PDA

Zobacz pełną wersję : komentarze do dziennika Zeljka



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Żelka
01-08-2010, 15:04
Torty zjedzone! Sachera następnym razem obsmaruje czekolada mleczna i dodam wiecej rumu. :-)

Dziś co chwie dostaję sms-y od Froschi z Chorwacji. Jest w moim miasteczku. Jadła już jagnięcinę z rożna i spacerowała wśród wodospadów... Napisała do mnie - Jak Ty mogłaś stąd wyjechać?" ;-) :-)
Ale Jej zazdroszczę!!!!

Żelka
02-08-2010, 19:03
Froschia prosiła pozdrowić wszystkich forumowych znajomych!

frosch
03-08-2010, 15:30
Nadaję z restauracji Mirjana koło Rastoke :P:P:P
byliśmy od 10-ej rano na kayaking-u !!!
wow ! ale jazda , mówie wam !!!
teraz w ramach biletu zaproszono nas na posiłek
ale...jaki ???? :
rosół z makaronem , pieczywo , sałatka , półmisek mięs (jagnięcina, drób, karczek , szaszłyki , ziemniaki ,warzywa - wszystko z grila !!!) ,
zaraz jeszcze strucla na deser ;o
ja nie wiem czy ja na weselu jestem czy co ???
jak nie pęknę to pojedziemy od razu nad morze

wczoraj byliśmy w Plitwikich Jeziorach (bajka) i 2 x u żelki mamy
jaką ona ma cudowną rodzine
jestem szczęśliwa że ich poznałam
nie da się opisać jak tutaj jest pięknie !!!
góry , rzeki, jeziora , wodospady
zieleń, zieleń i jeszcze raz zieleń

żelciu jak ty mogłaś stąd wyjechać ?
Nam bardziej się podobały Rastoke od Plitwickich :p

nie wiem czy moje serce wytrzyma tyle wrażeń
narazie kochani


pozdrav Froschki

mayland
03-08-2010, 15:59
Oj i ja zatęskniłam za Plitwickimi...... :( Ślicznie tam jest! Zazdroszczę frosiu takiego wyjazdu!!!

DPS
03-08-2010, 18:43
Oj, Wy szczęściarze! :D
Ja pewnie nigdy tam nie pijadę, ale jak poczytam Wasze opowieści (a jeszcze lepiej pooglądam zdjęcia ;) ), to tak, jakbym już tam była, prawda? :lol:

Żelka
03-08-2010, 21:07
Jejku Froschia jak ja się cieszę, że na podróz poślubną wybraliście moje okolice. I cieszę się na te fotki obiecane, jak małe dziecko. Jeno po woli, nie spiesz się, jak wrócisz, to masz czas do Świąt. :-)
Depeś Ty juz nic nie mów, wszyscy jadą do Chorwacji tylko ja nie. :-( A im starsza, to bardziej ciagnie....

Anna Wiśniewska
03-08-2010, 22:40
Ja też jeszcze nie byłam :)
Ale muszę, muszę pojechać! :)
Bo w Chorwacji to się też na windsurfingu pływa! I na żaglówkach! Prawda Żelciu? ;)

DPS
05-08-2010, 14:44
Zeljcia, Ty to obowiązkowo musisz jakoś pojechać, choćby nie wiem co!
No musisz! ;)

frosch
06-08-2010, 13:58
hej dziewczyny :)

korzystając z chwilowego dostępu do sieci przesyłam wam razem z Froschem welike pozdrav ;)

teraz jesteśmy nad morzem w Pisaku , malutkiej wiosce między Omis a Makarską
jest naprawde cudownie
kto jeszcze nigdy nie był w Chorwacji to niech żałuje i jak najszybciej przygotowuje sie do wyjazdu tutaj
kraj jest tak piekny, że chciałoby sie tutaj mieszkać
ja czuję się jakbym była w bajce albo we śnie i boje się ,że jak sie obudzę to wszystko zniknie
korzystamy z plaży i kąpieli w morzu czystym jak łza
w niedzielę wybieramy się na wycieczke statkiem na wyspę Hvar połączoną z połowem gruuubej morskiej ryby
Frosch w tej chwili poszeł rozkminiać Parasaling (jak myśli , ze ja się na to zgodzę to sie grubo myli hahahha)

pije najlepsze piwo po warce Strong na świecie czyli Karlovaćko :p
wczoraj próbowałam sliwowicy
wow !!! ale daje w palnik - masakra , ale dobra
nie próbowłam nigdy bimbru , ale jak każdy taki dobry to chyba zacznę go pić hahahahhh

to narazie
do nastepnego usłyszenia :*

zdjęcia znad morza mamy jeszcze na aparacie , ale pokażę wam gdzie latała w dzieciństwie nasza żelka :

18935

Anna Wiśniewska
06-08-2010, 14:21
Żelciu, Ty to musisz bardzo swojego męża kochać, że dla niego opuściłaś tak cudowny kraj :cool:

Rośnijcie kurka wodna chłopaki moje, to pojedziemy do Raju na ziemi ;)

Frosia, buziole wielkie Ty szczęściaro ;-)

DPS
06-08-2010, 14:45
O matko, to chyba ten wodospad, co to On się Żelce oświadczył! :D
Pięknie tam, nie dziwne, że Żelka piękna i piękną duszę ma. ;)

Żelka
07-08-2010, 20:07
Ha,ha ale se gadajom. Aż miło! :-)
Depeś to nie ten wodospad. To ten.
http://www.slunj.hr/galerija/slike/IMG_0317.jpg

DPS
08-08-2010, 12:26
Tyż pikny... :lol:

Żelka
08-08-2010, 14:06
:wiggle:;)

Anna Wiśniewska
08-08-2010, 16:20
I jak go dobrze pamiętasz :)

Żelka
09-08-2010, 09:17
No, jeszcze pamiętam. ;-)
Depeś te cukinie co robiłam wedluk Twojego przepisu są cudne!!! Mniam!!!

A tak to, chyba mam brak potasu. :-( Stefek ostatnio bardzo zle śpi, więc aby przetrwać dzień pijam duzo kawy, no i wywaliłam sobie tak potas... Teraz nasza rehabilitantka caly miesiac na urlopie, a ja nie do życia... Oj, oj, narozrabiałam... Teraz mi sok pomidorowy na uszy bedzie wylazić.... :eek:

jamles
09-08-2010, 11:04
Depeś Ty juz nic nie mów, wszyscy jadą do Chorwacji tylko ja nie. :-( A im starsza, to bardziej ciagnie....
to ja mam tak samo ...... nie byłem :oops::(i ...........mnie ciągnie :cool:
no raz za bajtla w obecnej Słowenii byłem ..... Portoroż, Porec, Bled, Kamnik, Planica ...... tyle pamiętam

aka z Ina
09-08-2010, 11:21
przyszłam pourlopowo się przywitać:)

Żelus w jakim ty raju mieszkałaś:jawdrop:

DPS
09-08-2010, 18:28
No, jeszcze pamiętam. ;-)
Depeś te cukinie co robiłam wedluk Twojego przepisu są cudne!!! Mniam!!!

A tak to, chyba mam brak potasu. :-( Stefek ostatnio bardzo zle śpi, więc aby przetrwać dzień pijam duzo kawy, no i wywaliłam sobie tak potas... Teraz nasza rehabilitantka caly miesiac na urlopie, a ja nie do życia... Oj, oj, narozrabiałam... Teraz mi sok pomidorowy na uszy bedzie wylazić.... :eek:

No to ja się bardzo cieszę, że cukinie dobre - na zdrowie!!! :D

A propos zdrowia - Ty wiesz...
Proszę szybko uzupełnić i w końcu przestań pozwalać Stefkowi na spanie w dzień.
Nauczy się przesypiać noce i będzie jeden problem z głowy. :D

Żelka
11-08-2010, 09:28
Jamles, to juz, jedziemy! ;-)
aka raj nie raj, ale piknie jest. ;-)
Depeś u Stefka to trudniej będzie, bo to nie spanie wynika z niedojrzałości układu nerwowego.
Czasami, tak jak dziś śpi 10 godin, innym razem i zdecydowanie częściej wystarcza mu 4 godziny. I wtedy nie odsypia w dzień. Jak odsypia, to ja tez śpię, ale skubany rzadko odsypia, w tym problem.
Probowałam już nie dać mu odsypiać, wtedy kiedy miał taką potrzebę, ale nic to nie dało.kolejną noc też spał tyle samo czyli 4 godziny. Normalnie człowiek po nie przespanej nocy musi odespać, ale Stefek nie musi, przynajmniej nie zawsze.
No nic, damy sobie rady. Musimy!

Anna Wiśniewska
11-08-2010, 22:01
Żelcia, Jamles! Dopiszcie mnie do wycieczki! Bo mnie też ciągnie!! ;)

Stefek - kurka twardziel, ja bym tak nie dała rady ;) Ale Ty Żelko biedna :(

Proszę o wyniki postępów w nadrabianiu potasu ;) Dbaj o siebie Żelciu,o siebie też!

:hug:

Żelka
12-08-2010, 11:54
Ha, ha teraz robie tak. Kawa aby przetrwac dzien i tabletka potasu z magnezem aby przetrwac kawe. Przestalo sie krecic w glowie.

aka z Ina
12-08-2010, 12:02
niesamowita kobita z Ciebie Żeluś!!!

DPS
12-08-2010, 12:59
Na tę wycieczkę to ja bym też pojechałą, ale nie ma jak... :cry:

Żelka
12-08-2010, 13:15
Hej, zapomniałam prawie...

W tym roku w Fundacji Stefka mam tylko jedaną wpłate z 1 %.
Z US Oława.
Wiem, że Was więcej wplacało, dlatego proszę abyście wpisali jaki US abym mogła zapytać gdzie cała reszta. :jawdrop:

aka z Ina
12-08-2010, 13:43
więcej, więcej wpłacało, bo ja sama w biurze rachunkowym przy okazji liczenia Pita ludziom wypisywałam, ale danych niestety nie mam.....

Żelka
12-08-2010, 14:27
takie coś piszą na swojej stronie

Szanowni Państwo,
Informujemy, że do tej pory rozliczenie 1 procenta na subkontach jest częściowe i dotyczy tylko wpłat z PITu 28. Do września Fundacja otrzyma z Urzędu Skarbowego pozostałe dane dotyczące wpłat 1%. Całościowe rozliczenie na subkontach nastąpi więc w I połowie września. Dopiero po tym terminie będziemy mogli uwzględniać Państwa uwagi i reklamacje.

Poczekam i zobaczę. W zeszłym roku z tego co udało mi się posprawdzać, to znaczy z wszystkich Was, co zgłaszaliście darowanie swojego 1% na Stefka, nie dotarło do nas tylko od Amtli.
Mam nadzieję, że w tym roku nie będzie większych problemów. Wybieramy się do Fundacji we wrześniu to pogadamy...

mayland
12-08-2010, 20:00
Żelcia to prawda. Wpłaty dopiero będą.

jamles
12-08-2010, 22:08
to kiedy się pakować :rolleyes:
II US Gliwice x2

Żelka
12-08-2010, 22:55
mayland co ja bym bez ciebie zrobiła? Ty zawsze potrafisz człowieka uspokoić. Dziękuję.
jamles a nie będzie Ci żal tego Twojego pięknego ogrodu zostawić? Dzięki za informację, zapisuję sobie, potem napiszę tutaj jak juz będę wiedziała co dotarło.

Gosiek33
13-08-2010, 05:56
No kurcze blade :eek: to trzeba na razie czekać :popcorn:

Żelka
13-08-2010, 11:46
W czekaniu to jestem dobra. ;)

Anna Wiśniewska
13-08-2010, 16:08
I US Koszalin też dwa razy

Żelka
13-08-2010, 21:34
Aniu zapisałam, dziękuję!

jamles
13-08-2010, 23:03
jamles[/B] a nie będzie Ci żal tego Twojego pięknego ogrodu zostawić?
trochę przesadziłaś z tym moim buszem, wodospady piękniejsze są :cool:

Żelka
15-08-2010, 12:06
20026

Mopsia
15-08-2010, 13:12
Fajny chłopak, najwyraźniej zadowolony.
Żelko - US Warszawa Targówek x II.

Żelka
15-08-2010, 14:17
Mopsia, dzięki wielkie, już sobie zapisuję.
A Stefek tutaj wesoły bo zabrałam na spacer chustkę zwaną "Baba Jaga". :-) Uwielbią patrzeć jak wiatr nią porusza. :-)

tola
15-08-2010, 16:00
Żelko, I US Białystok

Pozdrawiam z upalnego do granic obłędu Podlasia. (36 w cieniu o 17)
A Frosi zazdroszczę i przy okazji wspominam swoje wojaże po Chorwacji.
Buziaki Stefkowi :)

Żelka
15-08-2010, 20:24
Dzięki Toluś! Już zapisałam. :-)
Ja już nic nie mówie, nie da rady wytrzymać w taki upał. Stefek biedny w tym plastyku. Co zdejmuje mu gorset to mokra koszulka, :jawdrop: a ja nie daję rady 60 min dziennie rehabilitować....... Niech już ten upał się skończy!!!

Mopsia
16-08-2010, 12:33
Od jutra obiecują trochę chłodniej, a pojutrze znaczne ochłodzenie. Czy wczoraj burza dotarła do Was, dmuchałam, żeby doleciała:)

Żelka
16-08-2010, 13:12
A gdzie tam, dmuchało, grzmoty były i nic. :-) Ale powietrze wieczorem było duzo lepsze. To pewnie to co od Ciebie dotarło. ;-)

aka z Ina
16-08-2010, 13:27
u nas na grzmotach też się skończyło....niestety!

Żelka
16-08-2010, 22:19
Padało! :-)
Ale te grzmoty dzisiaj, strach.....

aka z Ina
17-08-2010, 12:46
wczoraj na szczęście i u nas popadało....podlewanie mam z głowy:wiggle:

Mopsia
17-08-2010, 16:40
no wreszcie jest czym oddychać, tak to lubię, a wczoraj ja też nie musiałam podlewać

Żelka
17-08-2010, 19:06
Ja nie mam co podlewać, bo na razie w ogrodzie wciaż chwasty. Ale i tak sie cieszę, że padało. Buziaki!

Anna Wiśniewska
18-08-2010, 08:27
My w niedzielę w samym centrum ogromnej burzy i ulewy jakiej dawno nie widziałam byliśmy nad jeziorem na kajakach.
Akcja ewakuacyjna była błyskawiczna, ale i tak nic suchego ani na nas ani obok nas nie zostało ;)
Dzieciaki się trochę bały, ale tęcza wynagrodziła im ten chwilowy strach :)
A teraz jest nawet trochę jak dla mnie za chłodno ;)

Mam nadzieję, że u Was tez pogoda już taka do życia :)
Buziaki dla Stefka!

Żelka
18-08-2010, 19:34
Lepiej juz dużo, dzięki Bogu. Jest czym oddychać i już się nie leje po plecach.

Żelka
20-08-2010, 08:15
Hej!
Jakny ktoś chciał kupić coś z moich prac, to są tutaj http://fairy-house.blogspot.com/
Będą zawsze w zakładcę "by Kajka".
Dzięki i buziaki od nas!

Maruś i Asia
27-08-2010, 10:54
Przyszłam się przywitać i o zdrówko zapytać,:welcome:
Buziaki dla wszystkich

aka z Ina
28-08-2010, 00:29
przypominaj się, przypominaj częściej kobito!!!!;)

Żelka
31-08-2010, 11:56
Asia, Aka, cześć Wam też. Zapraszam do mnie na bloga, na Candy, mozna wygrać fajne rzeczy, jeno trzeba komentarz pod postem zostawić.
p.s. Gdzie ta froschia, przecież lubi serduszka....
p.p.s. jutro jedziemy ze Stefkiem do Poznania do lekarza, proszę trzymac kciuki za udany wyjazd. ;-)

mayland
31-08-2010, 13:56
Ja trzymam kciuki za wizytę i za udaną podróż!

Żelka
31-08-2010, 19:11
Dzięki mayland!

galka
31-08-2010, 19:55
Też trzymam kciuki za podróż i wizytę.

I dopisz proszę I US wrocław:)

Żelka
31-08-2010, 21:57
Też trzymam kciuki za podróż i wizytę.

I dopisz proszę I US wrocław:)
Jesoo, galka sto lat Cię nie było!!! Dziękuję za przekazanie 1% i proszę odezwij się czasami, tutaj albo na moim blogu, wszystko jedno... Tak cieplutko się człowiekowi robi na sercu jak widzi te wszystkie znajome nicki...
Ej, kiedyś to forum było jakos bardziej domowe, teraz nas jakos rozwiało po świecie...
W każdym razie, miło Was wszystkich spotykać od nowa...
aha, idę zapisać, idę...

galka
02-09-2010, 17:35
Żelko kochana długo nie pisałam ale czytałam regularnie:)
Jakiś czas trzymałam się z boku .Nie mogłam się zebrać żeby coś napisać.Powiem szczerze ,że zniechęcał mnie poziom agresji jaki pojawił się na Hyde parku.To juz nie było takie fajne forum jak dawniej,wiele ludzi odeszło albo przestało pisać a ton zaczęli nadawać całkiem inni ludzie:mad:.
Tęsknię za tym starym forum i cieszę się kiedy widzę,że pojawiają się z powrotem dawni forumowicze .Całuję Ciebie i Stefka i dziękuję Ci za takie miłe slowa:)
Aż się ciepło na serduchu zrobiło.Pozdrawiam .
.

Gosiek33
02-09-2010, 19:03
Żelko i ja się melduję, słabo net mi chodzi więc czytać się jeszcze niekiedy da ale pisać to tylko czasami


pozdrawiam

DPS
02-09-2010, 19:56
No i co tam w Poznaniu powiedzieli? :rolleyes:

Anna Wiśniewska
02-09-2010, 20:08
Czekamy na wieści z Poznania! :)

Mopsia
02-09-2010, 21:39
Napisz koniecznie co było w Poznaniu. Kciuki trzymałam.

Żelka
03-09-2010, 09:43
Hej Kochane!

W Poznaniu biliśmy tym razem tylko u Pana który pobiera miarę na gorset.

Robi sie to w ten sposób, że owija się całą gore ciała bandażem z gipsem i czeka aż to zastygnie. Potem sie rozcina i to jest miara na gorset.

Teraz we czwartek jedziemy odebrać nowy gorset i wtedy juz będzie lekarz, wiec zobaczymy co powie.

Kciuki proszę trzymać dalej, właściwie co ja gadam, to u nas na stale jest potrzebne... :-))))

tola
03-09-2010, 09:50
Trzymam Żelciu, trzymam :)

mayland
03-09-2010, 09:53
Nooooooooo Żelka, ważny ten Twój Stefek, nie ma co. Żeby tak pół Polski jechać na miarę do krawca..... Nie każdy ma takie przywileje, oj nie każdy... ;)
Buziaki dla Was ogromne i kciuki dalej zaciśnięte :D

Gosiek33
03-09-2010, 16:36
kciuki trzymam

Żelka
03-09-2010, 18:14
Dziękujemy, tak dobrze wiedzieć, że komuś na nas zależy.



A dziś mam smutny dzień, bo dowiedziałam sie o poważnej chorobie męża mojej siostry. To taki dobry i wielkoduszny człowiek i taki prawdziwi ciepły Włoch, serdeczny, uśmiechnięty, optymistyczny.... Dwa razy byłam u nich we Włoszech, to nie pozwolił mi wydać nawet grosza, wszystko mieliśmy jak w raju… Aj, czemu to życie musi być takie trudne?

mayland
03-09-2010, 18:47
Takie wiadomości przytłaczają. Wydaje się, że to już, natychmiast, tragedia. Ale..... mija dzień za dniem i z tym się żyje. Raz lepije, raz gorzej ale do przodu. Potem człowiek spotyka na swojej drodze innych chorych i wie, że nie jest sam, że nie tylko on cierpi, ze nie tylko jego to spotyka. Nabiera siły, chęci walki a z biegiem czasu choroba mu towarzyszy jak codzienny rytuał.
Wiem jak było z mamą. Szok, żal, pretensje, niedowierzanie. A teraz cóż.... codziennie jazda do Warszawy, terapia, przypadkowo poznani ludzi pełni optymizmu, nadzieja i w pewnym sensie ulga i już tylko resztki poczucia osamotnienia.
Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno, że będzie walczył i że odnajdzie w tej chorobie siebie- napewno innego ale to wcale nie znaczy, że gorszego.
Żelcia wiesz, ze choroba nie wybiera. Trafia na dobrych ludzi takze. Wierzę, ze będzie dobrze!!!

Anna Wiśniewska
04-09-2010, 09:08
Pięknie mayland napisała...
Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze!
Myślę o was cieplutko!

Ew-ka
04-09-2010, 10:20
Zelciu- nie zapominam o Tobie -nawet kiedy nic nie pisze jesteś obecna w moich myślach .....wspieram Cie -Kochana - i nie martw sie na zapas - bedzie dobrze :)

DPS
04-09-2010, 11:17
Kochana, trzymam cały czas, jesteście w moich myślach, a za szwagra pomodlę się - może pomoże. Jak to Maylandzia napisała, jakoś będzie, musi być. Pomodlę się, aby było dobrze!

Amtla
04-09-2010, 16:58
Witaj Żeleczko powakacyjnie :)

Jak to dobrze, że się gorset Stefkowi robi na miarę...zawsze będzie jak ulał ;)

A za szwagra, zrobię to samo co Depsia...
\
Zawsze tak jakoś myślę o Was. W tym roku byliśmy w Sarbinowie, a tam jest sanatorium rehabilitacyjne dla dzieci z różnymi takimi dziwnymi chorobami. Dużo tych dzieci widać na ulicach i na plaży. Dlatego też, co chwila Stefka wspominałam...
\
Pozdrawiam

Żelka
04-09-2010, 18:39
Dziękuję Wam Dziewczyny! Zawsze łatwiej znosić trudności razem.
Siostry mąż jeszcze musi na badania. Lekarz powiedział, że byc może jest to jakiś rzadki przypadek który nadaje się do leczenia, ale wycinki muszą pobrać. Czekamy i modlimy się.

Anna Wiśniewska
04-09-2010, 20:07
Żelciu, tak pomijając ten ciężki temat, to fajna, międzynarodowa z Was rodzina! :)
Ty wyszłaś za Polaka, Twoja siostra za Włocha :) Jak się wszyscy spotykacie to musi być gwarno, wesoło i kolorowo :)

Maruś i Asia
05-09-2010, 14:32
Zawsze trzeba mieć nadzieję. Żelciu trzymam kciuki. Nawet jak nie mogę do Ciebie zajrzeć, a czasem po prostu nic nie piszę to i tak o Was zawsze ciepło myślę.
Pozdrawiam cieplutko

frosch
06-09-2010, 07:33
Zelciu najdroższa , dołączam modllitwy , kciuki i ...plujki w intencji Twojego szwagra .
nie traćcie proszę nadziei !!!!
Twoja siostra (obie zresztą , o mamie juz nie wspomnę) to cudowna kobieta : niezwykle miła i ciepła , niesamowicie wesoła i nadzwyczaj elegancka
wszystkie jesteście do siebie podobne (wyglądem i charakterami)
Bądźcie silne i cierpliwe
wierze ,że wszystko się ułoży , medycyna teraz jest na wysokim poziomie
a kciuki trzymane na naszym forum czynia cuda
wiec musi byc dobrze
ucałuj rodzinkę i pozdrów ode mnie !!!!! i od Froscha też !!!

Żelka
06-09-2010, 09:36
Dziękuję Wam!

aka z Ina
06-09-2010, 09:45
i ja przyłączam sie do pozytywnego myślenia, ze będzie doborze!!!

Żelka
07-09-2010, 18:00
Dzięki Aka!
We czwartek znowu do Poznania. Po niedzieli się odezwę.
Dziękuję wszystkim za kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Mopsia
07-09-2010, 20:52
Żelko,
Kciuki obowiązkowo, modlitwy też.
Trzymaj sie jak zwykle dzielnie. Całuję i ściskam

Nefer
07-09-2010, 23:34
Ja tylko przytulaki zostawiam.

tola
08-09-2010, 09:26
Żelko, Dobry Duszku, Dobry Aniele, trzymam mocno i modlitwą wspieram Was wszystkich.
Jeśli to prawda, że dobro ofiarowane wraca, to musi się wszystko dobrze ułożyć w Waszej Rodzinie. Musi.
Tak niezwykłych ludzi los nie może tak ciężko doświadczać. Tak się nie godzi.
Żelciu, po ostatnich deszczowych dniach, dziś wreszcie słoneczny poranek i niespodzianka.
Uśmiechnięty listonosz przyniósł mi prezent od Ciebie.
Wzruszyłam się, oczy zaszkliły...dziękuję Żelko...za wszystkie Twoje własnoręcznie wykonane upominki.
To moje osobiste talizmany, przepełnione dobrą energią, tak to czuję.
Dziękuję raz jeszcze...buziaki słodkie dla Ciebie i Stefka.
Będę czekać na dobre wieści....zaciskam mocno.

Żelka
08-09-2010, 12:50
Mopsia mam termin u naszej Pani Dr. na 16. września. Jak masz czas to może spotkamy się na miejscu. Szolc Rogozińskiego 1 na 12.00. Bo wizyta jest na 11.
Nefer dziękuję za pamięć, też przytulam mocno!
Tola cieszę się razem z Tobą!!!
Buziaki wszystkim!

Mopsia
08-09-2010, 21:01
Żelko, stanę na głowie, żeby sie spotkać z Wami. Termin odnotowałam. Przed wizytą jeszcze sie odezwę na priv.
Ściskam obydwoje

Żelka
16-09-2010, 19:07
Troche jestem zmartwiona, bo jest małe pogorszenie.
Dostaliśmy chyba z 100 nowych zleceń co robic prócz tego co juz robimy. Jakbym robiła wszystko co Stefciowi jest potrzebne, nie tylko z kręgłoslupem, to mam etat 24 godzinny. (haha, jaka ironia, a właśnie wczoraj mi przypomniano o tym, że ja nic nie zarabiam..., szkoda, ze państwo nie płaci matkom opiekującym się dziećmi niepełnosprawnimi w domu, dlaczego kurka wszyscy uważają, że my nie pracujemy????....)
No nic, świata nie zmienimy... Trzeba robic swoje póki wystarczy sił..
Proszę znowu o mocne trzymanie kciuków aby nam się poprawiło... No i przydałoby sie aby Stefek przestał już rosnąć....., bo wtedy i skolioza sie zatrzyma....

Mopsia, dziękuję pięknie za wszystko czym dzisiaj nas obdarowałaś, a najbardziej za to, że znalazłaś dla nas czas. Było mi bardzo miło poznać cię w realu!!!

Nefer
16-09-2010, 19:40
Żelku, też nie wiem dlaczego Państwo nie płaci mamom,za to, że odciążają instytucje państwowe. Nie tylko nie płaci ale i w ogóle nie jest nimi zainteresowane. WYstarczyłoby tylko mniej przeszkadzać a najlepiej pomóc. Strasznie to wkurzające.
A temu kto Cię przypomniał, że nie zarabiasz nie ma pojęcia jak ciężka jest Twoja praca. Nie tylko fizycznie ale głownie psychicznie. To ogromna odpowiedzialność - każda minuta to skupienie. ALe wiesz jak jest ...wszystko co człowieka wraca ...
Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży. A Stefcio zapewne niebawem przestanie rosnąć - no bo ile można :):):) I za to też trzymam kciuki :)

Gosiek33
16-09-2010, 19:48
To ja choć kciuki potrzymam

Mopsia
16-09-2010, 20:33
Żelko jesteś bardzo dzielnym i kochanym człowiekiem. Zyczę Ci bardzo dużo sił i tych fizycznych (Twój biedny kręgosłup) i psychicznych, wytrwałości i takiej pogody ducha jak dotychczas. To dla mnie wielka radość poznać taką dziewczynę.
Dzięki za śliczny prezent i mam nadzieję na kontynuacje naszych małych i większych spotkań.Całuję i ściskam obydwoje

Maruś i Asia
17-09-2010, 14:21
Dołączam się do was i również kciuki trzymam. Zawsze mi powtarzali, że dobro wraca do człowieka ze zdwojoną siłą, dlatego wierzę, że wszystko się ułoży. Jak to moja mama mi powtarzała - będzie dobrze bo musi dobrze być.

Anna Wiśniewska
17-09-2010, 15:32
Żelko!
Z pewnością za moment to lekkie pogorszenie odwróci się i stanie się dużym postępem :)
A Stefek też już za moment przestanie rosnąć. Duży już z Niego chłopak i niech tak zostanie ;)

Ściskam i buziaki przesyłam!
Trzymajcie się!

DPS
18-09-2010, 12:18
Kochana, nawet nie wiesz, jak ja Cię rozumiem - ileż to razy słyszałam, że przecież nie pracuję... :mad:
Ja życzę tym, którzy takie rzeczy mówią, żeby pracowali tak jak ja i jak Ty i potem żeby codziennie słyszeli takie rzeczy! :evil:
Za Stefka modlę się cały czas, kciuki zaciskam nieustająco, a za Wami tęsknię i zastanawiam się, kiedy w końcu się uda... ;)

Żelka
18-09-2010, 18:14
Dzięki Kobietki. Walczyć będziemy. Musi byc znowu lepiej!!!

DPS
20-09-2010, 09:15
Buziaki zostawiam, Zeljcia, dla Was obojga, znowu zalatana będę.

Żelka
20-09-2010, 15:11
Dzięki Depeś!!! Od nas też dużo buziaków!

DPS
20-09-2010, 19:17
Ciotka, ta powódź w Chorwacji to, mam nadzieję, ominęła Twój dom rodzinny, co...?

Żelka
21-09-2010, 10:13
A ja nawet nie wiem, że jakaś powódź jest w Chorwacji. Wczoraj z Mamą rozmawiałam i nic nie mówiła na ten temat, więc, pewnie wszystko tam ok. U nas nie są powodźiowe tereny, na szczęście. :-)

Maruś i Asia
22-09-2010, 18:10
Ściskam mocno i zdrówka życzę

Żelka
23-09-2010, 07:44
Dzięki Asiu, my też pozdrawiamy Sąsiadkę naszą. ;-)

Anna Wiśniewska
28-09-2010, 19:54
Żelcia!
Co Ty taka zalatana jesteś?
Na blogu tyły, tutaj tyły ;)

Jesiennie się nam zrobiło... Trzeba szybko zorganizować sobie lekarstwo na jesienne nastroje. Znasz jakieś dobre? ;)
Buziaki!!

DPS
29-09-2010, 09:25
Ciocia Zeljka, buziaki zostawiam, jak tylko trochę dojdę do siebie, to zadzwonię. ;)

Żelka
29-09-2010, 09:35
Hej baby! :wiggle:
Nie wiem czemu zalatana, jakos sie nie wyrabiam. Wszystko na godzinę mam poustawiane i jeszcze nie wyrabiam... Starość?? ;-)
Przygotowuje też fanty na aukcje dla Stefka. Jestem w trakcie zalatwiania aukcji charytatywnej na allegro, tak jak ma nasz Franio. Może ktoś coś kupi?? Jednak miesieczne na same plecy wydajemy 2000zl. A na koncie fundacji środków ubywa. Teraz zawiozlam rachunkow na ponad 8000zl.
Wiec musze sie zabrac do pracy i sie nie poddawac. Wczoraj o 23.30 konczyłam haftować igielnik. Jednak to haftowanie zle dziala na wzrok, wole decoupage. ale asortyment musze urozmaicac. :-)
Depeś zdrowiej!!!!!!
no to lece.........., gdzie ja miotle zostawilam, o jejku, jejku...................
p.s. bledow narobilam..., wybaczcie...

frosch
29-09-2010, 10:00
żadnych błędów nie zauważyłam
ja tez nie mam ostatnio na nic czasu
to chyba jednak z tym wiekiem związane jest

nie moge tez narazie wysłac ani Tobie ani Depeesi płytek z fotkami , bo nie mam programu do ich wypalania :(

daj potem linka do aukcji

DPS
29-09-2010, 19:59
Oj, Frosia, ściągnijże z sieci za frei, są takie legalne... ;)

Znaczy że co, że ja też stara? :eek:
Bo ja też nie mogę z niczym zdążyć...

Anna Wiśniewska
29-09-2010, 20:04
frosia, zajrzyj na www.dobreprogramy.pl

Żelka
01-10-2010, 15:50
Gosia, sie nie przejmuj. Jak dasz rady zrobisz, jak nie, nie i tyż bedzie git. :-)
A o aukcjach dam znać. Pewnie.
Pozdrawiam deszczowo!

Nefer
04-10-2010, 21:12
Czekam z niecierpliwością na aukcję :)

Anna Wiśniewska
04-10-2010, 22:05
Żelciu,
jeśli na aukcjach będziesz wystawiać te cudowności, które tworzysz, to ja Ci mówię - Ty nie nadążysz z dzierganiem i naklejaniem ;)

Ja też niecierpliwie czekam :rolleyes:

rasia
04-10-2010, 22:52
Hej Żelciu! :) Kiedy ta aukcja?
Buziaki cieplutkie zostawiam podwójne dla Ciebie i dla Stefcia.:)

Żelka
05-10-2010, 09:38
Hej Wam tam!!!
Ale się cieszę, że o aukcję pytają! :-)
Pewnie, że moje pracy będę tam wystawaić! Przecierz, to wszystko dla Stefka jest! Całe szczęście, że coś umiem zrobić i, że tak będę mogła dorabiać na Jego rehabilitację.
Czekam teraz na cynka od Allegro, kiedy bedę mogła ruszyć a jak już ruszymy, to będę Was prosić o reklamę Stefka strony z aukcjami..., gdzie się da. ;-)
Dziękuje, dziękuje, że wciąż dacie sobie o moim Stefku gadać i prosić, gadać i prosić......... Bóg mi świadkiem, że zawsze jak modle się dla nas, to Was wszystkich w tej modlitwie wspominam. Inaczej bym nie mogła.
Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Nefer
05-10-2010, 10:09
Bo my lubimy Stefka - jak mamy nie chcieć o nim gadać ???? Gupota z Ciebie , że aż strach :):)

Żelka
05-10-2010, 10:51
Też Cię kocham! :-)

DPS
05-10-2010, 11:40
Buziaki zostawiam, na pewno na blogu wrzucę informację o aukcjach i o Waszym 1%. :lol:

Żelka
05-10-2010, 13:55
Dzięki Depeś, na Ciebie zawsze można liczyć! :-)

Siedzimy w domku teraz, bo Stefek ma gardło czerwone. Miał dziś mieć zajęcia z psychologiem ale nie jedziemy.

Daje mu leki, pryskam Tantum verde i czekam czy minie czy znowu sam nie zwalczy... Jeszcze w życiu żadnego przeziębienia sam nie zwalczył, ale mam nadzieję, że teraz jest starszy i mu się uda. Trzymajcie kciuki. :-)

Anna Wiśniewska
05-10-2010, 18:46
Trzymam kciuki!!!!
Kiedyś musi być ten pierwszy raz ;)

Pewnie, że wrzucę info o aukcji na bloga :) Notkę o 1% dla Stefka już mam :)

DPS
06-10-2010, 13:38
Trzymam bardzo mocno - bardzo!!!

Żelka
07-10-2010, 09:43
Jest, jest, jest!!!!
Strona z aukcjami dla Stefka!
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=19732995

Bardzo proszę o reklamę naszej strony!!! Dziękujęmy!!!!!!!!!!!

DPS
07-10-2010, 11:18
Super!
Jeszcze dziś wieczorem postaram się za to zabrać! :D

Anna Wiśniewska
07-10-2010, 18:14
Hej Ciotka!
Zrobione!
Rajusiu, jakie Ty tam cudności wystawiłaś! Najchętniej kupiłabym wszystko ;)

Jak było u koników? My dziś też byliśmy. I przeżyłam szok, bo w pewnym momencie zobaczyłam moje dziecko z wodzami w rączkach, kierującego tym konikiem, a pani Ania szła sobie obok i nawet tego konia nie dotykała!
Teraz puchnę z dumy i wszystkim naokoło opowiadam, jak to mój cztero i pół latek na koniu sam jeździ ;)
Zatrzymywał, ruszał, skręcał! Masakra ;):wiggle::wiggle::wiggle:

Ale fajnie :wiggle:

Żelka
08-10-2010, 07:40
Aniu dzięki. Będę stronę uzupełniać po mału, jak cos mi przybędzie. Muszę może po książkach poszperać. W końcu komu ja ich zostawię. A jak pójdą to Stefcio z nich skorzysta - przenośnie, ha,ha. :-)

W środę się nie udało na konie bo Pani naszej cos wyskoczyło - też przenośnie - hahaha. Dziś mamy jechać, zobaczymy czy dziś cos będzie nam wyskakiwać.

My tylko tyle aby Stefcio pooglądał, powąchał i posłuchał, bo jeździć mu nie wolno.

Anna Wiśniewska
08-10-2010, 11:55
Żelciu, samo przebywanie wśród koni jest bardzo stymulujące. Konie są wspaniałe i na każdego człowieka mają dobry wpływ ;-)

Żelka
08-10-2010, 15:35
Nawet wejść nie chciał. Taki strach miał, że nawet siłom nie mogłam go do stadnini wepchnąć.

Anna Wiśniewska
08-10-2010, 17:04
Ojej...
Ale nic na siłę, myślę, że jeśli dacie Stefkowi czas, na pewno się odważy i przekona do koni :rolleyes:
Będę trzymać kciuki!

DPS
08-10-2010, 21:08
Wooow, to i na konie chodzicie! Ale fajnie! :D
Ja też myślę, że trzeba dać Stefciowi czas, a będzie się powoli oswajał i potem polubi konie, one takie fajne są.
Może jakby najpierw jakies małe, kucyki, czy jak...

Gosiek33
09-10-2010, 06:57
Hejka, toż nie wciągaj Stefka do stajni :no: to ciemne, pachnące ,,inaczej" pomieszczenie, w którym rożne rzeczy stać się mogą ;) nie dziwię sie Stefkowi, że się bronił. Ładna pogoda i spokojny konik na padoku to coś co może Stefka zaciekawić :rolleyes:

powodzenia

Żelka
09-10-2010, 18:18
Tak, tak nic na siłę. Przynajmniej ja miałam z tego radość. Nakarmiłam konie marchewką. Ale te ich oczy w których było widać znak zapytania - kim ty jestes nieznajoma kobieto, czy mozna tobie zaufac... Piekne są konie, piękne!!!

Maruś i Asia
10-10-2010, 20:10
Powolutku i Stefek powinien się przekonać do tych wspaniałych zwierząt i sam będzie je marchewką karmił. A tak z ciekawości to gdzie na te koniki chodzicie.

Żelka
10-10-2010, 21:15
Asiu w Mariewie jest stadnina koni.

Kochani widzę na naszej stronie Allegro, że już jest całkiem ładnie. http://allegro.pl/my_page.php?uid=19732995
Dostaję maile z których wynika, że większość kupujących to moi znajomy z tego forum.
Co ja bym bez Was zrobiła?
Strasznie się cieszę, że mogę na Was liczyć, że mam tutaj tyle pomocnych dusz. Dziękuję Wam z całego serca!!!

Stefka konto będę starała się utrzymać ile sie da. Na razie jest na 3 m-ce, potem muszę znowu pisać do Allegro z prosbą o przedłużenie. I tak przez rok. Po roku znowu trzeba przesyłać im dokumenty z Fundacji i czekać na akceptację, czyli pozwolenie prowadzenia aukcji charytatywnych.

Bedę robic to co dotychczas, czyli trochę decoupage, trochę haftu (chyba mniej haftu, bo widzę, że decoupage lepiej idzie, zrozumiale, to rzeczy codziennego uzytku). Mam nadzieję, że uda mi się zawsze mieć cos w ofercie.
Proszę zaglądać i jeśli uznacie za słuszne polecać nas znajomym i rodzinie.
Tyle dobra dostałam tutaj, że mogę tylko dziekować.
DZIĘKUJĘ!!!
p.s. Też Was kocham! ;-)

Anna Wiśniewska
10-10-2010, 21:24
Żelciu, Twoje docoupage jest zachwycające! :)
Ja też karmiłam ostatnio konie marchewką :wiggle: Fajnie im się ją w pyski wpycha ;) Myślę, ze to kwestia czasu, a i Stefek będzie im te marchewy razem z Tobą podawał :rolleyes:

A tak właśnie dziś myślałam o Stefkowym gardełku. Mam nadzieję, że już przeszło.
Buziaki dla Was zostawiam!

rasia
10-10-2010, 22:00
A ja zakochana jestem w króliczku! :D Cuuuda robisz!!! :D

Żelka
11-10-2010, 07:57
Aniu, dzięki, że pytasz. Stefka gardło lepiej. :wiggle:To Jego pierwszy raz w życiu bez antybiotyku. Aż boję się, o tym mówić aby nie zapeszać.
Teraz tylko oko mu ropieje, bedzie trzeba wkraplac antybiotyk. A to u nas wielki problem, bo skubany oczy zaciska tak macno, ze nie wiem czy cos do srodka oka sie dostanie.
Ale lekarz mówił, że zawsze coś tam jednak sie przedostanie. Mam wkraplac wiecej.

Rasiu, mi tez z maskotakmi ciezko bedzie sie rozstac,hahaha.

Pozdrawiam wszystkich i biorę się do roboty! ;-) Święta idą, ludzie prezentów bedom szukać. :-)

Gosiek33
11-10-2010, 09:22
może na zawieszki się załapię ;)

Żelka
11-10-2010, 11:06
Aha, to pewnie Ty juz licytujesz te niebiesko biale? A może serwetnik do tego dorobić? ;-)

Żelka
12-10-2010, 07:19
Jak tak dalej pojdzie to nie dlugo sniegiem rypnie. :confused:
Epoka lodowcowa idzie czy co to jest? A moje kosci az pyszcza, ze to - nie ta pogoda. :no:

Gosiek33
12-10-2010, 08:48
Żelko serwetnika chętnie ale na razie nie :( Nie omieszkam się jednak do Ciebie zgłosić gdy już pora przyjdzie :p


Zdrówka życzę by dało się funkcjonować w nadchodzące mrozy :hug:

Żelka
12-10-2010, 11:30
Dzięki Gosiek! Buziaki!!!!!!!!!!

DPS
12-10-2010, 14:24
Ciocia, Żelka, buziaki zostawiam, jak zawsze, mam nadzieję, że kości jednak dadzą radę się przyzwyczaić do tych arktycznych mrozów. :rolleyes:

Anna Wiśniewska
14-10-2010, 20:43
Żelcia! Jak tam? Nie zmroziło Was?
Trzymajcie się cieplutko!
Albo nad morze przyjeżdżajcie - u nas jak na razie zimy nie ma ;)
Zapraszam! :yes:

Żelka
18-10-2010, 09:32
No i mi posta zjadło!!!!
Kochani!!! Sprawozdanie!!!! ;-)
Wchodzę dziś na stronę Stefka w Fundacji i są nowośći z 1%. Podaję US-we, kwot nie wpisuje, bo nie każdy sobie życzy.
Urząd Skarbowy w Świnoujściu, --, 72-600 Świnoujście
Drugi Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, --, 85-822 Bydgoszcz
Urząd Skarbowy w Łukowie, --, 21-400 Łuków
Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu, --, 50-515 Wrocław
Urząd Skarbowy w Grodzisku Mazowieckim, --, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Urząd Skarbowy w Koninie, --, 62-510 Konin
Drugi Urząd Skarbowy w Toruniu, --, 87-100 Toruń
Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdyni, --, 81-353 Gdynia
Urząd Skarbowy Warszawa-Targówek, --, 03-482 Warszawa
Urząd Skarbowy Warszawa-Targówek, --, 03-482 Warszawa
Urząd Skarbowy w Oławie, --, 55-200 Oława
Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku, --, 15-219 Białystok
Drugi Urząd Skarbowy w Gdańsku, --, 80-391 Gdańsk
Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku, --, 15-219 Białystok
Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, --, 44-100 Gliwice
Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, --, 44-100 Gliwice
Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, --, 44-100 Gliwice
Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim, --, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-600 Radom
Urząd Skarbowy w Kamieniu Pomorskim, --, 72-400 Kamień Pomorski
Urząd Skarbowy w Jastrzębiu-Zdroju, --, 44-330 Jastrzębie Zdrój
Urząd Skarbowy w Stargardzie Szczecińskim, --, 73-110 Stargard Szczeciński
Urząd Skarbowy w Stargardzie Szczecińskim, --, 73-110 Stargard Szczeciński
Trzeci Urząd Skarbowy w Gdańsku, --, 80-560 Gdańsk
Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany, --, 01-844 Warszawa
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-615 Radom
Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie, --, 75-216 Koszalin
Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie, --, 75-216 Koszalin
Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, --, 88-100 Inowrocław
Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, --, 88-100 Inowrocław
Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, --, 88-100 Inowrocław
Urząd Skarbowy w Pruszczu Gdańskim, --, 83-000 Pruszcz Gdański
Urząd Skarbowy Warszawa-Bemowo, --, 02-325 Warszawa
Urząd Skarbowy w Łowiczu, Chełmońskiego 2, 99-400 Łowicz
Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów, --, 00-793 Warszawa
Urząd Skarbowy w Oławie, --, 55-200 Oława
Trzeci Urząd Skarbowy w Gdańsku, --, 80-560 Gdańsk
Urząd Skarbowy w Stargardzie Szczecińskim, --, 73-110 Stargard Szczeciński
Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany, --, 01-844 Warszawa
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-615 Radom
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-615 Radom

Przyznam Wam się teraz, że trochę stracha miałam, no bo, kazałam kiedyś usunąć wątek Stefka o 1% a teraz kiedy stefcio potrzebuje codziennej rehabilitacji a się fizycznie nie wyrabiam, bałam się, czy bez tego wątku ludzie będą pamiętać o nas, o moim Stefku...
A dziś wchodzę na stronę Fundacji i widzę znajome US-we i łzy miałam w oczach a w gardle mnie ścisneło..., bo mimo wszystko..., PAMIĘTALIŚCIE.
Dziękuję Wam z całego serca!!! Nawet rrudno napisać ile to dla mnie i Stefka znaczy, ale sądzę, że Wy to i tak wiecie.
Idę już bo z nosa mi cieknie... ;-)
Kocham Was!

Żelka
18-10-2010, 09:55
p.s. Kochani właśnie się dowiedziałam.

Jeśli Ktoś z Was bierze udział w naszych aukcjach, to bardzo proszę nie dokonywać wpłat poprzez Allegro, bo wtedy mam więcej załatwiania aby odzyskać te pieniądze z ogólnego konta Fundacji.

Dziś do nich dzwoniłam i Pani powiedziała, że wpłaty dokonane przez Allegro, nie zawierają informacji na które dziecko jest ta wpłata i ja aby odzyskać te pieniądze z ogólnego konta na które trafiają, muszę przedstawić im dowód wpłaty, gdzie widać informacje – Tytulem;cele statutowe 267

jamles
18-10-2010, 10:34
No i mi posta zjadło!!!!
to żadna niespodzianka na tym forum :bash:
... mimo wszystko..., PAMIĘTALIŚCIE.
za kandyta na zięcia też pamiętałem :cool:
....Idę już bo z nosa mi cieknie... ;-)
ach ten katar ;)
Kocham Was!
my też :D

piątka dla Stefka

Gosiek33
18-10-2010, 10:52
p.s. Kochani właśnie się dowiedziałam.
Jeśli Ktoś z Was bierze udział w naszych aukcjach, to bardzo proszę nie dokonywać wpłat poprzez Allegro, bo wtedy mam więcej załatwiania aby odzyskać te pieniądze z ogólnego konta Fundacji.
Dziś do nich dzwoniłam i Pani powiedziała, że wpłaty dokonane przez Allegro, nie zawierają informacji na które dziecko jest ta wpłata i ja aby odzyskać te pieniądze z ogólnego konta na które trafiają, muszę przedstawić im dowód wpłaty, gdzie widać informacje – Tytulem;cele statutowe 267




Ha to jednak dobrze zrobiłam nie robiąc płatności przez Allegro tylko osobno wpisując przy okazji numer 267 ;)


o i widzę, że mój US jest na liście :)

Żelka
18-10-2010, 15:35
Dzięki Leszku! Dzięki Gosiek! :-)
Gosiek, pewnie już jutro prześlę. Nie będę czekać aż Fundacja zaksięguję, bo to może i z dwa tygodnie potrwać. Daj proszę znać jak dotrze i czy się na żywo podoba. ;-)

Gosiek33
18-10-2010, 15:54
Dzięki Leszku! Dzięki Gosiek! :-)
Gosiek, pewnie już jutro prześlę. Nie będę czekać aż Fundacja zaksięguję, bo to może i z dwa tygodnie potrwać. Daj proszę znać jak dotrze i czy się na żywo podoba. ;-)

Dzięki Żelko, ale możesz wysłać jak inne będziesz wysyłać, co byś na pocztę nie drałowała za często ;) Ja poczekam :)

Anna Wiśniewska
18-10-2010, 15:59
Żelciu, widzę, że z rozliczanych przeze mnie pitów wpłata jest! To fajnie :yes:
I też miałam nosa, że wpłaciłam za aukcję normalnie, bez opcji płacę z Allegro :)
To teraz już wiem jak robić na przyszłość ;)

lidszu
18-10-2010, 18:20
Żeluś, wylicytowałam łabędzie i teraz chciałabym się dowiedzieć jak zrobić przelew, ale nie przez Allegro, bo w mailu jaki dostałam po wygranej aukcji, jest tylko płatność z Allegro.

Amtla
18-10-2010, 19:46
A ja się cieszę, że nie przez aAlegro - bo nie umiem tego robic -i się synem posługuję. :cool:

To Żelcia namiarki szybciutko dawajj, please:):):)

Gosiek33
18-10-2010, 20:08
W zakładce o mnie Kajka_Stefek Żelka podała wszystkie dane do konta fundacji i numeru Stefka

a żeby łatwiej było

http://allegro.pl/my_page.php?uid=19732995

lidszu
18-10-2010, 20:34
W zakładce o mnie Kajka_Stefek Żelka podała wszystkie dane do konta fundacji i numeru Stefka

a żeby łatwiej było

http://allegro.pl/my_page.php?uid=19732995
Gosiu, dzięki bardzo :D przelew puszczę wieczorkiem

rasia
18-10-2010, 20:34
Żelciu, a czy po Króliczka to ja mogę osobiście na kawkę wpaść?:rolleyes::hug:

Żelka
18-10-2010, 21:26
Ludzie a czy ktos mi powie jak ja mam na tym calym allegro ustawic aby kupujacy po zakonczeniu aukcji dostawali informacje jak dokonać wplaty?
Rasiu wpaść możesz, pewnie kiedy Ci pasuje?
Aniu, czemu nie pisalas, ze juz wplacilas, ja nic o tym nie wiem i tez nie wiem gdzie wyslac, na ten adres co zawsze? I ktory to kupilas igielnik, nikt do mnie nic nie napisal. :-(
Lidszu a gdzie Tobie przesłać, może dać Rasi? Może dla Nefci też by Rasia wziela, bo Nefcia sie do mnie wybierze na świetego nigdego.
Pogadajcie miedzy soba, bo wy się czasami spotykacie.., no i dajcie mi, prosze znać.

Bosche ale ja sie musze jeszcze tego sprzedawania nauczyc..... ;-)

rasia
18-10-2010, 21:31
Ludzie a czy ktos mi powie jak ja mam na tym calym allegro ustawic aby kupujacy po zakonczeniu aukcji dostawali informacje jak dokonać wplaty?
Rasiu wpaść możesz, pewnie kiedy Ci pasuje?
Musisz wysłać wiadomość do każdego, kto wygrał aukcje z informacją. Napisz raz, skopiuj i klikaj na wyślij wiadomość do kupującego i wklej. Innego pomysłu nie mam.:)

Żelka
18-10-2010, 21:33
znowu coś zapomniałam...
tutaj jest strona, gdzie jest napisane jak wplacac... http://allegro.pl/my_page.php?uid=19732995
Dane do przelewu za zakupioną na Stefka aukcji rzecz:
Fundacja Dzieciom "Zdażyć z pomocą"
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
Bank PKO S.A. I Odział Warszawa
nr. konta:
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
Tytułem: cele statutowe, nr. 267

Dziekuję wszystkim i prosze zagladac bo wciaz cosik bede robic.... po malu... :-)

lidszu
18-10-2010, 22:33
Żeluś, jeśli Rasia się zgodzi, to mogę od niej odebrać.

Jest możliwość ustalenia jednej wiadomości, która będzie wysyłana do każdego, kto wygra twoją aukcję i tam możesz wpisać prośbę o nie przesyłanie pieniędzy przez Allegro, za to wpisujesz dane do przelewu, które podałaś w swoim poście.

Musisz wejść w Moje Allegro, następnie w zakładkę Moja Sprzedaż, po lewej stronie na szarym tle musisz wybrać Ustawienia Sprzedaży, a następnie Wiadomość dla Kupujących. Tam wpisujesz wiadomość dotyczącą przelewu i zatwierdzasz. Po tym każdy kupujący od ciebie dostanie tą wiadomość na maila i nie będziesz musiała każdemu z osobna niczego wysyłać.
Mam nadzieję, że troszkę pomogłam :)

lidszu
18-10-2010, 22:38
pieniążki przelałam :D

jak tylko dostanę potwierdzenie zrealizowania przelewu, to prześlę ci skan na maila

rasia
18-10-2010, 23:10
Pewnie, że rasia się zgodzi...:) Żelciu daj tylko znać kiedy będzie Ci pasowało.:)

Żelka
19-10-2010, 07:10
lidszu dzięki wielkie za pomoc!!!!!!!!!! Już ustawiłam, teraz każdy dostanie tą potrzebną wiadmość!

rasiu ja jestem codziennie w domu. We wtorki i czwartki jedziemy ze Stefkiem na zajęcia dodatkowe na Blizne Jaśińskiego do Poradni Psychologiczno Pedagogicznej. Stefek wchodzi na zajęcia a ja na korytarzu muchy łapię. ;-)
A w inne dni od 14 do 16 przychodzi nauczycielka do domu. To może wtedy, bo Stefek bedzie zajęty a ja wolna. To jest, poniedziałek, środa, piątek od 14-16.00.
Jeśli Ci pasuje , to może być w piatek, bo muszę trochę ogarnąć. Ostatnio plecy mi dokuczają i sprzatam tylko jak bardzo, bardzo muszę. :-)
To co, piatek na 14-tą, może być?
Ustal proszę, jeśli nie jest to dla ciebie problem, z Nefcią, czy Jej serwetnika też nie zabrać. Bo wiem, że Ona nie będzie chciała aby przesyłać a czasu nie znajdzie aby odebrać. A Ty na pewno prędzej Ją zoaczysz niż ja.
Dzięki wszystkim za udział i pomoc z tym allegro. ;-)

Anna Wiśniewska
19-10-2010, 08:16
Żelciu,
ja nic nie pisałam, bo nie chciałam robić zamieszania, myślałam, że Ty wszystkie informacje dostajesz z allegro po zakończeniu aukcji.
No ale teraz, z pomocą Dobrej Duszyczki masz już wszystko ustawione jak trzeba.
Adres kochana ten sam co zawsze :yes:

Buziaki!
Zaraz Ci prześlę dowód wpłaty.

lidszu
19-10-2010, 09:03
lidszu dzięki wielkie za pomoc!!!!!!!!!! Już ustawiłam, teraz każdy dostanie tą potrzebną wiadmość!
cieszę się, że mogłam w tak skromny sposób pomóc :D
najważniejsze, aby pieniążki szybko i bezproblemowo trafiały do Stefka.
buziaki zostawiam

Nefer
19-10-2010, 10:25
lidszu dzięki wielkie za pomoc!!!!!!!!!! Już ustawiłam, teraz każdy dostanie tą potrzebną wiadmość!

rasiu ja jestem codziennie w domu. We wtorki i czwartki jedziemy ze Stefkiem na zajęcia dodatkowe na Blizne Jaśińskiego do Poradni Psychologiczno Pedagogicznej. Stefek wchodzi na zajęcia a ja na korytarzu muchy łapię. ;-)
A w inne dni od 14 do 16 przychodzi nauczycielka do domu. To może wtedy, bo Stefek bedzie zajęty a ja wolna. To jest, poniedziałek, środa, piątek od 14-16.00.
Jeśli Ci pasuje , to może być w piatek, bo muszę trochę ogarnąć. Ostatnio plecy mi dokuczają i sprzatam tylko jak bardzo, bardzo muszę. :-)
To co, piatek na 14-tą, może być?
Ustal proszę, jeśli nie jest to dla ciebie problem, z Nefcią, czy Jej serwetnika też nie zabrać. Bo wiem, że Ona nie będzie chciała aby przesyłać a czasu nie znajdzie aby odebrać. A Ty na pewno prędzej Ją zoaczysz niż ja.
Dzięki wszystkim za udział i pomoc z tym allegro. ;-)

Ja się pojawię osobiście :):)

Ale mam pytanie : czy jeśli użyję formy płatności Płacę z Allegro (kartą płatniczą) to czy te pieniądze trafiają na Towje konto bezpośrednio ? Czy na konto fundacji ?

Edit : już doczytałam - wysyłam z konta na fundację (dzieki Liduś)

Żelka
19-10-2010, 10:33
He,he, Nefeć, to będzie Święto !:-) Daj znać kiedy Ci pasuję i proszę też dać znać o parę dni wcześniej. :-)

Nefer
19-10-2010, 10:43
Kochana, potwierdzenie przelewu masz na mailu :):) Buziaki :)

Żelka
19-10-2010, 16:02
Dzięki Nef, dostałam. To czekam na Was w piątek.

rasia
19-10-2010, 16:11
Jak dla mnie oki.:D

Anna Wiśniewska
19-10-2010, 18:18
Ale Wam zazdroszczę tego spotkania u Żelci...
Dlaczego ta Warszawa jest tak daleko? :confused:

Żelka
19-10-2010, 19:18
Aniu, aż tak daleko nie jest! Do piątku dużo czasu jest. :-)

Żelka
19-10-2010, 20:44
No i mi posta zjadło!!!!
Kochani!!! Sprawozdanie!!!! ;-)
Wchodzę dziś na stronę Stefka w Fundacji i są nowośći z 1%. Podaję US-we, kwot nie wpisuje, bo nie każdy sobie życzy.
Urząd Skarbowy w Świnoujściu, --, 72-600 Świnoujście
Drugi Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, --, 85-822 Bydgoszcz
Urząd Skarbowy w Łukowie, --, 21-400 Łuków
Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu, --, 50-515 Wrocław
Urząd Skarbowy w Grodzisku Mazowieckim, --, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Urząd Skarbowy w Koninie, --, 62-510 Konin
Drugi Urząd Skarbowy w Toruniu, --, 87-100 Toruń
Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdyni, --, 81-353 Gdynia
Urząd Skarbowy Warszawa-Targówek, --, 03-482 Warszawa
Urząd Skarbowy Warszawa-Targówek, --, 03-482 Warszawa
Urząd Skarbowy w Oławie, --, 55-200 Oława
Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku, --, 15-219 Białystok
Drugi Urząd Skarbowy w Gdańsku, --, 80-391 Gdańsk
Pierwszy Urząd Skarbowy w Białymstoku, --, 15-219 Białystok
Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, --, 44-100 Gliwice
Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, --, 44-100 Gliwice
Drugi Urząd Skarbowy w Gliwicach, --, 44-100 Gliwice
Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim, --, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-600 Radom
Urząd Skarbowy w Kamieniu Pomorskim, --, 72-400 Kamień Pomorski
Urząd Skarbowy w Jastrzębiu-Zdroju, --, 44-330 Jastrzębie Zdrój
Urząd Skarbowy w Stargardzie Szczecińskim, --, 73-110 Stargard Szczeciński
Urząd Skarbowy w Stargardzie Szczecińskim, --, 73-110 Stargard Szczeciński
Trzeci Urząd Skarbowy w Gdańsku, --, 80-560 Gdańsk
Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany, --, 01-844 Warszawa
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-615 Radom
Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie, --, 75-216 Koszalin
Pierwszy Urząd Skarbowy w Koszalinie, --, 75-216 Koszalin
Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, --, 88-100 Inowrocław
Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, --, 88-100 Inowrocław
Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, --, 88-100 Inowrocław
Urząd Skarbowy w Pruszczu Gdańskim, --, 83-000 Pruszcz Gdański
Urząd Skarbowy Warszawa-Bemowo, --, 02-325 Warszawa
Urząd Skarbowy w Łowiczu, Chełmońskiego 2, 99-400 Łowicz
Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów, --, 00-793 Warszawa
Urząd Skarbowy w Oławie, --, 55-200 Oława
Trzeci Urząd Skarbowy w Gdańsku, --, 80-560 Gdańsk
Urząd Skarbowy w Stargardzie Szczecińskim, --, 73-110 Stargard Szczeciński
Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany, --, 01-844 Warszawa
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-615 Radom
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu, --, 26-615 Radom

Przyznam Wam się teraz, że trochę stracha miałam, no bo, kazałam kiedyś usunąć wątek Stefka o 1% a teraz kiedy stefcio potrzebuje codziennej rehabilitacji a się fizycznie nie wyrabiam, bałam się, czy bez tego wątku ludzie będą pamiętać o nas, o moim Stefku...
A dziś wchodzę na stronę Fundacji i widzę znajome US-we i łzy miałam w oczach a w gardle mnie ścisneło..., bo mimo wszystko..., PAMIĘTALIŚCIE.
Dziękuję Wam z całego serca!!! Nawet rrudno napisać ile to dla mnie i Stefka znaczy, ale sądzę, że Wy to i tak wiecie.
Idę już bo z nosa mi cieknie... ;-)
Kocham Was!

Przenoszę tylko na nową stronę abyście nie szukali.

Amtla
21-10-2010, 20:26
Żeluś,
\
Tilda doleciała....dziękujemy... :):):)

Żelka
22-10-2010, 18:36
Dzięki Amtluś za wiadomość. To my dziękujemy!!!!!

anSi
22-10-2010, 18:53
Witaj Żelko, dzięki za pamięć, dzięki za sms-a :) Bardzo, bardzo milo mnie zaskoczyl :) Licytuję dzielnie na Allegro. Gdy się uda, dam znać :) Pozdrówka A.

Żelka
22-10-2010, 20:26
Hej AnSi, dzięki, że będzieś walczyć o serwetnik, już poznałam, że to Wy.
A Ty walcz też o ta nogę Kochana bo zima idzie. Musisz czuć się na nogach pewnie.

Zochna
22-10-2010, 20:37
a mnie żaden sms nie zaskoczył.. hlip ;) :)

ale mój US na liście chociaz jest. no.

Pozdrawiam bardzo i idę spojrzeć na allegro .

Żelka
22-10-2010, 21:46
Zochna, to dawaj numer do semesowania i nowy adres bo ni mom. A kcialam cosik przeslać... :-)
A na allegro proszę do nas saglondać, bo robiem caly czas cosik nowego......
p.s. Masz nowy awatarek, byłam zobaczyc czy da się większy ujrzeć ale się nie dało. :-) A ta gora za Tobą, jaka fajna, wulkaniczna jakby. ;-)

anSi
23-10-2010, 17:14
a mnie żaden sms nie zaskoczył.. hlip ;) :)

ale mój US na liście chociaz jest. no.

Pozdrawiam bardzo i idę spojrzeć na allegro .

Zochna - ja wyslalam do Ciebie sms-a z prosba od Zelki o kontakt i z pozdrowieniami, nie dotarł??? Moze ja wiec mam nieaktualny numer?

anSi
23-10-2010, 17:16
Hej AnSi, dzięki, że będzieś walczyć o serwetnik, już poznałam, że to Wy.
A Ty walcz też o ta nogę Kochana bo zima idzie. Musisz czuć się na nogach pewnie.

Hurra, wygralam serwetnik, jak tylko zrobię przelew, wysle na maila dowod wplaty. Wszystkie dane do przelewu mam - dostalam od Allegro wiadomosc :)

Zochna
23-10-2010, 17:32
ach, bo ja zrezygnowałam z jednego numeru.. to by mogło nawet wyjaśniać :rolleyes:
wyslę na priv.

pozdrawiam :)

Nefer
23-10-2010, 19:08
Żela wiesz, że Twój chustecznik stoi na mojej nowej szafce nocnej ? Wygląda tak smacznie ... że nawet nie wiesz jak bardzo .
I serdecznie dziękuję za obiad w piątek (jak zawsze pyszny) i za Twoje ciepełko, którym naładowałaś mi akumulatory. Dziś szczególnie mi się przydało, żebym nie pozabijała połowy świata...

Żelka
23-10-2010, 20:54
AnSi, a wiesz, ze po aukcji jedna z osób licytujących poprosiła abym wstawiła taki sam serwetnik, bo Ona tak bardzo chciała wygrać ale przegapiła aukcje. Wstawiłam, wiec musze zrobić kolejny.

Zochna, ja nie ma żadnego priva.

Nefeć, to ja dziękuję!!! Mam taką serwetkę, to odkładam na pudełko na biżuterię i nie tykam do niczego innego. I tak się cieszę, że coś co zrobiłam zdobi Twój dom. Jesoo dużo domów formowych!!! To sama radość być tam gdzieś po Polsce z Wami wszystkimi.
:-)

DPS
24-10-2010, 10:04
Buziaki zostawiam i cieszę się, że masz teraz taki dobry czas, Kochana. :D

Żelka
24-10-2010, 17:21
Czasu to ja wcale nie mam. A jak mam to sobie roboty szukam. Zaczynam myslec, ze to nerwica jest a nie pracowitosc. :-)

DPS
24-10-2010, 18:58
Podłubiesz słonecznika i będzie dobrze... :lol2:

Żelka
24-10-2010, 22:20
To nawet nie zła propozycja. I jaka zdrowa!

Nefer
25-10-2010, 01:01
Nefeć, to ja dziękuję!!! Mam taką serwetke, to odkladam na pudelko na bizuterie i nie tykam do niczego innego. I tak się cieszę, że coś co zrobiłam zdoby Twoj dom. Jesoo dużo domów forumowych!!! To sama radość być tam gdzieś po polsce z Wamy wszystkimi. :-)
A mojemu mężowi sie bardzo chustecznik podobał - a to niej jest częste zjawisko, bo bibeloty to on omija szerokim łukiem :)

Żelka
25-10-2010, 08:58
No patrz!!! To ja się cieszę jak nie wiem co!!!

DPS
25-10-2010, 10:44
Zeljcia, ja tylko dzień doberek zostawiam i lecę dalej. ;)

Żelka
25-10-2010, 16:49
Czołem Depeś! ;-)

Gosiek33
25-10-2010, 17:13
Żelko wielkie dzięki, a cudne są takie, że nawet moje dziecko zawieszkę mi zabrało :cool: :yes:

Anna Wiśniewska
25-10-2010, 17:29
A ja jeszcze swojego nie dostałam :confused:
Jutro idę na pocztę opierdzielać listonosza :bash:
;)

Żelka
25-10-2010, 18:09
Gosiek, to ja się cieszę podwójnie! Bo dziecki nie lubią byle czego. One widzą w czym jest dobra magia. :-)
Aniu Ty się nie martw, dojdzie na pewno, bo jak nie, to ja daromowo kolejny zrobię. Na zlosc poczcie, ladniejszy! :-)

Gosiek33
25-10-2010, 19:22
Masz rację, a dziecię moje wybredne jest, oj wybredne. Byle co nie podoba się jej i już :yes:

Żelka
25-10-2010, 20:22
A, no widziś. :-)
Teraz właśnie robię serwetnik dla pokoju dziecięcego. Jeno dla maluchów raczej. Dla chlopca, moim zdaniem. Taki postarzany, jakby ze strychu dziadka. Nie dlugo wystawię. :-)

Nefer
25-10-2010, 22:06
A ja jeszcze swojego nie dostałam :confused:
Jutro idę na pocztę opierdzielać listonosza :bash:
;)
Ja odebrałam osobiście, więc dlatego miałam od ręki. Na pewno przyjdzie. To jest magia - poczta polska nawet jej nie poradzi :)

Żelka
26-10-2010, 18:43
Ah, Nefeć, Nefeć!
Aniu, no i co? Nie ma? Kurka, kiedyś do Krakowa jechało 10 dni. Tfu, tfu...

Nefer
26-10-2010, 19:03
Zła wiadomość jest taka, że była u mnie dziś moja przyjaciółka i jak zobaczyła chustecznik to zażądała natychmiast takiego samego . I pudełka na biżuterię też. Ja nie wiem jak Ty to zrobisz :):)

Żelka
26-10-2010, 19:58
Ha, ha ale serwetek takich juz ni mam, a szukalam i nie moge znalezc. Bede szukać. Ale robie teraz cos bardzo podobnego, moze akurat podpasuje.

Nefer
26-10-2010, 20:09
Oczywiście :) Chodzi o tę tonację kolorów: czekolada, brązy, stare złoto - nie musi być identyczne - ale wiesz - wystawiasz na aukcję - niech powalczy :):):)

Żelka
26-10-2010, 21:15
Dobrze Nefeć, jak dokonczę dam znać.
Szukam wciaz Twojego wozru ale nie ma. wyslalam zapytanie do sprzedawcy gdzie ostatnio kupowalam czy jest szansa aby zdorbic, zobaczymy. Jak nie, to trudno, tylko Ty jedna bedzies miala taki komplet.

Anna Wiśniewska
26-10-2010, 22:05
Jest! Jest! Jest!
Magia rzeczywiście :yes:
Łażę po domu z igielniczkiem w ręce jak ta goopia i szukam mu najbardziej dogodnego miejsca.
Chyba wygra ta dębowa szafa, ale ona gówniara, pół roku zaledwie ma.
Twój igielniczek to będzie dla niej nobilitacja ;)

Buziaki Żelciu! Dziękuję za przepiękny igielniczek. Cudeńko! :yes:

Nefer
26-10-2010, 23:58
Dobrze Nefeć, jak dokonczę dam znać.
Szukam wciaz Twojego wozru ale nie ma. wyslalam zapytanie do sprzedawcy gdzie ostatnio kupowalam czy jest szansa aby zdorbic, zobaczymy. Jak nie, to trudno, tylko Ty jedna bedzies miala taki komplet.
Spokojnie, powoli, nie pali się :):)

Żelka
27-10-2010, 10:03
No widzis Aniu! Poradzila sobie poczta.
A na fundacji jeszcze nic nie zaksięgowane ze wszystkich wpłat. Tyle tysięcy dzieci, to sie nie dziwie.

Żelka
27-10-2010, 16:02
A czytał ktos u AgnesK na Franiowym wątku? Franiowy zablokowali konto. Bo.., znajomy u nich kupowali.... Dajcie żyć!!! Ja już nic nie kumam! Niech mi ktos wytlumaczy, proszę...

Nefer
27-10-2010, 16:07
To tylko nieznajomi mogą kupować ? LOL :) TO jakiś debilizm...

Żelka
28-10-2010, 08:05
Nie, to chyba jakaś pomyłka jest, ja myślę, że oni to wyjaśnią. Może po prostu było dla nich podejrzane, że ta sama osoba tyle razy brała udział w aukcjach, ale wyjaśnią i będzie dobrze.
A ja głupia nie wiedziałam, ze muszę w ustawieniach ustawić, gdzie mają iść pieniądze wplacane poprzez funkcję "place z allegro". Dzis dostaję maila, ze mam na koncie allegro 238 zl i musze ustawic gdzie to wyplacic.... boscheee..., tak to jest jak sie gęś zabiera za finanse..... gę,gę,gę....

DPS
28-10-2010, 08:24
Zeljko, Ty to jednak potrafisz miec dystans do siebie, uśmiałam się do łez z Twojego gęgania, o matko! :rotfl:

Żelka
28-10-2010, 08:58
Depeś, jaki dystans, taka po prostu prawda jest. Nie ma w tym żadnego dystansu, to czysta prawda jest. Gę. :-)

Żelka
29-10-2010, 11:18
Alooo! Wzywam "duchy pomocne"!
Czy może mi ktoś napisać jak to jest z tym placeniem przez allegro.
Czy teraz jak juz ustawilam, na jakie konto ma to isc i podalam, ze automatycznie, czy to wsytarczy? Pisalam do allegro, ale nikt nie odpowiada.. pewnie seidza i sie hihraja, ze glupia baba jakas...



Dobra, chyba sobie poradzilam, nie trzeba już...

Gosiek33
29-10-2010, 12:40
nie bój się, będzie dobrze :)

Żelka
29-10-2010, 13:54
No chyba się w końcu połapię. :bash:

DPS
29-10-2010, 16:17
To będziesz i tak o niebo mądrzejsza niż ja - co to jest w opgóle płacenie z allegro i na czym to polega? :oops:
Gę...

Żelka
29-10-2010, 19:24
A mnie nie pytaj, ja tu tylko maluję. :-)))

DPS
29-10-2010, 19:39
Gę, gę, gę...

Anna Wiśniewska
29-10-2010, 22:12
:rotfl:
Rany dziewczyny, przestańcie, bo mnie już brzuch boli! :D:D:D

Żelka
30-10-2010, 19:27
A ktoś ma jakieś wieści od Froschi? Zniknela, nie widać Jej. Jak tam u niej, jak Teściowa, mam nadzieję, że wszystko dobrze. Jeno od kiedy za mąż wyszła, to o nas zapomniala totalnie.... ;)

DPS
31-10-2010, 09:27
Ha, nie ma co się dziwić. ;)
Teściowa dobrze, szybko się Jej pogoiło, śmiga już jak 18-tka.
Ale dawno już też wieści nie miałam, oj, dawno...

Żelka
31-10-2010, 09:49
Dzięki Depeś. No ważne, że wszystko dobrze. Mniej ważne, że o nas zapomniała. :D Zabije mnie za to jak wroci. :yes:

DPS
31-10-2010, 10:44
No kiedy zapomniała... :(

galka
03-11-2010, 17:49
Żelko moja kochana.Jeśli Ty jesteś gęsią to ja chciałabym zapisać się do takiego gęsiego klubu.Jesteś taką fajną,dzielną i serdeczną dziewczyną ,że ze świecą szukać.
I do lekarza lalunia, do lekarza!
Z gęsim pozdrowieniem-Gę.

Żelka
03-11-2010, 19:23
No ja, jestem tylko częściową gęsią. Bo na ten przykład, nie obrosłam w piórka, o. ;-) A reszta się zgadza. Ha,ha...
Dzięki galka! Buziaki!

DPS
03-11-2010, 20:58
Dobry wieczór, gę. :lol:
Powtórzę oczywistą oczywistość: do doktora idź!
Gę. :lol2:

Żelka
04-11-2010, 17:12
Dziś proszę Was o modlitwę dla męża mojej siostry. Ugo jest w szpitalu, lekarze dają mu tydzień, dwa najwiecej.
Proszę o modlitwę aby nie cierpiał i aby przejście na Ten Drugi Świat było dla Niego łatwe i aby odchodził w towarzystwie Dobrych Aniołow.
Niech Pan Bóg będzie przy Nim.

Anna Wiśniewska
04-11-2010, 18:18
:(

Pomodlę się dziś za Twojego szwagra Żelko...

Gosiek33
04-11-2010, 18:22
Modlę się Żelko

DPS
04-11-2010, 19:11
Modle się o Niego i o siłę dla Was, dla Twojej siostry, Kochana... :(

Żelka
04-11-2010, 20:20
Dzięki Kochani! Wierzę w moc modlitwy. Ja też się modlę........

Amtla
04-11-2010, 20:52
...i ja się pomodlę...

tola
04-11-2010, 21:18
Żelko, tak mi smutno, ja cały czas wierzyłam, że będzie dobrze, ciężko czytać to, co napisałaś :(
pomodlę się kochana....

Nefer
05-11-2010, 00:30
Jestem tu, wiesz. Nadzieja umiera ostatnia.

Żelka
05-11-2010, 06:56
Dziękuję dziewczyny!
Ugo wlaczy, bo powiedział, że chce żyć... ale po ostatnich ciezkich chwilach, to powiedzial tez..., no widzisz.., takie jest zycie.., przyszedł i na mnie czas....

DPS
05-11-2010, 10:36
Ważne, aby nie cierpiał więcej, niż to konieczne, aby odchodził pogodzony ze swoim losem.
A Wam dużo siły będzie trzeba. Modlę się cały czas.

Żelka
05-11-2010, 20:57
Dziękuję! Wam wszystkim! Tym co sms-y przesyłają także! Jak to dobrze, że Was znam...

Gosiek33
06-11-2010, 07:03
Cały czas jestem

DPS
06-11-2010, 07:07
Dzień dobry zajrzałam powiedzieć. ;)
Myślę.

rasia
06-11-2010, 10:46
Ja też jestem... i wiesz, że całkiem niedaleko...

Anna Wiśniewska
06-11-2010, 12:18
I ja choć daleko, to cały czas jestem z Tobą, z Wami!

Żelka
06-11-2010, 13:44
Bąźcie, bądźcie... Latwiej razem.... Dzięki!!!

AgaJeżyk
06-11-2010, 21:50
Przyszłam ...pomodlić się ...

"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich”

Żelka
07-11-2010, 10:20
Dzięki Aguś! Kochana jesteś!

tola
07-11-2010, 11:23
Jestem Żelko...

DPS
08-11-2010, 09:26
I ja jestem.

Zeljcia - dostałam prezent od Ciebie!!!
Jest piękna!!!
Mogę ją pokazac na swoim blogu, mogę???
Tylko kłopot mam, bo jak Ci się mam odwdzięczyć za te dowody pamięci i serca, których ciągle doświadczam? :mad:
Ech, Ty, i tak Cię kocham! :lol2:

Bardzo, ale to bardzo dziękuję, jestem zachwycona i szczęśliwa!!!
Buziaki gorące i uściski dziękujące ślę!!!

Żelka
08-11-2010, 13:01
No pokaż, pewnie.
A mi głupio, że nie od razu Ci ją przeslalam, hahaha.
Widocznie wylazlo ze mnie dziecko, haha i musialam się troche nia nacieszyc...
A teraz juz spokojnie sie ciesze tym, ze Ty ja masz.

Żelka
08-11-2010, 13:18
A Ty wiesz, że to z tej wymiany co zrobiłam z Delfiną? Ja Jej zrobilam chustecznik a Ona mi Anielice, ktora miala byc od razu dla Ciebie. Bo to przecież wiejska Anielica jest, miala nawet zborze do trzymania, ale musialam wyrzucic bo sie sypalo.
A Ty dasz jej juz co tam bedziesz chciala.

DPS
08-11-2010, 13:46
Niemożliwa jesteś, naprawdę!
I taka dobra, aż boli.
Ale postaram się wymyślić coś, żeby Ci się jakoś odwdzięczyć! :D

Żelka
08-11-2010, 13:48
Nie gupsiaj! :-) Jak przyjadę w koncu kiedys, bo przyjadę, to mnie cukina ugoscic raz i bedzie dobrze. ;-)

Żelka
08-11-2010, 16:39
Ugo po woli traci juz świadomość. Mowi cos tylko bardzo niewyraznie... To chyba juz nie dlugo....

DPS
08-11-2010, 18:43
Modlę się, bardzo się modlę za Niego i za Was wszystkich, Kochana.

Żelka
08-11-2010, 18:47
Oj Depeś ja też, ja też... nic innego zrobić się nie da. Każdy z nas kiedyś odejdzie, taki jest już porządek na tym świecie, że urodzony, umrzeć też musi.

Zochna
08-11-2010, 21:23
Żelko Droga .
I co. I co ja mam powiedzieć .
Dziękuję za taką piękna niespodziankę :)
Że Ci się chciało, że pomyślałaś..
Ty naprawdę z jakiegoś szczególnego materiału zrobiona jesteś..:)
To ja muszę pomyśleć - bo teraz to już nie wiem co powiedzieć.. Dziękuję :)



Myślę o Tobie w tych smutnych dniach.

Żelka
09-11-2010, 07:38
Oj dziewczyny, to ja Wam dziękuję, że Wam się chce o nas pamiętać.

Smutno mi teraz, to fakt.
Wczoraj Ugo oprzytomniał. Powiedział co miał do kogo. Ode mnie siostra mu przekazała nasze pozdrowienia i pocawowała Go, tak jakby na podróż ruszał. Wie o tym, że mam zamiar w ogrodzie posadzić Jego drzewo. Choinkę którą będzie widać zs Stefka pokoju. Jak usłyszał to powiedzial, brawa Miki.
Wczoraj chcial jeszcze przez telefon uslyszeć moją mamę.
Potem wział za rękę obię moje siostry i powiedział im, dziękuję...
A potem dostał morfinę i znowu zapadł w sen....
Niby czlowiek wie, ze kazdy kiedys musi umrzeć, ale .................

DPS
09-11-2010, 07:49
To musi wspaniały człowiek być, Twój Szwagier, tak jak opowiadałas o Nim.
Oby ta droga lekką dla Niego była.

Amtla
09-11-2010, 10:09
Niby czlowiek wie, ze kazdy kiedys musi umrzeć, ale .................

..., ale nigdy tego nie zrozumiem...szczególnie gdy odchodzą najbliżsi....

tola
09-11-2010, 14:55
....i to w tak młodym wieku, kiedy mogliby światu przekazać, zostawić tyle swojej dobroci...
dlaczego los nie daje im szansy dożyć starości... :(