PDA

Zobacz pełną wersję : Nowocześnie i Glamour - W Dąbrówkach



Strony : [1] 2

gosia-goja
24-11-2012, 17:55
Witam,

przestrzegam przed nieuczciwym wykonawcą:

Fifma MOSAICO s.c. A.ZBICIAK M.MISZTAL
LUBLIN UL. NOWY SWIAT 32
STANOWCZO NIE POLECAM !!!!

KOMPLETNA PORAŻKA, nie potrafili poradzic sobie z niczym, mysle ze nie nadaja sie kompletnie do prowadzenia firmy w tej branzy
Mam setki zdjec ich fuszerek w kazdym pomieszczeniu, pełna kompromitacja.
Po fakcie od kilku osob dowiedzialam sie jaka o nich opinia wsrod klientow krazy - ze oszukuja wszystkich, ze maja robotnikow z lapanki, bo nikt u nich nie chce pracowac bo nie chca kasy placic i ze w ogole robia byle jak za duza kase, nie pilnuja zadnej budowy i swoich podwykonawcow. I ze juz kilku klientow mialo z nimi niezle przejscia i ze na pewno nie jestem pierwsza w tym temacie
BARDZO nieuczciwi, wredni i niemili.
Po wizytach u prawnika NARESZCIE ROZWIAZALISMY Z NIMI UMOWE

mariomili
25-11-2012, 13:43
Witam się:bye:

Zapowiada się ciekawie, wnętrza jakie lubie:yes:
Co do drzwi to ja wole jednokolorowe:cool:

Natalia Stanko
25-11-2012, 13:44
przepraszam-to dziennik czy galeria?

Chyba galeria, więc witam się i ja! :)

GUMISIOWA
25-11-2012, 19:08
Wow -jesli na zywo wyjdzie tak jak na wizualizacjach to gratuluje!!!Dla mnie odwaznie z ta turkusowa mozaika i limonkowa kuchnia,alel z pewnoscia dodaje "pazurka".
Jesli pozwolisz bede podgladac i oczywiscie zycze powodzenia!!!
Co do drzwi-widzialam takie lakierowane na"zywo" i wygladaly bardzo ladnie ,ale te z szybkami przezroczystymi tez piekne....Ach te wybory:lol2::rolleyes:
No i mnie sie oczywiscie najbardziej podoba wersja 2 lazienki gornej-pewnie dlatego ze to chyba "moje " kafelki:lol2:

GUMISIOWA
25-11-2012, 20:55
Zajrzałam do Twojego domku i faktycznie kafelki Twoje :D oczywiscie na zywo bardzo ładne. Ja raczej zostane przy czarno białej łazience bo mozaika kosztuje majątek :eek:

No to strasznie fajna lazienke bedziesz miec:lol2::lol2::lol2:

Nesska
26-11-2012, 23:55
Helloł! Zapowiada się ciekawie... Ta mozaika w dolnej łazience to coś konkretnego czy przypadek???

https://lh5.googleusercontent.com/-gBxAqB1y7Bg/ULE-dCWePtI/AAAAAAAAALk/59iKGEQkQP0/s773/qqqqqqqqqqqq11111111.jpg

lea**
27-11-2012, 19:09
Witam sie gosia-goja w Twoim wątku :)
Sypialnie będziesz miała bardzo glamour,firanki ITALISSIMA HOME EVA MINGE-tez mi się podobają,ale bielutkie-z tym,że cena pewnie zbójcza ;)
Jeśli chodzi o łazienkę górną to jestem za czarno-białą ,turkusowa łazienka nie przypała mi do gustu.U mnie tez będzie na dole łazienka czarno-biała z brązem :D
Drzwi podobają mi się najbardziej białe z szybami białymi matowymi:yes:A i zapomniałbym projekt holu jest genialny :yes:

Nesska
27-11-2012, 20:25
Super ta mozaika! A te białe płytki my też będziemy mieli u siebie, już są zamówione czekamy na dostawę. Nie widziałam ich na żywo więc trochę w ciemno kupowane, mam nadzieję że się nie rozczaruje :)

Ślężankaaa
27-11-2012, 20:49
Witaj Gosiu :welcome:

Pięknie się zapowiada :) Będę kibicować :yes:

Pozdrawiam:bye:

EDIT: Widziałam na żywo łazienkę w tych kaflach. Ciekawie wyglądają. Też się nad nimi zastanawialiśmy, ale w rezultacie wybór padł na inne :)

mała czarna
27-11-2012, 20:51
Witaj Gosiu:)
Twoje wnętrza zapowiadają się suuuuper:) Na pewno będę u Ciebie częstym gościem:)

Drop_Inn
27-11-2012, 22:53
Cześć Gosia! :bye: Fajnie, że będą płytki w romby. Przepiękne są :)

Natalia Stanko
28-11-2012, 21:47
więc jeszcze raz przejrzałam twoje wizki i bardzo mi się podoba: Twój salon z mniam limonkową kuchnią, przedpokój, sypialnia jakaś zbyt ciemna, a wersja z turkusem jak dla mnie pstra.
Zgaduję, ze wybrałaś łazienkę nr 2, i tu znów ten turkus mi nie leży.

ciekawie sie zapowiada...

Ślężankaaa
29-11-2012, 01:18
:welcome: Gosiu

Inspiracja goni inspirację :D Ja mam jakąś tam "wstępną" koncepcję pomieszczań, ale znająć moją zmienność jeszcze wszystko się może zdarzyć :lol2:

U nas też przestój w wykończeniówce, więc nawet nie zakładam swojego wątku :)

Życzę Ci aby wszystkie Twoje zamierzenia zostały w 100% zrealizowane :)

Pozdrawiam ciepło :)

lea**
29-11-2012, 09:41
Dla zainteresowanych, już wiem ile osztuja firanki Evy Minge za metr :D
Nie ma dramatu - 220 zł cena do przeżycia
O dzięki za info,dobrze wiedzieć :cool:

Ola.U
30-11-2012, 18:15
Witam się u Ciebie :bye:
Piękne inspiracje ,w moim stylu ,będę podglądać :yes:
Tapety booooooooooooskie :cool:

Ola.U
06-12-2012, 08:07
ho ho ho http://1.1.1.2/bmi/www.emotka.pl/emotikony/zima/110.gif

Ola.U
23-12-2012, 13:11
https://lh3.googleusercontent.com/-pGrZ-ufGHqY/TupCMCh8WjI/AAAAAAAAACk/rgarsUl2zQM/s315/boze-narodzenie-11218.jpg?gl=PL

karolek59
24-12-2012, 00:58
Gosiu


http://i2.fmix.pl/fmi607/68ac8e97002171c750d7924a/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3580761/kartka-forum?privateKey=a399894a8d69ac71699179e4909bda91)

aksuda
02-01-2013, 19:22
witam:welcome:
chyba częściej będę tu zaglądać super inspirację, my jesteśmy dopiero na początku wykończeniówki ale w momencie kiedy zamontowaliśmy kominek zrobiło się tak przyjemniej , domowo :wiggle:
wszystkiego dobrego w Nowym Roku :rolleyes:

lenka25
07-01-2013, 22:17
Witam, przyszłam do Ciebie żeby nie zaśmiecać wątku Gumisiowej u mnie schody dywanowe odpadają mamy już wylane betonowe trzeba je tylko białym kamieniem obłożyć i chcemy calutkie białe nawet z podstopniami. Niestety najgorsze jest to że nie wiem jakim kamieniem to obłożyć przeczytałam co pisałyście u Gumisiowej i muszę trochę o tym teraz poczytać, bo na inspiracji, którą wkleiłam pisało, że te moje schody są z corianu, ale ja już u dwóch kamieniarzy byłam i obaj mi powiedzieli, że niestety u nich tego nie mają:( no i nadal jestem w kropce. Pozdrawiam:bye:

lenka25
08-01-2013, 17:51
No ja właśnie nie chcę drewna:no: cenowo marmur wychodzi podobnie do drewnianych, bo jak pisałam już się orientowaliśmy tylko że ten marmur był niby biały ale z takimi szarymi maziami i wtedy już mi się to mniej podobało:( my byśmy chcieli takie czyściutkie białe jak na zdjęciu, które wczoraj wklejałam u Gumisiowej (nie wiem czy widziałaś) w przyszłym tygodniu jedziemy jeszcze do jednego kamieniarza może tam będą te konglomeraty o których wczoraj pisałyście. Pozdrawiam

GUMISIOWA
08-01-2013, 19:28
Gosia-goja- pisalam u mnie ale pisze tez u Ciebie;)Jak przekonac meza;)-JA NIE PRZEKONALAM POPROSTU ZAMOWILAM I PRZED FAKTRM TROCHE GO POSTAWILAM;),teraz mam wrazenie ze bardziej na nie czeka niz ja:lol2:-maja byc jutro rano;)

KOMINEK PIEKNY;)

GUMISIOWA
08-01-2013, 19:48
dobra jestes :) moj maz uparty :) ale zakochalam sie w Pantonach i musza byc za wszelka cene
Albo kupie stol o troszke nizszy albo jak juz kupie to u stolarza utne nogi jakies 2-3 cm :):wiggle:
zawsze jest jakis plan :wiggle:

A mnie sie wydaje ze maz sciemnia;)-przeciez krzesla jadalniane maja generalnie taka sama wysokosc siedzisk.

ALE DOBRZE ZE SIE NIE PODDAJESZ,PANTONY WYGLADAJA OBLEDNIE WIDZIALAM U OLI !!!!

lenka25
08-01-2013, 21:07
o właśnie o takie coś mi chodzi jak Twoje parapety czyste białe czyli przynajmniej wiem o co teraz pytać:) a pamiętasz może jak to cenowo wychodziło za 1mkw?

nicol21
08-01-2013, 21:17
Witam sie Gosiu!
zapowiada sie fajny domek w super klimatach!!
a meza... przekona sie jak krzesla beda na miejscu, jesli nie masz okazji pokazac mu namacalnie u znajomych czy w sklepie to zamow i bedzie zadowolony. ja mialam okazje pokazac mu krzesla u znajomych - i z tych poczekalniowych i na nie zrobily sie fajne :D a teraz juz jej mamy!

bede zagladac i dopingowac!

Ola.U
08-01-2013, 21:19
Piękny kominek -łoddawaj ​:P

lenka25
08-01-2013, 21:55
Właśnie weszłam na Twojego bloga i wygląda na to, że nie tylko schody będziemy mieć takie same(no chyba, że Twoje będą mieć te czarne podstopnie), mamy te same drzwi zewnętrzne:) moje są w antracycie, a u Ciebie nie mogłam dopatrzeć się dokładnie koloru

Karolina i Artur :P
10-01-2013, 23:44
Przybiegłam się przywitać :bye: bo chyba się jeszcze nie witałam, a byłam juz kilka razy :oops:
Pięny domek będzie :yes: Wnętzra z charakterem :)
Kominek już wygląda cudnie!

Pozdrawiam serdecznie!!!

lenka25
10-01-2013, 23:56
lenka
Bylam u Pani projektantki podpytac o kamienne schody. No i powiem Ci ze sie tylko upewnilam ze chce je miec !!!
Jedyna zmiana to taka ze jednak chce cale biale i takie dywanowe. Pokazywala mi realizacje u klienta i wlasnie takie mu zrobili. Bosko !!! bardzo nowoczesne i niczym nie mozna porownac. Cena taka jak drewniane w granicach 15.000zł za calosc.
Moj maz sie zgodzil wiec chyba taie beda u nas :):wiggle::wiggle:
A pytałaś może jak dokładnie nazywa się ta próbka o której pisałaś, która Ci się tak bardzo podobała?

GUMISIOWA
11-01-2013, 22:12
piekny;)

lea**
12-01-2013, 21:24
Super wyszła obudowa kominka :)

GUMISIOWA
12-01-2013, 21:58
Gosia-dziekuje za namiary na lampy!!!Strasznie podoba mi sie cena,szkoda ze nozki nie sa debowe-ALE STRASZLIWIE DZIEKUJE!!!!:hug:

isa99
13-01-2013, 12:38
:welcome: Gosia
czy Ty masz antracytowe okna? bo niedowidzę ...;)
przyszłam do Ciebie, bo wydawało mi się, że pisałaś kiedyś o dywanowych schodach - z białego konglomeratu
ale to nie u Ciebie :cry:
ja zginę kiedyś na tym forum .... jak coś fajnego gdzieś widziałam, to nie umiem potem tego znaleźć - tyle tu tego
kominek wyszedł super, domek z zewnątrz jest bardzo podobny do mojego - ja będę na wiosnę budować dom w Kalateach 4

gatyde
13-01-2013, 13:36
Nadrobiłam zaległości i muszę przyznać że zapowiada się bardzo interesująco ;) Kominek fajnie wyszedł - podobny tylko brak struktury na wierzchu :P Najbardziej zainteresowało mnie siedzisko na korytarzu pikowane. Jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie :lol2: pozdrawiam

gatyde
13-01-2013, 13:49
a jaką elewacje planujesz?? ja też myślałam nad limonkowymi dodatkami bo z wcześniejszego mieszkania mam w tym kolorze część rzeczy i tylko bym trochę dokupiła ale jeszcze nie wiem bo mi się zmienia z minuty na minutę:P

isa99
13-01-2013, 14:17
isa99 :welcome::welcome:
okna mam w kolorze DĄB BAGIENNY
a o schodach bylo troszke u mnie ale zaczelysmy post u GUMISIOWEJ zobacz sobie
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?201858-Galeria-gumisiowej-%29&p=5723208#post5723208
a zanim sie zdecydowalismy na projekt w Dabrowkach mial byc dom w Kalateach :wiggle:
Alemam dzialke z wejsciem od poludnia wiec padlo na inny projekt. Troche ubolewam ze kuchnia jest z tylu i boku domu ale coz taki lajf :)


aaaa, czyli nie jest ze mną jeszcze tak źle - dobrze kojarzyłam ;)
pamiętałam że widziałam te schody razem z czymś różowym - ja jestem wzrokowcem - a Ty masz taki specyficzny Avatar :D
u nas projekt też nie jest idealny pod względem stron świata - ale musiałam zmieniać projekt bo w Gminie mi wymyślali że od ulicy (a ja mam narożną działkę) czyli z dwóch stron musi być 8 m od drogi i musiałam zmienić usadowienie domu i tym samym przyszly ogród - teraz salon ma okna na wschód, na zachód i północ :confused: trochę dziwnie, ale przynajmniej nie będzie mi świecić ostre słońce w lecie :D
Gosiu, a orientowałaś się może co do cen takich schodów? Chyba do tanich nie należą...

isa99
13-01-2013, 14:29
Gosiu, oglądałam te zdjęcia ze str. Gumisiowej - ale to nie jest konglomerat kwarcytowy tylko dąb bielony :wave:
to one chyba nie będą takie drogie
tylko ciekawe jak to wygląda w rzeczywistości :confused::confused:
bo chyba nie widziałam do tej pory dębu bielonego na żywo
z tej inspiracji to podoba mi się wszystko i barierka i ta betonowa ściana
tylko ja mam schody dwubiegowe tzn w połowie chyba (?) jest spocznik i dalej do góry w drugą stronę - ale widziałam takie dywanowe u Pinacolady chyba - więc można

isa99
13-01-2013, 15:05
Gosia, a skąd Ty jesteś - może być na priv
bo może jak będziesz realizować swoje schody to mogłabym wykorzystać namiary na firmę
u mnie to dopiero może za rok
co do ceny to faktycznie nie jest zabójcza - myślałam że coś ok. 30 tys i wzwyż

isa99
13-01-2013, 16:18
noo, tylko że decyzję to muszę podjąć już teraz: bo albo robie schody wylewane albo nie robię ich na razie wcale
w tym temacie już 3 raz zmieniam zdanie i w końcu oszaleję :o
na początek chciałam gotowe schody, później jak weszłam na to forum i zobaczyłam jak fajnie można wykończyć betonowe schody to zmieniłam zdanie. Aż w końcu dzisiaj, jak mi się powoli zaczyna krystalizować całość domu doszłam do wniosku że oprócz schodów nie będę miała nic drewnianego :o
czyli schody betonowe z drewnianymi stopnicami do niczego nie będą mi pasować: okna będą ciemnoszare, podłogi wszędzie szare kafle, kuchnia biała z czarnym, ściany prawie wszędzie białe
w południe pomyślałam o tych białych, jakąś godzinę później się rozmyśliłam, bo chcę białe ściany i białe schody się będą zlewać, jak zobaczyłam Twoje zdjęcie z tą betonową ścianą - to znowu mi pasuje :wiggle:

isa99
13-01-2013, 16:20
Gosiu, ale Ty masz już betonowe schody wylane - to jak to chcesz rozwiązać?

Monia_22
13-01-2013, 16:44
hej Gosiu,

Pomysły i wizualizacje super! Kominek wyszedł naprawdę fajnie, z niecierpliwością czekam na resztę.
Mogłabyś napisać z jakiej części Polski jestes, może być na priva. Chodzi mi o wycenę schodów, którą podałaś. Wydaje się niesamowicie tanio, nam za drewniane takie: 160791 Zdjęcie od forumowego Mytki

Powiedzieli ok 35 tys.

Monia_22
13-01-2013, 17:09
Gosia dokładniej przejrzałam dziennik i już widzę, że odpowiedzi na moje pytania można było znaleźć na wątku :)

Z niecierpliwością czekam na Twoje efekty, bo podobają nam się podobne rzeczy. Zapraszam do mnie do wątku :)

Na kiedy planujecie przeprowadzkę?

isa99
13-01-2013, 17:20
aaaa, no widzisz - to już wiem jak pokazałaś zdjęcie
u mnie schody będą tak jak na tym zdjęciu pokazanym u Gumisiowej - po jednej stronie jest pustka więc gdyby były betonowe z nakładanymi dywanowymi to z boku by to nieładnie wyglądało :no:
dlatego muszą być dywanowe z konstrukcją - u Ciebie po obydwu stronach schodów masz ścianę a u mnie musi być po jednej taka balustrada, najlepiej szklana

isa99
13-01-2013, 17:44
mówisz czarna :jawdrop:
a zdjęcia nie masz?

lenka25
13-01-2013, 18:08
isa99, spójrz na linka http://muratordom.pl/wnetrza/podlogi-i-schody/piekne-schody-w-domu-inspiracje-zdjecia,125_7095.html?&photo=18612#gallery (nie umiem wklejać zdjęć) czy o takie schody Ci chodzi, bo ja planuje właśnie takie i tak jak piszesz mam ścianę tylko z 1 strony, a z 2 pustkę i jak na razie to nie chcę żadnej balustrady, bo myślę, że to fajnie wygląda jak jest tak pusto

Monia_22
13-01-2013, 20:37
gosia-goja my planujemy przeprowadzkę w podobnym terminie, więc będziemy mogły się wspierać i pomagać w wyborach :)

Już u mnie na wątku pisałam, że na pewno nie będziemy mieć takiej balustrady jak na wizualizacjach. Najprawdopodobniej zdecydujemy się na MarJelkową, choć rozwiązanie kóre u mnie wkleiłaś też rozważamy.

isa99
13-01-2013, 23:40
isa99, spójrz na linka http://muratordom.pl/wnetrza/podlogi-i-schody/piekne-schody-w-domu-inspiracje-zdjecia,125_7095.html?&photo=18612#gallery (nie umiem wklejać zdjęć) czy o takie schody Ci chodzi, bo ja planuje właśnie takie i tak jak piszesz mam ścianę tylko z 1 strony, a z 2 pustkę i jak na razie to nie chcę żadnej balustrady, bo myślę, że to fajnie wygląda jak jest tak pusto

noo, te są super!
i faktycznie są betonowe obłożone konglomeratem (chyba)
ja mam takie ułożenie jak w tej wizualizacji u Gumisi
http://img834.imageshack.us/img834/381/schodydywanowe4.jpg
chyba Gosia się nie obrazi że je tu wkleiłam :rolleyes:
tylko moje nie idą wprost do samej góry tylko w połowie powinno się zrobić półpiętro i w drugą stronę do góry tzw. dwuzabiegowe ze spocznikiem

isa99
13-01-2013, 23:45
Lenka, a Ty nie masz swojej galerii?
bo patrząc po Twoim opisie to będziemy prawie sąsiadkami - ja się będę budować za Tychami :wiggle:

lenka25
14-01-2013, 11:13
Isa, no właśnie nie mam swojej galerii, ale ja nawet zdjęć wklejać nie potrafię:) u mnie schody dotykają ściany tak jak u Ciebie tylko że z prawej strony i tak samo jak piszesz mam schody dwubiegowe gdzieś tak w połowie mam spocznik i na dzień dzisiejszy jesteśmy zdecydowani na te białe chyba że nie znajdziemy tego białego materiału to wtedy będzie drewno, ale mam nadzieję że znajdziemy. Pozdrawiam :bye:
ps właśnie też zauważyłam, że jesteśmy sąsiadki:)
gosia-goja mam nadzieję, że się nie gniewasz że my Ci tu wątek zaśmiecamy:rolleyes:

isa99
14-01-2013, 20:52
Gosiu, to jak tylko będziesz coś wiedzieć o cenie to pisz ;)

isa99
14-01-2013, 21:44
no mnie po prostu żadne inne nie pasują - tylko białe
jakbym miała robić drewniane to musiałabym zmienić całą moją wizję - a to mi się nie uśmiecha, bo myślałam dllluuuugooo, oj długo ;)

lenka25
14-01-2013, 22:05
dziewczyny pewnie ze sie nie gniewam :lol2::lol2:
W koncu watek zaczyna zyc i mam o czym czytac, a juz myslalam ze mam tak nudno ze nikt do mnie nie zajrzy
wiec piszcie ile chcecie :wave::wave:

lenka
nie rezygnuj z bialych schodow i nie mow ze materialu nie znajdziesz. Ja wczesniej tez myslalam ze to jakis moj wymysl biale schody z konglomeratu ale teraz jestem przekonana do wyboru i bede rozmawiala z Panem od wyceny w piatek. Wiec jak cokolwiek sie dowiem to dam znac :wiggle:

Gosia, ja tez mam zamiar jeszcze w tym tygodniu podjechać w jedno miejsce może tam się czegoś dowiem więcej, ja od razu jeszcze szukam blatu do kuchni. pozdrawiam:bye:

MarJel
15-01-2013, 11:47
Gosia bardzo ładny kominek, tzn. obudowa :p tak z ciekawości pamiętasz rozmiar wkładu?
Wydaje mi się, że jakby był dłuższy i troszkę większy byłaby rewelka, choć tak też jest bardzo ok.

Widzę szykuje nam się na forum typowe glamour wnętrze :rolleyes: bardzo jestem ciekawa efektu końcowego, będę podglądać ;)

Drop_Inn
15-01-2013, 17:02
Cześć Gosiu, mnie się zdecydowanie bardziej podobają pierwsze (jaśniejsze) płytki, ale drugie też niczego sobie :)

isa99
15-01-2013, 19:53
Gosiu, mnie też bardziej podobają się te pierwsze jasniejsze (te są chyba przecierane?) chociaż te drugie też są OK, tyle że ciemniejsze
to już wybór bardziej pod kątem które lepiej pasują: czy ciemniejsze czy jaśniejsze
to jest gres matowy, tak?
ze schodami to nie kuś ;) nie kuś, ja już mam swojego faworyta

isa99
15-01-2013, 19:54
drzwi wewnętrzne mam w głowie :rolleyes: - nie znalazłam jeszcze konkretnej firmy - ale mają byc ciemnoszare z pięcioma podłużnymi szklanymi paskami

isa99
15-01-2013, 20:07
http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/3930/porta-fit-wzor-g5.jpg
coś takiego tylko antracytowe

isa99
15-01-2013, 21:21
drzwi podobne :)
te drugie nawet mi sie bardziej podobają
a na ile Twoje wycenili?

MarJel
15-01-2013, 21:23
Gosia głos na płytki nr. 1 :rolleyes:

dziewczyny ja odradzam te drzwi z kilkoma przeszkleniami, miałam takie w mieszkaniu i kurz który się zbierał po obu stronach drzwi,w tych rancikach przy szkle doprowadzał mnie do szału :sick:

isa99
15-01-2013, 22:02
Gosia głos na płytki nr. 1 :rolleyes:

dziewczyny ja odradzam te drzwi z kilkoma przeszkleniami, miałam takie w mieszkaniu i kurz który się zbierał po obu stronach drzwi,w tych rancikach przy szkle doprowadzał mnie do szału :sick:
Martuś, dlatego ja planuję większość w domu w kolorze szarym - tak jak kurz :rotfl:
okna w kolorze antracyt - nawet jak nie domyję to kto to zobaczy? no ja na pewno nie ;)
ze schodami i z kuchnią będzie zgryz bo mają być biale ;)

isa99
15-01-2013, 22:06
Gosia, to pojechałaś z tymi drzwiami :sick: 4 szt na dole, 6 szt u góry - 30 tysi :o za drzwi wewnętrzne.....
jeszcze nie jestem na etapie cięcia kosztów - ale nawet nie planuję :no: takich kwot
trzeba bedzie po prostu znaleźć jakiegoś dobrego stolarza i zrobi na wzór za połowę tego

isa99
15-01-2013, 22:18
Gosiu, a te jaśniejsze plytki to jakiej firmy i jaka cena?

isa99
15-01-2013, 22:29
ja też płytki jakieś takie podobne wynalazłam, ale teraz sobie nie przypomnę jak się nazywają, trochę tańsze, mam w zakładkach - tyle że na drugim laptopie, który mąz okupuje http://emotikona.pl/emotikony/pic/2krzeslo.gif (http://emotikona.pl/emotikony/) nie wydre mu go dzisiaj, ale jutro może wkleję :rolleyes:

GUMISIOWA
16-01-2013, 09:04
Ja tez za pierwsza plytka-ta jasniejsza:yes:
Cena drzwi-wymiata:lol2:

lenka25
16-01-2013, 10:57
Ja też głosuję za 1, ale ja trochę nieobiektywna, bo mam podobne (przynajmniej na zdjęciu tak wyglądają) w łazience i strasznie mi się podobają,a na całym dole mam affrony grafitowe, które wypatrzyłam u Oli, bo wyglądają u niej genialnie i zakochałam się w nich:wiggle:

GUMISIOWA
16-01-2013, 11:33
Ja też głosuję za 1, ale ja trochę nieobiektywna, bo mam podobne (przynajmniej na zdjęciu tak wyglądają) w łazience i strasznie mi się podobają,a na całym dole mam affrony grafitowe, które wypatrzyłam u Oli, bo wyglądają u niej genialnie i zakochałam się w nich:wiggle:

Lenka-czy ty juz kupilas te affrony?Jesli nie to ja je kupowalam w Syriuszu w BIELSKU I DALI MI DOBRA CENE NA NIE:yes:Jakby cos-wal do nich:D

lenka25
16-01-2013, 13:57
Lenka-czy ty juz kupilas te affrony?Jesli nie to ja je kupowalam w Syriuszu w BIELSKU I DALI MI DOBRA CENE NA NIE:yes:Jakby cos-wal do nich:D

Kupiłam już, nawet już położone:yes: ale ja kupowałam w sklepie internetowym, więc było dużo taniej już z dostawą niż w jakimkolwiek innym stacjonarnym, bo jeździłam wszędzie i pytałam, w syriuszu kupowałam całe wyposażenie łazienki (poza płytkami właśnie), bo akurat na to ceny mieli dość fajne.Pozdrawiam:bye:

Monia_22
16-01-2013, 15:14
gosia-goja ja również jestem za płytkami nr 1. Wyglądają jak taki fajny, przetarty beton.
U mnie wkleiłam płytki, które będziemy mieć w domu, ja chciałam rozmiar 60x60, ale arch. przekonała nie do 45x90.

Wybrane przez Ciebie drzwi bardzo mi się podobają. Te ciemne pasy to czarne szkło?
My dostaliśmy wycenę prostych drewnianych, białych drzwi od stolarza i wyszły nam ok 2200 zł/szt za bezprzylgowe z magnetycznym zamkiem i ościeżnicą.
Drzwi z czarnego szkła ok 2600 zł/szt

lenka25
16-01-2013, 16:49
lenka kochana
zrob fotki plytek i tych i tych i wrzuc
plisss :D:D

Gosia, postaram się jutro zrobić, ale affrony obejrzyj też u Oli ona ma właśnie grafitowe:bye:

Ola.U
16-01-2013, 18:16
Gosiu,ja również głosuję na płytkę nr 1 -w końcu nie może być inaczej :lol2:mam je w łazience :lol2::lol2:

isa99
16-01-2013, 19:58
Cześć Gosiu
ja chciałabym w salonie tak jak na zdjęciu jasne płytki na podłogę i ciemne na ścianę
to też jest Grespania tylko Cronos
http://www.sklep.euroglazura.eu/UserFiles/GRESPANIA%20POD%C5%81OGI/0%20-%201%20CRONOS.jpg

jasna na podłogę
http://www.sklep.euroglazura.eu/moduly/sklep/zdjecie.php?id_prod=8124&szer=300&wys=294

ciemna na jedną ścianę pod TV
http://www.sklep.euroglazura.eu/moduly/sklep/zdjecie.php?id_prod=8126&szer=300&wys=300

isa99
16-01-2013, 20:03
natomiast na resztę dołu chciałam też jasne szare i znalazłam takie
Porcelanosa Bardiglio Gris
http://www.sklep.euroglazura.eu/moduly/sklep/zdjecie.php?id_prod=4460&szer=300&wys=303

tylko drogie, szukałam w necie i najtaniej znalazłam po 200 zł/m kw

no to szukałam dalej i mam takie coś
Taranto Grys półpoler Paradyż
http://www.paradyz.com/system/cms/catalog/elements/imgs/000/005/486/medium/21520s.jpg?1347878615

cena 100 zł/ m kw

tylko że ja chciałam coś jaśniejszego

isa99
16-01-2013, 20:26
ładne, chociaż te Twoje nr 1 mają więcej maziajów = praktyczniejsze ;) a cenowo podobnie
jak tak patrzę na ten mój Taranto i ten Twój nr 1 to bardzo podobne - Twoje ciut jaśniejsze
przynajmniej na zdjęciu tak widać - najlepiej jakbyś zrobiła zdjęcie "na żywo" :D

lenka25
16-01-2013, 21:17
no to szukałam dalej i mam takie coś
Taranto Grys półpoler Paradyż
http://www.paradyz.com/system/cms/catalog/elements/imgs/000/005/486/medium/21520s.jpg?1347878615

cena 100 zł/ m kw

tylko że ja chciałam coś jaśniejszego


isa99, pisałam Gosi właśnie, że ja głosuję za płytkami nr 1, bo mam podobne do tych alfaluxów w łazience i to są właśnie te które wkleiłaś czyli Taranto, mi się bardzo podobają i są niedrogie ja mam w dwóch kolorach i grys i grafit na żywo ten grys wydaje mi się jaśniejszy, ale może to tylko moje odczucie, bo się już przyzwyczaiłam:D

isa99
16-01-2013, 22:31
ale fajnie się tu dobrałyśmy :wiggle: i płytki i schody nam się te same podobają
Lenka, te płytki Taranto masz w łazience, ale może one w świetle dziennym są jaśniejsze, jak myślisz?

isa99
16-01-2013, 22:39
Gosiu, mnie też się ciemny szary podoba, tylko akurat ja chcę płytkami trochę rozjaśnić bo inne rzeczy będą ciemnoszare np. kanapy a w kuchni oprócz wysokiej zabudowy całej białej chcę czarną wyspę i pod oknem czarne szafki i taki blat
mnie jaśniejsze płytki dlatego się podobają bardziej, bo myślę pod swoim kątem:D
żeby Tobie doradzić to musiałybyśmy wiedzieć jak wnętrza mają wyglądać - co do czego pasować

lenka25
16-01-2013, 23:10
ale fajnie się tu dobrałyśmy :wiggle: i płytki i schody nam się te same podobają
Lenka, te płytki Taranto masz w łazience, ale może one w świetle dziennym są jaśniejsze, jak myślisz?

tak, te płytki mam w łazience i właśnie na żywo czyli w mojej łazience są jaśniejsze niż na zdjęciach w necie
http://www.paradyz.com/plytki/tarasowe-salon/taranto zobacz sobie na stronie porównanie grys i grafit widać, że grys jest dużo jaśniejszy. Jak zrobię jutro zdjęcie to Ci wyślę jak to u mnie wygląda

isa99
16-01-2013, 23:15
Ano widzisz, to jak się chcesz trzymać tych wizualek to zdecydowanie ciemniejsze płytki (nr 2) bardziej pasują- masz konkretne kolory: biały, brązowy, limonkowy - to podłoga ciemnoszara - tylko przy realizacji trzeba się już tego konsekwentnie trzymać
oglądnęłam jeszcze raz pierwszą stronkę - jaki masz kolor dachówki i jaką planujesz elewację?

isa99
16-01-2013, 23:18
tak, te płytki mam w łazience i właśnie na żywo czyli w mojej łazience są jaśniejsze niż na zdjęciach w necie
http://www.paradyz.com/plytki/tarasowe-salon/taranto zobacz sobie na stronie porównanie grys i grafit widać, że grys jest dużo jaśniejszy. Jak zrobię jutro zdjęcie to Ci wyślę jak to u mnie wygląda
Lenka, ja się właśnie tym zdjęciem kierowałam - że Grys jest jasny
A na zdjęcia czekamy :popcorn:

Monia_22
17-01-2013, 14:35
Gosia powyższa płytka to Apavisa Beton Grey 45x90 lappato

Katja.
17-01-2013, 18:51
Nic tylko patrzeć i podziwiać :) Zamówiłaś już moja droga lampe i kinkiety do sypialni ? Jesli tak,to poleć proszę gdzie i czy jesteś zadowolona :) Sama w tym stylu szukam,myślę nad borgeby

isa99
18-01-2013, 22:07
Gosiu, a w kwestii domu - bo masz już wylewki
czy podnosiłaś może parter albo ściankę kolankową?
i jaka wysokość Ci wyszła na parterze już po wylewkach - mierzyłaś może?
Tapeta śliczna mnie podoba się ta druga jaśniejsza ;) Tobie pewnie ta ciemnoszara :D

Karolina i Artur :P
19-01-2013, 07:52
Tapeta bardzo fajna :yes:
Pozdrawiam :bye:

Nesska
19-01-2013, 15:17
Piękne te czarne tapery! Dużą masz sypialnię? Też chciałam czarną tylko, że nasza nie jest za duża i lepiej by było ją zrobić w jasnych barwach :confused:

Nesska
19-01-2013, 16:57
jak się nazywają te tapety (przepraszam, jeśli jest to gdzieś napisane ale ja walczę o komputer z dwulatkiem nie mam czasu się cofać :p)?

isa99
19-01-2013, 18:45
isa99
Jedna i druga tepeta to ta sama :) tylko jedna fota z internetu a druga z telefonu w sklepie :)
no i raczej na taka sie zdecyduje.
Na dole po wylewkach mamy 265cm. Jest tu 10cm styropianu i okolo 7cm wylewki
Na gorze podnieslismy sciane kolankowa o jeden pustak i po wylewkach jest wysokosc 250cm. Ale zeby domek nie stracil wygladu to krokwie / dach przedluzylismy o jakies 50cm

Cześć Gosiu, a ja myślałam że to dwie różne tapety :o
z tych nowo zakupionych to najbardziej podoba mi się ta z napisami
a jak tam wybór płytek, już dokonany?

lea**
19-01-2013, 22:39
gosia super tapety zamówiłaś:).A płytki do łazienki górnej czarne i białe bardzo mi sie podobają:yes:

isa99
20-01-2013, 09:08
Cześć Gosiu
przemyślałam temat schodów i jednak zrobie tak jak Ty - żelbetowe i obłoże stopnicami z białego konglomeratu
oglądałam swój projekt i wizualizacje i moje schody chyba nie mają spocznika w połowie - dlatego myślę teraz jak to inaczej wykończyć np. z tym czarnym lacobelem jak pisałaś - coś podobnego jak u MarJelki tylko czarne
tylko zastanawiam się że przy takiej poręczy nie za bardzo jest za co chwycić, a stopnie z kwarcytu będą chyba śliskie :confused:
jak znajdziesz wykonawcę swoich schodów to podeślij namiary, plisss

:hug:

isa99
20-01-2013, 18:13
Dzięki Gosiu, jak zaczniemy budowę, to ustalę z budowlańcem czy jest jakiś problem ze schodami ze spocznikiem - miejsce na ten spocznik jest - tylko wtedy wychodzą pewnie wyższe stopnie
Będzie musiał fachman przeliczyć czy się zmieszczą czy nie - pod względem estetycznym też mi ten spocznik bardziej pasuje :wiggle:

GUMISIOWA
20-01-2013, 20:25
GOSIA-PRZEPIEKNE TAPETY!!!!Kurde tez bym chciala jakas ,lae nigdy nie mam odwagi przykleic...Ciagle nie wiem gdzie-i taka nuda u mnie -WSZYSTKO BIALE:rolleyes::lol2:
z NIECIERPLIWOSCIA CZEKAM NA WNETRZA-KAFLA I KAMIEN-Boskie!!!!!

Karolina i Artur :P
20-01-2013, 21:20
Gosia ja miałam taką:

http://img708.imageshack.us/img708/608/dsc0619q.jpg (http://img708.imageshack.us/i/dsc0619q.jpg/)

http://img248.imageshack.us/img248/8198/dsc0633f.jpg (http://img248.imageshack.us/i/dsc0633f.jpg/)

Cena chyba 1200zł za metr bieżący, oczywiście z montażem ;)

Pozdrawiam :bye:

paciorki
20-01-2013, 21:26
dziewczyny help

kto wie ile kosztuje taka balustrada jak ma MarJelka? ile to moze za metr kosztowac takie cudo?
moze nie ma sensu zebym wyceniala, moze majatek... :-)


http://img684.imageshack.us/img684/893/dsc0772n.jpg

Witam,
taką balustradę wyceniono mi od ok. 5 tys. do 8 tys. zł za około 5 metrów bieżących , wysokość 90 cm. ( wyceny robiły firmy z Mikołowa, Katowic i Krakowa)
W Lublinie np. dużo taniej zapłaciła Karolina - z wątku "do 3 razy sztuka" podczas budowy swojego drugiego domu.

Dużo zależy też od grubości sklejanych tafli szkła.

Pozdrawiam
I

isa99
20-01-2013, 23:05
isa :wiggle:

przeciez jak sie konczy jedna czesc schodow to spocznik jest grubosci takiej jakby byl kolejnym stopniem, wiec czemu niby mialyby byc jakies wyzsze stopnie?
Wszystkie wyjda rowno :wiggle::wiggle:


http://www.budnet.pl/zdjecia_m/schody_m.PNG

:no: tam gdzie jest spocznik na rysunku to u mnie są w takim łuku 4 schody - czyli w miejsce spocznika u Ciebie w tym samym poziomie - ja już się przemieszczam 4 stopnie wyżej :D
to chyba generalnie chodzi o to, że skoro Ty masz spocznik to po podłodze Twoje schody zajmują więcej miejsca od moich

GUMISIOWA
20-01-2013, 23:23
Gosia-my placilismy 3300 za cale nasze szklo przy schodach,ale jest w ramie i nie trzeba bylo szlifowac;)
Bez ramy mi wycenili na ....17 000!!!!!!:P

Nesska
21-01-2013, 18:53
skoro masz mała sypialnie to moze zrob w takich kolorach jak na fotce ponizej, ta tez bardzo mi sie podoba :wiggle:

https://lh6.googleusercontent.com/-tVFMOG-HbKk/ULOacQkFKkI/AAAAAAAABGg/lpouITmfLWc/s600/zdjecie.jpg


Jest fajna kolekcja tapet tez Eijffinger CHIC i tam jest duzo jasnych tapet
http://www.eijffinger.com/en/products/types/275/collection/275/1 :wiggle:

Nawet wiem czyja ta sypialnia ;) Piękna i nie wykluczone, że będzie jasna. Ja w ogóle bardzo lubię czarny kolor i nie ukrywam, że chciałam bym mieć któreś pomieszczenie takie ciemne. Łazienki odpadają bo są naprawdę małe- poza tym wydaje mi się, że ciemna sypialnia jest bardziej nastrojowa :p

ivy17
21-01-2013, 19:30
Gosia-my placilismy 3300 za cale nasze szklo przy schodach,ale jest w ramie i nie trzeba bylo szlifowac;)
Bez ramy mi wycenili na ....17 000!!!!!!:P

czyliw ramie jest tańsze ???? ile masz tej balustrady ?

lenka25
22-01-2013, 12:26
Gosia, pamiętam o fotkach, które miałam zrobić, ale nie byłam na budowie ani razu, dziś mamy się wybrać trochę posprzątać, chociaż doczytałam że płytki wybrane więc zdjęcia już niepotrzebne:no:

ZUZIA5
22-01-2013, 15:11
Gosia Wizualki łazienek cudne , widze ze jestesmy na podobnym etapie prac tzn, moja górna łazienka jest juz prawie gotowa ale wizualka dolnej dopiero sie robi !!! Bede podglądac ciekawa jestem efektu koncowego !!! Pozdrawiam !!!

Ola.U
22-01-2013, 16:34
Gosiu,ja całą ceramikę i armaturę do łazienek kupiłam przez net :yes:.

Łazienki będą śliczne :yes: (kolorystycznie identyczne jak moje :))

Ola.U
22-01-2013, 16:45
Nie no co Ty ,wszystko ordżinal :p
Zamawiałam tu
http://www.123armatura.pl/ (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.123armatura.pl %2F)
i na allegro :yes:(większość właśnie na allegro )

GUMISIOWA
22-01-2013, 17:40
Ja zamawialam baterie Hansgrohe,sluchawki Grohe,baterie kuchenna Grohe na

www.termicotychy.pl -rewelacyjne ceny mieli NP.za mieszacz do batreii podtynkowej Hansgrohe w Bielsku zaplcilam 320 zl a pozniej u nich dokupilam dwa nastepne za 143 zlote...
Baterie tez byly duzo tansze

Wanna,umywalka i kibelek-z www.lazienkaplus.pl -super kontakt,zero problemow

Pochlaniacz www.magicznaplaneta.pl -super kontakt,zero problemow

Pol wyposazenia przez neta zamowilam bo ja nienawidze lazic po sklepach:rolleyes:-ZERO PROBLEMOW;)

isa99
22-01-2013, 18:11
Gosia, pamiętam o fotkach, które miałam zrobić, ale nie byłam na budowie ani razu, dziś mamy się wybrać trochę posprzątać, chociaż doczytałam że płytki wybrane więc zdjęcia już niepotrzebne:no:

Lenka zrób:yes: - ja chętnie oglądnę bo też chcę takie jak masz w łazience - tylko na prawie cały dół

Drop_Inn
22-01-2013, 18:55
Wszystkie płytki, baterie, wannę i wc kompakt kupiliśmy przez internet.

Dotarły całe, oryginalne, jedynie kibelek przyjechał z rozbitym pojemnikiem na wodę (niestety sklep kompletnie nie zabezpieczył go przed ewentualnym uszkodzeniem), ale od razu zareklamowałam i przywieźli mi nowy.

Polecam tę drogę jak najbardziej :)

EDIT: Wannę też trafiliśmy w suuuper cenie. Prawie połowa sklepowej.

Karolina i Artur :P
22-01-2013, 19:55
Ja do poprzedniego domu wszystkie wanny, umywalki, baterie kupowałam przez internet! Lodówkę, piekarnik i okap tez przez neta :yes:
Ja zawsze wybieram opcję zapobraniem :) I tylko tutaj uczulam, bo moi znajomi mieli przypadek gdzie zapłącili przed dostarczeniem towaru za płyte indukcyjną i pekarnik, towar do nich nie dotarł firma oficjalnie zbankrutowała, oczywiście sprawa jest w sądzie ale najpierw w takich przypadkach kase dostaja banki itd, a klienci na końcu , o ile dostana a za ile czasu :rolleyes: nie wiadomo :sick: (wiadomo pwnie byli wyjątkiem potwierdzającym regółę ,ze taka opcja zakupów jest bezpieczna ale lepiej wyjątkiem nie być ;) )

Ale opcja za pobraniem rozwiazuje problem i ryzyka nie ma :no:

T-ownik
22-01-2013, 20:28
jest, ale zawsze za dopłatą. poza tym od tego jest rękojmia, żeby nie robić szopki nad kurierem., bo przecież on też jest w pracy ;)

Drop_Inn
22-01-2013, 21:25
Ja duży, kosztowny sprzęt zawsze sprawdzam (bez dopłat), to dosłownie chwilka, a kurier nigdy nie zrobił jeszcze z tego powodu problemu. W razie czego można też podobno zadzwonić po niego w ciągu 7 dni i wtedy spisać protokół szkody.

isa99
22-01-2013, 21:28
no właśnie że zawsze trzeba sprawdzić przy kurierze czy towar nie został uszkodzony w trakcie transportu np. - wtedy od razu składa się reklamację kurierowi
tyle że żeby otworzyć paczkę trzeba najpierw zapłacić ;)
chyba żeby przed zapłatą potrząsnąć przesyłką - jak gabaryty pozwolą - jak coś grzechocze a nie powinno - nie brać! :no:;)

Nesska
23-01-2013, 21:48
My w łazience na dole mamy samą deszczownicę- tylko, że z tej łazienki będziemy korzystać sporadycznie, prysznic będzie używany raczej tylko przez gości. U siebie w łazience bym się na takie rozwiązanie nie zdecydowała, wydaję mi się że jednak rączka się przyda ;)

Karolina i Artur :P
23-01-2013, 22:12
Fajnie takie rozwiązanie wyglada ale ma pewne wady ;)
Ja np: w domu nr 2 żeby nie była słuchawka mocno widoczna zamontowałam ja na bocznej ściance w rogu wiec nie rzucała się w oczy ;)

Dla mnie słuchawka przydaje się chociażby przy myciu kabiny, można spobie poradzić bez tego ale tak jest o wiele wygodniej ;)

Same płytki można umyć sprayem, ścierczka ręcznikiem papierowym itp:
Ale brodzik słabo, no ic o potem nabierać w coś wody i spłukiwać ???
Nie wiem moze są na to jakieś fajne pomysły, ale moim zdaniem warto mieć mała delikatna słuchawkę ;)

Nesska
24-01-2013, 10:45
Nesska

a jak sprzatanie bez raczki? jak myjesz kabine czym splukujesz? :-)

nie myje bo jeszcze się nie wprowadziliśmy (i jeszcze nie ma kabiny) :p
ale moja ciocia też tak ma i raczej nie narzeka a jak w niej sprząta- nie wiem (pewnie trzeba sobie wodę w miseczkę wziąć czy cuś, da się ale zapewne dużo łatwiej z prysznicem)
tylko tak jak pisałam wcześniej w głównej łazience bym sobie tak nie zrobiła, w gościnnej gdzie prysznic będzie używany sporadycznie jestem w stanie zaryzykować ;)

GUMISIOWA
24-01-2013, 11:49
ok za pobraniem, ale czy kurier zaczeka az sprawdze sobie sprzet wart kilka tysiecy?
Bo chyba jest opcja sprawdzenia? :)

Ja tez zamawialam-WSZYSTKO ZA POPRANIEM;)
Oczywiscie ze musi zaczekac-czy mu sie to podoba czy nie:rolleyes:
Firmy sa ubezpieczone i jezeli ty odkryjesz wade widoczna przy nim -on musi zabrac towar a ciebie nic juz nie interesuje oprocz nowego produktu.
W momencie podpisania dokumentu kurierowi ze wszystko jest OK a pozniejszym odkryciem ze np.kibelek rozbity-to juz sie zaczyna Twoj proble.
Kurierzy sa rozni.Mam jednego z pewnej firmy ktory przywiozl mi okap kuchenny-ja otwieram a on ,ze jemu sie spieszy..
Wiec ja mu ze on zarabia pieniadze bo jest w pracy a ja musialam byc w pracy zeby zamowic ten towar i zeby on prace mogl miec:rolleyes:
Od tamtej pory towar mi pod drzwi nosi;)
ALE SA TEZ TACY KTORZY NIE ODJADA JAK NIE SPRAWDZE;)

GUMISIOWA
24-01-2013, 12:06
Dziewczyny

co sądzicie na temat umieszczania w kabinie prysznicowej samej deszczowni bez rączki prysznicowej?
Są jakies wady?

U MNIE TAK SAMO-DUZA DESZCOWNICA I DLUUUGO ZASTANAWIALAM SIE NAD BRAKIEM SLUCHAWKI-ZAMONTOWALAM JEDNAK NA MALEJ RACZCE I MUSZE PRZYZNAC ZE NIE WIEM CO BYM ZROBILA BEZ NIEJ...sPLUKUJE KAFLE,MYDLO NA SZYBOE I BRODZIK...
No chyba nie chcialabym latac z wiadrem;)
Dyzajn-dyzajnem,ale w domu trzeba mieszkac;)

lenka25
24-01-2013, 14:24
Gosia, wybrałaś już dokładnie to z czego będziesz mieć schody tzn.chodzi mi o dokładną nazwę? Ja byłam dziś i mam 2 wyceny 1 jest suuuper ale nie jest to taki idealnie biały materiał tyle że u mnie obok schodów będzie ściana betonowa, więc to się nie będzie rzucało w oczy, 2 jest idealnie biały, ale cena już nie jest idealna:rolleyes: jeszcze muszę 2 miejsca odwiedzić i wtedy podejmę decyzję;)

lenka25
24-01-2013, 20:04
Nie wiem czy to dobrze napiszę, bo teczkę z wyceną i próbkę zostawiłam w aucie, ale jak dobrze pamiętam to te tanie prawie białe to konglomerat marmurowy absolute white, a ten drugi idealnie biały to jakiś konglomerat, ale z domieszką granitu nie wiem jak się dokładnie nazywało. Jak nie znajdę nic w lepszej cenie idealnie białego to zdecydujemy się na pierwszy, ale tak jak Ci pisałam jeszcze w 2 miejsca się musimy przejechać i wtedy będzie decyzja. Mam próbkę w aucie, więc będę robić przymiarki jak się w końcu wybiorę na budowę i zobaczę czy widać, że to nie jest tak idealnie białe. Przy białym widać różnicę, ale przy innym kolorze nie zwraca się na to uwagi:) No zobaczymy co jeszcze wymyślę:wiggle:

koza79
24-01-2013, 21:00
Witam!!
No no szykują się piękne wnętrza.
Napisz proszę co to za firma i katalog z tą tapetą w "liście paproci" chodzi o tę którą planujesz do przedsionka.

isa99
24-01-2013, 21:07
Nie wiem czy to dobrze napiszę, bo teczkę z wyceną i próbkę zostawiłam w aucie, ale jak dobrze pamiętam to te tanie prawie białe to konglomerat marmurowy absolute white, a ten drugi idealnie biały to jakiś konglomerat, ale z domieszką granitu nie wiem jak się dokładnie nazywało. Jak nie znajdę nic w lepszej cenie idealnie białego to zdecydujemy się na pierwszy, ale tak jak Ci pisałam jeszcze w 2 miejsca się musimy przejechać i wtedy będzie decyzja. Mam próbkę w aucie, więc będę robić przymiarki jak się w końcu wybiorę na budowę i zobaczę czy widać, że to nie jest tak idealnie białe. Przy białym widać różnicę, ale przy innym kolorze nie zwraca się na to uwagi:) No zobaczymy co jeszcze wymyślę:wiggle:

Cześć Lenka
a możesz podać wycenę tych schodów - może być na priv :rolleyes:

Monia_22
25-01-2013, 23:42
Gosia niestety nie wiem z jakiej firmy ma drzwi MarJelka, ale moja kumpela zamawiała bardzo powobne firmy dre model vetro

AniaGie
26-01-2013, 10:57
Witaj! Zapowiada się piękny domek. Białe parapety wyglądają rewelacyjnie, gdybym wcześniej je widziała, to na pewno bym zgapiła. Chciałam pomóc w kwestii drzwi, tzn. u nas wizualnie są identyczne, a firma to asilo, ale z ciekawości przebrnęłam przez część wątku MarJel i znalazłam informację, że drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i listwy przypodłogowe zamawiała w Lublinie w firmie Drzwi Kozłowski. A co do drzwi szklanych, lacobelu, itp., to korzystała z usług firmy Foll Service, też z Lublina. I jeszcze może powiem, że miałam przyjemność korzystać z prysznica, w którym była sama deszczownica i szczęśliwa nie byłam, bo ciężko się tylko opłukać bez mycia włosów i różne inne typowo kosmetyczne sprawy też są utrudnione, więc u nas jest i deszczownica i słuchawka. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w urządzaniu domu!

AniaGie
26-01-2013, 14:54
Nie ma za co dziękować. Cieszę się, że mogłam trochę pomóc. Zdjęcie oczywiście zrobię i podeślę jak tylko dotrę do domu. Zdradź proszę, jakie drzwi wybrałaś, bo chyba przegapiłam tę informację. My na dobrą sprawę nie byliśmy do końca przekonani do białych drzwi, cena ich też była wyższa, ale zrządzeniem losu pojawiła się akurat promocja, że cena drzwi malowanych w cenie fornirowanych i klamka zapadła. I był to dobry wybór, a z tego co widzę na stronie producenta, to ta promocja trwa nadal.

koza79
28-01-2013, 22:24
Do górnej łazienki idealnie by mi pasował żyrandol taki:


https://lh3.googleusercontent.com/-sqOM2ibUOds/UPhJ97u0ZvI/AAAAAAAABbA/b-PoFIXoxdw/s256/LAMPA+NEYO.jpg


Ale potrzebuje jeszcze 2 czarnych kinkietow. Znalazlam dwa do wyboru (hehe jeden sciagnelam od MarJelki) a drugi szklany.
Tyko sie zastanawiam czy ten szklany pasuje do zyrandola w tym samym pomieszczeniu... :confused::confused:


https://lh4.googleusercontent.com/-vuDFw6M4n68/UP2DSPCRxsI/AAAAAAAABhc/3EhjUIcoK3k/s490/kkoi.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-FNpONb07KH4/UP194FbDyrI/AAAAAAAABhA/hHQswvw7lFc/s490/iiizy.jpg


Gosia a na Marjelkowy kinkiecik masz jakiś namiar (może być na prv). Potrzebuję z kwadratową podstawą a nie tak łatwo znaleźć.

Ślężankaaa
30-01-2013, 01:26
Hej Gosiu:bye: Przybyłam :D Interesuje Cię jak wygląda panel zew. czy o coś innego chodzi? :)

Jak to się stało, że ja u Ciebie wcześniej nie byłam?:???:

mariomili
30-01-2013, 09:35
Czesc Gosiu, fajne rzeczy nam tu pokazujesz, a w tapetach to ty chyba specjalistka jestes;) Ja jestem za lustrem z pierwszej wersji, te z rama nie podobaja mi sie, za staroswieckie jak dla mnie ( sorki ).

:bye:

Janiela
30-01-2013, 14:33
Fajnie się zapowiada! Będę zaglądała. Lustro nr 1 w pozostałych 2 przypadkach za dużo się dzieje do takiej tapety moim zdaniem tylko proste lustro :bye:

lea**
30-01-2013, 14:49
Jestem za lustrem nr 1.

Monia_22
30-01-2013, 15:09
Gosia jest specjalistą nie tylko w tapetach, zagadkę płytkową u mnie rozwiązała!!! Dziękuję raz jeszcze :)

Gosiu ja uważam, że lustro nr 2 jest zbyt "bogate", aby było powieszone na wzorzystej tapecie. Dlatego jestem za 1, kinkiety po bokach.
Jaką komodę planujesz? Prostą czy glamour?

ZUZIA5
30-01-2013, 17:19
Ja również oddaje glos na lustro nr.1 z tymi bardziej ozdobnymi mozesz przedobrzyć tym bardziej ze jeszcze kinkieciki sa po bokach, dobrane do tapety idealnie !!! Moim skromnym zdaniem oczywiscie !!!;)

Ola.U
30-01-2013, 17:29
Do tej tapety -wyłącznie​ nr 1 :yes:

Ślężankaaa
30-01-2013, 19:15
Hej, witam u siebie Pania Ślężankęęę :wiggle::wiggle:

moze nie tyle sam panel ale ogolnie czy juz masz bna oku jakies fajne modele domofonu z super opcjami :-)

Hej :bye:

Wczoraj przeoczyłam głosowanie :rolleyes: Oddaję swój głos na koncepcję nr 1 :D

"Sercem" wideodomofonu jest monitor i to od jego funkcji wszystko zależy. Ja się zaponałam z parametrami wideodomofonów bardzo wielu firm ale szczególną uwagę skupułam na panelu zew., ponieważ będzie montowany w słupku. Monitor dokupię dopiero gdy będziemy się wprowadzać. Niestety nie jestem w stanie podać Ci konkretnie producenta oraz modelu bo jest tego za dużo i nie wiem czego dokładnie szukasz i jaką kwotę możesz przeznaczyć na taki sprzęt. Czym bardziej "zbajerowany" tym droższy.

Pozdrawiam :hug:

koza79
31-01-2013, 13:01
Lustro nr 1 i kinkiety po bokach - moim skromnym zdaniem oczywiście :)

koza79
31-01-2013, 13:08
A konsola może coś w ten deseń ?
166424
166425

karolek59
31-01-2013, 14:39
Też jestem za numerkiem 1

Gosiu i co zmierzyłaś ścianę ?

koza79
01-02-2013, 10:31
Witaj!,
Czyżby pierwsze zakupy przez internet się udały?

ZUZIA5
01-02-2013, 11:07
No śliczne te ESPRITki !!! Świetny zakup !!!:yes:

nicol21
03-02-2013, 21:23
ja obstawiam lustro nr 1 i kinkiety po boku.

bateryjki tez fajowe!

Ślężankaaa
03-02-2013, 22:11
Gosia:bye:

Baterie fajnie się prezentują :yes:
Mnie też się bardziej podobają kinkiety z boku ale przy takich wymiarach może to nie wyglądać ciekawie :confused:

Pozdrawiam

syberia
04-02-2013, 16:05
Lustro z pierwszego zdjęcia , kinkiet z trzeciego lub jakiś inny , trochę mniej strojny , ta tapeta wystarczy .

Fajne wnętrza , mogłabyś podać produceta białego biurka które pokazałaś na trzeciej stronie ?

syberia
04-02-2013, 19:34
Dziękuję bardzo i będę podczytywać wątek

MarJel
06-02-2013, 16:51
Hej Gosiu:)
Mam całą serie baterii esprit , umywalkową , bidetową, prysznicową i wannową , będzie pani zadowolona z wyboru:yes: Bardzo dobrze się sprawują.
A co do słuchawki prysznicowej , oprócz deszczownicy, to ja sobie nie wyobrażam żeby jej nie było :eek:
Chociażby gdy chcesz wziąć prysznic i nie myć włosów, to co wtedy? w czepku foliowym na głowie ?:sick: nie wspomnę o spłukaniu prysznica, czy namydlonych miejsc intymnych ;) Pod samą deszczownicą ciężko ;)

koza79
06-02-2013, 17:08
Cześć Gosia u mnie na górze w łazience też memento z villeroya. Kupowałam przez internet w fajnej cenie wtedy było jak będziesz zainteresowana to podam ci sprzedawcę. :)

koza79
06-02-2013, 19:20
I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz mi się przypomniała. Jak zdecydujesz się na umywalkę memento to przy wyborze baterii do niej zwróć uwagę na rysunek techniczny . Woda musi z wylewki lać się pionowo w dół. Jeśli strumień ma odchylenia od pionu to porażka. Z tego powodu musiałam zmienić baterię bo każdy kto korzystał z umywalki miał prysznic gratis.

czuszka
06-02-2013, 23:03
witam się i idę czytac dalej. juz widzę ze mamy podobny gust bo mam identyczne parapety z białego kwarcytu oraz drzwi weissnera :-) a poza tym jestesmy na podobnym etapie wykanczania więc będę zaglądac

MarJel
07-02-2013, 09:35
MarJelka

A u Ciebie w dziecinnej lazience jest wci bidet Esprit ale umywalka to chyba Roca - widzisz jakies roznice w odcieniach? a wanna to jakiej firmy? Bo na gore jeszcze nie kuilam nic ale na 100% wanna musi byc Roca. I boje sie kupowac inne wc i bidet zeby nie odznaczaly sie :(


Tak Gosiu:yes: wc i bidet esprit, uywalka roca, a wanna to riho lusso 180x80, przy okazji bardzo polecam tą wannę :) Pamiętam jak kupowałam też miałam obawy co do odcieni bieli, ale nic się ie martw, nie widać żadnej różnicy, biel praktycznie jest identyczna :D

koza79
07-02-2013, 11:56
Gosia namiary na sklep poszły na priva. Twoje baterie powinny być ok. Sprawdziłam - odchylenie tylko 8 procent.
Zdjęcia na chwilę obecną mam takie jak poniżej. W razie potrzeby pisz co dokładnie chcesz obejrzeć to zrobię lepsze.

168352
168353

koza79
07-02-2013, 22:52
Gosia stół też ten z md za mną chodzi ale na razie odpuściłam właśnie ze względu na cenę. Póki co mam pilniejsze wydatki.
Ostatnio wypatrzyłam u mnie w sklepie coś takiego
168519

Też lity dąb a cena kosmicznie różna od md


P.s. Co do villeroya to na moment jak ja kupowałam mieli najlepszą cenę. Teraz może się te relacje zmieniły.

koza79
13-02-2013, 18:19
Gosia obiecany tron proszę:
169838
169839
169840

Wybacz ten bajzel wokół ale teraz gorący okres malowania mamy :)

ZUZIA5
06-03-2013, 17:34
Gosia ale cichutko tu u Ciebie to przyszłam sie przywitac:hug: !!!

ZUZIA5
14-03-2013, 11:45
Będę Będę :cool:

vieta
17-03-2013, 19:44
Dziewczyny poradzcie mi jak mam zorganizowac przedsionek :-)
Tu jest rzut :


https://lh6.googleusercontent.com/-bN1pkDne6oQ/UQhdQktjDXI/AAAAAAAABno/832BikRSk0w/s462/holl.jpg

Chce w jednym rogu miec ta tapete w srebrno-czarne wzory i na tej scianie postawic czarna komode i powiesci lustro + kinkiety.
No i nie wiem jaka komoda, jakie lustro i jakie kinkiety :-(
Pozostale sciany ciemno szare ale na przeciwleglej do komody tez jeden pasek tej samej tapety
Podrzuccie jakies pomysly i ktore lustro mam wybrac? ktore kinkiety? (nie smiac sie z moich fotomontazy )
Proszę powiedz co to są za lustra? gdzie można je kupić?

MarJel
28-03-2013, 18:35
No proszę, jak przyjemnie popatrzeć, jak robota idzie do przodu :) A jeszcze w takim przyjemnym klimacie i ciepełku :)

admete
30-03-2013, 20:58
http://i3.fmix.pl/fmi2731/7397e9710006d1745156b93b (http://www.fmix.pl/zdjecie/3687982/dsc-0021-crop/rozmiar/2?privateKey=26cabebb1085f093bfc9fa502abebd08)



Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,

obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka

oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie

życzy Aga z rodziną

karolek59
31-03-2013, 12:21
GOSIU

http://i1.fmix.pl/fmi2583/69302dfd0023afe75158092c/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3688529/zyyyccc?privateKey=255f86a03e015ef71f988c51c2f981e c)

mariomili
31-03-2013, 13:39
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s480x480/488246_10201055524655157_1432269561_n.jpg

GUMISIOWA
12-04-2013, 13:26
Dawno mnie nie bylo a tutaj takie postepy!!!Kominek-pomimo braku zabudowy juz wyglada fajnie:yes:

Monia_22
18-04-2013, 07:55
Gosiu widzę, że są już duże postępy! Ekstra, że masz dużą garderobę. Ile ma metrów?

Ola.U
18-04-2013, 12:51
Garderoba ma kilka zakamarków a po podłodze jest 32 metry :-)

ło matko:jawdrop:,jak to zapełnisz ciuchami ,to sklep się zrobi :lol2::lol2:

isa99
18-04-2013, 23:20
Cześć Gosiu
a co ze schodami? robią się już? bo jestem bardzo ciekawa efektu

:hug:

Monia_22
19-04-2013, 11:44
Garderoba ma kilka zakamarków a po podłodze jest 32 metry :-)
takie miałam założenie dod razu dla pokoju nad garażem i tak wyszlo. Na maxa bedzie szafek i wieszakow :lol2::lol2:

Gosiu zazdroszczę powierzchni, ostatnio u Venus pisałam, że jeśli miałabym coś zmieniać w domu to wielkość garderoby :D



Do schodow to jeszcze troche czasu.
Jak na razie kupione plytki itp i sie jeszcze nic nie robi bo czekamyna sufity podwieszane i brudne roboty typu gladzie
Spokojnie - jak beda fotrki bede wrzucała :-):D

U nas narazie bardzo spokojnie na budowie, cały czas jest coś ważniejszego.

AFRODYTA77
22-04-2013, 01:26
Witaj Gosiu,

w poszukiwaniu szarości na podłogi dotarłam do Twojego profilu,jestem pod wrażeniem projektu i pomysłów,gratuluję.

czy możesz mi powiedzieć czy masz już położone płytki w salonie?czy nie są za ciemne?jak one się prezentują?

będę wdzięczna:)
pozdrawiam serdecznie

AFRODYTA77
22-04-2013, 20:13
trudno jest powiedzieć,ja mam u siebie w obecnym domu ciemne płytki i są koszmarne,wszystko na nich widać natomiast w salonie i kuchni mam płytki jasne i są rewelacyjne,może przejść 200 osób i nic nie widać,więc co płyta to inna bajka...

strasznie trudne te wybory,będę zaglądać do Ciebie.

pozdrowienia budowlane:)

AFRODYTA77
24-04-2013, 12:33
trudno jest powiedzieć,ja mam u siebie w obecnym domu ciemne płytki i są koszmarne,wszystko na nich widać natomiast w salonie i kuchni mam płytki jasne i są rewelacyjne,może przejść 200 osób i nic nie widać,więc co płyta to inna bajka...

strasznie trudne te wybory,będę zaglądać do Ciebie.

pozdrowienia budowlane:)

Gosia,nie wiem czy kupiłaś płytki ,ale ja wczoraj zamówiłam sobie 90 m w cenie....122zł/m-fajowo,co?:lol2:

nicol21
28-04-2013, 18:37
gosia rozumiem ze prace ruszyly z kopyta :) domek sie zapowiada bardzo fajnie, bede pocichu tutaj zagladac i dopingowac :) patrzac na wizualki wnetrza beda mi sie podobac :)

lenka25
29-04-2013, 15:57
Gosia, wielkie dzięki za info na temat schodów:)

nicol21
22-05-2013, 21:49
jak tam postępy na budowie?

Remika2
25-05-2013, 00:11
Witaj Gosia, po malutku do celu!!! Trzymam kciukasy! Będzie pięknie!

Monia_22
24-06-2013, 14:36
Gosiu cieszę się, że Cię zmobilizowałam ;)
Wnętrza super i okolica urokliwa!!

Czekam na dalszy ciąg fotorelacji.

ivy17
01-07-2013, 20:43
Gosiu czy możesz mi przypomnieć co to za mozaika i gdzie ją można kupić ?

Ola.U
01-07-2013, 20:56
Ale masz fajny etap :wiggle:Pięknie się robi :yes:,mozaika bardzo mi się podoba :yes:
A tak w ogóle ,to Ty jak się czujesz ???:D
Pozdrawiam :hug:

p.s.za 3 tyg.będę mieć łóżko ,o które zawsze pytałaś :)

Ola.U
01-07-2013, 22:12
Gosiu ,cieszę się ,ze u Ciebie wszystko w porządku :yes:.(właśnie o tą mobilność pytałam :D).Znikłaś na jakiś czas z fm i bałam się ,ze coś jest nie tak :o.Dobrze ,ze już jesteś :hug:

p.s.fotki wyrka będą na początku sierpnia (będziemy wtedy w Pl :))

anso
05-07-2013, 19:44
Super te płyty! to chyba Maxima z Libetu? bardzo mi sie podobają i też sie nad nimi zastanawiam,czekam z niecierpliwością na efekt na Twoim tarasiku;)Pozdrawiam:bye:

anso
05-07-2013, 22:55
A czy widziałaś na żywo ten kolor popielaty? bo ja tylko ten antracyt,ciekawa jestem czy ten jaśniejszy byłby ładniejszy. Planujesz te płyty z czymś połączyć ?np. obrzeża jaśniejsze?

AFRODYTA77
12-07-2013, 20:57
Gosia,

moim skromnym zdaniem to z czarnym tyłem:)

mariomili
16-07-2013, 21:13
Ja chce wiecej:wiggle: cudnie się zapowiada, oświetlenie świetne !
Co do hakerów to ja bym wzięła białe z tylu i czarne siedzenie ;)

mariomili
16-07-2013, 22:22
To ja kcem nazwę sklepu plizz:)

anso
17-07-2013, 18:56
Hej! sliczne lampy,powiedz co to za lampa stojąca? jest boska:jawdrop: ja oddaje głos na czarne siedzisko i biały tył!! zapowiada się cudny domek. mogę prosić o namiary na ten sklep? Pozdrawiam:bye:

mariomili
17-07-2013, 21:25
Gosiu gdzie kupywalas mozaika w szarej łazience ?

mariomili
17-07-2013, 21:26
Zapomnialam dodać - pięknie jest! :)

mariomili
17-07-2013, 21:31
Dzięki :) oczywiście czekam na wiecej fotek. Kiedy przeprowadzka?

mariomili
17-07-2013, 21:39
O gratuluje małego nowego lokatora :) który tydzień ?

mariomili
17-07-2013, 21:56
To październik będzie dobrym miesiącem :) moja siostra w 25:)

channel8
17-07-2013, 22:16
Ło matko!!!!! Witam się i przyznaję że podczytuję od poczatku, bowiem łączysz Gosiu style które lubię ;-) ja dysponuję tylko mieszkaniem i niestety muszę bardzo ostrożnie wybierać elementy wyposażenia żeby nie przedobrzyć. Wasz domek zapowiada się pięknie! Podobają mi się pomysły które już zrealizowałas jak i te które widziałam na wizualkach. No i gratuluję maluszka - to nacenniejszy mieszkaniec nowego domku!

Monia_22
18-07-2013, 12:48
Gosiu ja Cię cały czas podglądam, naprawdę zagęściliście ruchy i szybciutko idzie :)

Super, że w końcu wybrałaś włączniki i gniazdka ja nadal rozważam, masz już je może u siebie? Mogłabyś wrzucić ich realną fotkę? :cool: Możesz polecić sklep w którym kupowałaś? Jesteś mistrzynią w znajdywaniu atrakcyjnych sklepów internetowych :cool: Z FORSETI jestem mega zadowolona, praktycznie wszystko do 3 łazienek u nich kupiłam, kontakt super i ceny również, lepszych nie znalazłam :) Ze sklepu z oświetleniem pewnie też skorzystam :)

Wiesz już gdzie będziesz robiła siedzisko i pikowanie ściany?

Odnośnie hokerów, chyba wybrałabym biały tył i czarne siedzisko, tył będzie się fajnie komponował z pantonami, a czarne siedzisko praktyczne.

Jaką fototapetę chcesz do łazienki? Łazienki naprawdę fajnie się prezentują!

Pomysł na pokoik dodatkowy bardzo mi się podoba, do całych różowych pokoików dziewczynek nie jestem przekonana, choć jeśli dasz białe mebelki i biało szare dodatki to będzie ładniutko... Ważne aby nie przesadzić.
Z dziecięcych mebelków polecam firmę: PINIO (http://www.pinio.com.pl/) my mamy i są naprawdę porządnie zrobione

U Filipa koleżanki widziałam TO (http://www.meblik.pl/kolekcja/67/minnie-mouse/) łóżko i skrzynię i też fajne. Jednak reszta mebelków była biała. Cały taki komplet to dla mnie zdecydowanie za wiele.

Ewentualnie może w HAZEL WOOD (http://www.hazelwood.pl/) stworzą i jakieś cudo pod Twój pomysł.

Jeszcze TEN (http://peticado.pl/pl/) sklepik ma fajne pierdółki dla dzieciaków

Ola.U
18-07-2013, 12:59
Gosiu,no w końcu się oficjalnie pochwaliłaś :),więc ja -tym razem już również oficjalnie gratuluję maluszka :hug::hug:.A po kolorze tapety wnioskuję ,że będzie to córeczka :wiggle:

Głosuję za białymi hokerami z czarnym siedziskiem :yes:
A pikowanego siedziska zazdroszczę przeoktutnie :P:P.Też miałam na takie chęci ,ale niestety nie znalazłam odpowiedniego miejsca na nie :no:
Pozdrawiam :bye:

channel8
19-07-2013, 17:04
Jeśli masz ładnie oświetlony dom, ja bym wybrała ciemniejszy. Chyba że ta część domku będzie mało widna, wtedy i ten jasniejszy będzie ok.

Ola.U
20-07-2013, 21:18
Gosiu ,w sprawie szarości niestety nie pomogę :rolleyes:,bo nie potrafię się zdecydować :p.U siebie mam oba odcienie :D
Jeśli chodzi o pokoik córeczki ,to pozostałe ściany ,zostawiałbym po prostu białe :yes:.Ja nie lubię bardzo kolorowych pokoi dziecięcych :no:.Dzieci i tak mają całe mnóstwo kolorowych zabawek ,książeczek ;).Jak dodasz jeszcze jakiś kolor to zrobi się za "ciapato";)Według mnie 2 ściany w tapecie ,w zupełności wystarczą i będą fajnym tłem dla reszty :yes:

Ola.U
20-07-2013, 21:37
Moim zdaniem własnie dobrze będzie to wyglądać :yes:.To ma być pokoik małej dziewczynki i fajnie żeby był stonowany ,lekki w odbiorze :yes: i nie bombardował dziecka tysiącami bodźców kolorystycznych ;).
Także ja jestem za tapetą ,reszta cała w bieli (ściany ,meble ) i będzie pięknie :).Nawet powiem Ci ,że gdyby to ode mnie zależało ,to tapeta byłaby tylko na jednej ścianie :rolleyes:

Ola.U
21-07-2013, 08:35
Jak najbardziej :yes:,szary do wszystkiego pasuje :yes:

nicol21
21-07-2013, 11:13
przywołana się melduję.
co do pokoju małej to tapeta na 1 ścianę a reszta ścian w jasnej szarości. będzie się ładnie odbijało z białymi mebelkami.

co do szarości w salonie - jak już ktoś mowił - w zależności od ilości światła. mój salon jest bardzo jasny i zdecydowałam się na dość ciemny szary i jest gites :)

a co do siedlisk przy barku to zdecydowanie jedno kolorowe, tak zeby sien ie wybijaly na tle barku. daj krzeslom przy stole grac glowna role :) (bo takto hokery beda odciagaly uwage]

channel8
21-07-2013, 12:42
Gosiu, też jestem za tapeta na jednej scianie i delikatniutkiej szarości na pozostałych ;-) Taka koncepcja nie przytłoczy wnetrza, jest świetnym tłem dla białych mebelków, a kolory dojdą z zabawkami i akcesoriami dla maluszka.

mariomili
21-07-2013, 12:49
Gosiu,
Co do pokoju małej to ja tez jestem za tapeta na jednej ścianie, ściany na biało lub jasniutki szary ( ja dałabym szary) popatrz sobie u Karoliny pokój jej córeczki. Fotel napewno będzie pasował !
http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimg593.imageshack. us%2Fi%2Fyg9l.jpg%2F

Co do szarego koloru na ścianie w salonie to jak dla mnie ten pierwszy. Ty masz juz ciemna podłogę na całej powierzchni więc niech ona gra pierwsze skrzypce. Na jaki kolor będziesz miała pomalowane resztę ścian ?

wiolik
23-07-2013, 22:09
CZy mogłabym dowiedzieć się gdzie kupilas szafke rtv i biurko

nicol21
23-07-2013, 22:12
a krzesełko w gabinecie ma ładnie wyglądać czy być wygodne? bo w proponowanym przypadku na wygodę bym nie liczyła :) (żeby posiedzieć dłużej nie tylko kilka min)

dzazgunia
23-07-2013, 22:53
witaj Gosiu, zapisuję się do grona podglądaczy, piękny domek

channel8
24-07-2013, 09:19
Biurko świetne!!! Fotelik - ładny ale z funkcjonalnością nie bardzo - miałam okazję posiedzieć na takim podczas jakiejś imprezy - pierwsze pół godz. ok, ale potem - niezbyt wygodnie.

Szafka rtv - ładna, fajnie będzie pasowała.
Czy widziałas może, jak świeca te lampy AZZARDO? Czy snop światła jest wąski czy rozproszony? Muszę oświetlić blat przy oknie (mam tam zlew i blat roboczy) i szukam czegoś co będzie ladne, dobrze świecące (chyba wzrok mi siada) i jeszcze nie rzucajace się w oczy (coby kiedyś nie przyćmiło lampy w pokoju/salonie)

channel8
25-07-2013, 08:33
Bardzo dziękuję Gosiu, myślę że dość dobrze oświetlają blat, a przy tym bardzo ładnie się prezentują.

channel8
25-07-2013, 21:53
Gosiu, potrzebujesz jednej czy dwóch lamp - jak na wizkach?

Ja nie lubię kwadratowych lamp - mimo iż ten styl lapy jak na pierwszym zdjęciu bardzo mi się podoba - tyle że w wesji okrągłej. Lampa z abażurem na zdjęciu jest fajna, wygląda elegancko, ale jej urok będzie wtedy gdy będzie w liczbie sztuk 1.

lady in red
25-07-2013, 22:31
Cześć Gosia !
Tworzysz fantastyczny dom !!!:jawdrop::jawdrop:
Bardzo lubię styl glamour :bye:.Fantastyczne wizualizacje i widzę,że urzadzone wnętrze będzie jeszcze fajniejsze :o

Podoba mi się właściwie wszystko.Szczególnie ,że kilka rzeczy mamy takich samych lub bardzo podobne :lol2: Np. biała konsolka do sypialni (nasza jest w białym lakierze),zwisy,lampa,kinkiety....:)

Z całą pewnością będę zaglądać i kibicować.

I jeszcze NAJWAŻNIEJSZE :yes:.Moje gratulacje z okazji powiększenia rodzinki :wave::wave::wave:

Też jestem za białymi ścianami w pokoju córki ( w połączeniu z różową tapetą i białymi meblami).Jak będzie Ci" za biało" możesz powiesić jakiś delikatny obrazek w ciekawej ramce :).

Hokery? jak dla mnie czarne :D

Buźka!

Wiesz,że jesteśmy chyba sąsiadkami ...:wiggle: :rolleyes::)

Kikona
26-07-2013, 22:47
Witam Gosiu.
Jestem tu zupełnie nowa i świeżutka. To jest moje pierwsze forum na jakie się zapisałam ale patrząc na Twój post, nie mogłam się oprzeć...
Masz świetny gust, piękny dom, inspirujący, a ponieważ jestem na etapie wykańczania swojego :) więc troszku podpatruję i już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Twoje dalsze zdjęcia... :)
Pozdrawiam przy okazji Wszystkie Twoje znajome forumowiczki. Dziewczyny jesteście niesamowite.. jak bardzo angażujecie się, doradzacie, pomagacie... Jestem pod ogromnym wrażeniem

lady in red
26-07-2013, 23:05
lady in red bardzo dziekuje za mile slowa :)
u mnie konsolka tez w bialym lakierze planowana do sypialni + biale lozko i biale szafki nocne :):):)

"Miłe słowa" wcale nie są na wyrost-w pełni na nie zasłużyłaś :yes:.Fantastycznie będzie :)

U nas też białe łózko ( z pikowanym zagłówkiem :)) i białe lakierowane szafki nocne :D.Biała jest też ertefałka :lol2:
I szare ściany :wiggle:

Jak ciążowe samopoczucie ? :) Jesteś teraz na świetnym etapie ciąży :) Brzuszek zaczyna być już widoczny,a jeszcze nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu :D

Buźka!

channel8
27-07-2013, 07:27
Jeżeli lampa tylko jedna, brałabym tę białą :-)

Jest świetna i bardzo stylowa!

Moja sypialnia na jakiś czas będzie granatowo/szarawa z drwnianymi-wiśniowymi meblami :-( (na razie to co mam musi zostać), ale za jakiś czas - białe meble - łóżko z tapicerowanym zagłówkiem, szafki nocne i komoda ;-)

Teraz urządzam sypialnię/pokój swojej nastolatce....

anso
27-07-2013, 22:16
Hej. mi osobiście się podoba lampa z tych kryształków kwadratowa a ;to dlatego że u mnie w salonie właśnie ona zawiśnie;) Pozdrawiam i czekam na fotki:bye:

anso
27-07-2013, 22:19
Widziałaś może tą lampę na żywo? bo ja tylko w necie i ciekawa jestem czy tak samo ładnie wygląda.

nicol21
28-07-2013, 10:33
to krzeslo na kółkach jakieś małe siedlisko mi chyba ma, albo na takie sie wydaje.
pytanie - jak dużo czasu spędzacie przy biurku? czy lubisz miec dużo miejsca i opcje do lekkiego bujania się? my mamy 2 fotele, jeden bardziej jak fotel, drugi troche bardziej nowoczesny ale oba się lekko bujają, uwielbiam to gdy czasem trzeba oddalić się na chwilę od kompa a jednak dalej na niego patrzec.

widzę że poszlaś w szarości z czerwienią :) ja bym szła w neutralne szarości, żeby nie było zbyt czerwono. ale tak czy innaczej, czekam na efekty!

nicol21
28-07-2013, 10:45
Gosia a ta lampę znasz? Sinus tora, ok 1300 pln
wg mnie dobrze by sie zgrywala z lampami nad stolem.....
ten kwadrat moze dać dość skupione/agresywne swiatło na stam stolik, a w części wypoczynkowej jakoś bardiej widzi mi się światło rozproszone.
http://image.ceneo.pl/data/products/13316891/i-sinus-tora-lampa-sufitowa-srebrna-1293d.jpg

channel8
28-07-2013, 11:53
Nicol to lampa jest odjazdowa!!!! Mozesz podac namiary na sklep gdzie można nabyć? Gosiu, pieknie wyglądałaby nad Twoim stołem!

Ola.U
28-07-2013, 15:45
Gosiu,dzięki za dedykację :lol2::hug:.Moje łóżko (już jest w domku :)),podobnie jak Marty jest bez nóżek :yes:.Te nóżki są okropne :sick:.Tylko ja mam zagłówek wyższy o jeden rząd pikowań :yes:
Przyniosłam Ci namiar na fajne (lekko bujane) krzesło do biurka :).Sama je biorę pod uwagę :yes:,jest dostępne w wielu kolorach:)
http://ipnoticshop.pl/strona-glowna/1205-vitra-tip-ton.html

P.s.dobrze ,że napisałaś ,że farba jest ciepło szara ,bo na moim monitorze wpada w róż :sick:I aż mnie zatkało ,jak ją zobaczyłam :lol2:

anso
28-07-2013, 19:47
Gosiu niestety ja jestem na etapie wylewek, więc raczej będziesz szybsza,;) łóżko piękne!!!! pozdrowionka:bye::bye:

aniaitomek
29-07-2013, 14:10
Dzisiaj mam pierwsze ściany juz z polozonym tynkiem silikonowym - kolor bialy


https://lh5.googleusercontent.com/-HWfU7T9FEhI/UeWJIHn1TnI/AAAAAAAAB14/b0kdt_IE-wQ/s532-no/PLAFON.jpg[/CENTER]





Witam
Chciałabym zapytać co to za plafon i w jakiej cenie?

mariomili
29-07-2013, 19:24
Gosiu a myslalas o jakimś innym fotelu do gabinetu, cos nowoczesnego;) nie biurowego :)

mariomili
29-07-2013, 21:10
Popatrz sobie ta stronke, ceny z kosmosu ale można popatrzeć i poszukać zamiennikow

http://www.atakdesign.pl/pl/p/Fotel-EPA-DAW-Eames-Plastic-Armchair-w-calosci-tapicerowane/606

mariomili
29-07-2013, 21:11
Nie wiem jaki chcesz klimat osiągnąć w gabinecie czy bedzievtam łóżko ?

mariomili
30-07-2013, 22:18
Ty tapety chyba w każdym pomieszczeniu będziesz miała ;)
Bo do konsolki to obie fajne ta druga dzisiaj przegladalam, bo szukam do sypialni, a ja chce biała . Jak dlamnie czarna fajnie będzie wyglądała na tle tej tapety:)

mariomili
30-07-2013, 22:21
Jesli chodzi o fotel to jeśli piszesz ze będzie w gabinecie chesterfield to jak dla mnie ten fotel zdecydowane nie ;)
Pokaz fotkę łóżka :)

mariomili
30-07-2013, 22:22
Aa zapomnialam, pokaz z czego schody będziesz miała , jaki kamień ?

mariomili
30-07-2013, 22:52
Schody super, jak bedą robione obłożone kamieniem?

Postaram sie popatrzec jutro jakieś fotele, a myślałas o krześle ghost ? Do biurka będzie pasowało, a kanapa będzie grała pierwsze skrzypce.

Pokazuj jakieś aktualne foty ;)

Ola.U
31-07-2013, 08:13
Gosiu,tapety rzeczywiście bardzo ładne :yes:,ale utrudnilas sobie nimi zadanie;).Bo musisz być teraz bardzo ostrożna,żeby nie wyszło kiczowato;)Moja rada(oczywiście to Twój dom i nie musisz sie z nią zgadzać )poszalalas ze ścianami ,to przy doborze reszty ,stawiaj na proste rzeczy :yes:
I tak, jeżeli chodzi o konsolke ,to tylko i wyłącznie prosta -biała :yes:.Wzor z tapety i krokodylowy wzor z czarnej konsolki-zdecydowane nie :no::no:
Jezeli chodzi o krzeslo do gabinetu ,to zgadzam sie z Emilka i dałabym Ghosta :yes:.Bo ten Chesterfield i jakiekolwiek ,typowe krzeslo biurowe -:no::no:
Pozdrawiam :hug:

lady in red
31-07-2013, 15:35
Hej :)
Wpadłam na szybko-póki dziecko śpi :)
Oddaję głos na czarną konsolke :)
Fantastyczna jest :* I będzie fajnie wyglądała na tle tej tapety.

Kikona
31-07-2013, 21:02
Co do konsolki to popieram Olę. Zdecydowanie biała prosta, tym bardziej, że będziesz mieć białe listwy i białe drzwi. Razem będzie wyglądać świeżo. Do tej tapety idealnie. Ten czarny krokodylek raczej nie pasuje, a poza tym te skrzyżowane chromowane nogi... :no:
Gosiu, podaj namiary na tą szaro czarną tapetę - piękna

channel8
31-07-2013, 21:27
Mnie osobiście bardziej pasuje biała konsolka ;-)

Kikona
31-07-2013, 21:57
Jeśli chodzi o fotel do biurka to może taki.. (niestety nie umiem wklejać zdjęć :) )
http://www.asmeble.pl/index.php?p1496,katedra-fotel-obrotowy-z-kolekcji-kare-design

mariomili
01-08-2013, 09:24
Gosia, ten drugi fotel ktory pokazalas zdecydowanie fajniejszy, mnie tylko przerazaja te kólka jakos mi do niczego nie pasuja. Sama mowisz ze nie bedziesz duzo tam przesiadywala, mozesz tez jakas poduszeczke pod tylek kupic i bedzie wygodnie ;) Oczywiscie decyzja nalezy do ciebie i jesli zalezy ci na wygodzie, a to chyba najwazniejsze to bierz ten ktory tobie sie podoba. A moze inspirowany Panton, Ola ma je u siebie i sa wygodne, tylko ona ma orginaly to pewnie dlatego wygodne:P

GUMISIOWA
03-08-2013, 20:34
gosia -jak pisałam na priva-caly czas zagladam:hug:
widze ze plyty tarasowe doszly:cool:-SLICZNE:yes:
a cala reszta była w privie:hug:

no i musze powoedziec całkowicie odmiennie do dziewczyn-ze mnie się bardzo czarna konsola podoba:) a widziałam i macalam taka na zywo i wiem ze jest BOSKA:)-tylko chyba widziałabym ja na gładkim tle -bo ona sama w sobie ma już fakturę i jest ciekawa a na wzorzystej scianie może się trochę "pomieszać":)

Monia_22
04-08-2013, 07:42
Gosia ale pędzicie! Super! Jeśli chodzi o czarno-białą tapetę to most brooklinski chyba najlepiej pasuje. :yes: Oprócz niego może jeszcze samo wybrzeże Manhattanu? uliczki i alejki Wenecji czy Lizbony, chyba lepiej wyglądają z dalszej perspektywy. Niestety nie mam żadnej nieoklepanej propozycji.

Krzesło do biurka - jeśli koniecznie chcesz na kółeczkach, to drugie zdecydowanie fajniejsze. Jednak mnie również kółka i chester w parze średnio pasują. Przemyśl czy jeżdżące krzesełko jest niezbędne :)

Lampa chyba najbardziej podoba mi się ta od Nicol kwadratowa, kształtem i kryształkami może robić konkurencję jadalnianym. Natomiast ta od Nicoli fajnie nawiązuje do reszty.

Przed domem już widać, ładne efekty, jakie wymiary mają płyty?

Który szary wybrałaś do salonu? Jeśli jeszcze nie wybrany to zrób może fotę tej części pokoju wówczas powinno być łatwiej doradzić odcień.

Jeszcze pokoik dziecka, ja również jestem za szaro-biało-różowymi wnętrzami.:yes:

mariomili
04-08-2013, 17:04
Jaka kostkę macie ?

channel8
04-08-2013, 22:22
Ja bym wzięła zlew granitowy (bo sama mam taki tylko biały ;-) ) bardzo łatwo utrzymać go w czystości, natomiast przy inoxie trzeba się wiecej napracować aby błyszczał.

Łazienki zapowiadają się przepięknie!

zalotnica
07-08-2013, 09:47
Gosia, nie wiem czy decyzja odnosnie zlewu juz podjeta, ale jezeli nie to bierz granitowy. Ja u siebie mam blat star galaxy i zlew podwieszany granitowy w kolorze antracyt i nieskromnie powiem , ze komponuje sie to cudnie ;)

channel8
13-08-2013, 11:05
Gosiu, co tam u Was słychać?

Agnes26
31-08-2013, 18:11
Witaj :)
Zapowiada się u Ciebie super to są moje klimaty i podobnie tez będzie u mnie :)
Mam pytanie odnośnie płytek w łazience szarej co to za płyteczki oraz na podłodze na dole te szare również co to za płyteczki?
Dzięki z góry.
No i czekam na dalsze info co tak się u Ciebie dzieje :)

channel8
01-09-2013, 07:42
Gosiu, jak się czujesz? Czy budowlańcy już wrócili z urlopów?

Tequila :)
02-09-2013, 22:57
Witam, podczytuję od jakiegoś czasu, a dzisiaj postanowiłam się przywitać oficiejlnie :)
Gosiu wiem,ze łatwo mówić komuś z zewnątrz, ale nie przejmuj się fachowcami, niestety w większości przypadków, tak własnie wygląda z nimi współpraca...
Dobrze,że wakacyjnych Panów wygoniłaś, w domu robi się co raz fajniej, a schody są świetne!

diana_teresa
03-09-2013, 07:14
piękne łazienki

Agnes26
03-09-2013, 11:24
Jesli chodzi o plytki w dolnej lazience to sa te same co w calym domu na podlodze :D

Alfalux Vertigo Clay Lappato - płytka gresowa 60 x 60 cm
Po polozeniu bardzo mi sie podobaja i wydaje mi sie ze beda dobre do utrzymania czystosci.


https://lh5.googleusercontent.com/-7iVulCgOedU/UPU96DzOMNI/AAAAAAAABaI/WVG2xl89cag/w530-h532-no/alfalux+vertigo.jpg


Dziękuję serdeczne za odpowiedz :)
I mam jeszcze jedno pytanie odnośnie schodów z czego są w końcu je zrobiłaś i ile Cie wyniosły?
A co do fachowców to też miałam super ekscesy Facet zrobił nam dach i przeciekał ale to nie było przeciekanie takie tam kap kap tylko jak naliczyliśmy to w 42 miejscach lała się woda można było prysznic brać w czasie deszczu i Pan Fachowiec powiedział ze to nie jego wina tylko warunków atmosferycznych.....sprawa zakończyła się w sądzie. Pan poprosi w końcu o ugodę i zapłacił Nam co trzeba...ale co nerwów było to było.....
Więc znam ten ból jak chcesz robić dalej a nie możesz bo my też nie mogliśmy nic przez pół roku ruszać do sprawy w sądzie aby dowody były namacalne masakra...
Pozdrawiam i czekam na dalsze foteczki i info co się u Ciebie dzieje :)

Agnes26
03-09-2013, 14:09
Info o schodach na privka wyslalam :):):):D

Dziękuję Kochana :) :* ;)

ewasx
03-09-2013, 14:20
Przychodzę się przywitać:)
Podglądam od jakiegoś czasu i bardzo mi się podoba:rolleyes:
Życzę wytrwałości z ekipą,tak to już jest z tymi wykończeniowcami:mad:
Podoba mi się Twoje ogrodzenie,możesz zdradzić z czego są te słupki/murki?
Pozdrawiam:bye:

Ola.U
03-09-2013, 15:49
Gosiu
,pięknie :cool:
Trzymam mocno kciuki &&& za ostatnią prostą :yes:
:hug:

ewasx
03-09-2013, 16:09
Wielkie dzięki za namiar,bardzo podoba mi się to rozwiązanie:yes:
My ogrodzenie planujemy na przyszły rok,ale już teraz myślimy jakie zrobić,z czego,jaki koszt:D
Możesz podać koszt przęseł i wymiary?na privka :D
Mamy znajomego,który robi przęsła/barierki,ale ze znajomymi różnie to bywa:yes:
:bye::bye:

ewasx
03-09-2013, 23:31
Dzięki:Dwysłałam privka

alka_b
05-09-2013, 11:10
Witam Gosiu, od jakiegoś czasu "po cichu" przeglądam Twój wątek i muszę przyznać, że coraz piękniejszy ten Twój domek. Ciekawa jestem efektu końcowego :) Tymczasem mam pytanko gdzie można kupić takie kinkiety i żyrandol, które będziesz miała w biało czarnej łazience. Z góry dziękuję i pozdrawiam oraz życzę wytrwałości! (sami też teraz wykańczamy więc wiem co przeżywasz ;))

JMDWM
05-09-2013, 15:18
Dzień dobry :) Pięknie u Was! Widziałam na żywo dom z zewnątrz, gdy stemple zabierałam ;)
Żałuję, że do środka nosa nie wetknęłam, bo strasznie jestem ciekawa jak wyglądają na żywo te płyty na podłogach i schody.. Mogę również prosić o koszt wykończenia schodów, gdzie się ten kamień zamawia?
Płyty tarasowe też mnie urzekły!
Pozdrawiam serdecznie

lucy76
05-09-2013, 15:43
witam Cie Gosiu serdecznie!
od jakiegos czasu "po cichu" podczytuje Twoj watek i jestem pod wrazeniem Twojego gustu:)
my jestesmy dopiero na etapie konczenia instalacji i przygotowania wylewek i nie wiem, czy Cie to pocieszy, ale juz 3 ekipy
musialam przepedzic, z 1 spotkamy sie w sadzie. dodatkowo wtopilismy kupe kasy na zakupie paneli dachowych, ktore
po polozeniu musielismy sciagnac z dachu i zakupic NOWE innej firmy!! tu pewnie tez sprawa zakonczy sie sadownie. wiec chyba tacy "fachowcy"
to norma w naszym kraju, smutne. Zycze Ci jak najszybszego zakonczenia budowy i szybkiej przeprowadzki, glownie ze wzgledu na Twoj stan!!

jako ze jestem rowniez na etapie wyboru schodow mam ogromna prosbe do Ciebie o podanie szczegolow dotyczacych materialow i kosztow Twoich pieknych bialych schodow. wiem, ze jest to bialy konglomerat. to kamien?
pozdrawiam serdecznie
Lucyna

diana_teresa
06-09-2013, 09:06
Piękna szafa

Magdzinska
08-09-2013, 08:44
Witam się i ja w Twoich "progach":rolleyes: Zapowiada się kolejny super domek:yes: Podglądałam z ukrycia, ale w końcu musiałam coś napisać bo zrobiło mi się Ciebie żal przez te Twoje stresy z fachowcami ;);) Większość z nas to przeżywała, pewne rzeczy trzeba niestety olać, pewnych nie popuścić i walczyć o swoje:rolleyes: Najważniejsze, żebyś w tym wszystkim nie przestała lubić tego miejsca i miała jak najwięcej fajnych wspomnień z tego okresu budowy i wykańczania, bo potem mimo wszystko miło się to wspomina :P Życzę jak najmniej stresu (szczególnie w Twoim stanie) i szybkiej wprowadzi :hug::hug:
Magda

Tequila :)
08-09-2013, 18:17
Gosiu, mam nadzieję,że tym razem ekipa okaże sie celnym strzałem :hug:
Wiem,ze teraz masz inne sprawy na głowie, ale zapytam, w wolnej chwili jeżeli pamiętasz napisz mi proszę, z jakiego materiału są wykonane Twoje listwy przypodłogowe, jaka jest ich wysokość, producent i cena.
Pozdrawiam Tequila

Monia_22
10-09-2013, 10:36
Hej Gosiu, ja ostatnio rzadko bywam na forum, a jak jestem to podczytuję, a na odpisywanie czasu brakuje.

Odnośnie postępów u Was w domku, schody są przepiękne! Bardzo mi się podobają! :yes: Zabudowy meblowe też bardzo fajne,z czego będziecie mieli blat w części prysznicowej?

Kiedy będziecie mieć kuchnię i na kiedy planujecie przeprowadzkę?

Narożnik ładnie się prezentuje, jaka to firma?

Gosiu współczuję przepraw z ekipami, niestety trafić na porządną wcale nie jest ta łatwo. Naprawdę powinnaś wyluzować i trochę odpuścić nie ma sensu się tym przejmować w Twoim stanie! Na kiedy masz termin? Imię dla córuni wybrane?

Roztrzepana
16-09-2013, 15:15
Mam pytanko . Zakupiłaś tapetę w napisy - Jak wygląda na ścianie . Może zostało Ci parę metrów . Rolki są dość długie a ja potrzebuję małą ilość .

Agnes26
16-09-2013, 19:06
Hej Gosiu co tam nowego u Ciebie? :)

Agnes26
16-09-2013, 19:46
hejka Agnes
jak mam byc szczera to NIC
Panowie robia caly czas poprawki po poprawkach, a jest to praca ktorej nie widac.
Bo jakby ktos przyzedl do mnie do domu to by sie zastanawial czemu nie meblujemy i nie sprzatamy, ale wtajemniczeni wiedza ze jeszcze mnostwo poprawek typu wymiana siikonow w obu lazienkach, doczyszczanie fug, poprawianie sufitow i scian, demontaz i ponowny montaz kabin, baterii itp

Takze moze pod koniec tygodnia cos sie zmieni w wygladzie domu.
Dzisiaj zaczyna sie 9 TYDZIEŃ OPOZNIENIA firmy wykonczeniowej i Panowie uwazaja ze wszystko jest w porzadku........./no comment/

To faktycznie masakra.
Trzymam kciuki Kochana aby to szybko się zakończyło i czekam na dalsze relacje i foteczki już z kolejnego etapu :)

Roztrzepana
16-09-2013, 21:35
Tej tapety potrzebuję około 4- 5 metrów . Mam ściankę wysoką na 1,20 m przy której będzie toaletka . Jeżeli masz zdjęcie ściany z tą piękną tapetą , wklej proszę.

Tequila :)
18-09-2013, 10:47
Gosiu baaaardzo dziękuję,ze wyczerpującą odpowiedz! :hug:
Wszelkie namiary mile widziane ;) POZDRAWIAM!

Roztrzepana
25-09-2013, 14:11
Kochana to aż pol rolki :-) niestety mi tyle nie zostanie, bo tu wchodzi w gre przesuniecie wzoru o jakies 60cm, wiec to sie inaczej uklada :-)
Jeszcze nie mam na scianie :-);)


Tapeta bardzo mi się podoba .Więc szybciutko pobiegłam do sklepu i zamówiłam ją . Będę ją kładła jednak w innym miejscu - w przedpokoju . Niestety wiem , że zabraknie mi 40 , 50 cm. / po uwzględnieniu przesunięcia . Szkoda mi było zamawiać aż 2 rolki .
Czy taka ilość ci może zostanie ? . Mogę poczekać .

Roztrzepana
26-09-2013, 12:27
Tego nie wiem
Musze poczekac az sie zacznie ukladac. Pozdrawiam

Będe do ciebie zaglądać co chwile . Daj znać jak zostanie tapetki . Koniecznie zrób zdjęcie obklejonej ściany .