PDA

Zobacz pełną wersję : Róże w ogrodzie M95 L by Aniqa1982



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

asiazett
28-03-2014, 22:33
Oh yes! The same :yes:

aniqa1982
29-03-2014, 20:11
I co???? Jakieś porady??:)powiedz pliiis :)

asiazett
29-03-2014, 20:37
A co konkretnie chcesz wiedzieć?

Mmelisa
29-03-2014, 22:17
A co konkretnie chcesz wiedzieć?

czy pralka sama laduje i wywiesza pranie po skonczeniu :lol2:

asiazett
30-03-2014, 00:25
No właśnie, o pralkach wiem tyle, ze trzeba włożyć pranie, nasypać proszek włączyć, się pierze, a potem wyjąć (i przełożyć do suszarki ;)) Piorę w domu głównie ja, ale pralkę wybierał Daro. Jakbym miała wybrać sama to bym celowała, żeby firma była jakaś konkretna, żeby się na psującą się minę nie władować (choć oczywiście to też żadna gwarancja :P) a jeśli chodzi o programy to czary - mary nie są mi potrzebne. 80% prania robię na tym samym programie, rzadko się zdarza nazbierać caaaałą pralkę jedwabiu :bash: więc najczęściej piorę miksy. Czyli którąkolwiek pralkę się wybierze to zawsze wypierze ;) jak ktoś ma konkretne oczekiwania i potrzebę ( np. Myślalam kiedyś o takiej z funkcją odkłaczania) no to wtedy można się pobawić w wielkie poszukiwanie pralkowego obiektu westchnień. A jak nie to kaźda pralka się nada i każda wypierze - takie moje ignoranckie podejście ;)

Podsumowując: pralka jak pralka. Jak chcesz coś konkret ustalić to daj znać, obczaję temat. W sensie przyjrzę się bardziej wnikliwie danej kwestii :rolleyes:

aniqa1982
30-03-2014, 08:37
Nie, nie w zasadzie to chciałam wiedzieć czy nie miałaś jakiejś awarii czy coś.moja będzie stała w pralni,wiec w zasadzie nawet gdyby była głośniejsza to mi nie prz szkadza.
A ja wczoraj posadziłam maliny, truskawki i opryskalam brzoskwinię i jabłon :)w domu zostały wstawione wszystkie drzwi, w pon sprzątamy na ziher. I gruntujemy ściany :))Może w sobotę pomalujemy juz pierwszy pokój :)

asiazett
30-03-2014, 10:42
Nie miałam awarii :no: :D

Ale tempo prac! Brawo! :wave:

aniqa1982
30-03-2014, 17:46
Haha dobre:)dziewczyny. Wprowadzamy się najwcześniej, najwcześniej w czerwcu ! Wszystko robimy sami,malowanie,panele i ocieplenie domu też chyba sami.wiec sobie wyobraźcie ile nam to zajmie... I jeszcze dodam że wieczorami mamy czas.

Ślężankaaa
30-03-2014, 19:23
Aniqa Macie niesamowite tempo pracy :o 3mam kciuki za czerwcowy termin przeprowadzki :yes:

U nas ostatnio wszystkie decyzje rodzą się w bólach ;) Nie miałam czasu aby jechać i obejrzeć blatu :sick: U Ciebie wszystko klepnięte?

aniqa1982
30-03-2014, 19:40
Niee :( kuchnia tylko tak wstępnie . Ale konkretów nie ma :( mąż chce białą na 100 % i ja też , blat do zastanowienia i miały być jeszcze płytki ale jednk zdecydowaliśmy się na lacobel . Pytam teraz też o wyceny agd . Mam już wybrane sprzęty , ale nie chcę jeszcze zamawiać (dopiero ok 15.04)bo teraz w domu nie mam miejsca , żeby to przetrzymać a na budowie boję się zostawić . Układ szafek ostateczny będzie przed świętami czyli przed 20 .04.Mam tyle czasu aby coś ewentualnie zmienić:)Zbyt dużo na raz :)Możemy mieszkać do sierpnia, ale chcielibyśmy w czerwcu się wyprowadzić .Dużo pracy a mało czasu na wszystko , bo pracujemy i zostają nam wieczory , a widomo jak to się wtedy robi. Urlop trzymam na przeprowadzkę , a mąż na ocieplenie domu.;)
Teraz wybieram farbę i tapetę do sypialni .

Ślężankaaa
30-03-2014, 20:03
Decyzje typu meble i sprzęty wybrane więc teraz to już z górki ;)
Wiem co na temat braku czasu :sick: Ja w tygodniu nie jeżdżę na budowę chyba że mam jakąś ekipę i jadę kontrolnie. Zostaje tylko sobota, więc efektów zupełnie nie widać :sick: Czekam na urlop męża. Może wtedy się coś ruszy.

Izolda69
30-03-2014, 20:15
Dziewczyny jak wam zazdroszczę, że przeprowadzka tuż tuż :lol2:

aniqa1982
30-03-2014, 20:47
Izolda , zobaczysz jak ci zleci ! raz dwa wykończycie i będziesz miałą takie same dylematy jak i my ...:):lol2:

Izolda69
30-03-2014, 21:01
oj tak, święta prawda, w piątek byłam w salonie łazienkowym i wyszłam z zawrotem głowy od nadmiaru propozycji :o

co najmniej połowa mnie urzekła :lol2:

m in. taka płytka podłogowa w łazience :

252000 allwood teak 29,7x59,8 Opoczno

aniqa1982
30-03-2014, 21:05
śliczna :)A juz wiesz jaki bedziesz miała układ w łazience? zmieniasz coś?czy dajesz normalnie jak w planach?

Izolda69
30-03-2014, 21:17
powiększyliśmy łazienkę w szerokości do 2.30 m

wstępnie ma to wyglądać mniej więcej tak :

252004

aniqa1982
30-03-2014, 21:25
My też mamy powiększoną o tyle :)super to wygląda :) kurczę każda z nas ma inny układ i fajnie to u każdej będzie wyglądało :)Mari ma jeszcze inaczej :)

Izolda69
30-03-2014, 21:41
znalazłam śliczną łazienkę, jest troszkę mdła,... coś bym w niej zmieniła , może ciemniejsze mebelki :confused:

252006

:p

Izolda69
30-03-2014, 21:46
do jakiej wysokości układacie płytki w łazience, do sufitu ?

krawczykowie
30-03-2014, 21:47
Aniqa a jakie płytki na ścianach w kuchni robisz???? Bo ja mam straszny dylemat jakie pasują do białych mebli:mad:

Mmelisa
30-03-2014, 21:55
A ja mam odwrotny problem wchodze do sklepu z plytkami i nic mi sie nie podoba, wszystko na jedno kopyto:rolleyes: Plytki ceramiczne nie... Wszystko na nie, wrrrr... Predzej osiwieje:P niz cos wybiore.

znam to :sick:

hello :bye: :D

aniqa1982
31-03-2014, 09:03
znalazłam śliczną łazienkę, jest troszkę mdła,... coś bym w niej zmieniła , może ciemniejsze mebelki :confused:

252006

:p
Albo więcej białego? ładna łazieneczka:)



do jakiej wysokości układacie płytki w łazience, do sufitu ?
My mamy prawie do sufitu... Chociaż teraz jest moda na malowanie ścian w łazienkach.Ja wolałam praktyczniej. Ale z malowanymi ścianami tez bardzo mi się podobają:)


Aniqa a jakie płytki na ścianach w kuchni robisz???? Bo ja mam straszny dylemat jakie pasują do białych mebli:mad:
W kuchni dajemy lacobel, ale kolor wybierzemy na końcu , bo jeszcze nie zdecydowaliśmy ostatecznie jaki blat :)


A ja mam odwrotny problem wchodze do sklepu z plytkami i nic mi sie nie podoba, wszystko na jedno kopyto:rolleyes: Plytki ceramiczne nie... Wszystko na nie, wrrrr... Predzej osiwieje:P niz cos wybiore.
OO jak ja sobie przypomnę latanie po salonach za płytkami!!:sick:

znam to :sick:

hello :bye: :D
Dzień dobry !!!!:)
252070

aniqa1982
01-04-2014, 15:59
Asiazet tak mi namieszałaś ta tapetą w literki kolorowe ,że ciągle o niej myślę!!Strasznie mi się spodobała kolorystyka tego pokoju :)
Ale tapeta strasznie droga!!:cry::cry:
120zł za rolkę :(
http://i60.tinypic.com/2v1q4j4.jpg
http://i57.tinypic.com/2cpf1wk.jpg
http://i62.tinypic.com/29dz1hk.jpg

Mmelisa
01-04-2014, 17:25
Aniu to kupisz pozniej i zrobisz ta sciane jak juz kasa bedzie... :)
albo kupic na zywiol... nie patrzac na cene.. pozniej i tak sie o tym zapomni ile to kosztowalo :lol2:

Jakas popoludniowa kawa? :rolleyes:

aniqa1982
01-04-2014, 21:28
no jak ja kawę serwuję to nikt nie chce :( A jak ktoś sie upomina to mnie nie ma :(
Ja nie wiem.... ;)
Moja córcia woli motylki !! tak dzis mi powiedziała ..ale mnie jeszcze korci ;) hehe
Ale dziś oglądałam tapety ( min. właśnie i tą w motylki :)) ale,ale jakie piękne widziałam !!!!:rolleyes:
Kurde cuda normalnie ! Barbara Becker na rok 2016. w necie szukałam , ale zdjęcia nawet w 1/4 nie pokazują ich faktycznego wyglądu. Mają tak ciekawą fakturę ,że jestem zaskoczona .:)A zapytałam o te motylki i facet mówi ,że na zamówienie sa i do 14 dni trzeba czekać, bo z Niemiec ściągają !
yyyy........więc szukam jeszcze w Internecie :evil:
A chciałam jeszcze dodać , że w niedzielę zamówiłam okap i ma być w piatek :)
http://i60.tinypic.com/162mhc.jpg.

Izolda69
01-04-2014, 21:53
hejka,... przed chwilą skończyłam kawę , nie wiem jak będę spać w nocy :confused:
ale nic to :p
:lol2:
ach tapety, teraz jest taki wybór, że można dostać zawrotu głowy, podejrzewam, że jak będę wybierać to szybko się nie zdecyduję;
od wczoraj zastanawiam się nad sprzętem do zabudowy kuchni, i też nie wiem czy bosch czy electrolux czy może jeszcze coś innego ?:confused:
a ceny ? w internecie porównując ze sklepem, na niektórych sprzętach jest 500 zł różnicy (taniej oczywiście):mad:

aniqa1982
01-04-2014, 21:59
No powiem Ci , że co sklep to co innego chwalą :mad: hehe
Ogólnie większośc mam z Boscha. tylko lodówka nie wiem jeszcze jaka. Tak w ogóle to zaskoczona byłam tym , że lodówka pod zabudowę jest węższa niż wolnostojąca :o i Bosch jest dość wąski w porównaniu np Elektroluxa. Polecają Whirlpoola i Boscha właśnie .
A tapety , kolory ścian to masakra ,Ale najwięcej nerwów miałam z płytkami !:sick:to było dopiero!
A z cenami to prawda . chociaż w jednym sklepie facet chce mi sprzedać pralke Boscha za 1250 zł a w necie widziałam po 1280, więc różnica niezbyt duża ale widzę co biore od razu:)

Izolda69
01-04-2014, 22:05
myślę, że kupując w mniejszych sklepach można się potargować, oni mają spore narzuty, więc mogą trochę zejść z ceny :rolleyes:
jak kupowaliśmy blachę na dach, to dwóch sprzedawców licytowało się z ceną

aniqa1982
01-04-2014, 22:13
Oo :) właśnie z mniejszego sklepu facet powiedział , że zrobi mi dobre ceny :D hihi
Ale chyba faktycznie u niego kupię agd. Ok 15 kwietnia mam się zgłosić z wykazem , bo wczesniej nie potrzebuję :)
Zobaczymy :)

Mmelisa
01-04-2014, 23:00
Dziewczyny, przez internet tez mozna sie targowac ;) to nie jest powiedziane, ze taka cena i za tyle sie kupuje... :no:

lukasz69karolina
02-04-2014, 07:52
z kolorami pokoju i tapetami to jeszcze nie jest tak źle jak się zastanowić... jak Ci się opatrzy to za kilka lat zmienisz niewielkim kosztem... a płytki to raczej na całe życie się kładzie - no chyba że ktoś jest taki jak moja psiapsióła która co 2 lata robi generalny! remont łazienki... zrywane są wszystkie płytki i od nowa: raz wanna, raz prysznic - co chwila inaczej.... malowanie w pokojach robi co rok-dwa :) wariatka uwielbia remontować :D

aniqa1982
02-04-2014, 09:02
Proszę się częstować!!!!!!
Mel Ty też ! :lol2:
http://i57.tinypic.com/1zm0c95.jpg
No kurde strasznie mnie wzięła ta tapeta w literki , ale córa woli motylki .
Karolina remont co 2 lata?!:sick::sick: OMG!!
A targowac się przez internet to nawet nie próbowałam .Trzeba spróbować !
:rotfl::lol2:

lukasz69karolina
02-04-2014, 09:06
no to siup kawusię w dziób :D hehhe

aniqa1982
02-04-2014, 09:29
siup, siup:):)

asiazett
02-04-2014, 09:37
Kafle na całe życie to też raczej nie :no: ;) Po 15 latach to już inna epoka, czyli Karolina jeszcze ze 2 - 3 x w życiu zdążysz kafle kłaść :P

Mmelisa
02-04-2014, 09:41
Proszę się częstować!!!!!!
Mel Ty też ! :lol2:
http://i57.tinypic.com/1zm0c95.jpg
No kurde strasznie mnie wzięła ta tapeta w literki , ale córa woli motylki .
Karolina remont co 2 lata?!:sick::sick: OMG!!
A targowac się przez internet to nawet nie próbowałam .Trzeba spróbować !
:rotfl::lol2:


O rety! alez mi milo :lol2:

Aniu czy ty wiesz dlaczego corka nie chce literek? ja ci powiem... bo literki to ona musi sie uczyc.. juz sie opatrzyly jej... daj dziecku te motylki i nie zmuszaj do patrzenia na literki :lol2: niech ma troche dziecinstwa :D:D

dzien dobry :D

w takim razie ide po swoja druga ;)
ja dzisiaj znowu z dwojka w domu.. ehh z tymi chorobskami ;)

aniqa1982
02-04-2014, 09:41
Od tak częstych remontów to chyba bym szybko osiwiała.Nie wyobrażam sobie co kilka lat sprzątać ten kurz, pył itp. Tym bardziej w parterówce , żeby nie wiem jak zatkać folią toi i tak wszędzie się wciśnie pył. brrrr podziwiam ...
:sick::sick:


Mel tak sobie pomyślałam ,że literki takie bardziej nastolatkowe są i jest w nich limonkowy kolor, a mi s ię strasznie spodobał dywan limonkowy w tej aranżacji :):)

lukasz69karolina
02-04-2014, 09:46
Kafle na całe życie to też raczej nie :no: ;) Po 15 latach to już inna epoka, czyli Karolina jeszcze ze 2 - 3 x w życiu zdążysz kafle kłaść :P
no racja :-P źle się wyraziłam - chodziło o to że to na dłużej raczej... i to wymienić to już rozpierducha na maxa, a tapetka to pyk myk i juz nowa :)
za 20 lat wymieniać kafelki będą już pewnie dzieciaki jak im dom zostawimy, albo ktoś komu się dom sprzeda...

asiazett
02-04-2014, 10:08
Dziewczyno - brzmisz jakbyś za 20 lat się powoli już składała. Wtedy to Ty będziesz w sile wieku. 17 lat przed emeryturą ;)

:rotfl:

lukasz69karolina
02-04-2014, 10:14
no no - zwłaszcza o tej emeryturze :D

a Ty sądzisz że za 20 lat (no około) będziesz w tym domu jeszcze mieszkać?
nie zastanawiam się zbytnio co będzie za tyle lat, ale zakładam że jak dzieciaki będą zakładać swoje rodziny to może któraś zostanie sobie w tym domu jak będzie chciała... a my albo pójdziemy do bloku albo postawimy mały domek na starość... albo się sprzeda, bo sami we dwoje w takiej chacie to ja nie widzę sensu...

Mmelisa
02-04-2014, 10:19
Karolina...a ja widze sens... wnuki beda was odwiedzac jak podrosna...zawsze to taka fajna ucieczka przed rodzicami...dziadkowie pozwalaja na wiecej niz oni :lol2:
nie wierze, ze ktores z dzieci bedzie chcialo mieszkac z rodzicami ;)

lukasz69karolina
02-04-2014, 10:28
Melcia ale ja napisałam, ze może któraś zostanie w tym domu a my się wyprowadzimy :)niech sobie mieszkają sami...
wg mnie za dużo pokoi tu dla dwóch osób - wolę mniejszy domek postawić i mieć tam jeden pokój extra na wnuki - mój chrzestny tak sobie właśnie postawił teraz (lat 50+) i popieram ten pomysł... a w mieszkaniu został dzieciak sobie


osobiście - mimo ścin teraz - nie widzę wiele złego w mieszkaniu z rodzicami... ale muszą być spełnione podstawowe warunki!!
1. osobne wejście
2. osobne łazienki!!!!!!!!!
3. osobne kuchnie

czyli np rodzice na dole, dzieci na górze (albo dom bliźniak) - wg mnie żaden problem... a jak się rodzą wnuki to baja sprawa mieć dziadków u boku, którzy popilnują - ja to bardzo doceniam teraz mieszkając z rodzicami...

ja bym mogła ze swoimi rodzicami mieszkać jakbyśmy mieli przynajmniej kibel jeszcze jeden! bo często ciężko się dostać :(

Mmelisa
02-04-2014, 10:33
Ja jestem sama na drugim koncu swiata :lol2:
bedac w PL korzystam z okazji tesknoty dziadkow za dziecmi i zostawiam je z nimi, a ja z moim wybywamy na budowe.. :D
niestety z tesciowa nie dalabym rady mieszkac wspolnie bo bym robila jako ich gosposia od wszystkiego...nawet uzupelniania lodowki:sick:
mialam okzje pomieszkania przez 2 tygodnie... tygodniowo szlo mi 700zl na nas.. a mialam 1 dziecko!
powiedzialam basta! nie bede sponsorem :P
u rodzicow moich jest zupelnie inaczej..pomoc we wszystkim, ale wspolne mieszkanie....jakos mi nie lezy... chyba, zeby oddzielne jeszcze ogrzewanie zrobic... i faktycznie kuchnie... wtedy jest ok.. :)

aniqa1982
02-04-2014, 11:08
Ja też nie wierzę , że moje dziecko lub kiedyś dzieci będą chciały mieszkać z nami .
No chyba ,że czasy się zmienią i dalej będzie się budować duże wielopokoleniowe domy!;)
JA mieszkam z teściami i w sumie nie mam co narzekać , bo się dogadujemy , zawsze ugotowane ( co z resztą też nie obyło się bez echa z jej strony ;) ) i dziecko mam z kim zostawić w razie czego, ale jednak wg mnie każda rodzina powinna być " na swoim". Każdy ma swój własny pogląd na pewne sprawy , swój sposób wychowania dziecka itp. Komuś coś nie pasuje to idziesz do swojego domu i masz to wszystko gdzieś, a przynajmniej nie mieszkasz w takiej atmosferze . Bo wystarczy ,że ktoś inny się kłóci a Ty musisz to słuchać i Twoje dzieci też.
Więc jak najprędzej na swoje zaraz po ślubie :):) haha

aniqa1982
02-04-2014, 11:38
Girls jeszcze dodaję nowe tapetki do sypialni :)


252456 252457

252458 252459

252460
Zaczęły mi się podobać te z brokatem:)

Glamour :)

mari180790
02-04-2014, 12:34
O kurcze...ale się rozpisały kobietki:lol2:
To nie mam co liczyc na to że będę u Ciebie na ścianie podziwiać tapete w motylki:(

Co do mieszkania z teściami nigdy nie próbowałam i nie zamierzam próbować....:no:
Zgadzam się że każde małżeństwo powinno mieszkać osobno bez rodziców(teściów) ...rozumiem pomóc przy dziecku i wgl...ale jakby miałby mi się ktoś do małżeństwa wtrącać albo do sposobu wychowywania dzieci to wrr:mad:

Pisałaś z tydzień temu że sadziłaś tuje...możesz przypomnąc co ile cm je sadziłaś żeby uzyskać płot z tui? I ile od granicy?

aniqa1982
02-04-2014, 12:36
Nie , nie Mari w motylki właśnie wybrana :)
Tak chce córcia :) Mi się podoba inna , ale to nie będzie mój pokój przecież , więc małą ma głos:):)
A co myślisz o tych do sypialni?

mari180790
02-04-2014, 13:10
Na ten temat się nie wypowiadam....to nie mój gust...wgl nie lubie pokoi z tapetami...
Jak bym miała się już zdecydowac to chyba ta ostatnia ale nie doradzam...
Motylki górą....:wiggle::wiggle:

jo-aska
02-04-2014, 14:19
Mari zazdroszczę etapu , i wykończeniówki, mimo że można się na tym etapie samemu wykończyć ;) ja do tej pory miałam zasadę decyduję kupuję i dalej nie myślę czy można było lepiej ... na refleksje i zmiany przyjdzie czas jak juz zamieszkamy, bo to nieuniknione że zmiany się wtedy wprowadza, ale teraz ...byle do przodu :)

aniqa1982
02-04-2014, 14:57
Aniqa;)
dzięki :)ja też miałam taką zasadę , tylko w grudniu szybko kupowałam a montowanie było dopiero teraz i już mi się odpodobało co nieco ;) Ale i tak ładnie wyszło ;) hihi:lol2:

lukasz69karolina
02-04-2014, 15:08
podobną do tej 1 tapety mam w pokoju teraz na całej ścianie - wygląda bardzo ładnie :) (ten pokój urządzała sobie moja siorka jak w nim mieszkała zanim my go przejęliśmy :) ) dwie ściany są pomalowane na taką czekoladę i białe meble

ja osobiście lubię wyraźniejsze wzory i podoba mi się ostatnia :) ale też nie wiem jak to by było na całej ścianie:rolleyes:

mari180790
03-04-2014, 16:54
Poważnie się zrobiło. ..Ja nie "spuentuje" bo mam niewielkie doświadczenie ale z domu wyprowadzilam się zaraz po maturze i wiem, że z rodzicami(tym bardziej treściami )mieszkać bym nie mogla.

U mnie było tak samo...skończyłam szkołe i wyprowadziłam sie do miasta z obecnym Mężem:)

Aniu tapetę zamierzasz dać na całej ścianie czy tylko na jakiejś części ściany?

Mmelisa
03-04-2014, 17:47
:lol2:
tez po maturze wyjechalam do DE najpierw :lol2: po 2 latach wrocilam, bo wesele, ciaza, dziecko... i jak mloda skonczyla 3miesiace wyjechalam z moim do NO :D
W wakacje nie mamy opcji pomieszkania samemu, mimo ze mamy swoj dom, ale mieszkaja tam tesciowie;) wiec jak mam juz wybierac to wole u moich mieszkac niz z tamta :lol2:

Co do tapet do pokoju...matko jedyna! wiecej nie znalazlas?? :lol2:

lukasz69karolina
03-04-2014, 21:48
o kurka, to tylko ja tu taka nieświatowa... nawet jak studiowałam to mieszkałam z rodzicami i dojeżdżałam codziennie pociągami prawie 2h w jedną stronę...

odstaję od Was :lol2: ale możemy się dalej kolegować, czy już nie?

aniqa1982
04-04-2014, 09:54
Karlajn of cours ,że możemy a nawet musimy!!ja też nieświatowa!! haha:lol2: relax :)

Dziewczynki kochane ,
tapeta w sypialni będzie tylko i wyłącznie za łóżkiem :)
Ania dodam , że te wszystkie tapety mają delikatny brokat i w zależności jak pada światło to się pięknie mieni :rolleyes:
Niestety malowanie przesunęło się na kolejny tydzień, no ale " co się odwlecze to nie uciecze " jak to mawiają ;)
Do pokoju wolnego- komputerowego czy też gabinetu wybrałam taki oto kolor !!!!!!
zaszalałam ! Zielony działa uspokajająco przy pracy z komputerem , nie? haha Córcia powiedziałą ,że te kolory są bardzo "żywe" :D i jej się też podobają :)
Dulux- Zielone wzgórze lub Ryżowe pola
( chwilowo nie mogę dodać zdjęć :( ) potem uzupełnię .
W ten weekend zamawiam juz tapety i wybieram ostatecznie kolory do domu .

Mmelisa
04-04-2014, 10:11
Zielone wzgorze http://askot.krakow.pl/public/assets/images/farby_dekoral/wzornik_AkrylitW_zielonewzgorze.jpg

ryzowe pola http://dywany-luszczow.pl/zdjecia/DYW_LBN/DULUX/kolor/ryzowe_pola.JPG

noo to poszalejesz z kolorami :D

mialam taka oczojebna zielen w swoim pokoju jak do szkoly sredniej chodzilam :lol2:
mi sie podobalo... a czy dzialalo jakos na mnie? taaa z bylym narzeczonym igraszkowalam sobie :lol2:

aniqa1982
04-04-2014, 10:28
hahahaha ;P
Mel kolor na pewno zielony, może inny jakiś zasugerujesz?:P

I jeszcze poprosze o pomoc!!!!!!!!
Do tej pierwszej tapety jjaki kolor dobrać ścian????
Myślałam jakiś stonowany w kolorach wrzosu czy coś ? :cool:
Co o tym myślicie?

Ps Mel to ja może do sypialni sobi9e taki oczojebny pierdykne!!!!!!! coooo????

Mmelisa
04-04-2014, 10:30
zrob biel.... jezeli ze sciana tapeta z brokacikiem poszalejesz to biel...

albo...pozniej polukam... bede w domu okolo godz 14 na luzie wiec teraz musze zmykac do szpitala ..

do pozniej :hug:

lukasz69karolina
04-04-2014, 10:50
Ania pisałam Ci jak ja mam - pokażę może coś Ci to rozjaśni :)
na jednej ścianie jest tapeta a ściana obok i na przeciw jest pomalowana na taką czekoladę - kiepsko widać kolor kurka :(

252916

aniqa1982
04-04-2014, 14:18
No tak tylko ten brokat delikatny! JA myślałam jakiś ciemniejszy na jednej ścianie dać tzn ogólnie to chciałam jakiś fiolet czy coś .
Karoplina dzięki za fotkę , ale faktycznie wygląda to na śliwkę:lol2:Bieli nie brałam pod uwagę. Mogę zmienić też jeszcze tapetę..
:confused::confused:

asiazett
04-04-2014, 19:18
Aniqa, wiesz, ze ryżowe pola mam w swoim gabinecie?

aniqa1982
05-04-2014, 22:16
Asiu i jak nie jest zbyt jaskrawy?? Może fotkę mi pokażesz? <3

Mmelisa
05-04-2014, 22:55
:bye:


pomachac mi sie zachcialo :D

aniqa1982
06-04-2014, 00:30
Byle nie na pożegnanie! Mel spokojnej nocy :*

asiazett
06-04-2014, 01:05
A na pierwszej stronie mojego wątku Paniusia była?

Mmelisa
06-04-2014, 08:27
Asiu zakladam sie, ze nie byla :lol2:

Dzien dobry :D

To bylo tylko machanie lapka, bo mi sie zachcialo :lol2:
pozegnanie zrobie za tydzien :)

asiazett
06-04-2014, 12:01
Jakie pożegnanie? Przyjeżdżasz do nas i się żegnasz? Nic z tego nie rozumieju :no: :/

Mmelisa
06-04-2014, 13:05
a no wlasnie.... pomacham wam lapka przed wyjazdem... i odezwe sie dopiero jak wroce do NO :)
bedziecie mialy 10 dni laby beze mnie na fm :lol2:

asiazett
06-04-2014, 14:42
A co to w pl netu nie ma?

Mmelisa
06-04-2014, 14:53
A no ni ma ;)
w wakacje zakupilam sobie net na karte w orange... i co? i lipa! sygnal nie lapal.. jak juz to pisalam korzystajac z okazji u szwagierki, gdy musialam wejsc zrobic oplaty :rolleyes:
jeszcze wczesniej mielismy neostrade...ale, ze nas nie ma wiecej niz jestesmy, powiedzialam mamie zeby nie przedluzala umowy :)

aniqa1982
06-04-2014, 22:17
Mel ty mi się tu nie żegnaj! A paniusia szybciutko zasuwa na first page!! ;-)

aniqa1982
06-04-2014, 23:23
No kurde nie widzę tego Asia! :( muszę chyba jutro na kompie szukać bo w tel za chiny nie mogę znaleźć :(
Buuuu

lukasz69karolina
06-04-2014, 23:24
pomogę :)
http://images39.fotosik.pl/2011/11093a9ea47f443dmed.jpg

aniqa1982
06-04-2014, 23:27
Dziękuję Kochana<3
No fajny ten kolor:)ale chyba 1-2ściany nim pomalujemy. Planowałam cały pokój ale chyba będzie zbyt oczojebny ;)jak myślisz?

lukasz69karolina
06-04-2014, 23:31
myślę, że dobrze myślisz :)

zwyczajnie cały pokój na jeden kolor to :no: o :no:
ja jestem za akcentowaniem minimum jednej ściany :) by pomieszczenie nie było monotonne zbyt

aniqa1982
06-04-2014, 23:44
Wszędzie tak chcę zrobić.zaakcentować jedna, dwie ściany. Ale kolor będzie fajny :)zostaje :)

asiazett
06-04-2014, 23:48
Zdecydowanie! Cały pokój to za dużo! Nawet ciężko mi sobie 2 ściany wyobrazić. Postaram się jutro nie zapomnieć cyknąć fotkę ściany z bliska, ok?

aniqa1982
06-04-2014, 23:54
Ok będę wdzięczna ;*

jo-aska
07-04-2014, 15:00
Aniqa ale się u Ciebie dzieje, tapety kolorki ... mamuniu jak Ci zazdroszczę!
Mi tez sie podobają akcenty kolorystyczne max na 1-2ch ścianach, i ten kolorek pistacjowy bardzo fajny, mieliśmy taki w starym mieszkaniu na 1 ścianie, bardzo ożywiał pomieszczenie.

aniqa1982
07-04-2014, 21:37
Tak na się odciaga to malowanie, ale już w tym tyg mam nadzieję, że choć gabinecik pomalujemy :)potem córci pokój bo juz się dziecko nie może doczekać :D

Mmelisa
07-04-2014, 22:05
u mnie byl taki kontrast zieleni jak tutaj na scianie :)
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32160/1_BANG_AND_OLUFSEN.jpeg


a tutaj (http://waszewnetrza.leroymerlin.pl/pokoj-2-latka,1,25,146099.html)prosze pokoj w zieleni w pokoju dziecka :)

asiazett
08-04-2014, 18:53
Aniqa, sorry, że dopiero teraz. Wczoraj zrobiłam zdjęcia jaj obiecałam, tylko nie mogłam ich zrzucić. Nevermind. Mam nadzieję, że dzisiaj nie jest za późno i fotki się przydadzą. Od razu tłumaczę, że dużo ich, bo ciężko uchwycić ten kolor w takim wymiarze w jakim widzi to oko. Aparat strugał mi pawiana i stroił fochy ;) ...

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/DSC04469_zpsf5b76541.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/DSC04469_zpsf5b76541.jpg.html)

Niektóre zdjęcia nie są sauté o to, żeby pokazać kolor w kontraście no i trochę po to, żeby złapać ten kolor właściwy. Nie wiem czy mi się udało, ale ile mogłam to zrobiłam :/

aniqa1982
09-04-2014, 13:02
Dziękuję Ci Asiulka ! :hug:
Kolor zaklepany ,ale ale powiedz mi jeszcze jaki jest ten drugi? może ecru?sliczny.
Ja właśnie poszukuję takich odcieni beżu :)

asiazett
09-04-2014, 13:22
Coś tam z winem w nazwie. Zaraz sprawdzę...

asiazett
09-04-2014, 13:25
Tak, białe wino :D

http://forum.muratordom.pl/entry.php?122677-Kolory-ścian-w-gabinecie

aniqa1982
10-04-2014, 09:58
Asia czy to białe wino wpada w żółty może? Bo mój mąż ma dziskupić kilka kolorów i wczoraj zmieniliśmy ceru na baiałe wino. Tylk otak sobie myślę,że może wino wpada w żółty trochę?:(

asiazett
10-04-2014, 10:48
W żółty nie.

Tak sobie myślę jeszcze, że warto Ci powiedzieć, że te obydwa kolory są dość zimne.

Kasować już?

aniqa1982
10-04-2014, 10:52
zimne?maja byc żywe, wesołe ciepłe :rolleyes:

kasuj !!! hahahaha :rotfl::rotfl::rotfl:

to dla Ciebie :)
http://i62.tinypic.com/333965s.jpg
jesteś nieoceniona :)

asiazett
10-04-2014, 11:15
Żywe są (tzn zieleń jest), ale zimne ;?

Kwiatów niegodniam. Ale biorę! Biorę z bananem na twarzy :D

http://emotikona.pl/emotikony/pic/0recourse.gif (http://emotikona.pl/emotikony/)

aniqa1982
11-04-2014, 16:22
Wczoraj zakupiliśmy kilka farb :)
Zostały ryżowe pola + rajska plaża z duluxa - gabinet
Pokój córci - fiołek alpejski + rajska plaża
http://i57.tinypic.com/2lk8e1y.jpghttp://i58.tinypic.com/2573whz.jpg
i tu niesamowity zwrot akcji .....................................ona juz nie chce tapety tylko na jasnej ścianie fioletowe kwiatki z szablonu!!:bash::bash::bash: więc decyzja została zmieniona i będą jednak kwiatki...:o
no cóż jej pokój , nie mój :rolleyes:
Jak to mówią " kobieta zmienną jest " !!!:lol2:
Kupiliśmy też:
-podkład gruntujący ze Śnieżki
- farbę białą do kuchni i łazienek oraz białą do reszty sufitów :) dziś po pracy mąż zaczyna gruntować :)

mari180790
11-04-2014, 16:32
Wooow...
Daj zdjęcia z gruntowania ścian:) oki? Bo jestem ciekawa jak tynk wygląda po zagruntowaniu:)
Jakbym mogła prosic to tak z bliska zrób zdjęcia:yes:

aniqa1982
11-04-2014, 16:39
ok :) pewnie jutro dopiero zrobię :)
w domku juz posprzątane :rolleyes:można w kapciach chodzić ;) hehe
W przyszłym tyg mąż ma urlop to będzie się działo :o
:popcorn:

Mmelisa
11-04-2014, 17:15
Ale fajnie :)

to jak wroce na fm po swietach to bede miala co ogladac :D

aniqa1982
11-04-2014, 17:22
no mam nadzieję :):):):)

Mmelisa
11-04-2014, 17:27
a co? planujesz jakies zmiany?? :lol2:

aniqa1982
14-04-2014, 13:31
Mel , nigdy nic nie wiadomo:evil:

http://i61.tinypic.com/2rgyt5f.jpg
Mari wiesz co no trudno zrobić fotkę z tak bliska ,żeby jakoś sensownie wyglądała....
Mam zdj. ale światło odbija się od ściany i wszystko się zlewa. Jeszcze spróbuję :)
W każdym razie ściany super bielutkie :)Na razie tylko jeden pokój , ale jak fajnie :)

lukasz69karolina
14-04-2014, 13:53
a fotki kibelka w całości będą?
czy ja przeoczyłam :bash: ?

u mnie nic sie nie dzieje :cry:

aniqa1982
14-04-2014, 14:02
Karolina Wc jest tak małe ,że sama nie wiem jak fotki strzelić :lol2::lol2:
Ogólnie to juz kilka fotek było... podłoga biała, 3 ściany białe + tylko 2 paseczki szklane czarne z brokatem + dekor za kibelkiem .

Ooo zdjęcie farb jest w WC.

lukasz69karolina
14-04-2014, 14:27
nie wykręcaj się! :D

to tylko jedno miejsce tego dekoru jest?? i tylko paseczki dookoła niego???

to mało tej czerni jednak :P

aniqa1982
14-04-2014, 14:31
tak ! bo miała być czarna podłoga , ale moje koleżanki doradziły jednak białą i w ostatniej chwili zmieniłam! :P
Dodatki typu : ręczniczki, dywanik i mydelniczka będą w kolorze smolistym czarnym!!!!!!!:P
hahah
http://i58.tinypic.com/2vnnh4x.jpg

http://i57.tinypic.com/348h634.jpg
Tu może widać dekory .

U Asizett taki plafon Gondola upatrzyłam i chyba odgapię !
http://i58.tinypic.com/5pkm0m.jpg
Do Wc takie cuś:)

lukasz69karolina
14-04-2014, 14:38
a masz białą podłogę mat czy błysk??
bo ja też potrzebuję białą do kibelka i szukam :)

aniqa1982
14-04-2014, 14:43
Matowa jest , tylko w tym świetle jak robiłam to wyszła jakaś żółta a nie jest .
Fuga też jest biała .Żaluję , bo mogłam dać np czarną na podłogę .
Ja mam Margot płytki Tubądzin.

Po świętach zaczynamy robic meble do kuchni ! ! Musze też już zamówić zaraz po świętach Agd .
Wszystko wybrane oprócz lodówki, nad którą się ciągle zastanawiam .

mari180790
14-04-2014, 15:38
Nic się nie dzieje Aniu:)
Poczekam aż będzie pomalowane:wiggle:

asiazett
14-04-2014, 23:35
A jaki dylemat z lodówką?

lukasz69karolina
15-04-2014, 08:11
szybkie pytanko - jako że Twa córa już starsza - jaki ona ma wymiar kołdry???

kurna myślałam by wymienić na większą, bo mam teraz 90x120 i muszę kłaść w poprzek by się glut nie odkrył... ale i tak śpi na kołdrze:bash: zimna jak sopel jest!! ale się nie przykryje... cały ojciec :-P
no i chciałabym by tak kołderka starczyła tak do 7-8roku życia chociaż... to 100x160? będzie okej, czy większa jeszcze??

aniqa1982
15-04-2014, 09:50
Karolina, moja córcia ma od tamtego roku kołderkę podwójną 100/160. Na dłuższy czas będzie , ale i tak sie glut odkrywa!! haha:lol2:

Asia bo nie wiem jaką firmę wybrać!! Odpada Whirlpool .
To ma byc pod zabudowę. Normalna , tylko musi mieć 3 szuflady w zamrażarce .
Myslałam o Bosch też . Cena do ok 1600 zł .

lukasz69karolina
15-04-2014, 10:15
no to dobrze myślałam :) kupuję więc takie 100/160 :)
a jaką masz?? podwójna znaczy że na zimę podpinasz drugą i jest grubiej???

o lodówkach nie podpowiem, bo ja tylko sbs love :D

asiazett
15-04-2014, 10:19
Jak ja się cieszę, że mnie te dylematy ominęły. Dla mnie lodówka miała chłodzić, mrozić i światełko ma się świecić. Do tego im mniej prąu będzie pobierać tym lepiej. We wnętrzu wymagań nie miałam :no: Daro kupił. Przywieźli. Był efekt WOW! :yes: Nie pytajcie jaka to firma. Nie wiem :lol2: No dobra. Sprawdziłam - Electrolux :p Ale naprawdę musiałam podejść i drzwi lodówki otworzyć :yes:

aniqa1982
15-04-2014, 11:50
no właśnie też nad Elektroluxem myślałam Asia. Zadowolona jesteś? jak zamrażalnik? pojemny? bo ja nie będę miała osobnej zamrażarki , a nie chcę co kilka dni kupować mięska. Teraz ma 1,5 komory i po prostu jest tragedia!!Wystarczy ,że chleb zamroże i kilka bułek i już szuflada zapełniona:(

Karolina to jest jedna kołdra, tylko wewnątrz jest jakoś tak szyta , ale wygląda zupełnie normlanie :)

lukasz69karolina
15-04-2014, 11:58
kupiłam takie cuś http://img11.allegroimg.pl/photos/400x300/41/05/75/77/4105757796

szkoda, że i tak miś zniknie :( pod poszewką

aniqa1982
15-04-2014, 12:09
Śliczne :):) Na pewno będzie jej się lepiej spało , jak będzie wiedziała , że misiu też z nią śpi :D Moja byłaby zachwycona :)

asiazett
15-04-2014, 22:51
Mam 3 szuflady zamrażalnika. Jutro mogę zrobić zdjęcia. Nie wiem, czy jeśli chodzi o zamrażalnik to jest jakaś górna granica satysfakcji ;)

Widzisz Karolina - małe łóżka to nie tylko podwójny koszt łóżek, bo jak się okazuje - kołderek i pościeli też. Ja już mam u dziewczyn duże 160 x 200 :D (oczywiście Ala śpi jeszcze w łóżeczku, ale duże łóżko już na nią czeka. Pościelone, gotowe do użycia - nawet kilka razy w nim spała :yes:)

lukasz69karolina
16-04-2014, 07:46
a no ja to wiem, że to podwójne koszta i to spore... ale Pan sponsor zadecydował to ja szybko chociaż pościel! by mi potem już zdania nie zmienił :D bo na zakup łóżeczka nie pozwolił jeszcze :mad: i trzylatek śpi nadal między szczebelkami... ehhhh

aniqa1982
16-04-2014, 11:39
Asia a ty masz w zabudowie tego Elektroluxa ? Ja nie chcę cuda tylko ma chłodzić , być w miarę cicha i mieć duży zamrażalnik.
No i przynajmniej A+ .:):)
Ehhh wybory, wybory..
W przyszłym tyg zamawiam AGD :lol2:
Po świętach też mamy mieć zrobiony gaz do domu .
Oj moja pierwsza "własna ",domowa , zaparzona kawa już coraz bliżej :lol2:

Moja córcia ma rozkładany tapczanik. Składa się w małą kanapę .
http://i62.tinypic.com/ok6av4.jpg
Śpi na nim od ok 3 lat. Nie niszczy się w ogóle , a kosztował grosze.( ok 400zł)
Z Abry to jest.

asiazett
16-04-2014, 11:51
W zabudowie :yes:

aniqa1982
16-04-2014, 11:58
uuuu to fajnie :) i co cicha?wystarczająca dla Was? Ja chyba też skusze się na Elektroluxa.
Jeszcze Bosch wchodzi w rachubę tylko .
Jaki masz model? jeszcze tylko mi powiedz i that's it !Wiecej Cie nie męczę :)
http://i62.tinypic.com/28u1f6e.jpg
Egger- Vulcano ( zapisuję ku pamięci)
i dla porównania nasz wybór pierwszy :
http://i57.tinypic.com/30ru3ip.jpg
:)

asiazett
16-04-2014, 12:42
Nie męczysz - o ile mogę Ci to podać później. Muszę w papierach zobaczyć (i tak tam miałam zajrzeć :P) Cicha jest :yes: Wystarczająca. Choć zamrażalnik przydałby się większy - przy czym to nie wada tej lodówki tylko mojego zapotrzebowania - lubię mieć pomrożone owoce. Plus inne bieżące rzeczy... KAżda byłaby mi za mała :P

asiazett
17-04-2014, 16:57
Na razie wrzucam to, do dokumentów się jeszcze nie dosiadłam... :(

http://imageshack.us/a/img43/6493/da5m.jpg

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/DSC04768_zps79641f73.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/DSC04768_zps79641f73.jpg.html)

aniqa1982
18-04-2014, 11:21
Asia śliczna kuchnia :) Dzięki za fotki :)
Uwielbiam Cię !!!! :hug::hug:

A co do postępów budowlanych to wrzucam fotkę białych , zagruntowanych ścian :):)
http://i61.tinypic.com/24q5xxh.jpg
Pomalowane sa na razie 2 pokoje + korytarz .Dziś sypialnia i hall:) Powloli ale do przodu :):):):)

Mmelisa
18-04-2014, 11:27
Ale super trafilam :lol2:
swieze fotki haha

KaWa? ;)


Macham lapka i zmykam... mam problem z umiejscowieniem kawiarki w projekcie... ponoc mezowi wczoraj facet zaproponowal ulokowanie jej w zabudowie wysokiej ale tuz przy oknie, czyli tak jakby byla kawiarka a przed nia juz ciagnal sie blat ze zlewem...
nie wiem...nie mam pomysla na to...czekam na projekt...niby ma dzisiaj byc po 16tej lub ostatecznie jutro...


:bye::bye:

aniqa1982
18-04-2014, 11:39
http://i61.tinypic.com/avlov4.jpg

Be my guest!! :):):)
Ja nie będę miała kawiarki , może się jeszcze kiedyś dorobię ekspresu ciśnieniowego , ale na razie nie ma szans. ;)
Kawę uwielbiam , ale na razie muszę ograniczyć , bo piłabym nawet po 5 jeśli mogłabym tylko.
Ty ju ż w PL prawda??
Projekt jak dostaniesz to pokażesz????? :):)::)):):)

aniqa1982
18-04-2014, 12:06
http://i58.tinypic.com/vrwtvb.jpg
Zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych,
pełnych nadziei oraz miłości,
Pogodnego nastroju,
oraz najwspanialszych rodzinnych spotkań,
wśród rodziny i najbliższych przyjaciół
życzy Ania z Rodzinką :)

mari180790
18-04-2014, 15:30
http://i3.fmix.pl/fmi802/0c1d2c500008db2e535128d5

Izolda69
18-04-2014, 19:25
255557
Wszystkiego Dobrego na Święta, Wesołego Alleluja
życzy Iza z rodzinką :D

asiazett
19-04-2014, 17:39
Ania...


http://imageshack.com/a/img839/5316/w9p.gif (https://imageshack.com/i/nbw9pg)

Żeby Wam Zajączek spełnił marzenia... Dużo uśmiechu, zabawy i relaksu w święta.
I po też ;)
Pozdrawiam - asiazett z załogą

_Chloe_
19-04-2014, 19:20
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/843/p9bo5.jpg:)

Ana.
20-04-2014, 17:59
http://1.bp.blogspot.com/-J6JWoJzfDVM/T39gtHMO5lI/AAAAAAAAGQ8/ihyDu_4HEm4/s1600/0_83417_da3b8d3c_XXXL+%5BDesktopNexus.com%5D.jpg

Wesołych świąt życzy Ania

aniqa1982
22-04-2014, 14:13
Dziękuję wszystkim za życzenia świąteczne:):hug:

Pogoda piękna to i prace postępują szybciej :)
Powoli kończymy gruntowanie ścian. Dziś dostałam wycenę materiałów potrzebnych do docieplenia domku.
Przypomnę ,że styropian mamy z Austrotherm - 15 cm - 5 500 zł
potrzebujemy jeszcze :
-klej do styro Greinplast ok 32 worki - 640 zł
- siatka Greinplast SSA ok 250 m2-650 zł
- klej do siatki Greinplast ok 25 worków - 800 zł
- kołki do styro 220 mm - 25 gr szt( jeszcze nie policzyłam )-?
Jeszcze brakuje gruntów i farby , ewentualnie tynku. Tu jeszcze zastanawiamy się czy chcemy baranka, kornika czy coś podobnego. W sumie to wolałabym samą farbę ;)
Matriały mają w tym tyg dojechać na budowę. W sobotę odbędą się pierwsze oględziny co,jak i kiedy:) Być może zaczniemy już ocieplać .

Jutro tj. w środę mają przyjechać wykonawcy przyłączenia gazowego!!!!
Szok! Ciekawe czy będą ;P
Byłam dziś też w salonie AGD oglądać sprzęt ,tak sobie czasami przy okazjio chodzę i zaglądam czy jakaś fajna promcja jest :)
I jest akurat na zmywarkę z Whirlpoola - 1449 zł. Zastanawiałam się nad Boschem lub właśnie Whirlpoolem. Czytałam dość pochlebne opinie o Whirl. ostatnio.WHIRLPOOL ADG 6240 FD/1
No i moja wybrana pralka Bosch - A+++ Max for kids - też jest w dobrej cenie tj. 1199 zł.:)
Tak więc może jakieś małe zakupy ? hmmm.. :D

aniqa1982
23-04-2014, 22:40
Dziewczyny , mam kolejną zagwostkę !!
Co lepsze ?
rolety dzień i noc czy żaluzje drewniane???????

Cenowo żaluzje droższe i nie wiem czy będzie mnie stac na zakup wszystkich , ale na 3 okna muszę .
posiadacie? może jakies opinie?
pliiiis!!!!!

lukasz69karolina
23-04-2014, 22:48
moja zmywarka wirlpool to kanał - niedomywa straszliwie :mad:

te roletki dzień-noc mi osobiście się bardzo podobają :) ale nie wiem zbytnio bo w zawsze miałam tylko takie zwykłe materiałowe rolety, i takie też planuję u siebie w pokojach - może w salonie damy drewniane/metalowe jedynie...
Ł za to wykombinił by w naszej sypialni (od zachodu) nakleić na połowę okna folię ściemniającą :D hehe

aniqa1982
23-04-2014, 22:49
hehe folię?:jawdrop: hmmm...ciekawy pomysł :rolleyes: haha
Nie strasz mnie tą zmywarką :( Jeszcze podgrzebię w necie o W.

asiazett
23-04-2014, 22:55
O tych żaluzjach to już chyba było? :cool:

Mi się dzień - noc nie podoba :no: Wolałabym zrobić część droższych, a później na raty nawet montować (też tak się bujam z moimi roletkami rzymskimi, ale kiedyś w końcu się dorobię ;) :P)

aniqa1982
23-04-2014, 22:58
było, było ale juz musze się niedługo zdecydować a kasy coraz mniej i tak sobie właśnie pomyślałam , że może na razie tylko na 3 okna + łazienkę kupimy? ale to też wyjdzie ok 1500 zł.Niby niedużo ,ale w tej chwili tyyyyyyle rzeczy potrzebujemy na raz , że szok ! !:bash:
Mam nadzieję ,że za 2 miesiące będę robiła parapetówkę! :D

lukasz69karolina
23-04-2014, 22:59
hehe folię?:jawdrop: hmmm...ciekawy pomysł :rolleyes: haha
...
no my to mamy czasem dziwne pomysły :D
ale w sumie niegłupie to jak się mocniej nad tym zastanowię...nie świeciłoby w oczy leżąc na łóżku i gdyby na tarasie grasowały dzieciaki (okno wychodzi na taras) to by nas nie widziały, a jednak światło by wpadało przez górną część :)

rozważam tą opcję :)

lukasz69karolina
23-04-2014, 22:59
...
Mam nadzieję ,że za 2 miesiące będę robiła parapetówkę! :D
jej, ale fajnie :)

OBY!!!

aniqa1982
23-04-2014, 23:01
dzieciaki grasowałyby na tarasie a mama i tato w sypialni!!:rotfl::lol2:
:lol2:


Dokładnie Karolina :

OBY!!

asiazett
23-04-2014, 23:22
3 mamy kciuki! :cool:

Dylematy kasowe - kto ich nie ma? :spam: Moja pierwotna wycena "ubrania" okien to było ponad 10 tysi! Też musiałam jakoś temat inaczej ugryźć. Więc szyć sama będę ;)

asiazett
23-04-2014, 23:24
A folię też przyklejaliśmy na jedno okno. Samemu nie da rady :no: trzeba mieć sprzęcior albo warunki - sama nie wiem co, w każdym razie nasza poszła do śmieci :(

lukasz69karolina
23-04-2014, 23:31
oooooooooooo poważnie? to nie tylko mój taki pomysłowy :D
na które okno dawaliście??

asiazett
23-04-2014, 23:51
oooooooooooo poważnie? to nie tylko mój taki pomysłowy :D
na które okno dawaliście??

No i to też mogło być utrudnienie, ale na balkonowe okno w łazience. A idź pan w... ;)



żaluzje drewniane!
rolety (wszelkie) uważam za paskudztwo i toleruję wyłacznie w sypialni i wyłącznie do zaciemniania na noc. czyli poza roletą musi być jakaś inna dekoracja (zasłona/firanka). nie dam się przekonać że jakakolwiek roleta stanowi ozdobę okna (nie mam oczywiście na myśli rzymskich czy weneckich, które przede wszystkim są ozdobne)

(chyba mnie tu jeszcze nie było, więc haj!)

Dobrze ujęte

annNS2
24-04-2014, 07:47
było, było ale juz musze się niedługo zdecydować a kasy coraz mniej i tak sobie właśnie pomyślałam , że może na razie tylko na 3 okna + łazienkę kupimy? ale to też wyjdzie ok 1500 zł.Niby niedużo ,ale w tej chwili tyyyyyyle rzeczy potrzebujemy na raz , że szok ! !:bash:
Mam nadzieję ,że za 2 miesiące będę robiła parapetówkę! :D
hello :) jako szczesliwa posiadaczka zaluzji drewnianych nie widze innego rozwiazania ;) swietnie chronia przed nadmiernym sloncem i zarazem wpuszczaja duzo swiatla. a to ze czasem trzeba je odkurzyc i od swieta kazda lamelke z osobna potraktowac magiczna sciereczka...no coz...warto :cool:
a w jakiej firmie zamawiasz ze az tyle policzyli? za 3 okna? ;)

aniqa1982
24-04-2014, 08:32
Dzień dobry dziewczynki !!

Witaj Duś w moich skromnych progach :hug:

Słuchajcie no właśnie wycenę mam od gościa , który sprzedaje okna. Pobiera wymiary na budowie i on potem sam montuje .

Myślałam o takich np. z LM ale czytałam , że lepiej dołożyć kasy i wziąć od sprawdzonej firmy, bo te marketowe są słabe. Czy to prawda? sama nie wiem .
Marzą mi się takie w kolorze orzech :)Muszę poszukać jeszcze w innych firmach . porównam sobie ceny .
AnnN w jakim masz kolorze? ciemne , jasne?

Aaa i powiedz jeszcze jak z otwieraniem okien? i z myciem? nie przeszkadza to za bardzo jak do góry ściągniesz żaluzje?
z tego co wiem to sporo zabierają właśnie po sciągnięciu światłą w oknie. Tzn ok 30 % od góry zabiera miejsca. To prawda? Wiadomo drewniane nie są cieniutkie.

Do łazienki tez facet mi polecał te drewniane i mówił ,że nic się z nimi nie stanie.
Mojemy mężowi podobają się właśnie te

annNS2
24-04-2014, 08:52
akceptuje jedynie zaluzje w kolorze bialym ;) tym bardziej jesli podloga ma byc drewniana (ale nie wiem jaka planujesz u siebie:oops: ) :)

aniqa1982
24-04-2014, 09:01
ja będę miała taką podłogę :
http://i62.tinypic.com/23tm6iw.jpg
dość ciemna będzie, ale ściany i kanapy jasniutkie. W hallu beżowe płytki i białe meble w kuchni ( kuchnia otwarta na salon jest)
http://i60.tinypic.com/3zriw.jpg VShttp://i60.tinypic.com/a59jqb.jpg

I jak ? dziewczynki które będą lepsze?

annNS2
24-04-2014, 09:13
u siebie tez mam ciemna podloge i nie wyobrazam sobie miec do tego ciemne zaluzje :) bialy odbija swiatlo i nawet jak zaluzje sa zaciagniete w pochmurny dzien nie jest ciemno jak w norze ;)

aniqa1982
24-04-2014, 10:04
No a mi się właśnie podobają ciemne :cool:
AnnN zamówiłam sobie całą paletę próbek żaluzji :) w poniedziałek mają być :)thx

annNS2
24-04-2014, 10:16
nie ma za co :D
i tak uwazam ze jasne lepsze :) :) :) juz nie wpominajac o osadzajacym sie kurzu ;) na tych moich troche widac i nie chce sobie nawet wyobrazac jak czesto trzeba pucowac takie ciemne ;) :)

_Chloe_
24-04-2014, 10:59
Głosuję na pierwsze - z tego samego powodu, co annN - kiedyś czytałam na forum (chyba znasz wątek KarolinyiArtura) - ona wybudowała 3 domy i w jednym właśnie popełniła ten błąd, że dała ciemne żaluzje - one jednak mocno przyciemniają pomieszczenie.

asiazett
24-04-2014, 11:31
Mnie ostatnio ciągnie do jasnego drewna :rolleyes: Poniewczesie, bo wszystko sobie zrobiłam na ciemno. Z drugiej strony u Ciebie Aniqa trzeba wziąć pod uwagę kolor ram, bo przecież nie wyskoczysz jak Filip z konopii z fioletowym do brązowego ;) Będziesz miała próbki, fotaj i wrzucaj. Będziemy wybierać ;) :P

aniqa1982
24-04-2014, 12:11
Dzięki za opinie:hug:
Wiem ,że temat znów u mnie wałkowany ale teraz już nie ma wymyslania;0
Muszę się już na coś konkretnie zdecydować :)
Asia ja mam okna od zewnątrz orzech a od środka białe .
Próbki jak tylko dojdą to od razu się pochwalę :)

A dodam , że wczoraj faktycznie przybyła do mnie firma , która wykonuje przyłączenie gazu !

Dzisiaj robią instalacje w domku , a raczej po zewnątrz domu, bo będzie schowane w ociepleniu wszystko .
Jutro wrzucę fotki:)
Niestety koszty wzrosły i wyniesie mnie ostatecznie ok 4500 zł.:bash:
Dziś mają też dowiesc kleje , siatki i narożniki potrzebne do ocieplenia domu.

PS jeszcze zapomniałam o narożnikach , które ni były uwzględniane , ale potzrebuję ok 25 szt po 2,5m.

aniqa1982
25-04-2014, 11:27
Króciutka fotorelacja z przyłączenia gazu:
http://i57.tinypic.com/jkul2d.jpg

http://i59.tinypic.com/2lniq7r.jpg

i wczoraj dowiezione kleje z siatką :)
http://i61.tinypic.com/21enn2u.jpg

http://i58.tinypic.com/34zletd.jpg

Muszę pochwalic ekpię od gazu , bo dawno takiej nie widziałam !
Ziemię , którą wykopali u sąsiada składali na plandekę żeby nie znieszczyć za bardzo trawnika, musieli rozebrać skalniaczek , który po zakończeniu poskładali spowrotem , dodali kamienia i posiali trawkę :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

yyyyyy..
U nas też śladu prawie nie ma , wszystko zagrabane i wyrównane na działce:lol2:
Teraz tylko czekac na fakturkę :evil: haha


Edit:
jeszcze zapomniałam o umywalce do WC
http://i58.tinypic.com/2rp2x34.jpg
Zlew być może zostanie ten.
http://i62.tinypic.com/4htypx.jpg

Ana.
25-04-2014, 14:01
Żaluzje tylko białe ,tym bardziej ,że okna są białe,będzie jasno i kurz będzie niewidoczny:p

aniqa1982
25-04-2014, 16:49
dzięki , wszyscy białe doradzaja , ale kurczę tak baaaaaaaaaaaaardzo mi się podobają ciemne :bash::bash:

:cry: dotarły już dzisiaj próbki kolorów!!!:lol2: a wczoraj przed południem zamówiłam :cool:
zaraz dodam fotki

Izolda69
25-04-2014, 16:59
Ania, czy prąd rozprowadzał wam fachowiec ? jeśli tak, to ile brał od punktu ?
piękne te ciemne żaluzje, ale też pewnie zdecydowałabym się na jasne, ale nie koniecznie białe :rolleyes:

aniqa1982
25-04-2014, 17:30
Izolda u nas nie robił od punktu , ale za całość wziął chyba 3000 . Musze sprawdzić . Zrobił nam w każdym pokoju po 3-4 gniazdka, w kuchni mam aż 9 !
Zabezpeiczenie jakies w razie burzy,na strych wyprowadził z każdej strony , w razie gdybyśmy chcieli kiedyś zrobic poddasze.no i wiadomo oświetlenie domu z zew. + brama + 300 zł za garaż .

http://i58.tinypic.com/c55j4.jpg

http://i59.tinypic.com/20jg2c.jpg

Izolda69
25-04-2014, 17:41
dzięki Ania:wiggle:
powiem Ci szczerze, też miałabym wielki dylemat , sama nie wiem które wybrać , może natural :confused:
:confused::confused: musisz dopasować do wnętrza.. i mebli

aniqa1982
25-04-2014, 17:48
hihihi jeszcze jedna paletka jest z kolorami , ale nie moge jej przesłać na lapka. :(
Daj sobie więcej gniazdek:)

Izolda69
25-04-2014, 17:53
na gniazdkach nie będę oszczędzać :rolleyes:

Mmelisa
25-04-2014, 18:02
Hello :D
Macham lapka:bye: ... w koncu wrocilam ;)

mari180790
25-04-2014, 18:03
Izoldo nie oszczędzaj...zawsze się przydadzą...ja teraz żałuje że nie zrobiłam z 2 dodatkowych w salonie za kanapami....w kuchni tez mam duzo...

Woow...Aniu gratuluję przyłącza prądu i sprawnej ekipy....
Czy ja dobrze widze czy wy nie macie podbitki zrobionej??
O boszz ale masz wyboru...idzie sfiksować...:rolleyes: ja nie daje rady...
Ale mi sie chyba bardziej podobały by ciemne...jakis kontrast miedzy oknami zawsze byłby...

lukasz69karolina
25-04-2014, 18:13
ju bym szła w ten różowy!!:lol2:

Mmelisa
25-04-2014, 18:13
ja jezeli chodzi o kolor to bym wybrala biel :p
tez mam jasne okna od wewnatrz... obecnie mam biale zaluzje i jestem z nich zadowolona.. :)

Mmelisa
25-04-2014, 18:15
ju bym szła w ten różowy!!:lol2:

:rotfl::rotfl::rotfl:

asiazett
25-04-2014, 18:51
Mi się podoba natural z pierwszego zdjęcia, ale jeśli ramy są białe to bym chyba zrobiła żaluzje też białe :)

aniqa1982
25-04-2014, 19:22
:rotfl:Melisa wrocilas!! :-)
Dziewczynki róż jest chyba the Best!!Haha :)
Marlena nie robiliśmy podbitki.
To na końcu.

Mmelisa
25-04-2014, 19:41
Tak Aniqa wrocilam :D

ciesze sie, ze zauwazylas :rolleyes: :D

aniqa1982
25-04-2014, 20:42
A czy komuś oprócz mnie podobają się ciemne? :rolleyes: Hihi chyba zostałam przegłosowana..hihi

asiazett
25-04-2014, 21:32
Weszłam na googla, żeby oblukać te połączenia. Patrz (brałam zdjęcia nie dizajnerskie tylko życiowe :cool:)

BIAŁE...

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/b0241393001366116695_zaluzja_drewniana_szeroka_00_ 50_mm_zps918648e0.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/b0241393001366116695_zaluzja_drewniana_szeroka_00_ 50_mm_zps918648e0.jpg.html)

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/bimages1_zps06f260ff.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/bimages1_zps06f260ff.jpg.html)

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/bzaluzjadrewnianaa_zpscb48bce9.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/bzaluzjadrewnianaa_zpscb48bce9.jpg.html)

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/bz-d-w-002_zpsc06574fa.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/bz-d-w-002_zpsc06574fa.jpg.html)

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/bz-a-002_zpsc6c0ffc7.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/bz-a-002_zpsc6c0ffc7.jpg.html)

JASNE

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/jaluzjepoziomedrewnianie25mm2_zpscffb4ce3.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/jaluzjepoziomedrewnianie25mm2_zpscffb4ce3.jpg.html )

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/jimages_zps3fb24654.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/jimages_zps3fb24654.jpg.html)

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/j344_0894255_zps9d938a33.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/j344_0894255_zps9d938a33.jpg.html)

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/jzaluzja-pozioma-drewniana-25-05_zps8b641905.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/jzaluzja-pozioma-drewniana-25-05_zps8b641905.jpg.html)

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/jdrewniane50_zpsc0654e2e.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/jdrewniane50_zpsc0654e2e.jpg.html)

CIEMNE

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/czaluzje-drewniane-justroll-lukasz-stachowski_zps0a608669.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/czaluzje-drewniane-justroll-lukasz-stachowski_zps0a608669.jpg.html)

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/coslonyokiennezaluzjedrewniane-popup_zps3de92228.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/coslonyokiennezaluzjedrewniane-popup_zps3de92228.jpg.html)

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/czaluzjedrewniane_4_zpsd93f7a87.png (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/czaluzjedrewniane_4_zpsd93f7a87.png.html)

http://i1281.photobucket.com/albums/a516/asiazett/czaluzja-pozioma-drewniana-50-03_zpsafc8a547.jpg (http://s1281.photobucket.com/user/asiazett/media/czaluzja-pozioma-drewniana-50-03_zpsafc8a547.jpg.html)

Co teraz powiesz?

annNS2
26-04-2014, 09:41
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRNdq8CVEat1j6eQm1MenSPYReM7ZxWH vwzBiEHCDEGaEXMnU6w

tu masz ładną życiową realizację z naturalnymi na białym oknie.
jeśli rozważasz montaż pod sufitem - to będzie strzał w 10. jeśli w świetle szyby, to wówczas tylko białe, bo rama okienna jest na pierwszym planie
(linka wrzucam, bo nie chce się wkleić fota)
dokladnie :) ale w tej realizacji jest tez jasna 'naturalna' podloga, a aniqa planuje podloge ciemna...zaluzje w swietle szyby wygladaja...slabo...nie zaleznie od koloru ;) 2,5 cm biale zaluzje ladnie sie 'zleja' z oknem i nie beda z niczym konkurowac :)

aniqa1982
28-04-2014, 12:27
thx girls!! :)
Wiecie co zaczynają nmi się podobać te naturalne ,ale nie wiem czy przy takiej podłodze ( dąb Leonardo ) nie będzie się "gryzło ".

Ale , ale ja chcę koniecznie firanki jakieś!! i jak to będzie wyglądało? hmmm...?

Dziś zrobię fotorelację, bo kilka rzeczy się robi naraz. Cała familia męska , która może to pomaga :lol2:
Aaa i jeden sąsiad w wolnej chwili też zaglądnął i pomagał kilka godzin :)

LOVE YOU GUYS !!!:hug: J,G,W,W :rolleyes:
Dzięki wszystkim za pomoc :):)

Mmelisa
28-04-2014, 12:48
do mnie sasiedzi przychodza tez.... podpierac sciany :P


W sprawie wyborow nie potrafie doradzic... ja malo dizajnerska jestem :rolleyes:

mari180790
05-05-2014, 13:47
Hej hej!!....co tu tak cicho....co się tam u Ciebie dzieję??
Obiecałaś nam fotorelację :popcorn:

asiazett
05-05-2014, 14:14
Też się właśnie zastanawiam co z Aniqą :eek:

Mmelisa
05-05-2014, 14:50
Ja tez od kilku dni mysle co jest?

aniqa1982
08-05-2014, 10:30
Halllo jestem dziewczynki ! Tyle miałam ostatnio załatwień , że nie wiem jak podołałam wszystkiemu.
Na budowie trochę się dzieje , ale baaardzo powoli , ponieważ wszystko robimy sami .
Najgorsze jest to ,że po pracy niewiele można zrobić , bo przez 2-3 godz co drugi dzień ciężko coś ogarnąć .Ale, ale nie jest źle :)
Zaraz wrzucę kilka fotek :)
Powoli robi się ocieplenie :)
http://i57.tinypic.com/2d1hmq.jpg

http://i58.tinypic.com/352i00o.jpg

http://i61.tinypic.com/aox4c4.jpg

http://i60.tinypic.com/330qqsi.jpg
W salonie powstaje takie coś.Podświetlane półeczki za kominkiem:)
http://i61.tinypic.com/68uhjs.jpg
Robimy także gaz w domku:)
http://i59.tinypic.com/24yqmgy.jpg

I instalacja gazowa też prawie podłączona :)
Jeszcze licznika nie ma , ale skrzynki założone i zostaliśmy "wpaleni" ( nie wiem co to znaczy ale tak mówili panowie z gazowni;p)

I najważniejsze :
wczoraj zamówiliśmy już konkretne kolory mebli do kuchni!!!
Będą w takich kolorach :)

http://i58.tinypic.com/1183qm9.jpg

Dzisiaj dostałam także 2 wyceny z AGD i jeszcze czekam na ostatnią i jutro zamawiam sprzęt :)

Aaa i dzisiaj jeszcze kupujemy resztę farb do domu.
Ogólnie beże i czekolada z Duluxa.

lukasz69karolina
08-05-2014, 12:02
no moja droga - sami taki kawał roboty odwalacie że hej ! :)

jak się Wam skręciło stelaże pod k-g?? :D
ja sobie nieźle palce pocięłam przy tym :-P

aniqa1982
08-05-2014, 12:51
Sama robiłaś k-g?
pokłony biję !! to mój szwagier w zasadzie robił , ale nie skończył bo musiał wyjechac i zostało na tym etapie co widać.
Sami dokończymy resztę :) Zostało nałożenie szpachli, starcie i malowanie :)
Ogólnie efekt myślę będzie fajny :)Na samym dole docelowo jest miejsce na drewno do kominka.
Karolina ocieplenie robi mój kuzyn + mąż i mój tato do pomocy. Ja jestem pomocnikiem, "przynieś -podaj-pozamiataj " ;) hihi
"drugi tato" montuje gaz w domu , ale całą instalację musiała zrobić firma.
Na dzień dzisiejszy dodam ,że instalacja gazowa wyniosła nas :
-2700 zł- firma wykonująca instalację policznikową (tj. od ogrodzenia do domu i wew.)
-1994 zł przyłączenie gazu

lukasz69karolina
08-05-2014, 13:25
no ja z tatą robiłam naszą łazienkę i sufity, potem z Ł kończyłam łazienkę dzieci - nawet sama robiłam trochę jak faceci uciekli do innych zadań, albo poszli na relaxik :D

mari180790
08-05-2014, 13:49
No pięknie....kurcze jestem pod wrażeniem że tyle sami robicie...ale to też dużo kasy zaoszczędzicie:)
Jaka grubość styropianu kładziecie?? bo zapomniałam..kładziecie strukturę czy od razu na styropian malujecie?

aniqa1982
08-05-2014, 14:44
Styropian kładziemy 15 cm Austrotherm. Na to będzie klej +siatka +grunt + farba . No i jeszcze narożniki muszę dokupić .
Karolina jestem pod wrażeniem :yes:

Mmelisa
08-05-2014, 16:47
Aniqa w koncu jestes i to z jakimi niusami :D :hug:

Ślężankaaa
08-05-2014, 17:58
Aniqa Gratuluję postępów :D :hug:

aniqa1982
08-05-2014, 23:03
Cześć dziewczyny :)miło mi ze ktoś się o mnie martwił :$ dzisiaj zamówiłam juz płytę, piekarnik i pralkę. Mam dylemat ze zmywarką. :(
Wybrałam 2:
Whirlpool. Adg 6420 fd/1
Bosch SMV51E20
Co doradzacie?

lukasz69karolina
08-05-2014, 23:22
ma któraś półkę na sztućce?? - tę bym brała
wg mnie to lepsze niż koszyczki

aniqa1982
09-05-2014, 09:56
Karolina żadna nie ma półki na sztućce.
Obie są w cenie ok 1500 zł . Na droższą mnie nie stać obecnie .
Sprzęt zamówiony, ma być w pon.-wtorek.
http://i60.tinypic.com/fly8p4.jpg

http://i61.tinypic.com/2ic44ky.jpg

http://i59.tinypic.com/2ilkfn4.jpg.

Wczoraj pomalowaliśmy jeden pokoik.
Dziś bierzemy się za kolejny oraz za kuchnię , bo meble będą szybciej niż myśleliśmy:).:)

Z tymi zmywarkami to sama juz nie wiem. Gość w jednym sklepie przekonuje mnie ,że byle jaki bosch lepszy od Whirlpoola.
I na razie nie wiem jaka zamówić.
Facet porównuje:
" co Pani wolałaby kupić? Wypasiony Peugeot czy w tej samej cenie Mercedes bez bajerów? "
:rotfl: masakra już 3 razy mi to mówił !
haha :sleep: nie wiem sama , poczatkowo napaliłam się na Whirlpoola ale teraz zgłupiałam.
Napisałam na innym forum o zmywarkach , ale nikt nie odpisuje .

HELP!

lukasz69karolina
09-05-2014, 10:03
...
Facet porównuje:
" co Pani wolałaby kupić? Wypasiony Peugeot czy w tej samej cenie Mercedes bez bajerów? "
...
o matko jakie proste pytanie - ja bym od razu odpowiedziała że peżota :) bo bajery muszą być!!
co mi po znaczku na masce? radyjko wbudowane, klima itp muszą być obowiązkowo
poza tym - merole sa brzydkie że hoho :sick:


skoro nie mają półek to ja bym brała tak jak pisze Ania:

Wez tansza i juz...
zresztą sama stwierdziłaś:

...Na droższą mnie nie stać obecnie ....
no i sprawa się sama rozwiązała :D

aniqa1982
09-05-2014, 10:17
hahaha Karolina thx!:rotfl::lol2:

:lol2:

Mmelisa
09-05-2014, 10:17
Sprawa nie rozwiazala sie bo obie sa po tej samej cenie :lol2:

Szczerze nie wiem co doradzic...obsluguje od ponad 3lat zmyware z ikea,..a tam sa whirpoole..co mi sie podoba to funkcja szybkiego mycia...30minut czy jakos tak :p

aleee kupujac do siebie wybieralam siemensa..siemens to prawie to samo co bosh :)

zerknij w opis czym sie roznia..chodzi wlasnie o zuzycie wody i poziom halasu...tym bym sie kierowalam z moim ..pozniej funkcjami...przeciez te tansze tez jakies maja :)

nooo dobra ide szukac ich opisow sama :lol2:

Mmelisa
09-05-2014, 10:20
Aniqa ten bosh to pralka a nie zmywarka :lol2:

ps na ceneo zawsze sa opinie i recenzje...poczytaj :)

aniqa1982
09-05-2014, 10:20
Whirlpool ma "niby " mniejsze zużycie wody, ale na tym programie co bierze najmniej wody to myje ponoc 3 godz!!



Taaaak Mel poprawiłam już !

Bosch SMV51E20
Ja sobie na Ole Ole porównuję :)

Mmelisa
09-05-2014, 10:35
Podstawowe informacje:rolleyes:



Bosh:........... Whirpool :

klasa energ. A+........... A
zuzycie wody 12l............ 6 litrow

poziom halasu 46dB ........ 42dB

aniqa1982
09-05-2014, 10:43
No i od razu wybrałam Whirlpoola, a teraz gość mnie próbuje przekonać do Boscha.

lukasz69karolina
09-05-2014, 10:47
Whirlpool ma "niby " mniejsze zużycie wody, ale na tym programie co bierze najmniej wody to myje ponoc 3 godz!!
...
nie ponoć tylko tak :(

ja mam łirpula i zawsze tyle myje - 3,5h to norma... na programie "parowym" 2,5
jak są naczynia dość czyste to wrzucam tylko na taki krótki - 45minut - ale mama mówi że to płukanie anie mycie

no i w tych koszyczkach sztućce są na okrągło niedomyte, ale to już Ci pisałam

- mimo wszystko, 6l wody różnicy w poborze to dużo jest - u mnie zmywarka chodzi minimum 2 razy dziennie, to sporo by szło jakby miała brać 12l... już niech myje tak długo byle oszczędnie

lukasz69karolina
09-05-2014, 10:49
No i od razu wybrałam Whirlpoola, a teraz gość mnie próbuje przekonać do Boscha.
no powiedz mu że jarają cię peżoty - a poza tym w warsztacie pracuje niezłe ciacho i lubisz jeździć na naprawy by sobie pocieszyć oko :lol2:

asiazett
09-05-2014, 10:53
Ja bym jednak szła w Boscha. I jedno (Karolina :mad:). Uwielbiam Merole - włącznie z wyglądem, tylnym napędem, wielkością, spalaniem, i rdzewiejącymi blachami! ;)

aniqa1982
09-05-2014, 10:55
haha :lol2:
Karolina zadowolona jesteś z niej? Szczerzez kupiłabyś dalej Whirlpoola czy już nie??

lukasz69karolina
09-05-2014, 11:10
... I jedno (Karolina :mad:). Uwielbiam Merole - włącznie z wyglądem, tylnym napędem, wielkością, spalaniem, i rdzewiejącymi blachami! ;)
to co - już mnie nie lubisz? :cry:

:hug:

no nic nie poradzę że dla mnie są po prostu brzydkie - no ale ja to mam wypaczone gusta - to fakt powszechnie znany :lol2:



haha :lol2:
Karolina zadowolona jesteś z niej? Szczerzez kupiłabyś dalej Whirlpoola czy już nie??
ogólnie tak poza tymi minusami co podałam...
nie wiem jaką kupię do domu - bo jeszcze nie zastanawiam się nad tym - zależy jaki będę miała budżet na to:o

aniqa1982
09-05-2014, 13:47
noi co?????dalej nie wiem!:bash:

Mmelisa
09-05-2014, 13:49
poszukaj innej....tak dla ciekawosci...

aniqa1982
09-05-2014, 14:01
może siemens?

Mmelisa
09-05-2014, 14:51
nooo firma tez dobra :D:D:D :rolleyes:

Mmelisa
09-05-2014, 15:19
...BENZ.... :rolleyes: :D

ahhhhhhhh

aniqa1982
09-05-2014, 15:58
Drogie kuliżanki!prosze mi się tu nie podniecać Benzami tylko doradzić biednej kuliżance jaką ma zmywarkę kupić!:lol2:

:cry::popcorn:

asiazett
09-05-2014, 19:13
Drogie kuliżanki!prosze mi się tu nie podniecać Benzami tylko doradzić biednej kuliżance jaką ma zmywarkę kupić!:lol2:

:cry::popcorn:

A to jeszcze nie doradziłyśmy? A może mężuś pomoże ;)?

aniqa1982
09-05-2014, 23:51
Haha mój mężus to się nie wtrąca i na mojej głowie to jest.
A doradzilyscie żeby kupić Peugeota!? yyyy

asiazett
10-05-2014, 00:10
Nie! Mercedesa :D

Mmelisa
10-05-2014, 08:51
A ja doradzam volkswagena :D:D:D

Izolda69
10-05-2014, 10:22
Halllo jestem dziewczynki ! Tyle miałam ostatnio załatwień , że nie wiem jak podołałam wszystkiemu.
Na budowie trochę się dzieje , ale baaardzo powoli , ponieważ wszystko robimy sami .
Najgorsze jest to ,że po pracy niewiele można zrobić , bo przez 2-3 godz co drugi dzień ciężko coś ogarnąć .Ale, ale nie jest źle :)
Zaraz wrzucę kilka fotek :)
Powoli robi się ocieplenie :)
http://i57.tinypic.com/2d1hmq.jpg

http://i58.tinypic.com/352i00o.jpg

http://i61.tinypic.com/aox4c4.jpg

http://i60.tinypic.com/330qqsi.jpg
W salonie powstaje takie coś.Podświetlane półeczki za kominkiem:)
http://i61.tinypic.com/68uhjs.jpg
Robimy także gaz w domku:)
http://i59.tinypic.com/24yqmgy.jpg

I instalacja gazowa też prawie podłączona :)
Jeszcze licznika nie ma , ale skrzynki założone i zostaliśmy "wpaleni" ( nie wiem co to znaczy ale tak mówili panowie z gazowni;p)

I najważniejsze :
wczoraj zamówiliśmy już konkretne kolory mebli do kuchni!!!
Będą w takich kolorach :)

http://i58.tinypic.com/1183qm9.jpg

Dzisiaj dostałam także 2 wyceny z AGD i jeszcze czekam na ostatnią i jutro zamawiam sprzęt :)

Aaa i dzisiaj jeszcze kupujemy resztę farb do domu.
Ogólnie beże i czekolada z Duluxa.


jejku jakie mam zaległości, dzisiaj dopiero zobaczyłam zdjęcia z postępów waszej budowy :eek:
domek coraz piękniej wygląda i jakie śliczne kolory do kuchni wybrałaś ...cudowne :wiggle:
niestety my o gazie to możemy tylko pomarzyć , żadne nitki do nas się nawet nie zbliżają; więc kuchenka z butlą i ewentualnie podłączy się siłę , jak nam kiedyś przyjdzie do głowy zamienić na płytę :)

oj oj jak ja wam zazdroszczę, że się zaczynacie meblować ... mebelki będą piękne (moje kolory)

Ana.
11-05-2014, 15:44
Mam podobny etap u siebie ,też mąż kończy ocieplenie sam:o

aniqa1982
11-05-2014, 20:42
Wolkswagen!?Hihi... Dalej nie wiem co wziąć.
Ana.wiec wiesz ile czasu to zajmuje. A mój mąż robi to po 2-3 godz. Co drugi dzień.
Jutro kolega ma przyjść skończyć półki. Ja w sobotę posprzątalam domek.Pralnia była strasznie zagracona.
Tak sobie pomyślałam że może w kuchni zrobię sobie jedną ścianę w kolorze limonki? Ta z oknem. I w salonie dodatki limonkowe.? tzn jakieś kolorowe poduchy z limonka?

Lusia191
11-05-2014, 20:51
Tak sobie pomyślałam że może w kuchni zrobię sobie jedną ścianę w kolorze limonki? Ta z oknem. I w salonie dodatki limonkowe.? tzn jakieś kolorowe poduchy z limonka?


Super pomysł też o tym kolorze myśle ;) jakiś popiel, biel i limonka bajka :rolleyes:

aniqa1982
11-05-2014, 20:57
To będzie taki żywy akcent :)z tym,że ja mam beżowy kolor podstawowy.:)

aniqa1982
12-05-2014, 09:01
Asia mężuś jest jakby niedojrzały w tych sprawach ;) :lol2:

Dziewczynki wklejam aranżację mebli do pokoju córci.

http://i60.tinypic.com/23i86zl.jpg

Meble FORTE - kolekcja Winnie . Będzie szafa+szafka na książki lub inne rzeczy+komoda większa+biurko z półką nad nim+łóżko.
http://i57.tinypic.com/t6xy5k.jpghttp://i61.tinypic.com/21bp4lv.jpghttp://i62.tinypic.com/iwq91f.jpg
http://i58.tinypic.com/2my3xww.jpghttp://i61.tinypic.com/2hricqs.jpghttp://i59.tinypic.com/33usvi1.jpg

Akurat są teraz w promocji i wyniosłyby mnie ok 2400 zł. Wydaje mi się ,że te już są takie młodzieżowe i dla 7 latki mogą już być . Nie kupię jej różowych, bo za 2 lata trzeba będzie nowe sprawić , nie? :no:

Do tego jeszcze jakiś fajny fotel obrotowy do biurka
http://i62.tinypic.com/9fmuxg.jpg
i jakiś ciekawy żyrandol, dywanik i już :)
http://i61.tinypic.com/q0x3.jpghttp://i58.tinypic.com/11u983m.jpg

asiazett
12-05-2014, 11:21
Aniqa - nie znielub mnie, ale te meble nie są najs :rolleyes: Kwestie wizualne pomijam (10 lat temu miałam podobne kupione do mieszkania, wtedy mi się podobały ;)) ale konkret argument jest do jakości. Jedną klasa wyżej od Bodzia (Bodzio z papieru, Forte z tektury ;))... Sorry jak za daleko zapuściłam się z komentarzem, ale tak uważam - nic nie poradzę :(

asiazett
12-05-2014, 11:23
Natomiast koncepcja "dorosłych" mebli bardzo na tak :D I żyrandole :yes:

aniqa1982
12-05-2014, 11:32
Daj spokój, czemu miałabym Cie znielubić? hihi po to jest forum ,żeby sobie doradzać , nie? thx za opinię :)co Ty proponowałabyś?
Mnie osobiście podobają się te mebelki . :)

aniqa1982
12-05-2014, 11:38
Kochana meble do kuchni będą najprwadopodobniej jutro, a już na pewno w tym tygodniu! :)
Mebelki u córci będą stały przy jednej ścianie, łóżko na drugiej.Nie mam miejsca na zrobienie zabudowy, bo pokój chyba ma 3.2 m / 4,2 m.
Mam jeszcze farbę beż i kakao. :)I limonkę, bo mi zostanie . Nie kupuję specjalnie.
Poszukam jeszcze te VOX .

Mmelisa
12-05-2014, 12:20
http://i62.tinypic.com/9fmuxg.jpg
ten fotel to taki miekki?? bo nie mozna fotki powiekszyc....

ja bym szla bardziej za takim czyms

http://hurt-obuwia.nazwa.pl/IKEA/jules542.jpg
sa to ikeowskie krzeselka... my je mamy i w kazdym domu w NO gdzie bylam takie dzieci maja... sa lepsze dla kregoslupa od tych miekkich...
a pod dupke mozna podusie dokupic.

Czekam na zdjecia kuchni :D
do mnei przyszlo 5okien dachowych w piatek :D:D:D wiec czekam az je wstawia..w koncu bedzie mozna dokonczyc ocieplenie na gorze i gore! :wiggle:

asiazett
12-05-2014, 12:56
No Voxy były by spoko, a Ikea jeszcze bardziej - i chyba taniej. Tak jak dziewczyny mówią - wszystko się zgadza (choć limonce w kuchni jestem skłonna szybciej przyklasnąć :P)

aniqa1982
12-05-2014, 13:23
Matko ja to chyba też jestem niedorozwinięta dizajnersko czy co?!:bash:
Te z Vox to takie zbyt nowoczesne dla mnie . Fotel ma miękkie siedzenie, twojego Mel nie widziałam . ( Meble Voxy nie są tańsze, ale droższe powiedziałabym)

Jeśli choddzi o kuchnię to limonka byłaby tylko na jednej ściance , z oknem czyli w zasadzie niewiele byłoby to widać . Pierwotnie miał być beż lub aromatyczny kardamon z Duluxa. Limonka to nowy pomysł z wczoraj :wiggle:
http://i60.tinypic.com/30vkqhg.jpg

Mel gratuluję !:wave:

Aaa właśnie!!
dziewczyny mam jeszcze jedną zagwostkę ( jakby już ich było mało :bash:)

Chcę lacobel zamiast płytek , aleee podobno po jakimś czasie może pęknąć przy płycie gazowej, a ja taką mam.
Bo się nagrzewa a lacobel nie wytrzymuje temperatury wysokiej czy coś.
Słyszałyście może coś o tym??
Macie u siebie laco?
Teraz sama nie wiem czy nie lepiej kafle sobie dać?

Mmelisa
12-05-2014, 16:26
Aniqa wieczorem zapytam brata co maja u siebie..podejzewam ze lacobel...a maja gaz :)

Wstrzymaj sie kochana z tym kolorem co.... :rolleyes: jak bedzie gotowe to cykniesz fotke i pobawimy sie w paint ;) moze wtedy dobierze sie jakis kolorek. Nie bede ukrywac ze jasny szary bylby piekny... :cool:


No i kolejna wiadomosc :D moj maz rozmawial ze stolarzem... i stol sie robi do jadalni :lol2:
bedzie taki gigant 250/110 :D
norrrmalnie uchleje sie w wakacje na tarasie jak dojade do PL :lol2:

Mmelisa
12-05-2014, 16:32
Oj tam oj tam...stol i tak przeczekal dlugo bo byl zamawiany w ubieglym roku po zamontowaniu schodow ;) jak teraz nie kupie, to pozniej bedzie to mniej prawdopodobne... z wiadomych przyczyn... wykanczanie ahhhh :lol2:

projekcik..o matulu...
mam gdzies fotke...

o! taki jak ma Ola.U :D
z tym ze u mnie jesion..taki jak schody...

Mmelisa
12-05-2014, 16:53
a do stolu jeszcze zeby pieknie sie zgralo bedzie minibarek w kuchni :p
w ten desen... tylko wiadomo ze u mnie w kuchni bedzie inaczej...
http://www.domowladni.pl/upl/big/zdjecie100-Nie-lada-lada-kuchnia-styl-nowoczesny-rodzaj-aranzacje.jpg

nie marudz....tez masz slicznie zrobione u siebie...

a na pocieszenie... zawsze mozna po paru latach zrobic remont :D
:rotfl:

Mmelisa
12-05-2014, 17:17
czyli ze jak? my do was wy do nas? :D

damy rade..maz i tak w pracy bedzie w delegacji..a corce nie robi roznicy gdzie nauka :lol2:

kriis80
12-05-2014, 19:43
Jak ładnie ułożona folia kubełkowa tylko szkoda że nie tą stroną co powinna :)



Halllo jestem dziewczynki ! Tyle miałam ostatnio załatwień , że nie wiem jak podołałam wszystkiemu.
Na budowie trochę się dzieje , ale baaardzo powoli , ponieważ wszystko robimy sami .
Najgorsze jest to ,że po pracy niewiele można zrobić , bo przez 2-3 godz co drugi dzień ciężko coś ogarnąć .Ale, ale nie jest źle :)
Zaraz wrzucę kilka fotek :)
Powoli robi się ocieplenie :)
http://i57.tinypic.com/2d1hmq.jpg

http://i58.tinypic.com/352i00o.jpg

http://i61.tinypic.com/aox4c4.jpg

http://i60.tinypic.com/330qqsi.jpg
W salonie powstaje takie coś.Podświetlane półeczki za kominkiem:)
http://i61.tinypic.com/68uhjs.jpg
Robimy także gaz w domku:)
http://i59.tinypic.com/24yqmgy.jpg

I instalacja gazowa też prawie podłączona :)
Jeszcze licznika nie ma , ale skrzynki założone i zostaliśmy "wpaleni" ( nie wiem co to znaczy ale tak mówili panowie z gazowni;p)

I najważniejsze :
wczoraj zamówiliśmy już konkretne kolory mebli do kuchni!!!
Będą w takich kolorach :)

http://i58.tinypic.com/1183qm9.jpg

Dzisiaj dostałam także 2 wyceny z AGD i jeszcze czekam na ostatnią i jutro zamawiam sprzęt :)

Aaa i dzisiaj jeszcze kupujemy resztę farb do domu.
Ogólnie beże i czekolada z Duluxa.

Mmelisa
12-05-2014, 20:34
Jak ładnie ułożona folia kubełkowa tylko szkoda że nie tą stroną co powinna :)

tutaj nie ma to takiego znaczenia... bo jest przylozona do styropianu a styropian i tak jest do betonu na sztywno. ;)

kriis80
12-05-2014, 21:18
tutaj nie ma to takiego znaczenia... bo jest przylozona do styropianu a styropian i tak jest do betonu na sztywno. ;)


Otóż ma znaczenie, w ten sposób ułożona bardziej szkodzi już lepiej żeby jej tam nie było.
Folia kubełkowa ma główne zadanie odprowadzać wodę, która spływa miedzy kubełkami ułożonymi do środka. A tak folia dociśnięta do styro brak szczeliny brak odprowadzania :(

aniqa1982
13-05-2014, 09:15
No ja się nie znam , ale jeśli kubełki są źle to trzeba będzie poprawić i basta!thx
Porozmawiam z mężem o tym koniecznie.

Mel super z tym stołem, ja jeszcze nie znalazłam odpowiedniego dla siebie:(
Teraz nie wiem jaki stół , bo nieoczekiwanie blat w kuchni zmieniliśmy na drewno(podobny ;P)
Tak wogóle to pokaże Wam panele jakie mamy do salonu , choć jeszcze nie ułożone ale tak wyglądają :
http://i58.tinypic.com/2wedmp5.jpg

http://i62.tinypic.com/2hhkw2b.jpg

Zakupione były w grudniu i bardzo mi się podobają, ale chyba teraz dałabym jasne.
Dodam ,że podłoga będzie jedynym ciemnym akcentem w salonie.


A co z tym Lacobelem ? ? A może jakieś fajne płyteczki zamiast laco?
Pan stolarz mówił , że meble będą w czwartek :):rolleyes:

At last :)

lukasz69karolina
13-05-2014, 09:24
sama nie zwróciłam na to uwagi, bo nie pamiętałam jak my mamy - ale sprawdziłam na fotach (czyli dobrze cykać wszystko w trakcie :D )


Otóż ma znaczenie, w ten sposób ułożona bardziej szkodzi już lepiej żeby jej tam nie było.
Folia kubełkowa ma główne zadanie odprowadzać wodę, która spływa miedzy kubełkami ułożonymi do środka. A tak folia dociśnięta do styro brak szczeliny brak odprowadzania :(


No ja się nie znam , ale jeśli kubełki są źle to trzeba będzie poprawić i basta!thx
...)
i zgodzę się tu z krisem :yes:
powinniście poprawić... u nas jest tak: 259773259774 jak widzisz kubełki w drugą stronę :)

aniqa1982
13-05-2014, 09:31
Tak ,tak już czytam o tym i zdania są strasznie podzielone . Nawet nie wiedziałam. No ale w takim razie poprawimy , póki jeszcze nie jest za późno :)

asiazett
13-05-2014, 10:13
Piękne panele :yes:

Mmelisa
13-05-2014, 10:28
Nie chce sie juz zaglebiac w dyskusje o tej folii kubelkowej...bo moglabym sporo w tym temacie napisac ;)

Kiedy ukladanie podlog sie rozpocznie?
kurzu nie zazdroszcze...bo na ciemnej widac..ojjj :rolleyes:

Masz projekt kuchni zrobiony co i jak ustawione?
chyba ze byl a ja go przegapilam :p

zapomnialam zapytac brata o ten lacobel:rolleyes:

Mmelisa
13-05-2014, 10:41
juz sobie wyobrazam czyszczenie mozaiki z oparow tluszczu od gotowania...bo nie oszukujmy sie, zawsze cos prysnie itp...
sorki, ale mnie nikt by nie namowil na mozaike...

ciekawie
http://cdn2.urzadzamy.smcloud.net/t/photos/t/25679/aranzacje_wnetrz_kuchnia_1158460.jpg

takie rozwiazanie nie widzi mi sie..ale moze wam tak :)
http://architekturawnetrz.pl/site_media/forum_photo/2011/03/20/60c21979eada18c0cf88_480_340_1.jpg
http://architekturawnetrz.pl/site_media/forum_photo/2011/03/20/37afaf7df20142b2092f_480_340_1.jpg


ooo tez ciekawe
http://www.kuchniea3.pl/obrazki/zdj%C4%99cia%20w%20blogu/szyba%201.jpg

aniqa1982
13-05-2014, 11:03
No sama nie wiem co dać. Boję się ,że pęknie przy płycie :( a to będzie też sporo kosztowało. Podoba mi się to drewnopodobne na ścianach , ale jak to robią? Przeciez chyba nie dają blatu na ścianę? :jawdrop::lol2:
Tak więc drewna będzie póki co 2 kolory. Stół w takim razie dałabym w kolorze blatu chyba? Bo będzie stał na ciemnych panelach...A myślałam dac raczej te żaluzje jasne drewniane :) te natural :rolleyes:

asiazett
13-05-2014, 11:40
A ja myślałam też o mozaice. Z fugą epoksydową nie było by aż tak źle ;)

Natomiast te okładziny "blatowe" dla mnie są super. I podejrzewam, że sporo tańsze niż kafle z położeniem :P

Mmelisa
13-05-2014, 11:49
Aniqa zastanow sie dobrze co do mieszanki kolorystycznej wszystkiego drewna czy drewnopodobienstw... bo dojda jeszcze jakies meble, krzesla..tak jak piszesz stol, rolety....
boje sie zeby nie wyszlo tego za duzo...pstrokato ;)
moze te okienne zaluzje w bieli? juz jeden kolor odpadnie... :)

aniqa1982
13-05-2014, 13:15
No żaluzje to chyba na końcu dopiero będą . Podobają mi się też białe ale mężowi natural lub orzech . Może zamówię sobie jedną białą np. do pokoju córci i zobaczę? Mam namiary na sklep internetowy od naszej jednej, takiej kuliżanki :rolleyes: Też obawiam się ,że za dużo tego drzewa będzie.
Ale jak za dużo to może stół kupię inny po prostu. :confused:
Zobaczymy jaki efekt wyjdzie paneli + kuchni i wtedy zdecydujemy.

asiazett
13-05-2014, 13:33
A kuchni kolor już wybrałaś? Może jego zgrać z tymi żaluzjami?

aniqa1982
13-05-2014, 15:36
Kolory mam :
są to jasny beż , kakao i limonka.Do wyboru do koloru;)
Takie mam kupione , ale jeszcze nie wiem dokładnie jak pomalować.Mam maly salon i nie chcę odcinać kolorami jeszcze dodatkowo. Może zrobię fotki dziś i wrzuce ? ok?
zobaczycie wtedy:)

asiazett
13-05-2014, 17:19
Mówię o kolorach drewna nie ścian. Fronty kochaniutka. Fronty ;) :lol2:

Mmelisa
13-05-2014, 18:19
:lol2::lol2::lol2:

Mmelisa
13-05-2014, 20:46
Aniu spiesze z wiesciami co do lacobel....
brat nie posluchal sprzedawcy i go zakupil...bratowa na 3dzien wlaczyla mocniejszy gaz i plyta strzelila:rolleyes:
teraz maja szklo :)

asiazett
13-05-2014, 21:05
No to przynajmniej jeden dylemat z głowy :rolleyes:

Mmelisa
13-05-2014, 21:12
co nie :D
jednak ognioodporna to ognioodporna...
teraz trzeba pilnowac zeby nie stuknac czyms mocniejszym ;) :lol2:

Mmelisa
14-05-2014, 07:44
Dzien dobry :)

Aniu porada w sprawie szyby... jak bedziecie zamawiali to wez zamow tak, zeby na szerokosc gazowki byl oddzielny kawalek jej, bo wtedy bedziesz mogla sobie ja wymienic gdyby cos sie stalo...a nie calosc... :)

aniqa1982
14-05-2014, 09:34
[QUOTE=aniqa1982;6475466]
http://i58.tinypic.com/1183qm9.jpg
[QUOTE]
Takie kolory :P
Tznna razie są niebieską folią zaklejone , bo po montażu się je ściąga czy coś.

Kurde Mel dzięki , ale zastanawiam się czy jednak nie kupić kafelków ? A jeden sprzedawca polecał właśnie w całosci laco:eek:
Jeśli jednak się na niego zdecyduję to faktycznie przy płycie gazowej dam na taki wymiar, żeby w razie czego wymienić:(
I super nowina !!!Wczoraj kupiłam zmywarkę !!!!!!
:wave:


Zgadnijcie jaką?
Będzie nagroda:)

Mmelisa
14-05-2014, 10:12
No jak to jaka... ta od volkswagena :lol2:

aniqa1982
14-05-2014, 10:23
nieee:no:

Mmelisa
14-05-2014, 10:24
to sie nie bawie :P

:rotfl:

aniqa1982
14-05-2014, 10:53
haha no jednak wypasiony Peugeot :P
Zorientowałam się jak z serwisem Whirlpoola ,dokupiłam gwarancję na 3 lata i jest.
Sprzęt już jest. Ale nie ma lodówki , bo okazało się ,że będę musiała wziąć starą na razie albo sprzedać za grosze.
Szkoda mi jej. Kiedyś wymienię na nowszy model :cool: hehe
A wczoraj pomalowaliśmy jeden pokój do końca tj z kolorem Asizett ;) tj. ryżowe pola czyli nasz limonkowy ( w sumie wygląda jak sraczkowaty trochę , ale fajnie ożywia pokój;)