PDA

Zobacz pełną wersję : DRZWI WEWNĘTRZNE - pomoc w wyborze, producenci, materiały



Strony : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Monika B
14-03-2006, 08:32
Szybki zamawialiśmy osobno, bo InterDoor wstawia tylko z jednej strony gładkie a z drugiej piaskowe (nam to nie odpowiadalo).
Zamowiliśmy bez szybek (tak nam polecił gość z Inter Door'a) i zwykły szklarz dorobił nam szybki klejone, matowe z obu stron błyszczące, zbrojone tj. klejone folia w srodku, co w momencie stłuczenia powoduje tylko popękanie szybki a nie jej wypadniecie i potłuczenie.

Polecam
Swietny pomysł!
Jak wychodzi cenowo taka szybka? Może jescze wstrzymam szybki w zamowieniu, bo rzeczywiście sa z jednej strony matowe!

Moje drzwi wychodzą po jakieś 850, czyli też taniej. Jeszcze nie wiem jak montaż.

A klameczki jakie macie?

justyna99
14-03-2006, 08:54
W sobotę miałam pomiary z porty i dziś mam sie dowiedzieć jak wyszła kalkulacja. Też planuję max ilość przeszkleń. Te 850 to chyba bez ościeżnicy, co? Sprawdzałaś może Polskone? Wersja Quatro jest całkiem podobna.

Monika B
14-03-2006, 10:08
Zaliczkowałam już w Intergipsie przed NR, więc Polskone odpada. Ceny musze sprawdzić w domu.
Pomiary jednak musiałam robić sama! Myslałam, że to standard. W jakiej firmie kupujesz?

justyna99
14-03-2006, 10:24
W firmie PORTO w Chełmie. Mierzenia bylo 3 godziny, bo się okazało, że trzeba będzie drzwi i ościeżnice skracać. No i chcę jedne drzwi przesuwne a do wiatrołapu z dostawką.
Wyszło tak: seria Toledo, szyba szynszyla, 9 szt 90tek + przesuwne i wiatrołap = 14800 a szyba matowa dopłata 1100pln
seria NOVA - szyba żaluzja 9100, matowa 9800 tylko nie maja wąskich dostawek.

O szyby to się martwię w kontekście przeświecalności np. szyba żaluzja w łazience?
Z polskone przyjdzie gość śr- czw. Wtedy się muszę ostatecznie zdecydować.

Śliwiok
14-03-2006, 10:27
A myśleliście o drzwiach robionych u stolarza ?
Ja za swoje zapłaciłem 1050 zł z montażem, klamkami, ościeżnicami, szybami, maskownicami, itp.
Drzwi są wykonane z drewna dębowego. Mogą je wybarwić na dowolny kolor.
Zaletą jest to,że dopasowują drzwi do otworów a nie odwrotnie. Ja np. mam wszystkie drzwi "setki". Jestem Baaaardzo zadowolony.

Pozdrawiam,

justyna99
14-03-2006, 11:31
Właśnie się za to zabieram.

Monika B
14-03-2006, 19:19
Justynko! Jesli chodzi o szybki, to rzeczywiœcie żaluzjowe absolutnie nie nadajš sie do łazienki - sparwdzałam. Chyba, że drzwi pełne, z szybkš tylko u góry.
U mie ceny odrobinę lepsze, ale z przyjacielskim rabatem :wink: . Powodzenia w podejmowaniu decyzji, a jak skończysz, wklej fotki.

Sliwiok. Mój kumpel robił takie drzwi u stolarza. Po dwóch latach tak sie porozsychały, że mało które mu sie domykajš. Poza tym gotowe raczej tańsze. W każdym razie u dobrego stolarza, to trzeba chyba niexle zapłacić.

Śliwiok
15-03-2006, 08:15
Monika B,

To ja chyba trafiłem na dobrego stolarza. Moje drzwi mają jakieś 1,5 roku i nic się z nimi nie dzieje. Znajomi mają takie drzwi już trzy lata i też nic. Co do cen to podałem je w poście wyżej. Jak patrzę w jakich cenach są te gotowe to wielkiej różnicy nie widzę. Trzeba jeszcze dopłacać za klamki, szyby , regulowane ościeżnice . Jak otwór coś nie teges to albo kroić drzwi trzeba albo poprawiać wymiary otworów (a to też koszty).
Sprawa się komplikuje w przypadku nietypowych drzwi. Sam to przechodziłem i zdecydowałem się na stolarza.

Pozdrawiam,

Monika B
15-03-2006, 12:30
No coż, poznańskie słynie z solidności, ściana wschodznia wręcz przeciwnie...
Jakby miał kto polecić, to co innego. Ale teraz juz po bombkach :wink:

akinom
15-03-2006, 19:01
Szybki zamawialiśmy osobno, bo InterDoor wstawia tylko z jednej strony gładkie a z drugiej piaskowe (nam to nie odpowiadalo).
Zamowiliśmy bez szybek (tak nam polecił gość z Inter Door'a) i zwykły szklarz dorobił nam szybki klejone, matowe z obu stron błyszczące, zbrojone tj. klejone folia w srodku, co w momencie stłuczenia powoduje tylko popękanie szybki a nie jej wypadniecie i potłuczenie.

Polecam
Swietny pomysł!
Jak wychodzi cenowo taka szybka? Może jescze wstrzymam szybki w zamowieniu, bo rzeczywiście sa z jednej strony matowe!

Moje drzwi wychodzą po jakieś 850, czyli też taniej. Jeszcze nie wiem jak montaż.

A klameczki jakie macie?


za szybke płaciliśmy 50zł/szt
drzwi są takie z taką klamką jak na tym zdjęciu

http://www.interdoor.pl/img/drzwi/manhattan_p_1_d.jpg

w łazienkach takie
http://www.interdoor.pl/img/drzwi/manhattan_5_d.jpg

Monika B
16-03-2006, 13:56
Dzięki! Teraz musze sprawdzić, czy to wychodzi tanie, czy drożej.

A w łazience mam też z szybkami - po całości. :wink:

KMaciejczak
17-03-2006, 12:07
Mam pytanie odnośnie drzwi do łazienki z szybami po całości. Jak to się sprawdza w użytkowaniu, czy nie śladów po tym jak szyby zaparują po gorącej kąpieli? Można się przyzwyczaić jesli wcześniej miało sie całe drzwi pełne?
Pzdr

KMaciejczak
17-03-2006, 12:07
Mam pytanie odnośnie drzwi do łazienki z szybami po całości. Jak to się sprawdza w użytkowaniu, czy nie śladów po tym jak szyby zaparują po gorącej kąpieli? Można się przyzwyczaić jesli wcześniej miało sie całe drzwi pełne?
Pzdr

Monika B
17-03-2006, 13:33
Hi, hi!
Ja mam. Ale dopiero zamówione. Jak będą się sprawdzać w uzytkowaniu napisze za jaiś czas. :wink:

jolsta1
22-05-2006, 18:23
Co sądzicie o drzwiach firmy Lutostański? Jestem przed wyborem drzwi wewnętrznych. Zależy mi na kolorze Mahoń Meranti. SKłaniam się ku fornirowanym. Proszę o wasze doświadczenia z drzwiami wewnętrznymi. Liczę na wskazówki gdzie kupować i czego unikać.

jolsta1
22-05-2006, 19:01
A może jakieś zdjęcia drzwi wewnętrznych?

jolsta1
22-05-2006, 22:15
Nie ma na forum osób, które są lub przeszły etap drzwi wewnętrznych?

hollly
23-05-2006, 08:57
od tygodnia jestem posiadaczem nowych drzwi wewnętrznych firmy AFB Kraków. Wykonanie śliczne, firma maluje proszkowo z palety NCS. Ja wybrałem białe i sa śliczne :)

oxa
23-05-2006, 10:13
ja też ja też i jeszcze poproszę fotki :lol:

Agnieszek
23-05-2006, 11:25
od tygodnia jestem posiadaczem nowych drzwi wewnętrznych firmy AFB Kraków. Wykonanie śliczne, firma maluje proszkowo z palety NCS. Ja wybrałem białe i sa śliczne :)

Jakiś czas temu trafiłam na te drzwi i bardzo mi się spodobał jeden z wzorów. Zresztą do tej pory mi się podoba, podobnie jak ceny :) Jednak robią drzwi jedynie malowane na jakiś konkretny kolor, a nie "drewnopodobne". Trudno mi było zdecydować się na jakiś jeden kolor pasujący do wszystkich pomieszczeń w całym domu, podłóg, okien, mebli, itd. Dlatego z nich zrezygnowałam. Chociaż łazi mi po głowie pomysł, żeby na poddaszu zrobić inne drzwi niż na parterze: właśnie jakieś kolorowe, pastelowe, "sypialniane", bo przecież poddasze będzie u nas taką właśnie częścią domu. Zobaczymy...
A.

hollly
23-05-2006, 16:00
no tak to zależy od wystroju wnętrz. Zdecydowaliśmy się na białe drzwi ponieważ mamy białe okna, biały osprzęt elektryczny oraz białą kuchnię.
co do drzwi to naprawdę są wykończone rewelacyjnie, firma zrealizuje praktycznie każde życzenie klienta. No i cena, za 9 sztuk w tym dwie na sysytemie przesuwnym zapłaciliśmy 7800.
Jak się nauczę albo ktoś mi podpowie jak to zrobić to wkleję zdjęcia.

fasola25
23-05-2006, 17:45
to moje ulubione:
http://www.fasola25.republika.pl/wnetrza/urzedowski.jpg
firmy Urzedowski

jolsta1
26-05-2006, 20:53
Czekam na rady co do drzwi wewnętrznych. Chodzi mi o takie aby z tej samej serii były do pokoi (z szybami), pelne, łazienkowe i do garderoby.
Opiszcie swoje dobre i złe doświadczenia z drzwiami. Co byście zmienili w drzwiach jakbyście kupowali powtórnie?
Czy do garderoby jeżeli jest pozostawiony otwór drzwiowy można wstawić drzwi takie jak do szaf garderobianych?

Heliodor
27-05-2006, 14:35
Drzwi Lutostańskiego były dla mnie natchnieniem.Model zewnętrznych jest u nas wewnętrznym z pełnego drewna.Jest kamienicznie może ,ale ok.Wszystkie sš pełne nie ma rozróżnień-i jest dfobrze.Dzieci zapowiedziały ,że nie chcš oszklonych i miały rację -sš dzikusami jeszcze ,no i chciały uniknšć œwiatła z bawialni.

Moniczka
27-05-2006, 22:03
to sa moje drzwi wewnętrzne:


http://img89.imageshack.us/img89/2928/drzwi2pt.jpg

firmy DRE-DRZWI http://www.dre.pl/drzwi/home.htm
fajny wygląd, wykonanie ok i niska cena :D

arcobaleno
28-05-2006, 17:28
Moniczka, mam ogromną prośbę do Ciebie - czy mogłabyś wysłać mi na priv cenę skrzydła wraz z ościeżnicą ?? Byłąbym bardzo wdzięczna bo drzwi bardzo mi się podobają i co najważniejsze mają kolor wenge a nigdzie indziej nie mogłam tego znależć. Z góry dziękuję i pozdrawiam !!

jolsta1
28-05-2006, 20:25
Jeszcze a propos drzwi do łazienki mam wątpliwość co będzie praktyczniejsze: tuleje czy podciecie?

A może ma ktoś szybę mleczną bezpieczną. Czy rzeczywiście mniej się brudzi i jest zupełnie nie przezroczysta? Ja do sypialni chciałabym drzwi które wpuszczą trochę światła na korytarz ale jednocześnie nie zmniejszą intymności.

Moniczka
28-05-2006, 21:42
arcobaleno napisałam ci na priwa :)

kiwal
29-05-2006, 19:30
Jeszcze a propos drzwi do łazienki mam wątpliwość co będzie praktyczniejsze: tuleje czy podciecie?

A może ma ktoś szybę mleczną bezpieczną. Czy rzeczywiście mniej się brudzi i jest zupełnie nie przezroczysta? Ja do sypialni chciałabym drzwi które wpuszczą trochę światła na korytarz ale jednocześnie nie zmniejszą intymności.

Mam taka szybe w drzwiach Avanti z Wolomina. Szyba jest gładka jak to kazda szyba, mycie bezproblemowe i szybkie.

A co do przezroczystosci- to ja mam te drzwi zalozone w łazience i toalecie i nic a nic nie widac. Najwyzej cień.

A po wizycie w sklepei w ostatni weekend i obejrzeniu szyb piaskowanych - stwierdzam ze szyba klejona ezpieczna to jest to co powinno byc montowane anie zadne tam piaskowane.

kuleczka
02-06-2006, 20:50
Co sądzicie o drzwiach firmy Lutostański? Jestem przed wyborem drzwi wewnętrznych. Zależy mi na kolorze Mahoń Meranti. SKłaniam się ku fornirowanym. Proszę o wasze doświadczenia z drzwiami wewnętrznymi. Liczę na wskazówki gdzie kupować i czego unikać.

Ja mam drzwi Lutostańskiego. Są bardzo solidne i dobrze wykonane.
http://foto.onet.pl/upload/30/66/_604933_n.jpg
http://foto.onet.pl/upload/2/31/_604932_n.jpg
Szczerze polecam :D

jolsta1
02-06-2006, 21:20
Praktycznie już się na nie zdecydowałam kolor mahoń złoty. Mam tylko dylemat z klamka. W oknach i drzwiach wejściowych mam stare złoto ale dealer w którego zamierzam kupić drzwi ma klamki ładne ale tylko srebrne. Jak je kupię z drzwiami uzyskam dobrą cenę. Jak nie to mogę szukać oczywiście w innych miejscach ale już się zorientowałam, że w starym złocie jest mały wybór i raczej klamki nie pasujące do nowoczesnego stylu mojego domu i drzwi.

jolsta1
02-06-2006, 21:22
Kuleczka jakie masz klamki? i z czego są listwy przyścienne pod kolor drzwi? Ja zamówiłam już w kolorze parkietu ale nie wiem czy dobrze zrobiłam.

kuleczka
02-06-2006, 21:30
Listwy są pod kolor parkietu, ale całe szczęście parkiet jest zbliżony jest do koloru drzwi. Przyznam, ze miałam z tym spory dylemat. W holu w gresie są wstawki parkietu, dlatego też takie same listwy jak w salonie.
Klamki są mosiężne, nie pamiętam zupełnie firmy, ani modelu. Zresztą i tak przysłali inne niż zamówione :lol:
Jeszcze dodam, że moje drzwi to złoty dąb.

ewa1373
10-06-2006, 17:34
Poszukuję ładnych, dobrze wykonanych a do tego w przystępnej cenie drzwi wewnętrznych. Jaką firmę polecacie?

agal
10-06-2006, 18:28
Hmm, ładne i w przystepnej cenie, powiadasz. Nie powiem nic odkrywczego, twierdząc, że to rzecz gustu. Ja i mąż mamy dosc podobny (jeśli chodzi o drzwi..:)) a jednak potrzebowalismy na dokonanie wyboru 0,5 godziny. Obejrzelismy Portę i Pol-Skone, wybralismy skromne, o nowoczesnej linii, pełne. Cena za skrzydło - ok. 350-400 PLN, ale do tego dochodzą jeszcze osieżnice (ok. 160-200 PLN) i klamki (sensowne od 40 PLN). Na parterze od Pol-Skone, na górze Porta. Widzielismy też te z jeszcze niższej półki od 190 PLN, ale znajomość z nimi była bardzo krótka i pobieżna :) Jesli chodzi o drzwi szklane (też będą), tafla mleczna, gładka, nie matowa - do łazienki tylko taka z uwagi na prawie nieusuwalne plamy ze skroplonej pary wodnej..) polecam właściwie tylko od firmy nieżyjącego juz niestety p. Myczkowskiego - www.myczkowski.pl. Mielismy je parę lat w poprzedim domu - doskonałe wykonanie i nie osiadają!
A więc - miłych poszukiwań i trafnych wyborów
:-? Pozdrawiam!

ewa1373
10-06-2006, 19:41
Serdecznie dziękujemy za informację :D . Też szukamy prostych, nowoczesnych drzwi. Czy drzwi firmy Pol-Skone są droższe niż Porta? Są bardzo ładne.

agal
11-06-2006, 07:42
ceny sa porównywalne, mam wrażenie, że Pol-Skone ma troche uboższą ofertę, jeśli chodzi o linię nowoczesną i pełne (bo takich szukaliśmy) drzwi. Proszę zerknąć na ich stronę www.pol-skone.pl. Powodzenia!

Honorka
11-06-2006, 21:11
Ja polecam Budrex. Drzwi wewnętrzne drewniane. Ceny bardzo przystępne jak na drewno. Jakośc bardzo dobra.
Ja jeszcze stoje przed tym wyborem, ale chyba zdecyduję sie na Budreź. Solidna firma.

kiwal
12-06-2006, 01:12
Ja polecam Budrex. Drzwi wewnętrzne drewniane. Ceny bardzo przystępne jak na drewno. Jakośc bardzo dobra.
Ja jeszcze stoje przed tym wyborem, ale chyba zdecyduję sie na Budreź. Solidna firma.

Masz cennik ich drzwi?

fasola25
12-06-2006, 09:46
Poszukuję ładnych, dobrze wykonanych a do tego w przystępnej cenie drzwi wewnętrznych. Jaką firmę polecacie?

a ja polecam drzwi URZĘDOWSKIEGO, sa piękne, tylko nie wiem jak z ich jakością

Honorka
12-06-2006, 10:56
Masz cennik ich drzwi?

Kiedyś miałam. Dostałam na miejscu. Drzwi z ościeżnicami wychodziły porównywalnie cenowo z drzwiami Porty, z tym że Budrex to tylko drewno. Na pewno jako drewniane są bardzo atrakcyjne cenowo.
Tu ich strona:
http://www.budrex.pl/
W razie czego mozna zadzwonić i zapytać :)

brzozbar
13-06-2006, 12:44
Witam,
My zamówiliśmy w weekend drzwi firmy InterDoor ( http://www.interdoor.pl/index.php ). Jak się zapytaliśmy o Portę, którą mieliśmy poprzednio w mieszkaniu, to okazało się, że od jakiegoś czasu idą tylko w masówkę kosztem ilości. Zdarzało się, że 60% skrzydeł Porta było reklamowanych jako uszkodzone fabrycznie.
Moje skrzydła oceniam jako niezłe cenowo ok. 900,- pln za sztukę. Bardzo dobra jakość w porównaniu z innymi producentami, którzy cenią się nawet grubo ponad 3000,- pln za skrzydło.

Pozdrawiam

kiwal
13-06-2006, 20:47
Witam,
My zamówiliśmy w weekend drzwi firmy InterDoor ( http://www.interdoor.pl/index.php ). Jak się zapytaliśmy o Portę, którą mieliśmy poprzednio w mieszkaniu, to okazało się, że od jakiegoś czasu idą tylko w masówkę kosztem ilości. Zdarzało się, że 60% skrzydeł Porta było reklamowanych jako uszkodzone fabrycznie.
Moje skrzydła oceniam jako niezłe cenowo ok. 900,- pln za sztukę. Bardzo dobra jakość w porównaniu z innymi producentami, którzy cenią się nawet grubo ponad 3000,- pln za skrzydło.

Pozdrawiam

A kupiłes drzwi przeszklone? Jesli tak to z jakim szkłem?

marcenka
13-06-2006, 21:07
my zamówiliśmy w fabryce Drwepol.Ceny dograciew sami , robią na zamówienie wg waszego wzorca na poziomie tysiąca paru zł wraz z okuciami i ościżnicą
Sławomir Barański 0-502 258258 powołujcie sięna kontakt od Grzegorza.
Drzwi nasze zobaczycie na naszej stronce klikając na znaczek domku

pzdr

mlk
25-07-2006, 11:11
obserwuję :)

Kukluxik
25-07-2006, 13:07
To może ja swoje 5 groszy :wink:

Też mam ten model drzwi, już miałam prawie zamówione w Porcie ale właśnie po przeczytaniu kilku wypowiedzi na forum zaczęłam szukać stolarza który wykonał mi takie drzwi :

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=50522&q=Nasz%20DOM&k=11

Mają już 1,5 roku i jak narazie spisują sie bez zarzutu.
Cena za skrzydło z ościeżnicą i opaskami 600 zł.
Za wstawienie 3 par + opaski pan policzył 200 zł. od całości.

A jeśli chodzi o szyby to hmmm.......
Córcia nawet ostrożnie się z nimi obchodzi ale
najgorszy jest przeciąg - kilka razy już tak szczeliły że myślałam że się szyby w drobny mak posypią :cry:
z ewentualną wymianą nie ma żadnego problemu , zamawiam tylko , czekam kilka dni i już jest nowa .

od czasu do czasu tylko wysłuchuję strasznych historii o pociętych przez szyby dzieciach - mam w rodzinie chirurga dzicięcego który w swoim domu wszystkie drzwi ma pełne :-?

motyczka
25-07-2006, 13:37
ja jestem zwolenniczką drzwi pełnych...robilam tez u stolarza wraz z futrynami...ale juz malowalismy sami....efekt finalny taki:

http://jozefina.photosite.com/~photos/tn/2379863_1024.ts1152098244339.jpg na górze

http://jozefina.photosite.com/~photos/tn/2816086_1024.ts1153394623672.jpg - wiatrołap

25-07-2006, 13:49
Ja będę miała pełne drzewniane ze stolarni. Tego na pewno moje maluchy nie rozbiją ;)

nika19
25-07-2006, 14:05
Kukluxik, a gdzie ten stolarz urzeduje?? bede wdzeczna za namiar
dla mnie wprawdzie juz za późno - zmówilam sosnowe drzwi w "dziadku" (800 zł za szt ościeznica stala, montaż w cenie - bez opasek), ale koleżanka własnie ma zamiar zamawiać.

zgudi
25-07-2006, 20:34
drzwi pełne bukowe --szyby matowe z jednej strony :wink:

http://img24.imagevenue.com/loc463/th_55970_a_463lo.jpg (http://img24.imagevenue.com/img.php?image=55970_a_463lo.jpg)

Monika B
26-07-2006, 06:48
Pikne macie drzwi. Zgudi - oryginalne - uważaj, bo pomysł sie rozejdzie :wink:
Moje zakupione, czekają na montaż.

L.aura
26-07-2006, 09:39
no wlasnie, zgudi- u stolarza robione Twoje drzwi?
one mi baardzo... :oops:

agiis
27-07-2006, 12:07
jha robiłam u stolarza, mamy pełne przeszklenia w każdym pomieszczeniu i narazie sprawuja sie super!!!! Fakt że mieszkam dopiero pół roku ale nie sądze by były jakies problemy w przyszłości ;)

[nie mam teraźniejszego zdjęcia wiec wrzucam z budowy]

http://img91.imageshack.us/img91/9240/258uo5.jpg

lagerfeld
27-07-2006, 14:37
a to moje drzwi na dole:

1) drzwi pełne (mały zbrodziarz nie śpi :lol:) wenge

http://foto.onet.pl/upload/17/70/_618642_n.jpg

2) drzwi od łazienki wenge: pełne z bulajem w środku :wink:

http://foto.onet.pl/upload/36/66/_618643_n.jpg

Monika B
28-07-2006, 13:00
Też mi się te bulaje podobają, ale do wystroju mi nie pasi :lol:

Zuzza
28-07-2006, 13:02
Motyczko, czy możesz podac orientacyjny koszt Twoch drzwi?

Są przepiękne :-) Chcę mieć dokładnie takie same....

motyczka
31-07-2006, 08:03
Motyczko, czy możesz podac orientacyjny koszt Twoch drzwi?

Są przepiękne :-) Chcę mieć dokładnie takie same....

hey Zuzza :) pewnie....w 500 zl. za sztuke sie zmiescilismy...ale duzo pracy wlasnej :) (montaz, malowanie)...jak wszystko robilby stolarz to wzialby od 700 zl. w gore....kwestia wymagan :wink:

roberus
03-09-2006, 22:14
...no właśnie - jakie Waszym zdaniem są dopuszczalne odchylenia w
kolorystyce wewnętrznych drzwi fornirowanych - kupiłem drzwi i teraz
handryczę się z wykonawcą bo wg. mnie różnice w odcieniach są
zasadnicze a wg. niego dopuszczalne w takim produkcie.
wg. mnie zestawienie obok siebie kawałków drewna gdzie jeden ma
słój za słojem i w związku z tym jest bardzo ciemny a drugi jest
cięty tak, że słojów praktycznie nie ma a więc jest dośc jasny
nie jest profesjonalnie wykonanym doborem materiału na drzwi...

macie może jakiś pomysł jak mu udowodnić co jest akcpetowalne a co
nie?? jakieś normy??

jestem zdecydowany nawet na sprawę w sądzie ale jeśli jest szansa
udowodnić mu to szybszą i mniej kosztowną metodą to szybciej
cieszyłbym się ładnymi drzwiami ;-)

Edgar the liar
03-09-2006, 22:49
macie może jakiś pomysł jak mu udowodnić co jest akcpetowalne a co
nie?? jakieś normy??
cień pustyni powinien sie różnić od nocy madagaskarskiej.

roberus
04-09-2006, 07:59
dzięki :-)))

mi zdrowego rozumu nie brakuje ale wykonawcy tak!!!

czy naprawdę zostaje mi już tylko nasz ukochany polski sąd ???

yama
04-09-2006, 10:15
troche ''siedziałem '' w drzwiach fornirowanych i wiem ze jest duzy problem w interpretacji zapisu że'' różnice w odcieniach nie są podstawą do reklamacji'' , ale tak naprawde jest to tylko miganie sie od obowiązku dopasowania kolorystycznego do całego zamówienia tym bardziej ze jest to fornir a nie pełne drewno , faktem jest ze kolor sie wyrównuje po jakimś czasie tylko duzy wpływ na wyrównanie ma ilość słojów i ogólna faktura drewna . reasumując zawsze starałem sie dopasować całe zamówienie pod kolor i fakture i to od klienta zalezało czy przyjmie towar czy nie

Alma_
04-10-2006, 09:45
Polećcie mi fajnego i niedrogiego stolarza w okolicach Warszawy lub Łodzi - drzwi robione na zamówienie wychodzą chyba jednak sporo taniej, prawda?

ppp.j
04-10-2006, 12:18
Zamówiłem i kupiłem surowe drzwi wewnętrzne o nietypowych wymiarach po konkurencyjnych cenach w firmie Bomar www.bomar-drzwi.pl Wszystkie namiary znajdziesz na tej stronie.

anna_p
29-10-2006, 13:20
Jak myslicie czy drzwi wewnetrzne do domu musza byc w takim samym stylu i kolorze?

WojtekSz
30-10-2006, 20:00
zalezy od stylu domu:
w stylu formalnym - oczywiście jednakowe
w stylu wiejskim - bez problemu moga byc rózne ale jesli różne to naprawde różne więc conajmniej 3 różne style płycin

na i upodobać mieszkańców :)

pozdrawiam

Kasia i Paweł
09-11-2006, 09:43
a ja miałam już zamówione w Porcie ale szczęśliwym zbiegiem okoliczności - Porta nie mogła wywiązać się z zamówienia - skończyło się na wyrobie u stolarza ..... drzwi są piękne i kosztowały chyba 700 zł. czy 750,- zł. razem z montażem !!!!!
masz szczęście że zrezygnowałaś z Porty, dopiero byś się wpakowała :-?

sebo8877
09-11-2006, 09:47
No to i ja się pochwalę :) będę miał takie
http://www.dre.pl/drzwi/images/d_standard_40s.jpg
takie
http://www.dre.pl/drzwi/images/d_standard_50s.jpg
i takie
http://www.centurion.com.pl/image/Z2Z4L2NlbnR1cmlvbi9wbC9jZW50dXJpb25fb2ZlcnRhX3Byb2 R1a3Rvd2EudjAvOTEvMQ/s2132772577.jpg
Wszystkie pokojowe i łazienkowe w mahoniu - wejściowe z ganku do korytarza w wiśni japońskiej

Sebo8877

kuleczka
13-11-2006, 16:59
Polecam drzwi Lutostański, nie są może najtańsze, ale to najlepiej wykonane drzwi, jakie widziałam.

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/6/3/1/19757894_d.jpg

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/0/6/5/19757892_d.jpg

rybkare
14-11-2006, 14:46
www.gipa.pl/drzwi_nowoczesne.html
ale przed zakupem warto odwiedzić ich sklep, który jest rowniez studiem projektowym jezeli ktos ma nietypowe zlecenie

Ptysia
14-11-2006, 18:17
ja mam z firmy DRE i jestem bardzo zadowolona :)

Wwiola
15-11-2006, 11:24
ja mam takie na górze :

http://img242.imageshack.us/img242/5752/img1092kh0.jpg (http://imageshack.us)

a takiena dole :
http://img241.imageshack.us/img241/3834/img1104av5.jpg (http://imageshack.us)

Drzwi firmy "Dziadek" drewniane.
Za 11 szt kompletnych drzwi z klamkami zamkami i opaskami i za takie kompletne drzwi wejściowe :

http://img372.imageshack.us/img372/6971/img10293ug.jpg (http://imageshack.us)

zapłacilismy 8.600zł brutto z montażem

rodick
15-11-2006, 11:34
a ja mam takie pytanko:
- mam w bloku jeszcze stare PRL biale drzwi :oops: z metalowymi oscieznicami, ktorych wymiana wiaze sie z rozkuwaniem scian :cry: .
Czy obecnie sprzedawane np w marketach standardowe dzrwi drewniane czy z MDF-u beda pasowac do tych futryn? Ewentualnie jest mozliwosc jakiejs regulacji np na zawiasach itp?

Agnieszka1
15-11-2006, 12:08
oj, sorki, to stary temat a ja chcialam pisac jakie drzwi polecam wewn. :oops:

Elanek
15-11-2006, 13:04
Czy ktoś może zna dobrą i niedrogą firmę (producenta) z drzwiami wewnętrznymi? najlepiej z okolic Trójmiasta. Będę wdzięczna za info

FESTLAK
17-11-2006, 18:56
http://www.mar-drew.pl/

r2r
19-11-2006, 17:55
A czy ktoś ma drzwi firmy Pol-skone. W folderze wyglądają bardzo ładnie, cena też w miarę. Przymierzam się do zakupu, ptrzebuję opinii.

A jaki model? Forniowane czy laminowane? Firma ok, jakosc podobna do Porty, gorsza od Interdoor'a... duzo zalezy od modelu. Duzy wybor oscieznic i wybarwien. Proponuja raczej klasyczne niz nowowczesne wzornictwo.
Aha... i uwaga z klamkami - Pol-Skone stosuje dziwne zamki i nie wszystkie klamki na szyldzie dzielonym mozna do nich zamocowac. W takiej systuacji, albo wymiana zamka, albo wybor klamki z katalogu Pol-Skone

pozdr.

rybkare
21-11-2006, 14:14
www.gipa.pl
polecam, mają sklep w warszawie na Burakowskiej

skystar
14-12-2006, 10:43
Witam, od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Interdoor Milano - 3 sztuki fornir naturalny buk 8050 z montażem i to nie wa-wa, są piękne tylko stronę matową/piaskowaną czy jak kto zwie mleczną nie wiem czym wyczyscić żeby nie było smug - ma może ktoś doświadczenie w czyszczeniu interdorowskim matowych szyb?

KiZ
14-12-2006, 11:00
8050 to nr katalogowy? :o

skystar
14-12-2006, 11:09
nie, 8,050 pln :) za 3 sztuki drzwi poszukaj milano interdoor

dodi
14-12-2006, 13:32
Monika B , można wiedzieć ile kosztują Cie te drzwi?

dodi

skystar
14-12-2006, 13:40
Witam, to w końcu ma ktoś drzwi z matowymi szybami? Czym się czyści stronę chropowatą?

pattaya
14-12-2006, 16:15
A'propos szyb...
Kiedyś ,jakieś ćwierć wieku temu ganiałem się z bratem po mieszkaniu.
No i zatrzasnął mi przed nosem oszklone drzwi.
Przeleciałem przez szybę,krwawiłem jak zarzynane prosię.
Do dzisiaj mam kilka blizn.

Monika B
15-12-2006, 12:53
Dodi - już zaponiałam ile dokładnie - coś koło 500 plus ościeżnica. Ale średnio jestem zadowolona. Są owszem ładne, z szybą wcale nie ma zapowiadanych problemów z czyszczeniem. Może jakoś nie babramy paluchami. Za to jest to po prostu PAPIER! Bardzo łatwo to zadrapać, a okienka osadzone są przez listewki przybite gwoździekami, które są widoczne! Na wystawie było lepiej. Bałm się, że drewniane drzwi się wypaczą jak znajomym, ale z tych też nie jestem zadowolona :evil:

Skystar - mokrą szmatą :wink: Kurcze no - żadnych problemów z tym nie mam, śladów po paluchch też.

Korciula
15-12-2006, 14:01
Mam zamówione drzwi wewnętrzne drewniane w fabryce drzwi. Podobne do tych na zdjęciu wyżej, ale z 5 szybkami. Dzisiaj rozmawiałam z panem od drzwi i dowiedziałam się ze moje szyby bede 5 mm i zabezpieczone dodatkowo sylikonem, by sie nie ruszały. Podobno nie zdażyło im się żeby szybka pękła.
Ponadto koleś powiedział też, że drzwi montuje się zupełnie na końcu, czyli po kafelkowaniu, malowaniu i położeniu podłogi(w przypadku parkietu), bo w tym wszystkim jest wigoć która na drewniane drzwi wpływa bardzo!
Mam nadzieję ze wszystko bedzie ok z moimi drzwiami.

dorap
16-12-2006, 13:15
Bardzo podobały mi się drzwi Porty i nadal mi sie podobają, załozyłam do nich osnieżnice Prestige są super.
Mam natomiast problem z firmą która je montował, osnieznice wiszą ok. 5 cm nad podłogą, a okazało sie że powinny tylko 2 mm( w dodatku na stopkach). Firma monterska twierdzi że to jest o.k., ale to bzdura. Interweniowałam w Porcie, ale oni umywaja ręce od montażu, pomimo iż w ich folderze figuruje jako autoryzowany montażysta .
Może ktoś wie do kogo sie zwrócic z reklamacja na montaż.

zarka
16-12-2006, 15:43
Zależy komu za ten montaż płaciłeś (jesli już płaciłeś) a jeśli jeszcze nie zostało zapłacone za montaż to nie płać póki nie poprawią. Ot tyle, ale myślę że gdyby tylko o to chodziło to nie pisałbyś na formum :wink:
Pozdrawiam

casandra75
19-12-2006, 20:16
Przy małych dzieciach odradzm drzi ze szkłem.
Mój 7ltek wybił pięścią szybe i skaczyło sie na szycu dobrze że tylko tak.
Jestem za pełnymi i wtym wypatku mim iz jestem szklarzem radzę jednak bez szkła :lol:

Korciula
20-12-2006, 06:04
Przy małych dzieciach odradzm drzi ze szkłem.
Mój 7ltek wybił pięścią szybe i skaczyło sie na szycu dobrze że tylko tak.
Jestem za pełnymi i wtym wypatku mim iz jestem szklarzem radzę jednak bez szkła :lol:

Czy to był przypadek czy zabawa dziecka?
Rozmawiałam z facetem co mi sprzedaje drzwi i on twieerdzi że trzeba użyć bardzo dużej siły by zbić ta szybę, bo u mnie bedzie to szyba o grubości 5mm, dodatkowo zamocowana silikonem by szybka nie byla lużna. Poza tym powiedział mi że nigdy sie im niezdażyło żeby szybka się zbiła.

casandra75
20-12-2006, 09:43
Tak to była zabawa :wink: twierdził ze jest spajdermenem i z całej siły uderzył bięścia że ręka wylądowała po drugiej stronie , wyciagając ją rościął paskudnie wewnertrzna strone ręki że do dziś ma brzydkie rany.
jesli maja być szyby w drzwiach to tyko i wyłącznie bezpieczne- sa takie 4-milimetrowe mleczne . są to dwie szyby z folią. To jest najbezpieczniesza wersja .I nie wierzę iz dziecko nie wybiło by szkła 5mm.
a zwykłe ornamenty mają 4mm- i jak widać nie było to przoblemem.
A silikonem zawsze sie robi jako takz. podkitówka po staremu.Jestem szklarzem więc wiem co mówię, nie daj sie namówić. 4mm bezpieczna bezbarwna lub mleczna tak będzie najbezpieczniej lub drzwi pełne. Dzieci maja różne pomysły .
POzdrawiam

Korciula
21-12-2006, 07:08
Co masz na myśli pisząc "4mm bezpieczna bezbarwna lub mleczna tak będzie najbezpieczniej"? Jak to jest dla Ciebie bezpieczna? Zbrojona?

casandra75
21-12-2006, 07:36
bezpieczna to znaczy z folią w środku inaczej szkło 2mm/folia/szkło 2mm
ztym iz folia jest bezbarwna toz- potrząc na szkło nie widaać iz między szkłami jest folia -i wyglada tak jak zwykłe szkło a patrząc na kant czy rant widać iz jest tam folia . Po zaszekleniu taka szyba wygląda jak zwykła .
Jest jeszcze wersja 2mm/folia mlczna /szkło 2mm- szkło wtedy jest mleczne
jest drozsze od bezbarwnego ale wygląda super, bardzo przypomina zwykły,lakomat to zn: szkło 4mm mleczne bez foli.
Dziecko nie ma mozliwości wybicia takiej szyby, co prawda pęknie ale ręka na druga strone nie przejdzie.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania chetnie odpowiem
Pozdrawiam :lol:

marynarka
21-12-2006, 07:47
Drzwi z mleczną szybą- nigdy więcej!
Mam takie od 10 lat, sama projektowałam. Przesuwne, ładne i....
w jednych "strzelona szyba"-przypadkowo rurą od odkurzacza.Pęknięcie przez cała długość- szyby ogólnie, krucha rzecz, a obustronnie piaskowane- chyba jeszcze bardziej. Każdy palec, każdy ślad- nie daj Boże tłusty- szorowanie i odplamianie czym tylko sie da. Na dodatek moje maja prawie całkowite przeszklenie od 12cm nad podłogą. Jak efektownie wyglądają , gdy wracam z psem ze spaceru po deszczu a on się nie skończy otrząsać na schodach...Albo poje sobie, napije się, a potem podskoczy radośnie- jego "fleki"szybują na znaczna wysokość (pies jest spory)i....Dośpiewajcie sobie sami..A ja to ścieram, tak jak łapy czekoladowe, ślady tłuste, itd itd. Niestety, w przystępie zaćmienia twórczego cała zabudowa przedpokoju to takie własnie szyby...Never again.

Korciula
21-12-2006, 07:58
bezpieczna to znaczy z folią w środku inaczej szkło 2mm/folia/szkło 2mm
ztym iz folia jest bezbarwna toz- potrząc na szkło nie widaać iz między szkłami jest folia -i wyglada tak jak zwykłe szkło a patrząc na kant czy rant widać iz jest tam folia . Po zaszekleniu taka szyba wygląda jak zwykła .
Jest jeszcze wersja 2mm/folia mlczna /szkło 2mm- szkło wtedy jest mleczne
jest drozsze od bezbarwnego ale wygląda super, bardzo przypomina zwykły,lakomat to zn: szkło 4mm mleczne bez foli.
Dziecko nie ma mozliwości wybicia takiej szyby, co prawda pęknie ale ręka na druga strone nie przejdzie.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania chetnie odpowiem
Pozdrawiam :lol:

O ile taka bezpieczna mleczna szybka z folią jest droższa od szybki bez folii?

casandra75
21-12-2006, 08:00
Marynarka
Te szkła mleczne co masz to zwykły lakomat lub szkło piaskowane a ma ono do siebie że jedna strona jest trawiona-lekko chropowata a druga zupełnie gładka .
Może inaczej:
1.SZKłO PIASKOWANE - STANDARD 4MM -6MM JEDNA STRONA GłADKA DRUGA CHROPOIWATA - CHOC MOZE BYć Z DWUCH STRON PIASKOWANA .
Właśnie z tym piaskowanym szkłem klienci maja najwięcej problemów tak ja piszesz zostają plamy po palcach i wogle trzeba wiedziec ja je myć, dosłownie :-? :wink:

2.SZKłO LAKOMAT LAKIEROWANY -STANDARD 4MM \jedna strona gładka druga chropowata .Ztym szkłem nie ma problemów , dobrze sie myje i uzytkuje .

3.SZKłO 22. BEZPIECZNE MLECZNE- O KTóRYM PISAłAM WYżEJ /dwie strony gładkie , bezproblemowe w utrzymaniu , noi bezpieczne. Nie należy do tanich.

casandra75
21-12-2006, 08:07
Jeśli chodzi o ceny to:
za m2
Piaskowane 4mm - 90,00 zł
Lakomat bez-foli 110,00 zł
bezpieczna z mlecz.folią 4mm. 150,00 zł te bezpieczne z folia wystepują o różnych grubościach , więc wybór jest spory.
Ale musze powiedzieć iz przecietny klient nie jest w stanie odróznić piaskowanego od lakomatu dlatego nie raz zostaje naciągnięty przez nieuczciwych sprzedawców a póżniej to skutkuje tym iz płacimy za lakomat a dostajemy piaskowane. :x

casandra75
21-12-2006, 08:13
Marynarka
Jeśli mogę doradzić to wymień te szkło na 4mm bezpeczne mleczne wtedy dwie strony bedą idealnie gładkie i bezproblemowe w utrzymaniu czystości .
Moge dodać jeszcze tyle iz 4mm bezpieczne mleczne jest bielsze niz piaskowane.
Pozdrawiam

marynarka
21-12-2006, 08:39
:D He, he...Kiedy ja te drzwi zostawiam w bloku , bo dom właśnie buduję! A piaskowane są po obu stronach, i nie powiem, żeby mi to ułatwiało życie. Pewnie, że fajnie wygląda, ale warto sie zastanowic nad przeszkleniem jedynie w gornej części. Chyba że technika wyrobu tego szkła tak poszła do przodu- i teraz łatwo się myje.

casandra75
21-12-2006, 08:47
Piaskowane to koszmar-zgadzam sie :roll:

rogbog
18-01-2007, 21:08
:P Witam.
Jakie macie drzwi wewnętrzne? Interesują mnie ciemniejsze.
Bogusia

Honzka
21-01-2007, 04:02
ja mam takie

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/Mieszkamy/mieszkanko016.jpg

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/Mieszkamy/mieszkanko012.jpg

pzdr

diablica102
21-01-2007, 07:36
ja na dole bede miała drzwi firmy drims aaa.drims.com.pl seria LF w kolorze mahoń

rogbog
21-01-2007, 13:19
:D Dzięki za odpowiedzi.
Honzko jakiej firmy są Twoje drzwi?
Pozdrawiam Bogusia

Honzka
21-01-2007, 18:33
derpal

duduś
21-01-2007, 20:08
w mojej Galerii pod tytułem MÓj Szyper jest zdjęcie moich drzwi - ciemnych - co niektórym sie podobają Niestety nie umiem wkleić

sebo8877
22-01-2007, 09:44
Ja mam takie
dre standard - z tym że szyby sa matowe :0 kolor mahoń - ten co widac.

http://www.dre.pl/drzwi/images/d_standard_40s.jpg

sebo8877

michal_m
22-01-2007, 09:46
My mamy Porta w kolorze Sapelli (2 lub 4, nie pamiętam)

duduś
30-01-2007, 20:50
http://foto.onet.pl/dmr47,dlyk7lsw08sg,5yu9r,u.html

rogbog
30-01-2007, 21:02
:-? Dlaczego nie mogę otworzyć albumu? :(
Bogusia

sebo8877
31-01-2007, 11:14
Prosze bardzo teraz się otworzy

http://foto.onet.pl/dmr47,dlyk7lsw08sg,5yu9r,u.html

iwa-k
02-03-2007, 08:49
Czy ktoś z Was ma drzwi wewnętrzne firmy Urzędowski? Bardzo mi się podobają, ale nie znam opinii o tych drzwiach
http://urzedowski.pl/drzwi_wew.php?id=155&nazwa_kategorii=DRZWI%20WEWNĘTRZNE%20Z%20PRZESZKL ENIEM&uklad=2&kat_id=142

wacława
02-03-2007, 11:17
nie podzielę się opinia o drzwiach od Urzędowskiego ale mam od nich okna: czekałam 6 miesięcy mimo iz wpłaciłam połowę pieniędzy z góry i byłam traktowana jak natręt domagając się swojego...... Obecnie wiem, że juz nigdy więcej z nimi nie chcę mieć nic wspólnego...

edyryt
02-03-2007, 11:28
nie podzielę się opinia o drzwiach od Urzędowskiego ale mam od nich okna: czekałam 6 miesięcy mimo iz wpłaciłam połowę pieniędzy z góry i byłam traktowana jak natręt domagając się swojego...... Obecnie wiem, że juz nigdy więcej z nimi nie chcę mieć nic wspólnego...
tak, tak na drzwi czeka się jeszcze dłużej nawet 12 m-cy. Ale jak już ktoś wspomniał w jednym z wątków na temat urzędowskiego Powinno się być dumnym że ma się okna, drzwi tej "Swietnej firmy" to oczywiście opinia sprzedawców. Mi również wzory się podobały. Stolarz zrobi podobne z lepszymi zawiasami za mniejsze pieniądze i okres oczekiwania zamawiane w połowie stycznia za dwa tygonie będą gotowe.

wacława
02-03-2007, 11:28
A ja szukam drzwi wewnętrznych drewnianych łódź lub okolice. Jesli możecie to podzielcie się informacjami z Polski Centralnej

iwa-k
02-03-2007, 13:36
wacława, edyryt dzięki za odpowiedz

edyryt możesz zdradzić ile płacisz za swoje drzwi robione u stolarza i z czego są robione?

edyryt
03-03-2007, 14:42
wacława, edyryt dzięki za odpowiedz

edyryt możesz zdradzić ile płacisz za swoje drzwi robione u stolarza i z czego są robione?
drzwi drewniane powlekane okleiną opaska różnej szerokości w zależności od grubości muru, montaż - cena około 2tyś za sztukę

Marcelak
04-03-2007, 16:25
znalazlem taki portal o oknach i drzwiach, moze to cos pomoze :)
http://oknoidrzwi.pl/kategoria_105,0,,drewniane.html?PHPSESSID=600c8020 a21c892e287623ec00114f90

Pollyann
05-03-2007, 13:21
ja chcialam tylko dodac, nie wiem czy sie nie powtarzam,ze drzwi we wnetrzu nalezy dopasowac do kolorystyki scian ,a nie podlogi czy okien, daje to duzo lepsze efekty i to ogolnie podstawa dobrego aranzowania przestrzeni.
polecam, choc wiem,ze to nie popularne rozwiazanie

Doni
07-03-2007, 08:18
Czy ktoś słyszał o firmie Door-Pol jestem ciekaw opini. W katalogu drzwi wyglądają bardzo ładnie. Pozdrawiam Tomek123

www.door-pol.pl
Mam te dzwi miesiąc sa solidnie wykonane i polecam. Nie widze jak narazie jakis wad wiec odważyłem się polecić :D

wacława
07-03-2007, 12:19
a czy ktoś zna wyroby firmy "Anstol" z Łodzi ? jeśli tak to poproszę o opinie...

gośka57
08-03-2007, 10:38
U mnie od wczoraj montują Stolmaxa. Mi się b. podobają. :D Mam nadzieję, że będą się też dobrze zamykały (tego jescze nie mogłam sprawdzić).

wacława
08-03-2007, 12:49
Gośka 57 , powiedz mi ile kosztują takie drzwi razem z ościeżnicą?

gośka57
08-03-2007, 14:35
Gośka 57 , powiedz mi ile kosztują takie drzwi razem z ościeżnicą?
O ile dobrze pamiętam, :roll: to cena za sztukę wynosiła coś ok.1380. Mam wyliczenie na całość (różne ościeżnice i skrzydła), dlatego nie pamiętam tej podstawowej ceny. :(

ryza1937
09-03-2007, 11:56
Mieszkam w bloku (51m2). Ze względu na ciasnotę chcę wymienić drzwi wewnętrzne tradycyjne, których otwieranie ogranicza wykorzystanie powierzchni, na rozsuwane, harmonijkowe lub łamane. Przy wymianie chciałbym pozostać przy dotychczasowych ościeżnicach metalowych (ich usuwanie wywołało by zbyt duże uszkodzenia ścian, podłóg, glazury itp). Trzeba by je obudować materiałem "drzwiopodobnym". W salonach branżowych są różne drzwi ale nie pasują do mojej koncepcji (instalacja na dotychczasowych futrynach). Otwory drzwiowe: do łazienki 2.00x0,62), do kuchni 2.00x0.80) i do trzech pokoi (2.00x0,82). Proszę o poradę, ofertę, propozycję.
- Jakie drzwi byłyby najpraktyczniejsze (łamane,przesuwane,harmonijkowe)?
- Gdzie kupić dobrej jakości wewnętrzne drzwi pasujące do istniejących otworów
drzwiowych?

Marcelak
11-03-2007, 19:28
http://oknoidrzwi.pl/znajdz_firme_0.html
tu znajdziesz rózńe firmy zajmujące się produkcją i sprzedażą stolarki

wacława
12-03-2007, 07:03
Dziękuję za odpowiedź.
Drzwi w tzw. międzyczasie zamówiłam. Jak się okaże że są super to podzielę się kontaktem, ale to nie wcześniej niż za 3 tygodnie. :D

kamieniczka
12-03-2007, 13:12
My będziemy mieli drzwi z firmy DEWRO: www.dewro.pl. Moim zdaniem to bardzo ładne i estetycznie wykonane drzwi. Wybraliśmy prosty model i średnia cena wyszła nam ok. 1300 zł. Zaproponowano nam drzwi tzw. bezprzylgowe (inaczej bezfelcowe) - oznaczo to, że całe skrzydło "chowa" sie w ościeżnicy (nie ma tej "zakładki", która zatrzymuje się na oscieżnicy). Moim zdanie wygląda to bardzo elegancko.

Marcelak
15-03-2007, 11:18
im mniejszy producent tym bardziej dba o klienta... te duże fabryki zlewają kowalskiego

Claudia
16-03-2007, 17:22
Ja mam drzwi z Interdoor - polecam.
Rewelacyjnie wyciszają :D

kropkq
16-03-2007, 19:57
http://www.hgm-tueren.de/cms/content/images/2fa2802f6391afbd3f87e77fff22abc5.jpg

mi bardzo sie podobają takie drzwi..... ale nie wiem czy u nas takie znajdę :roll: a jak znajdę to ile będą kosztować :roll:
ale są piękne :D

kropkq
16-03-2007, 20:29
i jeszcze takie

http://www.hgm-tueren.de/cms/content/images/57a8d9ff1387da42fc6b5e1e5bade6f4.jpg
http://www.hgm-tueren.de/cms/content/images/c3411449521d483ed5197d977e2ee0c1.jpg
http://www.hgm-tueren.de/cms/content/images/c6efc3aa2c85b27696e51d83ee742d89.jpg

smayle
18-03-2007, 20:29
suuper, jakiej to firmy?

kropkq
18-03-2007, 20:43
Niestety nie wiem :roll:
znalazłam gdzieś w internecie ...niemiecka produkcja :wink:
i bardzo mi się spodobały.....śliczne, prawda :lol: :lol: :lol:
ale jak znajdę podobne lub takie same u nas, to napiszę :D :D :D
pewno tanie to one nie będą :D :wink:

maziar
19-03-2007, 14:26
Popatrz Dewro, Lutostanski, Klimek & KLuś, Entra lub stolarka excellent - tam są podobne modele. Drzwi z tych droższych ale extra.
Bezskutecznie szukam ich taniego zamiennika :(((

kasiaR
19-03-2007, 15:16
znalazłam jeszcze takie

http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623150855d711-big.jpg http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623150754D701-big.jpg

http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623150811d704-big.jpg http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623150830d707-big.jpg

http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623150902d712-big.jpg http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623150842d709-big.jpg

http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623150824d706-big.jpg http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623150817d705-big.jpg

http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623150800d702-big.jpg http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623150908d713-big.jpg

http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623151326d808-big.jpg http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623151256D801-big.jpg

http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623151332d809-big.jpg http://www.elit-drzwi.com.pl/zdjecia/060623151320d807-big.jpg


drzwi pochodzą ze strony

http://www.elit-drzwi.com.pl/

pozdrawiam,
KasiaR :wink:

P.S. Niestety nie znam cen :-?

kasiaR
19-03-2007, 15:17
mi bardzo sie podobają takie drzwi..... ale nie wiem czy u nas takie znajdę :roll: a jak znajdę to ile będą kosztować :roll:
ale są piękne :D

są tutaj http://www.elit-drzwi.com.pl/

pozdrawiam,
KasiaR :wink:

maziar
19-03-2007, 16:50
To są drzwi firmy Dewro, zresztą pisze na stronie ELit. Mam takie na dole, kosztowały nas ok 2000 za szt. z montażem. Wykonanie super. Chciałabym takie na górę, ale tam potrzeba 10 szt, kieszeń wysiada. Nadal więc nie zamówiłam, choć przeprowadzka za pasem. Te tańsze to zupełnie nie to samo, ale niestety trzeba będzie na któreś się zdecydować...

Korciula
19-03-2007, 18:16
Ja mam drzwi wewnętrzne z Firmy Ronkowski.Sa porzadnie wykonane.cena tez nie powalał z nóg...900 zł za sztukę ( bez klamek)


Też będę miała drzwi z firmy Ronkowski z Kościerzyny. Drewniane.
Długo użytkujesz swoje drzwi? czy cos nieładnego dzieje się z drzwiami?

gośka57
21-03-2007, 14:54
Chętnie pochwaliłabym się swoimi drzwiami Stolmaxa, bo te co już mam są b. ładne, ale nie zrobili mi listew na drzwi suwane i teraz czekam, chociaż już zapłaciłam. :-? Zobaczymy jak długo :roll: Jeśli się sprawdzą (w końcu każdy się może pomylić, tylko musi umieć naprawić swój błąd), napiszę i pokażę coś więcej.

Doni
22-03-2007, 07:13
A tak sie prezentuja dzwi zewnętrzne z DOORPOL`u :
http://images20.fotosik.pl/152/3d17f53a16eca0e1.jpg (www.fotosik.pl)
A tak drzwi wewnętrzne:
http://images22.fotosik.pl/61/84051f69c98bedbc.jpg (www.fotosik.pl)
Hehe no i ten piękny mop :D

novi_ana
22-03-2007, 09:18
czy nikt nie kupował litych drewnianych drzwi? chcę mieć białe drzwi wewn., bez słojów, ozdobników, forniru itd. szukałam zwykłych białych i znalazłam straszną lipę.. szkoda gadać
wiadomo, że takie lite nie mają zastosowania w nowoczesnych wnętrzach, są zbyt surowe, skromne i takie w wiejskim stylu.. ale u nas będzie trochę po skandynawsku, domek ma taką formę, że chcemy sie tego trzymać, wszędzie też będą białe listwy podłogowe; stanęło, że sami wykończymy drzwi na biało-mat
ktoś miał z tym złe doświadczenia? może ktoś odradzi mi ten pomysł..

gośka57
22-03-2007, 12:17
czy nikt nie kupował litych drewnianych drzwi? chcę mieć białe drzwi wewn., bez słojów, ozdobników, forniru itd. szukałam zwykłych białych i znalazłam straszną lipę.. szkoda gadać
wiadomo, że takie lite nie mają zastosowania w nowoczesnych wnętrzach, są zbyt surowe, skromne i takie w wiejskim stylu.. ale u nas będzie trochę po skandynawsku, domek ma taką formę, że chcemy sie tego trzymać, wszędzie też będą białe listwy podłogowe; stanęło, że sami wykończymy drzwi na biało-mat
ktoś miał z tym złe doświadczenia? może ktoś odradzi mi ten pomysł..
Nie wiem dokładnie, o jakie drzwi Ci chodzi, ale moze tu coś znajdziesz
http://www.drzwi.krakow.pl/kontakt.html

BRATER
22-03-2007, 12:41
a ja mam pytanie z innej nieco beczki: co byście wybrali kierując się jakością samego wyrobu, jak i wsparciem producenta mając do wyboru:
1) Inter-Door
2) Technidoor
3) Pol-Skone
4) Sokółka
Entry nie liczę, bo jest dla mnie za droga

Anna Poliwoda
22-03-2007, 22:19
Witam.
Remontuję mieszkanie i jestem na etapie poszukiwań firmy, która produkuje drzwi drewniane z ościeżnicami pasującymi na ścianę w bloku o grubości 5 cm.
Widziałam szersze, ale z "5", jak zauważyłam, jest problem. W sklepie doradzono mi szersze, a potem "wykonawca coś wymyśli".
Chciałabym tego uniknąć.
Może ktoś zna taką firmę.
Proszę o informacje.
Pozdrawiam.

novi_ana
23-03-2007, 12:55
gośka57
wiem, czasami mocno zakręcę..

mam zamiar kupić lite drewniane drzwi do wykończenia (do kupienia wszędzie) wycyklinować, zaimpregnowac i pomalować na mat
czy ktoś tak zrobił?

premiumpremium
23-03-2007, 21:20
gośka57
wiem, czasami mocno zakręcę..

mam zamiar kupić lite drewniane drzwi do wykończenia (do kupienia wszędzie) wycyklinować, zaimpregnowac i pomalować na mat
czy ktoś tak zrobił?

My mamy zamiar tak zrobić :)

roszponka
23-03-2007, 21:30
Gośka57 zrób zdjęcie swoich drzwi. Ja też zastanawiam się nad drzwiami firmy STOLMAX .

KiZ
23-03-2007, 22:07
Czy ktoś ma doświadczenia z produktami firmy Prestige? Mają salon m. in. w Katowicach przy Roździeńskiego. Widziałem u nich piękne drzwi bezprzylgowe w orzechu amerykańskim. Wydają się być cenowo konkurencyjni w stosunku np. do Interdoor.

novi_ana
26-03-2007, 07:45
gośka57
wiem, czasami mocno zakręcę..

mam zamiar kupić lite drewniane drzwi do wykończenia (do kupienia wszędzie) wycyklinować, zaimpregnowac i pomalować na mat
czy ktoś tak zrobił?

My mamy zamiar tak zrobić :)
dobrze, że nie tylko ja wpadam na pracochłonne pomysły :D
troche mnie to niepokoiło :wink:

nata76
26-03-2007, 15:47
czy i ja moge dołączyć do grona skandynawofilów? I drzwi malowanych na biało? zastanawiam sie nad tą opcja. Pomalowac drzwi i oscieznice+listwy podłogowe białą LAzURĄ.ALe nie wiem,jak to wyjdzie.Bo czym Wy chcecie malowac?

gośka57
26-03-2007, 16:42
Gośka57 zrób zdjęcie swoich drzwi. Ja też zastanawiam się nad drzwiami firmy STOLMAX .
Chętnie zrobię, ale teraz rządzi u mnie mój parkieciarz i mam ograniczone pole do działania. A poza tym drzwi strasznie zakurzone od cyklinowania :-?

novi_ana
27-03-2007, 07:47
nata76
białe listwy podłogowe 15cm - zrobi je stolarz, pomaluje i założy w cenie,
co do farby na drzwi - nie zastanawiałam się jeszcze; zapytam stolarza, żeby użyć tej samej farby
gorzej, że mój mąż uważa, że to musi być farba olejna :o - ponieważ mamy taką na drzwiach w kamienicy :D ma się świecić i koniec!
wiadomo z tym też sobie poradzę :wink:

smayle
29-03-2007, 14:37
ja wybralem drzwi Urzedowskiego... stawiam na drewno

roszponka
01-04-2007, 18:30
Gośka57 zrób zdjęcie swoich drzwi. Ja też zastanawiam się nad drzwiami firmy STOLMAX .
Chętnie zrobię, ale teraz rządzi u mnie mój parkieciarz i mam ograniczone pole do działania. A poza tym drzwi strasznie zakurzone od cyklinowania :-?

Uzbroję się w cierpliwość i poczekam.
Dzięki :lol:

Sloneczko
02-04-2007, 00:15
czy nikt nie kupował litych drewnianych drzwi? chcę mieć białe drzwi wewn., bez słojów, ozdobników, forniru itd.

Jeszcze nie kupiłam, ale się przyglądam. Podobają mi się: http://www.stolwax.com.pl/wewseczne.php

http://www.stolwax.com.pl/gfx/bezseczne.jpg http://www.stolwax.com.pl/gfx/04.jpg http://www.stolwax.com.pl/gfx/konradp.jpg

http://www.stolwax.com.pl/gfx/03.jpg http://www.stolwax.com.pl/gfx/wz6wc.jpg http://www.stolwax.com.pl/gfx/wz5.jpg

Sloneczko
02-04-2007, 00:16
2 kwietnia, a jest jak 1-go ;)

novi_ana
02-04-2007, 08:13
dziękuję Sloneczko :)

Sloneczko
02-04-2007, 09:39
Ciekawa jestem jakie mają ceny te drzwi?

I dziękuję moderatorowi za posprzątanie http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/ave.gif

Post z drzwiami wkleił mi się wczoraj dobrych kilka razy i na dodatek nie dawało się żadnego usunąć :o

Mephisto
02-04-2007, 17:42
a ja mam pytanie z innej nieco beczki: co byście wybrali kierując się jakością samego wyrobu, jak i wsparciem producenta mając do wyboru:
1) Inter-Door
2) Technidoor
3) Pol-Skone
4) Sokółka
Entry nie liczę, bo jest dla mnie za droga

Witam!

My wybraliśmy Technidoor. Dostalismy od nich najlepszą ofertę i co ważne szybki termin realizacji. W najbliższy czwartek mamy montaż i zobaczymy wtedy jak drzwi wyglądają :)

wildorchid
03-04-2007, 13:18
kurcze do wyboru do kolory i su0per foty , poczytaj na pewno coś znajdziesz dla siebie www.oknoidrzwi.pl

tukaj
04-04-2007, 16:52
czy nikt nie kupował litych drewnianych drzwi? chcę mieć białe drzwi wewn., bez słojów, ozdobników, forniru itd. szukałam zwykłych białych i znalazłam straszną lipę.. szkoda gadać
wiadomo, że takie lite nie mają zastosowania w nowoczesnych wnętrzach, są zbyt surowe, skromne i takie w wiejskim stylu.. ale u nas będzie trochę po skandynawsku, domek ma taką formę, że chcemy sie tego trzymać, wszędzie też będą białe listwy podłogowe; stanęło, że sami wykończymy drzwi na biało-mat
ktoś miał z tym złe doświadczenia? może ktoś odradzi mi ten pomysł..

Witam,

My też zamówiliśmy lite malowane drzwi białe Modern 05 ( na zdjęciu z prawej strony) firmy Polskone:

http://www.pol-skone.com.pl/index.php?pageid=137&lang=pl

Oglądaliśmy je dokładnie wiele razy, i myślę, że są godne polecenia i w dobrej cenie ( około 1000 zl z montażem).

pozdrawiam :D

Darek

gośka57
08-04-2007, 08:45
Gośka57 zrób zdjęcie swoich drzwi. Ja też zastanawiam się nad drzwiami firmy STOLMAX .
Chętnie zrobię, ale teraz rządzi u mnie mój parkieciarz i mam ograniczone pole do działania. A poza tym drzwi strasznie zakurzone od cyklinowania :-?

Uzbroję się w cierpliwość i poczekam.
Dzięki :lol:
Witaj :) Mogę już wkleić swoje drzwi. Na razie jeszcze przykurzone, ale "ideę" widać.
http://img329.imageshack.us/img329/3499/dsc00660du5.th.jpg (http://img329.imageshack.us/my.php?image=dsc00660du5.jpg)
pzdr
gośka

Aguś83
10-04-2007, 08:38
Przy okazji pytania o drzwi, podłączam się z pytaniem jaka szyba do drzwi wewnętrznych?? :-? Właśnie robią mi się u stolarza drzwi wewnętrzne, pora udać się do szklarza i wybrać rodzaj szyby (tylko jaki??) Podobają mi się takie mleczne. Nie wiem tylko czy są praktyczne?Czy znać każdy palec?Proszę o rady użytkowników drzwi i ewentualne fotki, które Wam się dobrze użytkuje :D

BRATER
10-04-2007, 11:00
[quote=
My wybraliśmy Technidoor. Dostalismy od nich najlepszą ofertę i co ważne szybki termin realizacji. W najbliższy czwartek mamy montaż i zobaczymy wtedy jak drzwi wyglądają :)[/quote]

A ja w końcu kupiłem drzwi DEWRO, urzekły mnie swą prostota, jakością i ponadczasowością. Jak do mnie przyjadą zrobię zdjęcia i się pochwalę.

Mephisto
10-04-2007, 20:41
Witam!

Już mamy nasze drzwi od Technidooru. Wyglądają fajnie, jak się będą sprawować zobaczymy, na razie jesteśmy zadowoleni. Przede wszystkim obsługa była świetna, krótki termin realizacji - od pomiaru do montażu drzwi minął tydzień :), w innych firmach najkrótszy czas oczekiwania był 6 tygodni.
Na koniec fotka, jeśli ktoś chciałby obejrzeć:
http://prozac.bsdzine.org/~beehunter/budowa/05.04.2007/images/pict2727.jpg

jj
11-04-2007, 18:55
fela,
A jakie drzwi kupiłaś? Możesz wstawić zdjęcia ze swojej budowy?
jj

gogo5660
12-04-2007, 11:01
Ja mam Dre cena przystepna jakosc i faktura tez OK. Polecam.. Mialem oferte na Porte a cena Dre byla o polowe mniejsza :)

jj
16-04-2007, 10:50
Fela????
Znam Interno z Bartyckiej (Warszawa). Dostałam tam 2 wyceny. Żadna rewelacja. Drogo a obsługa przeciętna. Chciałam kolor zbliżony do okien - stara sosna w palecie gori. Pani zrobiła wielkie oczy i nie wiedziała o czym mówię - bo oni mają inne palety. Dwa pawilony dalej sprzedawca nie miał z tym żadnego problemu.
Nie polecam też Sykomatu na Bartyckiej - nieprzyjemna i niekompetentna obsługa. Chciałam zamówić 2 kasety metalowe, w które wsuwają się drzwi. Pan stwierdził, że takiej ściany jak u mnie to on w życiu nie widział i nie ma mowy żeby oni te kasety zamontowali. Dodam, że ścianka działowa murowana grubości 12 cm i z każdej strony narzucone po 2 cm tynku - czyli standard.
Problemu nie było w firmie Elit - duża kompetencja (mają drzwi Dewro-wyższa półka) i w firmie Porta (Porta i Interdoor). Wszystkie na Bartyckiej. Polecam.
jj

izat
16-04-2007, 12:39
jj,
miałam styczność z Sykomatem ale w Jankach
jak chcesz to się z nimi skontaktuj
dali mi najniższe ceny na Interdoora
obsługa w porządku

jj
17-04-2007, 11:41
Izat,
Dziękuję za informację. Przyznam, że w Jankach nie szukałam, chociaż mam niedaleko :)
Pozdrawiam
jj

Edziab
21-04-2007, 10:43
Witajcie... przeczytałam już chyba wszystko na temat drzwi wewnętrzych na forum i ... wiem że nic nie wiem...

w kazdym razie do końca tygodnia musimy wybrać czy kupić drzwi gotowe ( z tych tańszych Kronodoor, Dre) czy zamawiac u stolarza - drzwi sosnowe z ościeznicą i montażem 550zł/sztuka + dopłata za mleczne szyby (pan w standarcie ma takie tradycyjne) i za malowanie lakierobejca na orzech ( to mozemy zrobic sami).

Co Wy byście wybrali? gotowce widac a u stolarza jest odrobina hazardu :wink: z drugiej strony drewno to nie papier a jak sie doda oscieznice to wychodza drozej niz u stolarza...

wacława
26-04-2007, 09:08
Ja wybrałam drzwi wewnętrzne od stolarza - chociaż nie lubię ryzyka. Okazuje się, że nawet w małym warsztacie mogą powstać cuda.
Ja ze swoich drzwi i kontaktu z fachowcami jestem bardzo, bardzo zadowolona. Chętnie mogę polecić stolarzy (woj. łódzkie) chociaż na brak zleceń nie narzekają.

Sylwia z Poznania
04-05-2007, 11:59
Witam, jestem dopiero na etapie murownia ścian ale już szukam drzwi wewnętrznych. Jestem ciekawa jakie teraz są terminy. Szukam również drzwi zewnętrznych w kolorze złotego dębu. Możecie coś doradzić?

kpjm
10-05-2007, 13:45
Witam,
My zastanawiamy sie nad drzwiami wewnętrznymi firmy Masonite (to jest jakas grupa Kronodoor) podobaja sie nam wzory i ceny tez sa niezłe. Czy ktos ma jakieś opinie na ich temat?

A jesli chodzi o zewnetrzne to mamy gerdę - własnie złoty dąb. Juz drugi raz wybraliśmy takie same, bo z pierwszych jestesmy bardzo zadowoleni.
Pozdrawiam KPJM

B.B.
10-05-2007, 14:46
Też jesteśmy na etapie drzwi i właśnie przed chwilą dostałam pierwszą wycenę :o bez komentarza....... już w nowych cenach bo do jutra nie zdążę a od 12.05 wzrost o 10 % !!!

Termin realizacji 14 - 15 tygodni !!!!!!!!!!!!!

W innych firmach podawali terminy 5 - 8 tygodni .

Korciula
10-05-2007, 14:50
Witam.
Remontuję mieszkanie i jestem na etapie poszukiwań firmy, która produkuje drzwi drewniane z ościeżnicami pasującymi na ścianę w bloku o grubości 5 cm.
Widziałam szersze, ale z "5", jak zauważyłam, jest problem. W sklepie doradzono mi szersze, a potem "wykonawca coś wymyśli".
Chciałabym tego uniknąć.
Może ktoś zna taką firmę.
Proszę o informacje.
Pozdrawiam.

Pewnie w szczecinie nie bedziesz mogl kupic tych drzwi, ale sa godne polecenia. Drzwi z Kościerzyny z firmy Ronkowski. Firma malo znana, a robie piękne drzwi. Od dwóch tygodni mam u siebie w domu zamontowane tymczasowo tylko drzwi do łazienki i z wiatrołapu do dodmu. Mam taki najprostszy wzór z pięcioma szybkami. Widzialam najnowsza kolekcje w salonie i zachwycilam. Porta sie nie umywa do tych drzwi. Chyba nie dodalam jeszcze ze drzwi sa drewniane. Ja mam akurat drzwi sosnowe bejcowane na kolor mozna powiedziec teaku. Mozna kupic np. drzwi dębowe. Wykonanie jest swietne. Mam w domu jedne drzwi porty z garazu do wiatrołapu i ta porta blednie przy tych drzwiach. A cenowo sa tak jak Porta. W trojmiescie mozna podobno gdzies zobaczyc, ale nie wiem gdzie. Salon jest w Kościerzyrzynie. Strona internetowa bardzo slaba.
Drzwi i ościeznice sa robione na wymiar.

CMYK
10-05-2007, 15:48
mi robil stolarz koszt 900 zl do 1200 z montazem i klamkami obecnie montowane

po 2 dniach montazu

http://images21.fotosik.pl/271/9dc072ff4fe3e643med.jpg

http://images21.fotosik.pl/271/0be8a18977f28f92med.jpg

http://images21.fotosik.pl/271/ad90c2f2d2837836med.jpg

http://images21.fotosik.pl/271/77f405ccdc35a546med.jpg

i zewnetrzne robione przez tego samego stolarza

http://images14.fotosik.pl/77/24b4e5a95d10e178med.jpg

CMyK

Berolina
10-05-2007, 20:28
mi robil stolarz koszt 900 zl do 1200 z montazem i klamkami obecnie montowane

po 2 dniach montazu

http://images21.fotosik.pl/271/9dc072ff4fe3e643med.jpg

http://images21.fotosik.pl/271/0be8a18977f28f92med.jpg

http://images21.fotosik.pl/271/ad90c2f2d2837836med.jpg

http://images21.fotosik.pl/271/77f405ccdc35a546med.jpg

i zewnetrzne robione przez tego samego stolarza

http://images14.fotosik.pl/77/24b4e5a95d10e178med.jpg

CMyK

PIĘĘĘĘĘKNEEEEEE!

Drewniane czy okleinowane? Właśnie miałam pisać posta czy ktoś zna alternatywę dla Toledo z Porty, bo takie mi się podobają, tylko cena niestety inna... 1060 drzwi, oscieznica 820, do tego klamki, a ja potrzebuję 10 sztuk...

CMYK
11-05-2007, 13:45
oczywiscie ze drewniane
CMyK

Edziab
11-05-2007, 17:30
CMYKU bede miala takie same wewnetrzne - robione u stolarza (juz sie robia :D ) z drewna... tylko wybralismy w stanie surowym do malowania bo kolory jakie nam stolarz zaproponował były nie do przyjecia - czy wiesz czym pomalowae sa twoje? zalezy mi wlasnie na ładnym odcieniu brazu - najchetniej orzech ale nie wpadajacy w odcienie rudosci ani czerwieni...

CMYK
11-05-2007, 19:53
w kolorniku u stolarza kolor sie nazywal ciemny orzech moja zona tez nie chciala czerwieni jest to ladny cemny braz
CMyK

LamiaReno
11-05-2007, 21:30
gratuluję drzwi! sami wybralismy u stolarza identyko, klasyka , prostota i piękno. Mam pytanie jak masz rozwiązaną spawę wykończenia futryny przy podłodze, bo chyba nie ma jeszcze podłogi (nie widzę na fotce) :roll: czy futryna dotyka do posadzki, czy jest szczelina na płytki, jak to się estetycznie wykańcza? U mnie pierwsze drzwi a teraz zabieram się za podłogę, tylko jak to technicznie rozwiązać, żeby był ładnie i bez docinania płytek?

Dancer
12-05-2007, 10:32
Hej. To może ja również pokażę swoje drzwi :D

http://img147.imageshack.us/img147/9429/zakoniczyn021ll1.jpg
http://img147.imageshack.us/img147/4989/zakoniczyn022xc8.jpg
http://img148.imageshack.us/img148/1236/zakoniczyn018us2.jpg

Drzwi kupione w firmie Stolwax http://www.stolwax.com.pl/, drewniane, cena około 1100 z ościeżnicami regulowanymi, bez montażu.

Pozdrawiam

barzbo
13-05-2007, 08:20
[quote=
My wybraliśmy Technidoor. Dostalismy od nich najlepszą ofertę i co ważne szybki termin realizacji. W najbliższy czwartek mamy montaż i zobaczymy wtedy jak drzwi wyglądają :)

A ja w końcu kupiłem drzwi DEWRO, urzekły mnie swą prostota, jakością i ponadczasowością. Jak do mnie przyjadą zrobię zdjęcia i się pochwalę.[/quote]

A jaki masz termin realizacji bo mi obecnie powiedzieli 18 tygodni?
Generalnie po przejżeniu różnych ofert najbardziej pasuje nam Dewro, dają nawet dobre rabaty - może dlatego, że mamy do założenia 15 sztuk plus zewnętrzne i dwie sztuki antywłamaniowych.
A propos tych ostatnich, czy możecie coś doradzić które wybrać - Dierre, Gerda, Interdoor....?

barzbo
13-05-2007, 08:25
mi robil stolarz koszt 900 zl do 1200 z montazem i klamkami obecnie montowane

po 2 dniach montazu

http://images21.fotosik.pl/271/9dc072ff4fe3e643med.jpg

http://images21.fotosik.pl/271/0be8a18977f28f92med.jpg

http://images21.fotosik.pl/271/ad90c2f2d2837836med.jpg

http://images21.fotosik.pl/271/77f405ccdc35a546med.jpg

i zewnetrzne robione przez tego samego stolarza

http://images14.fotosik.pl/77/24b4e5a95d10e178med.jpg

CMyK

A pan stolarz działa tylko w okolicy,
czy przyjmie zlecenie od ludzi ze stolicy?

Nie wiedziałem, że taki ze mnie poeta.

zott36
13-05-2007, 19:50
gośka57
wiem, czasami mocno zakręcę..

mam zamiar kupić lite drewniane drzwi do wykończenia (do kupienia wszędzie) wycyklinować, zaimpregnowac i pomalować na mat
czy ktoś tak zrobił?

My mamy zamiar tak zrobić :)
dobrze, że nie tylko ja wpadam na pracochłonne pomysły :D
troche mnie to niepokoiło :wink:
My też tak zrobimy :wink: .
Kupujemy sosnowe drzwi w castoramie i zrobimy tak jak mówisz . :) .
Widziałam taki efekt u znajomych , wygląda to super i tanio.

CMYK
14-05-2007, 08:17
gratuluję drzwi! sami wybralismy u stolarza identyko, klasyka , prostota i piękno. Mam pytanie jak masz rozwiązaną spawę wykończenia futryny przy podłodze, bo chyba nie ma jeszcze podłogi (nie widzę na fotce) :roll: czy futryna dotyka do posadzki, czy jest szczelina na płytki, jak to się estetycznie wykańcza? U mnie pierwsze drzwi a teraz zabieram się za podłogę, tylko jak to technicznie rozwiązać, żeby był ładnie i bez docinania płytek?

kafelkarz w sobote skonczyl podlogi a stolarz przujezdza we wtorek na poprawki i na silikonaowanie w kolorze dolnych szczelin ale sa niezauwazalne poniewaz idelanie spasowali z gruboscia kafla wiec jedynie kafelkarz mial problem z wsunieciem.
CMyK

CMYK
14-05-2007, 08:21
co do stolarza to mozna zadzwonic moze dojedzie 501-101-114
CMyK

rodick
15-05-2007, 10:50
mam dylemat - czy jest mozliwosc wstawienia sobie drzwi drewnianych np sosnowych w metalowe oscieznice? (takie jak w blokach).
Chce sobie wymienic dzrwi na nowe i rozwazam rozne mozliwosci :lol:

petr_151
22-05-2007, 09:56
Witam, jakiej firmy polecacie drzwi wewnetrzne? , jakies inne oprocz porty bo o tych juz slyszelismy nie najlepsze opinie.

bwojtek
22-05-2007, 10:18
Określ może najpierw pułap cenowy...

petr_151
22-05-2007, 10:28
800- 1100 zl

bwojtek
22-05-2007, 11:38
W tej cenie razem z ościeżnicą trudno dostać dobrej klasy drzwi drewniane bo rozumiem, że wytłaczane (porta itp) odpadają. Zmieścisz się biorąc np Humdrex a troszkę drożej ale za to o niebo lepiej możesz kupić np. CALa. Drzwi koniecznie kupuj wykończone a nie do samodzielnego malowania!

akacja
22-05-2007, 11:51
U mnie będą drewniane z Budrexu, razem z ościeżnicą nie przekroczą 1000 zł za sztukę. U mojej siostry są od 4 lat i cały czas miodzio.

Ania z Warszawy
22-05-2007, 12:00
Też długo szukałam porządnych drzwi drewnianych do środka domu w rozsądnej cenie, bo takich jak porta nie chciałam. Zamówiłam zimą w firmie rodzinnej z Kosowa Lackiego. Ostatnio zamontowali mi 8 par drzwi. Naprawdę drzwi są ładne, porządnie zrobione, można wybrać dowolny fason, kolor, rodzaj lakieru. Bardzo sprawnie i dokładnie zamontowali drzwi. a wszystko w rozsądnej cenie, a nie po 2 tysiące za sztukę. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę i podać namiar.

agika
22-05-2007, 13:08
a czy moglabys wstawic zdjecia swoich drzwi?

1971KJ
22-05-2007, 17:52
to ja tez prosze o zdiecia i namiar na ta firme :P

ackj
24-05-2007, 08:10
Na drzwi Masonite grupy Kronodoor czekam od 30 marca 2007 i nie wiem czy je będę miała? ?? Sprzedawca mnie zwodzi. Nie mogę malować, ukłdać podłóg a o przeprowadzce w wakacje mogę zapomnieć. Kto z Was kupował takie drzwi?
Inny mój problem to drzwi kupione u bardzo niesolidnego wykonawcy Karwowski z Prostek, koło Ełku. Drzwi zewnętrzne, drewniane kosztowały mnie dokładnie 3111 zł, nie licząc transportu, dosłownie po ok 2 tyg. od kupienia zaczęły się ,,sypać". Po wielokrotnym telefonicznym informowaniu Karwowskiego i paru e-meilach ze zdjęciami sypiących się drzwi, w końcu wysłałam pismo i jak do tej pory sprawa od pół roku pozostaje nie wyjaśniona. Jestem w kontakcie z rzecznikiem ds konsumenta, Karwowski dostał czas do końca tego tygodnia na wymianę skrzydła na nowe, po czym sprawę kieruję do sądu.
Pan Karwowski w ogóle nie jest zainteresowany klientem, zwodzi: ,że przyjedzie jak będzie cieplej ( był luty), że mu nie po drodze, że zepsuł się samochód itp, itd. Od tej pory to już nie mój problem a nierzetelnego wykonawcy. Oto wykaz usterek
1. Na brzegach drzwi zarówno po stronie wewnętrznej jak i zewnętrznej systematycznie odpryskuje farba.
2. W miejscu styku kasetonów z drzwiami odkleja się i żółknie silikon( jest go na pół centymetra), powodując duże, widoczne na białych drzwiach szczeliny.
3. W drzwiach odklejają się kasetony.
4. Dookoła szyby, w środku drzwi, wzdłuż jej brzegów widoczne są, złuszczające się, pożółkłe płaty farby.
5. W narożnikach, w miejscu łączenia się elementów futryny tworzą się szczeliny, powodujące prześwity.

castorp
29-05-2007, 09:27
CMYK, a jakie to są drzwi, lite drewno, jakie? Jaka jest jakośc wykonania, jesteś zadowolony, fachowiec słowny?

Joasia
29-05-2007, 11:58
No, fachowiec od CMYKa dojedzie i wszystko zrobi - ale najwcześniej... w grudniu :o .

Musi być naprawdę dobry :roll:

Ania z Warszawy
29-05-2007, 13:36
Zdjęć jeszcze nie robiłam, bo mam masę pracy przy ostatnich pracach w domu przed przeprowadzką, którą muszę wykonać w najbliższych dniach, ale podaję namiar telefoniczny - pan Andrzej Godlewski tel. 0502522673

niedzio
29-05-2007, 15:48
A co sądzicie o drzwiach drewnianych do własnego wykończenia (np. takie, które trzeba jeszcze oszklić), same drzwi w castoramie to ok. 250 zł, do tego futryna (ok. 150 - 200 pln).

adrian
29-05-2007, 16:01
Ja w cenie około 1000-1100 zł/szt kupiłem drzwi wewnętrzne drewniane w Leroy-Merlin. Ciemne, z wypełnieniem z szyb mlecznych. Cena zawiera ościeżnice - zwykłe, nie regulowane. Do tego trzeba doliczyć klamkę za około 50zł.

slawwoj
31-05-2007, 13:35
W kietniu skończono tynki
9 maja zrobiono wylewki
do 15 czerwca zostanie ułożona glazura i skończone malowanie
- kiedy mozna wstawiać drewniane drzwi , żeby ich nie pokrzywiło ?

Lidka i Janusz
01-06-2007, 13:15
http://www.dre.pl/drzwi/images/galeria_80.jpg
http://www.dre.pl/drzwi/images/galeria_30.jpg
http://www.dre.pl/drzwi/images/idea_40.jpg

wybrałam firmę DRE, ładne, tańsze niż porta (z ościeżnicą ok.400 zł), może nie najlepsze wypełnienie (plaster miodu), ale nie zamierzam ich taranować....

Też wybrałam DRE :
http://www.dre.pl/drzwi/images/d_arte_40_n.jpg
tylko kolor - machoń

mami_X
05-06-2007, 16:17
Dom z poddaszem, na górze wszystkie drzwi są drewniane. Natomiast na dole nie wiem jakie powinny być drzwi do łazienki. Chciałabym aby były też drewniane, ale czy będą pasowały do reszty? Łazienka jest obok drzwi do pomieszczenia gospodarczego i garażu, gdzie muszą być drzwi przeciwpożarowe, czyli metalowe. Jeżeli drzwi od łazienki będą drewniane, a tamte metalowe, to jak to będzie wyglądało, czy nie będą z innej bajki? Proszę o radę, może ktoś miał podobny dylemat?

m.orzech
09-06-2007, 22:21
Też długo szukałam porządnych drzwi drewnianych do środka domu w rozsądnej cenie, bo takich jak porta nie chciałam. Zamówiłam zimą w firmie rodzinnej z Kosowa Lackiego. Ostatnio zamontowali mi 8 par drzwi. Naprawdę drzwi są ładne, porządnie zrobione, można wybrać dowolny fason, kolor, rodzaj lakieru. Bardzo sprawnie i dokładnie zamontowali drzwi. a wszystko w rozsądnej cenie, a nie po 2 tysiące za sztukę. Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę i podać namiar.

Jak sie nazywa ta firma?
Czy do 1000 zl mozna kupic u nich drzwi wewnetrzne?

Pozdrawiam
Monika

magpie101
10-06-2007, 00:11
Tutaj sobie poczytaj
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=39640

artureski
10-06-2007, 06:58
Odnośnie drzwi drewnianych do własnego wykończenia- miałem takie poprzednio i w nowym domku też takie będę miał. Ostatnio niestety w obi takie drzwi są z klejonych kawałków więc. Chociaż moja koleżanka ślicznie potrafi malować nawet takie kawałkowe (jakby przecierka- jakby ktoś chciał to mogę wrzucić fotki przy okazji) i nikt nie chce wierzyć że to są drzwi z marketu za 300 zł. Wstawieni szybki/pleksy to żadna filozofia, że nie wspomnę o możliwości doboru koloru - całkowita dowolność. Oczywiście gdyby nie ograniczenia finansowe i zamiłowanie do własnoręcznego dłubania może wybrałbym inne rozwiązanie (w stylu: płacę - płaczę - i wymagam) :-)

http://images33.fotosik.pl/101/ecbf33b952cbbf8em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ecbf33b952cbbf8e.html)

Oto efekt końcowy po pomalowaniu drzwi "robionych" :-) jak dla mnie żadne gotowe nie mają szans, wyglądu i oryginalności, chociaż technicznie zapewne są lepsze.

beaz
30-06-2007, 21:55
Bardzo proszę, napiszcie jakie macie drzwi wewnętrzne, czy jesteście zadowoleni ?
Jakie polecacie a jaich lepiej unikać!
Chciałabym drzwi albo drewniane, albo chociaż fornirowane.
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
Pozdrawiam Beata

37°C
01-07-2007, 12:19
Obecnie użytkuję ponad stuletnie drzwi drewniane (lite drewno) i są naprawdę nie do zdarcia. Pióra od zamków są niesamowicie odporne na trzaskanie spowodowane przeciągami. Drzwi wraz z ościeżnicą są wysokie na 240 cm, a potrójne zawiasy wciąż świetnie działają i nie wykazują oznak zużycia, co świadczy o świetnym wypoziomowaniu drzwi i użyciu twardej stali na zawiasy. Niestety nie wiem jaka firma je wytworzyła, choć to pewnie bez znaczenia, bo obecnie takich drzwi już się nie produkuje. :cry:

stok
04-07-2007, 07:04
ile kosztowały Was drzwi wewnętrzne?

Grazia-Ol
04-07-2007, 07:10
Ja mam obstalowane dębowe w naturalnym kolorze. Wszystkie po 1200 zł za komplet z ościeżnicą, opaską i montażem.

agnieszkakusi
04-07-2007, 07:14
Ja mam drzwi DRE, wyglądają rewelacyjnie. Jakościowo widać też niezłe. Za 5 szt zapłaciłam 3300. Drzwi z regulowaną ościeżnicą.

Evva
04-07-2007, 08:37
Wydaje mi się że 1500 zł to cena jeszcze normalna.
Rozglądałam się trochę i upatrzyłam sobie jedne ze Stolarki Wołomin. Zależnie od ościeżnicy będą mnie kosztowały 1300 - 1500 za sztukę. W cenie jest tzw. bezpieczne szkło mleczne.
Około 1300 kosztują też drzwi, które mi się podobają w Porta.
No ale zainteresowała mnie Agnieszkakusi - 3.300 za 5 par dzwi z ościeżnicą - to świetna cena - muszę to sprawdzić!

agnieszkakusi
04-07-2007, 08:46
to są te drzwi:
http://www.dre.pl/drzwi/arte.htm , Arte 40.
Szyba matowa, nie pamiętam okleiny, ale to nowość od tego roku. Jeśli jednak podobają sie nawet mojemu tacie, to muszą być niezłe :wink:

dabell
04-07-2007, 08:54
Zależy jakie drzwi za tę cenę. Czy fornirowane czy okleina PCV.
Ja zamówiłam Polskone fornirowane naturalną okleiną (limba) z regulowaną ościeżnicą. Wyszło za 12 pozycji (w tym ppoż) 14 tys. zł. Miałam też wycenę z DEWRO - seria Nova - całość ok. 25.tys zł :roll: - ceny bez klamek z montażem.

Evva
04-07-2007, 09:08
to są te drzwi:
http://www.dre.pl/drzwi/arte.htm , Arte 40.
Szyba matowa, nie pamiętam okleiny, ale to nowość od tego roku. Jeśli jednak podobają sie nawet mojemu tacie, to muszą być niezłe :wink:

Dzięki!. Już nawet zdążyłam poprosić Cię o fotki w Twoim dzienniku, ale Ty jesteś szybsza niż błyskawica :)

Lataren
04-07-2007, 09:09
Pytanie zasadnicze czy mają to byc same drzwi?
jeśli tak to trochę drogawo czy komplet tzn drzwi ościerznica listwy maskujące jeśli tak to normalna cena.
Ja w grudniu wymieniałem drzwi co prawda 1 sztuke i na dodatek od gościa który zwijał intres więc wszystko wyniosło mnie ok 800 złotych tzn komplet \i założenie dodam, że to były drzwi porta.

BRATER
04-07-2007, 09:09
cena - powiedziałbym przeciętna, ja za 2 skrzydła komleksowo zapłaciłem 4500 zł

editta
04-07-2007, 09:11
1500 cena do przyjęcia. za dębowe zapłaciłam 1100

agnieszkakusi
04-07-2007, 09:15
u mnie dodatkowo montaż800 zł. Czyli za 5 szt drzwi kompleksowo 4100

Amor
04-07-2007, 11:16
A czy ktoś uzytkuje drzwi LEBO? http://www.lebo.de
Polska str. w przebudowie http://www.lebo-drzwi.pl/

asiula77
04-07-2007, 11:42
to są te drzwi:
http://www.dre.pl/drzwi/arte.htm , Arte 40.
Szyba matowa, nie pamiętam okleiny, ale to nowość od tego roku. Jeśli jednak podobają sie nawet mojemu tacie, to muszą być niezłe :wink:

Agnieszko a gdzie kupowałaś te drzwi? Bo my też chcemy kupić z DRE. Na razie byliśmy tylko w sklepie Abler na Mazowieckiej.

agnieszkakusi
04-07-2007, 11:51
Na Mazowieckiej jest firma Zielski. Na skrzyzowaniu nie skręcasz w prawo jak do skarbówki, tylko w lewo taką nieubitą drogą. Firma jest po prawej stronie.

asiula77
04-07-2007, 11:53
Na Mazowieckiej jest firma Zielski. Na skrzyzowaniu nie skręcasz w prawo jak do skarbówki, tylko w lewo taką nieubitą drogą. Firma jest po prawej stronie.

Dzięki! :lol:

Makary
04-07-2007, 12:40
to są te drzwi:
http://www.dre.pl/drzwi/arte.htm , Arte 40.
Szyba matowa, nie pamiętam okleiny, ale to nowość od tego roku. Jeśli jednak podobają sie nawet mojemu tacie, to muszą być niezłe :wink:

tez o nich myslelismy, jednak ze wzgledu na dlugi czas oczekiwania wzielismy je w porcie.
Porta za 7 par drzwi z regulowana oscieznica (w tym 3 pary na mur 25 cm), kolor wenge + klamki i montaz wziela od nas 4000,00 pl.
http://www.empikfoto.pl/albumy25/168684/401601/previews/11031700_img_0140.jpg

Lataren
04-07-2007, 13:28
Makary powiem Tobie że tanio Ciebie wyszły te drzwi.

Makary
04-07-2007, 14:22
tanio. sama jestem zdziwiona. 15% rabatu dostalam tylko.

JoShi
04-07-2007, 16:06
A ja mam drzwi po 500 PLN za sztukę i bardzo mi się podobają... 1200 dla mnie to za dużo.

znafca
04-07-2007, 17:44
witam


czy 1500 zł za sztukę to za dużo?

drzwi oklejone papierem kosztują ~ do 500 zł
drzwi oklejone folią CPL ~ do 1000 zł
drzwi fornirowane albo drewniane od 1000 do 3000 zł/szt

... jak Ci się podobają i na brak kasy nie narzekasz to nie za dużo :lol:

pozdrowionka

Lidka i Janusz
04-07-2007, 19:38
to są te drzwi:
http://www.dre.pl/drzwi/arte.htm , Arte 40.
Szyba matowa, nie pamiętam okleiny, ale to nowość od tego roku. Jeśli jednak podobają sie nawet mojemu tacie, to muszą być niezłe :wink:

Wybralyam ten sam model :D Ale jeszcze nie mam zamontowane.Okleina mahoń.Bardzo mi się podobają.

MaciekStokowski
04-07-2007, 20:49
i czy trzeba rzeczywiscie czekac latami swietlnymi na forniry?

jacekp71
04-07-2007, 21:20
hej,

ja polecam dobrych stolarzy.
duzo drozej niz fornir nie wyjdzie ;-), a czasem i taniej ....

BRATER
04-07-2007, 21:31
np.

http://www.elit-drzwi.com.pl/

BRATER
04-07-2007, 21:31
są przedstawicielem drzwi DEWRO

suire
04-07-2007, 23:42
Jak dla mnie to za dużo, nasze będa po 350 z Castoramy.Tyle,że białe,a białe są o 100zł tańsze od innych kolorków.
:o
U nas zresztą drzwi tylko są "na sztukę" , bo wiecznie otwarte.

nedka
05-07-2007, 01:21
Znajomy stolarz polecał mi Drims. Przejrzeliśmy sporo drzwi i... wybraliśmy Drims.
Widziałam jeszcze piękne drzwi w salonie "Nowoczesne wnętrze", ale niestety za drogie, jak na moją kieszeń.
www.nowoczesne.pl

pattaya
05-07-2007, 15:29
1500zł za drzwi to przeciętna cena.
Poniżej tej ceny raczej nie spotyka się drzwi o przyzwoitej estetyce i dobrej jakości.
Chyba ,że wykonanie miejscowego stolarza.

juka11
05-07-2007, 15:42
Ja płaciłam coś ok. 1600 z ościeżnicą i montażem (w tym montaż chyba 250 zł), Dewro fornirowane.

raffran
05-07-2007, 18:06
A moze....

http://pol-skone.pl

misiniec
05-07-2007, 19:15
polecam drzwi misiniec

jabko
05-07-2007, 19:23
Wykonanie miejscowego - znajomego stolarza.
Drzwi z sosny litej z futryną,uszczelką do własnego, zamkiem i 3 zawiasami mosieżnymi 350zł + szyby (~50zł)

Kipcior
06-07-2007, 12:37
Ja płaciłem 1200 za sztukę drewniane sosnowe - cena z ościeżnicą i montażem robione na zamówienie u stolaża z lakomatem i wykończeniami chromowanym (zawiasy, tuleje do łazienkowych na dole). Czyli za całość 3 drzwi 3600. W sumie sklepowe gotowe nie wchodziły u mnie za bardzo w grę, bo każdy otwór miałem innej szerokości i musiałbym zamawiać mniejsze z utratą szerokości. Plus do tego jedne drzwi w takim miejscu, gdzie ościeżnice musiała być specyficznie osadzona

Także wolałem na wymiar, solidnie wziąć niż kupować gotowe z ruchomymi ościeżnicami i bać się czy mój fachowiec nie zepsuje czegoś A tak stolarz robi, montuje, bierze pełną odpowiedzialność.

I zrobił rewelacyjnie :)

A tak swoją drogą to widzę, że generalnie bardzo duże różnice są w cenach.

sikorka123
06-07-2007, 13:55
[

[quote]
Porta za 7 par drzwi z regulowana oscieznica (w tym 3 pary na mur 25 cm), kolor wenge + klamki i montaz wziela od nas 4000,00 pl.
Makary kiedy robiłeś tę wycenę, bo ja też za 7 par drzwi +regulowane ościeżnice (w tym tylko jedna na gruby mur)+klamki+montaż, w tym dwa skrzydła tańsze (wzór 1.1) i za całość wycena wczorajsza wyniosła ok.7000zł (dodam, że zamawiam u "znajomego" :-? , który poinformował mnie również o 10% podwyżce od dziś :evil: )
chyba trzeba znaleść innego przedstawiciela
a oto moje wybrane drzwi WZÓR 4.4, tylko ciemniejsze będą
http://www.porta.com.pl/po.php?name=products&lang=pl wybierz wzór 4

Sill
08-07-2007, 15:49
Myśmy za cztery pary skrzydeł drzwi wewnętrznych DRE Stylus (http://www.dre.pl/drzwi/stylus.htm), dwie ościeżnice (w tym jedną regulowaną 30cm) i drzwi antywłamaniowe GERDA C zapłacili 4875 złotych z montażem.

Uważam, że to całkiem dobra cena jest. ;)

siwek
08-07-2007, 20:18
My u sprawdzonego miejscowego stolarza za drzwi jesionowe płacimy 1450zł. Cena wraz z montażem.

siwek
08-07-2007, 20:18
My u sprawdzonego miejscowego stolarza za drzwi jesionowe płacimy 1450zł. Cena wraz z montażem.

Makary
10-07-2007, 12:06
[

[quote]
Porta za 7 par drzwi z regulowana oscieznica (w tym 3 pary na mur 25 cm), kolor wenge + klamki i montaz wziela od nas 4000,00 pl.
Makary kiedy robiłeś tę wycenę, bo ja też za 7 par drzwi +regulowane ościeżnice (w tym tylko jedna na gruby mur)+klamki+montaż, w tym dwa skrzydła tańsze (wzór 1.1) i za całość wycena wczorajsza wyniosła ok.7000zł (dodam, że zamawiam u "znajomego" :-? , który poinformował mnie również o 10% podwyżce od dziś :evil: )
chyba trzeba znaleść innego przedstawiciela
a oto moje wybrane drzwi WZÓR 4.4, tylko ciemniejsze będą
http://www.porta.com.pl/po.php?name=products&lang=pl wybierz wzór 4

drzwi byly montowane jakies 10 dni temu, wycena okolo poltora miesiaca wstecz.

e.kala
24-07-2007, 16:38
A ma ktoś drzwi stolarki Wołomin. Zastanawiam sie nad kupnem drzwi Siena.
Jeżeli ktos ma to proszę o opinię.