15:45
cześć Hazel, wpadłam za Tobą od Monsanbii. Chyba jakaś intuicja :)
Dzisiaj do piątej rano siedzieliśmy nad łazienką i kombinowaliśmy co zrobić. Mężowi moja koncepcja się nie podoba, więc po burzy mózgów stanęło na grafitowej ścianie z dwoma umywalkami i dwoma podłużnymi lustrami. Wchodzę do Ciebie, a tu "moja łazienka" :)

Napisz mi proszę, jaką farbę planujesz do łazienki?
Chciałabym maksymalnie ograniczyć płytki na ścianach.

MagdaZZZ
06-10-2011, 16:30
Ale popijawa mnie ominęła:cry: A ja tak lubię się napić:lol2:
A to wszystko przez to, że za dużo wątków sobie subskrybuję:mad: Już od paru tygoni naprawdę nienadążam i przegapiam co lepze kąski:mad:

hazelku, chcesz się przekonac do whisky? Powiem Ci jak... tylko mi zaufaj:D Nalej sobie naprawdę malutko (tak 0,5-1 cm na dnie) dodaj lód i uzupełnij Spritem. Cudowny smak:rolleyes: Whisky z Colą niech się schowa;) Nie znam osoby, której by to nie smakowało (oczywiście dla większych zwolenników whisky, tylko proporcje się zmieniają:D)
Spróbuj koniecznie:yes::yes::yes:

karolakr25
06-10-2011, 17:17
OMG jak można whisky mieszać z czymkolwiek?!? :eek:

MagdaZZZ
06-10-2011, 17:28
można, można:lol2: a ze spritem najlepiej, bo to już blisko do wody, a to przecie dozwolone;)

karolakr25
06-10-2011, 17:35
:no: zmieniacie tym wszystkim smak whisky, najczystsza jest najlepsza
ja twardy zawodnik jestem :lol2: nigdy nie miałam kaca, a nie sączę jednego drinka przez kilka godzin

hazeleyes1982
06-10-2011, 22:16
pasie, czesc Kochana. Okazji mysle, ze jeszcze bedzie duzo, spokojnie;)
Spirea:welcome: pytasz o kolor farby tam, gdzie nie bedzie plytek? wole sie upewnic, bo po wczorajszej "libacji" to mam spowolnione myslenie 8-)
Madziu, next time;) Moj Mezus ma mnie za swiruske- bo mu opowiedzialam, ze wczoraj pilam i zaraz dodalam"ale nie martw sie kochanie-wirtualnie", wiec jak jutro dodam, ze jedna z forumowych kolezanek zaserwowala mi kurs z serii "jak polubic whiskey", to mi ograniczy dotep do netu:lol2: ale sprobuje-bedzie moze nawet okazja w ten weekend.
Karola, poki co dla Ciebie-tak jak dla anetki kakao bedzie, ale potem sobie odbijemy:)

Spirea
06-10-2011, 22:40
Spirea:welcome: pytasz o kolor farby tam, gdzie nie bedzie plytek? wole sie upewnic, bo po wczorajszej "libacji" to mam spowolnione myslenie 8-)


chodzi mi o rodzaj farby i producenta :)
ja przymierzam się do Pary, ale muszę dopiero postarać się o wyceny.

hazeleyes1982
06-10-2011, 23:03
oooo, do takich decyzji jeszcze dluga droga, wiec nie pomogę:( plytki dopiero beda sie kladly, wiec nie myslalam o farbie. Biegne do Ciebie, bo jeszcze nie bylam:oops:

hazeleyes1982
06-10-2011, 23:12
Cyknelam dzis fotki pewnej lampie...ktora w ogole nie jest w moim stylu ale z drugiej strony nie moglam przestac sie nania gapic...Co sadzicie?
Myslalam o niej w kontekscie lazienki spa.Lampa jest gigantyczna, mysle ze jakies 60 cm srednicy na pewno.

(fotki z telefonu):

http://img651.imageshack.us/img651/7986/zdjcie2hd.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/651/zdjcie2hd.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Spirea
06-10-2011, 23:16
oooo, do takich decyzji jeszcze dluga droga, wiec nie pomogę:( plytki dopiero beda sie kladly, wiec nie myslalam o farbie. Biegne do Ciebie, bo jeszcze nie bylam:oops:

Zapraszam :)

monsanbia
06-10-2011, 23:19
Hazel, Magda dobrze prawi
Ja swojego czasu będąc na jednym z pierwszych eventów Bilioneurobab dostawałam co i rusz od hostess whisky ze spritem w probówkach :lol:
Pamiętam tylko, że faktycznie mi smakowało :yes: (piszę whisky, bo to na pewno była szkocka, nie amerykańska whiskey)

monsanbia
06-10-2011, 23:20
A, no i oczywiście na piciu się skupiłam i zapomniałam do lampy się odnieść ...
Normalka :rolleyes:
Chciałam napisać, że tego typu lampy też*przykuwają moją*uwagę, a również nie są w moim stylu. Ale jakby zrobić*jakiś glamourowy pokoik, czy łazienkę - dlaczego nie

duś
06-10-2011, 23:24
któraś z dziewczyn ma podobna lampeczkę (tylko z przezroczystymi babeczkami) u siebie w łazience i prezentuje się bosko. przejrze podgladane wątki, bo nie pamietam kto to (no chyba, że ktoś mnie uprzedzi i wyreczy)
mi się tego typu lampki podobają choć akurat w tej pokazanej przez ciebie strasznie słabe światło jest (a przynajmniej tak mi się wydaje). moi sąsiedzi maja takie duże coś z przezroczystymi bankami i muszę przyznać, ze "przez okno", ale wyglada oblednie

hazeleyes1982
06-10-2011, 23:28
Sprobuje, daje slowo:cool: dziwne z ta lampa, prawda?nawet moj mezus sie zdziwil bo wie, ze ja takich babelkowych nie lubie...tania nie jest-2200:cry: ale zapisuje do inspiracji...:)
Monia, ja juz prawie bukiet roz Ci googlowalam;)

monsanbia
06-10-2011, 23:33
Monia, ja juz prawie bukiet roz Ci googlowalam;)

yyyyy, ale za co? :eek:

hazeleyes1982
06-10-2011, 23:35
za piekne buty...yyy znaczy sie oczy;) oj, bo myslalam, ze sie pogniewalas, za moje zarty...a wyjatkowa glupawke dzis mialam-jakbym naprawde wczoraj popila:)

monsanbia
06-10-2011, 23:44
za piekne buty...yyy znaczy sie oczy;) oj, bo myslalam, ze sie pogniewalas, za moje zarty...a wyjatkowa glupawke dzis mialam-jakbym naprawde wczoraj popila:)

Cooo????
Pogniewałam?
Ale za co?
:lol2:

MagdaZZZ
07-10-2011, 00:01
któraś z dziewczyn ma podobna lampeczkę (tylko z przezroczystymi babeczkami) u siebie w łazience i prezentuje się bosko. przejrze podgladane wątki, bo nie pamietam kto to (no chyba, że ktoś mnie uprzedzi i wyreczy)
mi się tego typu lampki podobają choć akurat w tej pokazanej przez ciebie strasznie słabe światło jest (a przynajmniej tak mi się wydaje). moi sąsiedzi maja takie duże coś z przezroczystymi bankami i muszę przyznać, ze "przez okno", ale wyglada oblednie

kacha.crac ma taką w łazience (z przezroczystymi), ale wiem, ze ktoś jeszcze na kim sie inspirowała...

monsanbia
07-10-2011, 00:15
mirela też*ma coś podobnego :yes:

Venus_m
07-10-2011, 07:50
Ej ej :D Aricia ma w łazience taką lampę tylko długą :D

Hazel ja bym brała, w końcu ta lampa to jedno z moim niedoścignionych pragnień :D

duś
07-10-2011, 08:15
wnętrz kachy nie znam, ale mireli i arici owszem, wiec to musiała być jedna z tych!

MarJel
07-10-2011, 08:57
MarJelus ma wstawic dzis swoja kotlownie, to bedziemy mogly popodziwiac

Wpadłam na chwilę przeprosić że fotek kotłowni wczoraj nie było, choć fotki w telefonie mam. Miałam wczoraj kryzys nie wyspania, po ostatnich dniach (po 5 godz. spania) i zwyczajnie w świecie padłam przed 21 w opakowaniu:lol2:

Także wieczorem wrzucę bo dziś mam dzień jeżdżony to tu, to tam i zaraz spadam od kompa:)

Wiesz ja mam jakoś tak dziwnie obudowane te rury:rolleyes: tak że niby są na wierzchu, ale nie koniecznie :lol2:. Mi się podoba, z drugiej strony nie bardzo przywiązuję do tego uwagi, gdyż u mnie to tylko kotłownia przy garażu, a pralnie mam na górze:)

Odezwę się wieczorem :hug:

Aaaaa, ja też mam bąble w łazience mojej :wiggle:

hazeleyes1982
07-10-2011, 22:11
Dziewczyny, ja Was uwielbiam!Jestescie nieocenione:hug: mezus tez mowi, ze mam brac;) Martusia, spoksik. Mezus jutro ma rozmawiac z hydraulikami i tak czy inaczej klamka zapadla-zabudowujemy.
Dzis caly dzien spedzilam w MaxFliz. Krotka fotorelacja-:popcorn: (od razu czestuje popcornem:))

1. Wariacje na temat bąbli:)

http://img52.imageshack.us/img52/3484/dscn0709af.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/52/dscn0709af.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

2. Wystawka z naszych plytek do lazienki spa;)

http://img31.imageshack.us/img31/4838/dscn0706y.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/31/dscn0706y.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

3. a takie sa kupione do wc:

http://img707.imageshack.us/img707/7703/dscn0707y.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/707/dscn0707y.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

4. Fajna lampa:


http://img13.imageshack.us/img13/5510/dscn0716xb.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/13/dscn0716xb.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

5. ... jej cena:jawdrop:

http://img811.imageshack.us/img811/8113/dscn0718a.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/811/dscn0718a.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

6. plyteczki kupione dzisiaj (szaro/ecru lappato)

http://img88.imageshack.us/img88/3655/dscn0736k.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/88/dscn0736k.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

No i last but not least...wanna, ktora zawrocila mi w glowie, ale strrrrrasznie niewygodna:no: z konglomeratu , cena do zaakceptowania...ale jak ja testowalam (doslownie -bo do niej osobiscie weszlam:)) to cholerka...bardzo zle wyprofilowana. A moze to moje wrazenie...co sadzicie o jej wygladzie? zawsze pozostaje moje stare, poczciwe Koło Ego;)
http://img155.imageshack.us/img155/9987/dscn0723c.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/155/dscn0723c.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Ufff...Zmykam spac! :goodnight:

duś
07-10-2011, 22:40
wariacje na temat kafli - approved :)

a ta lampa... w sumie nie wiem, czy mi się podoba, ma w sobie coś odjechanego. no i cena... o ja pierdziu... pełen kosmos.

Venus_m
08-10-2011, 08:37
Ah te bomble :D Właśnie o takich długich w chromie marzyłam w sypialni - taki żyrandol na środku prawie do ziemi, trzeba by omijać ... ale w butiku Valentino na Moliera w Wawie też jest podobnie...a te ich różane płaskorzeźby mniam :D

monika996
08-10-2011, 08:53
Lampę znam z max fliza . mialam ją kupić, jest jeszcze z przeżroczystych baniek.ale u mnie nie miała gdzie wisieć:) szkoda, ale coż.
Plytki wybrałaś bardzo zachowawcze, klasyczne;)

anna-maria3
08-10-2011, 09:23
Olu, jakiej ta lampa jest wysokości? (ta bąbelkowa)

Lampa czarna kosmiczna, podobnie jak cena ;)

Wanna, szczerze mówiąc, wygląda na niewygodną :yes: Szczególnie te ściśnięte końce :roll:

karolakr25
08-10-2011, 10:01
Olu, jakiej ta lampa jest wysokości? (ta bąbelkowa)
Mnie też to interesuje, bo myślę by taką dać na klatce schodowej ;) lub podobną i wiesz może jaka jest jej cena?

anna-maria3
08-10-2011, 10:05
Mnie też to interesuje, bo myślę by taką dać na klatce schodowej ;) lub podobną i wiesz może jaka jest jej cena?

Mnie interesuje, bo mam podobną (ze szklanymi bańkami) zakupioną nad stół do jadalni. I moja ma metr wysokości. Próbuję to sobie wyobrazić, ale jakoś nie potrafię :roll: A lampa w kartonie i szkoda mi ją składać... Chociaż ta hazeleyes pewnie sporo dłuższa, bo w sklepach pomieszczenia wysokie...

kakusek
08-10-2011, 10:22
Podobne babelki (przeżroczyste_ ma lampa Alano.Sa dwie wersie długosci ta wieksza ma dł 1,40 cm http://www.pmlighting.pl/Lampa-wiszaca-Alano-duza_d408_np19759.html (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.pmlighting.pl% 2FLampa-wiszaca-Alano-duza_d408_np19759.html) lub cos w Italux http://www.lights.com.pl/6612-6A-4049p/

hazeleyes1982
08-10-2011, 15:25
monika,kiedys bylam pewna, ze plytki w naszej lazience spa beda z ciemnego kamienia-jak u Ciebie, ale niestety nasza lazienka jest baaardzo ciemna-okno jest tuz za podbitka i jest troche jak w bunkrze;) wiec nie mielismy wyjscia, trzeba bylo myslec o jasnych. U Ciebie sa drzwi, piekna, duza przestrzen i dlatego takie ciemne maja racje bytu.
Ania, Karola ona jest gigantyczna-ok 150 cm cena ok.10 tys. Ja czaje sie na bable, ktore wkleilam ostatnio.W kazdym razie, Aniu wklejam dla Ciebie-ta ma wlasnie ok 1 m.

http://img51.imageshack.us/img51/2786/dscn0715j.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/51/dscn0715j.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

i jeszcze taka (od razu pomyslalam o Tobie i o Twoich kulach w lazience, jak ja zobaczylam;))

http://img12.imageshack.us/img12/7590/dscn0710e.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/12/dscn0710e.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

karolakr25
08-10-2011, 15:34
Ania, Karola ona jest gigantyczna-ok 150 cm cena ok.10 tys. Ja czaje sie na bable, ktore wkleilam ostatnio.W kazdym razie, Aniu wklejam dla Ciebie-ta ma wlasnie ok 1 m.
Długość by mi odpowiadała, ale ta cena :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

anna-maria3
08-10-2011, 16:48
Ta metrowa też fajna. Dość długa wypada. Zwłaszcza, że w domu 2,70 będę miała więc metrowa wystarczy. Akurat nad głowami będzie :) A w zasadzie nad stołem...

Cena tej ze zdjęcia powalająca :jawdrop:

Te kulki też ciekawe, ale są przeźroczyste więc będzie w nich widać kurz, a moje są białe więc będą sprawiały wrażenie czystych :P

hazeleyes1982
08-10-2011, 16:56
Aniu, pomylilam lampy...tu wklejam link do tych bąbli-to nie ta kosztuje dyszkę.Ta jest duzo tansza.Zerknij:

http://sklep.max-fliz.com.pl/maxlight-maxlight-galactica-cx4230-lampa-wiszaca-p-6939.html (http://http://sklep.max-fliz.com.pl/maxlight-maxlight-galactica-cx4230-lampa-wiszaca-p-6939.html)

anna-maria3
08-10-2011, 17:04
Moja juz kupiona więc w sumie cena nie ma znaczenia ;) Bardziej chodziło mi o wielkość, bo swojej nie rozpakowuję i chciałam mieć punkt odniesienia :)

Balbina200
08-10-2011, 18:12
i jeszcze taka (od razu pomyslalam o Tobie i o Twoich kulach w lazience, jak ja zobaczylam;))

http://img12.imageshack.us/img12/7590/dscn0710e.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/12/dscn0710e.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Fajne te kuleczki!
Co to jest i ile kosztują?

aneta s
08-10-2011, 21:24
matko jak dobrze,ze ja jestem po lampowych szalenstwach...ale z checia sie pogapie na te wasze cuda!

hazeleyes1982
08-10-2011, 21:28
matko jak dobrze,ze ja jestem po lampowych szalenstwach...ale z checia sie pogapie na te wasze cuda!

anetko,to sa zakupy ktore ciesza bardziej niz para nowych butów:) złapałam bakcyla lampowego od anny-marii ;)

Balbinko, o lampie napisalam u Ciebie.

tofee
08-10-2011, 21:50
Przyszłam się przywitać drepcząc od Moni :).
Cały wieczór ślęczę nad lampami, chcąc odsapną wchodzę "w nowy wątek" i co widzę ... aaaaaaaaaaaa kolejne lampy :lol2:.

Ale dobrze dobrze może coś świeżego wpadnie mi w oko ;). Co do bąbli mam pytanko czy prze przypadek każdy z tych bąbelków nie czyści się masochistycznie?

aneta s
08-10-2011, 21:53
Przyszłam się przywitać drepcząc od Moni :).
Cały wieczór ślęczę nad lampami, chcąc odsapną wchodzę "w nowy wątek" i co widzę ... aaaaaaaaaaaa kolejne lampy :lol2:.

Ale dobrze dobrze może coś świeżego wpadnie mi w oko ;). Co do bąbli mam pytanko czy prze przypadek każdy z tych bąbelków nie czyści się masochistycznie?
Toficzku dokladnie to samo sobie myslalam widzac te lampy i ta wlasnie obawa powstrzymala mnie przed zakupem takich...ciekawe czy nasze obawy potwierdza uzytkowniczki takowych lamp...

aneta s
08-10-2011, 21:54
Fakt, ze zakup lamp cieszy okrutnie...o ile potrafie sobie odmowic zakupu super butow czy torebki to jak mi sie lampa jakas spodobala to nie potrafilam odpuscic...

tofee
08-10-2011, 22:03
Toficzku dokladnie to samo sobie myslalam widzac te lampy i ta wlasnie obawa powstrzymala mnie
przed zakupem takich...ciekawe czy nasze obawy potwierdza uzytkowniczki takowych lamp...

Anetko chyba czas się zwijać z forum skoro pragmatyzm wygrywa u nas z designem ;)

aneta s
08-10-2011, 22:08
Anetko chyba czas się zwijać z forum skoro pragmatyzm wygrywa u nas z designem ;)
mnie sie Toficzku wydawalo, ze ja mega pragmatyczna jestem ;)a i tak nie udalo mi sie uniknac kilku wtop:lol2:

duś
08-10-2011, 22:09
ej no ja mam masę przezroczystych lamp i one się nie kurzą. wystarczy przedrzeć z wierzchu i tyle

ale powiem wam, te lampki w kilku wątkach spowodowały ze zaczęłam szperac i mam idealny kinkiet :) tararara

hazeleyes1982
08-10-2011, 22:11
najgorsze, ze im blizej zakonczenia budowy, tym te wydatki bardziej "bolą" :rolleyes:anetko, skoro Cie "mam" u siebie, zapytam szybko o Twoja podlogę. Czy to orzech...?pewnie odpowiadalas 1000 x ale ja dopiero u Ciebie raczkuję;)
Zamowilismy wczoraj plytki (bialo-szaro-ecru) i wydaje mi sie, ze orzech by fajnie kontrastowal, taki bedzie dol szafek i sciana tv-ale jak mawia moj mezus: "moge sie mylic";) plytki sa takowe:

http://img441.imageshack.us/img441/9416/dscn0742z.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/441/dscn0742z.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Ale Was obfociłam w ten wekend:rolleyes:

aneta s
08-10-2011, 22:14
u mnie wszedzie dab malowany matowym lakierem i kamien ciemno szary - skiffer - sprowadzony z No

hazeleyes1982
08-10-2011, 22:16
Czesc toficzku:) fajowy nick:) Witaj dus-iu:)
Soooooooooorki, za te lampy ale naprawde robia wrazenie-co nie znaczy, ze chcialabym je kupic.O tak wkleilam, moze sie komus przyda:) Co Wy dziewczynki tez spac nie mozecie? ja jeszcze nie odespalam ostatnich nocnych posiaduch na fm a jakos spac nie moge. Ogladam...wstyd sie przyznac cos na Polsat Cafe.To sie nazywa desperacja;)

EDIT: anetko, to fajowy ten dab.Taki cieply ma kolor.

kakusek
08-10-2011, 22:33
Orzechowa podłoga wg mnie bedzie ładnie wygladać z zestieniem jasnych płytek ( te płytki to te same które ma MarJel?) Ja lubie takie kontrasty ale ze jestem z gatunku leniwych :lol2: bardziej nastawiam się na jasne drewno (ostateczna decyzja nie ejst podjeta bo podoba mi się również miodowe merbau )

ps.Nie wiem czy wanna wolnostojąca nie pozstanie w sferze marzeń bo własnie sobie uświadomiłam że może się nie zmieścić do naszej górnej łazienki :rolleyes:

tofee
08-10-2011, 22:40
Czesc toficzku:) fajowy nick:) Witaj dus-iu:)
Soooooooooorki, za te lampy ale naprawde robia wrazenie-co nie znaczy, ze chcialabym je kupic.O tak wkleilam, moze sie komus przyda:) Co Wy dziewczynki tez spac nie mozecie? ja jeszcze nie odespalam ostatnich nocnych posiaduch na fm a jakos spac nie moge. Ogladam...wstyd sie przyznac cos na Polsat Cafe.To sie nazywa desperacja;)


Ja ostatnio odpuściłam kilka nocy to teraz jestem w formie ;).
Za to ilość postów do przeczytanie rano przez ostatnie kilka dni ... masakra ... a i tak człowiek już nie w temacie i odpowiada jakby się po 3 dniach zorientował o chodziło w dowcipie ... straszne jest to forum ;)

duś
08-10-2011, 22:50
Co Wy dziewczynki tez spac nie mozecie? ja jeszcze nie odespalam ostatnich nocnych posiaduch na fm a jakos spac nie moge. Ogladam...wstyd sie przyznac cos na Polsat Cafe.To sie nazywa desperacja;)
hehe no ja mam za chwilę ważny egzamin, więc siedzę i dziobię. niestety jest mi do tego komputer potrzebny, toteż łypię co chwilę na fm. odruch pawłowa.

a polsat cafe... no cóż... nie ma lepszego odmóżdżacza, toteż również uskuteczniam :D

anna-maria3
09-10-2011, 06:51
Co do bąbli mam pytanko czy prze przypadek każdy z tych bąbelków nie czyści się masochistycznie?

W sumie też mnie to trochę męczyło, ale tylko trochę, bo patrząc na moją wymarzoną jadalnię musiał wygraś design :yes: Najwyżej będę kląć podczas wycierania każdej banieczki z osobna. I nawet nie chcę wiedzieć ile ich łącznie jest :P

http://i1.fmix.pl/fmi2548/90225e07001118104e23c513/zdjecie.jpg (http://fmix.pl/zdjecie/2724519/jadalnia?privateKey=eedbc907b888916fdaed8962a3d664 2a)

Hazel, jak nie chcesz tu mojej inspiracji, to daj znać, wywalę ;)

hazeleyes1982
09-10-2011, 08:42
kakusku, jak wiekszosc z nas tutaj-o wnetrzach MarJelki wiem duzo;) ale jakie ma plytki nie wiem...moze Martusia na forum dzis zajrzy, to dopytam.Ja wczesniej bylam pewna, ze bedzie dab bielony (wlasnie z powodu tego, ze nie mam manii sprzatania:rolleyes:) ale widzialam pare wnetrz gdzie "moje" plytki sa zestawione z marbau, orzechem, czy nawet debem-generalna zasada: kontrast. Polecam stronke n-design.pl.
toffee moj maz sie zawsze smieje-co to bedzie jak sie przeprowadzimy i nie bedzie juz nic do zrobienia? Co ja bede wtedy "studiowac" po nocach?:)
dus-iu 3mam kciuki w takim razie! Domyslam sie ze fm nie pomaga w nauce, co?:) my z moja przyjaciolka (z ktora mieszkalam na studiach) mialysmy generalna zasade: zaczynamy sie uczyc o pelnej godzinie a jak przegapilysmy i bylo 5 po, no to trzeba bylo czekac przynajmniej do wpol do...efekt byl czasem rozny, wiec nie polecam.Ale studia skonczylysmy:lol:
aniu, wklejaj, wklejaj do woli. Bardzo fajne te Twoje bable!

kakusek
09-10-2011, 09:12
Hazel swietną zasadę miałaś ze swoją psiapsiółką :lol2: MarJel ma płytki Lazio Blanco i też pisała że są szaro beżowe dlatego od razu skojarzyłam je z Twoimi ;)

duś
09-10-2011, 09:17
oj znam tą zasadę... a druga to np. jeszcze jeden odcinek i wtedy idę (jeśli akurat pasjami oglądam jakiś serial na kompie) i tak "jeszcze tylko 1" x5... masakra.
tym razem niestety muszę się spiąć - urlop mam tylko w 1 pracy, do 2 muszę chodzić :(

MarJel
09-10-2011, 09:20
kakusku, jak wiekszosc z nas tutaj-o wnetrzach MarJelki wiem duzo;) ale jakie ma plytki nie wiem...moze Martusia na forum dzis zajrzy, to dopytam.
!

Jestem:lol:, przyszłam wreszcie z tą nieszczęsną kotłownią :rolleyes:
kakusku, z tego co widzę to nie te same płytki

Hezelku, widzę u ciebie aktualny temat to lampy, a ja obiecałam parę dni temu :P kotłownie, to wklejam kawałek z rurami

http://img257.imageshack.us/img257/3518/20111006134551.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/257/20111006134551.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

monika996
09-10-2011, 12:11
W sumie też mnie to trochę męczyło, ale tylko trochę, bo patrząc na moją wymarzoną jadalnię musiał wygraś design :yes: Najwyżej będę kląć podczas wycierania każdej banieczki z osobna. I nawet nie chcę wiedzieć ile ich łącznie jest :P

[URL=http://fmix.pl/zdjecie/2724519/jadalnia?privateKey=eedbc907b888916fdaed8962a3d664 2a]http://i1.fmix.pl/fmi2548/90225e07001118104e23c513/zdjecie.jpg

Hazel, jak nie chcesz tu mojej inspiracji, to daj znać, wywalę ;)
piękna ta inspiracja

pasie
09-10-2011, 14:34
wpadłam się przywitać:)


moj maz sie zawsze smieje-co to bedzie jak sie przeprowadzimy i nie bedzie juz nic do zrobienia? Co ja bede wtedy "studiowac" po nocach?:)
ja też się zastanawiam co ja będę robić jak już wszystko urządzę :rolleyes:

kakusek
09-10-2011, 18:16
Hazel łazienkę "projektowałam" z myśla o tej wannie :http://img695.imageshack.us/img695/3830/furora460x345.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/695/furora460x345.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
(Furora firma Koło)
Z biegem czasu zaczełam zastanawiać się czy ta półka w wannie będzie wygodna.Przy małych dzieciach fajna sprawa na odłożenie zabawek itd ale równocześnie jest gorszy dostep do mycia pociech (szerokość ) oraz czyszczenia wanny .
Podoba mi się również Evolution:
http://img31.imageshack.us/img31/2650/fvcjs8.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/31/fvcjs8.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

http://img714.imageshack.us/img714/6039/ipjpcl4.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/714/ipjpcl4.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Mam jeszcze zapisana Progress ( z Koła)
http://img155.imageshack.us/img155/9903/progresskoo.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/155/progresskoo.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Sanplast Ergo Space :
http://img802.imageshack.us/img802/3849/wannasanplastergospacet.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/802/wannasanplastergospacet.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Space line z Sanplastu lub owalna wanne NIKEA można obudować drewnem lub mozaika.

monika996
09-10-2011, 18:21
mialam wannę evolution Ravaka, bez obudowy. jest super! zaluje , ze nie kupilam jej w nowym domu. jest jajowata, a ja chcialam prostsza. ravak jest super trwala, dobrze sie czysci, same plusy:wiggle:

kakusek
09-10-2011, 18:28
http://img233.imageshack.us/img233/5284/savanawannaowalnanikea1.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F233%2Fsavanawannaowalnanikea1.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us) -wanna NIKEA


http://img811.imageshack.us/img811/4265/spacelinesamplast.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F811%2Fspacelinesamplast.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)-(Space Line)
obudowane np tak :
http://img217.imageshack.us/img217/5007/alossa.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F217%2Falossa.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)
lub drewnem (zdjecie z domku pola08)
http://img412.imageshack.us/img412/6048/czarnetobaldocersnakebi.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F412%2Fczarnetobaldocersnakebi.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

monika996
09-10-2011, 18:35
http://img233.imageshack.us/img233/5284/savanawannaowalnanikea1.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F233%2Fsavanawannaowalnanikea1.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us) -wanna NIKEA


http://img811.imageshack.us/img811/4265/spacelinesamplast.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F811%2Fspacelinesamplast.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)-(Space Line)
obudowane np tak :
http://img217.imageshack.us/img217/5007/alossa.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F217%2Falossa.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)
lub drewnem (zdjecie z domku pola08)
http://img412.imageshack.us/img412/6048/czarnetobaldocersnakebi.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F412%2Fczarnetobaldocersnakebi.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)
fajna polka nad wanna

anna-maria3
10-10-2011, 06:22
http://img233.imageshack.us/img233/5284/savanawannaowalnanikea1.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F233%2Fsavanawannaowalnanikea1.jpg%2F)

wanna NIKEA


kakusku, dzięki za tę wannę. Będzie (cenowo) alternatywą, jeśli przy wykonczeniówce kasy na nic lepszego nie starczy... A i potem nie będzie żal wymienić... To chyba najtańsza wanna wolnostojąca, jaką widzę :yes:

Venus_m
10-10-2011, 08:26
co to ja chciałam napisać...acha!! :D Ja też na studiach miałam taką koleżankę z którą umawiałam się na wspólną naukę, ale na początek kawusia i glamour i nagle ja nic nie przygotowana na nadchodzący egzamin mówię, choć wyskoczymy z wykładów ja muszę w mango tę torebkę obejrzeć. Jak pojechałyśmy do Galerii Mokotów to koniec, już się nam wracać nie chciało a tymbardziej uczyć ... czasem tylko jakiś ból nas brał i wtedy wracałyśmy żeby siedzieć w bufecie i narzekać jakie to życie ciężkie i uczyć się trzeba :lol2:

Lampy jak lampy - w sensie czyszczenia. Mam już 2x plafony z kryształkami zawieszone...jak się nie pyli to się nie brudzą, jak są brudne roboty w domu to trzeba czyścić od podstaw. Teraz wszystkie swoje kryształki będę wieszać po zakończeniu prac brudnych oraz przyklejeniu listew przypodłogowych :yes:

hazeleyes1982
10-10-2011, 10:19
Czyli znasz to Venusku z autopsji:) w pon rano nigdy mnie na wykładach nie bylo, bo stalam w tym czasie w kolejce pod lumpeksem -jeszcze przed otwarciem a potem, to juz walka byla na smierc i zycie (najczesciej obrywalam jakims wieszakiem w ferworze walki) ale warto bylo:lol2: a glamour tez czytalam namietnie:)
Ciekawe, jak dus po egzaminie;)
kakusek, z tych wszystkich wanien wybralabym cos ale one wszystkie sa dosc spore. U mnie, zeby "tłoku" nie bylo wanna musi miec ok 160-170 cm...kurcze, nie poddawajmy sie .Moze jednak wyhaczymy jakas nienajdrozsza wolnostojaca?;) w tych wolnostojacych wkurza mnie tylko, ze dodatkowym kosztem jest bateria:(
Martusia, dzieki za fotke. Troche tych rur tam masz ale wiesz, co nie wkurzaloby mnie to, gdyby chodzilo o kotlownie-a u mnie to kotlownio-pralnia.Pomieszczenie przechodnie, gdy bede szla z garazu do domu i pewnie dlatego tak na to patrze....na pocieszenie dodam ze rur bede miala b. duuuzo-od pompy ciepla, stacji uzdatniania wody i innych ustrojstw.

duś
10-10-2011, 10:49
Ciekawe, jak dus po egzaminie;)
egzamin dopiero na koniec mies. duś siedzi i dziobie (i wysłała 12 zapytań o orientacyjną wycenę parawanu nawannowego do kilku okolicznych firm dzisiejszego ranka :D), tylko kurza twarz, średnio mam warunki. sąsiad z góry rozpier... ścianki działowe i dupa, siedzę w kibelku (to najdalsze miejsce od ścianki, nad którą pracuje w chwili obecnej, poza tym tam jest ciepło - sezon grzewczy mógłby się w końcu zacząć) z ipodem na uszach (i próbuję zagłuszyć wiertarkę soundtrackiem z "amelii") i jednak coś zgłębić. zaraz zwariuję. bożesz ty - jutro pojadę do biblioteki...

narendil
10-10-2011, 12:25
moj maz sie zawsze smieje-co to bedzie jak sie przeprowadzimy i nie bedzie juz nic do zrobienia? Co ja bede wtedy "studiowac" po nocach?:)
Mój myślał, że jak się wprowadzimy i urządzimy obecne mieszkanie to odpocznie. Naiwny... :rotfl:
Kupiliśmy kolejne i cała zabawa od początku :wiggle:
Biedny jest... Ale wziął na dobre i złe, więc nie ma wyjścia...

monsanbia
10-10-2011, 21:54
Gdzie o tych chmurkach i niepodobaniu się płytek było?

MagdaZZZ
10-10-2011, 23:35
Mam jeszcze zapisana Progress ( z Koła)
http://img155.imageshack.us/img155/9903/progresskoo.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/155/progresskoo.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)



Ja mam taką:D Na sucho wydaje się suuuper wygodn:lol:

MagdaZZZ
10-10-2011, 23:35
Gdzie o tych chmurkach i niepodobaniu się płytek było?

a co??? U mnie chyba:oops: ale czemu od razu "niepodobaniu";)

monsanbia
11-10-2011, 00:07
doooobra, już wszystko jasne
Hazel napisała o zjechaniu płytek przez dziewczyny, ale tych chmurkowych Twoich, nie Hazel, a ja przeczytałam, że u Hazel ktoś płytki zrugał.
Powinnam się położyć spać, bo mózg mi się już lasuje ;)

hazeleyes1982
11-10-2011, 08:25
:lol2::lol2::lol2: Dziewczyny, ja Was normalnie uwielbiam!

hazeleyes1982
12-10-2011, 12:01
Pytanie dnia:
Czy Waszym zdaniem miska Roca Gap

http://img52.imageshack.us/img52/7484/a346477000.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/52/a346477000.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

pasuje do tej umywalki?

http://img809.imageshack.us/img809/8069/cerace507101.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/809/cerace507101.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

karolakr25
12-10-2011, 15:05
Hazel który komfortowy ty masz? I czy II?

hazeleyes1982
12-10-2011, 15:09
II ale po bardzo wielu modyfikacjach:) doradzcie, co robic z ta Roca Gap,pliiiiis

karolakr25
12-10-2011, 15:13
Dzięki za odp. Mi nie pasuje to zestawienie ;)

Venus_m
12-10-2011, 15:14
Moim zdaniem nie. Wybrałabym kibelek kwadratowy np duravitu ;)

hazeleyes1982
12-10-2011, 15:20
Dziewczynki, taki ?

http://img825.imageshack.us/img825/8955/iduravitvero221709.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/825/iduravitvero221709.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

karolakr25
12-10-2011, 15:23
:yes:

monsanbia
12-10-2011, 20:15
Mnie nie pasuje również.
Kwadratowy tylko. Ale sprawdź wcześniej czy wygodny

aneta s
12-10-2011, 20:43
A wedlug mnie moglby byc...co jeszcze oprocz tej toalety i umywalki tam bedzie?

hazeleyes1982
12-10-2011, 20:48
Dzieki Dziewczyny za opinie. Jestescie jednoglosne, wiec decyzja bedzie latwiejsza. Mialam kiedy faze na te kwadratowe kibelki i ona chyba minela, ale skoro mam taka umywalke -musze sie z tymi kwadratowcami przeprosic;) Umywalka sie wlasciwie sama wybrala.Jako jedna z nielicznych jest gleboka na 27 cm.
Anetko, ta umywalka i kibelek do malutkiego wc (1,5x1,5).

aneta s
12-10-2011, 21:08
mnie sie podobaja kanciaste umywalki ale toalety juz nie ...ja u siebie mam typowego kanciaka memento plus sentique , wedlug mnie wyglada niezle, zreszta sama ocen
http://img97.imageshack.us/img97/6158/img3436ar.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F97%2Fimg3436ar.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)
http://img411.imageshack.us/img411/7770/img3440p.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F411%2Fimg3440p.jpg%2F)
Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

hazeleyes1982
12-10-2011, 21:34
anetko, nie wiedzialam, ze to v&b (sprawdzilam). Bardzo mi sie podoba i pasuje idealnie do duzej lazienki bo w tym kibelku sama nie wiem...tzn kanciaste mi sie srednio podobaja, ale boje sie, ze w tak malym pomieszczeniu gdzie na pierwszym planie bedzie tak naprawde tylko kibelek i umywalka, ze ta roznica bedzie wyrazna. U Ciebie to wszystko swietnie ze soba sie komponuje i ta roznica ksztaltow sie zaciera.Pocieszajace(albo i nie:)), ze dopisalam subway na liste swoich typow do lazienki spa:rolleyes:

aneta s
12-10-2011, 22:04
namieszalam...subwaya mam w ceglanej lazience w polaczeniu z aveo. w tej bialej jest memento i sentique - on ma takie sciete jakby krawedzie i tym elementem wedlug mnie nawiazuje do umywalki...ja chorowalam na serie pure stone ale jak sprobowalam na tym usiasc to skutecznie mnie wyleczylo...wedlug mnie koniecznie trzeba sprobowac na tym usiasc a do bidetu obowiazkowo sie przymierzyc bo czesto jest tak, ze to co fajnie wyglada niekoniecznie jest wygodne...