PDA

Zobacz pełną wersję : komentarze do dziennika Zeljka



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Żelka
02-09-2007, 20:32
Agus, Ty umiesz pocieszac! :D

Aga J.G
02-09-2007, 20:54
Agus, Ty umiesz pocieszac! :D

Ja tylko piszę to co myślę, bardzo się wściekałam kiedy mój Sławuś zakomunikował że jedank będą tynki gipsowe, sytuacje uratował nas Śp.Mistrz robiąc je ręcznie więc nei jest idealnie gładko i o to chodziło, choć jak dla mnie tynk jest za miękki 8) Ale i tak kocham swój domek :)

Sonika
02-09-2007, 21:04
Nic się nie przejmuj Zeljko, na początku to się wszystkie niedociągnięcia widzi, a po czasie i tak wsio rawno :wink: .

guscik
03-09-2007, 16:14
Zeljko, chcialbym podziekowac :D w imieniu mojej zony jak i swoim, za bardzo piekny prezent. :P :D :P

http://img111.imageshack.us/img111/1890/p1030185cr2zl6.jpg

Jak narazie jest oprawiony tymczsowo, ale w tygodniu jedzie do profesjonalnej oprawy. :P

Dziekujemy jeszcze raz . :D

PS. bardzo mi przykro :cry: , ze sie nie spotkalismy. Braklo czasu, jak zwykle jest jego najmniej. :cry:

Żelka
03-09-2007, 18:06
No ja mysle, ze jeszcze kiedys bedziecie a ja juz bede mieszkac w domku i bedzie gdzie ugoscic... :roll:
Ciesze sie strasznie, ze zonie sie spodobalo. Jesli corcia, chce to tylko daj znac jaka literke mam zrobic. Zima sobie usiade i bede sie uspokajac :wink:
ps. to my z Stefkiem dziekujemy za zabawki dla niego. :P

Żelka
03-09-2007, 18:08
Nic się nie przejmuj Zeljko, na początku to się wszystkie niedociągnięcia widzi, a po czasie i tak wsio rawno :wink: .
Wiem, wiem Soniczko. Tylko zastanawia mnie skad Ty o tym wiesz, przeciez twoj dom, to juz na prawde ma rece i nogi. :P

guscik
03-09-2007, 18:21
No ja mysle, ze jeszcze kiedys bedziecie a ja juz bede mieszkac w domku i bedzie gdzie ugoscic... :roll:
Ciesze sie strasznie, ze zonie sie spodobalo. Jesli corcia, chce to tylko daj znac jaka literke mam zrobic. Zima sobie usiade i bede sie uspokajac :wink:
ps. to my z Stefkiem dziekujemy za zabawki dla niego. :P

No i wszystko sie samo rozwiazalo. :P
Ja sie rowniez ciesze :D , ze Wy sie cieszycie. :P Chetnie skorzystam z Twojej oferty 8) i w jej ramach, zrobimy taka sama wymianke jak ostatnio. :P

PS. literke wysylam na Twoja skrzynke. :D

Żelka
03-09-2007, 18:33
O, to tym bardziej się cieszę. :D Podaj tez czy kolory są istotne, czy ma być tak jak ta? No i nie wiem ile lat ma, bo może cos bardziej dziewczęcego poszukam , choć ten rodzaj jest moim zdaniem bardzo piękny, no i wielkość tez gra swoja role. :P
kurka biznes internetowi zaczynam, zara mnie stad wywala na zbyty pisk... :lol:
A tak powaznie, to nie trzeba juz nic dla Stefcia, ja i tak zrobie literke. Na prawde, nie ma sprawy.

guscik
03-09-2007, 18:58
O, to tym bardziej się cieszę. :D Podaj tez czy kolory są istotne, czy ma być tak jak ta? No i nie wiem ile lat ma, bo może cos bardziej dziewczęcego poszukam , choć ten rodzaj jest moim zdaniem bardzo piękny, no i wielkość tez gra swoja role. :P
kurka biznes internetowi zaczynam, zara mnie stad wywala na zbyty pisk... :lol:
A tak powaznie, to nie trzeba juz nic dla Stefcia, ja i tak zrobie literke. Na prawde, nie ma sprawy.

Jesli mozna, to wszystko tak samo jak ta co wisi teraz u nas w sypialni. :D
Kolor ,wielkosc i wszystko jest suppperrrrrrrrrr. :P
Literke wyslalem , tylko skrzynka muratora to jakas "czarna dziura" i wiadomosc jest z reszta innych w jednym z okienek.

PS. stwierdzam rowniez , ze nie ma sprawy :P i tym samym wszystko znowu sie samo rozwiazalo. :D

Żelka
03-09-2007, 19:00
Ok, czy znowu ma dac rrmi jak juz skoncze, czy jak?

guscik
03-09-2007, 19:06
Ok, czy znowu ma dac rrmi jak juz skoncze, czy jak?

Wszystko zalatwimy, tak jak napisalem w prywatnej wiadomosci.:D
Jednak ta czarna dziura dziala, znaczy sie skrzynka pocztowa muratora. :P

Żelka
03-09-2007, 19:28
Ok. poczekam. :P Pa!

Mohag
04-09-2007, 21:15
To ja chce koniecznie zobaczyc to bordo http://forum.miau.pl/images/smiles/smokin.gif

Żelka
04-09-2007, 21:34
No w morde, ni ma jeszcze bordo. :lol: Jeszcze w pudle siedzi. :wink: To my caly czas jeszcze pierwsze malowanko robimy. A bordo i groszek bedom juz na sam koniec, jak juz nawet listwy bedom i drzwi i w ogole piknie. :D
Jutro koncza szafy wnekowe. W sypialny wysokosc 2.75 dlugosc 4m, w korytarzu dlugosc cos ponad 3m. Obie razem 8200zl :D
A jak pierwsze poszukiwania byly to tylko w sypialni chcieli 14.000 8) He,he,he..., samemu mozna by jeszcze taniej zrobic ale czasu niet. :P

rrmi
05-09-2007, 08:19
To ja chce koniecznie zobaczyc to bordo http://forum.miau.pl/images/smiles/smokin.gifI ja ciekawa , bo ciemne kolory lubie.
To jak juz szafy prawie sa to czuc przeprowadzka.
Do 20- tego malo czasu.
Uwijajcie sie :D
Trzymam kciuki :P

Żelka
05-09-2007, 09:02
Dziekuje, dziekuje, wsparcie zawsze sie przyda.

Aga J.G
05-09-2007, 13:00
To ja oczywiście też zaciskam kciukasy i czekam na fotki :)

Ivonesca
06-09-2007, 12:14
Zeljka - miałam Ci gdzies wkleić ten nasz groszkowy/oliwkowy pokój ale fotek jeszcze nie zrobiłam :oops:

ale za to wymyśliłam że z cyklu magiczne zwierzęta to jeszcze feniks jest ;-)

http://img405.imageshack.us/img405/7219/6feniks9ah.jpg

a szukając ładnego obrazka natrafiłam na taką stronkę http://lady-jenova.blog.onet.pl/
jest tam trochę zdjeć i obrazków róznych fajnych zwoerzaków do kompletu z jednorożcem :-)

powodzenia w malowaniu i pozdrawiam :-)

Żelka
06-09-2007, 12:23
Ivo jestes aniolem!!! Wielkie dzieki. :P

Ivonesca
06-09-2007, 13:39
ha, ha, ha ja i anioł :lol: :lol: :lol: :lol:
a stronka może akurat się przyda 8)

Żelka
07-09-2007, 11:37
rzucam na pozarcie moje szafy i kolor cytrynowy co ma byc drugi raz malowany na pastelowy
szafa w sypialni

szafa w korytarzu

cytrynka

pozdrawiam moich wiernych kibicow :D :wink:

Sloneczko
07-09-2007, 11:42
Zeljka, podobają mi się te szafy. Obie :)

Czy wykonywała je jakaś znana firma, która ma np. przedstawicielstwo w Krakowie?

Ivonesca
07-09-2007, 12:45
szafy eleganckie :-) a co Ty chcesz od cytrynkowego? ładny jest :-)
pozdrawiam

Żelka
09-09-2007, 19:50
Zeljka, podobają mi się te szafy. Obie :)

Czy wykonywała je jakaś znana firma, która ma np. przedstawicielstwo w Krakowie?
przepraszam, ze nie od razu odpowiedzialam ale dzis wrocilam dopiero.
Nie wiemslonko czy maja cosik w Krakowie.
Firma nazywa sie StanPlus.
Nam odpowiadalo to, ze w nie bylo drogo a wykonanie jest tez ok. Sprawdzili sie z terminem i w ogole wszystko poszlo dobrze, wiec moge polecic.
http://www.stanplus.pl/

Żelka
09-09-2007, 19:54
Ivo niby nie jest zly ten kolor, tylko jakos dla mnie za bardzo swieci. :roll:
Maz mowi, za jak drugi raz sie pomaluje, ze bedzie dobrze, bo pod spodem jeszcze jakby przeswituje ten szary kolor tynkow, ale ja nie mam odwagi tego malowac drugi raz tym samym. Jednak dodam do farby bialej aby troche uspokoic wrazenia. Potem moze pokaze jak wyszlo, jak juz sobie tam w domu zalatwie internet.

Sloneczko
09-09-2007, 23:44
Firma nazywa sie StanPlus.
Nam odpowiadalo to, ze w nie bylo drogo a wykonanie jest tez ok. Sprawdzili sie z terminem i w ogole wszystko poszlo dobrze, wiec moge polecic.
http://www.stanplus.pl/

Szkoda :( Przedstawicielstwa mają tylko w Warszawie i dopiero rozbudowują sieć.
Może za rok trafią w nasze strony? Dzięki za namiar :)

Żelka
10-09-2007, 08:19
Mysle, ze u Was na pewno znajdziesz tez cos podobnego.
Mi sie Soniki szafa w sypialni bardzo podoba, moze tam u nich zerkniesz co i jak? :roll: Chyba cenowo tez maja nie zle.

Aga J.G
10-09-2007, 17:06
I znowu się na fotki spóźniłam :cry:

Sonika
10-09-2007, 17:21
I znowu się na fotki spóźniłam :cry:

A ja nie :wink: , tylko nie zdążyłam napisać, że bardzo mi się podobają i szafy i kolor pokoju, i że ja tam żadnej cytryny nie widziałam tylko bardzo miły i przyjazny dla oka krem :D .

Cieszę się Zeljko, że do przeprowadzki macie coraz bliżej i że zła passa minęła. :D
Pozdrawiam serdecznie

Żelka
10-09-2007, 19:04
Aga sa zdjecia znowu. Znasz mnie juz, ja nic extra nie robie. Szafy nie byly drogie i tyle, a zmiesci sie tam duzo rzeczy i na rescie nie bede musiala po szafach i pod lozkiem trzymac kartony. :roll:
Soniko ciesze sie jesli Ci sie podoba, Twoj dom to jeden z najpiekniejszych co widzialam, wiec milo mi, ze u mnie tez cos mozna uznac za ladne.
No do przeprowadzki coraz blizej. :P Ciekawe jakie to uczucie, zamieszkac w swoim domciu.... Na pewno bede musiala uczyc sie dzwiekow, skad dochodza i co to jest... teraz w mieszkaniu na pamiec juz znam wszystko i dobrze mi z tym, bo po dzwiekach znam gdzie jest moj synek i co robi, czym sie bawi... Tam bede na poczatku troche nerwowa jak zniknie mi z oczu..., ale naucze sie na pewno tak jak i tutaj sie nauczylam...

Anna Wiśniewska
10-09-2007, 19:49
Zeljko kochana
Nauczysz się szybciej niż myślisz! I nie denerwuj się niepotrzebnie - przecież Wasz domek jest zbudowany i urządzony z myślą o bezpieczeństwie wszystkich członków rodziny :P Pomieszkacie w domu parę chwil i będziecie zachwyceni przestrzenią, swobodą i pięknem wkoło Was. Twój synek też szybciutko poczuje się "u siebie" :lol:

Aga J.G
10-09-2007, 20:58
Ja też żadnej cytsrynki nie widzę :)
Szafy ekstra - może i jak się kiedyś doczekam swojej :wink: :)
Co do zamieszkania i synka zobaczysz szybko nauczycie się nowego domku, a młody pokocha domek z nową przestrzenią do zycia :)
Trzymam kciuki za godzinę ZERO :)

Żelka
11-09-2007, 07:31
Dzieki dziewczyny. :P
Na razie podoba mu sie ze jest tyle miejsca i ze jest dzwiek echa w domu. :lol: Ale szuka swoich rzeczy i jak mu sie znudzi chce do domu - do mieszkania. Mysle, ze jak juz wszystkie smieci bedzie mial tam to juz bedzie wiedzial, ze teraz tam mieszka i nie bedzie niczego szukal.... Choc, watpliwosci zawsze sa. :wink:

Ivonesca
11-09-2007, 08:25
trzymam kciuki za przeprowadzkę :-) też myślę że synek oswoi się z nowym otoczeniem i będzie mu sie bardzo podobało :-)
pozdrawiam

Adriano Komputero
12-09-2007, 08:57
Zelijko,
ach ! jak fajnie, że "godzina zero" tuż, tuż :D
Oswajanie się z domem będzie trwało bardzo krótko i na pewno będziesz nim zachwycona, a synek razem z Wami będzie się czuł w nim wspaniale.

Czy malowanie już zakończone ? :roll:

Pozdrawiam cieplutko ! :D

Żelka
13-09-2007, 18:37
Adrianno jeszcze nie skonczone malowanie. Dopiero jednorazowo pomalowane. Mezowi kolano wysiada, mi plecy... ale nie jest strasznie, chyba wystarczy odpoczac. :roll:
Jutro maja nam konczyc drzwi wewnetrzene, zobaczymy ile to potrwa. Potem maz przykleja listwy do parkietu i wtedy bedzie drugie malowanie.
Niestety chyba juz nie mozna miec nadzieje na przeprowadzke w piekna, ciepla pogode... :-?

rrmi
13-09-2007, 19:23
Niestety chyba juz nie mozna miec nadzieje na przeprowadzke w piekna, ciepla pogode... :-?Jeszcze bedzie cieplo , zobaczysz . :D
Lepiej pomysl o jakims necie , bo jak tu zyc bez Ciebie nam przyjdzie to ja nie wiem :roll: :P

Żelka
13-09-2007, 21:36
Jak mnie znam, to ciezko bedzie Wam sie mnie pozbyc! :lol: :wink: :wink: :wink:

Aga J.G
13-09-2007, 21:46
Zobaczysz będzie dobrze a Stefciu jak zabierze swoje graty to polubi nowy domek :)
Trzyma za Was kciuki i życze powodzenia :)

tola
13-09-2007, 21:58
Zeljka, ja też mocno trzymam i z całego serca życzę wszystkiego, co najlepsze.
Jesteś niezwykłą kobietą, a jestem szczęściarą, bo mogłam Cię poznać.
A przeprowadzka będzie w piękną pogodę...złota polska jesień, bajecznie kolorowa...tak będzie :D

Żelka
14-09-2007, 06:42
Dziekuje kobiety kochane. Ja tez bardzo Was lubie i nie wyobrazam sobie, ze moglabym Was nie znac wcale. :P Tez losowi za Was dziekuje, bo jestescie dobrymi duszkami i aniolkami. Swoj swojego zawsze odnajdzie. :D :wink:
Usciski! :P

frosch
14-09-2007, 06:53
zelijka , ja tez cie strasznie lubie :D
dlatego zamowie ladna pogode specjalnie dla ciebie :roll:
tfuuu.. :wink:

Ivonesca
14-09-2007, 07:48
trzymam kciuki za pogodę - w czasie malowania i przeprowadzki :-)
pozdrawiam dobrego duszka :D

Aga J.G
14-09-2007, 10:03
Musi być dobrze nie ma innego wyjścia :)
Trzymam kciukasy :)

Anna Wiśniewska
14-09-2007, 11:55
Jak to mówi maksiu - słońce jeszcze zaświeci! :lol: :lol:
A na Twoją przeprowadzkę Zeljko zaświeci na pewno! :lol: :lol:

Żelka
14-09-2007, 12:10
O widze, ze pogode mi zamawiacie na pewno. :D Ja to mam dobrze. :wink:
No to co, musi swiecic slonce, a czy ma wybor?! :D :wink:

Aga J.G
14-09-2007, 13:38
O widze, ze pogode mi zamawiacie na pewno. :D Ja to mam dobrze. :wink:
No to co, musi swiecic slonce, a czy ma wybor?! :D :wink:

:) :) :)

Żelka
18-09-2007, 10:01
Prawdopodobnie od czwartku juz nie mam netu, wiec do uslyszenia juz na nowym miejscu. :wink:
Dziekuje Wam wszystkim za to, ze jestescie zemna. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. :P

sylvia1
18-09-2007, 10:26
Zelijko ale dasz znać od czasu do czasu choćby z kafejki? :roll: :roll:

Ivonesca
18-09-2007, 14:37
to teraz trzymam kciuki za doprowadzenie netu do domku :-)
pamietaj o nas tak jak my o Tobie ;-)
do zobaczenia/ spisania

editta
18-09-2007, 14:40
tak szybkkko Zeljko cieszę się razem z tobą, pamiętaj o nas i zaglądaj

Anna Wiśniewska
18-09-2007, 15:21
Zeljko kochana
Będziemy czekać!! :lol:

Żelka
22-09-2007, 13:19
Na razie na starych smieciach. Pakujemy po woli rzeczy w kartony i codziennie po trochu jedzie do domciu. Nie mozemy sie przeforsowac, bo maz z kolanem walczy a mnie plecy chcialy sie poprzypominac, wiec.., po woli i na raty...
Dam znac jak juz tam bede na stale.
pozdrawiam wszystkich. :P

Sonika
22-09-2007, 13:26
Zeljko kochana, nawet nie wiesz jak się cieszę, że wreszcie nadszedł dla Ciebie i dla Twojej Rodzinki ten wielki dzień :D .
Powolutku wszystko przewieziesz, na pewno dasz radę, nie masz wyjścia przecież - prawda :wink: ?
Dużo zdrówka i nie zapominaj o nas!!!
Buziaki :D

editta
22-09-2007, 13:31
a jak już będziesz na swoich włościach, nie zapomnij wkleić zdjęć jak to się tam urządziliście. ależ ci zazdroszczę. powodzenia i wszystkiego dobrego w nowym domku

rrmi
22-09-2007, 13:50
Wczoraj pisalam gdzies , ze sie ciesze z pogody .
Pamietam jak sie martwilas , ze zimno bedzie.
Dobrze Cie widziec choc na chwilke.
Trzymajcie sie , buziaki dla J. i Stefka :P

Żelka
24-09-2007, 13:33
Dziekuje Wam za mile slowa. :D Jak tylko bedzie co pokazac to jakos chyba nadam fotki.
Na razie pakuje, pakuje dalej.... Chyba nie damy rady w tym miesiacu zamieszkac. Ale i tak juz jedna noga tam siedzimy. :wink:
A myszka skubana nie chce sie zlapac, choc zjada to co na myszolapce jej podajemy. :lol:
Buziaki dla naszych kibicow. :P Tak sobie mysle, ze to wszystko tez dzieki Wam. :P
Do pisania, pa!

Aga J.G
25-09-2007, 16:00
Trzymam kciukasy i czekam na wieści :)
Dużo zdrówka :)

rrmi
02-10-2007, 07:50
Informuje , ze wczoraj dostalam radosnego smsa do Zeljki z nowego domu.
Gotowala akurat kolacje :P :P

malmuc
02-10-2007, 07:58
Informuje , ze wczoraj dostalam radosnego smsa do Zeljki z nowego domu.
Gotowala akurat kolacje :P :P
tiaaaaaaaa
są szczęśliwi ludzie na tym świecie :lol:

kuleczka
02-10-2007, 08:10
:D Super!!!
Zeljko, wszystkiego mnajlepszego w Waszym nowym miejscu na ziemi :wink:

http://www.flowerbud.com/images/flowers/bouquet-brights.jpg

Aga J.G
02-10-2007, 14:07
Super wieści :)
Bardzo sie cieszę :) i czekam na wieści z nowego miejsca na ziemii :)

zaba_gonia
02-10-2007, 15:08
Zeljko!!! Badż szczęśliwa w nowym domu :P :P :P

GRATULUJĘ

ps. śniłas mi sie dzisiaj Ty i Stefek :D
To chyba jakiś znak. A Tobie co sie śniło???
Tylko nie mów że ja :o :wink: :lol:

Żelka
06-10-2007, 12:00
He, he dziekuje serdecznie, ale zjesc kolacje i zamieszkac w domu, to dwa nie te same zdazenia. :wink: :D
Choc dziekuje rrmi ze tak od razu to pieknie skojarzyla. Swiadczy to tylko o tym jak bardzo mi zyczy abym w rescie w domu zamieszkala. :D :wink:
Wiec, tak..., jeszcze jestem w mieszkaniu.... :roll:
Moj maz zdradzil pomysl, ze jesli mieszkanie nam sie nie uda sprzedac, to przeprowadzka na wiosne.... :o
Fajnie, tylko juz polowa rzeczy w domu jest. Ale bedzie szukania po kartonach... :-? A ja juz sama nie wiem co mam w domu a co w mieszkaniu...
A na razie sie nie udaje mieszkania sprzedac..., ogladaja, dzwonia, dzwonia, ogladaja i nic.... :evil:

rrmi
06-10-2007, 12:08
ale kicha :oops: :roll:
Z tym , ze te wszystkie gratulacje nie zaszkodza :D

Żelka
06-10-2007, 12:11
I tam zaraz, kicha! Mowie Ci, ze sciagniesz na mnie ta przeprowadzke i tyle.
Moze i kupiec sie znajdzie dzieki tej dobrej energii, wiec myslcie o mnie jakbym byla juz w domciu, a wszystko szybciej pojdzie. :wink:

Mohag
06-10-2007, 13:15
no ja juz bylam pewna ze w domu urzedujesz :roll: ale co sie odwlecze .... :wink:

AgnesK
06-10-2007, 13:46
Zeljiko droga, sama dobrze wiesz, że budowa, to ćwiczenie sie w cnocie cierplowości :-? Sama pamiętam ile stresu mieliśmy przy sprzedawaniu mieszkania, no i te wieczne wycieczki... Ale trzymam kciuki i mam nadzieję, że długo to już nie potrwa.
Serdecznie Was pozdrawiam :D
A.

editta
06-10-2007, 15:06
Zeljka ja na twoim miejscu bym się przeprowadziła. nie rozumiem jak możesz jeszcze czekać :wink: no i wydaje mi się, że puste mieszkanie łatwiej sprzedać. wiesz, każdy ma swój styl urządzania i mieszkania, osobą was odwiedzającym może jest trudno wyobrazić sobie ich samych tam mieszkających, ich własną przestrzeń. wasze ułożenie mebli, sprzętów może przysłaniać inne rozwiązania czy możliwości. do tego bez mebelków itp. mieszkanie będzie sprawiać wrażenie większego. czasem warto nawet przeprowadzić mały remoncik, np. pomalować ściany na biało, nawet położyć tanią wykładzinę jeżeli podłogi są zniszczone, albo zainwestować w nowe fronty do kuchni. warto trzymać się jasnych, neutralnych kolorów. takie zabiegi powinny podnieść cenę mieszkania :wink: i przyśpieszyć sprzedaż. czego ci bardzo życzę

rrmi
06-10-2007, 15:43
no ja juz bylam pewna ze w domu urzedujesz :roll: ale co sie odwlecze .... :wink:
Moja wina.
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to , ze umowilysmy sie , ze dostane smsa z nowego domu :D
A Zeljka sie po prostu stesknila :P

Aga J.G
09-10-2007, 11:51
Ja też myślałam że już mieszkacie, w takim razie nadal zaciskam kciukasy teraz za sprzedaż m - szybka i korzystną :)

Żelka
09-10-2007, 13:10
Prosze trzymac jak najbardziej aby sprzedac mieszkanie, bo mam juz dosyc pucowania mieszkania za kazym razem jak tos ma przyjsc ogladac. :evil:
Wiadomo, ze tak na codzien nie pucuje wszystkiego, a tu co telefon, to latam po mieszkaniu.... i juz zmeczona tym jestem... ciagle obcy sie kreca po mieszkaniu....
Marudna jestem. :lol:

Aga J.G
09-10-2007, 15:00
Cóz podczas budowy i przez to musimy przejść 8)
Tzryma kciuki żeby poszło szybko i sprawnie :)

Żelka
30-11-2007, 17:01
A nie zal Wam, ze ja moich komentarzy odnalezc nie moglam? :D 8) :wink:

Aga J.G
30-11-2007, 18:03
Żal , żal tylko ja jakoś nie potrafiłam ich odnaleźć :oops: :oops: :oops:
Jakaś ciapa ze mnie :oops:
A skoro już je znalazłaś to pisz co u Ciebie???

Żelka
30-11-2007, 19:26
he, he, ciezko bylo znalezc. Sama tez sie napracowalam. :lol:
U nas po woli przybywa tego i owego.
Troche mebli mamy, troche lamp, drzwi juz sa, ale bez klamek, bo w sklepie nie mieli takich jakie wybralam, trzeba bylo zamowic.., do pomalowania zostala nam jena sciana w sypialni, ta czerwona 8) , klatka schodowa, wiatrolap, spizarnia i kuchnia (na nowo) ....
Mamy juz wszystkie kontakty, :D jeden zamontowany. :lol:
Piec grzeje, ustawiony na minimum, a w domku cieplo jak tu w mieszkaniu. Troche parkiet zaczyna sie rozsychac, taki milimetrowe szparki gdzies tam sie pojawiaja... Mam nadzieje, ze nie bedzie to postepowac... Nie wiem czym ten parkiet wycierac na razie sama woda robie..., to znaczy wilgotna szmatka.., czy mopem, nie wiem jak to sie nazywa...
I tak po woli do przodu..., do wiosny....
Moze wkleje dzis czy jutro pare fotek....

Sonika
30-11-2007, 19:28
Moze wkleje dzis czy jutro pare fotek....

Ja to jestem za "dziś", zdecydowanie :D .

Żelka
30-11-2007, 19:33
Soniko, Ty nie patrz jak ja wkleje. 8) U Ciebie to wszystko superantsko, az, no slow brak, a u mnie tak po prostu normalnie jest. :P
Ale zielen w goscinnym pokaze, bo moj maz jak malowal powiedzial, ze nawymiotnie dziala. :lol: Jak wyschlo to mu przeszlo, teraz mowi, ze.., moze byc....
Wlasnie dzis malowalam tam ozdobny szlaczek.., nie dokonczylam, strasznie ciezko mi sie robilo, rece mnie bolaly i plecy.... Zdecydowanie wole malowac na stole, plasko... 8)

Sonika
30-11-2007, 19:47
Zeljko kochana, co Ty wypisujesz :o .
Toć u mnie jest więcej niż normalnie :roll: , powiem więcej - u mnie to jest w sumie bez składu i ładu.
Dużo różnych rzeczy już miałam i muszę z nimi żyć, a wiem że nie do końca wszystko u mnie pasuje do siebie.
I co? I nic :wink: , nie przejmuję się, bo przecież mój dom to nie wystawa.

Wklej fotki proszę, bo na pewno jest u Ciebie bardzo ładnie.
Jak ktoś ma takie WIELKIE serducho jak Ty, to nie może być inaczej - po prostu.
I kropka - o taka . :D
A jak na dodatek sama malowałaś, to ja tym bardziej chcę zobaczyć :D .

Żelka
30-11-2007, 20:39
Oj Soniko co Ty gadasz, Ty moj Guru jestes. Ja na prawde bardzo cie podziwiam za to jak zrobilas swoj dom.
pokazuje dzis ta sciane w goscinnym
http://i219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/DSC04623.jpg?t=1196454632
No i jak??? :D :wink:

Sonika
30-11-2007, 20:48
pokazuje dzis ta sciane w goscinnym
http://i219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/DSC04623.jpg?t=1196454632
No i jak??? :D :wink:

:o :o :o , nooooo - PIęKNIE jest, wiedziałam :D .
Zdolniacha z Ciebie Zeljko :D .
A kolory ściany bardzo przyjemne dla oka. Nie wiem co w niej niby jest nawymiotnego :roll: ? Mnie się bardzo podoba.

Czekam na c. d. :D

Żelka
30-11-2007, 21:01
Jak to bylo mokre to wygladalo jak plamy na scianie, taki tynk mamy... :roll:

Sonika
30-11-2007, 21:12
Wierzę Ci na słowo :wink: .
A jak malujesz te wzorki, że nie ma zacieków, bo czytałam że to wcale nie jest takie proste?

Żelka
30-11-2007, 21:36
Szablon zrobilam sobie na zwyklej kartce papieru, potem zafoliowalam, potem wycielam malutkimi noziczkami aby byl wzor...
Maluje pedzlem i gesta farba, nie nakladam duzo farby
Trzeba sie pilnowac aby sie nie spieszyc i szybko cos zepsuc...
Dla mnie ciezkie jet to, ze ten szablon musze trzymac na scianie caly czas az pomaluje na nim calosc wzoru, a reka juz czasami nie wytrzymywala.... :-?
Daletgo dzis zrobilam 4 i musialam przerwac.., bede robic na raty....
Co zrobic, :roll: ja do silowni nie chodze... :wink:

Sonika
30-11-2007, 21:51
Naprawdę jestem pełna uznania, bardzo ładnie Ci to wychodzi :D .
Ja jestem zupełnie amanualna :wink: , w życiu bym nie potrafiła.

Żelka
30-11-2007, 22:05
Wydaje Ci sie, na prawde, ja nie mam zadnych wielkich zdolnosci... to na prawde jest proste.

rrmi
30-11-2007, 22:11
Szablon zrobilam sobie na zwyklej kartce papieru, potem zafoliowalam, potem wycielam malutkimi noziczkami aby byl wzor...
Maluje pedzlem i gesta farba, nie nakladam duzo farby
Trzeba sie pilnowac aby sie nie spieszyc i szybko cos zepsuc...
Dla mnie ciezkie jet to, ze ten szablon musze trzymac na scianie caly czas az pomaluje na nim calosc wzoru, a reka juz czasami nie wytrzymywala.... :-?
Daletgo dzis zrobilam 4 i musialam przerwac.., bede robic na raty....
Co zrobic, :roll: ja do silowni nie chodze... :wink:Nawet do glowy mi nie przyszlo , ze mozna samemu zrobic takiszablon.
No ale wiadomo Ty potrafisz.
Popatrze jeszcze nie za dlugo , bo mi mowe odejmie.
Teraz to jeszcze bardziej mi sie podoba ,lubie takie wlasnie ozdoby

Żelka
30-11-2007, 22:15
I tam wzor z Netu skopiowalam. :lol:
Ale reszta juz moja. :wink:
Chcesz to Ci zrobie jakis?
:D
Tylko podlecze palec, bo mnie boli od wyciania tego cudaka... :lol:

DPS
01-12-2007, 09:31
Zeljko! Ja to myślałam, że takietamy to gotowe się kupuje! :o
Ja bym nie dała rady tak pieknie zrobić, a potem jeszcze pomalować bez zacieków. Gratuluję - dobra robota!!! :D

Sonika
01-12-2007, 15:54
to na prawde jest proste.

Tiaaa :wink: , proste tylko pewnie ze mnie takie beztalencie :wink: :roll: .

frosch
01-12-2007, 17:06
zelijka :o
artystka jestes!!! nie ma to tamto..... :D

naprawde slicznie wyszedl ci ten motyw
skoro mowisz, ze to nie takie trudne , sprobuje tez cos wymyslic :D

mam tylko jeden problem
nie mam gladkich scian
wszedzie mam raufaze :(
kurde , nici z dobrego pomysla :cry:

Żelka
01-12-2007, 18:51
depsiakupuje sie gotowe, kupuje. :D ale ja oszczedzalam na co innego... :wink:
Froszka warto probowac, nasze tynki tez sa nie rowne.
Soniko nikt nie uierzy ci, ze nie masz talentu! To znaczy, nikt kto widzial zdjecia Twojego domciu. :P :wink:
Dzis malowane bylo w sypialni kolorem bordowym. Rane co ja sie nasluchalam na poczatku tego malowania...
No bo wybralam w sklepie najbardziej bordo jaki byl, a okazalo sie, ze to farba lateksowa. Faktycznie troche inaczej sie nia malowalo. Jest bardziej gesta i szybciej wysycha czy co. Ciagnie sie jakos.
No i jak juz masz reszte pomalowane tak jak u nas, to bardzo ostroznie trzeba malowac aby nie upaprac poprzedniej roboty.
Jutro jedziemy tam znowu cos porobic. Ja sadze, ze drugi raz nie bedzie trzeba malowac, tak dobrze kryje ta farba, ale zobaczymy, bo maz sie uparl, ze na pewno bedzie trzeba jeszcze raz malowac.
Zobacze jutro. :roll:

Aga J.G
02-12-2007, 18:15
Jestem pełna podziwu :)
Bardzo mi się podoba Twój pomysł Zeljka.
Czekam na jeszcze jakieś fotki :)

Żelka
02-12-2007, 18:23
Dzieki Agus. :P Beda zdjecia beda, jak tylko cos ruszy do przodu.
Dzis zamowilismy stol i krzesla do salonu. Beda pocz. lutego, moze troche wczesniej. Wielkanoc moze juz w domku, kto wie? :P
Mam klopot z karniszami, nie wiem co wybrac i jak zrobic aby bylo dobrze i nie drogo. :roll: Dawac podwojne, czy pojedyncze? Od sciany do sciany, czy tylko troche poza okna? Sama juz nie wiem. :roll:

Aga J.G
02-12-2007, 18:27
To ja będę czekąc cierpliwie na fotki :)
Co do karniszy to ja Ci nie poradzę bo sama myślę 8)
Życzę Ci żeby Wielkanoc była w domku :)

DPS
02-12-2007, 18:45
Ja to bym dała podwójne karnisze, ale nie wiem, jak chcesz ubrać okna. :D
Może jak w Skandynawii - same zasłony dla ozdoby, absolutnie żadnych firanek...? Ale oni tam mają piękne okna - szerooooookie, niskie, z szerokimi parapetami, na których stoi zawsze lampka i różne takietamy... :roll:

Żelka
02-12-2007, 21:10
A mozna walnac po bokach tylko ozdobne zaslonki i na tym samym w srodku firanki? :roll: Bo ja bez firanek nie moge. :oops:

rrmi
02-12-2007, 21:13
Bo ja bez firanek nie moge. :oops:Masz moj charakter :D

Żelka
02-12-2007, 21:16
Wiadomo dziwaczki! :wink:

rrmi
02-12-2007, 21:17
A Ty widzialas te moje karnisze ? :roll:

Żelka
02-12-2007, 21:20
Widzialam, ze sa, ale tak mialas ciemno ze detaly nie widzialam a bylo mi glupio prosic abys odslonila troche okna. :oops:
a jak masz zrobione na jednym?

rrmi
02-12-2007, 21:29
Jesli sie Tobie podobalo to z najwieksza radoscia pokaze jak to sie robi a nawet zrobimy dla Ciebie , kiedy juz bedziesz chciala wieszac. :D

Żelka
02-12-2007, 21:31
:P :wink: Dam znac.

Amtla
02-12-2007, 21:41
Zeljko,

Ale z Ciebie zdolniacha :D

Gratuluję wykonania szablonu i malunku oczywiście też!

Żelka
02-12-2007, 21:46
Dzieki, dobra kobito! :D :wink:
Troche zmuszona byla do tego, :D bo moj maz w zyciu nie wydalby pieniedzy na szablon. :lol: Juz go slysze jak mowi, a pooo co ci to? 8)

Amtla
02-12-2007, 21:55
Faceci ech, mój po namalowaniu nawet by nie zauważył :o

DPS
03-12-2007, 08:14
Ja to tak gadam, żeby bez firanek, ale sama też mam wszędzie firanki, bo by mi z ulicy wszyscy zaglądali. :D
A w Szwecji te okna to inne są i zwykle od ulicy jakoś daleko. Oni zresztą przyzwyczajeni tak. Bardzo lubię wieczorem iść tam (jak jadę) na spacer po wsi, można sobie pooglądać jak mają urządzone, bo niczym nie zasłaniają. :oops: 8)

Żelka
03-12-2007, 08:40
dpsia my podobne rzeczy lubimy. :wink: Ja wlasnie dumkam gdzie jakas wyszywanke powiesic. Jak tylko dzialke kupilismy to ja zaczelam wyszywac do domku. a moj maz teraz mowi, tylko nie mysl, ze ja ci to wszystko tak od razu oprawie i powiesze. :-? Te duperele dopiero jak juz wszystko inne bedzie. :evil:
Ja mu dam duperele! Pare lat ciezkiej pracy. Clop jeden, no! :D :wink:

Aga J.G
03-12-2007, 09:48
Zdolna jesteś sama powiesisz :)
Ty pewnie masz tych obrazków całą masę :) Jak się chłop tak wystraszył :wink: :)

DPS
03-12-2007, 09:49
Ty może galerię sobie gdzieś zrób, tak jak ja w jadalni. :D A oprawcą musi mąż zostać, czy chce, czy nie! :lol:
Fakt - to jest kilka lat pracy. Lubianej, relaksującej, ale pracy. I człowiek chciałby móc sobie na rezultat czasem popatrzyć, a nawet czasem się pochwalić. :D

Żelka
03-12-2007, 09:53
No, to fakt troche sie narobilo przez tych pare lat. Mam takie swoje ulubione i beda musialy gdzies zawisnac. :lol: :wink:

Aga J.G
03-12-2007, 10:02
W domu napewno znajdzie sięna nie odpowiednie miejsce :)

DPS
07-12-2007, 07:11
Zeljko nasza kochana, Dobry Duszku forum!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!! Szczęścia, zdrowia i spełnienia marzeń!!! Ze szczerego serca!!!

http://shalee.narod.ru/lanarte/image/Lanarte-34262.jpg

Żelka
07-12-2007, 08:19
Dziekuje serdecznie! :P Do tego z takim pieknym obrazem. :P :wink:

Sloneczko
07-12-2007, 10:11
I ode mnie, Zeljko najcieplejsze życzenia spełniania marzeń i podziękowania za umiejętność gaszenia "pożarów" ;)

http://www.actioncat.com/platinum/images/pl-anniversarycake.gif

Żelka
07-12-2007, 12:31
Dziekuje bardzo. :P
Urodzinki mialam 5. ale poniewaz maz ma dzisiaj a wczoraj byly Mikolajki, to mamy trzy dni swietowania. 8)

braza
07-12-2007, 12:38
Dzień dobry Zeljko :D

Przyszłam złożyć spóźnione życzenia urodzinkowe!!!
Wszystkiego dobrego, Dobry Duszku :D

http://img208.imageshack.us/img208/9860/roseki5.gif

Życzenia również dla Męża :D

Żelka
07-12-2007, 12:41
Dzieki braza :D

braza
07-12-2007, 13:10
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/64833108 - krzesła
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S49824326 - regały

Niestety, stołu i łóżka nie znalazłam - stół Vansbro, łóżko Stora (a z kropeczkami)
Łóżko bazo podobne do tego:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70063490

Może na stronach innych krajów mają, albo już przestali produkować.

Ja jestem zadowolona[\[/b]

Sonika
07-12-2007, 13:53
I ja, i ja z NAJLEPSZYMI ZYCZENIAMI Zeljko :D

http://images34.fotosik.pl/71/7d9ea5fe94511c23.jpg

Żelka
07-12-2007, 16:35
Soniko dziekuje za piekne zyczenia!
braza dzieki! Na razie maz uznal, ze zgodzil mi sie na bordowa sciane ale na biale szpitalne :o lozko sie nie zgodzi....
A mi biale wydawalo sie takie lekkie i romantyczne... mozna z nim zrobic jaki chcesz pokoj - wiejski, stylowy, skandynawski.., a tu slysze, ze to szpitalne... :o

Aga J.G
07-12-2007, 16:46
To i ja pędzę z życzeniami :)
STO LAT nasz Duszku :)

Aga J.G
07-12-2007, 16:48
Co do męża jak ma takie skojerzenia to myslę że nic na to nie poradzisz :-?
Bo to już tak jest że jak coś się komuś z czyms kojarzy to nie idzie tego przeforsować i tutaj nie mam kompromisów :o :roll:
Musisz mysleć nad czymś innym 8)

Żelka
07-12-2007, 18:22
Dzieki Agus! Ty zawsze do mnie zerkniesz. :P
Masz racje, chyba odpada moj romantyzm sypialniany. :roll:
Musi nam sie obojgu podobac.
Tyle tylko, ze on marudzil mi tez na to bordo, a teraz mowi, no.., nie jest zle. Na widok zieleni w goscinnym prawie wymiotowal a jak wyschlo, powiedzial.., no nawet ladny...
Dal by mi troche podzialac, to na widok sypialny wszystko by mial w glowie :wink: tylko nie szpital...,no ale, jak on lubi rzadzic a ja musze sie podporzadkowac.... :D
Ale moze uda mi sie cos przemicic po swojemu... :wink: :D

Aga J.G
07-12-2007, 18:28
To zamów ecru, to wkońcu nie biały :wink: :)
Złam biel żeby nie była sterylna :)
Wierzę że uda Ci się przemycic pomysły a Twój mąz będzie zadowolony :)

EDZIA
07-12-2007, 19:17
Zejlko - Dobry duszku o ogromnym sercu.
Życzę Ci dużo, dużo zdrowia!
i spełnienia wszystkich marzeń tych małych i tych dużych

http://www.strykowski.net/fotografia_kwiaty_zdjecia/roza_10_mini.jpg

Edzia

Amtla
07-12-2007, 19:42
http://www.cyklisci.neostrada.pl/gib76.gif

SPEŁNIENIA WSZYSTKICH, WSZYSTKICH MARZEŃ,
ZDROWIA, ZDROWIA, ZDROWIA
I OCZYWIŚCIE DUŻO" PIENIĄDZOLÓW"

Żelka
07-12-2007, 19:45
Dziekuje Wam dobrym kobitom, az cieplutko na serduszku mi sie zrobilo. :P

editta
08-12-2007, 13:48
Zeljko wszystkiego naj, naj, naj, najlepszego!!!!
http://www.emland.pl/galeria/4_974_4898.jpg

Żelka
08-12-2007, 14:29
Dzieki Edittko,gdzies Ty sie podziewala? Lece zobaczyc czy sa jakies nowe fotki. :wink:

editta
08-12-2007, 14:57
jestem dzisiaj i może jutro jeszcze będę, a później znów zniknę na chwilkę :lol: :lol: :lol:

Żelka
08-12-2007, 15:03
wiem, wiem czytalam juz.
Brakowalo cie tutaj, wiec wracaj szybko. :D

editta
08-12-2007, 15:08
naprawdę :o ależ mi miło :wink:

Żelka
08-12-2007, 16:35
No co Ty! Pewnie, ze tak. :D

kuleczka
08-12-2007, 18:53
Zeljka wszelkiej pomyślności!!! :D

http://www.pocztakwiatowa.pl/img/pic/1/5/5/7/5578_57855578_291.jpg

Żelka
08-12-2007, 20:44
Dzieki Kulka! :D

DPS
11-12-2007, 19:59
Zeljko, wysłałam na maila te literki, których potrzebowałaś. :D 8)
Sorki, że późno, dłużej mi zeszło niż myślałam z różnymi sprawami :oops: , a i znaleźć nie było łatwo. :-? No i ten mój net - 40 minut załączniki na serwer wrzucał. :evil:
Mam nadzieję, że literki Ci się spodobają, jakbyś jeszcze coś potrzebowała, to wal jak w dym. :D

Żelka
11-12-2007, 20:05
O rane to szybko jest a nie pozno, lece zobaczyc! Dzieki! :D

rrmi
11-12-2007, 21:18
Pokazalabys te pokoje i kolory , daj cos podpatrzec :D
Tylko aby nie te co juz widzielismy :wink:

Czy paliliscie juz w kominku ?

Buziaki dla Twoich Facetow :P
Swoim sie nie przejmuj , rob co masz robic , Jemu i tak sie bedzie podobalo , On w Ciebie wpatrzony jak w obrazek to kolorow nie zauwazy :wink:

Żelka
11-12-2007, 22:24
Niestety nie mam co pokazac. Bordo pomalowane, ale czeka na fotki.
Ja ciagle tych zielonych ziol na scianie w goscinnym nie skonczylam. Maz jak ma chwile czasu to jezdzi zakladac kontakty.
Aha 8 kartonow rzeczy raspakowalam i w szafie umiescilam, reszta czeka na likend. 8)
Klamki do drzwi mialy byc ale jeszcze nie ma. Co dzwonimy to nas przestawiaja na pozniej. Teraz termin na dzwonienie mamy na po jutrze. :roll:
Chyba nikt juz takich klamek nie kupuje. :-?

Żelka
12-12-2007, 09:37
dpsia literki sa piekne, tylko za duzo roboty. :D Chyba zrobie cos prostrzego i w jednym kolorze. :roll:

Aga J.G
12-12-2007, 09:47
To ja czekma na to bordo :)
I trzymam kciuki żeby klamki w końcu dotarły :)

sylvia1
12-12-2007, 12:42
Zelijka spóźnione ale szczere życzonka zdrówka i takiej samej pogody ducha dla Ciebie i męża

editta
12-12-2007, 19:25
słońce czekam na zdjęcia. dawno nic nie pokazywałaś, więc zmiany pewnie ogromne. pozdrawiam serdecznie

DPS
13-12-2007, 14:17
dpsia literki sa piekne, tylko za duzo roboty. :D Chyba zrobie cos prostrzego i w jednym kolorze. :roll:
Tak myślałam, moje odczucie jest takie samo. To za dużo pracy na kogoś, kto nie jest dla nas jedną z najważniejszych osób w zyciu. :roll:
Ale literki mi się bardzo podobają. Kiedyś sobie swoje inicjały zrobię. 8)

Żelka
16-12-2007, 13:43
Zrobilam Pani piekna roze z serduszkiem. :D Juz dostala i bardzo byla szczesliwa. Literki zrobie na inna okazje. Jak czas nie bedzie gonil.

Czy Wy wiecie, ze klamki ktore zamowilismy w Praktykerze jeszcze nie odebrane? :evil: Chyba maja klietow gdzies. A moj facet tak grzecznie z nimi rozmawial. :evil: No kurka ile trzeba aby z Lomianek od producenta klamki dowiesc do Praktykera. (jak maz mowil, ze mialo byc za 2 tygodnie a trzeci mija i dalej nie ma, to facet powiedzil, ze mozemy zrezygnowac z kupna :o ) Przeciez to wszystko Warszawa. Zawsze mowilam, ze to najwieksza wiocha i sie potwierdza.
Stolica powinien byl zostac Krakow. Apsolutnie! :D :wink:

Żelka
16-12-2007, 13:45
Zelijka spóźnione ale szczere życzonka zdrówka i takiej samej pogody ducha dla Ciebie i męża
Dzieki sylvia1! :P No nie wiedzialam, ze tu jeszcze ktos zaglada procz tych stalych co sie nudza. :lol: 8) :wink:

rrmi
16-12-2007, 16:33
To ile Wy na te klamki juz czekacie ? :o

Dpsiu
I ja dostalam roze :P

Żelka
16-12-2007, 18:36
Czekamy od 25.11. :-?
Dzis kupiony zostal wykrywacz metalu i przy okazji meble do sypialni. Albo odwrotnie to bylo, juz sama nie wiem. :lol:
Mebelki beda w przyszlym roku. Sa proste jak metr drutu i nowoczesne. Ciemne.

rrmi
16-12-2007, 19:03
Daj jakiegos linka do tych mebli.
Chcialabym popodziwiac :D
Nie badz zyla :lol:

Żelka
16-12-2007, 19:28
http://www.meble.pl/gfx/pl/produkty/21809_3836_Amaro_typ_75522x6024.jpg
Jasniejsze sa w naturze.

sylvia1
16-12-2007, 21:29
Zelijka spóźnione ale szczere życzonka zdrówka i takiej samej pogody ducha dla Ciebie i męża
Dzieki sylvia1! :P No nie wiedzialam, ze tu jeszcze ktos zaglada procz tych stalych co sie nudza. :lol: 8) :wink:
jas zaglądam tylko rzadko pisze :oops: :oops: :oops: :oops:

Żelka
16-12-2007, 21:31
To ja musze sie poprawic i tez zerknac do Ciebie, bo widze na awatarku , ze domek juz pikniasty jest. :P

sylvia1
16-12-2007, 21:35
To ja musze sie poprawic i tez zerknac do Ciebie, bo widze na awatarku , ze domek juz pikniasty jest. :P

zapraszam serdecznie troszkę zdjęcia zapuściłam...

rrmi
16-12-2007, 22:25
Ladne .
Przy takiej toaletce bedziesz sie na bostwo robila , no no :D
Akurat zdazysz dikonczyc , malowanie ,pprawki i meble beda.
To sie ciesze :P

Sloneczko
16-12-2007, 23:01
http://www.meble.pl/gfx/pl/produkty/21809_3836_Amaro_typ_75522x6024.jpg
Jasniejsze sa w naturze.

Zeljko, czy to ta firma? http://www.meble.pl/produkt/pl/27836/

Bardzo mi się podobają te meble :)

Żelka
17-12-2007, 07:17
Tak Sloneczko, to te mebelki.
Chodzilo nam o to aby byly mocne z drewna. To olcha barwiona na wisnie. No i aby cena nie byla jakas powalajaca.
Nie kupilismy calego zestawu, bo nie chce zagracac sypialni. Tylko lozko i szafki nocne. Co prawda wolalabym aby te szafi byle bardziej proste bez tej wyzszej czesci. Takie jak ta komoda na zdjeciu. Ale przejdzie i to.
Szafka nocna w cenie 480zl a lozko (bez materaca) 1900zl. Mi sie podobala ta prostota i zaokraglone wszystkie katy. :P
Choc mialam inne plany na sypialnie, ta nam sie spodobala.
Teraz szukam aby dobrac do tego zyrandol i kinkiety. I mysle dalej jak okno zrobic. Chce cos prostego.., chyba... :roll: :D

DPS
17-12-2007, 08:41
Zakup bardzo dobry, żeljko, mebelki proste i bezpretensjonalne. :D
Będziesz miała ładną sypialnię. :D
Stefka proszę uściskać od cioci DPS. :D Tak bez okazji. :D

Żelka
17-12-2007, 12:20
Stefek dziekuje :D :wink: Mowi, ze milo, ze ktos o nim pamieta. :D

Żelka
17-12-2007, 20:45
Zapomnialam powiedziec, ze klamki beda w styczniu. :o Nie mowili w ktorym roku. :roll:

sylvia1
18-12-2007, 10:03
Zapomnialam powiedziec, ze klamki beda w styczniu. :o Nie mowili w ktorym roku. :roll:

:o :o :o :o

Sloneczko
18-12-2007, 10:19
Zeljko, tyle już przetarłaś szlaków meblowych, drzwiowych, oświetleniowych :)
Spotkałaś może gdzieś takie klamki? Mają kształt wałeczków i są niezwykle wygodne:

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/klamka.jpg

Ja widziałam je w gospodarstwie agroturystycznym, a teraz szukam takich samych i jeszcze nie znalazłam :(

Sonika
18-12-2007, 10:25
Bardzo ładna sypialnia Zeljko :D .
Gdzieś Ty ją wypatrzyła? Ja, jak szukałam swojej, to nigdy się z Twoją nie spotkałam :( .
Te klamki to jakieś specjalne, że tak długo trzeba na nie czekać :o ?

Żelka
18-12-2007, 10:57
Witojcie! Jak to milo, ze ktos tu zaglada.
Sloneczko, cos podobnego chyba nawet widzialam. Jak bedziemy znowu w sklepie to zobacze czy sa takie.
Soniko te nasze klamki zadne takie wyszukane nie sa. Zwykle klamki z supermarketu w cenie 50zl za sztuke...
Nie wiem czemu tyle trzeba na nich czekac. Moze ja jakis glupi gust mam. nikt tego juz nie kupowal przez lata, a ja przyszlam i ze wszystkich klamek kiwnelam na te co to w sklepie 2 sztuki byly. I tera mam. :-?
Aha sypialnie to w Galeria Reguly pod Pruszkowem kupilam. Wybor sypialniany tam jest bardzo maly, ale akurat ta mi wpadlaw oko.
To znaczy, bylo takie lozko jeszcze ale drozsze od tego. Takie bardziej stylowe. Bardzo, bardzo nam sie podobalo, ale jakos nie widze tego przy tej mojej jasnej nowoczesnej szafie zabudowanej. No i ta cena. Wiadomo na koncowce to juz sie liczy kazda stowa.

Żelka
18-12-2007, 13:34
Sloneczko a tu patrzalas?
http://www.assaabloy.com.pl/katalog.php?s1=klamki

Żelka
18-12-2007, 18:57
Wiadoma sciana, wiadomo gdzie. :wink:
http://i219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/DSC04632-1.jpg?t=1198004130
p.s. czemu ja nie umiem wklejac te fotki z mojej strony :x

mayland
18-12-2007, 21:36
Ja, ja skomentuję :lol: Jakaaaaa.........czerwona :o :lol: :lol:
Fajny kolor, intensywny. Lubię takie akcenty, szczególnie w czerwieni. Jaka to farba?

kuleczka
18-12-2007, 21:43
Zeljko, bardzo ładna ściana :D
lubię takie czerwienie :wink:

DPS
18-12-2007, 21:45
Wiadoma sciana, wiadomo gdzie. :wink:
http://i219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/DSC04632-1.jpg
p.s. czemu ja nie umiem wklejac te fotki z mojej strony :x

Jak z adresu zdjęcia wytniesz wszystko od końca tak, aby adres kończył się .jpg i zaznaczysz go i klikniesz IMG nad oknem pisania postu to będzie widać zdjęcie. Możesz zobaczyć na cytacie z mojego postu. :D
Ściana fajna jest, odważna. Pięknie się komponuje z tą bobk.
Ja to tradycjonalistka jestem, nie mogłabym takiej mieć. Ale u kogoś - podoba mi się, a jakże! :D

Żelka
18-12-2007, 21:47
Ja, ja skomentuję :lol: Jakaaaaa.........czerwona :o :lol: :lol:
Fajny kolor, intensywny. Lubię takie akcenty, szczególnie w czerwieni. Jaka to farba?
Czerwona. 8)

Żelka
18-12-2007, 21:49
Zeljko, bardzo ładna ściana :D
lubię takie czerwienie :wink:
Kulka to Twoja czerwien jest. Dekoral lateks - dojrzala wisnia. Jakby ktos pytal. 8)

Żelka
18-12-2007, 21:54
Depsia ja tez tradycjonalistka jezdem. Nie wiem co mi odbylo z ta sciana. :lol: Zobacze jak ja sie z tego wywine... :roll: Maz mowil, ze mu to mocno Holandie przypomina. Nie wiem wcale co on mial na mysli. :roll:
Kulka Ty bylas ostatnio, jest tam cos takiego? :roll:
http://s219.photobucket.com/albums/cc199/brigamene/th_DSC04632-1.jpg

Sloneczko
18-12-2007, 21:56
Sloneczko a tu patrzalas?
http://www.assaabloy.com.pl/katalog.php?s1=klamki

Tak. Dzięki :) Ściągnęłam nawet katalog, by sobie wspólnie pooglądać.
Może wybierzemy jakieś inne klamki, jeśli nie znajdziemy tej ze zdjęcia.
I tak mamy jeszcze czas, a ja lubię rozglądać się wcześniej :)

kuleczka
18-12-2007, 22:07
A bo ja wiem, po domach Holendrów nie łaziłam :D
ale w mieszkaniu mojej siostry mocne kolory :roll:
z tym, że Ona raczej nie Holenderka 8)

Może się Twojnemu z czerwonym tulipanem skojarzyło :P

Żelka
18-12-2007, 22:11
No na pewno mu sie skojarzylo, bo powiedzial, ze tez dalem ci sie na to namowic. :lol:

mayland
18-12-2007, 22:20
Boszzzze a ja odrazu pomyślałam o Amsterdamie i Czerwonej Ulicy :oops: :lol: :roll:

Żelka
18-12-2007, 22:25
Ahaaa, to Ty bylas tam z moim mezem. :lol: :wink: On tez cos o ulicy jakiejs mowil...
Przemalowac to na inny? :roll:
:wink: Ale czym??? To tylko czarna przemaluje... :lol:

mayland
18-12-2007, 22:28
Nie maluj!!!!! :evil: Mi się podoba :lol: :lol: Sama planuje taką w sypialni wiec o farbę pytałam :oops: :lol:

Problem w tym Zeljko, ze ja w Holandii nigdy nie byłam :wink: :lol: To jednak inna :wink:

Żelka
19-12-2007, 07:52
Qurka, moze to jednak ja, tylko z wrazenia zapomnialam. A tak myslalam, skad mi sie taka czerwien wziela.., a to z podswiadomosci przyszlo... :wink:

zaba_gonia
19-12-2007, 07:57
piękna czerwona ściana Zeljko :P
Bardzo mi się podoba :D
Czy wiesz, ze czerwien działa pobudzająco :oops: :wink:

Buziaczki :D

Żelka
19-12-2007, 08:00
Dzieki Zabcia! :D
Dziala? A to dobrze! Przyda mi sie. :lol: Tylko meza musze wypchac do innego pokoju bo nie wyrobie. On ma zielony. :lol:
Ladnie to wszystko uknulam? :wink:

zaba_gonia
19-12-2007, 08:27
Dzieki Zabcia! :D
Dziala? A to dobrze! Przyda mi sie. :lol: Tylko meza musze wypchac do innego pokoju bo nie wyrobie. On ma zielony. :lol:
Ladnie to wszystko ukulam? :wink:
spryciula z Ciebie :wink: :lol:

Żelka
19-12-2007, 08:40
"n" mi sie urwalo... :lol:

Sonika
20-12-2007, 20:33
Niech te Święta tak wspaniałe,
będą całe jakby z bajek.
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
niech Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada,
niechaj piesek w nocy gada.
Niech choinka pachnie wszędzie,
no i radość wokół będzie.


http://images23.fotosik.pl/128/aa4250b504a33136.jpg

Pozdrawiam Sonika

Żelka
20-12-2007, 20:43
Dziekuje Soniko! :P

Amtla
20-12-2007, 20:55
http://www.kartki.drukifirmowe.pl/foto_galeria/1471_kartka-sw.25_2.jpg
Wiary co góry przenosi,
nadziei, która nie gaśnie,
miłości w każdej ilości
- od Bożej Dzieciny
życzy
Amtla

braza
20-12-2007, 21:18
W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany
życzę Ci zdrowia, życzę miłości,
niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy, co rano budzi,
i wokół pełno życzliwych ludzi

Wesołych i radosnych Świąt Zeljko dla Ciebie i Twoich najbliższych!!



http://republika.pl/blog_nk_746602/1563228/tr/noel124.gif

mayland
20-12-2007, 21:37
http://www.krakow.sercanie.pl/galerie/wigilia/dscn8235.jpg

agnieszkakusi
21-12-2007, 07:20
http://kartki.onet.pl/_i/d/kaplica2_d.jpg

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj kotek w nocy gada, niech choinka pachnie wszędzie radość niechaj też tam będzie.

editta
21-12-2007, 08:22
http://img402.imageshack.us/img402/7417/kartkaaqq3.jpg

DPS
21-12-2007, 08:39
http://www.trojmiasto.pl/kartki/pliki/kartka_39.gif

Wszystkiego dobrego, spokoju, ciepła rodzinnego, błogosławieństwa Bożego i spełnienia marzeń!!!

kirkris
21-12-2007, 11:01
http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/inne/choinka.jpg

Dużo zdrowia, szczęścia, ciepła rodzinnego przez cały rok oraz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Żelka
21-12-2007, 11:04
Wszystkim dziekuje za zyczenia! :P
Chcialam dzis wpisac sie tez do kazdego w Galerii zdjec, wiec to do Was jest, jak ewentualnie do kazdego kogo jeszcze z zyczeniami nie odwiedzialam... :(
Wiecie, ze pamietam o Was ale nie dam rady wpisac sie do kazdego. :(
Nie czuje sie najlepiej, nie mam sil, tyle tutaj siedziec...
Dlatego tutaj w moich komentarzach wszystkim zloze szczere zyczenia, aby Swiata byly dla Was piekne i cieple, :P a Nowy Rok przyniosl kazdemu spelnienie marzen!!!
Pozdrawiam wszystkich!!! :P

EDZIA
21-12-2007, 14:01
Zeljko dla Ciebie i Twojej Rodzinki

Odrobiny ciepła i ludzkiej życzliwości,
odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi,
radości w smutku dzięki ludzkiej miłości
i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju

życzy

Edzia z Rodzinką

rrmi
21-12-2007, 14:58
http://www.cardisland.com/images/B2-M-8049-E80RB.jpg

Zeljko Kochana Najlepsze Swiateczne zyczenia dla Ciebie i Twojej Rodzinki

Mohag
21-12-2007, 18:55
Sloneczko moje, wszystkiego najlepsiejszego !!!

http://bestsmileys.com/christmas3/15.gif

kaśka maciej
21-12-2007, 18:56
Zeljko, zdrowia, spokoju i dużoooo miłości na Święta dla Ciebie i całej rodzinki :)

sylvia1
21-12-2007, 19:00
Ta kolęda od opłatka się zaczyna,
Bo opłatkiem najpierw dzieli się rodzina.
Od opłatka i od życzeń naszej mamy
Od tych słów nad opłatkiem wyszeptanych.
(...)
I zaśpiewaj, zakolęduj nam kolędo
Że najbliżsi zawsze blisko przy nas będą,
Że nikogo nie zabraknie przy tym stole
Przy kolędzie najpiękniejszej z wszystkich kolęd!
http://img213.imageshack.us/img213/3019/kartka1im5.jpg

stukpuk
21-12-2007, 19:31
http://www.funpic.hu/files/pics/00022/00022084.jpg

stukpuk
21-12-2007, 19:31
http://www.funpic.hu/files/pics/00022/00022084.jpg

kuleczka
21-12-2007, 19:36
Zeljko, życzę Ci tradycyjnie ZDROWYCH, WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

http://kartki.net.pl/kartki/4/142.gif

frosch
21-12-2007, 19:52
Na scyńści na zdrowie
na to Boże Narodzyni
Cobyście byli zdrowi weseli
jako w niebie janieli
Cobyście mieli pełno gości
jako na gałonzce łości
Cobyście mieli pełne łobory pełne pudła
coby wom gospodyni przy piecu nie schudła
Coby sie Wom darzyło kopiło
dyślem do stodoły łobruciło
Tak Wom Boze dej
HEJ HEJ HEJ

http://img91.imageshack.us/img91/9103/thumb5501crazyfrogxmasoef3.jpg

tola
22-12-2007, 00:58
Zeljka

Pięknych, radosnych, pełnych uśmiechu, miłości Świąt Bożego Narodzenia,
niech będą pełne wiary, nadziei, niech dźwięki kolęd zagrają w sercach,
a Nowy Rok spełni Wasze oczekiwania, niech się spełniają marzenia te duże i małe.


http://www.polishschool.org.au/resources_for_students/carols/wesolych_swiat.jpg

22-12-2007, 05:47
http://www.PopDarts.com/Comments/Special_Graphic_Glitters/Christmas_Cards/images/happy-holidays.gif

Wesolych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia oraz spelnienia marzen z okazji nadchodzacego Nowego Roku.

Żelka
22-12-2007, 08:25
Za take piekne zyczenia naleza sie piekne podziekowania! Dzieki kochani! :P

Anisia3
22-12-2007, 08:43
Wszystkiego dobrego duszku. :D

http://kartki.onet.pl/_i/d/bombki_d.jpg

maciejon
22-12-2007, 09:48
http://www.maciejon.republika.pl/images/Zyczenia_2007.jpg

Anna Wiśniewska
22-12-2007, 16:12
Zeljko kochana,

Nadchodzące Święta niech będą dla Ciebie
niezapomnianym czasem spędzonym
bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę, aby odbyły się w spokoju,
radości wśród Rodziny, Przyjaciół
oraz wszystkich Bliskich Ci osób.

Ania Wiśniewska z rodziną

http://www.wrss.mse.agh.edu.pl/mse2/images/gfx/366.gif

Aga J.G
24-12-2007, 09:05
W ten wigilijny dzień zaśnieżony,
kiedy w kościele uderzą dzwony,
przyjmijcie gorące życzenia radości,
a w Nowym Roku szczęścia,
zdrowia i pomyślności.

Życzy Aga z rodziną.

Xena z Xsary
24-12-2007, 10:45
samych dobrych niespodziewanek pod choinką:)
http://edgarbak.info/blog/wp-content/uploads/2007/02/szablon_004.jpg

maksiu
24-12-2007, 11:36
http://212.244.189.200/pics/choinka.jpg

'Mizerna cicha, stajenka licha, pełna niebieskiej chwały,
oto leżący przed nami śpiący w promieniach - Jezus mały'

życzenia błogosławieństwa Bożego w każdym dniu Nowego Roku
dla Ciebie i całej rodzinki składa Maksiu z rodziną

Maluszek
24-12-2007, 14:11
Zelijko
zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia

http://www.birminghamsalvationarmy.org/images/tree.jpg

aka z Ina
24-12-2007, 22:29
Zelijko kochana

http://kartki.onet.pl/_i/d/mikolaje_ok1_d.jpg
Zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dużo wspaniałych prezentów nie tylko tych w pudełkach ale i od losu, pięknej choinki i wesołego Mikołaja,
samego szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń w nowym roku 2008
życzy aka z rodziną

Adriano Komputero
30-12-2007, 22:54
Zelijko,
Szczęśliwego Nowego Roku 2008 !!!

http://fajnekartki.lua.pl/images/nowyrok/008.jpg

Fajerwerki, śnieg, muzyka
już szampana każdy łyka
Stary rok się w Nowy zmienia,
a ja Tobie ślę życzenia
Zdrowia, Szczęścia, Powodzenia !!!

braza
31-12-2007, 08:54
Zeljko!!!!! Szczęśliwego Nowego Roku - niech dopisuje Wam zdrowie, pomyślność gości na stałe a pieniądze pchają się drzwiami i oknami!!!!!

Wszystkiego dobrego!!!!


http://www.ekartki.wolsztyn24.pl/kartki/19/1377.jpg

Żelka
31-12-2007, 12:46
Bardzo, bardzo Wszystkim dziekuje za zyczenia! :P
Wiadomo, ze ja tez Was kocham i zycze Wam samych dobroci a szczegolnie duuuzo zdrowia i pokoju na swiecie, bo to najwazniejsze jakos...
Juz nie bede sie wpisywac kolejno u kazdego z Was, bo i czasu i sil brakuje na to... Walcze z moim maluchiem od paru dni, jest chory, wiec wiadmo nocy nieprzespane... ale dzis juz lepszy jest, nawet sam jedzenia szukal, wiec bedzie dobrze.
Usciski z calego serca dla Was i milej zabawy Wam zycze! :P

Anisia3
31-12-2007, 15:26
Wszystkiego dobrego Zeljko.
http://www.gify-animowane.pl/gify/Swieta/Przyjecie/1.gif

Maluszek
31-12-2007, 18:01
Zelijko
wszystkiego najlepszego w Nowym 2008 Roku

http://www.innofthemountaingods.com/imagespromotions/fireworkshappynewyear.jpg

Nefer
31-12-2007, 18:40
http://bransoletka.blox.pl/resource/szampan.jpg
Przepis na Dobry Rok : (autor - Miłka)

Bierzemy 12 miesięcy
oczyszczamy je dokładnie
z goryczy, chciwości, małostkowości i lęku,
po czym rozkładamy każdy miesiąc
na 30 lub 31 części tak, aby zapasu
wystarczyło dokładnie na cały rok.
Każdy dzień przyrządzamy osobno
z jednego kawałka pracy
i dwóch kawałków pogody i humoru.
Do tego dodajemy trzy duże łyżki
nagromadzonego optymizmu,
łyżeczkę tolerancji, pół kwaterki marzeń,
ziarenko ironii i odrobinę taktu.
Następnie całą masę polewamy dokładnie
dużą ilością miłości. Gotową potrawę
przyozdabiamy bukietem uprzejmości
i podajemy codziennie z radością
i filiżanką dobrej, orzeźwiającej herbaty.

Życzę pięknego 2008 roku

Sonika
01-01-2008, 06:24
Czy to ja pierwszy Twoj gosc w tym domu, w tym roku jestem?

A ja w Twoim Zeljko :D ,
wszystkiego naj, naj, naaaaajlepszego w Nowym Roczku.
Buziaki :D

Luśka Whispera
02-01-2008, 12:20
Zeljko,
mnóstwa ciepła, miłości, radości i wszelkiej obfitości w 2008 życzą Whisperowie :)

motyczka
02-01-2008, 13:24
Zeljko Wszystkiego co Najlepsze może się Tobie i całej Twojej rodzinie przytrafić w tym NOWYM ROKU tego z całego serca Życzę!!!!

Żelka
02-01-2008, 14:51
Oj bardzo dziekuje dziewczyny za zyczenia i odwiedziny. :wink:
Przydadza sie zyczenia dobrych ludzi, przydadza. :P
Ja Wam tez zycze samych szczesliwych dni i usmiechu na buzce, na stale!
Soncia jak Ty pierwsza zawitalas tutaj, to tez rok musi byc lepszy od ubieglego. :wink:
Motyczko bylam u Ciebie w watku, pieknie masz, pozazdroscic tylko. A crocia miodzio. :P
Luska milo Cie goscic. :D Na wiosne mam nadzieje, to zawitacie i w realu ale juz na nowym miejscu. :wink: Dam znac sms-em kiedy ten dlugo oczekiwany "D-day".

Amtla
12-01-2008, 16:55
Zeljko,

a pochwalisz się swoimi dzisiejszymi mebelkami?

Czekam z niecierpliwością i sekunduję :D

rrmi
12-01-2008, 16:57
A co to za mebelki , jakos nic nie moge znalezc w temacie ? :D

frosch
12-01-2008, 17:00
A co to za mebelki , jakos nic nie moge znalezc w temacie ? :D
stol i krzesla 8) 8) :P

rrmi
12-01-2008, 17:01
Qrde skad Wy to wiecie , ja z tym Pablitem to nie mam czasu poczytac dobrze :roll:

Buziaki dla J i Stefa :P

frosch
12-01-2008, 17:06
Qrde skad Wy to wiecie , ja z tym Pablitem to nie mam czasu poczytac dobrze :roll:

Buziaki dla J i Stefa :P
w necie pisali :lol:

Żelka
12-01-2008, 17:17
Bylam zobaczyc, ale zdjec nie mam.
Jak maz podklei filcem i ustawy to pstrykne. Ciezke strasznie, ale to dobrze bo "dzidzia" nie bedzie przewracac, a ja potrenuje slabe miejsnie rak. :roll:
Meble jak cala reszta w salonie debowe - ciemne i stylowo babcine.., wiec akurat na moje lata. :D :wink: Lampy tez juz wysza, ale bez zarowek. nie starczylo pieniedzy. :lol:
W tym miesiacy jeszcze ma byc lozko i szafeczki do sypialni. Pewnie wszystko razem kiedys pstrykne. :roll:

Sonika
12-01-2008, 17:28
To fajnie , że już masz :D Zeljko.
U mnie nadal cisza.

DPS
12-01-2008, 20:12
Zeljko, nie masz pojęcia, jak się cieszę, że zaczyna się coś w temacie dziać u Ciebie!!! :D
Zaciskam kciuki i czekam na dalsze wieści!!! :D

Żelka
13-01-2008, 11:08
Dziekuje, ja tez sie ciesze. :P
Wlasnie maz pojechal porobic w domku pare drobiazgow. Takiej lekkiej ciechej roboty, bo wiadomo w niedziele nie wypada co innego robic. :roll:
A mi w domku-mieszkaniu sil nabieramy.

Sonika
14-01-2008, 07:54
Ja też się bardzo cieszę i niecierpliwie czekam na zdjęcia Zeljko :D .
Dużo zdrówka życzę!
Pozdrawiam serdecznie :D
Soncia :wink: hi, hi

Żelka
14-01-2008, 11:10
Soncia, beda fotki beda, jak tylko ustawimy mebelki. No Twoimy do piet nie dorastaja ale tez sa ladne w..., troche inny sposob. :D :wink:
Krzesla bardzo podobne, jak nie takie same, jak ma Zuzza. Stol owalny - moze troche mniej pasuje do takich krzesel (bo one take kaciate sa raczej) ale wybralam bo nie ma katow. Nawet jak to moje szczescie zderzy sie ze stolem to bedzie chyba lepiej nie trafic na kat. :roll: kolor dab rustik.., czy jak mu tam... 8)
Tez dwa krzesla mam uderzone.., ale nie jest duza rysa i zostawilam... Przy moim dziecku i tak nie dlugo wszystko bedzie porysowane... Jego ulubiona zabawa to stukanie czym sie da w podloge i po meblach... :lol:

sylvia1
14-01-2008, 11:50
Jego ulubiona zabawa to stukanie czym sie da w podloge i po meblach... :lol:
fajna zabawa :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Zelijko trzymam kciuki

braza
14-01-2008, 12:35
Witam popołudniowo :D
Ja się w kolejce do obejrzenia zdjęć ustawiam ... :oops:

Żelka
14-01-2008, 13:08
Dzieki za odwiedziny kobitki. :P Troche w kolejce poczekacie na te fotki. :wink: Ale beda obiecuje. :D

DPS
14-01-2008, 19:19
No to czekamy, czekamy na te zdjęcia. :D
Stefka proszę uściskać i pozdrowić od nas. :D
Jak kiedyś go poznam, to może sobie z nim postukam w coś. Też lubię. :oops: 8)

rrmi
14-01-2008, 19:41
[quote="braza"]Witam popołudniowo :D
Ja się w kolejce do obejrzenia zdjęć ustawiam ... :oops:[/quote
I ja tez :D
Kawka by sie przydala do tego czekania :D

Żelka
14-01-2008, 21:14
http://www.caffeprego.pl/?strona,menu,pol,glowna,0,0,1406,ant.html%20&PHPSESSID=d499afefac771d028db0f8dd1bcfef81 :wink:

sylvia1
15-01-2008, 07:47
http://www.caffeprego.pl/?strona,menu,pol,glowna,0,0,1406,ant.html%20&PHPSESSID=d499afefac771d028db0f8dd1bcfef81 :wink:
ależ mi smaka narobiłaś... :wink: :roll:

Sonika
15-01-2008, 18:23
Buuu :( :( :( , czekamy dalej, ale proszę o pełną mobilizację :wink: Zeljko.

Amtla
15-01-2008, 20:56
Zeljko,

Ty się kobieto mobilizuj z tymi zdjęciami, bo my z nogi na nogę przestępujemy i doczekać się nie możemy :wink:

A tak faktycznie to ćwiczę cierpliwość :D

Pozdr

Żelka
16-01-2008, 07:39
oj, nie wolno tak czekac. :roll: trzeba cos w miedzyczasie robic to szybciej minie. 8)
A tak powaznie, jeszcze nie dlugo, moze w sobote, lub niedziele... :roll:

Amtla
16-01-2008, 18:57
Zeljko,

robić to ja cały czas coś robię :D i czekam, czekam, czekam...

Ale oczywiście czekam bardzo spokojnie :wink: Nawet do niedzieli :wink:

mayland
16-01-2008, 20:24
Zeljko zdecydowałam się i zakupiłam czerwień do sypialni :lol: U mnie będzie Dulux-Karmazynowy przypływ. Spytałam męża, czy przebierze sie dla mnie za marynarza to zszokowany zrobił oczy jak 5zł i powiedział że mi odbiło :lol: :lol: To miał być żart :wink: :lol: :lol:

Żelka
16-01-2008, 21:31
Amtla z ta robota to nie przesadzaj. Nic co za duzo nie jest zdrowe. :D :wink:
mayland widzialam dzis w dzienniku jaka to czerwien ale czekam jeszcze na sciany i sufit. :P A jak po czasie dzis do Ciebie zerknelam to stwierdzilam, ze juz masz pieknie, a gdzie dopiero potem. Ladnie to sobie wykombinowalas wszystko. :P

mayland
16-01-2008, 21:51
Z psychologii koloru wyczytałam dzisiaj, ze czerwień w sypialni inspiruje i podnieca 8) Więc jak nic króliczyc sie bedziemy Zeljko w tych naszych czerwonych sypialniach :oops: :wink: :lol: :lol:

Żelka
17-01-2008, 08:00
W moim wieku to nawet czerwien nie pomoze 8) :lol: :wink:
w sumie teraz sobie mysle, co mi do glowy strzelilo z ta czerwiania... :roll: Teraz mi sie bardziej czekolada podoba..., ale wiadomo to tez nie na dlugo, wiec sie nie martwie... :D

braza
17-01-2008, 08:26
W moim wieku to nawet czerwien nie pomoze 8) :lol: :wink:

Ot, kokietka ... :wink: Czerwień jest świetna!!!

Dzień dobry 8)